Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

+31
Mafalda
CineFreak
giouli_edem
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Materialgirl
zwi
loukasnora
nikidanis
konstantina
jim7
vs116117
verile_mistika
panda
aggeliki
mimi
prwto_trapezi_pista
zimotari
loukitsa
Ntinaki1
Καρ-Mik
xristina79
evanna
nana
pasxalitsa
anna90
filitsa
Evelyn
Izabella29
anastasia20
mimi_loukas+nora
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap24%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 24% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 45
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 02, 2010 9:04 pm

Αμαλια θεά....Μελίτα βαρέθηκα.....Στεφανε επίσης....Ευα παρε μια αποφαση κουκλα μου!!!!
Καρτάλαινα cake Λουκακο μου πόσο πονας και συ και το Νοράκι πόσο????
Η σκηνη στο κυλικείο Θεικη!!!!!!!!!!!!!!!!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Evelyn Τρι Φεβ 02, 2010 9:09 pm

xristina79 έγραψε:Εγώ πάλι αρχίζω να ΕΛΠΙΖΩ ότι τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται.... κυρίως για τον Στέφανο! Αλλιώς ακυρώνεται ο χαρακτήρας του μέσα σε λίγους μήνες! Δύο Μάνοι πάει πολύ.... άσε που τελικά βαριέμαι! Αν και τον Στέφανο θα τον έλεγα κουτοπόνηρο Μάνο, έτσι όπως τον παρουσίαζουν....

Και πάλι θα συμφωνήσω μαζί σου....απλά θα μου έχουν χαλάσει την μοναδική ερωτική ιστορία που
κατά τη γνώμη μου- άξιζε στη σειρά , για να πετύχουν την περιβόητη ανατροπή τους cake
Evelyn
Evelyn
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 02, 2010 9:15 pm

Και πολύ το χαίρομαι που η Μελίτα το καταλαβαίνει και από μόνη της ότι δεν ανήκει στην παρέα της φεγγαρόπετρας!! Ηταν κάτι που το τόνιζα από την αρχή αυτης της χαζομάρας με το κρεμαστάρι της πέτρας.

Ακριβώς όπως το λες. Αφού η Μελίτα δεν ανήκει στην παρέα της φεγγαρόπετρας και οι εν λόγω κύριοι και κυρίες δεν είναι φίλοι της ούτε η παρέα της, δεν έχουν κανένα δικαίωμα να της κάνουν υποδείξεις για την προσωπική της ζωή και να επεμβαίνουν στη σχέση της ούτε να της δίνουν συμβουλές. Επίσης η Μελίτα δεν έχει καμιά υποχρέωση να κάθεται να απολογείται για τα προσωπικά της και τις επιλογές της σε ανθρώπους που δεν είναι φίλοι της και δεν την θεωρούν φίλη τους. Απλά δεν το έχει συνειδητοποιήσει ακόμα ότι δεν τους είναι υποχρεωμένη σε τίποτα. Αλλά που θα πάει...θα ξυπνήσει.
Η παρέα της φεγγαρόπετρας να ασχοληθεί με τα δικά της τα χάλια και τη ΦΙΛΗ τους την Εύα και να αφήσουν τη Μελίτα που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ φίλη τους ήσυχη. Επίσης να κόψουν και τις πολλές επισκέψεις στο σπίτι της. Ας μην της ξαναμιλήσουν καν.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από zimotari Τρι Φεβ 02, 2010 9:22 pm

Ο Α.Σταυρου και η Φαιη Ξυλα πραγματικα εχουν χημεια.Οσο αφορα τις εξελιξεις την απολυτη ευθυνη για μενα την εχει ο Στεφανος.Αν θυμαμαι καλα δικη του ειναι και η φραση ''για σενα η πορτα θα ειναι παντα ανοιχτη''.Εκεινος εχει το καρπουζι εκεινος και το μαχαιρι.Και το γεγονος οτι η Ευα εχει αισθηματα ακομα για τον Μανο δεν δικαιολογει αυτα που θα συμβουν, ουτε και Στεφανο-Μελιτα.Το οτι αποφασισε τη δεδομενη στιγμη να κινηθει περισσοτερο με βαση τη λογικη δεν την κανει κατακριτεα ουτε σημαινει οτι δεν εχει συναισθηματα και για τον Στεφανο.Στο κατω κατω ο Στεφανος γνωριζει τι συμβαινει μεταξυ Μανου και Ευας και οτι κατα βαθος εκεινη παντα θα τον αγαπα.Σε αντιθεση η Ευα καλειται να παρει μια τοσο σοβαρη υποθεση χωρις να εχει πληρη εικονα,χωρις να γνωριζει τι παιζεται πισω της (εδω που τα λεμε ουτε οι επιστηθιοι φιλοι της δεν της ανοιγουν τα ματια).Παντως θα ηθελα καποια στιγμη η Ευα να απεχει και απο Μανο και απο Στεφανο για να δω τοτε ποιες θα ειναι οι επιλογες της Μελιτας οσο αφορα τον ερωτικο τομεα.Βεβαια κατα την γνωμη μου για να βρει η Ευα τον ιδανικο συντροφο (εννοειται περα Μανου-Στεφανου)θα πρεπει να αλλαξει χωρα και ακομα καλυτερα πλανητη γιατι διαφορετικα μπορει το νεο αμορε να ερθει προσωπο με προσωπο με την Μελιτα και εκεινη να κεραυνοβοληθει,να πεσει στα πατωματα απο τη σφοδροτητα του ερωτος και μετα η συνεχεια....γνωστη huhu Η Ευα θα κατηγορειται(γραφικο πλεον) οτι καταστρεφει τις ζωες των αλλων,επεμβαινει στις ζωες των αλλων καθως και για τα ακολουθα:την οικονομικη κριση,την ανεργια,τη γριππη ,το μεσανατολικο, το κυπριακο και τον αφανισμο της Καρετα-Καρετα.Επισης ενω ολοι οι αλλοι γυρω της ειναι ταπεινα χαμομηλακια και απολυτα ειλικρινεις εκεινη ειναι μια γυνη πανουργα,ποταπη, κακια, προσφατως δε και γρια. lol!



ΥΓ.1 ΕΥΑΡΑ εμεις οι οπαδοι σου (που ειμαστε και πολλοι) παντοτε μαζι σου Opados Μετα την αποβολη σε θελω bitch .Στα χαρακωματα και στις επαλξεις.


ΥΓ.2 Λουκα πολυ συντηρητικος προεκυψες.Εκσυγχρονισου λιγο να παει και το εργακι παρακατω γιατι ειπαμε εχω υπομονη αλλα δεν ειμαι και γαιδαρα gmt

zimotari
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Φεβ 02, 2010 9:42 pm

zimotari έγραψε:Ο Α.Σταυρου και η Φαιη Ξυλα πραγματικα εχουν χημεια.Οσο αφορα τις εξελιξεις την απολυτη ευθυνη για μενα την εχει ο Στεφανος.Αν θυμαμαι καλα δικη του ειναι και η φραση ''για σενα η πορτα θα ειναι παντα ανοιχτη''.Εκεινος εχει το καρπουζι εκεινος και το μαχαιρι.Και το γεγονος οτι η Ευα εχει αισθηματα ακομα για τον Μανο δεν δικαιολογει αυτα που θα συμβουν, ουτε και Στεφανο-Μελιτα.Το οτι αποφασισε τη δεδομενη στιγμη να κινηθει περισσοτερο με βαση τη λογικη δεν την κανει κατακριτεα ουτε σημαινει οτι δεν εχει συναισθηματα και για τον Στεφανο.Στο κατω κατω ο Στεφανος γνωριζει τι συμβαινει μεταξυ Μανου και Ευας και οτι κατα βαθος εκεινη παντα θα τον αγαπα.Σε αντιθεση η Ευα καλειται να παρει μια τοσο σοβαρη υποθεση χωρις να εχει πληρη εικονα,χωρις να γνωριζει τι παιζεται πισω της (εδω που τα λεμε ουτε οι επιστηθιοι φιλοι της δεν της ανοιγουν τα ματια).Παντως θα ηθελα καποια στιγμη η Ευα να απεχει και απο Μανο και απο Στεφανο για να δω τοτε ποιες θα ειναι οι επιλογες της Μελιτας οσο αφορα τον ερωτικο τομεα.Βεβαια κατα την γνωμη μου για να βρει η Ευα τον ιδανικο συντροφο (εννοειται περα Μανου-Στεφανου)θα πρεπει να αλλαξει χωρα και ακομα καλυτερα πλανητη γιατι διαφορετικα μπορει το νεο αμορε να ερθει προσωπο με προσωπο με την Μελιτα και εκεινη να κεραυνοβοληθει,να πεσει στα πατωματα απο τη σφοδροτητα του ερωτος και μετα η συνεχεια....γνωστη huhu Η Ευα θα κατηγορειται(γραφικο πλεον) οτι καταστρεφει τις ζωες των αλλων,επεμβαινει στις ζωες των αλλων καθως και για τα ακολουθα:την οικονομικη κριση,την ανεργια,τη γριππη ,το μεσανατολικο, το κυπριακο και τον αφανισμο της Καρετα-Καρετα.Επισης ενω ολοι οι αλλοι γυρω της ειναι ταπεινα χαμομηλακια και απολυτα ειλικρινεις εκεινη ειναι μια γυνη πανουργα,ποταπη, κακια, προσφατως δε και γρια. lol!



ΥΓ.1 ΕΥΑΡΑ εμεις οι οπαδοι σου (που ειμαστε και πολλοι) παντοτε μαζι σου Opados Μετα την αποβολη σε θελω bitch .Στα χαρακωματα και στις επαλξεις.


ΥΓ.2 Λουκα πολυ συντηρητικος προεκυψες.Εκσυγχρονισου λιγο να παει και το εργακι παρακατω γιατι ειπαμε εχω υπομονη αλλα δεν ειμαι και γαιδαρα gmt
Συμφωνώ απόλυτα....!!!! : respect :
Και φυσικά εκτός του ότι ο Στέφανος είχε ΤΙΣ ευκαιρίες να κλείσει την πόρτα στην Εύα και δεν το έκανε, η Εύα αύριο δεν του βάζει το μαχαίρι στο λαιμό...
Του λέει ΑΝ η πόρτα είναι ακόμα ανοικτή ΑΝ το θέλεις ΑΝ δεν υπάρχει κάτι άλλο ΑΝ ΑΝ ΑΝ..... και αυτός της περνάει δαχτυλίδι και της λέει θέλω να σε παντρευτώ...
Στέφανεεεεεεεεεεεε... xastouki Impatient Tigania Ksilo
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Φεβ 02, 2010 9:43 pm

xristina79 έγραψε:Είχα την εντύπωση ότι σε όλο το επεισόδιο βλέπαμε το θέατρο του παραλόγου:

- Εύα: έκανε και ένα γκάλοπ να δει τι λέει η πλειοψηφία.... Κρίμα, γιατί πραγματικά νόμιζα ότι προσπαθούσε να στηριχτεί στα πόδια της. Τώρα ζητάει γάμο, ξέροντας πολύ καλά ότι θέλει πάντα τον Μάνο, ακριβώς γιατί θεωρεί ότι δεν μπορεί να τα καταφέρει με την στήριξη μόνο της Αγγέλας. Βέβαια αυτό της λένε ουσιαστικά όλοι, εκτός της Αγγέλας!


Θα συμφωνήσω απόλυτα!Ας αποφασίσει μόνη της,είναι γελοίο να ρωτάει τους γύρω,να καταλήγει πως αγαπάει και θα αγαπάει τον Μάνο για πάντα και εν τέλει να πηγαίνει στον Στέφανο να ζητήσει γάμο!!



- Μαρίλια: "ο Στέφανος την αγαπάει την Εύα". Βρε κούκλα μου από που το κατάλαβες? Επειδή πλήρωσε τον Χατζηβασιλείου? Γιατί πριν, αν θυμάμαι καλά, δεν ήθελες να τον βλέπεις! Αμ δεν αποδεικνύται με τα λεφτά η αγάπη....

- Δάφνη: Εσύ καλή μου, όταν η Εύα πληγωθεί, θα αναλάβεις κάποια ευθύνη που την έσπρωξες να τον παντρευτεί με τόοοση θέρμη? Και γιατί έχω την εντύπωση ότι το κάνει και για να μην ξαναγυρίσει η Εύα στον αδερφούλη της?????


Δεν έχεις λάθος εντύπωση!Γι'αυτό το κάνει!!Χαζή είναι να θέλει την Εύα κουνιάδα!Ξέρει καλά τι εστί Εύα!


- Νικόλας: Εξηγήστε μου γιατί το να μην είναι η Εύα με τον Μάνο σημαίνει αυτομάτως ότι παντρεύται τον Στέφανο? Σε όλους σχεδόν πάει αυτό! Δηλαδή το να μείνει (για κάποιο διάστημα) μόνη της δεν τους περνάει καν από το μυαλό... Συγνώμη αλλά αυτό δεν την κολακαύει και πολύ...


Έλα μου ντε!!!Μόνη της δεν είχε πει ούτως ή άλλως η ίδια πως έχει αποφασίσει να μείνει?Γιατί έχουν φαγωθεί όλοι??



- Νόρα: τώρα εγώ να πω ότι η Μελίτα κακώς σε εμπιστεύτηκε? Την έδωσε κανονικά όμως έτσι? "Τρέχα Λουκά να προλάβουμε!" Μάααααλιστα.... Η Νόρα, όταν μάθει την αλήθεια η Εύα, θα της πει ότι ήταν έτοιμος ο Στέφανος να την πει για την Μελίτα αλλά έστειλε τον Λουκά να του αλλάξει γνώμη? Γιατί η Εύα και ο Στέφανος προφανώς δεν μπορούν να πάρουν αποφάσεις μόνοι τους.... και τις παίρνει η Νόρα για αυτούς! Το πως είναι τόσο σίγουρη ότι ξέρει το σωστό δεν μπορώ να καταλάβω....


Με ποιό δικαίωμα ανακατεύεται έτσι η Νόρα?Η Μελίτα της ανοίγει την καρδιά της και αυτή αντλεί πληροφορίες για να τους αποτρέψει να είναι μαζί και μάλιστα στέλνοντας τον Λουκά??



- Λουκάς: βρήκα απαράδεκτό αυτό που είπε για την Εύα στο Στέφανο:"Όταν μάθει για την Μελίτα δεν θα ξαναδείς ούτε την Εύα ούτε το παιδί!". Πρώτον δεν το πιστεύω με τίποτα, και δεν νομίζω η Εύα να έχει δώσει τέτοια δείγματα. Δεύτερον, Λουκά, συμβουλές δεν δίνεις αλλά υπόγειες απειλές για να πετύχεις αυτό που θέλεις δεν έχεις πρόβλημα να δώσεις.... Για μένα μεγάλο φάουλ! Την Εύα θεωρεί ότι την προστατεύει κρύβοντας της ο ίδιος πράγματα και πείθοντας και άλλους να κάνουν το ίδιο? Ωραία προστασία... να μου λείπει!


Το έχω πει και γω πως αυτή η συμβουλή είναι πέρα για πέρα παράλογη!!!



- Στέφανος: δεν του άλλαξε γνώμη ούτε το υπερηχογράφημα, ούτε ο Λουκάς... μη γελιόμαστε! Στη σκηνή με την Μελίτα εγώ κατάλαβα ότι ξέρει ότι καταβάθος δεν πρόκειται να μιλήσει στην Εύα.... αυτό μου έβγαλε! Θα το ήθελε αλλά δεν.... Στον Λουκά μέσα σε ένα λεπτό είπε ότι αγαπάει την Εύα και την Μελίτα! Άκυροςςςςςς....


Δυστυχώς και γω αυτή την εντύπωση έχω.Θέλω να είμαι αντικειμενική και νομίζω πως όντως από πριν φαινόταν πως δεν θα το έκανε,απλά ο Λουκάς ήταν η αφορμή.



- Πέτρος: αποφάσισε ότι ο Στέφανος πρέπει να παντρευτεί την Εύα για το καλό της κόρης του? επειδή τον συμφέρει κιόλας? άρα???? ε ας σπρώξουμε και τον Μάνο στη Μελίτα.... τι πειράζει που την έχει προδώσει, κακομεταχειριστεί, που είναι λαμόγιο? δεν είναι εχθρός του.... Επίσης να μου λείπει!


Μεγάλη αλήθεια!Μυαλό δεν έβαλε ο Πετράκης ακόμα?Δεν θυμάται πως φέρθηκε ο Μάνος στο παιδί του και τον θέλει να ξαναείναι μαζί της?



- Κάτι περίεργο μου βγάζει και η Αντιγονίτσα.... παίζει ο Στέφανος να μην είναι γιος της?


Το έχω ξαναπέι!Και γω πιστεύω πως κάποια λαμογιά βρωμάει εδώ!Κάτι παίζει με την Αντιγονίτσα και όντως παίζει να μην είναι παιδί της ο Στεφανος!



- Η Εύα θα κάνει πρόταση γάμου στον Στέφανο με κλάματα? Φάουλ το βρίσκω...

- Μου αρέσει που έλεγε η Μελίτα ότι θα τα αντιμετωπίσει όλα μαζί με τον Στέφανο! Μόνη της εντελώς θα είναι... Ο Στεφανάκος δεν θα αναλάβει καμία ευθύνη πιστεύω....

- Αυτό με τα χέρια σήμερα τι ήταν? Επιδημία έπεσε? Ζουμ στα πλεγμένα χέρια Στέφανου-Μελίτας, Εύας-Στέφανου, Εύας-Νικόλα (αυτό το τελευταίο, και όλη η συνάντηση πολύ περίεργα μου φαίνονται!).... Ε ας πιαστούμε από τα χέρια παιδιά... το έχει η μέρα!

- Χάαααααλια το χρυσό μπουφάν την Μαρίλιας.....


καλέεεεεεε........ πόσα έγραψα? affraid
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Τρι Φεβ 02, 2010 9:45 pm

Πωωωωωωω εχει να φαει πικρα η Μελιτα αυριο!!!!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τρι Φεβ 02, 2010 9:52 pm

η σκηνή της Εύας-Στέφανου στον υπέρηχο θεική ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ
αναλυτικός σχολιασμός αύριο
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τρι Φεβ 02, 2010 10:35 pm

Clarabelle έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:Δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο από την σκηνή του Στέφανου και της Εύας στον Υπέρηχο! Υπέροχη με έναν Αλέξανδρο Σταύρου σε μεγάλα κέφια!
Είναι πολύ ταιριαστοί κατά την ταπεινή μου άποψη και για ακόμα μια φορά φαίνεται ότι υπάρχει αγάπη μεταξύ τους!!!


Αγαπητή μου συμφωνώ και επαυξάνω.
Υπέροχη σκηνή Love!


ΣΥΜΦΩΝΩ!! Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ!! Love! ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΕΛΙΚΑ!! Love!

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΩ!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Φεβ 02, 2010 11:00 pm

Τελικά είναι τραγικό έτσι όπως έχει καταντήσει η σειρά :x . Περιμένω πως και πως καμιά σκηνή με Νικόλα και Δάφνη για να χαρούμε και λίγο Palamakia . Anyway μόνο και μόνο για την σκηνή με το γκομενάκι gelio ψήφισα μέτριο Siga... και πολύ του είναι :wink2: .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Φεβ 02, 2010 11:01 pm

ΣΗΜΕΡΑ ΨΗΦΙΣΑ ΚΑΛΟ ΔΕΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ !!!
ΜΕΛΙΤΑ= ποπο δευτερη φορα που χαιρονταν !! αλλα λογαριαζε χωρις το ξενοδοχο (στεφανος) !!μ'αρεσει που υποστηριζει στην νορα της αποψεις της και καλα κανει εφοσον τον αγαπαει και δεν μπηκε αναμεσα σε καμια σχεση τωρα γιατι να μην τον διεκδικησει !!
ΝΟΡΑ=η καημενη στεναχορηθηκα :( της κοπηκε αποτομα η χαρα ! γιατι αφου τον αγαπει τον μουργο και τι να κανει!
ΛΟΥΚΑ=τη ηταν αυτο που πεταξε σημερα !!γιατι μου κανει πες καλε επιτελους τι νιωθεις τι της πετας τις σποντες κουκλη μου αχ !! ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΜΕΣΑΑΑ!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τρι Φεβ 02, 2010 11:07 pm

Βαρέθηκα κάθε μέρα να λέω τα ίδια....
Για'μένα το guest της κυριούλας στο κυλικείο τα έσπαγε απλά. : respect :
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Φεβ 02, 2010 11:53 pm

anna90 έγραψε:
zimotari έγραψε:Ο Α.Σταυρου και η Φαιη Ξυλα πραγματικα εχουν χημεια.Οσο αφορα τις εξελιξεις την απολυτη ευθυνη για μενα την εχει ο Στεφανος.Αν θυμαμαι καλα δικη του ειναι και η φραση ''για σενα η πορτα θα ειναι παντα ανοιχτη''.Εκεινος εχει το καρπουζι εκεινος και το μαχαιρι.Και το γεγονος οτι η Ευα εχει αισθηματα ακομα για τον Μανο δεν δικαιολογει αυτα που θα συμβουν, ουτε και Στεφανο-Μελιτα.Το οτι αποφασισε τη δεδομενη στιγμη να κινηθει περισσοτερο με βαση τη λογικη δεν την κανει κατακριτεα ουτε σημαινει οτι δεν εχει συναισθηματα και για τον Στεφανο.Στο κατω κατω ο Στεφανος γνωριζει τι συμβαινει μεταξυ Μανου και Ευας και οτι κατα βαθος εκεινη παντα θα τον αγαπα.Σε αντιθεση η Ευα καλειται να παρει μια τοσο σοβαρη υποθεση χωρις να εχει πληρη εικονα,χωρις να γνωριζει τι παιζεται πισω της (εδω που τα λεμε ουτε οι επιστηθιοι φιλοι της δεν της ανοιγουν τα ματια).Παντως θα ηθελα καποια στιγμη η Ευα να απεχει και απο Μανο και απο Στεφανο για να δω τοτε ποιες θα ειναι οι επιλογες της Μελιτας οσο αφορα τον ερωτικο τομεα.Βεβαια κατα την γνωμη μου για να βρει η Ευα τον ιδανικο συντροφο (εννοειται περα Μανου-Στεφανου)θα πρεπει να αλλαξει χωρα και ακομα καλυτερα πλανητη γιατι διαφορετικα μπορει το νεο αμορε να ερθει προσωπο με προσωπο με την Μελιτα και εκεινη να κεραυνοβοληθει,να πεσει στα πατωματα απο τη σφοδροτητα του ερωτος και μετα η συνεχεια....γνωστη huhu Η Ευα θα κατηγορειται(γραφικο πλεον) οτι καταστρεφει τις ζωες των αλλων,επεμβαινει στις ζωες των αλλων καθως και για τα ακολουθα:την οικονομικη κριση,την ανεργια,τη γριππη ,το μεσανατολικο, το κυπριακο και τον αφανισμο της Καρετα-Καρετα.Επισης ενω ολοι οι αλλοι γυρω της ειναι ταπεινα χαμομηλακια και απολυτα ειλικρινεις εκεινη ειναι μια γυνη πανουργα,ποταπη, κακια, προσφατως δε και γρια. lol!



ΥΓ.1 ΕΥΑΡΑ εμεις οι οπαδοι σου (που ειμαστε και πολλοι) παντοτε μαζι σου Opados Μετα την αποβολη σε θελω bitch .Στα χαρακωματα και στις επαλξεις.


ΥΓ.2 Λουκα πολυ συντηρητικος προεκυψες.Εκσυγχρονισου λιγο να παει και το εργακι παρακατω γιατι ειπαμε εχω υπομονη αλλα δεν ειμαι και γαιδαρα gmt
Συμφωνώ απόλυτα....!!!! : respect :
Και φυσικά εκτός του ότι ο Στέφανος είχε ΤΙΣ ευκαιρίες να κλείσει την πόρτα στην Εύα και δεν το έκανε, η Εύα αύριο δεν του βάζει το μαχαίρι στο λαιμό...
Του λέει ΑΝ η πόρτα είναι ακόμα ανοικτή ΑΝ το θέλεις ΑΝ δεν υπάρχει κάτι άλλο ΑΝ ΑΝ ΑΝ..... και αυτός της περνάει δαχτυλίδι και της λέει θέλω να σε παντρευτώ...
Στέφανεεεεεεεεεεεε... xastouki Impatient Tigania Ksilo

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας. Μιά παρατήρηση ο Στέφανος κόλλησε από την Μελίτα και αφήνει ανοικτές τις πόρτες χιχιχιχιχιχιχι.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Τρι Φεβ 02, 2010 11:59 pm

Ας σχολιασω και εγω κατι με τη σειρα μου.
Πρωτα απο ολα θα πω,οτι χαρηκα που τα μουτρα της Μελιτας εγιναν ''κρεας''!!Με συγχωρειτε αλλα καιρο τα μαζευα!!!
Η Ευα ΘΕΑ,ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ!Και πανω απο ολα κυρια!!
Οχι σαν τη Μελιτα που δεν μπηκε αναμεσα στο ζευγαρι (βλ.Στεφανος & Ευα) αλλα κατα τα αλλα μια χαρα φιλιοτανε μαζι του και μια χαρα του ελεγε οτι νιωθει πραγματα για εκεινον και μια χαρα τον καλουσε μες τη νυχτα και την κακοκαιρια να του πει δηθεν για τον πατερα της και για οτι την ταλανιζε!!! cake
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ
Συκινηθηκα ΠΑΡΑ πολυ στον υπερηχο!Δεν το περιμενα αλλα ηταν η καλυτερη σκηνη του επεισοδιου και η πιο συγκινητικη και ΟΧΙ δεν ειμαι Στεφευικη αλλα ουδετερη!Η σκηνη ηταν υπεροχη!Βεβαια το περιμενα απο Ξυλα-Σταυρου που ηταν και ειναι απο τα καλυτερα διδυμα στη σειρα!!
Η Ευα ελαμπε και το καταχαρηκα!Και κατι αλλο!Εκει που η Μελιτα ειπε στο Στεφανο οτι θελει να ανακοινωσουν τον απολυτο σας φανηκε να χαρηκε;;;;Γιατι εγω ειδα ενα Στεφανο να της υπενθυμιζει τις μπορες που θα ξεσπασουν και να πολλαπλασιαζει τα προβληματα..και τα εμποδια αν παραδεχτουν σε ολους τη σχεση τους.
Καλα ειδικα εκει που η Μελιτα ελεγε στη Νορα οτι η ΔΕΝ μπηκε σφηνα στη σχεση του Στεφανου και της Ευας εβαλα τη γιαγια μου να θαψει λιγο την Ξενια απο τη ''Ζωη της αλλης'' που της εχει αχτι για να μην την ακουω!!! maaaad
Ομολογουμενως καταφερα να χασω την περισσοτερη σκηνη.
Γενικα σε ολη τη σκηνη κοιτουσα τη Μελιτα με τετοιο βλεμα Ksilo που η γιαγια μου με κοιτουσε καλα καλα λες κι ημουν απο τον πλανητη Κρονο!!
Και στο καπακι λες και δεν μου εφταναν ολα τα αλλα σκαει μυτη και η ερωτηση της γιαγιας μου ''Τελικα ο Στρατος με ποια θα ειναι;;Με τη Βαρβαρα (ετσι λεει τη Μελιτα τωρα πως της κολλησε ουτε που ξερω!!) ?
Κι εγω τι να απαντουσα!!Οτι θα παντρευτει την Ευα αλλα θα θελει τη Μελιτα και θα τρεχει τα βραδια στην αγγαλια της και πως πανω απο ολα ΔΕΝ ειναι Μανος!!! wall cake

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΥΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ
Εγω την Ευα δεν την κατηγορω στο οτι πηγε και ειπε στο Στεφανο οτι γυρισε.Οταν ο αλλος σου λεει παντα θα σου χω την πορτα μου ανοιχτη που να φανταστεις οτι αυτος ο ανθρωπος που στο λεει θα σου χει την πορτα του ανοιχτη αλλα θα την εχει και στην πρωην του πρωην σου /S !!

Κι εσυ ρε φιλε κλεισε καμια πορτα!Πουντιασαμε!!


ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ Η ΕΥΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αυτα απο μενα προς το παρον.


konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 03, 2010 12:15 am

Ας απλώσω και γω την προικούλα μου για πρώτη φορά και αν είναι καλή (περιμένω γνώμες) θα ξανακάνω!

Και θα ξεκινήσω με τη σκηνή Μελίτας-Στέφανου

Στεφ: Είσαι σίγουρη Μελίτα μου;
Μελ: Είμαι απολύτως σίγουρη, Στέφανε μου..
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ…..

Στεφ: Κι αλλοι; Θα στην πέσουν και δεν θες να τους χάσεις..Είσαι έτοιμη να τους αντιμετωπίσεις;
ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΗΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΙ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗ ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ !!!

Μελ: Μαζί θα παλέψουμε
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!! ΤΩΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ..και στο καπακι ο Στεφ: και γω αυτό πιστεύω
ΒΟΥΛΟΜΕΝΟ ΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ!! ΧΙΧΙ ΤΑ ΛΕΓΑ!!!

ΣΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΠΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ!

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΣΤΑ 18 ΤΗΣ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΟ ΩΡΙΜΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ….ΕΕΕ ΑΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ .ΕΥΓΕ ΑΓΓΕΛΑ!!!

Λουκάς-Νόρα

Α ρε Λουκά !!! 1 χαρά δίνεις 100 λύπες σπέρνεις……
Πάντως παρότι ήταν αστεία η σκηνή με τη σοκολάτα εγώ γιατί δεν γέλασα;;;;;;;
Γυναίκα στο κυλικείο: Τώρα φάτη μόνος σου.
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΕΣ ΛΟΥΣΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!

Στέφανος-Εύα
Η σιωπή μίλησε γι αυτούς!!! Απλά ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!

Όσο για την σκηνή Μελίτα-Αμαλία ένα έχω να πω: ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΑΛΛΟΠΑΡΜΕΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ gelio !!!!!!!

Στέφανος-Εύα στην καφετέρια
Στεφ: Εγώ είμαι αποφασισμένος να σβήσω το παρελθόν μου. Δεν θέλω να το αγγίξει καμμία παλία αμαρτία.
ΣΤΕΦΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΟΙΤΑ .ΣΤΙΣ ΤΩΡΙΝΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΕΙΣ.

ΟΙ 2 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ (στο μακρινό μέλλον) ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ
Ηθικό δίδαγμα: ο Έρωτας καταστρέφει….(τα σχόλια δικά σας).


Τουλάχιστον, η Μελίτα αγαπάει και είναι ερωτευμένη με το Στέφανο.
Ενώ ο πέρα δώθε με παίρνει ο άνεμος(Στέφανος) αγαπάει την Εύα ,αλλά είναι ερωτεύμενος με τη Μελίτα. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ lol! !!!!!!!!!!!

Λουκάς-Νικόλας
Νικ: αυτή θα σε απομακρύνει απο τη Νόρα βήμα-βήμα
ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΑΚΡΥ-ΔΑΚΡΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΜΑ!

ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ….
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΦΩΤΟ!

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Snapshot20100203000512

Νόρα-Εύα-Δάφνη-Καυτοί καφέδες
Και το ταξίδι της Δάφνης στον πλανήτη Goofy συνεχίζεται…
gelio ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΥΦ ,ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΩΧ ,ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ!!! (όποια κατάλαβε κατάλαβε).

Λουκάς-Νόρα
Λουκάς: Ή ένας ακόμα έρωτας θα θαφτεί στα έγκατα της γης….

ΛΟΥΚΑ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΣΑΙ 20 ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΠΑΣ!!!
ΕΜ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ!!!


Σ αυτή τη σκηνή φαινόταν οτί ο Λουκάς είναι απελπισμένος και παλεύει με τα πρέπει και τα θέλω….

ΛΟΥΚΑ ΟΜΩΣ ΞΥΠΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!!!!
Grrr gmt Και μετά στο σπίτι για αλλό πήγε ο Λουκάς, για άλλα είπανε στο τέλος κουλουβάχατα τα καναν.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ !!!!
ΘΕΛΩ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑ !!!
ΟΥΤΕ ΑΛΛΟ ΓΕΛΙΟ ΟΥΤΕ ΑΛΛΑ ΔΑΚΡΥΑ!!!


Πέτρος-Αμαλία Θ-Ε-Ο-Ι!!!!!!!!!!
: respect : Οι ατακαδόροι!!!!
: respect : Ένα μόνο στυλιστικό σχολιάκι …σηκώστε πια τον κ.Κατρανίδη από την καρέκλα. Έλεος πια στα περισσότερα γυρίσματα είναι πίσω από το γραφείο!!

Δάφνη-Νικόλας
Η χαρούνμενη σκηνή του επεισοδίου!!!
Μου άνοιξαν και την όρεξη να πάω σε ταβερνούλα(όσες ξέρουν από Θεσσαλονίκη πλατεία Άθωνος)!!!
Το μαλλί της Δάφνης όμως μην από την πλέξούδα περάσουμε στην κοτσίδα καμμιά 20 επεισόδια δεν θα το αντέξω.

Πέτρος-Μάνος
Ρε Πετράν σε τραβάει η Δάφνη προς τον πλανήτη Goofy;;;;;;;;;! xaxa

Εύα-Στέφανος
Εύα: δεν με περίμενες ε;;;;;;
ΛΟΓΙΚΟ, ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΝΥΧΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΥΕΟΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΚΕΙ!!!!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.


Εύα: κάποτε σου χα πει πως αν ποτέ αποφασίσω να γυρίσω θα σπάσω την πόρτα και θα μπω.
ΟΠΑ !!!! ΕΙΠΑΜΕ ΡΕ ΕΥΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΧΙΚΗ!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΜΟΝΟ, ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΧΕ ΠΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗ!!!!
ΜΠΕΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ!!!!!!!!!!


ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ Ο% ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.
ΙΣΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑΜΕ 4 (ΑΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΚΑΛΑ )ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΦΕΙΝΗ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΞΟΥΜΕ
!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Φεβ 03, 2010 12:17 am

Νίκη έγραψες λέμε!!!!! Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Φεβ 03, 2010 12:19 am

Νίκη έγραψες. Η φώτο του Λουκά απίστευτη...
Να γράφεις και συ σεντονάκια :)
Και ναι ,ας σηκώσουν και λίγο τον Πετραν, όλο καθισμένο τον έχουν
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Τετ Φεβ 03, 2010 12:26 am

nikidanis έγραψε:Ας απλώσω και γω την προικούλα μου για πρώτη φορά και αν είναι καλή (περιμένω γνώμες) θα ξανακάνω!

Και θα ξεκινήσω με τη σκηνή Μελίτας-Στέφανου

Στεφ: Είσαι σίγουρη Μελίτα μου;
Μελ: Είμαι απολύτως σίγουρη, Στέφανε μου..
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ…..

Στεφ: Κι αλλοι; Θα στην πέσουν και δεν θες να τους χάσεις..Είσαι έτοιμη να τους αντιμετωπίσεις;
ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΗΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΙ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗ ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ !!!

Μελ: Μαζί θα παλέψουμε
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!! ΤΩΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ..και στο καπακι ο Στεφ: και γω αυτό πιστεύω
ΒΟΥΛΟΜΕΝΟ ΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ!! ΧΙΧΙ ΤΑ ΛΕΓΑ!!!

ΣΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΠΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ!

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΣΤΑ 18 ΤΗΣ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΟ ΩΡΙΜΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ….ΕΕΕ ΑΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ .ΕΥΓΕ ΑΓΓΕΛΑ!!!

Λουκάς-Νόρα

Α ρε Λουκά !!! 1 χαρά δίνεις 100 λύπες σπέρνεις……
Πάντως παρότι ήταν αστεία η σκηνή με τη σοκολάτα εγώ γιατί δεν γέλασα;;;;;;;
Γυναίκα στο κυλικείο: Τώρα φάτη μόνος σου.
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΕΣ ΛΟΥΣΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!

Στέφανος-Εύα
Η σιωπή μίλησε γι αυτούς!!! Απλά ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!

Όσο για την σκηνή Μελίτα-Αμαλία ένα έχω να πω: ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΑΛΛΟΠΑΡΜΕΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ gelio !!!!!!!

Στέφανος-Εύα στην καφετέρια
Στεφ: Εγώ είμαι αποφασισμένος να σβήσω το παρελθόν μου. Δεν θέλω να το αγγίξει καμμία παλία αμαρτία.
ΣΤΕΦΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΟΙΤΑ .ΣΤΙΣ ΤΩΡΙΝΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΕΙΣ.

ΟΙ 2 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ (στο μακρινό μέλλον) ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ
Ηθικό δίδαγμα: ο Έρωτας καταστρέφει….(τα σχόλια δικά σας).


Τουλάχιστον, η Μελίτα αγαπάει και είναι ερωτευμένη με το Στέφανο.
Ενώ ο πέρα δώθε με παίρνει ο άνεμος(Στέφανος) αγαπάει την Εύα ,αλλά είναι ερωτεύμενος με τη Μελίτα. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ lol! !!!!!!!!!!!

Λουκάς-Νικόλας
Νικ: αυτή θα σε απομακρύνει απο τη Νόρα βήμα-βήμα
ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΑΚΡΥ-ΔΑΚΡΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΜΑ!

ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ….
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΦΩΤΟ!

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Snapshot20100203000512

Νόρα-Εύα-Δάφνη-Καυτοί καφέδες
Και το ταξίδι της Δάφνης στον πλανήτη Goofy συνεχίζεται…
gelio ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΥΦ ,ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΩΧ ,ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ!!! (όποια κατάλαβε κατάλαβε).

Λουκάς-Νόρα
Λουκάς: Ή ένας ακόμα έρωτας θα θαφτεί στα έγκατα της γης….

ΛΟΥΚΑ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΣΑΙ 20 ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΠΑΣ!!!
ΕΜ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ!!!


Σ αυτή τη σκηνή φαινόταν οτί ο Λουκάς είναι απελπισμένος και παλεύει με τα πρέπει και τα θέλω….

ΛΟΥΚΑ ΟΜΩΣ ΞΥΠΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!!!!
Grrr gmt Και μετά στο σπίτι για αλλό πήγε ο Λουκάς, για άλλα είπανε στο τέλος κουλουβάχατα τα καναν.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ !!!!
ΘΕΛΩ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑ !!!
ΟΥΤΕ ΑΛΛΟ ΓΕΛΙΟ ΟΥΤΕ ΑΛΛΑ ΔΑΚΡΥΑ!!!


Πέτρος-Αμαλία Θ-Ε-Ο-Ι!!!!!!!!!!
: respect : Οι ατακαδόροι!!!!
: respect : Ένα μόνο στυλιστικό σχολιάκι …σηκώστε πια τον κ.Κατρανίδη από την καρέκλα. Έλεος πια στα περισσότερα γυρίσματα είναι πίσω από το γραφείο!!

Δάφνη-Νικόλας
Η χαρούνμενη σκηνή του επεισοδίου!!!
Μου άνοιξαν και την όρεξη να πάω σε ταβερνούλα(όσες ξέρουν από Θεσσαλονίκη πλατεία Άθωνος)!!!
Το μαλλί της Δάφνης όμως μην από την πλέξούδα περάσουμε στην κοτσίδα καμμιά 20 επεισόδια δεν θα το αντέξω.

Πέτρος-Μάνος
Ρε Πετράν σε τραβάει η Δάφνη προς τον πλανήτη Goofy;;;;;;;;;! xaxa

Εύα-Στέφανος
Εύα: δεν με περίμενες ε;;;;;;
ΛΟΓΙΚΟ, ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΝΥΧΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΥΕΟΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΚΕΙ!!!!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.


Εύα: κάποτε σου χα πει πως αν ποτέ αποφασίσω να γυρίσω θα σπάσω την πόρτα και θα μπω.
ΟΠΑ !!!! ΕΙΠΑΜΕ ΡΕ ΕΥΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΧΙΚΗ!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΜΟΝΟ, ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΧΕ ΠΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗ!!!!
ΜΠΕΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ!!!!!!!!!!


ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ Ο% ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.
ΙΣΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑΜΕ 4 (ΑΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΚΑΛΑ )ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΦΕΙΝΗ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΞΟΥΜΕ
!!!



ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!!!! : respect : ΘΕΙΚΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ!!!! ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ!!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Φεβ 03, 2010 12:55 am

nikidanis έγραψε:Ας απλώσω και γω την προικούλα μου για πρώτη φορά και αν είναι καλή (περιμένω γνώμες) θα ξανακάνω!

Και θα ξεκινήσω με τη σκηνή Μελίτας-Στέφανου

Στεφ: Είσαι σίγουρη Μελίτα μου;
Μελ: Είμαι απολύτως σίγουρη, Στέφανε μου..
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ…..

Στεφ: Κι αλλοι; Θα στην πέσουν και δεν θες να τους χάσεις..Είσαι έτοιμη να τους αντιμετωπίσεις;
ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΗΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΙ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗ ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ !!!

Μελ: Μαζί θα παλέψουμε
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!! ΤΩΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ..και στο καπακι ο Στεφ: και γω αυτό πιστεύω
ΒΟΥΛΟΜΕΝΟ ΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ!! ΧΙΧΙ ΤΑ ΛΕΓΑ!!!

ΣΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΠΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ!

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΣΤΑ 18 ΤΗΣ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΟ ΩΡΙΜΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ….ΕΕΕ ΑΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ .ΕΥΓΕ ΑΓΓΕΛΑ!!!

Λουκάς-Νόρα

Α ρε Λουκά !!! 1 χαρά δίνεις 100 λύπες σπέρνεις……
Πάντως παρότι ήταν αστεία η σκηνή με τη σοκολάτα εγώ γιατί δεν γέλασα;;;;;;;
Γυναίκα στο κυλικείο: Τώρα φάτη μόνος σου.
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΕΣ ΛΟΥΣΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!

Στέφανος-Εύα
Η σιωπή μίλησε γι αυτούς!!! Απλά ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!

Όσο για την σκηνή Μελίτα-Αμαλία ένα έχω να πω: ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΑΛΛΟΠΑΡΜΕΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ gelio !!!!!!!

Στέφανος-Εύα στην καφετέρια
Στεφ: Εγώ είμαι αποφασισμένος να σβήσω το παρελθόν μου. Δεν θέλω να το αγγίξει καμμία παλία αμαρτία.
ΣΤΕΦΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΟΙΤΑ .ΣΤΙΣ ΤΩΡΙΝΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΕΙΣ.

ΟΙ 2 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ (στο μακρινό μέλλον) ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ
Ηθικό δίδαγμα: ο Έρωτας καταστρέφει….(τα σχόλια δικά σας).


Τουλάχιστον, η Μελίτα αγαπάει και είναι ερωτευμένη με το Στέφανο.
Ενώ ο πέρα δώθε με παίρνει ο άνεμος(Στέφανος) αγαπάει την Εύα ,αλλά είναι ερωτεύμενος με τη Μελίτα. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ lol! !!!!!!!!!!!

Λουκάς-Νικόλας
Νικ: αυτή θα σε απομακρύνει απο τη Νόρα βήμα-βήμα
ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΑΚΡΥ-ΔΑΚΡΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΜΑ!

ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ….
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΦΩΤΟ!

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Snapshot20100203000512

Νόρα-Εύα-Δάφνη-Καυτοί καφέδες
Και το ταξίδι της Δάφνης στον πλανήτη Goofy συνεχίζεται…
gelio ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΥΦ ,ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΩΧ ,ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ!!! (όποια κατάλαβε κατάλαβε).

Λουκάς-Νόρα
Λουκάς: Ή ένας ακόμα έρωτας θα θαφτεί στα έγκατα της γης….

ΛΟΥΚΑ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΣΑΙ 20 ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΠΑΣ!!!
ΕΜ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ!!!


Σ αυτή τη σκηνή φαινόταν οτί ο Λουκάς είναι απελπισμένος και παλεύει με τα πρέπει και τα θέλω….

ΛΟΥΚΑ ΟΜΩΣ ΞΥΠΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!!!!
Grrr gmt Και μετά στο σπίτι για αλλό πήγε ο Λουκάς, για άλλα είπανε στο τέλος κουλουβάχατα τα καναν.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ !!!!
ΘΕΛΩ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑ !!!
ΟΥΤΕ ΑΛΛΟ ΓΕΛΙΟ ΟΥΤΕ ΑΛΛΑ ΔΑΚΡΥΑ!!!


Πέτρος-Αμαλία Θ-Ε-Ο-Ι!!!!!!!!!!
: respect : Οι ατακαδόροι!!!!
: respect : Ένα μόνο στυλιστικό σχολιάκι …σηκώστε πια τον κ.Κατρανίδη από την καρέκλα. Έλεος πια στα περισσότερα γυρίσματα είναι πίσω από το γραφείο!!

Δάφνη-Νικόλας
Η χαρούνμενη σκηνή του επεισοδίου!!!
Μου άνοιξαν και την όρεξη να πάω σε ταβερνούλα(όσες ξέρουν από Θεσσαλονίκη πλατεία Άθωνος)!!!
Το μαλλί της Δάφνης όμως μην από την πλέξούδα περάσουμε στην κοτσίδα καμμιά 20 επεισόδια δεν θα το αντέξω.

Πέτρος-Μάνος
Ρε Πετράν σε τραβάει η Δάφνη προς τον πλανήτη Goofy;;;;;;;;;! xaxa

Εύα-Στέφανος
Εύα: δεν με περίμενες ε;;;;;;
ΛΟΓΙΚΟ, ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΝΥΧΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΥΕΟΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΚΕΙ!!!!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.


Εύα: κάποτε σου χα πει πως αν ποτέ αποφασίσω να γυρίσω θα σπάσω την πόρτα και θα μπω.
ΟΠΑ !!!! ΕΙΠΑΜΕ ΡΕ ΕΥΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΧΙΚΗ!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΜΟΝΟ, ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΧΕ ΠΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗ!!!!
ΜΠΕΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ!!!!!!!!!!


ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ Ο% ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.
ΙΣΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑΜΕ 4 (ΑΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΚΑΛΑ )ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΦΕΙΝΗ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΞΟΥΜΕ
!!!

Πολυ ωραιος σχολιασμος συνονοματη.Και αυριο ετσι;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 03, 2010 1:10 am


Νίκη μου ο σχολιασμός σου σούπερ.Palamakia
Περιμένουμε και συνέχεια όχι μια φορά και τέλος.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Φεβ 03, 2010 1:13 am

aggeliki έγραψε:
nikidanis έγραψε:Ας απλώσω και γω την προικούλα μου για πρώτη φορά και αν είναι καλή (περιμένω γνώμες) θα ξανακάνω!

Και θα ξεκινήσω με τη σκηνή Μελίτας-Στέφανου

Στεφ: Είσαι σίγουρη Μελίτα μου;
Μελ: Είμαι απολύτως σίγουρη, Στέφανε μου..
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ…..

Στεφ: Κι αλλοι; Θα στην πέσουν και δεν θες να τους χάσεις..Είσαι έτοιμη να τους αντιμετωπίσεις;
ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΗΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΙ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗ ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ ΜΑΝΑ ΤΗΣ !!!

Μελ: Μαζί θα παλέψουμε
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!! ΤΩΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΤΩΡΑ..και στο καπακι ο Στεφ: και γω αυτό πιστεύω
ΒΟΥΛΟΜΕΝΟ ΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ!! ΧΙΧΙ ΤΑ ΛΕΓΑ!!!

ΣΤΑ 2 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΠΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΙ!

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΣΤΑ 18 ΤΗΣ ΝΑ ΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΟ ΩΡΙΜΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΓΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ….ΕΕΕ ΑΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟ .ΕΥΓΕ ΑΓΓΕΛΑ!!!

Λουκάς-Νόρα

Α ρε Λουκά !!! 1 χαρά δίνεις 100 λύπες σπέρνεις……
Πάντως παρότι ήταν αστεία η σκηνή με τη σοκολάτα εγώ γιατί δεν γέλασα;;;;;;;
Γυναίκα στο κυλικείο: Τώρα φάτη μόνος σου.
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΕΣ ΛΟΥΣΤΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!

Στέφανος-Εύα
Η σιωπή μίλησε γι αυτούς!!! Απλά ΥΠΕΡΟΧΟΙ!!!

Όσο για την σκηνή Μελίτα-Αμαλία ένα έχω να πω: ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΑΛΛΟΠΑΡΜΕΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ gelio !!!!!!!

Στέφανος-Εύα στην καφετέρια
Στεφ: Εγώ είμαι αποφασισμένος να σβήσω το παρελθόν μου. Δεν θέλω να το αγγίξει καμμία παλία αμαρτία.
ΣΤΕΦΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΚΟΙΤΑ .ΣΤΙΣ ΤΩΡΙΝΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΝΑ ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΕΙΣ.

ΟΙ 2 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ (στο μακρινό μέλλον) ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ
Ηθικό δίδαγμα: ο Έρωτας καταστρέφει….(τα σχόλια δικά σας).


Τουλάχιστον, η Μελίτα αγαπάει και είναι ερωτευμένη με το Στέφανο.
Ενώ ο πέρα δώθε με παίρνει ο άνεμος(Στέφανος) αγαπάει την Εύα ,αλλά είναι ερωτεύμενος με τη Μελίτα. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ lol! !!!!!!!!!!!

Λουκάς-Νικόλας
Νικ: αυτή θα σε απομακρύνει απο τη Νόρα βήμα-βήμα
ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΑΚΡΥ-ΔΑΚΡΥ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΜΑ!

ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!! ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ….
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΦΩΤΟ!

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Snapshot20100203000512

Νόρα-Εύα-Δάφνη-Καυτοί καφέδες
Και το ταξίδι της Δάφνης στον πλανήτη Goofy συνεχίζεται…
gelio ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΥΦ ,ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΩΧ ,ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ!!! (όποια κατάλαβε κατάλαβε).

Λουκάς-Νόρα
Λουκάς: Ή ένας ακόμα έρωτας θα θαφτεί στα έγκατα της γης….

ΛΟΥΚΑ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΙΣΑΙ 20 ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΜΑΠΑΣ!!!
ΕΜ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ!!!


Σ αυτή τη σκηνή φαινόταν οτί ο Λουκάς είναι απελπισμένος και παλεύει με τα πρέπει και τα θέλω….

ΛΟΥΚΑ ΟΜΩΣ ΞΥΠΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!!!!
Grrr gmt Και μετά στο σπίτι για αλλό πήγε ο Λουκάς, για άλλα είπανε στο τέλος κουλουβάχατα τα καναν.
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ !!!!
ΘΕΛΩ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑ ΜΑΖΙ ΤΩΡΑ !!!
ΟΥΤΕ ΑΛΛΟ ΓΕΛΙΟ ΟΥΤΕ ΑΛΛΑ ΔΑΚΡΥΑ!!!


Πέτρος-Αμαλία Θ-Ε-Ο-Ι!!!!!!!!!!
: respect : Οι ατακαδόροι!!!!
: respect : Ένα μόνο στυλιστικό σχολιάκι …σηκώστε πια τον κ.Κατρανίδη από την καρέκλα. Έλεος πια στα περισσότερα γυρίσματα είναι πίσω από το γραφείο!!

Δάφνη-Νικόλας
Η χαρούνμενη σκηνή του επεισοδίου!!!
Μου άνοιξαν και την όρεξη να πάω σε ταβερνούλα(όσες ξέρουν από Θεσσαλονίκη πλατεία Άθωνος)!!!
Το μαλλί της Δάφνης όμως μην από την πλέξούδα περάσουμε στην κοτσίδα καμμιά 20 επεισόδια δεν θα το αντέξω.

Πέτρος-Μάνος
Ρε Πετράν σε τραβάει η Δάφνη προς τον πλανήτη Goofy;;;;;;;;;! xaxa

Εύα-Στέφανος
Εύα: δεν με περίμενες ε;;;;;;
ΛΟΓΙΚΟ, ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΝΥΧΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΥΕΟΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΚΕΙ!!!!!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.


Εύα: κάποτε σου χα πει πως αν ποτέ αποφασίσω να γυρίσω θα σπάσω την πόρτα και θα μπω.
ΟΠΑ !!!! ΕΙΠΑΜΕ ΡΕ ΕΥΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΡΧΙΚΗ!!!
ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΗΣΩ ΜΟΝΟ, ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΧΕ ΠΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗ!!!!
ΜΠΕΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ!!!!!!!!!!


ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ Ο% ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ.
ΙΣΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑΜΕ 4 (ΑΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΚΑΛΑ )ΣΚΗΝΕΣ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΜΕΤΡΗΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΦΕΙΝΗ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΥΣΤΑΞΟΥΜΕ
!!!



ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!!!! : respect : ΘΕΙΚΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ!!!! ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ!!!
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου nikidanis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : respect : τέλειος σχολιασμός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από nana Τετ Φεβ 03, 2010 9:16 am

[quote="konstantina"][b][size=16][color=darkred][font=Georgia]

Και στο καπακι λες και δεν μου εφταναν ολα τα αλλα σκαει μυτη και η ερωτηση της γιαγιας μου ''Τελικα ο Στρατος με ποια θα ειναι;;Με τη Βαρβαρα (ετσι λεει τη Μελιτα τωρα πως της κολλησε ουτε που ξερω!!) ?
Κι εγω τι να απαντουσα!!

Κωνσταντίνα όλα τα λεφτά η γιαγιά!!! gelio gelio άκου Βαρβάρα!!! gelio τέλειο!!!
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από konstantina Τετ Φεβ 03, 2010 9:32 am

χαχα!αστα!με εκανε και γελασα!!

ΥΓ.1 ΕΥΑΡΑ εμεις οι οπαδοι σου (που ειμαστε και πολλοι) παντοτε μαζι σου Opados Μετα την αποβολη σε θελω bitch .Στα χαρακωματα και στις επαλξεις.

πιο πολυ δεν θα μπορουσα να συμφωνησω μαζι σου!! : respect :

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Materialgirl Τετ Φεβ 03, 2010 10:09 am

Λουκάς και Νόρα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. Αν θέλετε να τα έχετε βρε παιδιά αλλά μην το πείτε. Ας μείνει μεταξύ μας. Δηλαδή συμβουλεύουν τη Μελίτα να έχει σχέση με το Στέφανο αλλά όχι φανερα. Στα κρυφά μην τυχόν και χάσουν τη βολή τους. Κακώς η Μελίτα εμπιστεύτηκε τη Νόρα. Την έδωσε στεγνά. Πήγε και τα πρόλαβε αμέσως στο Λουκά. Τρέξε Λουκά να κάνεις πλύση εγκεφάλου στο Στέφανο να τους χωρίσουμε. Δεν θα σας περάσει ρε *****. Που να χτυπιέστε κάτω ρε ο Στέφανος στη Μελίτα θα γυρνάει μετά από λίγο κι εσείς να κόψετε το λαιμό σας. Άι σιχτίρι πια που την έχετε δει κριτές των πάντων ***** και ανακατεύεστε παντού σαν να μην πω τι. Ότι γουστάρει ρε θα κάνει η Μελίτα. Κι από τη στιγμή που δεν ανήκει στην παρέα της φεγγαρόπτερας και δεν είναι φίλη σας δεν είναι υποχρεωμένη να απολογείται και για τίποτα. Αλλά δεν φταίει κανένας άλλος. Η Μελίτα φταίει που από την υπερβολική ανάγκη για φίλους σας έχει εξιδανικεύσει και έχει καταντήσει μια ηλίθια που απολογείται για τα προσωπικά της. Και σε ποιους παρακαλώ;;Σε μια αγέλη από χάπατα που κοιτάνε το συμφέρον τους. Σε μια ομάδα ηθικών αυτουργών σε δολοφονία που κόλλησαν τη ρετσινιά του κλέφτη σε ένα παιδί μόνο και μόνο επειδή λέει τους έκανε φάρσες και τους πείραζε. Ο Φώτης όμως δεν σας κατηγόρησε για κλέφτες. Στη Νόρα που έβαλε το γκόμενο πάνω από τον παιδικό της φίλο Νικόλα και τον κάλυψε και άφησε το Νικόλα να τραβιέται στα δικαστήρια. Εξαιτίας της Νόρας που τσίγκλιζε τον τρελό απήγαγε ο Στέλιος τη Νεφέλη. Και η Μελίτα τη συγχώρεσε.
Και θα ανακατευτούν στη ζωή της ΠΟΙΟΙ;;;Αυτοί;;;Ρε άντε πάρτε τα πτώματα σας και πάτε σε καμιά γωνιά να τα κάψετε.
Αλλά που θα πάει...θα ξυπνήσει η Μελίτα και θα τους πάρει όλους και θα τους σηκώσει. Και όχι αν είναι να έχει τέτοιυς φίλους καλύτερα να μην έχει καθόλου. Ούτε την Εύα αγαπάνε. Τη σπρώχνουν με το ζόρι σε έναν γάμο μαθηματικά καταδικασμένο σε αποτυχία. Αλλά ήθελα να ήξερα η Εύα θα ρίξει ευθύνες για την αποβολή της στους δήθεν φίλους της που ενώ ήξεραν την αλήθεια την έσπρωχναν να παντρευτεί το Στέφανο;;Ή κλασικά θα τα βάλει με τη Μελίτα η οποία στο κάτω κάτω χίλιες φορές να έλεγε την αλήθεια από αυτό το καρναβάλι. Να την πάει στο Ριο ντε Τζανείρο μήνα του μέλιτος να είναι μέσα στο κλίμα. Και ο Λουκάς κατά τα άλλα δεν μοιράζει συμβουλές...όχι απλά εκβιάζει συναισθηματικά το Στέφανο και ταυτόχρονα παρουσιάζει την Εύα σαν μέγαιρα που απο εκδίκηση αν μάθει για τη σχέση του με τη Μελίτα δεν θα τον αφήνει να δει τι παιδί του. "Αν μάθει η Εύα για σένα και τη Μελίτα θα κάνει πίσω. Και τότε θα χάσεις και την Εύα και το παιδί". Γιατί θα το χάσει το παιδί δηλαδή;;Επειδή δεν θα είναι παντρεμένοι θα του αφαιρέσει η Εύα το δικαίωμα να βλέπει το παιδί του;Τέτοια γνώμη έχεις για την φίλη σου την Εύα κύριε Λουκά μου;; Ούτε την Εύα αγαπάτε ρε. Χάπατα είστε όλοι και πάψτε πια να ανακατεύεστε παντού. Φίλοι είστε όχι κηδεμόνες των άλλων.

Η δε Εύα θύμα κι αυτή των υποτιθέμενων φίλων της. Εκμεταλλευόμενοι την ανασφάλειά της την χειραγωγούν κανονικότατα. Πήγε κι αυτή 33 χρονών γυναίκα να κάνει γκάλοπ αν θα παντρευτεί ή όχι και να ζητήσει τη βοήθεια του κοινού.

Όσο για το Στέφανο...τι να πω...χειρότερος και από το Μάνο. Δεν πειράζει αγόρι μου. Άντε στα τσακίδια και παντρέψου την Εύα. Κάνε το χατήρι της μαμάκας σου. Καλά να πάθεις ρε γελοίε. Έτσι αγόρι μου. Παντρέψου να δεις τη γλύκα.
Και έλεος πια. Ας πάψουν να παρουσιάζουν τη Μελίτα σαν κακέκτυπο της Εύας. Αυτή δεν είναι η αυθεντική Μελίτα αλλά μια καρικατούρα της Μελίτας που έπλασαν οι σεναριογράφοι μήπως και πέσει στα μάτια μας. Ας τους πει κάποιος ότι δεν πιάνει το κολπάκι. Η Μελία πρέπει επιτέλους να σκληρύνει και να καταλάβει ότι κανείς από όλα αυτά τα παράσιτα που της παριστάνουν τους φίλους δεν ενδιαφέρονται για την ευτυχία της. Και να στείλει το Στέφανο στον αγύριστο, όπως έκανε κάποτε με το Μάνο.

+1 προειδοποίηση για trolling & ασέβεια (1 ημέρα αποκλεισμός)
Παρακαλώ να προσέχουμε το ύφος και το λεξιλόγιό μας!!!

Παρακαλώ να μην επαναληφθεί.

Ευχαριστώ ~ KatsaroYpotheto

Materialgirl
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 294 - Ημερομηνία 02-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Φεβ 03, 2010 10:15 am

Materialgirl έγραψε:
Και έλεος πια. Ας πάψουν να παρουσιάζουν τη Μελίτα σαν κακέκτυπο της Εύας. Αυτή δεν είναι η αυθεντική Μελίτα αλλά μια καρικατούρα της Μελίτας που έπλασαν οι σεναριογράφοι μήπως και πέσει στα μάτια μας.

Nα σου θυμίσω απλώς, οτι οι σεναριογράφοι πλάθουν τους χαρακτήρες της σειράς. Η αυθεντική Μελίτα ή οποιαδήποτε Μελίτα,Ευα,Νόρα,Αμαλια,κτλ είναι δημιούργημα των σεναριογράφων. Δεν υπάρχει αυθεντική και καρικατούρα σε ένα σενάριο.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης