Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

+38
CineFreak
Materialgirl
Artemis
loukasnora
vs116117
stefanos-melita
pasxalitsa
sarita
panda
ch-bl
jim7
DESPOINA
KatsaroYpotheto
loukitsa
kikialex
zimotari
KAZY
Καρ-Mik
aggeliki
konstantina
rachel
Ntinaki1
xristina79
prwto_trapezi_pista
verile_mistika
evanna
Izabella29
margaret
giouli_edem
charitomeni
nikidanis
anastasia20
glgs
anna90
xara
mimi_loukas+nora
filitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap12%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap22%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap31%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 31% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap16%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap8%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap10%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από ch-bl Τρι Φεβ 02, 2010 2:14 pm

Εγώ πάλι δε θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να κάνει η Νόρα κάτι όχι μόνο με τον Μπέλλο αλλά με κανέναν.Θέλω απλά να δείξει στο Λουκά ότι έχει αξιοπρέπεια χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα πάει με τον Μπέλλο ή με τον όποιο Μπέλλο.

Δηλαδή ειλικρινά(επειδή σας διαβάζω εδώ και καιρό) θα θέλατε να δείτε ερωτικές σκηνές με Μπέλλο-Νόρα,να φιλιούνται κτλ,τη Νόρα να θέλει να είναι μαζί του και η ιστορία με το Λουκά να πάει για βρούβες??Για το αντίθετο δεν κοπανιόμαστε σχεδόν όλοι οι τηλεθεατές τόσο καιρό??

Βγάζουμε τον Μπέλλο θεό κτλ..συμφωνώ εν μέρει.Είναι σαφώς ένας άνθρωπος που ξέρει τι θέλει και το λέει.Μπράβο του σ'αυτό.Είναι όμως κι ένας άνθρωπος κοντά στα 40 που μέσα σε 2 βδομάδες από τότε που γνώρισε μια γυναίκα της μιλούσε για γάμο και παιδιά.Δηλαδή στην πραγματική ζωή θα τον παίρνατε στα σοβαρά?Εϊναι επίσης ένας άνθρωπος που παρόλο που έβλεπε τη Νόρα να μην ανταποκρίνεται,άπλωνε πολύ εύκολα τα χεράκι του σε σημεία που ο Λουκάς π.χ. δεν την έχει πιάσει ποτέ.

Από την άλλη δε νομίζω ότι ο οποιοσδήποτε ήταν στη θέση του Λουκά,είτε ο Μπέλλος είτε κάποιος άλλος,θα μπορούσε να είναι τόσο άμεσος προς τη Νόρα.Καλώς ή κακώς το λούκι που τραβάει ο Λουκάς είναι μεγάλο και μια εξομολόγηση προς τη Νόρα πιθανότατα θα έκανε χειρότερα τα πράγματα.Κι εγώ θυμώνω που το τραβάνε τόσο αλλά αν ο Λουκάς έλεγε χθες στη Νόρα ότι την αγαπάει και σήμερα ότι θα παντρευτεί τη Νταίζη,ΕΚΕΙ θα έτρωγε το βρίσιμο,όχι τώρα...

Και όπως και να χει,έχω αγαπήει τόσο πολύ το Λουκά με τη Νόρα,έχουν τόση χημεία και τόσο όμορφη ιστορία αυτοί οι 2 που μου είναι αδιανόητο να θελήσω να τους δω έστω και περιστασιακά να έχουν κάτι με άλλα άτομα..
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Φεβ 02, 2010 2:14 pm

Jennifer έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:Kαλησπέρα και από εμένα και καλό μήνα!!!
Ύποφερτό σήμερα το επεισόδιο κυρίως για τις σκηνές :
1.Νόρας-Μάνου-Εύας, με Εύα σε μεγάλα κέφια, να κεντάει διαρκώς
2.Πέτρου-Αμαλίας γιατί ο Δάνης Κατρανίδης είναι Διαχρονική Αξία.

Κατά τα λοιπά, το θέμα Λουκά-Νόρας έχει κουράσει πολύ, ταιριάζουν και έχουν χημεία τρελή αλλά ας προχωρήσει το θέμα.

Στέφανος-Μελίτα δεν τραβάει κατ' εμέ με τίποτα. Η Παππά υπερπαίζει, ο Αλέξανδρος είναι όπως πάντα εξαιρετικός αλλά μαζί δεν το έχουν, νομίζω ότι έχει αρχίσει να το βλέπει και η συγγραφική ομάδα και θα το σταματήσει. Εξάλλου οι ίδιοι έχουν πει ότι οι ήρωες τους καθοδηγούν, συνεπώς μπορεί και να βρουν το σωστό μονοπάτι για τον Στέφανο.

Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ η Αντιγόνη. Όχι μόνο γιατί δεν θέλει τη Μελίτα, αλλά γιατί είναι η επιτομή του στυλ και έχει έναν αριστοκρατικό αέρα. Ταιριάζει πάρα πολύ με τον Στέφανο και οι σκηνές τους είναι πάντα εξαιρετικές.

Ελπίζω να μην σας κούρασα

Μαζί σου pasxalitsa!!!!! Η Αντιγόνη μου αρέσει και μένα! Ταιριάζει πολύ με Εύα και Στέφανο και μου αρέσουν πάντα οι σκηνές τους!!!

Δεν το πιστεύω ότι βρήκα άνθρωπο να συμφωνεί μαζί μου!!! :bounce:

Γίναμε 3... κι εγώ συμφωνώ μαζί σας lol!

e και εγώ με ξεχάσατε εμένα ;;;
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 02, 2010 2:17 pm

mimi έγραψε:
Jennifer έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:Kαλησπέρα και από εμένα και καλό μήνα!!!
Ύποφερτό σήμερα το επεισόδιο κυρίως για τις σκηνές :
1.Νόρας-Μάνου-Εύας, με Εύα σε μεγάλα κέφια, να κεντάει διαρκώς
2.Πέτρου-Αμαλίας γιατί ο Δάνης Κατρανίδης είναι Διαχρονική Αξία.

Κατά τα λοιπά, το θέμα Λουκά-Νόρας έχει κουράσει πολύ, ταιριάζουν και έχουν χημεία τρελή αλλά ας προχωρήσει το θέμα.

Στέφανος-Μελίτα δεν τραβάει κατ' εμέ με τίποτα. Η Παππά υπερπαίζει, ο Αλέξανδρος είναι όπως πάντα εξαιρετικός αλλά μαζί δεν το έχουν, νομίζω ότι έχει αρχίσει να το βλέπει και η συγγραφική ομάδα και θα το σταματήσει. Εξάλλου οι ίδιοι έχουν πει ότι οι ήρωες τους καθοδηγούν, συνεπώς μπορεί και να βρουν το σωστό μονοπάτι για τον Στέφανο.

Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ η Αντιγόνη. Όχι μόνο γιατί δεν θέλει τη Μελίτα, αλλά γιατί είναι η επιτομή του στυλ και έχει έναν αριστοκρατικό αέρα. Ταιριάζει πάρα πολύ με τον Στέφανο και οι σκηνές τους είναι πάντα εξαιρετικές.

Ελπίζω να μην σας κούρασα

Μαζί σου pasxalitsa!!!!! Η Αντιγόνη μου αρέσει και μένα! Ταιριάζει πολύ με Εύα και Στέφανο και μου αρέσουν πάντα οι σκηνές τους!!!

Δεν το πιστεύω ότι βρήκα άνθρωπο να συμφωνεί μαζί μου!!! :bounce:

Γίναμε 3... κι εγώ συμφωνώ μαζί σας lol!

e και εγώ με ξεχάσατε εμένα ;;;


Κι εγω καλε.Μη μ'αφηνετε απ'εξω.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από glgs Τρι Φεβ 02, 2010 2:28 pm

ch-bl έγραψε:Εγώ πάλι δε θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να κάνει η Νόρα κάτι όχι μόνο με τον Μπέλλο αλλά με κανέναν.Θέλω απλά να δείξει στο Λουκά ότι έχει αξιοπρέπεια χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα πάει με τον Μπέλλο ή με τον όποιο Μπέλλο.

Δηλαδή ειλικρινά(επειδή σας διαβάζω εδώ και καιρό) θα θέλατε να δείτε ερωτικές σκηνές με Μπέλλο-Νόρα,να φιλιούνται κτλ,τη Νόρα να θέλει να είναι μαζί του και η ιστορία με το Λουκά να πάει για βρούβες??Για το αντίθετο δεν κοπανιόμαστε σχεδόν όλοι οι τηλεθεατές τόσο καιρό??

Βγάζουμε τον Μπέλλο θεό κτλ..συμφωνώ εν μέρει.Είναι σαφώς ένας άνθρωπος που ξέρει τι θέλει και το λέει.Μπράβο του σ'αυτό.Είναι όμως κι ένας άνθρωπος κοντά στα 40 που μέσα σε 2 βδομάδες από τότε που γνώρισε μια γυναίκα της μιλούσε για γάμο και παιδιά.Δηλαδή στην πραγματική ζωή θα τον παίρνατε στα σοβαρά?Εϊναι επίσης ένας άνθρωπος που παρόλο που έβλεπε τη Νόρα να μην ανταποκρίνεται,άπλωνε πολύ εύκολα τα χεράκι του σε σημεία που ο Λουκάς π.χ. δεν την έχει πιάσει ποτέ.

Από την άλλη δε νομίζω ότι ο οποιοσδήποτε ήταν στη θέση του Λουκά,είτε ο Μπέλλος είτε κάποιος άλλος,θα μπορούσε να είναι τόσο άμεσος προς τη Νόρα.Καλώς ή κακώς το λούκι που τραβάει ο Λουκάς είναι μεγάλο και μια εξομολόγηση προς τη Νόρα πιθανότατα θα έκανε χειρότερα τα πράγματα.Κι εγώ θυμώνω που το τραβάνε τόσο αλλά αν ο Λουκάς έλεγε χθες στη Νόρα ότι την αγαπάει και σήμερα ότι θα παντρευτεί τη Νταίζη,ΕΚΕΙ θα έτρωγε το βρίσιμο,όχι τώρα...

Και όπως και να χει,έχω αγαπήει τόσο πολύ το Λουκά με τη Νόρα,έχουν τόση χημεία και τόσο όμορφη ιστορία αυτοί οι 2 που μου είναι αδιανόητο να θελήσω να τους δω έστω και περιστασιακά να έχουν κάτι με άλλα άτομα..

γεια σου αρχικά..
Συμφωνώ μαζί σου ότι δεν θέλω να δω την Νόρα σε ερωτική σκηνή με τον Μήτσο
Νομίζω όλα τα σχόλια παραπάνω και όσων αφορά τον Μήτσο και την Νόρα είναι περισσότερο στην πλάκα και αντικατάσταση τς χιλιοειπωμένης έκφρασης όλων εδώ <<ΛΟΥΚΑ Synelthe >>
Εννοείται ότι τους θέλουμε μαζί...εννοείται ότι καταλαβαίνουμε και ότι ο Λουκάς υποφέρει αλλά και πάλι όμως εκνευριζόμαστε με το όλο σκηνικό...
και αν σε κάποιο σημείο εγώ τρελαίνομαι με τον Λουκά είναι στο γεγονός ότι την προξενεύει...αυτό είναι κάτι που δεν μπορώ να χωνέψω με τίποτα...και άμα είναι να είσαι τόσο "Ευρωπαίος" καντο καλά..και όχι ζήλιες και πισωγυρίσματα...ας δούμε την υπέρβαση μην την ακούμε μόνο!!
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 02, 2010 2:29 pm

loukasnora έγραψε:
mimi έγραψε:
Jennifer έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:Kαλησπέρα και από εμένα και καλό μήνα!!!
Ύποφερτό σήμερα το επεισόδιο κυρίως για τις σκηνές :
1.Νόρας-Μάνου-Εύας, με Εύα σε μεγάλα κέφια, να κεντάει διαρκώς
2.Πέτρου-Αμαλίας γιατί ο Δάνης Κατρανίδης είναι Διαχρονική Αξία.

Κατά τα λοιπά, το θέμα Λουκά-Νόρας έχει κουράσει πολύ, ταιριάζουν και έχουν χημεία τρελή αλλά ας προχωρήσει το θέμα.

Στέφανος-Μελίτα δεν τραβάει κατ' εμέ με τίποτα. Η Παππά υπερπαίζει, ο Αλέξανδρος είναι όπως πάντα εξαιρετικός αλλά μαζί δεν το έχουν, νομίζω ότι έχει αρχίσει να το βλέπει και η συγγραφική ομάδα και θα το σταματήσει. Εξάλλου οι ίδιοι έχουν πει ότι οι ήρωες τους καθοδηγούν, συνεπώς μπορεί και να βρουν το σωστό μονοπάτι για τον Στέφανο.

Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ η Αντιγόνη. Όχι μόνο γιατί δεν θέλει τη Μελίτα, αλλά γιατί είναι η επιτομή του στυλ και έχει έναν αριστοκρατικό αέρα. Ταιριάζει πάρα πολύ με τον Στέφανο και οι σκηνές τους είναι πάντα εξαιρετικές.

Ελπίζω να μην σας κούρασα

Μαζί σου pasxalitsa!!!!! Η Αντιγόνη μου αρέσει και μένα! Ταιριάζει πολύ με Εύα και Στέφανο και μου αρέσουν πάντα οι σκηνές τους!!!

Δεν το πιστεύω ότι βρήκα άνθρωπο να συμφωνεί μαζί μου!!! :bounce:

Γίναμε 3... κι εγώ συμφωνώ μαζί σας lol!

e και εγώ με ξεχάσατε εμένα ;;;


Κι εγω καλε.Μη μ'αφηνετε απ'εξω.


Προσθέστε κι εμένα στους θαυμαστές.
Η Αντιγόνη παρουσιάζει έναν τύπο εκλεπτισμένης κυρίας που ακόμη και στο θυμό της δείχνει συγκρατημένη. Παρατηρήστε τον τρόπο που χτυπάει το χέρι στο τραπέζι.
Για την κυρία Παπαδημητρίου δεν το συζητώ ακόμη και τότε που δεν μιλούσε ήταν εκφραστικότατη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από ch-bl Τρι Φεβ 02, 2010 2:36 pm

glgs έγραψε:
ch-bl έγραψε:Εγώ πάλι δε θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να κάνει η Νόρα κάτι όχι μόνο με τον Μπέλλο αλλά με κανέναν.Θέλω απλά να δείξει στο Λουκά ότι έχει αξιοπρέπεια χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα πάει με τον Μπέλλο ή με τον όποιο Μπέλλο.

Δηλαδή ειλικρινά(επειδή σας διαβάζω εδώ και καιρό) θα θέλατε να δείτε ερωτικές σκηνές με Μπέλλο-Νόρα,να φιλιούνται κτλ,τη Νόρα να θέλει να είναι μαζί του και η ιστορία με το Λουκά να πάει για βρούβες??Για το αντίθετο δεν κοπανιόμαστε σχεδόν όλοι οι τηλεθεατές τόσο καιρό??

Βγάζουμε τον Μπέλλο θεό κτλ..συμφωνώ εν μέρει.Είναι σαφώς ένας άνθρωπος που ξέρει τι θέλει και το λέει.Μπράβο του σ'αυτό.Είναι όμως κι ένας άνθρωπος κοντά στα 40 που μέσα σε 2 βδομάδες από τότε που γνώρισε μια γυναίκα της μιλούσε για γάμο και παιδιά.Δηλαδή στην πραγματική ζωή θα τον παίρνατε στα σοβαρά?Εϊναι επίσης ένας άνθρωπος που παρόλο που έβλεπε τη Νόρα να μην ανταποκρίνεται,άπλωνε πολύ εύκολα τα χεράκι του σε σημεία που ο Λουκάς π.χ. δεν την έχει πιάσει ποτέ.

Από την άλλη δε νομίζω ότι ο οποιοσδήποτε ήταν στη θέση του Λουκά,είτε ο Μπέλλος είτε κάποιος άλλος,θα μπορούσε να είναι τόσο άμεσος προς τη Νόρα.Καλώς ή κακώς το λούκι που τραβάει ο Λουκάς είναι μεγάλο και μια εξομολόγηση προς τη Νόρα πιθανότατα θα έκανε χειρότερα τα πράγματα.Κι εγώ θυμώνω που το τραβάνε τόσο αλλά αν ο Λουκάς έλεγε χθες στη Νόρα ότι την αγαπάει και σήμερα ότι θα παντρευτεί τη Νταίζη,ΕΚΕΙ θα έτρωγε το βρίσιμο,όχι τώρα...

Και όπως και να χει,έχω αγαπήει τόσο πολύ το Λουκά με τη Νόρα,έχουν τόση χημεία και τόσο όμορφη ιστορία αυτοί οι 2 που μου είναι αδιανόητο να θελήσω να τους δω έστω και περιστασιακά να έχουν κάτι με άλλα άτομα..

γεια σου αρχικά..
Συμφωνώ μαζί σου ότι δεν θέλω να δω την Νόρα σε ερωτική σκηνή με τον Μήτσο
Νομίζω όλα τα σχόλια παραπάνω και όσων αφορά τον Μήτσο και την Νόρα είναι περισσότερο στην πλάκα και αντικατάσταση τς χιλιοειπωμένης έκφρασης όλων εδώ <<ΛΟΥΚΑ Synelthe >>
Εννοείται ότι τους θέλουμε μαζί...εννοείται ότι καταλαβαίνουμε και ότι ο Λουκάς υποφέρει αλλά και πάλι όμως εκνευριζόμαστε με το όλο σκηνικό...
και αν σε κάποιο σημείο εγώ τρελαίνομαι με τον Λουκά είναι στο γεγονός ότι την προξενεύει...αυτό είναι κάτι που δεν μπορώ να χωνέψω με τίποτα...και άμα είναι να είσαι τόσο "Ευρωπαίος" καντο καλά..και όχι ζήλιες και πισωγυρίσματα...ας δούμε την υπέρβαση μην την ακούμε μόνο!!

Με τα σχόλια που βλέπω από χθες δεν ξέρω κατά πόσο λέγονται για πλάκα :lol: Αλλά εννοείται ότι ο καθένας έχει τη γνώμη του,απλά ήθελα να εξηγήσω γιατί διαφωνώ..
Κι επειδή πολλά έχουν δει τα μάτια μου και καλώς ή κακώς στην Ελλάδα τα φόρα κτλ δεν είναι πολλά,δε θα ήταν απίθανο να δουν κάποιοι τέτοια σχόλια και να πουν "ααα δεν είναι κακή ιδέα τελικά,βάλε καμιά ερωτική σκηνή με Μπέλλο"! affraid lol! Και μετά να τραβάμε όλοι τις κοτσίδες μας!(εγώ δεν έχω κιόλας χιχι)

Κι εγώ θυμώνω με το Λουκά!Ειδικά στις σκηνές που την προξενεύει μου ρχεται να σπάσω την τηλεόραση,αλλά μετά τον βλέπω να υποφέρει και τον νιώθω πάλι..γενικά νομίζω ότι αν το δούμε ψύχραιμα,ο Λουκάς βρίσκεται στην πιο δύσκολη φάση αλλά δεν μπορεί να το εκφράσει.Αντίθετα η Νόρα επειδή δεν έχει κάτι τόσο σοβαρό να την τραβάει και επειδή ως γυναίκα είναι πιο εκδηλωτική,φαίνεται πιο ξεκάθαρα ότι υποφέρει.. Snif
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 02, 2010 2:45 pm

ch-bl έγραψε:
glgs έγραψε:
ch-bl έγραψε:Εγώ πάλι δε θέλω με ΤΙΠΟΤΑ να κάνει η Νόρα κάτι όχι μόνο με τον Μπέλλο αλλά με κανέναν.Θέλω απλά να δείξει στο Λουκά ότι έχει αξιοπρέπεια χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα πάει με τον Μπέλλο ή με τον όποιο Μπέλλο.

Δηλαδή ειλικρινά(επειδή σας διαβάζω εδώ και καιρό) θα θέλατε να δείτε ερωτικές σκηνές με Μπέλλο-Νόρα,να φιλιούνται κτλ,τη Νόρα να θέλει να είναι μαζί του και η ιστορία με το Λουκά να πάει για βρούβες??Για το αντίθετο δεν κοπανιόμαστε σχεδόν όλοι οι τηλεθεατές τόσο καιρό??

Βγάζουμε τον Μπέλλο θεό κτλ..συμφωνώ εν μέρει.Είναι σαφώς ένας άνθρωπος που ξέρει τι θέλει και το λέει.Μπράβο του σ'αυτό.Είναι όμως κι ένας άνθρωπος κοντά στα 40 που μέσα σε 2 βδομάδες από τότε που γνώρισε μια γυναίκα της μιλούσε για γάμο και παιδιά.Δηλαδή στην πραγματική ζωή θα τον παίρνατε στα σοβαρά?Εϊναι επίσης ένας άνθρωπος που παρόλο που έβλεπε τη Νόρα να μην ανταποκρίνεται,άπλωνε πολύ εύκολα τα χεράκι του σε σημεία που ο Λουκάς π.χ. δεν την έχει πιάσει ποτέ.

Από την άλλη δε νομίζω ότι ο οποιοσδήποτε ήταν στη θέση του Λουκά,είτε ο Μπέλλος είτε κάποιος άλλος,θα μπορούσε να είναι τόσο άμεσος προς τη Νόρα.Καλώς ή κακώς το λούκι που τραβάει ο Λουκάς είναι μεγάλο και μια εξομολόγηση προς τη Νόρα πιθανότατα θα έκανε χειρότερα τα πράγματα.Κι εγώ θυμώνω που το τραβάνε τόσο αλλά αν ο Λουκάς έλεγε χθες στη Νόρα ότι την αγαπάει και σήμερα ότι θα παντρευτεί τη Νταίζη,ΕΚΕΙ θα έτρωγε το βρίσιμο,όχι τώρα...

Και όπως και να χει,έχω αγαπήει τόσο πολύ το Λουκά με τη Νόρα,έχουν τόση χημεία και τόσο όμορφη ιστορία αυτοί οι 2 που μου είναι αδιανόητο να θελήσω να τους δω έστω και περιστασιακά να έχουν κάτι με άλλα άτομα..

γεια σου αρχικά..
Συμφωνώ μαζί σου ότι δεν θέλω να δω την Νόρα σε ερωτική σκηνή με τον Μήτσο
Νομίζω όλα τα σχόλια παραπάνω και όσων αφορά τον Μήτσο και την Νόρα είναι περισσότερο στην πλάκα και αντικατάσταση τς χιλιοειπωμένης έκφρασης όλων εδώ <<ΛΟΥΚΑ Synelthe >>
Εννοείται ότι τους θέλουμε μαζί...εννοείται ότι καταλαβαίνουμε και ότι ο Λουκάς υποφέρει αλλά και πάλι όμως εκνευριζόμαστε με το όλο σκηνικό...
και αν σε κάποιο σημείο εγώ τρελαίνομαι με τον Λουκά είναι στο γεγονός ότι την προξενεύει...αυτό είναι κάτι που δεν μπορώ να χωνέψω με τίποτα...και άμα είναι να είσαι τόσο "Ευρωπαίος" καντο καλά..και όχι ζήλιες και πισωγυρίσματα...ας δούμε την υπέρβαση μην την ακούμε μόνο!!

Με τα σχόλια που βλέπω από χθες δεν ξέρω κατά πόσο λέγονται για πλάκα :lol: Αλλά εννοείται ότι ο καθένας έχει τη γνώμη του,απλά ήθελα να εξηγήσω γιατί διαφωνώ..
Κι επειδή πολλά έχουν δει τα μάτια μου και καλώς ή κακώς στην Ελλάδα τα φόρα κτλ δεν είναι πολλά,δε θα ήταν απίθανο να δουν κάποιοι τέτοια σχόλια και να πουν "ααα δεν είναι κακή ιδέα τελικά,βάλε καμιά ερωτική σκηνή με Μπέλλο"! affraid lol! Και μετά να τραβάμε όλοι τις κοτσίδες μας!(εγώ δεν έχω κιόλας χιχι)

Κι εγώ θυμώνω με το Λουκά!Ειδικά στις σκηνές που την προξενεύει μου ρχεται να σπάσω την τηλεόραση,αλλά μετά τον βλέπω να υποφέρει και τον νιώθω πάλι..γενικά νομίζω ότι αν το δούμε ψύχραιμα,ο Λουκάς βρίσκεται στην πιο δύσκολη φάση αλλά δεν μπορεί να το εκφράσει.Αντίθετα η Νόρα επειδή δεν έχει κάτι τόσο σοβαρό να την τραβάει και επειδή ως γυναίκα είναι πιο εκδηλωτική,φαίνεται πιο ξεκάθαρα ότι υποφέρει.. Snif


Εγω συμφωνω και με τις δυο σας.Ο Μπελλος ενω τον συμπαθω και σαν ρολο αλλα και σαν ηθοποιο πολυ αποτομα τα εκανε ολα.Πολυ αποτομα της εκανε ερωτικη εξομολογηση πολυ αποτομα αρχισε να της μιλαει για γαμο και παιδια και ομολογω οτι στο επεισοδιο με το ''ρομαντικο''δειπνο που ειχε ετοιμασει η Νορα και πηγε και ο Λουκας τρελος απο τη ζηλεια του μου κακοφανηκε που αρχισε να απλωνει τα χερια του ετσι με τετοιο θαρρος.Που το βρηκε μπορειτε να μου πειτε;Οκ το καταλαβαινω τη θελει και τη διεκδικει και καλα κανει αλλα απο που κι ως που αρχισε και να χουφτωνει.Ειλικρινα τσαντιστηκα οταν το ειδα αυτο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 02, 2010 2:46 pm

ch-bl έγραψε:
Με τα σχόλια που βλέπω από χθες δεν ξέρω κατά πόσο λέγονται για πλάκα :lol: Αλλά εννοείται ότι ο καθένας έχει τη γνώμη του,απλά ήθελα να εξηγήσω γιατί διαφωνώ..
Κι επειδή πολλά έχουν δει τα μάτια μου και καλώς ή κακώς στην Ελλάδα τα φόρα κτλ δεν είναι πολλά,δε θα ήταν απίθανο να δουν κάποιοι τέτοια σχόλια και να πουν "ααα δεν είναι κακή ιδέα τελικά,βάλε καμιά ερωτική σκηνή με Μπέλλο"! affraid lol! Και μετά να τραβάμε όλοι τις κοτσίδες μας!(εγώ δεν έχω κιόλας χιχι)

Κι εγώ θυμώνω με το Λουκά!Ειδικά στις σκηνές που την προξενεύει μου ρχεται να σπάσω την τηλεόραση,αλλά μετά τον βλέπω να υποφέρει και τον νιώθω πάλι..γενικά νομίζω ότι αν το δούμε ψύχραιμα,ο Λουκάς βρίσκεται στην πιο δύσκολη φάση αλλά δεν μπορεί να το εκφράσει.Αντίθετα η Νόρα επειδή δεν έχει κάτι τόσο σοβαρό να την τραβάει και επειδή ως γυναίκα είναι πιο εκδηλωτική,φαίνεται πιο ξεκάθαρα ότι υποφέρει.. Snif

Δεν εννοω την Νόρα σε γυμναστικές επιδείξεις με τον Μπέλλο.!! Θα ήθελα όμως να υπάρξει λίγο φλερτ . Να του δώσει λίγο παραπάνω σημασία, να την δω να ενδιαφέρεται ερωτικά για αυτόν.Και αυτό υπο ορισμένες προϋποθέσεις.
Δεν νομίζω οτι υπάρχει κανείς που να μην θέλει την Νόρα με τον Λουκά. Νομίζω οτι αυτό είναι αυτονόητο... !!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 02, 2010 2:50 pm

Ωπα!!! Μου αρέσει ο Μπέλλος γιατί είναι σωστός άντρας ΑΛΛΑ μου αρέσει και η Νόρα που είναι ΚΥΡΙΑ με τα όλα της!!!

Ότι κι αν είπα για τον Μπέλλο δεν θέλω να τον δω με τη Νόρα ημί μόνο αν η ίδια η Νόρα θα τον ήθελε!!! Δεν είναι ο άνθρωπος μαξιλάρι να τον χρησιμοποιήσει για να πέσει στα μαλακά από την απόρριψη ούτε και του αξίζει και βέβαια ούτε και η Νόρα θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο!!! Είπαμε είναι Κυρία!!!

Προσωπικά δεν πιστεύώ ότι θα εξελιχθεί αυτό αλλά δεν μπορώ να μην θαυμάσω τον μοναδικό σωστό άντρα της σειράς και να ευχόμουν η καρδιά της Νόρας να χτυπούσε για εκείνον!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 02, 2010 2:51 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ωπα!!! Μου αρέσει ο Μπέλλος γιατί είναι σωστός άντρας ΑΛΛΑ μου αρέσει και η Νόρα που είναι ΚΥΡΙΑ με τα όλα της!!!

Ότι κι αν είπα για τον Μπέλλο δεν θέλω να τον δω με τη Νόρα ημί μόνο αν η ίδια η Νόρα θα τον ήθελε!!! Δεν είναι ο άνθρωπος μαξιλάρι να τον χρησιμοποιήσει για να πέσει στα μαλακά από την απόρριψη ούτε και του αξίζει και βέβαια ούτε και η Νόρα θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο!!! Είπαμε είναι Κυρία!!!

Προσωπικά δεν πιστεύώ ότι θα εξελιχθεί αυτό αλλά δεν μπορώ να μην θαυμάσω τον μοναδικό σωστό άντρα της σειράς και να ευχόμουν η καρδιά της Νόρας να χτυπούσε για εκείνον!

Ετσι αρκιβώς.. Πες τα ρε Τζινάκι...Αν και σε βρίσκω φάουλ...Υπάρχει και ακόμα ενας σωστός άντρας...Στην υπογραφή σου....Σταράτος και ξηγημένος...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 02, 2010 2:52 pm

Αυτός είναι ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!!! Δεν τον δίνω σε ΚΑΜΜΙΑ!!! lol! Heart2
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 02, 2010 2:53 pm

Mik έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ωπα!!! Μου αρέσει ο Μπέλλος γιατί είναι σωστός άντρας ΑΛΛΑ μου αρέσει και η Νόρα που είναι ΚΥΡΙΑ με τα όλα της!!!

Ότι κι αν είπα για τον Μπέλλο δεν θέλω να τον δω με τη Νόρα ημί μόνο αν η ίδια η Νόρα θα τον ήθελε!!! Δεν είναι ο άνθρωπος μαξιλάρι να τον χρησιμοποιήσει για να πέσει στα μαλακά από την απόρριψη ούτε και του αξίζει και βέβαια ούτε και η Νόρα θα έκανε ποτέ κάτι τέτοιο!!! Είπαμε είναι Κυρία!!!

Προσωπικά δεν πιστεύώ ότι θα εξελιχθεί αυτό αλλά δεν μπορώ να μην θαυμάσω τον μοναδικό σωστό άντρα της σειράς και να ευχόμουν η καρδιά της Νόρας να χτυπούσε για εκείνον!

Ετσι αρκιβώς.. Πες τα ρε Τζινάκι...Αν και σε βρίσκω φάουλ...Υπάρχει και ακόμα ενας σωστός άντρας...Στην υπογραφή σου....Σταράτος και ξηγημένος...

Συμφωνω.Και το καμαρι σου Τζινα ειναι ξηγημενο παιδι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από ch-bl Τρι Φεβ 02, 2010 2:55 pm

Δε νομίζω ότι διαφωνούμε κάπου ουσιαστικά..βασικά μόνο στο να νιώσει πράγματα η Νόρα για τον Μπέλλο..

Δε θέλω να δω ΚΑΙ τη Νόρα άλλη μία κοπέλα της σειράς που μπερδεύεται..θα προτιμούσα ας πούμε να γίνουν καλοί φίλοι με τον Μπέλλο και για εκείνον να βρουν κάτι καλό..κάποια που να τον αγαπήσει πραγματικά και να την αγαπήσει κι αυτός..
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Φεβ 02, 2010 3:23 pm

εγω τωρα βλεπω το επεισοδιο σε κομματια...μου κανει εντυπωση οτι ξανααναφερουν αυτο που καναν νικολας και ευα στη δαφνη...και η ευα και ο νικολας και η δαφνη το εχουν πει καναδυο φορες...και η αντιδραση της δαφνης που δε θελει με τιποτε μανο-ευα μου κανει εντυπωση...λετα να παιξει τιποτα περιεργο παλι...και απο την αλλη αυτες οι αναφορες της ευας οτι ανεβαινουν οι σφυγμοι με το μανο...και οι κοντριτσες μανου-ευας...μηπως οδευουμε για επανασυνδεση???μηπως?
παντως απο αποψη πλοκης τα τελευταια επεισοδια ειναι ολιγον βαρετα....
η ευα μας επρηξε με τη εγκυμοσυνη και τις φτογραφησεις...
ο στεφ και η μελιτα παρασευη τα βρισκουν,δευτερα αποφασιζουν να το ανακοινωσουν,τεταρτη χωριζουν...και εχει κανα μηνα πια αυτο...εχε χαρη που μου αρεσουν μαζι τα πιτσουνακια μου αλλιως wall
και η νορα με το λουκα ενω η σχεση τους εχει αγωνια και ενταση θα τους κανουν βαρετους...εχουν ενα μηνα τωρα αντι να κανουν κανα βημα μπροστα στη σχεση τους εχουν κανεει εκατο προς τα πισω...
ελεος και με το λουκα...σε ποσα επεισοδια θα δινει συμβουλες στον μπελο...κριμα...
μονο η δαφνη και ο νικολας την περνανε ζαχαρη...αν δεν ειχα και η δαφνη αυτη τη μανια με τα προξενια δε θα ειχαν κανενα βασανο...αλλα η δαφνη μας αγαπαει τοσο την ευα την παιδικη της φιλη(που της εκλεψε τιον αντρα της ζωης της στα σκαλια της εκκλησιας)που θελει να την αποκαταστησει(ή μηπως οχι...)
παντως χρειαζεται λιγο πιο γρηγορους ρυθμους η σειρα...οκ παμε για τρτη χρονια το εμπεδωσαμε αλλα οι ηρωες δε φταινε σε τιποτα να του ναναποδογυριζουμε για να βγαλουμε επεισοδια...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hionati στις Τρι Φεβ 02, 2010 3:33 pm, 2 φορές συνολικά
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Φεβ 02, 2010 3:25 pm

τώρα είναι ώρα να σχολιάσω

Λουκάς: αμαν ρε Λουκά γιατί δεν πήγες ξέρω γιατί για να μου σπάσεις τα νεύρα ο Πετράκης στο σκοτεινό δάσος ήταν όλα τα λεφτά
Στέφανος-Μελίτα: ναι ρε Μελιτάκι γιατί όλα τα υπόλοιπα είναι καλά συγνώμη τι περιμένεις να το αγνοήσει δηλαδή Μελιτάκι θέλεις αν δεν θέλεις να μπεις ανάμεσα τι περιμένεις και γιατί κλαψουρίζεις ανεξάρτητα αλλά όταν θα έρθει η Εύα να σου θέλω να παντρευτούμε δεν θα πεις όχι γι'αυτό σουτ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και εγώ αυτό περιμένω κοπελιά να στραφούν όλοι εναντίον σου να δεις τι εστι βερίκοκο
ο Λουκάς και το πεζοδρόμιο : το ξαναλέω κούκλος ο Πετράκης στο σκοτεινό φόντο
η Βατραχούλα-το γαιδούρι και η Εύα(δεν της έχω βρει ακόμα παρατσούκλι)τρελό δούλεμα μπράβο Εύα Μάνο δεν χόρτασες μούτζες την Παρασκευή θες κι άλλες είναι ρε Νοράκι είναι ...............
ο Χρήστος και το μικρόφωνο :σωστός ο κύριος αρχικά εγώ το ξέρω το τραγουδάκι Χρήστο μια χαρά παίρνεις τον Χρήστο παίρνει η Νόρα τον Λουκά παίρνει ο Οδυσσέας τον Άρη και όλη καλά δηλαδή κοπελιά να κάνεις ένα παιδάκι κομμάτια επειδή έτσι σε βολεύει
Παρέα : ο Νικόλας καρφώθηκε χι χι χι ναι όλα θα φτιάξουν ωραία σκηνή παρείστικη
Μήτσος-Λουκάς : ΛουκάαααααααααααααααααααααααααααSyneltheτι τα λες και δεν τα κάνεις εε τι τα λές ο Λουκάς πάνω στον Μήτσο χι χι χι αλλά η σκηνή στην φαντασία του Λουκά θεική πότε θα το δούμε αυτό ;;;;;πείτε μου πότε τόσο δύσκολο είναι ;;; ΘΈΛΟΥΜΕ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ γιατί οι ζήλια του Λουκάαααααααααα θεική
Λουκάς : γιατί αν ήταν η Νόρα θα την χούφτωνες δεν το πιασα αυτό
Μήτσος : ναι αλλά μην μου το δείξεις όμως φοβήθηκε ο Μήτσουλας
σαν μερικούς μερικούς ονόματα δεν λέμε υπολήψεις δεν θίγουμε
Νικόλας Εύα: ωραία σκηνήηη ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Και ο Νικόλας έχει μείνει 300 επεισόδια πίσω Νικόλα θα φας και εσύ ξύλο
Νόρα-Λουκάς : τους έστησες Λουκάκο ηλίθιε είδε φως και μπήκε .......... Λουκάααα :synelthe: έτοιμη να κλάψει ήταν η Νόρα Λουκαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Θέλω Νόρα και Λουκά μαζί
Αμαλία-Πέτρος : θεική σκηνή απίστευτη πολύ καλή σκηνή τρελή πλάκα η Αμαλία θεάααααααααααα θεάααααααα και το δούλεμα του Ρούσσου
Μελίτα-Αμαλία : τώρα που μας συμφέρει τώρα όλα έχουν ένα όριο η Αμαλία μιλάει για όρια ας γελάσω τρεις φορές τώρα Μελιτάκι σε νοιάζει αν θα τους χάσεις μην ξεράσωωωω
Εύα φωτογράφιση : πολύ όμορφη η Ξυλααααα
Δάφνη-Νόρα : Νοράκι άρπαξε τον εσύ γιατί αν περιμένουμε από τον Λουκάαααα η Δάφνη τι γλυκιάααααα και καλή με την Νόρα τι ρούχα ήταν αυτά που κρεμούσε η Δάφνη καλεεε ;;;;;
Νικόλας-Λουκάς : σας έχω πει πόσο πάω τον Νικόλα τελευταία αχ ρε Λουκά τι γλυκός ο Λουκάς είναι κατα κάποιον τρόπο σωστός
Ρούσσος-Μελίτα : ναι τώρα που γίνατε ίδιες το βλέπεις με άλλο μάτι φυσικά .................αυτό που η Μελίτα πέρσι έλεγε για την Αμαλία δεν την μπορώ μαζεψέ την και τώρα λέει το αντίθετο παναγία μου δεν αντέχω άλλο αναρωτιέμαι τα βλέπω αυτά ή τα ονειρεύομαι Πριγκίπισσα δεν πας να $%^&Θ*Ι(ΟΠ
Αντιγόνη Στέφανος :δίκιο έχει η Αντιγόνη δίκιο έχει ο Μάνος στην έχει φέρει ήδη μικρέεεεε η Εύα τι φταίει όχι πες μου τι φταίει το άλλο δεκαπεντάχρονο θα κάνω αυτό που θέλω εγώ . Καν'το και παράτα μας ρε Στέφανε
Χατζιγλίτσης Μάνος : Λαμόγιαααααααααααααααααααα
Μελίτα-Δάφνη : η Δάφνη έλεγε για τον Λουκά και την Νόρα και η Μελίτα σκεφτόταν τον εαυτό της
Νταίζη-Λουκάς: σκοτώστε την σκοτώστε την σκοτώστε την την πάπια που θέλει και γάμο πριν μείνει στο ράφι δίκιο έχει ο Λουκάςςς η Νόρα φταίει;;;; δεν χρειάζεται να πηγαίνεις στο γραφείο .......... το παιδί σας το παιδί για μένα είναι μόνο του Οδυσσέας αντε μαρή που θέλεις και ήρεμη ζωή μπουζουξού πιστολάκι β'
Νόρα-Μήτσος : ένα όχι Νοράκι πες του το έχω αρχίσει να τον λυπάμαι άστον τον άνθρωπο να φύγει αχ μωρέ τον λυπήθηκα πάρα πολύ
αχ μωρέ να ένας σωστός άνθρωπος θέλει την Νόρα και το λέει σου φεξε και εσένα αγόρι μου πάρα πολύ σωστός στα μάτια την κοιτούσε θέλει να τον βλέπει
Εύα Μαρίλια : πολύ ωραία συζήτηση οι δύο γυναίκες έχουν φοβερή χημεία και λατρεύω τις σκηνές τους σε κάποια άλλη περίπτωση αυτά που λέει η Μαριλού θα ήταν σωστά αλλά τώρα είναι περίπλοκη η κατάσταση κοπελιές
Μελίτα-Στέφανος :...........................
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 02, 2010 3:32 pm

hionati έγραψε:εγω τωρα βλεπω το επεισοδιο σε κομματια...μου κανει εντυπωση οτι ξαναανφερουν αυτο που καναν νικολας και ευα στη δαφνη...και η ευα και ο νικολας και η δαφνη το εχουν πει καναδυο φορες...και η αντιδραση της δαφνης που δε θελει με τιποτε μανο-ευα μου κανει εντυπωση...λετα να παιξει τιποτα περιεργο παλι...και απο την αλλη αυτες οι αναφορες της ευας οτι ανεναινουν οι σφυγμοι με το μανο...και οι κοντριτσες μανου-ευας...μηπως οδευουμε για επανασυνδεση???μηπως?

hionati και εμένα μου έκανε εντύπωση χτες που η εύα και ο νικόλας ανέφεραν το παρελθόν...δεν το σχολίασα..αλλά μο φάνηκε περίεργο...άγνωσται αι βουλαί της ακρίτα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 02, 2010 3:41 pm

Materialgirl έγραψε:Δεν ξέρω τι θα κάνατε εσείς αλλά εγώ στη θέση της Μελίτας αν με άδειαζε ο Στέφανος για δεύτερη φορά θα του έδινα κάτι χαστούκια ξεγυρισμένα. Κατά τα άλλα ο Στέφανος (που όπως έχει πει χιλιάδες φορές δεν είναι Μάνος) αποφάσισε ότι θέλει να μιλήσει σε όλους για τη σχέση τους και πως ότι και να αποφασίσει η Εύα δεν τον νοιάζει. Και μόλις σπάσει αυτή σήμερα την πόρτα και του πει "γύρισα", αντί να της πει το αυτονόητο "όπως γύρισες φύγε γιατί αγαπάω άλλη και απλά θα αναγνωρίσω το παιδί και θα σε βοηθήσω οικονομικά αλλά γάμος γιοκ" θα πάρει πίσω τις αποφάσεις και τους όρκους του στη Μελίτα. Εγώ είμαι με το μέρος της αλλά το λέω ξεκάθαρα. Αν η Μελίτα δεν τον διαολοστείλει επιτόπου, αν δεν του ρίξει μπινελίκι και γενικότερα αν δεν τον στείλει στα τσακίδια να κάνει παρέα με τη τη μάνα του τη μαντάμ και με την Εύα, θα είναι πολύ χαζή. Πολύ θα το χαρώ που θα πάθει τα πάνδεινα ο Στέφανος για να μάθει να μην είναι κότα. (εμότικον Μελίτα που πετάει στο Στέφανο βάζα).

Αλλά βέβαια έχουν καταλάβει όλοι ότι η Εύα δεν είναι ικανή να μεγαλώσει παιδί μόνη της, μέχρι και η Μαρίλια της το είπε. Άκου λογική...παντρέψου τον Στέφανο τώρα γιατί άμα παντρευτεί μετά άλλη και κάνει καινούρια οικογένεια θα ξεχάσει κι εσένα και το παιδί. Λες και υπάρχει ποτέ περίπτωση ένας γονιός να ξεχάσει το παιδί του. Και ο Λουκάς κι αυτός ανακατεύεται σαν να μην πω τι και προσπαθεί να φοβήσει το Στέφανο ότι αν μάθει η Εύα την αλήθεια θα χάσει κι αυτήν και το παιδί.Δεν κατάλαβα πως θα χάσει το παιδί του αν μάθει η Εύα την αλήθεια;;Από εκδίκηση θα του απαγορεύει να το δεί;; Τέτοια είναι;;Ή μήπως προσπαθεί να τον προειδοποιήσει ο Λουκάς ότι η Ευούλα θα παντρευτεί το Μάνο και θα του μεγαλώσει αυτός το παιδί;;Λοιπόν ας κοιτάει και ο Λουκάς η κότα τα χάλια του που έχει κάνει τη ζωή του σκ*****ά και να αφήσει τους άλλους. Δεν τόλμησε να πάει στη συνάντηση ο γελοιός. Και λέει ψέμματα στη Νόρα ότι η Νταίζη του έβαλε όρο να την παντρευτεί για να δώσει το παιδί στον Οδυσσέα. Υποτίθεται ότι ο Λουκάς τα έκανε όλα αυτά για να έχει το παιδί του κοντά του. Αφού θα το δώσουν το Λουκά προς τι ο γάμος;;Εγώ δεν άκουσα τη Νταίζη να βάζει τέτοιον όρο. Ο Λουκάς της το ξαναπρότεινε κι αυτή άρπαξε την ευκαιρία.Χαζή ήταν;

Μόνο ο Δημήτρης είναι άντρας τελικά με κότσια και διεκδικεί αυτό που θέλει. Γουστάρω πάρα πολύ τελικά να πάει η Νόρα με το Δημητρη και να μείνει ο Λουκάς με την τραγουδιάρα αμανάτι. Αι σιχτίρ δηλαδή. Μπέλλος και πάλι Μπέλλος. Εγώ συγκινήθηκα πάρα πολύ χθές με αυτά που έλεγε στη Νόρα. Τα έλεγε και τα πίστευε μέσα από την καρδιά του. Και ναι αυτός ο άντρας δείχνει να αξίζει τον κόπο. Στον αγύριστο να πάνε και ο Στέφανος και ο Λουκάς και όλοι. Ένα μάτσο κότες είναι. Άδεια είναι τελικά και τα βρακιά τους και τα παντελόνια τους, πιο άδεια κι από τα ταμεία του κράτους. Όσο και να ψάξεις τίποτα δεν θα βρεις μέσα.


Συμφωνώ στο έπακρον!!!!Ο Στέφανος με εξοργίζει ήδη μιας και ξέρουμε τις εξελίξεις από πριν και θα μου την δώσει ακόμα περισσότερο όταν αδειάσει μετά από όλες αυτές τις υποσχέσεις την Μελίτα.Όσο για τους άντρες της σειράς,είναι όντως όλοι κοτάρες!Τελικά ο Μπέλλος,όπως πολλοί λένε,είναι ο μόνος που τιμάει τα παντελόνια του και μπράβο του!Αυτός είναι ο άντρας που πρέπει να έχει μια γυναίκα δίπλα της.Τίμιος και άξιος.Ξέρει τι θέλει και τι λέει.Αγαπάει και το λέει,δεν το κρύβει σαν πεντάχρονο.Θυσιάζει πράγματα για αυτή που αγαπάει και παίρνει το ρίσκο να περιμένει,ενώ μπορεί να μένει στο περίμενε και το ξέρει.Όμως επίσης ποτέ δεν θα κατηγορήσει κανένα για την αναμονή αυτή,γιατί ξέρει να παίρνει τη ευθύνη των πράξεών του.Και γνώμη μου είναι πως και ο Λουκάς δεν φέρεται καθόλου καλά στο Δημήτρη.Τον συμβουλεύει υποτίθεται πως να ρίξει την Νόρα και όμως όποτε κάτι πάει να γίνει μπαίνει σφύνα...δεν θα έχει καθόλου άδικο αν τον σαπίσει ο Μπέλλος όταν και αν το μάθει.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 02, 2010 3:43 pm

mimi έγραψε: τώρα είναι ώρα να σχολιάσω

Λουκάς: αμαν ρε Λουκά γιατί δεν πήγες ξέρω γιατί για να μου σπάσεις τα νεύρα ο Πετράκης στο σκοτεινό δάσος ήταν όλα τα λεφτά
Στέφανος-Μελίτα: ναι ρε Μελιτάκι γιατί όλα τα υπόλοιπα είναι καλά συγνώμη τι περιμένεις να το αγνοήσει δηλαδή Μελιτάκι θέλεις αν δεν θέλεις να μπεις ανάμεσα τι περιμένεις και γιατί κλαψουρίζεις ανεξάρτητα αλλά όταν θα έρθει η Εύα να σου θέλω να παντρευτούμε δεν θα πεις όχι γι'αυτό σουτ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και εγώ αυτό περιμένω κοπελιά να στραφούν όλοι εναντίον σου να δεις τι εστι βερίκοκο
ο Λουκάς και το πεζοδρόμιο : το ξαναλέω κούκλος ο Πετράκης στο σκοτεινό φόντο
η Βατραχούλα-το γαιδούρι και η Εύα(δεν της έχω βρει ακόμα παρατσούκλι)τρελό δούλεμα μπράβο Εύα Μάνο δεν χόρτασες μούτζες την Παρασκευή θες κι άλλες είναι ρε Νοράκι είναι ...............
ο Χρήστος και το μικρόφωνο :σωστός ο κύριος αρχικά εγώ το ξέρω το τραγουδάκι Χρήστο μια χαρά παίρνεις τον Χρήστο παίρνει η Νόρα τον Λουκά παίρνει ο Οδυσσέας τον Άρη και όλη καλά δηλαδή κοπελιά να κάνεις ένα παιδάκι κομμάτια επειδή έτσι σε βολεύει
Παρέα : ο Νικόλας καρφώθηκε χι χι χι ναι όλα θα φτιάξουν ωραία σκηνή παρείστικη
Μήτσος-Λουκάς : ΛουκάαααααααααααααααααααααααααααSyneltheτι τα λες και δεν τα κάνεις εε τι τα λές ο Λουκάς πάνω στον Μήτσο χι χι χι αλλά η σκηνή στην φαντασία του Λουκά θεική πότε θα το δούμε αυτό ;;;;;πείτε μου πότε τόσο δύσκολο είναι ;;; ΘΈΛΟΥΜΕ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ γιατί οι ζήλια του Λουκάαααααααααα θεική
Λουκάς : γιατί αν ήταν η Νόρα θα την χούφτωνες δεν το πιασα αυτό
Μήτσος : ναι αλλά μην μου το δείξεις όμως φοβήθηκε ο Μήτσουλας
σαν μερικούς μερικούς ονόματα δεν λέμε υπολήψεις δεν θίγουμε
Νικόλας Εύα: ωραία σκηνήηη ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Και ο Νικόλας έχει μείνει 300 επεισόδια πίσω Νικόλα θα φας και εσύ ξύλο
Νόρα-Λουκάς : τους έστησες Λουκάκο ηλίθιε είδε φως και μπήκε .......... Λουκάααα :synelthe: έτοιμη να κλάψει ήταν η Νόρα Λουκαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Θέλω Νόρα και Λουκά μαζί
Αμαλία-Πέτρος : θεική σκηνή απίστευτη πολύ καλή σκηνή τρελή πλάκα η Αμαλία θεάααααααααααα θεάααααααα και το δούλεμα του Ρούσσου
Μελίτα-Αμαλία : τώρα που μας συμφέρει τώρα όλα έχουν ένα όριο η Αμαλία μιλάει για όρια ας γελάσω τρεις φορές τώρα Μελιτάκι σε νοιάζει αν θα τους χάσεις μην ξεράσωωωω
Εύα φωτογράφιση : πολύ όμορφη η Ξυλααααα
Δάφνη-Νόρα : Νοράκι άρπαξε τον εσύ γιατί αν περιμένουμε από τον Λουκάαααα η Δάφνη τι γλυκιάααααα και καλή με την Νόρα τι ρούχα ήταν αυτά που κρεμούσε η Δάφνη καλεεε ;;;;;
Νικόλας-Λουκάς : σας έχω πει πόσο πάω τον Νικόλα τελευταία αχ ρε Λουκά τι γλυκός ο Λουκάς είναι κατα κάποιον τρόπο σωστός
Ρούσσος-Μελίτα : ναι τώρα που γίνατε ίδιες το βλέπεις με άλλο μάτι φυσικά .................αυτό που η Μελίτα πέρσι έλεγε για την Αμαλία δεν την μπορώ μαζεψέ την και τώρα λέει το αντίθετο παναγία μου δεν αντέχω άλλο αναρωτιέμαι τα βλέπω αυτά ή τα ονειρεύομαι Πριγκίπισσα δεν πας να $%^&Θ*Ι(ΟΠ
Αντιγόνη Στέφανος :δίκιο έχει η Αντιγόνη δίκιο έχει ο Μάνος στην έχει φέρει ήδη μικρέεεεε η Εύα τι φταίει όχι πες μου τι φταίει το άλλο δεκαπεντάχρονο θα κάνω αυτό που θέλω εγώ . Καν'το και παράτα μας ρε Στέφανε
Χατζιγλίτσης Μάνος : Λαμόγιαααααααααααααααααααα
Μελίτα-Δάφνη : η Δάφνη έλεγε για τον Λουκά και την Νόρα και η Μελίτα σκεφτόταν τον εαυτό της
Νταίζη-Λουκάς: σκοτώστε την σκοτώστε την σκοτώστε την την πάπια που θέλει και γάμο πριν μείνει στο ράφι δίκιο έχει ο Λουκάςςς η Νόρα φταίει;;;; δεν χρειάζεται να πηγαίνεις στο γραφείο .......... το παιδί σας το παιδί για μένα είναι μόνο του Οδυσσέας αντε μαρή που θέλεις και ήρεμη ζωή μπουζουξού πιστολάκι β'
Νόρα-Μήτσος : ένα όχι Νοράκι πες του το έχω αρχίσει να τον λυπάμαι άστον τον άνθρωπο να φύγει αχ μωρέ τον λυπήθηκα πάρα πολύ
αχ μωρέ να ένας σωστός άνθρωπος θέλει την Νόρα και το λέει σου φεξε και εσένα αγόρι μου πάρα πολύ σωστός στα μάτια την κοιτούσε θέλει να τον βλέπει
Εύα Μαρίλια : πολύ ωραία συζήτηση οι δύο γυναίκες έχουν φοβερή χημεία και λατρεύω τις σκηνές τους σε κάποια άλλη περίπτωση αυτά που λέει η Μαριλού θα ήταν σωστά αλλά τώρα είναι περίπλοκη η κατάσταση κοπελιές
Μελίτα-Στέφανος :...........................

Mimi μου όταν διαβάζω το σχολιασμό σου είναι σαν να διαβάζω το παραλύρημα της έρημης τηλεθεάτριας, ρίχνω τρελό γέλιο!!! Μπράβο για μια ακόμα φορά!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 02, 2010 3:47 pm

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ...

Το προξενειό απέτυχε.Palamakia
Καλύτερα κατά τη γνώμη μου. Όταν θα έρθει η ώρα να μιλήσουν αυτοί οι δύο τους θέλω μόνους. Η σκηνή Μάνου Εύας Νόρας μου άρεσε. Απ τις καλύτερες του επεισοδίου ατακαδόρικη και καλοπαιγμένη και απ τους τρείς αλλά κυρίως απ την Εύα που χωρίς υπερβολές κλάματα και φωνές είπε πράγματα που έπρεπε να ακουστούν. Μανωλάκη το κατάλαβες αγόρι μου; Σου είπε οτι ακόμη κι αν είχε μιλήσει για τη Μαρίλια πάλι την ίδια κατάληξη θα είχατε γιατί απλά είσαι άκυρος και τα συναισθήματά σου είναι της Κυριακής χαρά και της Δευτέρας λύπη τόσο σταθερός.

Ο απόλυτος έχει αρχίσει και με κουράζει αφάνταστα. Sleep
Τις τελευταίες δέκα μέρες ο ένας αποφασίζει κι ο άλλος το σταματάει και τούμπαλιν. Όποιος μου έλεγε το καλοκαίρι που περίμενα την είσοδο του Σταύρου στη σειρά οτι θα βλέπω σκηνές του και θα μου είναι αδιάφορες θα τον έλεγα τρελό. Δεν κολάει με την Παππά με τίποτα. Ευτυχώς που και που έχει σκηνές και με κάποιους άλλους άσχετες με τον απόλυτο έρωτα και τον απολαμβάνω.

Σήμερα ο Χρήστος μια χαρά τα είπε στη Νταιζούλα αλλά οι στόχοι της κυρίας είναι άλλοι. Μια και το θυμήθηκα με αφορμή την κοινή τους σκηνή ακόμη έχω την απορία γιατί ο Στέφανος έβαλε να ψάξουν το παρελθόν του Οδυσσέα και οδηγήθηκε κοντά της το αγόρι της Τζίνας. scratch

Ο Λουκάς την έπεσε του Μπέλλου κανονικότατα. Σκιάχτηκε ο έρημος ο Δημήτριος. Αν και το συζητήσαμε αρκετά ας πω άλλη μια φορά οτι ο Δημήτρης είναι μακράν ο πιο ντόμπρος αντρικός χαρακτήρας της σειράς. Μπορεί να μη τον θέλω με τη Νόρα αλλά θέλω να δω την κατάληξη αυτής της ιστορίας και θα λυπηθώ αν τον δω να πληγώνεται. Μου άρεσε ο τρόπος που μίλησε στη Νόρα. Της είπε με ειλικρίνεια οτι νοιώθει, χωρίς φανφάρες και της μίλησε για τα όνειρά του και με συγκίνησε ο άτιμος. Snif

Δεν καταλαβαίνω το λόγο που ένας ένας σπρώχνουν την Εύα προς το Στέφανο. Τόσο καιρό της λένε ξανά και ξανά στάσου μόνη σου και τώρα που εκείνη δείχνει να το έχει παρει απόφαση γυρίζουν σε άλλο τροπάριο στηρίξου στο Στέφανο. Γιατί δεν την στηρίζουν σ αυτό που αποφάσισε; Αυτό δεν ζητούσαν τόσον καιρό; /S

Πέτρος και Αμαλία για μια ακόμη φορά έκλεψαν την παράσταση. Άλλη κλάση. : respect :

Τις σκηνές μάνας πατέρα και κόρης να τις σχολιάσω; Τι έγινε κατινάκι όταν η μαμά είναι σύμφωνη με τα θέλω μας είναι καλή όταν μας πηγαίνει κόντρα είναι τρελή. Όταν ο μπαμπάς μας λέει ναι είναι πατερούλης όταν αντιδράει τον στήνουμε στη γωνία. Αυτές ακριβώς οι συμπεριφορές δεν με άφησαν όλη την περασμένη χρονιά που είχε και τα δίκια της εδώ που τα λέμε να συμπαθήσω το χαρακτήρα. Θεωρεί πάντοτε τον εαυτό της καλύτερο απ τους άλλους και φαίνεται σε μικρές συμπεριφορές οπότε απο μένα έχει Χ. ;/

Άντε να δούμε σήμερα καμιά εξέλιξη. Ελπίζω μόνο να μη φάμε το μισό επεισόδιο να βλέπουμε τη Μελίτα να κοιτάζει απ το παράθυρο και το Λουκά να περπατάει στους δρόμους γιατί έχουμε ξεφύγει. Είχαμε το Μάνο να οργώνει την Αττική τώρα μας προέκυψε και ο Λουκάς.

Mαράκι καταπληκτικός σχολιασμός, μου αρέσει που τα καταφέρνεις και είσαι περιεκτική καθώς είναι κάτι που προσωπικά δεν το καταφέρνω με τίποτα!

Όσο για την απορία περι παρελθόντος του Οδυσσέα, τι πας και θυμάσαι βρε κοπέλα μου??? Οι σεναριογράφοι τα έχουν ήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηδη ξεχάσει όλα αυτά, αφού είναι λεπτομέρειες βρε!

Παρολαυτά
: respect :
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Φεβ 02, 2010 3:49 pm

anastasia20 έγραψε:
hionati έγραψε:εγω τωρα βλεπω το επεισοδιο σε κομματια...μου κανει εντυπωση οτι ξαναανφερουν αυτο που καναν νικολας και ευα στη δαφνη...και η ευα και ο νικολας και η δαφνη το εχουν πει καναδυο φορες...και η αντιδραση της δαφνης που δε θελει με τιποτε μανο-ευα μου κανει εντυπωση...λετα να παιξει τιποτα περιεργο παλι...και απο την αλλη αυτες οι αναφορες της ευας οτι ανεναινουν οι σφυγμοι με το μανο...και οι κοντριτσες μανου-ευας...μηπως οδευουμε για επανασυνδεση???μηπως?

hionati και εμένα μου έκανε εντύπωση χτες που η εύα και ο νικόλας ανέφεραν το παρελθόν...δεν το σχολίασα..αλλά μο φάνηκε περίεργο...άγνωσται αι βουλαί της ακρίτα...

εμ για τριτο χρονο παμε...ολο και κατι θα θυμηθουν να ξεθαψουν παλι...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 02, 2010 3:49 pm

Γεια σας!!! Συγγνώμη για το off topic αλλά έχει βγάλει στην κεντρική σελίδα του mega το τρέϊλερ της Πέμπτης των μυστικών και είπα να σας το πω μήπως θέλετε να το δείτε.Το έγραψα εδώ!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 02, 2010 3:50 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω.........

Στεφανος-Μελιτα γενικως(που αρεσει και στη Τζινα)
Κατι περιεργο γινεται με τον Στεφανο δεν εξηγειται διαφορετικα.Βλεπω αλλαγες στο τροπο που την κοιταζει απο επεισοδιο σε επεισοδιο.Η Μελιτα στην πρωτη τους σκηνη αρκετα καλη και πειστικη αλλα δε τρελαθηκα κιολας.Την τελευταια σκηνη τους θα την σχολιασω αυριο που θα ειναι και ολοκληρωμενη.

Μανος-Νορα-Ευα
Το θεατρο του παραλογου κυριολεκτικα.Για αλλο λογο πηγανε εκει και για αλλα συζητουσανε.Αλλα ωραια του τα εχωσε η Ευα του Μανωλακη.Ετσι ετσι κουκλαρα μου εσυ πες του τα μπας και βαλει μυαλο αλλα που;Ποιος θα το χασει το μυαλο για να το βρει ο Μανος;Παντως σημερα ο Μανος ηταν για πολλα χαστουκια και για πολλες μουντζες.Και επειδη δεν προβλεπονται συντομα να δουμε τετοιες ωραιες σκηνες στη σειρα θα του τις δωσω εγω.Μανοοοοοοοοο που εισαι καμαρι μου;;;;;;Ελα εχω κατι να σου δωσω xastouki Fskl

Νικολας-Δαφνη-Ευα-Νορα-Μανος
Ετοιμος ηταν να τον καρφωσει ο ντοκτορ ταριφας τον Λουκα αλλα ευτυχως δε το εκανε.Αν ελεγε στη Νορα ολα οσα του εχει πει ο Λουκας στα τελευταια επεισοδια για εκεινη θα την κλαιγαμε ακομα περισσοτερο την Νορα.Αυτα πρεπει να της τα πει ο Λουκας.Και θα της τα πει.Σιγουρα πραματα.

Λουκας-Μπελλος
Τρομερη σκηνη.Ο καημενος ο Λουκας απο τη μια παρασυρθηκε απο την αλλη ο-επισης καημενος-Μπελλος τρομοκρατηθηκε.Παντως αν ακομα και τωρα δεν εχει καταλαβει οτι εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος αναμεσα στη Νορα και το Λουκα τοτε επιμενω ειναι μπουμπουνας.Παντως πολυ γελιο στην αρχη αλλα απελπισια στη συνεχεια.Οταν μπηκε και η Νορα στην παρεα να της λεει ο Λουκας για τα αισθηματα του και να λεει οτι του τα ειπε ο Μητσουλας.Αχ βρε Λουκακο τι τραβας κι εσυ;Παντως δε θελω να σκεφτομαι ποσο θα κουραστηκαν για να γυρισουν αυτη τη σκηνη.Θα ειχαν πεσει κατω απο τα γελια.

Μπελλος:Μη μου δειξεις ομως.

Νικολας-Ευα
Μπορει να φταιει που ειναι ζευγαρι στην πραγματικοτητα αλλα μου αρεσουν πολυ οι κοινες τους σκηνες.Βγαζουν ζεστασια.Θελω περισσοτερες με τους δυο τους.

Αμαλια-Μελιτα
Η Πεφανη ειναι πραγματι τιτανομεγιστη!!!!!!!!Προσκυνω ειλικρινα : respect :
Την υπολοιπη σκηνη δε θα τη σχολιασω.Μου αρκει η ερμηνεια της Πεφανη.

Αμαλια-Πετρος(ή οπως λεει η Τζινα ο ερωτας που σε στελνει στο τρελαδικο)
: respect : : respect :
Αυτα αρκουν νομιζω.

Λουκας-Νικολας
Συμφωνω με τον Νικολα αλλα συμφωνω και με τον Λουκα.Ναι η Νορα πρεπει να μαθει Λουκακο μου οτι κοβεις φλεβες για παρτη της αλλα χωρις τα κολπακια του Νικολα και της Δαφνης.

Χρηστος-Νταιζη
Ο Χρηστος οπως παντα ξεκαθαρος μαζι της και σωστος.Η Νταιζη απο την αλλη -αν και κουκλα ομολογουμενως-λαθος.Κατα τα αλλα.....Μουσειο.....Μουσειο......Μουσειο.......Μουσειο.......Μουσειο.......
Λουκας-Νταιζη
Καλα ελεγα οτι και ο Λουκας υποστηριζει τον Οδυσσεα οπως κι εμεις.Τα λογια του σημερα το απεδειξαν.Αλλα και η αντιδραση του οταν η Νταιζη του ειπε να γινουν κανονικα ζευγαρι απεδειξαν για αλλη μια φορα οτι δεν το θελει!!!!!!!

Νορα-Δημητρης
Απο τις καλυτερες σκηνες του επεισοδιου.Σωστοι και ξεκαθαροι και οι δυο τους και μπραβο τους για τις πολυ ωραιες ερμηνειες τους.

Ευα-Μαριλια
Τελικα η Ευα πλεον επηρεαζεται απο την γνωμη της Μαριλιας και αυτο φανηκε και σημερα αλλα θα φανει και στα επομενα επεισοδια.Πολυ ωραια σκηνη αλλα ομολογω οτι ανυπομονω για την μερα που η Μαριλια θα πει την Ευα ''μαμα''.Αλλωστε στα επεισοδια της τετραπλης απαγωγης αυτο ειναι επιθυμια και της ιδιας της Μαριλιας.

Λουκας γενικως
Επαναλαμβανω πως ισως ειναι καλυτερα που τελικα δεν πηγε στη συναντηση.Αν της ελεγε τωρα πως νιωθει για εκεινη θα την πονουσε ακομα περισσοτερο οταν θα της ελεγε οτι παντρευεται την Νταιζη.Και αυτο θελει να αποφυγει.Παντως αυτη η σκηνη της φαντασιωσης με τρελανε.Καλα περιττο να πω οτι και σε αυτο το γυρισμα θα επεσε τρελο γελιο μεχρι να καταφερουν να τελειωσουν την σκηνη.Παντως φοβερη σκηνη.Αλλα ρε παιδια ουτε εκει φιλι;Γιατι;;;;;;Γιατι μας το κανετε αυτο;;;;

Αυτα για σημερα.....Αυριο παλι.

Νίκη μου για ακόμα μια φορά ο σχολιασμός σου με βρίσκει απολύτως σύμφωνη...ΓΕΝΙΚΩΣ!!!

Πρόσθεσες και το "μουσείο" οπότε δεν έχουμε να πούμε τίποτα!!!

Μπράβο!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 02, 2010 3:52 pm

Ntinaki1 έγραψε:Γεια σας!!! Συγγνώμη για το off topic αλλά έχει βγάλει στην κεντρική σελίδα του mega το τρέϊλερ της Πέμπτης των μυστικών και είπα να σας το πω μήπως θέλετε να το δείτε.Το έγραψα εδώ!

Της Πέμπτης??Δεν το έπιασα... 😕
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 02, 2010 3:53 pm

Ntinaki1 έγραψε:Γεια σας!!! Συγγνώμη για το off topic αλλά έχει βγάλει στην κεντρική σελίδα του mega το τρέϊλερ της Πέμπτης των μυστικών και είπα να σας το πω μήπως θέλετε να το δείτε.Το έγραψα εδώ!

της πέμπτης;;;μήπως της τρίτης;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 02, 2010 3:55 pm

Izabella29 έγραψε:Συμφωνώ στο έπακρον!!!!Ο Στέφανος με εξοργίζει ήδη μιας και ξέρουμε τις εξελίξεις από πριν και θα μου την δώσει ακόμα περισσότερο όταν αδειάσει μετά από όλες αυτές τις υποσχέσεις την Μελίτα.Όσο για τους άντρες της σειράς,είναι όντως όλοι κοτάρες!Τελικά ο Μπέλλος,όπως πολλοί λένε,είναι ο μόνος που τιμάει τα παντελόνια του και μπράβο του!Αυτός είναι ο άντρας που πρέπει να έχει μια γυναίκα δίπλα της.Τίμιος και άξιος.Ξέρει τι θέλει και τι λέει.Αγαπάει και το λέει,δεν το κρύβει σαν πεντάχρονο.Θυσιάζει πράγματα για αυτή που αγαπάει και παίρνει το ρίσκο να περιμένει,ενώ μπορεί να μένει στο περίμενε και το ξέρει.Όμως επίσης ποτέ δεν θα κατηγορήσει κανένα για την αναμονή αυτή,γιατί ξέρει να παίρνει τη ευθύνη των πράξεών του.Και γνώμη μου είναι πως και ο Λουκάς δεν φέρεται καθόλου καλά στο Δημήτρη.Τον συμβουλεύει υποτίθεται πως να ρίξει την Νόρα και όμως όποτε κάτι πάει να γίνει μπαίνει σφύνα...δεν θα έχει καθόλου άδικο αν τον σαπίσει ο Μπέλλος όταν και αν το μάθει.

Το ότι ο Μπέλλος δεν θα κατηγορήσει κανέναν δεν το ξέρουμε! Στην τελική αν ήμουν ο Μπέλλος, στη Νόρα κακία μπορεί να μην κράταγα αλλά με το Λουκά ένα θεματάκι θα το είχα! Περιμένω να το δω αυτό το θεματάκι, δεν θέλω να χασουμε τον Μπέλλο όταν τα φτιάξουν ο Λουκάς με τη Νόρα!

Επίσης για το τίμιος προσωπικά διατηρώ μια επιφύλαξη γιατί δεν παύει να είναι ένας αυτοδημιούργητος πετυχημένος επιχειρηματίας που ένας Θεός ξέρει τι έχει κάνει κι αυτός για το χρήμα!

Το μόνο που του αναγνωρίζω είναι ότι στη Νόρα ξηγιέται σπαθί!

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!! Opados

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης