Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

+29
spy
charmie258
Jennifer
KatsaroYpotheto
CineFreak
hionati
takis99
LYDIA
raniap1989
verile_mistika
DESPOINA
masoul
nansy
anastasia20
Ntinaki1
sousami7
jim7
sarita
FieryRed
elli
nikidanis
evanna
Καρ-Mik
soso
Izabella29
sifantid
filitsa
loukitsa
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap40%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 40% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 58
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 22, 2010 9:55 pm

loukitsa έγραψε:Εγω έχω ενα κουνέλι τη Λουκιτσα μου να τη βάλω να κλάψει κ αυτη για τη δυσκολη οικονομικη κατασταση του Μάνου!


Ναι ναι βάλε και την Λουκίτσα καλό θα μας κάνει!Η γατούλα μου η Chanel κλαίει πάντως από την στιγμή που ο Μάνος φάνηκε να απελπίζεται... Βασικά και τις προηγούμενες μέρες που τον επισκεπτόταν ο τοκοφλύφος την έβλεπα κάπως ανήσυχη και δεν έτρωγε με όρεξη,μόλις κατάλαβα πως προέβλεψε την σημερινή του απελπιστική κατάσταση και προετοιμαζόταν για το αναπόφευκτο :(
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από sousami7 Δευ Φεβ 22, 2010 9:59 pm

Δηλαδή αν σήμερα εκλαιγα έτσι, με ενα σ'αγαπώ και ένα γράμμα την Παρασκευή που θα αποχαιρετιστούν-ταχα μου-τι ακριβώς θα πάθω?

Love!

Το σημερινό αρχισε κάπως άσχημα με τις αγριοφωνάρες του Λουκά στην Νόρα ΤΟΥ.Αλλά τον συνχωρώ γιατι δεν θέλει να χάσει το παιδί του ο δόλιος. Τι να έκανε...Μετά φαινόταν απο το βλέμα του οτι ενιωθε τίψεις που της μίλησε έτσι!!!!

Η σκηνή με Ευα - Νόρα ολα τα λεφτα...αχ αυτές οι πυτζάμες... Love!

Αλλά εκει που "κοπηκα" κανονικά ήταν στο γράμμα!!!!Μακάρι να το διαβάσει κάποια στιγμή ρε γμτ...

Όσο για τα υπόλοιπα ούτε που μου έκαναν εντύπωση... emmm
όλο τα ίδια...ήμαρτον...
sousami7
sousami7
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : KERATSINI, PIRAEUS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Φεβ 22, 2010 10:02 pm

Τι μας είπαν σήμερα; Ότι ο Μάνος θα καταστραφεί;; Ότι θα τρελλαθεί, ότι θα τον φάνε μπαμπέσικα; Και είχαμε και τον Λιάκουρα να λέει ότι έχει χάσει τον εαυτό του ο Μάνος!Ποιος ήταν ο εαυτός του πέρσυ και τον έχασε φέτος; Δεν δέρνει γιατί δεν έχει ποια να δείρει, δεν κερατώνει γιατί δεν έχει ποια να κερατώσει, δεν δωροδοκεί γιατί το ταμείο είναι μείον, έχει χάσει την Εύα και θα του έρθει και η άλλη κατραπακιά μόλις ανακαλύψει ότι και η Μελίτα είναι αλλού... Τι θα κάνει τότε; Θα αρπάξει οργισμένος την καραμπίνα και θα πάει να σκοτώσει τον Στέφανο και την Καρτάλω αλλά η Εύα θα μπεί μπροστά από την σφαίρα και έτσι θα χάσει το παιδί.Και η Δήμητρα η υπηρέτρια θα φωνάξει " Γιατί το έκανες αυτό ρε Εύα γιατίίίίίίίί ποιον πήγαινες να προστατέψεις";;;; Και θα φωνάξει η Καρτάλω "την γιαγιά της Μαρίλιας Δήμητρααααααααααα εγώ είμαι η γιαγιάάάάάάάάάάάά της"!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Φεβ 22, 2010 10:06 pm

Ntinaki1 έγραψε:Τι μας είπαν σήμερα; Ότι ο Μάνος θα καταστραφεί;; Ότι θα τρελλαθεί, ότι θα τον φάνε μπαμπέσικα; Και είχαμε και τον Λιάκουρα να λέει ότι έχει χάσει τον εαυτό του ο Μάνος!Ποιος ήταν ο εαυτός του πέρσυ και τον έχασε φέτος; Δεν δέρνει γιατί δεν έχει ποια να δείρει, δεν κερατώνει γιατί δεν έχει ποια να κερατώσει, δεν δωροδοκεί γιατί το ταμείο είναι μείον, έχει χάσει την Εύα και θα του έρθει και η άλλη κατραπακιά μόλις ανακαλύψει ότι και η Μελίτα είναι αλλού... Τι θα κάνει τότε; Θα αρπάξει οργισμένος την καραμπίνα και θα πάει να σκοτώσει τον Στέφανο και την Καρτάλω αλλά η Εύα θα μπεί μπροστά από την σφαίρα και έτσι θα χάσει το παιδί.Και η Δήμητρα η υπηρέτρια θα φωνάξει " Γιατί το έκανες αυτό ρε Εύα γιατίίίίίίίί ποιον πήγαινες να προστατέψεις";;;; Και θα φωνάξει η Καρτάλω "την γιαγιά της Μαρίλιας Δήμητρααααααααααα εγώ είμαι η γιαγιάάάάάάάάάάάά της"!!!


gelio
ειδικά με το τελευταίο με έστειλες...geliogelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Φεβ 22, 2010 10:18 pm

Ntinaki1 έγραψε:Τι μας είπαν σήμερα; Ότι ο Μάνος θα καταστραφεί;; Ότι θα τρελλαθεί, ότι θα τον φάνε μπαμπέσικα; Και είχαμε και τον Λιάκουρα να λέει ότι έχει χάσει τον εαυτό του ο Μάνος!Ποιος ήταν ο εαυτός του πέρσυ και τον έχασε φέτος; Δεν δέρνει γιατί δεν έχει ποια να δείρει, δεν κερατώνει γιατί δεν έχει ποια να κερατώσει, δεν δωροδοκεί γιατί το ταμείο είναι μείον, έχει χάσει την Εύα και θα του έρθει και η άλλη κατραπακιά μόλις ανακαλύψει ότι και η Μελίτα είναι αλλού... Τι θα κάνει τότε; Θα αρπάξει οργισμένος την καραμπίνα και θα πάει να σκοτώσει τον Στέφανο και την Καρτάλω αλλά η Εύα θα μπεί μπροστά από την σφαίρα και έτσι θα χάσει το παιδί.Και η Δήμητρα η υπηρέτρια θα φωνάξει " Γιατί το έκανες αυτό ρε Εύα γιατίίίίίίίί ποιον πήγαινες να προστατέψεις";;;; Και θα φωνάξει η Καρτάλω "την γιαγιά της Μαρίλιας Δήμητρααααααααααα εγώ είμαι η γιαγιάάάάάάάάάάάά της"!!!


Απλά έλιωσα!!! gelio gelio gelio
Ναι αυτό ακριβώς μας είπαν!Καταστρέφεται το παιδί μας και έτσι μου 'ρχεται να βάλω μαύρα ναι να αρχίσω να τραγουδάω "άνοιξε πέτρα για να μπώωωωωωωω,ο Μάνος χάνει το εργοστάσιοοοοο"!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από nansy Δευ Φεβ 22, 2010 10:38 pm

Τ Ε Λ Ε Ι Ο!!!! Και μακαρι να μπορουσα να πω κατι παραπανω!!! Γενικα σημερα ειχαμε πολλες σκηνες Στεφανου (πρωτα με Μανο, μετα με Ρουσσο, μετα με Χατζιβρωμυλο, με Χρηστο και Μελιτα-- την οποια παλι στα πατωματα την βλεπω μετα απο αυτα που της ειπε--)!! Μονο και μονο για Νορα και Λουκα το επισοδιο ηταν κατι παραπανω απο τελειο! Ειχα να συγκινηθω τοσο από το 300 επισοδιο (στην σκηνη της εξομολογησης). Στην αρχη Λουκακο ησουν απλα ΑΙΣΧΟΣ ετσι οπως της φωναζες, αλλα μετα το εσωσες καπως! (Αγαπιεσαι ευκολα και τα σχετικα) Αυτο με τις πυτζαμες ηταν ολα τα λεφτα!! απο την μια γελουσα γιατι ο Λουκας αρχικα ουτε να τις δει δεν ηθελε αυτες τις πιτζαμες gelio Μετα ομως το καημενο το Νορακι μου μωλε το λυπηθηκα Snif . Το γραμμα ηταν και αυτο πολυ σηγκινιτικο!!! Ευχαριστιμενη κ. Ακριτα?? κλαιγαμε παλι απογευματιατικα!!! Ανυπομονω για την Παρασκευη και τον ''σπαραχτικο'' αποχαιρετισμο!! Κατι μου λεει πως εχει να πεσει κλαμα!!!! Love!

nansy

Θηλυκό Τόπος : Στον κοσμο μου!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από masoul Δευ Φεβ 22, 2010 10:51 pm

sousami7 έγραψε:Δηλαδή αν σήμερα εκλαιγα έτσι, με ενα σ'αγαπώ και ένα γράμμα την Παρασκευή που θα αποχαιρετιστούν-ταχα μου-τι ακριβώς θα πάθω?

Love!

Το σημερινό αρχισε κάπως άσχημα με τις αγριοφωνάρες του Λουκά στην Νόρα ΤΟΥ.Αλλά τον συνχωρώ γιατι δεν θέλει να χάσει το παιδί του ο δόλιος. Τι να έκανε...Μετά φαινόταν απο το βλέμα του οτι ενιωθε τίψεις που της μίλησε έτσι!!!!

Η σκηνή με Ευα - Νόρα ολα τα λεφτα...αχ αυτές οι πυτζάμες... Love!

Αλλά εκει που "κοπηκα" κανονικά ήταν στο γράμμα!!!!Μακάρι να το διαβάσει κάποια στιγμή ρε γμτ...

Όσο για τα υπόλοιπα ούτε που μου έκαναν εντύπωση... emmm
όλο τα ίδια...ήμαρτον...
Θα συμφωνήσω απολύτως μαζί σου όλες οι σκηνές με Νόρα-Λουκά και Εύα ήταν άπαιχτες απλά ψήφισα πολύ καλό γιατί αν ψηφίσω τέλειο τώρα τι θα ψηφίσω Πέμπτη Παρασκευή??? lol! lol! lol!
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Φεβ 22, 2010 10:53 pm

nansy έγραψε:Τ Ε Λ Ε Ι Ο!!!! Και μακαρι να μπορουσα να πω κατι παραπανω!!! Γενικα σημερα ειχαμε πολλες σκηνες Στεφανου (πρωτα με Μανο, μετα με Ρουσσο, μετα με Χατζιβρωμυλο, με Χρηστο και Μελιτα-- την οποια παλι στα πατωματα την βλεπω μετα απο αυτα που της ειπε--)!! Μονο και μονο για Νορα και Λουκα το επισοδιο ηταν κατι παραπανω απο τελειο! Ειχα να συγκινηθω τοσο από το 300 επισοδιο (στην σκηνη της εξομολογησης). Στην αρχη Λουκακο ησουν απλα ΑΙΣΧΟΣ ετσι οπως της φωναζες, αλλα μετα το εσωσες καπως! (Αγαπιεσαι ευκολα και τα σχετικα) Αυτο με τις πυτζαμες ηταν ολα τα λεφτα!! απο την μια γελουσα γιατι ο Λουκας αρχικα ουτε να τις δει δεν ηθελε αυτες τις πιτζαμες gelio Μετα ομως το καημενο το Νορακι μου μωλε το λυπηθηκα Snif . Το γραμμα ηταν και αυτο πολυ σηγκινιτικο!!! Ευχαριστιμενη κ. Ακριτα?? κλαιγαμε παλι απογευματιατικα!!! Ανυπομονω για την Παρασκευη και τον ''σπαραχτικο'' αποχαιρετισμο!! Κατι μου λεει πως εχει να πεσει κλαμα!!!! Love!

Καλώς ήρθες nansy και καλά post. Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Η κα Ακρίτα βλέπει τα νούμερα που από τότε που μπήκε πάλι η παρέα μπροστά και έφυγε ο απόλυτος (?) τα νούμερα εκτοξεύτηκαν και πάλι.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Φεβ 22, 2010 10:59 pm

Όλο κ καλύτερα τα επεισόδια!

Λουκάς-Νόρα όλο πάνω τους το σημερινό! Πόσα συναισθήματα μου πέρασε, συγκίνηση, τα πάντα! Heart2

Εύα-Νόρα θεική σκηνή! Έδωσαν ρέστα! : respect :

Στέφανος-Μελίτα Σε γείωσε κοπελιά κ στο τέλος ζήτησες κ συγνώμη! Fskl


Εύα-Μάνος! Ηλεκτρισμένη ατμόσφαιρα,βλέμματα…όλα τα λεφτά! Ξυλά-Μπουγιούρης : respect :

Ο Στέφανος κάτι κρύβει. Αντε να ανάψουν τα αίματα!


ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑ ΛΟΥΚΑ-ΝΟΡΑ! Heart2
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Φεβ 23, 2010 12:41 am

ψησισα τελειο !! και το θεωρω διοτι αυτο ειναι το εργο που αγαπησα και που επιτελους βλεπω εχει το παθος και ενταση που μου κοβει την ανασα
και γι'αυτο σημερα δικαιωθηκα οτι αξιζει να το παρακολουθω μπορει τα προημουμενα επεισοδια να με απογοητευσαν αλλα το σημερινο ηταν το κατι αλλο !!
η σκηνες ηταν η καταλληλες καθε φορα !! και γι'αυτο το τοσο ωραιο επεισοδιο
!! τωρα σχετικα με την υποθεση=
ΝΟΡΑ=την καταλαβαινω απολυτα και στεναχωρηθηκα που της φωναξε ο λουκας αλλα και η απογνωση στο βλεμα της (σπιτι της που λεει οτι εκεινη θα φυγει) ειναι αυτα που με τσακισαν αλλα και το γραμμα που εγραφε ελιωσα!!! ηθελε να δειξει την βαθεια αγαπη της την οποια βλεπει να χανεται και να μην μπορει να κανει τιποτα :( :( και αυτο ειναι που με τρελαινει !
ΛΟΥΚΑΣ=Το καταλαβαινω γιατι της φωναξε αν και τα πηρα πολυυυυυυ ασχημα αλλα ανθρωπος και ηθελε να ξεσπασει και βρηκε προφαση την νορα !! στο γραφειο ομως (λιωνω λιωνω) τι ειναι ωραιο ειναι αυτο που της ειπε βλακας την αγαπαει ρε!!!!!

τα υπολοιπα τα ιδια μιλαμε καμια αλλαγη αρχισαμε παλι ο καημενος ο ΡΟΥΣΟΣ θα απολογειται σε ολους και θα προσπαθησει να σωσει την κατασταση και ο μανος (δεν ξερω δεν ειδα δεν απαντω) τα ζωα μου αργα αυτο το παιδι !! και τον στεφανο σε καθε σκηνη σημερα τον εβλεπα και σε αλλο μερος ποτε προλαβαινε και πηγαινε δεν ξερω

αυτα για σημερα μακαρι απο εδω και περα να εχουμε αναλογα επεισοδια !! Flkia Flkia
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τρι Φεβ 23, 2010 1:18 am

Λοιπόν μόλις είδα το επεισόδιο…

Στέφανε είσαι και πολύ γελοίος τελικά….καλά τι έλεγε στην εύα;;;ότι για χάρη της σταμάτησε την εκδίκηση…ας γελάσω…χαχαχα…ρε άνθρωπε πόσα θες για να μας τρελάνεις;;;ειλικρινά όμως…και μετά πάει στη μελίτα-αφού πρώτα κάνει από μια στάση στους ακόλουθους:πέτρο,μάνο,χατζητέτοιο… που εκεί μια χαρά δείχνει τον αποφασιστικό του χαρακτήρα αλά στράτο-στην οποία μελίτα της λέει πόσο υποφέρει μακρυά της….πήγε να διορθώσει την εικόνα του,να μην τον κακοχαρακτηρίσει….γιατί για ένα όνομα ζούμε άλλωστε…για ένα κούτελο καθαρό… Fskl

Σήμερα όμως ήρθε και η σειρά της μελίτας….καλά αυτά που του έλεγε δεν τα πίστευε και εκείνη…αλλά και συγγνώμη ρε μελίτα;;;τώρα που άρχισες να τα χώνεις συγγνώμη;;;γιατί επειδή τον προσέβαλες,όπως είπε και εκείνος,θίχτηκε κιόλας..μη χέ…ω….
Α..ρε…μελίτα…σε έχει χαζέψει ο έρως…δεν εξηγείται αλλιώς…χώστου τα…τι τον κοιτάς και του λες ότι τον αγαπάς;;;αυτό το ξέρει…άσε τον να αμφιβάλλει και θα έρθει γονατιστός…

Ο λουκάς σήμερα τα είχε πάρει κανονικότατα…αλλά η σκηνή στο γραφείο που τα έχωνε στη νόρα απολαυστικότατη…κάτι αντιδράσεις… gelio…και μετά τους μαζεύει όλους για να τους ανακοινώσει ότι θα φύγει με τη νταίζη-η οποία συγκινήθηκε κιόλας που τα παρατάει όλα για εκείνη αλλά τις απειλές μια χαρά τις εκτοξεύει<αν θες έλα να κοιμηθείς μέσα>απαπαπα…εφιάλτης-..…που πας ρε καραμίτρο;;;αυτή θα σε αποτρελάνει…τουλάχιστον εδώ είχες τον προσωπικό σου ιατρό για ψυχανάλυση…στη ξενιτιά τι θα έχεις;;;θα του τα λες με βίντεο κλήση;;;

Ο μάνος βρίσκεται σε οικονομική στενότης…οικονομική κρίση τι να πεις και εσύ;;;τουλάχιστον έχεις και τον πατέρα σου…που τρέχει από εδώ και από εκεί για να ζητήσει ελεομησύνη για χάρη σου…<ελεήστε το φτωχό βρε παιδιά…ό,τι έχει ευχαρίστηση ο καθένας ,να σας έχει ο θεός καλά>…

Αυτά για σήμερα…θέλω ένα επεισόδιο με δράση…ΜΠΟΡΩ;;;;;;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από raniap1989 Τρι Φεβ 23, 2010 1:23 am

Πω Πω Πω πολύ καλό το σημερινό!!!!

ειδικά το κομμάτι που λέει ο Λουκάς στην Νόρα : Εσύ έτσι κι αλλιώς αγαπιέσαι εύκολα!!! τέλειοοοοο!!! Love
" εδω υπάρχει ενας ερωτας μεγαλος...." που λέει και το τραγούδι και εμείς ασχολούμαστε με την Νταίίίίζη!!!!
μωρέ η επαγγελματία εκβιάστρια για πολύ ξύλο είναι!!! xastouki (εγώ πάντως προσφέρομαι χιιχ Razz )
raniap1989
raniap1989
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από LYDIA Τρι Φεβ 23, 2010 1:25 am

anastasia20 έγραψε:Λοιπόν μόλις είδα το επεισόδιο…

Στέφανε είσαι και πολύ γελοίος τελικά….καλά τι έλεγε στην εύα;;;ότι για χάρη της σταμάτησε την εκδίκηση…ας γελάσω…χαχαχα…ρε άνθρωπε πόσα θες για να μας τρελάνεις;;;ειλικρινά όμως…και μετά πάει στη μελίτα-αφού πρώτα κάνει από μια στάση στους ακόλουθους:πέτρο,μάνο,χατζητέτοιο… που εκεί μια χαρά δείχνει τον αποφασιστικό του χαρακτήρα αλά στράτο-στην οποία μελίτα της λέει πόσο υποφέρει μακρυά της….πήγε να διορθώσει την εικόνα του,να μην τον κακοχαρακτηρίσει….γιατί για ένα όνομα ζούμε άλλωστε…για ένα κούτελο καθαρό… Fskl

Σήμερα όμως ήρθε και η σειρά της μελίτας….καλά αυτά που του έλεγε δεν τα πίστευε και εκείνη…αλλά και συγγνώμη ρε μελίτα;;;τώρα που άρχισες να τα χώνεις συγγνώμη;;;γιατί επειδή τον προσέβαλες,όπως είπε και εκείνος,θίχτηκε κιόλας..μη χέ…ω….
Α..ρε…μελίτα…σε έχει χαζέψει ο έρως…δεν εξηγείται αλλιώς…χώστου τα…τι τον κοιτάς και του λες ότι τον αγαπάς;;;αυτό το ξέρει…άσε τον να αμφιβάλλει και θα έρθει γονατιστός…

Ο λουκάς σήμερα τα είχε πάρει κανονικότατα…αλλά η σκηνή στο γραφείο που τα έχωνε στη νόρα απολαυστικότατη…κάτι αντιδράσεις… gelio…και μετά τους μαζεύει όλους για να τους ανακοινώσει ότι θα φύγει με τη νταίζη-η οποία συγκινήθηκε κιόλας που τα παρατάει όλα για εκείνη αλλά τις απειλές μια χαρά τις εκτοξεύει<αν θες έλα να κοιμηθείς μέσα>απαπαπα…εφιάλτης-..…που πας ρε καραμίτρο;;;αυτή θα σε αποτρελάνει…τουλάχιστον εδώ είχες τον προσωπικό σου ιατρό για ψυχανάλυση…στη ξενιτιά τι θα έχεις;;;θα του τα λες με βίντεο κλήση;;;

Ο μάνος βρίσκεται σε οικονομική στενότης…οικονομική κρίση τι να πεις και εσύ;;;τουλάχιστον έχεις και τον πατέρα σου…που τρέχει από εδώ και από εκεί για να ζητήσει ελεομησύνη για χάρη σου…<ελεήστε το φτωχό βρε παιδιά…ό,τι έχει ευχαρίστηση ο καθένας ,να σας έχει ο θεός καλά>…

Αυτά για σήμερα…θέλω ένα επεισόδιο με δράση…ΜΠΟΡΩ;;;;;;
Με καλυψες απολυτα...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από takis99 Τρι Φεβ 23, 2010 1:51 am

Εγώ εχω να πω ότι η Νόρα έχει τυφλωθεί από τον έρωτα και διέπραξε ηλιθιοτητα και έκαψε το Μάνο. Που πας ρε Νόρα και δείχνεις τις φωτογραφίες που σου έδωσε ο Μάνος; Στο Στέφανο;Πας καλά; επειδή εσύ είσαι ερωτοχτυπημένη και κάνεις ό,τι σου'ρθει, αποκαλύπτεις στο Στέφανο ότι ο Μάνος παρακολουθούσε το Χρήστο;Την έκανες τη μ....
Κοίτα να πάρεις το μέρος του Μάνου γιατί όταν σου έδωσε τη φωτο , τον φίλαγες και του έλεγες "είσαι θεός". Το μισό επεισόδιο το έχασα οπότε δε θα ψηφίσω. Αν προλάβω κ το δω αύριο, θα ξαναμπω.

takis99


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από raniap1989 Τρι Φεβ 23, 2010 1:58 am

takis99 έγραψε:Εγώ εχω να πω ότι η Νόρα έχει τυφλωθεί από τον έρωτα και διέπραξε ηλιθιοτητα και έκαψε το Μάνο. Που πας ρε Νόρα και δείχνεις τις φωτογραφίες που σου έδωσε ο Μάνος; Στο Στέφανο;Πας καλά; επειδή εσύ είσαι ερωτοχτυπημένη και κάνεις ό,τι σου'ρθει, αποκαλύπτεις στο Στέφανο ότι ο Μάνος παρακολουθούσε το Χρήστο;Την έκανες τη μ....
Κοίτα να πάρεις το μέρος του Μάνου γιατί όταν σου έδωσε τη φωτο , τον φίλαγες και του έλεγες "είσαι θεός". Το μισό επεισόδιο το έχασα οπότε δε θα ψηφίσω. Αν προλάβω κ το δω αύριο, θα ξαναμπω.

Nαι η αλήθεια είναι ότι έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό...τον έκαψε έως τον τσουρούφλισε τον Μάνο...αλλά το δικαιολογώ διότι κάπως έπρεπε να προχωρήσει η πλοκή...
και επιπλέον δεν χωνεύω τον Μάνο που όλο αλλάζει, αλλάζει κι όλο ίδιος και απαράλλαχτος μένει... άντε μπας και βάλει μυαλό Razz!!!
raniap1989
raniap1989
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τρι Φεβ 23, 2010 2:25 am

anastasia20 έγραψε:Λοιπόν μόλις είδα το επεισόδιο…

Στέφανε είσαι και πολύ γελοίος τελικά….καλά τι έλεγε στην εύα;;;ότι για χάρη της σταμάτησε την εκδίκηση…ας γελάσω…χαχαχα…ρε άνθρωπε πόσα θες για να μας τρελάνεις;;;ειλικρινά όμως…και μετά πάει στη μελίτα-αφού πρώτα κάνει από μια στάση στους ακόλουθους:πέτρο,μάνο,χατζητέτοιο… που εκεί μια χαρά δείχνει τον αποφασιστικό του χαρακτήρα αλά στράτο-στην οποία μελίτα της λέει πόσο υποφέρει μακρυά της….πήγε να διορθώσει την εικόνα του,να μην τον κακοχαρακτηρίσει….γιατί για ένα όνομα ζούμε άλλωστε…για ένα κούτελο καθαρό… Fskl

Σήμερα όμως ήρθε και η σειρά της μελίτας….καλά αυτά που του έλεγε δεν τα πίστευε και εκείνη…αλλά και συγγνώμη ρε μελίτα;;;τώρα που άρχισες να τα χώνεις συγγνώμη;;;γιατί επειδή τον προσέβαλες,όπως είπε και εκείνος,θίχτηκε κιόλας..μη χέ…ω….
Α..ρε…μελίτα…σε έχει χαζέψει ο έρως…δεν εξηγείται αλλιώς…χώστου τα…τι τον κοιτάς και του λες ότι τον αγαπάς;;;αυτό το ξέρει…άσε τον να αμφιβάλλει και θα έρθει γονατιστός…

Ο λουκάς σήμερα τα είχε πάρει κανονικότατα…αλλά η σκηνή στο γραφείο που τα έχωνε στη νόρα απολαυστικότατη…κάτι αντιδράσεις… gelio…και μετά τους μαζεύει όλους για να τους ανακοινώσει ότι θα φύγει με τη νταίζη-η οποία συγκινήθηκε κιόλας που τα παρατάει όλα για εκείνη αλλά τις απειλές μια χαρά τις εκτοξεύει<αν θες έλα να κοιμηθείς μέσα>απαπαπα…εφιάλτης-..…που πας ρε καραμίτρο;;;αυτή θα σε αποτρελάνει…τουλάχιστον εδώ είχες τον προσωπικό σου ιατρό για ψυχανάλυση…στη ξενιτιά τι θα έχεις;;;θα του τα λες με βίντεο κλήση;;;

Ο μάνος βρίσκεται σε οικονομική στενότης…οικονομική κρίση τι να πεις και εσύ;;;τουλάχιστον έχεις και τον πατέρα σου…που τρέχει από εδώ και από εκεί για να ζητήσει ελεομησύνη για χάρη σου…<ελεήστε το φτωχό βρε παιδιά…ό,τι έχει ευχαρίστηση ο καθένας ,να σας έχει ο θεός καλά>…

Αυτά για σήμερα…θέλω ένα επεισόδιο με δράση…ΜΠΟΡΩ;;;;;;


συμφωνω αναστασια...αυτη τη μελιτα πραγματικα δεν μπορεσα να την αντεξω σημερα...ζητησε συγνωμη...δηλαδη ποσο ακομη θα τραβαω Kotsides
πραγματικα τωρα δεν ειναι κατασταση αυτη...ειπαμε χωρισανε...παντρευτηκε...τελος...
κρατα αντοχες ρε μελιτα...οκ αγαπας αλλα μην το δειχνεις..δε χρειαζεται να το ξερουν ολοι πια...και αυτο το υφος μετα στον πετρο το περιλυπο μου την εδωσε...παρτο αλλιως που λενε μη γινει πανικος...δηλαδη τι αλλο πρεπει να γινει για να αλλαξεις πορεια...κανε κατι...οκ αγαπας πολυ αλλα δεν τελειωνει και η ζωη με εναν ερωτα,ας ειναι και ο ερωτας...εχεις και ενα παιδι...μια μανα ,ενα πατερα...για καταθλιψη σε βλεπω οπως πας...
για να αλλαξω λιγο κλιμα...νορα-λουκας υπεροχοι Heart2 θελω επιτελους να τους δω μαζι....ΜΠΟΡΩ...
ευα-μανος καλη σκηνη...αλλα η κυρια καρταλη πηγαινει γυρευοντας...ιδια ο αντρας της...τι κανει?παει να πει στο πρωη αισθημα για το νυν...δηλαδη τι επρεπε να καταλαβουμε εμεις...οτι ακομη ενδιαφερεται?καλα της τα ειπε και ο μανος...αφου δεν τον πιστευει και δικαιως βεβαια τι παει να ρωτησει...αφορμη να τον δει ψαχνει η μου φαινεται?
ο στεφανος στις αλλες του σκηνες υπεροχος... Heart2
και να ξεχωρισω και τη σκηνη νικολα-δαφνης...οπου ο νικολας αρχιζει να γινεται η συμπαθεια μου φετος...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από CineFreak Τρι Φεβ 23, 2010 10:51 am

τώρα εμένα που μου άρεσε το σκούξιμο του Λουκά που βαζο-έβγαζε τα σακάκια, θα με κράξετε πολύ ???huhu
παιδιά γέλασα πάρα πολύ που τον έβλεπα να χτυπιέται και η άλλη να είναι μαζεμένη σαν κοριτσάκι που το μαλώνουν γιατί έφαγε κρυφά όλη τη μαρμελάδα της γιαγιάς ... θεωρώ ότι ήταν πολύ καλοπαιγμένη δύσκολη σκηνή ... η δε ατάκα "κι αν τραβιέται ακόμα με το χρήστο?" " δε πα να χει γίνει λάστιχο από το πολύ τράβηγμα, δε με νοιάζει λέμε" ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ ... Penguin

το επεισόδιο για μένα το πήραν Μάνος, Στέφανος, Λουκάς-Νόρα ... Flkia
καταπληκτικοί, μπράβο στα παιδιά ... καταδιασκέδασα, γέλασα, είδα και το Στέφανο να του γυρίζει ο μάτης και να θυμάται παλιές καλές εποχές του Στράτου, το Μάνο να θυμάται τον Α κύκλο όπου τα έσπαγε τίγκα στο μαύρο σκότος το βλέμμα του...ααααχχχχχ ... τί όμορφα αγόρια παίζουν σε αυτή τη σειρά - φτου φτου !!!Miam Heart1

βέβαια, για να μην ξεχνιόμαστε θεωρώ ότι το επεισόδιο δεν πρόσφερε κάτι καινούριο στην υπόθεση ... το να απειλείς γύρω γύρω, ή να κλαίς για 132897345987ή φορά για τον χαμένο σου έρωτα ή να βλέπουμε τους "απόλυτους" "Στελίτα" να μας κάνουν τα νεύρα...γρανίτα, δεν είναι πρόοδος επεισοδίου Gum ... ήταν ένα καλό filler episode ...και εις ανώτερα ... άντε να γίνει το ατύχημα, να γίνει και κάνας φόνος, να έχουμε να λέμε ... δεν μπορώ άλλο κλάμα !!

TV
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 23, 2010 1:26 pm

Δυστυχώς το άτιμο το αφεντικό μου δεν με έχει αφήσει ακόμα να σχολιάσω χαχαχαχαχα

Με λίγα λόγια το επεισόδιο θα το χώριζα σε δύο κομμάτια..

Το ένα με ονομασία "Από εκεί που μας χρωστούσανε μας πήραν και το βόδι!"
(βλ. Μάνος και λοιποι περιοδεύοντες απο τα γραφεία του Ομίλου αλλά και το ξέσπασμα του Λουκά)

Και το δεύτερο με τις πιο συγκινητικές στιγμές ever, τη Νόρα, το Λουκά και την Εύα!

Ο Λουκάς γατζώθηκε απο την καρέκλα για να με συγκινήσει και η Νόρα γατζώθηκε απο την Εύα και μαζί της έκλαιγα κι εγώ!

απλά ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟΙ!

: respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : (Όλα για πάρτη τους!!)

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!

Αν προλάβω ίσως σχολιάσω και λίγο πιο αναλυτικά αν όχι.. και εις άλλα με υγεία!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Φεβ 23, 2010 1:44 pm


Πολύ καλό επεισόδιο οπότε σηκώνει σχολιασμό

Αντίθετα με τους περισσότερους, γιατί είπαμε είμαι και ανάποδη εγώ, η σκηνή του Λουκά και της Νόρας στο γραφείο μου άρεσε και δεν με εκνεύρισε καθόλου. Ο Λουκάς έχει φτάσει στα όρια της υπομονής του και ήταν λογικό κάποια στιγμή να ξεσπάσει, και συνήθως ξεσπάμε στους ανθρώπους που αγαπάμε. Εξήγησε ακριβώς το λόγο που παντρεύεται τη Νταίζη και ακριβώς τι αισθάνεται για τη Νόρα κι ας μην είπε βαρύγδουπα λογια. Βρήκα πολύ γλυκό που αμέσως μετά το ξέσπασμά του πήγε στην κατασκήνωση. Με διάφορους τρόπους έχουν πει όλοι κατα καιρούς οτι αυτός ο χώρος λειτουργεί για αυτούς σαν παυσίπονο. Ο καημενούλης βλέπει οτι όλοι και κυρίως η Νόρα ζορίζονται να δεχτούν τη Νταίζη και αποφάσισε να απομακρυνθεί. Και ναι αυτός είναι ο Λουκάς που ξέραμε πάντα. Αποφασίζει το καλύτερο και δεν υπολογίζει το προσωπικό κόστος. Ακόμη και όταν είπε στη Νόρα την ανεπανάληπτη κοτσάνα να φιάξει τη ζωή της δεν μπόρεσα να του θυμώσω. Βέβαια ακόμη κι αν με είχε κάνει έξαλη πάλι θα έλιωνα όταν τον είδα να πιάνει την καρέκλα της Νόρας και να λέει ''σ αγαπάω, θεέ μου νάξερες πόσο σ αγαπάω''. Φαινόταν λες και όλη η συσωρευμένη ενέργεια κατέληξε στα χέρια του που έσφιγγαν την καρέκλα της Νόρας λες και έσφιγγαν αυτή.

Η Νόρα απ την μεριά της καταλαβαίνει το αδιέξοδο του Λουκά αλλά δεν μπορεί να μην κάνει κινήσεις. Νομίζω οτι ακόμη κι αν δεν ήταν ερωτευμένη μαζί του και λειτουργούσε απλά σαν φίλη πάλι θα έψαχνε να τον απαλλάξει απλά ίσως τότε να το έκανε πιο διακριτικά, και να είχε και περισσοτερα αποτελέσματα. Η συναισθηματική εμπλοκή δεν την αφήνει να λειτουργήσει με καθαρό μυαλό. Μου άρεσε η κουβεντούλα της με την Εύα και το περίμενα οτι σ αυτήν θα μιλήσει γιατί ίσως είναι η μόνη που μπορεί να καταλάβει τι σημαίνει μένω στο περιθώριο. Πιστεύω κι εγώ οτι αυτό το γράμμα κάποια στιγμή θα δούμε να το διαβάζει ο Λουκάς, και ελπίζω να μην είναι στο τέλος της τρίτης σεζόν γιατί τους έχει φοβηθεί το μάτι μου τους σεναριογράφους.

Ο Νικόλας όσο περνάει ο καιρός κερδίζει την εκτίμησή μου. Δαφνούλα άκου τον πότε πότε να σε προσγειώσει προσπαθεί.

Ο Στέφανος μόλις είδε τις φωτογραφίες συμπλήρωσε το κομάτι που του έλειπε απ το παζλ, είδε καθαρά την εικόνα και άρχισε τις επισκέψεις. Μου άρεσαν οι σκηνές του με το Μάνο και με το Πέτρο άλλωστε αυτοι οι τρείς έχουν αποδείξει οτι μαζί δίνουν το κάτι παραπάνω στις σκηνές. Με τον Χατζημπούκλα πάλι μου έβγαλε κάτι από Στράτο και αν πω οτι δεν ενθουσιάστηκα θα είναι ψέμα και δεν κάνει. Οργανώνεται λοιπόν και μας ανακοίνωσε οτι αρχίζει σκληρό ροκ. Αυτό περιμένουμε αγόρι μου τόσο καιρό.

Ο Μάνος απ τη μεριά του είναι σε πανικό. Νομίζω οτι ο Ηλίας έχει απόλυτο δίκιο όταν λέει οτι έχει χάσει τον εαυτό του. Δεν είναι πια αυτός ο Μάνος που ξέραμε, γιατί νομίζω οτι πια δεν θέλει να είναι έτσι, αλλά ακόμη δεν έχει βρεί και τι είναι αυτό που θέλει να γίνει, βρίσκεται στο κενό. Αυτή τη χρονική στιγμή δεν μπορεί να λειτουργήσει όπως παλιά και δεν νομίζω οτι επαγγελματικά έχει την παραμικρή πιθανότητα ανάκαμψης, γιατί απλά δεν μπορεί να απομονώσει τον τομέα δουλειά και να λειτουργήσει με τον ίδιο ανελέητο τρόπο που έκανε παλιά. Αλλά ακόμη δεν είναι έτοιμος να δεχτεί οτι αυτό το κομάτι δεν έχει και πολύ μεγάλη σημασία. Η σκηνή του με την Εύα επειδή είπαμε είμαι ανάποδη μου άρεσε πολύ. Ήταν σκηνή ζήλειας ή τουλάχιστον έτσι την είδα εγώ. Ενώ αρχικά σηκώθηκε να παρακαλέσει άκουσε την Εύα να τον αποκαλεί χυδαίο και αντέδρασε με θυμό. Έλεγε ξανά και ξανά ο Στέφανος είναι τίμιος και καλός και γω χυδαιος. Το αποκορύφωμα της σκηνής ήταν ο τρόπος που κοιτάχτηκαν οταν η Εύα αναρωτήθηκε τι αγάπησε σ αυτόν και εκείνος της απάντησε οτι ξεχνάει εύκολα. Εμένα τουλάχιστον αυτά τα βλέματα μου έλεγαν μια λέξη. Θυμάμαι.

Ο Στέφανος όσο περνάει ο καιρός τόσο περισσότερο με μπερδεύει. Πήγε στη σουρνάμενη αγάπη του, και της έκανε άδειασμα κανονικό. Φρόντισε όμως να της πει οτι είναι ο μεγάλος του έρωτας και να την κρατήσει στην μπρίζα. Νομίζω οτι λέει και στις δύο αυτό που ξέρει οτι θέλουν να ακούσουν. Δεν μπορώ να βγάλω προς το παρόν συμπέρασμα γι αυτόν.

Σε αναμονή του σκληρού ροκ λοιπόν....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Φεβ 23, 2010 1:50 pm

Clarabelle το εχω πει πολλες φορες αλλα θα το ξαναπω...ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ να διαβαζω τους σχολιασμους σου!!!!!!Πως και πως τους περιμενω καθε φορα! : respect : : respect : : respect :

Συμφωνω σε ΟΛΑ!!!!!! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τρι Φεβ 23, 2010 3:21 pm

Αν και δεν έχω δει ολόκληρο το επεισόδιο, για όσο έχω παρακολουθήσει συμφωνώ με την Clarabelle! :)
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 23, 2010 3:58 pm

Ξέχασα να πω ότι το επεισόδιο το ψήφισα "Πολύ Καλό" χωρίς δεύτερη σκέψη και βέβαια να κάνω ειδική μνεία σε 3 σκηνές που με ξετρέλαναν.. (για τις 2 έχω ήδη μιλήσει)

1) Ο Νικόλας να ωρύεται "Πες μου ΝΑΙ Δάφνη! Πες μου ΝΑΙ!" : respect :

2) Ο Λουκάς να γατζώνεται απο την καρέκλα και το πλάνο να ανεβαίνει προς το πρόσωπό του.. το κορμί του έλεγε τα πάντα χωρίς να μιλήσει ο κος Πετράκης (0:53 - 1:04) : respect :

3) Η Νόρα να κρατάει τις πυζάμες "Αυτό μου έμεινε τώρα" (3:34 - 3:38) : respect :

Βλέπω και ξαναβλέπω τα βιντεάκια της Μαρίας και δακρύζω..

Δεν μπορώ να φανταστώ τι σκηνές θα δούμε την Παρασκευή.....

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από charmie258 Τρι Φεβ 23, 2010 4:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ξέχασα να πω ότι το επεισόδιο το ψήφισα "Πολύ Καλό" χωρίς δεύτερη σκέψη και βέβαια να κάνω ειδική μνεία σε 3 σκηνές που με ξετρέλαναν.. (για τις 2 έχω ήδη μιλήσει)

1) Ο Νικόλας να ωρύεται "Πες μου ΝΑΙ Δάφνη! Πες μου ΝΑΙ!" : respect :

2) Ο Λουκάς να γατζώνεται απο την καρέκλα και το πλάνο να ανεβαίνει προς το πρόσωπό του.. το κορμί του έλεγε τα πάντα χωρίς να μιλήσει ο κος Πετράκης (0:53 - 1:04) : respect :

3) Η Νόρα να κρατάει τις πυζάμες "Αυτό μου έμεινε τώρα" (3:34 - 3:38) : respect :

Βλέπω και ξαναβλέπω τα βιντεάκια της Μαρίας και δακρύζω..

Δεν μπορώ να φανταστώ τι σκηνές θα δούμε την Παρασκευή.....


Τζινακι με καλυψες...!!!!

Στη σκηνη με το Λουκα και την καρεκλα, ενω μ'αρεσε τρελλα η σκηνη, δεν ξερω, κατι με χαλαει... Δεν εχω καταλαβει τι ειναι αυτο ακριβως που με χαλαει.. Οταν το βρω θα σας το πω ομως.. Μη μεινετε με την απορια...

Ε ρε ολο το εργοστασιο της Zewa θα ξεπουλησει την Παρασκευη!!!!
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από spy Τρι Φεβ 23, 2010 4:21 pm

Εγώ πάλι δεν κατάλαβα γιατί ο Νικόλας τα έβαλε με τη Δάφνη. Τόσο καιρό η Δάφνη λέει στη Νόρα να κάνει προσεκτικές κινήσεις και στο θέμα της φωτογραφίας το ίδιο ακριβώς της είπε. Γενικά στο Νικόλα ταιριάζει το κοίτα ποιος μιλάει. Είναι πολύ εύκολο να τα χώνει συνέχεια στο Μάνο και τη Δάφνη και να ξεχνάει τα όσα έκανε ο ίδιος. Γεμίσαμε τζάμπα μάγκες.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τρι Φεβ 23, 2010 4:24 pm

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ, ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ : respect : : respect : : respect : ΘΕΟΣ!!!!!!!!
ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ.

Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟΥ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ. ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΚΗΝΗ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ.

ΣΤΕΦΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΤΡΙΜΩΧΝΕΙΣ ΟΛΟΥΣ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΠΟΥ, ΜΙΑ ΛΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΗ, ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΒΡΕ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΞΕΙΣ ΚΑΠΟΥ?

ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

Α ΡΕ ΜΑΝΟ ΕΣΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΕΚΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ. ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣ ΟΤΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΡΕΥΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΟΛΑ ΑΣ ΥΠΟΣΤΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ.

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΚΛΙΠΑΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ? ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑΤΡΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.

ΛΟΥΚΑ!!!!!!!!!!!!!!! ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ....... ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΗΣ, ΤΟ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑ, ΗΜΑΡΤΟΝ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ. Synelthe

ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΑΡΚΕΤΑ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΚΤΙΜΑ ΟΥΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ ΟΥΤΕ ΓΟΝΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΙΟ ΓΕΡΗ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ, ΒΡΕ ΤΖΙΝΑΚΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙ ΣΟΥ, ΑΦΗΣΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ. ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ. ΧΡΗΣΤΑΡΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΤΖΙΝΑΚΙ ΜΑΣ, ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΑΣ ΤΙ ΝΤΑΙΖΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης