Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μάνος - Εύα

+93
Rafaella+Manos=EdemReee.G
noraloukas2
l_aquila
giotagav
kesnio74
ΡΕΓΓΙΝΑ
diam rena
lollypop
tsampika090909
Foulitsa
Dorina <3 Πέτρος
eva thea%
maroulitobli
$ofi@ loukakos + nora
elesal
ksanthi
tinaki18
verile_mistika
angela_salonikia
dennis
ebelina2007
Lyn
feggaroparea
NATALITSA_LOUKITSA
edem4ever
fotinaki
kelly
elena-7-
ellileo
vs116117
koalaki
ΝΛΙΧ
helenaki_edem
ouki_loukanorikhgiamiazwh
SapoAzul
m.j 4 ever
nikidanis
manos 4 ever!!
sofia
elena
ilaeira
charmie258
konst@ntin@
konstantina
Victoria
Καρ-Mik
CineFreak
nicole
dikigoros tou diavolou
Ezantakou
Despinaki
Katrin
dafni-nikolas
Pennaki.......!!
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
hionati
Alexia-Sofia
elli
Penny
iloveeva+manos!!
evangeliap2808
filitsa
Black rose
ΤΖΕΛΑ
Ntinaki1
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
zwi
giouli_edem
ioulieta
mina
soso
loukasnora
mimi_loukas+nora
KatsaroYpotheto
loukitsa
Jennifer
anna90
glgs
aggeliki
Clarabelle
anastasia20
loukakos
Ntinaki Agapaei Petraki
andy
T2eNnh
donakon
KonstantinaA
jim7
alexandra
sofia_edem_fanatic
evanna
manos+eva
eva-margarita
97 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 34 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 05, 2010 5:50 pm

Δεν πιστευω οτι υπαρχει περιπτωση ειδικα τη δεδομενη στιγμη να γυρισει πισω η Ευα οσο και να κλαψει και να χτυπηθει ο Μανος!Η Ευα εχει περασει πολλα και η επανασυνδεση θα γινει πολυ αργοτερα(νομιζω) και επειδη την Ευα την βλεπω αποφασισμενη μαλλον θα πρεπει να μεσολαβησει και κατι πολυ σημαντικο!!!

Αν και δεν ξερω τι ειναι αυτο που θα μπορουσε να εξιλεωσει το Μανο στα ματια της Ευας θεωρω οτι δεν ειναι σωστο να λεμε οτι θα ειναι αρρωστη αν γυρισει πισω και να προδικαζουμε καταστασεις χωρις να ξερουμε ποτε και πως ακριβως θα δοθει! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 5:52 pm

Ευάννα μιλάω με τα τωρινά δεδομένα, δεν μπορούμε να ξέρουμε τα μελλούμενα! Μιλάω καθαρα για τώρα!

Edit: Σe σύγχησα το ξέρω αλλα θα σου κάνω ωραίο άβαταρ το βράδυ να εξιλεωθώ lol!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Φεβ 05, 2010 5:54 pm

Θα πω και γω με τη σειρά μου πόσο στενοχωριέμαι που ξέρουμε πως αυτοί οι δυο θα καταλήξουν μαζί...Πόσο υποτιμάται μια γυναίκα αρχικά-ο ρόλος της γυναίκας σε δεύτερο πλάνο και η νοημοσύνη του τηλεθεατή που ξε-γράφονται έτσι απλά γεγονότα και σκηνές...
Ρε παιδια εγω με το απλοϊκο το μυαλο αναρωτιεμαι...ΟΚ ο Μανος ειναι ενα αρχικαθαρμα,της φερθηκε σκαρτα αλλα μετανιωσε.ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΗΓΕ ΚΑΙ Π******ΚΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥ???Και πριν ακουσω διαφορα εχω να πω οτι εγω ειδα ΠΑΘΟΣ και ΧΗΜΕΙΑ σε εκεινη την ερωτικη σκηνη...Οχι απλώς μια αρπαχτή!Πως γίνεται να είσαι έτσι με άλλη γυναίκα ενώ αγαπάς τόσο υποθετικά παράφορα μία αλλη!Και για το λόγο το αληθές

Ότι και να ακούσω νομίζω πως ακυρώνεται μετά από αυτό!Γνώμη μου!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 05, 2010 5:55 pm


Ποτέ δεν υποτίμησα την πίκρα και της Μελίτας.
Πιστεύω οτι κι αυτή πόνεσε απ αυτή την ιστορία. Μόνο που ο Μάνος στη Μελιτα πρόσφερε. Πρόσφερε τη χαρά να νοιωσει ευτυχία τη μέρα του γάμου της, τη χαρά να δει τον άντρας της ευτυχισμένο όταν του ανακοίνωσε οτι περιμένει το παιδί τους, τη χαρά μιας ευτυχισμένης ζωής. Τόσο ευτυχισμενης που δεν περνούσε καν απ το μυαλό της οτι θα μπορούσε να υπάρχει άλλη γυναίκα στη ζωή του Μάνου.

Απ την άλλη η Εύα δίπλα στο Μάνο έζησε μόνο πίκρα.
Τον είδε να μη τη νοιάζεται, να παντρεύεται μια άλλη γυναίκα, να της διαλύει την ευκαιρία της να ζήσει με κάποιον άλλον ευτυχισμένη, να την παραμυθιάζει, απ τη μια να την τραβάει κοντά του και απ την άλλη να την σπρώχνει και να της λέει το αμίμητο είσαι αλυσίδα στο λαιμό μου. Έφτασε στο σημείο να του σώσει τη ζωή και αυτός παρόλο που της ζήτησε να παντρευτούν για να της προσφέρει υποτίθεται τη ζωή που λαχταρούσε πάλι βρέθηκε με την Μελίτα να σφουγγαρίζει πατώματα.

Δυστυχώς δεν μου φτάνει η απελπισία του γόη Μανωλάκη. Εκεί που έχουν φτάσει τα πράγματα δεν ξέρω τι θα μπορούσε να κάνει ο μάγκας για να πειστώ. Θα έλεγα οτι μ αυτόν δεν φτάνουν δυό χρόνια στην Τυνησία ασε που δεν είναι και στη μόδα. Ας πάει καμιά δεκαπενταριά στην Παταγωνία και αν συνεχίσει να κλαίει βλέπουμε.

Αυτό που βλέπω είναι οτι ακόμη κι αυτός ο ανάποδος καθρέπτης είναι άδικος μαζί της. Η Εύα οταν έμαθε οτι ο Μάνος παντρεύεται τον άφησε να το ζήσει. Η Μελίτα απ όσο βλέπω δεν έχει τέτοια πρόθεση.

Και ναι είμαι κι εγώ αγανακτισμένη απ το χθεσινό επεισόδιο. Δεν πέφτω με σκηνούλες απο ευτυχισμένες στιγμές. Θέλω να δω να πληρώνει για τις δυστυχισμένες και να δω την πληρωμή για κάθε τι που έχει κάνει. Μέχρι τώρα σ αυτή τη σειρά η μόνη που πληρώνει τα λάθη της είναι η Εύα. Καιρός να παίρνουν σειρά και οι υπόλοιποι.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από anna90 Παρ Φεβ 05, 2010 5:57 pm

Και εγώ αγανακτισμένη είμαι Τζίνα μου...!!!
Είναι γελοίο αυτό που μας δείχνουν...
Και απορώ...Χθες τι ακριβώς μας θύμισαν??
Τις και καλά καλές στιγμές τους??Άμα υπήρχαν μόνο αυτές θα ήταν όλα τέλεια...
Ξέχασαν κάποια σημαντικά γεγονότα και στιγμιότυπα..
Και ειλικρινά για εναν άνθρωπο σαν το Μάνο δεν μου αρκεί να μου ντυθεί πεθαμένος και να μου κόβει βόλτες στο αγιάζι για να πειστώ ότι ξαφνικά "αγάπησε"..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 05, 2010 6:01 pm

Πρωτον Τζινακι οντως στην αρχη συγχυστηκα λιγο αλλα τωρα ηρεμησα! lol! Βεβαια ο καθενας εχει τη γνωμη του και η αληθεια ειναι οτι δεν διαφωνω τελειως με οσα εγραψες!Απλα ειτε βλεπω τα πραγματα εντελως ρομαντικα ειτε δεν ειμαι και πολυ αντικειμενικη(εως καθολου θα μπορουσα να πω)!

Ανυπομονω για το αβαταρακι! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 6:04 pm

Αυτο χτες Άννα μου ήταν για να θυμηθούν όσοι ήθελαν πέρισυ το Μάνο με την Εύα (γιατί θα σας χαλάσω την καρδιά εγω υποστήριζα Μάνος - Μελίτα) τις καλές στιγμές που επαναλαμβάνω έζησαν 2 φορές το χρόνο που πήγαινε να την βρει στο Παρίσι!

Προσπαθούν να περισσώσουν την κατάσταση οι σεναριογράφοι. Η κα Ακρίτα έχει δηλώσει ότι είναι ρομαντική και θέλει ο παιδικός έρωτας αυτός να διασωθεί, αν λοιπόν δεν την δει Γιουρι Γκελερ να μεταλλάξει το Μάνο εγώ δεν τον δέχομαι! Ελπίζω να είναι ευρηματικοί στο συμβάν που θα σημάνει την έναρξη της σταδιακής αλλαγής του γιατί το θαύμα της Εδέμ δεν θα το χάψω!

Και σίγουρα ΔΕΝ πρόκειται να τον δεχτω:
α) Για να μην είναι μόνη της η Εύα
β) Γιατί είναι λιγότερο άθλιος από τον Στέφανος
γ) Γιατί πρέπει να είναι με κάποιον από τους δύο
δ) Επειδή είναι πρωταγωνιστής

Πώς να το κάνουμε..πριν 3 μέρες για μένα ο Μάνος έγινε καμμένο χαρτί!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 05, 2010 6:07 pm

Για μενα ο Μανος ειναι καμμενο χαρτι απο τοτε που κοιμηθηκε με τη Μελιτα παραμονη του γαμου του με την Ευα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 05, 2010 6:08 pm


Για μένα ο Μάνος είναι καμένο χαρτί για την Εύα απ την παραμονή του γάμου.
Θα το ξαναπώ. Όταν ένας άνθρωπος σου σώζει τη ζωή το πρώτο πράγμα που του χρωστάς είναι ειλικρίνεια. Άν δεν μπορείς να του προσφέρεις ουτε καν αυτό άστο..........
Θα μπορούσε να τη βοηθήσει με χίλιους τρόπους και να της εξηγήσει οτι η επιλογή του ήταν η Μελίτα. Δεν χρειαζόταν να της σκοτώσει ότι ονειρευόταν σε όλη της τη ζωή.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από anna90 Παρ Φεβ 05, 2010 6:10 pm

Δυστυχώς όμως και εμένα που μ άρεζε το ζευγάρι Μάνος+Εύα θυμάμαι και άλλες σκηνές με πόνο, με προδωσία, με πούλημα...
Ακόμα και ο Γιούρι να έρθει και να φωνάξει με όλη του τη δύναμη Ντούλεπσε...Ντούλεπσε...Δεν το βλέπω να σώζεται...
Φόρτωσαν πολλά στο Μάνο...Για ότι περίσσευε έβαζαν αυτόν να φταίει...
Και δυστυχώς δε βλέπω ούτε οι ίδιοι να προσπαθούν να τον σώσουν...Συνεχώς του φορτώνουν κι΄άλλα..Ακόμα και τώρα..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 6:10 pm

loukasnora έγραψε:Για μενα ο Μανος ειναι καμμενο χαρτι απο τοτε που κοιμηθηκε με τη Μελιτα παραμονη του γαμου του με την Ευα.

Νίκη τον Μάνο και τη Μελίτα τους συνδέουν πολλά! Αν φέτος έβλεπα σταδιακές αλλαγές θα έλεγα οκ! Όταν τον βλέπω άπρακτο όμως να έχει την Εύα και τη Μελίτα εξίσου ριζωμένες μέσα του ΚΑΤΩ πάντα από τον Όμιλο και ξαφνικά βλέπω ότι την Εύα μετά τις χαριτωμενιές του για μια ακόμα φορά την χρησιμοποιεί εγώ εκεί σπάστηκα!!! Χτες ένιωσα ότι αυτό που τον πονάει πιο πολύ είναι που κατάλαβε ότι δεν πρόκειται να την τουμπάρει! Είναι έλεος ο τύπος!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 05, 2010 6:10 pm

Συγγνωμη βρε παιδια...ο Μανος ναι εχει κανει πολλα λαθη,ναι ειναι καθαρμα αλλα και η Ευα οσο και να την υποστηριζω δεν μπορω με τιποτα να δεχτω οτι ειναι αμοιρη ευθυνων για τα οσα περασε!

Στα περισσοτερα οντως δεν εφταιγε αλλα αν ειχε παρει αποφασισει να ξεκοψει οριστικα,χωρις πισωγυρισματα ναι μεν θα περνουσε δυσκολα που θα ηταν μακρια του αλλα και παλι θα γλιτωνε απο πολυ πονο!

Εγω τουλαχιστον αυτο νομιζω,αλλωστε σε μια σχεση δεν φταιει ποτε μονο ο ενας!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 6:11 pm

Αυτό λέμε Ευάννα μου, οτι η Εύα πλέον αποφάσισε να μην πονάει πια, πήρε άλλη οδό, αν τη δούμε λοιπόν να πισωγυρίζει θα πούμε ότι είναι άρρωστη η κοπέλα, της αρέσει να υποφέρει!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 05, 2010 6:15 pm

Ε τοτε γουστο της καπελο της!Αν ο Μανος δεν αλλαξει πραγματικα και εκεινη γυρισει πισω και ξαναπληγωθει τοτε ηθελες τα και επαθες τα!!!
Διαφορετικα αν γινει κατι πραγματικα σπουδαιο που θα την κανει να γυρισει πισω και δουμε εναν αλλο Μανο τοτε εγω μαζι της!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 6:16 pm

Aφού λεμε το ίδιο τότε γιατί διαφωνούμε? χιχι

Απλώς εγώ δεν βλέπω πώα θα μπορούσε πια να αλλάξει ο Μάνος.. Για μένα είναι αδύνατο!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 05, 2010 6:17 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukasnora έγραψε:Για μενα ο Μανος ειναι καμμενο χαρτι απο τοτε που κοιμηθηκε με τη Μελιτα παραμονη του γαμου του με την Ευα.

Νίκη τον Μάνο και τη Μελίτα τους συνδέουν πολλά! Αν φέτος έβλεπα σταδιακές αλλαγές θα έλεγα οκ! Όταν τον βλέπω άπρακτο όμως να έχει την Εύα και τη Μελίτα εξίσου ριζωμένες μέσα του ΚΑΤΩ πάντα από τον Όμιλο και ξαφνικά βλέπω ότι την Εύα μετά τις χαριτωμενιές του για μια ακόμα φορά την χρησιμοποιεί εγώ εκεί σπάστηκα!!! Χτες ένιωσα ότι αυτό που τον πονάει πιο πολύ είναι που κατάλαβε ότι δεν πρόκειται να την τουμπάρει! Είναι έλεος ο τύπος!!!


Εννοω οτι ειναι καμμενο χαρτι σχετικα με την Ευα.Ξερω οτι τους συνδεουν πολλα με τη Μελιτα κι εγω ομολογω οτι προτιμω τον Μανο με τη Μελιτα.Απο εκει και περα κι εγω βλεπω το ιδιο πραγμα με σενα.Εναν Μανο που δεν εχει αποφασισει ποια απο τις δυο θελει αφου μεχρι προσφατα εκανε σκηνες ζηλοτυπιας στη Μελιτα για τον Οδυσσεα και που χρησιμοποιεισαι την Ευα και την εγκυμοσυνη της απο τον Στεφανο για να παρει την εκδικηση του με τους πινακες και που τις θεωρει και τις δυο ιδιοκτησια του.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από anna90 Παρ Φεβ 05, 2010 6:18 pm

Ευαννάκι μου για μένα η διαφορά είναι ότι η Εύα έδωσε τα ΠΑΝΤΑ στο Μάνο...Τα πάντα...Και από αυτόν δεν πήρε τίποτα...Δεν μπόρεσε να της προσφέρει κάτι..Το έπαιζε κανονικά σε διπλό ταμπλό κοροιδεύοντας 2 γυναίκες που τον αγαπούσαν...Και στην τελική τις πλήγωσε και τις έχασε και τις 2...
Μόνος σου λοιπον αγόρι μου...Μόνος..Πάρε και το πίνακα που κονόμησες με την συνεργασία σου με το άπλυτο καθίκι πάρε και την αγάπη της ζωής σου την πολυθρόνα και άντε μου στο ΚΑΚΟ..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 05, 2010 6:21 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Aφού λεμε το ίδιο τότε γιατί διαφωνούμε? χιχι

Απλώς εγώ δεν βλέπω πώα θα μπορούσε πια να αλλάξει ο Μάνος.. Για μένα είναι αδύνατο!
Η αληθεια ειναι οτι ουτε εγω μπορω να σκεφτω κατι που θα τον αλλαζε ουσιαστικα αλλα τουλαχιστον πιστευω πως απο δω και περα θα μετριασει τα κακα στοιχεια του χαρακτηρα του και θα προσπαθησει να ειναι ειλικρινης απεναντι στους ανθρωπους του!Και σιγα-σιγα ισως γινει καλυτερος...τι να πω! Rolling Eyes
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 05, 2010 6:31 pm


Όλες μαζί κορίτσια τη σκάσαμε την evanna
Ας κρατήσουμε απ το χτεσινό επεισόδιο το πρώτο καλό πράγμα που έκανε ο Μάνος για την Εύα. Δεν φώναξε δεν πίεσε και δεν όρμηξε. Απλά δέχτηκε.
Που φτάσαμε Χριστέ μου να επικροτούμε το αυτονόητο.
Τέλος πάντων για την evanna ρε γαμώτο......
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 05, 2010 8:32 pm

Clarabelle έγραψε:
Όλες μαζί κορίτσια τη σκάσαμε την evanna
Ας κρατήσουμε απ το χτεσινό επεισόδιο το πρώτο καλό πράγμα που έκανε ο Μάνος για την Εύα. Δεν φώναξε δεν πίεσε και δεν όρμηξε. Απλά δέχτηκε.
Που φτάσαμε Χριστέ μου να επικροτούμε το αυτονόητο.
Τέλος πάντων για την evanna ρε γαμώτο......
Καλε τωρα το ειδα αυτο!Με εχει φοβηθει το ματι σας ε!? lol! Παντως να ξερετε εγω τις εκτιμω τις παραχωρησεις που κανετε για χαρη μου! :lol:
(Εννοειται πως κανω πλακα ετσι και ο καθενας εχει τη γνωμη του που ειναι σεβαστη!) :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 05, 2010 9:06 pm

Tελικά ο Μάνος κι αν εγέρασε χιχιχι τα ίδια χάλια παραμένει.. εξαίρεση το χτεσινο επεισόδιο σήμερα επιστρέψαμε στα πάτρεια!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 05, 2010 9:08 pm

Δεν μπορουσες να μη σχολιασεις εσυ,θα σκαγες!!! Tongue Παντως ενα δικιο το'χεις!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από soso Σαβ Φεβ 13, 2010 12:37 pm

Μου άρεσαν απίστευτα στο επεισόδιο της Παρακευής!(μπουζούκια)
Το τραγούδι,το ζε'ι'μπέκικο,τα βλέμματά τους..
Πολλά κυβικά!!!
Ήταν όλα αντάξια της ιστορίας τους..
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από evanna Σαβ Φεβ 13, 2010 12:48 pm

Συμφωνω απολυτα soso μου!!!!Χτες ηταν συγκλονιστικοι και οι δυο τους...ματιες φωτια,βλεμματα ολο υπονοουμενα!!!Απλα υπεροχοι! : respect :
Και τη Δευτερα να δειτε τι εχει να γινει!!!!!!!!!!!! huhu
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μάνος - Εύα - Σελίδα 3 Empty Απ: Μάνος - Εύα

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 13, 2010 12:55 pm

soso έγραψε:Μου άρεσαν απίστευτα στο επεισόδιο της Παρακευής!(μπουζούκια)
Το τραγούδι,το ζε'ι'μπέκικο,τα βλέμματά τους..
Πολλά κυβικά!!!
Ήταν όλα αντάξια της ιστορίας τους..


Καλό αλλά λίγο. Καίγαμε το κερί μισό επεισόδιο χάθηκε να δούμε μια κουβέντα της προκοπής; Βέβαια οι δυό τους είπαν με τα μάτια όσα δεν μπορούν να περιγράψουν τα λόγια, αλλά πειράζει που θέλω να δω το Μάνο να παραδέχεται τα λάθη και να ζητάει συγνώμη; Τώρα θα μου πεις συγνώμη σ αυτή τη σειρά ζητάει μόνο η Εύα. Δεν είδα ποτε να ζητάει καμιά συγνώμη κανένας απ αυτούς που την υποδέχτηκαν σαν να ήταν λεπρή ή που του βούταγαν απ το λαιμό σε κάθε ευκαιρία. Τι να κάνουμε.......
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 34 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης