Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

+44
aggeliki
anna90
zwi
jim7
edem4ever
T2eNnh
iriniem_mystika_tis_edem
mina
elena
evanna
1977
stefanos-melita
hionati
kakia_e
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
katie007
rache[L]
tinaki18
sifantid
marializ25
kelly
sia
elli
kikialex
ΕΥΑ
vs116117
Ntinaki1
xristina79
Καρ-Mik
panda
mimi_loukas+nora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
KatsaroYpotheto
anastasia20
mimi
charitomeni
DESPOINA
dj_mitsaki
νοριτσα
loukasnora
konstantina
Izabella29
loukitsa
Clarabelle
48 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap22%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap36%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 36% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 58
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Ιαν 15, 2010 8:12 pm


Αν χθες είχαμε ένα κωμικό το σημερινό ήταν φαρσοκωμωδία
Γέλασα με την καρδιά μου πάντως
Νόρα Λουκάς Δημήτρης Νταίζη σε σκηνές απείρου κάλους
Μάνος στα όρια της γελοιότητας
Καλύτερη σκηνή για μένα τα τηλεφωνήματα της Δάφνης σε Νόρα παρόντος του Λουκά
Ευτυχώς απο Μελίτα Στέφανο γλυτώσαμε με λίγο πόρτα και λίγο σκάλα.
Ο γκρουμ όλα τα λεφτά. Όλα όμως.
Το τελευταίο πεντάλεπτο βέβαια εντελώς σε άλλο κλίμα. Απο Δευτέρα τα κεφάλια μέσα. Οι μπόμπες σκάσανε. Νόρα και Λουκάς στα μαχαίρια και η Εύα έγκυος.
Να σας κάνω να ζηλέψετε ετοιμάζομαι να φύγω. Πάω Βεντέτα: juhu :

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Παρ Ιαν 15, 2010 8:13 pm

Βαρετο το σημερινο επεισοδιο........!!!
για μενα το επεισοδιο ηταν του γκρουμ και μονο αυτος εκλεψε την παρασταση ........!!!
: respect :


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ στις Παρ Ιαν 15, 2010 8:13 pm, 1 φορά
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Παρ Ιαν 15, 2010 8:13 pm

τα νευρα μουυυυυυυ Grrr ενα βημα μπροστα δεκα πισω μας πανε!!! ΕΛΕΟΣ δεν μας λυπουνται καθολου!!! πολυ καλο το επεισοδιο για νορα-λουκα! στεφ-μελ μια απο τα ιδια πατωματα,σκαλες κ κρεβατι και η νορα με τν λουκα ουτε φιλακι ΕΛΕΟΣ gmt τελειος ο Γαλίτης και η σκηνη της ευας στο τελος πολυ καλη. αλλα κοριτσια δεν μπορω να το χωνέψω ουτε ενα φλι?????? ΕΛΕΟΣ gmt : curse : wall
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Ιαν 15, 2010 8:14 pm

ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΣΚΑΤΑ ΦΙΛΙ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ!!!
Και η Νατίζη θέλει ΣΚΟΤΩΜΑ!!!!!******************* ΜΩΡΗ Τ****Ι ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ Ο ΧΑΛΒΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΑΣ!!!!!!

edit by Jim7
Ας προσέχουμε λίγο τις εκφράσεις μας.
Ευχαριστώ
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από panda Παρ Ιαν 15, 2010 8:15 pm

Το άκρως άωτο της βαρεμάρας ήταν το σημερινό Grrr GN1 . Από Νύχτα Γάμου στο τέλος το κατάντησαν κάκιστη παρωδία 2 Ξένων μόνο το Βρε Μπέλο Βρε Μπέλο δεν ακούσαμε Tigania . Θα ψήφιζα παν-άθλιο αλλά ευτυχώς που υπήρχαν οι σκηνές Δάφνη με Νόρα και Λουκά - Νικόλα με τον μάγειρα μπίτσμπουρι - Νταίζη ηφαίστειο έτοιμη να τα κάνει όλα λαμπόγυαλο Tsanties και κάπως διόρθωσαν το όλο αδιάφορο κλίμα . Καλό ψήφισα τελικά Razz .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 15, 2010 8:16 pm

νοριτσα έγραψε:τα νευρα μουυυυυυυ Grrr ενα βημα μπροστα δεκα πισω μας πανε!!! ΕΛΕΟΣ δεν μας λυπουνται καθολου!!! πολυ καλο το επεισοδιο για νορα-λουκα! στεφ-μελ μια απο τα ιδια πατωματα,σκαλες κ κρεβατι και η νορα με τν λουκα ουτε φιλακι ΕΛΕΟΣ gmt τελειος ο Γαλίτης και η σκηνη της ευας στο τελος πολυ καλη. αλλα κοριτσια δεν μπορω να το χωνέψω ουτε ενα φλι?????? ΕΛΕΟΣ gmt : curse : wall

Mην γίνεσαι άδικη, έχουμε δει και τραπέζι και καναπέ! Αυτά τα επιπλάκια γιατί δεν τα αναφέρεις? Θέλεις να κλαίνε? lol!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Παρ Ιαν 15, 2010 8:17 pm

και ποιος μπορει να το χωνεψει ??
υπηρχαν πολλες σκηνες μεταξυ τους που θα μπορουσε να ειχε πεσει ενα φιλι....και χθες και σημερα........!!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Ιαν 15, 2010 8:20 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:και ποιος μπορει να το χωνεψει ??
υπηρχαν πολλες σκηνες μεταξυ τους που θα μπορουσε να ειχε πεσει ενα φιλι....και χθες και σημερα........!!!
Αφου είναι μεγάλη κότα ο άλλος!!! Grrr gmt
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 15, 2010 8:20 pm

Δεν μου άρεσε αν και είχε όλα τα φόντα να είναι τέλειο...
Υπήρχανε στογμές που ξεράθηκα στα γέλια, όπως τότε που κοιταζε το νεγκλιζέ της Νόρας ο Λουκάς, η το πρωι πριν φύγουν, που πήρανε οι δύο γαμπροί ύφος μονομαχίας στο ελ πάσο....

Κατα τάλλα, πολυ δουλεμα στον καψερό τον Μπέλλο, πολυ σκυλα η Ντέζη, ευτυχώς όχι κλαουρα απο μελίτα, πολύ λίγες στιγμες αμαλίας, σαχλαμάρες απο τον Μάνο....

Αυτα...Α, Τζίνα, ουτε καν τον Χρήστο δεν δειξανε,,,

Παντως δεν μπορείτε να πείτε, τα 3/4 του επεισοδίο ήταν Νορα-Λουκάς και τα τσαντάκια τους
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Ιαν 15, 2010 8:21 pm

Clarabelle έγραψε:
Αν χθες είχαμε ένα κωμικό το σημερινό ήταν φαρσοκωμωδία
Γέλασα με την καρδιά μου πάντως
Νόρα Λουκάς Δημήτρης Νταίζη σε σκηνές απείρου κάλους
Μάνος στα όρια της γελοιότητας
Καλύτερη σκηνή για μένα τα τηλεφωνήματα της Δάφνης σε Νόρα παρόντος του Λουκά
Ευτυχώς απο Μελίτα Στέφανο γλυτώσαμε με λίγο πόρτα και λίγο σκάλα.
Ο γκρουμ όλα τα λεφτά. Όλα όμως.
Το τελευταίο πεντάλεπτο βέβαια εντελώς σε άλλο κλίμα. Απο Δευτέρα τα κεφάλια μέσα. Οι μπόμπες σκάσανε. Νόρα και Λουκάς στα μαχαίρια και η Εύα έγκυος.
Να σας κάνω να ζηλέψετε ετοιμάζομαι να φύγω. Πάω Βεντέτα: juhu :



Δεν ζηλέυω αλλά θα κλάψω :( Snif
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 15, 2010 8:23 pm

anastasia20 έγραψε:Νόρα-μπέλλος:η νόρα τον παίζει το μήτσουλα μια χαρά…δεν μπορώ άλλο αυτόν το μπέλλο με το μωρό του,την πριγκηπισσά του…έλεος ρε άνθρωπε..λυπήσου μας…

Λουκάς-νταίζη:που είναι η σαμπάνια οεο;;;
Λουκά..εεεε…λουκά..προσπαθεί να σε πιάσει στο συναίσθημα με τα παππούτσια..ξύπνααααα…άτιμη νταίζη…
εγώ λέω νταίζη όχι μόνο να ξεχάσεις το λευκό γάμο αλλά το γάμο γενικά με το λουκά..που θα του πεις να απομακρυνθεί και από τη νόρα…τι λες μαρή;;;;σε βάλαμε ρυθμιστή στη ζωή μας και δεν το θυμόμαστε;;;

Λουκάς-νόρα:πολύ ωραία σκηνή..έτσι νοράκι..έτσι…ψήσ’τον..έχει γίνει πράσινος από τη ζήλεια ο λουκάκος…

Νταίζη-μπέλλος:νταίζη:<έλα ανοιχτά είναι.>.προ πολλού…gelio

Σκηνή αναζητώντας τη νόρα:μετά τη σαμπάνια..που είναι η νόρα οεο;;;
Οι σκηνές με τη δάφνη καλές..

Νταίζη-νόρα-μπέλλος:καλά η νόρα νομίζω πως το παραξύλωσε…και ο άλλος ο χαζός ο μήτσουλας τίποτα δεν καταλαβαίνει;;;

Νικόλας-νόρα-δάφνη:νομίζω πως το παρατράβηξαν το θέμα..

Ο γκρουμ κορυφή…τα έχει παίξει με αυτούς..στο τέλος κιόλας..όπου φύγει φύγει..

Επιστροφή στην αθήνα:ρε λουκά..άνοιξε τα αυτιά σου..σου το λέει η κοπέλα..για σένα ήρθε…στο είπε φάτσα κάρτα…αλλά πάλι τσακωμός;;;

Μάνος-νικόλας:καλά στη σειρά λοβοτομή τους κάνουν και αλλάζουν χαρακτήρα από τη μία μέρα στην άλλη;;;τι μετάλλαξη είναι αυτή του μάνου;;;;πάντως έτσι όπως τον κόβω δεν θα έχει κάνει συνεργασία με το χατζηβασιλείου αλλά με τη βέφα..

Εύα- μάνος:θα συμφωνήσω με εύα..εντάξει παρατράβηξε το αστείο ρε μάνο…

Και έρχομαι σε μελίτα-στέφανο: Love
αχ..τι ωραίες σκηνές…όλες μία και μία….εκεί στην πόρτα που τη βλέπει πως την κοίταζε έτσι..λιώνω..και μετά στην σκάλα δε σταμάτησε να την κρατά αγκαλιά…πεθαίνω…-πάντως δεν ξέρω αν η εύα οφείλει να καταλάβει αλλά και να μην καταλάβει εγώ μια χαρά θα φάω το βράδυ…

Το πρωί..η σκηνή πολύ γλυκιά…μικρή αλλά ΤΕΛΕΙΑ…
Και αυτή την τελειότητα έρχεται να την χαλάσει ο βενζεβούλ..πανάθεμά την…έτσι στέφανε..πες της τα..σιγά μην την νοιάζει η ευτυχία σου..μόνο τον εαυτό της σκέφτεται…σου λέω χριστιανή μου δεν μπορεί να ζήσει χωρίς τη μελίτα..είναι ευτυχισμένος μαζί της…
ε..ψιτ..σου μιλάει..ακούς τίποτα;;;και απαντώ…ΤΙΠΟΤΑ…όλο εύα και εύα η καρτάλω..…
αμάν με αυτή την εύα..αν σου αρέσει τόσο πολύ παντρέψου την εσύ μαρή…..

και στο τέλος..έσκασε η βόμβα…τίποτα ωραίο δεν κρατά για πολύ…
: curse :

Αχ πόσο συμφωνώ για Μελίτα Στέφανο!!Και μ'άρεσε τρελά η σκηνή που εκείνος κάθεται και βλέπει την σκιά της!Πο τρελάθηκα!!!! :D
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Ιαν 15, 2010 8:23 pm

Clarabelle έγραψε:
Αν χθες είχαμε ένα κωμικό το σημερινό ήταν φαρσοκωμωδία
Γέλασα με την καρδιά μου πάντως
Νόρα Λουκάς Δημήτρης Νταίζη σε σκηνές απείρου κάλους
Μάνος στα όρια της γελοιότητας
Καλύτερη σκηνή για μένα τα τηλεφωνήματα της Δάφνης σε Νόρα παρόντος του Λουκά
Ευτυχώς απο Μελίτα Στέφανο γλυτώσαμε με λίγο πόρτα και λίγο σκάλα.
Ο γκρουμ όλα τα λεφτά. Όλα όμως.
Το τελευταίο πεντάλεπτο βέβαια εντελώς σε άλλο κλίμα. Απο Δευτέρα τα κεφάλια μέσα. Οι μπόμπες σκάσανε. Νόρα και Λουκάς στα μαχαίρια και η Εύα έγκυος.
Να σας κάνω να ζηλέψετε ετοιμάζομαι να φύγω. Πάω Βεντέτα: juhu :


Καλό ταξίδι και να περάσεις ΤΕΛΕΙΑ!!!:):):)
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Ιαν 15, 2010 8:25 pm

Εγώ πάλι δεν ενθουσιάστηκα με το επεισόδιο...

- Χτες ήταν χαριτωμένο το σκηνικό με την Χαλκίδα, σήμερα ήταν ανούσιο.... Γέλασα βέβαια με τα μπερδέματα, αλλά πήγε καθόλου παρακάτω την ιστορία? Όλο αυτό γιατί έγινε? Για να κρατήσουν το ενδιαφέρον του κόσμου που θέλει Νόρα-Λουκά μαζί.... θα απαντήσω εγώ! Ξέρουν οι σεναριογράφοι ότι ο κόσμος αυτός είναι το συντριπτικό κομμάτι των τηλεθεατών..... και το εκμεταλλεύονται! Άρκετα! Ως εδώ όμως...

- Στέφανος-Μελίτα αγκαλιά και χαμογελαστοί..... χαρείτε το όσο μπορείτε γιατί άλλο ένα επεισόδιο τους δίνω.... Πάντως εμένα μου άρεσαν, της Παπά της πάει το πιο γελαστό...

- Μάνος-Εύα επίσης πολύ κουραστικό! Είπαμε ο Μπουγιούρης το έχει το χαλαρό αλλά αυτά που βλέπουμε να κάνει είναι απλά γελοία! Δεν έχει καμία σχέση με την ιστορία μέχρι τώρα.... και απλά τον κάνει πιο αντιπαθή!

- Χαίρομαι που η Εύα σκέφτεται την Μαρίλια.... μήπως όμως να έβρισκαν άλλο τρόπο να το δείξουν οι σεναριογράφοι? Χτυπάει άσχημα μέσα σε μια εβδομάδα δουλειάς να της λέει ότι θα καλύψει τα έξοδα των σπουδών της! Σωστή βέβαια που θέλει να κάνει "το κουμάντο" της αλλά τι θέλουν να μας περάσουν δεν καταλαβαίνω: ότι καλύτερα πηγαίνετε για μοντέλο κορίτσια γιατί αν προσπαθήσετε σε άλλες δουλειές (όπως η Εύα) δεν.... Μωρέ μπράβο!

- Η Αντιγονίτσα τα ίδια και τα ίδια, αν και άλλαξε ρούχα!
- Ο Πέτρος τα ίδια και τα ίδια....
- Η Δάφνη με τον Νικόλα είναι ένα νορμάλ παντρεμένο ζευγάρι... και φαίνονται ευτυχισμένοι! Μου αρέσουν οι σκηνές τους, βγάζουν ηρεμία και γαλήνη....
- Ευτυχώς δεν είχαμε κλεμένους πίνακες και δεν συμαζεύεται σήμερα.... δεν μπορώ να πω ότι μου έλειψε...

Τέλος:
- Της Εύας δεν της πάει ο σκούφος.... της τον δίνουν για να την δείξουν πιο μικρή? δεν ξέρω.... αλλά μη το κάνετε αυτό βρε παιδιά, μια χαρα γυναικάρα είναι η Ξυλά!
- Η Δρακουλάκη μου θύμισε πολύ την Καρέζη στο παίξιμο της...
- Η Πολυχρονίδη για άλλη μια φορά έδωσε ρέστα....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Παρ Ιαν 15, 2010 8:26 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
νοριτσα έγραψε:τα νευρα μουυυυυυυ Grrr ενα βημα μπροστα δεκα πισω μας πανε!!! ΕΛΕΟΣ δεν μας λυπουνται καθολου!!! πολυ καλο το επεισοδιο για νορα-λουκα! στεφ-μελ μια απο τα ιδια πατωματα,σκαλες κ κρεβατι και η νορα με τν λουκα ουτε φιλακι ΕΛΕΟΣ gmt τελειος ο Γαλίτης και η σκηνη της ευας στο τελος πολυ καλη. αλλα κοριτσια δεν μπορω να το χωνέψω ουτε ενα φλι?????? ΕΛΕΟΣ gmt : curse : wall

Mην γίνεσαι άδικη, έχουμε δει και τραπέζι και καναπέ! Αυτά τα επιπλάκια γιατί δεν τα αναφέρεις? Θέλεις να κλαίνε? lol!
Ε τοτε τζινακι μου να τα αναφερω και στο τραπεζι και στον καναπε οκ? μωρε ας δουμε την νορα με τν λουκα εστω και σε φιλι συντομα και γω δεν θα ξαναπω κακια για στεφ-μελ. αλλα δεν το βλεπω συντομα wall wall wall να σου ζητησω μια χαρη θελω εναν απο τους θε'ι'κους σχολιασμους σου pleeease
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 15, 2010 8:27 pm

"- Της Εύας δεν της πάει ο σκούφος.... της τον δίνουν για να την δείξουν πιο μικρή? δεν ξέρω.... αλλά μη το κάνετε αυτό βρε παιδιά, μια χαρα γυναικάρα είναι η Ξυλά!
- Η Δρακουλάκη μου θύμισε πολύ την Καρέζη στο παίξιμο της..."

Συμφωνώ σ'αυτά τα δύο ΑΠΟΛΥΤΑ!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Ιαν 15, 2010 8:27 pm

xristina79 έγραψε:
- Η Δρακουλάκη μου θύμισε πολύ την Καρέζη στο παίξιμο της...

Kαι μένα!Έλεγα να μην το πω γιατι ειναι ιεροσυλία αλλα μιας που το πες πρώτη...Μου τη θυμίζει απιστευτα!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Ιαν 15, 2010 8:32 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:
xristina79 έγραψε:
- Η Δρακουλάκη μου θύμισε πολύ την Καρέζη στο παίξιμο της...

Kαι μένα!Έλεγα να μην το πω γιατι ειναι ιεροσυλία αλλα μιας που το πες πρώτη...Μου τη θυμίζει απιστευτα!!

Άρα δεν ήταν η ιδέα μου....
Καλά εννοείται ότι δεν τις συγκρίνουμε.... αν είναι δυνατόν! :)
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 15, 2010 8:34 pm

Λοιπόν, μας έφαγαν 3 επεισόδια με Νόρα Λουκά για να πηγαινοέρχονται από δωμάτιο σε δωμάτιο και να μην γίνεται τίποτα.Ούτε την Χαλκίδα μας έδειξαν, που όποιος έχει πάει, θα ξέρει ότι είναι πανέμορφη πόλη. Φάγαμε 3 επεισόδια σε ένα ξενοδοχείο που την παράσταση έκλεψε ο groum χωρίς να μιλάει ,αλλά κατά τα άλλα η απόλυτη ΒΑΡΕΜΑΡΑ! Δύο, που έκαναν σαν σχολιαρόπαιδα και όση πλάκα και να είχαν από ένα σημείο και μετά κατάντησαν βαρετοί ο ένας στο δωμάτιο του άλλου και δεν έγινε τίποτα ερωτικό.
Η δε Νόρα όσο και να την πάω Κατίνα δεν ήταν ποτέ. Αυτά που κάνει είναι κατινίστικα και δεν είναι η Νόρα αυτή που όλοι ξέρουμε. Όσο για την συμπεριφορά της στον Δημήτρη είναι απαράδεκτη. Αυτή όχι μόνο τον χρησημοποιεί αλλά του την είπε και από πάνω, και αυτός ο καημένος της φέρεται υπέροχα!

Στέφανος-Μελίτα: Δεν έχω λόγια να περιγράψω τις σκηνές τους. Το ζευγάρι αυτό είναι λατρεμένο! Απλά θεοί! Τι να πρωτοπώ; Που πήγε και τον βρήκε και φιλήθηκαν και έκλεισαν την πόρτα.... όλες οι σκηνές τέλεια σκηνοθετημένες.
Μετά στο παράθυρο που τους έδειχνε μαζί. Για άλλη μια φορά, με πόση λατρεία φιλούσε ο Στέφανος την Μελίτα, της άγγιζε το πρόσωπο τα χείλη τα μαγουλάκια της! Την αγαπάει!!!Απλά τέλειοι.
Στην σκάλα ο Στέφανος είχε συνεχώς την Μελίτα αγκαλιά και την φιλούσε στους ώμους. Αυτή ήταν στην αγκαλιά του και αυτός δεν την άφηνε καθόλου!! Από τις πιο ωραίες και γλυκές σκηνές τους. : respect :
Το πρωΐ στο κρεβάτι μαζί επιτέλους σαν φυσιολογικό ζευγάρι!! Τέλειοι!!!

Στην σκάλα κρατάω αυτό που είπε ο Στέφανος στην Μελίτα: Εγώ κατανόησα τα αισθήματα της Εύας για τον Μάνο, οφείλει και αυτή να κατανοήσει τα δικά μου αισθήματα για σένα.
Και εκεί που τον ρώτησε η Μελίτα αν μπορούν να προχωρήσουν μαζί... και ο Στέφανος της είπε " Σημασία δεν έχει αν μπορούμε, αλλά ότι το θέλουμε"! Μόνο που δεν σας αφήνουν όλοι οι άλλοι Στέφανε....

Τέλος το πρωΐ τι ωραίοι που ήταν αγκαλιά και πετάχτηκε ο μπαμπούλας.Μα τι στον διάολο νυχτιάτικα γύρισε; ΈΛΕΟΣ! Την χολή τους έκοψε!!
Στον κήπο ο Στέφανος την είπε " μωρό μου" τόσο αυθόρμητα... σαν να είναι κανονικό ζευγάρι! Και το φιλάκι μετά! Στέφανος Μελίτα απλά τέλειοι αν και ήθελα παραπάνω σκηνές!

Μπαμπούλας-Στέφανος: Ο Στέφανος να λέει "είμαι ερωτευμένος με την Μελίτα" και το άλλο που κρατάω εγώ " είμαι ευτυχισμένος μαζί της" και ΝΑΙΑΙΑΙΑΙ!! Είναι ευτυχισμένος με την Μελίτα! Χαμογελάει , φωτίζει το πρόσωπό του, παίρνει ζωή με την Μελίτα και είναι άλλος άνθρωπος. Καμία σχέση με τον Στέφανο των πρώτων επεισοδίων. Και αυτή η μάνα του τον βλέπει ευτυχισμένο και χαρούμενο και δεν την νοιάζει. Και ο Στέφανος έφτασε στο σημείο να της το πει ότι αν τον αγαπούσε πραγματικά θα την ένοιαζε η ευτυχία του. Αλλά φυσικά αυτή κοιτάζει την πάρτη της. Καρτάλω μας έπρηξες με την Εύα. Έλεος. Μέχρι και ο γιος της το είπε ότι έχουν αλλάξει τα πράγματα για τον Στέφανο πια και θέλει την Μελίτα! " Δεν νομίζω ότι μπορώ να ζήσω χωρίς αυτήν"! Δηλαδή τι άλλο πρέπει να πει και να κάνει ο άνθρωπος για να το καταλάβει και να το αποδεχτεί; Και θα έλεγα τώρα τίποτα για το ένστικτό της και τις βλακείες της.... έλεος. Ας την πάρει αυτή την Εύα μιας και έχει λυσσάξει τόσο.

Τέλος είναι πραγματικά κρίμα ο Μάνος να έχει καταντήσει Ηλίας Μαμαλάκης και να μην λέει κάτι της προκοπής.
Αμαλία-Πέτρος αν και μικρή σκηνή για άλλη μια φορά ήταν καταπληκτικοί οι 2 τους.

Εύα: Αφού τελικά ήταν καλό το κρέας σύμφωνα με την Μαρίλια γιατί πήγες χτες στον Μάνο να του πας τα τάπερ; Μήπως τα θέλει ο οργανισμός σου;;
Τέλος απότομη προσγείωση. Είναι έγκυος. Μπλιάάχ!! Το σκέφτομαι και ξενερώνω μετά τις τέλειες στιγμές Στέφανου Μελίτας που ακολουθεί αυτή η άκυρη εγκυμοσύνη και η πανάκυρη αποβολή!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Ιαν 15, 2010 8:35 pm

xristina79 έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
xristina79 έγραψε:
- Η Δρακουλάκη μου θύμισε πολύ την Καρέζη στο παίξιμο της...

Kαι μένα!Έλεγα να μην το πω γιατι ειναι ιεροσυλία αλλα μιας που το πες πρώτη...Μου τη θυμίζει απιστευτα!!

Άρα δεν ήταν η ιδέα μου....
Καλά εννοείται ότι δεν τις συγκρίνουμε.... αν είναι δυνατόν! :)

Προφανώς όχι!Και ξέρεις που μου το θύμισε πιο πολύ!Εκει που χαστουκισε το Λουκα η φωνή της!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 15, 2010 8:36 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λοιπόν, μας έφαγαν 3 επεισόδια με Νόρα Λουκά για να πηγαινοέρχονται από δωμάτιο σε δωμάτιο και να μην γίνεται τίποτα.Ούτε την Χαλκίδα μας έδειξαν, που όποιος έχει πάει, θα ξέρει ότι είναι πανέμορφη πόλη. Φάγαμε 3 επεισόδια σε ένα ξενοδοχείο που την παράσταση έκλεψε ο groum χωρίς να μιλάει ,αλλά κατά τα άλλα η απόλυτη ΒΑΡΕΜΑΡΑ! Δύο, που έκαναν σαν σχολιαρόπαιδα και όση πλάκα και να είχαν από ένα σημείο και μετά κατάντησαν βαρετοί ο ένας στο δωμάτιο του άλλου και δεν έγινε τίποτα ερωτικό.
Η δε Νόρα όσο και να την πάω Κατίνα δεν ήταν ποτέ. Αυτά που κάνει είναι κατινίστικα και δεν είναι η Νόρα αυτή που όλοι ξέρουμε. Όσο για την συμπεριφορά της στον Δημήτρη είναι απαράδεκτη. Αυτή όχι μόνο τον χρησημοποιεί αλλά του την είπε και από πάνω, και αυτός ο καημένος της φέρεται υπέροχα!

Στέφανος-Μελίτα: Δεν έχω λόγια να περιγράψω τις σκηνές τους. Το ζευγάρι αυτό είναι λατρεμένο! Απλά θεοί! Τι να πρωτοπώ; Που πήγε και τον βρήκε και φιλήθηκαν και έκλεισαν την πόρτα.... όλες οι σκηνές τέλεια σκηνοθετημένες.
Μετά στο παράθυρο που τους έδειχνε μαζί. Για άλλη μια φορά, με πόση λατρεία φιλούσε ο Στέφανος την Μελίτα, της άγγιζε το πρόσωπο τα χείλη τα μαγουλάκια της! Την αγαπάει!!!Απλά τέλειοι.
Στην σκάλα ο Στέφανος είχε συνεχώς την Μελίτα αγκαλιά και την φιλούσε στους ώμους. Αυτή ήταν στην αγκαλιά του και αυτός δεν την άφηνε καθόλου!! Από τις πιο ωραίες και γλυκές σκηνές τους. : respect :
Το πρωΐ στο κρεβάτι μαζί επιτέλους σαν φυσιολογικό ζευγάρι!! Τέλειοι!!!

Στην σκάλα κρατάω αυτό που είπε ο Στέφανος στην Μελίτα: Εγώ κατανόησα τα αισθήματα της Εύας για τον Μάνο, οφείλει και αυτή να κατανοήσει τα δικά μου αισθήματα για σένα.
Και εκεί που τον ρώτησε η Μελίτα αν μπορούν να προχωρήσουν μαζί... και ο Στέφανος της είπε " Σημασία δεν έχει αν μπορούμε, αλλά ότι το θέλουμε"! Μόνο που δεν σας αφήνουν όλοι οι άλλοι Στέφανε....

Τέλος το πρωΐ τι ωραίοι που ήταν αγκαλιά και πετάχτηκε ο μπαμπούλας.Μα τι στον διάολο νυχτιάτικα γύρισε; ΈΛΕΟΣ! Την χολή τους έκοψε!!
Στον κήπο ο Στέφανος την είπε " μωρό μου" τόσο αυθόρμητα... σαν να είναι κανονικό ζευγάρι! Και το φιλάκι μετά! Στέφανος Μελίτα απλά τέλειοι αν και ήθελα παραπάνω σκηνές!

Μπαμπούλας-Στέφανος: Ο Στέφανος να λέει "είμαι ερωτευμένος με την Μελίτα" και το άλλο που κρατάω εγώ " είμαι ευτυχισμένος μαζί της" και ΝΑΙΑΙΑΙΑΙ!! Είναι ευτυχισμένος με την Μελίτα! Χαμογελάει , φωτίζει το πρόσωπό του, παίρνει ζωή με την Μελίτα και είναι άλλος άνθρωπος. Καμία σχέση με τον Στέφανο των πρώτων επεισοδίων. Και αυτή η μάνα του τον βλέπει ευτυχισμένο και χαρούμενο και δεν την νοιάζει. Και ο Στέφανος έφτασε στο σημείο να της το πει ότι αν τον αγαπούσε πραγματικά θα την ένοιαζε η ευτυχία του. Αλλά φυσικά αυτή κοιτάζει την πάρτη της. Καρτάλω μας έπρηξες με την Εύα. Έλεος. Μέχρι και ο γιος της το είπε ότι έχουν αλλάξει τα πράγματα για τον Στέφανο πια και θέλει την Μελίτα! " Δεν νομίζω ότι μπορώ να ζήσω χωρίς αυτήν"! Δηλαδή τι άλλο πρέπει να πει και να κάνει ο άνθρωπος για να το καταλάβει και να το αποδεχτεί; Και θα έλεγα τώρα τίποτα για το ένστικτό της και τις βλακείες της.... έλεος. Ας την πάρει αυτή την Εύα μιας και έχει λυσσάξει τόσο.

Τέλος είναι πραγματικά κρίμα ο Μάνος να έχει καταντήσει Ηλίας Μαμαλάκης και να μην λέει κάτι της προκοπής.
Αμαλία-Πέτρος αν και μικρή σκηνή για άλλη μια φορά ήταν καταπληκτικοί οι 2 τους.

Εύα: Αφού τελικά ήταν καλό το κρέας σύμφωνα με την Μαρίλια γιατί πήγες χτες στον Μάνο να του πας τα τάπερ; Μήπως τα θέλει ο οργανισμός σου;;
Τέλος απότομη προσγείωση. Είναι έγκυος. Μπλιάάχ!! Το σκέφτομαι και ξενερώνω μετά τις τέλειες στιγμές Στέφανου Μελίτας που ακολουθεί αυτή η άκυρη εγκυμοσύνη και η πανάκυρη αποβολή!

Συμφωνώ ακόμα και στα σημεία στίξης!!!!! : respect :
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Παρ Ιαν 15, 2010 8:37 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:
xristina79 έγραψε:
mimi_loukas+nora έγραψε:
xristina79 έγραψε:
- Η Δρακουλάκη μου θύμισε πολύ την Καρέζη στο παίξιμο της...

Kαι μένα!Έλεγα να μην το πω γιατι ειναι ιεροσυλία αλλα μιας που το πες πρώτη...Μου τη θυμίζει απιστευτα!!

Άρα δεν ήταν η ιδέα μου....
Καλά εννοείται ότι δεν τις συγκρίνουμε.... αν είναι δυνατόν! :)

Προφανώς όχι!Και ξέρεις που μου το θύμισε πιο πολύ!Εκει που χαστουκισε το Λουκα η φωνή της!

Ακριβώς! Το παιχνίδι που έκανε με την φωνή της, το έκανε νομίζω και σε 1-2 άλλες στιγμές, είναι ίδιο...
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 15, 2010 8:42 pm

Να συμπληρώσω επίσης ότι εκεί που κάθοταν ο Στέφανος και είδε την σκιά της και τινάχτηκε.... όλα τα λεφτά!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Ιαν 15, 2010 8:43 pm

Ntinaki1 έγραψε:Να συμπληρώσω επίσης ότι εκεί που κάθοταν ο Στέφανος και είδε την σκιά της και τινάχτηκε.... όλα τα λεφτά!!!

Όλα όμως!Όλα! Love!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 15, 2010 8:48 pm

Ναι Izabella μου! Είναι θεοί!!! Δυό τρία επεισόδια με Στέφανο και Μελίτα σε χαλαρές στιγμές θα τα έχουμε ... μετά μαυρίλα. Πάντως αυτό που είπε ότι είναι ευτυχισμένος μαζί της είναι αυτό που κρατάω εγώ από τον Στέφανο. Μακριά της θα είναι σκέτη δυστυχία άρα δεν γίνεται να μην είναι μαζί! Απλά δεν γίνεται!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 282 - Ημερομηνία 15-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Ιαν 15, 2010 8:49 pm

Ntinaki1 έγραψε:Λοιπόν, μας έφαγαν 3 επεισόδια με Νόρα Λουκά για να πηγαινοέρχονται από δωμάτιο σε δωμάτιο και να μην γίνεται τίποτα.Ούτε την Χαλκίδα μας έδειξαν, που όποιος έχει πάει, θα ξέρει ότι είναι πανέμορφη πόλη.

θα συμφωνήσω...επείδη από χαλκίδα είμαι..χαλκίδα περίμενα να δω και χαλκίδα πουθενά...-για αυτό άλλωστε δεν τους πέτυχα και πουθενά...χαχαχαχα


Ntinaki1 έγραψε:Στέφανος-Μελίτα:
Στον κήπο ο Στέφανος την είπε " μωρό μου" τόσο αυθόρμητα... σαν να είναι κανονικό ζευγάρι! Και το φιλάκι μετά! Στέφανος Μελίτα απλά τέλειοι αν και ήθελα παραπάνω σκηνές!

αχ..ναι..την είπε μωρό του..runaround .ήθελα να το πω και εγώ..επίσης και εγώ περίμενα και άλλες σκηνές...να έχω να τις κοιτάω..έρχονται δύσκολες μέρες...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης