Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

+26
panda
sifantid
DESPOINA
dj_mitsaki
zwi
Dorina <3 Πέτρος
vs116117
nikidanis
KonstantinaA
mimi_loukas+nora
evanna
Καρ-Mik
Penny
loukitsa
giouli_edem
marializ25
KatsaroYpotheto
Amalia_1297
konstantina
anastasia20
charitomeni
T2eNnh
Ntinaki1
anna90
aggeliki
Clarabelle
30 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap9%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap37%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 37% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap20%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 20% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap17%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 17% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap14%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 35
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από zwi Σαβ Ιαν 09, 2010 6:06 pm

Ένα έχω να πώ ότι η Νταίζη χρειάζεται πνίξιμο
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από loukakos Σαβ Ιαν 09, 2010 10:22 pm

zwi έγραψε:Ένα έχω να πώ ότι η Νταίζη χρειάζεται πνίξιμο
\

+φωνω...Να φυγει να παει αλλου...Δεν την αντεχω αλλο..Μας κανει και την εξυπνη..Ουστ... ThreatΕτσι θα την κανω Tigania Παρε και αυτο για να μαθεις cake

loukakos
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Διπλα στο φεγγαρι,πανω σε ενα συννεφο μαζι με τον Πετρακη..
Ασχολίες : Βολει,Τενις,Πινκ πονκ..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Κυρ Ιαν 10, 2010 4:19 am

Ntinaki1 έγραψε:Λοιπόν, μου άρεσε τρελλά το φουστάνι της Μελίτας και γενικά το ντυσιματάκι της. Πολύ ωραία!

Μάνος-Μελίτα: Στον έρωτα που είχαμε κάποτε..... cake το άκουσα και αυτό. Πολύ καλά του τα είπε η Μελίτα του Μάνου που σήμερα θυμήθηκε ότι αγαπάει τους ανθρώπους του.

Μελίτα-Στέφανος:Να άλλη μία παρεξήγηση με την Μελίτα να νομίζει ότι η μάνα του Στέφανου μιλάει και ο Στέφανος το ξέρει. Καλά του έκανε και του έδωσε χ πάλι γιατί τελικά και αυτός είναι μαμάκιας και χαλβάς!

Καρτάλω αν σε πετύχω στον δρόμο θα σε σκίίίίίίσω!!!!!! gmt

Αμαλία-Καρτάλω: Τιτανομέγιστη Αμαλία μου τι να κάνεις με τον Σατανά και εσύ.. Πω πω αλλιώς πρέπει να κινηθούμε να την εξολοθρεύσουμε αυτήν. Θέλει εξορκισμό αυτή.
Δεν φτάνει που είπε ψέμματα για μπερδεγουέϊ Αμαλίας -Λαζαρίδη, θα πεί και από μόνη της για Λύτρα ότι τα διαδίδει η Αμαλία. Και αυτός ο μπούας ο Στέφανος την πιστεύει. Μπλόκαρε από τις μαζωμένες πληροφορίες cake

Αχ θα κλάψω! Ο Χρήστος είπε στον Στέφανο ότι με το που είδε η "μαμά" την Εύα, μίλησε!!! Εγώ πάλι θα τσίριζα αλλά τεσπά! Πάλι ενοχές και στο συναίσθημα να πιάσουν τον μπούα!

Πολύ το αγαπάει το παιδί της η Καρτάλω. Θέλει για νύφη την Εύα που πλήγωσε τον Στέφανο και που στο φινάλε δεν τον θέλει μόνο και μόνο για να μην είναι με την Μελίτα.... κατά τα άλλα η κυρα Αντιγόνη τα έχει βάλει μόνο με Ρούσσο-Μάνο και όχι με το αίμα του Ρούσσου. Αυτή και τον μπατζανάκη του ξάδερφου του Ρούσσου θα μισεί!

Και φυσικά και η Καρτάλω την Δευτέρα δεν φεύγει για Παρίσι αν δεν πάρουν την Εύα! Ε πάρτε την να δούμε τι θα καταλάβετε! Μας πρήξατε!!! Ε μα......Και ο μλκ πίτουρας ο δικός μας θα τσακωθεί με την Μελίτα που θα του λέει "σου λέει ψέμματα" και αυτός θα της λέει "σταμάτα"! Εσύ σταμάτα Στέφανε, σου'ρχεται ντομάτα " μικρέ"!
Ρε Μελίτα δώστου να καταλάβει! Μαζί σου!
ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΚΑΛΥΨΕΣ ΣΕ ΟΛΑ gelio : respect :
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από almaresi Κυρ Ιαν 10, 2010 3:35 pm

i love petros\danis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ Κ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕ ΠΡΟΣΕΧΑ!!! pleeease ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΝΛΑΒΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!! : curse :


Κι εγώ που πρόσεχα πάλι δεν κατάλαβα γιατί την εκπροσώπησε. Αυτό λέμε οτι ήταν εντελώς άκυρο. Το έκανε λίγο από ζηλεια για να δείξει της Αμαλιας οτι υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές και μη τον πρήζει λίγο για το νάζι της τραγουδιάρας. Πάντως για ότι κι αν το έκανε ήταν απαράδεκτος.


Κ ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ!!! Η ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΘΑ ΠΙΣΤΕΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΛΑΒΕ Η ΝΟΡΑ Κ Ο ΛΟΥΚΑΣ!!!

Αν δεν κάνω λάθος, το πλεονέκτημα της εκπροσώπησης της από μέρους του που του παρουσίασε η Νταίζη είναι ότι έτσι θα πείσουν ότι η σχέση τους είναι "καθαρά" επαγγελματική... Αυτό έπιασα anyway
-Καλή χρονιά σε όλους-
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Κυρ Ιαν 10, 2010 4:01 pm

almaresi έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
i love petros\danis έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ Κ ΑΝΕΛΑΒΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕ ΠΡΟΣΕΧΑ!!! pleeease ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΝΛΑΒΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!!! : curse :


Κι εγώ που πρόσεχα πάλι δεν κατάλαβα γιατί την εκπροσώπησε. Αυτό λέμε οτι ήταν εντελώς άκυρο. Το έκανε λίγο από ζηλεια για να δείξει της Αμαλιας οτι υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές και μη τον πρήζει λίγο για το νάζι της τραγουδιάρας. Πάντως για ότι κι αν το έκανε ήταν απαράδεκτος.


Κ ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ!!! Η ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΘΑ ΠΙΣΤΕΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΛΑΒΕ Η ΝΟΡΑ Κ Ο ΛΟΥΚΑΣ!!!

Αν δεν κάνω λάθος, το πλεονέκτημα της εκπροσώπησης της από μέρους του που του παρουσίασε η Νταίζη είναι ότι έτσι θα πείσουν ότι η σχέση τους είναι "καθαρά" επαγγελματική... Αυτό έπιασα anyway
-Καλή χρονιά σε όλους-


ΚΑΙ ΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕ ΗΗΗ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΣΚΗΝΕΣ ΗΤΑΝ ΑΚΥΡΟ............ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΜΑΡΕΣΙ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από charitomeni Κυρ Ιαν 10, 2010 5:39 pm

το επεισοδιο ηταν πολυ καλο
charitomeni
charitomeni
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

http://www.partekosme.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Κυρ Ιαν 10, 2010 5:48 pm

panda έγραψε:Πλάκα είχε το σημερινό, το θέατρο του παραλόγου από όλες τις απόψεις gelio .

* Το κατσαρό υπόθετο που ζει στον αληθινό κόσμο του παραλογισμού Faint . Αν και σε κάποια χωσίματα που έκανε δεν είχε και εντελώς άδικο . Αλλά μετά ως συνήθως μνήμη χρυσόψαρου zip και επιστροφή στο γνώριμο στυλ το μυαλό λείπει ταξίδι για δουλειές Tigania .
* Το ότι Εύα-Αγγέλα δεν αναρωτήθηκαν το πιο λογικό αν ήξερε δηλαδή από πριν ο Στέφανος αν μιλάει η μάνα του και έλεγαν άλλα αντί άλλων slap πώς να το πάρουμε ?
* Νόρα-Λουκάς πέρνουν το σημείωμα και δεν κάνουν το αυτονόητο να πάνε να βρουν τον Χρήστο αλλά κάνουν σύνδεση με τα προηγούμενα επεισόδια runaround γεια σου εντελώς ήταν τα άτομα .
* Από εκεί που το μόνιμο κόσμημα στο λαιμό της Εύας ήταν τα χέρια του μπαρμπαλιάκουρα τώρα μου έγινε εκτελεστικό του όργανο που τα λένε και ότι πει ο μπαρμπαλιάκουρας είναι νόμος οιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιιιιιιιιιι με έκανε να ξεράσω η συγκεκριμένη σκηνή maaaad Confused? vomit .
* Νικόλας-Δάφνη στον δικό τους παραμυθένιο κόσμο καμία επαφή με το περιβάλλον αλλά μου άρεσαν και σήμερα, είμαι σοβαρά γιατρέ μου :lol: ?
* Απολύτως φυσιολογικό βρήκα ότι ανέλαβε ο Ρούσσος την υπεράσπιση της Νταίζης . Το αντίθετο αν γινόταν θα κινούσε υποψίες .
* Α ρε κατακαϋμένη Αμαλία Δέσπω Διαμαντίδου κατάντησες και τα ηνία σαν Τασώ τα έχει τώρα η Καρταλομάνα και κάνει παιχνίδι ********** . Απλά ***************** και στις 2 . Θέλουμε περισσότερες σκηνές με αυτές στο μέλλον *************.
*Νταίζη-Χρήστος, για μια στιγμή νόμιζα πως θα μπει στην οθόνη η KatsaroYpotheto και θα την κάνει μπλε μαρέ και Sinéad O'Connor από τα νεύρα της *************αλλά όχι την γλίτωσε η Νταίζη **************.

edit by Jim7
2η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.

λΕγραψες πάλι Panda! Καλα το μαλλί της Νταιζούλας γλίτωσε για τώρα αλλα την Δευτέρα θα την μαδίσω δεν νομίζω να μου γλιτώσει!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από athinoula Κυρ Ιαν 10, 2010 9:46 pm

πολυ ωραιο επεισοδιο!!!!! Wow

athinoula

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : μοντερνος χορος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από athinoula Κυρ Ιαν 17, 2010 1:17 pm

μακαρι να φιγει ι νταιζει !!!! Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 5 Icon_porc

athinoula

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : μοντερνος χορος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης