Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

+32
annaki
loukasnora
Jennifer
Penny
nana
PrincessRachel
elli
zwi
DESPOINA
vs116117
panda
KatsaroYpotheto
soso
almaresi
sarita
evanna
jim7
konstantina
Alexitsa
Ntinaki Agapaei Petraki
sifantid
charitomeni
nikidanis
mimi
Izabella29
loukitsa
anastasia20
anna90
hionati
filitsa
Ntinaki1
Clarabelle
36 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap24%Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 24% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap44%Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 44% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 54
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Φεβ 10, 2010 8:33 pm

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:
jim7 έγραψε:Επιτέλους ένας ΑΝΔΡΑΣ.

για ποιον μιλάμε ;;;;

Μάλλον για το Χρήστο βλέπεις εσύ κανέναν άλλο που να ξέρει τι του γίνεται;

α οκ γιατί μπερδεύτηκα σήμερα όντως έσκισε το αγόρι της Τζίνας
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Φεβ 10, 2010 8:34 pm

Παρα πολυ ωραιο το επεισοδιο σημερα..........
Αντιγονη γενικως....να τη χτυπησω μου ηρθε σημερα!Μα λυσσαξε με τις μπομπονιερες!Απαπαπα και μετα το επαιζε και θιγμενη!Για να μην σχολιασω το σκηνικο με τις κορνιζες!!!Ελεος πια δεν τη μπορω! wall

Στεφανος γενικως.....συνεχιζει να ειναι για πολλες μπατσες!!!Ψυλλιαστηκε οτι ο Μανωλακης θα μιλησει στην Ευα και γι'αυτο την επιασε αυτος πρωτος να προλαβει!Και συνεχισε να λεει οτι αυτο το γαμο τον θελει οσο τιποτα και δεν θα αφησει να τον χαλασει κανενας κλπ. κλπ και κατα τ'αλλα θελει τη Μελιτα!Ε ειναι για πολλες Fskl

Νταιζη γενικως....τι τσοκαρο ειναι αυτη η κοπελα!?Μα ειναι δυνατον να μας το παιζει ερωτευμενη με το Χρηστακη αφου εχει πει ολα αυτα και στο Λουκα και στο Ρουσσο!!!Στο κρανιο τα πηρα με αυτα που ακουγα! Threat

Νορα-Λουκας γενικως....το τι γελιο εριξα στη σκηνη με τη πλακα της Νορα δεν περιγραφεται!Ηταν μοναδικη και το υφος του Λουκα ολα τα λεφτα!!!Ομως εκει που ελιωσα ηταν οταν ο Λουκας πηγε στο σπιτι της!Ηταν απιστευτα συγκινητικη σκηνη!!!!!! Snif Υπεροχοι και οι δυο,τους θελω μαζι ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!!!!!!

Δαφνη-Νικολας....Βρε τι παθανε σημερα με την πλακα της Νορας!Ο ερμος ο Νικολακης τα ειδε ολα με αυτα που ακουσε!!!Παντως μου αρεσαν πολυ σημερα αυτοι οι δυο μαζι ειδικα στη σκηνη που τα ξαναβρηκανε! Hugg

Χρηστος......Α ρε Τζινα τυχερη,εσενα σκεφτομουνα σημερα καθως εβλεπα τις σκηνες του!Ηταν τελειος στη συζητηση με την Νταιζη αλλα το αποκορυφωμα ηταν το ζεϊμπεκικο γυρω απο τη φωτια στην παραλια!Ο Κασσανδρινος σημερα εδωσε ρεστα,το λιγοτερο ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ! : respect :

Ευτυχως σημερα δεν ειχε σχεδον καθολου Μαρουλιτα και πολυ μου αρεσε!Με κουραζει!

Το Μουσικο χαλι φοβερο με τις εναλλαγες των σκηνων και το Χρησταρα να χορευει!Και το τραγουδι τελεια επιλογη! Thumbs up Βεβαια σε καποια φαση που δειχνει το Νικολα με τη Δαφνη στο κρεβατι εγω νομιζα πως ηταν η Ευα με το Στεφανο και μεχρι να το καταλαβω μου ανεβηκε η πιεση!

Αυτα απο εμενα σημερα και περιμενω το αυριανο για τι μας το εκοψε σε πολυ καλο σημειο,γιατι θα τσακωθουν αγρια τα αγορια μας και γιατι ο Λιακουρας βλεπει τη Μαρουλιτα με τον Στεφανο!!!
Τα καλυτερα ερχονται........
:wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Φεβ 10, 2010 8:37 pm

κοριτσια συγνωμη αν δεν τις βαλω με την σειρα τις σκηνες αλλα λογω κλαματος εχω χασει αυγα και πασχαλια και ολη τη λαμπρη.Ξεκιναμε.

Μανος-Μελιτα: Μελιτακι μου δεν ξερω αν το γνωριζεις αλλα ο μανος εχει μια κορη που μενει μαζι σου την λενε νεφελη ειναι μελαχρινο πολυ γλυκο κοριτσακι.Το οποιο κοριτσακι μενει με τη μαμα του, λεμε τωρα γιατι μονο μαζι σου δεν μενει το παιδι.Αρα ο μανος εχει καθε δικαιωμα να σε ρωταει και να ανακατευεται.Και οσο για τα νευρα οτι παντρευεται η ευα του βγαλε τη σκουφια σου και βαρα με.

Στεφανος-Ευα- Κρουελα: Το πως ευχαριστηθηκα τον τροπο με τον οποιο της μιλαγε ο στεφανος δεν λεγεται.Εναι η μοναδικη σκηνη στην οποια γελασα με την ψυχη μου.Μετα βεβαια στο ευακι δεν ξερω γιατι αλλα μου θυμισε λιγο στρατο συγχωρεστε με.Ο ανθρωπος που προλαβαινει τους παντες και τα παντα.Σου λεει μια και αρχιζει να ψαχνεται ο μανος ας εχω εγω το κεφαλι μου ησυχο να καλυψω τις πομπες μου.Για να μην σχολιασω την ατακα "δεν εχω καμμια εκκρεμοτητα με το παρελθον" τι ακουω η γυναικα και μενουν τα μαλλια στην κεφαλη μου.

Ποκαχοντας γενικως: Νταιζουλιινι σαν πενταχρονο κανεις με τον λουκα.Για να μην σε χαρακτηρισω με τον Ρουσσο τον οποιο τον ευχαριστηθηκα στις ατακες του.Παντως η καρδια σου αγγιναρα.Ποσους αγαπας πια?Να δειτε που θα αποδειχτει εγγονη του γιαγκου δρακου αυτη. Εκει ομως που με εβγαλες απο τα ρουχα μου ηταν με τον χρηστο ο οποιος επιτελους αντεδρασε και μιλησε οπως επρεπε.Καλα στα ειπε να αγιασει το στομα του (αχ τζινακι μαζι σου εκλαιγα σημερα βαλαντωσα με τον παιδαρο σου)

Νικολας: Ενα μοναχα θα σχολιασω για αυτο τον τυπο.Νικολα η πολλη παρεα με τον λουκα σε χαλασε αγορι μου.Κακη επιρροη ο λουκας για να αραιωνετε λιγο.

Λουκας-Νορα (γραφειο): Δεν ξερω γιατι αλλα μου φανηκε πολυ υπερβολικο αυτο που εκανε η νορα.Και μετα ελεγε στην δαφνη οτι κανουν σαν πενταχρονα.Εσυ δηλαδη κοπελα μου με τον λουκα πως κανετε?Ασε το εχω σαν εμβρυα.

Λουκας-Νορα (σπιτι).
Ειναι η πρωτη φορα που θα σχολιασω με εμοτικον Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 94762

Ελπιζω να μην ξεχασα κατι αλλα ακομα ειμαι συναισθηματικα φορτισμενη.Εις το επανιδειν.Καλα σχολια και στις υπολοιπες.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από almaresi Τετ Φεβ 10, 2010 9:44 pm

jim7 έγραψε:Επιτέλους ένας ΑΝΔΡΑΣ.
Είσαι όμως τύπος και υπογραμμός... Η απάντησή σου περιέχει τρεις λέξεις και είναι εποικοδομητική για το θέμα συζήτησης.-

Υ.Γ.: η δική μου πάλι... ΟΧΙ
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Φεβ 10, 2010 9:45 pm

Μανος-Μελιτα: Μελιτακι μου δεν ξερω αν το γνωριζεις αλλα ο μανος εχει μια κορη που μενει μαζι σου την λενε νεφελη ειναι μελαχρινο πολυ γλυκο κοριτσακι.Το οποιο κοριτσακι μενει με τη μαμα του, λεμε τωρα γιατι μονο μαζι σου δεν μενει το παιδι.Αρα ο μανος εχει καθε δικαιωμα να σε ρωταει και να ανακατευεται.Και οσο για τα νευρα οτι παντρευεται η ευα του βγαλε τη σκουφια σου και βαρα με.

Συμφωνώ και υπερθεματίζω..Εκπλήσσομαι εντελώς με όσους είδαν το Μάνο ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΙΣΜΕΝΟ απο την ΕΡΩΤΙΚΗ του ζήλια για τη Μελίτα (Η Αμαλία δεν πιάνεται)

Αμαλία (btw)
Από μεγαλοαστή ιντριγκαδόρισσα πέρυσι : respect : ,φέτος κατέληξε Μάνα-Κατίνα.Σκετο.Και κρίμα.

Στέφανος
Ο μη Μάνος συνεχίζει ακάθεκτος το μοναχικό δρόμο προς το ειδωλό του,το οποίο και ξεπερνά καθημερινά!(Ευκολο,δεν το λες). Ωραίος ο απόλυτος.

Μελίτα
Όταν δεν (εξ)αναγκάζομαι να μπουκώνω από την κλάψα/υστερία/κατσαροσύνη της,αναγνωρίζω το δίκιο της για τον έτερο καραγκιόζη που ερωτεύτηκε. Και γίνεται βουνό σιγα-σιγά.

Δάφνη
Λογικό και απολύτως συνεπές το κρατούμενο στην Ευα.Το συγκεκριμένο φάουλ της Μεγαλειότητας αγγιξε τα όρια του ηθικού εγκληματος. Ότι η Δάφνη,όμως,το εξέφερε με αυτό το ύφος και το θυμήθηκε τώρα που η (κατόπιν δικής της συγχώρεσης ξαναφίλη της) αγωνιά κι εκείνη,φλερτάρει με τα όρια της μικροψυχίας.. Ειδικά από έναν ανθρωπο,που το μόνο που ονειρεύτηκε είναι να γίνει καλός άνθρωπος(ανεβαίνει ο πήχυς,ξέρετε).Απόλυτα λογικό,πάντως επιμένω.Και τώρα καταλαβαίνω τι (ακόμη) ισοφαρίζει η νέα περιπέτεια της Ευας. (οι άντρες ως γνωστόν,πάντα,λάδι την βγάζουν στην Εδεμ)

Ρούσσος
Άμα το χεις,το χεις.Υποκριτικό κέντημα καθημερινά.7-8 στο Μega.Συντονιστείτε.

Δάφνη-Νόρα
Τελικά,ήρθε ο πολυθρύλητος "νέος έρωτας για Δάφνη"!χαχα! : respect : : respect :

Δάφνη- Νικόλας
Αρχικά ψιλοξενέρωσα,μετα αποζημιώθηκα και με το ΠΑΡΑΠΑΝΩ. Τέλεια,λέμε!

Νόρα-Λουκάς
Το κωμικό το αποθεώνουν,το δραματικό το υπονοούν.Τρελαίνομαι και με τα δύο.Τρελαίνομαι και με τους δύο.(κι η υπομονή τελειώνει)

Χρήστος
Η α-π-ό-λύ-τ-η έκπληξη του β' κύκλου. (λέξη φετίχ).Τι να πω!!!!!!!!!!Μπράβο!

Μητροπάνος
Κολιεδάκι γρήγορα!(Στην ανάγκη πάρτε το από κανένα πρόσφατο μέλος)

Υγ.Προσεχώς,όλα τα λεφτα!!!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από sarita Τετ Φεβ 10, 2010 9:52 pm

soso έγραψε:Μανος-Μελιτα: Μελιτακι μου δεν ξερω αν το γνωριζεις αλλα ο μανος εχει μια κορη που μενει μαζι σου την λενε νεφελη ειναι μελαχρινο πολυ γλυκο κοριτσακι.Το οποιο κοριτσακι μενει με τη μαμα του, λεμε τωρα γιατι μονο μαζι σου δεν μενει το παιδι.Αρα ο μανος εχει καθε δικαιωμα να σε ρωταει και να ανακατευεται.Και οσο για τα νευρα οτι παντρευεται η ευα του βγαλε τη σκουφια σου και βαρα με.

Συμφωνώ και υπερθεματίζω..Εκπλήσσομαι εντελώς με όσους είδαν το Μάνο ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΙΣΜΕΝΟ απο την ΕΡΩΤΙΚΗ του ζήλια για τη Μελίτα (Η Αμαλία δεν πιάνεται)

Αμαλία (btw)
Από μεγαλοαστή ιντριγκαδόρισσα πέρυσι : respect : ,φέτος κατέληξε Μάνα-Κατίνα.Σκετο.Και κρίμα.

Στέφανος
Ο μη Μάνος συνεχίζει ακάθεκτος το μοναχικό δρόμο προς το ειδωλό του,το οποίο και ξεπερνά καθημερινά!(Ευκολο,δεν το λες). Ωραίος ο απόλυτος.

Μελίτα
Όταν δεν (εξ)αναγκάζομαι να μπουκώνω από την κλάψα/υστερία/κατσαροσύνη της,αναγνωρίζω το δίκιο της για τον έτερο καραγκιόζη που ερωτεύτηκε. Και γίνεται βουνό σιγα-σιγά.

Δάφνη
Λογικό και απολύτως συνεπές το κρατούμενο στην Ευα.Το συγκεκριμένο φάουλ της Μεγαλειότητας αγγιξε τα όρια του ηθικού εγκληματος. Ότι η Δάφνη,όμως,το εξέφερε με αυτό το ύφος και το θυμήθηκε τώρα που η (κατόπιν δικής της συγχώρεσης ξαναφίλη της) αγωνιά κι εκείνη,φλερτάρει με τα όρια της μικροψυχίας.. Ειδικά από έναν ανθρωπο,που το μόνο που ονειρεύτηκε είναι να γίνει καλός άνθρωπος(ανεβαίνει ο πήχυς,ξέρετε).Απόλυτα λογικό,πάντως επιμένω.Και τώρα καταλαβαίνω τι (ακόμη) ισοφαρίζει η νέα περιπέτεια της Ευας. (οι άντρες ως γνωστόν,πάντα,λάδι την βγάζουν στην Εδεμ)

Ρούσσος
Άμα το χεις,το χεις.Υποκριτικό κέντημα καθημερινά.7-8 στο Μega.Συντονιστείτε.

Δάφνη-Νόρα
Τελικά,ήρθε ο πολυθρύλητος "νέος έρωτας για Δάφνη"!χαχα! : respect : : respect :

Δάφνη- Νικόλας
Αρχικά ψιλοξενέρωσα,μετα αποζημιώθηκα και με το ΠΑΡΑΠΑΝΩ. Τέλεια,λέμε!

Νόρα-Λουκάς
Το κωμικό το αποθεώνουν,το δραματικό το υπονοούν.Τρελαίνομαι και με τα δύο.Τρελαίνομαι και με τους δύο.(κι η υπομονή τελειώνει)

Χρήστος
Η α-π-ό-λύ-τ-η έκπληξη του β' κύκλου. (λέξη φετίχ).Τι να πω!!!!!!!!!!Μπράβο!

Μητροπάνος
Κολιεδάκι γρήγορα!(Στην ανάγκη πάρτε το από κανένα πρόσφατο μέλος)

Υγ.Προσεχώς,όλα τα λεφτα!!!

Soso μου καλως ορισες στο φορουμ.Χαιρομαι που συμφωνησες μαζι μου και εννοειται οτι συμφωνω και στα δικα σου μεχρι τελεια.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 10, 2010 10:09 pm

Mετά απο 13 ώρες στη δουλειά μόλις εδέησα να δω επεισόδιο!!!

Εχω να πω τα εξής:
α) Τραβάω τα μαλλιά μου που δεν θα προλάβω να σχολιάσω!
β) Κυρίες του φόρουμ συμμαζευτείτε είπαμε μουσείο το μανάρι μου!!!
γ) Χρήστος! faint
δ) Χρήστος!!! Love!
ε) Περικλής!!! : respect :
στ) Περικλής!!!!! Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2

Και πάω για ύπνο γιατί σε λίγες ώρες πρέπει να είμαι και πάλι στο γραφείο! Καληνύχτα σας!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Τετ Φεβ 10, 2010 10:13 pm

almaresi έγραψε:
jim7 έγραψε:Επιτέλους ένας ΑΝΔΡΑΣ.
Είσαι όμως τύπος και υπογραμμός... Η απάντησή σου περιέχει τρεις λέξεις και είναι εποικοδομητική για το θέμα συζήτησης.-

Υ.Γ.: η δική μου πάλι... ΟΧΙ

Είδες πως πραγματικά τρεις λέξεις, αλλά στην ουσία μία, δημιουργεί συζήτηση. Και αυτό γιατί δυστυχώς στην σειρά τους πραγματικούς άνδρες με παντελόνια τους ψάχνουμε με το φανάρι. Α ρε Χρηστάρα. Πούσαι Κατασαρό Υποθετο; πρόσεχε γιατί βλέπω να του την πέφτουν, όχι μόνο η Νταίζη αλλά και καμιά άλλη...

Η απάντησή σου πάντως ήταν έξυπνη όπως και το υστερόγραφο.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τετ Φεβ 10, 2010 10:15 pm

anastasia20 έγραψε:Μελίτα-μάνος:αυτός ο μάνος όπου σταθεί και όπου βρεθεί διατυμπανίζει ότι θα το ψάξει και θα το βρει..άντε βρε μανωλάκη βρες το να προχωρήσουμε παρακάτω…

Νταίζη-λουκάς:τώρα αρχίζουν τα δύσκολα λουκάκο…τώρα που έδαφος χάνουμε τώρα για πες μου τι κάνουμε;;;;

Στέφανος-εύα-καρτάλω:χαχαχα….η καρτάλω επεμβαίνει παντού…μέχρι και στις μπομπονιέρες…αχαχα…καλά τους κάνει…όσο για το ότι <αυτός ο γάμος θα μείνει αξέχαστος > σε εμάς το λες;;;μόνο που θα μείνει αξέχαστος από την αρνητική του πλευρά αντιγόνη…μαύρη καθαρά Δευτέρα θα κάνουμε…θα αρχίσω να πετάω την ταραμοσαλάτα στην τηλεόραση…
Ο στέφανος προλαβαίνει…για να μην τον προλάβει ο μάνος…όσο για το ότι <ο μάνος είναι καλός ψεύτης>το ξέρεις καλά στέφανε ακολουθείς τα χνάρια του…και γνωρίζεις από προσωπική πείρα πως λέμε ένα καλό ψέμα….μπράβο αγόρι μου…μπράβο…που θέλεις και το γάμο όσο τίποτα…εγώ θυμάμαι που ήθελες όσο τίποτα να αποκαλύψεις τη σχέση σου με τη μελίτα σε όλους…αλλά μάλλον λάθος θα κάνω ε;;;λάβε το δώρο σου τώρα… Fskl

Δάφνη-νόρα:καλά ε…η δάφνη δεν την έχει συγχωρέσει την εύα ακόμα…<έτσι να δεις και εσύ τη γλύκα>…εμ..βέβαια για αυτό δεν θέλει την εύα με το μάνο…δεν την έχει και σε μεγάλη υπόληψη…

Μελίτα-αμαλία:κοίτα χαρά η αμαλία που ο μάνος ζηλεύει.…η αμαλία εκτός από το τακτ που έχει δεν είναι και χαιρέκακη… gelio

Στέφανος-καρτάλω:<κόρη του ρούσσου και κόρη του ρούσσου>φαγώθηκες μαρή…ΜΕΛΙΤΑ…τη λένε…ΜΕΛΙΤΑΑΑΑ….καλά την ατάκα του στέφανου<εγώ πρέπει να ξεπεράσω τη μελίτα και η εύα το μάνο>και με αυτά τα δεδομένα πάνε για γάμο δεν θα τη σχολιάσω παραπάνω..παρα μόνο αυτό wall

Δάφνη-νόρα-τηλεφώνημα:κρατάω μόνο τη φάτσα του νικόλα… xaxa xaxa
άτσα ζήλειες ο νικόλας…πήρε και τηλ να το εξακριβώσει…καλά η νόρα την κατέστρεψε τη δάφνη…ούτε με τη δάφνη του είπε ότι μιλούσε ούτε ο λουκάς ήταν μπροστά…πάει τους διέλυσε το γάμο…πωπω…συμφορά…ένα γάμο είχαμε σταθερό πάει και αυτός…

ηλίας-μάνος:<παρτίδα,έχασες την παρτίδα,ο καρτάλης κέρδισε,δεν μπορεί να με κερδίσει πουθενά…>έχετε χάσει τη μπάλα…μιλάμε για ανθρώπους…όχι για ένα παιχνίδι σκάκι…ΕΛΕΟΣ…δηλαδή… στο τέλος είχαμε και την απειλή του μάνου…

καρτάλω:διακόσμει το σπίτι με φωτογραφίες της εύας και του στέφανου..μη χάσει…εκτός από live θέλει να τους έχει και σε κορνίζα…<παρ’το λίζα και κάντο κορνίζα και βάλτο στην μπρίζα να κάνεις σουξέ> lol!

νταίζη-πέτρος:πόσα θέλει να μας τρελάνει η κοπελιά;;;ερωτώ πόσα;;;…ερωτεύτηκε τον πέτρο λέει…καλό και αυτό…μια χαρά της απάντησε ο πετράν…μέσα στην ειρωνεία…

νικόλας-λουκά:αλήθεια σου λέει ρε νικόλα…ξύπνα…δεν την καλύπτει σου λέει…πωπω…ζηλιαρόγατος μας βγήκε ο νικόλας…<καλά είσαι απύθμενα ηλίθιος> gelio

δάφνη-νικόλας:αμάν βρε δάφνουλα και εσύ..αν τα ακουγές εσύ αυτά τι θα έλεγες δηλαδή;;;αφού ζηλεύει το παιδί…άτιμη νόρα τους κατέστρεψες τους ανθρώπους…

νταίζη-χρήστος:πάει και στον χρήστο και του λέει ότι δε μπορεί να ζήσει χωρίς αυτόν και στο ρούσσο πριν έλεγε ότι τον ερωτεύτηκε…κοπελιά είσαι έλεος..το καταλαβαίνεις;;;ο χρήστος αγρίεψε…γιατί δεν την πάτησες κάτω βρε πουλάκι μου και εσύ…να γλιτώσει και ο λουκάς;;;
έτσι όπως έλεγε η νταίζη το <χρήστο μου>μου ήρθε στο μυαλό η νταίζη σε ελληνική ταινία και να λέει γονατιστή στο χρήστο<χρήστο μου μη με αφήνεις,χρήστο μου θα φαρμακωθώ χρήστο μου…>

δάφνη-νικόλας:αχ…μου άρεσε πολύ η σκηνή τους…μην τολμήσουν οι σεναριογράφοι να χωρίσουν και αυτούς…γιατί … Grrr
νόρα-λουκάς:αχ…και αυτοί οι 2 με συγκίνησαν…το θέλω να είσαι ευτυχισμένη κοριτσάκι>όλα τα λεφτά όπως και η αγκαλιά τους…και μετά από αυτό μας δείχνουν το γαρύφαλλο…πάει του κατσικώθηκε του λουκά…αυτό ήταν…

καλέ ο χρήστος το αγάπησε το γαρύγαλλο…ο χορός του χρήστου και το τραγούδι με τις σκηνές και τον καθένα να σκέφτεται μόνο του πολύ ωραίο σκηνοθετικά…αλλα έχουμε 8 ανθρωπους που δεν ξέρουν τι τους γίνεται..οι 4 παντρεύονται άλλον από αυτόν που θέλουν και οι άλλοι 4 μένουν μόνοι τους να κλαίνε τη μοίρα τους…και το ξαναλέω μετά από αυτό αν οι σεναριογράφοι σκέφτονται να χωρίσουν τη δάφνη με το νικόλα να το ξεχάσουν…αποτελούν μουσειακό είδος μαζί με τον καναπέ της νόρας…

ΣΤΑ ΠΡΟΣΕΧΩΣ:Ο ΗΛΙΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕΛΙΤΑ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ…ΚΑΗΚΑΜΕ..ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ ΧΑΡΙΣΜΑ ΑΥΤΟΣ…ΘΑ ΤΑ
ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΛΑ…

τελειος ο σχολιασμος σου...και συμφωνω σε ολα...απο το σημερινο μου αρεσαν τρελα=
1)η ΣΚΗΝΗ νορας-δαφνης-νικολα-λουκα...καταπληκτικοι gelio
2)το οτι ο ΝΙΚΟΛΑΣ επιτελους εδειξε να καιγεται για τη δαφνη...
3)η ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ λουκα στη νορα...
4)το χωσιμο του ¨"ΣΤΡΑΤΟΥ"-στεφανου στη μαμα και η πλαγιος καλυψη στην ευα για τα προσεχως του μανου...αντε να θυμηθουμε παλιες καλες εποχες...καλα το πως του παει αυτου του αγορου το κωμικο και το ιντριγκαδορικο μαζι δε λεγεται....μανουλιιιι...και το ματι γαριδα...αντε και να ανοιξει κανενα ρουθουνι αυριο...
5)η ΑΤΑΚΑ του στεφανου<<εγω πρεπει να ξεπερασω τη μελιτα και η ευα το μανο>>...και συμπληρωνω δε θα τα καταφερετε...ξερετε ποση βλακεια σας προσπαθω και εγω να ξεπερασω...
6)η ΜΠΗΧΤΗ της δαφνης...επιτελους γιατι η φιλη φιλη και υπερανω αλλα ποσο πια...η δαφνη ΘΥΜΑΤΑΙ τι εκανε το ευακι....συγχωρεσε μεν ,θυμαται δε...
7)χρηστος...τρομερος...και χορευει και ωραια...
Coolτο προσεχως...που λιακουρας βλεπει μελ-στεφ πιο κοντα και τραγουδα<<ψιλλοι στα αυτια μου μπηκανε πω πω πω...>>

gelio
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Φεβ 10, 2010 10:30 pm

Μπορεί χτες να κοιμήθηκα και να μην είδα το χτεσινό επεισόδιο αλλά με το σημερινό ήμουνα έτοιμος να φτάσω στο 8ο όνειρο από την βαρεμάρα . Από όλο το επεισόδιο μόνο η έκφραση του Νικόλα άξιζε xaxa που κρυφάκουγε την Δάφνη να κάνει ζουζουνιές από το τηλέφωνο τίποτα άλλο . Συγνώμη KatsaroYpotheto αλλά βρέθηκε νομίζω σοβαρή υποψηφιότητα που απειλεί το τακτ της Αμαλίας . Το λαμόγιο είπε την λαμογίνα λαμόγιο και η λαμογίνα παρεξηγήθηκε slap . Καλά το σκηνικό "αλά Κούρκουλος" στην παραλία δεν το συζητώ απλά cake . Μας δουλεύουν πολύ χοντρά μου φαίνεται : curse : maaaad . Το διαφημιστικό δεν το σχολιάζω γιατί δεν θα προλάβω να ρίχνω τις cake . Τί ηλικία υποτίθεται ότι έχουν οι χαρακτήρες ? + - 35 ? Τότε γιατί εδώ και καιρό τους περισσότερους τους έχουν κάνει να συμπεριφέρονται σαν + - 5 ?

Μέτριο και πολύ του είναι Tigania .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 10, 2010 10:32 pm

Πείτε μου αμα συμφωνειτε να παω να σκοτωσω τη Νταιζη για τους εξης λόγους:
1) αγαπαει το Χρηστο αλλα τον ταλαιπωρει....α ρε Χρησταρα ψυχη!!!
2) ερωτευτηκε το Πετρο...(τι αλλο θα ακουσω) Grrr
3)διαλεγει ομως να ζησει με το Λουκα ...και τον βασανιζει...
οπα ρε κοπελια basta !!!! Ksilo σημερα μου σπασε τα νευρα!!!!

Υ.Γ. Τζινα παμε μαζι για το ξεμαλλιασμα ....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από vs116117 Τετ Φεβ 10, 2010 10:58 pm

Το επεισόδιο σήμερα ήταν ΧΡΗΣΤΟΣ. : respect :
Χωρίς βέβαια να πηγαίνουν πίσω Δάφνη - Νικόλας (χαίρομαι που το σκηνικό έληξε αισίως μες σε ένα επεισόδιο, γιατί είχα φοβηθεί ότι θα μας τους απομακρύνουν για περισσότερο) ή Νόρα - Λουκάς. Ειδικά με τους τελευταίους κατασυγκινήθηκα, αλλά -όπως πάντα- σαν Λουκανορική τηλεθεάτρια έφτασα στην πηγή και νερό δεν ήπια. Περιορίστηκαν πάλι στα βλέμματα και τις αγκαλιές. Ουφ.... -.-
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από almaresi Τετ Φεβ 10, 2010 11:04 pm

jim7 έγραψε:
almaresi έγραψε:
jim7 έγραψε:Επιτέλους ένας ΑΝΔΡΑΣ.
Είσαι όμως τύπος και υπογραμμός... Η απάντησή σου περιέχει τρεις λέξεις και είναι εποικοδομητική για το θέμα συζήτησης.-

Υ.Γ.: η δική μου πάλι... ΟΧΙ

Είδες πως πραγματικά τρεις λέξεις, αλλά στην ουσία μία, δημιουργεί συζήτηση. Και αυτό γιατί δυστυχώς στην σειρά τους πραγματικούς άνδρες με παντελόνια τους ψάχνουμε με το φανάρι. Α ρε Χρηστάρα. Πούσαι Κατασαρό Υποθετο; πρόσεχε γιατί βλέπω να του την πέφτουν, όχι μόνο η Νταίζη αλλά και καμιά άλλη...

Η απάντησή σου πάντως ήταν έξυπνη όπως και το υστερόγραφο.
Μην την αγχώνεις βρε! Πήγε για νάνι. Και κατά 'κει πάω κι εγώ... Razz

Ευχαριστώ πολύ... Ήταν εξαιρετικά αυθόρμητη
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Φεβ 10, 2010 11:19 pm

Τέλειο το επεισόδιο!!

Λουκάς-Νόρα Τα λόγια είναι περιττά!!Αγαπώ,λατρεύω αυτό το ζευγάρι!!
Πέρυσι περίμενα με ανυπομονησία την παρέα να λύσει τα μυστήρια,να γελάει,να τσακώνεται….! Φέτος βλέπω μυστικά ΜΟΝΟ για Λουκά-Νόρα κ Εύα [αν κ το Εύακι το είχαμε χάσει λίγο] Μέσα στο μπάχαλο που τπτ δεν θυμίζει ότι αγάπησα που δεν υπάρχει φώς από πουθενά υπάρχει, ένας Λουκας ,μια Νόρα αγαπάω,νιώθω,πονάω,κλαίω γελάω μαζι τους!! Love! Love!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Ο Στέφανος τελικά λαπαδάκι μας βγήκε ο Μάνος έχει απόλυτο δίκιο,δεν μπορεί να τον κερδίσει πουθενά κ ναι,συμφωνώ ο Στέφανος μόνο με Μελίτα ταιριάζει. Ο Ρούσσος είχε πεί κάποτε ότι η Μελίτα είναι ήσυχο ποταμάκι. Ένας παθιασμένος έρωτας διυλίζει το Εγώ του ανθρώπου και τον κάνει να χάνει την ταυτότητα του,τον φτάνει στα άκρα! Δεν ξέρω αν η Εύα μπορεί να ξεπεράσει ποτέ τον Μάνο δίπλα στο Στέφανο[αν κ για μένα αυτό θα είχε πολύ ενδιαφέρον] αλλά κ ο Στέφανος ήσυχο ποταμάκι είναι[ελπίζω να κάνω λάθος] ας μείνει λοιπόν με την Μελίτα να κάνουν έρωτα κ να λένε γλυκανάλατες μ@@@@@!

Ο Χρήστος ΘΕΟΣ σήμερα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Φεβ 10, 2010 11:22 pm

Λουκάς-Νόρα καταπληκτικοί και πολύ τρυφεροί
Νικόλας-Δάφνη τέλειοι και πολύ μ'άρεσε που η ζήλεψε ο Νικόλας και φυσικά πως κατέληξε
Τέλειος ήταν και ο Χρήστο πάντως χορεύει εξαίσια!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 10, 2010 11:26 pm

DESPOINA έγραψε:Τέλειο το επεισόδιο!!

Λουκάς-Νόρα Τα λόγια είναι περιττά!!Αγαπώ,λατρεύω αυτό το ζευγάρι!!
Πέρυσι περίμενα με ανυπομονησία την παρέα να λύσει τα μυστήρια,να γελάει,να τσακώνεται….! Φέτος βλέπω μυστικά ΜΟΝΟ για Λουκά-Νόρα κ Εύα [αν κ το Εύακι το είχαμε χάσει λίγο] Μέσα στο μπάχαλο που τπτ δεν θυμίζει ότι αγάπησα που δεν υπάρχει φώς από πουθενά υπάρχει, ένας Λουκας ,μια Νόρα αγαπάω,νιώθω,πονάω,κλαίω γελάω μαζι τους!! Love! Love!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Ο Στέφανος τελικά λαπαδάκι μας βγήκε ο Μάνος έχει απόλυτο δίκιο,δεν μπορεί να τον κερδίσει πουθενά κ ναι,συμφωνώ ο Στέφανος μόνο με Μελίτα ταιριάζει. Ο Ρούσσος είχε πεί κάποτε ότι η Μελίτα είναι ήσυχο ποταμάκι. Ένας παθιασμένος έρωτας διυλίζει το Εγώ του ανθρώπου και τον κάνει να χάνει την ταυτότητα του,τον φτάνει στα άκρα! Δεν ξέρω αν η Εύα μπορεί να ξεπεράσει ποτέ τον Μάνο δίπλα στο Στέφανο[αν κ για μένα αυτό θα είχε πολύ ενδιαφέρον] αλλά κ ο Στέφανος ήσυχο ποταμάκι είναι[ελπίζω να κάνω λάθος] ας μείνει λοιπόν με την Μελίτα να κάνουν έρωτα κ να λένε γλυκανάλατες μ@@@@@!

Ο Χρήστος ΘΕΟΣ σήμερα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!


Δέσποινα συμφωνώ μαζί σου μέχρι τελείας.: respect :
Δεν υπάρχουν πια τα μυστικά που αγαπήσαμε. Αυτή την Εύα που ήταν θάλασσα απύθμενη και παρακολουθούσαμε την πορεία της τη χάσαμε. Απόμειναν πια ο Λουκάς και η Νόρα να κλαίμε να γελάμε και να αγωνιούμε μαζί τους. Απόδειξη οτι κάθε φορά που βλέπουμε μια δική τους καλή στιγμή δηλώνουμε όλοι ικανοποιημένοι.
Τι να κάνουμε η ελπίδα πεθαίνει τελευταία περιμένω οτι ίσως ξαναδώ κάποια στιγμή κάτι απ ότι αγάπησα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από elli Τετ Φεβ 10, 2010 11:43 pm

Το επεισόδιο πάλι μέτριο...αν και δεν είμαι φαν του Χρήστου σήμερα τον παραδέχομαι, πληγώθηκε αλλά φέρθηκε σαν κανονικός άντρας..όχι σαν το δικό μου το Στέφανο που σε λίγα επεισόδια μαζί με τη Μελίτα θα το στείλω και εγώ από εκεί που ήρθε...Καλά η συμπεριφορά του στην Εύα απαράδεκτη και στη Μελίτα γενικά ακόμα χειρότερη...Λέει στη μητέρα του ότι θα προσπαθήσω να ξεχάσω τη Μελίτα και η Εύα το Μάνο; Δεν ανοίγουμε έτσι σπιτικό αγόρι μου...και τι θα γίνει αν δεν ξεχάσατε; Μου φαίνεται η σειρά πήρε την κάτω βόλτα και εναποθέτω πλέον όλες μου τις ελπίδες στον Ηλία..βρε θα καταλάβει ότι μεταξύ Μελίτας-Στέφανου παίζει έρωτας μεγάλος, πόσο μάλλον μετά από αυτά που του είπε ο Μάνος ότι τον είδε να πηγαίνει βράδυ στο σπίτι της Μελίτας...αυτός θα μας βγάλει επιτέλους από αυτό το αδιέξοδο και μόλις το μάθει ο Μάνος θα γίνει χαμός... gelio

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 10, 2010 11:44 pm

να ρωτησω κατι...ο Πετρος για να εχει τοση επιμονη και να ρωταει τη Νταιζη αν ξερει για τους πινακες μηπως ο Μανος πλησιασε τη Νταιζη εξ αρχης και αυτη προδωσε το Χρηστο??? μου φαινεται περιεργο που τοσο γρηγορα καταλαβε την κομπινα με τους πινακες ο Μανος...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 10, 2010 11:49 pm

nikidanis έγραψε:να ρωτησω κατι...ο Πετρος για να εχει τοση επιμονη και να ρωταει τη Νταιζη αν ξερει για τους πινακες μηπως ο Μανος πλησιασε τη Νταιζη εξ αρχης και αυτη προδωσε το Χρηστο??? μου φαινεται περιεργο που τοσο γρηγορα καταλαβε την κομπινα με τους πινακες ο Μανος...


Νίκη δεν νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο γιατί ο Μάνος έμαθε για την Νταίζη παρακολουθώντας το Χρήστο και έτσι έμαθε και για τους πινακες.
Πάντως για μένα αν υποτεθεί οτι αυτό που παρακολουθούμε είναι και κάτι άλλο εκτός απο ανταλλαγές συντρόφων, είναι ένα ακόμη ερωτηματικό.
Δεν ξεχνάω οτι ο Χρήστος γνώρισε τη Νταίζη ψάχνοντας το παρελθόν του Οδυσσέα μετά από εντολή του Στέφανου. Που σημαίνει οτι έψαχνε τα άτομα που σχετίζονταν με τη Μελίτα. Εφόσον λοιπον υποτίθεται οτι δεν έχει κάτι κατά των κοριτσιών και δεν υπάρχει εκδίκηση γιατί έψαχνε τον περίγυρό τους;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 10, 2010 11:56 pm

Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:να ρωτησω κατι...ο Πετρος για να εχει τοση επιμονη και να ρωταει τη Νταιζη αν ξερει για τους πινακες μηπως ο Μανος πλησιασε τη Νταιζη εξ αρχης και αυτη προδωσε το Χρηστο??? μου φαινεται περιεργο που τοσο γρηγορα καταλαβε την κομπινα με τους πινακες ο Μανος...


Νίκη δεν νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο γιατί ο Μάνος έμαθε για την Νταίζη παρακολουθώντας το Χρήστο και έτσι έμαθε και για τους πινακες.
Πάντως για μένα αν υποτεθεί οτι αυτό που παρακολουθούμε είναι και κάτι άλλο εκτός απο ανταλλαγές συντρόφων, είναι ένα ακόμη ερωτηματικό.
Δεν ξεχνάω οτι ο Χρήστος γνώρισε τη Νταίζη ψάχνοντας το παρελθόν του Οδυσσέα μετά από εντολή του Στέφανου. Που σημαίνει οτι έψαχνε τα άτομα που σχετίζονταν με τη Μελίτα. Εφόσον λοιπον υποτίθεται οτι δεν έχει κάτι κατά των κοριτσιών και δεν υπάρχει εκδίκηση γιατί έψαχνε τον περίγυρό τους;



την Νταιζη ο Μανος την πρωτοειδε στην εισοδο του γραφειου του Ρουσσου , αυτο που λες ειναι οτι εμαθε οτι εχει σχεση με το Χρηστο μεσω της παρακολουθησης......
οσο για το δευτερο που λες οκ τη γνωρισε τοτε ο Χρηστος αλλα ο Στεφανος ομως απο τη στιγμη αρχικα που δεν ειχε σχεση με την Μελιτα τι να ψαξει εκει ????
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 10, 2010 11:57 pm

nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:να ρωτησω κατι...ο Πετρος για να εχει τοση επιμονη και να ρωταει τη Νταιζη αν ξερει για τους πινακες μηπως ο Μανος πλησιασε τη Νταιζη εξ αρχης και αυτη προδωσε το Χρηστο??? μου φαινεται περιεργο που τοσο γρηγορα καταλαβε την κομπινα με τους πινακες ο Μανος...


Νίκη δεν νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο γιατί ο Μάνος έμαθε για την Νταίζη παρακολουθώντας το Χρήστο και έτσι έμαθε και για τους πινακες.
Πάντως για μένα αν υποτεθεί οτι αυτό που παρακολουθούμε είναι και κάτι άλλο εκτός απο ανταλλαγές συντρόφων, είναι ένα ακόμη ερωτηματικό.
Δεν ξεχνάω οτι ο Χρήστος γνώρισε τη Νταίζη ψάχνοντας το παρελθόν του Οδυσσέα μετά από εντολή του Στέφανου. Που σημαίνει οτι έψαχνε τα άτομα που σχετίζονταν με τη Μελίτα. Εφόσον λοιπον υποτίθεται οτι δεν έχει κάτι κατά των κοριτσιών και δεν υπάρχει εκδίκηση γιατί έψαχνε τον περίγυρό τους;



την Νταιζη ο Μανος την πρωτοειδε στην εισοδο του γραφειου του Ρουσσου , αυτο που λες ειναι οτι εμαθε οτι εχει σχεση με το Χρηστο μεσω της παρακολουθησης......
οσο για το δευτερο που λες οκ τη γνωρισε τοτε ο Χρηστος αλλα ο Στεφανος ομως απο τη στιγμη αρχικα που δεν ειχε σχεση με την Μελιτα τι να ψαξει εκει ????


Σχέση δεν είχε έψαχνε όμως στοιχεία πριν καν έρθει στην Ελλάδα και αναρωτιέμαι γιατί.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Φεβ 11, 2010 12:03 am

Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:να ρωτησω κατι...ο Πετρος για να εχει τοση επιμονη και να ρωταει τη Νταιζη αν ξερει για τους πινακες μηπως ο Μανος πλησιασε τη Νταιζη εξ αρχης και αυτη προδωσε το Χρηστο??? μου φαινεται περιεργο που τοσο γρηγορα καταλαβε την κομπινα με τους πινακες ο Μανος...


Νίκη δεν νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο γιατί ο Μάνος έμαθε για την Νταίζη παρακολουθώντας το Χρήστο και έτσι έμαθε και για τους πινακες.
Πάντως για μένα αν υποτεθεί οτι αυτό που παρακολουθούμε είναι και κάτι άλλο εκτός απο ανταλλαγές συντρόφων, είναι ένα ακόμη ερωτηματικό.
Δεν ξεχνάω οτι ο Χρήστος γνώρισε τη Νταίζη ψάχνοντας το παρελθόν του Οδυσσέα μετά από εντολή του Στέφανου. Που σημαίνει οτι έψαχνε τα άτομα που σχετίζονταν με τη Μελίτα. Εφόσον λοιπον υποτίθεται οτι δεν έχει κάτι κατά των κοριτσιών και δεν υπάρχει εκδίκηση γιατί έψαχνε τον περίγυρό τους;



την Νταιζη ο Μανος την πρωτοειδε στην εισοδο του γραφειου του Ρουσσου , αυτο που λες ειναι οτι εμαθε οτι εχει σχεση με το Χρηστο μεσω της παρακολουθησης......
οσο για το δευτερο που λες οκ τη γνωρισε τοτε ο Χρηστος αλλα ο Στεφανος ομως απο τη στιγμη αρχικα που δεν ειχε σχεση με την Μελιτα τι να ψαξει εκει ????


Σχέση δεν είχε έψαχνε όμως στοιχεία πριν καν έρθει στην Ελλάδα και αναρωτιέμαι γιατί.

ελα μου ντε εκτος αν μερικα πραγματα τα πετανε ετσι στο ασχετο οι σεναριογραφοι
παντως αν εμπλεκεται η Νταιζη με το Μανο θα χει πολυ ψωμι η υποθεση..... και να μαθει ο Πετρος απο τη Νταιζη για το Μανο πωωω το ελα να δεις να ξυπνησει κανενας Αγγελος και ποιον θα πρωτομαζευουν μετα...
ο μονος χαρακτηρας απο τη σειρα που λεει καποια πραγματα μελλοντικα και γινονται ειναι ο Πετρος...
και κατι τελευταιο η Νταιζη αγαπησε το Χρηστο ερωτευτηκε το Ρουσσο και παιδευει τον Λουκα lol!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Φεβ 11, 2010 12:11 am


Σχέση δεν είχε έψαχνε όμως στοιχεία πριν καν έρθει στην Ελλάδα και αναρωτιέμαι γιατί.
[/quote]

Το πιστέυετε ότι αυτή είναι μία από τις βασικές μου απορίες;;;Το πέταξε ο Χρήστος κάποια στιγμή στο Στέφανο,κι έμεινα!Γιατί να ψάχνει το παρελθόν του Οδυσσέα και γιατί τον περίγυρο της Μελίτας;;; Από τότε μου κανε εντύπωση και δεν έχει ακόμη εξηγηθεί!
Πάντως στο τέλος του επεισοδίου που έδειξε σκηνή από καυγά,η αλήθεια είναι πως δεν με εντυπωσίασε!Το περίμενα πιο...πιο...γενικά πιο..!!! Αυριο θα χω ολοκληρωμένη εικόνα,βέβαια!Ελπίζω να ναι όσο εντυπωσιακό,..πρέπει!!

ΥγΚαι όσον αφορά το καλό μου σχόλιο για Δάνη και την ιδέα για ξεμαλλιασμα που ακολούθησε,να εξηγησω οτι δικό μου "μουσειακό" παίζει μπάλα (την αποκρούει για την ακρίβεια) και δεν πειράζω ξένα!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 11, 2010 12:23 am

soso έγραψε:
Σχέση δεν είχε έψαχνε όμως στοιχεία πριν καν έρθει στην Ελλάδα και αναρωτιέμαι γιατί.

Το πιστέυετε ότι αυτή είναι μία από τις βασικές μου απορίες;;;Το πέταξε ο Χρήστος κάποια στιγμή στο Στέφανο,κι έμεινα!Γιατί να ψάχνει το παρελθόν του Οδυσσέα και γιατί τον περίγυρο της Μελίτας;;; Από τότε μου κανε εντύπωση και δεν έχει ακόμη εξηγηθεί!
Πάντως στο τέλος του επεισοδίου που έδειξε σκηνή από καυγά,η αλήθεια είναι πως δεν με εντυπωσίασε!Το περίμενα πιο...πιο...γενικά πιο..!!! Αυριο θα χω ολοκληρωμένη εικόνα,βέβαια!Ελπίζω να ναι όσο εντυπωσιακό,..πρέπει!!

ΥγΚαι όσον αφορά το καλό μου σχόλιο για Δάνη και την ιδέα για ξεμαλλιασμα που ακολούθησε,να εξηγησω οτι δικό μου "μουσειακό" παίζει μπάλα (την αποκρούει για την ακρίβεια) και δεν πειράζω ξένα![/quote]


Αν είναι μόνο αυτή η απορία σου είσαι εντάξει. Εγώ έχω μαζέψει αρκετές.
Ας πούμε για ποιο λόγο η Αντιγόνη επιμένει για το γάμο του Στέφανου με την Εύα. Δεν το κάνει τώρα την ήθελε απ την αρχή πριν καν μάθει για τη Μελίτα. Χαίρεται γι αυτό το γάμο και σήμερα που έβαζε τις φωτογραφίες ήταν παραπάνω απο φανερό. Για ποιό λόγο είπε στο Χρήστο αν δεν γίνει ο γάμος χαθήκαμε.
Επίσης τι ακριβώς συνεργασία είχαν ο Μάνος με το Στέφανο.
Μακριά η λίστα τι να λέμε
ΥΓ Χαίρομαι που δεν χαλάμε τις καρδιές μας για τα ''μουσεία'' Τωρα αν το δικό σου είναι τερματοφύλακας πες μας σε ποιά ομάδα lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 300 - Ημερομηνία 10-02-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Πεμ Φεβ 11, 2010 12:54 am

nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:να ρωτησω κατι...ο Πετρος για να εχει τοση επιμονη και να ρωταει τη Νταιζη αν ξερει για τους πινακες μηπως ο Μανος πλησιασε τη Νταιζη εξ αρχης και αυτη προδωσε το Χρηστο??? μου φαινεται περιεργο που τοσο γρηγορα καταλαβε την κομπινα με τους πινακες ο Μανος...


Νίκη δεν νομίζω να παίζει κάτι τέτοιο γιατί ο Μάνος έμαθε για την Νταίζη παρακολουθώντας το Χρήστο και έτσι έμαθε και για τους πινακες.
Πάντως για μένα αν υποτεθεί οτι αυτό που παρακολουθούμε είναι και κάτι άλλο εκτός απο ανταλλαγές συντρόφων, είναι ένα ακόμη ερωτηματικό.
Δεν ξεχνάω οτι ο Χρήστος γνώρισε τη Νταίζη ψάχνοντας το παρελθόν του Οδυσσέα μετά από εντολή του Στέφανου. Που σημαίνει οτι έψαχνε τα άτομα που σχετίζονταν με τη Μελίτα. Εφόσον λοιπον υποτίθεται οτι δεν έχει κάτι κατά των κοριτσιών και δεν υπάρχει εκδίκηση γιατί έψαχνε τον περίγυρό τους;



την Νταιζη ο Μανος την πρωτοειδε στην εισοδο του γραφειου του Ρουσσου , αυτο που λες ειναι οτι εμαθε οτι εχει σχεση με το Χρηστο μεσω της παρακολουθησης......
οσο για το δευτερο που λες οκ τη γνωρισε τοτε ο Χρηστος αλλα ο Στεφανος ομως απο τη στιγμη αρχικα που δεν ειχε σχεση με την Μελιτα τι να ψαξει εκει ????


Σχέση δεν είχε έψαχνε όμως στοιχεία πριν καν έρθει στην Ελλάδα και αναρωτιέμαι γιατί.

ελα μου ντε εκτος αν μερικα πραγματα τα πετανε ετσι στο ασχετο οι σεναριογραφοι
παντως αν εμπλεκεται η Νταιζη με το Μανο θα χει πολυ ψωμι η υποθεση..... και να μαθει ο Πετρος απο τη Νταιζη για το Μανο πωωω το ελα να δεις να ξυπνησει κανενας Αγγελος και ποιον θα πρωτομαζευουν μετα...
ο μονος χαρακτηρας απο τη σειρα που λεει καποια πραγματα μελλοντικα και γινονται ειναι ο Πετρος...
και κατι τελευταιο η Νταιζη αγαπησε το Χρηστο ερωτευτηκε το Ρουσσο και παιδευει τον Λουκα lol!
και εκμεταλευεται τον οδυσσεα!το ξεχασες αυτο! :) :shock:
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης