Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

+34
Καρ-Mik
Jennifer
Penny
Mafalda
Materialgirl
CineFreak
Evelyn
xristina79
loukakos
KonstantinaA
xristinaki_noraloukofan
giouli_edem
PrincessRachel
kikialex
vs116117
nikidanis
T2eNnh
aggeliki
DESPOINA
dj_mitsaki
evanna
mimi_loukas+nora
KatsaroYpotheto
zwi
anna90
Doris_
Ntinaki1
anastasia20
manos+eva
stefanos-eva
loukitsa
charitomeni
mimi
Clarabelle
38 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap30%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 30% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap40%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 40% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap23%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap7%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap0%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 40
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Παρ Ιαν 08, 2010 9:57 am

Θάνατος στην Καρταλοκαβουρομάνα - απομίμηση της Τασσώς Καββαδία στην αμαρτία της ομορφιάς. Ksilo Θες να ρίξεις την ξανθιά από δίπλα να χωρίσεις το ζευγάρι ε;;;Μια χαρά θα σου κάτσει το ανεμογκάστρι της Εύας. Άι στο καλό πια.Όλες μένουν έγκυες από αυτούς που δεν πρέπει κι αυτές που πρέπει να μείνουν έγκυες δεν μένουν ποτέ. Tigania

Θάνατος στην ντροπή του λαικού πενταγράμμου...Παρακαλώ λιθοβολήστε τη και πετάξτε το κουφάρι της στα όρνια...να δείτε που ούτε αυτά θα καταδεχτούν να τη φάνε... Ksilo Threat

Για την Εύα δεν έχω αποφασίσει ακόμα αλλά μοιάζει πολύ στην υποψήφια πεθερά της. Και η Εύα και η Καρτάλω έχουν το ταλέντο να κάνουν τις ζωές των άλλων μπάχαλο.

Με λίγα λόγια τρεις αχώνευτες αλλοπαρμένες η Εύα, η Καρτάλω (η αρχιμαντάμ) και η Ντάιζη μας έχουν κατσικωθεί στο σβέρκο. Κι όχι τίποτε άλλο αλλά μας βγήκαν και καρπερές παναθεμά τες και διαιωνίζουν με απίστευτη ευκολία και ταχύτητα το άχρηστο είδος τους.

Κι όπως λέει και μια φίλη μου:
Αλλάξανε τα γούστα τους και μπέρδεψαν τα μπούτια τους
Και φέρονται αλλόκοτα και τραγουδάνε Κόκκοτα.

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 10:53 am

KatsaroYpotheto έγραψε:



Στέφανος - μαμα Αντιγόνη


Αυτό το "μη φωνάζεις μικρε" πολύ μου άρεσε! Εγώ την πάω αυτή τη μαμά Αντιγόνη! Πολύ! Είναι αποφασισμένη! Βέβαια περιμένω να μάθω ακριβώς τι της έχουν κάνει γιατί βρωμάει η υπόθεση.. Αυτοκτονία για μια χαμένη δουλειά δεν μου κολλάει, αλλα ούτε και το αυτοκτονία για το κέρατο μου κολλάει.. τι να πω...



Εγώ δεν μπορώ να πω οτι την πάω την Αντιγόνη, σίγουρα όμως είναι κάτι διαφορετικό απ τις υπόλοιπες κυρίες της σειράς. Είναι δυναμική αλλά σε αντίθεση με την Αγγέλα που κουβαλάει μια μοιρολατρεία και την Αμαλία που κουβαλάει καντάρια τρέλα είναι μεθοδική και οργανωμένη.



KatsaroYpotheto έγραψε:

Στέφανος - Αμαλία
Η Αμαλία αλλού και αλλού ανακατεύεται, σήμερα θέλει να το παίξει κυρία?? Εμ βέβαια εδώ που η αλήθεια μπορεί να τον αποπροσανατολήσει τον παριζιάνο και να ξεχάσει τη Μελίτα γιατί θα έχει τα θέματά του, δεν τη λέμε! Πάντως η Αμαλία για μια ακόμα μέρα είναι στην κοσμαρα της! Ξέρετε πόσο ευτυχισμένοι είναι αυτοί οι άνθρωποι? Και αργουν και να πεθάνουν γιατί δεν έχουν άγχος με τίποτα..



Η Αμαλία νομίζω οτι για πρώτη φορά αντιδράει σωστά. Δεν είναι εύκολο να πεις σε κάποιον η ζωή σου βασίζεται στα ψέματα. Πάντως είναι λίγο άκυρο που η Αμαλία ξέρει τα άπλυτα όλης της Αθήνας, και με παραξενεύει ακόμη περισσότερο που δεν τα βγάζει στη φόρα γιατί πέρσυ καθόλου δεν δίστασε να ξεφτυλίσει τον πατέρα του Μάνου. Εμένα αυτή της η αντίδραση με παραξενεύει. Αν συνυπολογίσω και τα λόγια του Χατζη-έρωτά της λίγο μπουρδουκλώνονται τα πράγματα.


KatsaroYpotheto έγραψε:

Πέτρος - Αμαλία
Αυτοι οι δύο είναι τρομεροί μαζί! Ότι και να λέω είναι λίγο!

Του Πέτρου του πάει το γυαλάκι τρομερά, προσθέτει γοητεία!


Χθες ήταν η μέρα σήμερα δουλεύουμε στον καναπέ; Κι ο Ρούσσος κι ο Μάνος παράτησαν τα γραφεία και δούλευαν στους καναπέδες μήπως να το δοκιμάσουμε κι εμείς;


KatsaroYpotheto έγραψε:

Και βεβαια την ώρα που της έλεγε ο Στέφανος ότι είναι κούκλα έπεσε και το ανάλογο freeze στην οθόνη να χαζέψουμε το χαμόγελο του κου Σταύρου, πιο σπάνιο κι από τους κλεμμένους πίνακες είναι!



Πες το χρυσόστομη. Τι χαμόγελο κόλαση είναι αυτό και γιατί το βλέπουμε τόσο σπάνια;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Mafalda Παρ Ιαν 08, 2010 11:35 am

Τέλειο το επεισόδιο μόνο και μόνο για τον Αλέξανδρο Σταυρου : respect : : respect : : respect : Ηθοποιάρα , εκπληκτικός , τα πήρε όλα κι έφυγε και μ άφησε να ξανανοιώθω μαζί του το σοκ , την απόγνωση , τον τεραστιο θυμό ,την προδοσία , την συνειδητοποίηση της απελπιστικής θέσης που βρίσκεται τώρα , την καταρευση όλων αυτών που πίστευε μόλις χθες και τοσα άλλα συναισθήματα σε 2 μόνο σκηνές

Τρομερή και η Παπαδημητρίου !!!
Απο τους υπόλοιπους , γελασα με τη σκηνή Νόρας -Μελίτας - καλές είναι οι δυό τους
Λυπήθηκα την ερημη τη Μελίτα με την Καρτάλω - Πωπω να σου συμβεί έτα τέτοιο
door αληθινος εφιάλτης
Αμαλία Πετρος ,οπως πάντα τρομερές ατακες Klap
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Penny Παρ Ιαν 08, 2010 12:20 pm

Mafalda έγραψε:Τέλειο το επεισόδιο μόνο και μόνο για τον Αλέξανδρο Σταυρου : respect : : respect : : respect : Ηθοποιάρα , εκπληκτικός , τα πήρε όλα κι έφυγε και μ άφησε να ξανανοιώθω μαζί του το σοκ , την απόγνωση , τον τεραστιο θυμό ,την προδοσία , την συνειδητοποίηση της απελπιστικής θέσης που βρίσκεται τώρα , την καταρευση όλων αυτών που πίστευε μόλις χθες και τοσα άλλα συναισθήματα σε 2 μόνο σκηνές

Τρομερή και η Παπαδημητρίου !!!
Απο τους υπόλοιπους , γελασα με τη σκηνή Νόρας -Μελίτας - καλές είναι οι δυό τους
Λυπήθηκα την ερημη τη Μελίτα με την Καρτάλω - Πωπω να σου συμβεί έτα τέτοιο
door αληθινος εφιάλτης
Αμαλία Πετρος ,οπως πάντα τρομερές ατακες Klap
MAFALDA ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΜΑΙ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!! : respect :
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Ιαν 08, 2010 12:50 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγω λίγα (lol!) πράγματα

Σήμερα το επεισόδιο, κάτι που το είδα με νέο μάτι λόγω εξελίξεων, κάτι που βασίστηκε στον κο Σταύρου που όσο να πεις ο άνθρωπος είναι ηθοποιάρα μου άρεσε πολύ!

Στέφανος - μαμα Αντιγόνη
Καταρχήν είμαι περιχαρής που ξύπνησε ο Στράτος μέσα του όταν άκουσε την μαμά Αντιγόνη να μιλάει! Οι σκηνές του με την κα Παπαδημητρίου είναι πάντα καταπληκτικές αλλα και οι σκηνές με την κατάρευσή του στα σκαλια του κτήματος ήταν απίστευτες.. συγνώμη αν δεν έπρεπε αλλα μου θύμησαν Στράτο.. Love! Love! Love!

Τρομερη ερμηνεία όπως και να έχει.. μου ερχόταν να πάω να τον αγκαλιάσω και να τον παρηγορήσω κι ας θέλω να τον φασκελώνω ώρες ωρες!

Το μπούτι της μαμάς Αντιγόνης που φαινόταν μέσα από τη χαραμάδα της πόρτας δεν το σχολίασα χτες αλλα σήμερα δεν μπορώ να το αφήσω έτσι... μουγκή μουγκή αλλα το μπούτι το είχαμε έξω ε? χαχαχα

Πάντως Αντιγονίτσα απο την ώρα που μπήκες στη σειρά για τα καλά σε διέλυσαν κι εσένα στυλιστικά... τι χάλι πουκάμισο ήταν αυτό??? OMG! Ίδρυμα και πάλι ίδρυμα!!!

Μετά που γύρισε σπίτι (η νύχτα των δρόμων ήταν χτες) και συζητούσε με τη μαμά του ήταν τρομερός.. Σου έβγαζε και χωρίς να μιλήσει όλα όσα έλεγε... λόγια και εκφράσεις ήταν ένα! Το παράπονο του με λύγισε, δηλαδή αν είναι ΔΥΝΑΤΟΝ να τον λυπάμαι κιόλας! Αλλα είναι ηθοποιάρα τι να κάνουμε.. ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟΣ!

Πάντως η Αντιγονίτσα ήταν ειλικρινής απέναντί του..εντύπωση μου έκανε... του είπε για ποιο λόγο έκανε τη μουγγή! Βέβαια για το μυστικό κουβέντα!

Αυτό το "μη φωνάζεις μικρε" πολύ μου άρεσε! Εγώ την πάω αυτή τη μαμά Αντιγόνη! Πολύ! Είναι αποφασισμένη! Βέβαια περιμένω να μάθω ακριβώς τι της έχουν κάνει γιατί βρωμάει η υπόθεση.. Αυτοκτονία για μια χαμένη δουλειά δεν μου κολλάει, αλλα ούτε και το αυτοκτονία για το κέρατο μου κολλάει.. τι να πω...

Όσο για το ότι δεν θα δεχτει ποτέ τη Μελίτα Ρούσσου, ας γελάσω τρεις χο χο χο (α λα Κυριάκος)! Σε ποιον αιώνα ακριβώς ζει η μαμα Αντιγόνη? Της είπε κανείς ότι εν έτη 2010 οι 30βάλε χρονών άντρες παίρνουν συγκατάθεση για να παντρευτούν την καλή τους? Έλεος Αντιγονίτσααα

+++

Μάνος - Λουκάκος
Ο Λουκάς μπορεί να βγάλει αυτό το παλτό γιατί μου θυμίζει πορτιέρη σε κλαμπ στο Μπουρνάζι? Και όσο και να μου αρέσει.. δεν είναι το στυλ του...

Η σκηνή τους μου άρεσε πολύ!!! Είναι ιδέα μου ή βλέπουμε όλο και πιο πολύ την παρέα??? Palamakia

Α ρε Λουκά, πήγες για παρηγοριά στην συμφορά την προσωποποιημένη! χιχιχι

Ο Μπουγιούρης κάτι το βρώμικο ύφος (εκεί με το χαντάκι) κάτι η λάμψη από τη μπλε οθόνη ήταν κούκλος!

To άλλο το καλό μου άρεσε: "Δεν εγκρίνω τη σχέση σου με την εν λόγω κυρία" Τι λες καλέ? Και ποιος σε ρώτησε? Κοίτα τα χάλια σου καλέ μου! χιχι Εσύ δεν έλεγες ότι είναι καλό κομμάτι το γαρύφαλλο???

Σημείωση: Έσβησαν το όνομα στο ουίσκι και άφησαν την περδικα? χαχαχαχαχαχαχα πιο γνωστή είναι η πέρδικα από το όνομα (Famous Grouse)

+++

Στέφανος - Αμαλία
Η Αμαλία αλλού και αλλού ανακατεύεται, σήμερα θέλει να το παίξει κυρία?? Εμ βέβαια εδώ που η αλήθεια μπορεί να τον αποπροσανατολήσει τον παριζιάνο και να ξεχάσει τη Μελίτα γιατί θα έχει τα θέματά του, δεν τη λέμε! Πάντως η Αμαλία για μια ακόμα μέρα είναι στην κοσμαρα της! Ξέρετε πόσο ευτυχισμένοι είναι αυτοί οι άνθρωποι? Και αργουν και να πεθάνουν γιατί δεν έχουν άγχος με τίποτα..

+++

Μελίτα - Νόρα
Ίσως από τις λίγες φορές που δεν μου άρεσε η Νόρα, αλλά καθόλου όμως! Όλη η σκηνή ήταν τόσο ψεύτικη που δεν μου έβγαλε γέλιο, απλά αδιαφόρησα..

Θα σχολιάσω το εξής: Η Μελίτα μέχρι χτες δεν χώριζε? Τι είδους αηδίες είναι αυτές που λέει στη Νόρα?

Και η Νόρα της είπε τι? Να παει να τον βρει? ΝΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΚΥΡΗ!!! Να δω πόσες φορές θα το πω ακόμα.. Ή πες της πήγαινε και υποστήριξέ την μέχρι τέλους ή πες της ξεκόλλα και να είσαι με το μέρος της παρέας, στη Μελίτα έτσι και στους αλλους γιουβέτσι και να βγάζουμε την ουρά μας απέξω (δεν ήξερα, δεν είδα, δεν άκουσα) δεν γίνεται κυρία μου!!!

+++

Η μικρή σκηνούλα με το Μάνο στο γραφείο μου άρεσε, είπαμε ο Μπουγιούρης το'χει!

Μάνος: Κοιμήθηκα? (Όχι χρυσέ μου έγυρες και σε πήρε λίγο χχαχαχα)

Όσο για τη σκηνή με το Νικόλα, υποτίθεται ότι το όλο θέμα με τους πίνακες είναι μυστικό και τελικά όλοι το ξέρουν! Το έμαθε ο Λουκάς, ο Ηλίας, η Εύα, ο Νικόλας μετά θα το μάθει η Δάφνη και η Νόρα κ.ο.κ. Κουτσομπόλες! lol!

+++

Η εμψύχωση της οικογένειας Χαρίτου στην Εύα μου άρεσε πολυ! Για να μη μιλήσω για τη φωτογράφιση όπου η Ξυλά ήταν ΚΟΥΚΛΑ! Το φόρεμα ήταν ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Απίστευτο! Καταπληκτικό!!! Το καλύτερο ρούχο του σημερινού επεισοδίου!!!

+++

Πέτρος - Αμαλία
Αυτοι οι δύο είναι τρομεροί μαζί! Ότι και να λέω είναι λίγο!

Του Πέτρου του πάει το γυαλάκι τρομερά, προσθέτει γοητεία!

Όσο για τα λεγόμενά τους δεν ξέρω τι να σκεφτώ.... Η μια τρελή (Αμαλία) θέλει τον Στέφανο με τη Μελίτα και η άλλη τρελή (Αντιγόνη) θέλει το Στέφανο με την Εύα και τελικά ο Στέφανος (που θέλει τη Μελίτα γιατί μην ξεχνιόμαστε την Εύα απλά την αγαπάει) θα καταφέρει να τα κάνει κουλουβάχατα και χωρίς την βοήθεια των θεοπάλαβων μανάδων! gelio

+++

Νόρα - Λουκάκος
Μου άρεσε η σκηνούλα και ο τρόπος που τον προσέχει το Νοράκι.. Τα προβλήματα, προβλήματα, την μπηχτή για τον Μήτσο την πέταξε πάντως ο Λουκάκος! Όσο για τη λύση δεν το συζητώ, είμαι με το μέρος του Λουκά.. Καλώς η κακώς το Νταιζουλίνι έχει το πάνω χέρι..

+++

Νταίζη - Πυρόβλημα
Θαψτην στο τσιμέντο Λουκάααααααααααααααααααααα! Ή για την ακρίβεια, παντρέψου την και θα τη θάψει το μανάρι μου!!! Μια φορά θα την ξεφορτωθούμε!!! Σήμερα ήθελα να τη δείρω απίστευτα τη Νταίζη! Αλλα πάρα πολύ λέμε!!!!!

+++

Εύα - μπαμπαλιάκουρας
Δεν τον αντέχω! Δεν... Περιμενα ειλικρινά να πει...Ευάκι μου θέλεις κέικ? Επίσης.. συνεννοήσου με τη Δάφνη γιατί κάνετε κόντρα προξενιά και μπερδεύετε τον κόσμο! χαχαχαχααχαχαχα

+++

Εύα - Στέφανος
Στην Μελίτα δεν απάντησε αλλα μόλις κάλεσε η Εύα αμέσως το σήκωσε.. τι έγινε τώρα? Διαβασε αυτός τα περιοδικά πριν απο εμάς? Έλεος βρε Στέφανε, έλεος! Αποφάσισε πια χρυσέ μου!!!

Πάντως καιρό είχαμε να τους δούμε μαζί! Αν έλεγα ότι δεν ευχαριστήθηκα τη σκηνή θα ήταν ψέμα! Μου είχαν λείψει και δεν το είχα συνειδητοποιήσει! Αυτοι οι δύο ηθοποιοι μου αρέσουν πολύ μαζί! Και δεν εννοώ σαν ζευγάρι. Είναι πολύ καλοί στη δουλειά τους και μου αρέσει να τους βλέπω σε όποιο ρόλο!!!! Είτε τσακώνονται, είτε φιλιούνται, είτε μιλάνε είναι καταπληκτικοί! Φορτωμένοι με 7 ρούχα ο καθένας και μέσα στο κρύο κάνουν την ατμόσφαιρα να ηλεκτρίζεται από την ένταση του παιξίματός τους!

Σήμερα η συζήτησή τους μπορεί να μην είχε κανεναν ερωτικό τόνο όμως έβγαζε ακριβώς αυτό που έπρεπε! Δύο ανθρώπους που μιλούν για ένα κοινό πρόβλημα, δύο ανθρώπους που έχουν οικειότητα να συζητήσουν έξω από τα δόντια. Δυο ανθρώπους που καταλαβαίνονται μεταξύ τους και επικοινωνούν σωστά!

Δεν έλειψε και το κοπλιμέντο απο τη μεριά του Στέφανου, όχι πείτε μου είναι ή δεν είναι για μπούφλες τώρα?

Και βεβαια την ώρα που της έλεγε ο Στέφανος ότι είναι κούκλα έπεσε και το ανάλογο freeze στην οθόνη να χαζέψουμε το χαμόγελο του κου Σταύρου, πιο σπάνιο κι από τους κλεμμένους πίνακες είναι!

+++

Λαίδη - ΦωτοΣτέφανος
Εμ τις έκλεισες 2 φορές το τηλέφωνο στη μούρη, εμ την πήρες μετά με τα μούτρα κατεβασμένα, εμ δεν περίμενες να στα χώσει! χαχαχα και που να ήξερε με ποιαν ήσουν νωρίτερα, αφρούς θα έβγαζε το κατινάκι!

Αμ εσύ Λαίδη μου.. φαγώθηκες να τον χωρίσεις τον άνθρωπο, μετά ηθελες επανασύνδεση και μετά το σοκ με τη μαμά ούτε που τον αφησες να σου εξηγήσει! Γιατί? Γιατί πολύ απλά δεν του έχεις εμπιστοσύνη! Ξέρεις τι ωραία σχέση θα κάνετε χωρίς εμπιστοσύνη? Ουυυυ σούπερ! Θα του βάλεις ένα GPS στο τηλέφωνο, κι άλλο ένα στην Εύα για να προσέχεις μην συναντηθούνε και θα ζήσετε εσείς καλά κι οι υπόλοιποι καλύτερα!!! gelio

+++

Και βέβαια άφησα για το τέλος το κλου του επεισοδίου, το νέο επεισόδιο "Μια νύφη για το γιο μου!"

Μαμά Αντιγόνη - Υποψήφιες Νύφες
Η Μελίτα χτες χώρισε, σήμερα ήθελε πάλι τη ρουτίνα της, ας τα ξαναβρίσκανε πρώτα να χωρίσουνε στο τέλος του επεισοδίου, αλλα δεν της έκατσε, βλεπεις ο παριζιάνος ήταν πολύ απασχολημένος να σηκώσει σε εκείνην το τηλέφωνο!

Και τι να κάνει η κοπελιά? Αυτο που ξέρει καλυτερα! Παίρνει την τσαντούλα της και βουρ για Παιανία και...Αγγελική, πρόσεχε το παιδί!!!

Και φτάνοντας εκεί σου λέει μην πάει χαμένος ο κόπος ας πω και μια καλημέρα στην ταλαίπωρη τη μάνα..

Συμφωνω ότι δεν φταίνε η Μελίτα και ο Στέφανος για το παρελθόν αλλα χρυσή μου γυναίκα γλύκανε λίγο το πρόσωπό σου, ότι τον αγαπάς λες και αν σε βάλουμε στο Mute θα νομίζουμε ότι παράπονιέσαι με τέτοιο ύφος!

Πάντως σήμερα αυτή η μόνιμή της στάση με το στόμα ανοιχτό φάνηκε χρήσιμη, δεν υπάρχει πιο αληθινός τρόπος να φανερώσεις έκπληξη! Και βέβαια διατήρησε το ύφος σε όλη τη διαδρομή μέχρι το σπίτι της χιχι

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 MelitaSurprise

H Eύα πάλι πήγε μετά από πρόσκληση αλλα δεν γλίτωσε κι εκείνη το σοκ! Ευτυχώς την είχε ξανακούσει να μιλάει και δεν λάλησε και πάλι χιχι

Αφήνω ασχολίαστο το ότι το μανάρι μου φορούσε πάλι αυτό το λαδί κουστούμι που δεν του πάει και πολύ, γιατί μου άρεσε ο τρόπος που μιλησε στην Εύα, που την παρακάλεσε για χάρη της μαμάς Αντιγόνης, και προχωράω...

Η Εύα με τη μαμά Αντιγόνη μου αρέσουν πολυ μαζί! Αυτές οι δύο γυναίκες ταιριάζουν! Η κα Παπαδημητρίου ήταν πολύ πειστική όπως μιλούσε στην Εύα και η κα Ξυλα ήταν τρομερή στο δισταγμό που εξέφραζε!

Ο τρόπος που έκανε η μαμα Αντιγόνη την κίνηση του Στέφανου και η αντίδραση της Εύας ήταν ανατριχιαστικές!!! Έπαιζαν με τις κινήσεις και εξέφραζαν τα συναισθήματά τους με το σώμα! ΗΘΟΠΟΙΑΡΕΣ!!!

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 EvaAntigoni02

Αυτά για σήμερα..

Το τραγελαφικό που ο Στέφανος με τη Μελίτα ΠΑΛΙ χωρίζουν στο αυριανό επεισόδιο δεν θα το σχολιάσω καν! Σας βαρεθήκαμε πια! Έλεος!!! gelio


Συμφωνώ μαζί σου όλα Agree
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Ιαν 08, 2010 1:45 pm

Ξαναβλέποντας αποσπάσματα από το επεισόδιο έχω να πω ότι η κ. Παπαδημητρίου είναι φοβερή....
Στη σκηνή με Μελίτα στην αρχή της μιλούσε με το γνωστό απλανές βλέμμα και την φωνή που μοιάζει να ήρθε από το υπερπέραν (αυτό είναι το μοναδικό που με χάλασε... δεν την μπορώ αυτή την φωνή, μου μοιάζει πολύ ψεύτικη) και μετά με παγερή, δυνατή φωνή και βλέμμα.... άστα να πάνε! τι μίσος....σκιάχτηκα...
στη σκηνή με την Εύα πάλι μιλούσε γλυκά σιγανά, με βλέμμα γλυκό σχεδόν παρακαλετό....

Επίσης να ξαναπώ ότι η Παπά μου άρεσε πολύ στη σκηνή της με την Αντιγονίτσα? θα το πω κι ας μη συμφωνούν πολλοί....

και μια ερώτηση: στον Στέφανο γιατί μίλησε έτσι η Μελίτα καλέ? θεώρησε ότι ήξερε ότι η μανούλα του μιλάει και την κορόϊδεψε?
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 08, 2010 1:49 pm

Να'μαι και γώ....
Κουτσά-στραβά το είδα, και αυτό στο youtube οπου δεν έπαιζαν και όλα τα parts.
--Σταυρου-Στέφανος: Θεος! Ξυπνησε ο Στράτος μέσα του. ¨Ετσι θέλω να τον βλέπω.Ο ερωτιάρης απο τα παρίσια δεν μας κάνει... Θελω να βλέπω ''ποιος είδε τον Σταυρου κ δεν τον φοβληθηκε''
--Δάφνη: βαρετή..
--Μάνος-Λουκάς: Χαχαχαχα....Πολύ γέλιο..Ο υπόκοσμος με τον κακομοίρη, κάνουν καλή σκηνή.....
--Νόρα-Μελίτα: Δεν ξέρω για σας, αλλα εγώ πολύ γέλασα.Μου άρεσε...Η Στριγγλίτα είναι καλύτερη σε πιο αναλαφρες σκηνες...
--Νόρα: Αχ η καλή μου, δεν κοιμήθηκε για χάρη του χαλβά, και αυτόν στον κόσμο του...Βγάζει τα σωψυχα της και πάλι αυτός στον κόσμο του...Τι να πώ???
--Αμαλία.... : respect : : respect : είναι θεά.Δεν χρειάζεται παραπάνω εξήγηση..
--Πετράν με γυαλί? Cute.....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Παρ Ιαν 08, 2010 1:53 pm

Στέφανος - μανούλα

Οι σκηνές του με την μανουλα είναι όλα τα λεφτα υποκλινομαι αλλα και του Στεφανου ηταν πολυ αληθινες..εκλαιγα σα χαζη μαζι του

και μετα απο αυτο ενα θα πω μπορει ο στεφανος να ψοφουσε για εκδικηση αλλα τελικα και εκεινος ενα θυμα ειναι θυμα του χρηστου και της αντιγονης που κινουν τα νηματα...τελικα ο χρηστος και δε του φαινοταν πολλα κανει,.....

μου αρεσε που ο στεφανος ετρεξε να βρει παρηγορια στην αμαλιτσα συμπεθερα χιχι αλλα εκεινο τον πονο της η μελιτα ειναι το θεμα που σε αγαπαει ....ευγε!!!


Μάνος - Λουκάκος

τζινακι μου συγνωμη αλλα θα διαφωνησω εμενα το παλτο μου αρεσει κοβω φλεβες.....

καλα συγνωμη ο λουκακος ποσο χαλια ειναι ρε ποσο μα παρηγορια στο μανο παει να βρει....απο το κακο στο χειροτερο....ελεος αντι να παει στη νορα καπου αλλου εκει βρηκε να παει....


Μελίτα - Νόρα

η καθε μια στο πονο της χιχι η καθε μια ελεγε το καημο της.....ε ρε γλεντια ακυρη σκηνη και απλα την χαζεψα....

ΕΥΑΚΙ-ΘΕΑ

ΚΟΥΚΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πέτρος - Αμαλία

Του Πέτρου του πάει το γυαλάκι τρομερά, ειναι γοητευτικοτατος οφειλω να πωωωω αλλα ειναι της νικης και δε λεω κουβεντα παραπανωωωω
ΣΕΜΝΟΤΗΤΑ πανω απο ολα
(Αμαλία) θέλει τον Στέφανο με τη Μελίτα
(Αντιγόνη) θέλει το Στέφανο με την Εύα

Το τι θελουν τελικα οι ενδιαφερομενοι μας νοιαζει η μπα?

Νταίζη - Λουκακος

Αφου δε επεσαν χαστουκια παλι καλααααααααααααααα


Μαμά Αντιγόνη - πριγκηπισα του μπαμπακα

Αφου δε θελει ο γαμπρος ειπε να προσεγγισει πρωτα τη μουγγη πεθερα και την επαθεεεεεεε
Λεει λεει λεει και τσουπ την ακουει και γντουπ επεσεεεεεεεε


Εύα μαμά Αντιγόνη

τελεια σκηνηηηηηηηηηη συγκινηθηκα πειραζει????

NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 08, 2010 3:50 pm

Μολις διαβασα το σχολιασμο της Τζινας και για αλλη μια φορα ηταν καταπληκτικος!!!!!!!!!
Απολαμβανω να τους διαβαζω ειτε συμφωνω ειτε οχι!
Απλα : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Παρ Ιαν 08, 2010 3:57 pm

ΑΣ ΠΩ Κ ΓΩ ΕΠΙΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΟΥ..

ΣΗΜΕΡΑ 1) ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ..ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΘΥΜΑ ΤΗΣ ΣΕΙΡΑΣ..ΠΡΟΔΩΜΕΝΟΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ Κ ΑΠΟ ΟΛΑ..ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ( ΟΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ) ΠΡΟΔΩΜΕΝΟΣ, ΧΑΜΕΝΟΣ, ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ, ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΛΑΘΟΣ ΛΟΓΟΥΣ.. ¨"ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ" ΛΕΕΙ Ο ΣΤΕΦ, Κ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΑ ΣΧΕΔΙΑ, Κ ΣΤΑ ΚΙΝΗΤΡΑ ΤΟΥ. ΓΚΡΕΜΙΣΤΗΚΕ ΟΛΗ ΤΟΥ Η ΖΩΗ, ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΤΗΡΙΖΕ ΤΗ ΖΩΗ, ΤΙΣ ΠΕΠΟΙΘΗΣΕΙΣ, ΤΙΣ ΠΑΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ..ΣΚΟΝΗ ΟΛΑ..ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ, ΝΑ ΦΩΝΑΞΕΙ..ΑΠΛΑ ΕΚΛΑΙΓΕ..ΔΙΑΛΥΜΕΝΟΣ..
Κ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ..ΑΛΛΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΑΡΝΗΤΑΙ (ΓΙΑΤΙ??) Κ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΠ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΠΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ, ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΙΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ? ΑΛΛΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΣΙΩΠΑ-ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ- Κ ΕΤΣΙ ΔΙΝΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΨΕΜΑ, ΟΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΓΚΟΜΕΝΑ..


2) ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΙΑ..ΕΚΕΙΝΗ ΠΗΓΕ ΓΕΜΑΤΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗ Κ ΑΓΑΠΗ, ΣΤΗΝ ΑΝΗΜΠΟΡΗ ΓΙΑΓΙΑ(ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ) Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΚΑΚΟ ΤΟ ΛΥΚΟ, ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ. ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΤΗΣ..ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ..ΜΙΣΟΣ, ΜΙΣΟΣ, ΑΠΥΘΜΕΝΟ ΜΙΣΟΣ, ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ, Κ ΜΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ Η ΙΔΙΑ ΝΑ ΚΟΠΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΕΦΥΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ. Κ ΓΙΑ ΑΡΧΗ, ΠΛΕΥΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ ΤΗ ΕΧΩ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΕΚΒΙΑΣΕΙ ΤΗ ΕΥΑ(ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η nikisydney) ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΟΥΝ ΤΟΝ ΣΤΕΦ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ..
Ο ΟΠΟΙΟΣ ΑΜΟΙΡΟΣ ΣΤΕΦ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΥΠΟΥ "ΔΕΝ ΤΟ ΖΩ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ.." ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΗΛ? ΔΕΝ ΜΙΛΑ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ? ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ, ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΓΚΡΕΜΙΣΤΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΑΣ, ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΤΕ ΣΕ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΑ, ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ, Κ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΟΝΤΑΣ ΔΙΑΛΥΜΕΝΟΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΤΕ? ΚΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΑΝΕΤΑ ΣΕ ΞΕΝΟΥΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ "ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ" ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ? ΓΙ ΑΥΤΟ Ο ΣΤΕΦ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΕΝΗ ΣΕ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ..ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΗΘΕΛΕ, ΤΟ ΗΞΕΡΕ Ο ΣΤΕΦ, Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕ..

ΑΠΟΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΕΝΤΑΣΗ Κ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΕΝΤΑΣΗ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΛΩΣ ΤΗΝ ΦΙΛΙΚΗ, ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ,ΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΔΕΙΧΝΑΝ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟΣΤΑΣΙΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ, Κ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΝ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ, ΤΥΠΙΚΑ.

ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ Η ΜΕΛ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΤΟ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕ, Κ ΘΑ ΜΑΛΩΣΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ..ΕΙΠΑ, ΟΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ, ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ..Κ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΛΥΣΕΙ..ΑΣ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΛΥΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ, ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ..

3) ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ, ΟΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΣΠΑΡΑΖΕ, (ΜΕ ΕΒΛΕΠΕΣ ΝΑ ΔΙΑΛΥΟΜΑΙ..ΝΑ ΖΗΤΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ, ΝΑ ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΩ..Κ ΣΥ ΣΩΠΑΙΝΕΣ), ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΜΕΤΑΜΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ, Κ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΞΕΝΟΣ..ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΟΣ ΤΗΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΗΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ. ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΠΑΝΕΛΑΒΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΘΥΣΙΑΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ. ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΤΟ ΟΤΙ ΠΟΔΟΠΑΤΗΣ ΕΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙ Ο ΣΤΕΦ ΦΩΝΑΞΕ "ΤΙ???" ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΓΟΥΡΛΩΜΕΝΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ..ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΛΩΣ ΣΑΝ ΠΙΟΝΙ ΣΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΗΣ. ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ.
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 08, 2010 4:15 pm

Εγώ δεν κατάφερα να δω το επεισόδιο, γιατί ήμουν στη φίλη μου και το είχαμε σε πολύ χαμηλή ένταση, αλλά δε νομίζω ότι θα το δω κιόλας... Ε, δε φαντάζομαι να έγινε και κάτι συνταρακτικό! Σήμερα περιμένουμε τα καλύτερα, αλλά έχω χορό και θα το δω το μεσάνυχτα... Δεν πειράζει... Rolling Eyes
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Ιαν 08, 2010 4:32 pm

stefanos-melita έγραψε:
ΑΠΟΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΕΝΤΑΣΗ Κ ΧΗΜΕΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΕΝΤΑΣΗ. ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΛΩΣ ΤΗΝ ΦΙΛΙΚΗ, ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ,ΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΔΕΙΧΝΑΝ Κ ΑΡΚΕΤΑ ΑΠΟΣΤΑΣΙΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ, Κ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΝΤΑΛΛΑΞΑΝ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΛΟΓΙΑ, ΤΥΠΙΚΑ.

συμφωνώ μαζί σου..εγώ προσωπικά δεν είδα καμία χημεία μεταξύ τους....μιλούσαν απλώς σαν δυο γνωστοί από τα παλία...

stefanos-melita έγραψε:ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΩΡΑ Η ΜΕΛ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΤΟ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ, Κ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕ, Κ ΘΑ ΜΑΛΩΣΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ..ΕΙΠΑ, ΟΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ, ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ..Κ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΛΥΣΕΙ..ΑΣ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΛΥΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ, ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ..

αμάν με αυτές τις παρεξηγήσεις..δεν μπορώ άλλο...


materialgirl απίστευτος σχολιασμός... gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Ιαν 08, 2010 5:35 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγω λίγα (lol!) πράγματα

Σήμερα το επεισόδιο, κάτι που το είδα με νέο μάτι λόγω εξελίξεων, κάτι που βασίστηκε στον κο Σταύρου που όσο να πεις ο άνθρωπος είναι ηθοποιάρα μου άρεσε πολύ!

Στέφανος - μαμα Αντιγόνη
Καταρχήν είμαι περιχαρής που ξύπνησε ο Στράτος μέσα του όταν άκουσε την μαμά Αντιγόνη να μιλάει! Οι σκηνές του με την κα Παπαδημητρίου είναι πάντα καταπληκτικές αλλα και οι σκηνές με την κατάρευσή του στα σκαλια του κτήματος ήταν απίστευτες.. συγνώμη αν δεν έπρεπε αλλα μου θύμησαν Στράτο.. Love! Love! Love!

Τρομερη ερμηνεία όπως και να έχει.. μου ερχόταν να πάω να τον αγκαλιάσω και να τον παρηγορήσω κι ας θέλω να τον φασκελώνω ώρες ωρες!

Το μπούτι της μαμάς Αντιγόνης που φαινόταν μέσα από τη χαραμάδα της πόρτας δεν το σχολίασα χτες αλλα σήμερα δεν μπορώ να το αφήσω έτσι... μουγκή μουγκή αλλα το μπούτι το είχαμε έξω ε? χαχαχα

Πάντως Αντιγονίτσα απο την ώρα που μπήκες στη σειρά για τα καλά σε διέλυσαν κι εσένα στυλιστικά... τι χάλι πουκάμισο ήταν αυτό??? OMG! Ίδρυμα και πάλι ίδρυμα!!!

Μετά που γύρισε σπίτι (η νύχτα των δρόμων ήταν χτες) και συζητούσε με τη μαμά του ήταν τρομερός.. Σου έβγαζε και χωρίς να μιλήσει όλα όσα έλεγε... λόγια και εκφράσεις ήταν ένα! Το παράπονο του με λύγισε, δηλαδή αν είναι ΔΥΝΑΤΟΝ να τον λυπάμαι κιόλας! Αλλα είναι ηθοποιάρα τι να κάνουμε.. ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟΣ!

Πάντως η Αντιγονίτσα ήταν ειλικρινής απέναντί του..εντύπωση μου έκανε... του είπε για ποιο λόγο έκανε τη μουγγή! Βέβαια για το μυστικό κουβέντα!

Αυτό το "μη φωνάζεις μικρε" πολύ μου άρεσε! Εγώ την πάω αυτή τη μαμά Αντιγόνη! Πολύ! Είναι αποφασισμένη! Βέβαια περιμένω να μάθω ακριβώς τι της έχουν κάνει γιατί βρωμάει η υπόθεση.. Αυτοκτονία για μια χαμένη δουλειά δεν μου κολλάει, αλλα ούτε και το αυτοκτονία για το κέρατο μου κολλάει.. τι να πω...

Όσο για το ότι δεν θα δεχτει ποτέ τη Μελίτα Ρούσσου, ας γελάσω τρεις χο χο χο (α λα Κυριάκος)! Σε ποιον αιώνα ακριβώς ζει η μαμα Αντιγόνη? Της είπε κανείς ότι εν έτη 2010 οι 30βάλε χρονών άντρες παίρνουν συγκατάθεση για να παντρευτούν την καλή τους? Έλεος Αντιγονίτσααα

+++

Μάνος - Λουκάκος
Ο Λουκάς μπορεί να βγάλει αυτό το παλτό γιατί μου θυμίζει πορτιέρη σε κλαμπ στο Μπουρνάζι? Και όσο και να μου αρέσει.. δεν είναι το στυλ του...

Η σκηνή τους μου άρεσε πολύ!!! Είναι ιδέα μου ή βλέπουμε όλο και πιο πολύ την παρέα??? Palamakia

Α ρε Λουκά, πήγες για παρηγοριά στην συμφορά την προσωποποιημένη! χιχιχι

Ο Μπουγιούρης κάτι το βρώμικο ύφος (εκεί με το χαντάκι) κάτι η λάμψη από τη μπλε οθόνη ήταν κούκλος!

To άλλο το καλό μου άρεσε: "Δεν εγκρίνω τη σχέση σου με την εν λόγω κυρία" Τι λες καλέ? Και ποιος σε ρώτησε? Κοίτα τα χάλια σου καλέ μου! χιχι Εσύ δεν έλεγες ότι είναι καλό κομμάτι το γαρύφαλλο???

Σημείωση: Έσβησαν το όνομα στο ουίσκι και άφησαν την περδικα? χαχαχαχαχαχαχα πιο γνωστή είναι η πέρδικα από το όνομα (Famous Grouse)

+++

Στέφανος - Αμαλία
Η Αμαλία αλλού και αλλού ανακατεύεται, σήμερα θέλει να το παίξει κυρία?? Εμ βέβαια εδώ που η αλήθεια μπορεί να τον αποπροσανατολήσει τον παριζιάνο και να ξεχάσει τη Μελίτα γιατί θα έχει τα θέματά του, δεν τη λέμε! Πάντως η Αμαλία για μια ακόμα μέρα είναι στην κοσμαρα της! Ξέρετε πόσο ευτυχισμένοι είναι αυτοί οι άνθρωποι? Και αργουν και να πεθάνουν γιατί δεν έχουν άγχος με τίποτα..

+++

Μελίτα - Νόρα
Ίσως από τις λίγες φορές που δεν μου άρεσε η Νόρα, αλλά καθόλου όμως! Όλη η σκηνή ήταν τόσο ψεύτικη που δεν μου έβγαλε γέλιο, απλά αδιαφόρησα..

Θα σχολιάσω το εξής: Η Μελίτα μέχρι χτες δεν χώριζε? Τι είδους αηδίες είναι αυτές που λέει στη Νόρα?

Και η Νόρα της είπε τι? Να παει να τον βρει? ΝΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΚΥΡΗ!!! Να δω πόσες φορές θα το πω ακόμα.. Ή πες της πήγαινε και υποστήριξέ την μέχρι τέλους ή πες της ξεκόλλα και να είσαι με το μέρος της παρέας, στη Μελίτα έτσι και στους αλλους γιουβέτσι και να βγάζουμε την ουρά μας απέξω (δεν ήξερα, δεν είδα, δεν άκουσα) δεν γίνεται κυρία μου!!!

+++

Η μικρή σκηνούλα με το Μάνο στο γραφείο μου άρεσε, είπαμε ο Μπουγιούρης το'χει!

Μάνος: Κοιμήθηκα? (Όχι χρυσέ μου έγυρες και σε πήρε λίγο χχαχαχα)

Όσο για τη σκηνή με το Νικόλα, υποτίθεται ότι το όλο θέμα με τους πίνακες είναι μυστικό και τελικά όλοι το ξέρουν! Το έμαθε ο Λουκάς, ο Ηλίας, η Εύα, ο Νικόλας μετά θα το μάθει η Δάφνη και η Νόρα κ.ο.κ. Κουτσομπόλες! lol!

+++

Η εμψύχωση της οικογένειας Χαρίτου στην Εύα μου άρεσε πολυ! Για να μη μιλήσω για τη φωτογράφιση όπου η Ξυλά ήταν ΚΟΥΚΛΑ! Το φόρεμα ήταν ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Απίστευτο! Καταπληκτικό!!! Το καλύτερο ρούχο του σημερινού επεισοδίου!!!

+++

Πέτρος - Αμαλία
Αυτοι οι δύο είναι τρομεροί μαζί! Ότι και να λέω είναι λίγο!

Του Πέτρου του πάει το γυαλάκι τρομερά, προσθέτει γοητεία!

Όσο για τα λεγόμενά τους δεν ξέρω τι να σκεφτώ.... Η μια τρελή (Αμαλία) θέλει τον Στέφανο με τη Μελίτα και η άλλη τρελή (Αντιγόνη) θέλει το Στέφανο με την Εύα και τελικά ο Στέφανος (που θέλει τη Μελίτα γιατί μην ξεχνιόμαστε την Εύα απλά την αγαπάει) θα καταφέρει να τα κάνει κουλουβάχατα και χωρίς την βοήθεια των θεοπάλαβων μανάδων! gelio

+++

Νόρα - Λουκάκος
Μου άρεσε η σκηνούλα και ο τρόπος που τον προσέχει το Νοράκι.. Τα προβλήματα, προβλήματα, την μπηχτή για τον Μήτσο την πέταξε πάντως ο Λουκάκος! Όσο για τη λύση δεν το συζητώ, είμαι με το μέρος του Λουκά.. Καλώς η κακώς το Νταιζουλίνι έχει το πάνω χέρι..

+++

Νταίζη - Πυρόβλημα
Θαψτην στο τσιμέντο Λουκάααααααααααααααααααααα! Ή για την ακρίβεια, παντρέψου την και θα τη θάψει το μανάρι μου!!! Μια φορά θα την ξεφορτωθούμε!!! Σήμερα ήθελα να τη δείρω απίστευτα τη Νταίζη! Αλλα πάρα πολύ λέμε!!!!!

+++

Εύα - μπαμπαλιάκουρας
Δεν τον αντέχω! Δεν... Περιμενα ειλικρινά να πει...Ευάκι μου θέλεις κέικ? Επίσης.. συνεννοήσου με τη Δάφνη γιατί κάνετε κόντρα προξενιά και μπερδεύετε τον κόσμο! χαχαχαχααχαχαχα

+++

Εύα - Στέφανος
Στην Μελίτα δεν απάντησε αλλα μόλις κάλεσε η Εύα αμέσως το σήκωσε.. τι έγινε τώρα? Διαβασε αυτός τα περιοδικά πριν απο εμάς? Έλεος βρε Στέφανε, έλεος! Αποφάσισε πια χρυσέ μου!!!

Πάντως καιρό είχαμε να τους δούμε μαζί! Αν έλεγα ότι δεν ευχαριστήθηκα τη σκηνή θα ήταν ψέμα! Μου είχαν λείψει και δεν το είχα συνειδητοποιήσει! Αυτοι οι δύο ηθοποιοι μου αρέσουν πολύ μαζί! Και δεν εννοώ σαν ζευγάρι. Είναι πολύ καλοί στη δουλειά τους και μου αρέσει να τους βλέπω σε όποιο ρόλο!!!! Είτε τσακώνονται, είτε φιλιούνται, είτε μιλάνε είναι καταπληκτικοί! Φορτωμένοι με 7 ρούχα ο καθένας και μέσα στο κρύο κάνουν την ατμόσφαιρα να ηλεκτρίζεται από την ένταση του παιξίματός τους!

Σήμερα η συζήτησή τους μπορεί να μην είχε κανεναν ερωτικό τόνο όμως έβγαζε ακριβώς αυτό που έπρεπε! Δύο ανθρώπους που μιλούν για ένα κοινό πρόβλημα, δύο ανθρώπους που έχουν οικειότητα να συζητήσουν έξω από τα δόντια. Δυο ανθρώπους που καταλαβαίνονται μεταξύ τους και επικοινωνούν σωστά!

Δεν έλειψε και το κοπλιμέντο απο τη μεριά του Στέφανου, όχι πείτε μου είναι ή δεν είναι για μπούφλες τώρα?

Και βεβαια την ώρα που της έλεγε ο Στέφανος ότι είναι κούκλα έπεσε και το ανάλογο freeze στην οθόνη να χαζέψουμε το χαμόγελο του κου Σταύρου, πιο σπάνιο κι από τους κλεμμένους πίνακες είναι!

+++

Λαίδη - ΦωτοΣτέφανος
Εμ τις έκλεισες 2 φορές το τηλέφωνο στη μούρη, εμ την πήρες μετά με τα μούτρα κατεβασμένα, εμ δεν περίμενες να στα χώσει! χαχαχα και που να ήξερε με ποιαν ήσουν νωρίτερα, αφρούς θα έβγαζε το κατινάκι!

Αμ εσύ Λαίδη μου.. φαγώθηκες να τον χωρίσεις τον άνθρωπο, μετά ηθελες επανασύνδεση και μετά το σοκ με τη μαμά ούτε που τον αφησες να σου εξηγήσει! Γιατί? Γιατί πολύ απλά δεν του έχεις εμπιστοσύνη! Ξέρεις τι ωραία σχέση θα κάνετε χωρίς εμπιστοσύνη? Ουυυυ σούπερ! Θα του βάλεις ένα GPS στο τηλέφωνο, κι άλλο ένα στην Εύα για να προσέχεις μην συναντηθούνε και θα ζήσετε εσείς καλά κι οι υπόλοιποι καλύτερα!!! gelio

+++

Και βέβαια άφησα για το τέλος το κλου του επεισοδίου, το νέο επεισόδιο "Μια νύφη για το γιο μου!"

Μαμά Αντιγόνη - Υποψήφιες Νύφες
Η Μελίτα χτες χώρισε, σήμερα ήθελε πάλι τη ρουτίνα της, ας τα ξαναβρίσκανε πρώτα να χωρίσουνε στο τέλος του επεισοδίου, αλλα δεν της έκατσε, βλεπεις ο παριζιάνος ήταν πολύ απασχολημένος να σηκώσει σε εκείνην το τηλέφωνο!

Και τι να κάνει η κοπελιά? Αυτο που ξέρει καλυτερα! Παίρνει την τσαντούλα της και βουρ για Παιανία και...Αγγελική, πρόσεχε το παιδί!!!

Και φτάνοντας εκεί σου λέει μην πάει χαμένος ο κόπος ας πω και μια καλημέρα στην ταλαίπωρη τη μάνα..

Συμφωνω ότι δεν φταίνε η Μελίτα και ο Στέφανος για το παρελθόν αλλα χρυσή μου γυναίκα γλύκανε λίγο το πρόσωπό σου, ότι τον αγαπάς λες και αν σε βάλουμε στο Mute θα νομίζουμε ότι παράπονιέσαι με τέτοιο ύφος!

Πάντως σήμερα αυτή η μόνιμή της στάση με το στόμα ανοιχτό φάνηκε χρήσιμη, δεν υπάρχει πιο αληθινός τρόπος να φανερώσεις έκπληξη! Και βέβαια διατήρησε το ύφος σε όλη τη διαδρομή μέχρι το σπίτι της χιχι

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 MelitaSurprise

H Eύα πάλι πήγε μετά από πρόσκληση αλλα δεν γλίτωσε κι εκείνη το σοκ! Ευτυχώς την είχε ξανακούσει να μιλάει και δεν λάλησε και πάλι χιχι

Αφήνω ασχολίαστο το ότι το μανάρι μου φορούσε πάλι αυτό το λαδί κουστούμι που δεν του πάει και πολύ, γιατί μου άρεσε ο τρόπος που μιλησε στην Εύα, που την παρακάλεσε για χάρη της μαμάς Αντιγόνης, και προχωράω...

Η Εύα με τη μαμά Αντιγόνη μου αρέσουν πολυ μαζί! Αυτές οι δύο γυναίκες ταιριάζουν! Η κα Παπαδημητρίου ήταν πολύ πειστική όπως μιλούσε στην Εύα και η κα Ξυλα ήταν τρομερή στο δισταγμό που εξέφραζε!

Ο τρόπος που έκανε η μαμα Αντιγόνη την κίνηση του Στέφανου και η αντίδραση της Εύας ήταν ανατριχιαστικές!!! Έπαιζαν με τις κινήσεις και εξέφραζαν τα συναισθήματά τους με το σώμα! ΗΘΟΠΟΙΑΡΕΣ!!!

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 EvaAntigoni02

Αυτά για σήμερα..

Το τραγελαφικό που ο Στέφανος με τη Μελίτα ΠΑΛΙ χωρίζουν στο αυριανό επεισόδιο δεν θα το σχολιάσω καν! Σας βαρεθήκαμε πια! Έλεος!!! gelio




ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΙΑΣ!!!! : respect :
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Ιαν 08, 2010 10:00 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Μελίτα - Νόρα
Ίσως από τις λίγες φορές που δεν μου άρεσε η Νόρα, αλλά καθόλου όμως! Όλη η σκηνή ήταν τόσο ψεύτικη που δεν μου έβγαλε γέλιο, απλά αδιαφόρησα..

Θα σχολιάσω το εξής: Η Μελίτα μέχρι χτες δεν χώριζε? Τι είδους αηδίες είναι αυτές που λέει στη Νόρα?

Και η Νόρα της είπε τι? Να παει να τον βρει? ΝΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΚΥΡΗ!!! Να δω πόσες φορές θα το πω ακόμα.. Ή πες της πήγαινε και υποστήριξέ την μέχρι τέλους ή πες της ξεκόλλα και να είσαι με το μέρος της παρέας, στη Μελίτα έτσι και στους αλλους γιουβέτσι και να βγάζουμε την ουρά μας απέξω (δεν ήξερα, δεν είδα, δεν άκουσα) δεν γίνεται κυρία μου!!!
Σε αυτό, δυστυχώς, Rolling Eyes με βρίσκεις σύμφωνη... Χθες στη σκηνή με τη Μελίτα, η Αντιγόνη δε με έπεισε... (ούτε η Μελίτα βέβαια, αλλά δεν επικεντρώνομαι σε αυτήν) Μου φάνηκε λίγο ψεύτικη και ίσως ήταν από τις λίγες φορές από την αρχή των Μυστικών της Εδέμ... Rolling Eyes Και φαντάζεσαι, για να το λέω εγώ αυτό που έχω και τρομερή αδυναμία στην Αντιγόνη-Νόρα...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από mimi Σαβ Ιαν 09, 2010 1:14 am

Λοιπόν τις τελευταίες ημέρες δεν σχολιάζω γιατί βαριέμαι λιγάκι αυτό τό επεισόδιο ήταν πάρα πολύ καλό και θέλω να ευχαριστήσω τη Στεφανομανούλα που ξεμουγγάθηκε (επισήμως) και απολαμβάνω τέτοιες ερμηνείες Ευχαριστώ
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Σαβ Ιαν 09, 2010 1:59 am

ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΑΡΤΑΛΩ: ΑΧ ΣΤΕΦΑΝΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ!!! ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΗΡΑΖΕΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ Κ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ!
ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ....!!! ΤΟΝ ΔΕΛΙΣΕΣ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ!!!
ΜΑΝΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ: ΜΟΥ ΕΡΕΣΕ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΗΤΑΝ ΚΤΡΑΒΑΜΕ ΝΑ ΣΕ ΤΡΑΒΩ ΝΑ ΑΝΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΒΟΥΝΟ!!! gelio
ΝΟΡΑ-ΜΕΛΙΤΑ:ΚΑΤΙ ΣΑ ΜΑΝΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΑ ΤΗΣ!!!
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΑΡΤΑΛΩ: ΒΓΑΛΤΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!! ΕΤΣΙ ΠΕΣ ΤΗΣ ΤΑ!!! ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΟΥΓΚΗ ΑΝΤΑ ΑΝΤΕ ΜΗ ΤΑ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ!!! gmt
ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ: : respect : ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ : respect : !!!
Ε-Λ-Ι-Ω-Σ-Α Love ΑΧ ΠΩΣ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΥΑΛΙ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ!!! ΕΛΙΩΣΑ!!! ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ ΓΟΗΤΕΙΑ!!! Love ΑΡΕ ΑΜΑΛΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ!!! ΕΚΕΙ ΤΟ ΧΑΒΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ Κ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ!!! ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΥΠΕΝΘΙΜΙΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΤΑΛΗ!!! ΤΙ ΘΕΣ ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Κ ΑΛΛΗ ΚΡΗΣΗ???!!!
ΕΥΑ: Θ-Ε-Α!!!! ΕΤΣΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ Κ ΠΡΟΧΩΡΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ (ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΞΑΝΑΒΡΕΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΛΛΙΑ gelio )
ΜΑΝΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ:ΝΑΙ ΜΝΟ ΜΟΥ ΑΝ ΠΗΤΕ ΑΥΤΑ ΣΤΟ ΧΑΤΖΙΤΕΤΕΙΟ... Εεε ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΛΙ ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ ΤΟΥ!!!
ΠΑΠΙΑ-ΠΥΡΟΒΛΗΜΑ: ΛΟΥΚΑΚΟ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΧΑΛΑΣ ΤΟ ΣΑΛΙΟ ΣΟΥ Η ΝΤΑΙΖΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΠΥΡΟΤΟΥΒΛΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΘΑ ΞΕΚΟΛΗΣΕΙ ΤΗΝΚΑΣΕΤΑ!!!
ΗΛΙΑΣ-ΕΥΑ Κ ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΗΤΑΝ ΓΛΥΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ!!!
ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΠΕΘΕΡΑ-ΝΥΦΕΣ: ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Η ΚΑΡΤΑΛΩ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΕΦΥΓΑΝ!!! gelio Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΓΕ ΣΑ ΝΑ ΕΒΛΕΠΕ ΤΥΡΑΝΟΣΑΥΡΟ Κ Η ΕΥΑ ΣΑ ΝΑ ΕΒΛΕΠΕ ΜΟΥΜΙΑ!!! gelio
ΛΟΥΚΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΦΝΗ-ΝΟΡΑ: ΛΟΥΚΑΚΟ ΠΟΥΝΤΗ ΠΟΥΝΤΗ Η ΛΥΣΗ ΨΑΞΕ ΨΑΞΕ ΔΕ ΘΑ ΤΗ ΒΡΕΙΣ!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης