Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

+26
panda
sifantid
DESPOINA
dj_mitsaki
zwi
Dorina <3 Πέτρος
vs116117
nikidanis
KonstantinaA
mimi_loukas+nora
evanna
Καρ-Mik
Penny
loukitsa
giouli_edem
marializ25
KatsaroYpotheto
Amalia_1297
konstantina
anastasia20
charitomeni
T2eNnh
Ntinaki1
anna90
aggeliki
Clarabelle
30 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap37%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 37% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap20%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 20% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 35
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Ιαν 08, 2010 8:27 pm

ΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΗΝ ΚΑΡΤΑΛΩ ΘΑ ΤΗΝ ΜΑΔΗΣΩ, ΘΑ ΤΗΝ ΘΑΨΩ, ΑΚΟΥ ΨΕΜΑ ΠΟΥ ΣΚΑΡΦΙΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ. ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕΓΑΛΟ ΧΑΙΒΑΝΙ, ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΑ ΕΧΑΨΕ ΟΛΑ, ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΞΥΠΝΑ ΒΡΕ ΒΛΗΜΑ ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΒΑΣ ΠΙΑ. wall

ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΕΡΜΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙ? ΠΗΓΕ ΖΗΤΗΣΕ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΠΗΡΕ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?


Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΛΙΑ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ(ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΖΙΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΡΟΜΠΟΤΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΣΗΜΕΡΑ).ΕΚΕΙ ΠΟΥΛΑΕΙ ΜΑΓΚΙΑ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ?

ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΦΟΒΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ, ΜΙΣΟΣ, ΚΑΚΙΑ, ΕΙΔΑΤΕ ΤΗ ΜΟΥΡΗ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΛΕΓΕ? ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΝΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΑΜΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ, ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΜΕΤΑ. BlackEye

Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΥΠΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
ΑΥΤΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ!!!!!!!! ΑΛΛΟΣ ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ, ΒΡΕ ΣΕ ΠΑΙΖΕΙ ΣΑΝ ΜΠΕΓΛΕΡΙ Η ΚΟΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΧΟΡΕΥΕΙΣ ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ. ΝΑ ΡΑΨΕΙΣ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ? ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΛΟΥΚΑ ΣΕ ΕΣΦΑΞΑ.

ΨΑΞΤΟ ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΕΙ. ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ, ΕΦΑΓΕ ΠΟΡΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΤΟΝ ...... ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΔΙΕΞΟΔΟΥΣ. ΑΝΤΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΕΤΡΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΩΡΑ. : respect :

Η ΕΥΑ ΓΛΥΚΙΑ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟ ΛΙΑΚΟΥΡΑ, ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΤΕ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ ΠΑΛΙ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ, ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ. ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ.

ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΗ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, ΔΥΝΑΤΗ. ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΔΩ ΜΑΣ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ ΣΑΝ ΝΤΑΙΖΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΗ ΗΘΟΠΟΙΟΣ.
ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΣΤΗ ΝΟΡΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ? ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΝΟΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΠΟΥΠΟΥΛΙΑΖΑ ΕΠΙΤΟΠΟΥ, ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΤΑΓΑ ΚΑΤΩ, ΑΝΑΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ. ΑΧ ΝΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΡΑ ΜΗ ΜΑΣ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΨΗΛΟ ΜΕΤΑ?

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 08, 2010 8:29 pm

Λοιπόν, μου άρεσε τρελλά το φουστάνι της Μελίτας και γενικά το ντυσιματάκι της. Πολύ ωραία!

Μάνος-Μελίτα: Στον έρωτα που είχαμε κάποτε..... cake το άκουσα και αυτό. Πολύ καλά του τα είπε η Μελίτα του Μάνου που σήμερα θυμήθηκε ότι αγαπάει τους ανθρώπους του.

Μελίτα-Στέφανος:Να άλλη μία παρεξήγηση με την Μελίτα να νομίζει ότι η μάνα του Στέφανου μιλάει και ο Στέφανος το ξέρει. Καλά του έκανε και του έδωσε χ πάλι γιατί τελικά και αυτός είναι μαμάκιας και χαλβάς!

Καρτάλω αν σε πετύχω στον δρόμο θα σε σκίίίίίίσω!!!!!! gmt

Αμαλία-Καρτάλω: Τιτανομέγιστη Αμαλία μου τι να κάνεις με τον Σατανά και εσύ.. Πω πω αλλιώς πρέπει να κινηθούμε να την εξολοθρεύσουμε αυτήν. Θέλει εξορκισμό αυτή.
Δεν φτάνει που είπε ψέμματα για μπερδεγουέϊ Αμαλίας -Λαζαρίδη, θα πεί και από μόνη της για Λύτρα ότι τα διαδίδει η Αμαλία. Και αυτός ο μπούας ο Στέφανος την πιστεύει. Μπλόκαρε από τις μαζωμένες πληροφορίες cake

Αχ θα κλάψω! Ο Χρήστος είπε στον Στέφανο ότι με το που είδε η "μαμά" την Εύα, μίλησε!!! Εγώ πάλι θα τσίριζα αλλά τεσπά! Πάλι ενοχές και στο συναίσθημα να πιάσουν τον μπούα!

Πολύ το αγαπάει το παιδί της η Καρτάλω. Θέλει για νύφη την Εύα που πλήγωσε τον Στέφανο και που στο φινάλε δεν τον θέλει μόνο και μόνο για να μην είναι με την Μελίτα.... κατά τα άλλα η κυρα Αντιγόνη τα έχει βάλει μόνο με Ρούσσο-Μάνο και όχι με το αίμα του Ρούσσου. Αυτή και τον μπατζανάκη του ξάδερφου του Ρούσσου θα μισεί!

Και φυσικά και η Καρτάλω την Δευτέρα δεν φεύγει για Παρίσι αν δεν πάρουν την Εύα! Ε πάρτε την να δούμε τι θα καταλάβετε! Μας πρήξατε!!! Ε μα......Και ο μλκ πίτουρας ο δικός μας θα τσακωθεί με την Μελίτα που θα του λέει "σου λέει ψέμματα" και αυτός θα της λέει "σταμάτα"! Εσύ σταμάτα Στέφανε, σου'ρχεται ντομάτα " μικρέ"!
Ρε Μελίτα δώστου να καταλάβει! Μαζί σου!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 08, 2010 8:29 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λοιπόν, μου άρεσε τρελλά το φουστάνι της Μελίτας και γενικά το ντυσιματάκι της. Πολύ ωραία!


Σουπερ, έτσι??? Και μένα μου άρεσε πολύ.....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 08, 2010 8:29 pm

ΔΕΝ ΜΕ ΠΟΛΥΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΟΤΑΝΕ ΜΕ ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ ΟΜΩΣ !!!!!! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΚΙΟΛΑΣ...ΤΑ ΛΕΓΕ ΟΛΑ ΑΠΑΘΑΙΣΤΑΤΗ ΕΛΕΟΣ ΜΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ????? Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΒΟΥΤΗΡΟΜΠΕΜΠΕΣ ΤΑ ΒΑΛΕ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΤΗ ΜΑΜΑΚΑ ΤΟΥ ΟΜΩΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 24 ΤΑ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕΟΤΙ ΠΛΑΣΑΡΕΙ Ε ΜΑ ΠΙΑ......!!!!!!
Η ΝΤΑΙΖΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΑΙΖΕΙ 4 ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ Ksilo ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ !!!!!!! Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΟΥ ΤΖΙΝΑ ΜΗ Ν ΤΟΥ ΤΗ ΒΓΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΞΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙ !!! ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑ ΠΙΤΣΟΥΝΑΚΙΑ ΜΗΝ ΞΕΡΑΣΩ vomit
Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΠΑΛΙ Synelthe Synelthe Synelthe !!!!!!!!!!!!!
ΑΜΑΛΙΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΘΕΟΤΡΕΛΗ!!!! ΕΛΕΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Penny Παρ Ιαν 08, 2010 8:30 pm

Penny έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΚΑΙ ΕΓΙΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Η ΚΑΡΤΑΛΑΙΝΑ!ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ?ΑΣΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΤΟΣΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΤΙ ΧΑΛΒΑΣ!!!

Edit by KatsaroYpotheto

Παρακαλώ σχολιασμόυς για το τρέιλερ να τους κάνουμε στην ανάλογη περίληψη

Ευχαριστώ!
ΣΥΓΝΩΜΗ ΥΠΟΘΕΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑ.
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 08, 2010 8:32 pm

Clarabelle έγραψε:
evanna έγραψε:Ωραιο το επεισοδιακι σημερα...!
Η Μελιτα και ο Στεφανος χωρισαν,τα μαθατε? :lol:Καλα η Μελιτα μου αρεσει γιατι ειναι ''σταθερος'' χαρακτηρας...οταν πηγε ο Μανος απο εκει για να της πει να προσεχει επειδη ειναι μερος του σχεδιου του Στεφανου εκεινη μονο που δεν τον εδειρε και μετα απο λιγο που την επισκεφτηκε η μανα της της λεει''ο Μανος ειχε δικιο σε ολα,ημουν μερος του σχεδιου του Στεφανου''...μονο αυτο εχω να πω wall
Καλα τη Στεφανομαμα θα τη χτυπησω...δεν αντεχεται η μεγαιρα!Τι ειναι αυτη καλε?Απαπαπα....ακομα και τωρα συνεχιζει ακαθεκτη τα ψεματα και ο Στεφανος εχει τρελαθει με αυτα που ακουει.Παντως η τιτανομεγιστη Αμαλιτσα μια χαρα της τα 'πε!
Και τωρα ερχομαι στο κεφαλαιο Νταιζη....να την πνιξω μου ηρθε την παπια!!!Μολις ειδε οτι τα πραγματα δυσκολευαν,δεχτηκε το τσοκαρο!Αφηστε που δεν αντεχα να ακουω τη ψευδομαρτυρα να λεει ποσο υπεφερε η δολια μανα για το παιδι της!Ελεος Kotsides
Ο Λουκακος παλι καλα της τα εχωσε!
Το Ευακι παλι καλα την πηρε τη δουλεια! :cheers:
Το σημειωμα τωρα αναρωτιεμαι ποιος να το εστειλε σε Νορα-Λουκα μηπως ο Στεφανος επειδη θελει κατα καποιο τροπο να εκδικηθει το Χρηστο που τον δουλευε κανονικοτατα τοσο καιρο!Δεν ξερω...! scratch
Αυτα απο εμενα! :wink2:


evanna μου ευτυχώς που το διευκρίνησες. Δεν το πρόσεξα χώρισαν; Γιατί τα παιδιά; gelio
Αλλά διαφωνώ σαν να μου φαίνεται η Αμαλίτσα βρήκε το δάσκαλό της. Τόσον καιρό έπαιζε με όλους το θέατρο του παραλόγου τώρα το παίζει μαζί της η Στεφανομανούλα.
Ναι η Αμαλια βρηκε το αλλο της μισο στο θεατρο του παραλογου... τρελο ντουετακι!!!!! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 08, 2010 8:32 pm

Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:Καταρχας να δηλώσω και επισημα οτι μισώ τον μουγγοθόδωρο τον πεταχτούλη.
Οχι για οτι έκανε στον γιο της, ούτε για οτι έκανε γενικα, αλλα....να τα βάλει με την ΘΕΑ? Την μισω-την μισω-την μισω.....

Πάμε....

ΒΑΡΕΘΗΚΑ τον Στέφανο να ρωτάει την μανα του γιατι το κανε.Οκ το είπαμε μια, το είπαμε δυο, φτανει σου..Τι περιμένεις? Δεν θα ακούσεις αυτό που θες να ακούσεις όσ και να το παλευεις.

Το φουστανάκι της Μελίτας μου άρεσε πολύ. Το ιδιο και τα ρούχα της Ευας, εκτός του μπερέ.Δεν τις πάει το καπελουα, πως να το κάνουμε.

Ο Χρήστος, το μανάρι της Τζίνας, δεν μασάει πουθενά. Είδε οτι η μπουζουξου του κάνει κονξες, και την έβαλε στη θέση της...Μου μυρίζεται οτι αυτός θα την κάνει να μην παντρευτεί το Λουκά ...Καπου θα βάλει το χεράκι του πάλι...

Δεν είδαμε καθόλου Μπέλλο σήμερα...Ουτε μια σκηνη με Νόρα-Λουκα λίγο πιο ενσταντε, ή ώστε μια ζηλίτσα. Ξενέρωσα...

Γενικά, δεν με ενθουσίασε το επεισόδιο καθόλου....

Αν εξαιρέσουμε την Αντιγονάρα που προσωπικά την πάω πολύ, κατά τα άλλα συμφωνω μέχρι τελείας στο σχολιασμό σου!

Ταυτίζονται οι απόψεις μας αγαπητή!

Το μανάρι μου άντρακλας ε????

Ταυτίζονται, όπως και το γουστο μας.Αλλα είπαμε, ο Χρήστος δικός σου..Εγω μόνο θαυμάζω....

Εγω δεν είχα προβλημα μαζί της, (του μουγγοθόδωρο του πεταχτού) αλλα απο την στιγμή που πήγε κόντρα στην τιτανομέγιστη, τι να κάνω?Δεν μπορώ.Εχουμε και μία συμπάθεια στο είδωλο......

Αντρακλας δεν λές τιποτα.Οχι που θα κάτσει να παρακαλά το τσόκαρο...Ετσι είναι, πάτα την κάτω Χρηστάρα....Ετσι....

Χρηστάρας -> xastouki <-Νταίζη...

Έτσι έτσι, σιγά μην τρέχει να παρακαλάει το μανάρι μου!!!

Όσο για αύριο θα τη μαδήσω λέμε!!!!!

Η τιτανομεγίστη Mik μου όμως έχει κάνει τόσες τσαχπινιές πέρισυ που προβλέπω να τραβάει τα κοτσίδια της τώρα που θα λέει την αλήθεια και δεν θα την πιστεύουν!!! χιχι

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 08, 2010 8:37 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Έτσι έτσι, σιγά μην τρέχει να παρακαλάει το μανάρι μου!!!

Όσο για αύριο θα τη μαδήσω λέμε!!!!!

Η τιτανομεγίστη Mik μου όμως έχει κάνει τόσες τσαχπινιές πέρισυ που προβλέπω να τραβάει τα κοτσίδια της τώρα που θα λέει την αλήθεια και δεν θα την πιστεύουν!!! χιχι


Λεπτομέρειες...Περσινά ξυνά σταφύλια... huhu Εχει κάνει κανα-δυο-τρεις-πέντε-δέκα τσαχπινίες και αυτή...
χαχα
Μέχρι και συ στην υπογραφή, σαν αγγελάκι μου την εφτιαξες (μεσαία εικόνα...) ..Είναι αγγελούδι λέμε!!!! gelio gelio

Χρηστάρα μάζεψε το Ντεζάκι αμέσως....Μας κάνει και κυρήγματα στην Νόρα....Κάτι ξέρω εγω που την βάζω στα σενάρια με τσιρλιπιπί...!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 08, 2010 8:41 pm

Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Έτσι έτσι, σιγά μην τρέχει να παρακαλάει το μανάρι μου!!!

Όσο για αύριο θα τη μαδήσω λέμε!!!!!

Η τιτανομεγίστη Mik μου όμως έχει κάνει τόσες τσαχπινιές πέρισυ που προβλέπω να τραβάει τα κοτσίδια της τώρα που θα λέει την αλήθεια και δεν θα την πιστεύουν!!! χιχι


Λεπτομέρειες...Περσινά ξυνά σταφύλια... huhu Εχει κάνει κανα-δυο-τρεις-πέντε-δέκα τσαχπινίες και αυτή...
χαχα
Μέχρι και συ στην υπογραφή, σαν αγγελάκι μου την εφτιαξες (μεσαία εικόνα...) ..Είναι αγγελούδι λέμε!!!! gelio gelio

Χρηστάρα μάζεψε το Ντεζάκι αμέσως....Μας κάνει και κυρήγματα στην Νόρα....Κάτι ξέρω εγω που την βάζω στα σενάρια με τσιρλιπιπί...!!!

Να σου πω, ειδικα στην αριστερή φωτο είναι εμφανές ότι έχει κάνει τη σκανταλιά της! χιχι

Να αγιάσει το χεράκι σου με τα σενάρια!

Πάντως σήμερα ήταν βαρετο το επεισόδιο, δεν είδαμε τίποτα!

Ευάννα επειδή δεν το είπα πριν, τι καταπληκτικός σχολιασμός κορίτσι μου? Ευγε!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 8:42 pm

Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Έτσι έτσι, σιγά μην τρέχει να παρακαλάει το μανάρι μου!!!

Όσο για αύριο θα τη μαδήσω λέμε!!!!!

Η τιτανομεγίστη Mik μου όμως έχει κάνει τόσες τσαχπινιές πέρισυ που προβλέπω να τραβάει τα κοτσίδια της τώρα που θα λέει την αλήθεια και δεν θα την πιστεύουν!!! χιχι


Λεπτομέρειες...Περσινά ξυνά σταφύλια... huhu Εχει κάνει κανα-δυο-τρεις-πέντε-δέκα τσαχπινίες και αυτή...
χαχα
Μέχρι και συ στην υπογραφή, σαν αγγελάκι μου την εφτιαξες (μεσαία εικόνα...) ..Είναι αγγελούδι λέμε!!!! gelio gelio

Χρηστάρα μάζεψε το Ντεζάκι αμέσως....Μας κάνει και κυρήγματα στην Νόρα....Κάτι ξέρω εγω που την βάζω στα σενάρια με τσιρλιπιπί...!!!


Στο επόμενο σε παρακαλω κάνε τη να πάθει μαγουλάδες και να κυκλοφορεί σαν κουνέλι με το μαντήλι δεμένο κόμπο στο κεφάλι
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 08, 2010 8:43 pm

Ευχαριστω πολυ Τζινακι μου!
Αλλα σαν τους δικους σου κανενας...να τον περιμενουμε αυριο?
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 08, 2010 8:44 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Έτσι έτσι, σιγά μην τρέχει να παρακαλάει το μανάρι μου!!!

Όσο για αύριο θα τη μαδήσω λέμε!!!!!

Η τιτανομεγίστη Mik μου όμως έχει κάνει τόσες τσαχπινιές πέρισυ που προβλέπω να τραβάει τα κοτσίδια της τώρα που θα λέει την αλήθεια και δεν θα την πιστεύουν!!! χιχι


Λεπτομέρειες...Περσινά ξυνά σταφύλια... huhu Εχει κάνει κανα-δυο-τρεις-πέντε-δέκα τσαχπινίες και αυτή...
χαχα
Μέχρι και συ στην υπογραφή, σαν αγγελάκι μου την εφτιαξες (μεσαία εικόνα...) ..Είναι αγγελούδι λέμε!!!! gelio gelio

Χρηστάρα μάζεψε το Ντεζάκι αμέσως....Μας κάνει και κυρήγματα στην Νόρα....Κάτι ξέρω εγω που την βάζω στα σενάρια με τσιρλιπιπί...!!!

Να σου πω, ειδικα στην αριστερή φωτο είναι εμφανές ότι έχει κάνει τη σκανταλιά της! χιχι

Να αγιάσει το χεράκι σου με τα σενάρια!

Πάντως σήμερα ήταν βαρετο το επεισόδιο, δεν είδαμε τίποτα!

Ευάννα επειδή δεν το είπα πριν, τι καταπληκτικός σχολιασμός κορίτσι μου? Ευγε!!!

Ναι η άτιμη, είναι γλύκα... Και σκανταλιάρα...
Πράγματι πάντως, σήμερα βαρέθηκα....
Παω να γραψω κανα σενάριο, γιατι πολύ με τσάντισε η Νταιζη... Grrr
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 08, 2010 8:45 pm

evanna έγραψε:Ευχαριστω πολυ Τζινακι μου!
Αλλα σαν τους δικους σου κανενας...να τον περιμενουμε αυριο?

Ευαννάκι μου βαριέμαιιιιιιιιιι, ίσως γράψω αύριο ναι, το επεισόδιο δεν είχε και πολλά άλλωστε (για να μην πω τίποτα), αλλα όσο να πεις τη συνάντηση των συμπεθέρων δεν γίνεται να την αφήσουμε έτσι χιχι
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 08, 2010 8:47 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
evanna έγραψε:Ευχαριστω πολυ Τζινακι μου!
Αλλα σαν τους δικους σου κανενας...να τον περιμενουμε αυριο?

Ευαννάκι μου βαριέμαιιιιιιιιιι, ίσως γράψω αύριο ναι, το επεισόδιο δεν είχε και πολλά άλλωστε (για να μην πω τίποτα), αλλα όσο να πεις τη συνάντηση των συμπεθέρων δεν γίνεται να την αφήσουμε έτσι χιχι
Οντως η συναντηση των συμπεθερων ηταν κορυφαια!
Οποτε εχεις ορεξη γραψε...εμεις εδω θα 'μαστε! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 08, 2010 8:48 pm

ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΖΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! : respect :
ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ TV gmt Grrr
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 8:50 pm

nikidanis έγραψε:ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!! : respect :
ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ TV gmt Grrr


Νίκη μου όλοι ενθουσιασμένοι είμαστε δεν βλέπεις απ τους σχολιασμούς;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 08, 2010 8:52 pm

Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!! : respect :
ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΙΛΑΚΙ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ TV gmt Grrr


Νίκη μου όλοι ενθουσιασμένοι είμαστε δεν βλέπεις απ τους σχολιασμούς;



ΤΟΥΣ ΕΙΔΑ ΟΛΟΥΣ !!!!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΤΖΙΝΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 08, 2010 8:58 pm

Νίκη μου τι να σχολιάσω?

Που η Μελίτα με το Στέφανο χωρίσανε? Ε ναι λοιπόν μου θύμισε τον τελευταίο της χωρισμό με τον Οδυσσεα που αναρωτιόμασταν γιατί ξαναχωρίζουν πάλι! χιχι

Ήταν άκρως βαρετό το επεισόδιο αλλα θα κάνω κάτι αύριο χαχα

Πάντως τον δικό σου προβλέπω να τον ξεκάνει η τιτανομεγίστη τρελιάρα, πόσα να ακούσει πια ένας άνθρωπος χωρίς να χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο?

Αυτό που μάνα και κόρη απαιτούν από τον Πέτρο και τον Μάνο να τα πληρώνουν όλα κι ας τα έχει σχεδιάσει ο Στέφανος με τρελαίνει όμως!!! χαχα

Έχει δίκιο ο Πετράν, όσο πάνε μοιάζουν όλο και περισσότερο!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από vs116117 Παρ Ιαν 08, 2010 9:00 pm

Εγώ πάντως έριξα πολύ γέλιο με την Μελίτα και τον Στέφανο που χώρισαν για μερικές ωρίτσες.....όπως και με την Νταίζη, την πονόψυχη μητέρα, που μου κουβάλησε και μάρτυρα!!!! gelio

Ωραία σκηνή ήταν αυτή με τις κακιασμένες πεθερούλες (Αντιγόνη - Αμαλία = ΘΕΑ). Όπως και το κωμικοτραγικό με την Νόρα να ανακρίνει τον Λουκά στο δικαστήριο.

Και τώρα ΤΑ ΑΙΣΧΗ: : curse :
-Η Νταίζη να απειλεί το Χρήστο (δεν σου τα' πανε καλά κυρά μου)
-Ο Λουκάς να τρέχει πίσω από την πάπια και τελικά αυτή να τον αφήνει πάλι στα κρύα του λουτρού.
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Ιαν 08, 2010 9:02 pm

Εγώ δε μπορώ να καταλάβω ποιός μπορεί να ψήφισε σήμερα το επεισόδιο ΤΕΛΕΙΟ !!! Μετριότατο ήταν και αδιάφορο ....(κατά τη γνώμη μου πάντα).

Ένα πράγμα που εμένα με εξοργίζει είναι κάτι στη Μελίτα (σε ποιόν άλλον άλλωστε, χι,χι !).

Δεν αντέχω όποτε μιλάει με το Μάνο να λέει την κλασική ατάκα "Εμένα με νοιάζει το παιδί μου και μόνο !" και όποτε είναι μόνη της να σκέφτεται το μεγάλο έρωτα, να τρέχει μέχρι το σπίτι του κάθε τρεις και λίγο και το "παιδί της" να μην υπάρχει στη ζωή της ΠΟΥΘΕΝΑ !!! Το μόνο που ξέρει να λέει είναι " Αγγελική, κράτα για λίγο το παιδί, δε θα αργήσω !!" Ναι Αγγελική, κράτα λίγο το παιδί να πάω εγώ να ξεκατινιαστώ και να τσιρίξω για να γεμίσω τη μέρα μου,παίξε μαζί του, τάϊσε το και κοίμησε το αλλά κατά τ' άλλα ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ !!!!

Έλεος !!!!!!!!!!!!!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Ιαν 08, 2010 9:05 pm

Αχ Γιουλη μου συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!!!Το ιδιο ακριβως σκεφτομαι και εγω οποτε βλεπω σκηνες τετοιου τυπου!!!!
Με το παιδι δεν ασχολειται ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!
wall
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 08, 2010 9:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Νίκη μου τι να σχολιάσω?

Που η Μελίτα με το Στέφανο χωρίσανε? Ε ναι λοιπόν μου θύμισε τον τελευταίο της χωρισμό με τον Οδυσσεα που αναρωτιόμασταν γιατί ξαναχωρίζουν πάλι! χιχι

Ήταν άκρως βαρετό το επεισόδιο αλλα θα κάνω κάτι αύριο χαχα

Πάντως τον δικό σου προβλέπω να τον ξεκάνει η τιτανομεγίστη τρελιάρα, πόσα να ακούσει πια ένας άνθρωπος χωρίς να χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο?

Αυτό που μάνα και κόρη απαιτούν από τον Πέτρο και τον Μάνο να τα πληρώνουν όλα κι ας τα έχει σχεδιάσει ο Στέφανος με τρελαίνει όμως!!! χαχα

Έχει δίκιο ο Πετράν, όσο πάνε μοιάζουν όλο και περισσότερο!

ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗΣ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ !!!!!!!!!
ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΟΙ ΜΟΥΧΡΙΤΣΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΣΟΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΝ!!!
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΙΚ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..... -_-
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από T2eNnh Παρ Ιαν 08, 2010 9:13 pm

λοιπον το επεισοδιο ηταν ....ουτε καλουτσικο κατι παρακατω τι ηταν αυτο ? τι να σχολιασουμε ακομα και ο λουκας με την νορα χασανε το χουμορ ΕΛΕΟΣ πια ελεος γιατι λεγετε"τα μυστικα της εδεμ " πρεπει να αλλαξει να γινει "τα ατελιοτα ΤΕΛΟΙ της miss υσερο και του mr τελιου " ε? τι λετε δεν παει καλυτερα ?
T2eNnh
T2eNnh
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : opou na nai arkei na vlepw mustika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 08, 2010 9:14 pm

nikidanis έγραψε:

ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗΣ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ !!!!!!!!!
ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΟΙ ΜΟΥΧΡΙΤΣΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΣΟΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΝ!!!
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΙΚ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..... -_-

Αχ ναι, το γελάκι που έβγαλε στο τέλος ήταν όλα τα λεφτα...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 277 - Ημερομηνία 08-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 08, 2010 9:15 pm

Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:

ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΛΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗΣ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ !!!!!!!!!
ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΔΥΟ ΟΙ ΜΟΥΧΡΙΤΣΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΣΟΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΝ!!!
ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΠΕΤΡΑΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙ Η ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΙΚ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..... -_-

Αχ ναι, το γελάκι που έβγαλε στο τέλος ήταν όλα τα λεφτα...


Αυτό που όποιος λέει κακό για το Χρήστο ζητάει συγνώμη απ τη Τζίνα
Όποιος λέει κακό για το Πέτρο ζητάει συγνώμη απ τη Νίκη
Όποιος λέει κακό για την Αμαλία ζητάει συγνώμη από σένα
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης