Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

+39
glgs
stefanos-melita
nikidanis
edem4ever
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
antzy
Jennifer
Vampirela
KatsaroYpotheto
almaresi
CineFreak
xristina79
Καρ-Mik
NATALITSA_LOUKITSA
Materialgirl
Artemis
jim7
DESPOINA
vs116117
mimi_loukas+nora
Ntinaki1
verile_mistika
sarita
ΣΤΕΦΑΝΟΧΤΥΠΗΜΕΝΗ
zefi2010
kikialex
sia
sofia
evanna
nana
Izabella29
hionati
filitsa
loukasnora
sifantid
anastasia20
loukitsa
chmatinaki
Clarabelle
43 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap15%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 15% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap24%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 24% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap33%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap24%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 24% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 46
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Ιαν 29, 2010 6:13 pm

ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΠΙΝΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟ ΡΟΥΣΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ /

Εντελώς περίεργο.Αλλά λέει όλο η κόρη του δολοφόνου και η κόρη του δολοφόνου και την μισεί. Έκανε μια κομπίνα... συνέχισε την εκδίκηση εν αγνοία του γιου της αλλά σιγά την εκδίκηση. Ο Ρούσσος και ο Μάνος έξω είναι. Περίεργο μου φαίνεται που δεν έχει δείξει μια συνάντηση Πέτρου Αντιγόνης τόσο καιρό και Μάνου Αντιγόνης να ειπωθούν αλήθειες.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 29, 2010 6:14 pm

Λέτε η απιστία που είχε κάνει ο Ρούσσος όταν ήταν αραβωνιασμένοι όπως είπε χτες η τιτανομέγιστη να ήταν η Αντιγονίτσα??? lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 29, 2010 6:17 pm

zimotari έγραψε:Παντως η απολυτη ανατροπη για μενα θα ηταν αν ο ερωτας Στεφανου -Μελιτας αποδειχθει οτι αποτελει απλα μερος του σχεδιου εκδικησης του Στεφανου.Δηλαδη να αποδειχθει στο τελος οτι ο Ρουσσος ειχε δικιο που ελεγε οτι ο ερωτας προς τη Μελιτα αποτελει μερος του σχεδιου του.Απλα μια σκεψη ειναι η οποια ομως ενισχυεται απο το γεγονος οτι ακουγεται απο το στομα του Ρουσσου που απο οτι εχει αποδειχτει μεσα στο σιριαλ οτι λεει δεν ειναι ακυρο.Παντως για μενα σεναριακα κολλαει και ισως εξηγουσε και καποια πραγματα.Για παραδειγμα τον <<ξαφνικο>> ερωτα του Στεφανου για την Μελιτα ,το γεγονος οτι απο στυγνος εκδικητης εγινε <<αλοιφη>> και το γεγονος οτι στην ουσια για μενα αποφευγει να ξεκαθαρισει τη θεση του αναμεσα σε Ευα και Μελιτα. Cool

Αγαπητή zimotari αν η κυρία Ακρίτα δεν είχε μιλήσει για μεγάλο έρωτα μεταξύ Στέφανου και Μελίτας το ίδιο θα σκεφτόμουν και μάλιστα από το πρώτο δευτερόλεπτο καθώς έχω πιάσει και ποστάρει πολύ περίεργα βλέμματα προς τη Μελίτα...

Όμως αφού η γυναίκα το δήλωσε γραπτώς δεν έχω λόγο να την αμφισβητήσω...
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 29, 2010 6:20 pm

Mik έγραψε:Λέτε η απιστία που είχε κάνει ο Ρούσσος όταν ήταν αραβωνιασμένοι όπως είπε χτες η τιτανομέγιστη να ήταν η Αντιγονίτσα??? lol!


οχι καλε η απιστια ηταν η μανα του Νικολα η ΑΝΝΑ ΛΥΤΡΑ
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 29, 2010 6:20 pm

Δεν αντεχει να θυσιαστει για δευτερη φορα..Οχι παλι, όχι όταν η Ευα, δεν θυσιασε τιποτα για χαρη της Μελιτας..Οταν δεν εκανε πισω, και πηγε να της πει ότι ηταν ερωμενη του, χωρις να σκεφτει την οικογενεια το παιδι, την αθωα συζηγο..Μονο τον εαυτουλη της σκεφτηκε..Και τωρα τι?Να χασει τον ανθρωπο που αγαπα, παλι, ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ ΔΕΝ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ, ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ? ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΠΑΛΙ, ΤΟΥ ΞΑΝΑΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΠΛΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ, ΟΧΙ ΣΑΝ ΣΥΖΗΓΟΣ.. Η ΣΩΣΤΟΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.. Αλλα ο Βελζεβουλ εχει σπειρει τα ζιζανια της αμφιβολιας, μηπως η Ευα γυρισει στο Μανο, και τοτε το παιδι του? Αυτό απασχολει τον Στεφανο, κ ψαχνει λυση.

προς τιμή της λές! Κ εγώ λέω ότι είναι κατίνα κ γυναικούλα!κ το λες κ εσύ!
ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ 14-1 ΣΕΛ 11
γράφεις


ΠΡΩΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ Η ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ, ΚΑΙ Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ, ΟΠΩΣ ΒΙΑΣΤΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΝΑ.."ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΝ" ο στεφανος θεωρω απο τη στιγμη που θα τησ κανει προταση γαμου θα τιμησει το λογο του κ δεν θα πλησιασει τη μελ ερωτικα, ουτε και η μελιτα ειναι γυναικουλα να παει με τον στεφανο οταν ξερει οτι θα παντευτει, ποσο μαλλον οτι ειναι κ εγκυος. Εχει περηφανια, και αξιοπρεπεια. Δευτερον, ολοι μισουποψιαζομασταν το Μανο, αλλα δεν τον ειχα ικανο να φαει κ ξυλο ψευτικα, και να τα κανει πλακακια με Νταιζη κ Χατζηβασιλειου.ΑΠΟΡΙΑ Ο ΧΑΗΤΕΤΟΙΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΣΕ ΑΥΤΟ?? ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΥΤΟΣ??

Είναι η όχι γυναικούλα? Έχουμε κ σεξάκι σήμερα!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από mimi Παρ Ιαν 29, 2010 6:21 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukasnora έγραψε:Και να πω και κατι ασχετο;Τζινα το καινουργιο σου αβαταρ ειναι τελειο.

Eυχαριστώ Νίκη μου! Κι εμένα μ'αρέσει πολύυυυυυυυυυυυυ!!!

Aς σχολιάσω λοιπόν..

Σ'αυτή τη σειρά που ....η αγάπη άργησε μια μέρα... χτες δια στόματος Αμαλίτσας πήρε το προβάδισμα... Heart2

Θα σχολιάσω συγκεκριμένα πράγματα σήμερα καθώς δεν έχω πολύ ώρα..

Το ΠΑΝΙΚΟ-ΒΛΗΤΟ αυτό επεισόδιο το ψηφίζω "Πολύ Καλό", ψήφος που θα συνεχίσω να δίνω όσο βλέπω μοιρασμένες σκηνές και συμμετοχή του Χρήστου!

Αμαλία: Τι είπε πάλι η θεά? Αγαπάει τον άντρα της και προσπαθεί κάθε μέρα να σώσει το γάμο της? Τι απέγινε ο έρωτάς της ο μεγάλος για το Χατζηφαβορίτα? Τι μας λέει τώρα? Ότι καλύτερα που παντρεύτηκε τον Πέτρο που αγαπάει παρά τον Χατζηφαβορίτα που είναι ερωτευμένη? Στροφή 180 μοιρών η Αμαλίτσα χτες... Αγαπητοι σεναριογράφοι σταθεροποιηθείτε κάπου σας παρακαλώ! Ζαλίζομαιιιιιιιι!!!

Εκείνοι λέει (σαν γενιά) μάθανε να προσπαθούνε για το γάμο τους, όχι να τα παρατάνε.. θα τρελαθώ!!! Σε σύγκριση με ποιον το λέει αυτό τώρα? Με τη Μελίτα και το Μάνο? Γιατί άλλος γάμος δεν έχω δει να χαλάει... Θα πεθάνωωωωωωωωωω!!!

Όσο για την προσπάθεια της, ο έρωτας που σε στέλνει στο τρελάδικο διέπρεψε για μια ακόμα φορά! Θεϊκή η σκηνή Πέτρου και Αμαλίας! Είναι πλασμένοι ο ένας για τον άλλο!

Πέτρος: Τα είδε όλα ο Πετράν με την επίσκεψη της Αμαλίτσας χαχαχαχαχαχα

«Σου αλλάξανε τη δόση καρδιά μου?» Θα πεθάνωωωωωωωω gelio

«Δέχομαι Πέτρο κάποια στιγμή να σταφιδιάσεις, δέχομαι να πουρέψεις, εγώ θα σου κάνω τίλιο με τα χρυσά μου τα χεράκια» gelio

+++

Χρήστος: ΚΟΥΚΛΟΣ για μια ακόμα φορά.. Ακολουθεί κακιούλα: Ο Χρήστος με τον Στέφανο πότε τα βρήκαν πάλι? Άλλα τεύχη έχασα πάλι? Οχι τίποτε αλλο, αλλά τεύχη με τον Χρήστο μου δεν θέλω να χάνω!!!

+++

Το τρίο μούτζες: Κούκλοιιιιι!!! Θέλω αυτό το μαύρο παλτό του Στέφανου...με το περιεχόμενο μαζί huhu

+++

Νόρα: Η Νταίζη τζουτζούκα! Αχαχαχαχαχαχαχα θα τρελαθώ.. τι λέει..

Την πάτησε χτες το Νοράκι μας.. την ώρα που έκλαιγε έκλαιγα κι εγώ μαζί της! Δεν ήταν λίγο αυτό που είδε, είπαμε..άλλο να το φαντάζεσαι κάτι κι άλλο να αποκτάς εικόνα.. Snif

Είπε και στο Μπέλλο ότι υπάρχει ένα όριο που την κρατάει και δεν προχωράει.. Μπράβο Νοράκι, αν προχωρήσεις με το Δημήτρη δεν θέλω να είναι απο εκδίκηση, δεν του αξίζει!

+++

Λουκάς: «Τελικά.. όντως ηρθες να μου την πάρεις ρε Μήτσο» Αμα δεν θες να σου την παρει κυριε ασε τις προτάσεις για καφέδες, δείπνα και αηδίες και πήγαινε σπίτι σου ετοιμασε εσύ ένα φαϊ να φάτε και μετά να της εξηγήσεις το όνειρο, Βλαμμένεεεεεεεεεεεεε Synelthe

Τι είπε ο Λουκάκος? Τους παράνομους έρωτες της Μελίτας? Χιχιχι μας πήρανε χαμπαρι..

Λουκάκο η Μελίτα πάντως μπορεί να έχει δοκιμάσει όλα τα δωμάτια του σπιτιού απέξω δεν βγήκε, το Νταιζουλίνι μέσα στο δικηγορικό γραφείο άλλος το κουτούπωνε, που σου ήρθε σήμερα η έμπνευση να προσπαθήσεις να της δείξεις ότι τη θες... Βλαμμένεεεεεεεεεεεεεεε

Οσο για τα περι Μάνου, συμφωνώ Λουκά μου, το ψάχνει ο Μάνος το ξύλο αλλά....υπάρχουν βιολογικά κρασιά? Τι το βιολογικό έχουν? Στα αλήθεια όποιος ξέρει ας απαντήσει.

Νταίζη: «Η καρδιά και το μυαλό παραμυθιάζονται εύκολα, το σώμα όμως όχι» Νταιζούλα λάθος άνθρωπο διάλεξες, το ομιλιτικόν σώμα το έχει ο Στέφανος βρε! gelio Ασε που με την εξέλιξη της φαρμακοβιομηχανίας όλα μπορείς να τα παραμυθιάσεις πλέον Νταιζουλίνι huhu

Μπελλος: Ένα όνομα μια ιστορία! Χαχαχαχαχαχαχαχα

Δείτε είσοδο!
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 MpellosKalimera

Βοηθάει το Νοράκι να ντυθεί, ξεκαθαρίζει τη θέση του και επιμένει σε αυτό που θέλει χωρίς να θίγεται η αξιοπρέπειά του! Ο Καλύτερος Άντρας της σειράς!

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!! Opados

+++

Νικόλας – Ηλίας: Ψιλοδιάφοροι στο συγκεκριμένο επεισόδιο..

+++

Δαφνη: Η Δάφνη πρέπει οπωσδήποτε να μάθει να πιάνει τη βελόνα σωστά..στην τελική γυναίκα είναι να μην ξέρει να ράψει ένα κουμπί?

Αμ το άλλο, ηθικό βάρος ο Αρης? Έλεος ρε Δάφνη, μαζέψου! Τι θέλεις να μας πεις τώρα, ότι ο Λουκάς ή ο κάθε Λουκάς θα αφήσει να πάρει το παιδί ο Οδυσσέας επειδή δεν το έχει αγαπήσει γιατί δεν το γνώρισε εγκαίρως? Ποτε δεν είναι αργα! Στην τελική δεν τον παράτησε, δεν ήξερε ποτέ για την ύπαρξή του!!! Νομίζω οι σεναριογράφοι και ειδικά καποιοι συγκεκριμένοι πρέπει να μαζευτούνε!!!!!!!!!!!!!!! !@$^$#@$$@#$%!!!

Αμα ρωτήσεις το Λουκά λεει δεν είναι και η ιδανικότερη λύση να κερδίσει το χαμένο χρόνο με το παιδί του! Τι ακούω και δεν σπάω την τηλεόραση????? Τι??? Δηλαδή ο Λουκάς το βλέπει το παιδί σαν βάρος? Δάφνη μαζέψου! Το βάρος είναι η Νταίζη και όχι ο Άρης! Αν δηλαδή μπορούσε ο Άρης να μείνει με τον Οδυσσέα ο Λουκάς θα το παράταγε το παιδί? Αυτό προσπαθείς να μας πείσεις? Θα αρχίσω να βρίζω και δεν κάνει!!!

Η Δάφνη το έχει χάσει πλήρως, σιγουρεύτηκα! Βάζει από τη μία το παιδί και από την άλλη τη Νόρα, πάλι συγκρίνουμε μήλα με λεμόνια! Έλεος πια!!!

Και επαναλαμβάνω... Νομίζω οι σεναριογράφοι και ειδικά καποιοι συγκεκριμένοι πρέπει να μαζευτούνε!!!!!!!!!!!!!!! !@$^$#@$$@#$%!!!

+++

Εύα: Δεν μου αρέσει που η Εύα είναι τόσο τσιτωμένη στα τελευταία επεισόδια αλλα τουλάχιστον χαίρομαι που επιτέλους κοιτάει τον εαυτό της και το παιδί της και αδιαφορεί για τους γύρο για λίγο.. Είπε μέσα της «Νισάφι» είναι πλεον εμφανές!Να πούμε «Δόξα σοι» ή θα μας τα ξαναγυρίσετε αγαπητοί σεναριογράφοι?

Όσο για τα σενάριά της περι Αντιγόνης το τελευταίο που σκέφτεται σαν ενδεχόμενο είναι να υπάρχει άλλη γυναίκα στη ζωή του Στέφανου χαχαχα τον έχεις πολύ ψηλά τον Στέφανο αγαπητή και δεν πρέπειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

+++

Μελίτα: Χτες την είδε αστυνόμος Μπέκας το κατινάκι... καμμιά άλλη ερώτηση?

Στο Μάνο είπε οτι δουλεύει? Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Στο Στέφανο είπε να αφήσει την Εύα να μεγαλώσει το παιδί μόνη της (αφού δεν δέχτηκε ο Στεφανάκος το να το μεγαλώσει με τον Μάνο) Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα πολλά πετυχημένα είχε το χτεσινο επεισόδιο!

+++

Στέφανος: «Ο άλλος ο δικός σου» Στεφανάκο κάθε μέρα με μπερδεύεις και χειρότερα... Εν κατακλείδι..σε βαρεθηκα!

Ακουσα και το καλό: Εγώ δεν έβαλα σε κίνδυνο τη ζωή σου Εύα... μόνο κόντεψα να σε τρελάνω (δις κιόλας) και έβαλα να πεσουν κάτι πυροβολισμοί δίπλα σου που ευτυχώς (για τον σκοπευτή) δεν σε πέτυχαν! Ρε τι πετυχημένα λέει ο Στεφανάκος!

Όσο για τη σκηνή με τη Μελίτα, της τράβαγε το μαλλί για να φανεί το πρόσωπό του χαχαχαχαχα, δεν μπορούσε καλέ η κάμερα να πάει λίγο προς τα αριστερα? Έλιωσα όταν τον είδα να προσπαθεί να συμμαζέψει τη μπούκλα... Θυμήθηκα χαρακτηριστική κίνηση της Suzan Sarandon στα Φιλαράκια χαχαχαχαχα
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Sarandon

+++

Αντιγόνη: Η πεθερά σουπιά είδε ότι η Μελίτα δεν χρειάζεται βοήθεια για να πέσει στα μάτια του Στέφανου οπότε δεν εισέβαλε τούτη τη φορά χιχιχι

+++

Μάνος: Είσαι μεγάλη λερα φίλε! Μεγάλη! Πολύ μεγάλη!!!

Αυτά για σήμερα γιατί....έχουμε κι ένα γραφείο!


η Τζίνα ξαναχτυπά είσαι θεά κορίτσι μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και το avatar τέλειο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από zimotari Παρ Ιαν 29, 2010 6:22 pm

Αν η κυρια Ακριτα το εχει δηλωσει τοτε δεν τιθεται θεμα PistolakiB

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Ιαν 29, 2010 6:23 pm

Δηλαδή ο Ρούσσος κεράτωνε την Αμαλία με την Άννα και η Αντιγόνη τον Λαζαρίδη με τον Αντρέα?

Όπου Αντρέας και Άννα μιλάμε για το ζεύγος Λύτρα?

Είχαν να παρουν τότε οι απόγονοι στα Μυστικά της Εδέμ, κακώς μας φαίνονται περίεργα τα πολύγωνα gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Ιαν 29, 2010 6:23 pm

stefanos-melita έγραψε:ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΕΧΘΕΣ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ..

Εκεινη, χαμενη, πονεμενη, τρελη από ανησυχια για εκεινον, για τη ζωη του.Η μερα με τη νυχτα, με την Ευα.. Η Ευα, το μονο που εκανε ηταν να φωναξει, να απαιτησει, από το Στεφανο,-και ουχι από το Μανο, στον οποιο δεν ειδα να βαζει τετοιες φωνες, για το θεμα- να βρει λυση, μη δινοντας δεκαρα ΠΩΣ θα τη βρει ο Στεφ τη λυση αυτηη, με τι κοστος, και ΦΥΣΙΚΑ, ΜΗ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΔΕΚΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ.ΟΥΤΕ ΑΝΥΣΥΧΗΣΕ, ΟΥΤΕ ΠΟΝΕΣΕ. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ,ΠΡΑΓΜΑ ΛΟΓΙΚΟ ΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ, ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΧΑΡΑΜΙΣΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΜΙΑ ΣΤΑΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ. Και ξερει ότι δεν είναι μονο ο Στεςφ υπευθυνος για τους πινακες, αλλα σε αυτόν πηγε να δωσει τελεσιγραφα..

Ποση διαφορα η Μελιτα..Να μην παθει τιποτα ο ανθρωπος που αγαπα τη νοιαζει, ουτε που σκεφτηκε ότι μπορει να κανουν κακο και στην ιδια.. ((
Ξερει επισης, την πικρη αληθεια, ότι εκεινος φευγει από τη ζωη της σιγα σιγα, και πνιγεται, σε ένα υπογειο..Μονη της διχως την ανακουφιση του να μπορει να μιλησει σε καποιον, κρυβει τον πονο και την αγαπαη της, λες κ είναι το μεγαλυτερο αμαρτημα..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..ΑΠΟ ΠΟΤΕ Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΗΜΑ?? ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ «ΑΡΡΩΣΤΗ» ΣΧΕΣΗ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ..
Μονο στον Στεφ, μπορει να μιλησει για ο,τι νιωθει στην ψυχη της..Και παλι του ανοιγεται, δεν κρυβει τιποτα, τιποτα απ την αγαπη της, και τα καλα, και τις βλακειες της.. Πνιγεται, τον χανει…Και εκεινος δεν το αρνητε, αλλα προσπαθει ακομη να λυσει το Γορδιο Δεσμο, ελπιζει ότι δεν θα χρειαστει να τον κοψει..Για να προστατεψει τα 3 πραγματα που ανεφερα προχθες, τα πιο πολυτιμα της ζωης του.. «μην το κανεις πιο δυσκολο..» «θα βρω λυση»

Η ανησυχια της γι αυτόν, ο φοβος για τη ζωη του, την τοσο πολυτιμη για εκεινη, γινεται κραυγη απελπισιας.. Love!

Δεν αντεχει να θυσιαστει για δευτερη φορα..Οχι παλι, όχι όταν η Ευα, δεν θυσιασε τιποτα για χαρη της Μελιτας..Οταν δεν εκανε πισω, και πηγε να της πει ότι ηταν ερωμενη του, χωρις να σκεφτει την οικογενεια το παιδι, την αθωα συζηγο..Μονο τον εαυτουλη της σκεφτηκε..Και τωρα τι?Να χασει τον ανθρωπο που αγαπα, παλι, ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ ΔΕΝ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ, ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ? ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΠΑΛΙ, ΤΟΥ ΞΑΝΑΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΠΛΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ, ΟΧΙ ΣΑΝ ΣΥΖΗΓΟΣ.. Η ΣΩΣΤΟΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.. Αλλα ο Βελζεβουλ εχει σπειρει τα ζιζανια της αμφιβολιας, μηπως η Ευα γυρισει στο Μανο, και τοτε το παιδι του? Αυτό απασχολει τον Στεφανο, κ ψαχνει λυση.

«Το τελευταιο που θελω είναι να σε πληγωσω» της λεει, κ οντως ετσι είναι..Αλλα δεν καταλαβαινει ότι δεν μπορει να τους ευχαριστησει ολους ο Στεφ!
«με πληγωνεις..Καθε μερα που περναει κ δεν ξεκαθαριζεις..»
«Εδώ ειμαι» τουτεστιν σαγαπω, αλλα πρεπει να λυθει το θεμα των πινακων..
Μια ικεσια..»βοηθησε με σε παρακαλω..»
ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΓΕΜΑΤΗ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΔΥΝΑΜΗ, ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ, ΑΓΑΠΗ.. Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΦΙΓΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΡΟΘΙΕΣ ΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΤΗ ΧΑΙΔΕΥΕΙ, ΤΟΣΟ ΚΤΗΤΙΚΑ, ΕΝΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ.. faint
ΑΓΑΠΗ
.. Love! Love!

Και τελος, μονο μια γραμμη, για το χθεσινο, επειδη κλειδωθηκε, αναφερεστε στην εκφραση του όταν της ελεγε ότι την αγαπα..Δεν ηταν ψυχρη ουτε αδιαφορη, διαβαστε λιγο περισσοτεο τον Στεφανο..Ηταν η εκφραση ενός ανθρωπου, τρελα πιεσμενου από τα τοσα σοκ που εχει υποστει, που προσπαθει να βρει λυση, απεγνωσμενα, ενώ η μελιτα,μολις του ανακοινωσε ότι κοντευε να τρελλαθει, κ ότι τον παρακολουθουσε, τουτεστιν, τον πιεζει κ αυτή αφορητα αθελα της..Εχει βρεθει στη γωνια, πιεζεται τρομερα, από τη μια η αγαπη, από την άλλη το καθηκον.. Δεν είναι μες την τρελη χαρα, κ αυτό ηθελε να μας δειξει η ενταση στο προσωπο του.. Αυτό δεν σχετιζεται με το ότι την αγαπα, και της ομολογει πως νιωθει, συγκλονισμενος ηδη από την ενταση των αισθηματων μεσα του..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

για ακόμα μία φορά συμφωνώ σε όλα...
και για τη φράση της μελίτας έχω να πω ότι η μελίτα δεν είπε να αφήσει ο στέφανος την εύα μόνη της να αδιαφορήσει για το παιδί του..είπε <στάσου δίπλα της>αλλά ως πατέρας του παιδιού που περιμένει...που είναι το κακό;;;κακό και λάθος είναι να γίνει ένας γάμος χωρίς έρωτα...μόνο και μόνο για το παιδί...τη βρήκα σωστή τη μελίτα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Ιαν 29, 2010 6:23 pm

nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:Λέτε η απιστία που είχε κάνει ο Ρούσσος όταν ήταν αραβωνιασμένοι όπως είπε χτες η τιτανομέγιστη να ήταν η Αντιγονίτσα??? lol!


οχι καλε η απιστια ηταν η μανα του Νικολα η ΑΝΝΑ ΛΥΤΡΑ

Ευχαριστώ για την πληροφορία... Ετσι όπως τα χουνε κάνει, μπερδευτηκα η κακομοίρα...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Ιαν 29, 2010 6:26 pm

Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:Λέτε η απιστία που είχε κάνει ο Ρούσσος όταν ήταν αραβωνιασμένοι όπως είπε χτες η τιτανομέγιστη να ήταν η Αντιγονίτσα??? lol!


οχι καλε η απιστια ηταν η μανα του Νικολα η ΑΝΝΑ ΛΥΤΡΑ

Ευχαριστώ για την πληροφορία... Ετσι όπως τα χουνε κάνει, μπερδευτηκα η κακομοίρα...

και γω στην αρχη ειχα μπερδευτει αλλα στη συνεχεια τα ξεμπερδευψα ευτυχως για να καταλαβαινω τι μου γινετε.....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Παρ Ιαν 29, 2010 6:28 pm

DESPOINA έγραψε:
Δεν αντεχει να θυσιαστει για δευτερη φορα..Οχι παλι, όχι όταν η Ευα, δεν θυσιασε τιποτα για χαρη της Μελιτας..Οταν δεν εκανε πισω, και πηγε να της πει ότι ηταν ερωμενη του, χωρις να σκεφτει την οικογενεια το παιδι, την αθωα συζηγο..Μονο τον εαυτουλη της σκεφτηκε..Και τωρα τι?Να χασει τον ανθρωπο που αγαπα, παλι, ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ ΔΕΝ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ, ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ? ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΠΑΛΙ, ΤΟΥ ΞΑΝΑΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΠΛΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ, ΟΧΙ ΣΑΝ ΣΥΖΗΓΟΣ.. Η ΣΩΣΤΟΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.. Αλλα ο Βελζεβουλ εχει σπειρει τα ζιζανια της αμφιβολιας, μηπως η Ευα γυρισει στο Μανο, και τοτε το παιδι του? Αυτό απασχολει τον Στεφανο, κ ψαχνει λυση.

προς τιμή της λές! Κ εγώ λέω ότι είναι κατίνα κ γυναικούλα!κ το λες κ εσύ!
ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ 14-1 ΣΕΛ 11
γράφεις


ΠΡΩΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ Η ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ, ΚΑΙ Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ, ΟΠΩΣ ΒΙΑΣΤΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΝΑ.."ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΝ" ο στεφανος θεωρω απο τη στιγμη που θα τησ κανει προταση γαμου θα τιμησει το λογο του κ δεν θα πλησιασει τη μελ ερωτικα, ουτε και η μελιτα ειναι γυναικουλα να παει με τον στεφανο οταν ξερει οτι θα παντευτει, ποσο μαλλον οτι ειναι κ εγκυος. Εχει περηφανια, και αξιοπρεπεια. Δευτερον, ολοι μισουποψιαζομασταν το Μανο, αλλα δεν τον ειχα ικανο να φαει κ ξυλο ψευτικα, και να τα κανει πλακακια με Νταιζη κ Χατζηβασιλειου.ΑΠΟΡΙΑ Ο ΧΑΗΤΕΤΟΙΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΣΕ ΑΥΤΟ?? ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΥΤΟΣ??

Είναι η όχι γυναικούλα? Έχουμε κ σεξάκι σήμερα!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΜΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ!! ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΥΤΟ..ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ!! Thumbs up gelio
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ, ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΩ, ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ
ο στεφανος θεωρω απο τη στιγμη που θα τησ κανει προταση γαμου θα τιμησει το λογο του κ δεν θα πλησιασει τη μελ ερωτικα, ουτε και η μελιτα ειναι γυναικουλα να παει με τον στεφανο οταν ξερει οτι θα παντευτει, ποσο μαλλον οτι ειναι κ εγκυος. Εχει περηφανια, και αξιοπρεπεια
Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΩΡΙΣΕΙ, ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ, ΟΥΤΕ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ! ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΜΕ ΤΑ ΤΩΡΙΝΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ???
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Ιαν 29, 2010 6:32 pm

stefanos-melita έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Δεν αντεχει να θυσιαστει για δευτερη φορα..Οχι παλι, όχι όταν η Ευα, δεν θυσιασε τιποτα για χαρη της Μελιτας..Οταν δεν εκανε πισω, και πηγε να της πει ότι ηταν ερωμενη του, χωρις να σκεφτει την οικογενεια το παιδι, την αθωα συζηγο..Μονο τον εαυτουλη της σκεφτηκε..Και τωρα τι?Να χασει τον ανθρωπο που αγαπα, παλι, ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ ΔΕΝ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ, ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ? ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΠΑΛΙ, ΤΟΥ ΞΑΝΑΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΠΛΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ, ΟΧΙ ΣΑΝ ΣΥΖΗΓΟΣ.. Η ΣΩΣΤΟΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.. Αλλα ο Βελζεβουλ εχει σπειρει τα ζιζανια της αμφιβολιας, μηπως η Ευα γυρισει στο Μανο, και τοτε το παιδι του? Αυτό απασχολει τον Στεφανο, κ ψαχνει λυση.

προς τιμή της λές! Κ εγώ λέω ότι είναι κατίνα κ γυναικούλα!κ το λες κ εσύ!
ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ 14-1 ΣΕΛ 11
γράφεις


ΠΡΩΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ Η ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ, ΚΑΙ Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ, ΟΠΩΣ ΒΙΑΣΤΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΝΑ.."ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΝ" ο στεφανος θεωρω απο τη στιγμη που θα τησ κανει προταση γαμου θα τιμησει το λογο του κ δεν θα πλησιασει τη μελ ερωτικα, ουτε και η μελιτα ειναι γυναικουλα να παει με τον στεφανο οταν ξερει οτι θα παντευτει, ποσο μαλλον οτι ειναι κ εγκυος. Εχει περηφανια, και αξιοπρεπεια. Δευτερον, ολοι μισουποψιαζομασταν το Μανο, αλλα δεν τον ειχα ικανο να φαει κ ξυλο ψευτικα, και να τα κανει πλακακια με Νταιζη κ Χατζηβασιλειου.ΑΠΟΡΙΑ Ο ΧΑΗΤΕΤΟΙΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΣΕ ΑΥΤΟ?? ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΥΤΟΣ??

Είναι η όχι γυναικούλα? Έχουμε κ σεξάκι σήμερα!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΜΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ!! ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΥΤΟ..ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ!! Thumbs up gelio
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ, ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΩ, ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ
ο στεφανος θεωρω απο τη στιγμη που θα τησ κανει προταση γαμου θα τιμησει το λογο του κ δεν θα πλησιασει τη μελ ερωτικα, ουτε και η μελιτα ειναι γυναικουλα να παει με τον στεφανο οταν ξερει οτι θα παντευτει, ποσο μαλλον οτι ειναι κ εγκυος. Εχει περηφανια, και αξιοπρεπεια
Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΩΡΙΣΕΙ, ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ, ΟΥΤΕ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ! ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΜΕ ΤΑ ΤΩΡΙΝΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ???


Μήπως ξέρει το κατινάκι ότι η Εύα είναι εγκυος? Κ μην ξεχνάμε τι θα γίνει την τετάρτη!!

Τπτ βρε απλα χαίρομαι που Φάσκετε και αντιφάσκετε !
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από dj_mitsaki Παρ Ιαν 29, 2010 6:35 pm

[quote="stefanos-melita"][b]ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΕΧΘΕΣ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΜΕΛΙΤΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ.. [/b]

[b]Εκεινη, χαμενη, πονεμενη, τρελη από ανησυχια για εκεινον, για τη ζωη του.Η μερα με τη νυχτα, με την Ευα.. Η Ευα, το μονο που εκανε ηταν να φωναξει, να απαιτησει, από το Στεφανο,-[/b]και ουχι από το Μανο, στον οποιο δεν ειδα να βαζει τετοιες φωνες, για το θεμα- να βρει λυση, μη δινοντας δεκαρα ΠΩΣ θα τη βρει ο Στεφ τη λυση αυτηη, με τι κοστος, και [b]ΦΥΣΙΚΑ, ΜΗ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΔΕΚΑΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ.ΟΥΤΕ ΑΝΥΣΥΧΗΣΕ, ΟΥΤΕ ΠΟΝΕΣΕ. ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ,ΠΡΑΓΜΑ ΛΟΓΙΚΟ ΩΣ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ, ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΧΑΡΑΜΙΣΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΜΙΑ ΣΤΑΛΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ. Και ξερει ότι δεν είναι μονο ο Στεςφ υπευθυνος για τους πινακες, αλλα σε αυτόν πηγε να δωσει τελεσιγραφα..[/b]

[b]Ποση διαφορα η Μελιτα..Να μην παθει τιποτα ο ανθρωπος που αγαπα τη νοιαζει, ουτε που σκεφτηκε ότι μπορει να κανουν κακο και στην ιδια.. (( [/b]
Ξερει επισης, την πικρη αληθεια, ότι εκεινος φευγει από τη ζωη της σιγα σιγα, και πνιγεται, σε ένα υπογειο..Μονη της διχως την ανακουφιση του να μπορει να μιλησει σε καποιον, κρυβει τον πονο και την αγαπαη της, λες κ είναι το μεγαλυτερο αμαρτημα..[b]ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..ΑΠΟ ΠΟΤΕ Η ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΗΜΑ?? ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ «ΑΡΡΩΣΤΗ» ΣΧΕΣΗ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ.. [/b]
Μονο στον Στεφ, μπορει να μιλησει για ο,τι νιωθει στην ψυχη της..Και παλι του ανοιγεται, δεν κρυβει τιποτα, τιποτα απ την αγαπη της, και τα καλα, και τις βλακειες της.. Πνιγεται, τον χανει…Και εκεινος δεν το αρνητε, αλλα προσπαθει ακομη να λυσει το Γορδιο Δεσμο, ελπιζει ότι δεν θα χρειαστει να τον κοψει..Για να προστατεψει τα 3 πραγματα που ανεφερα προχθες, τα πιο πολυτιμα της ζωης του.. «μην το κανεις πιο δυσκολο..» «θα βρω λυση»

[b]Η ανησυχια της γι αυτόν, ο φοβος για τη ζωη του, την τοσο πολυτιμη για εκεινη, γινεται κραυγη απελπισιας.. Love! [/b]

[b]Δεν αντεχει να θυσιαστει για δευτερη φορα..Οχι παλι, όχι όταν η Ευα, δεν θυσιασε τιποτα για χαρη της Μελιτας..Οταν δεν εκανε πισω, και πηγε να της πει ότι ηταν ερωμενη του, χωρις να σκεφτει την οικογενεια το παιδι, την αθωα συζηγο..Μονο τον εαυτουλη της σκεφτηκε.[/b].Και τωρα τι?Να χασει τον ανθρωπο που αγαπα, παλι, ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ ΔΕΝ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ, ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ? ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΠΑΛΙ, ΤΟΥ ΞΑΝΑΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΠΛΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ, ΟΧΙ ΣΑΝ ΣΥΖΗΓΟΣ.. Η ΣΩΣΤΟΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.. Αλλα ο Βελζεβουλ εχει σπειρει τα ζιζανια της αμφιβολιας, μηπως η Ευα γυρισει στο Μανο, και τοτε το παιδι του? Αυτό απασχολει τον Στεφανο, κ ψαχνει λυση.

«Το τελευταιο που θελω είναι να σε πληγωσω» της λεει, κ οντως ετσι είναι..Αλλα δεν καταλαβαινει ότι δεν μπορει να τους ευχαριστησει ολους ο Στεφ!
«με πληγωνεις..Καθε μερα που περναει κ δεν ξεκαθαριζεις..»
«Εδώ ειμαι» τουτεστιν σαγαπω, αλλα πρεπει να λυθει το θεμα των πινακων..
Μια ικεσια..»βοηθησε με σε παρακαλω..»
[b]ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ, ΓΕΜΑΤΗ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ, ΑΣΦΑΛΕΙΑ, ΔΥΝΑΜΗ, ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ, ΑΓΑΠΗ.. Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΦΙΓΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΓΡΟΘΙΕΣ ΤΟΥ, ΟΤΑΝ ΤΗ ΧΑΙΔΕΥΕΙ, ΤΟΣΟ ΚΤΗΤΙΚΑ, ΕΝΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ, ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΑΔΙΑΒΑΣΤΗ.. faint
ΑΓΑΠΗ[/b].. Love! Love!

Και τελος, μονο μια γραμμη, για το χθεσινο, επειδη κλειδωθηκε, αναφερεστε στην εκφραση του όταν της ελεγε ότι την αγαπα..Δεν ηταν ψυχρη ουτε αδιαφορη, διαβαστε λιγο περισσοτεο τον Στεφανο..Ηταν η εκφραση ενός ανθρωπου, τρελα πιεσμενου από τα τοσα σοκ που εχει υποστει, που προσπαθει να βρει λυση, απεγνωσμενα, ενώ η μελιτα,μολις του ανακοινωσε ότι κοντευε να τρελλαθει, κ ότι τον παρακολουθουσε, τουτεστιν, τον πιεζει κ αυτή αφορητα αθελα της..Εχει βρεθει στη γωνια, πιεζεται τρομερα, από τη μια η αγαπη, από την άλλη το καθηκον.. Δεν είναι μες την τρελη χαρα, κ αυτό ηθελε να μας δειξει η ενταση στο προσωπο του.. Αυτό δεν σχετιζεται με το ότι την αγαπα, και της ομολογει πως νιωθει, συγκλονισμενος ηδη από την ενταση των αισθηματων μεσα του..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..[/quote]

Μ'αρέσει που απο ολόκληρο επεισόδιο εσυ σχολιάζεις μόνο τα γεγονότα γύρω απ'την Μελίτα και τον Στέφανο!!!!! εύγε!!!Χααχχαχαχαχαχαχα gelio gelio Γι'αυτό σε πάω τόσο!!! : respect : : respect :

dj_mitsaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πατρα
Ασχολίες : Internet,cinema...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Ιαν 29, 2010 6:37 pm

DESPOINA έγραψε:
stefanos-melita έγραψε:
DESPOINA έγραψε:
Δεν αντεχει να θυσιαστει για δευτερη φορα..Οχι παλι, όχι όταν η Ευα, δεν θυσιασε τιποτα για χαρη της Μελιτας..Οταν δεν εκανε πισω, και πηγε να της πει ότι ηταν ερωμενη του, χωρις να σκεφτει την οικογενεια το παιδι, την αθωα συζηγο..Μονο τον εαυτουλη της σκεφτηκε..Και τωρα τι?Να χασει τον ανθρωπο που αγαπα, παλι, ΕΝΩ Η ΕΥΑ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦ ΔΕΝ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ, ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΣΤΕΦ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ? ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΗΣ ΠΑΛΙ, ΤΟΥ ΞΑΝΑΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΠΛΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΠΑΤΕΡΑΣ, ΟΧΙ ΣΑΝ ΣΥΖΗΓΟΣ.. Η ΣΩΣΤΟΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.. Αλλα ο Βελζεβουλ εχει σπειρει τα ζιζανια της αμφιβολιας, μηπως η Ευα γυρισει στο Μανο, και τοτε το παιδι του? Αυτό απασχολει τον Στεφανο, κ ψαχνει λυση.

προς τιμή της λές! Κ εγώ λέω ότι είναι κατίνα κ γυναικούλα!κ το λες κ εσύ!
ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ 14-1 ΣΕΛ 11
γράφεις


ΠΡΩΤΟΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ Η ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΗ, ΚΑΙ Η ΑΠΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΤΕΦ-ΜΕΛ, ΟΠΩΣ ΒΙΑΣΤΗΚΑΝ ΠΟΛΥ ΝΑ.."ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΟΥΝ" ο στεφανος θεωρω απο τη στιγμη που θα τησ κανει προταση γαμου θα τιμησει το λογο του κ δεν θα πλησιασει τη μελ ερωτικα, ουτε και η μελιτα ειναι γυναικουλα να παει με τον στεφανο οταν ξερει οτι θα παντευτει, ποσο μαλλον οτι ειναι κ εγκυος. Εχει περηφανια, και αξιοπρεπεια. Δευτερον, ολοι μισουποψιαζομασταν το Μανο, αλλα δεν τον ειχα ικανο να φαει κ ξυλο ψευτικα, και να τα κανει πλακακια με Νταιζη κ Χατζηβασιλειου.ΑΠΟΡΙΑ Ο ΧΑΗΤΕΤΟΙΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΣΕ ΑΥΤΟ?? ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΑΥΤΟΣ??

Είναι η όχι γυναικούλα? Έχουμε κ σεξάκι σήμερα!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΜΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ!! ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΥΤΟ..ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ!! Thumbs up gelio
ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ, ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΩ, ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ, ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ
ο στεφανος θεωρω απο τη στιγμη που θα τησ κανει προταση γαμου θα τιμησει το λογο του κ δεν θα πλησιασει τη μελ ερωτικα, ουτε και η μελιτα ειναι γυναικουλα να παει με τον στεφανο οταν ξερει οτι θα παντευτει, ποσο μαλλον οτι ειναι κ εγκυος. Εχει περηφανια, και αξιοπρεπεια
Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΩΡΙΣΕΙ, ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ, ΟΥΤΕ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ! ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΑ ΜΕ ΤΑ ΤΩΡΙΝΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΜΟΥ???


Μήπως ξέρει το κατινάκι ότι η Εύα είναι εγκυος? Κ μην ξεχνάμε τι θα γίνει την τετάρτη!!

Τπτ βρε απλα χαίρομαι που Φάσκετε και αντιφάσκετε !


ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Ιαν 29, 2010 6:40 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukasnora έγραψε:Και να πω και κατι ασχετο;Τζινα το καινουργιο σου αβαταρ ειναι τελειο.

Eυχαριστώ Νίκη μου! Κι εμένα μ'αρέσει πολύυυυυυυυυυυυυ!!!

Aς σχολιάσω λοιπόν..

Σ'αυτή τη σειρά που ....η αγάπη άργησε μια μέρα... χτες δια στόματος Αμαλίτσας πήρε το προβάδισμα... Heart2

Θα σχολιάσω συγκεκριμένα πράγματα σήμερα καθώς δεν έχω πολύ ώρα..

Το ΠΑΝΙΚΟ-ΒΛΗΤΟ αυτό επεισόδιο το ψηφίζω "Πολύ Καλό", ψήφος που θα συνεχίσω να δίνω όσο βλέπω μοιρασμένες σκηνές και συμμετοχή του Χρήστου!

Αμαλία: Τι είπε πάλι η θεά? Αγαπάει τον άντρα της και προσπαθεί κάθε μέρα να σώσει το γάμο της? Τι απέγινε ο έρωτάς της ο μεγάλος για το Χατζηφαβορίτα? Τι μας λέει τώρα? Ότι καλύτερα που παντρεύτηκε τον Πέτρο που αγαπάει παρά τον Χατζηφαβορίτα που είναι ερωτευμένη? Στροφή 180 μοιρών η Αμαλίτσα χτες... Αγαπητοι σεναριογράφοι σταθεροποιηθείτε κάπου σας παρακαλώ! Ζαλίζομαιιιιιιιι!!!

Εκείνοι λέει (σαν γενιά) μάθανε να προσπαθούνε για το γάμο τους, όχι να τα παρατάνε.. θα τρελαθώ!!! Σε σύγκριση με ποιον το λέει αυτό τώρα? Με τη Μελίτα και το Μάνο? Γιατί άλλος γάμος δεν έχω δει να χαλάει... Θα πεθάνωωωωωωωωωω!!!

Όσο για την προσπάθεια της, ο έρωτας που σε στέλνει στο τρελάδικο διέπρεψε για μια ακόμα φορά! Θεϊκή η σκηνή Πέτρου και Αμαλίας! Είναι πλασμένοι ο ένας για τον άλλο!

Πέτρος: Τα είδε όλα ο Πετράν με την επίσκεψη της Αμαλίτσας χαχαχαχαχαχα

«Σου αλλάξανε τη δόση καρδιά μου?» Θα πεθάνωωωωωωωω gelio

«Δέχομαι Πέτρο κάποια στιγμή να σταφιδιάσεις, δέχομαι να πουρέψεις, εγώ θα σου κάνω τίλιο με τα χρυσά μου τα χεράκια» gelio

+++

Χρήστος: ΚΟΥΚΛΟΣ για μια ακόμα φορά.. Ακολουθεί κακιούλα: Ο Χρήστος με τον Στέφανο πότε τα βρήκαν πάλι? Άλλα τεύχη έχασα πάλι? Οχι τίποτε αλλο, αλλά τεύχη με τον Χρήστο μου δεν θέλω να χάνω!!!

+++

Το τρίο μούτζες: Κούκλοιιιιι!!! Θέλω αυτό το μαύρο παλτό του Στέφανου...με το περιεχόμενο μαζί huhu

+++

Νόρα: Η Νταίζη τζουτζούκα! Αχαχαχαχαχαχαχα θα τρελαθώ.. τι λέει..

Την πάτησε χτες το Νοράκι μας.. την ώρα που έκλαιγε έκλαιγα κι εγώ μαζί της! Δεν ήταν λίγο αυτό που είδε, είπαμε..άλλο να το φαντάζεσαι κάτι κι άλλο να αποκτάς εικόνα.. Snif

Είπε και στο Μπέλλο ότι υπάρχει ένα όριο που την κρατάει και δεν προχωράει.. Μπράβο Νοράκι, αν προχωρήσεις με το Δημήτρη δεν θέλω να είναι απο εκδίκηση, δεν του αξίζει!

+++

Λουκάς: «Τελικά.. όντως ηρθες να μου την πάρεις ρε Μήτσο» Αμα δεν θες να σου την παρει κυριε ασε τις προτάσεις για καφέδες, δείπνα και αηδίες και πήγαινε σπίτι σου ετοιμασε εσύ ένα φαϊ να φάτε και μετά να της εξηγήσεις το όνειρο, Βλαμμένεεεεεεεεεεεεε Synelthe

Τι είπε ο Λουκάκος? Τους παράνομους έρωτες της Μελίτας? Χιχιχι μας πήρανε χαμπαρι..

Λουκάκο η Μελίτα πάντως μπορεί να έχει δοκιμάσει όλα τα δωμάτια του σπιτιού απέξω δεν βγήκε, το Νταιζουλίνι μέσα στο δικηγορικό γραφείο άλλος το κουτούπωνε, που σου ήρθε σήμερα η έμπνευση να προσπαθήσεις να της δείξεις ότι τη θες... Βλαμμένεεεεεεεεεεεεεεε

Οσο για τα περι Μάνου, συμφωνώ Λουκά μου, το ψάχνει ο Μάνος το ξύλο αλλά....υπάρχουν βιολογικά κρασιά? Τι το βιολογικό έχουν? Στα αλήθεια όποιος ξέρει ας απαντήσει.

Νταίζη: «Η καρδιά και το μυαλό παραμυθιάζονται εύκολα, το σώμα όμως όχι» Νταιζούλα λάθος άνθρωπο διάλεξες, το ομιλιτικόν σώμα το έχει ο Στέφανος βρε! gelio Ασε που με την εξέλιξη της φαρμακοβιομηχανίας όλα μπορείς να τα παραμυθιάσεις πλέον Νταιζουλίνι huhu

Μπελλος: Ένα όνομα μια ιστορία! Χαχαχαχαχαχαχαχα

Δείτε είσοδο!
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 MpellosKalimera

Βοηθάει το Νοράκι να ντυθεί, ξεκαθαρίζει τη θέση του και επιμένει σε αυτό που θέλει χωρίς να θίγεται η αξιοπρέπειά του! Ο Καλύτερος Άντρας της σειράς!

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!! Opados

+++

Νικόλας – Ηλίας: Ψιλοδιάφοροι στο συγκεκριμένο επεισόδιο..

+++

Δαφνη: Η Δάφνη πρέπει οπωσδήποτε να μάθει να πιάνει τη βελόνα σωστά..στην τελική γυναίκα είναι να μην ξέρει να ράψει ένα κουμπί?

Αμ το άλλο, ηθικό βάρος ο Αρης? Έλεος ρε Δάφνη, μαζέψου! Τι θέλεις να μας πεις τώρα, ότι ο Λουκάς ή ο κάθε Λουκάς θα αφήσει να πάρει το παιδί ο Οδυσσέας επειδή δεν το έχει αγαπήσει γιατί δεν το γνώρισε εγκαίρως? Ποτε δεν είναι αργα! Στην τελική δεν τον παράτησε, δεν ήξερε ποτέ για την ύπαρξή του!!! Νομίζω οι σεναριογράφοι και ειδικά καποιοι συγκεκριμένοι πρέπει να μαζευτούνε!!!!!!!!!!!!!!! !@$^$#@$$@#$%!!!

Αμα ρωτήσεις το Λουκά λεει δεν είναι και η ιδανικότερη λύση να κερδίσει το χαμένο χρόνο με το παιδί του! Τι ακούω και δεν σπάω την τηλεόραση????? Τι??? Δηλαδή ο Λουκάς το βλέπει το παιδί σαν βάρος? Δάφνη μαζέψου! Το βάρος είναι η Νταίζη και όχι ο Άρης! Αν δηλαδή μπορούσε ο Άρης να μείνει με τον Οδυσσέα ο Λουκάς θα το παράταγε το παιδί? Αυτό προσπαθείς να μας πείσεις? Θα αρχίσω να βρίζω και δεν κάνει!!!

Η Δάφνη το έχει χάσει πλήρως, σιγουρεύτηκα! Βάζει από τη μία το παιδί και από την άλλη τη Νόρα, πάλι συγκρίνουμε μήλα με λεμόνια! Έλεος πια!!!

Και επαναλαμβάνω... Νομίζω οι σεναριογράφοι και ειδικά καποιοι συγκεκριμένοι πρέπει να μαζευτούνε!!!!!!!!!!!!!!! !@$^$#@$$@#$%!!!

+++

Εύα: Δεν μου αρέσει που η Εύα είναι τόσο τσιτωμένη στα τελευταία επεισόδια αλλα τουλάχιστον χαίρομαι που επιτέλους κοιτάει τον εαυτό της και το παιδί της και αδιαφορεί για τους γύρο για λίγο.. Είπε μέσα της «Νισάφι» είναι πλεον εμφανές!Να πούμε «Δόξα σοι» ή θα μας τα ξαναγυρίσετε αγαπητοί σεναριογράφοι?

Όσο για τα σενάριά της περι Αντιγόνης το τελευταίο που σκέφτεται σαν ενδεχόμενο είναι να υπάρχει άλλη γυναίκα στη ζωή του Στέφανου χαχαχα τον έχεις πολύ ψηλά τον Στέφανο αγαπητή και δεν πρέπειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!

+++

Μελίτα: Χτες την είδε αστυνόμος Μπέκας το κατινάκι... καμμιά άλλη ερώτηση?

Στο Μάνο είπε οτι δουλεύει? Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Στο Στέφανο είπε να αφήσει την Εύα να μεγαλώσει το παιδί μόνη της (αφού δεν δέχτηκε ο Στεφανάκος το να το μεγαλώσει με τον Μάνο) Αχαχαχαχαχαχαχαχαχα πολλά πετυχημένα είχε το χτεσινο επεισόδιο!

+++

Στέφανος: «Ο άλλος ο δικός σου» Στεφανάκο κάθε μέρα με μπερδεύεις και χειρότερα... Εν κατακλείδι..σε βαρεθηκα!

Ακουσα και το καλό: Εγώ δεν έβαλα σε κίνδυνο τη ζωή σου Εύα... μόνο κόντεψα να σε τρελάνω (δις κιόλας) και έβαλα να πεσουν κάτι πυροβολισμοί δίπλα σου που ευτυχώς (για τον σκοπευτή) δεν σε πέτυχαν! Ρε τι πετυχημένα λέει ο Στεφανάκος!

Όσο για τη σκηνή με τη Μελίτα, της τράβαγε το μαλλί για να φανεί το πρόσωπό του χαχαχαχαχα, δεν μπορούσε καλέ η κάμερα να πάει λίγο προς τα αριστερα? Έλιωσα όταν τον είδα να προσπαθεί να συμμαζέψει τη μπούκλα... Θυμήθηκα χαρακτηριστική κίνηση της Suzan Sarandon στα Φιλαράκια χαχαχαχαχα
Επεισόδιο 291 - Ημερομηνία 28-01-2010 - Σελίδα 5 Sarandon

+++

Αντιγόνη: Η πεθερά σουπιά είδε ότι η Μελίτα δεν χρειάζεται βοήθεια για να πέσει στα μάτια του Στέφανου οπότε δεν εισέβαλε τούτη τη φορά χιχιχι

+++

Μάνος: Είσαι μεγάλη λερα φίλε! Μεγάλη! Πολύ μεγάλη!!!

Αυτά για σήμερα γιατί....έχουμε κι ένα γραφείο!



ΘΕΙΚΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ!! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΟΛΑ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης