Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

+36
KAZY
loukasnora
Jennifer
CineFreak
Mafalda
almaresi
Materialgirl
NATALITSA_LOUKITSA
nana
stefanos-melita
charmie258
panda
hionati
mimi
mariaki
jim7
nikidanis
xristina79
kikialex
konstantina
glgs
Ntinaki1
evanna
Καρ-Mik
Izabella29
aggeliki
verile_mistika
DESPOINA
KatsaroYpotheto
sifantid
sarita
filitsa
anastasia20
anna90
loukitsa
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap12%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap45%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 45% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap25%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap14%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap4%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap0%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Jennifer Πεμ Ιαν 28, 2010 3:35 pm

alexandra 35 έγραψε:ΝΟΡΑ + ΛΟΥΚΑΣ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΕΓΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ Snif Snif

ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕ Η ΝΟΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΔΙΝΕ ΤΗΝ ΑΝΘΟΔΕΣΜΗ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΑ ΤΗ ΔΩΣΕΙ. ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΠΗΧΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ, ΝΑ ΛΕΝΕ Σ' ΑΓΑΠΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ? Synelthe ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ, ΛΟΥΚΑ ΠΟΙΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΝΤΕΥΤΕΙ? ΤΟ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ?

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΞΥΠΝΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ, ΠΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΕΛΙ 33 ΙΣΟΒΙΑ ΟΜΩΣ. ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΣΤΗ ΝΟΡΑ, ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΣΑΣ, ΣΑΝ ΜΩΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ ΣΑΣ, ΟΧΙ ΕΧΕΤΕ ΠΡΑΣΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕΙ, ΟΧΙ ΑΦΡΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΝΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝ ΓΙΝΕΙ Η ΕΚΡΗΞΗ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑ ΤΡΙΓΥΡΩ?

ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ ΣΤΑ ΝΥΦΙΚΑ, ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΣΑΝ ΝΥΦΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑΚΟΥ ΤΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΙΛΑΜΕ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ.

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ, ΟΠΟΥ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΥΠΕΘΕΣΕ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΝΥΦΙΚΑ. Fskl ΠΑΝΗΛΙΘΙΕ....... ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΒΡΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ.

ΤΩΡΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΝΤΕ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ, ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ. ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΚΑΛΕ? ΑΝΑΓΟΥΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΟΤΑΝ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙΣ? ΚΑΙ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗ ΖΩΗ? ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΕΛΚΟΣ, ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΜΦΡΑΓΜΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ.

ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ ΤΗΣ ΤΗΝ ΚΑΠΝΙΣΕΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΤΡΕΞΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΗ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΠΙΣΩ ΜΕΤΑ.

ΚΑΛΑ ΤΖΙΝΑΚΙ ΑΚΟΥΣΕΣ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΗΛΩΣΕ ΔΗΜΟΣΙΩΣ, " ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΤΕΡΑΣ" ΚΑΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΕΙΝΑΙ ΞΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΣΕ ΘΕΛΩ Σ΄ΑΓΑΠΑΩ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ. ΤΩΡΑ ΝΤΑΙΖΑΚΗ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ. ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΣΟΥ ΚΑΡΦΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΓΙΟ ΣΟΥ ΑΛΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ. ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗ ΦΑΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ε? ΝΑ ΤΑ ΞΕΚΟΚΑΛΙΣΕΙΣ ΕΣΥ ΠΡΩΤΗ.

ΠΑΡΤΑ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ, ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΡΗΜΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ, ΚΟΥΡΕΛΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΩΡΗ ΠΑΠΙΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΝΟΡΑ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΤΑΣ, ΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ, ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΓΑΠΗΣΕΙ?

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΙΛΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ? ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΜΑΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΣΙΑΣΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΑΝ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΘΕΣ? ΜΩΡΕ ΜΙΑ ΜΠΟΥΦΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΑ ΙΣΑ ΣΟΥ. ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΣΥΓΧΥΣΕΙ ΠΙΑ. Grrr

ΣΚΗΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ+ΜΑΝΟΣ+ΠΕΤΡΟΣ+ΧΑΤΖΗΓΛΙΤΣΑΣ ΟΛΟΙ ΤΕΛΕΙΟΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΒΛΑΚΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΔΕΝ ΘΑ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΙΑ. ΕΚΑΤΣΕ ΤΟ ΚΑΘΑΡΜΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΞΥΛΟ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΥΟ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑΝ. ΠΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΡΤΑΛΗ ΘΑ ΣΤΑ ΦΑΕΙ Ο ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΗΝ ΕΣΤΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΒΛΑΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΩΣ ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΠΕΣΕΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΣΤΗ ΦΑΚΑ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΤΑ ΧΩΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΙΛΟΤΟ. ΑΜΑΛΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ, ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΥΠΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ
***** ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΕΙΣ ΝΑ ΘΕΣ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΣΟΥ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ.

ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΤΡΟΣ " Ο ΚΑΡΤΑΛΗΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ" ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΠΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.

Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΠΑΛΙ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ. ΝΑΙ ΤΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΖΗΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΣ , ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΣ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΕΣ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΗ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ ΜΕΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΟ ΠΕΔΙΟ ΓΙΑ ΕΣΑΣ?

ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ? ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ Η ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΗΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΗ ΝΕΦΕΛΗ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ? ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΦΑΓΕ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ.

ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΤΗ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΞΕΙΣ ΤΩΡΑ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΧΤΕΙ Η ΕΥΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΥΡΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΣ ΑΝ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ? wall ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ? ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΑ? ΤΟΣΟ ΤΡΕΛΛΗ? cake

ΚΑΙ Η ΘΕΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΒΛΗΤΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ " ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ, Σ' ΑΓΑΠΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ" ΚΑΙ Η ΧΑΖΟΧΑΡΥΜΕΝΗ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΛΥΦΘΗΚΕ ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ. ΝΑΙ ΜΕΛΙΤΑ Σ' ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΑΛΛΩΝ. ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΧΘΕΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΜΙΛΑΜΕ.

ΕΥΑ + ΜΑΝΟΣ ΩΡΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ Η ΕΥΑ , ΟΛΟ ΜΕ ΣΤΥΛ ΚΑΙ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΠΑΕΙ Ο ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΑ ΤΗ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΟΜΩΣ. ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΛΕΜΕ. Η ΕΥΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΗΤΑΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΨΗΣΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΙ ΠΡΟΚΟΠΗ ΝΑ ΔΕΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΛΕ?

ΕΥΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΗ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟ. ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΜΑΦΙΟΖΟΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.

ΜΟΝΟ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΗΣ ΜΙΛΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ, ΑΣΧΕΤΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ ΤΗΣ, ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ.


+1 προειδοποίηση για απρεπές λεξιλόγιο
Παρακαλώ να προσέχουμε πώς εκφραζόμαστε!

Ευχαριστώ ~ KatsaroYpotheto

Είχα τους σχολιασμούς της Clarabelle και της Τζίνας να υποκλίνομαι, τώρα θα αρχίσω και στους δικούς σου : respect :
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Petrinaki Πεμ Ιαν 28, 2010 3:42 pm

Το σημερινό επεισόδιο ήταν πολύ καλό..Η σκέψη της Νόρας(αν κ το νυφικό της δε μου άρεσε)ήταν πολύ γλυκιά κ οι δύο ήταν τέλειοι..Το ύφος της καημένης της πωλήτριας ήταν όλα τα λεφτά έμεινε κάγκελο..Πρώτη φορά χθές στεναχωρήθηκα με την Μελίτα,όταν την ρώτησε ο Στέφανος αν τους παρακολουθεί κ είπε ναι λέω ήμαρτον πόσο χαμηλά ακόμα θα πέσει είναι κρίμα την λυπήθηκα.
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 28, 2010 4:12 pm

Συμφωνώ απόλυτα Petrinaki η Μελίτα ειλικρινά είναι να τη λυπάσαι, έχει ξεπέσει τόσο και μάλιστα για έναν φλούφλη που πάει όπου του υποδείξουν!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 28, 2010 4:17 pm

Να και γω την λυπάμαι και δέχομαι πως όπως φαίνεται δεν μπορεί να πει όχι,απλά πάντα ήμουν της άποψης πως όσο και να αγαπάς όταν σε ξεφτιλίζει ο άλλος και όταν σε έχει σε δέυτερη μοίρα,πρέπει και συ να φεύγεις.Βέβαια δεν έχω νιώσει μεγάλο έρωτα στη ζωή και οπότε αυτά είναι λόγια και απόψεις που έχω και μπορεί αν ζούσα έναν μεγάλο έρωτα να φερόμουν έτσι(που δεν το νομίζω γιατί νιώθω πως με ξέρω καλά).Το μόνο που έυχομαι γενικώς είναι οι γυναίκες να κατεφέρνουν να επιβάλλονται περισσότερο στα συναισθήματά τους και ας πονάνε,το ξέρω πως πολλές φορές είναι άδικο.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 28, 2010 4:22 pm

Izabella29 έγραψε:Να και γω την λυπάμαι και δέχομαι πως όπως φαίνεται δεν μπορεί να πει όχι,απλά πάντα ήμουν της άποψης πως όσο και να αγαπάς όταν σε ξεφτιλίζει ο άλλος και όταν σε έχει σε δέυτερη μοίρα,πρέπει και συ να φεύγεις.Βέβαια δεν έχω νιώσει μεγάλο έρωτα στη ζωή και οπότε αυτά είναι λόγια και απόψεις που έχω και μπορεί αν ζούσα έναν μεγάλο έρωτα να φερόμουν έτσι(που δεν το νομίζω γιατί νιώθω πως με ξέρω καλά).Το μόνο που έυχομαι γενικώς είναι οι γυναίκες να κατεφέρνουν να επιβάλλονται περισσότερο στα συναισθήματά τους και ας πονάνε,το ξέρω πως πολλές φορές είναι άδικο.

Izabella θα χρησιμοποιήσω μια φράση της ακαταμάχητης Samantha από το Sex & the City λίγο παραλλαγμένη: Η πιο μακροχόνια σχέση μας είναι αυτή με τον εαυτόν μας οπότε αυτή πρέπει να φροντίζουμε πάνω απο όλα!

Η Μελίτα δεν νομίζω ότι νιώθει καλά με τον εαυτό της οπότε πρέπει να κάνει κάτι να αλλάξει συμπεριφορά.

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από LIBRA Πεμ Ιαν 28, 2010 4:46 pm

KatsaroYpotheto έγραψε: Η πιο μακροχόνια σχέση μας είναι αυτή με τον εαυτόν μας οπότε αυτή πρέπει να φροντίζουμε πάνω απο όλα!


ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ!!! : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 28, 2010 4:50 pm

Ναι είναι μια πολύ σωστή φράση και πρέπει όλες μας να την βάλουμε καλά στο μυαλό μας.Και όντως η Μελίτα σ'αυτή τη φάση δεν τα έχει καλά με τον εαυτό της και γι'αυτό και βασανίζεται έτσι.Είναι λογικό!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από mimi Πεμ Ιαν 28, 2010 4:57 pm

τώρα θα σχολιάσω ................
Νόρα Λουκάκος : τι σκηνή ήταν αυτή προσκυνώ τι συναίσθημα ;; το Νοράκι φοβάται ότι θα τον χάσει και αυτός την αγαπάει και επειδή την αγαπάει και ταυτόχρονα είναι και ερωτευμένος μαζί της (φοβερό εντυπωσιάστηκα)δεν θέλει να την έχει να περιμένει και να εξευτελίζεται σωστός ...........................και γενικά η σκηνή θεικήηηηηη θυμήθηκα γιατί αγαπάω την Εδέμ Θέλω Νόρα και Λουκά μαζί έτοιμος ήταν να της πει τι χάνει .............................................
Στέφανος-Εύα Μελίτα στο backround: αχ χημεία ...................................... Melitaki τα γυαλιά του επαγγέλματος ή δικά σου ;;;
Αμαλία-Μάνος: Μάνος σωστός στο θέμα με το παιδί σωστός και πάλι σωστός και δύσκολα το λέω εγώ για το Μάνο εεε όχι και μύγα ο Στέφανος Μάνο θα σε μαλώσω και από ότι έχω καταλάβει ο Μάνος δεν λείπει σαν πατέρας είναι εκεί η Κατινάρα λείπει μωρέ να την βρεις μόνο μην την βρεις εν ώρα εργασίας
Εγκυμονούσα - Μανούλα της Εγκυμονούσας : δεν κατάλαβα τι κακό έχει το λεμόνι και εγώ τρώω λεμόνια σκετά και τι γλυκιά η συζήτηση της Αγγέλα μην ανοίγεις το θέμα Νόρα-Λουκάς ........Δεν θέλω να χάσει το μωρό
Κατινάρα-Βατραχούλα : δεν μπορείς γιατί δεν είσαι υπεράνω Μελίτα κατίνα είσαι αχ και εμένα μου άρεσε αυτή η σκηνή (Εύα-Στέφανος)Δεν το είχει σκεφτεί ποτέ μεχρι τώρα το κρατάω αυτό
χαρά η Μελίτα που έκανε πρόταση γάμου ο Μάνος στην Εύα τι άλλο θα δω όχι πείτε μου τι άλλο ;;;
Νταίζη-Λουκάς:#&&%$&*))*&#@@!%^*(*^%$
κΑτίνες : κατινοσυζήτηση
Χατζηγλίτσης Αγόρια : ωραία σκηνή τα τρία αγόρια έσκισαν το τέταρτο @@@@@@@@@@
Νόρα-Νυφικό : ωραία σκηνή πολύ γλυκιά έδειξα την πίκρα μιας γυναίκας όχι επειδή θα μείνει στο ράφι αλλά επειδή χάνει τον άντρα που αγαπάει η πωλήτρια έμεινε
Τρία παιδιά Βολιότικα: super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χα χα χα τα αγόρια και η Εύα χα χα χα
Νόρα-Λουκάς : απόγνωση..................................................
Χρήστος-Νταίζη : δεν σχολιάζω θα με τσουρομαδίσει η Τζίνα σκοτώστε τη Νταίζη τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οικία Ρούσσου: για τον Μάνο πατέρα του παιδιού της και τον δικό της τον πατέρα τίποτα μόνο τον Στέφανο εκεί που της πέταξε την ατάκα του Στέφανου στα μούτρα πέθανα
Εύα-Μάνος : έλεος αγόρι μουυυ έλεος
Δάφνη -Νόρα : ο ορισμός της φιλίας τα κορίτσια καταπληκτικά μαζί
Λουκάς-Νικόλας : σας έχω πει πόσο τον πάω τελευταία εεε ;;;
Εύα-Αντιγόνη: πολύ ωραία σκηνή μου άρεσε
Μελίτα-Στέφανος :Μελίτα σε λυπάμαι ξεφτιλίζε σε κορίτσι μου πάρ'το χαμπάρι
Εύα -Στέφανος : μέτρια πολύ δεν λέω ότι δεν υπάρχει χημεία αλλά η Εύα έχει μείον από μένα
η τελευταία σκηνή δεν ...........................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Ιαν 28, 2010 4:59 pm


Izabella θα χρησιμοποιήσω μια φράση της ακαταμάχητης Samantha από το Sex & the City λίγο παραλλαγμένη: Η πιο μακροχόνια σχέση μας είναι αυτή με τον εαυτόν μας οπότε αυτή πρέπει να φροντίζουμε πάνω απο όλα!




Οχι απλώς συμφωνώ αλλα και επαυξάνω ,όχι μονο για τις γυναικες της Εδεμ αλλα για όλες τις γυναικες : respect :
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 28, 2010 5:02 pm

mimi έγραψε: και γενικά η σκηνή θεικήηηηηη θυμήθηκα γιατί αγαπάω την Εδέμ

Πόσο σε καταλαβαίνω, η παρέα της Φεγγαρόπετρας είναι η δική μας παρέα πια! Heart2 Heart2 Heart2
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από almaresi Πεμ Ιαν 28, 2010 5:10 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Izabella θα χρησιμοποιήσω μια φράση της ακαταμάχητης Samantha από το Sex & the City λίγο παραλλαγμένη: Η πιο μακροχρόνια σχέση μας είναι αυτή με τον εαυτό μας, οπότε αυτή πρέπει να φροντίζουμε πάνω απο όλα!
Άσχετο, αλλά εφόσον έχει παίξει ατάκα της απίστευτης, ακαταμάχητης, αξιολάτρευτης Sam, δεν μπορώ παρά να προσθέσω και αυτή: "Honey, they don't call it a job for nothing"...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Ιαν 28, 2010 5:12 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ κάποιες σκηνούλες και όχι όλες γιατί έχω δουλίτσα αυτές τις μέρες και δεν προλαβαίνω να στήνω προικούλα και τα έχετε σχολιάσει όλα πολύ αναλυτικά.

Νόρα-Λουκάς (γραφείο)
Αχ, τί να πώ για τα πιτσουνάκια .... Στεναχωριέμαι πολύ για το Νοράκι. Του μιλάει με τα βουρκωμένα της μάτια και λιώνει .... Του εκφράζει όλα της τα αισθήματα με αυτή την τέλεια κίνηση και μελαγχολία που έχουν τα μάτια της ..... "Αυτά που έχουμε ζήσει εμείς μας δένουν για πάντα, καμιά Μαργαρίτα δε μπορεί να το αλλάξει αυτό..." Α ρε Λουκά, τί να σου πώ ... "Μπορεί να κερδίζω το παιδί μου αλλά χάνω ......" ΕΣΕΝΑ έπρεπε να της πεις βλακάκο αλλά δε μπορείς ούτε να το ξεστομίσεις .....
Synelthe Και μετά το Νοράκι μέσα στην απελπισία της "Αν το παλεύαμε λίγο? ..." Snif Και ο Λουκάς " Τί να παλέψουμε ρε ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ??" Όταν τη λέει έτσι με αυτό το βλέμμα συγκινούμαι απίστευτα ......


Νόρα-Λουκάς (νυφικά)
Όταν πρωτοείδα αυτή τη σκηνή σκέφτηκα ότι η κα. Δρακουλάκη λόγω γυρισμάτων δεν έχει προλάβει να κοιτάξει για νυφικά και παρακάλεσε να της γράψουν μια σκηνούλα που ονειρεύεται την πρόβα νυφικού της με το Λουκά για να δοκιμάσει και κανένα για τον πραγματικό της γάμο !! gelio
Μετά πάντως αποζημιώθηκα ΤΡΕΛΑ !!! Ήταν τόσο κουκλιά μαζί !!!! Heart2 Ανυπομονώ για τέτοιες σκηνούλες αλλά αληθινές, και επίσης όταν χαμογελούσαν και έλαμπαν από ευτυχία ήθελα κι εγώ να δω ένα φιλάκι ....


Νταίζη-Λουκάς
"Λουκά, λευκούς γάμους εγώ δε θέλω ! Και ειδικά μαζί σου που σε έχω αγαπήσει πραγματικά !!!" Fskl

Συνάντηση γιγάντων στο γραφείο Ρούσσου
Εγώ πειράζει που δεν άκουγα τί λέγανε οι κύριοι αλλά πρόσεχα τους δύο κούκλους "Men in Black" ???? gelio gelio

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 C6745969

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 03db5670

Ρουσσαίϊκο στη βίλα του Καρτάλη gelio
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ άλλο να βλέπω την Αμαλία να κρατά το χέρι της πονεμένης κόρης και να τη χαϊδεύει στα μαλάκια !!!! ΕΛΕΟΣ ! Fskl

Λουκάς-Νικόλας
Καλά του τα είπε ο Νικόλας για άλλη μια φορά !! Εγώ πάντως με μια συγκεκριμένη εικόνα έκανα ένα συνειρμό ....

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 2-24

Έτσι όπως κράταγε ο Λουκάς το κουκλάκι σαν τον εσταυρωμένο, σκέφτηκα ότι παρομοιάζει τη δική του κατάσταση με τη Νταίζη ....Πώς λέμε πάει για κρέμασμα, ο Λουκάς πάει για σταύρωμα με αυτό το γάμο ....

Μελίτα-Στέφανος
Το ζεύγος μου θύμισε το παλαιό άσμα "Μ'αγαπάς?" "Σ'αγαπώ πολύ" "Τί ζητάς?" " 'Ενα σου φιλί !" gelio

Μάνος-μπράβοι
Αχ Τζινάκι, μετά τον μπράβο Χρήστο ο Θεούλης το έσπασε το καλούπι!!! Τί ήταν αυτός ο κομπάρσος καλέ χτές ???? Αδερφός της Μαρίας Σολομού είναι με αυτό το φρύδι ή του Τσάκι της κούκλας του Σατανά ??

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 72b6c16c
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Mafalda Πεμ Ιαν 28, 2010 5:12 pm

almaresi έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Izabella θα χρησιμοποιήσω μια φράση της ακαταμάχητης Samantha από το Sex & the City λίγο παραλλαγμένη: Η πιο μακροχρόνια σχέση μας είναι αυτή με τον εαυτό μας, οπότε αυτή πρέπει να φροντίζουμε πάνω απο όλα!
Άσχετο, αλλά εφόσον έχει παίξει ατάκα της απίστευτης, ακαταμάχητης, αξιολάτρευτης Sam, δεν μπορώ παρά να προσθέσω και αυτή: "Honey, they don't call it a job for nothing"...


Σωστήηηη Thumbs up
Mafalda
Mafalda
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 28, 2010 5:16 pm

almaresi έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Izabella θα χρησιμοποιήσω μια φράση της ακαταμάχητης Samantha από το Sex & the City λίγο παραλλαγμένη: Η πιο μακροχρόνια σχέση μας είναι αυτή με τον εαυτό μας, οπότε αυτή πρέπει να φροντίζουμε πάνω απο όλα!
Άσχετο, αλλά εφόσον έχει παίξει ατάκα της απίστευτης, ακαταμάχητης, αξιολάτρευτης Sam, δεν μπορώ παρά να προσθέσω και αυτή: "Honey, they don't call it a job for nothing"...


Θεικό!!!!Χααχαχαχαχαχαχ!Τα έσπασες μ'αυτήν την ατάκα!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Ιαν 28, 2010 5:30 pm

Καλα βρε Γιουλη τι απιστευτος σχολιασμος ηταν αυτος!Ειδικα με τα τελευταια που ειπες για το μπραβο λυθηκα στα γελια! xaxa
Συμφωνω απολυτα σε ολα! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 28, 2010 5:55 pm

mimi έγραψε: τώρα θα σχολιάσω ................
Νόρα Λουκάκος : τι σκηνή ήταν αυτή προσκυνώ τι συναίσθημα ;; το Νοράκι φοβάται ότι θα τον χάσει και αυτός την αγαπάει και επειδή την αγαπάει και ταυτόχρονα είναι και ερωτευμένος μαζί της (φοβερό εντυπωσιάστηκα)δεν θέλει να την έχει να περιμένει και να εξευτελίζεται σωστός ...........................και γενικά η σκηνή θεικήηηηηη θυμήθηκα γιατί αγαπάω την Εδέμ Θέλω Νόρα και Λουκά μαζί έτοιμος ήταν να της πει τι χάνει .............................................
Στέφανος-Εύα Μελίτα στο backround: αχ χημεία ...................................... Melitaki τα γυαλιά του επαγγέλματος ή δικά σου ;;;
Αμαλία-Μάνος: Μάνος σωστός στο θέμα με το παιδί σωστός και πάλι σωστός και δύσκολα το λέω εγώ για το Μάνο εεε όχι και μύγα ο Στέφανος Μάνο θα σε μαλώσω και από ότι έχω καταλάβει ο Μάνος δεν λείπει σαν πατέρας είναι εκεί η Κατινάρα λείπει μωρέ να την βρεις μόνο μην την βρεις εν ώρα εργασίας
Εγκυμονούσα - Μανούλα της Εγκυμονούσας : δεν κατάλαβα τι κακό έχει το λεμόνι και εγώ τρώω λεμόνια σκετά και τι γλυκιά η συζήτηση της Αγγέλα μην ανοίγεις το θέμα Νόρα-Λουκάς ........Δεν θέλω να χάσει το μωρό
Κατινάρα-Βατραχούλα : δεν μπορείς γιατί δεν είσαι υπεράνω Μελίτα κατίνα είσαι αχ και εμένα μου άρεσε αυτή η σκηνή (Εύα-Στέφανος)Δεν το είχει σκεφτεί ποτέ μεχρι τώρα το κρατάω αυτό
χαρά η Μελίτα που έκανε πρόταση γάμου ο Μάνος στην Εύα τι άλλο θα δω όχι πείτε μου τι άλλο ;;;
Νταίζη-Λουκάς:#&&%$&*))*&#@@!%^*(*^%$
κΑτίνες : κατινοσυζήτηση
Χατζηγλίτσης Αγόρια : ωραία σκηνή τα τρία αγόρια έσκισαν το τέταρτο @@@@@@@@@@
Νόρα-Νυφικό : ωραία σκηνή πολύ γλυκιά έδειξα την πίκρα μιας γυναίκας όχι επειδή θα μείνει στο ράφι αλλά επειδή χάνει τον άντρα που αγαπάει η πωλήτρια έμεινε
Τρία παιδιά Βολιότικα: super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χα χα χα τα αγόρια και η Εύα χα χα χα
Νόρα-Λουκάς : απόγνωση..................................................
Χρήστος-Νταίζη : δεν σχολιάζω θα με τσουρομαδίσει η Τζίνα σκοτώστε τη Νταίζη τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Οικία Ρούσσου: για τον Μάνο πατέρα του παιδιού της και τον δικό της τον πατέρα τίποτα μόνο τον Στέφανο εκεί που της πέταξε την ατάκα του Στέφανου στα μούτρα πέθανα
Εύα-Μάνος : έλεος αγόρι μουυυ έλεος
Δάφνη -Νόρα : ο ορισμός της φιλίας τα κορίτσια καταπληκτικά μαζί
Λουκάς-Νικόλας : σας έχω πει πόσο τον πάω τελευταία εεε ;;;
Εύα-Αντιγόνη: πολύ ωραία σκηνή μου άρεσε
Μελίτα-Στέφανος :Μελίτα σε λυπάμαι ξεφτιλίζε σε κορίτσι μου πάρ'το χαμπάρι
Εύα -Στέφανος : μέτρια πολύ δεν λέω ότι δεν υπάρχει χημεία αλλά η Εύα έχει μείον από μένα
η τελευταία σκηνή δεν ...........................


Μιμή μου απίστευτος σχολιασμός. : respect :
Τι να σου πω πάντως με Νόρα και Λουκά που υπάρχει αγάπη ΚΑΙ έρωτας μαζί και εγώ εντυπωσιασμένη δηλώνω αλλιώς μας τα παρουσιάζουν εσχάτως

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 28, 2010 5:56 pm

giouli_edem έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ κάποιες σκηνούλες και όχι όλες γιατί έχω δουλίτσα αυτές τις μέρες και δεν προλαβαίνω να στήνω προικούλα και τα έχετε σχολιάσει όλα πολύ αναλυτικά.

Νόρα-Λουκάς (γραφείο)
Αχ, τί να πώ για τα πιτσουνάκια .... Στεναχωριέμαι πολύ για το Νοράκι. Του μιλάει με τα βουρκωμένα της μάτια και λιώνει .... Του εκφράζει όλα της τα αισθήματα με αυτή την τέλεια κίνηση και μελαγχολία που έχουν τα μάτια της ..... "Αυτά που έχουμε ζήσει εμείς μας δένουν για πάντα, καμιά Μαργαρίτα δε μπορεί να το αλλάξει αυτό..." Α ρε Λουκά, τί να σου πώ ... "Μπορεί να κερδίζω το παιδί μου αλλά χάνω ......" ΕΣΕΝΑ έπρεπε να της πεις βλακάκο αλλά δε μπορείς ούτε να το ξεστομίσεις .....
Synelthe Και μετά το Νοράκι μέσα στην απελπισία της "Αν το παλεύαμε λίγο? ..." Snif Και ο Λουκάς " Τί να παλέψουμε ρε ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ??" Όταν τη λέει έτσι με αυτό το βλέμμα συγκινούμαι απίστευτα ......


Νόρα-Λουκάς (νυφικά)
Όταν πρωτοείδα αυτή τη σκηνή σκέφτηκα ότι η κα. Δρακουλάκη λόγω γυρισμάτων δεν έχει προλάβει να κοιτάξει για νυφικά και παρακάλεσε να της γράψουν μια σκηνούλα που ονειρεύεται την πρόβα νυφικού της με το Λουκά για να δοκιμάσει και κανένα για τον πραγματικό της γάμο !! gelio
Μετά πάντως αποζημιώθηκα ΤΡΕΛΑ !!! Ήταν τόσο κουκλιά μαζί !!!! Heart2 Ανυπομονώ για τέτοιες σκηνούλες αλλά αληθινές, και επίσης όταν χαμογελούσαν και έλαμπαν από ευτυχία ήθελα κι εγώ να δω ένα φιλάκι ....


Νταίζη-Λουκάς
"Λουκά, λευκούς γάμους εγώ δε θέλω ! Και ειδικά μαζί σου που σε έχω αγαπήσει πραγματικά !!!" Fskl

Συνάντηση γιγάντων στο γραφείο Ρούσσου
Εγώ πειράζει που δεν άκουγα τί λέγανε οι κύριοι αλλά πρόσεχα τους δύο κούκλους "Men in Black" ???? gelio gelio

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 C6745969

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 03db5670

Ρουσσαίϊκο στη βίλα του Καρτάλη gelio
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ άλλο να βλέπω την Αμαλία να κρατά το χέρι της πονεμένης κόρης και να τη χαϊδεύει στα μαλάκια !!!! ΕΛΕΟΣ ! Fskl

Λουκάς-Νικόλας
Καλά του τα είπε ο Νικόλας για άλλη μια φορά !! Εγώ πάντως με μια συγκεκριμένη εικόνα έκανα ένα συνειρμό ....

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 2-24

Έτσι όπως κράταγε ο Λουκάς το κουκλάκι σαν τον εσταυρωμένο, σκέφτηκα ότι παρομοιάζει τη δική του κατάσταση με τη Νταίζη ....Πώς λέμε πάει για κρέμασμα, ο Λουκάς πάει για σταύρωμα με αυτό το γάμο ....

Μελίτα-Στέφανος
Το ζεύγος μου θύμισε το παλαιό άσμα "Μ'αγαπάς?" "Σ'αγαπώ πολύ" "Τί ζητάς?" " 'Ενα σου φιλί !" gelio

Μάνος-μπράβοι
Αχ Τζινάκι, μετά τον μπράβο Χρήστο ο Θεούλης το έσπασε το καλούπι!!! Τί ήταν αυτός ο κομπάρσος καλέ χτές ???? Αδερφός της Μαρίας Σολομού είναι με αυτό το φρύδι ή του Τσάκι της κούκλας του Σατανά ??

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 72b6c16c

Γιούλη μου καταπληκτικός σχολιασμός, ειδικά με τις συγγένειες του μπράβου με τελείωσες, το τραγουδάκι δε αφιερωμένο!!! Είσαι ΘΕΑ!!!

Κοριτσάκια μου γλυκά τα περί "δουλειών" ας τα αφήσουμε γιατί θα ξεφύγουμε χιχιχι!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιαν 28, 2010 5:59 pm

giouli_edem έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγώ κάποιες σκηνούλες και όχι όλες γιατί έχω δουλίτσα αυτές τις μέρες και δεν προλαβαίνω να στήνω προικούλα και τα έχετε σχολιάσει όλα πολύ αναλυτικά.

Νόρα-Λουκάς (γραφείο)
Αχ, τί να πώ για τα πιτσουνάκια .... Στεναχωριέμαι πολύ για το Νοράκι. Του μιλάει με τα βουρκωμένα της μάτια και λιώνει .... Του εκφράζει όλα της τα αισθήματα με αυτή την τέλεια κίνηση και μελαγχολία που έχουν τα μάτια της ..... "Αυτά που έχουμε ζήσει εμείς μας δένουν για πάντα, καμιά Μαργαρίτα δε μπορεί να το αλλάξει αυτό..." Α ρε Λουκά, τί να σου πώ ... "Μπορεί να κερδίζω το παιδί μου αλλά χάνω ......" ΕΣΕΝΑ έπρεπε να της πεις βλακάκο αλλά δε μπορείς ούτε να το ξεστομίσεις .....
Synelthe Και μετά το Νοράκι μέσα στην απελπισία της "Αν το παλεύαμε λίγο? ..." Snif Και ο Λουκάς " Τί να παλέψουμε ρε ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ??" Όταν τη λέει έτσι με αυτό το βλέμμα συγκινούμαι απίστευτα ......


Νόρα-Λουκάς (νυφικά)
Όταν πρωτοείδα αυτή τη σκηνή σκέφτηκα ότι η κα. Δρακουλάκη λόγω γυρισμάτων δεν έχει προλάβει να κοιτάξει για νυφικά και παρακάλεσε να της γράψουν μια σκηνούλα που ονειρεύεται την πρόβα νυφικού της με το Λουκά για να δοκιμάσει και κανένα για τον πραγματικό της γάμο !! gelio
Μετά πάντως αποζημιώθηκα ΤΡΕΛΑ !!! Ήταν τόσο κουκλιά μαζί !!!! Heart2 Ανυπομονώ για τέτοιες σκηνούλες αλλά αληθινές, και επίσης όταν χαμογελούσαν και έλαμπαν από ευτυχία ήθελα κι εγώ να δω ένα φιλάκι ....


Νταίζη-Λουκάς
"Λουκά, λευκούς γάμους εγώ δε θέλω ! Και ειδικά μαζί σου που σε έχω αγαπήσει πραγματικά !!!" Fskl

Συνάντηση γιγάντων στο γραφείο Ρούσσου
Εγώ πειράζει που δεν άκουγα τί λέγανε οι κύριοι αλλά πρόσεχα τους δύο κούκλους "Men in Black" ???? gelio gelio

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 C6745969

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 03db5670

Ρουσσαίϊκο στη βίλα του Καρτάλη gelio
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ άλλο να βλέπω την Αμαλία να κρατά το χέρι της πονεμένης κόρης και να τη χαϊδεύει στα μαλάκια !!!! ΕΛΕΟΣ ! Fskl

Λουκάς-Νικόλας
Καλά του τα είπε ο Νικόλας για άλλη μια φορά !! Εγώ πάντως με μια συγκεκριμένη εικόνα έκανα ένα συνειρμό ....

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 2-24

Έτσι όπως κράταγε ο Λουκάς το κουκλάκι σαν τον εσταυρωμένο, σκέφτηκα ότι παρομοιάζει τη δική του κατάσταση με τη Νταίζη ....Πώς λέμε πάει για κρέμασμα, ο Λουκάς πάει για σταύρωμα με αυτό το γάμο ....

Μελίτα-Στέφανος
Το ζεύγος μου θύμισε το παλαιό άσμα "Μ'αγαπάς?" "Σ'αγαπώ πολύ" "Τί ζητάς?" " 'Ενα σου φιλί !" gelio

Μάνος-μπράβοι
Αχ Τζινάκι, μετά τον μπράβο Χρήστο ο Θεούλης το έσπασε το καλούπι!!! Τί ήταν αυτός ο κομπάρσος καλέ χτές ???? Αδερφός της Μαρίας Σολομού είναι με αυτό το φρύδι ή του Τσάκι της κούκλας του Σατανά ??

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 72b6c16c





καλα ο μπραβος ΕΚΛΕΨΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ !!!!!!! ΕΙΔΙΚΑ Η ΣΤΕΚΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ...ΜΕ ΤΙ ΤΟ ΛΟΥΖΕΙΣ ΡΕ ΤΣΑΚΙ(ΜΠΡΑΒΕ) ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΛΑΜΠΕΡΟ???????
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Ιαν 28, 2010 6:06 pm

Πραγματικά το σχόλιο με τον μπράβο με έκανε να λιώσω από τα γέλια!Ήταν όλοι τους πάντως τόσο άκυροι,μόνο γέλιο μπορούσαν να σου προκαλέσουν και με τίποτα φόβο!!!Βασικά αυτό που μου κάνει εντύπωση πάντα με τους κομπάρσους,είναι πόσο φρικτά παίζουν!Οκ δεν είναι ηθοποιοί βέβαια,γι'αυτό άλλωστε λέγονται κομπάρσοι,αλλά ρε παιδιά πόσο δύσκολο έιναι να μιλήσεις λίγο πιο πειστικά!Ακόμα και ένα "που είναι ο Λύτρας?" να πούνε βγάζει μάτι πως είναι άκυροι!Και γω να ήμουνα,ντυμένη με πέτσινα και ένα μπαζούκας στο χέρι πιο τρομαχτική και πειστική θα ήμουν Tongue
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 28, 2010 6:21 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω

Στεφανος-Ευα.
Ο Στεφανος την Ευα οτι και να λεει στη Μελιτα ή στη μητερα του την εχει βαλει σε ενα βαθρο και αρνειται να την κατεβασει απο εκει.Την ξερει καλα και της εχει εμπιστοσυνη οπως κι εκεινη σε αυτον.

Μελιτα γενικως.
Τουλαχιστον παραδεχεται οτι εχει πεσει χαμηλα.Κατι ειναι και αυτο.Μα να λεει στο Στεφανο να αφησει τον Μανο να μεγαλωσει το παιδι του ενω καταβαθος ξερει οτι δεν προκειται ο Στεφανος να δεχτει κατι τετοιο;Κατσε βρε κοπελια για να μη χασεις εσυ τον ''απολυτο''-λεμε τωρα-θα χαντακωσεις ενα αγεννητο παιδακι;Τον Στεφανο φανταζομαι τον ειδατε που εγινε τρελος και μονο στη σκεψη αυτη.Επισης ηταν αυτο βλεμμα τρελα ερωτευμενου ανθρωπου αυτο που ειχε οτι την αγαπαει περισσοτερο απο οτιδηποτε αλλο;Και μην ξεχναμε παρακαλω πολυ ποσο εξαιρετικος ηθοποιος ειναι ο Αλεξανδρος.Μονο με το βλεμμα σε κανει να νιωθεις τα συναισθηματα του ρολου του.Κατι γινεται εδω.

Μανος επισης γενικως.
Αρχισε παλι τα παιχνιδακια και το κολπακια.Και εκμεταλευεται και την εγκυμοσυνη της Ευας για αυτα τα παιχνιδακια.Κι οσο για τον ξυλοδαρμο ακομα και αν δε ξεραμε οτι ηταν στημενος θα το καταλαβαιναμε.

Αμαλια-Μανος.
Παντως οτι και να λεμε ενα δικιο ο Μανος το εχει.Απο εκει που η Μελιτα δεν εκανε βημα μακρια απο το Νεφελακι ειδικα μετα την απαγωγη της απο τον Στελιο τωρα πια ουτε καν το αναφερει στα σχεδια της για τον ''απολυτο''.Και επιμενω οτι Μπουγιουρης-Πεφανη πρεπει να εχουν περισσοτερες σκηνες παρεα.

Στεφανος-Ρουσσος-Μανος-Χατζηγλιτσης
Τιποτα το ιδιαιτερο αν θελετε τη γνωμη μου.Τα μονα που αξιζουν να αναφερθουν αν θελετε τη γνωμη μου ειναι οτι ο Χατζηγλιτσης οσο παει και πιο ασχημος γινετε και οτι το...''τριο μουτζες''-α ρε Τζινα με τις υπογραφες σου-μου αρεσει πολυ.

Νταιζη-Λουκας
Αυτο που της φαινεται και παραλογο να βλεπει τον Αρη ο Οδυσσεας μπορει και να με στειλει.Δεν εχω αλλο σχολιο για αυτη τη σκηνη εκτος απο.....Νταιζουλα πες αλευρι....το emoticon σε γυρευει Fskl Fskl

Νταιζη-Χρηστος
Ο Χρηστος ξεκαθαρος και ντομπρος μου αρεσε πολυ.Και συμφωνω με την Τζινα που ειπε οτι ο Χρηστος νοιαζεται περισσοτερο τον Αρουλη απο την μανα του.Ξερει τι ζωη θα ζησει το παιδι αν παει να μεινει με εκεινον και τη Νταιζη και θελει να το αποφυγει.Χρηστακο μου ευγε Congrats Congrats

Ευα-Αντιγονη
Απλως ανυπομονω για περισσοτερες σκηνες τους απο δω και περα.Αυτο μονο.

Νικολας γενικως
Μα τι κουκλος που ειναι οταν τα παιρνει στο κρανιο!!!!!!!!Ετσι Νικολα μου πες του τα μπας και βαλει λιγο μυαλο.Επισης λατρεψα το υφος του οταν τον αποκαλεσε ''βλημα''.Για αλλη μια φορα Κωνσταντινε μου : respect :

Νορα-Λουκας γενικως.
Πονανε και οι δυο και φαινεται.Ο Λουκας στην πρωτη σκηνη του επεισοδιου ηταν ετοιμος για δυο πραγματα.Πρωτον για να βαλει τα κλαμματα και δευτερον να την αρπαξει και να τη φιλησει.Κριμα δε το εκανε αλλα ερχονται καλυτερες μερες.Οσο για τη φαντασιωση της Νορας και για το ποσο κουκλια ηταν και οι δυο τους εγω αποφασισα απο δω και περα να τους φωναζω η πριγκηπισσα και ο πριγκηπας.Αυτο μου εφερε στο μυαλο αυτη η υπεροχη σκηνη.Την πριγκηπισσα που ζει το ονειρο της στο πλευρο του αγαπημενου της πριγκηπα.Για το ποσο ελαμπαν και οι δυο τους σε αυτη τη σκηνη : respect : : respect : Heart2

Νίκη καταπληκτικός σχολιασμός, νομίζω σκεφτόμαστε τα ίδια πράγματα, είσαι μέσα στο μυαλό μου πάει!!! Πάντως όσο για το τρίο μούτζες ήταν ιδέα του Jim7 που την έκανα πραγματικότητα! Τα εύσημα πάνε σε εκείνον! χιχι
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Ιαν 28, 2010 6:25 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω

Στεφανος-Ευα.
Ο Στεφανος την Ευα οτι και να λεει στη Μελιτα ή στη μητερα του την εχει βαλει σε ενα βαθρο και αρνειται να την κατεβασει απο εκει.Την ξερει καλα και της εχει εμπιστοσυνη οπως κι εκεινη σε αυτον.

Μελιτα γενικως.
Τουλαχιστον παραδεχεται οτι εχει πεσει χαμηλα.Κατι ειναι και αυτο.Μα να λεει στο Στεφανο να αφησει τον Μανο να μεγαλωσει το παιδι του ενω καταβαθος ξερει οτι δεν προκειται ο Στεφανος να δεχτει κατι τετοιο;Κατσε βρε κοπελια για να μη χασεις εσυ τον ''απολυτο''-λεμε τωρα-θα χαντακωσεις ενα αγεννητο παιδακι;Τον Στεφανο φανταζομαι τον ειδατε που εγινε τρελος και μονο στη σκεψη αυτη.Επισης ηταν αυτο βλεμμα τρελα ερωτευμενου ανθρωπου αυτο που ειχε οτι την αγαπαει περισσοτερο απο οτιδηποτε αλλο;Και μην ξεχναμε παρακαλω πολυ ποσο εξαιρετικος ηθοποιος ειναι ο Αλεξανδρος.Μονο με το βλεμμα σε κανει να νιωθεις τα συναισθηματα του ρολου του.Κατι γινεται εδω.

Μανος επισης γενικως.
Αρχισε παλι τα παιχνιδακια και το κολπακια.Και εκμεταλευεται και την εγκυμοσυνη της Ευας για αυτα τα παιχνιδακια.Κι οσο για τον ξυλοδαρμο ακομα και αν δε ξεραμε οτι ηταν στημενος θα το καταλαβαιναμε.

Αμαλια-Μανος.
Παντως οτι και να λεμε ενα δικιο ο Μανος το εχει.Απο εκει που η Μελιτα δεν εκανε βημα μακρια απο το Νεφελακι ειδικα μετα την απαγωγη της απο τον Στελιο τωρα πια ουτε καν το αναφερει στα σχεδια της για τον ''απολυτο''.Και επιμενω οτι Μπουγιουρης-Πεφανη πρεπει να εχουν περισσοτερες σκηνες παρεα.

Στεφανος-Ρουσσος-Μανος-Χατζηγλιτσης
Τιποτα το ιδιαιτερο αν θελετε τη γνωμη μου.Τα μονα που αξιζουν να αναφερθουν αν θελετε τη γνωμη μου ειναι οτι ο Χατζηγλιτσης οσο παει και πιο ασχημος γινετε και οτι το...''τριο μουτζες''-α ρε Τζινα με τις υπογραφες σου-μου αρεσει πολυ.

Νταιζη-Λουκας
Αυτο που της φαινεται και παραλογο να βλεπει τον Αρη ο Οδυσσεας μπορει και να με στειλει.Δεν εχω αλλο σχολιο για αυτη τη σκηνη εκτος απο.....Νταιζουλα πες αλευρι....το emoticon σε γυρευει Fskl Fskl

Νταιζη-Χρηστος
Ο Χρηστος ξεκαθαρος και ντομπρος μου αρεσε πολυ.Και συμφωνω με την Τζινα που ειπε οτι ο Χρηστος νοιαζεται περισσοτερο τον Αρουλη απο την μανα του.Ξερει τι ζωη θα ζησει το παιδι αν παει να μεινει με εκεινον και τη Νταιζη και θελει να το αποφυγει.Χρηστακο μου ευγε Congrats Congrats

Ευα-Αντιγονη
Απλως ανυπομονω για περισσοτερες σκηνες τους απο δω και περα.Αυτο μονο.

Νικολας γενικως
Μα τι κουκλος που ειναι οταν τα παιρνει στο κρανιο!!!!!!!!Ετσι Νικολα μου πες του τα μπας και βαλει λιγο μυαλο.Επισης λατρεψα το υφος του οταν τον αποκαλεσε ''βλημα''.Για αλλη μια φορα Κωνσταντινε μου : respect :

Νορα-Λουκας γενικως.
Πονανε και οι δυο και φαινεται.Ο Λουκας στην πρωτη σκηνη του επεισοδιου ηταν ετοιμος για δυο πραγματα.Πρωτον για να βαλει τα κλαμματα και δευτερον να την αρπαξει και να τη φιλησει.Κριμα δε το εκανε αλλα ερχονται καλυτερες μερες.Οσο για τη φαντασιωση της Νορας και για το ποσο κουκλια ηταν και οι δυο τους εγω αποφασισα απο δω και περα να τους φωναζω η πριγκηπισσα και ο πριγκηπας.Αυτο μου εφερε στο μυαλο αυτη η υπεροχη σκηνη.Την πριγκηπισσα που ζει το ονειρο της στο πλευρο του αγαπημενου της πριγκηπα.Για το ποσο ελαμπαν και οι δυο τους σε αυτη τη σκηνη : respect : : respect : Heart2

Νίκη καταπληκτικός σχολιασμός, νομίζω σκεφτόμαστε τα ίδια πράγματα, είσαι μέσα στο μυαλό μου πάει!!! Πάντως όσο για το τρίο μούτζες ήταν ιδέα του Jim7 που την έκανα πραγματικότητα! Τα εύσημα πάνε σε εκείνον! χιχι

Τοτε συγχαρητηρια στον Jim7 για την ιδεα και σε εσενα για το ταλεντο σου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης