Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

+35
LIBRA
KonstantinaA
spy
CineFreak
Jennifer
hionati
raniap1989
rachel
mirrella
vs116117
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
FieryRed
jim7
marilou19
Ntinaki1
soso
kikialex
Dorina <3 Πέτρος
nikidanis
anna90
elli
elena
mariaki
KatsaroYpotheto
anastasia20
panda
evanna
filitsa
ρενια
margaret
konstantina
loukitsa
sifantid
$ofi@ loukakos + nora
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap14%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 14% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 69
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από elli Δευ Φεβ 15, 2010 8:47 pm

margaret έγραψε:
elli έγραψε:Το επεισόδιο το ψήφισα καλό μόνο για έναν λόγο, γιατί η Μελίτα ήταν μια θεά και ο Στέφανος καλά να πάθει που ήταν έτσι χάλια, αφού πήγε και πήρε το "κοτόπουλο"-Εύα..εεεε τι να πω; τι νυφικό και αυτό;

Και εμενα δε μου αρεσε το νυφικο της...Δε πειραζει ομως οπως λες και εσυ ειχε απεναντι του την ΑΠΟΛΥΤΗ ΘΕΑ και βασανιζοταν διπλα στη ''χηνα''..

Έτσι..αχ βλέπω εκείνο τη σκηνή που είναι η Μελίτα νύφη και ο Στέφανος γαμπρός και ανοίγει η ψυχή μου..αυτοί είναι ερωτευμένοι άνθρωποι που πρέπει να παντρευτούν και μην ανησυχείτε θα το δούμε στο μέλλον και αυτό... : juhu :

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Φεβ 15, 2010 8:50 pm

ευαννα εγραψες παλι !!! αν ειναι να συγχιζομαστε τοτε να σταματησουμε να τη βλεπουμε !!! τη βλεπω και την απολαμβανω καποια πραγματα μου την σπανε αλλα δεν θα κατσω να νευριασω αναγκαστηκα περιμενω μπας και αλλαξουν τα πραγματα...
οπως και να το κανουμε δευτερος χρονος ειναι καποιοι ηρωες θα γινοταν αυτο να παθουν τετοια μεταλλαξη απλως πιστευω δεν περιμεναμε να ταν ετσι η συνεχεια!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 15, 2010 8:51 pm

Clarabelle έγραψε:
Αν μου επιτρέπεται να πω τη γνώμη μου, το σήριαλ είναι ένα προιόν που εκτίθεται και ο καθένας έχει το δικαίωμα να πει τη γνώμη του και να ασκήσει κριτική.
Και απο μένα άθλιο το σημερινο επεισόδιο όχι για κάποιο άλλο λόγο αλλα γιατί το μισό ακύρωνε το άλλο μισό.
Σχολιασμός αν έχω κέφι άλλη στιγμη.
Αχ Clarabelle μου εκει που καταλαβα τι εννουσε η Τζινα τωρα ξαναμπερδευτηκα!!!!Τι εννοεις οταν λες το μισο ακυρωνε το αλλο μισο!?Φταινε τα μυδια,τα ουζα, η λαγανα δεν ξερω αλλα πραγματικα δεν καταλαβαινω!? scratch
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Δευ Φεβ 15, 2010 8:53 pm

nikidanis έγραψε:ευαννα εγραψες παλι !!! αν ειναι να συγχιζομαστε τοτε να σταματησουμε να τη βλεπουμε !!! τη βλεπω και την απολαμβανω καποια πραγματα μου την σπανε αλλα δεν θα κατσω να νευριασω αναγκαστηκα περιμενω μπας και αλλαξουν τα πραγματα...
οπως και να το κανουμε δευτερος χρονος ειναι καποιοι ηρωες θα γινοταν αυτο να παθουν τετοια μεταλλαξη απλως πιστευω δεν περιμεναμε να ταν ετσι η συνεχεια!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΝΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ! Congrats Κ ΕΜΕΝΑ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ! Κ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΘΑ ΜΑΣ ΕΒΑΖΑΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ!!! Penguin
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από kikialex Δευ Φεβ 15, 2010 8:54 pm

margaret & elli ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ

kikialex
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΗ
Ασχολίες : MYΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ -ΛΑΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ &amp;amp;amp;amp;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Φεβ 15, 2010 9:00 pm

Ενα τόσο αβανταδόρικο -θεωρητικά- επεισόδιο, κατέληξε μάλλον απογοητευτικό στην πράξη!

Το σκηνικό της Εδέμ (ίδιο με τίτλους) στην σκηνή Μάνου-Ευας,το βρήκα εξαιρετικό (και άκρως συμβολικό), το ίδιο και τους πρωταγωνιστές που ωστόσο δεν τους απόλαυσα,όσο ανέμενα.. (και ανέμενα αγωνιωδώς)
Μια βιασύνη/να μην πω προχειρότητα/να μην πω ξεπέτα, την είχαμε γενικώς σήμερα απ' όλες τις πλευρές..

Μάνος
Με έπεισε.Τα λόγια του ένα-ένα τα βρήκα ακριβή και αντάξια των κυβικών της γυναίκας για την οποία τα ΄λεγε..Ήταν χάλια,και το καταευχαριστήθηκα!Στο σωστό δρόμο.. (ελπίζω να ναι μακρύς κι εξίσου βασανιστικός στη συνέχεια..)

Ευα
Θεά ως νύφη! : respect : και γενικά,τι να λέμε..

Νόρα
Το σκηνικό με την ανθοδέσμη ήταν μάλλον -άλλη μια ατυχής- στιγμή του μέχρι πρότινος μακραν πιο ολοκληρωμένου γυναικείου χαρακτήρα της σειράς.. που ήρθε να προστεθεί στις ήδη υπάρχουσες τελευταία..Κρίμα.. Πεισματικά,αγαπώ,βεβαίως!Ακόμη!

Λουκάς-Νταίζη
Πειράζει που γελάω;; Η Πολυχρονίδη εξαιρετική,πάντως!

Μη Μάνος
Πολύ φλώρος αυτό το παιδί!Ούτε να του θυμώσεις,δεν μπορείς..

Μελιτάκι
Με outfit "ο Χάρος βγήκε παγανιά" και κακολιμαρισμένο νύχι,ούτε να του θυμώσεις δεν μπορείς,επίσης..

Υγ Κρίμα.Γενικα!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από elli Δευ Φεβ 15, 2010 9:01 pm

kikialex έγραψε:margaret & elli ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ

Και να φανταστείς ότι μία είπε ότι εμείς οι φαν του ζευγαριού Στέφανου+Μελίτας είμαστε μετρημένοι στα δάχτυλα xaxa
Ας μην είχε δημιουργηθεί το απόλυτο ζευγάρι Στέφανου-Μελίτας και θα βλέπαμε ακόμα χειρότερα.
Όλοι εμείς οι φαν ευχαριστούμε την κ.Ακρίτα που μας δημιούργησε αυτό το ζευγάρι και ελπίζω να τους δούμε επιτέλους μαζί... Heart2 Heart2 Heart2

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 15, 2010 9:02 pm

soso έγραψε:Ενα τόσο αβανταδόρικο -θεωρητικά- επεισόδιο, κατέληξε μάλλον απογοητευτικό στην πράξη!

Το σκηνικό της Εδέμ (ίδιο με τίτλους) στην σκηνή Μάνου-Ευας,το βρήκα εξαιρετικό (και άκρως συμβολικό), το ίδιο και τους πρωταγωνιστές που ωστόσο δεν τους απόλαυσα,όσο ανέμενα.. (και ανέμενα αγωνιωδώς)
Μια βιασύνη/να μην πω προχειρότητα/να μην πω ξεπέτα, την είχαμε γενικώς σήμερα απ' όλες τις πλευρές..

Μάνος
Με έπεισε.Τα λόγια του ένα-ένα τα βρήκα ακριβή και αντάξια των κυβικών της γυναίκας για την οποία τα ΄λεγε..Ήταν χάλια,και το καταευχαριστήθηκα!Στο σωστό δρόμο.. (ελπίζω να ναι μακρύς κι εξίσου βασανιστικός στη συνέχεια..)

Ευα
Θεά ως νύφη! : respect : και γενικά,τι να λέμε..

Νόρα
Το σκηνικό με την ανθοδέσμη ήταν μάλλον -άλλη μια ατυχής- στιγμή του μέχρι πρότινος μακραν πιο ολοκληρωμένου γυναικείου χαρακτήρα της σειράς.. που ήρθε να προστεθεί στις ήδη υπάρχουσες τελευταία..Κρίμα.. Πεισματικά,αγαπώ,βεβαίως!Ακόμη!

Λουκάς-Νταίζη
Πειράζει που γελάω;; Η Πολυχρονίδη εξαιρετική,πάντως!

Μη Μάνος
Πολύ φλώρος αυτό το παιδί!Ούτε να του θυμώσεις,δεν μπορείς..

Μελιτάκι
Με outfit "ο Χάρος βγήκε παγανιά" και κακολιμαρισμένο νύχι,ούτε να του θυμώσεις δεν μπορείς,επίσης..

Υγ Κρίμα.Γενικα!
Soso μου συμφωνω απολυτα με οσα λες!!!!!!!! Agree Απλα : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Φεβ 15, 2010 9:06 pm

elli έγραψε:
kikialex έγραψε:margaret & elli ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ

Και να φανταστείς ότι μία είπε ότι εμείς οι φαν του ζευγαριού Στέφανου+Μελίτας είμαστε μετρημένοι στα δάχτυλα xaxa
Ας μην είχε δημιουργηθεί το απόλυτο ζευγάρι Στέφανου-Μελίτας και θα βλέπαμε ακόμα χειρότερα.
Όλοι εμείς οι φαν ευχαριστούμε την κ.Ακρίτα που μας δημιούργησε αυτό το ζευγάρι και ελπίζω να τους δούμε επιτέλους μαζί... Heart2 Heart2 Heart2

Εδώ σχολιάζουμε τη σειρά και όχι τι είπε μία ή ένας. Μην ξαναδω τέτοιο ποστ παρακαλώ.

Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Φεβ 15, 2010 9:28 pm

Να σχολιάσω και εγώ! Ένα θα πω: Πολύ κακό για το τίποτα.
Μας είχαν ζαλίσει τόσο καιρό με αυτόν τον γάμο και φάγαμε έναν μήνα για το τίποτα. Είδαμε μέχρι και τι "μπουμπουνιέρα" (που λέει και η μάνα της Νόρας) διάλεξαν, τι βέρες ( από πλατίνα), τι νυφικό και είδαμε έναν πρόχειρο γάμο που πιο πολύ έμοιαζε με μνημόσυνο.

Το φιλί Εύας Μάνου δεν.... δεν ξέρω ο Μάνος πάλι σαν να έλεγε ποίημα.

Του Στέφανου Μελίτας κομμένο από την Παρασκευή. Το δάκρυ του Στέφανου την ώρα που φεύγει η Μελίτα : respect :

Στυλιστικά μου άρεσε η Μελίτα πάρα πολύ. Το φόρεμά της και γενικά το look της ήταν όλα τα λεφτά. Αριστοκρατία σκέτη. Και η πλάτη της θεϊκή.
Της Νταίζης μου άρεσε το φόρεμα αλλά όχι όλα τα μπιχλιμπίδια που έβαλε.
Η Καρτάλω καλή.
Η Αγγέλα..... χμμμ δεν μου άρεσε το χρώμα του ταγιέρ.
Της Νόρας και της Δάφνης ασχολίαστα.
Το νυφικό είχα πει από τότε που το έδειχναν που το δοκίμαζε,δεν μου άρεσε καθόλου.

Ο γαμπρός χάλια. Σκασμένος, στεναχωρημένος μόνο χαρούμενος δεν ήταν. Η Μελίτα και αυτή πολύ σκασμένη. Τα βλέμματα στην εκκλησία τέλεια.

Κρατάω αυτό που είπε η Δάφνη βλέποντας την Μελίτα " Α ρε Μάνο, τι είχες και τι έχασες"!

Ο Μάνος: Τι να πω; Οι γνωστές βλακείες του...

Το ξεκατίνιασμα ασχολίαστο.

Αμαλία: Ελπίζω αυτό να είναι το πρώτο και το τελευταίο αίμα που θα χυθεί.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Φεβ 15, 2010 9:30 pm

Ntinaki1 έγραψε:Να σχολιάσω και εγώ! Ένα θα πω: Πολύ κακό για το τίποτα.
Μας είχαν ζαλίσει τόσο καιρό με αυτόν τον γάμο και φάγαμε έναν μήνα για το τίποτα. Είδαμε μέχρι και τι "μπουμπουνιέρα" (που λέει και η μάνα της Νόρας) διάλεξαν, τι βέρες ( από πλατίνα), τι νυφικό και είδαμε έναν πρόχειρο γάμο που πιο πολύ έμοιαζε με μνημόσυνο.

Το φιλί Εύας Μάνου δεν.... δεν ξέρω ο Μάνος πάλι σαν να έλεγε ποίημα.

Του Στέφανου Μελίτας κομμένο από την Παρασκευή. Το δάκρυ του Στέφανου την ώρα που φεύγει η Μελίτα : respect :

Στυλιστικά μου άρεσε η Μελίτα πάρα πολύ. Το φόρεμά της και γενικά το look της ήταν όλα τα λεφτά. Αριστοκρατία σκέτη. Και η πλάτη της θεϊκή.
Της Νταίζης μου άρεσε το φόρεμα αλλά όχι όλα τα μπιχλιμπίδια που έβαλε.
Η Καρτάλω καλή.
Η Αγγέλα..... χμμμ δεν μου άρεσε το χρώμα του ταγιέρ.
Της Νόρας και της Δάφνης ασχολίαστα.
Το νυφικό είχα πει από τότε που το έδειχναν που το δοκίμαζε,δεν μου άρεσε καθόλου.

Ο γαμπρός χάλια. Σκασμένος, στεναχωρημένος μόνο χαρούμενος δεν ήταν. Η Μελίτα και αυτή πολύ σκασμένη. Τα βλέμματα στην εκκλησία τέλεια.

Κρατάω αυτό που είπε η Δάφνη βλέποντας την Μελίτα " Α ρε Μάνο, τι είχες και τι έχασες"!

Ο Μάνος: Τι να πω; Οι γνωστές βλακείες του...

Το ξεκατίνιασμα ασχολίαστο.

Αμαλία: Ελπίζω αυτό να είναι το πρώτο και το τελευταίο αίμα που θα χυθεί.

ντίνα συμφωνώ...εκτός από το ρούχο της νόρας που μου άρεσε...
όσο για το γάμο νόμιζα και εγώ ότι θα δούμε ΤΟΝ γάμο...αλλά δεν....εντελώς πρόχειρο όλο το σκηνικό...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από margaret Δευ Φεβ 15, 2010 9:32 pm

Ntinaki1 έγραψε:Να σχολιάσω και εγώ! Ένα θα πω: Πολύ κακό για το τίποτα.
Μας είχαν ζαλίσει τόσο καιρό με αυτόν τον γάμο και φάγαμε έναν μήνα για το τίποτα. Είδαμε μέχρι και τι "μπουμπουνιέρα" (που λέει και η μάνα της Νόρας) διάλεξαν, τι βέρες ( από πλατίνα), τι νυφικό και είδαμε έναν πρόχειρο γάμο που πιο πολύ έμοιαζε με μνημόσυνο.

Το φιλί Εύας Μάνου δεν.... δεν ξέρω ο Μάνος πάλι σαν να έλεγε ποίημα.

Του Στέφανου Μελίτας κομμένο από την Παρασκευή. Το δάκρυ του Στέφανου την ώρα που φεύγει η Μελίτα : respect :

Στυλιστικά μου άρεσε η Μελίτα πάρα πολύ. Το φόρεμά της και γενικά το look της ήταν όλα τα λεφτά. Αριστοκρατία σκέτη. Και η πλάτη της θεϊκή.
Της Νταίζης μου άρεσε το φόρεμα αλλά όχι όλα τα μπιχλιμπίδια που έβαλε.
Η Καρτάλω καλή.
Η Αγγέλα..... χμμμ δεν μου άρεσε το χρώμα του ταγιέρ.
Της Νόρας και της Δάφνης ασχολίαστα.
Το νυφικό είχα πει από τότε που το έδειχναν που το δοκίμαζε,δεν μου άρεσε καθόλου.

Ο γαμπρός χάλια. Σκασμένος, στεναχωρημένος μόνο χαρούμενος δεν ήταν. Η Μελίτα και αυτή πολύ σκασμένη. Τα βλέμματα στην εκκλησία τέλεια.

Κρατάω αυτό που είπε η Δάφνη βλέποντας την Μελίτα " Α ρε Μάνο, τι είχες και τι έχασες"!

Ο Μάνος: Τι να πω; Οι γνωστές βλακείες του...

Το ξεκατίνιασμα ασχολίαστο.

Αμαλία: Ελπίζω αυτό να είναι το πρώτο και το τελευταίο αίμα που θα χυθεί.

Να πω πως συμφωνω απολυτως σε ολα και ειδικα στο θεμα της Μελιτας...Πραγματικα η παρουσια της ηταν διακριτηκοτατη και πολυ επιβλητικη ταυτοχρονα!!Μπραβο της...Πιστευω πως εκλεψε την παρασταση ΜΠΡΑΒΟ!!!
margaret
margaret
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από anna90 Δευ Φεβ 15, 2010 9:46 pm

Όσο για την απογοήτευση της Τζίνας και της Μαρίας( αν δεν κάνω λάθος) συμφωνώ...Δηλώνω και εγώ απογοητευμένη από την πορεία της σειράς, του σεναρίου, της εξέλιξης των χαρακτήρων απ όλα..
Για μένα μια ιστορία ήταν the top...Νόρα+Λουκάς...
Αλλά είναι γελοιότητα για μένα ότι ο Λουκάς ως δικηγόρος δεν μπορεί να βρει λύση..Και η Νόρα κάνει πραγματικά σαν 5χρονο..
ήθελα να παρακολουθήσω την εξέλιξη της Εύας, χαρακτήρας που μ ενδιέφερε από πέρσυ..Αλλά που είναι αυτή η εξέλιξη οεο?Την χάσαμε στο δρόμο..
Και όσο για το "γιατί παρακολουθώ τη σειρά" η απάντηση είναι ότι "η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία"..Θέλω να ελπίζω ότι δεν έπαθαν ξαφνικά μετάλλαξη ΚΑΙ οι σεναριογράφοι...Είναι ταλέντο σε κάτι τέτοια και περιμένω να μου κεντρίσουν ξανά το ενδιαφέρον....Δεν ξέρω πως..
Αλλά θέλω να ελπίζω ότι κάτι θα βρουν..Μην πάνε και τα 40,000 euro χαμένα...!!
Αυτά από μένα..Και συγγνώμη αν κούρασα...
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από marilou19 Δευ Φεβ 15, 2010 9:56 pm

h ntaizh g polu 3ulo !!!! maaaad

edit by Jim7
Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Η χρήση greeklish ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ. Παρακαλούμε επίσης να αποφεύγετε κείμενα μόνο με κεφαλαία γράμματα καθώς είναι κουραστικά στην ανάγνωση.
marilou19
marilou19

Θηλυκό Τόπος : zakynthos
Ασχολίες : pollec

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Φεβ 15, 2010 9:56 pm

Καλώς ήρθες marilou19! Καλά post! Thumbs up
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Φεβ 15, 2010 10:17 pm

Όλοι είδατε το φιλί Μελίτας - Στέφανου. Όταν ξεκίνησε το φιλί η Μελίτα φορούσε το παλτό της, στην συνέχεια όταν συνεχιζόταν το φιλί ήταν με ένα μαύρο φόρεμα και όταν τέλειωνε το φιλί ξαναφορούσε το παλτό της. Εδώ λοιπόν έχουμε δύο εξηγήσεις:
α) η πρώτη και η πιο προφανής, η σειρά ούτως ή άλλως είναι πολύ προχειρογυρισμένη με πολλά σκηνοθετικά σφάλματα, άρα έγινε μοντάζ από άλλες σκηνές χωρίς πολύ μεγάλη προσοχή.
β) η δεύτερη μήπως τόδειξαν επίτηδες γιατί ήθελαν να μας δείξουν ότι δεν έμειναν μόνο στο φιλί;

Εγώ προσωπικά υποστηρίζω την πρώτη άποψη μιας και μέχρι τώρα έχουμε δει πάμπολλες προχειρογυρισμένες σκηνές.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Φεβ 15, 2010 10:28 pm

γι αυτο που λετε jim7 ξαναεβαλα να δω το επεισοδιο ...σε κεινο το αποσπασμα φαινεται ετσι οπως βλεπουμε την οθονη στα αριστερα οτι δεν φοραει τιποτα αν ομως δειτε την δεξια πλευρα το χερι της μελιτας σε καποια φαση σηκωνεται φαινεται οτι φωραει το παλτο πανω απο το μαυρο μανικι του φορεματος η της μπλουζας ....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Φεβ 15, 2010 10:29 pm

Καλό ψήφισα μόνο για το Κυριάκο!
Τα συν του επεισοδίου ήταν ο Κυριάκος, μερικές ατάκες της Νόρας όταν είδε το Νταιζουλλιννι , ο Μήτσος που ήταν κύριος, η ρομαντική σκηνή Εύας – Μάνου και τα πολύ ωραία ρούχα της Δάφνης(και όλων τα ων κοριτσιών αλλά της Δάφνης μ’ άρεσαν περισσότερο).
Τα πλην του επεισοδίου ήταν η προχειρότητα του γάμου(η οικονομική κρίση έχει επηρεάσει και την σειρά μου φαίνεται!!!), Η ΝΟΡΑ η οποία έχει καταντήσει στόκος καλύπτει όλες τις σεναριακές τρύπες!! Ο Στέφανος που ήταν λίγο διακοσμητικός σήμερα και η συμπεριφορά του Νικόλα απέναντι στο Μάνο…Ο άνθρωπος πονάει μην είσαι τόσο εριστικός Νικόλα μου! Άσε τον άνθρωπο να «γλύψει την πληγή του!»

Το Καλό ήταν ότι για μια φορά «έβαλαν τη Νόρα στη θέση της» Παρόλο που είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας της σειράς δεν ήταν σωστό να τις πάει στα μπουζούκια και πάλι καλά που σεναριακά δεν άφησαν το κράξιμο απ’ έξω.
Υπάρχει έλλειψη πλοκής εδώ και 1 (μη πω 2) μήνες περίπου που με κάνει να αναρωτιέμαι τι θα συμβεί στο 3ο κύκλο!

Αυτά από εμένα!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Δευ Φεβ 15, 2010 10:44 pm

Ας σχολιάσω κι εγω δεν ξέρω το σημερινό μου έδωσε έμπνευση

Και αρχίζω με τον κ. Μάνο μας τι εγινε αγόρι μου? την έχασες και κατάλαβες την αξια της? αρε Μανο το ρητο που λεει μονό οταν χάσουμε αυτον που αγαπάμε μονο τοτε καταλαβαίνουμε την αξια του ... αν και εδω που τα λεμε εσυ δεν επρεπε καθολου να χτυπιέσαι στα πατώματα γιατι οταν αυτη ηταν παντα κοντα σου εσυ την αδειαζες καθε μερα λιγο λιγο ε ποσο να αντέξει κι αυτη ποια άνθρωπος ειναι η γυναικα οχι απο σιδερο γι αυτον μην καθεσαι να μου κλαις έμενα και να λες πως ειναι η γυναίκα της ζωης σου κ.λ.π οταν την είχες αγορι μου εσυ αλλη πηγες και παντρεύτηκες και οταν αυτη σου συγχώρεσε τα παντα και ηταν ετοιμη να σε παντρευτεί εσυ πηγες με την πρώην βεβαια μην χασεις και μετα έρχεσαι και της λες να μην παντρευτεί ? με ποιο δικαιωμα αγορι μου ? Ναι με σε αγαπάει και αυτο δεν θα αλλάξει ποτε αλλα δεν σημαινει πως ειναι και κτημα σου ωραια α στην επιτέλους ησυχη να ηρεμησει η κοπέλα ...και φυσικα δεν θα μπορούσε να επιστρέψει ο κάλος παλιός Μανος που δεν μπορούσε να ελέγξει τον Θυμο του βεβαια που παντα την ειχε κτήμα του οταν καταλάβεις τι σημαίνει για σενα και οταν γίνεις άνθρωπος κ.Μανο μονο τοτε θα δικαιούσαι να την εχεις δίπλα σου κατάλαβες? !

Και προχωραω με την Ευα αξιοπρεπια ειπε ανοιχτα αυτο που νιωθει ποτε δεν το εκρυψε αλλωστε εδωσε ενα τελος στην ιστορια της με τον Μανο οσο κι αν την πληγωνει εστω και με ενα τελευταιο φιλι και εφυγε με αξιοπρέπεια και την επομενη του γαμου πανέμορφη και ευτυχισμενη με την δικη της επιλογή αυτα ειναι κοριτσι μου τα συγχαρητηρια μου

Και προχωράω στην κ.Μελιτα ενταξει ξέρουμε οτι πονας λογικο αλλα δεν ειναι αναγκη να χανεις και την αξιοπρεπεια σου πρωτα ζητας φιλί και μετα δεν παω στο γαμο? αλλα στο τελος πηγαινεις σαν την μαυρη χηρα ? προσπάθησε να κρύψεις αυτο που νιωθεις και κανε την υπέρβαση επιτέλους για μια φορα και κοιταξε και λιγο το παιδακι σου δεν φταιει αυτο αν ο ανδρας που θες παντρεύτηκε αλλη

Και προχωραω στον Κ.Λουκα μας καλα τα ειπες στην Νόρα Λουκακο αλλα δεν εισαι σε θεση εσυ να μιλας μην αρχισω με τα δικα σου γιατι δεν θα τελειώσουμε ποτέ αν σου εχω πολλα μαζεμενα σήμερα τα πήρα μαζι σου πως ειναι δυνατον να λενε την γυναίκα που αγαπας τσολι και εσυ η απολυτη σιωπη εντάξει ξέρουμε πως δεν μπορεις να πεις και πολλα και το καταλαβαινω αλλα θα μπορουσες να πεις να το κλείσει το ρημάδι το στοματάκι ..παντως αυτο που ειπες "Αυτό δεν είναι φόρεμα,είναι γεωγραφία:η Άρτα και τα Γιάννενα" καλο

Και προχωραω στο κ.Νόρα που ειναι η δυναμική αξιοπρεπείς δικηγόρος που ξερω που εχει παει? αρε Νόρα ξερω την καψουρα σου αλλα αγαπη μου οχι να πέφτεις τοσο χαμηλά να φτανεις στο επιπεδο της Νταιζης ρε κοριτσι μου? δηλαδη ελεος για μια ανθοδεσμη ?(αν και για σενα ηταν η ανθοδέσμη και την αρπαξε το Νταιζουλινη) και να ηταν μονο αυτη να πεσει χαμο αλλα εχεις γινεις απ τις χειρότερες Κατινιές βρες την αξιοπρεπιας σου κοριτσι μου και γυρνα στο παλιό κάλο εαυτό σου επιτέλους

Και προχωραω στο κ.Στεφανο παντρεύεσαι την Ευα αλλα δινεις φιλι στην Μελιτα θες να παντρευτεις την Ευα οπως ειπες ετσι ειπες φυσικα αλλα ριχνεις ματιες στην Μελιτα την μερα του γαμου σου και πανω απο ολα δεν εισαι Μανος τουλαχιστον ελπιζω να μην παρασυρθείς καμια νυχτα και σε γυρεύει Ευα γιατι θα τα πάρω άσχημα

Και προχωραω στο ζευγαράκι Δαφνη Νικολας καλες η σκηνουλες σας αλλα ασχοληθηται και λιγο με τα δικα σας αν και με αυτο το χαος γυρω σας ποσα να αντεξετε κι εσεις ..Οσο για την Δαφνη παντα στο δικο της κόσμο λύσσα κάκια εκει να τα φτιαξει ο Μανος με την Μελιτα

Και προχωραω στην σκηνη Νόρα Λουκα στο σπιτι της πρωτης καλη η σκηνουλα σας δεν λεω αν και πολλα υπονοούμενα τι εγινε Λουκακο ωρες ωρες τι σου ερχεται να κάνεις κοιτα την επομενη φορα που θα βρεθείτε μονη σας κοιτα να το κανεις λιγες ειναι οι ευκαιρίες Λουκακο λιγες καλο το Νόρακι σωστή και τα ποδαράκια στο σωστο μερος αυτα ειναι

Και προχωραω στα ζευγαρακια Μανος Ευα /Στεφανος Μελιτα
πολυ καλο το τελευταιο φιλι για Μανο Ευα τουλαχιστον η Ευα δεν ζητησε τιποτα περισσοτερο οσο για Στεφανο Μελιτα τι να πω τα ιδια και τα ιδια ελπιζω τουλάχιστον να ειναι και το τελευταίο

Και προχωραω στην "Σοραγια" ( για σου ρε Λουκα με τις σωστές λεξούλες τελος η Νταιζη απο εδω και περα θα λεγεται Σοραγια )που ακομη και στο τι θα κανει ο Κουμπαρος ακομη και εδω εβαλε το χερακι της και να ερχεται στο γαμο σαν γεωργαφια και να μου λεει κ.Βενετη καλα μωρη μου αρεσει που λες οτι αγαπας και τον Χρηστο που οταν το ελεγες ηταν απο πισω σου μες "την τρελη χαρα" Τζινα αν μου επιτρέπεις πρεπει να τον παρηγορήσεις ειναι κριμα εμ με αυτην που έμπλεξε

Αυτα τι να πω αλλο ξεχασαν καποιον?
Ο Κυριακος καλασικος γελειος ο Ηλιας τα ιδια και τα ιδια α ναι κατι ξεχασα

Κ.Μπελλο καλες ανθοδέσμες και καλη Συνεργασία με τον Κυριάκο μας καλες δουλείες!

Αυτα απο μενα για το σημερινό ......
Συγνώμη για την φλυαρία

Υγ. Συγνώμη για τυχον ορθογραφικά λάθη !
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από vs116117 Δευ Φεβ 15, 2010 10:45 pm

Θα μας τους καταστρέψουν όλους τους χαρακτήρες....το επεισόδιο άξιζε μόνο για την συνάντηση Νταίζης - Κυριάκου (τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται! gelio ) και το τελευταίο (λέμε τώρα...) φιλί Εύας - Μάνου. Α, και για την συγκλονιστική ατάκα Στέφανου (όχι, καμαρώστε γαμπρό!): "Σε 5 λεπτά θα είμαι έτοιμος..." xaxa

Καλά, το σπίτι του Στέφανου, το κτήμα του τέλος πάντων, περιλαμβάνει και εκκλησάκι;;;;; cake Και τάχα μου ζάμπλουτος, αλλά κουτί του ήρθε που έγινε γάμος και δεξίωση χωρίς να πληρώσει ούτε δραχμή για τους χώρους....!!! Τον χτύπησε κι αυτόν η οικονομική κρίση ή φταίει που χρυσοπλήρωσε τους πίνακες για τον Χατζηβασιλείου;; Φράγκο δεν έμεινε στο καημένο το παλικάρι. tzela
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Φεβ 15, 2010 11:18 pm

nikidanis έγραψε:Οταν ξεκιναει μια σειρα δεν μπορει να πηγαινει με τα θελω των τηλεθεατων πρεπει να χουμε υπομονη και ποτε οι σεναριογραφοι δεν ξερουν πως θα καταληξουν ενα χαρακτηρα οποτε προτεινω ηρεμια και υπομονη μεχρι να φτιαξουν τα επεισοδια παλι!!!

Θα διαφωνήσω nikisdanis, γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ οι συγκεκριμένοι δημιουργοί μας έχουν αποδείξει και στο παρελθόν ότι μπορεί στην αρχή να έχουν κάποιο όραμα αλλά μετά τα καταστρέφουν όλα μόνο και μόνο για να γίνουν αρεστοί στο κοινό και τίποτα άλλο cake . Μα δεν έχει μείνει άλλη ηρεμία και υπομονή, από την αρχή της σειράς υπάρχει υπομονή και ηρεμία και τώρα έχει παραγίνει η κατάσταση . Έχουν καταντήσει τα επεισόδια να γίνονται χειρότερα και από αυτά της Βέρας στον 3ο κύκλο ( ποιός να το πίστευε αυτό δηλαδή : curse : Grrr ; )

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από mirrella Δευ Φεβ 15, 2010 11:23 pm

Γιατι αληθεια ο ηλιας δεν εχει πει ακομη στον μανο οτι εχει δει? Λογικα αφου υποστηριζει μανο ευα και δεν θελει το παιδι του να ποναει θα επρεπε να το εχει πει

mirrella
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Φεβ 15, 2010 11:35 pm

panda έγραψε:
nikidanis έγραψε:Οταν ξεκιναει μια σειρα δεν μπορει να πηγαινει με τα θελω των τηλεθεατων πρεπει να χουμε υπομονη και ποτε οι σεναριογραφοι δεν ξερουν πως θα καταληξουν ενα χαρακτηρα οποτε προτεινω ηρεμια και υπομονη μεχρι να φτιαξουν τα επεισοδια παλι!!!

Θα διαφωνήσω nikisdanis, γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ οι συγκεκριμένοι δημιουργοί μας έχουν αποδείξει και στο παρελθόν ότι μπορεί στην αρχή να έχουν κάποιο όραμα αλλά μετά τα καταστρέφουν όλα μόνο και μόνο για να γίνουν αρεστοί στο κοινό και τίποτα άλλο cake . Μα δεν έχει μείνει άλλη ηρεμία και υπομονή, από την αρχή της σειράς υπάρχει υπομονή και ηρεμία και τώρα έχει παραγίνει η κατάσταση . Έχουν καταντήσει τα επεισόδια να γίνονται χειρότερα και από αυτά της Βέρας στον 3ο κύκλο ( ποιός να το πίστευε αυτό δηλαδή : curse : Grrr ; )


ολο αυτο το ειπα απο την αποψη νορα λουκας να ειναι μαζι απο τωρα .αυτο εννοουσα και γενικα αν ηθελαν να μας κανουν τα χατιρια θα τα καναν τωρα που ακουνε ολα τα παραπονα...προσωπικα δεν θελω να παρεμβω στην δουλεια τους και απο τωρα καποια πραγματα τα αλλαξουν για μας τι θα βλεπουμε μετα τα ζευγαρια μονο και τις καθημερινες τους σκηνες???? εεε εκει να δειτε βαρεμαρα
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από rachel Τρι Φεβ 16, 2010 12:42 am

nikidanis έγραψε:
panda έγραψε:
nikidanis έγραψε:Οταν ξεκιναει μια σειρα δεν μπορει να πηγαινει με τα θελω των τηλεθεατων πρεπει να χουμε υπομονη και ποτε οι σεναριογραφοι δεν ξερουν πως θα καταληξουν ενα χαρακτηρα οποτε προτεινω ηρεμια και υπομονη μεχρι να φτιαξουν τα επεισοδια παλι!!!

Θα διαφωνήσω nikisdanis, γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ οι συγκεκριμένοι δημιουργοί μας έχουν αποδείξει και στο παρελθόν ότι μπορεί στην αρχή να έχουν κάποιο όραμα αλλά μετά τα καταστρέφουν όλα μόνο και μόνο για να γίνουν αρεστοί στο κοινό και τίποτα άλλο cake . Μα δεν έχει μείνει άλλη ηρεμία και υπομονή, από την αρχή της σειράς υπάρχει υπομονή και ηρεμία και τώρα έχει παραγίνει η κατάσταση . Έχουν καταντήσει τα επεισόδια να γίνονται χειρότερα και από αυτά της Βέρας στον 3ο κύκλο ( ποιός να το πίστευε αυτό δηλαδή : curse : Grrr ; )


ολο αυτο το ειπα απο την αποψη νορα λουκας να ειναι μαζι απο τωρα .αυτο εννοουσα και γενικα αν ηθελαν να μας κανουν τα χατιρια θα τα καναν τωρα που ακουνε ολα τα παραπονα...προσωπικα δεν θελω να παρεμβω στην δουλεια τους και απο τωρα καποια πραγματα τα αλλαξουν για μας τι θα βλεπουμε μετα τα ζευγαρια μονο και τις καθημερινες τους σκηνες???? εεε εκει να δειτε βαρεμαρα


Θα ηθελα να και εγω να παραθεσω την αποψη μου με αφορμη το σχολιο της nikidanis σχετικα με Λουκα-Νορα και γενικα στο οτι η σειρα μας εχει απογοητευσει.

Ειμαι και εγω απογοητευμενη απο την γενικη εξελιξη της σειρας και ειδικα απο τον ολο χειρισμο στο θεμα Λουκας-Νορα! Εγω προσωπικα δεν ειμαι απογοητευμενη επειδη δεν τους εχουν κανει ακομα ζευγαρι, ειμαι απογοητευμενη απο το τροπο που προχωρανε την ιστορια. Πανω απο ενα μηνα τωρα βλεπουμε επαναλαμβανομενες σκηνες δηλ ζηλιες, τσακωμους και μετα αμοιβαια εξομολογηση σε Νικολα και Δαφνη αντιστοιχα! Το ειδαμε μια φορα, δυο φορες αλλα ποσο να αντεξουμε, πλεον το βαρεθηκαμε! Το χειροτερο ομως ειναι οτι τα επεισοδια δεν εχουν σεναριακη συνοχη δηλ. ο Λουκας στο ενα επεισοδιο τρεχει να προλαβει το μοιραιο μεταξυ Νορας-Μπελλου και στο αμεσως επομενο του κανει πλακα και του λεει πως να την ριξει.... και φυσικα να μην αναφερθω στο περιβοητο φιλι που κανουν πως δεν υπηρξε ποτε! Το θεμα ειναι με ολα αυτα εχουν καταφερει να ακυρωσουν και τους ιδιους τους χαρακτηρες που αγαπησαμε! Ακομα και πιο φανατικοι του ζευγαριου κανουν παραπονα για το συνεχες χαλβαδιασμα του Λουκα και το ξεκατινιασμα της Νορας!
Οπως ολοι ξερουμε σημασια δεν εχει ο προορισμος αλλα το ταξιδι και το συγκεκριμενο ταξιδι δεν προχωραει και πολυ ομαλα....και εγω προσωπικα εχω αρχισει ηδη να παιρνω δραμαμινες... Χι! Χι!

Επισης θα ηθελα να δικαιολογηθω σχετικα με το γιατι συνεχιζουμε να βλεπουμε την σειρα παρολο που μας εχει απογοητευσει. Εγω πρωτη φορα στην ζωη μου παρακολουθω καθημερινη σειρα, δεν εχω δει ουτε " βερα στο δεξι"! Μια καθημερινη σειρα και ειδικα αν την βλεπεις φανατικα, σου γινεται συνηθεια, αποτελει μερος της καθημερινοτητας σου και ειναι πολυ δυσκολο να σταματησεις να την βλεπεις! Ειδικα αν εχεις παρακολουθησει και τον 1ο κυκλο (που ηταν συγκριτικα πολυ ανωτερος), ειναι σιγουρο οτι δυσκολα θα αφησεις τον 2ο! Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν θα κανουμε κριτικη και δεν θα λεμε καποια πραγματα που δεν μ'αρεσουν. Ελπιζω τους υπολοιπους 4 μηνες που μενουν για να τελειωσει ο 2ος κυκλος, να μας κανουν πραγματικα την ανατροπη και να δουμε ουσιαστικη συνεχεια στην σειρα!

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 303 - Ημερομηνία 15-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Φεβ 16, 2010 12:52 am

rachel έγραψε:
nikidanis έγραψε:
panda έγραψε:
nikidanis έγραψε:Οταν ξεκιναει μια σειρα δεν μπορει να πηγαινει με τα θελω των τηλεθεατων πρεπει να χουμε υπομονη και ποτε οι σεναριογραφοι δεν ξερουν πως θα καταληξουν ενα χαρακτηρα οποτε προτεινω ηρεμια και υπομονη μεχρι να φτιαξουν τα επεισοδια παλι!!!

Θα διαφωνήσω nikisdanis, γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ οι συγκεκριμένοι δημιουργοί μας έχουν αποδείξει και στο παρελθόν ότι μπορεί στην αρχή να έχουν κάποιο όραμα αλλά μετά τα καταστρέφουν όλα μόνο και μόνο για να γίνουν αρεστοί στο κοινό και τίποτα άλλο cake . Μα δεν έχει μείνει άλλη ηρεμία και υπομονή, από την αρχή της σειράς υπάρχει υπομονή και ηρεμία και τώρα έχει παραγίνει η κατάσταση . Έχουν καταντήσει τα επεισόδια να γίνονται χειρότερα και από αυτά της Βέρας στον 3ο κύκλο ( ποιός να το πίστευε αυτό δηλαδή : curse : Grrr ; )


ολο αυτο το ειπα απο την αποψη νορα λουκας να ειναι μαζι απο τωρα .αυτο εννοουσα και γενικα αν ηθελαν να μας κανουν τα χατιρια θα τα καναν τωρα που ακουνε ολα τα παραπονα...προσωπικα δεν θελω να παρεμβω στην δουλεια τους και απο τωρα καποια πραγματα τα αλλαξουν για μας τι θα βλεπουμε μετα τα ζευγαρια μονο και τις καθημερινες τους σκηνες???? εεε εκει να δειτε βαρεμαρα


Θα ηθελα να και εγω να παραθεσω την αποψη μου με αφορμη το σχολιο της nikidanis σχετικα με Λουκα-Νορα και γενικα στο οτι η σειρα μας εχει απογοητευσει.

Ειμαι και εγω απογοητευμενη απο την γενικη εξελιξη της σειρας και ειδικα απο τον ολο χειρισμο στο θεμα Λουκας-Νορα! Εγω προσωπικα δεν ειμαι απογοητευμενη επειδη δεν τους εχουν κανει ακομα ζευγαρι, ειμαι απογοητευμενη απο το τροπο που προχωρανε την ιστορια. Πανω απο ενα μηνα τωρα βλεπουμε επαναλαμβανομενες σκηνες δηλ ζηλιες, τσακωμους και μετα αμοιβαια εξομολογηση σε Νικολα και Δαφνη αντιστοιχα! Το ειδαμε μια φορα, δυο φορες αλλα ποσο να αντεξουμε, πλεον το βαρεθηκαμε! Το χειροτερο ομως ειναι οτι τα επεισοδια δεν εχουν σεναριακη συνοχη δηλ. ο Λουκας στο ενα επεισοδιο τρεχει να προλαβει το μοιραιο μεταξυ Νορας-Μπελλου και στο αμεσως επομενο του κανει πλακα και του λεει πως να την ριξει.... και φυσικα να μην αναφερθω στο περιβοητο φιλι που κανουν πως δεν υπηρξε ποτε! Το θεμα ειναι με ολα αυτα εχουν καταφερει να ακυρωσουν και τους ιδιους τους χαρακτηρες που αγαπησαμε! Ακομα και πιο φανατικοι του ζευγαριου κανουν παραπονα για το συνεχες χαλβαδιασμα του Λουκα και το ξεκατινιασμα της Νορας!
Οπως ολοι ξερουμε σημασια δεν εχει ο προορισμος αλλα το ταξιδι και το συγκεκριμενο ταξιδι δεν προχωραει και πολυ ομαλα....και εγω προσωπικα εχω αρχισει ηδη να παιρνω δραμαμινες... Χι! Χι!

Επισης θα ηθελα να δικαιολογηθω σχετικα με το γιατι συνεχιζουμε να βλεπουμε την σειρα παρολο που μας εχει απογοητευσει. Εγω πρωτη φορα στην ζωη μου παρακολουθω καθημερινη σειρα, δεν εχω δει ουτε " βερα στο δεξι"! Μια καθημερινη σειρα και ειδικα αν την βλεπεις φανατικα, σου γινεται συνηθεια, αποτελει μερος της καθημερινοτητας σου και ειναι πολυ δυσκολο να σταματησεις να την βλεπεις! Ειδικα αν εχεις παρακολουθησει και τον 1ο κυκλο (που ηταν συγκριτικα πολυ ανωτερος), ειναι σιγουρο οτι δυσκολα θα αφησεις τον 2ο! Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν θα κανουμε κριτικη και δεν θα λεμε καποια πραγματα που δεν μ'αρεσουν. Ελπιζω τους υπολοιπους 4 μηνες που μενουν για να τελειωσει ο 2ος κυκλος, να μας κανουν πραγματικα την ανατροπη και να δουμε ουσιαστικη συνεχεια στην σειρα!


συμφωνω με ολα τα παραπανω που ειπες!!!! ειδικα αυτο με την σεναριακη συνοχη εχει χαθει εδω και πολυ καιρο ....
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης