Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

+29
spy
charmie258
Jennifer
KatsaroYpotheto
CineFreak
hionati
takis99
LYDIA
raniap1989
verile_mistika
DESPOINA
masoul
nansy
anastasia20
Ntinaki1
sousami7
jim7
sarita
FieryRed
elli
nikidanis
evanna
Καρ-Mik
soso
Izabella29
sifantid
filitsa
loukitsa
Clarabelle
33 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap26%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 26% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap40%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 40% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 11 ]
Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 58
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 23, 2010 4:41 pm

spy έγραψε:Εγώ πάλι δεν κατάλαβα γιατί ο Νικόλας τα έβαλε με τη Δάφνη. Τόσο καιρό η Δάφνη λέει στη Νόρα να κάνει προσεκτικές κινήσεις και στο θέμα της φωτογραφίας το ίδιο ακριβώς της είπε. Γενικά στο Νικόλα ταιριάζει το κοίτα ποιος μιλάει. Είναι πολύ εύκολο να τα χώνει συνέχεια στο Μάνο και τη Δάφνη και να ξεχνάει τα όσα έκανε ο ίδιος. Γεμίσαμε τζάμπα μάγκες.

Ωπ Ωπ εχω την αίσθηση ότι παρεξηγήθηκα!

Δεν εννοω ότι ξεχώρισα τη σκηνή Δάφνης Νικόλα επειδή θεωρώ ότι είχε δίκιο ο Νικόλας, άλλωστε η Δάφνη δεν σπρώχνει κανέναν! Απλώς μου αρέσουν παρα πολυ αυτοί οι δύο και γέλασα με το ύφος του και την αντίδραδη της Δάφνης εκείνη την ώρα και την ξεχώρισα σαν σκηνή..

Για μένα, η Δάφνη μπορεί να θεωρεί ότι παίζουν ρόλο τα όσα έλεγε για την κατάληξη του Στέφανος - Εύα όμως στην ουσία δεν είναι έτσι! Ασε που κανείς δεν είναι μωρό να κάνει η Δάφνη την babysitter.

Δεν νομίζω ότι ο Νικόλας της τα έχωνε σοβαρά.. αγαπιούνται πολύ και την ξέρει καλά και απλώς θέλει απο εκείνη να αποθαρρύνει τη Νόρα. Να την σταματήσει ούτως ή άλλως δεν μπορεί απλά της έλεγε να της κάνει το φρένο όσο γίνεται για να διατηρηθούν οι ισορροπίες.

Και γενικά δεν τον θεωρώ τσάμπα μάγκα. Ο Νικόλας δεν τα χώνει τουλάχιστον όχι όπως πέρισυ. Πέρισυ αν εξαιρέσουμε τη μόλυνση ο μόνος λόγος που βλέπαμε να τα χώνει και άδικα ήταν όταν έβγαζε την πίκρα του. Φέτος όμως που η ζωή του έχει μπει σε μία σειρά και είναι ήρεμος και ευτυχισμένος μιλάει πάντα ήρεμα και συνετα. Δεν θεωρώ ότι προσπαθεί να επιβληθεί ούτε και ζορίζει κανέναν.

Για μένα θα έλεγα ότι ο Νικόλας σε αυτή τη σεζόν αντιπροσωπεύει το προφανες... την ισορροπία και την τάξη.. το δίκαιο..

ΥΓ. Ευχαριστώ κορίτσια μου για τα σχολιάκια περι Χρήστου Love! Love! Love! Love! Love!, μόνο μη δώσει ο Θεός και μπει να μας διαβάσει ρόμπα θα γίνω gelio

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από spy Τρι Φεβ 23, 2010 4:50 pm

Ok, παρεξήγησα τα της σκηνής. Αν και για τη συμπεριφορά του Νικόλα και το χαρακτήρα έχω άλλη άποψη.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τρι Φεβ 23, 2010 4:57 pm

έλειψα 2 εβδομάδες σχεδόν και μέσα σε ένα απόγευμα (και λιγότερο!) έμαθα όσα είχα χάσει.... καλό είναι αυτό?

το μόνο που θέλω να πω είναι ότι με απογοητεύουν και η Μελίτα και η Εύα..... Η Μελίτα σέρνεται τόοοοοοσο πολύ που ουσιαστικά χάνει την όποια προσωπικότητα είχε.... και αυτό το λέει κάποια που υποστήριζε το ζεύγος Μελίτα-Στέφανος! Αν δεν σηκωθεί από τα πατώματα πραγματικά δεν θέλω να την βλέπω, εξάλλου το έχουμε ξαναδεί το εργάκι.

η Εύα πάλι με απογοήτευσε με την συνάντηση-φιλί με τον Μάνο πριν το γάμο της. Του έδωσε περιθώριο να κάνει ότι έκανε στη γαμήλια δεξίωση, αλλά το πιο σημαντικό για μένα ήταν στο χθεσινό επεισόδιο που πήγε να του πει τι? Πήγε σε αυτόν που χάλασε την ημέρα του γάμου της και για τον οποίο έμαθε άλλη μια λαμογιά του (για την οποία την χρησιμοποίησε πάλι) να του πει τι????? Αντί να αρνηθεί να του μιλήσει και να αδιαφορήσει επιτελους..... ακόμα καίγεται για τον Μάνο και έχω την εντύπωση ότι προσπαθεί να πείσει τον εαυτό της ότι με τον Στέφανο είναι ευτυχισμένη. Κρίμα, πολύ κρίμα.....
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 23, 2010 5:02 pm

Εγω σημερα δε θα προλαβω να κανω τον σχολιασμο μου οπως συνηθως οποτε θα πω μονο μερικα πραγματα.


Καταρχην εχει αρχισει να ξυπναει ο Στρατος μεσα στον Στεφανο και προβλεπονται φοβερες εξελιξεις.Εδωσε ρεστα και με τον Μανο και με τον Ρουσσο και με τον Χατζηβασιλειου.Ειδικα αυτος ο τελευταιος σχεδον δε προλαβε να πει λεξη.Σχεδον τον λυπηθηκα.


Δευτερον οπως ολοι μας ειδαμε την υποσχεση του στη Νορα και την Ευα ο Στεφανος την κρατησε.Μιλησε με τον Χρηστο σχετικα με την σχεση του με την Νταιζη.Επισης κατι κρυβει απο την μητερα του ο Στεφανος.Αυτο εγινε σαφες.


Τριτον και σημαντικοτερον (για μενα τουλαχιστον)ο Λουκας και η Νορα πηραν ολο το επεισοδιο επανω τους.Ηταν εξαιρετικη σε ολες τις σκηνες τους.Το ξεσπασμα του Λουκα στην Νορα το βρισκω λογικο.Δεν ειναι πως δεν την πιστευει ή πως δεν ξερει οτι απλως προσπαθει να τον βοηθησει αλλα με τον τροπο αυτο τα εκανε χειροτερα η Νορα χωρις να το θελει.Η σκηνη που η Νορα μιλαει στην Ευα και της δειχνει τις πυτζαμες του Λουκα ηταν εξαιρετικη.Αλλωστε εχω αδυναμια στις σκηνες Νορας-Ευας.Το γραμμα γλυκο και υπεροχο και τρυφερο.Η σκηνη του Λουκα ομως στο γραφειο με την καρεκλα της Νορας και ο μονολογος του το αγαπημενο μου σημειο.Και οπως και η Τζινα ετσι κι εγω.Ολα για παρτη τους.


: respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect : : respect :


Και αναρωτιεμαι.Οτι τα επεισοδια αυτης της εβδομαδας θα ειχαν πολυ Λουκα και Νορα το περιμενα και το ηξερα.Αλλα αν ειχαμε τετοιες σκηνες στο χθεσινο επεισοδιο στα επεισοδια της Πεμπτης και της Παρασκευης τι θα δουμε;Ποσο πιο ενα με το πατωμα θα γινουμε;

Πολυ καλο επεισοδιο απο εμενα.Ξεκιναει η δραση απο ολες τις αποψεις.


Αυτα απο μενα.Αυριο παλι(ελπιζω).
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Φεβ 23, 2010 6:01 pm

Nίκη μου όπως πάντα συμφωνούμε απόλυτα!

Αναφορικά με τον Στέφανο και την μαμά Αντιγόνη εμένα θα πω ότι μου έδωσε εντύπωση ότι δεν τη θέλει μέσα στα πόδια του, ότι φοβάται ότι θα μπλεχτεί, ως συνήθως, εκεί που δεν την σπέρνουν και θα του χαλάσει τα σχέδια και ότι αυτό δεν το θέλει γιατί είναι δικός του άνθρωπος και δεν θέλει να βρεθούν αντιμέτωποι..

Κατι κρύβει, αυτό ειναι το μόνο σίγουρο!

Όσο για την απορία σου περι Νόρας-Λουκά νομίζω η απάντηση είναι ότι ξεκινάει σταδιακά το στρώσιμο των πλακιδίων (όπου πλακίδια βάλε Λουκανορικοί φανς) και μέχρι την Παρασκευή θα είμαστε έτοιμοι για πάτημα! Θα μας λιώωσουν λεμεεε!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από glgs Τρι Φεβ 23, 2010 6:07 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Όσο για την απορία σου περι Νόρας-Λουκά νομίζω η απάντηση είναι ότι ξεκινάει σταδιακά το στρώσιμο των πλακιδίων (όπου πλακίδια βάλε Λουκανορικοί φανς) και μέχρι την Παρασκευή θα είμαστε έτοιμοι για πάτημα! Θα μας λιώωσουν λεμεεε!!!


χαχαχαχα...καλά οι περισσότεροι από εδώ μέσα είστε φοβερά ατακαδόρες!!!! lol! κάθε φορά που μπαίνω στο forum λιώνω

και για να μην είμαι πολύ off topic συμφωνώ με τους περισσότερους....και ως γνήσιο πλακίδιο(-λουκονορική) ψήφισα πολύ καλό
για να αφήσω το τέλειο για την παρασκευή!!!! lol!
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 23, 2010 6:15 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Nίκη μου όπως πάντα συμφωνούμε απόλυτα!

Αναφορικά με τον Στέφανο και την μαμά Αντιγόνη εμένα θα πω ότι μου έδωσε εντύπωση ότι δεν τη θέλει μέσα στα πόδια του, ότι φοβάται ότι θα μπλεχτεί, ως συνήθως, εκεί που δεν την σπέρνουν και θα του χαλάσει τα σχέδια και ότι αυτό δεν το θέλει γιατί είναι δικός του άνθρωπος και δεν θέλει να βρεθούν αντιμέτωποι..

Κατι κρύβει, αυτό ειναι το μόνο σίγουρο!

Όσο για την απορία σου περι Νόρας-Λουκά νομίζω η απάντηση είναι ότι ξεκινάει σταδιακά το στρώσιμο των πλακιδίων (όπου πλακίδια βάλε Λουκανορικοί φανς) και μέχρι την Παρασκευή θα είμαστε έτοιμοι για πάτημα! Θα μας λιώωσουν λεμεεε!!!



Καταρχην ο Στεφανος κι εμενα αυτη την αισθηση μου αφησε.Οτι δεν θελει να ερθει αντιμετωπος με την μητερα του.Και οσο για τα πλακιδια(Λουκονορικοι)το ειχα υποψιαστει οτι εμεις ειμαστε το πατωμα τελικα.Αλλα χαλαλι τους.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 308 - Ημερομηνία 22-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Φεβ 23, 2010 6:19 pm

loukasnora έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Nίκη μου όπως πάντα συμφωνούμε απόλυτα!

Αναφορικά με τον Στέφανο και την μαμά Αντιγόνη εμένα θα πω ότι μου έδωσε εντύπωση ότι δεν τη θέλει μέσα στα πόδια του, ότι φοβάται ότι θα μπλεχτεί, ως συνήθως, εκεί που δεν την σπέρνουν και θα του χαλάσει τα σχέδια και ότι αυτό δεν το θέλει γιατί είναι δικός του άνθρωπος και δεν θέλει να βρεθούν αντιμέτωποι..

Κατι κρύβει, αυτό ειναι το μόνο σίγουρο!

Όσο για την απορία σου περι Νόρας-Λουκά νομίζω η απάντηση είναι ότι ξεκινάει σταδιακά το στρώσιμο των πλακιδίων (όπου πλακίδια βάλε Λουκανορικοί φανς) και μέχρι την Παρασκευή θα είμαστε έτοιμοι για πάτημα! Θα μας λιώωσουν λεμεεε!!!



Καταρχην ο Στεφανος κι εμενα αυτη την αισθηση μου αφησε.Οτι δεν θελει να ερθει αντιμετωπος με την μητερα του.Και οσο για τα πλακιδια(Λουκονορικοι)το ειχα υποψιαστει οτι εμεις ειμαστε το πατωμα τελικα.Αλλα χαλαλι τους.




οπως ειπα και χθες συνονοματη συμφωνω μαζι σου και μου χει μεινει αισθηση οτι αλλιως θα κινηθει ο Στεφανος και αλλιως η μανουλα του περ εκδικησης !!!
οσο για Νορα και Λουκα εχω στρωσει ηδη τα πρωτα πλακακια απο τωρα και περιμενω την ολοκληρωση της ανακαινισης του μπανιου lol! gelio !!! αχχχχ αυτο το ζευγαρι την ψυχη θα μας βγαλει!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης