Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

+38
KatsaroYpotheto
edem4ever
Mafalda
CineFreak
Ευάκι
nana
NATALITSA_LOUKITSA
Izabella29
KAZY
xristina79
almaresi
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
stefanos-melita
anna90
mimi
PrincessRachel
jim7
marializ25
Ntinaki Agapaei Petraki
konstantina
Ntinaki1
evanna
mina
kikialex
nikidanis
glgs
mimi_loukas+nora
margaret
LIBRA
Καρ-Mik
anastasia20
aggeliki
KonstantinaA
νοριτσα
DESPOINA
Amalia_1297
loukitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap18%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap41%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 41% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap27%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 27% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap8%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap2%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap4%Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Ιαν 21, 2010 4:54 pm

ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ!!!!!
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΜΟΥ!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΟΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΡΙΞΑΤΕ!!!!! maaaad
ΜΑΝΟΣ-ΑΓΓΕΛΑ: ΑΡΕ ΜΑΝΟ ΠΑΛΙ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ!!!! ΑΛΛΑ Κ Η ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ! ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΕΡΙΠΕ Κ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!!
ΕΥΑ!!!!
ΠΟΠΟ ΤΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΚΟΥΚΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΜΑΤΙΑΣΩ!!!!! Love!
ΝΟΡΑ-ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ-ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ:
Ε-Λ-Ε-Ο-Σ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΑΦΟΥ ΑΓΑΠΙΕΣΤΕ ΟΜΟΛΟΓΙΣΤΕ ΤΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΟΝΟΥΜΕ ΑΦΗΣΤΕ ΤΙΣ ΥΤΟΠΑΘΙΕΣ Κ ΤΑ ΠΡΟΞΕΝΙΑ!!!!!!! ΠΥΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Ε ΠΥΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!!!! maaaad
ΓΑΡΥΦΑΛΟ-ΠΕΤΡΟΣ Love!
ΚΡΑΤΑΤΕ ΜΕ ΘΑ ΤΙΣ ΧΗΜΙΞΩ!!!!!!
ΚΟΙΤΑ ΘΑΡΡΟΣ Κ ΑΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ Η ΝΤΑΙΖΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΕΜΕ Κ ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ!!! ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΛΕΣ-ΛΕΤΕ!!! gelio
ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΕΤΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΨΤΕΙΣ ΤΟΝ ΑΕΡΑ!!!! ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! vomit
ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΛΕΣ?
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΟΡΥΦΗΣ Νο2!!!
ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ!!!! ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΑΚΡΗ ΔΕ ΒΓΑΛΑΜΕ!!!
ΑΓΓΕΛΑ-ΕΥΑ: ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΓΕΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΙ ΠΑΣ ΣΤΡΙΨΕ ΛΙΓΟ!!! ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ!!! ΜΠΟΥΜ!!!!!! ΤΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΕΣΑΜΕ ΠΑΝΩ ΣΕ ΜΑΝΤΡΑ!!! ΟΧΙ ΚΑΛΕ Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ!!!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΑ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΚΕΙ ΝΤΟΥΒΑΡΙ!!!! ΑΚΑΡΔΗ!!! ΜΟΥ ΕΡΕΣΕΙ ΠΟΥ Η ΑΓΓΕΛΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ!!!!
ΑΜΑΛΙΑ-ΜΕΛΙΤΑ: ΣΙΓΑ ΡΕ ΑΜΑΛΙΑ ΜΗ ΤΗΣ ΦΕΡΟΥΜΕ Κ ΣΤΙΛΙΣΤΑ!!!
ΑΛΛΑ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΒΕΓΓΑΛΙΚΑ!!! ΜΙΑ ΜΙΑ ΘΑ ΣΚΑΝΕ ΟΙ ΒΟΜΒΕΣ Κ ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ!!! ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΜΠΑΣΤΑ ΟΜΩΣ ΛΙΑΓΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ......!
ΜΠΕΛΟΣ-ΝΟΡΑ:ΑΚΟΥ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΣΕΞΠΗΡ!!!!! ΠΑΚΕΤΟ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ
ΜΕ ΕΝΑ ΒΙΒΝΛΙΟ ΠΑΚΕΤΟ Κ ΕΝΑ ΔΕΙΠΝΟ!!! Κ ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ ΧΟΛΕΡΑ!!!!
ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ:
ΑΧ ΡΕ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΙΣ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΧΑΡΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ!!! ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΜΠΑΓΙΟΝΕΤ Κ ΜΠΙΓΙΟΝΣΕ!!!! ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΜΠΡΙΖΑ!!!!!!!! gelio gelio
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΚΑΡΙΑ
Ο ΔΡΟΜΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΣ Κ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΔΕΜΕΝΑ ΚΥΡΑ ΜΟΥ!!! ΝΑ ΦΥΓΕΤΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ!!!!
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ:
ΑΧ ΡΕ ΣΤΕΦΑΝΕ ΕΙΠΕΣ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ Κ ΣΟΥ ΡΘΕ ΚΕΡΑΜΙΔΑ!!! ΕΥΑ:
ΟΧΙ ΣΤΕΦΑΝΕ ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΒΟΜΒΑ ΗΡΘΑ Κ ΘΑ ΦΥΓΩ!!!!
ΜΕΛΙΤΑ-ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ:
: respect : : respect : ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΗ Η ΣΚΗΝΗ!!!!! ΚΑΛΑ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΦΟΒΕΡΟΣ!!!! ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΑΤΕ ΠΑΛΙ ΤΟΥΡΜΠΟ ΟΜΩΣ!!!! ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΗΣ!!!!! gelio
ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΡΟΒΛΕΠΕΤΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΜΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΩΝ!!!!!

edit by Jim7
1η προειδοποίηση 2.11
Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Ιαν 21, 2010 9:36 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Κλεμμένο αλλά αυτό θα υποστηρίζω απο εδώ και πέρα (ειδικά αν ο Λουκάς ξεφύγει με το γαρύφαλλο)

Μπέλλο προχώρα κουτούπωσε τη Νόρα!
Λουκά! Βλάκα! Στην έφαγε για πλάκα!


Mik : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
javascript:emoticonp(': respect :')
Πες μου ότι αυτό το τέλειο σύνθημα είναι δική σου έμπνευση Βασιλική να με τρελάνεις! Είναι ΤΕΛΕΙΟ! : respect : Λύθηκα στο γέλιο! gelio Όπως και να έχει, όμως, εγώ ερωτική σκηνή ανάμεσα σε Μπέλλο και Νόρα δε θα αντέξω να δω! Με το ζόρι έριχνα καμιά ματιά σε Λουκά-Νταίζη, όχι να το ξαναπεράσω! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 21, 2010 9:39 pm

sifantid έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Κλεμμένο αλλά αυτό θα υποστηρίζω απο εδώ και πέρα (ειδικά αν ο Λουκάς ξεφύγει με το γαρύφαλλο)

Μπέλλο προχώρα κουτούπωσε τη Νόρα!
Λουκά! Βλάκα! Στην έφαγε για πλάκα!


Mik : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
javascript:emoticonp(': respect :')
Πες μου ότι αυτό το τέλειο σύνθημα είναι δική σου έμπνευση Βασιλική να με τρελάνεις! Είναι ΤΕΛΕΙΟ! : respect : Λύθηκα στο γέλιο! gelio Όπως και να έχει, όμως, εγώ ερωτική σκηνή ανάμεσα σε Μπέλλο και Νόρα δε θα αντέξω να δω! Με το ζόρι έριχνα καμιά ματιά σε Λουκά-Νταίζη, όχι να το ξαναπεράσω! lol!

Οχι να το παινευτώ αλλα.... red Ναι!!!

Α, εγώ θέλω Μπέλλο-Νόρα μαζί......Μην με βαράς....Μόνο έτσι θα ξυπνήσει ο χαλβάς...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από almaresi Παρ Ιαν 22, 2010 12:47 am

Clarabelle έγραψε:
Πάντως με το Μάνο εσχάτως έχουμε ένα θεματάκι
Φάνηκε απ όσα έλεγε στην Αγγέλα οτι την Εύα την αγαπάει
Και τώρα με ποιά είναι ερωτευμένος;Wow

gelio gelio gelio Θα του βρούνε μια άλλη την επόμενη season γιατί τώρα μάλλον μπερδεύεται με τη νέα του κατάσταση...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 285 - Ημερομηνία 20-01-2010

Δημοσίευση από zwi Σαβ Ιαν 23, 2010 9:11 pm

ο Λουκάς ήταν απλά θεός!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης