Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

+21
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
Dorina <3 Πέτρος
verile_mistika
nikidanis
hionati
zwi
takis99
soso
Ελένα
Izabella29
KonstantinaA
Black rose
Ntinaki Agapaei Petraki
FieryRed
evanna
moonstone1
anastasia20
filitsa
loukitsa
Clarabelle
25 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap32%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 32% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 50
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τετ Φεβ 24, 2010 3:44 pm

Αξιζε για την σκηνη νορας-λουκα!!!! ελιωσα οταν τους ειδα τοσο κοντα !!

εζησα να το δω και αυτο να πηγαινει ο λουκας για βερες με την ΒΛΑΧΑΡΑ wall
τι αλλο να αντεξω πια !!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 24, 2010 3:45 pm

hionati έγραψε:Σήμερα σαν να είδα την πρώτη κρούση για την αποβολή που ακούμε τον τελευταίο καιρό. Η συζήτηση του Στέφανου για την αγορά αυτοκινήτου στην Εύα ήταν τουλάχιστον περίεργη, αλλά όχι ξεκάρφωτη νομίζω. Περιμένω να δω το πως και το γιατί θα προκληθεί το τροχαίο που πια νομιζω είναι βέβαιο.

το ιδιο καταλαβα και εγω...αλλα για να της παρει αυτοκινητο μαλλον θα τρακαρει μονη της...αλλιως δεν υπαρχει λογος καθως ο στεφανος εχει αμαξι...περιμενω τα προχωρησουν τα επεισοδια...ειμαι πια πολυ περιεργη να δω τι τελικα θα γινει...

μπορεί να ακούσει κάποια συζήτηση στέφανου καρτάλως...που να λένε για τη σχέση μελίτας-στέφανου,και να πάρει το αμάξι να φύγει..ταραγμένη και και να τρακάρει...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Τετ Φεβ 24, 2010 3:46 pm

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ ΧΤΕΣΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ:


[b]ΠΕΤΡΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ: ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΘΕΟΙ!!! ΟΙ ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ!!!! : respect : ΚΑΛΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΗ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!! ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ Ο ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ!!! gelio Ο ΠΕΤΡΟΣ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΠΟΛΥ! ΟΤΑΝ ΠΡΟΤΙΝΕ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙ!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ!

ΕΥΑ-ΔΑΦΝΗ:
ΤΙ ΝΟΜΙΖΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ? ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΤΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ!!! ΑΜ ΔΕ!!!! ΣΑΣ ΠΗΡΑ ΧΑΜΠΑΡΙ Η ΚΥΡΑ-ΝΤΑΙΖΗ!!!! ΕΤΣΙ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΧΩΣΤΑ!!! ΑΣ ΤΗΝ ΡΕ ΔΑΦΝΗ ΤΙ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΣ ΑΣ ΤΗΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΑΠ' ΤΟ ΜΑΛΛΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΚΟΣΣΟΒΟ!!!! gelio

ΜΑΝΟΣ: ΑΡΕ ΜΑΝΟ!!!! ΑΡΕ ΜΑΝΟ!!! ΑΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΗΣΥΧΗ Κ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΜΠΛΕΞΕΙΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΛΕΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ!!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 24, 2010 3:46 pm

anastasia20 έγραψε:
hionati έγραψε:Σήμερα σαν να είδα την πρώτη κρούση για την αποβολή που ακούμε τον τελευταίο καιρό. Η συζήτηση του Στέφανου για την αγορά αυτοκινήτου στην Εύα ήταν τουλάχιστον περίεργη, αλλά όχι ξεκάρφωτη νομίζω. Περιμένω να δω το πως και το γιατί θα προκληθεί το τροχαίο που πια νομιζω είναι βέβαιο.

το ιδιο καταλαβα και εγω...αλλα για να της παρει αυτοκινητο μαλλον θα τρακαρει μονη της...αλλιως δεν υπαρχει λογος καθως ο στεφανος εχει αμαξι...περιμενω τα προχωρησουν τα επεισοδια...ειμαι πια πολυ περιεργη να δω τι τελικα θα γινει...

μπορεί να ακούσει κάποια συζήτηση στέφανου καρτάλως...που να λένε για τη σχέση μελίτας-στέφανου,και να πάρει το αμάξι να φύγει..ταραγμένη και και να τρακάρει...


Όλο και καλυτερα που λέει κι ο Λουκάς. Τότε θα έχουμε τρείς ηθικούς αυτουργούς.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 24, 2010 3:49 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
hionati έγραψε:Σήμερα σαν να είδα την πρώτη κρούση για την αποβολή που ακούμε τον τελευταίο καιρό. Η συζήτηση του Στέφανου για την αγορά αυτοκινήτου στην Εύα ήταν τουλάχιστον περίεργη, αλλά όχι ξεκάρφωτη νομίζω. Περιμένω να δω το πως και το γιατί θα προκληθεί το τροχαίο που πια νομιζω είναι βέβαιο.

το ιδιο καταλαβα και εγω...αλλα για να της παρει αυτοκινητο μαλλον θα τρακαρει μονη της...αλλιως δεν υπαρχει λογος καθως ο στεφανος εχει αμαξι...περιμενω τα προχωρησουν τα επεισοδια...ειμαι πια πολυ περιεργη να δω τι τελικα θα γινει...

μπορεί να ακούσει κάποια συζήτηση στέφανου καρτάλως...που να λένε για τη σχέση μελίτας-στέφανου,και να πάρει το αμάξι να φύγει..ταραγμένη και και να τρακάρει...


Όλο και καλυτερα που λέει κι ο Λουκάς. Τότε θα έχουμε τρείς ηθικούς αυτουργούς.


δεν ξέρω πως θα γίνουν τα πράγματα...αλλά για μένα ο μοναδικός υπεύθυνος θα είναι ο στέφανος...που ενώ τον είχε ρωτήσει αν υπάρχει άλλη...αυτός το αρνήθηκε...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 24, 2010 3:50 pm

Λοιπόν επειδή σήμερα απεργώ μόνο εσωτερικά, γιατι εξωτερικά έχω πήξει στο χαρτομάνι και πάλι δεν προλαβαίνω να σχολιάσω..

Νόρα και Λουκά και πάλι συγκράτησα απο το χτεσινό επεισόδιο, είναι η εβδομάδα τους άλλωστε.. "Καλό" απο εμένα.

Θέλω να σχολιάσω μόνο τον Μπέλλο που είπε 3 φορές στη Νόρα να είναι σιγουρη για την απόφασή της..

Ανυπομονώ να τον δω να του γυρίζει το μάτι, καλός καλός αλλα αν του πατήσουν τον κάλο τι θα γίνει? Άλλωστε ανθρωπος είναι και αυτός, όσο η Νόρα τον κράταγε στον πάγο ήταν εντάξει το ότι τώρα θα του πει ναι μόνο και μόνο για να του τα γυρίσει μετά καθώς δεν αισθάνεται τίποτε για εκείνον (δικά της λόγια) δεν είναι σωστό για μένα!

Ε ρε γλέντια! Αντε τα καλύτερα έρχονται η Παρασκευή πλησιάζει!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 24, 2010 3:52 pm

anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
hionati έγραψε:Σήμερα σαν να είδα την πρώτη κρούση για την αποβολή που ακούμε τον τελευταίο καιρό. Η συζήτηση του Στέφανου για την αγορά αυτοκινήτου στην Εύα ήταν τουλάχιστον περίεργη, αλλά όχι ξεκάρφωτη νομίζω. Περιμένω να δω το πως και το γιατί θα προκληθεί το τροχαίο που πια νομιζω είναι βέβαιο.

το ιδιο καταλαβα και εγω...αλλα για να της παρει αυτοκινητο μαλλον θα τρακαρει μονη της...αλλιως δεν υπαρχει λογος καθως ο στεφανος εχει αμαξι...περιμενω τα προχωρησουν τα επεισοδια...ειμαι πια πολυ περιεργη να δω τι τελικα θα γινει...

μπορεί να ακούσει κάποια συζήτηση στέφανου καρτάλως...που να λένε για τη σχέση μελίτας-στέφανου,και να πάρει το αμάξι να φύγει..ταραγμένη και και να τρακάρει...


Όλο και καλυτερα που λέει κι ο Λουκάς. Τότε θα έχουμε τρείς ηθικούς αυτουργούς.


δεν ξέρω πως θα γίνουν τα πράγματα...αλλά για μένα ο μοναδικός υπεύθυνος θα είναι ο στέφανος...που ενώ τον είχε ρωτήσει αν υπάρχει άλλη...αυτός το αρνήθηκε...


Συγνώμη καλή μου αλλά ο Στέφανος δεν το έκαιγε μόνος του το κερί και απ όσο βλέπω εκείνος σταμάτησε μετά την ανακοίνωση του γάμου να την πλησιάζει και η Μαρουλίτα πάει γυρεύοντας
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 24, 2010 3:55 pm

Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
hionati έγραψε:Σήμερα σαν να είδα την πρώτη κρούση για την αποβολή που ακούμε τον τελευταίο καιρό. Η συζήτηση του Στέφανου για την αγορά αυτοκινήτου στην Εύα ήταν τουλάχιστον περίεργη, αλλά όχι ξεκάρφωτη νομίζω. Περιμένω να δω το πως και το γιατί θα προκληθεί το τροχαίο που πια νομιζω είναι βέβαιο.

το ιδιο καταλαβα και εγω...αλλα για να της παρει αυτοκινητο μαλλον θα τρακαρει μονη της...αλλιως δεν υπαρχει λογος καθως ο στεφανος εχει αμαξι...περιμενω τα προχωρησουν τα επεισοδια...ειμαι πια πολυ περιεργη να δω τι τελικα θα γινει...

μπορεί να ακούσει κάποια συζήτηση στέφανου καρτάλως...που να λένε για τη σχέση μελίτας-στέφανου,και να πάρει το αμάξι να φύγει..ταραγμένη και και να τρακάρει...


Όλο και καλυτερα που λέει κι ο Λουκάς. Τότε θα έχουμε τρείς ηθικούς αυτουργούς.


δεν ξέρω πως θα γίνουν τα πράγματα...αλλά για μένα ο μοναδικός υπεύθυνος θα είναι ο στέφανος...που ενώ τον είχε ρωτήσει αν υπάρχει άλλη...αυτός το αρνήθηκε...


Συγνώμη καλή μου αλλά ο Στέφανος δεν το έκαιγε μόνος του το κερί και απ όσο βλέπω εκείνος σταμάτησε μετά την ανακοίνωση του γάμου να την πλησιάζει και η Μαρουλίτα πάει γυρεύοντας


τις προάλλες ο στέφανος πήγε να τη δει και να της πει ότι την αγαπάει...ασ'την άφηνε να πιστεύει ό,τι ήθελε η μελίτα...γιατί έτρεξε;;;ας μην ασχολιόταν...
τώρα αν αρχίσουμε να ρίχνουμε ευθύνες σε όσους είχαν μπλεχτεί σε αυτή την κατάσταση....ας πάρει η μπάλα τότε και τη νόρα και το λουκά...και εκείνοι ήξεραν και δεν μίλησαν....
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 24, 2010 3:57 pm


Αυτό λέω κι εγώ παρέα το πάνε το γράμμα γιατί οι ευθύνες μόνο στον έναν;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 24, 2010 4:00 pm

anastasia20 έγραψε:
τις προάλλες ο στέφανος πήγε να τη δει και να της πει ότι την αγαπάει...ασ'την άφηνε να πιστεύει ό,τι ήθελε η μελίτα...γιατί έτρεξε;;;ας μην ασχολιόταν...
τώρα αν αρχίσουμε να ρίχνουμε ευθύνες σε όσους είχαν μπλεχτεί σε αυτή την κατάσταση....ας πάρει η μπάλα τότε και τη νόρα και το λουκά...και εκείνοι ήξεραν και δεν μίλησαν....

Για μένα η Νόρα και ο Λουκάς έχουν ευθύνες ναι μεν όμως αφενός έχουν τα δικά τους προβλήματα τώρα, δεν γίνεται μια ζωή να τρέχουν για τους άλλους, αφετέρου γνωρίζουν ότι το θεματάκι έληξε!

Και το θεματάκι έληξε! Η Μελίτα απο τότε που χώρισαν πήγε μια σπίτι του την παραμονή και ζήταγε φιλιά, πιο πριν είχαμε τα sms και προχτες πήρε τηλ να του κάνει σκηνή.

Ο Στέφανος μπορεί να της λέει ότι την αγαπάει, κανείς δεν είπε οτι φταίει μόνο η Μελίτα, δεν την γυροφέρνει όμως. Πάει και της λέει συνέχεια να ξεκολλήσει και να προσέχει μην τους πάρουν χαμπάρι..

Αν όταν πήρε η Μελίτα πάλι προχτες ήταν η Εύα μπροστά τι θα γινόταν?Θα έλεγε ότι πήρε για δουλειά ή θα έλεγε ψέμματα ο Στέφανος και δεν θέλει γιατί δεν θέλει να κινδυνέψει να το μάθει η Εύα και αυτό έχει φανεί!

Δεν φταίει μόνο η Μαρουλίτα αλλα σίγουρα δεν φταίει και μόνο ο Στέφανος. Επέλεξε να μην της πει για τη Μελίτα αλλα το έκοψε και μαχαίρι ενώ εκείνη τον γυροφέρνει. Λυπάμαι αλλα για μένα φταίνε και οι δύο!!!


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Φεβ 24, 2010 4:01 pm

Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 24, 2010 4:03 pm

Mik έγραψε:Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.

mik συμφωνώ απόλυτα...και εγώ ακριβώς πιστεύω...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Φεβ 24, 2010 4:04 pm

anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.

mik συμφωνώ απόλυτα...και εγώ ακριβώς πιστεύω...

Δεν ομιλώ όμως για την Μελίτα, η Μελίτα είναι αμεσα εμπλεκόμενη.Οπως και ο παριζιάνος
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 24, 2010 4:05 pm

Mik έγραψε:Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.


Πιστεύεις δηλαδή οτι αν η Εύα μάθει για τη σχέση Στέφανου και Μελίτας και τρακάρει θα φταίει το ότι δεν είναι καλή οδηγός;
Εγώ πάλι όχι.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Φεβ 24, 2010 4:11 pm

Δεν ξέρουμε ακόμα πως θα εξελιχθεί η αποβολή οπότε δεν μπορώ να πω με σιγουριά τίποτα.Αλλά επειδή έτσι όπως φαίνεται θα γίνει τροχαίο,θεωρώ πως όταν μαθαίνεις κάτι και συγχίζεσαι και μετά ας πούμε μπαίνεις στο αμάξι να οδηγήσεις φταίς και συ.Δεν ξέρω τον τρόπο που θα το μάθει,αλλά αν όπως ακούστηκε από κάποιον,ακούσει κάποια συνομιλία,δεν θα φταίνε και τρομακτικά αυτοί που συζητούσαν.Εννοώ πως μιλάνε για κάτι παρελθοντικό υποτίθεται και απλώς τυχαίνει εκείνη να το ακούσει.Φυσικά και δεν φταίει ούτε αυτή,αλλά είναι και γελοίο να πούμε πως φταέι η Μελίτα και ο Στέφανος και η Νόρα και ο Λουκάς,επειδή ήξεραν για αυτή τη σχέση που έχει τελειώσει.Λάθος ή όχι ο Στέφανος επέλεξε να μην το πει,αλλά δεν την απατάει κιόλας.Το ότι συγχίζεται έχει να κάνει με τον ψυχισμό της και κάνει δυστυχώς την λάθος κίνηση να οδηγήσει.Απλώς γενικά για μένα το συγκεκριμένο ατύχημα είναι πολύ σύνθετο και πιστεύω πολύ δύσκολο να το δει κανείς από μόνο μια οπτική.Με έχει προβληματίσει γενικώς και νομίζω δεν υπάρχουν απολύτως αντικειμενικές ευθύνες.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 24, 2010 4:12 pm

Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.

mik συμφωνώ απόλυτα...και εγώ ακριβώς πιστεύω...

Δεν ομιλώ όμως για την Μελίτα, η Μελίτα είναι αμεσα εμπλεκόμενη.Οπως και ο παριζιάνος

αν η εύα το μάθει από κάποιον άλλον..πχ μάνο για σχέση μελίτας στέφανου....θα μάθει ότι ο στέφανος την παντρεύτηκε για το παιδί-αν και το ότι θα ταραχτεί τόσο πολύ μου φαίνεται υπερβολή δεδομένου ότι η εύα χτες είπε στο λουκά ότι υπήρχε ένα παδί και εγινε ο γάμος και ας μην την ήταν ερωτευμένη-γιατί λοιπόν θα ταραχτεί;;;όχι γιατί θα μαθει για σχέση μελίτας στέφανου αλλά γιατί ο στέφανος της είπε ψέμματα ενώ εκείνη τον είχε ρωτήσει και αυτός τα αρνήθηκε όλα...ποιος είναι ο υπεύθυνος λοιπόν;;;;ο στέφανος για εμένα....εκείνος της ώφειλε την αλήθεια...

τώρα αν κατηγορήσουμε τη μελίτα επειδή ήταν μπλεμένη στην ιστορία αυτή...τότε μερίδιο ευθύνης έχουν και ο λουκάς και η νόρα...και εκείνοι δε μίλησαν....και έσπρωξαν την εύα σ'ένα γάμο που με μαθηματική ακρίβεια θα ήταν αποτυχία...γιατί ούτε ο στέφανος τον ήθελε πραγματικά ούτε η εύα...
αυτή είναι η γνώμη μου...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anastasia20 στις Τετ Φεβ 24, 2010 4:23 pm, 1 φορά
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 24, 2010 4:14 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.


Πιστεύεις δηλαδή οτι αν η Εύα μάθει για τη σχέση Στέφανου και Μελίτας και τρακάρει θα φταίει το ότι δεν είναι καλή οδηγός;
Εγώ πάλι όχι.

βασιλικη ολοι οι ηρωες στη σειρα ειναι ηθικοι αυτουργοι και στα καλα και στα ασχημα απο την στογμη που μπλεκονται μεταξυ τους!!! απο τη στιγμη ομως που αν το τρακαρισμα εχει συνεπειες αρνητικες ειναι ηθικοι αυτουργοι οσοι εμπλεκονται εχουν και βαρυτατες ευθυνες
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από hionati Τετ Φεβ 24, 2010 4:17 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.


Πιστεύεις δηλαδή οτι αν η Εύα μάθει για τη σχέση Στέφανου και Μελίτας και τρακάρει θα φταίει το ότι δεν είναι καλή οδηγός;
Εγώ πάλι όχι.

ας δουμε πρωτα πως θα γινει το ολο σκηνικο και βλεπουμε μετα τι σχολιαζουμε...με υποθεσεις δεν βγαζουμε ακρη...
για μενα η μελιτα θα ευθυνεται κατα ενα μερος αν εξαιτιας της φανερωθει το μυστικο...
ο στεφανος ευθυνεται ετσι κι αλλιως...
η ευα ακομη δεν ξερουμε τι θα μαθει και πως...και βεβαια δε θα φταιει οτι ειναι κακη οδηγος...η δικη της ευθυνη στην περιπτωση αυτη φτανει μεχρι του οτι δε θα επρεπε οσως να οδηγει μονη της σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση ενω ειναι εγκυος...
αλλα αυτα ειναι υποθεσεις πρεπει να δουμε τα γεγονοτα πρωτα...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Φεβ 24, 2010 4:19 pm

Για μένα αυτός που κυρίως φταίει είναι ο Στέφανος. Η Μελίτα μπορεί να σέρνεται αλλά αν ήθελε να το μάθει η Εύα θα είχε φροντίσει να συμβεί εδώ και καιρό. Μπορεί από δικό της λάθος να το μάθει η Εύα, η αποβολή όμως γίνεται γιατί η Εύα θα συνηδητοποιήσει ότι ο Στέφανος την έχει φλομώσει στα ψέματα ("δεν έχει αλλάξει τίποτα", "δεν υπάρχει άλλη") και φυσικά ταράζεται. Η Μελίτα έπρεπε να μη τον γυροφέρνει, συμφωνώ, αλλά ο Στέφανος την παραμυθιάζει μια χαρά την Εύα και αυτό την πληγώνει.... άλλωστε η σχέση δεν συνεχίζεται, άρα δεν την απατάει. Ο κύριος υπεύθυνος είναι ο Στέφανος για μένα..... δεν είμαι σίγουρη ότι θα παραδεχτεί τις ευθύνες του βέβαια!

Μήπως είμαστε off topic?
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 24, 2010 4:28 pm

Για μένα δεν πρέπει να προδικάζουμε καταστάσεις.. ποιος μας λέει ότι η Εύα θα μάθει για την σχέση που είχε ο Στέφανος με τη Μελίτα και δεν θα μάθει για τη σχέση που θα μας ξαναπροκύψει μια και η Μελίτα πάει γυρεύοντας και ο άλλλος κάπου τον κόβω θα υποκύψει.. Γενικά δεν μπορούμε να κρίνουμε πριν δούμε!

Και ναι Χριστίνα είμαστε off topic! lol!

Πάντως κάτι on topic στο χτεσινό επεισόδιο αυτό το ότι ο Μάνος δεν θα είναι για καιρό μαζί τους με αγρίεψε, όχι τίποτε άλλο αλλα τα Χριστούγεννα βγήκε για αισθητικούς λόγους και όλη την πρώτη σεζόν ήταν χαμένος, πάλι θα μπει μέσα και μην τον είδατε? Ε δεν λέει πιστεύω...

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Φεβ 24, 2010 4:29 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.


Πιστεύεις δηλαδή οτι αν η Εύα μάθει για τη σχέση Στέφανου και Μελίτας και τρακάρει θα φταίει το ότι δεν είναι καλή οδηγός;
Εγώ πάλι όχι.

Δεν εννοώ κάτι τέτοιο...Χιχιχιχι

Εννοώ οτι οι έμεσα εμπλεκόμενοι στην υπόθεση, δεν θεωρούνται ηθικοί αυτουργοι.
Αν ο καθένας που σχετίζεται με το τρίγωνο αυτό φταίει, τότε έχουμε και λέμε:
•Φταίει η Νόρα και ο Λουκάς που ξέρανε και δεν μιλήσανε
•Φταίει ο μπαρμπαλιάκουρας που τους είδε και δεν είπε τίποτα
•Φταίει η Δάφνη που πίεζε για το ζευγάρι
•Φταίει η Αντιγόνη και ο Χρήστος που ήξερε για Στεφανο-Μελίτα και δεν μίλησε, αντίθετα τους πίεσε
•Φταίει η Ευα, που ενώ τις έκανε οτι της έκανε ο Στέφανος στο παρελθόν τον εμπιστεύτηκε και τον παντρευτηκε
•Φταίει η Μαρίλια που πίεσε την Ευα
Κτλ, κτλ, κτλ....

Όμως δεν πάει έτσι. Ο σημαντικός φταίχτης και ηθικός αυτουργός είναι κατα κύριο λόγο ο Στέφανος και αν πάει κάποιος εσκεμμένα να της το αποκαλύψει, και εκείνος επίσης.
Μεγάλο μερίδιο ευθύνης έχει και η Μελίτα.

Νομίζω οτι μέχρι εκεί παέι το πράγμα, παραπέρα είναι λάθος...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 24, 2010 4:49 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.


Πιστεύεις δηλαδή οτι αν η Εύα μάθει για τη σχέση Στέφανου και Μελίτας και τρακάρει θα φταίει το ότι δεν είναι καλή οδηγός;
Εγώ πάλι όχι.

Δεν εννοώ κάτι τέτοιο...Χιχιχιχι

Εννοώ οτι οι έμεσα εμπλεκόμενοι στην υπόθεση, δεν θεωρούνται ηθικοί αυτουργοι.
Αν ο καθένας που σχετίζεται με το τρίγωνο αυτό φταίει, τότε έχουμε και λέμε:
•Φταίει η Νόρα και ο Λουκάς που ξέρανε και δεν μιλήσανε
•Φταίει ο μπαρμπαλιάκουρας που τους είδε και δεν είπε τίποτα
•Φταίει η Δάφνη που πίεζε για το ζευγάρι
•Φταίει η Αντιγόνη και ο Χρήστος που ήξερε για Στεφανο-Μελίτα και δεν μίλησε, αντίθετα τους πίεσε
•Φταίει η Ευα, που ενώ τις έκανε οτι της έκανε ο Στέφανος στο παρελθόν τον εμπιστεύτηκε και τον παντρευτηκε
•Φταίει η Μαρίλια που πίεσε την Ευα
Κτλ, κτλ, κτλ....

Όμως δεν πάει έτσι. Ο σημαντικός φταίχτης και ηθικός αυτουργός είναι κατα κύριο λόγο ο Στέφανος και αν πάει κάποιος εσκεμμένα να της το αποκαλύψει, και εκείνος επίσης.
Μεγάλο μερίδιο ευθύνης έχει και η Μελίτα.

Νομίζω οτι μέχρι εκεί παέι το πράγμα, παραπέρα είναι λάθος...


Τώρα μάλιστα συμφωνώ.
Άσε άν ξεκινήσουμε να γράφουμε ηθικούς αυτουργούς για όσα έχουν γίνει στη σειρά θα πάθουμε τενοντίτιδαlol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Φεβ 24, 2010 4:55 pm

Clarabelle έγραψε:
Τώρα μάλιστα συμφωνώ.
Άσε άν ξεκινήσουμε να γράφουμε ηθικούς αυτουργούς για όσα έχουν γίνει στη σειρά θα πάθουμε τενοντίτιδαlol!
Χαχαχα!!! Εννοείται....
Ναι,μάλλον δεν ήμουν κατανοητή....
Τελος πάντων, εγώ θα περιμένω να δώ πως θα γίνει γενικά, για να βγάλω κατηγορητήριο!!! χιχι
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 24, 2010 5:12 pm

τι ηθελα και γω και ανοιξα τη συζητηση αυτη lol!
μπουρλωτο σας εκανα gelio lol!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από LYDIA Τετ Φεβ 24, 2010 5:24 pm

anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.

mik συμφωνώ απόλυτα...και εγώ ακριβώς πιστεύω...

Δεν ομιλώ όμως για την Μελίτα, η Μελίτα είναι αμεσα εμπλεκόμενη.Οπως και ο παριζιάνος

αν η εύα το μάθει από κάποιον άλλον..πχ μάνο για σχέση μελίτας στέφανου....θα μάθει ότι ο στέφανος την παντρεύτηκε για το παιδί-αν και το ότι θα ταραχτεί τόσο πολύ μου φαίνεται υπερβολή δεδομένου ότι η εύα χτες είπε στο λουκά ότι υπήρχε ένα παδί και εγινε ο γάμος και ας μην την ήταν ερωτευμένη-γιατί λοιπόν θα ταραχτεί;;;όχι γιατί θα μαθει για σχέση μελίτας στέφανου αλλά γιατί ο στέφανος της είπε ψέμματα ενώ εκείνη τον είχε ρωτήσει και αυτός τα αρνήθηκε όλα...ποιος είναι ο υπεύθυνος λοιπόν;;;;ο στέφανος για εμένα....εκείνος της ώφειλε την αλήθεια...

τώρα αν κατηγορήσουμε τη μελίτα επειδή ήταν μπλεμένη στην ιστορία αυτή...τότε μερίδιο ευθύνης έχουν και ο λουκάς και η νόρα...και εκείνοι δε μίλησαν....και έσπρωξαν την εύα σ'ένα γάμο που με μαθηματική ακρίβεια θα ήταν αποτυχία...γιατί ούτε ο στέφανος τον ήθελε πραγματικά ούτε η εύα...
αυτή είναι η γνώμη μου...
Αυτης της αποψης ειμαι κ γω,αλλα το καλυτερο ειναι να κανουμε λιγη υπομονη,να δουμε ακριβως το 'πως 'κ το 'γιατι',να δουμε το σκηνικο κ μετα κρινουμε με βαση τα γεγγονοτα που θα ειναι αδιαμφισβητητα.
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης