Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

+34
Καρ-Mik
Jennifer
Penny
Mafalda
Materialgirl
CineFreak
Evelyn
xristina79
loukakos
KonstantinaA
xristinaki_noraloukofan
giouli_edem
PrincessRachel
kikialex
vs116117
nikidanis
T2eNnh
aggeliki
DESPOINA
dj_mitsaki
evanna
mimi_loukas+nora
KatsaroYpotheto
zwi
anna90
Doris_
Ntinaki1
anastasia20
manos+eva
stefanos-eva
loukitsa
charitomeni
mimi
Clarabelle
38 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap40%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 40% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap23%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 23% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 40
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-eva Πεμ Ιαν 07, 2010 8:50 pm

aggeliki έγραψε:
όσο για το Μελιτάκι αφήστε τα εκεί που καθόταν στο μπράτσο του καναπέ στο σπίτι της με πέθανε ορθάνοιχτα μάτια και στόμα και τίποτα ούτε ένα συναίσθημα ούτε ένα



ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ....Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ!
είσαι θεα! : respect : : respect : : respect : xaxa
stefanos-eva
stefanos-eva
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιαν 07, 2010 8:52 pm

aggeliki έγραψε:
όσο για το Μελιτάκι αφήστε τα εκεί που καθόταν στο μπράτσο του καναπέ στο σπίτι της με πέθανε ορθάνοιχτα μάτια και στόμα και τίποτα ούτε ένα συναίσθημα ούτε ένα



ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ....Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ![/quote]Σε αυτη τη σκηνη οντως ουτε εμενα μου περασε κατι αλλα στη σκηνη με τη Νορα μπορω να πω οτι μου αρεσε σε σχεση με αλλες φορες!(Μη με τουρτωσετε!) lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Ιαν 07, 2010 8:59 pm

evanna μου,η Δρακουλάκη ηταν πολύ καλύτερη!
Αλλά σε σχέση με άλλες φορές ναι,ηταν κάπως καλή!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 07, 2010 9:01 pm

evanna έγραψε:
aggeliki έγραψε:
όσο για το Μελιτάκι αφήστε τα εκεί που καθόταν στο μπράτσο του καναπέ στο σπίτι της με πέθανε ορθάνοιχτα μάτια και στόμα και τίποτα ούτε ένα συναίσθημα ούτε ένα



ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ....Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ!
Σε αυτη τη σκηνη οντως ουτε εμενα μου περασε κατι αλλα στη σκηνη με τη Νορα μπορω να πω οτι μου αρεσε σε σχεση με αλλες φορες!(Μη με τουρτωσετε!) lol![/quote]


evanna μου καταρχήν λες τη γνώμη σου και δεν βλέπω γιατί κάποιος θα πρέπει να σε τουρτώσει γι αυτό
Να σου πω την αλήθεια και μένα αυτή η σκηνή μου άρεσε με έκανε και γέλασα γιατί η κάθε μια έλεγε τον πόνο της και η άλλη δεν άκουγε μόνο έλεγε τα δικά της. Νομίζω οτι η Παππά τις πιο χαλαρές σκηνές και τις κωμικές τις έχει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιαν 07, 2010 9:03 pm

DESPOINA έγραψε:evanna μου,η Δακουλάκη ηταν πολύ καλύτερη!
Αλλά σε σχέση με άλλες φορές ναι,ηταν κάπως καλή!
Καλα αυτο δεν το συζητω..η Δρακουλακη ηταν εξοχη,το ειπα και παραπανω!Απλως συγκριτικα με αλλες φορες η Παππα σε αυτην την αναλαφρη σκηνη ηταν καλη! :)
Στις υπολοιπες ασ'το καλυτερα.....!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Πεμ Ιαν 07, 2010 9:11 pm

Πολύ καλό επεισόδιο απ' όλες τις απόψεις!!! Ο Στέφανος με συγκίνησε, αν και δεν είμαι φαν. Η Μελίτα για σήμερα δεν χρειάστηκε να τσιρίξει (πολύ) και φάνηκαν οι ευαισθησίες της περσινής ηρωίδας. Η Αντιγόνη, καλά, μεγάλο μούτρο (Κυριάκος: the sequel)gelio , σε θηλυκή version. Όσο για τους αγαπημένους μου Νόρα + Λουκά....η Νόρα πολύ καλή και σήμερα, ειδικά στην σκηνή με την Μελίτα, αλλά έκανε κι ο Λουκάς την διαφορά απόψε που γύρισε να αστράψει μια μπούφλα στο Νταιζουλίνι και την είπε βρωμοθήλυκο...!!!! runaround
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Πεμ Ιαν 07, 2010 9:37 pm

Ενα τέλειο επεισόδιο & ιδιέτερα οπως πάντα καταπληκτικός ο κούκλος ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ. Υπέροχη & η Αντιγόνη ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΑ ΩΡΑΙΕΣ ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΑΚΟΜΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Πεμ Ιαν 07, 2010 10:01 pm

λοιπον!κουροι και κορες!
λυ9ηκα στο γελιο με μελιτα~νορα..κ. αντιγονη δωσατε ρεστα!φοβερη ερμηνεια!
κατα τα αλλα ηταν το επεισοδιο της κακομοιριας...λυπη9ηκα τον λουκα,τον πετρο,την αμαλια,τον οδυσσεα,τον ηλια,την ευα,τη μελιτα,τη δαφνη,το νικολα και τη νορα...ολοι οι χαρακτηρες για κλαματα.. Snif μπερδεψανε τα μπουτια τους..
επισης...σημερα ειναι η μοναδικη φορα που συμφωνησα κατα ΛΕΞΗ με την νταιζη...πε9ανα στο γελιο...εστειλε το λουκα να κανει παιδι με την νορα την καψουρα...ετσι...δωστου πεστα!να την φιλησω η9ελα σημερα....
λουκα...πρεπει να αρχισεις να κυκλοφορεις με security...κινδυνευεις...απο..ΕΜΕΝΑ!!!!!!! Impatient Ksilo Threat ..
ΚΕΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟΜΑΜ ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!! Threat Τουλαχιστον εσυ εισαι πιο ευκολος στοχος...ο λουκας πηγαινει 500 ωρες γυμναστηριο και εχει κατι μπρατσα σαν βουνα και ορη..ενω εσυ...μια γριουλα με απλανες βλεμμμα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!προς ολους αντιπα9ητικους και μη χαρακτηρες της εδεμ.
προσοχη! κινδυνος!κυκλοφορω ελευ9ερη!!! :twisted:
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Ιαν 07, 2010 10:41 pm

Εγώ πειράζει να πω ότι ενώ ο Σταύρου σήμερα ήταν Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο-Σ

(όταν είδε μαμά-Χρήστο να μιλάνε και μπούκαρε μέσα, όταν τους φώναξε και έπιασε τα χέρια της μάνας του και της είπε "Παιδί σου ? Με λες παιδί σου ?", όταν βγήκε έξω από το σπίτι και έκλαιγε, όταν γύρισε το πρωί και μιλήσανε που χτύπησε και το χέρι στο τραπέζι, όταν...όταν...όταν...) ,

η Καρταλομάνα δε μου άρεσε και πολύ ? Δεν ξέρω τί, ο τρόπος που τα έλεγε, το ύφος, και είδικα όταν άκουσα και αυτό το "Μη φωνάζεις ΜΙΚΡΕ !!", χαλάστηκα ........
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Πεμ Ιαν 07, 2010 10:55 pm

γενικα δε με ενθουσιασε και πολυ το σημερινο γι αυτο το ψηφισα και καλο...οι μονες σκηνες που αξιζαν κατα τη γνωμη ηταν με στεφανο και μανα : respect : ,νορα και μελιτα Penguin λουκας και νταιζη(οχι οτι με τρελανε η σκηνη αλλα μου αρεσε που της τα χωσε της νταιζης ο λουκακος και ακολυθησε τη συμβουλη της νορας huhu )
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Ιαν 07, 2010 10:58 pm

: respect : : respect : : respect : ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ, ΤΟΣΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΞΙΜΟ ΤΟΥ, Ο ΠΟΝΟΣ, Η ΕΚΠΛΗΞΗ, Ο ΘΥΜΟΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΒΓΑΙΝΑΝ ΜΕ ΕΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ. ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ(ΒΛΕΠΕ ΧΡΥΣΑ ΠΑΠΠΑ) ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΓΚΑΡΙΖΕΙΣ.

ΑΛΛΑ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ, ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΣ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΛΕΓΕ Η ΚΑΡΤΑΛΩ Η ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ? ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΣΩΠΑ ΜΙΚΡΕ? ΑΜΑΝ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΝΗΣΟΥ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ " ΗΣΟΥΝ ΛΕΕΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΣ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ."

ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΞΕΦΤΥΛΙΣΜΕΝΗ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΑΡΜΑ ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ. gmt ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΜΕΝΑ ΤΗ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ, ΤΗ ΚΑΚΙΑ, ΤΙ ΥΣΤΕΡΙΑ ΚΑΛΕ ΜΙΣΟΣ!!!!!!!!!!!!!! ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΡΑΤΙΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΡΙΧΝΕ ΣΤΟ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΕ ΤΟ ΛΥΤΡΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΤΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙ, ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΡΕΛΛΗ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ. ΚΑΛΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ.

ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ, ΠΗΡΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ, ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΙΟ ΙΕΡΟ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΖΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΞΕΠΛΗΡΩΣΕ? ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΤΗΣ, ΜΕ ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΡΑΣΣΟΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕ ΚΙΟΛΑΣ.

ΠΗΓΕ Ο ΕΡΗΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΠΕΙΣΤΗΚΕ ΟΤΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΠΕΜΒΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΞΕΡΑΣΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΩ, ΟΧΙ ΣΕ ΙΔΡΥΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ, ΣΕ ΤΡΕΛΛΑΔΙΚΟ ΔΕΜΕΝΗ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΧΑΠΑΚΩΜΑ.

ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΘΑ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΚΟΣΜΑΚΙ ΑΥΤΗ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΛΥΠΗΘΗΚΕ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΘΑ ΚΟΛΛΩΣΕΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ? ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΗΡΕ Η ΜΠΑΛΛΑ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΤΗ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ? ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΣΟΚ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΓΑΙΡΑ? ΚΟΚΚΑΛΟ Η ΜΕΛΙΤΑ, ΟΠΟΥ ΦΥΓΕΙ ΦΥΓΕΙ. Wow

ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΣΟΚ, ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΩΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ. /S

ΓΙΑΤΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΜΕΛΙΤΑΚΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΠΑΙΡΝΕ? ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΕΥΑΚΙ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΚΑΛΑ. Impatient

ΒΕΒΑΙΑ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΝΑ ΕΡΩΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΦΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. ΚΑΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΑΣ? ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΙΣ Kotsides ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΙΣΩ ΤΟΥΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΖΙΝΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥΤΡΟ, ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΘΙΚΙ, ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ.

ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ. ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Η ΝΟΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΧΑΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΥ, ΞΥΠΝΑ ΒΡΕ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ ΛΑΧΑΝΟ Η ΚΛΑΡΙΝΑΤΖΟΥ. Synelthe ΑΧ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΣΤΡΑΨΕΙ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ ΑΛΛΑ ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟΥΣ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΑΤΕΙΤΕ. ΩΡΑΙΑ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ.

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ Η ΝΟΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΤΣΟΥΛΑ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΝΑΦΥΛΑΞΙΑ, "ΚΟΙΤΑ ΕΣΥ ΝΟΡΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ" ΑΛΛΑ ΟΙ ΜΠΗΧΤΕΣ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ, ΖΗΛΙΑΡΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΩΡΗ ΞΕΜΩΡΑΜΕΝΗ ΠΑΛΙΟΓΡΙΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΩΡΟΔΟΚΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΣ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΨΕΜΜΑΤΑ? ΤΗΝ ΕΣΚΙΑΞΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ, ΑΣΤΗ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΣΟΚ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ NEXT TOP MONTEL.ΑΜΑ ΜΑΘΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΙ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΑΡΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΑΝ ΚΑΙ Η ΚΑΡΤΑΛΩ ΤΟΝ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕ, "ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ" ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ" ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΙΑ ΘΑ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΟΧΙ? ΕΚΕΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΞΑΝΑΧΑΛΑΣΕ ΛΙΓΟ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ.

ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΝΟΡΑΣ ΜΕΛΙΤΑΣ Η ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΠΑΠΠΑ ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΒΡΕ ΞΕΚΟΥΔΟΥΝΟ ΟΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ? ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΛΕΝΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ? ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΚΩΜΙΚΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΜΕΝΑ ΕΚΕΙ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΤΗΛ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΛΑ, ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΞΕΡΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΡΥΨΕ.

ΑΣΕ ΠΙΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙ, ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΤΑ ΛΕΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΣ , ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ.



ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΨΟΓΟΙ. ΑΝΤΕ ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΝΑ ΡΑΨΕΙΣ ΤΑΓΕΡΑΚΙΑ ΜΑΥΡΑ. ΑΛΛΑ ΗΡΘΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΧΑΒΑ ΣΟΥ, Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ, ΠΑΡΤΗ ΚΑΙ ΦΥΓΕΤΕ, ΕΔΩ ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΑΙ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ? ΚΟΥΛΑΡΕ ΤΟΣΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΧΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΥΝ ΤΙΣ ΤΣΙΡΙΔΕΣ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑ, ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιαν 07, 2010 11:19 pm

Η ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΑΨΟΓΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΤΙΝΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ Gioupi Gioupi Gioupi
ΣΤΑΥΡΟΥ : respect : ΤΕΛΕΙΟΣ !!!!!!!ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ-ΤΕΡΑΣ!!!
ΑΜΑΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ
: respect : ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΑΓΕΡΑΚΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Snif
ΚΑΤΙ Η ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΧΑΝΕΤΕ......
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 07, 2010 11:24 pm

nikidanis έγραψε:Η ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΑΨΟΓΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΤΙΝΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ Gioupi Gioupi Gioupi
ΣΤΑΥΡΟΥ : respect : ΤΕΛΕΙΟΣ !!!!!!!ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ-ΤΕΡΑΣ!!!
ΑΜΑΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ
: respect : ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΑΓΕΡΑΚΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Snif
ΚΑΤΙ Η ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΧΑΝΕΤΕ......


Νίκη συνιστώ ψυχραιμία
Είναι γερό σκαρί ο Ρούσσος δεν θα πάθει τίποτα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιαν 07, 2010 11:29 pm

Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:Η ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑ ΑΨΟΓΗ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΤΙΝΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ Gioupi Gioupi Gioupi
ΣΤΑΥΡΟΥ : respect : ΤΕΛΕΙΟΣ !!!!!!!ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ-ΤΕΡΑΣ!!!
ΑΜΑΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ
: respect : ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΑΓΕΡΑΚΙΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ Snif
ΚΑΤΙ Η ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ ΚΑΤΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΧΑΝΕΤΕ......


Νίκη συνιστώ ψυχραιμία
Είναι γερό σκαρί ο Ρούσσος δεν θα πάθει τίποτα.


ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΕΙ Η ΑΚΡΙΤΑ ....ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΦΥΓΕΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΑΙ ΜΕΙΝΕΙ Ο ΧΑΤΖΗΓΛΥΤΣΑΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ ΘΑΝΑΤΟ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από loukakos Παρ Ιαν 08, 2010 12:02 am

Ο Στεφανος σημερα ηταν πολυ πολυ καλος...Επρεπε να την πιασει απο το μαλλι αλλα ειναι ευαισθητο παιδι που λεει και η μαμα Αντιγονη...Η γυναικα ειναι για xastouki με εκνευρισε πολυ σημερα..Η χαρα του πενταγραμμου πολυ αερα πηρε ας την μαζεψει καποιος γιατι θα την πνιξω... gmt Η Μελιτα με την Νορα φοβερες,πολυ καλη η σκηνη τους.....Ο Λουκας χαμενος ηταν θα τον τρελανει η ζαρτινιερα..Ο Μανος κουκλος πολυ μου αρεσε σημερα!!! Και ο Λουκας κουκλος οπως παντα.....

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 12:51 am


Ας σχολιάσω κι εγώ

Σήμερα απόλαυσα έναν Αλέξανδρο Σταύρου υπέροχο. Έχει μια ικανότητα να περνάει απ το θυμό στην ειρωνία στην πίκρα και στη συνέχεια στην απόγνωση που με ξετρελαίνει. Σήμερα με την επίσης έξοχη κυρία Παπαδημητρίου με κράτησαν καρφωμένη στην καρέκλα μου όσο διαρκούσε η σκηνή τους. Δεν περίμενα απ αυτόν τίποτε λιγότερο και αυτός ήταν ο λόγος που χάρηκα όταν έμαθα την είσοδό του στη σειρά. Απλά υπέροχος. : respect :

Στο χθεσινό επεισόδιο η Μελίτα τον χώρισε. Σήμερα χωρίς να έχει μεσολαβήσει κάτι τον έπαιρνε τηλέφωνο. Δεν τον βρίσκει οπότε πηγαίνει σπίτι του και παθαίνει ένα σοκ. Στη συνέχεια όταν την παίρνει ο άλλος στο τηλέφωνο τον ξαναχωρίζει και δεν κάνει καν τον κόπο να του πει για ποιό λόγο του τηλεφωνούσε. Το όλον μάλλον για γέλια. Αυτό πάλι που οι μαμάδες και οι μπαμπάδες απαγορεύουν τάχα στα παιδιά τους να είναι μαζί άντε να το καταλάβω όταν μιλάμε για ανήλικα που χρειάζονται την έγκριση του κηδεμόνα τους. Τί είδους απαγόρευση έχουν ένας σαραντάρης και μια τριαντάρα για να μιλάμε για απαγορευμένο έρωτα μπορεί κάποιος να μου διευκρινίσει παρακαλώ;

Στέφανος και Εύα απ την άλλη είχαν μια μικρή σκηνή μαζί. Υπάρχει κάτι που τους συνδέει αυτούς τους δύο και πλανάται στην ατμόσφαιρα όταν είναι μαζί. Ίσως όχι έντονος έρωτας. Είναι κάτι που δεν μπορώ να το προσδιορίσω αλλά υπάρχει. Πείθουν οτι έχουν κοινό παρελθόν. Είναι μάλλον κάτι που υποβόσκει παρά κάτι που λένε. Εμένα τέτοιες σκηνές πάντοτε μου αρέσουν.Klap

Ο Λουκάς σήμερα έγινε φανερό οτι παραπαίει ανάμεσα στα πρέπει και στα θέλω του. Είναι ξεκάθαρο πια οτι τίποτα δεν τον κρατάει στη Νταίζη πέρα απ τον Άρη. Η όποια σπίθα ή απωθημένο υπήρχε έχει σβήσει ανεπιστρεπτί. Μαζί με τη Νόρα πάντοτε είναι καλοί. Όσο μικρή κι αν είναι η σκηνή τους έχει πάντοτε αυτό το κάτι που με κρατάει. Καλή χημεία νομίζω το λένε. Πάντως είναι μπουζουκοκέφαλος. Αφού πρώτα εφάρμοσε στην πράξη τις οδηγίες της Νόρας που έλεγε οτι δεν του άρεσαν μετά της ζητούσε και τα ρέστα. Όλα μέσα του ένας αχταρμάς. Θέλει το παιδί να περνάει καλά, δεν θέλει την Νταίζη, θέλει να είναι στη ζωή του Άρη, θέλει να μην απογοητευτεί ή πληγωθεί ο Οδυσσέας νομίζω θέλει υποσυνείδητα και τη Νόρα και καταλήγει να κάνει το ένα λάθος πάνω απ τ άλλο. Κάποιος να τον ξυπνήσει παρακαλώ. Θέλω πίσω το Λουκά που σκεπτόταν και έβρισκε λύσεις για όλα.pleeease

Σήμερα μαμάδες και μπαμπάδες όλοι για σφαλιάρες. Η Στεφανομανούλα συνεχίζει τις ίντριγκες πίσω απ την πλάτη του μονάκριβού της. Η Αμαλία συνεχίζει να σπρώχνει την κόρη στο Στέφανο και τον άντρα της στο εγκεφαλικό, ο Πέτρος συνεχίζει να το παίζει ψύχραιμος ενω δεν είναι κι ο Ηλίας μου σπάει τα νεύρα που εκμεταλεύεται αυτή που ξέρει οτι έσωσε τον κανακάρη του για να σώσει το λεβέντη του. Μας ξέφυγε η Αγγέλα αλλά αυτή αφού άντεξε τον Κυριάκο και δεν χάλασε δεν έχει ανάγκη.

Να πω οτι γέλασα με τη σκηνή Νόρας Μελίτας που έλεγαν η καθεμιά τα δικά της χωρίς να ακούει η μια την άλλη. Πάντως φίλες δεν τις λες. Που είναι η συντροφικότητα και η συμπαράσταση όταν η κάθε μια κοιτάει το δικό της πρόβλημα;

Περιμένω τις εξελίξεις να δω που θα πάει όλο αυτό.



Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 08, 2010 1:05 am

Ας σχολιάσω κι εγω λίγα (lol!) πράγματα

Σήμερα το επεισόδιο, κάτι που το είδα με νέο μάτι λόγω εξελίξεων, κάτι που βασίστηκε στον κο Σταύρου που όσο να πεις ο άνθρωπος είναι ηθοποιάρα μου άρεσε πολύ!

Στέφανος - μαμα Αντιγόνη
Καταρχήν είμαι περιχαρής που ξύπνησε ο Στράτος μέσα του όταν άκουσε την μαμά Αντιγόνη να μιλάει! Οι σκηνές του με την κα Παπαδημητρίου είναι πάντα καταπληκτικές αλλα και οι σκηνές με την κατάρευσή του στα σκαλια του κτήματος ήταν απίστευτες.. συγνώμη αν δεν έπρεπε αλλα μου θύμησαν Στράτο.. Love! Love! Love!

Τρομερη ερμηνεία όπως και να έχει.. μου ερχόταν να πάω να τον αγκαλιάσω και να τον παρηγορήσω κι ας θέλω να τον φασκελώνω ώρες ωρες!

Το μπούτι της μαμάς Αντιγόνης που φαινόταν μέσα από τη χαραμάδα της πόρτας δεν το σχολίασα χτες αλλα σήμερα δεν μπορώ να το αφήσω έτσι... μουγκή μουγκή αλλα το μπούτι το είχαμε έξω ε? χαχαχα

Πάντως Αντιγονίτσα απο την ώρα που μπήκες στη σειρά για τα καλά σε διέλυσαν κι εσένα στυλιστικά... τι χάλι πουκάμισο ήταν αυτό??? OMG! Ίδρυμα και πάλι ίδρυμα!!!

Μετά που γύρισε σπίτι (η νύχτα των δρόμων ήταν χτες) και συζητούσε με τη μαμά του ήταν τρομερός.. Σου έβγαζε και χωρίς να μιλήσει όλα όσα έλεγε... λόγια και εκφράσεις ήταν ένα! Το παράπονο του με λύγισε, δηλαδή αν είναι ΔΥΝΑΤΟΝ να τον λυπάμαι κιόλας! Αλλα είναι ηθοποιάρα τι να κάνουμε.. ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟΣ!

Πάντως η Αντιγονίτσα ήταν ειλικρινής απέναντί του..εντύπωση μου έκανε... του είπε για ποιο λόγο έκανε τη μουγγή! Βέβαια για το μυστικό κουβέντα!

Αυτό το "μη φωνάζεις μικρε" πολύ μου άρεσε! Εγώ την πάω αυτή τη μαμά Αντιγόνη! Πολύ! Είναι αποφασισμένη! Βέβαια περιμένω να μάθω ακριβώς τι της έχουν κάνει γιατί βρωμάει η υπόθεση.. Αυτοκτονία για μια χαμένη δουλειά δεν μου κολλάει, αλλα ούτε και το αυτοκτονία για το κέρατο μου κολλάει.. τι να πω...

Όσο για το ότι δεν θα δεχτει ποτέ τη Μελίτα Ρούσσου, ας γελάσω τρεις χο χο χο (α λα Κυριάκος)! Σε ποιον αιώνα ακριβώς ζει η μαμα Αντιγόνη? Της είπε κανείς ότι εν έτη 2010 οι 30βάλε χρονών άντρες παίρνουν συγκατάθεση για να παντρευτούν την καλή τους? Έλεος Αντιγονίτσααα

+++

Μάνος - Λουκάκος
Ο Λουκάς μπορεί να βγάλει αυτό το παλτό γιατί μου θυμίζει πορτιέρη σε κλαμπ στο Μπουρνάζι? Και όσο και να μου αρέσει.. δεν είναι το στυλ του...

Η σκηνή τους μου άρεσε πολύ!!! Είναι ιδέα μου ή βλέπουμε όλο και πιο πολύ την παρέα??? Palamakia

Α ρε Λουκά, πήγες για παρηγοριά στην συμφορά την προσωποποιημένη! χιχιχι

Ο Μπουγιούρης κάτι το βρώμικο ύφος (εκεί με το χαντάκι) κάτι η λάμψη από τη μπλε οθόνη ήταν κούκλος!

To άλλο το καλό μου άρεσε: "Δεν εγκρίνω τη σχέση σου με την εν λόγω κυρία" Τι λες καλέ? Και ποιος σε ρώτησε? Κοίτα τα χάλια σου καλέ μου! χιχι Εσύ δεν έλεγες ότι είναι καλό κομμάτι το γαρύφαλλο???

Σημείωση: Έσβησαν το όνομα στο ουίσκι και άφησαν την περδικα? χαχαχαχαχαχαχα πιο γνωστή είναι η πέρδικα από το όνομα (Famous Grouse)

+++

Στέφανος - Αμαλία
Η Αμαλία αλλού και αλλού ανακατεύεται, σήμερα θέλει να το παίξει κυρία?? Εμ βέβαια εδώ που η αλήθεια μπορεί να τον αποπροσανατολήσει τον παριζιάνο και να ξεχάσει τη Μελίτα γιατί θα έχει τα θέματά του, δεν τη λέμε! Πάντως η Αμαλία για μια ακόμα μέρα είναι στην κοσμαρα της! Ξέρετε πόσο ευτυχισμένοι είναι αυτοί οι άνθρωποι? Και αργουν και να πεθάνουν γιατί δεν έχουν άγχος με τίποτα..

+++

Μελίτα - Νόρα
Ίσως από τις λίγες φορές που δεν μου άρεσε η Νόρα, αλλά καθόλου όμως! Όλη η σκηνή ήταν τόσο ψεύτικη που δεν μου έβγαλε γέλιο, απλά αδιαφόρησα..

Θα σχολιάσω το εξής: Η Μελίτα μέχρι χτες δεν χώριζε? Τι είδους αηδίες είναι αυτές που λέει στη Νόρα?

Και η Νόρα της είπε τι? Να παει να τον βρει? ΝΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΚΥΡΗ!!! Να δω πόσες φορές θα το πω ακόμα.. Ή πες της πήγαινε και υποστήριξέ την μέχρι τέλους ή πες της ξεκόλλα και να είσαι με το μέρος της παρέας, στη Μελίτα έτσι και στους αλλους γιουβέτσι και να βγάζουμε την ουρά μας απέξω (δεν ήξερα, δεν είδα, δεν άκουσα) δεν γίνεται κυρία μου!!!

+++

Η μικρή σκηνούλα με το Μάνο στο γραφείο μου άρεσε, είπαμε ο Μπουγιούρης το'χει!

Μάνος: Κοιμήθηκα? (Όχι χρυσέ μου έγυρες και σε πήρε λίγο χχαχαχα)

Όσο για τη σκηνή με το Νικόλα, υποτίθεται ότι το όλο θέμα με τους πίνακες είναι μυστικό και τελικά όλοι το ξέρουν! Το έμαθε ο Λουκάς, ο Ηλίας, η Εύα, ο Νικόλας μετά θα το μάθει η Δάφνη και η Νόρα κ.ο.κ. Κουτσομπόλες! lol!

+++

Η εμψύχωση της οικογένειας Χαρίτου στην Εύα μου άρεσε πολυ! Για να μη μιλήσω για τη φωτογράφιση όπου η Ξυλά ήταν ΚΟΥΚΛΑ! Το φόρεμα ήταν ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Απίστευτο! Καταπληκτικό!!! Το καλύτερο ρούχο του σημερινού επεισοδίου!!!

+++

Πέτρος - Αμαλία
Αυτοι οι δύο είναι τρομεροί μαζί! Ότι και να λέω είναι λίγο!

Του Πέτρου του πάει το γυαλάκι τρομερά, προσθέτει γοητεία!

Όσο για τα λεγόμενά τους δεν ξέρω τι να σκεφτώ.... Η μια τρελή (Αμαλία) θέλει τον Στέφανο με τη Μελίτα και η άλλη τρελή (Αντιγόνη) θέλει το Στέφανο με την Εύα και τελικά ο Στέφανος (που θέλει τη Μελίτα γιατί μην ξεχνιόμαστε την Εύα απλά την αγαπάει) θα καταφέρει να τα κάνει κουλουβάχατα και χωρίς την βοήθεια των θεοπάλαβων μανάδων! gelio

+++

Νόρα - Λουκάκος
Μου άρεσε η σκηνούλα και ο τρόπος που τον προσέχει το Νοράκι.. Τα προβλήματα, προβλήματα, την μπηχτή για τον Μήτσο την πέταξε πάντως ο Λουκάκος! Όσο για τη λύση δεν το συζητώ, είμαι με το μέρος του Λουκά.. Καλώς η κακώς το Νταιζουλίνι έχει το πάνω χέρι..

+++

Νταίζη - Πυρόβλημα
Θαψτην στο τσιμέντο Λουκάααααααααααααααααααααα! Ή για την ακρίβεια, παντρέψου την και θα τη θάψει το μανάρι μου!!! Μια φορά θα την ξεφορτωθούμε!!! Σήμερα ήθελα να τη δείρω απίστευτα τη Νταίζη! Αλλα πάρα πολύ λέμε!!!!!

+++

Εύα - μπαμπαλιάκουρας
Δεν τον αντέχω! Δεν... Περιμενα ειλικρινά να πει...Ευάκι μου θέλεις κέικ? Επίσης.. συνεννοήσου με τη Δάφνη γιατί κάνετε κόντρα προξενιά και μπερδεύετε τον κόσμο! χαχαχαχααχαχαχα

+++

Εύα - Στέφανος
Στην Μελίτα δεν απάντησε αλλα μόλις κάλεσε η Εύα αμέσως το σήκωσε.. τι έγινε τώρα? Διαβασε αυτός τα περιοδικά πριν απο εμάς? Έλεος βρε Στέφανε, έλεος! Αποφάσισε πια χρυσέ μου!!!

Πάντως καιρό είχαμε να τους δούμε μαζί! Αν έλεγα ότι δεν ευχαριστήθηκα τη σκηνή θα ήταν ψέμα! Μου είχαν λείψει και δεν το είχα συνειδητοποιήσει! Αυτοι οι δύο ηθοποιοι μου αρέσουν πολύ μαζί! Και δεν εννοώ σαν ζευγάρι. Είναι πολύ καλοί στη δουλειά τους και μου αρέσει να τους βλέπω σε όποιο ρόλο!!!! Είτε τσακώνονται, είτε φιλιούνται, είτε μιλάνε είναι καταπληκτικοί! Φορτωμένοι με 7 ρούχα ο καθένας και μέσα στο κρύο κάνουν την ατμόσφαιρα να ηλεκτρίζεται από την ένταση του παιξίματός τους!

Σήμερα η συζήτησή τους μπορεί να μην είχε κανεναν ερωτικό τόνο όμως έβγαζε ακριβώς αυτό που έπρεπε! Δύο ανθρώπους που μιλούν για ένα κοινό πρόβλημα, δύο ανθρώπους που έχουν οικειότητα να συζητήσουν έξω από τα δόντια. Δυο ανθρώπους που καταλαβαίνονται μεταξύ τους και επικοινωνούν σωστά!

Δεν έλειψε και το κοπλιμέντο απο τη μεριά του Στέφανου, όχι πείτε μου είναι ή δεν είναι για μπούφλες τώρα?

Και βεβαια την ώρα που της έλεγε ο Στέφανος ότι είναι κούκλα έπεσε και το ανάλογο freeze στην οθόνη να χαζέψουμε το χαμόγελο του κου Σταύρου, πιο σπάνιο κι από τους κλεμμένους πίνακες είναι!

+++

Λαίδη - ΦωτοΣτέφανος
Εμ τις έκλεισες 2 φορές το τηλέφωνο στη μούρη, εμ την πήρες μετά με τα μούτρα κατεβασμένα, εμ δεν περίμενες να στα χώσει! χαχαχα και που να ήξερε με ποιαν ήσουν νωρίτερα, αφρούς θα έβγαζε το κατινάκι!

Αμ εσύ Λαίδη μου.. φαγώθηκες να τον χωρίσεις τον άνθρωπο, μετά ηθελες επανασύνδεση και μετά το σοκ με τη μαμά ούτε που τον αφησες να σου εξηγήσει! Γιατί? Γιατί πολύ απλά δεν του έχεις εμπιστοσύνη! Ξέρεις τι ωραία σχέση θα κάνετε χωρίς εμπιστοσύνη? Ουυυυ σούπερ! Θα του βάλεις ένα GPS στο τηλέφωνο, κι άλλο ένα στην Εύα για να προσέχεις μην συναντηθούνε και θα ζήσετε εσείς καλά κι οι υπόλοιποι καλύτερα!!! gelio

+++

Και βέβαια άφησα για το τέλος το κλου του επεισοδίου, το νέο επεισόδιο "Μια νύφη για το γιο μου!"

Μαμά Αντιγόνη - Υποψήφιες Νύφες
Η Μελίτα χτες χώρισε, σήμερα ήθελε πάλι τη ρουτίνα της, ας τα ξαναβρίσκανε πρώτα να χωρίσουνε στο τέλος του επεισοδίου, αλλα δεν της έκατσε, βλεπεις ο παριζιάνος ήταν πολύ απασχολημένος να σηκώσει σε εκείνην το τηλέφωνο!

Και τι να κάνει η κοπελιά? Αυτο που ξέρει καλυτερα! Παίρνει την τσαντούλα της και βουρ για Παιανία και...Αγγελική, πρόσεχε το παιδί!!!

Και φτάνοντας εκεί σου λέει μην πάει χαμένος ο κόπος ας πω και μια καλημέρα στην ταλαίπωρη τη μάνα..

Συμφωνω ότι δεν φταίνε η Μελίτα και ο Στέφανος για το παρελθόν αλλα χρυσή μου γυναίκα γλύκανε λίγο το πρόσωπό σου, ότι τον αγαπάς λες και αν σε βάλουμε στο Mute θα νομίζουμε ότι παράπονιέσαι με τέτοιο ύφος!

Πάντως σήμερα αυτή η μόνιμή της στάση με το στόμα ανοιχτό φάνηκε χρήσιμη, δεν υπάρχει πιο αληθινός τρόπος να φανερώσεις έκπληξη! Και βέβαια διατήρησε το ύφος σε όλη τη διαδρομή μέχρι το σπίτι της χιχι

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 MelitaSurprise

H Eύα πάλι πήγε μετά από πρόσκληση αλλα δεν γλίτωσε κι εκείνη το σοκ! Ευτυχώς την είχε ξανακούσει να μιλάει και δεν λάλησε και πάλι χιχι

Αφήνω ασχολίαστο το ότι το μανάρι μου φορούσε πάλι αυτό το λαδί κουστούμι που δεν του πάει και πολύ, γιατί μου άρεσε ο τρόπος που μιλησε στην Εύα, που την παρακάλεσε για χάρη της μαμάς Αντιγόνης, και προχωράω...

Η Εύα με τη μαμά Αντιγόνη μου αρέσουν πολυ μαζί! Αυτές οι δύο γυναίκες ταιριάζουν! Η κα Παπαδημητρίου ήταν πολύ πειστική όπως μιλούσε στην Εύα και η κα Ξυλα ήταν τρομερή στο δισταγμό που εξέφραζε!

Ο τρόπος που έκανε η μαμα Αντιγόνη την κίνηση του Στέφανου και η αντίδραση της Εύας ήταν ανατριχιαστικές!!! Έπαιζαν με τις κινήσεις και εξέφραζαν τα συναισθήματά τους με το σώμα! ΗΘΟΠΟΙΑΡΕΣ!!!

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 EvaAntigoni02

Αυτά για σήμερα..

Το τραγελαφικό που ο Στέφανος με τη Μελίτα ΠΑΛΙ χωρίζουν στο αυριανό επεισόδιο δεν θα το σχολιάσω καν! Σας βαρεθήκαμε πια! Έλεος!!! gelio

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Doris_ Παρ Ιαν 08, 2010 1:05 am

ΠΑΙΔΙΑ ΒΛΕΠΩ & ΞΑΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞ...ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ.
ΜΕ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΤΗΣ κ.ΛΑΖΑΡΙΔΗ!!!

....ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ"ΜΕ ΜΙΣΕΙΣ?"ΣΤΗΝ "ΜΑΝΑ" ΤΟΥ...ΕΝΙΩΣΑ...,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ -ΝΑ Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 94762 Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 94762 Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 94762 ΜΑΖΙ ΤΟΥ,ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ "ΟΧΙ ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ,ΑΥΤΗ Η ΣΚΥΛΑ ΠΟΥ ΧΕΙΣ ΓΙΑ ΜΑΝΑ ...ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΚΟΤΩΜΑ!!
Η ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ...ΣΑΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ & ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΛΗΘΙΝΗ!!!
Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΕΔΩ ΚΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ...& ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ...ΟΠΩΣ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ,ΗΤΑΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ.
ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΛΟΙΠΟΝ? ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΚΤΙΜΗΣΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΒΑΘΙΑ & ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ!!!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Ιαν 08, 2010 1:09 am

Ας σχολιάσω κι εγώ ότι θυμάμαι....

Καταρχήν να σας πω ότι σήμερα η Εδέμ μου φάνηκε αριστούργημα! Και εξηγούμαι: επειδή σήμερα είμαι αρρωστούλα, όλη μέρα βλέπω τηλεόραση... ε έτσι λοιπόν, για πρώτη φορά είδα το "Η ζωή της άλλης" πρώτα! Κάτι αυτό, κάτι τα πρωινάδικα, μεσημεριανά και δεν συμμαζεύεται που είδα.... Εδέμ και πάλι Εδέμ! Κι ας έχει χαθεί η μπάλα σε κάποια θέματα στο σενάριο... : juhu :

Στα του επεισοδίου τώρα:
- βρε Νόρα τον κατέστρεψες τον Λουκά! επίθεση στην αυθεντία της ίντριγκας δεν κάνουμε.... της Νταίζης της βγάζω το καπέλο πάντως! τους έχει δεμένους χειροπόδαρα να χορεύουν στο ρυθμό της και το ξέρει! τον Χρήστο πρόσεχε μόνο Νταίζη μου γιατί αυτόν να τον ελέγξεις δεν μπορείς.....
- εκεί που μάλωνε ο Λουκάς με την Νταίζη ο Πετράκης μου άρεσε πολύ.... πραγματικά ένιωσα ότι ήθελε να την στραγγαλίσει!
- η Εύα όντως είναι πανέμορφη αλλά να σας πω την αλήθεια αυτές οι σκηνές από τις φωτογραφίσεις της μου φαίνονται.... περίεργες.... σαν να βλέπω άλλο έργο κι όχι την Εδέμ! Δεν ξέρω, δεν δένουν πολύ με το επεισόδιο... τουλάχιστον σήμερα είχαν λόγο ύπαρξης (και για αυτό έδεσε καλύτερα μάλλον) και ευτυχώς την ντύσανε γυναίκα, και τι γυναίκα ε? γιατί της άλλες φορές σαν έφηβη ήταν μερικές φορές...
- ο Σταύρου απλά υπέροχος..... η καλύτερη σκηνή όταν καταλαβαίνει την κοροϊδία της Αντιγονίτσας!
- η οποία Αντιγονίτσα βγήκε και από πάνω! απλά ήσουν λίγος αγόρι μου και κάτι έπρεπε να κάνω, αυτό του είπε ουσιαστικά.... συγνώμη κιόλας μαντάμ, μη μας κάνεις ντα...
- η Παπά σήμερα μου άρεσε πολύ εμένα, ιδιαίτερα στη σκηνή με την Αντιγονίτσα.... αλλά και με την Νόρα. αυτό που δεν αντέχω είναι αυτές οι σκηνές που ή οδηγούν, ή περπατάνε, ή πίνουν, ή κοιτάνε από το παράθυρο και σκέφτονται! ευτυχώς συνήθως έχει ωραία μουσική γιατί πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο ύπαρξης τους, και παλαιότερα γινονταν με Εύα-Μάνο ενώ τώρα με Μελίτα-Στέφανο και λιγότερο Εύα-Μάνο... οι υπόλοιποι τίποτα....
- η Ξυλά μου άρεσε με τον Στέφανο, μου έβγαλαν οικειότητα αλλά όχι ερωτισμό.... δεν μου άρεσε οφείλω να πω με την Αντιγονίτσα...
- ο ενδυματολόγος έχει ένα φετίχ με τα παλτό έτσι? φοβερό το κόκκινο της Εύας σήμερα, αρχίζω να συνηθίζω και αυτά της Μελίτας (θα γίνω και φαν σε λίγο!) αλλά η Δάφνη τι φορούσε? ζακέτα-ρόμπα 2 νούμερα μεγαλύτερα?
-κάτι που με ενοχλεί είναι το μακιγιάζ της Παπά.... την βάφουν έτσι ώστε να φαίνεται άβαφτη και ταλαιπωρημένη αλλά προσωπικά μου δίνει την εντύπωση απλά της άρρωστης! το ίδιο και με τα μαλλιά της... όταν είναι περιποιημένη είναι άλλος άνθρωπος καλέ! εδώ την Εύα την έδειχναν σε κλονισμό και την είχαν όμορφα μακιγιαρισμένη, την Μελίτα γιατί την καταστρέφουν έτσι δεν καταλαβαίνω....

Τέλος:
προς Αντιγονίτσα: αυτή η νεολαία είναι να σε τρελάνει Αντιγονίτσα μου... της μίας της μιλάς... εχθρικά να το πω? με μίσος να το πω? θα το πω! και σηκώνεται και φεύγει τρέχοντας χωρίς ούτε να χαιρετίσει! της άλλης της μιλάς γλυκά και τρυφερά, της προσφέρεις και την ταπεινή σου (και καθαρή πάνω απ'όλα!) περουσία και παλι σηκώνεται και φεύγει τρέχοντας χωρίς κι αυτή να χαιρετίσει! θα σε τρελάνουν καλέ! τι να πω.... οι νέες γυναίκες σήμερα δεν ξέρουν τι θέλουν και δεν έχουν τρόπους! ή μήπως να το κοίταγες Αντιγονίτσα μου, μήπως φταις κι εσύ κάπου???? λέω τώρα εγώ... αν σκεφτούμε ότι και το παιδάκι σου έφυγε τρέχοντας χωρίς να χαιρετίσει.... τι κακό κι αυτό σήμερα!
- ο Οδυσσέας είναι ο μόνος εκεί μέσα που έχει όλα τα δίκια με το μέρος του αλλά κάτι μου λέει ότι θα είναι και ο μόνος που δεν θα δικαιωθεί στο τέλος.... και θα είναι πολύ κρίμα....
:evil:
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 08, 2010 1:14 am

Στο χθεσινό επεισόδιο η Μελίτα τον χώρισε. Σήμερα χωρίς να έχει μεσολαβήσει κάτι τον έπαιρνε τηλέφωνο. Δεν τον βρίσκει οπότε πηγαίνει σπίτι του και παθαίνει ένα σοκ. Στη συνέχεια όταν την παίρνει ο άλλος στο τηλέφωνο τον ξαναχωρίζει και δεν κάνει καν τον κόπο να του πει για ποιό λόγο του τηλεφωνούσε. Το όλον μάλλον για γέλια.

Την «τρέλανε» ο έρωτας την ώριμη γυναίκα! gelio
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 08, 2010 1:16 am

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ

Σήμερα απόλαυσα έναν Αλέξανδρο Σταύρου υπέροχο. Έχει μια ικανότητα να περνάει απ το θυμό στην ειρωνία στην πίκρα και στη συνέχεια στην απόγνωση που με ξετρελαίνει. Σήμερα με την επίσης έξοχη κυρία Παπαδημητρίου με κράτησαν καρφωμένη στην καρέκλα μου όσο διαρκούσε η σκηνή τους. Δεν περίμενα απ αυτόν τίποτε λιγότερο και αυτός ήταν ο λόγος που χάρηκα όταν έμαθα την είσοδό του στη σειρά. Απλά υπέροχος. : respect :

Στο χθεσινό επεισόδιο η Μελίτα τον χώρισε. Σήμερα χωρίς να έχει μεσολαβήσει κάτι τον έπαιρνε τηλέφωνο. Δεν τον βρίσκει οπότε πηγαίνει σπίτι του και παθαίνει ένα σοκ. Στη συνέχεια όταν την παίρνει ο άλλος στο τηλέφωνο τον ξαναχωρίζει και δεν κάνει καν τον κόπο να του πει για ποιό λόγο του τηλεφωνούσε. Το όλον μάλλον για γέλια. Αυτό πάλι που οι μαμάδες και οι μπαμπάδες απαγορεύουν τάχα στα παιδιά τους να είναι μαζί άντε να το καταλάβω όταν μιλάμε για ανήλικα που χρειάζονται την έγκριση του κηδεμόνα τους. Τί είδους απαγόρευση έχουν ένας σαραντάρης και μια τριαντάρα για να μιλάμε για απαγορευμένο έρωτα μπορεί κάποιος να μου διευκρινίσει παρακαλώ;

Στέφανος και Εύα απ την άλλη είχαν μια μικρή σκηνή μαζί. Υπάρχει κάτι που τους συνδέει αυτούς τους δύο και πλανάται στην ατμόσφαιρα όταν είναι μαζί. Ίσως όχι έντονος έρωτας. Είναι κάτι που δεν μπορώ να το προσδιορίσω αλλά υπάρχει. Πείθουν οτι έχουν κοινό παρελθόν. Είναι μάλλον κάτι που υποβόσκει παρά κάτι που λένε. Εμένα τέτοιες σκηνές πάντοτε μου αρέσουν.Klap

Ο Λουκάς σήμερα έγινε φανερό οτι παραπαίει ανάμεσα στα πρέπει και στα θέλω του. Είναι ξεκάθαρο πια οτι τίποτα δεν τον κρατάει στη Νταίζη πέρα απ τον Άρη. Η όποια σπίθα ή απωθημένο υπήρχε έχει σβήσει ανεπιστρεπτί. Μαζί με τη Νόρα πάντοτε είναι καλοί. Όσο μικρή κι αν είναι η σκηνή τους έχει πάντοτε αυτό το κάτι που με κρατάει. Καλή χημεία νομίζω το λένε. Πάντως είναι μπουζουκοκέφαλος. Αφού πρώτα εφάρμοσε στην πράξη τις οδηγίες της Νόρας που έλεγε οτι δεν του άρεσαν μετά της ζητούσε και τα ρέστα. Όλα μέσα του ένας αχταρμάς. Θέλει το παιδί να περνάει καλά, δεν θέλει την Νταίζη, θέλει να είναι στη ζωή του Άρη, θέλει να μην απογοητευτεί ή πληγωθεί ο Οδυσσέας νομίζω θέλει υποσυνείδητα και τη Νόρα και καταλήγει να κάνει το ένα λάθος πάνω απ τ άλλο. Κάποιος να τον ξυπνήσει παρακαλώ. Θέλω πίσω το Λουκά που σκεπτόταν και έβρισκε λύσεις για όλα.pleeease

Σήμερα μαμάδες και μπαμπάδες όλοι για σφαλιάρες. Η Στεφανομανούλα συνεχίζει τις ίντριγκες πίσω απ την πλάτη του μονάκριβού της. Η Αμαλία συνεχίζει να σπρώχνει την κόρη στο Στέφανο και τον άντρα της στο εγκεφαλικό, ο Πέτρος συνεχίζει να το παίζει ψύχραιμος ενω δεν είναι κι ο Ηλίας μου σπάει τα νεύρα που εκμεταλεύεται αυτή που ξέρει οτι έσωσε τον κανακάρη του για να σώσει το λεβέντη του. Μας ξέφυγε η Αγγέλα αλλά αυτή αφού άντεξε τον Κυριάκο και δεν χάλασε δεν έχει ανάγκη.

Να πω οτι γέλασα με τη σκηνή Νόρας Μελίτας που έλεγαν η καθεμιά τα δικά της χωρίς να ακούει η μια την άλλη. Πάντως φίλες δεν τις λες. Που είναι η συντροφικότητα και η συμπαράσταση όταν η κάθε μια κοιτάει το δικό της πρόβλημα;

Περιμένω τις εξελίξεις να δω που θα πάει όλο αυτό.

Συμφωνώ απολυτα Clarabelle σε όλα εκτός από τη σκηνή Νόρας-Μελίτας, εμένα μου φάνηκε ψεύτικη σήμερα, πολύ υπερβολική!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 08, 2010 1:25 am

ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥΣ ΣΑΣ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΖΙΝΑ!!!!
Α ΡΕ ΤΖΙΝΑ ΚΡΙΤΙΚΟΣ ΕΡΓΩΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ : respect : : respect :
ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΘΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ Η ΠΕΡΔΙΚΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΜΑΤΙ!!!! gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 08, 2010 1:26 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγω λίγα (lol!) πράγματα

Σήμερα το επεισόδιο, κάτι που το είδα με νέο μάτι λόγω εξελίξεων, κάτι που βασίστηκε στον κο Σταύρου που όσο να πεις ο άνθρωπος είναι ηθοποιάρα μου άρεσε πολύ!

Στέφανος - μαμα Αντιγόνη
Καταρχήν είμαι περιχαρής που ξύπνησε ο Στράτος μέσα του όταν άκουσε την μαμά Αντιγόνη να μιλάει! Οι σκηνές του με την κα Παπαδημητρίου είναι πάντα καταπληκτικές αλλα και οι σκηνές με την κατάρευσή του στα σκαλια του κτήματος ήταν απίστευτες.. συγνώμη αν δεν έπρεπε αλλα μου θύμησαν Στράτο.. Love! Love! Love!

Τρομερη ερμηνεία όπως και να έχει.. μου ερχόταν να πάω να τον αγκαλιάσω και να τον παρηγορήσω κι ας θέλω να τον φασκελώνω ώρες ωρες!

Το μπούτι της μαμάς Αντιγόνης που φαινόταν μέσα από τη χαραμάδα της πόρτας δεν το σχολίασα χτες αλλα σήμερα δεν μπορώ να το αφήσω έτσι... μουγκή μουγκή αλλα το μπούτι το είχαμε έξω ε? χαχαχα

Πάντως Αντιγονίτσα απο την ώρα που μπήκες στη σειρά για τα καλά σε διέλυσαν κι εσένα στυλιστικά... τι χάλι πουκάμισο ήταν αυτό??? OMG! Ίδρυμα και πάλι ίδρυμα!!!

Μετά που γύρισε σπίτι (η νύχτα των δρόμων ήταν χτες) και συζητούσε με τη μαμά του ήταν τρομερός.. Σου έβγαζε και χωρίς να μιλήσει όλα όσα έλεγε... λόγια και εκφράσεις ήταν ένα! Το παράπονο του με λύγισε, δηλαδή αν είναι ΔΥΝΑΤΟΝ να τον λυπάμαι κιόλας! Αλλα είναι ηθοποιάρα τι να κάνουμε.. ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟΣ!

Πάντως η Αντιγονίτσα ήταν ειλικρινής απέναντί του..εντύπωση μου έκανε... του είπε για ποιο λόγο έκανε τη μουγγή! Βέβαια για το μυστικό κουβέντα!

Αυτό το "μη φωνάζεις μικρε" πολύ μου άρεσε! Εγώ την πάω αυτή τη μαμά Αντιγόνη! Πολύ! Είναι αποφασισμένη! Βέβαια περιμένω να μάθω ακριβώς τι της έχουν κάνει γιατί βρωμάει η υπόθεση.. Αυτοκτονία για μια χαμένη δουλειά δεν μου κολλάει, αλλα ούτε και το αυτοκτονία για το κέρατο μου κολλάει.. τι να πω...

Όσο για το ότι δεν θα δεχτει ποτέ τη Μελίτα Ρούσσου, ας γελάσω τρεις χο χο χο (α λα Κυριάκος)! Σε ποιον αιώνα ακριβώς ζει η μαμα Αντιγόνη? Της είπε κανείς ότι εν έτη 2010 οι 30βάλε χρονών άντρες παίρνουν συγκατάθεση για να παντρευτούν την καλή τους? Έλεος Αντιγονίτσααα

+++

Μάνος - Λουκάκος
Ο Λουκάς μπορεί να βγάλει αυτό το παλτό γιατί μου θυμίζει πορτιέρη σε κλαμπ στο Μπουρνάζι? Και όσο και να μου αρέσει.. δεν είναι το στυλ του...

Η σκηνή τους μου άρεσε πολύ!!! Είναι ιδέα μου ή βλέπουμε όλο και πιο πολύ την παρέα??? Palamakia

Α ρε Λουκά, πήγες για παρηγοριά στην συμφορά την προσωποποιημένη! χιχιχι

Ο Μπουγιούρης κάτι το βρώμικο ύφος (εκεί με το χαντάκι) κάτι η λάμψη από τη μπλε οθόνη ήταν κούκλος!

To άλλο το καλό μου άρεσε: "Δεν εγκρίνω τη σχέση σου με την εν λόγω κυρία" Τι λες καλέ? Και ποιος σε ρώτησε? Κοίτα τα χάλια σου καλέ μου! χιχι Εσύ δεν έλεγες ότι είναι καλό κομμάτι το γαρύφαλλο???

Σημείωση: Έσβησαν το όνομα στο ουίσκι και άφησαν την περδικα? χαχαχαχαχαχαχα πιο γνωστή είναι η πέρδικα από το όνομα (Famous Grouse)

+++

Στέφανος - Αμαλία
Η Αμαλία αλλού και αλλού ανακατεύεται, σήμερα θέλει να το παίξει κυρία?? Εμ βέβαια εδώ που η αλήθεια μπορεί να τον αποπροσανατολήσει τον παριζιάνο και να ξεχάσει τη Μελίτα γιατί θα έχει τα θέματά του, δεν τη λέμε! Πάντως η Αμαλία για μια ακόμα μέρα είναι στην κοσμαρα της! Ξέρετε πόσο ευτυχισμένοι είναι αυτοί οι άνθρωποι? Και αργουν και να πεθάνουν γιατί δεν έχουν άγχος με τίποτα..

+++

Μελίτα - Νόρα
Ίσως από τις λίγες φορές που δεν μου άρεσε η Νόρα, αλλά καθόλου όμως! Όλη η σκηνή ήταν τόσο ψεύτικη που δεν μου έβγαλε γέλιο, απλά αδιαφόρησα..

Θα σχολιάσω το εξής: Η Μελίτα μέχρι χτες δεν χώριζε? Τι είδους αηδίες είναι αυτές που λέει στη Νόρα?

Και η Νόρα της είπε τι? Να παει να τον βρει? ΝΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΑΚΥΡΗ!!! Να δω πόσες φορές θα το πω ακόμα.. Ή πες της πήγαινε και υποστήριξέ την μέχρι τέλους ή πες της ξεκόλλα και να είσαι με το μέρος της παρέας, στη Μελίτα έτσι και στους αλλους γιουβέτσι και να βγάζουμε την ουρά μας απέξω (δεν ήξερα, δεν είδα, δεν άκουσα) δεν γίνεται κυρία μου!!!

+++

Η μικρή σκηνούλα με το Μάνο στο γραφείο μου άρεσε, είπαμε ο Μπουγιούρης το'χει!

Μάνος: Κοιμήθηκα? (Όχι χρυσέ μου έγυρες και σε πήρε λίγο χχαχαχα)

Όσο για τη σκηνή με το Νικόλα, υποτίθεται ότι το όλο θέμα με τους πίνακες είναι μυστικό και τελικά όλοι το ξέρουν! Το έμαθε ο Λουκάς, ο Ηλίας, η Εύα, ο Νικόλας μετά θα το μάθει η Δάφνη και η Νόρα κ.ο.κ. Κουτσομπόλες! lol!

+++

Η εμψύχωση της οικογένειας Χαρίτου στην Εύα μου άρεσε πολυ! Για να μη μιλήσω για τη φωτογράφιση όπου η Ξυλά ήταν ΚΟΥΚΛΑ! Το φόρεμα ήταν ΤΕΛΕΙΟ!!!!! Απίστευτο! Καταπληκτικό!!! Το καλύτερο ρούχο του σημερινού επεισοδίου!!!

+++

Πέτρος - Αμαλία
Αυτοι οι δύο είναι τρομεροί μαζί! Ότι και να λέω είναι λίγο!

Του Πέτρου του πάει το γυαλάκι τρομερά, προσθέτει γοητεία!

Όσο για τα λεγόμενά τους δεν ξέρω τι να σκεφτώ.... Η μια τρελή (Αμαλία) θέλει τον Στέφανο με τη Μελίτα και η άλλη τρελή (Αντιγόνη) θέλει το Στέφανο με την Εύα και τελικά ο Στέφανος (που θέλει τη Μελίτα γιατί μην ξεχνιόμαστε την Εύα απλά την αγαπάει) θα καταφέρει να τα κάνει κουλουβάχατα και χωρίς την βοήθεια των θεοπάλαβων μανάδων! gelio

+++

Νόρα - Λουκάκος
Μου άρεσε η σκηνούλα και ο τρόπος που τον προσέχει το Νοράκι.. Τα προβλήματα, προβλήματα, την μπηχτή για τον Μήτσο την πέταξε πάντως ο Λουκάκος! Όσο για τη λύση δεν το συζητώ, είμαι με το μέρος του Λουκά.. Καλώς η κακώς το Νταιζουλίνι έχει το πάνω χέρι..

+++

Νταίζη - Πυρόβλημα
Θαψτην στο τσιμέντο Λουκάααααααααααααααααααααα! Ή για την ακρίβεια, παντρέψου την και θα τη θάψει το μανάρι μου!!! Μια φορά θα την ξεφορτωθούμε!!! Σήμερα ήθελα να τη δείρω απίστευτα τη Νταίζη! Αλλα πάρα πολύ λέμε!!!!!

+++

Εύα - μπαμπαλιάκουρας
Δεν τον αντέχω! Δεν... Περιμενα ειλικρινά να πει...Ευάκι μου θέλεις κέικ? Επίσης.. συνεννοήσου με τη Δάφνη γιατί κάνετε κόντρα προξενιά και μπερδεύετε τον κόσμο! χαχαχαχααχαχαχα

+++

Εύα - Στέφανος
Στην Μελίτα δεν απάντησε αλλα μόλις κάλεσε η Εύα αμέσως το σήκωσε.. τι έγινε τώρα? Διαβασε αυτός τα περιοδικά πριν απο εμάς? Έλεος βρε Στέφανε, έλεος! Αποφάσισε πια χρυσέ μου!!!

Πάντως καιρό είχαμε να τους δούμε μαζί! Αν έλεγα ότι δεν ευχαριστήθηκα τη σκηνή θα ήταν ψέμα! Μου είχαν λείψει και δεν το είχα συνειδητοποιήσει! Αυτοι οι δύο ηθοποιοι μου αρέσουν πολύ μαζί! Και δεν εννοώ σαν ζευγάρι. Είναι πολύ καλοί στη δουλειά τους και μου αρέσει να τους βλέπω σε όποιο ρόλο!!!! Είτε τσακώνονται, είτε φιλιούνται, είτε μιλάνε είναι καταπληκτικοί! Φορτωμένοι με 7 ρούχα ο καθένας και μέσα στο κρύο κάνουν την ατμόσφαιρα να ηλεκτρίζεται από την ένταση του παιξίματός τους!

Σήμερα η συζήτησή τους μπορεί να μην είχε κανεναν ερωτικό τόνο όμως έβγαζε ακριβώς αυτό που έπρεπε! Δύο ανθρώπους που μιλούν για ένα κοινό πρόβλημα, δύο ανθρώπους που έχουν οικειότητα να συζητήσουν έξω από τα δόντια. Δυο ανθρώπους που καταλαβαίνονται μεταξύ τους και επικοινωνούν σωστά!

Δεν έλειψε και το κοπλιμέντο απο τη μεριά του Στέφανου, όχι πείτε μου είναι ή δεν είναι για μπούφλες τώρα?

Και βεβαια την ώρα που της έλεγε ο Στέφανος ότι είναι κούκλα έπεσε και το ανάλογο freeze στην οθόνη να χαζέψουμε το χαμόγελο του κου Σταύρου, πιο σπάνιο κι από τους κλεμμένους πίνακες είναι!

+++

Λαίδη - ΦωτοΣτέφανος
Εμ τις έκλεισες 2 φορές το τηλέφωνο στη μούρη, εμ την πήρες μετά με τα μούτρα κατεβασμένα, εμ δεν περίμενες να στα χώσει! χαχαχα και που να ήξερε με ποιαν ήσουν νωρίτερα, αφρούς θα έβγαζε το κατινάκι!

Αμ εσύ Λαίδη μου.. φαγώθηκες να τον χωρίσεις τον άνθρωπο, μετά ηθελες επανασύνδεση και μετά το σοκ με τη μαμά ούτε που τον αφησες να σου εξηγήσει! Γιατί? Γιατί πολύ απλά δεν του έχεις εμπιστοσύνη! Ξέρεις τι ωραία σχέση θα κάνετε χωρίς εμπιστοσύνη? Ουυυυ σούπερ! Θα του βάλεις ένα GPS στο τηλέφωνο, κι άλλο ένα στην Εύα για να προσέχεις μην συναντηθούνε και θα ζήσετε εσείς καλά κι οι υπόλοιποι καλύτερα!!! gelio

+++

Και βέβαια άφησα για το τέλος το κλου του επεισοδίου, το νέο επεισόδιο "Μια νύφη για το γιο μου!"

Μαμά Αντιγόνη - Υποψήφιες Νύφες
Η Μελίτα χτες χώρισε, σήμερα ήθελε πάλι τη ρουτίνα της, ας τα ξαναβρίσκανε πρώτα να χωρίσουνε στο τέλος του επεισοδίου, αλλα δεν της έκατσε, βλεπεις ο παριζιάνος ήταν πολύ απασχολημένος να σηκώσει σε εκείνην το τηλέφωνο!

Και τι να κάνει η κοπελιά? Αυτο που ξέρει καλυτερα! Παίρνει την τσαντούλα της και βουρ για Παιανία και...Αγγελική, πρόσεχε το παιδί!!!

Και φτάνοντας εκεί σου λέει μην πάει χαμένος ο κόπος ας πω και μια καλημέρα στην ταλαίπωρη τη μάνα..

Συμφωνω ότι δεν φταίνε η Μελίτα και ο Στέφανος για το παρελθόν αλλα χρυσή μου γυναίκα γλύκανε λίγο το πρόσωπό σου, ότι τον αγαπάς λες και αν σε βάλουμε στο Mute θα νομίζουμε ότι παράπονιέσαι με τέτοιο ύφος!

Πάντως σήμερα αυτή η μόνιμή της στάση με το στόμα ανοιχτό φάνηκε χρήσιμη, δεν υπάρχει πιο αληθινός τρόπος να φανερώσεις έκπληξη! Και βέβαια διατήρησε το ύφος σε όλη τη διαδρομή μέχρι το σπίτι της χιχι

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 MelitaSurprise

H Eύα πάλι πήγε μετά από πρόσκληση αλλα δεν γλίτωσε κι εκείνη το σοκ! Ευτυχώς την είχε ξανακούσει να μιλάει και δεν λάλησε και πάλι χιχι

Αφήνω ασχολίαστο το ότι το μανάρι μου φορούσε πάλι αυτό το λαδί κουστούμι που δεν του πάει και πολύ, γιατί μου άρεσε ο τρόπος που μιλησε στην Εύα, που την παρακάλεσε για χάρη της μαμάς Αντιγόνης, και προχωράω...

Η Εύα με τη μαμά Αντιγόνη μου αρέσουν πολυ μαζί! Αυτές οι δύο γυναίκες ταιριάζουν! Η κα Παπαδημητρίου ήταν πολύ πειστική όπως μιλούσε στην Εύα και η κα Ξυλα ήταν τρομερή στο δισταγμό που εξέφραζε!

Ο τρόπος που έκανε η μαμα Αντιγόνη την κίνηση του Στέφανου και η αντίδραση της Εύας ήταν ανατριχιαστικές!!! Έπαιζαν με τις κινήσεις και εξέφραζαν τα συναισθήματά τους με το σώμα! ΗΘΟΠΟΙΑΡΕΣ!!!

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 EvaAntigoni02

Αυτά για σήμερα..

Το τραγελαφικό που ο Στέφανος με τη Μελίτα ΠΑΛΙ χωρίζουν στο αυριανό επεισόδιο δεν θα το σχολιάσω καν! Σας βαρεθήκαμε πια! Έλεος!!! gelio



Πολύ πρωτότυπο βέβαια να συμφωνήσω μαζί σου αλλά,θα το κάνω!! gelio

Έγραψες πάλι τζινάκι! : respect :
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από Evelyn Παρ Ιαν 08, 2010 8:49 am

xristina79 έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ ότι θυμάμαι....

Καταρχήν να σας πω ότι σήμερα η Εδέμ μου φάνηκε αριστούργημα! Και εξηγούμαι: επειδή σήμερα είμαι αρρωστούλα, όλη μέρα βλέπω τηλεόραση... ε έτσι λοιπόν, για πρώτη φορά είδα το "Η ζωή της άλλης" πρώτα! Κάτι αυτό, κάτι τα πρωινάδικα, μεσημεριανά και δεν συμμαζεύεται που είδα.... Εδέμ και πάλι Εδέμ! Κι ας έχει χαθεί η μπάλα σε κάποια θέματα στο σενάριο... : juhu :

Στα του επεισοδίου τώρα:
- βρε Νόρα τον κατέστρεψες τον Λουκά! επίθεση στην αυθεντία της ίντριγκας δεν κάνουμε.... της Νταίζης της βγάζω το καπέλο πάντως! τους έχει δεμένους χειροπόδαρα να χορεύουν στο ρυθμό της και το ξέρει! τον Χρήστο πρόσεχε μόνο Νταίζη μου γιατί αυτόν να τον ελέγξεις δεν μπορείς.....
- εκεί που μάλωνε ο Λουκάς με την Νταίζη ο Πετράκης μου άρεσε πολύ.... πραγματικά ένιωσα ότι ήθελε να την στραγγαλίσει!
- η Εύα όντως είναι πανέμορφη αλλά να σας πω την αλήθεια αυτές οι σκηνές από τις φωτογραφίσεις της μου φαίνονται.... περίεργες.... σαν να βλέπω άλλο έργο κι όχι την Εδέμ! Δεν ξέρω, δεν δένουν πολύ με το επεισόδιο... τουλάχιστον σήμερα είχαν λόγο ύπαρξης (και για αυτό έδεσε καλύτερα μάλλον) και ευτυχώς την ντύσανε γυναίκα, και τι γυναίκα ε? γιατί της άλλες φορές σαν έφηβη ήταν μερικές φορές...
- ο Σταύρου απλά υπέροχος..... η καλύτερη σκηνή όταν καταλαβαίνει την κοροϊδία της Αντιγονίτσας!
- η οποία Αντιγονίτσα βγήκε και από πάνω! απλά ήσουν λίγος αγόρι μου και κάτι έπρεπε να κάνω, αυτό του είπε ουσιαστικά.... συγνώμη κιόλας μαντάμ, μη μας κάνεις ντα...
- η Παπά σήμερα μου άρεσε πολύ εμένα, ιδιαίτερα στη σκηνή με την Αντιγονίτσα.... αλλά και με την Νόρα. αυτό που δεν αντέχω είναι αυτές οι σκηνές που ή οδηγούν, ή περπατάνε, ή πίνουν, ή κοιτάνε από το παράθυρο και σκέφτονται! ευτυχώς συνήθως έχει ωραία μουσική γιατί πραγματικά δεν καταλαβαίνω τον λόγο ύπαρξης τους, και παλαιότερα γινονταν με Εύα-Μάνο ενώ τώρα με Μελίτα-Στέφανο και λιγότερο Εύα-Μάνο... οι υπόλοιποι τίποτα....
- η Ξυλά μου άρεσε με τον Στέφανο, μου έβγαλαν οικειότητα αλλά όχι ερωτισμό.... δεν μου άρεσε οφείλω να πω με την Αντιγονίτσα...
- ο ενδυματολόγος έχει ένα φετίχ με τα παλτό έτσι? φοβερό το κόκκινο της Εύας σήμερα, αρχίζω να συνηθίζω και αυτά της Μελίτας (θα γίνω και φαν σε λίγο!) αλλά η Δάφνη τι φορούσε? ζακέτα-ρόμπα 2 νούμερα μεγαλύτερα?
-κάτι που με ενοχλεί είναι το μακιγιάζ της Παπά.... την βάφουν έτσι ώστε να φαίνεται άβαφτη και ταλαιπωρημένη αλλά προσωπικά μου δίνει την εντύπωση απλά της άρρωστης! το ίδιο και με τα μαλλιά της... όταν είναι περιποιημένη είναι άλλος άνθρωπος καλέ! εδώ την Εύα την έδειχναν σε κλονισμό και την είχαν όμορφα μακιγιαρισμένη, την Μελίτα γιατί την καταστρέφουν έτσι δεν καταλαβαίνω....

Τέλος:
προς Αντιγονίτσα: αυτή η νεολαία είναι να σε τρελάνει Αντιγονίτσα μου... της μίας της μιλάς... εχθρικά να το πω? με μίσος να το πω? θα το πω! και σηκώνεται και φεύγει τρέχοντας χωρίς ούτε να χαιρετίσει! της άλλης της μιλάς γλυκά και τρυφερά, της προσφέρεις και την ταπεινή σου (και καθαρή πάνω απ'όλα!) περουσία και παλι σηκώνεται και φεύγει τρέχοντας χωρίς κι αυτή να χαιρετίσει! θα σε τρελάνουν καλέ! τι να πω.... οι νέες γυναίκες σήμερα δεν ξέρουν τι θέλουν και δεν έχουν τρόπους! ή μήπως να το κοίταγες Αντιγονίτσα μου, μήπως φταις κι εσύ κάπου???? λέω τώρα εγώ... αν σκεφτούμε ότι και το παιδάκι σου έφυγε τρέχοντας χωρίς να χαιρετίσει.... τι κακό κι αυτό σήμερα!
- ο Οδυσσέας είναι ο μόνος εκεί μέσα που έχει όλα τα δίκια με το μέρος του αλλά κάτι μου λέει ότι θα είναι και ο μόνος που δεν θα δικαιωθεί στο τέλος.... και θα είναι πολύ κρίμα....
:evil:

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!
Σε όλα!
Ακόμα και στις στυλιστικές σου παρατηρήσεις συμφωνώ!
Evelyn
Evelyn
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 276 - Ημερομηνία 07-01-2010

Δημοσίευση από CineFreak Παρ Ιαν 08, 2010 9:06 am

Ενα θα πω ...

ότι το "μη φωνάζεις ΜΙΚΡΕ" πρέπει να μπει στα best of της σειράς ...

μανδάμ Αντιγόνη ... ο Βίτο Κορλεόνε σας χαιρετά ως άξια διάδοχό του !!! TutTut

Αλέξανδρος Σταύρου rulez ... Heart1

Σκηνή Μάνου-Λουκά καταπληκτική (για το "χαντάκι")... Penguin

Πέτρο - Αμαλία ... σας αγαπώωωωωωω ....Flkia

Παλτό Εύας (και φωτογράφηση Εύας γενικότερα) very much in fashion... Klap

Μελίτα όταν της μίλησε η δρακουλίνα : μαμάααΑΑΑΑΑΑ Wow

CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης