Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

+36
KAZY
loukasnora
Jennifer
CineFreak
Mafalda
almaresi
Materialgirl
NATALITSA_LOUKITSA
nana
stefanos-melita
charmie258
panda
hionati
mimi
mariaki
jim7
nikidanis
xristina79
kikialex
konstantina
glgs
Ntinaki1
evanna
Καρ-Mik
Izabella29
aggeliki
verile_mistika
DESPOINA
KatsaroYpotheto
sifantid
sarita
filitsa
anastasia20
anna90
loukitsa
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap45%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 45% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Ιαν 27, 2010 9:16 pm

- Πολύ ωραία η πρώτη σκηνή Νόρας -Λουκά!!!!!! Τέτοιες σκηνές θέλω από αυτούς, όχι χαζοχαρούμενες..... Η Νόρα του είπε σε χάνω..... :( (όχι ότι την έχουμε ξανακούσει την ατάκα! μα τι πρωτοτυπία οι σεναριογράφοι!). Επίσης μου άρεσε εκεί που φανταζόταν τον εαυτό της με νυφικό, αν και κλισέ! Ήταν πολύ ταιριαστό ζευγάρι αγκαλιά με τον Λουκά! Υποθέτω θα το δω από κάποια φαν του ζευγαριού ως υπογραφή.....

- Η Μελίτα από την μια μου αρέσει που δεν κρύβει ότι τους παρακολούθησε από την άλλη.... maaaad είπαμε να παραδεχόμαστε την αλήθεια αλλά μη σέρνεσαι άλλο καλέεεεεεε.... δεν το αξίζει! Σε ξαναάδειασε και εσύ εκεί!

- Θα με τρελάνουν πάντως! Κανένας, ούτε η Μελίτα ούτε η Αμαλία, δεν σκέφτηκε ότι δεν μπορούσε να πει ο Στέφανος ότι θα προστατέψει την Μελίτα μπροστά στο Μάνο? Και καλά ο Πέτρος σίγουρα το σκέφτηκε αλλά σιγά μη το έλεγε, οι άλλες? Ή το σκέφτηκαν αλλά δεν τον εμπιστεύονται? Και αυτό όμως λέει πολλά, αν είναι έτσι!

- Ο Μάνος λέει ότι η Εύα είναι στο αίμα του (τι ατάκα θέε μου!) αλλά μια χαρά την εκμεταλλεύτηκε και σήμερα.... Και η Εύα μια χαρά έπεσε στη παγίδα, γιατί την καίει και η δική του ασφάλεια (κακώς βρε Εύααααα) και του Στέφανου. Μη μου πείτε ότι δεν ήξερε ο Μάνος ότι θα τρέξει στον Στέφανο να απαιτήσει να δώσει λύση! Και έτσι να τσεπώσει τα λεφτά και τους πίνακες του με τον Χατζηπωςτονλένε! Την λαμογιά ή την έχεις ή δεν την έχεις..... στο αίμα σου! Και όχι την Εύα! :x Αυτός ο χαρακτήρας δεν πρόκειται ποτέ να με πείσει ότι άλλαξε!

- Η Εύα σήμερα είπε, σωστά, ότι δεν εμπιστεύεται τον Στέφανο! Αν λοιπόν μέσα σε λίγες μέρες θελήσει να τον παντρευτεί θα τα χώσω και σε αυτή.....

- Η Αντιγονίτσα μου προκαλεί πολύ γέλιο!!!!

Τέλος: θέλω το άσπρο παλτό την Μελίταςςςςςςςςςςςς :bounce:
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από glgs Τετ Ιαν 27, 2010 9:21 pm

εγώ πάντως πιστεύω ότι η Μελίτα είναι ερωτευμένη παθιασμένη με τον Στέφανο αλλά αγάπη δεν βλέπω..η αγάπη είναι το πιο αλτρουιστικό συναίσθημα η ευτυχία αυτού που αγαπάς έρχεται πιο πάνω από όλα
ο έρωτας είναι κτητικός και εμένα τουλάχιστον μέχρι αυτό το σημείο η Μελίτα μόνο κτητικότητα μου βγάζει(μπορεί να είμαι λίγο υπερβολική αλλά αυτό βλέπω μέχρι στιγμής κ ελπίζω η συνέχεια να με διαψεύσει)..
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από sifantid Τετ Ιαν 27, 2010 9:28 pm

xristina79 έγραψε:- Πολύ ωραία η πρώτη σκηνή Νόρας -Λουκά!!!!!! Τέτοιες σκηνές θέλω από αυτούς, όχι χαζοχαρούμενες..... Η Νόρα του είπε σε χάνω..... :( (όχι ότι την έχουμε ξανακούσει την ατάκα! μα τι πρωτοτυπία οι σεναριογράφοι!). Επίσης μου άρεσε εκεί που φανταζόταν τον εαυτό της με νυφικό, αν και κλισέ! Ήταν πολύ ταιριαστό ζευγάρι αγκαλιά με τον Λουκά! Υποθέτω θα το δω από κάποια φαν του ζευγαριού ως υπογραφή.....
Εγώ εννοείται την έχω ζητήσει ήδη! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 9:28 pm

glgs έγραψε:εγώ πάντως πιστεύω ότι η Μελίτα είναι ερωτευμένη παθιασμένη με τον Στέφανο αλλά αγάπη δεν βλέπω..η αγάπη είναι το πιο αλτρουιστικό συναίσθημα η ευτυχία αυτού που αγαπάς έρχεται πιο πάνω από όλα
ο έρωτας είναι κτητικός και εμένα τουλάχιστον μέχρι αυτό το σημείο η Μελίτα μόνο κτητικότητα μου βγάζει(μπορεί να είμαι λίγο υπερβολική αλλά αυτό βλέπω μέχρι στιγμής κ ελπίζω η συνέχεια να με διαψεύσει)..


Συμφωνώ. Αυτοί οι δύο ζουν το πάθος.
Σήμερα κατάλαβα ενα δυό πραγματάκια.
Ο Στέφανος δεν αμφισβήτησε ούτε για μια στιγμή την πατρότητα γιατί απλά ξέρει την Εύα. Άλλωστε και τότε που η μάνα του έλεγε ο Μάνος θα κινηθεί και θα την πείσει να παντρευτούν η πρώτη του απάντηση ήταν αποκλείεται.
Αντίθετα όταν η Μελίτα του είπε σας είδα τη ρώτησε ξαφνιασμένος μας παρακολούθησες;
Ζούν ένα πάθος αλλά η αγάπη είναι κάτι πολύ περισσότερο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 27, 2010 9:39 pm

ΑΧΧΧΧ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!

ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΜΠΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!! ΕΧΩ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΕΙ ΕΛΕΟΣ ΑΠΕΙΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ
ΠΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΙΣ ΒΡΟΜΩΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!! ΚΑΙ ΛΕΣ ΜΕΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΑΣ ΕΣΩΣΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ Ο ΧΑΤΖΗΜΠΟΥΚΛΑΣ!!!!!!!
ΑΡΕ ΠΕΤΡΑΝ ΝΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΑΠ ΤΟΝ ΓΙΑΚΑ!!!!!!
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΓΓΕΛΕ????
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Ιαν 27, 2010 9:44 pm

Μια δυό παρατηρήσεις
1) Πολύ την πιπιλάει η Αμαλία την πιθανή εγγυμοσύνη της Μελίτας, λέτε να πάει μόνη της στον Στέφανο και να του πει ότι η Μελίτα είναι έγγυος αλλά αυτή δεν του λέει τίποτα γιατί λυπάται την Εύα;
2) Το ύφος του Στέφανου την ώρα που λέει ότι αγαπάει την Μελίτα εμένα μόνο για ύφος ερωτευμένου ανθρώπου δεν μούμοιαζε.
3) Εμένα γιατί η εκδίκηση μου φαίνεται ότι συνεχίζετε και ξαφνικά θα μας έρθει ο ουρανός σφοντίλι.
3) Μέχρι στιγμής στις περιλήψεις του ΜEGA δεν υπάρχει τίποτα για γάμο Στέφανου - Εύας, τίποτα για αποβολές, όλα έχουν γραφτεί στα περιοδικά και περιμένουμε να συμβούν. Σχολιάζουμε λοιπόν με αυτά τα δεδομένα χωρίς να υπολογίζουμε ότι μπορεί και να μην συμβούν έτσι. Μια και μέχρι στιγμής ουκ ολίγες φορές τα περιοδικά δεν έχουν απαληθευτεί.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από mariaki Τετ Ιαν 27, 2010 9:44 pm

loukitsa έγραψε:Το σημερινό επεισόδιο ήταν Νόρας-Λουκά..τι ατάκες,τι υπονοούμενα... και τι βλέμματα..η φαντασίωση με τη Νυφη και το γαμπρο ήταν το κάτι άλλο τι να λέμε τωρα... Love! Νικόλα σ αγαπώω σ αγαπωωω και σενα Δάφνη!!!!!!!!!Πόσο πολύ αγαπιούνται?Πόσο πολύ πονάνε?Η Μελίτα σκέφτεται καθόλου τη Νεφέλη ή μόνο να παλέψει για τον Καρτάλη....Μάνο τι επαγγελματίες χρυσό μου??δυο σφαλιάρες σου δωσαν μόνο....Ευάκι μου μ αρέσει και μενα το λεμόνι Tongue Τι άλλο να πώ ήταν τέλειο σήμερα!!!! Snif

αυτο με τη νεφελη το σκεφτομουν και εγω σημερα..τοσο πολυ την εχει συνεπαρει ο ερωτας που συνεχεια αφηνει το παιδι στην αμαλια??
με τη νορα ηθελα να βαλω τα κλαματα...και ο λουκας ολο πηγαινε κατι να της πει και ολο σταματουσε...γιατι??ποσο υπομονη??υηρχε σημερα σκηνη που κολλαγε μια χαρα ενα φιλι!!!
mariaki
mariaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : peiraias
Ασχολίες : foititria sto tmhma prosxolikhs agwghs tei athinas

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Ιαν 27, 2010 9:45 pm

nikidanis έγραψε:ΑΧΧΧΧ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!

ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΜΠΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!! ΕΧΩ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΕΙ ΕΛΕΟΣ ΑΠΕΙΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ
ΠΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΙΣ ΒΡΟΜΩΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!! ΚΑΙ ΛΕΣ ΜΕΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΑΣ ΕΣΩΣΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ Ο ΧΑΤΖΗΜΠΟΥΚΛΑΣ!!!!!!!
ΑΡΕ ΠΕΤΡΑΝ ΝΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΑΠ ΤΟΝ ΓΙΑΚΑ!!!!!!
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΓΓΕΛΕ????

Oχι τίποτα άλλο, αλλα θα πληγωθεί και η Αμαλίτσα μου. Κακε Χατζημπουκλα gmt
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Ιαν 27, 2010 9:45 pm

glgs έγραψε:εγώ πάντως πιστεύω ότι η Μελίτα είναι ερωτευμένη παθιασμένη με τον Στέφανο αλλά αγάπη δεν βλέπω..η αγάπη είναι το πιο αλτρουιστικό συναίσθημα η ευτυχία αυτού που αγαπάς έρχεται πιο πάνω από όλα
ο έρωτας είναι κτητικός και εμένα τουλάχιστον μέχρι αυτό το σημείο η Μελίτα μόνο κτητικότητα μου βγάζει(μπορεί να είμαι λίγο υπερβολική αλλά αυτό βλέπω μέχρι στιγμής κ ελπίζω η συνέχεια να με διαψεύσει)..

Σε βρίσκω πολύ σωστή Agree Agree
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Ιαν 27, 2010 9:50 pm

Clarabelle έγραψε:
glgs έγραψε:εγώ πάντως πιστεύω ότι η Μελίτα είναι ερωτευμένη παθιασμένη με τον Στέφανο αλλά αγάπη δεν βλέπω..η αγάπη είναι το πιο αλτρουιστικό συναίσθημα η ευτυχία αυτού που αγαπάς έρχεται πιο πάνω από όλα
ο έρωτας είναι κτητικός και εμένα τουλάχιστον μέχρι αυτό το σημείο η Μελίτα μόνο κτητικότητα μου βγάζει(μπορεί να είμαι λίγο υπερβολική αλλά αυτό βλέπω μέχρι στιγμής κ ελπίζω η συνέχεια να με διαψεύσει)..


Συμφωνώ. Αυτοί οι δύο ζουν το πάθος.
Σήμερα κατάλαβα ενα δυό πραγματάκια.
Ο Στέφανος δεν αμφισβήτησε ούτε για μια στιγμή την πατρότητα γιατί απλά ξέρει την Εύα. Άλλωστε και τότε που η μάνα του έλεγε ο Μάνος θα κινηθεί και θα την πείσει να παντρευτούν η πρώτη του απάντηση ήταν αποκλείεται.
Αντίθετα όταν η Μελίτα του είπε σας είδα τη ρώτησε ξαφνιασμένος μας παρακολούθησες;
Ζούν ένα πάθος αλλά η αγάπη είναι κάτι πολύ περισσότερο.


Συμφωνώ! Ο έρωτας ερχεται κ φευγει,η αγάπη μένει!!
Ο έρωτας σε τυφλώνει κ βλέπεις τον άλλον όπως εσύ θες!Ηαγάπη σου ανοίγει τα μάτια κ δέχεσαι τον άλλον όπως είναι!!
Η Αγάπη είναι κάτι βαθύτερο. Σημαίνει πως γνωρίζω τον άλλο, τις αδυναμίες του, τους φόβους του! Αυτό ειδα εγώ σήμερα, έναν Στέφανο που γνωρίζει καλά την Εύα δεν την αμφισβήτησε σε τπτ!! Αδειασε την Μελίτα κ μου έδωσε την εντύπωση πως της είπε αύτο που ήθελε να ακούσει
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 27, 2010 9:52 pm

μια περιληψούλαααααααα pleeease
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 9:58 pm

mimi έγραψε: μια περιληψούλαααααααα pleeease


Μιμικα μου να γράψω μια περιληψη, μόνο μη γίνει χαμός πάλι
Ο Λουκάς και η Νόρα είχαν μια συζήτηση σε λίγο θα την ανεβάσω όλα τα λεφτά δεν σου το χαλάω να το δεις
Ο Λουκάς έκανε πρόταση στη Νταίζη κι αυτή του έκανε τη δύσκολη
Η δόλια η Νόρα στα πατώματα και πήγε στο γραφειο η Μελίτα και της είπε θα πολεμήσω για τον έρωτά μου
Ο Χατζημπούκλας μάζεψε τους τρείς στο γραφείο του Ρούσσου και τους είπε εγώ θα κινηθώ από δω κι εμπρός και ο Στέφανος ξέρανε το Ρούσσο γιατι είπε εγώ θα φροντίσω την Εύα και το παιδί
Η Αμαλία έκανε μάθημα κατινιάς στη Μελίτα και της είπε να μείνει έγκυος κι αυτή
Η Μελίτα συνάντησε το Στέφανο και του είπε οτι τον παρακολούθησε και ζηλεύει γιατι τον αγαπάει
Ο Μάνος πήγε στην Εύα και της είπε για τις απειλές του Χατζηγλύτση
Η Εύα πήγε στο Στέφανο και του ζήτησε να τα τελειώσει όλα

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Ιαν 27, 2010 9:59 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε: μια περιληψούλαααααααα pleeease


Μιμικα μου να γράψω μια περιληψη, μόνο μη γίνει χαμός πάλι
Ο Λουκάς και η Νόρα είχαν μια συζήτηση σε λίγο θα την ανεβάσω όλα τα λεφτά δεν σου το χαλάω να το δεις
Ο Λουκάς έκανε πρόταση στη Νταίζη κι αυτή του έκανε τη δύσκολη
Η δόλια η Νόρα στα πατώματα και πήγε στο γραφειο η Μελίτα και της είπε θα πολεμήσω για τον έρωτά μου
Ο Χατζημπούκλας μάζεψε τους τρείς στο γραφείο του Ρούσσου και τους είπε εγώ θα κινηθώ από δω κι εμπρός και ο Στέφανος ξέρανε το Ρούσσο γιατι είπε εγώ θα φροντίσω την Εύα και το παιδί
Η Αμαλία έκανε μάθημα κατινιάς στη Μελίτα και της είπε να μείνει έγκυος κι αυτή
Η Μελίτα συνάντησε το Στέφανο και του είπε οτι τον παρακολούθησε και ζηλεύει γιατι τον αγαπάει
Ο Μάνος πήγε στην Εύα και της είπε για τις απειλές του Χατζηγλύτση
Η Εύα πήγε στο Στέφανο και του ζήτησε να τα τελειώσει όλα



ευχαριστώωωωω πολύ
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από hionati Τετ Ιαν 27, 2010 10:06 pm

DESPOINA έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
glgs έγραψε:εγώ πάντως πιστεύω ότι η Μελίτα είναι ερωτευμένη παθιασμένη με τον Στέφανο αλλά αγάπη δεν βλέπω..η αγάπη είναι το πιο αλτρουιστικό συναίσθημα η ευτυχία αυτού που αγαπάς έρχεται πιο πάνω από όλα
ο έρωτας είναι κτητικός και εμένα τουλάχιστον μέχρι αυτό το σημείο η Μελίτα μόνο κτητικότητα μου βγάζει(μπορεί να είμαι λίγο υπερβολική αλλά αυτό βλέπω μέχρι στιγμής κ ελπίζω η συνέχεια να με διαψεύσει)..


Συμφωνώ. Αυτοί οι δύο ζουν το πάθος.
Σήμερα κατάλαβα ενα δυό πραγματάκια.
Ο Στέφανος δεν αμφισβήτησε ούτε για μια στιγμή την πατρότητα γιατί απλά ξέρει την Εύα. Άλλωστε και τότε που η μάνα του έλεγε ο Μάνος θα κινηθεί και θα την πείσει να παντρευτούν η πρώτη του απάντηση ήταν αποκλείεται.
Αντίθετα όταν η Μελίτα του είπε σας είδα τη ρώτησε ξαφνιασμένος μας παρακολούθησες;
Ζούν ένα πάθος αλλά η αγάπη είναι κάτι πολύ περισσότερο.


Συμφωνώ! Ο έρωτας ερχεται κ φευγει,η αγάπη μένει!!
Ο έρωτας σε τυφλώνει κ βλέπεις τον άλλον όπως εσύ θες!Ηαγάπη σου ανοίγει τα μάτια κ δέχεσαι τον άλλον όπως είναι!!
Η Αγάπη είναι κάτι βαθύτερο. Σημαίνει πως γνωρίζω τον άλλο, τις αδυναμίες του, τους φόβους του! Αυτό ειδα εγώ σήμερα, έναν Στέφανο που γνωρίζει καλά την Εύα δεν την αμφισβήτησε σε τπτ!! Αδειασε την Μελίτα κ μου έδωσε την εντύπωση πως της είπε αύτο που ήθελε να ακούσει

κοριτσια σε μια σχεση ερωτικη παντα πρεπει να υπαρχουν ολα...και παθος και ερωτας και αγαπη...ο ερωτας ειναι η φλογα που νιωθεις για τον αλλον ,που δεν μπορεις λεπτο μακρια του,που σε απογειωνει..ειναι ομως απαραιτητο συστατικο για τη σχεση...μακροπροθεσμα ο ερωτας καταληγει σε αγαπη δυνατη ή μπορει και οχι ...εξαρταται απο το αν ειναι αληθινος ή απλως φουσκα...η αγαπη ομως δεν οδηγει σε ερωτα...σπανια,σε ιδανικες συνθηκες οπως ισως αυτη της νορα και του λουκα...οπως και να εχει η βαθεια και ουσιαστικη αγαπη μεταξυ δυο συντροφων ειναι αποτελεσμα και ερωτα...το μονο σιγουρο ειναι οτι οι μεγαλες αγαπες δοκιμαζονται για να αποδειξουν ποσο μεγαλες ειναι...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Ιαν 27, 2010 10:08 pm

Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:ΑΧΧΧΧ ΝΟΡΑ ΛΟΥΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧ!!!!

ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΜΠΟΥΚΛΑ!!!!!!!!!! ΕΧΩ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΕΙ ΕΛΕΟΣ ΑΠΕΙΛΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ
ΠΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΙΣ ΒΡΟΜΩΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!! ΚΑΙ ΛΕΣ ΜΕΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ ΣΑΣ ΕΣΩΣΕ Η ΑΜΑΛΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ Ο ΧΑΤΖΗΜΠΟΥΚΛΑΣ!!!!!!!
ΑΡΕ ΠΕΤΡΑΝ ΝΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΞΕΙΣ ΑΠ ΤΟΝ ΓΙΑΚΑ!!!!!!
ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΑΓΓΕΛΕ????

Oχι τίποτα άλλο, αλλα θα πληγωθεί και η Αμαλίτσα μου. Κακε Χατζημπουκλα gmt


ΑΣ ΠΛΗΓΩΘΕΙ!!!! ΘΕΛΩ ΑΓΓΕΛΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!!!
ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΚΥΡΙΕ ΡΟΥΣΣΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΦΙΛΟΞΕΝΟ..... gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Ιαν 27, 2010 10:14 pm

Καλά ο Ρούσσος τι έκφραση και τι μύγα τον τσίμπησε μόλις ο Στέφανος είπε ότι θα προστατέψει την Εύα; Θεός. : respect :
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Ιαν 27, 2010 10:19 pm

παιδια δεν ξερω αν το ειδατε αλλα εδειξε τρειλερ.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 27, 2010 10:25 pm

Και τι έδειχνε το τρειλερ??? :?:
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Ιαν 27, 2010 10:30 pm

μελιτα προς στεφανο: Στασου διπλα στην ευα αλλα οχι σαν αντρας της
εδειξε επισης 2 σκηνες απο τα προσεχως αυτη που επιασε η νορα τον λουκα με την νταιζη στο γραφειο και την αλλη που ελεγε η ευα στην μελιτα οτι υπαρχει αλλη στη ζωη του και επισης το καλυτερο
χατζηβασιλειου προς μανο:Ενταξει μανο εκλεισε η δουλεια. Α!Και τον μανο που ελεγε στον στεφανο και τον πετρο οτι οι μπραβοι ηταν απο τον χατζηβασιλειου.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 27, 2010 10:42 pm

Λαμογάρα ο Μάνος!!!Ο λύκος και αν γέρασε...
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Ιαν 27, 2010 10:58 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:αμαλία και εμείς αυτό θέλουμε να μείνει έγγυος η μελίτα..ΜΑΚΑΡΙ…ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΕΓΓΥΟ…μας ακούει κανείς;;;
ο χατζηβασιλείου αγρίεψε…πωπω..πως κάνει και αυτός ο χριστιανός έτσι για τους πίνακες;;;ο ρούσσος <κύριε χατζηβασιλείου>…αχαχαχαχα…σαν να του έλεγε κύριε μπορώ να μιλήσω;;;

Aν υποψιαστώ ότι οι δύο κυρίες εκτός που έχουν κοιμηθεί με τους δύο ίδιους άντρες και θα έχουν παντρευτεί η μία τον έναν και η άλλη τον άλλο θα έχουν ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ, ή ότι θα χάσει η μία το παιδί για να το γεννήσει η άλλη....Συμπεθέρα μου.. θα πεθάνω!!!

Παιδιά αυτό δεν θα είναι Ακρίτα-Κυρίτσης, υπάρχει άλλος πρώτος διδάξας....Φωσκολος!!!

Δεν έχεις και άδικο KatsaroYpotheto χείριστη Φωσκολιάδα γίνεται η σειρά όσο προχωράει . Λες να μάθουμε τελικά και ποιός έδιωξε τον Ρένο από την εταιρεία gelio ;

Και έχουμε και λέμε για το σημερινό ως συνήθως μέτριο επεισόδιο Grrr .

* Έτσι έτσι στα πατώματα η μικρή εξερευνήτρια Fskl να μη στα χρωστάω .

* Το Πολυαννικό ζευγάρι και σήμερα έδωσε το συνηθισμένο ρεσιτάλ του και όλο ανεβαίνει στην εκτιμησή μου Klap .

* Ntinaki1 respect Penguin για το pumaro ακριβώς την ίδια σκεψη έκανα . Καλά μετά από όλο αυτό το υποτιθέμενο πάτα κιούτα πάτα κιούτα μόνο η μύτη κόκκινη δεν στέκει αυτό TutTut .

* Η Εύα μου την έδωσε σήμερα γιατί έχει αρχίσει να επιστρέφει πάλι στο 0 vomit και δεν μου αρέσει καθόλου . Εντελώς φάουλ που χρησιμοποίησε την Μαρίλια ενώ το μόνο που σκεφτόταν ήταν μην πάθει τίποτα ο μπούλης ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι .

Τώρα τελευταία ενώ βλέπω τα επεισόδια με το που τελειώνουν είναι σαν να μην τα έχω δει καθόλου τίποτα της προκοπής δεν βρίσκω για να σχολιάσω 🇳🇴 . Πάω να διαβάσω τις υπόλοιπες σελίδες και επιστρέφω :wink2: .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από kikialex Τετ Ιαν 27, 2010 11:00 pm

Izabella29 ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ & ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΠΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ. ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ & ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΞΑΛΛΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Ιαν 27, 2010 11:09 pm

"ο μπούλης ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι"


Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα!Πραγματικά με το που το διάβασα πέθανα στα γέλια!!! gelio
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Ιαν 27, 2010 11:29 pm


Σειρά μου για σχολιασμό

Σήμερα με Λουκά και Νόρα πιάσαμε τα δύσκολα και τα στενάχωρα. Συζητούν και ακούω το Λουκα να λέει πάντα θα σε νοιάζομαι και τη Νόρα να λέει σε χάνω. Τόσο πολύ ίδια σκηνή με την αντίστοιχη τη χθεσινή Στέφανου Μελιτας και τόσο μα τόσο διαφορετική. Η κάθε λέξη που έλεγαν αυτοί οι δύο περιέγραφε και μια ιστορία που την έχουμε δει. Μίλησαν για λάμπες και καναπέδες και εγώ είδα σκηνές να περνούν μπροστά απ τα μάτια μου και ένοιωσα οτι όσα έλεγαν τα είχα ζήσει μαζί τους και καταλάβαινα τον πόνο τους και την απόγνωσή τους έλειωσα Snif

Η Μελίτα πήγε στη Νόρα που ήταν χώμα να ζητήσει συμπαράσταση. Εμένα αυτό το θα παλαίψω για την αγάπη μου πειράζει που μου φάνηκε πολύ ψεύτικο; Και μετά αρχίζει να λέει στη Νόρα διάφορα και γω τρελαίνομαι. Πως νόμιζε οτι περνούσαν ο Στέφανος και η Εύα σαν ζευγάρι κάνοντας βόλτες και μαγειρεύοντας; Της έρχονται εικόνες. Δεν το είχε σκεφτεί λέει ποτέ. Έλεος δηλαδή όταν έφυγε απ το εξοχικό που τον ξεμονάχιασε ή όταν διάβαζε με τις ώρες ποίηση στον καναπέ της δεν ήξερε που ήταν ο Στέφανος; Μετά της λέει η Νόρα για την πρόταση του Μάνου στην Εύα και μη μου πείτε οτι δεν είδατε τη χαρά της. Αμάν κι αυτή η Εύα δεν έλεγε ναι να βγάλει την πριγκήπισσα απ τη δύσκολη θέση; gelio

Τώρα εγώ τι να πω για τη σκηνή με το νυφικό; Θέλω να δω τέτοια σκηνούλα και την ευτυχία στο πρόσωπο και των δύο ΤΩΡΑ. Δεν ξέρω ποιά κοπελιά το σχολίασε αλλά είχε δίκιο. Χάθηκε να δούμε και ένα φιλάκι. Φαντασίωση ήταν της Νόρας ήταν ότι ήθελε την έκανε Grrr

Και το ψυχοπλάκωμα συνεχίζεται. Όταν είδα τη Νόρα να του μιλάει για τα όνειρά της και το Λουκά να της απαντάει φούσκωσα. Μετά απ αυτή τη σκηνή τι παρηγοριά να βρούνε, τι να πουνε ο Νικόλας και η Δάφνη. Ότι και να πούνε δεν βοηθάει. Θα κάνουνε προσπάθεια αλλά τη βλέπω στο κενό. Κι αυτός ο Νικόλας μόνο λόγια είναι δεν κουβαλάει έναν παπά μπας και γίνει κάτι.Snif

Ο Χατζηγλυτσης σήμερα ήταν χειρότερος απο άλλες μέρες ή μου φάνηκε; Μα τι του βρήκε η Αμαλία πείτε μου. Ζητάει τώρα και οι άλλοι τσακώνονται. Εγώ εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί ο Στέφανος κοντράρεται τόσο πολύ με το Μάνο. Γιατί όχι και με το Ρούσσο. Την ώρα που ο Στέφανος άρχισε να λέει εγώ θα προστατέψω την Εύα και το παιδί μου το ύφος του Πέτρου όλα τα λεφτά. Μετά λέμε είναι κολημένος. Κάτι τέτοια λέει μπροστά του ο Στέφανος και μετά αναρωτιόμαστε γιατί ανησυχεί για την κόρη του.;/

Η Αμαλία σήμερα για πολύ ξύλο. Για να καλύψει την κόρη της το έπαιξε τρελή με το Μάνο που για μια φορά είχε δίκιο. Τι άκουσα το Νεφελάκι ρωτάει που είναι η μάνα του. Κάποιος να εξηγήσει στο παιδί οτι η μανούλα έχει δουλειά έχει και τον έρωτά της να τρέξει. Έρχεται το παιδί της και της λέει οτι έκανε παρακολουθήσεις και αυτή αντί να το αποτρέψει του κάνει μάθημα κατινιάς. Τί είπε το στόμα της; Να μείνει έγκυος η Μελίτα για να τυλίξει το γαμπρό; Έλα Στεφανάκο να δεις τι σου ετοιμάζουνε μάνα και κόρη. geek

Το Λουκά με τη Νταίζη αρνούμαι να τον σχολιάσω. Του το παίζει και δύσκολη. Θα τρελαθούμε εντελώς. Να ξέρετε αυτή πες πες θα το πιστέψει στο τέλος οτι αγαπάει το παιδάκι της. Καλά της είπε ο Χρήστος. Να αγιάσει το στόμα του. Ο γιός της σίγουρα θα ζήσει καλυτερα με τον Οδυσσέα ή το Λουκά.

Ο Μάνος ''τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα''. Στήνει σχέδια με τους πίνακες και χρησιμοποιεί την Εύα. Αυτός δεν αλλάζει. Να πάει να πνιγεί και να αφήσει την Εύα ήσυχη. Χαίρομαι που το έπαιζε αισθηματίας και έλεγε στην Εύα έλα να ζήσουμε μαζί και να μεγαλώσουμε το παιδί μαζί. Τρόπαιο είναι η Εύα στον πόλεμο κατά του Στέφανου. Μάπα το καρπούζι ο καρμικόςGrrr

Η Εύα πήγε στο σπίτι του Στέφανου να ζητήσει την ηρεμία της. Η Στεφανομανούλα δεν έλεγε και κάτι παραπάνω για την Όλγα μήπως και βγάζαμε καμιά άκρη;

Ο Στέφανος βέβαια ήταν με τον απόλυτο έρωτα εκείνη την ώρα και τούλεγε τα των παρακολουθήσεων. Του έκανε και την πρόταση να αφήσει το παιδί του και την Εύα στο Μάνο και πήρε μια άρνηση τόση μετά συγχωρήσεως. Ακούς Κατινάκι εκείνος το παιδί του το σκέπτεται εσύ το δικό σου; Τραγελαφικός και ο απόλυτοςImpatient

Τελικά μετά τον απόλυτο πήγε στο σπιτι του ο Στεφανάκος και βρήκε την μάνα του παιδιού του. Η Εύα τουλάχιστον ανησύχησε και για τους δύο κάτι είναι κι αυτό γιατί η άλλη μόνο για το αίσθημα έσκασε. Το αγόρι πάντως της ξεκαθάρισε οτι δεν θέλει το παιδάκι του με το Μάνο παρόλο που η Εύα του μίλησε για την πρόταση γάμου και για την άρνησή της. Τρέχα πατέρα αύριο θα δώσεις πίνακες αξίας για να εξασφαλίσεις την ηρεμία της μάνας.

Τέλος αν δεν ήξερα οτι ο ξυλοδαρμός ήταν στημένος και άρα έτσι έπρεπε να φανεί θα έλεγα οτι η σκηνή ήταν παντελως κακογυρισμένη.





Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 290 - Ημερομηνία 27-01-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Ιαν 27, 2010 11:38 pm

Clarabelle έγραψε:
Σειρά μου για σχολιασμό

Σήμερα με Λουκά και Νόρα πιάσαμε τα δύσκολα και τα στενάχωρα. Συζητούν και ακούω το Λουκα να λέει πάντα θα σε νοιάζομαι και τη Νόρα να λέει σε χάνω. Τόσο πολύ ίδια σκηνή με την αντίστοιχη τη χθεσινή Στέφανου Μελιτας και τόσο μα τόσο διαφορετική. Η κάθε λέξη που έλεγαν αυτοί οι δύο περιέγραφε και μια ιστορία που την έχουμε δει. Μίλησαν για λάμπες και καναπέδες και εγώ είδα σκηνές να περνούν μπροστά απ τα μάτια μου και ένοιωσα οτι όσα έλεγαν τα είχα ζήσει μαζί τους και καταλάβαινα τον πόνο τους και την απόγνωσή τους έλειωσα Snif

Η Μελίτα πήγε στη Νόρα που ήταν χώμα να ζητήσει συμπαράσταση. Εμένα αυτό το θα παλαίψω για την αγάπη μου πειράζει που μου φάνηκε πολύ ψεύτικο; Και μετά αρχίζει να λέει στη Νόρα διάφορα και γω τρελαίνομαι. Πως νόμιζε οτι περνούσαν ο Στέφανος και η Εύα σαν ζευγάρι κάνοντας βόλτες και μαγειρεύοντας; Της έρχονται εικόνες. Δεν το είχε σκεφτεί λέει ποτέ. Έλεος δηλαδή όταν έφυγε απ το εξοχικό που τον ξεμονάχιασε ή όταν διάβαζε με τις ώρες ποίηση στον καναπέ της δεν ήξερε που ήταν ο Στέφανος; Μετά της λέει η Νόρα για την πρόταση του Μάνου στην Εύα και μη μου πείτε οτι δεν είδατε τη χαρά της. Αμάν κι αυτή η Εύα δεν έλεγε ναι να βγάλει την πριγκήπισσα απ τη δύσκολη θέση; gelio

Τώρα εγώ τι να πω για τη σκηνή με το νυφικό; Θέλω να δω τέτοια σκηνούλα και την ευτυχία στο πρόσωπο και των δύο ΤΩΡΑ. Δεν ξέρω ποιά κοπελιά το σχολίασε αλλά είχε δίκιο. Χάθηκε να δούμε και ένα φιλάκι. Φαντασίωση ήταν της Νόρας ήταν ότι ήθελε την έκανε Grrr

Και το ψυχοπλάκωμα συνεχίζεται. Όταν είδα τη Νόρα να του μιλάει για τα όνειρά της και το Λουκά να της απαντάει φούσκωσα. Μετά απ αυτή τη σκηνή τι παρηγοριά να βρούνε, τι να πουνε ο Νικόλας και η Δάφνη. Ότι και να πούνε δεν βοηθάει. Θα κάνουνε προσπάθεια αλλά τη βλέπω στο κενό. Κι αυτός ο Νικόλας μόνο λόγια είναι δεν κουβαλάει έναν παπά μπας και γίνει κάτι.Snif

Ο Χατζηγλυτσης σήμερα ήταν χειρότερος απο άλλες μέρες ή μου φάνηκε; Μα τι του βρήκε η Αμαλία πείτε μου. Ζητάει τώρα και οι άλλοι τσακώνονται. Εγώ εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί ο Στέφανος κοντράρεται τόσο πολύ με το Μάνο. Γιατί όχι και με το Ρούσσο. Την ώρα που ο Στέφανος άρχισε να λέει εγώ θα προστατέψω την Εύα και το παιδί μου το ύφος του Πέτρου όλα τα λεφτά. Μετά λέμε είναι κολημένος. Κάτι τέτοια λέει μπροστά του ο Στέφανος και μετά αναρωτιόμαστε γιατί ανησυχεί για την κόρη του.;/

Η Αμαλία σήμερα για πολύ ξύλο. Για να καλύψει την κόρη της το έπαιξε τρελή με το Μάνο που για μια φορά είχε δίκιο. Τι άκουσα το Νεφελάκι ρωτάει που είναι η μάνα του. Κάποιος να εξηγήσει στο παιδί οτι η μανούλα έχει δουλειά έχει και τον έρωτά της να τρέξει. Έρχεται το παιδί της και της λέει οτι έκανε παρακολουθήσεις και αυτή αντί να το αποτρέψει του κάνει μάθημα κατινιάς. Τί είπε το στόμα της; Να μείνει έγκυος η Μελίτα για να τυλίξει το γαμπρό; Έλα Στεφανάκο να δεις τι σου ετοιμάζουνε μάνα και κόρη. geek

Το Λουκά με τη Νταίζη αρνούμαι να τον σχολιάσω. Του το παίζει και δύσκολη. Θα τρελαθούμε εντελώς. Να ξέρετε αυτή πες πες θα το πιστέψει στο τέλος οτι αγαπάει το παιδάκι της. Καλά της είπε ο Χρήστος. Να αγιάσει το στόμα του. Ο γιός της σίγουρα θα ζήσει καλυτερα με τον Οδυσσέα ή το Λουκά.

Ο Μάνος ''τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα''. Στήνει σχέδια με τους πίνακες και χρησιμοποιεί την Εύα. Αυτός δεν αλλάζει. Να πάει να πνιγεί και να αφήσει την Εύα ήσυχη. Χαίρομαι που το έπαιζε αισθηματίας και έλεγε στην Εύα έλα να ζήσουμε μαζί και να μεγαλώσουμε το παιδί μαζί. Τρόπαιο είναι η Εύα στον πόλεμο κατά του Στέφανου. Μάπα το καρπούζι ο καρμικόςGrrr

Η Εύα πήγε στο σπίτι του Στέφανου να ζητήσει την ηρεμία της. Η Στεφανομανούλα δεν έλεγε και κάτι παραπάνω για την Όλγα μήπως και βγάζαμε καμιά άκρη;

Ο Στέφανος βέβαια ήταν με τον απόλυτο έρωτα εκείνη την ώρα και τούλεγε τα των παρακολουθήσεων. Του έκανε και την πρόταση να αφήσει το παιδί του και την Εύα στο Μάνο και πήρε μια άρνηση τόση μετά συγχωρήσεως. Ακούς Κατινάκι εκείνος το παιδί του το σκέπτεται εσύ το δικό σου; Τραγελαφικός και ο απόλυτοςImpatient

Τελικά μετά τον απόλυτο πήγε στο σπιτι του ο Στεφανάκος και βρήκε την μάνα του παιδιού του. Η Εύα τουλάχιστον ανησύχησε και για τους δύο κάτι είναι κι αυτό γιατί η άλλη μόνο για το αίσθημα έσκασε. Το αγόρι πάντως της ξεκαθάρισε οτι δεν θέλει το παιδάκι του με το Μάνο παρόλο που η Εύα του μίλησε για την πρόταση γάμου και για την άρνησή της. Τρέχα πατέρα αύριο θα δώσεις πίνακες αξίας για να εξασφαλίσεις την ηρεμία της μάνας.

Τέλος αν δεν ήξερα οτι ο ξυλοδαρμός ήταν στημένος και άρα έτσι έπρεπε να φανεί θα έλεγα οτι η σκηνή ήταν παντελως κακογυρισμένη.






ζω για τους σχολιασμους τους δικους σου και την τζινας.Απλα : respect : . Οσο για το φιλι εγω το εκανα παραπονο αφου φαντασια ηταν γιατι να μην γλυκαθουμε και εμεις? Rolling Eyes
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης