Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

+31
anna90
Soulaki_NoraLoukas
PrincessRachel
Elsaki
Clarabelle
loukakos
xristina79
prwto_trapezi_pista
andy
sifantid
marializ25
nikidanis
Jennifer
anastasia20
T2eNnh
zwi
νοριτσα
Καρ-Mik
vs116117
Amalia_1297
tinaki18
charitomeni
aggeliki
Dorina <3 Πέτρος
manos+eva
mimi
loukasnora
Ntinaki1
evanna
loukitsa
KatsaroYpotheto
35 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap23%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap40%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 40% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap23%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap13%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 13% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap3%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_lcap0%Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 40
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Τετ Ιαν 06, 2010 9:58 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:Λουκάς: Δικηγορικός Χαλβάς
Μάνος: ο Ανθρωπος (προχτές δεν το ανακάλυψε οτι είναι ανθρωπος?)
Ευα: Κλαίουσα Ιτια ή η Αυτόνομη
Δάφνη: Γεωργία Βασιλειάδου - Ανίτα Πάνια - Χρυσό Κουφέτο.
Νικόλας: Dr.Ταρίφας (δεν βρίσκω κάτι άλλο).
Νόρα: Δεν ξέρω ακόμα, πείτε μου. (Περα απο αυτά που λέει ο Λουκας)
Αμαλία: Η θεά
Ρούσσος: Ο Αρχοντας
Καρτάλω: Μουγγοθόδωρος ή Θόδωρος ο πεταχτούλης.
Ηλίας: Ο ύπνος. (Τον βλέπω και νυστάζω)
Μελίτα: το Τέλος
Στέφανος: ο ''εγώ δεν είμαι Μάνος''
Χρήστος: Τον αφήνω έξω, θα με σκίσει η τζίνα

Μικ πώς τα λες έτσι βρε???

Χαίρομαι που με σκέφτεσαι καλή μου! Ο Χρηστάκης μου, το μανάρι μου αν θες παρατσούκλι μπορείς να βάλεις "Το μελαχρινάκι της Τζίνας!" gelio

Σε καλοπιάνω για το αβατάρ...Χαχα huhu huhu

Ναι, το μελαχρινάκι της Τζίνας είναι σωστό....Για συντομία μπορούμε και απλως Gina's

Οκ τώρα με τέλειωσες!!! Ελπίζω να σου αρέσει η υπογραφή!!! Love!

Με τελειωσες κι ας γινομουνα για σενα μια ζωη θυσια!Με τελειωσες κι εγινε η αγαπη ψεμα κι υποκρισια!!

Ασχετο αλλα κομματαρα!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 06, 2010 9:59 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:Λουκάς: Δικηγορικός Χαλβάς
Μάνος: ο Ανθρωπος (προχτές δεν το ανακάλυψε οτι είναι ανθρωπος?)
Ευα: Κλαίουσα Ιτια ή η Αυτόνομη
Δάφνη: Γεωργία Βασιλειάδου - Ανίτα Πάνια - Χρυσό Κουφέτο.
Νικόλας: Dr.Ταρίφας (δεν βρίσκω κάτι άλλο).
Νόρα: Δεν ξέρω ακόμα, πείτε μου. (Περα απο αυτά που λέει ο Λουκας)
Αμαλία: Η θεά
Ρούσσος: Ο Αρχοντας
Καρτάλω: Μουγγοθόδωρος ή Θόδωρος ο πεταχτούλης.
Ηλίας: Ο ύπνος. (Τον βλέπω και νυστάζω)
Μελίτα: το Τέλος
Στέφανος: ο ''εγώ δεν είμαι Μάνος''
Χρήστος: Τον αφήνω έξω, θα με σκίσει η τζίνα

Μικ πώς τα λες έτσι βρε???

Χαίρομαι που με σκέφτεσαι καλή μου! Ο Χρηστάκης μου, το μανάρι μου αν θες παρατσούκλι μπορείς να βάλεις "Το μελαχρινάκι της Τζίνας!" gelio

Σε καλοπιάνω για το αβατάρ...Χαχα huhu huhu

Ναι, το μελαχρινάκι της Τζίνας είναι σωστό....Για συντομία μπορούμε και απλως Gina's

Οκ τώρα με τέλειωσες!!! Ελπίζω να σου αρέσει η υπογραφή!!! Love!

Μόνο μου άρεσε???Εισαι τρομερή.... Είναι ΘΕΑ. Η Η ΘΕΑ!! Το είδωλο. Δεν υπάρχει...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Ιαν 06, 2010 10:02 pm

όλα τα λεφτά στο επεισόδιο το ύφος:
- του Λουκά όταν του έκανε ερωτική εξομολόγηση η Νόρα!
καλέ όλα τα κατάλαβε και είχε συγκινηθεί...... αχ βρε Νόρα...
- του Στέφανου όταν τον παρακάλαγαν Μάνος-Ρούσος!
καλά ε το πόσο το ευχαριστιόταν δε λέγεται!!!!
- του Στέφανου όταν έπιασε την μανούλα να μιλάει!!!!!
(σε μένα έλα να σε παρηγορήσω καλέ....)

κατά τα άλλα το έχουμε χάσει λίγο νομίζω:
η Δάφνη θέλει περισσότερες παραγγελίες για να βοηθήσει τον Μάνο!!!!!!!!!!!! Τι ακούω παναγία μου??????????? να τον βοηθήσει σε τι???? να μη χρεωκοπήσει ο όμιλος????? με 10 παραγγελίες παραπάνω?????
η Εύα μέσα σε ένα μήνα (με ένα μικρό διαλειματάκι γιατι είχαμε κι έναν μικρό κλονισμό!) έκανε την τύχη της στο μοντελινγκ και τώρα θα κλείσει και μια δουλειά και θα λύσει το οικονομικό πρόβλημα όλης της οικογένειας!!!!! Τόσο απλά και γρήγορα! Καταλαβαίνω ότι "πρέπει να πάρει την ζωή στα χέρια της" και "να σταθεί στα πόδια της" γρήγορα γιατί το σενάριο πιέζει αλλά...... εγώ γιατί νόμιζα ότι αυτό δεν σημαίνει απλώς μια δουλειά με καλά λεφτά? θα προτιμούσα να την δω να εργάζεται κάπου σκληρά (καλά αυτό δεν θα μας το έδειχναν, όπως δεν το κάνουν για Νόρα, Δάφνη κλπ. αλλά έστω να το υπονοήσουν!) και να καταλήξει επιτέλους αν τον θέλει ή όχι τον Στέφανο, αν τον θέλει ή όχι τον Μάνο παρά το σημερινό......
ο Ρούσος με έχει εκνευρίσει πολύ φέτος! Είναι κρίμα που χάσαμε τον περσινό Ρούσο που ήταν η φωνή της λογικής και της δικαιοσύνης.... Φέτος παρουσιάζεται χειρότερο καθίκι και από τον Μάνο..... χαίρομαι που η Μελίτα του τα χώνει και δεν καταλαβαίνω γιατί είναι η μόνη! πως το είπε σήμερα? ουσιαστικά παραδέχτηκε ότι την έσπρωξε στο Μάνο ο οποίος είναι καθίκι αλλά "τουλάχιστον αυτός δεν κυνηγάει τον πατέρα σου"! άρα όλα καλά, έτσι Πετράκι???????? τι να πω..... έχουμε ξεφύγει τελείως!

Στυλιστικές παρατηρήσεις δεν θυμάμαι, απλά θα ήθελα να δω την Νόρα και με λίγο πιο light ντύσιμο.... τις τελευταίες μέρες ντύνεται πολύ "εργασιακά" .....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 06, 2010 10:17 pm

ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ !!!!!! ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΡΧΙΖΩ:
ΚΑΤΣΕ ΡΕ ΧΑΤΗΤΕΤΟΙΕ ΗΡΘΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΟΥΚΑΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΚΑΘΗΣΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΑ ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥΥΥΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΦΩΝΑΞΩ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ .ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ?? ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΓΚΟΜΕΝΟΣ...ΑΛΛΟΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΣΚΗΠΤΡΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ!!!!! Η ΑΜΑΛΙΑ ΝΑΙ ΜΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΟ ΑΛΛΑ Ο ΑΠΑΥΤΟΣ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΡΙΚΛΗ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΤΩΡΑ!!!!
ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΤΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ
Synelthe ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ...ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΤΑ ΖΩΑ ΜΟΥ ΑΡΓΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣ .......ΛΟΥΑ ΑΛΛΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ!!!
Η ΝΤΑΙΖΗ ΣΥΓΚΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ Η ΤΗΝ ΣΑΠΙΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ! ΧΙΧΙΧΙ

!!!!!!!ΕΡΕ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΤΖΗΤΕΤΟΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ!!!!!!! ΟΠΑ ΗΞΕΡΕ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ....

ΒΗΜΑ ΒΗΜΑ ΤΟ ΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ !!ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΔΑΚΡΥ ΔΑΚΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ!
ΜΑΝΟ ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕΙΣ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΕΓΩΙΣΜΟ ΚΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ!!!!!!!
ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ!!! gelio ΤΗΣ ΤΟΥΜΠΑΡΕΙ ΛΟΥΚΑ ΑΣΧΕΤΩΣ ΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΦΤΥΣΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ 200 ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΟΥ ΣΦΑΖΟΝΤΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΛΥΣΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ Ο ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΒΑΤΡΑΧΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΟΥ ΧΑΝ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΑΝΤΕΡΣΕΝ????? gelio gelio ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΕΙ ??? ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΚΟΙΜΩΜΕΝΗ gelio
ΚΑΤΡΑΝΙΔΗΣ -ΣΤΑΥΡΟΥ-ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ : respect : : respect : : respect : !!!!!!!!!!!!!!!
ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΧΕΙ ΧΕΣ...ΝΗ ΤΗ ΦΩΛΙΑ ΤΟΥ!!
ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΙΣΩ ΑΠ ΟΛΑ!
ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!! ΟΛΟ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΘΑ ΝΑΙ !!!!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑΝ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από loukakos Τετ Ιαν 06, 2010 10:27 pm

Λοιπον...Η Νορα του εκανε ερωτικη εξομολογιση και αυτος τι??????? Η οντως δεν καταλαβε η εκανε πως δεν καταλαβε παντος οσπου να καταλαβει και να καταλαβουμε και εμεις αν εχει καταλαβει καταλαβατε ποσος καιρος θα περασει..

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 06, 2010 10:39 pm


Mόλις είδα το σημερινό επεισόδιο.
Θα το ψηφίσω τέλειο μόνο για αυτή τη σκηνούλα των λίγων δευτερολέπτων και τα έξι τριαντάφυλλα που έπεσαν στο βράχο σαν μνημόσυνο στο Φώτη.
Ίσως θα έπρεπε να γρινιάξω γιατί θα ήθελα να δω τις εκφράσεις της παρέας θα ήθελα η κάμερα να εστιάσει πάνω τους και αντί γι αυτό είδα τη θλιμένη Ιουλιέτα και το Ρωμαίο της. Αλλά δεν θα το κάνω γιατί σήμερα θυμήθηκα γιατί αγάπησα πέρσυ τα μυστικά.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Ιαν 06, 2010 10:40 pm

Clarabelle έγραψε:
Mόλις είδα το σημερινό επεισόδιο.

ανέβηκε;;;που;;;
γιατί δεν το είδα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από loukakos Τετ Ιαν 06, 2010 10:41 pm

Καλα η σκηνη με τον Φωτη ηταν ανατριχιαστικη..Απο της καλυτερες μου αρεσε αφανταστα..

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 06, 2010 11:04 pm


Λουκίτσες όλου του φόρουμ ανέβασα τη σκηνή Λουκά Νόρας με την ερωτική εξομολόγηση.
Πάω να την ποστάρω
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 06, 2010 11:09 pm

Clarabelle έγραψε:
Λουκίτσες όλου του φόρουμ ανέβασα τη σκηνή Λουκά Νόρας με την ερωτική εξομολόγηση.
Πάω να την ποστάρω

Palamakia Palamakia Palamakia Palamakia

Ευχαριστούμε Clarabelle.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιαν 06, 2010 11:10 pm

Clarabelle έγραψε:
Λουκίτσες όλου του φόρουμ ανέβασα τη σκηνή Λουκά Νόρας με την ερωτική εξομολόγηση.
Πάω να την ποστάρω
Ωωω... Ευχαριστούμε Μαρία : thanks :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Ιαν 06, 2010 11:30 pm

sifantid έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Λουκίτσες όλου του φόρουμ ανέβασα τη σκηνή Λουκά Νόρας με την ερωτική εξομολόγηση.
Πάω να την ποστάρω
Ωωω... Ευχαριστούμε Μαρία : thanks :

Ευχαριστώ πάω να τη δω Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 07, 2010 12:44 am

Ας σχολιάσω κι εγω απο σήμερα γιατί με το χτεσινό το παραξήλωσα, έφτασα να το ποστάρω 18:59 χαχα

Αμαλία - Χατζηγλίτσης
Ιου είναι ο τύπος! Συγκρίνεται αυτός με τον Ρούσσο τώρα? Εμφανισιακά ο Πέτρος είναι κλάσεις ανώτερος! Και πολύ πιο άντρας!!! Ο γλίτσης είναι ιου, τέλος! Ούτε χαμογελαστός δεν μου άρεσε που ξέρετε τι αδυναμία έχω στα χαμογελα! Ιουυυυ! Τέρμα! Πέτρος δαγκωτό!

Αυτά που της έλεγε ο γλίτσης πάντως μου θύμησαν αυτά που έλεγε ο Στέφανος στην Εύα για το Μάνο! Μην υπερασπίζεσαι αυτόν που δεν σου αξίζει χιχι

Και τι ήταν αυτή η μπηχτή του Γλίτση ότι ξέρει πράγματα που η Αμαλίτσα αγνοεί? Κάτι μου βρωμάει εδω!!!

Μου αρεσε πολύ το κρεμαστό της Αμαλίτσας, είχε φορέσει και τα ασορτί σκουλαρίκια σε παλαιότερο επεισόδιο, το θυμάμαι γιατί εχω το ασορτί δαχτυλίδι και τα ήθελα δωροοοοοοοοο!! Αχ θέλω τη γκαρνταρόμπα της τώραααααααα!!!

+++

Πέτρος - Μελίτα
Η Μελίτα για μια ακόμα φορά τσιρίζει! Λαιδη μου χανεις το δίκιο σου έτσι, ηρεμησε πια! Και επιτέλους κάνε κάτι με αυτά τα νεύρα, μόνο τρια επεισόδια έχουν περάσει, στα 13 τι θα κάνεις??? Η Νόρα δηλαδή θα έπρεπε να μας έχει ξεκουφάνει ως τώρα lol!

Ωραίο το παλτουδάκι πάντως!

Και βέβαια αναφορικά με τα λεγόμενά της δίκιο είχε, και πολύ μάλιστα, μόνο που σκούζει σκούζει αλλά τα λεφτά, λεφτάααα, διοτι χωρίς το μπαμπακα και το Μάνο πώς θα ζήσουμε κι εμείς οι έρημες οι χλωμές πριγκίπισσες??? Όσο για δουλειά δεν μπορούμε τώρα, έχουμε άλλα να σκεφτούμε, ποταποι θνητοί που τολμάτε και δουλεύετε για να ζήσετε... Πφφφ

+++

Νοράκι - Λουκάκος
Η ερωτική εξομολόγηση με έστειλε αδιάβαστη χτες! Σήμερα πάλι με άφησε με το στόμα ανοιχτό να τρέχουν τα σάλια για ένα φιλάκι! Αμαν ρε Λουκάαααααααααααα Synelthe

Κρατάω όμως τα εξής:
1) Αν του τα έλεγε μια γυναίκα έτσι θα έπεφτε ξερός
2) Αν στα πούνε με σωστό ύφος μέχρι και βράχο λυγίζουν (που το ξέρει άραγε ο Λουκάκος?)
3) Όταν του τα έλεγε η Νόρα του φαίνονταν πολύ αληθινά και πειστικά!
4) To άκουσε που είπε η Νόρα ότι έβγαλε τα σωψυχά της και το προσπέρασε! Και την έστειλε πάραυτα για δείπνο, γιατί ξέρει τι παίζει μεταξύ τους, βλεπει τα πράγματα μαύρα κι άραχνα όπως και η Νόρα και τη στέλνει βουρ στο Μήτσουλα! Λουκάααααααααααααααα Synelthe

+++

Νταίζη - Πυρόβλημα
Πειράζει που ενώ η Νταίζη συγκρατήθηκε, εγώ έλιωσα στο γέλιο όση ώρα ο Λουκάς έκανε ερωτικη εξομολόγηση? Η σκηνή τρομερή αλλα βρε Νταιζουλίνι η γλώσσα που μιλάγατε δεν ομιλείται σε καφετέρια μέσα...τς τς τς...ντροπή!!!

+++

Η σκηνή της Εύας με συγκίνησε πολύ! Καταρχήν μου άρεσε πάρα πολυ η κα Ξυλά και το παίξιμό της!
Όταν έψαχνε το στυλό και όλη της η αγωνία με ξετρέλανε!
Κατα δεύτερον η σκηνή μετά με την Αγγέλα με έκανε και δάκρυσα από χαρά! Θυμήθηκα όταν είχα πάρει εγώ την προαγωγή μου, τον ίδιο ενθουσιασμό με το οποίο το μοιράστηκα με τους γονείς μου!!! Πολύ αληθινή! ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ!!!

+++

Νόρα - Δάφνη
Δάφνη: Πάλι δεν κατάλαβες πώς έγινε? Αρχίζω να αμφιβάλλω σοβαρότατα για το IQ σας! (Πές τα Δαφνούλααααααααααα!!!)

Ε μα τώρα έχει άδικο? Μια σκόνταψε και δεν κατάλαβε πώς, φιλήθηκαν. Μετά δεν κατάλαβε πώς, του έκανε ερωτικη εξομολόγηση! Έλεος Νοράκιιιιιιιιιιι!!!

Δάφνη αυτά τα προχωρα παρακάτω να τα ξεχάσεις! Και τα ταξίδια επίσης! Αντε μην τα παρω!!! Νοράκι το νου σου στο Λουκά!

Όσο για τη δουλειά της Δάφνης με την Μελίτα τι να πω.. Η κοπέλα θέλει να δουλέψει, να δημιουργήσει, να βγάλει λεφτα και η άλλη αγρόν ηγόραζε!

Όσο για το ότι είναι μέσα στη μέση, συγνώμη Δαφνούλα αλλα τα ήθελε ο πισινούλης σου!

+++

Νικόλας - Ο ερωτευμένος βατραχούλης
Οκ, σήμερα δεν έχω παράπονο, ευχαριστήθηκα τους πρωταγωνιστές μου! Η σκηνή Νικόλα-Λουκά στο ιατρείο ήταν όλα τα λεφτά!

Το ύφος του Λουκά όταν του λέει "Σκατά τα έκανα" είχε πολύ φάση!

Ν: Τι της είπες?
Λ: Ότι την αγαπάω, ότι δεν μπορώ να ζήσω μακριά της, να κοιτάξει τα μάτια μου και να φέρει τα χάπια μου (Έγραψε πάλι ο Λουκάκος!)
Ν: Ε το παράκανες αγόρι μου!
Λ: Και να φανταστείς ότι όταν μου τα έλεγε η Νόρα, δεν ξέρω, εμένα μου ακούγονταν πολύ αληθινά, πολύ πειστικά! (Γιατί άραγε Λουκάκο??? Απορεί κιόλας ... Synelthe )

Ν: Άσε θα πάμε να την πιάσουμε εμείς (τη Νταίζη)
Λ: Από το λαιμό μόνο σε παρακαλώ πολύ και σφίχτηνα λίγο παραπάνω
Ν: Θα της μιλήσουμε εμείς και κάτι μπορεί να γίνει. Κάτι μπορεί να βγει..
Λ: Η ψυχή σας μόνο, τίποτε άλλο στο αποκλείω!

Πώς τα λέτε έτσι ρε παιδιά! Έλιωσαααααα gelio

+++

Αμαλία - Λαίδη
Ένα σχόλιο μόνο! Να χαρώ εγω κοράκλα που έχει ο Ρούσσος! Της λέει η μάνα της ότι υπάρχουν φλέγοντα θέματα που μπορεί να στείλουν τον πατέρα της και το Μάνο ξανά στη φυλακή και μόνιμα τούτη τη φορά και όλη της η καϊλα είναι το μυστικό που αφορά το Στέφανο!! Γιουχουυυυ Λαίδηηηη δεν γυρίζει όλος ο κόσμος γύρω απο σένα κοπελα μου! Ξεκόλλα λίγο από το εγώ σου γιατί, αν γίνουν τα χειρότερα, πάλι θα τους κατηγορείς ότι σου διέλυσαν τη ΔΙΚΗ ΣΟΥ τη ζωή με το να ξαναμπουν φυλακή!

+++

Μάνος - Ρούσσος - Στέφανος
Είναι πολλά τα λεφτά Άρη!

Σήμερα σε αυτή τη σκηνή ευχαριστήθηκα τον παλιό Μάνο, ειδικά όπως του πετάχτηκαν τα μάτια έξω όταν είπε ο Πέτρος να παρακαλέσουν τον Καρτάλη! Τρομερός! Και πολυ ωραίο ντυσιματάκι!

Π: Μετά πνίξτον με τις ευλογίες μου! (Αχαχαχαχαχαχαχα)

Όσο για τη συνάντηση γιγάντων στην Παιανία η σκηνή μου άρεσε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ!!! Το μπουμ που ακούστηκε στην αποκάλυψη έδεσε απίστευτα! Καταπληκτικοί όλοι τους!!! Απολαυστικότατοι!!!

Κατα τα άλλα δεν με νοιάζει το θέμα με τους πίνακες, το ψιλοβαριέμαι, πειράζει?

+++

Χρήστος - Στέφανος
Με χάλασε λίγο σήμερα το μανάρι μου εκεί που είπε ότι ορκίζεται, μου θύμισε παιδάκι του δημοτικού αλλά κατά τα άλλα σε συνδυασμό με την συζήτησή του με τη μαμά Αντιγόνη που διακόπηκε βιαίως νομίζω ότι μάλλον έχει βρεγμένη τη φωλιά του ο καλός μου!

Απο πληροφορίες κρατάω αυτό που είπε ο Στέφανος: Ο Χατζηβασιλείου δεν είναι όποιος-όποιος, θα βρεθώ πολύ άσχημα μπλεγμένος! (Καλή λέρα πρέπει να είναι και ο γλίτσης τελικά!)

+++

Εύα - Νόρα - Δάφνη
Η συζήτηση των κοριτσιών πολυ μου άρεσε, πήρε και μικρό μπόνους η Νόρα που είπε στην Εύα να μείνει μακριά από τους δυό τους! Τις ευχαριστιέμαι να τις βλέπω μαζί! Πολύ!

+++


Παρέα της Φεγγαρόπετρας
Επιτέλους η παρέα! Η σκηνη αυτή για μένα σημάδεψε το επεισόδιο! Συγκινήθηκα, ανατρίχιασα, χάρηκα που τους είδα όλους μαζί, μου άρεσε που είδα να γράφουν συγνώμη στο απουσιολόγιο και χάρηκα που ο Μάνος συμπεριέλαβε στη συγνώμη και τους υπόλοιπους της παρέας!

Η σκηνή στα βράχια με τα λουλούδια ήταν απίστευτη σκηνοθετικά! Ήθελα να δω και την παρέα να πετάει τα λουλούδια αλλα δεν πειράζει.. Μου άρεσε η μουσική της σειράς από πιάνο που κάλυπτε το ύφος ολονών μπροστά από το απουσιολόγιο.. Λυτρώθηκαν με τη συγνώμη αυτή! Ότι και να πω είναι λίγο!!!


Και συνεχίζοντας.. Ήταν αναγκη να μας δείξουν στο καπάκι το ντούέτο της συμφοράς? Αφού τους έδειξαν και στο τέλος του επεισοδίου έτσι πάλι με μουσικούλα να σκέφτονται και να μελετάνε το μεγάλο ερώτημα "Να στείλω sms ή να μη στείλω?" Ρε χ..sms! Ήταν ανάγκη εκεί που ήμουν τόσο χαρούμενη να μου το χαλάσουν με τους άκυρους??? Που κολλάγανε οι κουλοί αυτοί με την παρεα μου λέτε??

+++

Οι γέροι των Μυστικών
Ο Πετράκης δεν είπε στον Ηλία το παρελθον της Αμαλίτσας χιχιχιχιχι

Συγνώμη ο Πέτρος απο που κι ως που στέλνει (ποιον?) τον Ηλία να πείσει (ποιον?) την Εύα να πάει να παρακαλέσει (ποιον?) τον Στέφανο?????? Αφου ξέρει ότι ο έρωτάς του ο αγιάτρευτος είναι η κόρη του σωστά?

Τι γίνεται Πέτρο? Την είδαμε χρυσό κουφέτο? Κάνουμε προξενιά και μάλιστα εν αγνοία των υπολοίπων? Ξέρει λέει ότι την Εύα την νοιάζει ο Μάνος αλλα θέλει να τη στείλει στο Στέφανο γιατί βασικά δεν θέλει να στείλει τη Μελίτα! Και του ζητάει του Ηλία να κρατήσει και μυστικό από τον Μάνο.. Α ρε Πέτρο μου τα χαλάς!!!

+++

Δάφνη - Στέφανος
Λίγο άκυρη η σκηνή και με άφησε και με ένα ερωτηματικό! Τι ακριβώς σκεφτόταν ο Στέφανος όταν ρώτησε τη Δάφνη γιατί τα θέλει τα λεφτα? Μάντεψε σωστά? Κι αν ναι, τι θα κάνει?

+++

Beaute στην οικεία Χαρίτου
Καλά έριξα τρελό γέλιο με τη σκηνή!

Και πάνω που έχω αυτό το γέλιο του ηλίθιου που βλέπει χαρούμενες τις φιλενάδες του τσουπ! να σου πάλι το ντουο κλάψα! Έλεος αγαπητοι σεναριογράφοι! Αν δεν σας βρίσκονται σκηνές να γεμίσετε το επεισόδιο αφήστε τη μουσική με τις σκηνές Στέφανου Μελίτας και μπείτε λίγο στα φανταστικά σενάρια να ξεγκαβωθείτε! Απλά ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!

+++

Τον Στέφανο που ξύπνησε ο Στράτος μέσα του από την έκπληξη θα τον σχολιάσω αυριο που θα έχω πλήρη εικόνα..

Αυτά για σήμερα...

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 07, 2010 12:58 am

Τζινάκι μου με κάλυψες απολύτως!Σε όλους τους τομείς Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Elsaki Πεμ Ιαν 07, 2010 1:00 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Επιτέλους η παρέα! Η σκηνη αυτή για μένα σημάδεψε το επεισόδιο! Συγκινήθηκα, ανατρίχιασα, χάρηκα που τους είδα όλους μαζί, μου άρεσε που είδα να γράφουν συγνώμη στο απουσιολόγιο και χάρηκα που ο Μάνος συμπεριέλαβε στη συγνώμη και τους υπόλοιπους της παρέας!

Η σκηνή στα βράχια με τα λουλούδια ήταν απίστευτη σκηνοθετικά! Ήθελα να δω και την παρέα να πετάει τα λουλούδια αλλα δεν πειράζει.. Μου άρεσε η μουσική της σειράς από πιάνο που κάλυπτε το ύφος ολονών μπροστά από το απουσιολόγιο.. Λυτρώθηκαν με τη συγνώμη αυτή! Ότι και να πω είναι λίγο!!!

Δεν έχω κάτι άλλο να πω : respect : .Ήταν η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου με διαφορά!

Και κάτι άλλο:αυτό που είπε η Δάφνη για τον ''παλλιό καλό'' Μάνο το εννοούσε όπως ακούστηκε;;!! affraid Ελπίζω να το εννοούσε μόνο σε σχέση με τη δουλειά γιατί αλλιώς we sat the boat!! lol!
Εν τω μεταξεί μέσα σε όλο αυτό το χαμό,έχουμε και τη Μελίτα να υστεριάζει και να θέλει να μάθει για το μυστικό της Καρταλομάνας...Εδώ ο κόσμος καίγεται και εκείνη αγναντεύει! lol!
Πολύ καλή σκηνή με Μπουγιούρη,Σταύρου,Κατρανίδη : respect :
Επίσης μ'άρεσε πάρα πάρα πολύ και η Γεωργόνη!Ειδικά στη σκηνή με τον Στέφανο μας πέρασε ακριβώς τα συναίσθηματα που ένιωθε ''αμηχανία'' και όρεξη για δουλειά (σπάνιο συναίσθημα στις μέρες μας :lol: )
Αυτά απο μένα,ίσως αύριο να επανέλθω με νέο και αναλυτικότερο σχολιασμό.
Elsaki
Elsaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Ιαν 07, 2010 1:16 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγω απο σήμερα γιατί με το χτεσινό το παραξήλωσα, έφτασα να το ποστάρω 18:59 χαχα

Αμαλία - Χατζηγλίτσης
Ιου είναι ο τύπος! Συγκρίνεται αυτός με τον Ρούσσο τώρα? Εμφανισιακά ο Πέτρος είναι κλάσεις ανώτερος! Και πολύ πιο άντρας!!! Ο γλίτσης είναι ιου, τέλος! Ούτε χαμογελαστός δεν μου άρεσε που ξέρετε τι αδυναμία έχω στα χαμογελα! Ιουυυυ! Τέρμα! Πέτρος δαγκωτό!

Αυτά που της έλεγε ο γλίτσης πάντως μου θύμησαν αυτά που έλεγε ο Στέφανος στην Εύα για το Μάνο! Μην υπερασπίζεσαι αυτόν που δεν σου αξίζει χιχι

Και τι ήταν αυτή η μπηχτή του Γλίτση ότι ξέρει πράγματα που η Αμαλίτσα αγνοεί? Κάτι μου βρωμάει εδω!!!

Μου αρεσε πολύ το κρεμαστό της Αμαλίτσας, είχε φορέσει και τα ασορτί σκουλαρίκια σε παλαιότερο επεισόδιο, το θυμάμαι γιατί εχω το ασορτί δαχτυλίδι και τα ήθελα δωροοοοοοοοο!! Αχ θέλω τη γκαρνταρόμπα της τώραααααααα!!!

+++

Πέτρος - Μελίτα
Η Μελίτα για μια ακόμα φορά τσιρίζει! Λαιδη μου χανεις το δίκιο σου έτσι, ηρεμησε πια! Και επιτέλους κάνε κάτι με αυτά τα νεύρα, μόνο τρια επεισόδια έχουν περάσει, στα 13 τι θα κάνεις??? Η Νόρα δηλαδή θα έπρεπε να μας έχει ξεκουφάνει ως τώρα lol!

Ωραίο το παλτουδάκι πάντως!

Και βέβαια αναφορικά με τα λεγόμενά της δίκιο είχε, και πολύ μάλιστα, μόνο που σκούζει σκούζει αλλά τα λεφτά, λεφτάααα, διοτι χωρίς το μπαμπακα και το Μάνο πώς θα ζήσουμε κι εμείς οι έρημες οι χλωμές πριγκίπισσες??? Όσο για δουλειά δεν μπορούμε τώρα, έχουμε άλλα να σκεφτούμε, ποταποι θνητοί που τολμάτε και δουλεύετε για να ζήσετε... Πφφφ

+++

Νοράκι - Λουκάκος
Η ερωτική εξομολόγηση με έστειλε αδιάβαστη χτες! Σήμερα πάλι με άφησε με το στόμα ανοιχτό να τρέχουν τα σάλια για ένα φιλάκι! Αμαν ρε Λουκάαααααααααααα Synelthe

Κρατάω όμως τα εξής:
1) Αν του τα έλεγε μια γυναίκα έτσι θα έπεφτε ξερός
2) Αν στα πούνε με σωστό ύφος μέχρι και βράχο λυγίζουν (που το ξέρει άραγε ο Λουκάκος?)
3) Όταν του τα έλεγε η Νόρα του φαίνονταν πολύ αληθινά και πειστικά!
4) To άκουσε που είπε η Νόρα ότι έβγαλε τα σωψυχά της και το προσπέρασε! Και την έστειλε πάραυτα για δείπνο, γιατί ξέρει τι παίζει μεταξύ τους, βλεπει τα πράγματα μαύρα κι άραχνα όπως και η Νόρα και τη στέλνει βουρ στο Μήτσουλα! Λουκάααααααααααααααα Synelthe

+++

Νταίζη - Πυρόβλημα
Πειράζει που ενώ η Νταίζη συγκρατήθηκε, εγώ έλιωσα στο γέλιο όση ώρα ο Λουκάς έκανε ερωτικη εξομολόγηση? Η σκηνή τρομερή αλλα βρε Νταιζουλίνι η γλώσσα που μιλάγατε δεν ομιλείται σε καφετέρια μέσα...τς τς τς...ντροπή!!!

+++

Η σκηνή της Εύας με συγκίνησε πολύ! Καταρχήν μου άρεσε πάρα πολυ η κα Ξυλά και το παίξιμό της!
Όταν έψαχνε το στυλό και όλη της η αγωνία με ξετρέλανε!
Κατα δεύτερον η σκηνή μετά με την Αγγέλα με έκανε και δάκρυσα από χαρά! Θυμήθηκα όταν είχα πάρει εγώ την προαγωγή μου, τον ίδιο ενθουσιασμό με το οποίο το μοιράστηκα με τους γονείς μου!!! Πολύ αληθινή! ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ!!!

+++

Νόρα - Δάφνη
Δάφνη: Πάλι δεν κατάλαβες πώς έγινε? Αρχίζω να αμφιβάλλω σοβαρότατα για το IQ σας! (Πές τα Δαφνούλααααααααααα!!!)

Ε μα τώρα έχει άδικο? Μια σκόνταψε και δεν κατάλαβε πώς, φιλήθηκαν. Μετά δεν κατάλαβε πώς, του έκανε ερωτικη εξομολόγηση! Έλεος Νοράκιιιιιιιιιιι!!!

Δάφνη αυτά τα προχωρα παρακάτω να τα ξεχάσεις! Και τα ταξίδια επίσης! Αντε μην τα παρω!!! Νοράκι το νου σου στο Λουκά!

Όσο για τη δουλειά της Δάφνης με την Μελίτα τι να πω.. Η κοπέλα θέλει να δουλέψει, να δημιουργήσει, να βγάλει λεφτα και η άλλη αγρόν ηγόραζε!

Όσο για το ότι είναι μέσα στη μέση, συγνώμη Δαφνούλα αλλα τα ήθελε ο πισινούλης σου!

+++

Νικόλας - Ο ερωτευμένος βατραχούλης
Οκ, σήμερα δεν έχω παράπονο, ευχαριστήθηκα τους πρωταγωνιστές μου! Η σκηνή Νικόλα-Λουκά στο ιατρείο ήταν όλα τα λεφτά!

Το ύφος του Λουκά όταν του λέει "Σκατά τα έκανα" είχε πολύ φάση!

Ν: Τι της είπες?
Λ: Ότι την αγαπάω, ότι δεν μπορώ να ζήσω μακριά της, να κοιτάξει τα μάτια μου και να φέρει τα χάπια μου (Έγραψε πάλι ο Λουκάκος!)
Ν: Ε το παράκανες αγόρι μου!
Λ: Και να φανταστείς ότι όταν μου τα έλεγε η Νόρα, δεν ξέρω, εμένα μου ακούγονταν πολύ αληθινά, πολύ πειστικά! (Γιατί άραγε Λουκάκο??? Απορεί κιόλας ... Synelthe )

Ν: Άσε θα πάμε να την πιάσουμε εμείς (τη Νταίζη)
Λ: Από το λαιμό μόνο σε παρακαλώ πολύ και σφίχτηνα λίγο παραπάνω
Ν: Θα της μιλήσουμε εμείς και κάτι μπορεί να γίνει. Κάτι μπορεί να βγει..
Λ: Η ψυχή σας μόνο, τίποτε άλλο στο αποκλείω!

Πώς τα λέτε έτσι ρε παιδιά! Έλιωσαααααα gelio

+++

Αμαλία - Λαίδη
Ένα σχόλιο μόνο! Να χαρώ εγω κοράκλα που έχει ο Ρούσσος! Της λέει η μάνα της ότι υπάρχουν φλέγοντα θέματα που μπορεί να στείλουν τον πατέρα της και το Μάνο ξανά στη φυλακή και μόνιμα τούτη τη φορά και όλη της η καϊλα είναι το μυστικό που αφορά το Στέφανο!! Γιουχουυυυ Λαίδηηηη δεν γυρίζει όλος ο κόσμος γύρω απο σένα κοπελα μου! Ξεκόλλα λίγο από το εγώ σου γιατί, αν γίνουν τα χειρότερα, πάλι θα τους κατηγορείς ότι σου διέλυσαν τη ΔΙΚΗ ΣΟΥ τη ζωή με το να ξαναμπουν φυλακή!

+++

Μάνος - Ρούσσος - Στέφανος
Είναι πολλά τα λεφτά Άρη!

Σήμερα σε αυτή τη σκηνή ευχαριστήθηκα τον παλιό Μάνο, ειδικά όπως του πετάχτηκαν τα μάτια έξω όταν είπε ο Πέτρος να παρακαλέσουν τον Καρτάλη! Τρομερός! Και πολυ ωραίο ντυσιματάκι!

Π: Μετά πνίξτον με τις ευλογίες μου! (Αχαχαχαχαχαχαχα)

Όσο για τη συνάντηση γιγάντων στην Παιανία η σκηνή μου άρεσε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ!!! Το μπουμ που ακούστηκε στην αποκάλυψη έδεσε απίστευτα! Καταπληκτικοί όλοι τους!!! Απολαυστικότατοι!!!

Κατα τα άλλα δεν με νοιάζει το θέμα με τους πίνακες, το ψιλοβαριέμαι, πειράζει?

+++

Χρήστος - Στέφανος
Με χάλασε λίγο σήμερα το μανάρι μου εκεί που είπε ότι ορκίζεται, μου θύμισε παιδάκι του δημοτικού αλλά κατά τα άλλα σε συνδυασμό με την συζήτησή του με τη μαμά Αντιγόνη που διακόπηκε βιαίως νομίζω ότι μάλλον έχει βρεγμένη τη φωλιά του ο καλός μου!

Απο πληροφορίες κρατάω αυτό που είπε ο Στέφανος: Ο Χατζηβασιλείου δεν είναι όποιος-όποιος, θα βρεθώ πολύ άσχημα μπλεγμένος! (Καλή λέρα πρέπει να είναι και ο γλίτσης τελικά!)

+++

Εύα - Νόρα - Δάφνη
Η συζήτηση των κοριτσιών πολυ μου άρεσε, πήρε και μικρό μπόνους η Νόρα που είπε στην Εύα να μείνει μακριά από τους δυό τους! Τις ευχαριστιέμαι να τις βλέπω μαζί! Πολύ!

+++


Παρέα της Φεγγαρόπετρας
Επιτέλους η παρέα! Η σκηνη αυτή για μένα σημάδεψε το επεισόδιο! Συγκινήθηκα, ανατρίχιασα, χάρηκα που τους είδα όλους μαζί, μου άρεσε που είδα να γράφουν συγνώμη στο απουσιολόγιο και χάρηκα που ο Μάνος συμπεριέλαβε στη συγνώμη και τους υπόλοιπους της παρέας!

Η σκηνή στα βράχια με τα λουλούδια ήταν απίστευτη σκηνοθετικά! Ήθελα να δω και την παρέα να πετάει τα λουλούδια αλλα δεν πειράζει.. Μου άρεσε η μουσική της σειράς από πιάνο που κάλυπτε το ύφος ολονών μπροστά από το απουσιολόγιο.. Λυτρώθηκαν με τη συγνώμη αυτή! Ότι και να πω είναι λίγο!!!


Και συνεχίζοντας.. Ήταν αναγκη να μας δείξουν στο καπάκι το ντούέτο της συμφοράς? Αφού τους έδειξαν και στο τέλος του επεισοδίου έτσι πάλι με μουσικούλα να σκέφτονται και να μελετάνε το μεγάλο ερώτημα "Να στείλω sms ή να μη στείλω?" Ρε χ..sms! Ήταν ανάγκη εκεί που ήμουν τόσο χαρούμενη να μου το χαλάσουν με τους άκυρους??? Που κολλάγανε οι κουλοί αυτοί με την παρεα μου λέτε??

+++

Οι γέροι των Μυστικών
Ο Πετράκης δεν είπε στον Ηλία το παρελθον της Αμαλίτσας χιχιχιχιχι

Συγνώμη ο Πέτρος απο που κι ως που στέλνει (ποιον?) τον Ηλία να πείσει (ποιον?) την Εύα να πάει να παρακαλέσει (ποιον?) τον Στέφανο?????? Αφου ξέρει ότι ο έρωτάς του ο αγιάτρευτος είναι η κόρη του σωστά?

Τι γίνεται Πέτρο? Την είδαμε χρυσό κουφέτο? Κάνουμε προξενιά και μάλιστα εν αγνοία των υπολοίπων? Ξέρει λέει ότι την Εύα την νοιάζει ο Μάνος αλλα θέλει να τη στείλει στο Στέφανο γιατί βασικά δεν θέλει να στείλει τη Μελίτα! Και του ζητάει του Ηλία να κρατήσει και μυστικό από τον Μάνο.. Α ρε Πέτρο μου τα χαλάς!!!

+++

Δάφνη - Στέφανος
Λίγο άκυρη η σκηνή και με άφησε και με ένα ερωτηματικό! Τι ακριβώς σκεφτόταν ο Στέφανος όταν ρώτησε τη Δάφνη γιατί τα θέλει τα λεφτα? Μάντεψε σωστά? Κι αν ναι, τι θα κάνει?

+++

Beaute στην οικεία Χαρίτου
Καλά έριξα τρελό γέλιο με τη σκηνή!

Και πάνω που έχω αυτό το γέλιο του ηλίθιου που βλέπει χαρούμενες τις φιλενάδες του τσουπ! να σου πάλι το ντουο κλάψα! Έλεος αγαπητοι σεναριογράφοι! Αν δεν σας βρίσκονται σκηνές να γεμίσετε το επεισόδιο αφήστε τη μουσική με τις σκηνές Στέφανου Μελίτας και μπείτε λίγο στα φανταστικά σενάρια να ξεγκαβωθείτε! Απλά ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!

+++

Τον Στέφανο που ξύπνησε ο Στράτος μέσα του από την έκπληξη θα τον σχολιάσω αυριο που θα έχω πλήρη εικόνα..

Αυτά για σήμερα...


ΤΖΙΝΑΚΙ ΤΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ??? ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!! : respect : ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΛΑ!!! ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ: ΟΙ ΓΕΡΟΙ ΤΩΝ ΜΥΣΤΙΚΩΝ!!! ΜΗ ΜΟΥ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡ-ΗΛΙΑ!!! maaaad Love
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 07, 2010 1:18 am

Παιδιά ήμουν η μόνη που κάτι με ξένισε στο συγγνώμη; Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω την αίσθηση πως το έγραψαν ανορθόγραφα στο απουσιολόγιο... Rolling Eyes
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 07, 2010 1:18 am

i love petros\danis έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγω απο σήμερα γιατί με το χτεσινό το παραξήλωσα, έφτασα να το ποστάρω 18:59 χαχα

Αμαλία - Χατζηγλίτσης
Ιου είναι ο τύπος! Συγκρίνεται αυτός με τον Ρούσσο τώρα? Εμφανισιακά ο Πέτρος είναι κλάσεις ανώτερος! Και πολύ πιο άντρας!!! Ο γλίτσης είναι ιου, τέλος! Ούτε χαμογελαστός δεν μου άρεσε που ξέρετε τι αδυναμία έχω στα χαμογελα! Ιουυυυ! Τέρμα! Πέτρος δαγκωτό!

Αυτά που της έλεγε ο γλίτσης πάντως μου θύμησαν αυτά που έλεγε ο Στέφανος στην Εύα για το Μάνο! Μην υπερασπίζεσαι αυτόν που δεν σου αξίζει χιχι

Και τι ήταν αυτή η μπηχτή του Γλίτση ότι ξέρει πράγματα που η Αμαλίτσα αγνοεί? Κάτι μου βρωμάει εδω!!!

Μου αρεσε πολύ το κρεμαστό της Αμαλίτσας, είχε φορέσει και τα ασορτί σκουλαρίκια σε παλαιότερο επεισόδιο, το θυμάμαι γιατί εχω το ασορτί δαχτυλίδι και τα ήθελα δωροοοοοοοοο!! Αχ θέλω τη γκαρνταρόμπα της τώραααααααα!!!

+++

Πέτρος - Μελίτα
Η Μελίτα για μια ακόμα φορά τσιρίζει! Λαιδη μου χανεις το δίκιο σου έτσι, ηρεμησε πια! Και επιτέλους κάνε κάτι με αυτά τα νεύρα, μόνο τρια επεισόδια έχουν περάσει, στα 13 τι θα κάνεις??? Η Νόρα δηλαδή θα έπρεπε να μας έχει ξεκουφάνει ως τώρα lol!

Ωραίο το παλτουδάκι πάντως!

Και βέβαια αναφορικά με τα λεγόμενά της δίκιο είχε, και πολύ μάλιστα, μόνο που σκούζει σκούζει αλλά τα λεφτά, λεφτάααα, διοτι χωρίς το μπαμπακα και το Μάνο πώς θα ζήσουμε κι εμείς οι έρημες οι χλωμές πριγκίπισσες??? Όσο για δουλειά δεν μπορούμε τώρα, έχουμε άλλα να σκεφτούμε, ποταποι θνητοί που τολμάτε και δουλεύετε για να ζήσετε... Πφφφ

+++

Νοράκι - Λουκάκος
Η ερωτική εξομολόγηση με έστειλε αδιάβαστη χτες! Σήμερα πάλι με άφησε με το στόμα ανοιχτό να τρέχουν τα σάλια για ένα φιλάκι! Αμαν ρε Λουκάαααααααααααα Synelthe

Κρατάω όμως τα εξής:
1) Αν του τα έλεγε μια γυναίκα έτσι θα έπεφτε ξερός
2) Αν στα πούνε με σωστό ύφος μέχρι και βράχο λυγίζουν (που το ξέρει άραγε ο Λουκάκος?)
3) Όταν του τα έλεγε η Νόρα του φαίνονταν πολύ αληθινά και πειστικά!
4) To άκουσε που είπε η Νόρα ότι έβγαλε τα σωψυχά της και το προσπέρασε! Και την έστειλε πάραυτα για δείπνο, γιατί ξέρει τι παίζει μεταξύ τους, βλεπει τα πράγματα μαύρα κι άραχνα όπως και η Νόρα και τη στέλνει βουρ στο Μήτσουλα! Λουκάααααααααααααααα Synelthe

+++

Νταίζη - Πυρόβλημα
Πειράζει που ενώ η Νταίζη συγκρατήθηκε, εγώ έλιωσα στο γέλιο όση ώρα ο Λουκάς έκανε ερωτικη εξομολόγηση? Η σκηνή τρομερή αλλα βρε Νταιζουλίνι η γλώσσα που μιλάγατε δεν ομιλείται σε καφετέρια μέσα...τς τς τς...ντροπή!!!

+++

Η σκηνή της Εύας με συγκίνησε πολύ! Καταρχήν μου άρεσε πάρα πολυ η κα Ξυλά και το παίξιμό της!
Όταν έψαχνε το στυλό και όλη της η αγωνία με ξετρέλανε!
Κατα δεύτερον η σκηνή μετά με την Αγγέλα με έκανε και δάκρυσα από χαρά! Θυμήθηκα όταν είχα πάρει εγώ την προαγωγή μου, τον ίδιο ενθουσιασμό με το οποίο το μοιράστηκα με τους γονείς μου!!! Πολύ αληθινή! ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ!!!

+++

Νόρα - Δάφνη
Δάφνη: Πάλι δεν κατάλαβες πώς έγινε? Αρχίζω να αμφιβάλλω σοβαρότατα για το IQ σας! (Πές τα Δαφνούλααααααααααα!!!)

Ε μα τώρα έχει άδικο? Μια σκόνταψε και δεν κατάλαβε πώς, φιλήθηκαν. Μετά δεν κατάλαβε πώς, του έκανε ερωτικη εξομολόγηση! Έλεος Νοράκιιιιιιιιιιι!!!

Δάφνη αυτά τα προχωρα παρακάτω να τα ξεχάσεις! Και τα ταξίδια επίσης! Αντε μην τα παρω!!! Νοράκι το νου σου στο Λουκά!

Όσο για τη δουλειά της Δάφνης με την Μελίτα τι να πω.. Η κοπέλα θέλει να δουλέψει, να δημιουργήσει, να βγάλει λεφτα και η άλλη αγρόν ηγόραζε!

Όσο για το ότι είναι μέσα στη μέση, συγνώμη Δαφνούλα αλλα τα ήθελε ο πισινούλης σου!

+++

Νικόλας - Ο ερωτευμένος βατραχούλης
Οκ, σήμερα δεν έχω παράπονο, ευχαριστήθηκα τους πρωταγωνιστές μου! Η σκηνή Νικόλα-Λουκά στο ιατρείο ήταν όλα τα λεφτά!

Το ύφος του Λουκά όταν του λέει "Σκατά τα έκανα" είχε πολύ φάση!

Ν: Τι της είπες?
Λ: Ότι την αγαπάω, ότι δεν μπορώ να ζήσω μακριά της, να κοιτάξει τα μάτια μου και να φέρει τα χάπια μου (Έγραψε πάλι ο Λουκάκος!)
Ν: Ε το παράκανες αγόρι μου!
Λ: Και να φανταστείς ότι όταν μου τα έλεγε η Νόρα, δεν ξέρω, εμένα μου ακούγονταν πολύ αληθινά, πολύ πειστικά! (Γιατί άραγε Λουκάκο??? Απορεί κιόλας ... Synelthe )

Ν: Άσε θα πάμε να την πιάσουμε εμείς (τη Νταίζη)
Λ: Από το λαιμό μόνο σε παρακαλώ πολύ και σφίχτηνα λίγο παραπάνω
Ν: Θα της μιλήσουμε εμείς και κάτι μπορεί να γίνει. Κάτι μπορεί να βγει..
Λ: Η ψυχή σας μόνο, τίποτε άλλο στο αποκλείω!

Πώς τα λέτε έτσι ρε παιδιά! Έλιωσαααααα gelio

+++

Αμαλία - Λαίδη
Ένα σχόλιο μόνο! Να χαρώ εγω κοράκλα που έχει ο Ρούσσος! Της λέει η μάνα της ότι υπάρχουν φλέγοντα θέματα που μπορεί να στείλουν τον πατέρα της και το Μάνο ξανά στη φυλακή και μόνιμα τούτη τη φορά και όλη της η καϊλα είναι το μυστικό που αφορά το Στέφανο!! Γιουχουυυυ Λαίδηηηη δεν γυρίζει όλος ο κόσμος γύρω απο σένα κοπελα μου! Ξεκόλλα λίγο από το εγώ σου γιατί, αν γίνουν τα χειρότερα, πάλι θα τους κατηγορείς ότι σου διέλυσαν τη ΔΙΚΗ ΣΟΥ τη ζωή με το να ξαναμπουν φυλακή!

+++

Μάνος - Ρούσσος - Στέφανος
Είναι πολλά τα λεφτά Άρη!

Σήμερα σε αυτή τη σκηνή ευχαριστήθηκα τον παλιό Μάνο, ειδικά όπως του πετάχτηκαν τα μάτια έξω όταν είπε ο Πέτρος να παρακαλέσουν τον Καρτάλη! Τρομερός! Και πολυ ωραίο ντυσιματάκι!

Π: Μετά πνίξτον με τις ευλογίες μου! (Αχαχαχαχαχαχαχα)

Όσο για τη συνάντηση γιγάντων στην Παιανία η σκηνή μου άρεσε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΛΥ!!! Το μπουμ που ακούστηκε στην αποκάλυψη έδεσε απίστευτα! Καταπληκτικοί όλοι τους!!! Απολαυστικότατοι!!!

Κατα τα άλλα δεν με νοιάζει το θέμα με τους πίνακες, το ψιλοβαριέμαι, πειράζει?

+++

Χρήστος - Στέφανος
Με χάλασε λίγο σήμερα το μανάρι μου εκεί που είπε ότι ορκίζεται, μου θύμισε παιδάκι του δημοτικού αλλά κατά τα άλλα σε συνδυασμό με την συζήτησή του με τη μαμά Αντιγόνη που διακόπηκε βιαίως νομίζω ότι μάλλον έχει βρεγμένη τη φωλιά του ο καλός μου!

Απο πληροφορίες κρατάω αυτό που είπε ο Στέφανος: Ο Χατζηβασιλείου δεν είναι όποιος-όποιος, θα βρεθώ πολύ άσχημα μπλεγμένος! (Καλή λέρα πρέπει να είναι και ο γλίτσης τελικά!)

+++

Εύα - Νόρα - Δάφνη
Η συζήτηση των κοριτσιών πολυ μου άρεσε, πήρε και μικρό μπόνους η Νόρα που είπε στην Εύα να μείνει μακριά από τους δυό τους! Τις ευχαριστιέμαι να τις βλέπω μαζί! Πολύ!

+++


Παρέα της Φεγγαρόπετρας
Επιτέλους η παρέα! Η σκηνη αυτή για μένα σημάδεψε το επεισόδιο! Συγκινήθηκα, ανατρίχιασα, χάρηκα που τους είδα όλους μαζί, μου άρεσε που είδα να γράφουν συγνώμη στο απουσιολόγιο και χάρηκα που ο Μάνος συμπεριέλαβε στη συγνώμη και τους υπόλοιπους της παρέας!

Η σκηνή στα βράχια με τα λουλούδια ήταν απίστευτη σκηνοθετικά! Ήθελα να δω και την παρέα να πετάει τα λουλούδια αλλα δεν πειράζει.. Μου άρεσε η μουσική της σειράς από πιάνο που κάλυπτε το ύφος ολονών μπροστά από το απουσιολόγιο.. Λυτρώθηκαν με τη συγνώμη αυτή! Ότι και να πω είναι λίγο!!!


Και συνεχίζοντας.. Ήταν αναγκη να μας δείξουν στο καπάκι το ντούέτο της συμφοράς? Αφού τους έδειξαν και στο τέλος του επεισοδίου έτσι πάλι με μουσικούλα να σκέφτονται και να μελετάνε το μεγάλο ερώτημα "Να στείλω sms ή να μη στείλω?" Ρε χ..sms! Ήταν ανάγκη εκεί που ήμουν τόσο χαρούμενη να μου το χαλάσουν με τους άκυρους??? Που κολλάγανε οι κουλοί αυτοί με την παρεα μου λέτε??

+++

Οι γέροι των Μυστικών
Ο Πετράκης δεν είπε στον Ηλία το παρελθον της Αμαλίτσας χιχιχιχιχι

Συγνώμη ο Πέτρος απο που κι ως που στέλνει (ποιον?) τον Ηλία να πείσει (ποιον?) την Εύα να πάει να παρακαλέσει (ποιον?) τον Στέφανο?????? Αφου ξέρει ότι ο έρωτάς του ο αγιάτρευτος είναι η κόρη του σωστά?

Τι γίνεται Πέτρο? Την είδαμε χρυσό κουφέτο? Κάνουμε προξενιά και μάλιστα εν αγνοία των υπολοίπων? Ξέρει λέει ότι την Εύα την νοιάζει ο Μάνος αλλα θέλει να τη στείλει στο Στέφανο γιατί βασικά δεν θέλει να στείλει τη Μελίτα! Και του ζητάει του Ηλία να κρατήσει και μυστικό από τον Μάνο.. Α ρε Πέτρο μου τα χαλάς!!!

+++

Δάφνη - Στέφανος
Λίγο άκυρη η σκηνή και με άφησε και με ένα ερωτηματικό! Τι ακριβώς σκεφτόταν ο Στέφανος όταν ρώτησε τη Δάφνη γιατί τα θέλει τα λεφτα? Μάντεψε σωστά? Κι αν ναι, τι θα κάνει?

+++

Beaute στην οικεία Χαρίτου
Καλά έριξα τρελό γέλιο με τη σκηνή!

Και πάνω που έχω αυτό το γέλιο του ηλίθιου που βλέπει χαρούμενες τις φιλενάδες του τσουπ! να σου πάλι το ντουο κλάψα! Έλεος αγαπητοι σεναριογράφοι! Αν δεν σας βρίσκονται σκηνές να γεμίσετε το επεισόδιο αφήστε τη μουσική με τις σκηνές Στέφανου Μελίτας και μπείτε λίγο στα φανταστικά σενάρια να ξεγκαβωθείτε! Απλά ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!

+++

Τον Στέφανο που ξύπνησε ο Στράτος μέσα του από την έκπληξη θα τον σχολιάσω αυριο που θα έχω πλήρη εικόνα..

Αυτά για σήμερα...


ΤΖΙΝΑΚΙ ΤΙ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ??? ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!! : respect : ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΛΑ!!! ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ: ΟΙ ΓΕΡΟΙ ΤΩΝ ΜΥΣΤΙΚΩΝ!!! ΜΗ ΜΟΥ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡ-ΗΛΙΑ!!! maaaad Love

Το είπα σαν να λέμε οι γέροι του Muppet Show Dorina, μη μασάς! Ο Δικός σου ακόμα και τον Περικλή που είναι όσο να πεις μικρότερος τον βάζει κάτω!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 07, 2010 1:19 am

sifantid έγραψε:Παιδιά ήμουν η μόνη που κάτι με ξένισε στο συγγνώμη; Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω την αίσθηση πως το έγραψαν ανορθόγραφα στο απουσιολόγιο... Rolling Eyes


Σοφάκι στην αρχή έτσι νομιζα κι εγώ, αλλά κάτω απ το ο είχε γραμμούλα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 07, 2010 1:22 am

Clarabelle έγραψε:
sifantid έγραψε:Παιδιά ήμουν η μόνη που κάτι με ξένισε στο συγγνώμη; Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω την αίσθηση πως το έγραψαν ανορθόγραφα στο απουσιολόγιο... Rolling Eyes


Σοφάκι στην αρχή έτσι νομιζα κι εγώ, αλλά κάτω απ το ο είχε γραμμούλα
Ναι και εγώ δεν την πρόσεξα είναι η αλήθεια... Και τώρα, επειδή ψιλοβαριέμαι είναι η αλήθεια, δεν ξαναείδα τη σκηνή... geek
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Ιαν 07, 2010 1:22 am

ΠΡΟΣ ΤΖΙΝΑΚΙ!!!
Εεε!!! ΦΥΣΙΚΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ (ΜΗ ΜΑΚΟΥΣΕΙ Η ΝΙΚΗ... door !!!) ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΑΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΛΕΓΕ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΓΕΡΩΝ ΤΟΥ ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ!!! ΑΧ....... Love! Love Heart1 Heart2
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Πεμ Ιαν 07, 2010 1:29 am

λοιπον..
λιγα λογια και σοφα.. Geros
εκλαψα στη σκηνη της παρεας που πεταγαν τριανταφυλλα λευκα στο βραχο του φωτη..
συγκινη9ηκα τρελα με τη νορα...
εχω αρχισει να τα περνω με τον μπελλο [παρολο που τον εχω ερωτευτει]επειδη βρισκει τις καταληλοτερες στιγμες παντα να ενοχλει.. Impatient
πε9ανα στο γελιο ελιωσα με τον ερωτευμενο βατραχουλη,και την ατακα του αιωνα της δαφνης.....να γινεις ο παλιος ΚΑΛΟΣ μανος...αστο δαφνουλα δεν το χεις στα τελευταια επεισοδια...φτιαξε καμια φρουτοκρεμα...μια χαρα ηταν ο μανος τωρα που ειχε γινει αν9ρωπος...
τον κακομοιρη τον στεφανακο τον λυπη9ηκε η ψυχη μου...
αμαλια.. προσκυνω..καλυτερη η9οποιος ever...
αυτα...
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Soulaki_NoraLoukas Πεμ Ιαν 07, 2010 1:30 am

Μολις ειδα το επεισοδιο....ξεκιναω σχολιασμό...

εξομοληγηση νορας προσ λουκα: μα καλα,ειναι ντιπ για ντιπ χαζος ο τυπος???????? τον αγαπαω,τον λατρευω..αλλα κατσε ρε φιλε θα μας τρελανεις??? ξερος λεει θα πεφτε....... που να πεσεις να ησυχασουμε απο την βλακεια του εγκεφαλου σου!!!! (φφφ φορτωσα τωρα!!!!!τα χαπια μου!!! )
Η νορα μετα την εξομολογηση ηταν ολα τα λεφτα.... Η καημενη λιωνει,τον λατρευει.........

Εξομολογηση Λουκα προς Παπι : λυθηκα στο γελιο!!καλε πως τα λεει ετσι??? ευτυχως που το παπι ξερει απο ψεματα κ τον καταλαβε!κατι μας χρησιμεψε που ειναι πανουργα!!!

Αυτη τη Δαφνη ποιος την εχει βαλει να ανακατευει?? χειροτερη απο μπλεντερ ειναι!! Οτι θελουμε,αυτη το αντιθετο προσπαθει! ΕΛΕΟΣ!

Στεφανος-Ρουσος-Μανος αχ αυτοσ ο Ρουσος ωρες ωρες με σκλαβωνει ετσι που φερεται..κ ο μανος τι αντρακλας ρε γαμωτο!!κ μετα που νευριασε ο καρταλης,ολα τα λεφτα!!!!
Soulaki_NoraLoukas
Soulaki_NoraLoukas

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis
Ασχολίες : podosfairo,mousiki

https://www.facebook.com/soulaki.bill

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 07, 2010 1:30 am

Η σκηνή της Εύας με συγκίνησε πολύ! Καταρχήν μου άρεσε πάρα πολυ η κα Ξυλά και το παίξιμό της!
Όταν έψαχνε το στυλό και όλη της η αγωνία με ξετρέλανε!
Κατα δεύτερον η σκηνή μετά με την Αγγέλα με έκανε και δάκρυσα από χαρά! Θυμήθηκα όταν είχα πάρει εγώ την προαγωγή μου, τον ίδιο ενθουσιασμό με το οποίο το μοιράστηκα με τους γονείς μου!!! Πολύ αληθινή! ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ!!!


Αχ βρε υποθετάκι ακριβώς το ίδιο πράγμα σκέφτηκα κι εγώ.
Μου άρεσε ο τρόπος που σκάλιζε στην τσάντα να βρεί στυλό και το άγχος της να γράψει όπου βρεί με την αγωνία ζωγραφισμένη στο πρόσωπο αλλά περισσότερο μου άρεσε το χαμόγελο της προσμονής και ο τρόπος που το έλεγε στην Αγγέλα. Φαινόταν να δυσκολεύεται να πιστέψει αυτό που άκουγε, σαν να της ήρθε πολύ ξαφνικό και να σκεφτόταν είναι δυνατόν να μου συμβαίνει και κάτι καλό;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010 - Σελίδα 7 Empty Απ: Επεισόδιο 275 - Ημερομηνία 06-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 07, 2010 1:33 am

i love petros\danis έγραψε:ΠΡΟΣ ΤΖΙΝΑΚΙ!!!
Εεε!!! ΦΥΣΙΚΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ (ΜΗ ΜΑΚΟΥΣΕΙ Η ΝΙΚΗ... door !!!) ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΣΑΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ ΛΕΓΕ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΤΩΝ ΓΕΡΩΝ ΤΟΥ ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΜΟΥ!!! ΑΧ....... Love! Love Heart1 Heart2


Χαριτωμενιά ήταν μη συγχίζεσαι καλή μου
Άλλωστε στην ψηφοφορία ο Πετράκης σας (βάζω και τη Νίκη μέσα να μην έχουμε θερμό επεισόδιο) σάρωσε.:cheers:
Του τα πήρε τα σώβρακα του Χατζηγλίτσα lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης