Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

+18
Mafalda
KatsaroYpotheto
sketi_omorfia
marializ25
manos+eva
nikidanis
KAZY
andy
mimi
nena08
Morena
evanna
Ntinaki1
spiral_nebula
xara
sifantid
konstantina
Clarabelle
22 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 6 ]
Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap54%Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 54% 
[ 14 ]
Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 4 ]
Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 26
 
 

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Νοε 05, 2009 8:34 pm

nena08 έγραψε:Γεια σας κορίτσια. Τι κλάμα ήταν και αυτό σήμερα ακόμα προσπαθώ να συνέλθω. Το Ευάκι σήμερα ήταν απίστευτο ειδικά όταν σπαρταρούσε απ τον πυρετό ήταν το κάτι άλλο. Α ρε Μάνο μακάρι να κανες κάτι εσύ για να τις σώσεις για να εξιλεωθείς λίγο για αυτά που έχεις κάνει. Ο Ρούσος είπε κατι σωστό στην Αμαλία όταν της πήγε τον καφέ κάτι σαν άλλος φαίνεται ότι σκίζεται και άλλος βράζει στο ζουμί του κάπως έτσι το κατάλαβα εγώ. Επίσης τότε ο Καρτάλης είχε πολύ ύποπτο ύφος όταν τους παρακολουθούσε.
Θα συμφωνησω απολυτα...ειδικα η ατακα του Ρουσσου μου αρεσε παρα πολυ και ειχε και δικιο σε αυτο!Δεν σημαινει οτι οποιος χτυπιεται και φωναζει ποναει περισσοτερο απο καποιον που ο πονος του ειναι βουβος και τον κραταει για τον εαυτο του! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από xara Πεμ Νοε 05, 2009 8:35 pm

konstantina έγραψε:αληθεια??ποτε εγινε αυτο στην αρχη να υποθεσω?

Ναι απ'οτι θυμαμαι ναι...
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Νοε 05, 2009 8:35 pm

konstantina έγραψε:
evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:ισως να μην προλαβαινε να τη ζησει ή να της πει την αληθεια
Μπα δεν νομιζω εμενα πιο πολυ μου κανε οτι δεν θα προλαβει να εκδικηθει το Μανο γιατι αν εκεινη παθει κατι ο Μανος τελειωσε!!!

ε δεν νομιζω!την ευα σκεφτοταν και οχι την εκδικηση του για το μανο
Καλα απο αυτον ολα τα περιμενω!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Νοε 05, 2009 8:36 pm

evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:
evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:ισως να μην προλαβαινε να τη ζησει ή να της πει την αληθεια
Μπα δεν νομιζω εμενα πιο πολυ μου κανε οτι δεν θα προλαβει να εκδικηθει το Μανο γιατι αν εκεινη παθει κατι ο Μανος τελειωσε!!!

ε δεν νομιζω!την ευα σκεφτοταν και οχι την εκδικηση του για το μανο
Καλα απο αυτον ολα τα περιμενω!!!

xaxa

edit by Jim7
Διαβάστε τους κανόνες του forum.
2.12 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι επoικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ.
Περισσότερη προσοχή για να μην επαναληφθεί. Ευχαριστώ.

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από xara Πεμ Νοε 05, 2009 8:40 pm

evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:
evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:ισως να μην προλαβαινε να τη ζησει ή να της πει την αληθεια
Μπα δεν νομιζω εμενα πιο πολυ μου κανε οτι δεν θα προλαβει να εκδικηθει το Μανο γιατι αν εκεινη παθει κατι ο Μανος τελειωσε!!!

ε δεν νομιζω!την ευα σκεφτοταν και οχι την εκδικηση του για το μανο
Καλα απο αυτον ολα τα περιμενω!!!

Αβυσσος η ψυχη του Στεφανου...!!! /S
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από mimi Πεμ Νοε 05, 2009 8:41 pm

αρχίζω .....................
ψήφισα τέλειο ........................σε όλο το επεισόδιο ήμουν βουρκωμένη και στο τέλος Νόρα-Εύα έκλαψα ......Snif Snif
Αμαλία: σήμερα η Πεφάνη ακόμα καλύτερη από χθες και προχθές έδωσε ρέστα όπως ήταν έτσι ''ήρεμη''............
Ρούσσος: ναι εσύ δεν μπαίνεις στο ίδιο σακί με το μάνο ..................τον ίδιο σκ@**χαρακτήρα έχουν
Στέφανος: σε χάνω αγαπούλα μου .................τα δημοσιεύματα δεν άφησαν τη σκηνή να με συγκινήσει όσο θα έπρεπε ............
Μαρίλια: όλα αυτά που είπε ήταν απίστευτα και τόσο γλυκά ......................................
Μάνος: σε όλο το επεισόδιο θα του αφαιρέσω το κίνητρο ......και θα του αφαιρέσω το κίνητρο μας κούρασες ...........η ατάκα του Μάνου σήμερα ήταν <<αν χαθεί η εύα μαζί της χάνομαι και εγώ.....>>Heart2
Νικόλας: τα χει παίξει λίγο ..............ο καημένος
Λουκάς : δεν έχω κάτι να πω απλά μια φράση ασχολήσου με την κοκκινομάλλα τενίστρια πιστολέρο και άσε τα μουσική της τραγουδιάρας ................αυτό μόνο τίποτα άλλο για το λουκάκο μας
Εύα: σε όλο το επεισόδιο καταπληκτική μόνο το όνειρο της με τη μαρίλια τέλειο ..........και συγκινητικό ήταν σίγουρη ότι θα πεθάνει η καλή μου συγκινητικές όλες τις σκηνές της με τα κορίτσια εκεί που παρακαλούσε η Ξυλά σημερά Penguin και αυτό τα λέει όλα εντυπωσιακότατη ειδικά στο τέλος ................που μιλούσε στη νόρα για τη μαρίλια μόνο το ταλαιπωρημένο βλέμμα της σε καθήλωνε
Μελίτα κουρασμένη ταλαιπωρημένη .........................
Δάφνη : μια από τα ίδια
Νόρα : Λουκάς2 και η σκηνή με το όπλο και τον ψυχάκια η δύναμη και απόγνωση όταν συναντιούνται κάνουν θαύματα ............
Μελίτα-Εύα : πολύ γλυκό συγκινητικό το πόσο δέθηκαν και πάλι τα δημοσιεύματα δεν μ'άφησαν να το χαρώ πολύ γλυκός ο τρόπος που μίλησε στην Εύα
Δάφνη-Εύα : η αγάπη τόσων χρόνων φαίνεται και η ατάκα της <<σου έχω συγχωρέσει πολλά αλλά αν μας κάνεις καμιά λαχτάρα τώρα ............>>
Νόρα-Εύα : η σκηνή που με τελείωσε εκεί άρχισα να κλαίω (εύα νόρα το απόλυτο γυναικείο δίδυμο ) τα κορίτσια με συγκίνησαν πάρα μα πάρα πολύ δεν έχω κάτι άλλο να πω
Απορίες του επεισοδίου:
1)Η νόρα τι έκανε με τον πάτο ;
2)Τι είπε η νόρα στην Εύα ;

αυτά δεν σχολιάζω άλλο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από evanna Πεμ Νοε 05, 2009 8:42 pm

xara έγραψε:
evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:
evanna έγραψε:
konstantina έγραψε:ισως να μην προλαβαινε να τη ζησει ή να της πει την αληθεια
Μπα δεν νομιζω εμενα πιο πολυ μου κανε οτι δεν θα προλαβει να εκδικηθει το Μανο γιατι αν εκεινη παθει κατι ο Μανος τελειωσε!!!

ε δεν νομιζω!την ευα σκεφτοταν και οχι την εκδικηση του για το μανο
Καλα απο αυτον ολα τα περιμενω!!!

Αβυσσος η ψυχη του Στεφανου...!!! /S
gelio Ακριβως...δεν ξερεις τι σου ξημερωνει με αυτον,με εχει καταμπερδεψει! scratch
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από Morena Πεμ Νοε 05, 2009 8:44 pm

Άσχετο αλλά εμένα με μπέρδεψε και η Άμαλια με τα λεγόμενά της στον Πέτρο και τις απειλές της....
Morena
Morena
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Ζωγράφου, Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Νοε 05, 2009 8:44 pm

mimi έγραψε:αρχίζω .....................
ψήφισα τέλειο ........................σε όλο το επεισόδιο ήμουν βουρκωμένη και στο τέλος Νόρα-Εύα έκλαψα ......Snif Snif
Αμαλία: σήμερα η Πεφάνη ακόμα καλύτερη από χθες και προχθές έδωσε ρέστα όπως ήταν έτσι ''ήρεμη''............
Ρούσσος: ναι εσύ δεν μπαίνεις στο ίδιο σακί με το μάνο ..................τον ίδιο σκ@**χαρακτήρα έχουν
Στέφανος: σε χάνω αγαπούλα μου .................τα δημοσιεύματα δεν άφησαν τη σκηνή να με συγκινήσει όσο θα έπρεπε ............
Μαρίλια: όλα αυτά που είπε ήταν απίστευτα και τόσο γλυκά ......................................
Μάνος: σε όλο το επεισόδιο θα του αφαιρέσω το κίνητρο ......και θα του αφαιρέσω το κίνητρο μας κούρασες ...........η ατάκα του Μάνου σήμερα ήταν <<αν χαθεί η εύα μαζί της χάνομαι και εγώ.....>>Heart2
Νικόλας: τα χει παίξει λίγο ..............ο καημένος
Λουκάς : δεν έχω κάτι να πω απλά μια φράση ασχολήσου με την κοκκινομάλλα τενίστρια πιστολέρο και άσε τα μουσική της τραγουδιάρας ................αυτό μόνο τίποτα άλλο για το λουκάκο μας
Εύα: σε όλο το επεισόδιο καταπληκτική μόνο το όνειρο της με τη μαρίλια τέλειο ..........και συγκινητικό ήταν σίγουρη ότι θα πεθάνει η καλή μου συγκινητικές όλες τις σκηνές της με τα κορίτσια εκεί που παρακαλούσε η Ξυλά σημερά Penguin και αυτό τα λέει όλα εντυπωσιακότατη ειδικά στο τέλος ................που μιλούσε στη νόρα για τη μαρίλια μόνο το ταλαιπωρημένο βλέμμα της σε καθήλωνε
Μελίτα κουρασμένη ταλαιπωρημένη .........................
Δάφνη : μια από τα ίδια
Νόρα : Λουκάς2 και η σκηνή με το όπλο και τον ψυχάκια η δύναμη και απόγνωση όταν συναντιούνται κάνουν θαύματα ............
Μελίτα-Εύα : πολύ γλυκό συγκινητικό το πόσο δέθηκαν και πάλι τα δημοσιεύματα δεν μ'άφησαν να το χαρώ πολύ γλυκός ο τρόπος που μίλησε στην Εύα
Δάφνη-Εύα : η αγάπη τόσων χρόνων φαίνεται και η ατάκα της <<σου έχω συγχωρέσει πολλά αλλά αν μας κάνεις καμιά λαχτάρα τώρα ............>>
Νόρα-Εύα : η σκηνή που με τελείωσε εκεί άρχισα να κλαίω (εύα νόρα το απόλυτο γυναικείο δίδυμο ) τα κορίτσια με συγκίνησαν πάρα μα πάρα πολύ δεν έχω κάτι άλλο να πω
Απορίες του επεισοδίου:
1)Η νόρα τι έκανε με τον πάτο ;
2)Τι είπε η νόρα στην Εύα ;

αυτά δεν σχολιάζω άλλο

συμφωνω σε ΟΛΑ!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από andy Πεμ Νοε 05, 2009 9:16 pm

konstantina έγραψε:
mimi έγραψε:αρχίζω .....................
ψήφισα τέλειο ........................σε όλο το επεισόδιο ήμουν βουρκωμένη και στο τέλος Νόρα-Εύα έκλαψα ......Snif Snif
Αμαλία: σήμερα η Πεφάνη ακόμα καλύτερη από χθες και προχθές έδωσε ρέστα όπως ήταν έτσι ''ήρεμη''............
Ρούσσος: ναι εσύ δεν μπαίνεις στο ίδιο σακί με το μάνο ..................τον ίδιο σκ@**χαρακτήρα έχουν
Στέφανος: σε χάνω αγαπούλα μου .................τα δημοσιεύματα δεν άφησαν τη σκηνή να με συγκινήσει όσο θα έπρεπε ............
Μαρίλια: όλα αυτά που είπε ήταν απίστευτα και τόσο γλυκά ......................................
Μάνος: σε όλο το επεισόδιο θα του αφαιρέσω το κίνητρο ......και θα του αφαιρέσω το κίνητρο μας κούρασες ...........η ατάκα του Μάνου σήμερα ήταν <<αν χαθεί η εύα μαζί της χάνομαι και εγώ.....>>Heart2
Νικόλας: τα χει παίξει λίγο ..............ο καημένος
Λουκάς : δεν έχω κάτι να πω απλά μια φράση ασχολήσου με την κοκκινομάλλα τενίστρια πιστολέρο και άσε τα μουσική της τραγουδιάρας ................αυτό μόνο τίποτα άλλο για το λουκάκο μας
Εύα: σε όλο το επεισόδιο καταπληκτική μόνο το όνειρο της με τη μαρίλια τέλειο ..........και συγκινητικό ήταν σίγουρη ότι θα πεθάνει η καλή μου συγκινητικές όλες τις σκηνές της με τα κορίτσια εκεί που παρακαλούσε η Ξυλά σημερά Penguin και αυτό τα λέει όλα εντυπωσιακότατη ειδικά στο τέλος ................που μιλούσε στη νόρα για τη μαρίλια μόνο το ταλαιπωρημένο βλέμμα της σε καθήλωνε
Μελίτα κουρασμένη ταλαιπωρημένη .........................
Δάφνη : μια από τα ίδια
Νόρα : Λουκάς2 και η σκηνή με το όπλο και τον ψυχάκια η δύναμη και απόγνωση όταν συναντιούνται κάνουν θαύματα ............
Μελίτα-Εύα : πολύ γλυκό συγκινητικό το πόσο δέθηκαν και πάλι τα δημοσιεύματα δεν μ'άφησαν να το χαρώ πολύ γλυκός ο τρόπος που μίλησε στην Εύα
Δάφνη-Εύα : η αγάπη τόσων χρόνων φαίνεται και η ατάκα της <<σου έχω συγχωρέσει πολλά αλλά αν μας κάνεις καμιά λαχτάρα τώρα ............>>
Νόρα-Εύα : η σκηνή που με τελείωσε εκεί άρχισα να κλαίω (εύα νόρα το απόλυτο γυναικείο δίδυμο ) τα κορίτσια με συγκίνησαν πάρα μα πάρα πολύ δεν έχω κάτι άλλο να πω
Απορίες του επεισοδίου:
1)Η νόρα τι έκανε με τον πάτο ;
2)Τι είπε η νόρα στην Εύα ;

αυτά δεν σχολιάζω άλλο

συμφωνω σε ΟΛΑ!
simfono apolita!!!!!!!!!!to ti klama eri3a dn legete!!!!!!!!!!!!!!!!!Snif

andy
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από KAZY Πεμ Νοε 05, 2009 9:27 pm

Clarabelle έγραψε:
Κούκλες αναρωτιέμαι αν έχετε καθόλου παρατηρητικότητα.
Η Νόρα έβγαλε τη σόλα απ το παπούτσι της και την έτριψε.
Έχουν συνενοηθεί για κάτι
Προφανώς κάτι έχει κάνει με τη σφαίρα
Όλο πλάτη ήταν και στη συνέχεια δεν υπήρχαν τρίματα

Agree
Συμφωνώ απόλυτα!! Μάλιστα σε κάποια στιγμή κάτι ψιθύρισε στην Εύα...το οποίο ούτε εμείς το ακούσαμε αλλά ούτε η Μελίτα με τη Δάφνη φάνηκε να το αντιλαμβάνονται! Κάτι σκαρώνουν.... Gioupi
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Νοε 05, 2009 9:30 pm


Σήμερα βγήκαν και χαρτομάντηλα. Άρα πολύ καλό. Ίσως όχι όσο το χθεσινο αλλά και πάλι......
Νομίζω οτι η κορυφαία σκηνή του επεισοδίου ήταν τα κορίτσια ταλαιπωρημένα και σχεδόν απελπισμένα να τραγουδούν γέλα πουλί μου γέλα αγκαλιασμένα όλα μαζί. Και τώρα πως να το πάρω η μπερδεμένη τηλεθεάτρια αυτό; Όταν οι άνθρωποι ζήσουν μαζί τέτοιες στιγμές ο δεσμοί που δημιουργούνται είναι ισχυροί ή μήπως όχι;
Πάντως η Νόρα ετοιμάζει σχέδιο, και η Εύα είναι ενήμερη. Ίσως να είναι και όλες αλλά αυτό δεν το ξέρουμε.
Ο Μάνος το κατάλαβε οτι έχει την κύρια ευθύνη αλληλούια. Ο Λουκάς με το Νικόλα πάντως βραχοι δίπλα του αν και δεν θέλω να σκεφτώ τι έχει να ακούσει μόλις περάσει η κρίση. Ή μήπως δεν θα ακούσει τίποτα;
Τελικά ο Ρούσσος είναι ο χειρότερος απ τους δύο. Ακόμη και τώρα βρίσκει δικαιολογίες στον εαυτό του. Στουρθοκαμηλισμός δεν λέγεται αυτό; Η Αμαλία πάντως δεν θα του χαριστεί νομίζω. Σήμερα η κυρία Πεφάνη επίσης καταπληκτική.
Το τί εννοούσε ο Στεφανος δεν το κατάλαβα. Το τι σκεπτόταν τώρα να το σχολιάσω; Πως γίνεται να σκέπτεται τρυφερά και να την πουλήσει μέσα σε λίγες μέρες; Ας το αφήσω γιατί με ενοχλεί.
Ελπίζω αύριο να μη μας αφήσει πάνω στον πουροβολισμό. Θα μου πεις η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Πάντως καιρός είναι να τελειώνουμε γιατί κουράστηκα με την αιχμαλωσία.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Νοε 05, 2009 9:30 pm

ΕΙΔΑ ΤΡΕΙΛΕΡ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ Η ΔΑΦΝΗ ΤΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ Η ΝΟΡΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ (ΕΥΑ)ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Ο ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΣ!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από manos+eva Πεμ Νοε 05, 2009 9:37 pm

1) ολες οι σκηνες της Ευας ηταν τελειες......και πολυ συγκηνητικες...μπορω να πω πως η Μελιτα σημερα ηταν η πρωτη φορα που δεν με εκανε να θελω να την πλακωσω
2) Πεφανη........θεα!!!!!!! Τελεια η σκηνη με τον Ρουσο
3) Γιατι ο Ρουσος να μην μπει στο ιδιο σακι με τον Μανο? Μαζι δεν τις εκαναν τις δουλιτσες?
4) Ο Στεφανος μου φανηκε λιγο υπερβολικος........εκατο φορες τονισε πως ο Μανος πρεπει να πεθανει....αλλα μου αρεσε εκει που σκεφτοταν την Ευα
5) Το ειδατε το <χαρτονι> που κρατουσε η Νορα? και προσπαθουσε να δει αν θα τσαλακωθει?
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από mimi Πεμ Νοε 05, 2009 9:41 pm

σε σχέση με τον αυριανό πυροβολισμό πιστεύω πως εύα νόρα το χουν κανονίσει
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Πεμ Νοε 05, 2009 9:43 pm

eidate to treiler?egw oxi :(

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από mimi Πεμ Νοε 05, 2009 9:46 pm

konstantina έγραψε:eidate to treiler?egw oxi :(

ναι αλλά δεν καταλαβαίνεις κάτι παραπάνω από αυτά που ήδη ξέρουμε κωνσταντίνα αύριο στο πυροβολισμό κάνε ζάπινγκ :!: :!:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Νοε 05, 2009 10:13 pm

ΕΙΔΑ ΤΡΕΙΛΕΡ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ Η ΔΑΦΝΗ ΤΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ Η ΝΟΡΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ (ΕΥΑ)ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Ο ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΣ!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από marializ25 Πεμ Νοε 05, 2009 11:27 pm

δεν ειδα σημερα επεισοδιο παρα μονο το αποσπασμα με το τραγουδι που λεγανε τα κοριτσια και δεν ξερω τι να πω..δεν εχω λογια...εχω παγωσει ολοκληρη..ητανε τοσο συγκινητικη η σκηνη αυτη των κοριτσιων.... Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 94762 Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 94762 Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 94762 Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 94762 ....εχω ανατριχιασει ολοκληρη...... αυριο θα δω ολο το επεισοδιο βασικα αλλα ξερω οτι αυτη η σκηνη πρεπει να ητανε η καλυτερη.... Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 94762

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Παρ Νοε 06, 2009 10:12 am

Να πω και γω δυο λογακια.

Συμφωνω με οσα εχουν ειπωθει μεχρι τωρα και περιμενουμε να δουμε το σημερινο επεισοδιο για να δουμε τι συμφωνησανε τελικα τα κοριτσια.

Αυτα ομως που θελω να πω ειναι:

- Ο απαγωγεας μου φανηκε οτι ποναει το ιδιο με τα κοριτσια. Καποιες φορες μου εδινε την εντυπωση οτι τωρα θα ανοιξει την πορτα και θα τις αφησει να φυγουν. Ερχοταν ομως στο μυαλο του ο γιατρος που ανακοινωνε το θανατο του γιου του κι επαιρνε δυναμη να συνεχισει.

- Η Μελιτα μου φανηκε πολυ μονη. Βλεπει τις φιλες απο τα παλια και ζηλευει (με την καλη εννοια ομως) το δεσιμο τους. Σε καποια στιγμη που τις μαζεψε η Νορα, λιγο πριν πουν το τραγουδι, και ειπε κατι σαν "να θυμηθουμε τα παλια", λεει η Μελιτα "μπορω να συμμετεχω κι εγω που δεν τα θυμαμαι" ή κατι τετοιο τελος παντων (αν το θυμαται καποιος, το γραφει)

- Δεν περιμενα ποτε να δω Αμαλια και Αγγελα να καθονται διπλα διπλα στον καναπε και να κλαινε για τα παιδια τους. Βρε πως αλλαζουν οι καιροι ...

- Και φυσικα μου αρεσε πολυ που στη συζητηση των αγοριων ο Λουκας ειπε οτι ο μονος ανθρωπος που εχει ειναι η "ηλιθια κοκκινομαλα". Μου εδινε την εντυπωση οτι ειχε ξεχασει τελειως οτι καπου εκει γυρω υπαρχει μια Νταιζη.

- Σε καμια περιπτωση δε θα ηθελα να ειμαι στη θεση του Μανου. Το μονο καλο γι αυτον ειναι οτι μετα απο ολα αυτα θα ξαναγινει παλι καλος για τα επομενα επεισοδια...

Αυτα
flower
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 06, 2009 10:30 am

- Δεν περιμενα ποτε να δω Αμαλια και Αγγελα να καθονται διπλα διπλα στον καναπε και να κλαινε για τα παιδια τους. Βρε πως αλλαζουν οι καιροι ...


Μπορεί να κάθονται δίπλα δίπλα αλλά αντιδρούν εντελώς διαφορετικά.
Εγώ πάντως σε περίπτωση που είχε συμβεί κάτι τέτοιο στο παιδί μου δεν υπήρχει περίπτωση να κάθομαι σαν την Αγγέλα να μιλάω με τον υπεύθυνο χωρίς να του πω δυό τρία φωνήεντα.
Βρίσκω πιο νορμάλ την αντίδραση της Αμαλίας. Είναι απόλυτα φυσικό κατά τη γνώμη μου να ξεσπάει στο Μάνο. Ο τύπος έχει σακατέψει τη ζωή της κόρης της.
Αυτό το μην τσακώνεστε της Αγγέλας εντελώς άκυρο μου φάνηκε.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Παρ Νοε 06, 2009 10:33 am

Ναι η αληθεια ειναι οτι ειναι πιο "ψυχραιμη" αν μπορω να το πω ετσι. Ισως δε λεει τιποτα γιατι το Μανο τον ξερει απο μικρο παιδι, ξερει οτι αγαπαει την κορη της και ξερει οτι κι αυτος σιγουρα δεν περναει καλα.

Η Αμαλια παλι ειναι πιο εκρηκτικη σα χαρακτηρας και δεν σταματαει να τα χωνει σε ολους. Ισως και γι'αυτο δεν την παιρνει και κανεις στα σοβαρα....
😢
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Νοε 06, 2009 10:39 am


Είναι η Αγγέλα σίγουρη οτι ο Μάνος αγαπάει την Εύα;
Νομίζω οτι η Αγγέλα πρώτη απ όλους λέει στην Εύα απομακρύνσου απ αυτόν.
Οι μέχρι τώρα πράξεις του Μάνου μόνο αγάπη για την Εύα δεν έχουν δείξει.
Με μια αναλαμπή απ τον πυροβολισμό μέχρι την παραμονή του γάμου όλο το υπόλοιπο διάστημα την διαλύει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από sketi_omorfia Παρ Νοε 06, 2009 10:45 am

ΟΚ, η Αγγελα λεει στην Ευα (και πολυ σωστα μαλιστα) να ειναι πολυ προσεκτικη και με το Μανο και με το Στεφανο. Απο την αλλη ξερουμε οτι ο Μανος ειναι ψιλοκαθαρματακι (δε θελω να πω χοντρο-) αλλα αγαπαει την Ευα (οποια κι αν ειναι αυτη η αγαπη, και οπως κι αν εκδηλωνεται). Προφανως δεν ξερει να αγαπαει ο τυπος.
Απο την αλλη ομως για την Αγγελα ο Μανος ειναι ο πατερας της εγγονης της και η μεγαλη αγαπη της Ευας που εχει περασει πολλα γι'αυτον. Κακως μεν, αλλα τα εχει περασει ...
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Eπεισόδιο 232 - Ημερομηνία 05-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Νοε 06, 2009 10:55 am

Clarabelle έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Προφανώς θα βάλει τις σόλες για προστατευτικό κάτι τέτοιο!
Δε κατάλαβα αυτό που είπε ο Στέφανος όταν σκεφτόταν την Εύα! Τι εννούσε " αν σε χάσω δε θα προλάβω"΄Καταλάβατε τι δεν θα προλάβει;


Το παρατήρησα κι εγώ και μάλιστα το σχολιάσαμε όταν βλέπαμε το επεισόδιο, αλλά δεν κατάλαβα τι εννοούσε.

Στη συγκεκριμένη σκηνή ο Στέφανος αναφέρεται ξεκάθαρα στην Εύα. Θα σε χάσω.. Δεν θα προλάβω...

Τώρα τι δεν θα προλάβει παίζει.. Ίσως εννοούσε ότι δεν θα προλάβει να την κάνει ευτυχισμένη, να την χαρεί δίπλα του τώρα που αρχίσαν να τα βρίσκουν, να την γνωρίσει στη μητέρα του και έετσι να ειναι απόλυτα ευτυχισμένος ο ίδιος... όλα παίζουν!

Πάντως την ώρα που μιλούσαν ο Πετρος με την Αμαλία με ανατρίχιασε ο άτιμος ο ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ Στέφανος!

Και σημείωση: Μην ξεχνάτε ότι τόσο ο Στέφανος όσο και ο Πέτρος και ο Μάνος είναι βαθιά στο πετσί τους ριζωμένη η ανταγωνιστικότητα. Μπορεί να έχανε τον κόσμο εκείνη την ώρα λόγω της απαγωγής αλλά τη στιγμή που του παρουσιάστηκε η ευκαιρία να πάρει εκ των έσω πληροφορίες έκατσε να ακούσει (και σημείωσε νοητά φαντάζομαι ότι η Αμαλίτσα ειναι δυνατός σύμμαχος!). Με τον ίδιο τρόπο το μέλημα του Πέτρου ήταν να μην μάθει ο Στέφανος ως ανταγωνιστής για τις ημικρανίες, δεν είναι ότι δεν νοιάζονται απλώς το μυαλό τους έχει μάθει να λειτουργεί έτσι ενστικτωδώς, να μελετάει και αυτή τη πλευρά των πραγμάτων!

Πάντως χτες ο Ρούσσος με τσαντισεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!! "Σκληρή δουλειά" πφφφφ Αμα βγαίναν έτσι τα λεφτά Πετράκη θα γνώριζα εγω τώρα εκατομυριούχους να!

Τα κορίτσια τέλεια, βγήκαν τα χαρτομάντηλα εκεί με το τραγούδι απαπαπαπαπα!

Κατά τα άλλα κι εγώ το επεισόδιο το ψήφισα απλώς καλό, πιο πολύ λόγω του ότι σε σχέση με το χτεσινό που ήταν παραμ! παπαμ! μου φάνηκε χλιαρό!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης