Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

+21
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
Dorina <3 Πέτρος
verile_mistika
nikidanis
hionati
zwi
takis99
soso
Ελένα
Izabella29
KonstantinaA
Black rose
Ntinaki Agapaei Petraki
FieryRed
evanna
moonstone1
anastasia20
filitsa
loukitsa
Clarabelle
25 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap18%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap32%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 32% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 50
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 24, 2010 5:44 pm

LYDIA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:
anastasia20 έγραψε:
Mik έγραψε:Παιδιά, δεν πάει έτσι το πράγμα, δεν μπορείς να ορίσεις ηθικό αυτούργο καποιον ο οποίο έμεσα εμπλέκεται στο ''εγκλημα''...
Αν είναι έτσι τότε, όλοι οι πρωταγωνιστές είναι ηθικοί αυτουργοί συμπεριλαμβανομένης και της Ευας.

mik συμφωνώ απόλυτα...και εγώ ακριβώς πιστεύω...

Δεν ομιλώ όμως για την Μελίτα, η Μελίτα είναι αμεσα εμπλεκόμενη.Οπως και ο παριζιάνος

αν η εύα το μάθει από κάποιον άλλον..πχ μάνο για σχέση μελίτας στέφανου....θα μάθει ότι ο στέφανος την παντρεύτηκε για το παιδί-αν και το ότι θα ταραχτεί τόσο πολύ μου φαίνεται υπερβολή δεδομένου ότι η εύα χτες είπε στο λουκά ότι υπήρχε ένα παδί και εγινε ο γάμος και ας μην την ήταν ερωτευμένη-γιατί λοιπόν θα ταραχτεί;;;όχι γιατί θα μαθει για σχέση μελίτας στέφανου αλλά γιατί ο στέφανος της είπε ψέμματα ενώ εκείνη τον είχε ρωτήσει και αυτός τα αρνήθηκε όλα...ποιος είναι ο υπεύθυνος λοιπόν;;;;ο στέφανος για εμένα....εκείνος της ώφειλε την αλήθεια...

τώρα αν κατηγορήσουμε τη μελίτα επειδή ήταν μπλεμένη στην ιστορία αυτή...τότε μερίδιο ευθύνης έχουν και ο λουκάς και η νόρα...και εκείνοι δε μίλησαν....και έσπρωξαν την εύα σ'ένα γάμο που με μαθηματική ακρίβεια θα ήταν αποτυχία...γιατί ούτε ο στέφανος τον ήθελε πραγματικά ούτε η εύα...
αυτή είναι η γνώμη μου...
Αυτης της αποψης ειμαι κ γω,αλλα το καλυτερο ειναι να κανουμε λιγη υπομονη,να δουμε ακριβως το 'πως 'κ το 'γιατι',να δουμε το σκηνικο κ μετα κρινουμε με βαση τα γεγγονοτα που θα ειναι αδιαμφισβητητα.

ναι,σίγουρα...καλύτερα να περιμένουμε να δούμε πως θα εξελιχθούν τα πράγματα...γιατί τώρα μιλάμε μόνο με υποθέσεις...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Φεβ 24, 2010 6:03 pm

Ενας συντομος σχολιασμος και απο μενα απο οτι θυμαμαι απο το χθεσινο επεισοδιο γιατι δεν προλαβαινω παλι σημερα.


Μανος και Μελιτα:Εχεις δικιο Μανο μου.Αυτο προσπαθησε ο Στεφανος και με την Μελιτα αλλα η Μελιτα δεν μασησε.Αμασητο το καταπιε.

Στεφανος γενικως:Αυτο ηταν ξυπνησε τελειως πια ο Στρατος μεσα του και αρχιζουν τα οργανα.Εγω εδω θα ειμαι και θα περιμενω να αρχισει το γλεντι.

Λουκας και Νικολας:Πολυ ωραια σκηνη.Ο Λουκας για αλλη μια φορα μας εδειξε ποσο πολυ αγαπαει το Νορακι του.Εκεινος καταστρεφει την ζωη του αλλα θελει η Νορα να ειναι καλα και ευτυχισμενη και για αυτο παλευει.Ο Νικολας με συγκινησε ο ατιμος.


Λουκας και Ευα-Δαφνη:Οι κοπελες εδειξαν επιτελους ποσο τον νοιαζονται τον Λουκακο εστω και καθυστερημενα.Γιατι ας μη γελιομαστε αργησαν να ασχοληθουν ουσιαστικα με το προβλημα του αλλα καλλιο αργα παρα ποτε.


Ευα-Δαφνη και Νταιζη:Ετοιμη ηταν η Ευα να την πιασει απο το μαλλι την Νταιζη οταν εκεινη αρχισε να θαβει την Νορα αλλα δυστυχως η Δαφνη δεν την αφησε.Παντως μου αρεσε ο τροπος που την κοροιδευαν οταν εφυγαν απο το σπιτι.


Λουκας και Δημητρης:Ηταν ιδεα μου ή ο Λουκας το χαρηκε που η Νορα δεν εχει αφησει τον Δημητρη να την φιλησει ουτε μια φορα;


Νορα και Δημητρης:Μπορει ο Λουκας να του ειπε να πιεσει λιγο την κατασταση αλλα οχι και μια μερα διορια ρε Μητσο.Το παρακανες ρε φιλε.



Λουκας και Νορα γενικως:Για αλλη μια φορα πηραν ολο το επεισοδιο επανω τους αλλα οπως ειπε και η Τζινα αυτη ειναι η εβδομαδα τους.Καθε μερα θα εχουμε τετοιες σκηνες για να προετοιμαζομαστε για την Πεμπτη και την Παρασκευη.Οι αγαπημενες μου σκηνες οταν βρεθηκαν μια ανασα πριν το φιλι στην αρχη και η τελευταια τους οταν ο Λουκας την κοιταξε.Ξερω πανω κατω τι θα της απαντησει σημερα αλλα εγω στο βλεμμα του ειδα την πραγματικη του απαντηση.



Με ενα επεισοδιο γεματο με Λουκα και Νορα εγω δε θα μπορουσα να πω τιποτα αλλο παρα μονο πως ηταν ενα πολυ καλο επεισοδιο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 309 - Ημερομηνία 23-02-2010

Δημοσίευση από prwto_trapezi_pista Τετ Φεβ 24, 2010 6:45 pm

Ειχα αρκετες μερες να παρακολουθησω τη σειρα!Το χθεσινο επεισοδιο ηταν καλουτσικο διοτι προιδεαζει για κατι καλυτερο στα επομενα επεισοδια!Μακαρι γιατι δε βλεπω φως!
prwto_trapezi_pista
prwto_trapezi_pista
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης