Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Empty EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ

Δημοσίευση από natasamb Πεμ Ιουλ 23, 2015 11:52 am

Το φορουμ αυτο ειναι θησαυρος! 23 Ιουλιου 2015 και ακομα βλεπω μυστικα καθε μερα - οταν λεω καθε μερα εννοω καθε μερα
Οταν παιζοταν η σειρα δεν σας ειχα ανακαλυψει, αλλα απο τοτε που σας βρηκα (το 2013) βλεπω τα επεισοδια συντροφια με τα σχολια σας
Love
Εχω προσπαθησει να επικοινωνησω με τους διαχειριστες, ομως δεν επιτρεπεται να στειλω pm γιατι δεν εχω φτασει στο επιτρεπομενο οριο μηνυματων. Αλλα και πως να φτασω? Κανεις πια δε γραφει εδω,μονη μου να μιλαω?? ((
Απευθυνομαι σε ολους σας... Υπαρχουν καπου ολοκληρα τα επεισοδια 1ου 2ου κυκλου?? Οπουδηποτε? Τα εχει καποιος? Δεν τα βρισκω και τα ψαχνω χρονια- χωρις πλακα. Η σειρα αυτη δεν θα σβησει ποτε, γιατι ακομα και τωρα τη βλεπουν ατομα... Σας παρακαλω βοηθηστε με... Μπειτε καποιος!!! pleeease pleeease

natasamb


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Empty Απ: EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ

Δημοσίευση από helenalover Πεμ Ιουλ 23, 2015 2:56 pm

natasamb έγραψε:Το φορουμ αυτο ειναι θησαυρος!  23 Ιουλιου 2015 και ακομα βλεπω μυστικα καθε μερα - οταν λεω καθε μερα εννοω καθε μερα
Οταν παιζοταν η σειρα δεν σας ειχα ανακαλυψει, αλλα απο τοτε που σας βρηκα (το 2013)   βλεπω τα επεισοδια συντροφια με τα σχολια σας
Love
Εχω προσπαθησει να επικοινωνησω με τους διαχειριστες, ομως δεν επιτρεπεται να στειλω pm γιατι δεν εχω φτασει στο επιτρεπομενο οριο μηνυματων. Αλλα και πως να φτασω? Κανεις πια δε γραφει εδω,μονη μου να μιλαω?? ((    
Απευθυνομαι σε ολους σας... Υπαρχουν καπου ολοκληρα τα επεισοδια 1ου 2ου κυκλου?? Οπουδηποτε? Τα εχει καποιος? Δεν τα βρισκω και τα ψαχνω χρονια- χωρις πλακα. Η σειρα αυτη δεν θα σβησει ποτε, γιατι ακομα και τωρα τη βλεπουν ατομα... Σας παρακαλω βοηθηστε με... Μπειτε καποιος!!! pleeease  pleeease  


Εγώ τα έχω βρει σε κάποιο φόρουμ με ταινίες και τα κατέβασα....επειδή δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρω την σελίδα στειλε μου πμ να σου την πω
Δυστυχως δεν ξερω αν υπαρχουν καπου online αλλα μονο για κατεβασμα ))
helenalover
helenalover
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σ'ενα ροζ συννεφάκι και μ'αρεσει!!!
Ασχολίες : Μουσική,ένα καλό βιβλίο, θέατρο,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Empty Απ: EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ

Δημοσίευση από natasamb Παρ Ιουλ 24, 2015 8:03 pm

helenalover έγραψε:


Εγώ τα έχω βρει σε κάποιο φόρουμ με ταινίες και τα κατέβασα....επειδή δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρω την σελίδα στειλε μου πμ να σου την πω
Δυστυχως δεν ξερω αν υπαρχουν καπου online  αλλα μονο για κατεβασμα ))

Αχ ναι πες μου 1000 ευχαριστω Jump
Ομως δεν μπορω να στειλω pm σε κανεναν , λογω των λιγων μηνυματων που εχω γραψει. Στειλε μου εσυ

natasamb


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Empty Απ: EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ

Δημοσίευση από helenalover Σαβ Ιουλ 25, 2015 12:01 pm

natasamb έγραψε:
helenalover έγραψε:


Εγώ τα έχω βρει σε κάποιο φόρουμ με ταινίες και τα κατέβασα....επειδή δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρω την σελίδα στειλε μου πμ να σου την πω
Δυστυχως δεν ξερω αν υπαρχουν καπου online  αλλα μονο για κατεβασμα ))

Αχ ναι πες μου 1000  ευχαριστω  Jump
Ομως δεν μπορω να στειλω pm σε κανεναν , λογω των λιγων μηνυματων που εχω γραψει. Στειλε μου εσυ

ενταξει σου στελνω σε πμ
helenalover
helenalover
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σ'ενα ροζ συννεφάκι και μ'αρεσει!!!
Ασχολίες : Μουσική,ένα καλό βιβλίο, θέατρο,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Empty Απ: EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ

Δημοσίευση από natasamb Δευ Αυγ 10, 2015 2:05 pm

helenalover έγραψε:
natasamb έγραψε:
helenalover έγραψε:


Εγώ τα έχω βρει σε κάποιο φόρουμ με ταινίες και τα κατέβασα....επειδή δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρω την σελίδα στειλε μου πμ να σου την πω
Δυστυχως δεν ξερω αν υπαρχουν καπου online  αλλα μονο για κατεβασμα ))

Αχ ναι πες μου 1000  ευχαριστω  Jump
Ομως δεν μπορω να στειλω pm σε κανεναν , λογω των λιγων μηνυματων που εχω γραψει. Στειλε μου εσυ

ενταξει σου στελνω σε πμ





Σε υπερευχαριστω να εισαι καλα EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Nzvvm
Δεν μπορουσα να σε ευχαριστησω με pm γιαυτο στο λεω εδω

natasamb


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Empty Απ: EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ

Δημοσίευση από helenalover Τρι Αυγ 11, 2015 2:41 pm

natasamb έγραψε:
helenalover έγραψε:
natasamb έγραψε:
helenalover έγραψε:


Εγώ τα έχω βρει σε κάποιο φόρουμ με ταινίες και τα κατέβασα....επειδή δεν ξέρω αν επιτρέπεται να αναφέρω την σελίδα στειλε μου πμ να σου την πω
Δυστυχως δεν ξερω αν υπαρχουν καπου online  αλλα μονο για κατεβασμα ))

Αχ ναι πες μου 1000  ευχαριστω  Jump
Ομως δεν μπορω να στειλω pm σε κανεναν , λογω των λιγων μηνυματων που εχω γραψει. Στειλε μου εσυ

ενταξει σου στελνω σε πμ


Παρακαλω δεν κανει τιποτα χαρα που βοηθησα ))




Σε υπερευχαριστω να εισαι καλα EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Nzvvm  
Δεν μπορουσα να σε ευχαριστησω με pm γιαυτο στο λεω εδω
helenalover
helenalover
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Σ'ενα ροζ συννεφάκι και μ'αρεσει!!!
Ασχολίες : Μουσική,ένα καλό βιβλίο, θέατρο,cinema και φυσικά Τα Μυστικά της Εδέμ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Empty Απ: EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ

Δημοσίευση από mariosx Κυρ Σεπ 27, 2015 12:16 am

natasamb έγραψε:Το φορουμ αυτο ειναι θησαυρος!  23 Ιουλιου 2015 και ακομα βλεπω μυστικα καθε μερα - οταν λεω καθε μερα εννοω καθε μερα
Οταν παιζοταν η σειρα δεν σας ειχα ανακαλυψει, αλλα απο τοτε που σας βρηκα (το 2013)   βλεπω τα επεισοδια συντροφια με τα σχολια σας
Love
Εχω προσπαθησει να επικοινωνησω με τους διαχειριστες, ομως δεν επιτρεπεται να στειλω pm γιατι δεν εχω φτασει στο επιτρεπομενο οριο μηνυματων. Αλλα και πως να φτασω? Κανεις πια δε γραφει εδω,μονη μου να μιλαω?? ((    
Απευθυνομαι σε ολους σας... Υπαρχουν καπου ολοκληρα τα επεισοδια 1ου 2ου κυκλου?? Οπουδηποτε? Τα εχει καποιος? Δεν τα βρισκω και τα ψαχνω χρονια- χωρις πλακα. Η σειρα αυτη δεν θα σβησει ποτε, γιατι ακομα και τωρα τη βλεπουν ατομα... Σας παρακαλω βοηθηστε με... Μπειτε καποιος!!! pleeease  pleeease  
Γειά σας και απο εμένα.Είμαι καινούργιος σε αυτό το forum.Γνωρίζει κάποιος να μου πει πως και που μπορώ να βρω όλα τα επεισόδια;
Ευχαριστώ

mariosx


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Empty Απ: EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ

Δημοσίευση από natasamb Σαβ Οκτ 03, 2015 9:48 pm

jlgkuyhffhyl ainta hihi oscar

natasamb


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ Empty Απ: EΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ΟΥ 2ΟΥ ΚΥΚΛΟΥ

Δημοσίευση από El3naldaki Δευ Μάης 02, 2016 2:01 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΜΕ ΠΜ ΕΔΩ ΣΕ ΕΜΑΙΛ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΠΕΘΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

El3naldaki


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης