Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

+29
loukasnora
nana
Penny
sarita
anna90
sketi_omorfia
panda
CineFreak
Dorina <3 Πέτρος
$ofi@ loukakos + nora
aggeliki
vs116117
Izabella29
kikialex
filitsa
jim7
soso
FieryRed
Jennifer
evanna
konstantina
Ntinaki1
nikidanis
loukitsa
LIBRA
mimi
anastasia20
KatsaroYpotheto
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap39%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 39% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Φεβ 11, 2010 8:45 pm

Καλησπέρα!!
Επιτέλους μετά από 2 μισά επεισόδια που είδα κατάφερα να δω ολόκληρο το σημερινό.

-Γενικά το βρήκα μέτριο το επεισόδιο για το πολύ ψεύτικο μακιγιάζ των μπουνοκλοτσιδίων! Και τον ακόμα πιο πολύ ψεύτικο ήχο!.. Αν δεν μπορείτε να το κάνετε αληθοφανές αφήστε το καλύτερα τον ήχο, βάλτε τραγούδι, έτσι θα είναι ξύλο με τα μουσικής!!!! xastouki

-Το μόνο που ευχαριστήθηκα πολύ ήταν Ρούσσος/Αμαλία! Είναι καλοί πολύ καλοί respect! Opados1 Και το πρωινό της Νόρας αν και δεν κατάλαβα που κολλάει σεναριακά…??? Συνήθως κάτι γίνεται μετά αλλά σήμερα μπα!!…

-Αυτή η Καρτάλω (την βλέπω και σκιάζομαι όπως έχω πει) σιγά καλέ πανίσχυρη γυναίκα! Πλανητάρχισσα! !! Ένα μπου να σου κάνουν θα πας από καρδιά!!! …Άσε που ξέρουν όλοι που μένεις και όπως έχουμε δει μπαίνει και βγαίνει κόσμος ανενόχλητος από το σπίτι… Άσε γιατί εσύ κινδυνεύεις πιο πολύ από όσο νομίζεις!!!

-Περιμένω αύριο να δω τι θα κάνει η περίπολος!!!!! Ελπίζω να αξίζει το αυριανό!!! runaround
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Φεβ 11, 2010 8:46 pm

Πόσο καιρό είχα να δω ένα τόσο καλό επεισόδιο;;;;;;Πόσο;;;;;;;
Έχουμε και λεμε.

Μάνος-μη Μανος
(..τελικά ήταν καλό..) Αγόρια,τα ρέστα μου!Ελπίζω και σε β΄ γύρο!

Πέτρος-Αμαλία
Είμαστε σίγουροι ότι από ΑΥΤΟ το dna προέκυψε το μιξοκλαμα;; Καλούνται οι ειδικοί επιστήμονες να σκισουν ομαδικά τα πτυχία τους.

Αντιγόνη-Ρούσσος
Συνάντηση μεγατόνων.Η (αδιακρίτως) θανάσιμη υπήρξε σαφής και προφητική.. Απειλή ή Υπόσχεση;;; Διχάζονται οι απόψεις.

Νόρα-Λουκάς
Με αυτούς τους δύο ακόμη κι ένα κρουασανάκι μου προκαλεί συγκίνηση.

Δάφνη-Νόρα-Μαρουλίτα
Αυτή η Δάφνη πόσο εκτός χρόνου/τόπου/κλίματος πια;;; Έλεος!
Και ναι,Μελιτάκι που ρωτάς,για την Ευα! (Μαρία Πενταγιώτισσα κατά Λουκά ευαγγέλιον)

Μαρουλίτα-Στέφανος
Έφυγε άρον-αρον ο απόλυτος,αλλά η ζημιά έγινε!

Ηλίας-Στέφανος-Μαρουλίτα
Υπάρχουν αρκετοί ταλαντούχοι ηθοποιοί στην Εδέμ.4-5 παίζουν champions league.Αλλά ο ηθοποιος Αρζόγλου παίζει μια κατηγορία μόνος του.Λέει τα πάντα (και)σωπαίνοντας.Τα σέβη μου.

Στέφανος-Ευα
Δεν τον θέλει αυτόν τον γάμο.Σιδηροδέσμιος σέρνεται μόνο για το παιδί.Λιώνει από το ανομόλητο πάθος που δέρνει την ψυχή του.Είναι ξεκάθαρο σε όλους.Ε;;;;;;

Υγ.Μαζέψτε επειγόντως την Νταίζη!Αμέσως,όμως!!!Ακούει κανείς;; (πάντως ότι γέλασα,γέλασα).
Υγ.Το αυριανό τα σπάει κι απ' τα προσεχώς!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 11, 2010 8:46 pm

Kι εμένα πάντως μου δημιουργήθηκε η αίσθηση στο ξύλο ότι είδαμε δυο φορές την ίδια μπουνιά.. scratch
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Φεβ 11, 2010 8:48 pm

soso έγραψε:Πόσο καιρό είχα να δω ένα τόσο καλό επεισόδιο;;;;;;Πόσο;;;;;;;
Έχουμε και λεμε.

Μάνος-μη Μανος
(..τελικά ήταν καλό..) Αγόρια,τα ρέστα μου!Ελπίζω και σε β΄ γύρο!

Πέτρος-Αμαλία
Είμαστε σίγουροι ότι από ΑΥΤΟ το dna προέκυψε το μιξοκλαμα;; Καλούνται οι ειδικοί επιστήμονες να σκισουν ομαδικά τα πτυχία τους.

Αντιγόνη-Ρούσσος
Συνάντηση μεγατόνων.Η (αδιακρίτως) θανάσιμη υπήρξε σαφής και προφητική.. Απειλή ή Υπόσχεση;;; Διχάζονται οι απόψεις.

Νόρα-Λουκάς
Με αυτούς τους δύο ακόμη κι ένα κρουασανάκι μου προκαλεί συγκίνηση.

Δάφνη-Νόρα-Μαρουλίτα
Αυτή η Δάφνη πόσο εκτός χρόνου/τόπου/κλίματος πια;;; Έλεος!
Και ναι,Μελιτάκι που ρωτάς,για την Ευα! (Μαρία Πενταγιώτισσα κατά Λουκά ευαγγέλιον)

Μαρουλίτα-Στέφανος
Έφυγε άρον-αρον ο απόλυτος,αλλά η ζημιά έγινε!

Ηλίας-Στέφανος-Μαρουλίτα
Υπάρχουν αρκετοί ταλαντούχοι ηθοποιοί στην Εδέμ.4-5 παίζουν champions league.Αλλά ο ηθοποιος Αρζόγλου παίζει μια κατηγορία μόνος του.Λέει τα πάντα (και)σωπαίνοντας.Τα σέβη μου.

Στέφανος-Ευα
Δεν τον θέλει αυτόν τον γάμο.Σιδηροδέσμιος σέρνεται μόνο για το παιδί.Λιώνει από το ανομόλητο πάθος που δέρνει την ψυχή του.Είναι ξεκάθαρο σε όλους.Ε;;;;;;

Υγ.Μαζέψτε επειγόντως την Νταίζη!Αμέσως,όμως!!!Ακούει κανείς;; (πάντως ότι γέλασα,γέλασα).
Υγ.Το αυριανό τα σπάει κι απ' τα προσεχώς!

Καλά έγραψες λέμε! Είσαι θεά! Δυο λέξεις γράφεις και πεφτω κάτω!!!

Απλά ΠΡΟΣΚΥΝΩ στον απίστευτο σχολιασμό σου!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Πεμ Φεβ 11, 2010 8:53 pm

soso έγραψε:Πόσο καιρό είχα να δω ένα τόσο καλό επεισόδιο;;;;;;Πόσο;;;;;;;
Έχουμε και λεμε.

Μάνος-μη Μανος
(..τελικά ήταν καλό..) Αγόρια,τα ρέστα μου!Ελπίζω και σε β΄ γύρο!

Πέτρος-Αμαλία
Είμαστε σίγουροι ότι από ΑΥΤΟ το dna προέκυψε το μιξοκλαμα;; Καλούνται οι ειδικοί επιστήμονες να σκισουν ομαδικά τα πτυχία τους.

Αντιγόνη-Ρούσσος
Συνάντηση μεγατόνων.Η (αδιακρίτως) θανάσιμη υπήρξε σαφής και προφητική.. Απειλή ή Υπόσχεση;;; Διχάζονται οι απόψεις.

Νόρα-Λουκάς
Με αυτούς τους δύο ακόμη κι ένα κρουασανάκι μου προκαλεί συγκίνηση.

Δάφνη-Νόρα-Μαρουλίτα
Αυτή η Δάφνη πόσο εκτός χρόνου/τόπου/κλίματος πια;;; Έλεος!
Και ναι,Μελιτάκι που ρωτάς,για την Ευα! (Μαρία Πενταγιώτισσα κατά Λουκά ευαγγέλιον)

Μαρουλίτα-Στέφανος
Έφυγε άρον-αρον ο απόλυτος,αλλά η ζημιά έγινε!

Ηλίας-Στέφανος-Μαρουλίτα
Υπάρχουν αρκετοί ταλαντούχοι ηθοποιοί στην Εδέμ.4-5 παίζουν champions league.Αλλά ο ηθοποιος Αρζόγλου παίζει μια κατηγορία μόνος του.Λέει τα πάντα (και)σωπαίνοντας.Τα σέβη μου.

Στέφανος-Ευα
Δεν τον θέλει αυτόν τον γάμο.Σιδηροδέσμιος σέρνεται μόνο για το παιδί.Λιώνει από το ανομόλητο πάθος που δέρνει την ψυχή του.Είναι ξεκάθαρο σε όλους.Ε;;;;;;

Υγ.Μαζέψτε επειγόντως την Νταίζη!Αμέσως,όμως!!!Ακούει κανείς;; (πάντως ότι γέλασα,γέλασα).
Υγ.Το αυριανό τα σπάει κι απ' τα προσεχώς!

Καλά φανταστικό post, ο τρόπος γραφής σου με ξετρελλαίνει, φυσικά με βρίσκει και απόλυτα σύμφωνο.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Φεβ 11, 2010 8:54 pm

να δειτε που η Νταιζη με το Μανο κατι εχουν σκαρωσει ......
αντε ο Μανος κατευθειαν να πει οτι δεν την ξερει ,η Νταιζη ομως κατευθειαν να πει οτι τον εχει ξαναδει αλλη μια φορα εεεεεεεε??????
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 11, 2010 8:55 pm

Πόσο καιρό είχα να δω ένα τόσο καλό επεισόδιο;;;;;;Πόσο;;;;;;;
Έχουμε και λεμε.

Μάνος-μη Μανος
(..τελικά ήταν καλό..) Αγόρια,τα ρέστα μου!Ελπίζω και σε β΄ γύρο!

Το μπουνίδι πολύ πειστικό δεν ήταν αλλά τα αγόρια Love!

Πέτρος-Αμαλία
Είμαστε σίγουροι ότι από ΑΥΤΟ το dna προέκυψε το μιξοκλαμα;; Καλούνται οι ειδικοί επιστήμονες να σκισουν ομαδικά τα πτυχία τους.

Με πέθανες λέμε αλλά η απορία είναι και δική μου

Αντιγόνη-Ρούσσος
Συνάντηση μεγατόνων.Η (αδιακρίτως) θανάσιμη υπήρξε σαφής και προφητική.. Απειλή ή Υπόσχεση;;; Διχάζονται οι απόψεις.

Οι απόψεις διχάζονται οι ηθοποιοί όμως τα σπάνε

Νόρα-Λουκάς
Με αυτούς τους δύο ακόμη κι ένα κρουασανάκι μου προκαλεί συγκίνηση.

Δεν είσαι η μόνη

Δάφνη-Νόρα-Μαρουλίτα
Αυτή η Δάφνη πόσο εκτός χρόνου/τόπου/κλίματος πια;;; Έλεος!
Και ναι,Μελιτάκι που ρωτάς,για την Ευα! (Μαρία Πενταγιώτισσα κατά Λουκά ευαγγέλιον)

Για την Εύα για την Εύα ξέρεις αυτή που την παντρεύεται αγγαρεία.

Μαρουλίτα-Στέφανος
Έφυγε άρον-αρον ο απόλυτος,αλλά η ζημιά έγινε!

Ηλίας-Στέφανος-Μαρουλίτα
Υπάρχουν αρκετοί ταλαντούχοι ηθοποιοί στην Εδέμ.4-5 παίζουν champions league.Αλλά ο ηθοποιος Αρζόγλου παίζει μια κατηγορία μόνος του.Λέει τα πάντα (και)σωπαίνοντας.Τα σέβη μου.

Απίστευτος ο Αρζόγλου σήμερα

Στέφανος-Ευα
Δεν τον θέλει αυτόν τον γάμο.Σιδηροδέσμιος σέρνεται μόνο για το παιδί.Λιώνει από το ανομόλητο πάθος που δέρνει την ψυχή του.Είναι ξεκάθαρο σε όλους.Ε;;;;;;

Υγ.Μαζέψτε επειγόντως την Νταίζη!Αμέσως,όμως!!!Ακούει κανείς;; (πάντως ότι γέλασα,γέλασα).
Υγ.Το αυριανό τα σπάει κι απ' τα προσεχώς!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Φεβ 11, 2010 8:58 pm

Εμένα με έστειλε η κουβέρτα φλις που είχε ρίξει η Καρτάλω στους ώμους της στο γραφείο του Ρούσσου! Χεχε!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Φεβ 11, 2010 9:11 pm

loukitsa έγραψε:Ας αρχίσω με το fake πατα κιουτα και τα σημάδια σκιας max factor...η Ευα αφου έπεσε το κλωτσομπουνίδι ως άλλος Σπύρος Λουής κατεφθασε να χωρίσει τα παλληκάρια....Ο Μάνος επιτέλους άρχισε να βάζει ψύλλους στον κόρφο του Λουκά για την οχιά....όταν του ζητησε φιλάκι πριν φύγει για τη δουλεια το εξω-γυναιο vomit vomit Ευα μου γιατί πάλι στο Μάνο?Τι γλυκια σκήνη με τα κρουασανακια και το γαμο-τραγουδο gelio Ρισπεκτ στον κυριο Κατρανίδη και σήμερα : respect : όταν είδα τη γκεστάπω..ουπς Αντιγονάρα να απειλέι και να γυαλίζει το ματάκι της ουι ουι λέω τώρα θα βγάλει και μαστίγιο...Ο Λιάκουρας πήρε μάτι Μελίτα-Στέφανο και θα ρίχνει πρόκες απο δω και πέρα...να σου σκιάχτηκε το Μελιτάκι με το δολοφονικό του βλέμμα....Ρε σεις θυμήθηκαν τη Νεφέλη ουαουυυ...η Νταιζη την είδε καθαρα Δευτέρα και απλωσε το τραπεζομάντηλο και τα ταπεράκια vomit Στα προσεχώς έριξα το γέλιο.....Λουκάς:<<Βρείτε μου μέρος να κρυφτώ μας την έπεσε η περίπολος...>>Μόνο που βλέπω την Νταίζη αηδιάζω και δεν ξέρω τι να ψηφίσω :confused:
πως τα λες πως τα λες ειδικα εκει με τον λουκα πολυ γελιο lol!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Πεμ Φεβ 11, 2010 9:14 pm

Τελειο επεισοδιο αλλα η Ευα πρεπει να ξερει οτι γυναικα σε πρωτο τριμηνο εγκυμοσυνης δεν τρεχει ετσι αλλα & ουτε παει να ξεμπλεξει απο καυγα δυο ανδρες που παιζουν ξυλο.

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Φεβ 11, 2010 9:28 pm

Ενδιαφέρον μου προκαλούν τα σχολιά σας!Δεν το είδα,αλλά θα το δω το βραδάκι!Μόλις δω θα εκφέρω και γω άποψη!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από vs116117 Πεμ Φεβ 11, 2010 9:57 pm

Ξύλο, ξύλο, ξύλο!!!! Ksilo Cheer BlackEye
Μάνος - Στέφανος με διασκέδασαν σήμερα...αν και ο ήχος των...μπουνιών (Wink έκανε μπαμ ότι είναι τεχνητός. Δεν πειράζει....
Πικνίκ σε δικηγορικό γραφείο πρώτη φορά είδα. Κι εύχομαι να είναι και η τελευταία. BadMood

Αύριο Κυριάκοςςςςςςς!!!!!!!!!!! kyma
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Πεμ Φεβ 11, 2010 10:18 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΣΤΙΓΜΗ!! Κ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΑΝ Κ ΘΑ ΔΩ ΠΑΛΙ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ Κ ΝΑ ΦΙΛΑΕΙ ΣΤΕΦΑΝΟ[ΕΛΠΙΖΩ ΜΗ ΔΩ ΠΑΛΙ ΣΕΞΑΚΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ],ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΩ!!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Φεβ 11, 2010 10:40 pm

σημερα ο κατρανιδης και η πεφανη εδωσαν ρεστα....
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από vs116117 Πεμ Φεβ 11, 2010 10:53 pm

Και κάτι λιγάκι άσχετο: έχουμε 11/2!!!! Επειδή ο τίτλος στο topic είναι λίγο "παραπλανητικός".
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Φεβ 11, 2010 11:17 pm

ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ:ΚΑΛΟ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΛΕΜΕ:

ΑΓΟΡΙΑ ΝΤΑΙΔΕΣ:
ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ!!!ΤΗ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ?
ΔΕΝ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΗΚΑ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΙΝΗΣΕ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!! ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΟΛΟΙ ΤΣΑΚΟΝΩΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΙΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙΡΟΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΛΙΓΟ ΞΥΛΟ!!!

ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ:
ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΟΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ!!! : respect : ΖΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ Κ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΕΛΕΙΨΕ Η ΑΜΑΛΙΑ!!! ΑΝ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ!!! gelio
ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ Η ΑΜΑΛΙΑ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΠΩΣ ΑΚΟΥΕΙ ΦΩΝΕΣ ΕΛΙΩΣΑ!!! ΚΑΛΑ ΟΙ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!

ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑ-ΠΕΤΡΟΣ:
Α ΓΙΑ ΜΑΖΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΜΑΝΤΜΟΥΑΖΕΛ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΗ ΤΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΓΛΙΤΩΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!! ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΜΠΟΥΚΑΡΕΙ ΣΤΑ ΞΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΑ Κ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΙΣ ΑΠΕΙΛΕΣ!!! Κ ΕΣΥ ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΟΥ ΔΕΙΧΤΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΥΓΜΗ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΛΛΟΝΙΖΕΙ ΕΤΣΙ!!!
ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ Η ΚΥΡΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΗ ΣΤΟ ΡΟΛΟ ΤΗΣ!!!!

ΜΑΝΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ:
ΠΕΤΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΑΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΑΣ ΜΑΝΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΖΕΨΕΙ ΛΙΓΟ!!! ΓΕΝΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ!!! ΑΤΤΑΚΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ: ΕΣΤΙΛΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ!!!!! Λ-Υ-Θ-Η-Κ-Α!!!!

ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙΙΙΙ-ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ-ΚΑΙ ΚΑΡΟ ΠΕΤΣΕΤΑ!!!!:
ΤΟ ΔΩΣΕ ΘΑΡΡΟΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΑΤΗ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ??? Ε ΚΑΤΙ ΤΕΤΕΙΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙΙΙ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΝΟΡΑΚΙ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΑΦΗΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΕΞΑΠΛΩΝΕΤΕ ΣΑ ΤΗ ΜΟΥΧΛΑ!!!

ΗΛΙΑΣ-ΜΕΛΙΤΑ:
ΚΑΛΕ ΚΥΡ-ΗΛΙΑ ΤΗ ΒΛΕΜΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ? ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΤΗΣ ΤΙΓΡΗΣ!!! ΤΗΝ ΕΓΔΥΣΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ? ΚΑΛΑ Κ ΕΣΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΕ? ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΓΕ ΕΤΣΙ ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΧΕ ΔΕΙ??!!! ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από CineFreak Πεμ Φεβ 11, 2010 11:24 pm

ψήφισα ΚΑΛΟ, μετά από καιρό για Πέτρο-Αμαλία-Καρτάλω και τον καταπληκτικό Αρζόγλου που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ζωντάνεψε ο μάτης του ...
εκείνο το "ε όχι και Καρτάλης ... Στέφανος" που πέταξε στη Μελίτα, ΕΜΕΝΑ τρόμαξε door ... και η άλλη η ζαβλάκω, μετά από τέτοιο δηλητήριο ακόμα αναρωτιόταν ΕΑΝ κατάλαβε τίποτα ... ΑΧΑΧΟΥΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
τί πίνουν οι γυναίκες της Εδέμ και αποβλακώνονται επεισόδιο με επεισόδιο ??? Faint
αμ η άλλη η ξανθιά παναγιά που πηγαινε με την κοιλιά στο στόμα να χωρίσει τα παλικάρια με κίνδυνο να φάει καμιά αδέσποτη και να την τρέχουμε ??? αφού είναι κανόνας : ΠΟΤΕ δεν ανακατευόμαστε σε καβγά θερμόαιμων αγοριών xastouki !!! τς τς τς ... τόσα χρόνια, τόσες τσόντες τίποτα δεν της έμαθαν !!!

για την εσάρπα Βέτλανς Νάουσα της μανδάμ δεν έχω λόγια ... κάνει ασορτί με ένα ριχτάρι που έχω στο κρεβάτι μου ... το γούστο τους μέσα !!!
Threat
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από panda Πεμ Φεβ 11, 2010 11:27 pm

Καλό ήταν τπ σημερινό . Η σκηνή Αντιγονάρα-Πέτρος αλλά και η σκηνή Νταίζη-Λουκάς στο γραφείο μου άρεσαν αρκετά . Το κλου του επεισοδίου όμως ήταν άλλο ότι ο Ρούσσος πεθύμησε την Αμαλία xaxa .

Για τα υπόλοιπα το μόνο που θα πω είναι ότι τα fighting games που παίζω στο PS2 πιο πειστικά είναι και καλύτερους ήχους έχουν από το ξύλο που έπαιξαν Στέφανος-Μάνος . Τέλος ας κλείσει κάποιος ή σε τρελάδικο ή στην φυλακή τον μπαρμπαΛιάκουρα το παίζει και Ηρακλής Πουαρό τρομάρα του Ksilo cake Grrr .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από sketi_omorfia Παρ Φεβ 12, 2010 12:06 am

Ωραιο το σημερινο...

Η Αμαλια σε ρολο "μανας" σημερα με συγκινησε πολυ. Στεκεται στην κορη της και το "για τη μανα εισαι παντα παιδι αλλα για το παιδι πρεπει να εισαι μανα δυνατη και χαμογελαστη" τελειο !!!

Πριν τον "αγοροκαυγα" αναρωτιομουνα γιατι γυριζουν γυρω γυρω κι εχουν τα χερια στις τσεπες τους και οι δυο. Τι κακο συνηθειο αυτο με τα χερια στις τσεπες συνεχεια !!! Ας παρουν κομπολοϊ βρε αδερφε, ας τρωνε γαριδακια, ας αρχισουν το πλεξιμο !!! Το αρχισε ο Μανος, τωρα το κανει και ο Στεφανος (ενταξει ειμαι λιγο παραξενη ... Siga... )

Η Αντιγονη απιστευτη παλι σημερα. Ενσαρκωνει και τις 7 θανασιμες πεθερες μαζι σε ρολο "Αλ Πατσινα - Νονα της νυχτας". Αργησε να μιλησει αλλα ....

Πεθαινω να ακουσω διαλογο Κυριακου-Αντιγονης !!! Επιτελους επιστρεφει !!!! Palamakia Palamakia


ΥΓ. Υποθετακι, νωρις-νωρις σε βρισκω σημερα σπιτι !! Τι εγινε? Μας τελειωσανε οι Κορεατες? Tongue
sketi_omorfia
sketi_omorfia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κορυδαλλος-Πειραιας
Ασχολίες : Να ταλαιπωρω τους αλλους

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Παρ Φεβ 12, 2010 12:34 am

Αρκετά καλό σήμερα το επεισόδιο...!!!
Η Εύα δυστυχώς γι αυτήν δεν τον άκουσε τον Μάνο..Αλλά λογικό...
Ο καβγάς "άναψε τα αίματα" αλλά πολύ fake ο ήχος...
Και όσο για αυτά που είπε ο Στέφανος: να μην ενοχλείς τη γυναίκα μου και το παιδί μου" εσύ Στεφανάκο όχι μόνο μπαίνεις στο σπίτι της Μελίτας αλλά κάνεις και άλλα πράγματα όταν στο διπλανό ακριβώς δωμάτιο κοιμάται το παιδί του Μάνου..Επιλεκτική μνήμη έχουμε?
Η Εύα έτρεξε να χωρίσει τους άνδρες της ζωής της και περιποίηθηκε το Στέφανο...(αρχικά λυπήθηκα λίιιιγο το Μάνο)..
Η σκηνή με το Στέφανο μ' άρεσε..ήταν γλυκιά..Ταιριάζουν μαζί...
Το Νταιζάκι ΣΠΑΣΤΙΚΟ όπως πάντα..Να ζητάει καφεδάκι, φιλάκια, αγκαλίτσες..Καλά ρε κοπελιά, δεν το βλέπεις??ΔΕΝ σε ΘΕΛΕΙ λέμε...
Όταν πήγε στο γραφείο με τα ταπεράκια λύθηκα στα γέλια...
Ο καβγάς με την Νόρα ήταν αστείος...Η Νταίζη ήθελε να ελέγξει τα πάντα και η Νόρα:"μη θα χαλάσει το περιτύλιγμα"...Σαν 5χρονα στο δημοτικό που μαλώνουν για το μαρκαδόρο έκαναν...
Η Αμαλία έφτασε σε σημείο να ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΕΙ στη κόρη της ότι υπάρχει και η Νεφέλη..Και συμφωνώ απόλυτα με την ατάκα:"για τη μάνα είσαι πάντα παιδί αλλά για το παιδί είσαι μάνα"...
Σκηνή Αμαλίας-Πέτρου : respect :
Το Μελιτάκι βρήκε πάλι ευκαιρία να παρακαλέσει, να πέσει ακόμα πιο χαμηλά..είναι περίπου στα -18 πατώματα κάτω από τη γη...
Έλεος κοπελιά..!!Ε-Λ-Ε-Ο-Σ...
Η σκηνή με τον Ηλία φοβερή...Ο Ηλίας να την κοιτάει με βλέμμα δολοφόνου και η Μελίτα να αναρωτιέται :"Μας κατάλαβε?" :?: scratch Α μπα καλέ,καθόλου...Άλλωστε είσαι τόσο προσεκτική...
Πολύ καλή σκηνή Αντιγόνης-Πέτρου..Αλλά όπως λέει και ο Μάνος:"Έστειλε τη μάνα του ο μπούλης?" xaxa
Υ.Γ:Καλέ πόσο πρησμένη ήταν η μούρη του Μάνου όταν πήγε στο Λουκά???Μαγουλάδες περνάει?
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από sarita Παρ Φεβ 12, 2010 1:58 am

μολις τωρα το ειδα και το σεντονακι μου για σημερα ειναι το εξης:

Ευα-Μανος: Αχ βρε αγαπη μου σαν το λυκο με τα προβατα εχεις καταντησει κανεις δεν σε πιστευει πια.Τους λυπηθηκα και τους δυο σε αυτη τη σκηνη.

Στεφανος-Μανος: Εσυ κυριε καρταλη τι γυρευεις βραδιατικα στο σπιτι της μελιτας?Γιατι αν δεν το θυμασαι εχει και εκεινη ενα παιδι το οποιο ειναι σε ηλικια αντιληψης.Τουλαχιστον η ευα με τον μανο δεν επεσαν στα πατωματα.Παντως την ωρα που εβλεπα το ξυλο μια σκεψη μου ηρθε στο μυαλο.Την μελιτα να λεει το εξης:Μαμα για εμενα ο στεφανος δεν εχει παιξει ξυλο.Γιατι? Παντως και στους δυο Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 195890

Ευα-Εγω δεν ειμαι μανος: Καλα στεφανακο μαζεψε την μελιτα σου πρωτα που θα στα κανει εκεινη μπαχαλο και ασε τον μανο κατα μερος.Παντως πειτε με τρελλη μου αρεσουν πολυ μαζι αυτοι οι δυο.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.

Μελιτα-Αμαλια: Να αγιασει το στομα σου αμαλιτσα.Μια χαρα της τα ειπες.Οσο για την μελιτα επειδη αν την χαρακτηρισω μπορει και να φαω ειδοποιηση απο το τζινακι οποτε παραμενω κυρια και λεω ενα: Μου ανεβασε την πιεση σε ηλικια γιαγιας.

Λουκας-Μανος: Εμενα γιατι μου αρεσει που παει να την προστατευσει ασχετα με τους λογους που το κανει?Χρειαζομαι γιατρο?Μισες δουλειες κανεις βρε μαναρι μου ομως.Πες την αληθεια για την νταιζη στο λουκα να τελειωνουμε.Λουκα ξυπνα και εσυ.Αντε δεν εισαι αρκουδα να πεφτεις σε χειμερια ναρκη.

Δαφνη-Νικολας: Η οαση στην ερημο της εδεμ.

Αμαλια-Πετρος:Το γελιο που εκανα δεν περιγραφεται.Μεχρι και την μανα μου ξυπνησα.Θελω περισσοτερες σκηνες με τον πετρο και την αμαλια.

Στεφανος-Καρταλαινα: Στρατος is back.Συγνωμη ρε παιδια αλλα αυτο μου ηρθε στο μυαλο.

Νταιζη-Λουκας: Αχ δεν το μπορω αυτο το μπεμπεδιστικο.Ελεος.Παντως το φιλι ηταν λες και ο λουκας επινε μουρουνελαιο.

Ευα-Μανος: Μα δεν τελειωνουν οι μεγαλες οι αγαπες δεν τελειωνουν.Και αυτο ειναι το σχολιο μου για αυτη την σκηνη.Μαζι με μια παροιμια στην ατακα της ευας δεν ακους τιποτα αδικα ηρθα το:"στου κουφου την πορτα παρε την πορτα και φυγε"

Μελιτα-Αμαλια: Η τρελλη για το δαφνι εγινε μανουλα μου τωρα?Μελιτα η συμφεροντολογα.

Χρηστος-Την κληση προωθω: Κι αν το τηλεφωνο χτυπαει λειπω εγω την κληση προωθω.Τζινακι αν θες βοηθεια στο ξεμαλλιασμα ερχομαι με χαρα.

Νορα-Λουκας: Οσο κι αν απολαμβανω τις σκηνες τους με κουρασε πια αυτη η κατασταση.Τους θελω μαζι και τους θελω τωρα.

Ρουσσος-Πανταχου παρουσα και τα παντα πληρουσα: Με τσαντισε η καρταλαινα οποτε απλα θα πω οτι υποκλινομαι στην υποκριτικη ικανοτητα και των δυο.

Δαφνη-Νορα-ανοιξε πετρα για να μπω: Η δαφνη ξερω γιατι δεν επιστρεφει απο τον πλανητη της.Λογω οικονομικης κρισης δεν εχουν να της πληρωσουν το εισιτηριο επιστροφης.Εγω ομως τι φταιω που με κουραζει?Και μια επισημανση.Ο ερωτας ερχεται πρωτα αλλα μετα απο χρονια δινει την θεση του στην αγαπη.Για αυτο ενας καλος γαμος προυποθετει και τα δυο.Γιατι ελλειψη ενος εκ των δυο σημαινει μισος γαμος μισα συναισθηματα αρα συντομα σε διαζυγιο.

Μανος-Πετρος: Πως μου αρεσουν οι δυο τους.Παντως την ωρα που ελεγαν για τον ομιλο ενα τραγουδι μου ηρθε.Οτι κι αν ειχα σ'αυτη την πλαση για μια γυναικα γυναικα τα χω χασει.

Μελιτα-Στεφανος: Καπως ψυχρος μου φανηκε ο στεφανος η ιδεα μου ηταν?Αλλα καποιος σας παρακαλω να την θεραπευσει απο το συνδρομο :"ναι αποδιδω καλα μπροστα σε κοινο και ανοιχτες πορτες" και γρηγορα παρακαλω.

Ηλιας-Στεφανος: Α ρε λιακουρα τι σου μελλε να δεις και εσυ σε αυτη την ηλικια.Και ο στεφανος να προσπαθει να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα.

Μελιτα-Ηλιας: Εμενα γιατι με ξετρελλανε αυτη η σκηνη? Λες να μας ειδε?Οχι ρε κοπελια μην το ξαναπεις.Εξαλλου ηταν τοσο ιδιωτικο το σοου μην το ξαναπεις.Λαθος θα καταλαβες.

Λουκας-Νταιζη-Νορα: Λουκα αγορι μου ρεζιλεψες το αντρικο φυλλο σημερα.Ουστ απο δω.Σου δεθηκε η γλωσσα κομπος?Δεν μπορουσες να υπερασπιστεις το νορακι μας οτι εσυ της ειπες να ψωνισει και για σενα?Αλλα ξεχασα επρεπε να φας για να μην ρεψεις.Μετα να σε χτυπησει και το νταιζουλιινι στην πλατη να ρεψεις.Μπραβο στην νορα την ευχαριστηθηκα σημερα.Αλλα νταιζακη εσυ θες τοσο ξυλο οσο δεν φανταζεσαι.Που εισαι ρε χρηστο να την πατησεις κατω?Παντως ασχετο και κατι που το θυμηθηκα τωρα.Αφου εφυγε ο λουκας απο το σπιτι οπως εφυγε και ο χρηστος δεν της απαντουσε λεω τωρα θα παει στον ρουσσο μην αφησει και κανενα παραπονεμενο.

Ευα-Στεφανος: Μωρε ταιριαζουν τα δυο τους.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.

Μανος-Χατζηβασιλειου:Σκουρα τα πραγματα μανωλακη.Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα.Ποιος αντιπροσωπευει τι το αφηνω σε σενα.

Αυτα απο μενα.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Φεβ 12, 2010 2:31 am

evanna έγραψε:
Αντιγονη-Στεφανος...Και μετα που αρχισε να σκουζει ηταν σαν του ελεγε''Τι ειναι αυτα τα πραγματα μικρε,δεν σου εχω πει να μη μαλωνεις με τα αλλα παιδακια!'' gelio

evanna αυτό σκέφτηκα και εγώ εκείνη τη στιγμή...ξέχασα να το γράψω... gelio xaxa
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από Penny Παρ Φεβ 12, 2010 9:15 am

evanna έγραψε:Παρα πολυ καλο το σημερινο επεισοδιακι...καθολου δεν βαρεθηκα!Και....
Ευα-Μανος και Στεφανος...Το Ευακι δεν ηθελε να ακουσει τιποτα και λογικο αλλα μετα θα τραβαει τα μαλλια της με αυτα που θα γινουν.Και με το που φευγει ο Μανωλακης να και ο Στεφανακος και εγινε μονομαχια στο Ελ Πασο!Πολυ τους ευχαριστιεμαι αυτους τους καυγαδες των αγοριων! huhu

Μελιτα-Αμαλια...απο τις σπανιες φορες που η Αμαλια μιλησε σωστα στην κορη της!Α και ακουσα καλα?Η Μελιτα θυμηθηκε το παιδι της?Μη μου πειτε....να σημειωσω μερα και ωρα γιατι ποιος ξερει ποτε θα το ξανακουσουμε!

Αμαλια-Ρουσσος....τελεια σκηνη!Η Αμαλια να του λεει για φωνες και ουρλιαχτα και ο Πετρος να την κοιταει σαν χαμενος!Αχτυπητο διδυμο αυτοι οι δυο! : respect :

Αντιγονη-Στεφανος...το υφος της μολις ειδε το γιοκα της μπλε μαρεν δεν περιγραφεται!Και μετα που αρχισε να σκουζει ηταν σαν του ελεγε''Τι ειναι αυτα τα πραγματα μικρε,δεν σου εχω πει να μη μαλωνεις με τα αλλα παιδακια!'' gelio

Δαφνη-Νικολας...πολυ γλυκια και αγαπησιαρικη σκηνουλα!Μου αρεσει να τους βλεπω ετσι!

Ευα-Μανος(part 2)Το Ευακι πρωινη επισκεψουλα να δει αν ειναι καλα το καμαρι της!Ε βεβαια αφου την ενδιαφερεται και ανησυχει!Αλλα παλι δεν τον αφησε να της μιλησει και θα το φαει το κεφαλακι της!Παντως πολυ ωραια σκηνη(τι αλλο θα ελεγα εγω!) lol!

Αντιγονη-Ρουσσος....μου σενιαριστικε η κυρια και πηγε κατα γραφεια πλευρα να απειλησει και απο πανω!Η αληθεια ειναι οτι μια τετοια σκηνη την περιμενα καιρο!Φοβερος διαλογος και : respect : και στους δυο!

Νορα-Λουκας...παρα πολυ καλη η πρωτη σκηνη στο γραφει με το καφε και τις καλοσυνες της Νορας!Ειδικα στο τελος με την ατακα για τα γαμοτραγουδα ελιωσα! xaxa

Νταιζη-Λουκας γενικως....το πρωι στο σπιτι που ηθελε και παρεουλα και φιλακια να τη σκοτωσω μου ηρθε τη καριοπαπια!Και δεν φτανει αυτο στο καπακι περνει τηλεφωνο και το Χρησταρα αλλα καλα εκανε και δεν το σηκωσε!
Μετα στο γραφειο με τα ταπερακια παλι να τη χτυπησω μου ηρθε αλλα η σκηνη ειχε πολυ πλακα!Μετα μπαινει και η Νορα με το δωρο και τη γραβατα και ηθελε να κανει και ελεγχο το γαρυφαλλο!Τρομαρα της! Tigania

Μελιτα-Στεφανος....αμαν πια αυτη η κοπελα ενω ο Στεφανος ηταν τοσο ψυχρος και τυπικος μαζι της αυτη να τον παρακαλαει!Ελεος δηλαδη,μηδεν αξιοπρεπεια αυτη η κοπελα!Και καθοντουσαν και μες στη μεση που φαινοντουσαν απο παντου!Παντως πολυ το ευχαριστηθηκα που τους ειδε ο Λιακουρας!Κριμα ομως που δεν ειχε και καμια φωτογραφικη μαζι του!Χιχι! :twisted:

Στεφανος-Ευα...τιποτα το ιδιαιτερο!Απλα Sleep

Αυτα για σημερα και περιμενω πως και πως το αυριανο με επιστροφη Κυριακου και συναντηση αγοριων-κοριτσιων στα μπουζουκια!!!!Εχει να γινει..........! Scandal
ΕΥΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΣΜΟ ΣΟΥ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.Η ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ "ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ"ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ?
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 12, 2010 11:16 am

Α ναι ξεχασα να τη σχολιασω αυτη την ατακα!!!!Απο τις top του επεισοδιου...κοντεψα να πνιγω με το καφε! gelio gelio gelio
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 12, 2010 12:03 pm


Καιρό είχα να δω τόσο καλό επεισόδιο. Μου φαίνεται πατήσαμε γκάζι γιατί και το αυριανό προβλέπεται ενδιαφέρον.

Μάνος Εύα Στέφανος
Ο Μανωλάκης την έχει πάθει σαν το βοσκό, τώρα που πράγματι κάτι τρέχει δεν τον ακούει κανένας. Χάρηκα που η Εύα δεν δέχτηκε να τον ακούσει αυτό σημαίνει οτι η απόφασή της είναι συνειδητή. Τα αγόρια στον καυγά εξαιρετικά, και όμορφα σκηνοθετημένα αν δεν το χαλούσε τόσο ο ήχος θα το απολάμβανα ακόμη περισσότερο. Πάντως αυτό που μόλις πέφτει ξύλο ενθουσιαζόμαστε πρέπει να το κοιτάξουμε. Την ώρα που έκλεινε η πόρτα πίσω απ το Στέφανο και την Εύα και έμεινε μόνος του ο Μάνος στο δρόμο τον λυπήθηκα, για λίγο βέβαια γιατί μετά θυμήθηκα τα καμώματά του και μου περασε. Ο Στέφανος πάλι μόλις είδε το Μάνο να τη διεκδικεί τον έπιασε η φούρια για το γάμο. Σου λέει τώρα που τις κατοχυρώσαμε και τις δύο μη μας χαλάσει ο άλλος τη δουλειά. Είναι που δεν λειτουργεί σαν το Μάνο αυτός gelio

Αμαλία Μελίτα
Μέχρι και η Αμαλία κατάλαβε οτι η κορούλα της περιφέρεται σερνάμενη. Κρατάω απ όλη τη σκηνή τη φράση της Αμαλίας. Για τη μητέρα είσαι παιδί για το παιδί σου πρέπει να είσαι μητέρα. Πάντως τώρα κοντά κάπου θα το διάβασε η Αμαλίτσα γιατί πέρσυ δεν λειτουργούσε σαν μητέρα.

Λουκάς Μάνος.
Ο Μανωλάκης τούμπανο έγινε απ το ξύλο. Καθώς τον έβλεπα να μιλάει στο Λουκά σκεπτόμουν οτι πρέπει να του έβαλαν μπόλικο βαμβάκι στο στόμα μπλιαχχχχ μου θύμισε το Μάρλον Μπράντο στο νονό. Ανάμεσα στο Μάνο και τη Νταίζη υπήρξε κάποιος ηλεκρισμός ή ήταν η ιδέα μου; Πάντως ο Λουκάς για πρώτη φορά δεν φέρεται σωστά. Ακούει απ το Μάνο οτι το πάρτυ ανάμεσα σε Στέφανο Μελίτα καλά κρατεί και δεν μιλάει στην Εύα αλλά την αφήνει να πάει σε ένα γάμο όπου υπάρχει το τρίτο πρόσωπο εξ αρχής. Ίσως γίνεται αυτό για να ισοφαρίσει το γεγονός οτι δεν μίλησαν πριν παντρευτεί η Μελίτα το Μάνο αλλά εκείνη σχεδόν δεν την γνώριζαν ενώ η Εύα είναι φίλη παιδική και ξέρουν οτι ειναι και αφάνταστα ταλαιπωρημένη. Δεν το καταλαβαίνω.

Νικόλας Δάφνη.
Όαση μέσα στο χαμό, αλλά οι αστείες τους σκηνές μου αρέσουν καλύτερα.

Πέτρος Αμαλία.
Σταθερή αξία στη σειρά. Κάποιος νομίζω η soso έγραψε οτι 7-8 καθημερινά παραδίδουν μαθήματα υποκριτικής. Συμφωνώ και επαυξάνω: respect :

Μάνος Εύα
Φορτισμένη σκηνή. Μου ξαναθύμισαν γιατί μου άρεσαν πέρσυ. Νομίζω οτι στην πράξη η Εύα προσπαθεί να σταματήσει τα παρατράγουδα που τα βλέπει να έρχονται. Μπορεί να μην αρέσει αυτό που θα πω αλλά τελικά αυτή η γυναίκα ξέρει να αγαπάει. Δεν αρνείται τα αισθήματά της και τώρα πια δεν εθελοτυφλεί.

Λουκάς Νόρα Νταίζη και Γρηγόρης μικρογεύματα.
Ευτυχώς που ο Λουκάς θα πάει στο μπουζουκάδικο της μνηστής. Παρακαλώ να ρίξει μπόλικες βόλτες μήπως και κάψει καμιά θερμίδα γιατί όπως το πάνε τα κορίτσια τον βλέπω τετράπαχο. Η Νόρα ετοίμασε πρωινό η Νταίζη γεύμα. Πάντως της Νόρας ήταν ευπρόσδεκτο της άλλης όχι και τόσο. Του φόρεσε και σαλιάρα θα τρελαθώ. Μιλάμε η Πολυχρονίδη ήταν καταπληκτική στη σκηνή του γραφείου, απ τη μια τσακωνόταν με τη Νόρα και απ την άλλη γύριζε στο Λουκά και του έλεγε φάε το φαγάκι σου. Ο Λουκάς πάντως την ώρα που γευμάτιζε -λεμε τωρα- είχε το ύφος του απόλυτα καταπιεσμένου ανθρώπου.

Πέτρος Αντιγόνη
Άρχισαν τα όργανα. Εξαιρετικές ερμηνείες και απ τους δύο. Η σκηνή τους απ τις καλύτερες του επεισοδίου. Κρατάω απ τη συζήτηση μόνο την απειλή. Δεν μπορείς να φανταστείς που είμαι ικανή να φτάσω. Αν αυτό μας λέει κάτι ο Πέτρος φάνηκε να την παίρνει απόλυτα σοβαρά. Μου φαίνεται βρίκαμε τον αντίθετο πόλο. Άντε ανάβουν λίγο τα αίματα, και ξεβαλτώνουμε.

Μάνος Πέτρος.
Μου άρεσε η απάντηση του Μάνου όταν τον ρώτησε ο Πέτρος για τα τσαλακωμένα του μούτρα. Ο άλλος να δεις τι έπαθε. Κλασική αντρική απάντηση μετά απο καυγά. Ο Μανωλάκης έχει καταλάβει οτι η πρεμούρα του Πέτρου έχει να κάνει με τη χλωμή του πριγκήπισα. Όταν μάθει τα καθέκαστα βλέπω να σπάει το κοινό μέτωπο. Πάντως αυτό που έγραψε ήταν η ατάκα του Μάνου. Ο μπούλης έστειλε τη μαμά του

Στέφανος Μαρουλίτα Ηλίας
Ξέρεις κυρά μου οτι το σκοτεινό αντικείμενο του πόθου σου έπαιζε ξύλο για μια άλλη χτες βράδυ και συ ακόμη σούρνεσαι; Ρωτάει κιόλας γιατί μαλώσατε; Κι ο μπούλης απ τη μια κι εγώ σ αγαπάω και απ την άλλη ξέχνα με. Ωραία τα λες βρε και τρυφερά της το έπιασες το χεράκι αλλά έλα που ο Ηλίας είναι παλιά καραβάνα και το κατάλαβε το υπονοούμενο. Ο Αρζόγλου σήμερα καταπληκτικός. Το βλέμμα του όλα τα λεφτά. Πάντως η Μαρουλίτα σπίρτο, απόμεινε να κοιτάζει τη τζαμαρία με το βλέμα του ροφού και να αναρωτιέται αν κατάλαβε κατι ο Ηλίας.ruuun

Στέφανος Εύα.
Οι μελόνυμφοι βγήκαν για περπάτημα. Δεν ξέρω τι εντύπωση δίνουν σε σας αλλά εμένα αυτός ο άντρας δεν με πείθει οτι πηγαίνει σ αυτό το γάμο παρά τη θέλησή του.

Μάνος Χατζημπούκλας
Ο Μανωλάκης θα την κάνει τη στραβή και θα τον πουλήσει τον πινακα ελπίζω μόνο να μην είναι αυτός που θα κάνει και την άλλη στραβή να βγάλει το Χατζητέτοιο απ τη μέση.

Περιμένω ανυπόμονα το επεισόδιο που έρχεται γιατί θα γίνει χαμός runaround
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης