Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

+29
loukasnora
nana
Penny
sarita
anna90
sketi_omorfia
panda
CineFreak
Dorina <3 Πέτρος
$ofi@ loukakos + nora
aggeliki
vs116117
Izabella29
kikialex
filitsa
jim7
soso
FieryRed
Jennifer
evanna
konstantina
Ntinaki1
nikidanis
loukitsa
LIBRA
mimi
anastasia20
KatsaroYpotheto
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap39%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 39% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap29%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 29% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 10% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από nana Παρ Φεβ 12, 2010 12:07 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:τζίνα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...
μπορεί ο ηλίας να μου σπάει τα νεύρα αλλά είναι γατόνι...τα μυρίζεται αυτά...καθότι διαθέτει και το κληρονομικό χάρισμα...



Εμένα μου άρεσε πολύ και το ύφος του Αρζόγλου. Είχα καιρό να δω τόσο καλή σκηνή δική του ίσως γιατί το τελευταίο διάστημα επαναλάμβανε συνεχώς τα ίδια.

Θα συμφωνήσω clarabelle, μου έκανε και εμένα εντύπωση πόσο καλός ήταν ο Ηλίας.
nana
nana
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Με το Internet..παντού!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 12, 2010 12:57 pm

nana έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:τζίνα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...
μπορεί ο ηλίας να μου σπάει τα νεύρα αλλά είναι γατόνι...τα μυρίζεται αυτά...καθότι διαθέτει και το κληρονομικό χάρισμα...



Εμένα μου άρεσε πολύ και το ύφος του Αρζόγλου. Είχα καιρό να δω τόσο καλή σκηνή δική του ίσως γιατί το τελευταίο διάστημα επαναλάμβανε συνεχώς τα ίδια.

Θα συμφωνήσω clarabelle, μου έκανε και εμένα εντύπωση πόσο καλός ήταν ο Ηλίας.
Οντως ηταν καταπληκτικος χτες ο Αρζογλου!!!Εγω παντως τρομαξα με το υφος του και απορω πως η Μελιτα αναρωτιοταν μετα απο αυτο αν τους ειδε!Ακομα και αν δεν της μιλουσε ολα τα ελεγαν το βλεμμα του! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Φεβ 12, 2010 1:24 pm

evanna έγραψε:
nana έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:τζίνα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...
μπορεί ο ηλίας να μου σπάει τα νεύρα αλλά είναι γατόνι...τα μυρίζεται αυτά...καθότι διαθέτει και το κληρονομικό χάρισμα...



Εμένα μου άρεσε πολύ και το ύφος του Αρζόγλου. Είχα καιρό να δω τόσο καλή σκηνή δική του ίσως γιατί το τελευταίο διάστημα επαναλάμβανε συνεχώς τα ίδια.

Θα συμφωνήσω clarabelle, μου έκανε και εμένα εντύπωση πόσο καλός ήταν ο Ηλίας.
Οντως ηταν καταπληκτικος χτες ο Αρζογλου!!!Εγω παντως τρομαξα με το υφος του και απορω πως η Μελιτα αναρωτιοταν μετα απο αυτο αν τους ειδε!Ακομα και αν δεν της μιλουσε ολα τα ελεγαν το βλεμμα του! : respect :
συμφωνω απολυτα ολα τα ελεγε με το βλεμμα του
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 12, 2010 2:14 pm

Ας σχολιασω κι εγω......


Ευα-Μανος
Ωραια σκηνη.Παντως εξακολουθω να πιστευω οτι ακομα και να μην της ειχε μιλησει ο Στεφανοςη Ευα παλι θα αρνιοταν να ακουσει τον Μανο.Επιπλεον συγγνωμη μου αρεσει ο Μπουγιουρης σαν ηθοποιος ειναι απο τους καλυτερους της γενιας μας αλλα αυτο το ''Ευα μου'' δεν μπορουσε να το κανει να ακουστει λιγοτερο κτητικο και περισσοτερο τρυφερο και πειστικο;Καθολου δε μου αρεσε ο τροπος που το ειπε.

Μανος-Στεφανος
Επιτελους αναψαν τα αιματα.Μπορει να φανηκαν οι απιστευτα ψευτικοι ηχοι αλλα γεμισε η οθονη τεστοστερονη.Παντως τον καταχαρηκα τον Στρατο.Αχ συγγνωμη τον Στεφανο ηθελα να πω.

Ευα-Στεφανος
Γιατι μου το κανετε αυτο;Δεν θελω να ξανακολλησω μαζι τους.ΔΕ ΘΕΛΩ!!!!!!Παντως μου αρεσε που αρχισαν και να αστειευονται για τον γαμο και για τα κιλα της νυφης.Επισης μου αρεσει που συνεχεια η Ευα καθε φορα που της μιλαει ο Στεφανος για γλυκο του λεει να το φανε μισο μισο.Αχχχχχ οχι θα ξανακολλησωωωωωω.Τζινα βοηθεια!!!!!!

Αμαλια-Μελιτα
Επιτελους καταλαβαν οτι το παιδι δεν ειναι χαζο.Γιατι ολα τα παιδια ασχετως ηλικιας μπορουν να καταλαβουν τις αλλαγες στην οποια διαθεση των γονιων τους.Παντως ηταν πολυ ωραιο αυτο που ειπε η Αμαλια.

Αμαλια:Για τη μητερα εισαι παιδι.Για το παιδι σου πρεπει να εισαι μητερα.

Ποση αληθεια εχει αυτη η ατακα.Την Μελιτα παλι δεν ειδα να την αγγιξε και τοσο.Και για αλλη μια φορα εβαλε τον Στεφανο πανω απο το Νεφελακι.

Λουκας-Μανος-Νταιζη
Εδω παλι μου αρεσε τρελα ο Μπουγιουρης.Ειδικα στο σημειο που ειδε την Νταιζη.Το ξαφνιασμα του φανηκε.Αλλα για αλλη μια φορα αντι να κανει κατι για τον φιλο του οπως για παραδειγμα να την πιασει απο το μαλλι και να τη βγαλει εξω απο το σπιτι και να πει τα παντα στον Λουκα αρκεστηκε μονο στο να του πει να την διωξει οσο ειναι καιρος.Κατα τα αλλα τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου.

Λουκας:Και πανω στην αλλαγη της βαρδιας ειπατε να ριξετε κι ενα μπερτακι ξυλο να εκτονωθειτε : respect : : respect :

Νικολας-Δαφνη
Ακου τι πηγε και θυμηθηκε η Δαφνουλα για να περασουν σε δευτερο γυρο διαπραγμετευσεων.Ωραια σκηνη αν και μικρουλα.

Πετρος-Αμαλια
Τι ειπε ο Πετραν;Του ελειψε η Αμαλια;Ζησαμε να το ακουσουμε κι αυτο.Το καταχαρηκε που του ελειψε η Αμαλια και αρχισε το δουλεμα με το ''φωνες....ακουω φωνες.....''.Το υφος του Πετρου θεικο.Κεντησαν και οι δυο : respect : : respect :

Αντιγοναρα-Στεφανος
Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα......Η Αντιγοναρα πηρε φορα και τωρα αρχιζει το καλο......Ανυπομονω.......

Λουκας-Νταιζη
Παλια ο Λουκας χρησιμοποιουσε την κλασσικη πλεον δικαιολογια ''Εχουμε κι ενα γραφειο'' ως προσχημα για να μην προχωρησει σε σχεση η Νορα με το Μητσουλα-ασχετα που τωρα την προξενευει-.Τωρα μου αρεσει ακομα περισσοτερο που την χρησιμοποιει για να βλεπει την Νορα καθε μερα.Ειχε την πλακα της βεβαια σαν σκηνη.Μου ηθελε και φιλακι η παπια.Αλλα και με τι χαρα της το εδωσε ο Λουκας ε;Καλε ανυπομονει για αυτο τον γαμο.Οχι σαν τον Στεφανο που κανει λες και τον πανε για εκτελεση. lol! lol!

Μανος-Ευα
Γιατι αυτος ο ανθρωπος επιμενει να της χαλαει τα παντα αυτης της κοπελας;Να προσπαθει εκεινη να κανει μια καινουργια ζωη που στην τελικη και της αξιζει και την θελει και αυτος εκει.Να της χαλαει οτι παει να χτισει.Αλλα ομολογουμενως ωραια σκηνη.Πολυ ωραια σκηνη.

Αμαλια-Μελιτα
Δε μπορω αλλο την κλαψα της Μελιτας.Συνεχεια τα ιδια και τα ιδια αυτη η κοπελα.Την βαρεθηκε η ψυχη μου.

Χρηστος-Νταιζη
Πρωτον πολυ καλα εκανε και της το εκλεισε.Δευτερον αφου αυτος της το ξεκαθαρισε απο την αρχη σαν σωστος αντρας που ειναι (μην ανησυχεις Τζινα θυμαμαι.Μουσειο.....Μουσειο....Μουσειο....Μουσειο.....) δεν μπορω να καταλαβω αυτη γιατι επιμενει;Εμενα μονο δυο εκδοχες μου ερχονται στο μυαλο.

1)Τον αγαπαει πραγματικα.
2)Θελει ενα τελευταιο κρεβατι μαζι του για να την γκαστρωσει και μετα να μεθυσει τον Λουκα και να τον κανει να πιστεψει οτι εκαναν ερωτα κι οτι περιμενει το παιδι του ωστε να μην του αφησει κανενα περιθωριο αποδρασης.

Ειμαι πολυ κακια που βρισκω πιο πιθανο το δευτερο;

Λουκας-Νορα-Κρουασανακια
Χθες δε μας πεταξαν ψιχουλα αλλα κρουασανακια.Αλλα πολυ λιγες κοινες σκηνες τους παλι σημερα σε αντιθεση με χθες.Τι χαριτωμενη και υπεροχη σκηνη ομως.

Πετρος-Αντιγοναρα
Μπορει να μη μας ελυσαν τις αποριες μας αλλα ηταν εξαιρετικη σκηνη.Και ναι επιτελους αρχισαν τα οργανα.Απο εδω και περα αρχιζει το καλο και ανυπομονω.

Νορα-Δαφνη-Μελιτα
Επιμενει η Δαφνη αλλα ειπαμε δεν φταιει αυτη.Οι αλλοι φταινε που την εχουν αφησει ανενημερωτη.Αλλα η ξινιλα στη μουρη της Μελιτας οταν καταλαβε οτι Στεφανος και Μανος πλακωθηκαν για την Ευα εκανε μπαμ.

Μανος-Πετρος
Μονη της πηγε αγορι μου.Δεν την εστειλε ο ''μπουλης''.Παντως δε μου αρεσει με μελανιες ο Μπουγιουρης.Κατα τα αλλα δεν καταλαβα τι θελει να πει ο ποιητης σχετικα με τους τοκογλυφους.

Στεφανος-Μελιτα και απο το παραθυρο Ηλιας
Αρχισε παλι τα παρακαλια η Μελιταρα-κατιναρα.Και απο αποσταση ο Ηλιας να παρακολουθει την σκηνη και να καταλαβαινει περισσοτερα απο οσα βλεπει.Ο Στεφανος παντως εξακολουθει να μην με πειθει οταν της λεει σ'αγαπαω.Κατι στο βλεμμα του....

Ηλιας-Στεφανος
Ενδιαφερουσα σκηνη.Μου αρεσουν παρειτσα.Ο Στεφανος φιλικος και ευγενικος και ο Ηλιας απομακρος αλλα και εκεινος αρκετα πιο διαλακτικος.

Ηλιας-Μελιτα
Οτι δεν καταλαβε απο τη σταση του Στεφανου το καταλαβε απο τις αντιδρασεις της Μελιτας.Της ειπε πολλα με το βλεμμα του.Μεγαλουργησε χθες ο ουτως ή αλλως μεγας Αρζογλου.Ηταν η πρωτη φορα μετα απο καιρο που δεν με εκνευρισε ο Ηλιας.

Λουκας-Νορα-Νταιζη-Ταπερακια
Αχ τον καημενο τον Λουκα τι του εμελλε να παθει.Να προσπαθει ο δολιος να μιλησει και να αρχιζει η αλλη η κοτα ''μωρο μου τρωγε εσυ''.Ελεος κοπελια ακομα δε σε βαλαμε στο σπιτι μας και αρχισες τις διαταγες.Αλλα βεβαια εχεις και τον εκβιασμο ετοιμο στο τσεπακι εσυ.Ξερεις τι πρεπει να κανεις για να τον εχεις του χεριου σου.

Στεφανος-Ευα
''Θα προχωραμε μαζι μεσα σε αυτη την ζωη.Θα προχωραμε μαζι κι οπου μας βγαλει....''ελεγαν καποτε ο Αντωνης Βαρδης και η Χριστινα Μαραγκοζη.Τωρα το ελεγαν ο Στεφανος και η Ευα.Καλα οχι ετσι ακριβως αλλα εμενα αυτο μου ηρθε στο μυαλο.Αλλα εχω μια απορια.Απο τη μια εχουν αυξησει τις κοινες τους σκηνες και ειναι λογικο απο την αλλη ειναι μικρες σε διαρκεια.Γιατι;

Μανος-Χατζηβασιλειου
Οκ.Το αποφασισα.Αν ειναι αληθεια οτι δολοφονειται ο Χατζηβασιλειου προσεχως τοτε μαλλον τον καθαρισε ο Μανωλακης μας.Βεβαια περομενω και την υπολοιπη σκηνη για να σιγουρευτω.Μπορει να κανω και λαθος.

Αρκετα καλο επεισοδιο.Επιτελους αρχιζει η δραση.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 12, 2010 2:23 pm

Επιτέλους θα σχολιάσω!!! (Τρέμετεεεεεε!)

Εύα - Στέφανος - Μάνος
1) Εύα μην του κλείνεις την πόρτα στη μούρη, ξήλωσέ την και πέτα την του στο κεφάλι!!!
2) Μπάστα κύριε Στέφανε γιατί πάνω απο όλα αυτό είναι το σπίτι της κόρης του Μάνου! Και βέβαια η Εύα δεν είναι ΚΑΝΕΝΟΣ!
3) Ξύλο και όλα τα μωρά στην πίστα, τέλεια! χουχου! Βέβαια μου δημιουργήθηκε η αίσθηση ότι έβλεπα σε επανάληψη 2 λήψεις όλες κι όλες και επίσης πολύ αθλιο το ηχητικό εφέ..
4) Αμαν πια με τα γλυκά! Και αμαν πια με αυτά τα βλέμματα και τα χαμόγελα! Νίκη μου δεν μπορώ να κρατηθώ αλλο, βοήθειαααααααααα!!!

+++

Αμαλία - Μελίτα
Απορία: Γιατί ανάψανε το τζάκι αφού κάθονται στην άλλη άκρη του μεγάρου? χιχι

1) Η Μελίτα δηλώνει οτι προσπαθεί, που και πότε και δεν το βλέπω ρε παιδιά?
2) Η ατάκα της Αμαλίας "Για τη μητέρα είσαι παιδί για το παιδί σου πρέπει να είσαι μητέρα" ΣΩΣΤΗΗΗ! Η ατάκα της Clarabelle "Πάντως τώρα κοντά κάπου θα το διάβασε η Αμαλίτσα γιατί πέρσυ δεν λειτουργούσε σαν μητέρα." ακόμα πιο σωστή!!! Πάντως έφτασε και η Αμαλία και παραδέχεται τα όσα έχω πει και σε παλιότερα ποστ μου, το κατινάκι γραμμένο το έχει το παιδί της, μπήκε κάτω από τον απόλυτο έρωτά της!

+++

Μάνος - Λουκάς - κα Βενέτη to be
1) Με ξένισε ο πληθυντικός ανάμεσα σε Νταίζη και Μάνο, βλέπεις ήθελε να κάνει εντύπωση ως μέλλουσα κα Βενέτη.. vomit
2) Λουκάς Fskl - Μάνος Fskl (τους λόγους τους ανέλυσε η Clarabelle)
3) O Mάνος θέλει και έξτρα μούτζες γιατί νομίζει ότι με μια μπηχτή καθάρισε και αφήνει τον Λουκά στο λάκο με τα φίδια απλώς δεν μου περισσεύουν emoticons!

+++

Δάφνη & Νικόλας
Ποιος έγραψε ότι είναι μια όαση στην έρημο της Εδέμ? ΑΥΤΟ! Συμφωνώ!

+++

Πέτρος - Αμαλία και τα μυαλά στα κάγκελα
ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ και οι δύο! Τέτοια να βλέπουμε, τέτοια!

Πέτρος: Κατά εναν περίεργο τρόπο, διαστροφή να το πω? Αλλά ναι! Μαζιχοσμό να το πω? Ναι, πώς αλλιώς να το πω? Μου έλειψες!
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 MouEleipses

+++

Στέφανος - Αντιγόνη
H Aντιγόνη ακόμα τσιγκλάει αλλά ο μπούλης είναι σίγουρος για τον εαυτό του και δεν μασάει.. Δεν έχω καταλάβει τελικά ποιος κάνει παιχνίδι παρόλο που όλοι φοβούνται βασικά την Αντιγόνη σε κάτι τέτοιες σκηνές μου δίνεται η εντύπωση ότι ο Στέφανος κάνει και αυτός ξέχωρα το δικό του παιχνίδι...

+++

Λουκάς – Σύζυγος to be
1) Η Νταίζη στη σκηνή στο σπίτι μου άρεσε πολύ, αυτό το γούτσου το ζουζουνιάρικο το έχει η κοπέλα, με κάνει να χαμογελάω πριν θυμηθώ ότι δεν πρέπει! χαχαχα
2) Το «εχουμε κι ενα γραφείο» θα ψηφιστεί η δικαιολογία της χρονιάς, κολλάει παντού και πάντα!
3) Η Νταίζη γιατί ανησυχεί για τα ωράρια, αυτή δεν ήταν που ήθελε να κόψει τη δουλειά?

Νταίζη: Φιλάκι???
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 NtaiziFilaki

+++

Μάνος - Εύα
1) Χάλια το μαλλί της κας Ξυλά σε αυτή τη σκηνή, επιτέλους λυπάμαι αλλα πρέπει οπωσδήποτε να αντικατασταθεί ο κομμωτής της σειράς!!!
2) Τα βλέπει τα ζόρια η Εύα να έρχονται! Χαχαχαχαχα Δεν πρέπει όμως να του λέει ότι τον αγαπάει, έτσι πιστεύω τον μπριζώνει να συνεχίσει, όχι ότι θα άλλαζε τίποτα με τον βλαμμενο τον Μανο που πήγε κι έμπλεξε!

+++

Αμαλία - Μελίτα
1) Η Μελίτα κατέβηκε (αν κρίνω από τη συζήτηση) μετά που έφυγε το παιδάκι της για το σταθμό..Χειροκροτήστε την καλή τη μάνα!
2) Το οτι δουλεύουνε με τη Δάφνη απλά το προσπερνώ...Δημόσιες σχέσεις με στυλό και μολύβι κλεισμένοι μέσα σε ένα σπίτι πρώτη φορά βλέπω!
3) Το δώρο της Αμαλίας θα είναι αντάξιο της κόρης του Ρούσσου! Μοκέτα θα είναι το δώρο ή καμμιά παρκετίνη μην χαλάσουν τα ξύλα από την τριβή? Κάνας καναπές μήπως? Απο αυτά ξέρει μόνο το κατινάκι! gelio

+++

Νταίζη - Χρήστος
Ετσι σε θέλω μανάρι μου! Τραγούδα εσύ τώρα μανταμίτσα «Ποιος ν' ακούσει, τι τον νοιάζει αν εμένα η καρδιά ξεπαγιάζει, παίρνω φίλους, παίρνω εσένα, αναπάντητες κλήσεις παντού!» να μάθεις!!!

Αχχχχ πολύ το ευχαριστήθηκα!

+++

Λουκάς – Αίσθημα
Καφέ στο σπίτι, καφέ και στο γραφείο για τον κο Βενετη! Ποιος τη χάρη σου βρε να σε φροντίζουν έτσι δυό γυναικάρες! Η σκηνή μου άρεσε πολύ, ήταν χαριτωμένη και μου έβγαλε μια ζεστασιά χωρίς να είναι υπερβολική! Η ικανοποίηση της Νόρας όταν της είπε για τον καφέ με έλιωσε! Τόσο γλυκιά!

Νόρα: Πώς πήγε η πρώτη νύχτα συμβίωσης? (τσαχπίνικα και μετά αλλάζει σε ύποπτο βλέμμα χιχιχι) Κουρασμένο σε Βλέπω!
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 KourasmenoSeVlepo

Νόρα: Τι έπαθε ο Μάνος? Άρχισε να χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο? (Που τέτοια τύχη Νοράκι μου! Βέβαια τέτοιο ξεροκέφαλο που έχει και πάλι ντιπ δεν θα καταλάβαινε!)

Λουκάς: Νόρα συγκεντρώσου! ΜΙΑ είναι η Μαρία η Πενταγιώτισσα που στην ποδιά της σφάζονται τα παλικάρια! (Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσ!!!!!!! : respect : Συμφωνώ με το κατά Λουκάν Ευαγγέλιο που έγραψε και μια άλλη κοπέλα!)

Λουκάς: Γαμοτράγουδο χιχιχι καλό!
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Gamotragoudo

+++

Αντιγονάρα - Πετράν
Σκηνάρα αλλα Αντιγονίτσα μου δεν μπουκάρουμε έτσι! Κρατάω ότι ο Ρούσσος θορυβήθηκε και πολύ μάλιστα... χεχεχε τα καλύτερα έρχονται!!! ΔΕΝ κρατάω το ιου κασκολάκι! Ιουυυυυ!!!

+++

Νόρα - Δάφνη & Μελίτα στη βιοτεχνία
Η Δάφνη και πάλι σχεδίαζε γυναικεία! Πόσο καιρό θα πάρει να το διορθώσουν να δω! Εντελώς ακυροι μιλάμε! Όσο για τις δημόσιες σχέσεις της καρέκλας το σχολίασα πιο πάνω..

Η Μελίτα επιμένει στον έρωτα, η Δάφνη στην αγάπη, εγω ψηφίζω και τα δύο! Πρώτα έρχεται ο έρωτας και μετά η αγάπη, κακώς τα διαχωρίζουμε! Απλώς η αγάπη είναι αυτό που δένει τους ανθρώπους για μια ζωή καθώς ο έρωτας κάποτε ξεφουσκώνει!

Νόρα: Χτες έπαιξαν ξύλο!
Μελίτα: Για την Εύα όλο αυτό ε? (Λίιιγο πιο ξινά έπρεπε να το πεις! Αν δεν ήθελες ΠΑΛΙ να χάνεις τον ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ σου έρωτα για την Εύα να μην τα έφτιαχνες με τον Στέφανο κατινάκι! gelio)

+++

Μάνος - Πέτρος
1) Μάνος: Που να δεις τα δικά του μούτρα! (Πόσο πιο αντρική απάντηση? Πόσο???! Κλασσικός άντρας, αν νομίζεις ότι εγω είμαι χάλια που να δεις τον άλλον! gelio)
2) Εστειλε τη μάνα του ο μπούλης!!! (Δυστυχώς για σενα Μανωλάκη η Αντιγονίτσα έχει πλέον ανεξαρτητοποιηθεί! Και θα πάρει κεφάλια όπως το κόβω!!!)

+++

Ο έρωτας του κεριού κλασσικά μπροστά στην τζαμαρία!
Έχω χάσει τον σκόρ κατινακίου - αξιοπρέπειας που έχει φτάσει στο μείον κάμποσο από το πολύ σούρσιμο της κατσαρής! Για πόσο ακόμα θα παρακαλάς κατινάκι? Και ρωτας και "γιατί μαλώσανε" σε τρώει ο απαυτός σου!

+++

Ηλίας ο καχύποπτος
Σπάνιο είδος στην Εδέμ! Αλλα ΔΕΝ είναι Ηρακλής Πουαρό σας παρακαλώ! Η ευφυία αυτού του ήρωα (του πιο αγαπημένου μου ever) ξεπερνούσε την ευφυία των ηρώων της Εδέμ μαζεμένη!

Ο μπαρμπαλιάκουρας μου άρεσε χτες, τον είχαν βάψει καλά κιόλας, ήταν και καλή η ερμηνεία του, ξεκόλλησε και από τα ίδια και τα ίδια, έριξε και λίγο ειρωνία και δεν τον βαρέθηκα!

Στη σκηνή με τη Μελίτα πόσο άκυρο ήταν που άνοιξε έτσι θορυβωδώς η πόρτα κι εκείνη δεν πήρε χαμπάρι? Χαμέεεεεεεεεενη στον κόσμο της και μετά λέμε για τη Δάφνη! χιχι

Ηλίας: Ο Καρτάλης.. ο Στέφανος καλύτερα.. huhu

Και αναρωτήθηκε η Μελίτα αν τους είδε... χαχαχαχαχα! Κοριτσι μου εγώ ξέρω όταν δεν θέλεις να σε δούν συνήθως αποφεύγεις να παρακαλάς μπροστά σε τζάμια και ορθάνοιχτες πόρτες.. Αυτό που κάνεις εσύ λέγεται "με τρώει ο πωπός μου για φασαρίες" ή....εφαρμόζω με επιτυχία τις κατινοσκέψεις της μαμάς μου απλά το κανω κεκαλυμμένα για να μην μου ρίξουν φταίξιμο όταν επιτευχθεί ο στόχος!!!!!

+++

Επίδειξη Tupperware σε γνωστό δικηγορικό γραφείο!
Ο Λουκάς κόλλησε "μπουλήτιδα" από τον Στέφανο! Μπουκωνόταν για να μη μιλήσει αλλα ποιος το ζήτησε το δωράκι Λουκάκο???

Τρομερό το τρίο πάντως, ευχάριστη σκηνούλα!

+++

Εύα - Στέφανος
Νίκη που είσαι??? Χάνομαι λέμε!!! Αυτόν τον άνθρωπο είναι που τον ζορίζουν να παντρευτεί? Που ΔΕΝ θέλει? Ε κάπως έτσι δεν θα ήθελα κι εγώ να συναντήσω τον Περικλή gelio

+++

Μάνος - Χατζηγλίτσης
Λες? Μωρε λες? Δεν λέω παραπάνω δεν θέλω να αποκαλύψω τα μελλούμενα σε αυτό το τόπικ γιατί δεν πρέπει.. αλλά......λες???

+++

Στα προσεχώς:

Νικόλας: Τελικά σε αυτή την παρέα δεν βαριόμαστε ποτέ! (Ποτέ Νικόλα! Ποτέ! Όσο σας βλέπουμε ποτέ δεν βαριόμστε!!!)

Τα καλύτερα έρχονται!!! Ναιιιιιιιιιιιι!!!

Πολύ καλό το χτεσινό επεισόδιο από εμένα!

Και εις άλλα με υγείαν!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από Jennifer Παρ Φεβ 12, 2010 2:36 pm

Loukasnora και KatsaroYpotheto τέλειοι οι σχολιασμοί σας. Συμφωνώ απόλυτα, εκτός απο ένα σημείο για τον Στέφανο και την Ευα. Εγώ έχω ήδη ξανακολλήσει Love!
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Φεβ 12, 2010 2:50 pm

Ας πω κι εγώ κάποια πραγματάκια...

Μάνος-Στέφανος-Εύα
Εμένα μου άρεσε πολύ περισσότερο η μάγκικη κουβέντα των αγοριών πριν το "Πυξ Λαξ" (για όποιον δεν ξέρει, Πυξ Λαξ, σημαίνει κλοτσομπουνίδια σε ελεύθερη μετάφραση, χι,χι...)
Το ξύλο πολύ ψευτιά αλλά η κουβέντα πολύ αντρίλα βρε παιδί μου !
Συμφωνώ μαζί σας ότι μου φάνηκε πολύ άκυρο που η Εύα, ενώ είναι έγκυος, βλέποντας μέσα από τη τζαμαρία (τί άλλο θα δει πια από τις τζαμαρίες η καψερή εγκυμονούσα!!) τον άντρα που είναι ερωτευμένη και τον άντρα που αγαπάει να σφάζονται, έτρεξε σαν τον Κεντέρη και τους χώρισε με το φόβο να της έρθει καμία ξανάστροφη ! Καλύτερα να φώναζε τη Μαρίλια να τους χωρίσει και να ακολουθούσε η παρακάτω ατάκα :
"Πατερούλη-λαμόγιο, μην τσακώνεσαι με τον μέλλοντα σύζυγο της μητέρας-αδερφής μου και πατέρα από το αδερφάκι μου-ανηψάκι μου !!!" gelio


Μελίτα-Αμαλία
Μεγάλες προόδους κάνετε καλέ που θυμιθήκατε και το Νεφελάκι !! Μου αρέσει που λέει η Αμαλία "το παιδί δεν είναι χαζό, καταλαβαίνει" (κάτι τέτοιο τέλοσπάντων). Πώς να καταλάβει καλή μου τον πόνο της μάνας το Νεφελάκι, γιατί την ζει και καθόλου ??? cake

Μάνος-Λουκάς
Πες του για την Νταίζη αγόρι μου επιτέλους !!!!! Τί ακριβώς κερδίζεις με το να πετάς σποντούλες χωρίς να ολοκληρώνεις ???

Νικόλας-Δάφνη
Πολύ ωραία σκηνή, ωραίο ζευγάρι !! Τους απόλαυσα !! Το πονηρό υφάκι της Δάφνης ήταν όλα τα λεφτά !!!

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 7009957f

Πέτρος-Αμαλία
ΥΠΕΡΟΧΟΙ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ !!! : respect :
Η Αμαλία ΘΕΑΡΑ με το παραλήρημα της και πολύ γλυκιά όταν της είπε ο Ρούσσος ότι του έλειψε ....
Ο Ρούσσος ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ και όταν δούλευε την Αμαλία και μετά που πήγε να φτιάξει να φάνε που πήρε ένα τέλειο ύφος !!! lol!


Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 2-32


Λουκάς-Νταίζη
Στην πρωινή τους κουβέντα μου θύμισαν το τραγούδι
"Δε μπορεί,δε μπορεί, κάπου θα συναντηθούμε, δε μπορεί,δε μπορεί, στο ίδιο σπίτι ζούμε !!" gelio


Εύα-Μάνος
Αχ, μου λείψανε μαζί και ανυπομονώ για τη σημερινή τους σκηνή....

Διαβολογυναίκα-Χρηστάρας
Όταν του είπε η Καρτάλω αυτό το "Χρήστο, ΠΑΜΕ !" τόσο επιτακτικά μου ήρθε να την μπουφλίσω την κοντέσσα !! Σιγά μαρή, ο δούλος σου είναι ο Χρήστος ???? xastouki
Και αυτό που μου πέρασε εκείνη τη στιγμή από το μυαλό ήταν ότι αφού δε μπορώ να τη δείρω εγώ, πόσο θα μου άρεσε να είχε πάει να χωρίσει εκείνη τα αγόρια όταν μαλώνανε και να έτρωγε εκείνη 5-6-10 ξανάστροφες !!! Grrr


Νόρα-Λουκάς
Αχ μωρέ, τον περιποιείται το Νοράκι μπας και ξεχάσει την τραγουδιάρα και γυρίσει στον δικό της καναπέ ......

Ρούσσος-Λαζαρίδη
ΤΕΛΕΙΟΙ υποκριτικά !!!!

Ατελιέ Δάφνης- Ο Απόλυτος
Αυτό το "Μη φύγεις" της Μελίτας στο Στέφανο ΠΟΣΕΣ φορές θα το ακούσουμε ???? Το έχουμε ακούσει σε πόρτες, σε κουφώματα, σε πατώματα, σε κρεβάτια !!!!! ΕΛΕΟΣ !!!!
Και μετά αναρωτιόταν κιόλας η πριγκιπέσσα αν τους κατάλαβε ο μπαρμπα-Λιάκουρας !!! Πώς να μη σας καταλάβει καλή μου όταν όλο το ατελιέ έχει τζαμαρία γύρω γύρω και φαίνεστε από παντού ???? Με αυτές τις τζαμαρίες έχεις τελικά ένα θεματάκι μανταμίτσα, πρόσεξε το...


Νταίζη-Λουκάς-Νόρα-τάπερ και σαλιάρα
Το Νταιζουλίιιιιινι, αυτή η "άγια μάνα" επειδή μάλλον δε φρόντισε το παιδί της όταν ήταν μωρό και της έλειψε (μη χέ...) έβαλε στο Λουκά τη σαλιάρα που δεν είχε βάλει ποτέ στον Άρη !! Πάλι καλά που δεν είδαμε να του δίνει τη φρουτόκρεμα στο στόμα και να του δίνει νεράκι με το μπιμπερό !! gelio
Το τί γέλιο έριξα με το διάλογο Νόρα-Νταίζη δε λέγεται !!!
Νόρα: "Λουκά μάζεψέ την !!"
Νταίζη: " Λουκά τρώγε μωρό μου σε παρακαλώ!!!" gelio


Και τέλος,
Μάνος-Χατζηγλίτσης
Δε θα σχολιάσω την κουβέντα τους αλλά την τρύπα του ηφαιστείου που παρατήρησα στο μέτωπο του Χατζηγλίτση !!!Και ναι, δεν είναι βόας, δεν είναι κροταλίας,δεν είναι φωτομοντάζ, ο Χατζημπούκλας έχει μια τρύπα στο κούτελο!! gelio

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 19cd5d5f


Εν αναμονή του σημερινού για τον ΘΕΟ Κυριάκο με το "Home sweet home" και το χειροφίλημα στην Καρτάλαινα,και ΟΟΟΟΟΛΕΣ τις σκηνές στην μπουζουκερί, φιλιά !!!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Φεβ 12, 2010 2:51 pm

giouli_edem έγραψε:
Και τέλος,
Μάνος-Χατζηγλίτσης
Δε θα σχολιάσω την κουβέντα τους αλλά την τρύπα του ηφαιστείου που παρατήρησα στο μέτωπο του Χατζηγλίτση !!!Και ναι, δεν είναι βόας, δεν είναι κροταλίας,δεν είναι φωτομοντάζ, ο Χατζημπούκλας έχει μια τρύπα στο κούτελο!! gelio

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 19cd5d5f



αχαχαχαχα....πες μου που το παρατήρησες;;;; gelio gelio gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Φεβ 12, 2010 2:55 pm

anastasia20 έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
Και τέλος,
Μάνος-Χατζηγλίτσης
Δε θα σχολιάσω την κουβέντα τους αλλά την τρύπα του ηφαιστείου που παρατήρησα στο μέτωπο του Χατζηγλίτση !!!Και ναι, δεν είναι βόας, δεν είναι κροταλίας,δεν είναι φωτομοντάζ, ο Χατζημπούκλας έχει μια τρύπα στο κούτελο!! gelio

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 19cd5d5f



αχαχαχαχα....πες μου που το παρατήρησες;;;; gelio gelio gelio


εγω δεν παρατηρησα την τρυπα γιουλη αλλα τις δυο μικροτερες που χει διπλα στη φαβοριτα-βελος λες και θα σε τρυπησει το ματι η φαβοριτα-στιλετο!!!! δεν μ αρσει καθολου ο ηθοποιος δεν τον χωνεψα απο την αρχη!!! οσο για τους σχολιασμους σας γιουλη και τζινα οπως παντα απολαυστικοι και υπεροχοι!!!! απλα τα σεβη μου : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 12, 2010 2:59 pm

Νικη και Τζινα οι σχολιασμοι σας ΤΕΛΕΙΟΙ!!!!!!!! Thumbs up

Αλλα τι να κανω θα μεροληπτησω υπερ της Γιουλης.....ο σχολιασμος ηταν ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ σου ever!!!!Τα εγραψες μοναδικα και συμφωνω σε ολα! Agree Αλλα ειδικα στο τελος εκει που εγραψες για τον Χατζημπουκλα και την τρυπα σου μιλαω ειλικρινα εκλαιγα απο τα γελια! gelio Απορω που το παρατηρησες βρε θηριο!
Σημερα παντως ΕΓΡΑΨΕΣ! : respect : : respect : : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Φεβ 12, 2010 3:05 pm

εγω εχτες εμεινα με το στομα ανοιχτο οταν η νορα εφτιαξε πρωινο στον λουκα και εκλαιγα οταν πλακωνοταν ο μανος και ο στεφανος
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Φεβ 12, 2010 3:13 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
+++

Πέτρος - Αμαλία και τα μυαλά στα κάγκελα
ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ και οι δύο! Τέτοια να βλέπουμε, τέτοια!

Πέτρος: Κατά εναν περίεργο τρόπο, διαστροφή να το πω? Αλλά ναι! Μαζιχοσμό να το πω? Ναι, πώς αλλιώς να το πω? Μου έλειψες!
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 MouEleipses

δεν είναι περίεργο...η συνηθισμένη μετάλλαξη είναι...τουλάχιστον αυτοί μεταλλάσσονται προς το καλό ως προς τη σχέση τους...


KatsaroYpotheto έγραψε:Μάνος - Εύα
1) Χάλια το μαλλί της κας Ξυλά σε αυτή τη σκηνή, επιτέλους λυπάμαι αλλα πρέπει οπωσδήποτε να αντικατασταθεί ο κομμωτής της σειράς!!!

αυτό το παρατήρησε και μία φίλη μου που βλέπαμε μαζί το έργο...τη welaflex...τη welaflex...


KatsaroYpotheto έγραψε:Ηλίας ο καχύποπτος
Σπάνιο είδος στην Εδέμ! Αλλα ΔΕΝ είναι Ηρακλής Πουαρό σας παρακαλώ! Η ευφυία αυτού του ήρωα (του πιο αγαπημένου μου ever) ξεπερνούσε την ευφυία των ηρώων της Εδέμ μαζεμένη!


Ο μπαρμπαλιάκουρας μου άρεσε χτες, τον είχαν βάψει καλά κιόλας, ήταν και καλή η ερμηνεία του, ξεκόλλησε και από τα ίδια και τα ίδια, έριξε και λίγο ειρωνία και δεν τον βαρέθηκα!

ο ηλίας χτες κέρδισε τις εντυπώσεις...ελπίζω να συνεχίσει τις έρευνες και να αφήσει στην άκρη τα συνθήματα...μάνος+εύα=love for ever...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 12, 2010 3:19 pm

anastasia20 έγραψε:

ο ηλίας χτες κέρδισε τις εντυπώσεις...ελπίζω να συνεχίσει τις έρευνες και να αφήσει στην άκρη τα συνθήματα...μάνος+εύα=love for ever...

Συγγνωμη βρε κοριτσια αλλα γιατι το γραφετε συνεχεια αυτο το μανος+ευα=love for ever οταν αναφερεστε στον Ηλια;Εκτος απο το χθεσινο επεισοδιο που ηταν εξαιρετικος ολες τις αλλες σκηνες του σε προηγουμενα επεισοδια τις πηγαινα στο γρηγορο γιατι με εκνευριζει απιστευτα αυτος ο ρολος.Ειχε πει τετοιο πραγμα και εγω το εχασα ή εσεις το βγαλατε ετσι;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 12, 2010 3:20 pm

anastasia20 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
+++

Πέτρος - Αμαλία και τα μυαλά στα κάγκελα
ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ και οι δύο! Τέτοια να βλέπουμε, τέτοια!

Πέτρος: Κατά εναν περίεργο τρόπο, διαστροφή να το πω? Αλλά ναι! Μαζιχοσμό να το πω? Ναι, πώς αλλιώς να το πω? Μου έλειψες!
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 MouEleipses

δεν είναι περίεργο...η συνηθισμένη μετάλλαξη είναι...τουλάχιστον αυτοί μεταλλάσσονται προς το καλό ως προς τη σχέση τους...


KatsaroYpotheto έγραψε:Μάνος - Εύα
1) Χάλια το μαλλί της κας Ξυλά σε αυτή τη σκηνή, επιτέλους λυπάμαι αλλα πρέπει οπωσδήποτε να αντικατασταθεί ο κομμωτής της σειράς!!!

αυτό το παρατήρησε και μία φίλη μου που βλέπαμε μαζί το έργο...τη welaflex...τη welaflex...


KatsaroYpotheto έγραψε:Ηλίας ο καχύποπτος
Σπάνιο είδος στην Εδέμ! Αλλα ΔΕΝ είναι Ηρακλής Πουαρό σας παρακαλώ! Η ευφυία αυτού του ήρωα (του πιο αγαπημένου μου ever) ξεπερνούσε την ευφυία των ηρώων της Εδέμ μαζεμένη!


Ο μπαρμπαλιάκουρας μου άρεσε χτες, τον είχαν βάψει καλά κιόλας, ήταν και καλή η ερμηνεία του, ξεκόλλησε και από τα ίδια και τα ίδια, έριξε και λίγο ειρωνία και δεν τον βαρέθηκα!

ο ηλίας χτες κέρδισε τις εντυπώσεις...ελπίζω να συνεχίσει τις έρευνες και να αφήσει στην άκρη τα συνθήματα...μάνος+εύα=love for ever...

Χαχα Αναστασία μου όλα μέρος της εκστρατείας του "Κατά του Καρτάλη" (πώς λέμε κατά του καρκίνου του Μαστού?) είναι!

Όσο για τη welaflex (καλό!) στην εποχή που ζούμε το να χάσει κάποιος τη δουλειά του το θεωρώ πάρα πολύ ασχημο για αυτό είπα και ότι λυπάμαι, αλλά η σειρά έχει κοπέλες σαν τα κρύα τα νερά και τις χτενίζουν σαν να μην πω!!!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Φεβ 12, 2010 3:29 pm

ναι,δεν ξέρω γιατί το κάνουν αυτό;;;
τα καταστρέφουν τα κορίτσια...
πρέπει να αλλάξει αυτό...
μια φορά στις τόσες τις φτιάχνουν και η διαφορά φαίνεται αμέσως...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από hionati Παρ Φεβ 12, 2010 3:35 pm

loukasnora έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

ο ηλίας χτες κέρδισε τις εντυπώσεις...ελπίζω να συνεχίσει τις έρευνες και να αφήσει στην άκρη τα συνθήματα...μάνος+εύα=love for ever...

Συγγνωμη βρε κοριτσια αλλα γιατι το γραφετε συνεχεια αυτο το μανος+ευα=love for ever οταν αναφερεστε στον Ηλια;Εκτος απο το χθεσινο επεισοδιο που ηταν εξαιρετικος ολες τις αλλες σκηνες του σε προηγουμενα επεισοδια τις πηγαινα στο γρηγορο γιατι με εκνευριζει απιστευτα αυτος ο ρολος.Ειχε πει τετοιο πραγμα και εγω το εχασα ή εσεις το βγαλατε ετσι;

ειχε πει ο ηλιας σε ενα επεισοδιο στη δαφνη οτι μεχρι να πεθανει ή να αφησει την τελευταια του πνοη θα φωναζει οτι η ευα και ο μανος αγαπιουνται και ανηκουν ο ενας στον αλλον και πρεπει να ειναι μαζι...κατι τετοιο ειχε πει ...και η ντινα νομιζω το ειχε κοροιδεψει και ειχε πει οτι ο ηλιας οταν πεθανει θα φωναζει eua+manos=love for ever... gelio
ηταν τοσο πετυχημενο που το πηραμε και το καναμε συνθημα...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Φεβ 12, 2010 3:38 pm

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια , αλλά καμία δε θα σχολιάσει την υποτιθέμενη ατάκα της Μαρίλιας αν χώριζε εκείνη τα αγόρια από τον καυγά ??? Εμένα μου άρεσε (όχι επειδή την έγραψα εγώ....) Χι,χι .....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 12, 2010 3:41 pm

Α ναι και ελεγα τι ξεχασα να σχολιασω.......μετα την τρυπα του Χατζηγλιτση ηταν η επομενη κορυφαια!Ελιωσα και με αυτην!!!! xaxa
Γενικα ο σχολιασμος ηταν σουπερ! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 12, 2010 3:47 pm

hionati έγραψε:
loukasnora έγραψε:
anastasia20 έγραψε:

ο ηλίας χτες κέρδισε τις εντυπώσεις...ελπίζω να συνεχίσει τις έρευνες και να αφήσει στην άκρη τα συνθήματα...μάνος+εύα=love for ever...

Συγγνωμη βρε κοριτσια αλλα γιατι το γραφετε συνεχεια αυτο το μανος+ευα=love for ever οταν αναφερεστε στον Ηλια;Εκτος απο το χθεσινο επεισοδιο που ηταν εξαιρετικος ολες τις αλλες σκηνες του σε προηγουμενα επεισοδια τις πηγαινα στο γρηγορο γιατι με εκνευριζει απιστευτα αυτος ο ρολος.Ειχε πει τετοιο πραγμα και εγω το εχασα ή εσεις το βγαλατε ετσι;

ειχε πει ο ηλιας σε ενα επεισοδιο στη δαφνη οτι μεχρι να πεθανει ή να αφησει την τελευταια του πνοη θα φωναζει οτι η ευα και ο μανος αγαπιουνται και ανηκουν ο ενας στον αλλον και πρεπει να ειναι μαζι...κατι τετοιο ειχε πει ...και η ντινα νομιζω το ειχε κοροιδεψει και ειχε πει οτι ο ηλιας οταν πεθανει θα φωναζει eua+manos=love for ever... gelio
ηταν τοσο πετυχημενο που το πηραμε και το καναμε συνθημα...


Α ειπα κι εγω.Γιατι να ακουσω κατι τετοιο απο τον Αρζογλου και τι στον κοσμο.Το θυμομουν οτι ειχε πει κατι οτι ακομα και την ωρα που θα πεθαινει θα λεει οτι ο Μανος και η Ευα πρεπει να ειναι μαζι αλλα με μπερδεψατε και νομιζα οτι ειχε πει το συνθηματακι.Παντως πολυ πετυχημενο οντως.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 12, 2010 4:26 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω...... (Πάντα! Έτσι σε θέλω!)

Ευα-Μανος
Ωραια σκηνη.Παντως εξακολουθω να πιστευω οτι ακομα και να μην της ειχε μιλησει ο Στεφανοςη Ευα παλι θα αρνιοταν να ακουσει τον Μανο.Επιπλεον συγγνωμη μου αρεσει ο Μπουγιουρης σαν ηθοποιος ειναι απο τους καλυτερους της γενιας μας αλλα αυτο το ''Ευα μου'' δεν μπορουσε να το κανει να ακουστει λιγοτερο κτητικο και περισσοτερο τρυφερο και πειστικο;Καθολου δε μου αρεσε ο τροπος που το ειπε.

Συμφωνώ ότι η Εύα δεν θα τον άκουγε ούτε και θα τον πίστευε ανεξαρτήτως Στέφανου! Ένας άνθρωπος που τόσα χρόνια σε έπαιζε, που σε έχει χτυπήσει/βιάσει/εξαπατήσει και σε έχει κερατώσει και μια μέρα πριν το γάμο σου, καλημέρα να σου πει κανονικά πρέπει να ανοίξεις τέντα το παράθυρο να δεις αν έχει ήλιο!!!

Μανος-Στεφανος
Επιτελους αναψαν τα αιματα.Μπορει να φανηκαν οι απιστευτα ψευτικοι ηχοι αλλα γεμισε η οθονη τεστοστερονη.Παντως τον καταχαρηκα τον Στρατο.Αχ συγγνωμη τον Στεφανο ηθελα να πω.
Μπερδεύτηκες ε? Ατιμούτσικο! χιχιχι

Ευα-Στεφανος
Γιατι μου το κανετε αυτο;Δεν θελω να ξανακολλησω μαζι τους.ΔΕ ΘΕΛΩ!!!!!!Παντως μου αρεσε που αρχισαν και να αστειευονται για τον γαμο και για τα κιλα της νυφης.Επισης μου αρεσει που συνεχεια η Ευα καθε φορα που της μιλαει ο Στεφανος για γλυκο του λεει να το φανε μισο μισο.Αχχχχχ οχι θα ξανακολλησωωωωωω.Τζινα βοηθεια!!!!!!
Συγνώμη αλλα πρέπει ναμίζω να δηλώσω ότι καμμία συνεννόηση δεν έπαιξε πριν σχολιάσουμε! Άρα έχω δίκιο που λέω ότι συμπληρώνουμε η μία τους σχολιασμούς της άλλης!!!

Αμαλια-Μελιτα
Επιτελους καταλαβαν οτι το παιδι δεν ειναι χαζο.Γιατι ολα τα παιδια ασχετως ηλικιας μπορουν να καταλαβουν τις αλλαγες στην οποια διαθεση των γονιων τους.Παντως ηταν πολυ ωραιο αυτο που ειπε η Αμαλια.

Αμαλια:Για τη μητερα εισαι παιδι.Για το παιδι σου πρεπει να εισαι μητερα.

Ποση αληθεια εχει αυτη η ατακα.Την Μελιτα παλι δεν ειδα να την αγγιξε και τοσο.Και για αλλη μια φορα εβαλε τον Στεφανο πανω απο το Νεφελακι.
Πάντα ο απόλυτος πάνω από την κόρη του προηγούμενού μας έρωτα! Γιατί χάνεις τις προτεραιότητες Νίκη? Κακώς! Αλλωστε αν είναι σε κάτι σταθερό το κατινάκι είναι σε αυτό!

Λουκας-Μανος-Νταιζη
Εδω παλι μου αρεσε τρελα ο Μπουγιουρης.Ειδικα στο σημειο που ειδε την Νταιζη.Το ξαφνιασμα του φανηκε.Αλλα για αλλη μια φορα αντι να κανει κατι για τον φιλο του οπως για παραδειγμα να την πιασει απο το μαλλι και να τη βγαλει εξω απο το σπιτι και να πει τα παντα στον Λουκα αρκεστηκε μονο στο να του πει να την διωξει οσο ειναι καιρος.Κατα τα αλλα τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου.

Λουκας:Και πανω στην αλλαγη της βαρδιας ειπατε να ριξετε κι ενα μπερτακι ξυλο να εκτονωθειτε : respect : : respect :
Συμφωνώ Νική! Μάνος και Λουκάς για πολλά μπουνίδια!!! Και οι δύο κάτι ξέρουν και οι δύο το μουγγώνουν! Αίσχος!!!

Νικολας-Δαφνη
Ακου τι πηγε και θυμηθηκε η Δαφνουλα για να περασουν σε δευτερο γυρο διαπραγμετευσεων.Ωραια σκηνη αν και μικρουλα.
Τελεια όντως!!!

Πετρος-Αμαλια
Τι ειπε ο Πετραν;Του ελειψε η Αμαλια;Ζησαμε να το ακουσουμε κι αυτο.Το καταχαρηκε που του ελειψε η Αμαλια και αρχισε το δουλεμα με το ''φωνες....ακουω φωνες.....''.Το υφος του Πετρου θεικο.Κεντησαν και οι δυο : respect : : respect :
Νομίζω ότι είναι από τις καλύτερες αν όχι η καλύτερή τους σκηνή! Απλά ΤΕΛΟΙΟΙ!!!

Αντιγοναρα-Στεφανος
Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα......Η Αντιγοναρα πηρε φορα και τωρα αρχιζει το καλο......Ανυπομονω.......
Κι εγώ!

Λουκας-Νταιζη
Παλια ο Λουκας χρησιμοποιουσε την κλασσικη πλεον δικαιολογια ''Εχουμε κι ενα γραφειο'' ως προσχημα για να μην προχωρησει σε σχεση η Νορα με το Μητσουλα-ασχετα που τωρα την προξενευει-.Τωρα μου αρεσει ακομα περισσοτερο που την χρησιμοποιει για να βλεπει την Νορα καθε μερα.Ειχε την πλακα της βεβαια σαν σκηνη.Μου ηθελε και φιλακι η παπια.Αλλα και με τι χαρα της το εδωσε ο Λουκας ε;Καλε ανυπομονει για αυτο τον γαμο.Οχι σαν τον Στεφανο που κανει λες και τον πανε για εκτελεση. lol! lol!
Και πάλι να πω ότι δεν είχαμε συνεννοηθεί αλλα αυτό το ''Εχουμε κι ενα γραφειο'' αφήνει πια ιστορία! χαχαχα

Μανος-Ευα
Γιατι αυτος ο ανθρωπος επιμενει να της χαλαει τα παντα αυτης της κοπελας;Να προσπαθει εκεινη να κανει μια καινουργια ζωη που στην τελικη και της αξιζει και την θελει και αυτος εκει.Να της χαλαει οτι παει να χτισει.Αλλα ομολογουμενως ωραια σκηνη.Πολυ ωραια σκηνη.
Ωραία σκηνή συμφωνώ αλλα για μένα ήταν λάθος κίνηση από πλευράς Εύας.

Αμαλια-Μελιτα
Δε μπορω αλλο την κλαψα της Μελιτας.Συνεχεια τα ιδια και τα ιδια αυτη η κοπελα.Την βαρεθηκε η ψυχη μου.
Εμένα να δεις...

Χρηστος-Νταιζη
Πρωτον πολυ καλα εκανε και της το εκλεισε.Δευτερον αφου αυτος της το ξεκαθαρισε απο την αρχη σαν σωστος αντρας που ειναι (μην ανησυχεις Τζινα θυμαμαι.Μουσειο.....Μουσειο....Μουσειο....Μουσειο.....) δεν μπορω να καταλαβω αυτη γιατι επιμενει;Εμενα μονο δυο εκδοχες μου ερχονται στο μυαλο.

1)Τον αγαπαει πραγματικα.
2)Θελει ενα τελευταιο κρεβατι μαζι του για να την γκαστρωσει και μετα να μεθυσει τον Λουκα και να τον κανει να πιστεψει οτι εκαναν ερωτα κι οτι περιμενει το παιδι του ωστε να μην του αφησει κανενα περιθωριο αποδρασης.

Ειμαι πολυ κακια που βρισκω πιο πιθανο το δευτερο;

Να το ψάξουμε το ζήτημα! Γιατί αν τον αγαπάει της τον χαλαλίζω αλλιώς θα την μαδίσω που θέλει να παίξει με το αγόρι μου!!!

Πάντως Νίκη δεν το θεωρώ πιθανό για 2 λόγους
α) Με ένα μόνο κρεβάτι αυτή θα πιάσει παιδί? Πόσα άκυρα θα δούμε ακόμα στη σειρά χαχαχα
β) Ο Χρηστάκης λογικά προσέχει καθότι δεν θέλει να γίνει μπαμπάς Wink


Λουκας-Νορα-Κρουασανακια
Χθες δε μας πεταξαν ψιχουλα αλλα κρουασανακια.Αλλα πολυ λιγες κοινες σκηνες τους παλι σημερα σε αντιθεση με χθες.Τι χαριτωμενη και υπεροχη σκηνη ομως.
Ναι, πολύυυυυυυ χαριτωμένη! Ελιωσα!!!

Πετρος-Αντιγοναρα
Μπορει να μη μας ελυσαν τις αποριες μας αλλα ηταν εξαιρετικη σκηνη.Και ναι επιτελους αρχισαν τα οργανα.Απο εδω και περα αρχιζει το καλο και ανυπομονω.
Κι εγω περιμένω να δω τι στο καλό παίζει, ο Πέτρος σκιάχτηκε κι αυτό λέει πολλάαααααααα!!!

Νορα-Δαφνη-Μελιτα
Επιμενει η Δαφνη αλλα ειπαμε δεν φταιει αυτη.Οι αλλοι φταινε που την εχουν αφησει ανενημερωτη.Αλλα η ξινιλα στη μουρη της Μελιτας οταν καταλαβε οτι Στεφανος και Μανος πλακωθηκαν για την Ευα εκανε μπαμ.
Α ρε Νίκη! Πόσα ακόμα ίδια είπαμε? Πόσα???

Μανος-Πετρος
Μονη της πηγε αγορι μου.Δεν την εστειλε ο ''μπουλης''.Παντως δε μου αρεσει με μελανιες ο Μπουγιουρης.Κατα τα αλλα δεν καταλαβα τι θελει να πει ο ποιητης σχετικα με τους τοκογλυφους.
Τι εννοεις?

Στεφανος-Μελιτα και απο το παραθυρο Ηλιας
Αρχισε παλι τα παρακαλια η Μελιταρα-κατιναρα.Και απο αποσταση ο Ηλιας να παρακολουθει την σκηνη και να καταλαβαινει περισσοτερα απο οσα βλεπει.Ο Στεφανος παντως εξακολουθει να μην με πειθει οταν της λεει σ'αγαπαω.Κατι στο βλεμμα του....
Σκέφτηκα κακιούλα αλλά δεν θα την πω.. θα πω απλώς ότι ο Στέφανος ανεξαρτήτως που της λέει βλακείες της Μελίτας δεν την κηνυγάει, ενώ εκείνη τον παρακαλάει όπου τον βρεί! Έλεος κοπελιά!!!

Ηλιας-Στεφανος
Ενδιαφερουσα σκηνη.Μου αρεσουν παρειτσα.Ο Στεφανος φιλικος και ευγενικος και ο Ηλιας απομακρος αλλα και εκεινος αρκετα πιο διαλακτικος.
Μπα...

Ηλιας-Μελιτα
Οτι δεν καταλαβε απο τη σταση του Στεφανου το καταλαβε απο τις αντιδρασεις της Μελιτας.Της ειπε πολλα με το βλεμμα του.Μεγαλουργησε χθες ο ουτως ή αλλως μεγας Αρζογλου.Ηταν η πρωτη φορα μετα απο καιρο που δεν με εκνευρισε ο Ηλιας.
Συμφωνώ στο τελευταίο, δεν τον θέλω με τίποτα αλλά τουλάχιστον χτες δεν με έκανε να θέλω να προχωρήσω τη σκηνή!

Λουκας-Νορα-Νταιζη-Ταπερακια
Αχ τον καημενο τον Λουκα τι του εμελλε να παθει.Να προσπαθει ο δολιος να μιλησει και να αρχιζει η αλλη η κοτα ''μωρο μου τρωγε εσυ''.Ελεος κοπελια ακομα δε σε βαλαμε στο σπιτι μας και αρχισες τις διαταγες.Αλλα βεβαια εχεις και τον εκβιασμο ετοιμο στο τσεπακι εσυ.Ξερεις τι πρεπει να κανεις για να τον εχεις του χεριου σου.
Αμα ήθελε να μιλήσει να μίλαγε Νίκη μου που όλο μπουκωνόταν! Οκ δόλιος ναι αλλα τουλάχιστον ας έλεγε οτι αυτός το ζήτησε το δώρο!!!

Στεφανος-Ευα
''Θα προχωραμε μαζι μεσα σε αυτη την ζωη.Θα προχωραμε μαζι κι οπου μας βγαλει....''ελεγαν καποτε ο Αντωνης Βαρδης και η Χριστινα Μαραγκοζη.Τωρα το ελεγαν ο Στεφανος και η Ευα.Καλα οχι ετσι ακριβως αλλα εμενα αυτο μου ηρθε στο μυαλο.Αλλα εχω μια απορια.Απο τη μια εχουν αυξησει τις κοινες τους σκηνες και ειναι λογικο απο την αλλη ειναι μικρες σε διαρκεια.Γιατι;
Για να μας βοηθήσουν Νίκη, αν τους έβλεπες πολύ μαζί σε τι κατάσταση θα ήσουν? Εγώ πάντως περιχαρής! Τι είναι αυτό το πράγμα καλε? Ξέρω ότι δεν πρέπει κι όμως μου αρέσουν μαζί! Είναι δυνατόν??? Πφφφ άσχημο πράγμα να ταιριάζουν δυο άνθρωποι χιχι

Μανος-Χατζηβασιλειου
Οκ.Το αποφασισα.Αν ειναι αληθεια οτι δολοφονειται ο Χατζηβασιλειου προσεχως τοτε μαλλον τον καθαρισε ο Μανωλακης μας.Βεβαια περομενω και την υπολοιπη σκηνη για να σιγουρευτω.Μπορει να κανω και λαθος.
Εγώ δεν μίλησα, είπαμε να μη μιλάμε για τα προσεχως στους σχολιασμούς αλλά δεν κρατήθηκες.. χαχαχα Πάντως από τα χτεσινά κι εγώ τα ίδια συμπεράσματα εβγαλα!

Αρκετα καλο επεισοδιο.Επιτελους αρχιζει η δραση.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.

Θα σε περιμένω και αυριο εννοείται!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 12, 2010 4:35 pm

ΕΥΑ +ΜΑΝΟΣ: ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΤΟΣΑ ΤΗΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΩΡΑ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ? ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΥΑΚΙ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΡΚΟ ΠΩΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. ΑΜΑ ΜΑΘΕΙΣ ΘΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΙΣ Kotsides

ΣΤΕΦΑΝΟΣ +ΜΑΝΟΣ: ΕΔΩ ΜΙΛΑΝΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΣΤΟ ΜΑΝΟ ΝΑ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΤΗ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΩΣ Ο ΓΑΜΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. Ο ΜΑΝΟΣ ΑΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΞΗΣ ΩΡΑΙΟ ΠΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΥΜΦΩΝΗ, ΠΩΣ ΟΣΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣ.

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΠΟΤΕ ΠΩΣ ΑΓΑΠΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΛΩΣ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ. ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΑΓΑΠΑ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΛΛΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΑ ΣΕ ΓΑΜΟ. ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΥΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ.

ΤΟ ΜΑΝΟ ΟΜΩΣ ΤΟΝ ΕΤΡΩΓΑΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ Η ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Ο ΕΓΩΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ?ΒΡΑΖΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΜ ΤΟΥ ΑΣΤΡΑΦΤΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΝΙΔΙ.

ΕΣΥ ΕΥΑ ΠΟΥ ΠΑΣ ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΑ ΘΗΡΙΑ ΝΑ ΦΑΣ ΚΑΜΜΙΑ ΞΟΦΑΛΤΣΗ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΞΕΡΗ? ΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΛΕ .

ΕΥΑ+ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΑΝΤΕ ΤΟΥ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΗΚΕ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΙΞΑΝΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΠΕΡΙ ΓΛΥΚΩΝ ΚΑΙ ΝΥΦΙΚΩΝ, ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΤΟ ΓΟΡΓΟΝ ΚΑΙ ΧΑΡΙΝ ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ Η ΕΥΑ ΠΕΡΙΠΟΙΟΤΑΝ ΤΟ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ.

ΜΕΛΙΤΑ +ΑΜΑΛΙΑ: ΛΙΩΝΕΙ ΚΑΛΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ, ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΔΩΣΤΕ ΤΗΣ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ, ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟ? ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΕΧΕΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ. ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΕΧΕΙ "ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ" ΑΥΤΗ ΤΟ ΕΙΠΕ, ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΚΑΛΕ?ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΟΡΘΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ "ΤΙ ΟΡΘΙΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕΡΝΑΜΕΝΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΣΑΙ". ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΛΑΜΠΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ Η ΑΜΑΛΙΑ "ΓΙΑ ΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΔΙ, ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΗΤΕΡΑ". ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΤΑ ΛΕΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΘΕΛΕΙ Ω.Ρ.Λ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ?

ΛΟΥΚΑΣ +ΜΑΝΟΣ: ΠΟΥ ΠΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΣΚΙΑΞΕΙΣ ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΝΤΑΙΖΑΚΙ? ΤΗ ΣΗΚΩΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ. ΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΤΡΑΥΜΑΤΑ. ΤΟ ΛΟΥΚΑΚΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ? ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΚΟΡΜΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΙΑ, ΑΠΟ ΚΑΝΑΠΕ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΑΚΟΜΑ?

ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΑΝΩΛΑΚΗ Η ΝΤΑΙΖΗ ΑΛΛΑ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣ, ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ, ΠΕΣ ΤΑ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ.

ΝΙΚΟΛΑΣ+ΔΑΦΝΗ: ΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΟΡΜΑΛ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΠΟΥ ΑΓΑΠΙΕΤΑΙ , ΣΥΖΗΤΑ, ΚΑΝΕΙ ΕΡΩΤΑ, ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΗ ΝΟΤΑ ΣΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η ΠΙΚΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ. ΑΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ 2ο ΚΑΙ 3ο ΓΥΡΟ ΑΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ.

ΑΜΑΛΙΑ +ΠΕΤΡΟΣ: ΑΨΟΓΟΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ, ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΘΗΛΩΝΟΥΝ.ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ Η ΑΜΑΛΙΑ ΑΚΟΥΓΕ ΤΟ ΟΥΡΛΙΑΧΤΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ, ΚΟΚΚΑΛΟ Ο ΠΕΤΡΟΣ. ΟΠΩΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΜΕΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΕΙ, ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ. ΑΛΛΑ ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ ΜΩΡΕ ΤΟΥ ΕΛΛΕΙΨΕ Η ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΕΚΟΨΕ ΚΑΙ Η ΠΕΙΝΑ, ΒΡΕ ΑΜΑΛΙΤΣΑ ΦΤΙΑΞΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΣΙΜΠΙΣΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ ΤΟΥΣ ΦΟΒΕΡΕΣ.

ΜΕΛΙΤΑ+ΑΜΑΛΙΑ: Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΟ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΝΤΩΤΙΚΟ, ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΑΡΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟ ΔΙΑΘΕΤΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΤΗ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΑΝΤΑΞΙΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ. ΑΜΑΛΙΤΣΑ, ΣΤΕΙΛΕ ΕΝΑΝ ΠΑΤΩΜΑΤΖΗ ΝΑ ΤΡΙΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΑΛΙΣΕΙ ΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΕΝΑ ΦΡΕΣΚΑΡΙΣΜΑ ΣΤΑ ΔΟΚΑΡΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΘΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΤΑ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΤΑ ΧΑΛΑΣΕ ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ, ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ, ΤΟΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΕΤΑΙ.

ΑΝΤΙΓΟΝΗ+ΣΤΕΦΑΝΟΣ:
ΕΙΔΕ Η ΜΑΜΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ ΧΤΥΠΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΕ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ. ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ. ΗΜΑΡΤΟΝ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΦΡΕΝΟ, ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΜΟΥ. Ο ΓΙΟΚΑΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΗΣΕ ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΥΠΟ ΕΛΕΓΧΟ.

ΛΟΥΚΑΣ +ΝΤΑΙΖΗ: ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΡΩΙΝΟ Η ΠΑΠΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑΚΟ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΡΟΣΙΑ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΓΑΤΟΣ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΒΡΑΔΥ, ΔΗΛ. ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΟΣΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΩ ΕΝΝΟΟΥΣΕ. Η ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΕΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΠΗΧΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ, ΣΚΑΕΙ ΑΠΟ ΖΗΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ. ΤΗΣ ΑΦΗΣΕ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΒΡΕ ΛΟΥΚΑ? ΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΥΡΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΟΛΩΝΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΗΣ, ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΦΥΓΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ. ΚΡΑΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΧΡΗΣΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙΣ, ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ. ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΤΖΙΝΑΚΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΧΕΣ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΤΑΡΕΣ ΓΑΛΑΝΕΣ ΘΑ ΤΗ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΑΤΥΧΗΜΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ.

ΕΥΑ +ΜΑΝΟΣ:ΠΟΥ ΠΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ? ΕΤΣΙ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΠΑΤΗΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟ ΤΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ, ΤΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ΗΣΥΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ.ΑΛΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΚΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΣΟΥΝ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΣΤΗ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.

ΛΟΥΚΑΣ +ΝΟΡΑ:ΚΑΛΕ ΤΗ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ, ΚΑΦΕΣ ΚΡΟΥΑΣΑΝΑΚΙΑ. Η ΠΟΝΗΡΗ,ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΜΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΣΧΗΜΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΠΡΩΙΝΟ ΘΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ, ΝΑ ΤΟΝ ΦΡΟΝΤΙΣΩ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΜΗΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟ. ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ? ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ? ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΤΙ ΥΠΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ? ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΛΟ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΝΟΡΑ" ΠΛΑΚΩΣΑΝ ΟΙ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΑΟΙΔΟΥ?" ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΝΟΡΑ ΘΕΑ. ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙ ΜΑΝΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΙΣΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ, "ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ?" ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΑΡΙΑ Η ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΙΣΣΑ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΥΑ ΒΡΕ ΝΟΡΑ, ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.

ΠΕΤΡΟΣ+ ΑΝΤΙΓΟΝΗ:ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΚΗΝΗ ΑΠΟ ΔΥΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ. ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΠΛΥΘΥΝΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ, ΣΤΑΖΕΙ ΑΙΜΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙΣ? ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕΣ ΑΥΤΗ ΑΚΟΥΓΕ ΜΟΝΟ ΟΣΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΕ ΑΥΤΗ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΗ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΟΛΟΥΣ. ΑΛΛΑ Η ΕΙΡΩΝΙΑ ΤΗΣ Ε? ΤΟΤΕ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΚΥΡΩΣΕ ΚΑΙ ΣΑΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ. ΤΙ ΚΑΚΙΑ ΘΕΕ ΜΟΥ.

ΜΕΛΙΤΑ+ΔΑΦΝΗ+ΝΟΡΑ: Η ΔΑΦΝΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΗΣ, ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΗ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΟ, ΚΑΙ ΠΩΣ Η ΕΥΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ, ΞΥΠΝΑ ΔΑΦΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΛΙΤΑ ΠΟΛΥ ΨΑΡΙ ΘΑ ΚΑΡΦΩΘΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ. ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΕ Η ΝΟΡΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

ΜΕΛΙΤΑ +ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ. ΣΤΕΦΑΝΕ Fskl Fskl ΤΙ ΤΗΣ ΛΕΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΒΕΙΣ ΦΩΤΙΕΣ? ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΡΑ ΞΕΧΑΣΕ ΜΕ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙΣ. ΑΛΛΑ Ο ΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΛΑ. ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΕΥΓΕΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΔΕΝ ΜΑΣΗΣΕ. ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΟΡΙΑ ΤΩΡΑ, "ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΙΔΕ?" ΠΟΣΟ ΧΑΖΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ. ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΟΛΑ ΚΥΡΑ ΜΟΥ. Ο ΑΡΖΟΓΛΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ, ΕΓΡΑΨΕ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ.

ΝΤΑΙΖΗ+ΛΟΥΚΑΣ+ΝΟΡΑ: ΤΕΛΕΙΟ ΜΙΛΑΜΕ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΕ ΣΑΛΙΑΡΑ ΚΑΙ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ, ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ Η ΝΟΡΑ ΠΟΥ ΝΑΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, Η ΝΤΑΙΖΗ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΡΑΒΑΤΑ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ Ο ΕΡΗΜΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ Η ΑΛΛΗ ΕΛΕΓΕ ΤΡΩΓΕ ΕΣΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΡΕΨΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ, ΑΛΛΑ Η ΝΟΡΑ" ΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΜΑΝΤΑΜ, ΜΗ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΤΟ ΑΜΠΑΛΑΖ" ΦΟΒΕΡΗ ΜΙΛΑΜΕ. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΣΚΑΣΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ, ΕΒΑΛΕ ΤΗ ΓΡΑΒΑΤΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ, ΠΗΡΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ. ΤΕΛΕΙΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ Η ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ, ΕΧΕΙ ΤΑΛΕΝΤΟ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.

ΕΥΑ + ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΠΕΡΠΑΤΑΝΕ ΣΑΝ ΔΥΟ ΚΑΛΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΝΕ , ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙ.

ΜΑΝΟΣ+ ΧΑΤΖΗΓΛΙΤΣΑΣ: ΜΑΝΟ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΕΣ ΘΕΣ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΧΑΤΖΗΓΛΙΤΣΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΑΧΗΜΑ ΑΝ ΤΟ ΜΑΘΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΔΩΣΕΙ ΣΤΕΓΝΑ Ο ΧΑΤΖΗΓΛΙΤΣΑΣ, ΣΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΘΑΡΑ ΑΛΛΩΣΤΕ, ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΒΑΨΕΙ ΜΑΝΩΛΑΚΗ, ΤΟΚΟΓΛΥΦΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ, Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΧΑΤΖΗΓΛΙΤΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΕΙ ΝΙΚΗΣΕΙ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ, ΜΩΡΕ ΚΟΥΡΕΛΙ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ. ΣΤΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ, ΜΑΖΕΨΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ.

ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΡΕΦΑ ΟΤΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΤΟΥ,ΑΧ ΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΟΛΟΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.

ΓΥΡΙΣΕ Ο ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΘΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ,ΝΑ ΔΩ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΤΗΣ, Η ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΑΛΗΤΕΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΥΡΙΑΚΟ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 12, 2010 4:43 pm

Αlexandra μια ένσταση (τι βρήκα να σχολιάσω θα μου πεις αλλά) τα μάτια μου είναι πράσινα βρε όχι γαλάζια! gelio gelio gelio gelio gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Φεβ 12, 2010 4:45 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω...... (Πάντα! Έτσι σε θέλω!)

Ευα-Μανος
Ωραια σκηνη.Παντως εξακολουθω να πιστευω οτι ακομα και να μην της ειχε μιλησει ο Στεφανοςη Ευα παλι θα αρνιοταν να ακουσει τον Μανο.Επιπλεον συγγνωμη μου αρεσει ο Μπουγιουρης σαν ηθοποιος ειναι απο τους καλυτερους της γενιας μας αλλα αυτο το ''Ευα μου'' δεν μπορουσε να το κανει να ακουστει λιγοτερο κτητικο και περισσοτερο τρυφερο και πειστικο;Καθολου δε μου αρεσε ο τροπος που το ειπε.

Συμφωνώ ότι η Εύα δεν θα τον άκουγε ούτε και θα τον πίστευε ανεξαρτήτως Στέφανου! Ένας άνθρωπος που τόσα χρόνια σε έπαιζε, που σε έχει χτυπήσει/βιάσει/εξαπατήσει και σε έχει κερατώσει και μια μέρα πριν το γάμο σου, καλημέρα να σου πει κανονικά πρέπει να ανοίξεις τέντα το παράθυρο να δεις αν έχει ήλιο!!!

Μανος-Στεφανος
Επιτελους αναψαν τα αιματα.Μπορει να φανηκαν οι απιστευτα ψευτικοι ηχοι αλλα γεμισε η οθονη τεστοστερονη.Παντως τον καταχαρηκα τον Στρατο.Αχ συγγνωμη τον Στεφανο ηθελα να πω.
Μπερδεύτηκες ε? Ατιμούτσικο! χιχιχι

Ευα-Στεφανος
Γιατι μου το κανετε αυτο;Δεν θελω να ξανακολλησω μαζι τους.ΔΕ ΘΕΛΩ!!!!!!Παντως μου αρεσε που αρχισαν και να αστειευονται για τον γαμο και για τα κιλα της νυφης.Επισης μου αρεσει που συνεχεια η Ευα καθε φορα που της μιλαει ο Στεφανος για γλυκο του λεει να το φανε μισο μισο.Αχχχχχ οχι θα ξανακολλησωωωωωω.Τζινα βοηθεια!!!!!!
Συγνώμη αλλα πρέπει ναμίζω να δηλώσω ότι καμμία συνεννόηση δεν έπαιξε πριν σχολιάσουμε! Άρα έχω δίκιο που λέω ότι συμπληρώνουμε η μία τους σχολιασμούς της άλλης!!!

Αμαλια-Μελιτα
Επιτελους καταλαβαν οτι το παιδι δεν ειναι χαζο.Γιατι ολα τα παιδια ασχετως ηλικιας μπορουν να καταλαβουν τις αλλαγες στην οποια διαθεση των γονιων τους.Παντως ηταν πολυ ωραιο αυτο που ειπε η Αμαλια.

Αμαλια:Για τη μητερα εισαι παιδι.Για το παιδι σου πρεπει να εισαι μητερα.

Ποση αληθεια εχει αυτη η ατακα.Την Μελιτα παλι δεν ειδα να την αγγιξε και τοσο.Και για αλλη μια φορα εβαλε τον Στεφανο πανω απο το Νεφελακι.
Πάντα ο απόλυτος πάνω από την κόρη του προηγούμενού μας έρωτα! Γιατί χάνεις τις προτεραιότητες Νίκη? Κακώς! Αλλωστε αν είναι σε κάτι σταθερό το κατινάκι είναι σε αυτό!

Λουκας-Μανος-Νταιζη
Εδω παλι μου αρεσε τρελα ο Μπουγιουρης.Ειδικα στο σημειο που ειδε την Νταιζη.Το ξαφνιασμα του φανηκε.Αλλα για αλλη μια φορα αντι να κανει κατι για τον φιλο του οπως για παραδειγμα να την πιασει απο το μαλλι και να τη βγαλει εξω απο το σπιτι και να πει τα παντα στον Λουκα αρκεστηκε μονο στο να του πει να την διωξει οσο ειναι καιρος.Κατα τα αλλα τα ιδια Παντελακη μου τα ιδια Παντελη μου.

Λουκας:Και πανω στην αλλαγη της βαρδιας ειπατε να ριξετε κι ενα μπερτακι ξυλο να εκτονωθειτε : respect : : respect :
Συμφωνώ Νική! Μάνος και Λουκάς για πολλά μπουνίδια!!! Και οι δύο κάτι ξέρουν και οι δύο το μουγγώνουν! Αίσχος!!!

Νικολας-Δαφνη
Ακου τι πηγε και θυμηθηκε η Δαφνουλα για να περασουν σε δευτερο γυρο διαπραγμετευσεων.Ωραια σκηνη αν και μικρουλα.
Τελεια όντως!!!

Πετρος-Αμαλια
Τι ειπε ο Πετραν;Του ελειψε η Αμαλια;Ζησαμε να το ακουσουμε κι αυτο.Το καταχαρηκε που του ελειψε η Αμαλια και αρχισε το δουλεμα με το ''φωνες....ακουω φωνες.....''.Το υφος του Πετρου θεικο.Κεντησαν και οι δυο : respect : : respect :
Νομίζω ότι είναι από τις καλύτερες αν όχι η καλύτερή τους σκηνή! Απλά ΤΕΛΟΙΟΙ!!!

Αντιγοναρα-Στεφανος
Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα......Η Αντιγοναρα πηρε φορα και τωρα αρχιζει το καλο......Ανυπομονω.......
Κι εγώ!

Λουκας-Νταιζη
Παλια ο Λουκας χρησιμοποιουσε την κλασσικη πλεον δικαιολογια ''Εχουμε κι ενα γραφειο'' ως προσχημα για να μην προχωρησει σε σχεση η Νορα με το Μητσουλα-ασχετα που τωρα την προξενευει-.Τωρα μου αρεσει ακομα περισσοτερο που την χρησιμοποιει για να βλεπει την Νορα καθε μερα.Ειχε την πλακα της βεβαια σαν σκηνη.Μου ηθελε και φιλακι η παπια.Αλλα και με τι χαρα της το εδωσε ο Λουκας ε;Καλε ανυπομονει για αυτο τον γαμο.Οχι σαν τον Στεφανο που κανει λες και τον πανε για εκτελεση. lol! lol!
Και πάλι να πω ότι δεν είχαμε συνεννοηθεί αλλα αυτό το ''Εχουμε κι ενα γραφειο'' αφήνει πια ιστορία! χαχαχα

Μανος-Ευα
Γιατι αυτος ο ανθρωπος επιμενει να της χαλαει τα παντα αυτης της κοπελας;Να προσπαθει εκεινη να κανει μια καινουργια ζωη που στην τελικη και της αξιζει και την θελει και αυτος εκει.Να της χαλαει οτι παει να χτισει.Αλλα ομολογουμενως ωραια σκηνη.Πολυ ωραια σκηνη.
Ωραία σκηνή συμφωνώ αλλα για μένα ήταν λάθος κίνηση από πλευράς Εύας.

Αμαλια-Μελιτα
Δε μπορω αλλο την κλαψα της Μελιτας.Συνεχεια τα ιδια και τα ιδια αυτη η κοπελα.Την βαρεθηκε η ψυχη μου.
Εμένα να δεις...

Χρηστος-Νταιζη
Πρωτον πολυ καλα εκανε και της το εκλεισε.Δευτερον αφου αυτος της το ξεκαθαρισε απο την αρχη σαν σωστος αντρας που ειναι (μην ανησυχεις Τζινα θυμαμαι.Μουσειο.....Μουσειο....Μουσειο....Μουσειο.....) δεν μπορω να καταλαβω αυτη γιατι επιμενει;Εμενα μονο δυο εκδοχες μου ερχονται στο μυαλο.

1)Τον αγαπαει πραγματικα.
2)Θελει ενα τελευταιο κρεβατι μαζι του για να την γκαστρωσει και μετα να μεθυσει τον Λουκα και να τον κανει να πιστεψει οτι εκαναν ερωτα κι οτι περιμενει το παιδι του ωστε να μην του αφησει κανενα περιθωριο αποδρασης.

Ειμαι πολυ κακια που βρισκω πιο πιθανο το δευτερο;

Να το ψάξουμε το ζήτημα! Γιατί αν τον αγαπάει της τον χαλαλίζω αλλιώς θα την μαδίσω που θέλει να παίξει με το αγόρι μου!!!

Πάντως Νίκη δεν το θεωρώ πιθανό για 2 λόγους
α) Με ένα μόνο κρεβάτι αυτή θα πιάσει παιδί? Πόσα άκυρα θα δούμε ακόμα στη σειρά χαχαχα
β) Ο Χρηστάκης λογικά προσέχει καθότι δεν θέλει να γίνει μπαμπάς Wink


Λουκας-Νορα-Κρουασανακια
Χθες δε μας πεταξαν ψιχουλα αλλα κρουασανακια.Αλλα πολυ λιγες κοινες σκηνες τους παλι σημερα σε αντιθεση με χθες.Τι χαριτωμενη και υπεροχη σκηνη ομως.
Ναι, πολύυυυυυυ χαριτωμένη! Ελιωσα!!!

Πετρος-Αντιγοναρα
Μπορει να μη μας ελυσαν τις αποριες μας αλλα ηταν εξαιρετικη σκηνη.Και ναι επιτελους αρχισαν τα οργανα.Απο εδω και περα αρχιζει το καλο και ανυπομονω.
Κι εγω περιμένω να δω τι στο καλό παίζει, ο Πέτρος σκιάχτηκε κι αυτό λέει πολλάαααααααα!!!

Νορα-Δαφνη-Μελιτα
Επιμενει η Δαφνη αλλα ειπαμε δεν φταιει αυτη.Οι αλλοι φταινε που την εχουν αφησει ανενημερωτη.Αλλα η ξινιλα στη μουρη της Μελιτας οταν καταλαβε οτι Στεφανος και Μανος πλακωθηκαν για την Ευα εκανε μπαμ.
Α ρε Νίκη! Πόσα ακόμα ίδια είπαμε? Πόσα???

Μανος-Πετρος
Μονη της πηγε αγορι μου.Δεν την εστειλε ο ''μπουλης''.Παντως δε μου αρεσει με μελανιες ο Μπουγιουρης.Κατα τα αλλα δεν καταλαβα τι θελει να πει ο ποιητης σχετικα με τους τοκογλυφους.
Τι εννοεις?

Στεφανος-Μελιτα και απο το παραθυρο Ηλιας
Αρχισε παλι τα παρακαλια η Μελιταρα-κατιναρα.Και απο αποσταση ο Ηλιας να παρακολουθει την σκηνη και να καταλαβαινει περισσοτερα απο οσα βλεπει.Ο Στεφανος παντως εξακολουθει να μην με πειθει οταν της λεει σ'αγαπαω.Κατι στο βλεμμα του....
Σκέφτηκα κακιούλα αλλά δεν θα την πω.. θα πω απλώς ότι ο Στέφανος ανεξαρτήτως που της λέει βλακείες της Μελίτας δεν την κηνυγάει, ενώ εκείνη τον παρακαλάει όπου τον βρεί! Έλεος κοπελιά!!!

Ηλιας-Στεφανος
Ενδιαφερουσα σκηνη.Μου αρεσουν παρειτσα.Ο Στεφανος φιλικος και ευγενικος και ο Ηλιας απομακρος αλλα και εκεινος αρκετα πιο διαλακτικος.
Μπα...

Ηλιας-Μελιτα
Οτι δεν καταλαβε απο τη σταση του Στεφανου το καταλαβε απο τις αντιδρασεις της Μελιτας.Της ειπε πολλα με το βλεμμα του.Μεγαλουργησε χθες ο ουτως ή αλλως μεγας Αρζογλου.Ηταν η πρωτη φορα μετα απο καιρο που δεν με εκνευρισε ο Ηλιας.
Συμφωνώ στο τελευταίο, δεν τον θέλω με τίποτα αλλά τουλάχιστον χτες δεν με έκανε να θέλω να προχωρήσω τη σκηνή!

Λουκας-Νορα-Νταιζη-Ταπερακια
Αχ τον καημενο τον Λουκα τι του εμελλε να παθει.Να προσπαθει ο δολιος να μιλησει και να αρχιζει η αλλη η κοτα ''μωρο μου τρωγε εσυ''.Ελεος κοπελια ακομα δε σε βαλαμε στο σπιτι μας και αρχισες τις διαταγες.Αλλα βεβαια εχεις και τον εκβιασμο ετοιμο στο τσεπακι εσυ.Ξερεις τι πρεπει να κανεις για να τον εχεις του χεριου σου.
Αμα ήθελε να μιλήσει να μίλαγε Νίκη μου που όλο μπουκωνόταν! Οκ δόλιος ναι αλλα τουλάχιστον ας έλεγε οτι αυτός το ζήτησε το δώρο!!!

Στεφανος-Ευα
''Θα προχωραμε μαζι μεσα σε αυτη την ζωη.Θα προχωραμε μαζι κι οπου μας βγαλει....''ελεγαν καποτε ο Αντωνης Βαρδης και η Χριστινα Μαραγκοζη.Τωρα το ελεγαν ο Στεφανος και η Ευα.Καλα οχι ετσι ακριβως αλλα εμενα αυτο μου ηρθε στο μυαλο.Αλλα εχω μια απορια.Απο τη μια εχουν αυξησει τις κοινες τους σκηνες και ειναι λογικο απο την αλλη ειναι μικρες σε διαρκεια.Γιατι;
Για να μας βοηθήσουν Νίκη, αν τους έβλεπες πολύ μαζί σε τι κατάσταση θα ήσουν? Εγώ πάντως περιχαρής! Τι είναι αυτό το πράγμα καλε? Ξέρω ότι δεν πρέπει κι όμως μου αρέσουν μαζί! Είναι δυνατόν??? Πφφφ άσχημο πράγμα να ταιριάζουν δυο άνθρωποι χιχι

Μανος-Χατζηβασιλειου
Οκ.Το αποφασισα.Αν ειναι αληθεια οτι δολοφονειται ο Χατζηβασιλειου προσεχως τοτε μαλλον τον καθαρισε ο Μανωλακης μας.Βεβαια περομενω και την υπολοιπη σκηνη για να σιγουρευτω.Μπορει να κανω και λαθος.
Εγώ δεν μίλησα, είπαμε να μη μιλάμε για τα προσεχως στους σχολιασμούς αλλά δεν κρατήθηκες.. χαχαχα Πάντως από τα χτεσινά κι εγώ τα ίδια συμπεράσματα εβγαλα!

Αρκετα καλο επεισοδιο.Επιτελους αρχιζει η δραση.

Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.

Θα σε περιμένω και αυριο εννοείται!!!


Καλα περιττο να σου πω οτι οταν ειδα το σχολιασμο σου ακριβως κατω απο τον δικο μου και ειδα οτι συμφωνησαμε σχεδον σε ολα ειδικα σε οτι αφορα Ευα-Στεφανο Μελιτα-παρακαλια στον Στεφανο και για το εχουμε κι ενα γραφειο ελιωσα απο τα γελια.Ειμαστε στο ιδιο μηκος κυματος τελικα ε;Παντως ναι για Στεφανο-Ευα και τις κοινες του σκηνες κι εγω το ιδιο σκεφτηκα.Βλεπουν ποσο ταιριαζουν κι αν μας τους δειχνουν πολυ ωρα μαζι αντε να ξεκολλησουμε παλι απο αυτους.Κακο πραγμα η χημεια οντως.Ραντεβου αυριο λοιπον Τζινακι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Φεβ 12, 2010 4:47 pm

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΣΤΟ ΧΡΩΜΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΤΩΡΑ? ΒΡΕΣ ΤΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΙΔΑ ΓΑΛΑΖΙΑ. ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010

Δημοσίευση από sarita Παρ Φεβ 12, 2010 5:20 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Επιτέλους θα σχολιάσω!!! (Τρέμετεεεεεε!)

Εύα - Στέφανος - Μάνος
1) Εύα μην του κλείνεις την πόρτα στη μούρη, ξήλωσέ την και πέτα την του στο κεφάλι!!!
2) Μπάστα κύριε Στέφανε γιατί πάνω απο όλα αυτό είναι το σπίτι της κόρης του Μάνου! Και βέβαια η Εύα δεν είναι ΚΑΝΕΝΟΣ!
3) Ξύλο και όλα τα μωρά στην πίστα, τέλεια! χουχου! Βέβαια μου δημιουργήθηκε η αίσθηση ότι έβλεπα σε επανάληψη 2 λήψεις όλες κι όλες και επίσης πολύ αθλιο το ηχητικό εφέ..
4) Αμαν πια με τα γλυκά! Και αμαν πια με αυτά τα βλέμματα και τα χαμόγελα! Νίκη μου δεν μπορώ να κρατηθώ αλλο, βοήθειαααααααααα!!!

+++

Αμαλία - Μελίτα
Απορία: Γιατί ανάψανε το τζάκι αφού κάθονται στην άλλη άκρη του μεγάρου? χιχι

1) Η Μελίτα δηλώνει οτι προσπαθεί, που και πότε και δεν το βλέπω ρε παιδιά?
2) Η ατάκα της Αμαλίας "Για τη μητέρα είσαι παιδί για το παιδί σου πρέπει να είσαι μητέρα" ΣΩΣΤΗΗΗ! Η ατάκα της Clarabelle "Πάντως τώρα κοντά κάπου θα το διάβασε η Αμαλίτσα γιατί πέρσυ δεν λειτουργούσε σαν μητέρα." ακόμα πιο σωστή!!! Πάντως έφτασε και η Αμαλία και παραδέχεται τα όσα έχω πει και σε παλιότερα ποστ μου, το κατινάκι γραμμένο το έχει το παιδί της, μπήκε κάτω από τον απόλυτο έρωτά της!

+++

Μάνος - Λουκάς - κα Βενέτη to be
1) Με ξένισε ο πληθυντικός ανάμεσα σε Νταίζη και Μάνο, βλέπεις ήθελε να κάνει εντύπωση ως μέλλουσα κα Βενέτη.. vomit
2) Λουκάς Fskl - Μάνος Fskl (τους λόγους τους ανέλυσε η Clarabelle)
3) O Mάνος θέλει και έξτρα μούτζες γιατί νομίζει ότι με μια μπηχτή καθάρισε και αφήνει τον Λουκά στο λάκο με τα φίδια απλώς δεν μου περισσεύουν emoticons!

+++

Δάφνη & Νικόλας
Ποιος έγραψε ότι είναι μια όαση στην έρημο της Εδέμ? ΑΥΤΟ! Συμφωνώ!

+++

Πέτρος - Αμαλία και τα μυαλά στα κάγκελα
ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ και οι δύο! Τέτοια να βλέπουμε, τέτοια!

Πέτρος: Κατά εναν περίεργο τρόπο, διαστροφή να το πω? Αλλά ναι! Μαζιχοσμό να το πω? Ναι, πώς αλλιώς να το πω? Μου έλειψες!
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 MouEleipses

+++

Στέφανος - Αντιγόνη
H Aντιγόνη ακόμα τσιγκλάει αλλά ο μπούλης είναι σίγουρος για τον εαυτό του και δεν μασάει.. Δεν έχω καταλάβει τελικά ποιος κάνει παιχνίδι παρόλο που όλοι φοβούνται βασικά την Αντιγόνη σε κάτι τέτοιες σκηνές μου δίνεται η εντύπωση ότι ο Στέφανος κάνει και αυτός ξέχωρα το δικό του παιχνίδι...

+++

Λουκάς – Σύζυγος to be
1) Η Νταίζη στη σκηνή στο σπίτι μου άρεσε πολύ, αυτό το γούτσου το ζουζουνιάρικο το έχει η κοπέλα, με κάνει να χαμογελάω πριν θυμηθώ ότι δεν πρέπει! χαχαχα
2) Το «εχουμε κι ενα γραφείο» θα ψηφιστεί η δικαιολογία της χρονιάς, κολλάει παντού και πάντα!
3) Η Νταίζη γιατί ανησυχεί για τα ωράρια, αυτή δεν ήταν που ήθελε να κόψει τη δουλειά?

Νταίζη: Φιλάκι???
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 NtaiziFilaki

+++

Μάνος - Εύα
1) Χάλια το μαλλί της κας Ξυλά σε αυτή τη σκηνή, επιτέλους λυπάμαι αλλα πρέπει οπωσδήποτε να αντικατασταθεί ο κομμωτής της σειράς!!!
2) Τα βλέπει τα ζόρια η Εύα να έρχονται! Χαχαχαχαχα Δεν πρέπει όμως να του λέει ότι τον αγαπάει, έτσι πιστεύω τον μπριζώνει να συνεχίσει, όχι ότι θα άλλαζε τίποτα με τον βλαμμενο τον Μανο που πήγε κι έμπλεξε!

+++

Αμαλία - Μελίτα
1) Η Μελίτα κατέβηκε (αν κρίνω από τη συζήτηση) μετά που έφυγε το παιδάκι της για το σταθμό..Χειροκροτήστε την καλή τη μάνα!
2) Το οτι δουλεύουνε με τη Δάφνη απλά το προσπερνώ...Δημόσιες σχέσεις με στυλό και μολύβι κλεισμένοι μέσα σε ένα σπίτι πρώτη φορά βλέπω!
3) Το δώρο της Αμαλίας θα είναι αντάξιο της κόρης του Ρούσσου! Μοκέτα θα είναι το δώρο ή καμμιά παρκετίνη μην χαλάσουν τα ξύλα από την τριβή? Κάνας καναπές μήπως? Απο αυτά ξέρει μόνο το κατινάκι! gelio

+++

Νταίζη - Χρήστος
Ετσι σε θέλω μανάρι μου! Τραγούδα εσύ τώρα μανταμίτσα «Ποιος ν' ακούσει, τι τον νοιάζει αν εμένα η καρδιά ξεπαγιάζει, παίρνω φίλους, παίρνω εσένα, αναπάντητες κλήσεις παντού!» να μάθεις!!!

Αχχχχ πολύ το ευχαριστήθηκα!

+++

Λουκάς – Αίσθημα
Καφέ στο σπίτι, καφέ και στο γραφείο για τον κο Βενετη! Ποιος τη χάρη σου βρε να σε φροντίζουν έτσι δυό γυναικάρες! Η σκηνή μου άρεσε πολύ, ήταν χαριτωμένη και μου έβγαλε μια ζεστασιά χωρίς να είναι υπερβολική! Η ικανοποίηση της Νόρας όταν της είπε για τον καφέ με έλιωσε! Τόσο γλυκιά!

Νόρα: Πώς πήγε η πρώτη νύχτα συμβίωσης? (τσαχπίνικα και μετά αλλάζει σε ύποπτο βλέμμα χιχιχι) Κουρασμένο σε Βλέπω!
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 KourasmenoSeVlepo

Νόρα: Τι έπαθε ο Μάνος? Άρχισε να χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο? (Που τέτοια τύχη Νοράκι μου! Βέβαια τέτοιο ξεροκέφαλο που έχει και πάλι ντιπ δεν θα καταλάβαινε!)

Λουκάς: Νόρα συγκεντρώσου! ΜΙΑ είναι η Μαρία η Πενταγιώτισσα που στην ποδιά της σφάζονται τα παλικάρια! (Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσ!!!!!!! : respect : Συμφωνώ με το κατά Λουκάν Ευαγγέλιο που έγραψε και μια άλλη κοπέλα!)

Λουκάς: Γαμοτράγουδο χιχιχι καλό!
Επεισόδιο 301 - Ημερομηνία 11-02-2010 - Σελίδα 3 Gamotragoudo

+++

Αντιγονάρα - Πετράν
Σκηνάρα αλλα Αντιγονίτσα μου δεν μπουκάρουμε έτσι! Κρατάω ότι ο Ρούσσος θορυβήθηκε και πολύ μάλιστα... χεχεχε τα καλύτερα έρχονται!!! ΔΕΝ κρατάω το ιου κασκολάκι! Ιουυυυυ!!!

+++

Νόρα - Δάφνη & Μελίτα στη βιοτεχνία
Η Δάφνη και πάλι σχεδίαζε γυναικεία! Πόσο καιρό θα πάρει να το διορθώσουν να δω! Εντελώς ακυροι μιλάμε! Όσο για τις δημόσιες σχέσεις της καρέκλας το σχολίασα πιο πάνω..

Η Μελίτα επιμένει στον έρωτα, η Δάφνη στην αγάπη, εγω ψηφίζω και τα δύο! Πρώτα έρχεται ο έρωτας και μετά η αγάπη, κακώς τα διαχωρίζουμε! Απλώς η αγάπη είναι αυτό που δένει τους ανθρώπους για μια ζωή καθώς ο έρωτας κάποτε ξεφουσκώνει!

Νόρα: Χτες έπαιξαν ξύλο!
Μελίτα: Για την Εύα όλο αυτό ε? (Λίιιγο πιο ξινά έπρεπε να το πεις! Αν δεν ήθελες ΠΑΛΙ να χάνεις τον ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ σου έρωτα για την Εύα να μην τα έφτιαχνες με τον Στέφανο κατινάκι! gelio)

+++

Μάνος - Πέτρος
1) Μάνος: Που να δεις τα δικά του μούτρα! (Πόσο πιο αντρική απάντηση? Πόσο???! Κλασσικός άντρας, αν νομίζεις ότι εγω είμαι χάλια που να δεις τον άλλον! gelio)
2) Εστειλε τη μάνα του ο μπούλης!!! (Δυστυχώς για σενα Μανωλάκη η Αντιγονίτσα έχει πλέον ανεξαρτητοποιηθεί! Και θα πάρει κεφάλια όπως το κόβω!!!)

+++

Ο έρωτας του κεριού κλασσικά μπροστά στην τζαμαρία!
Έχω χάσει τον σκόρ κατινακίου - αξιοπρέπειας που έχει φτάσει στο μείον κάμποσο από το πολύ σούρσιμο της κατσαρής! Για πόσο ακόμα θα παρακαλάς κατινάκι? Και ρωτας και "γιατί μαλώσανε" σε τρώει ο απαυτός σου!

+++

Ηλίας ο καχύποπτος
Σπάνιο είδος στην Εδέμ! Αλλα ΔΕΝ είναι Ηρακλής Πουαρό σας παρακαλώ! Η ευφυία αυτού του ήρωα (του πιο αγαπημένου μου ever) ξεπερνούσε την ευφυία των ηρώων της Εδέμ μαζεμένη!

Ο μπαρμπαλιάκουρας μου άρεσε χτες, τον είχαν βάψει καλά κιόλας, ήταν και καλή η ερμηνεία του, ξεκόλλησε και από τα ίδια και τα ίδια, έριξε και λίγο ειρωνία και δεν τον βαρέθηκα!

Στη σκηνή με τη Μελίτα πόσο άκυρο ήταν που άνοιξε έτσι θορυβωδώς η πόρτα κι εκείνη δεν πήρε χαμπάρι? Χαμέεεεεεεεεενη στον κόσμο της και μετά λέμε για τη Δάφνη! χιχι

Ηλίας: Ο Καρτάλης.. ο Στέφανος καλύτερα.. huhu

Και αναρωτήθηκε η Μελίτα αν τους είδε... χαχαχαχαχα! Κοριτσι μου εγώ ξέρω όταν δεν θέλεις να σε δούν συνήθως αποφεύγεις να παρακαλάς μπροστά σε τζάμια και ορθάνοιχτες πόρτες.. Αυτό που κάνεις εσύ λέγεται "με τρώει ο πωπός μου για φασαρίες" ή....εφαρμόζω με επιτυχία τις κατινοσκέψεις της μαμάς μου απλά το κανω κεκαλυμμένα για να μην μου ρίξουν φταίξιμο όταν επιτευχθεί ο στόχος!!!!!

+++

Επίδειξη Tupperware σε γνωστό δικηγορικό γραφείο!
Ο Λουκάς κόλλησε "μπουλήτιδα" από τον Στέφανο! Μπουκωνόταν για να μη μιλήσει αλλα ποιος το ζήτησε το δωράκι Λουκάκο???

Τρομερό το τρίο πάντως, ευχάριστη σκηνούλα!

+++

Εύα - Στέφανος
Νίκη που είσαι??? Χάνομαι λέμε!!! Αυτόν τον άνθρωπο είναι που τον ζορίζουν να παντρευτεί? Που ΔΕΝ θέλει? Ε κάπως έτσι δεν θα ήθελα κι εγώ να συναντήσω τον Περικλή gelio

+++

Μάνος - Χατζηγλίτσης
Λες? Μωρε λες? Δεν λέω παραπάνω δεν θέλω να αποκαλύψω τα μελλούμενα σε αυτό το τόπικ γιατί δεν πρέπει.. αλλά......λες???

+++

Στα προσεχώς:

Νικόλας: Τελικά σε αυτή την παρέα δεν βαριόμαστε ποτέ! (Ποτέ Νικόλα! Ποτέ! Όσο σας βλέπουμε ποτέ δεν βαριόμστε!!!)

Τα καλύτερα έρχονται!!! Ναιιιιιιιιιιιι!!!

Πολύ καλό το χτεσινό επεισόδιο από εμένα!

Και εις άλλα με υγείαν!


Ειπα και εγω δεν θα σχολιασει.Συμφωνω μεχρι τελειας Τζινακι μου.Και οσο για την εκφραση ειναι μια οαση στην εδεμ εγω το ειπα για τον νικολα και την δαφνη.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης