Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

+38
CineFreak
Materialgirl
Artemis
loukasnora
vs116117
stefanos-melita
pasxalitsa
sarita
panda
ch-bl
jim7
DESPOINA
KatsaroYpotheto
loukitsa
kikialex
zimotari
KAZY
Καρ-Mik
aggeliki
konstantina
rachel
Ntinaki1
xristina79
prwto_trapezi_pista
verile_mistika
evanna
Izabella29
margaret
giouli_edem
charitomeni
nikidanis
anastasia20
glgs
anna90
xara
mimi_loukas+nora
filitsa
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Φεβ 01, 2010 9:04 pm

Μπέλλος φοβερός-Θεός.
Αυτός είναι άντρας. Ξέρει τι θέλει και το διεκδικεί, δεν φοβάτει να γελοιοποιηθεί. Μπελλο μαζί σου!! Να ξέρεις.

Σε γενικές γραμμές το επεισόδιο ήταν καλό. Η Αμαλίτσα μου με τον Ρούσοο, για ακόμη μια φορά κέντησαν. Τι να λέμε τώρα, αλλο επίπεδο....
Ο Ρούσσος μου άρεσε και με την Μελίτα, αλλα η όλη συμπεριφορά της απέναντι στον πατέρα της για μένα είναι χάλια....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 01, 2010 9:05 pm

Ntinaki1 έγραψε:Στέφανος-Μελίτα: Η Μελίτα σήμερα είπε μεγάλες αλήθειες, όπως πάντα άλλωστε! Ο Στέφανος σήμερα πολλά ψέμματα! Ότι την αγαπάει την Μελίτα και την θέλει δεν το αμφισβητώ. Αλλά αμφισβητώ το πόσο τα εννούσε αυτά που έλεγε για να το πουν στην Εύα και βλακείες. Καλός στα λόγια, στις πράξεις να τον δω! Ειλικρινά, ότι θα έβγαινε πιο κότα και από τον Μάνο, δεν το περίμενα!Τι στο καλό δηλαδή θα αλλάξει μέσα σε 2 μέρες από Δευτέρα μέχρι Τετάρτη, δεν έχω καταλάβει. Της είπε ότι ακόμα και η Εύα να του ζητήσει γάμο, αυτός θα της πεί για την σχέση του με την Μελίτα.Ναι θα το δούμε αυτό Fskl ! Η Μελίτα δικαίως τελικά έχει τις επιφυλάξεις της! Και να, που έγινε η προϊκονομία, ότι η Μελίτα θα παλέψει ολομόναχη και μόνη της θα βγάλει το φίδι από την τρύπα! Όλοι θα πιστέψουν ότι το έκανε επίτηδες για να πάρει την ρεβάνς από την Εύα για τον Μάνο και αντε να πείσει ότι δεν είναι έτσι! Κάποια στιγμή αυτή η σχέση θα μαθευτεί.... όπως θα μαθευτεί.Και ο Στέφανος δυστυχώς δεν θα είναι μαζί της σε αυτό! Γιατί είναι ένας δειλός και μισός τελικά, και τίποτα παραπάνω! ΔΥΣΤΥΧΩΣ!! ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ!Επαναλαμβάνω, δεν τον αμφισβητώ για αυτά που νοιώθει για την Μελίτα αλλά από την στιγμή που δεν έχει τα κότσια να υπερασπιστεί τα θέλω του,και την σχέση του μαζί της, δεν της αξίζει! Μου αρέσει που πειράζεται κιόλας ότι ακούει την μαμά του.... Και να, που θα δικαιωθεί και ο Ρούσσος τελικλα και θα γελάμε!!!
maaaad Η Μελίτα αν ήθελε μια κότα και λαμόγιο το είχε και σε καλύτερη έκδοση! Τον Μάνο! Τον δεύτερο τι τον χρειάζεται; Ποια η διαφορά του 198 που ο Μάνος της το χρέωσε λες και ήταν μόνη της εκείνη την νύχτα....με την αποκάλυψη της σχέσης Στέφανου-Μελίτας;;; Κάτι μου λέει ότι και αυτήν την σχέση ολομόναχη θα την χρεωθεί! Και πραγματικά μετά από το δεύτερο στραπάτσο στην ζωή της λόγω δειλίας του Στέφανου... καλύτερα μόνη της παρά με έναν τέτοιο!! Αυτό πάει και για την Εύα και για όλες τις γυναίκες!! Όσο και να μου αρέσει ο Στέφανος μαζί με την Μελίτα, εδώ ο Στέφανος είναι φάουλ και έχει αποκλειστικά την ευθύνη! Και ελπίζω να πληρώσει!!! Περιμένω να δω και τα άλλα επεισόδια μήπως του βρω κάνα ελαφρυντικό ( που δεν το νομίζω)...

Μου άρεσε πολύ για πρώτη φορά η Εύα μαζί με τον Νικόλα! Δεν ξέρω, επειδή είναι και ζευγάρι στην ζωή έβγαλαν μια οικειότητα και μια ζεστασιά! Πάντως αυτό το στυλάκι.... ζητάμε μια συγνώμη και ξεμπερδέψαμε και ξεχνάμε τα τέρατα είναι εκνευριστικό!

Ο Μάνος με την Εύα η γνωστή κόντρα...δεν με τρέλλαναν κιόλας!

Ο Λουκάς άλλος βλάκας από κεί! Και αυτό με την συνάντηση ήταν άκαιρο και άκυρο! Λες και είναι παιδάκια του δημοτικού! Και ναι!!!! Εγώ σήμερα έκλαψα με τον Μπέλλο που του βγάζω ειλικρινά το καπέλο! Ο άνθρωπος είναι όλα τα λεφτά! Ερωτεύτηκε, αγάπησε, διεκδικεί και το κυριότερο αυτά που λέει τα εννοεί!! Όχι σαν μερικούς μερικούς! : respect : Μπράβο Δημήτρη! Και για μένα η Νόρα είναι χαζή που κάθεται και περιμένει τον Λουκά! Αυτός είναι άντρας ο Μπέλλος! Με Α κεφαλαίο!!

Μελίτα-Αμαλία: Μου άρεσε πάρα πολύ η σκηνή τους! Και συμφωνώ με την Αμαλία που λέει για την αγάπη που όλα τα νικάει και ο κόσμος να κοιτάζει τα χάλια του.... και ότι αν είναι όντως πραγματικοί φίλοι, πρέπει να την στηρίξουν και όχι να της εναντιωθούν! Στο φινάλε η Μελίτα δεν έκανε κάτι κακό! Μου άρεσε επίσης το ντύσιμο της Μελίτας, και η σκηνή με τον Ρούσσο.

Η Μαρίλια μίλησε πιο ώριμα από την Εύα! Που φτάσαμε! Αλλά και η Εύα δεν καταλαβαίνω πως από κει που μας είχε φάει την ζωή με τον κλονισμό της τα Χριστούγεννα σκέφτεται γάμο με έναν που την εκμεταλλεύτηκε και της είπε ψέμματα και μπλα μπλα.... πολύ εύκολα τα αλλάζουν οι σεναριογράφοι....

Λουκάς- Νταίζη: Θα τρελλαθώ ρε παιδιά! Από την στιγμή που αποφάσισαν το παιδί να είναι με τον Οδυσσέα γιατί πρέπει να παντρευτούν; maaaad

Μελίτα-Δάφνη: Αφού λοιπόν δεν είναι κακό Δάφνη μου δύο άνθρωποι να αγαπιούνται και όλα αυτά που της έλεγε.... και μπουρ μπουρ...... γιατί θα τα βάλετε ομαδικώς με την Μελίτα μετά;; Εκεί θα αλλάξουν οι θεωρίες;


Ναι συμφωνώ σε όλα και στεναχωριέμαι για'αυτό.Όχι επειδή συμφωνώ,απλά επειδή στο περιεχόμενο αυτών που συμφωνώ είναι και το πόσο κοτάρα είναι ο Στέφανος.Και με λυπίει που το λέω,γιατί εγώ προσπαθώ να δω τα θετικά που έχει τόσο καιρο,αλλά δεν μπορέις κύριε να γεμίζεις μια γυναίκα που ξέρεις πόσο σε αγαπάει ελπίδες και μετά να την κρεμάς τόσο απλά.Δική του ιδέα δεν ήταν?Και η Μελίτα είχε και τις αμφιβολίες της...και μόλις είπατε όλα οκ,εσυ τι κάνεις?Ζητάς σε γάμο τη Εύα?Θέλω τρελά να δω την δικαιολογία του :x
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KAZY Δευ Φεβ 01, 2010 9:09 pm

Λουκάς: Εντελώς άκυρος. Το τσάκισε το Νοράκι ο βλακέντιος cake
Μάνος – Εύα στην κοσμάρα τους. Βρήκαν ώρα να στήσουν καβγά. Το Νοράκι είχε την αγωνία του αλλά έπρεπε να κάνει κ το διαιτητή στον «καρμικό έρωτα». Μαζέψτε τους!
Καλά η Δάφνη και ο Νικόλας τι ακριβώς περίμεναν να πετύχουν? να ομολογήσει ο Λουκάς ότι είναι ερωτευμένος με τη Νόρα και εκείνη να κρυφακούει από το δίπλα δωμάτιο για να πεταχτεί την κατάλληλη στιγμή σαν άλλη kinder έκπληξη? Τη λυπήθηκα πραγματικά σήμερα τη Νόρα, το Μελαχρινάκι την άδειασε κανονικά.
ΕΛΕΟΣ με τις φωτογραφήσεις της Εύας .Μ’ έχουν κουράσει. Εντάξει το εμπεδώσαμε, η Εύα είναι μοντέλο. Εντωμεταξύ σήμερα το concept της φωτογράφησης δεν της ταίριαζε καθόλου. Είδαμε μια μεγαλοκοπέλα να κάνει τη μπουμπού. vomit
Ο χατζηαπαυτούλης την έχει δει πατέρας στο Μάνο? Όλο συμβουλές του δίνει. Να πιάνανε κ τόπο θα λέγαμε χαλάλι αλλά που τέτοια τύχη…
Το Στέφανο δεν τον σχολιάζω καν. Μεθαύριο θ’ αλλάξει κασέτα οπότε θα τ’ ακούσει μαζεμένα!
Το Μελιτάκι μου μ’ άρεσε που έκανε βήμα να πλησιάσει τον πατέρα της. Καιρός ήταν. Λαμόγιο - ξελαμόγιο παραμένει ο μπαμπάκας της και εκείνη είναι η πριγκίπισσα του! Το αίμα νερό δε γίνεται άλλωστε.
Αμαλία-Μελίτα μου άρεσαν πολύ σήμερα. Μάνα και κόρη που συζητάνε ουσιαστικά και εκφράζουν την αγάπη τους η μια στην άλλη… δεν έχω καλύτερο! Ερμηνευτικά και οι δυο πολύ δυνατές .
Καλά η Νταιζάρα είναι απερίγραπτη. Υποτίθεται τα έκανε όλα λαμπόγυαλο για το παιδί της. Τελικά όμως δέχεται να μείνει το παιδί με τον Οδυσσέα στη Θες/νίκη αρκεί αυτή και ο Λουκάς να είναι μαζί. Η οποία Νταίζη δεν ξέρω αν θυμάστε αγαπάει το Χρίστο! Ότι να’ ναι η τραγουδιάρα!
Και έρχομαι στο καλύτερο σημείο του επεισοδίου
Εύα-Μαρίλια:
Τελικά η κόρη έχει πιο πολύ μυαλό από τη μάνα. Ήταν που η Εύα είναι πλέον συνειδητοποιημένη και ξέρει τι θέλει. Η κοπέλα θα μεγαλώσει μόνη της το παιδί και δεν θέλει τπτ από το Στέφανο, δεν ξέρω αν το προσέξατε…
Προφανώς λοιπόν όλοι θέλουν να είναι μαζί με το Στέφανο γιατί δεν την θεωρούν ικανή να μεγαλώσει μόνη της το παιδί. Εγώ εκεί καταλήγω κ δεν τους αδικώ.
Τέλος: Μπέλος όλα τα ευρώ. Ο Μοναδικός αντρικός χαρακτήρας της σειράς που ξέρει πραγματικά τι θέλει κ το διεκδικεί. Και φυσικά τρώει χυλόπιτα… γιατί όπως στη ζωή έτσι και στη σειρά εμείς οι γυναίκες δυστυχώς θέλουμε να παιδευόμαστε!! :(
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 01, 2010 9:12 pm

KAZY έγραψε:Λουκάς: Εντελώς άκυρος. Το τσάκισε το Νοράκι ο βλακέντιος cake
Μάνος – Εύα στην κοσμάρα τους. Βρήκαν ώρα να στήσουν καβγά. Το Νοράκι είχε την αγωνία του αλλά έπρεπε να κάνει κ το διαιτητή στον «καρμικό έρωτα». Μαζέψτε τους!
Καλά η Δάφνη και ο Νικόλας τι ακριβώς περίμεναν να πετύχουν? να ομολογήσει ο Λουκάς ότι είναι ερωτευμένος με τη Νόρα και εκείνη να κρυφακούει από το δίπλα δωμάτιο για να πεταχτεί την κατάλληλη στιγμή σαν άλλη kinder έκπληξη? Τη λυπήθηκα πραγματικά σήμερα τη Νόρα, το Μελαχρινάκι την άδειασε κανονικά.
ΕΛΕΟΣ με τις φωτογραφήσεις της Εύας .Μ’ έχουν κουράσει. Εντάξει το εμπεδώσαμε, η Εύα είναι μοντέλο. Εντωμεταξύ σήμερα το concept της φωτογράφησης δεν της ταίριαζε καθόλου. Είδαμε μια μεγαλοκοπέλα να κάνει τη μπουμπού. vomit
Ο χατζηαπαυτούλης την έχει δει πατέρας στο Μάνο? Όλο συμβουλές του δίνει. Να πιάνανε κ τόπο θα λέγαμε χαλάλι αλλά που τέτοια τύχη…
Το Στέφανο δεν τον σχολιάζω καν. Μεθαύριο θ’ αλλάξει κασέτα οπότε θα τ’ ακούσει μαζεμένα!
Το Μελιτάκι μου μ’ άρεσε που έκανε βήμα να πλησιάσει τον πατέρα της. Καιρός ήταν. Λαμόγιο - ξελαμόγιο παραμένει ο μπαμπάκας της και εκείνη είναι η πριγκίπισσα του! Το αίμα νερό δε γίνεται άλλωστε.
Αμαλία-Μελίτα μου άρεσαν πολύ σήμερα. Μάνα και κόρη που συζητάνε ουσιαστικά και εκφράζουν την αγάπη τους η μια στην άλλη… δεν έχω καλύτερο! Ερμηνευτικά και οι δυο πολύ δυνατές .
Καλά η Νταιζάρα είναι απερίγραπτη. Υποτίθεται τα έκανε όλα λαμπόγυαλο για το παιδί της. Τελικά όμως δέχεται να μείνει το παιδί με τον Οδυσσέα στη Θες/νίκη αρκεί αυτή και ο Λουκάς να είναι μαζί. Η οποία Νταίζη δεν ξέρω αν θυμάστε αγαπάει το Χρίστο! Ότι να’ ναι η τραγουδιάρα!
Και έρχομαι στο καλύτερο σημείο του επεισοδίου
Εύα-Μαρίλια:
Τελικά η κόρη έχει πιο πολύ μυαλό από τη μάνα. Ήταν που η Εύα είναι πλέον συνειδητοποιημένη και ξέρει τι θέλει. Η κοπέλα θα μεγαλώσει μόνη της το παιδί και δεν θέλει τπτ από το Στέφανο, δεν ξέρω αν το προσέξατε…
Προφανώς λοιπόν όλοι θέλουν να είναι μαζί με το Στέφανο γιατί δεν την θεωρούν ικανή να μεγαλώσει μόνη της το παιδί. Εγώ εκεί καταλήγω κ δεν τους αδικώ.
Τέλος: Μπέλος όλα τα ευρώ. Ο Μοναδικός αντρικός χαρακτήρας της σειράς που ξέρει πραγματικά τι θέλει κ το διεκδικεί. Και φυσικά τρώει χυλόπιτα… γιατί όπως στη ζωή έτσι και στη σειρά εμείς οι γυναίκες δυστυχώς θέλουμε να παιδευόμαστε!! :(


Συμφωνώ σε όλα μέχρι τελείας,κόμματος,θαυμαστικού!!! : respect :
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 01, 2010 9:14 pm

aggeliki έγραψε:ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΝΟ! Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ! ΑΚΟΜΑ Κ Η ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ! ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ…….ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ, ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΥΠΗ!
ΕΔΩ Η ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ - ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ- Η ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ!


Eγώ εδώ θα συμφωνήσω.
Μου έκανε μεγάλη εντύπωση και η συζήτηση και το βλέμμα.
Αρχίζω να υποψιάζομαι οτι έχουμε δει μόνο την κορυφή του παγόβουνου.
Ψάχνω να δω τι ξέρουμε ακριβώς απ όσα είχαν συμβεί στο παρελθόν και αρχίζω να πιστεύω οτι υπάρχουν πολλά που δεν τα ξέρουμε και ίσως δεν μας αφήνουν να δούμε την εικόνα καθαρά.
Θα δείξει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Φεβ 01, 2010 9:23 pm

anna90 έγραψε:Μελίτα-Στέφανος:
Αφού όπως λέει ο Στέφανος δεν τον ενδιαφέρει τι θα πει και αν τον θέλει η Εύα πως προκύπτει από την μεγάλη αποκάλυψη ---->ο γάμος???
Σταθερότητα χαρακτήρα...
Είπαμε, δε ζητάμε σταθερότητα χαρακτήρα ανάμεσα σε 2 χρόνια αλλά ανάμεσα σε 2 επεισόδιο πάει πολύ..
Από την άλλη η Μελίτα..Εγώ ξέρω ότι όταν ζεις τον απόλυτο έρωτα, η έστω τον έρωτα δεν ενδιαφέρεσαι για την γνώμη των άλλων...Ανεξάρτητα από τον αν είναι σωστό ή όχι...Δεν κολλάς πουθενά..
Δεν ήταν σωστό για μένα ως πράξη η εξέλιξη του έρωτα Μελίτας-Στέφανου τη χρονική στιγμή που ξεκίνησε..Απο κει και πέρα όμως αφού ξεκίνησε και το ζουν την νοιάζει άμα χάσει τους υποτιθέμενους φίλους της??Θα τρελαθούμε τελείως??
Το παιδί της πάλι δεν το ανέφερε πουθενά...
Νόρα-Μάνος-Εύα:
3 μέλη από τη παρέα της φεγγαρόπετρας να προσπαθούν να λύσουν το πρόβλημα Νόρας-Λουκά...ΠΑΡΕΑ.....ΦΙΛΟΙ....
Η Εύα έδωσε ρέστα...!!!Χώσε Εύα....Χ-Ω-Σ-Ε!!!!!!!
Καταιγισμός από ατάκες "τάπας" προς το Μάνο....
Νταίζη-Χρήστος:
Θα συμφωνήσω με τον Χρηστάρα...Φοβερή ταύτιση απόψεων με το καμάρι της Τζίνας...
Πατέρας είναι ο Οδυσσέας...!!!!Και κανένας άλλος...
Τζίνα έλιωσες?????
Παρέα της φεγγαρόπετρας -ηλίθιου
Ηλίθιε ε ηλίθιε...Το πλήγωσε το Νοράκι...Ο βλάκας...
Και ο Νικόλας να επιμένει για τα αισθήματα του Λουκάκου..
Λουκά θα σε μπουφλίσω...!!!
Λουκάς-Μήτσος:
Το Νοράκι να λιώνει να περιμένει τον ηλίθιο και ο ηλίθιος από την άλλη συνεχίζει τα προξενιά...!!!!
Ο Λουκάς κόντεψε να βιάσει τον Μήτσουλα...!!!Φοβερή σκηνή...
Παράπονο: Έλεος... Δεν μας τους κάνετε ζευγάρι στην πραγματικότητα.Ούτε στις φαντασιώσεις δεν μπορούμε να απολαύσουμε ένα φιλάκι??Τι ψυχή έχει ένα φιλάκι???
Νικόλας-Εύα:
Νικολάκη μου μας τα σκά%@σες... Άκου εκεί...Για να μην πάθει επιλόχια κατάθλιψη πρέπει να παντρευτεί τον Στέφανο??
Τι λογική είναι αυτή???
Νόρα-Λουκάς-Κοτομήτσουλας:
Το Νοράκι πονάει...Ο κοτομήτσουλας τα ίδια και τα ίδια τα χιλιοειπωμένα..Ο Λουκάς τις μπούρδες του..Τσίρκο η υπόθεση..
Καλός χρυσός σταθερός ο Μήτσουλας αλλά στο λέγειν δεν...Δεν....
Αμαλία-Πέτρος:
Μόλις τελειώσω το νούμερο τάισε με σαν τα ζώα στο τσίρκο...!! gelio
Η Αμαλία ΘΕΛΕΙ να τους βλέπουν ευτυχισμένους και χαρούμενους ή θέλει να ΕΙΝΑΙ??
Αμαλία-Μελίτα:
Τον αδίκησε λέει τον άνθρωπο και δεν έφταιγε...Δεν την κοροιδεύει την Μελίτα ο Στέφανος??Ούτε την Εύα??Ούτε τον εαυτό του??
Η Μελίτα σημειώνει μόνο την θυσία της τέχνης??Τις προηγούμενες τρέλες της μανούλας τις ξέχασε?? Η Αμαλίτσα δεν έφερε την Νταίζη στην Αθήνα ή δεν θυμάμαι καλά?
Ένας χαρακτήρας πρέπει να είναι σταθερός ΓΕΝΙΚΑ..Έστω και σε ένα επεισόδιο δεν βλάπτει. Πριν απο 5λεπτά ακούσαμε την Αμαλία να λέει να μας ΔΟΥΝ ευτυχισμένους και καλά...Και τώρα ακούμε την Αμαλία να λέει λάθος μου..Να μην μας ενδιαφέρει ο κόσμος..ΤΕΤΟΙΑ σταθερότητα πια??ΤΕΤΟΙΑ..?
Εύα-φωτογράφηση:
Πολύ γλυκιά και όμορφη όπως πάντα..
Νικόλας-Λουκάς:
Δεν θέλω να κολλήσει μαζί μου και να καθυστερήσει τη ζωή της..
Α είναι ντιπ βλάκας...Καταντιπ...Δεν βλέπει ότι η Νόρα θέλει και την καθυστερεί τη ζωή της γιατί περιμένει το ΚΑΛΥΤΕΡΟ??
Μελίτα-Ρούσσος:
Η Αμαλία που την ενδιαφέρει τι θα πει ο κόσμος τσαλάκωσε λέει την εικόνα της...
Ενώ ο Ρούσσος που θέλει να προσποιείται στους γύρω τους δεν την τσαλακώνει και ούτε θέλει να την τσαλακώσει...Τι ακούω?
Μπέρδεψε η Μελίτα το ονόματα μηπως??
Η μήπως το συμφέρον δεν την αφήνει να δει καθαρά??
Μάνος-Άπλυτο καθίκι:
Το άπλυτο καθίκι 2 συμβουλεύει το γοιητευτικό καθίκι 1 για να μην βγουν στη φόρα οι καθικιές τους...
Έλεος ρε Μάνο...!!!ΕΛΕΟΣ...
Λουκάς-Νταίζη:
Μάτια μου??Είπε μάτια μου τη Νταίζη???Λουκάκο φτάνει με αυτό το καλόπιασμα...!!Μου πετάχτηκε η τούρτα φράουλα από τη μύτη..
Αυτό ήθελε τελικά η καργιόπαπια....Να σταματήσει τη δουλειά, να την τρέφει ο Λουκάς και να τον παντρευτεί κιόλας..
Νόρα-ΚοτοΜήτσουλας:
Χαίρομαι που η Νόρα φέρθηκε ΣΠΑΘΙ...Αυτό ήθελα και περίμενα να κάνει.. Να ξεκαθαρίσει τη θέση της όπως η σωστή και δυναμική Νόρα που ήξερα...!!
Κάνει όνειρα ο Μήτσουλας μωρέ...Και τον λυπάμαι...Θα συμφωνήσω με την Νόρα:"Είναι πολύ γλυκός"...και καλός και ερωτευμένος και δίνει τα πάντα.. Snif Αυτό το πριγκιπέσσα μόνο να μην έλεγε.. vomit Μαρίλια-Εύα:
Γιατί πέφτουν όλοι πάνω στην Εύα και την επηρεάζουν γιατί??
Πρώτα ο Νικόλας μετά η Μαρίλια...Να τους δω μετά που θα χάσει το παιδί λόγω σταθερότητα χαρακτήρα πατέρα τι θα πουν?
Μελίτα-Στέφανος:
Τελικά μετά από ώριμη σκέψη η χλωμή πριγκίπισσα αποφάσισε...
Άργησε νομίζω λίγο βέβαια...Αλλά θα δείξει..
Πολύ ωραίο το άσπρο-μπεζ παλτουδάκι της Μελίτας..
Βάψτην και λίγο την κοπέλα...Πέρσυ την είχαν περιποιημένη...Έλεος..
Καλό από μένα το επεισόδιο...Άμα δεν είχε και την καργιόπαπια θα ήταν ακόμα καλύτερο...


ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!

ΤΟ ΚΑΤΙΝΑΚΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ,Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ ΚΟΤΑ!!
ΚΑΙ ΝΑΙ, ΧΩΣΕ ΕΥΑ!!!! ΘΕΑ!!!! : respect :
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από zimotari Δευ Φεβ 01, 2010 9:25 pm

Πραγματικα πιστευω οτι πισω απο το σφοδρο ερωτα Μελιτας Στεφανου κατι αλλο παιζει.Ειναι πολλα που οδηγουν προς αυτη την κατευθυνση.Και επειδη εχω ξαναδει το συγκεκριμενο χαρακτηρισμο το <<μεγαλοκοπελα>> που απευθυνεται στην κ.Ξυλα?Εκτος του οτι ειναι περα για περα ακυρος τετοιες εκφρασεις δεν χρησιμοποιει ουτε η γιαγια μου.Σε λιγο θα σκασει μυτη και ο Κολοκοτρωνης παρεα με τον Καραισκακη. :shock:

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KAZY Δευ Φεβ 01, 2010 9:29 pm

anastasia20 έγραψε:Ο λουκάς δεν ξέρω πόσο χαζός παίζει να είναι…ολόκληρο σχέδιο κατέστρωσαν και ο άλλος την έκανε με ελαφρά…
Μου αρέσει πάντως που αυτή η παρέα τα πετάει έτσι…νικόλας:δεν πρέπει να χαθεί άλλη αγάπη σε αυτή την παρέα>και η άλλη αγάπη(μάνος-εύα) εν τω μεταξύ μπροστά ήταν και τα άκουγε..χαχαχαχα….

Η σκηνή μελίτας-στέφανου ήταν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ…όταν της έκανε πλάκα νόμιζα ότι η μελίτα θα του φέρει κανένα έπιπλο στο κεφάλι και μετά θα πάθει εγκεφαλικό…ευτυχώς σοβαρεύτηκε ο στέφανος γρήγορα…καλά το <ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ>με έλιωσε.. Love!
Τι καλά που τα είπε ο στέφανος…<εγώ πρέπει να ξεκαθαρίσω απέναντι σου ανεξαρτήτως τι θέλει η εύα>- της είπε (ΣΗΜΕΙΩΣΗ:ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΩ ΣΕ ΚΑΣΕΤΟΦΩΝΑΚΙ ΑΥΤΑ ΣΤΕΦΑΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΟ ΒΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΦΕΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ)...και επιτέλους πήρε την απόφαση να το γνωστοποιήσουν…
καλά τη μελίτα όταν του είπε δεν είμαι έτοιμη να τους αντιμετωπίσω και μην το πούμε ακόμα μου ήρθε να την χτυπήσω…δε μπορούν αυτοί οι 2 να συγχρονιστούν;;με τα νεύρα μας παίζουν;;;;

Εύα-μάνος-δάφνη:μου αρέσει που συγκεντρώθηκαν για τη νόρα και το λουκά εκεί…και η εύα με το μάνο τρωγόντουσαν σαν το σκύλο με τη γάτα…
Εν τω μεταξύ εγώ ήξερα:<το από τότε που βγήκε η συγγνώμη χάθηκε το φιλότιμο…>όχι ότι αυξήθηκαν τα γαιδούρια…μάλλον πίσω είμαι…δεν έχω ενημερωθεί για τις νέες εξελίξεις….

Νικόλαααα…Fskl πάρε και εσύ το δωράκι σου για να μην μείνεις παραπονεμένος…ποια συμφραζόμενα παλικάρι μου;;;;που από τότε που πήρε φόρα με την εξομολόγηση δεν έχει σταματήσει να σε πρίζει…ποια συμφραζόμενα;;;;

Μπέλλος-λουκάς-φαντασίωση:το βλέπω εγώ…τον έρωτα του λουκά ο μπέλλος θα τον πληρώσει..παρ’ολίγο σήμερα ο μήτσουλας να πέσει θύμα σεξουαλικής παρενόχλησης…λουκά…πάρε… Fskl και εσύ…

Στο έργο μοιράζουν συμβουλές και εγώ φάσκελα…

Νικόλας-εύα:αρχικά θα πω ότι συμφωνώ με την εύα…εύα:αποφεύγω να σκέφτομαι…το έχουμε καταλάβει εύα εδώ και καιρό αυτό…δεν είναι κάτι καινούργιο….xaxa
Καλά μου αρέσει που η δάφνη είναι τόσο χαλαρή και πολιτισμένη….που πήγε η δάφνη που ζήλευε οεο;;;;τι πολιτισμός θεέ μου!!!

Λουκάς-μήτσουλας-νόρα:είσαι ζώον λουκά…μεγάλο ζώον-βασικά κότα όπως είπες…έχεις αυτογνωσία τουλάχιστον…δεν μπορώ με την πάρτη σου πια…

Μελιτα-αμαλία:α..ρε.αμαλία…ΘΕΑ….μελίτα συγκεντρώσου….τι φοβάσαι κοπέλα μου;;;;αν είναι φίλοι σου-όπως είπε η θεά αμαλία-θα καταλάβουν…αν όχι σκασίλα μας…να κοιτάξουν τις δικές τους υποθέσεις….
Μη χάνεις χρόνο μελίτα…οι αποφάσεις του στέφανου και της εύας είναι σαν τα νερά της χαλκίδας…αλλάζουν κάθε 6 ώρες….δεν είναι να χάνεις χρόνο λέμε…

Λουκάς-νικόλα:εκεί νικόλα να σε πρήζει με τα συμφραζόμενα ο λουκάς…δεν σε λυπάμαι…για να μάθεις να μιλάς εσύ με συμφραζόμενα μπροστά στους άλλους…χαζέ νικόλα…

Πέτρος-μελίτα:αυτός ο κατρανίδης πως τα λέει έτσι;;;<ο αβραάμ χωρίς μούσια>…αχαχαχαχα….

Καρτάλω-στέφανος:μια χαρά είμασταν τόσες μέρες που δεν είχε πολλές σκηνές με την καρτάλω…τώρα γιατί μας τη δείχνετε;;;τουλαχίστον μας τη δείχνετε που μας τη δείχνετε… φιμώστε την τουλάχιστον…λυπηθείτε μας…

Το κασετοφωνάκι θα κάνει θραύση…θα ηχογραφήσω και την δάφνη…να θυμάται αυτά που λέει περί αγάπης και παιδιών…όχι όποτε μας συμφέρει…

Νταίζη-λουκάς:παιδιά η νταίζη θυσία για το παιδί της..θυσία….α..ρε..δόλια μάνα…και εσύ λουκά…άμοιρε πατέρα…για ζήσε μαζί της..εσύ θα της ξασφαλίσεις μια ήρεμη ζωή..αυτή θα κάνει τη δική σου κόλαση…

Μήτσουλας-νόρα: νόρα;<είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνεις περισσότερα από όσα λες>..εν όλιγοις δεν είσαι τόσο χαζός τελικά…
Ρε παιδιά ο μήτσουλας είναι είδος προς εξαφάνιση…νομίζω πως πρέπει να αφήσουμε τους χαζούς τους δικούς μας(μάνο,στέφανο και λουκά)και να αρχίζουν οι κοπελιές να διεκδικούν το μήτσουλα….δεν πρέπει να αφήνουμε τέτοιους άνδρες χαμένους…

Μαρίλια-εύα:ρε τι πέταξε η μαρίλια;;;;θα καραφλιάσω<είναι εγωιστικό να αφήσεις το παιδί να μεγαλώσεις χωρίς πατέρα επειδή δεν τον θες>.όποτε παντρέψου τον και αν μη τον θέλεις και νόμιζα πως η μαρίλια σκέφτεται λογικά…και μετά πετάει το<αν δεν ταιριάζετε εσύ ξέρεις>καλά θα μας τρελάνουν;;;αναιρούν αυτά που λένε σε κλάσματα σευτερολέπτου…μνήμη χρυσόψαρου έχουν;;;τι να πω;;;και η εύα μου αρέσει η σταθερότητα απόψεων…μην της πει κανείς τίποτα…αλλάζει αποφάσεις σε χρόνο ρεκόρ…

Μελίτα-στέφανος:μελίτα εσύ το αποφάσισες…και σταθεροποιήθηκες…ο στέφανος μέχρι στιγμής ναι..αλλά μετά…cake

Υ.Γ.η μελίτα με το στέφανο είχαν ντυθεί στα άσπρα..σετάκι…
Έχω να προτείνω τον πίνακα που πήρε ο μάνος να τον πάει γαμήλιο δώρο στο στέφανο και την εύα…αχαχαχαχαχαχα….

Πες τα Χρυσόστομη!! Εκεί που είπε η Εύα "αποφεύγω να σκέφτομαι" το ίδιο ακριβώς σκέφτηκα!!
Όσο για τη Δάφνη καλό θα είναι να μην αλλάξει κασετούλα όταν μάθει για Στεφ-Μελ! Όχι δύο μέτρα και δύο σταθμά Δαφνούλα..
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Φεβ 01, 2010 9:29 pm

Clarabelle έγραψε:
aggeliki έγραψε:ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΝΟ! Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ! ΑΚΟΜΑ Κ Η ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ! ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ…….ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ, ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΥΠΗ!
ΕΔΩ Η ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ - ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ- Η ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ!


Eγώ εδώ θα συμφωνήσω.
Μου έκανε μεγάλη εντύπωση και η συζήτηση και το βλέμμα.
Αρχίζω να υποψιάζομαι οτι έχουμε δει μόνο την κορυφή του παγόβουνου.
Ψάχνω να δω τι ξέρουμε ακριβώς απ όσα είχαν συμβεί στο παρελθόν και αρχίζω να πιστεύω οτι υπάρχουν πολλά που δεν τα ξέρουμε και ίσως δεν μας αφήνουν να δούμε την εικόνα καθαρά.
Θα δείξει.

λέτε δηλαδή ότι ο στέφανος δεν είναι ερωτευμένος με τη μελίτα;;;
και πείτε ότι όσα λέει δεν τα εννοεί αλλά τον έχει δείξει πολλές φορές μόνο του να σκέφτεται τη μελίτα...
και θα συνεχίζε την εκδίκηση πίσω από την πλάτη της μητέρας του;;;συνέχεια σε ρήξη έρχεται μαζί της...
με την ακρίτα βέβαια όλα μπορείς να τα περιμένεις αλλά για μένα θα ήταν άκυρη μια τέτοια εξέλιξη δεδομένου ότι έχουμε δει να την σκέφτεται και χωρίς να είναι κανένας άλλος μπροστά...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 01, 2010 9:36 pm

zimotari έγραψε:Πραγματικα πιστευω οτι πισω απο το σφοδρο ερωτα Μελιτας Στεφανου κατι αλλο παιζει.Ειναι πολλα που οδηγουν προς αυτη την κατευθυνση.Και επειδη εχω ξαναδει το συγκεκριμενο χαρακτηρισμο το <<μεγαλοκοπελα>> που απευθυνεται στην κ.Ξυλα?Εκτος του οτι ειναι περα για περα ακυρος τετοιες εκφρασεις δεν χρησιμοποιει ουτε η γιαγια μου.Σε λιγο θα σκασει μυτη και ο Κολοκοτρωνης παρεα με τον Καραισκακη. :shock:


Αν και δεν τον έχω πει εγώ αυτό τον χαρακτηρισμό,υποθέτω πως αυτός που το είπε δεν εννοούσε πως είναι μεγάλη σε ηλικία γενικώς,γιατί δεν είναι.Απλώς νομίζω πως έχει να κάνει με το γεγονός πως δουλεύει σαν μοντέλο και πρόσωπο καμπάνιας και ξεκινάει καριέρα,ενώ η ηλικία της δεν συμβαδίζει μ'αυτό.Γενικά είναι νέα,απλά δεν είναι αρκετά νέα για να ταιριάζει σε κόνσεπτ όπως αυτό.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Δευ Φεβ 01, 2010 9:38 pm

Εγώ δεν αντιλήφθηκα αυτο που περιγράφετε...Εγώ είδα εναν Στεφανο να κοιταει τη Μελιτα να λιώνει...Βεβαια αν φταιει το ξανθο ειναι άλλο θέμα lol!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Δευ Φεβ 01, 2010 9:39 pm

ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.ΟΙ ΣΚΗΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΕΛΙΤΑΣ ΦΟΒΕΡΕΣ ΦΟΒΕΡΟΙ & ΟΙ ΔΥΟ. ΚΟΥΚΛΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ. ΜΠΕΛΛΟΣ ΩΡΑΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ & Η ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΚΟΤΑ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ? ΚΟΚΟΡΑΣ. Ο ΔΑΝΗΣ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΛΥ ΦΟΒΕΡΟΣ.mimi ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ. Ο ΜΑΝΟΣ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΨΕΥΤΗΣ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KAZY Δευ Φεβ 01, 2010 9:41 pm

zimotari έγραψε:Πραγματικα πιστευω οτι πισω απο το σφοδρο ερωτα Μελιτας Στεφανου κατι αλλο παιζει.Ειναι πολλα που οδηγουν προς αυτη την κατευθυνση.Και επειδη εχω ξαναδει το συγκεκριμενο χαρακτηρισμο το <<μεγαλοκοπελα>> που απευθυνεται στην κ.Ξυλα?Εκτος του οτι ειναι περα για περα ακυρος τετοιες εκφρασεις δεν χρησιμοποιει ουτε η γιαγια μου.Σε λιγο θα σκασει μυτη και ο Κολοκοτρωνης παρεα με τον Καραισκακη. :shock:

Προφανώς αναφέρεσαι σε' μένα, αφου εγώ χρησιμοποίησα τη συγκεκριμμένη λέξη...λυπάμαι αλλά δεν βρήκα καλύτερη για μια γυναίκα 30+ που βγαίνει με κοτσιδάκια! Το μπουμπού ειναι κ αυτό ξεπερασμένο?άκυρο μήπως? Scandal
Πάντως σ' ευχαριστώ για την επισύμανση! Την επόμενη φορά που θα θέλω να εκφρασω την προσωπική μου άποψη θα σε σκεφτώ και θα προσπαθήσω να σ'ευχαριστήσω! zip
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Φεβ 01, 2010 9:41 pm

Ότι τι; Ότι την εκδικείται και την δουλεύει; Μα για ποιον λόγο; Τι του έχει κάνει η Μελίτα; Ούτε που τον γνώριζε!
Και έπειτα εγώ να το δεχτώ ότι την εκδικείται για κάποιον λόγο.... τον έχει δείξει μόνο του να δακρύζει, να την σκέφτεται, να την φαντάζεται στην πισίνα, να λέει μόνος του Χρόνια Πολλά αγάπη μου, Μελίτα μου! Αυτά γιατί να τα λέει μόνος του, αν την εκδικείται; Μιλάμε τότε για ανώμαλο! Δεν πιστεύω ότι την εκδικείται! Απλά αυτά τα επαναστατικά τύπου "θα το πούμε σε όλους και θα το πω στην Εύα κτλ" δεν τα πιστεύει ούτε και ο ίδιος ότι θα τα κάνει! Ξέρει μέσα του ότι είναι κότα τελικά. Εγώ δεν αμφισβητώ με τίποτα τα αισθήματα του Στέφανου για την Μελίτα, απλά είναι δειλός ο άνθρωπος. Και η Μελίτα σωστά του τα είπε σήμερα! Φαίνεται τον ξέρει καλύτερα από τον καθένα και έχει καταλάβει που πάει το πράγμα! Για αυτό κάτι επεισόδια του λέει σε χάνω και διάφορα άλλα! Αμ οι πράξεις μετράνε κύριε Στέφανεεεε.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Φεβ 01, 2010 9:44 pm

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
aggeliki έγραψε:ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΜΟΝΟ! Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΕΛΙΤΑΣ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ! ΑΚΟΜΑ Κ Η ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΩΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ! ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ…….ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ,ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΟΛΑ ΑΛΛΑ, ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΛΟΥΠΗ!
ΕΔΩ Η ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ - ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ- Η ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ!


Eγώ εδώ θα συμφωνήσω.
Μου έκανε μεγάλη εντύπωση και η συζήτηση και το βλέμμα.
Αρχίζω να υποψιάζομαι οτι έχουμε δει μόνο την κορυφή του παγόβουνου.
Ψάχνω να δω τι ξέρουμε ακριβώς απ όσα είχαν συμβεί στο παρελθόν και αρχίζω να πιστεύω οτι υπάρχουν πολλά που δεν τα ξέρουμε και ίσως δεν μας αφήνουν να δούμε την εικόνα καθαρά.
Θα δείξει.

λέτε δηλαδή ότι ο στέφανος δεν είναι ερωτευμένος με τη μελίτα;;;
και πείτε ότι όσα λέει δεν τα εννοεί αλλά τον έχει δείξει πολλές φορές μόνο του να σκέφτεται τη μελίτα...
και θα συνεχίζε την εκδίκηση πίσω από την πλάτη της μητέρας του;;;συνέχεια σε ρήξη έρχεται μαζί της...
με την ακρίτα βέβαια όλα μπορείς να τα περιμένεις αλλά για μένα θα ήταν άκυρη μια τέτοια εξέλιξη δεδομένου ότι έχουμε δει να την σκέφτεται και χωρίς να είναι κανένας άλλος μπροστά...

Eγώ δεν λέω τίποτα. Με την Ακρίτα και τον Κυρίτση έχω πάψει εδώ και καιρό να προσπαθώ να βγάλω άκρη.
Απλά κάποια πράγματα με παραξενεύουν.
Ας πούμε αυτή τη στιγμή ασχολούμαστε με τα ερωτικά των ηρώων. Για πόσο θα γίνεται αυτό; Πόσο καιρό θα βλέπουμε το Λουκά και τη Νόρα να ταλαιπωρούνται με καυγάδες; Πόσο καιρό θα παρακολουθούμε την Εύα να αδειάζει το Μάνο; Πόσο καιρό θα βλέπουμε το Στέφανο να τελειώνει με τη Μελίτα καθε δεύτερο επεισόδιο; Εδώ έχουμε να κάνουμε με καθημερινό. Αν πίσω απ όλα αυτά δεν κρύβεται απολύτως τίποτα έχει τελματώσει και δεν το πιστεύω.
Δεν ξέρω ποιός αγαπάει ποιόν και με ποιόν είναι ερωτευμένος, εκείνο που ξέρω είναι οτι κάπου πρέπει να υπάρχει η διαμάχη για να προχωρήσουμε παρακάτω.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Δευ Φεβ 01, 2010 9:50 pm

mimi & ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΔΡΑ ΝΑ ΛΙΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ & Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΙΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΤΩΡΑ ΛΕΣ ΝΑ ΦΤΑΕΙ & ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΞΑΝΘΟ ?

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από zimotari Δευ Φεβ 01, 2010 9:51 pm

Αγαπητη ΚΑΖΥ δικαιωμα και προβλημα σου να εκφραζεις τις αποψεις σου οποιες και αν ειναι αυτες και οπως θες εσυ.Οπως εσυ ομως εχει το δικαιωμα να λες την αποψη σου ετσι και εγω εχω το δικαιωμα να διαφωνησω μαζι σου και να κανω το δικο μου σχολιο.Απλα για μενα πρεπει να ειμαστε θετικοι ανθρωποι και να αποφευγουμε τα κακεντρεχει σχολια ειδικα οταν ξεφευγουν απο το ρολο και πανω προς το προσωπο του ηθοποιου.Απο εκει και περα δικαιωμα σου και να βρισεις και να κανεις οτι θες. Neutral

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Φεβ 01, 2010 9:54 pm

Clarabelle έγραψε:

Eγώ δεν λέω τίποτα. Με την Ακρίτα και τον Κυρίτση έχω πάψει εδώ και καιρό να προσπαθώ να βγάλω άκρη.
Απλά κάποια πράγματα με παραξενεύουν.
Ας πούμε αυτή τη στιγμή ασχολούμαστε με τα ερωτικά των ηρώων. Για πόσο θα γίνεται αυτό; Πόσο καιρό θα βλέπουμε το Λουκά και τη Νόρα να ταλαιπωρούνται με καυγάδες; Πόσο καιρό θα παρακολουθούμε την Εύα να αδειάζει το Μάνο; Πόσο καιρό θα βλέπουμε το Στέφανο να τελειώνει με τη Μελίτα καθε δεύτερο επεισόδιο; Εδώ έχουμε να κάνουμε με καθημερινό. Αν πίσω απ όλα αυτά δεν κρύβεται απολύτως τίποτα έχει τελματώσει και δεν το πιστεύω.
Δεν ξέρω ποιός αγαπάει ποιόν και με ποιόν είναι ερωτευμένος, εκείνο που ξέρω είναι οτι κάπου πρέπει να υπάρχει η διαμάχη για να προχωρήσουμε παρακάτω.

συμφωνώ ότι το έργο έχει πάψει να έχει ίντριγκα πια,μυστήρο,αγωνία...
αλλά πιστεύω ότι αυτά σε λίγο καιρό θα έρθουν...έχουμε να μάθουμε για την κόντρα λαζαρίδη-ρούσσου ακόμα,να δούμε την αντίδραση του στέφανου όταν μάθει την αλήθεια για τη μητέρα του και να δούμε τη ρήξη μεταξύ τους,όπως επίσης πιστεύω ότι η ιστορία με τους πίνακες δεν έχει τελειώσει έτσι απλά...
θέλω να πιστεύω ότι επειδή είναι καθημερινό έχουν απλώς τρενάρει τα γεγονότα,θα πάει και τρίτη χρονιά το έργο,οπότε ασχολούμαστε με τα ζευγάρια τώρα και τα άλλα θα έρθουν...
αν έχω μελετήσει σωστά το γράψιμο ακρίτα-κυρίτση...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Φεβ 01, 2010 9:54 pm

Μου άρεσε πολύ το επεισόδιο ειδικα όσα εχουν σχεση με Νόρα και Λουκα...Παραδεχτηκα την Αμαλία και τον Μπέλλο σημερα...Λουκα σε λατρευω Snif Βαρεθηκα Μελίτα και Στεφανο στην αρχη μου άρεσαν αλλα τωρα πια........ Siga...
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KAZY Δευ Φεβ 01, 2010 9:58 pm

zimotari έγραψε:Αγαπητη ΚΑΖΥ δικαιωμα και προβλημα σου να εκφραζεις τις αποψεις σου οποιες και αν ειναι αυτες και οπως θες εσυ.Οπως εσυ ομως εχει το δικαιωμα να λες την αποψη σου ετσι και εγω εχω το δικαιωμα να διαφωνησω μαζι σου και να κανω το δικο μου σχολιο.Απλα για μενα πρεπει να ειμαστε θετικοι ανθρωποι και να αποφευγουμε τα κακεντρεχει σχολια ειδικα οταν ξεφευγουν απο το ρολο και πανω προς το προσωπο του ηθοποιου.Απο εκει και περα δικαιωμα σου και να βρισεις και να κανεις οτι θες. Neutral

Αγαπητό zymotari χαιρομαι που το ξεκαθαρίσαμε,γιατι δεν ανέχομαι κάνενας να με λογοκρίνει ή να μου υπαγορεύει τον τρόπο που θα εκφραστώ από τη στιγμή που δεν έχω θίξει κανέναν εδώ μέσα! Ο χαρακτηρισμός μου σαφώς και δεν αφορούσε τη Φ.Ξυλά! Αφορούσε το concept της φωτογράφησης κ μόνο. Όσο για το ότι πρέπει να είμαστε θετικοί και να αποφεύγουμε τα κακεντρεχή σχόλια συμφωνώ! Αυτό όμως ισχύει για όλους τους ηθοποιούς νομίζω!
KAZY
KAZY
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 01, 2010 10:00 pm

Ξεκινάω να διαβάζω σχολιασμούς σιγά σιγά!

anna90 έγραψε:Μελίτα-Στέφανος:
Αφού όπως λέει ο Στέφανος δεν τον ενδιαφέρει τι θα πει και αν τον θέλει η Εύα πως προκύπτει από την μεγάλη αποκάλυψη ---->ο γάμος???
Σταθερότητα χαρακτήρα...
Είπαμε, δε ζητάμε σταθερότητα χαρακτήρα ανάμεσα σε 2 χρόνια αλλά ανάμεσα σε 2 επεισόδιο πάει πολύ..
Από την άλλη η Μελίτα..Εγώ ξέρω ότι όταν ζεις τον απόλυτο έρωτα, η έστω τον έρωτα δεν ενδιαφέρεσαι για την γνώμη των άλλων...Ανεξάρτητα από τον αν είναι σωστό ή όχι...Δεν κολλάς πουθενά..
Δεν ήταν σωστό για μένα ως πράξη η εξέλιξη του έρωτα Μελίτας-Στέφανου τη χρονική στιγμή που ξεκίνησε..Απο κει και πέρα όμως αφού ξεκίνησε και το ζουν την νοιάζει άμα χάσει τους υποτιθέμενους φίλους της??Θα τρελαθούμε τελείως??
Το παιδί της πάλι δεν το ανέφερε πουθενά...
Νόρα-Μάνος-Εύα:
3 μέλη από τη παρέα της φεγγαρόπετρας να προσπαθούν να λύσουν το πρόβλημα Νόρας-Λουκά...ΠΑΡΕΑ.....ΦΙΛΟΙ....
Η Εύα έδωσε ρέστα...!!!Χώσε Εύα....Χ-Ω-Σ-Ε!!!!!!!
Καταιγισμός από ατάκες "τάπας" προς το Μάνο....
Νταίζη-Χρήστος:
Θα συμφωνήσω με τον Χρηστάρα...Φοβερή ταύτιση απόψεων με το καμάρι της Τζίνας...
Πατέρας είναι ο Οδυσσέας...!!!!Και κανένας άλλος...
Τζίνα έλιωσες?????
Παρέα της φεγγαρόπετρας -ηλίθιου
Ηλίθιε ε ηλίθιε...Το πλήγωσε το Νοράκι...Ο βλάκας...
Και ο Νικόλας να επιμένει για τα αισθήματα του Λουκάκου..
Λουκά θα σε μπουφλίσω...!!!
Λουκάς-Μήτσος:
Το Νοράκι να λιώνει να περιμένει τον ηλίθιο και ο ηλίθιος από την άλλη συνεχίζει τα προξενιά...!!!!
Ο Λουκάς κόντεψε να βιάσει τον Μήτσουλα...!!!Φοβερή σκηνή...
Παράπονο: Έλεος... Δεν μας τους κάνετε ζευγάρι στην πραγματικότητα.Ούτε στις φαντασιώσεις δεν μπορούμε να απολαύσουμε ένα φιλάκι??Τι ψυχή έχει ένα φιλάκι???
Νικόλας-Εύα:
Νικολάκη μου μας τα σκά%@σες... Άκου εκεί...Για να μην πάθει επιλόχια κατάθλιψη πρέπει να παντρευτεί τον Στέφανο??
Τι λογική είναι αυτή???
Νόρα-Λουκάς-Κοτομήτσουλας:
Το Νοράκι πονάει...Ο κοτομήτσουλας τα ίδια και τα ίδια τα χιλιοειπωμένα..Ο Λουκάς τις μπούρδες του..Τσίρκο η υπόθεση..
Καλός χρυσός σταθερός ο Μήτσουλας αλλά στο λέγειν δεν...Δεν....
Αμαλία-Πέτρος:
Μόλις τελειώσω το νούμερο τάισε με σαν τα ζώα στο τσίρκο...!! gelio
Η Αμαλία ΘΕΛΕΙ να τους βλέπουν ευτυχισμένους και χαρούμενους ή θέλει να ΕΙΝΑΙ??
Αμαλία-Μελίτα:
Τον αδίκησε λέει τον άνθρωπο και δεν έφταιγε...Δεν την κοροιδεύει την Μελίτα ο Στέφανος??Ούτε την Εύα??Ούτε τον εαυτό του??
Η Μελίτα σημειώνει μόνο την θυσία της τέχνης??Τις προηγούμενες τρέλες της μανούλας τις ξέχασε?? Η Αμαλίτσα δεν έφερε την Νταίζη στην Αθήνα ή δεν θυμάμαι καλά?
Ένας χαρακτήρας πρέπει να είναι σταθερός ΓΕΝΙΚΑ..Έστω και σε ένα επεισόδιο δεν βλάπτει. Πριν απο 5λεπτά ακούσαμε την Αμαλία να λέει να μας ΔΟΥΝ ευτυχισμένους και καλά...Και τώρα ακούμε την Αμαλία να λέει λάθος μου..Να μην μας ενδιαφέρει ο κόσμος..ΤΕΤΟΙΑ σταθερότητα πια??ΤΕΤΟΙΑ..?
Εύα-φωτογράφηση:
Πολύ γλυκιά και όμορφη όπως πάντα..
Νικόλας-Λουκάς:
Δεν θέλω να κολλήσει μαζί μου και να καθυστερήσει τη ζωή της..
Α είναι ντιπ βλάκας...Καταντιπ...Δεν βλέπει ότι η Νόρα θέλει και την καθυστερεί τη ζωή της γιατί περιμένει το ΚΑΛΥΤΕΡΟ??
Μελίτα-Ρούσσος:
Η Αμαλία που την ενδιαφέρει τι θα πει ο κόσμος τσαλάκωσε λέει την εικόνα της...
Ενώ ο Ρούσσος που θέλει να προσποιείται στους γύρω τους δεν την τσαλακώνει και ούτε θέλει να την τσαλακώσει...Τι ακούω?
Μπέρδεψε η Μελίτα το ονόματα μηπως??
Η μήπως το συμφέρον δεν την αφήνει να δει καθαρά??
Μάνος-Άπλυτο καθίκι:
Το άπλυτο καθίκι 2 συμβουλεύει το γοιητευτικό καθίκι 1 για να μην βγουν στη φόρα οι καθικιές τους...
Έλεος ρε Μάνο...!!!ΕΛΕΟΣ...
Λουκάς-Νταίζη:
Μάτια μου??Είπε μάτια μου τη Νταίζη???Λουκάκο φτάνει με αυτό το καλόπιασμα...!!Μου πετάχτηκε η τούρτα φράουλα από τη μύτη..
Αυτό ήθελε τελικά η καργιόπαπια....Να σταματήσει τη δουλειά, να την τρέφει ο Λουκάς και να τον παντρευτεί κιόλας..
Νόρα-ΚοτοΜήτσουλας:
Χαίρομαι που η Νόρα φέρθηκε ΣΠΑΘΙ...Αυτό ήθελα και περίμενα να κάνει.. Να ξεκαθαρίσει τη θέση της όπως η σωστή και δυναμική Νόρα που ήξερα...!!
Κάνει όνειρα ο Μήτσουλας μωρέ...Και τον λυπάμαι...Θα συμφωνήσω με την Νόρα:"Είναι πολύ γλυκός"...και καλός και ερωτευμένος και δίνει τα πάντα.. Snif Αυτό το πριγκιπέσσα μόνο να μην έλεγε.. vomit Μαρίλια-Εύα:
Γιατί πέφτουν όλοι πάνω στην Εύα και την επηρεάζουν γιατί??
Πρώτα ο Νικόλας μετά η Μαρίλια...Να τους δω μετά που θα χάσει το παιδί λόγω σταθερότητα χαρακτήρα πατέρα τι θα πουν?
Μελίτα-Στέφανος:
Τελικά μετά από ώριμη σκέψη η χλωμή πριγκίπισσα αποφάσισε...
Άργησε νομίζω λίγο βέβαια...Αλλά θα δείξει..
Πολύ ωραίο το άσπρο-μπεζ παλτουδάκι της Μελίτας..
Βάψτην και λίγο την κοπέλα...Πέρσυ την είχαν περιποιημένη...Έλεος..
Καλό από μένα το επεισόδιο...Άμα δεν είχε και την καργιόπαπια θα ήταν ακόμα καλύτερο...

Άννα μου ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ σχολιασμός! Όσο για την καργιόπαπια, μην ανησυχείς, αν πληγώσει το Χρήστο μου θα την κάνω στην κατσαρόλα με πορτοκάλι!!! Την άθλια! Θα την μαδίσωωωωωωω!!! Που ο Χρηστάκης μου δεν της έκανε για σύζυγος, θέλει το Λουκά να σταματήσει και τη δουλειά και καλά να έρθει στον ίσιο δρόμο και να τη θρέφει κιόλας!

Και αν σταματήσει την εκπομπή η Μενεγάκη τρέχα γύρευε σε τι ξενοδοχεία θα γυρνάει το Νταιζουλίνι τα πρωινά που δεν θα έχει τι να κάνει! Γκρρρρρρρρρ

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Δευ Φεβ 01, 2010 10:05 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ξεκινάω να διαβάζω σχολιασμούς σιγά σιγά!

anna90 έγραψε:Μελίτα-Στέφανος:
Αφού όπως λέει ο Στέφανος δεν τον ενδιαφέρει τι θα πει και αν τον θέλει η Εύα πως προκύπτει από την μεγάλη αποκάλυψη ---->ο γάμος???
Σταθερότητα χαρακτήρα...
Είπαμε, δε ζητάμε σταθερότητα χαρακτήρα ανάμεσα σε 2 χρόνια αλλά ανάμεσα σε 2 επεισόδιο πάει πολύ..
Από την άλλη η Μελίτα..Εγώ ξέρω ότι όταν ζεις τον απόλυτο έρωτα, η έστω τον έρωτα δεν ενδιαφέρεσαι για την γνώμη των άλλων...Ανεξάρτητα από τον αν είναι σωστό ή όχι...Δεν κολλάς πουθενά..
Δεν ήταν σωστό για μένα ως πράξη η εξέλιξη του έρωτα Μελίτας-Στέφανου τη χρονική στιγμή που ξεκίνησε..Απο κει και πέρα όμως αφού ξεκίνησε και το ζουν την νοιάζει άμα χάσει τους υποτιθέμενους φίλους της??Θα τρελαθούμε τελείως??
Το παιδί της πάλι δεν το ανέφερε πουθενά...
Νόρα-Μάνος-Εύα:
3 μέλη από τη παρέα της φεγγαρόπετρας να προσπαθούν να λύσουν το πρόβλημα Νόρας-Λουκά...ΠΑΡΕΑ.....ΦΙΛΟΙ....
Η Εύα έδωσε ρέστα...!!!Χώσε Εύα....Χ-Ω-Σ-Ε!!!!!!!
Καταιγισμός από ατάκες "τάπας" προς το Μάνο....
Νταίζη-Χρήστος:
Θα συμφωνήσω με τον Χρηστάρα...Φοβερή ταύτιση απόψεων με το καμάρι της Τζίνας...
Πατέρας είναι ο Οδυσσέας...!!!!Και κανένας άλλος...
Τζίνα έλιωσες?????
Παρέα της φεγγαρόπετρας -ηλίθιου
Ηλίθιε ε ηλίθιε...Το πλήγωσε το Νοράκι...Ο βλάκας...
Και ο Νικόλας να επιμένει για τα αισθήματα του Λουκάκου..
Λουκά θα σε μπουφλίσω...!!!
Λουκάς-Μήτσος:
Το Νοράκι να λιώνει να περιμένει τον ηλίθιο και ο ηλίθιος από την άλλη συνεχίζει τα προξενιά...!!!!
Ο Λουκάς κόντεψε να βιάσει τον Μήτσουλα...!!!Φοβερή σκηνή...
Παράπονο: Έλεος... Δεν μας τους κάνετε ζευγάρι στην πραγματικότητα.Ούτε στις φαντασιώσεις δεν μπορούμε να απολαύσουμε ένα φιλάκι??Τι ψυχή έχει ένα φιλάκι???
Νικόλας-Εύα:
Νικολάκη μου μας τα σκά%@σες... Άκου εκεί...Για να μην πάθει επιλόχια κατάθλιψη πρέπει να παντρευτεί τον Στέφανο??
Τι λογική είναι αυτή???
Νόρα-Λουκάς-Κοτομήτσουλας:
Το Νοράκι πονάει...Ο κοτομήτσουλας τα ίδια και τα ίδια τα χιλιοειπωμένα..Ο Λουκάς τις μπούρδες του..Τσίρκο η υπόθεση..
Καλός χρυσός σταθερός ο Μήτσουλας αλλά στο λέγειν δεν...Δεν....
Αμαλία-Πέτρος:
Μόλις τελειώσω το νούμερο τάισε με σαν τα ζώα στο τσίρκο...!! gelio
Η Αμαλία ΘΕΛΕΙ να τους βλέπουν ευτυχισμένους και χαρούμενους ή θέλει να ΕΙΝΑΙ??
Αμαλία-Μελίτα:
Τον αδίκησε λέει τον άνθρωπο και δεν έφταιγε...Δεν την κοροιδεύει την Μελίτα ο Στέφανος??Ούτε την Εύα??Ούτε τον εαυτό του??
Η Μελίτα σημειώνει μόνο την θυσία της τέχνης??Τις προηγούμενες τρέλες της μανούλας τις ξέχασε?? Η Αμαλίτσα δεν έφερε την Νταίζη στην Αθήνα ή δεν θυμάμαι καλά?
Ένας χαρακτήρας πρέπει να είναι σταθερός ΓΕΝΙΚΑ..Έστω και σε ένα επεισόδιο δεν βλάπτει. Πριν απο 5λεπτά ακούσαμε την Αμαλία να λέει να μας ΔΟΥΝ ευτυχισμένους και καλά...Και τώρα ακούμε την Αμαλία να λέει λάθος μου..Να μην μας ενδιαφέρει ο κόσμος..ΤΕΤΟΙΑ σταθερότητα πια??ΤΕΤΟΙΑ..?
Εύα-φωτογράφηση:
Πολύ γλυκιά και όμορφη όπως πάντα..
Νικόλας-Λουκάς:
Δεν θέλω να κολλήσει μαζί μου και να καθυστερήσει τη ζωή της..
Α είναι ντιπ βλάκας...Καταντιπ...Δεν βλέπει ότι η Νόρα θέλει και την καθυστερεί τη ζωή της γιατί περιμένει το ΚΑΛΥΤΕΡΟ??
Μελίτα-Ρούσσος:
Η Αμαλία που την ενδιαφέρει τι θα πει ο κόσμος τσαλάκωσε λέει την εικόνα της...
Ενώ ο Ρούσσος που θέλει να προσποιείται στους γύρω τους δεν την τσαλακώνει και ούτε θέλει να την τσαλακώσει...Τι ακούω?
Μπέρδεψε η Μελίτα το ονόματα μηπως??
Η μήπως το συμφέρον δεν την αφήνει να δει καθαρά??
Μάνος-Άπλυτο καθίκι:
Το άπλυτο καθίκι 2 συμβουλεύει το γοιητευτικό καθίκι 1 για να μην βγουν στη φόρα οι καθικιές τους...
Έλεος ρε Μάνο...!!!ΕΛΕΟΣ...
Λουκάς-Νταίζη:
Μάτια μου??Είπε μάτια μου τη Νταίζη???Λουκάκο φτάνει με αυτό το καλόπιασμα...!!Μου πετάχτηκε η τούρτα φράουλα από τη μύτη..
Αυτό ήθελε τελικά η καργιόπαπια....Να σταματήσει τη δουλειά, να την τρέφει ο Λουκάς και να τον παντρευτεί κιόλας..
Νόρα-ΚοτοΜήτσουλας:
Χαίρομαι που η Νόρα φέρθηκε ΣΠΑΘΙ...Αυτό ήθελα και περίμενα να κάνει.. Να ξεκαθαρίσει τη θέση της όπως η σωστή και δυναμική Νόρα που ήξερα...!!
Κάνει όνειρα ο Μήτσουλας μωρέ...Και τον λυπάμαι...Θα συμφωνήσω με την Νόρα:"Είναι πολύ γλυκός"...και καλός και ερωτευμένος και δίνει τα πάντα.. Snif Αυτό το πριγκιπέσσα μόνο να μην έλεγε.. vomit Μαρίλια-Εύα:
Γιατί πέφτουν όλοι πάνω στην Εύα και την επηρεάζουν γιατί??
Πρώτα ο Νικόλας μετά η Μαρίλια...Να τους δω μετά που θα χάσει το παιδί λόγω σταθερότητα χαρακτήρα πατέρα τι θα πουν?
Μελίτα-Στέφανος:
Τελικά μετά από ώριμη σκέψη η χλωμή πριγκίπισσα αποφάσισε...
Άργησε νομίζω λίγο βέβαια...Αλλά θα δείξει..
Πολύ ωραίο το άσπρο-μπεζ παλτουδάκι της Μελίτας..
Βάψτην και λίγο την κοπέλα...Πέρσυ την είχαν περιποιημένη...Έλεος..
Καλό από μένα το επεισόδιο...Άμα δεν είχε και την καργιόπαπια θα ήταν ακόμα καλύτερο...

Άννα μου ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ σχολιασμός! Όσο για την καργιόπαπια, μην ανησυχείς, αν πληγώσει το Χρήστο μου θα την κάνω στην κατσαρόλα με πορτοκάλι!!! Την άθλια! Θα την μαδίσωωωωωωω!!! Που ο Χρηστάκης μου δεν της έκανε για σύζυγος, θέλει το Λουκά να σταματήσει και τη δουλειά και καλά να έρθει στον ίσιο δρόμο και να τη θρέφει κιόλας!

Και αν σταματήσει την εκπομπή η Μενεγάκη τρέχα γύρευε σε τι ξενοδοχεία θα γυρνάει το Νταιζουλίνι τα πρωινά που δεν θα έχει τι να κάνει! Γκρρρρρρρρρ

merci beaucoup τζίνα μου...!!!Βέβαια και εγώ όπως όλοι περιμένουμε και τον δικό σου κορυφαίο σχολιασμό...!!
Όσο για την καργιόπαπια έψαχνα πολύ καιρό να βρω τι ακριβώς ζητούσε...Και μαλλον μας το είπε σήμερα...
Θέλει το Λουκά (ο Χρηστάρας δεν ξέρω τι ρόλο βαράει) να την ταίζει..Η άτιμη..
Θα πρότεινα να κάνουμε μια διασταύρωση στα ζευγάρια και να έχουμε :Λουκάς-Νόρα , ΚοτοΜήτσουλα-Νταίζη αλλά μας μας βγήκε γλύκας ο Δημήτριος και τον λυπάμαι...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από zimotari Δευ Φεβ 01, 2010 10:08 pm

Και φυσικα ισχυει για ολους τους ηθοποιους οταν τα σχολια ξεφευγουν απο το ρολο και πηγαινουν επι προσωπικου.Τελος παντων προσωπικα για μενα το θεμα εληξε εδω γιατι και η υπεραναλυση ειναι ανουσια.Καθενας γραφει και εκφραζεται οπως θεωρει σωστο(μη κατηγορηθω και για λογοκρισια) lol! afro :Banned:

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 01, 2010 10:09 pm

anastasia20 έγραψε:Μήτσουλας-νόρα: νόρα;<είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνεις περισσότερα από όσα λες>..εν όλιγοις δεν είσαι τόσο χαζός τελικά…
Ρε παιδιά ο μήτσουλας είναι είδος προς εξαφάνιση…νομίζω πως πρέπει να αφήσουμε τους χαζούς τους δικούς μας(μάνο,στέφανο και λουκά)και να αρχίζουν οι κοπελιές να διεκδικούν το μήτσουλα….δεν πρέπει να αφήνουμε τέτοιους άνδρες χαμένους…

giouli_edem έγραψε:Εγώ απλά καλό το ψήφισα. Τον Μπέλλο τον παραδέχομαι !!!! ΑΝΤΡΑΣ με τα όλα του , η κουβέντα τους με τη Νόρα μου άρεσε πολύ ! .....

verile_mistika έγραψε:ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ=συγνωμη αλλα απο σημερα αρχισα να τον συμπαθω πολυ!!! ο καημενος εχει φαει πορτα τοσες φορες και ομως συνεχιζει οχι μπραβο του και λεει ο λογια καταπληκτικα ! ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥΥΥΥΥΥ!! Snif

Ntinaki1 έγραψε:: respect : Μπράβο Δημήτρη! Και για μένα η Νόρα είναι χαζή που κάθεται και περιμένει τον Λουκά! Αυτός είναι άντρας ο Μπέλλος! Με Α κεφαλαίο!!

Mik έγραψε:Μπέλλος φοβερός-Θεός.
Αυτός είναι άντρας. Ξέρει τι θέλει και το διεκδικεί, δεν φοβάτει να γελοιοποιηθεί. Μπελλο μαζί σου!! Να ξέρεις.

KAZY έγραψε:Τέλος: Μπέλος όλα τα ευρώ. Ο Μοναδικός αντρικός χαρακτήρας της σειράς που ξέρει πραγματικά τι θέλει κ το διεκδικεί. Και φυσικά τρώει χυλόπιτα… γιατί όπως στη ζωή έτσι και στη σειρά εμείς οι γυναίκες δυστυχώς θέλουμε να παιδευόμαστε!! :(

loukitsa έγραψε:Παραδεχτηκα την Αμαλία και τον Μπέλλο σημερα...

Παρατηρώ σήμερα στο σχολιασμό μια ταύτιση απόψεων και πολύ χαιρομαι!!! Συμφωνώ και επαυξάνω κορίτσια! Ο Μπέλλος αποδείχτηκε σπαθί!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!!!!

ΛΟΥΚΑ ΒΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 293 - Ημερομηνία 01-02-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Δευ Φεβ 01, 2010 10:15 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

ΜΠΕΛΛΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ!!!!!

ΛΟΥΚΑ ΒΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!!!


Πλακα κανεις...Αφιερωσες με τη συμπληρωση του ηδη πετυχημενου συνθηματος!!!
Forca Bello!!!! Opados
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης