Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

+31
anna90
Soulaki_NoraLoukas
PrincessRachel
Elsaki
Clarabelle
loukakos
xristina79
prwto_trapezi_pista
andy
sifantid
marializ25
nikidanis
Jennifer
anastasia20
T2eNnh
zwi
νοριτσα
Καρ-Mik
vs116117
Amalia_1297
tinaki18
charitomeni
aggeliki
Dorina <3 Πέτρος
manos+eva
mimi
loukasnora
Ntinaki1
evanna
loukitsa
KatsaroYpotheto
35 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap23%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap40%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 40% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap23%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap13%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 13% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 40
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 06, 2010 8:29 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:Α, εγω υποψιάζομαι οτι τους πίνακες τους έχει η Καρτάλω.

Αν πάρουμε ως δεδομένο ότι ο ΣΤέφανος είναι ειδικός, τότε 2 ενδεχόμενα παίζουν

1) Ο γλίτσης πήρε πίσω τους αληθινούς, τους αντικατέστησε με fake και τώρα κάνει παιχνίδι αυτός!
2) Η Καρτάλω με τη βοήθεια του Χρήστου έχει βάλει και εκεί το χεράκι της

Αντε να δούμε... Η αλήθεια μου είναι ότι την βαρέθηκα την ιστορία με τους πίνακες ελαφρώς.. χιχι

Και γω την βαρεθηκα....
Αλλα σκέφτομαι. Ποιος ο λόγος να το κάνει ο Χατζηβασιλείου?
-Μόνο αν για κάποιο λόγο θελει να εκδικηθει τον Ρουσσο. Τοσο πολυ για έναν έρωτα?Δεν νομίζω

Εμένα μου μυρίζει Καρτάλω . Να έχει σίγουρη την εκδικήση που δεν κατάφερε ο γιόκας ο ερωτύλος.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 06, 2010 8:29 pm

Στανταρ ο ψευτομουγγοθόδωρος έχει βάλει τα κουλά της σόρρυ κιόλας αλλα και μένα με κούρασαν οι πίνακες..... Grrr
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 06, 2010 8:30 pm

mimi έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:Α, εγω υποψιάζομαι οτι τους πίνακες τους έχει η Καρτάλω.

Αν πάρουμε ως δεδομένο ότι ο ΣΤέφανος είναι ειδικός, τότε 2 ενδεχόμενα παίζουν

1) Ο γλίτσης πήρε πίσω τους αληθινούς, τους αντικατέστησε με fake και τώρα κάνει παιχνίδι αυτός!
2) Η Καρτάλω με τη βοήθεια του Χρήστου έχει βάλει και εκεί το χεράκι της

Αντε να δούμε... Η αλήθεια μου είναι ότι την βαρέθηκα την ιστορία με τους πίνακες ελαφρώς.. χιχι


τι είναι ο ''γλίτσης'';;

Ο έρως της Αμαλίτσας. Ο Χατζηβασιλείου-Δρόσσος.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 06, 2010 8:31 pm

Mik έγραψε:
mimi έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:Α, εγω υποψιάζομαι οτι τους πίνακες τους έχει η Καρτάλω.

Αν πάρουμε ως δεδομένο ότι ο ΣΤέφανος είναι ειδικός, τότε 2 ενδεχόμενα παίζουν

1) Ο γλίτσης πήρε πίσω τους αληθινούς, τους αντικατέστησε με fake και τώρα κάνει παιχνίδι αυτός!
2) Η Καρτάλω με τη βοήθεια του Χρήστου έχει βάλει και εκεί το χεράκι της

Αντε να δούμε... Η αλήθεια μου είναι ότι την βαρέθηκα την ιστορία με τους πίνακες ελαφρώς.. χιχι


τι είναι ο ''γλίτσης'';;

Ο έρως της Αμαλίτσας. Ο Χατζηβασιλείου-Δρόσσος.


α οκ !!!!!!!!!!!!!
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 06, 2010 8:32 pm

Ο Περικλακος καλοστεκούμενο μαναράκι για την ηλικιά του... Τέλος Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Ιαν 06, 2010 8:32 pm

Η παρέα ενώθηκε για τον Φώτη σήμερα. Του κάνανε ένα μνημόσυνο. Καλά έκαναν.
Η Εύα θα κάνει διαφημιστική καμπάνια. Όλες της οι σκηνές ήταν για την καμπάνια.
Ο Ρούσσος ήξερε για τον Χατζηβασιλείου ότι ήταν ερωτευμένος με την Αμαλία. Από που και ως που;
Ρούσσος-Μάνος: Πάντα μαζί!!! Το καλύτερο ζευγάρι της Εδέμ με καταπληκτική χημεία!!! Φτου φτου! Τους θέλουμε μαζι! Ρε παιδια όλο μαζί είναι αυτοί. Πιο πολλές σκηνές έχει ο Μάνος με τον Ρούσσο παρά με την Εύα.
Ο Λουκάς είναι τελείως γκάου. Η Νόρα τα είπε μια χαρά αλλά αυτός είναι βραδείας καύσεως.Με την Νταίζη γέλασα!
Η Μελίτα έμαθε για το μυστικό αλλά τι να πεί; Μακάρι να το χρησημοποιήσει στο μέλλον και να της κόψει να εκβιάζει την συμφορά που λέγεται Αντιγόνη...
Μου έχουν σπάσει τα νεύρα όλοι. Την μία της λένε( της Μελίτας) σε αγαπάει και σε θέλει, την άλλη το κάνει από εκδίκηση και λέει ψέμματα! ΈΛΕΟΣ!!
Η Μελίτα σήμερα τα είπε πολύ καλά στον Ρούσσο που μας τα γύρισε πάλι και τώρα της είπε ότι ο Στέφανος εκδικείται ενώ στο κελί της είπε ότι δεν εκδικείται.... και η δικαιολογία του ήταν ότι τότε την είδε πικραμένη. gelio Μια χαρά του τα είπε και για τον Μάνο.
Ρούσσος και Αντιγόνη ούτε συννενοημένοι να ήταν. Πάνε να ρίξουν την Εύα δίπλα στον Στέφανο. Ο Ρούσσος είπε στον Ηλία να πείσει την Εύα να πάει να παρακαλέσει τον Στέφανο και καλά να σταματήσει την εκδίκηση που έχει σταματήσει...άϊντε άϊντε... Ό,ΤΙ ΝΑ ΝΑΙ!

Στέφανος στον δρόμο και Μελίτα στο σπίτι να σκέφτονται!!! Hug
Πάει και ο Στέφανος στο σπίτι και ακούει τις κουτσομπόλες! Χρήστος-Αντιγόνη στο κους κους το βράδυ!! ΧΑΧΑ ΟΡΜΑ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΣΕ ΚΟΚΚΑΛΑ!

Υ.Γ Με τον ex-μουγγοθόδωρο δεν θα τα πάμε καθόλου καλά τελικά! Κάποιος να την σκοτώσει ρε παιδιά...!!! gmt
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Ιαν 06, 2010 8:38 pm

Ο Λουκάς ή είναι ηλίθιος ή το παίζει.
Μ'άρεσε έτσι όπως τα είπε η Νόρα και που ο Λουκάς έμεινε.
Καλά ο Λουκάς σαν ποίημα πήγε και τα είπε στην Νταίζη.Εδώ που τα λέμε δεν του έβγαινε.
Την παρέα την χάρηκα πολύ έστω και για λίγο.Και μ'άρεσε αυτό που κάνανε για τον Φώτη.
Χάρηκα πολύ που ο Μάνος παρακάλεσε τον Στέφανο.
Ο Στέφανος τα έχασε όταν είδε την μάνα του να μιλάει.
Η απορία μου είναι ποιός έχει τους πίνακες???
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 06, 2010 8:38 pm

Ntinaki ο Λουκάς άλλες φορές μου δίνει την αίσθητη ότι τα έχει καταλαβει όλα κι άλλες φορες ότι είναι τρεχα γύρευε! Μήπως να τον ταρακουνούσαμε όλοι μαζί μπας και?? Λουκάααααααα Synelthe
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από T2eNnh Τετ Ιαν 06, 2010 8:39 pm

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ... Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ ΟΛΟΚΛΙΡΗ ΕΞΟΜΟΛΟΓΙΣΗ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ..... gmt Η ΜΕΛΤΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΣΙΡΙΔΑ ΤΗΣ ΕΛΕΟΣ Kotsides Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΘΕΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ !!!!!!!!!ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΤΟ ΚΑΙΜΕΝΟ ΤΙ ΤΡΑΥΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ Η ΣΚΙΝΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΤΕΛΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ .... ΚΑΛΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΕΝΙΑ ΘΕΟΣ !!!!!!!!! : respect : : respect : ΤΟΝ ΛΥΠΙΘΗΚΑ ΤΟΝ ΚΑΙΜΕΝΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Snif Snif Η ΠΑΠΙΑ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ Grrr
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 06, 2010 8:42 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ntinaki ο Λουκάς άλλες φορές μου δίνει την αίσθητη ότι τα έχει καταλαβει όλα κι άλλες φορες ότι είναι τρεχα γύρευε! Μήπως να τον ταρακουνούσαμε όλοι μαζί μπας και?? Λουκάααααααα Synelthe

Είναι αυτό που λέμε, είσαι λαλακας ή τον παριστάνεις???
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Ιαν 06, 2010 8:46 pm

Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ntinaki ο Λουκάς άλλες φορές μου δίνει την αίσθητη ότι τα έχει καταλαβει όλα κι άλλες φορες ότι είναι τρεχα γύρευε! Μήπως να τον ταρακουνούσαμε όλοι μαζί μπας και?? Λουκάααααααα Synelthe

Είναι αυτό που λέμε, είσαι λαλακας ή τον παριστάνεις???
Πραγματι...με εχει μπερδεψει και εμενα ο Λουκακος απο τη μια λεω''α τα εχει καταλαβει ολα και το παιζει'' και απο την αλλη λεω''ειναι στον κοσμο του δεν εχει παρει χαμπαρι τιποτα!''
Αχ δεν μπορω αλλο τοσο μπερδεμα!!!!! /S
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Ιαν 06, 2010 8:47 pm

Ε δεν μπορεί να μην έχει καταλάβει! Πρέπει να είναι βλαμμένος! Απορώ πως έγινε και δικηγόρος δηλαδή. Μάλλον το έχει καταλάβει αλλά το παίζει Κινέζος. Δεν εξηγείται αλλιώς.
Άσχετο η Νόρα για ποια χρόνια μιλάει ότι δεν του μιλούσε; Εγώ γιατί την θυμάμαι καψούρα με τον Στέλιο, και να μην δίνει σημασία στον Λουκά και μόλις ήρθε η Νταίζη άρχισε να ζηλεύει και να λέει μόνη της " Τι έχω πάθει";
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιαν 06, 2010 8:47 pm

ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΡΤΑΛΗ!

ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ! Palamakia

ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΕΥΑΚΙ! Love!

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΜΑΝΟ-ΠΕΤΡΟ-ΣΤΕΦΑΝΟ

ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΑΝ...

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΩΝΑΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΛΑΝΟ ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΚΙ!

ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΤΑΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ!

ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΤΣΙΡΙΖΕ!!




ΤΕΛΕΙΟ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ! ΑΝ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΑΣ! Love!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 06, 2010 8:48 pm

Ntinaki1 έγραψε:Θα πνίξω την Καρτάάάάάάάάάάάάάάάλω θα την πνίξω!! Θα την πνίξω που πάει να ρίξει την Εύα δίπλα στον Στέφανο! Θα την πνίξωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!! xastouki gmt Ναι μίλησε η κυρια Αντιγόνη και ζήτησε την Εύα! cake


δεν το είδα.θα το δω μόλις ανέβει...
αλλά..τιιιι έγινε;;;;
ο ex-μουγγοθόδωρος θα τις φάει...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τετ Ιαν 06, 2010 8:49 pm

evanna έγραψε:Πραγματι...με εχει μπερδεψει και εμενα ο Λουκακος απο τη μια λεω''α τα εχει καταλαβει ολα και το παιζει'' και απο την αλλη λεω''ειναι στον κοσμο του δεν εχει παρει χαμπαρι τιποτα!''
Αχ δεν μπορω αλλο τοσο μπερδεμα!!!!! /S

Κι εγώ μια απ' τα ίδια, μόνο που.....οκ, δηλαδή, τηλεόραση βλέπουμε. Γιατί μας υποβάλλουν σε τέτοιο σπαζοκεφάλιασμα....;;;; 🇳🇴
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Ιαν 06, 2010 8:49 pm

Εντάξει ότι και να πω είναι λίγο, δευτερόλεπτα μεν αλλα καταπληκτική σκηνή! Τους άλλους δύο τι μας τους δείχνουν! Αν είναι δυνατόν! Ξενερωμα!!!

Η σημερινή σκηνή με Ευα-Νόρα-Δάφνη μου άρεσε πολύ! Όπως επίσης μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή με τη παρέα της φεγγαρόπετρας όταν μιλούσαν για τον Φώτη και η σκηνή με τα λουλούδια... τέλειες! Αυτές οι σκηνές μου θύμησαν τους λόγους που μου άρεσε τόσο πολύ η σειρά πέρυσι. Και εκεί που άρχισα να παρασύρομαι απο τις ωραίες αυτές σκηνές... μας δείχνουν Στέφανο και Μελίτα! Ξενέρωσα τόσο πολυ με αυτούς τους 2 που άλλαξα κανάλι...!

Αυτές οι σκηνές, μουσική και το ντουο συμφορά και κλάψα να πονάει μου τη δίνουν απίστευτα!!!

Αποφασίζω να ξαναγυρίσω στο mega και πέφτω σε αυτή την σκηνή! Μα τι τύχη έχω.... vomit
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από manos+eva Τετ Ιαν 06, 2010 8:54 pm

Ειναι αυτο που λεμε τυχη βουνο jennifer!
manos+eva
manos+eva
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Ιαν 06, 2010 8:56 pm

anastasia20 έγραψε:
δεν το είδα.θα το δω μόλις ανέβει...
αλλά..τιιιι έγινε;;;;
ο ex-μουγγοθόδωρος θα τις φάει...

Είχε πάει ο Στέφανος και περπατούσε σε κάτι ερημιές και τον έδειχνε ταυτόχρονα με την Μελίτα σε ένα τραγουδάκι, γύρισε στο σπίτι του, πήγε να βάλει ένα ποτό και άκουσε ομιλία από την κουζίνα.... και άκουσε την μάνα του να μιλάει και μπαίνει μέσα τρελλαμένος και κοπανάει την πόρτα και τώρα κάποιος θα τις φάει.... Ο Χρήστος, ο Θόδωρος, και οι 2 μαζί;;;; Πάντως καμιά μπούφλα θα πέσει.

Αλλά για αύριο δείχνει τον Θόδωρο που λέει στην Μελίτα αυτά τα " όσο ζω εγώ εσύ και ο γιος μου δεν θα είστε μαζί"......και μπλα μπλα και θα στείλει τον Χρήστο στην Εύα και θα ζητήσει να την δει. Προφανώς θα θέλει να την ρίξει στον γιο της. Και σαν να την ακούω .... που ο γιος μου σε αγαπάει και μπλα μπλά....
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 06, 2010 9:04 pm

είδα τρέιλερ
ο Στέφανος μαλώνει με τη μάνα του και την κατηγορεί πως αυτή πήρε τους πίνακες
η Αμαλία λέει στο Στέφανο να πάρει τη Μελίτα και να φύγουν
η Μελίτα λέει στην Αντιγόνη ότι αγαπάει το γιο της αυτή την διώχνει
η Αντιγόνη λέει στην Εύα να παντρευτεί το Στέφανο και ότι ο γιος της την αγαπάει
ο Στέφανος και η Εύα συναντιούνται
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Ιαν 06, 2010 9:05 pm

Να τα τα έλεγα! Θα πάει η Καρτάλω και θα πιάσει το χεράκι της Εύας και θα της λέει ότι ο γιος της την αγαπάει..... άχου μωρέ!!! Η Μελίτα θα πάει στην Καρτάλω και θα της πεί αυτά που θα της πει... και η Μελίτα θα απομακρυνθεί από τον Στέφ και θα την έχει πάρει τηλέφωνο αυτός και θα του πεί " τελειώσαμε το καταλαβαίνεις"; Και θα του το κλείσει... τι να κάνει...΄
Και το κερασάκι ο τηλεθεατής έχει Σταύρου και Ξυλά εξώφυλλο αλλά δνε βλέπω τι λέει γιατί έχω μυωπία και τα γράμματα ήταν μικρά. Αλλά το κόβω για επανασύνδεση. Ωραία θα αποδείξει ο Στέφανος στην Μελίτα ότι δεν είναι Μάνος cake αν ξαναγυρίσει θα τη διακαιώσει πανηγυρικά που φωνάζει.... ομορφιές... και η άλλη που υποτίθεται χαμογελά και προχωρά σαν την Ηλιάδη........ θα γυρίσει..... ωχ Παναγία μου. Ελπίζω να κάνω λάθος!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Ιαν 06, 2010 9:07 pm

Ο Στέφανος είναι χειρότερος από το Μάνο, αυτό το ξέραμε!

Η Εύα όμως γιατί να ξαναγυρίσει στο Στέφανο?

Η ανεξαρτησία προσωπικά με μια καλή δουλειά δεν θεωρώ ότι ολοκληρώθηκε! Μας έχουν πρήξει οι σεναριογράφοι!!!!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 06, 2010 9:11 pm

Ntinaki1 έγραψε:Να τα τα έλεγα! Θα πάει η Καρτάλω και θα πιάσει το χεράκι της Εύας και θα της λέει ότι ο γιος της την αγαπάει..... άχου μωρέ!!! Η Μελίτα θα πάει στην Καρτάλω και θα της πεί αυτά που θα της πει... και η Μελίτα θα απομακρυνθεί από τον Στέφ και θα την έχει πάρει τηλέφωνο αυτός και θα του πεί " τελειώσαμε το καταλαβαίνεις"; Και θα του το κλείσει... τι να κάνει...΄
Και το κερασάκι ο τηλεθεατής έχει Σταύρου και Ξυλά εξώφυλλο αλλά δνε βλέπω τι λέει γιατί έχω μυωπία και τα γράμματα ήταν μικρά. Αλλά το κόβω για επανασύνδεση. Ωραία θα αποδείξει ο Στέφανος στην Μελίτα ότι δεν είναι Μάνος cake αν ξαναγυρίσει θα τη διακαιώσει πανηγυρικά που φωνάζει.... ομορφιές... και η άλλη που υποτίθεται χαμογελά και προχωρά σαν την Ηλιάδη........ θα γυρίσει..... ωχ Παναγία μου. Ελπίζω να κάνω λάθος!

πότε βγαίνει ο τηλεθεατής :?: :?: :?: :?:
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Ιαν 06, 2010 9:12 pm

Νομίζω αύριο εκτός Αθήνας και στην Αθήνα Πειραιά Παρασκευή!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Ιαν 06, 2010 9:13 pm

mimi έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Να τα τα έλεγα! Θα πάει η Καρτάλω και θα πιάσει το χεράκι της Εύας και θα της λέει ότι ο γιος της την αγαπάει..... άχου μωρέ!!! Η Μελίτα θα πάει στην Καρτάλω και θα της πεί αυτά που θα της πει... και η Μελίτα θα απομακρυνθεί από τον Στέφ και θα την έχει πάρει τηλέφωνο αυτός και θα του πεί " τελειώσαμε το καταλαβαίνεις"; Και θα του το κλείσει... τι να κάνει...΄
Και το κερασάκι ο τηλεθεατής έχει Σταύρου και Ξυλά εξώφυλλο αλλά δνε βλέπω τι λέει γιατί έχω μυωπία και τα γράμματα ήταν μικρά. Αλλά το κόβω για επανασύνδεση. Ωραία θα αποδείξει ο Στέφανος στην Μελίτα ότι δεν είναι Μάνος cake αν ξαναγυρίσει θα τη διακαιώσει πανηγυρικά που φωνάζει.... ομορφιές... και η άλλη που υποτίθεται χαμογελά και προχωρά σαν την Ηλιάδη........ θα γυρίσει..... ωχ Παναγία μου. Ελπίζω να κάνω λάθος!

πότε βγαίνει ο τηλεθεατής :?: :?: :?: :?:
στην Θεσσαλονίκη την Πέμπτη.......
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Ιαν 06, 2010 9:16 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ο Στέφανος είναι χειρότερος από το Μάνο, αυτό το ξέραμε!

Η Εύα όμως γιατί να ξαναγυρίσει στο Στέφανο?

Η ανεξαρτησία προσωπικά με μια καλή δουλειά δεν θεωρώ ότι ολοκληρώθηκε! Μας έχουν πρήξει οι σεναριογράφοι!!!!




ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ Η ΕΥΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ!

ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥΣ!

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΠΕΛΩΝΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης