Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

+33
mimi
almaresi
loukasnora
jo8
Penny
edem4ever
soso
hionati
annaki
glgs
zwi
LYDIA
Ntinaki1
FieryRed
ellileo
Victoria
LIBRA
Ntinaki Agapaei Petraki
KatsaroYpotheto
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
sousami7
evanna
Helenitsa
νοριτσα
KonstantinaA
verile_mistika
filitsa
sifantid
Izabella29
anastasia20
Καρ-Mik
loukitsa
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap55%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 55% 
[ 33 ]
Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 60
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Πεμ Φεβ 25, 2010 8:56 pm

evanna έγραψε:
Mik έγραψε:
LIBRA έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Όσο για τα τελευταία δευτερόλεπτα έσκυβα πάλι η άτιμη προς την τηλεόραση μπας και σκύψουν λίγο παραπάνω κι εκείνοι αλλα μπα....


ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΑΜΕ!!!gelio gelio gelio

Ουπς, δεν ειμαι η μόνη ;/
Φυσικα και δεν ησουν!Και εγω ετσι εσκυβα η καημενη και ελεγα ''Τωρα,τωρα,τωρα!''και μας εκοψαν πανω στο καλυτερο! Love!
μαζι σας και γω κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Φεβ 25, 2010 8:57 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
LIBRA έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:

Όσο για τα τελευταία δευτερόλεπτα έσκυβα πάλι η άτιμη προς την τηλεόραση μπας και σκύψουν λίγο παραπάνω κι εκείνοι αλλα μπα....


ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΑΜΕ!!!gelio gelio gelio

Ουπς, δεν ειμαι η μόνη ;/


Εγώ τι να πω που έσκυβε η διπλανή μου (δηλαδή το υποθετάκι) και αναγκαζόμουνα να σκύβω διπλά; Κοψομεσιάστηκα η γυναίκα

Ευτυχώς που το πλάνο δεν ήταν και απο ψηλά, γιατί θα σκυβαμε σαν φαντάροι σε καψώνια!!! gelio gelio

Βολταρέν Clarabelle μου, ξέρω τι σου λεώ gelio gelio
κοριτσια παει η μεση μου και το χερι μου επισης η μεση μου γιατι εσκυβα οπως ολες και το χερι μου γιατι το κοπανουσα οταν το εκοψε
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Victoria Πεμ Φεβ 25, 2010 9:00 pm

Κοριτσάκια, δε το είδα... Ποιά θα μου πει τι είπαν, ε καταπληκτικά στεφανομελιτάκια;..

edit by Jim7
Περιλήψεις ζητάμε στον σχολιασμό. Να μην επαναληφθεί. Το post θα μεταφερθεί.
Victoria
Victoria
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από ellileo Πεμ Φεβ 25, 2010 9:35 pm

κοριτσια ηταν ενα βημα πριν γινει τελειο το επεισοδιο.....δεν σε αφηνε να κλαψεις απο πονο γιατι μεσα στον πονο οι ατακες ηταν φοβερες!!!!δεν υπαχει ο τροπος γραφης μιλαμε!!!η ακριτα σκιζει στην κωμωδια!!!αλλα και το ρομαντζο δεν πηγε πισω!!!!για να ηταν τελειο ηθελα να ολοκληρωθει το φιλι.....τιποτα αλλο!!! τι ζηταω πια;;;;;
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Φεβ 25, 2010 9:50 pm

ellileo έγραψε:κοριτσια ηταν ενα βημα πριν γινει τελειο το επεισοδιο.....δεν σε αφηνε να κλαψεις απο πονο γιατι μεσα στον πονο οι ατακες ηταν φοβερες!!!!δεν υπαχει ο τροπος γραφης μιλαμε!!!η ακριτα σκιζει στην κωμωδια!!!αλλα και το ρομαντζο δεν πηγε πισω!!!!για να ηταν τελειο ηθελα να ολοκληρωθει το φιλι.....τιποτα αλλο!!! τι ζηταω πια;;;;;

Κάτι πολύ λογικό!!!! Ένα φιλί ακόμα ακούςςςς Ενα φιλίιι ακόμααα.... και ας έχω γίνει λιώμααααα....
Μέτα το μουσικά διάλλειμα θα ήθελα να πω ότι μου άρεσε παααρα πολύ το σημερινό επεισόδιο για την αγοροπαρέα την συμπαράσταση των κοριτσιών και φυσικά το λίγοπρινακουμπήσουν ταχείλη σκηνή στο γραφείο!!!
Αν δεν ήταν η Νταίζη θα ήταν ακόμα καλύτερο!! Καάλ η Νόρα η αθόφοβη τι του έκανε του καημένου του Μήτσου;;; τι αλυσοπρίονα, τι σαΐτες χαχαχαχα είναι ευρηματική πάντως να ξεφορτωθεί έτσι τον Μήτσο. Αλλά τον έρμο, κρίμα να του κάνει τέτοια πράγματα γιατί είναι ένταξη παλικάρι!
Για να δούμε αύριο τι θα γίνει!!! Πάντως το περίμενα με παραπάνω πόνο αλλά μάλλον σε φαρσοκωμωδία εξελίχτηκε.
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Φεβ 25, 2010 10:27 pm

Τζίνα σου θυμίζει κάτι η σημερινή ατάκα του Μπέλλου "Σαν τους γέρους του Muppet Show κάνετε!"...; lol!

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Hpim4433
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Φεβ 25, 2010 10:30 pm

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕ!!!!!!!!(ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΤΟΤΕ)
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Φεβ 25, 2010 10:33 pm

loukitsa έγραψε:ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕ!!!!!!!!(ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΤΟΤΕ)
Εγώ εν τω μεταξύ δεν είχα ακούσει την ατάκα, αλλά την πρόσεξα τώρα στο βιντεάκι της Μαρίας! lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Φεβ 25, 2010 10:34 pm

Εκεί στην Εδέμ δεν έχουν Σαρακοστή;΄Δεν είναι Χριστιανοί; Γιατί αν δεν έχουν Σαρακοστή και έχει παγώσει ο χρόνος στα Χριστούγεννα και στις Απόκριες, τότε να μην μας δείξουν κάνα Πασχαλιάτικο επεισόδιο ή να σουβλίζουν αρνιά και να βάφουν αυγά. Γιατί αν έχουν Σαρακοστή όπως ο υπόλοιπος κόσμος, γάμοι ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!! ΑΚΟΥΤΕ;;; Και αντί να κλαίει η Νόρα για τον Λουκά να τους ενημερώσει κάποιος. lol!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Φεβ 25, 2010 10:35 pm

Ntinaki1 έγραψε:Εκεί στην Εδέμ δεν έχουν Σαρακοστή;΄Δεν είναι Χριστιανοί; Γιατί αν δεν έχουν Σαρακοστή και έχει παγώσει ο χρόνος στα Χριστούγεννα και στις Απόκριες, τότε να μην μας δείξουν κάνα Πασχαλιάτικο επεισόδιο ή να σουβλίζουν αρνιά και να βάφουν αυγά. Γιατί αν έχουν Σαρακοστή όπως ο υπόλοιπος κόσμος, γάμοι ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!! ΑΚΟΥΤΕ;;; Και αντί να κλαίει η Νόρα για τον Λουκά να τους ενημερώσει κάποιος. lol!
Δεν είχα ιδέα! gelio lol!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από LYDIA Πεμ Φεβ 25, 2010 10:39 pm

anastasia20 έγραψε:Λουκάς-νόρα:μου αρέσει που ο λουκάς το πήγε στην αναπαραγωγή….εδώ ούτε φιλί δεν έχουμε δει…ένα στο μάγουλο σαν τις κουμπάρες και πολύ μας είναι…

Χρήστος-στέφανος:
αμάν βρε χρήστο…ο ρούσσος δεν έχει σχέση ο καημένος…μια φορά και αυτός είπε να μην συμμετάσχει και εσείς εκεί να τον κατηγορείτε…είναι αθώος ο άνθρωπος λέμε…

Λουκάς-δάφνη-νικόλας:όλοι πιάσαν από ένα ζευγάρι μπράτσα…μόνο ο μάνος θα μείνει αγκαλιά με τους πίνακες… gelio…για το πάρτυ εργένηδων εγώ προτείνω να πάνε σε κανένα κοιμητήρι….ταιριάζει και στο κλίμα του γάμου…

Μπέλλος-νόρα:<τι λές δημήτρη μου;>ακούς έτσι είναι το πάθος;;;βλέπω να σου έρχεται το φαγητό στο κεφάλι..δημήτρη μου δημήτρη μου μην της λες τέτοια…της το έκλεισες το σπίτι της…

Ρούσσος-χατζητέτοιος:χατζημπούκλα ένα σου λέω:<παίζεις με την φλόγα εγώ στο’πα πως το τέλος θα καείς….>και θα το φας το κεφαλάκι σου με την ωραία σου(λέμε τώρα)μπουκλίτσα…

Ηλίας-νικόλας:
πωπω…ρε λιάκουρα…σταμάτα πια με αυτόν τον γιο σου…<έχει στειλώσει τα πόδια κάτω>…ναι…αν δεν του πάρεις γλειφιτζούρι δεν ξεκουβαλάει ο μάνος……. lol!λες και είναι 5χρονο ο μάνος του συμπεριφέρεται….

Νταίζη-λουκάς:
ούτε εμείς το φανταζόμασταν το κακό αυτό…τον γάμο…αλλά να που μας ήρθε...<δεν ήξερα ότι είσαι τόσο προληπτικός….>slap…κοπελιά είσαι στόκος;;;

Μπέλλος-νόρα:συνεχίζει να μην μου αρέσει που η νόρα εκμεταλλεύεται το δημήτρη….<η μητέρα σου τι έχει βάλει στο μάτι και θέλει βενζινοκίνητο αλισοπρίονο;;>…<τον πατέρα μου>gelio…θεικό…

Αντροπαρέα:μάνος-λουκάς-νικόλας…τα έσπασαν απλά… : respect :…ο δημήτρης στον κόσμο του…βρε μπέλλο…από που κατάλαβες ότι η νόρα είναι φωτιά και λαύρα;;;από το φιλί στο μάγουλο;;;ελά χριστέ και παναγία μου…

Μπέλλος:τα κορίτσια γιατί μαζεύτηκαν στη νόρα και όχι στη νταίζη;;;
Λουκάς:για να την ξενυχτήσουν…. xaxa

Ο λουκάς να μιλάει για τη νόρα και ο μπέλλος στο ταξίδι μαζί με τη δάφνη…συνταξιδιώτες….μάνος:τώρα εσύ είσαι επιχειρηματίας…δυνατό μυαλό ε;;;>αχαχαχα….δεν μπορώώώ σήμερα…

Γυναικοπαρέα:πάλι έτρωγε αυτή η εύα;;;;πωπω…δεν αντέχω άλλο…η νόρα στα πατώματα…ξεκίνησε και η μελίτα με τα παράθυρα…επιτέλους άνοιξε και η εύα το στόμα της…εκτός από το να φάει και άναψε φωτιές…
Να και το δάκρυ κορόμηλο….με το γράμμα…

Χρήστος-νταίζη:<σου βάζω δύσκολα και ας παίζω με τα νεύρα σου,τον χαρακτήρα μου τον φτιάξανε τα έργα σου>…αν και η νταίζη γεννήθηκε έτσι…δεν χρειαζόταν προσπάθεια να εξελιχθεί σε ερπετό…οχιά για την ακρίβεια…
έπεσε και το παραδοσιακό φιλί…να δείτε που θα αποτελεί παράδοση μετά από αυτή τη σειρά πριν το γάμο οι νιόπαντροι θα φιλιούνται με τους πρώην….

Πέτρος-αμαλία:ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΙΙΙΙΙΙΙΙ…..: respect :

Μελίτα-στέφανος:αχ…τι τέλεια σκηνή…
στέφανος:<σε σκέφτομαι>
μελίτα:<είμαι στο απέναντι παράθυρο….και σε αγαπάω> Snif

καρτάλω-στέφανος:καλά η εύα όταν σταματήσει να τρώει και θυμηθεί να σκεφτεί τα λέμε τότε…
τι να κάνουμε μαντάμ;;;η σκέψη δεν έχει διακόπτη…να την σταματήσουμε όποτε θέλουμε…και εγώ θέλω να σταματήσω να σκέφτομαι τι στρίγγλα είσαι αλλά δεν μπορώ….

Δάφνη-λουκάς:πολύ ωραία σκηνή…

Εύα-στέφανος:ωωωω…και τι έκπληξη…στην τραπεζαρία…δεν το πιστεύω…

Μελίτα-αμαλία:ένα δίκιο το είχε η αμαλία…αλλά εμένα δεν με πείραξε αυτή τη φορά που πήγε στο στέφανο η μελίτα…αλλά μελιτάκι μη σε ρίχνει ο στεφάν…πρέπει να περάσει πολλά ακόμα…έτσι όπως τα έχει κάνει....

Νόρα-λουκάς:φιλί…φιλί…όλοι φιλιούνται…εσείς γιατί όχι;;;;δεν είναι δίκαιο…

Πολύ καλό το επεισόδιο σήμερα…είχε απίστευτες ατάκες….

Οτι κ να πω για το σχολιασμο σου θα ειναι ειλικρινα πολυ λιγο!Απλα να πω οτι δεν παιζεσαι,κεντησες Αναστασια,κεντησες... : respect : : respect :
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Φεβ 25, 2010 10:40 pm

Ntinaki1 έγραψε:Εκεί στην Εδέμ δεν έχουν Σαρακοστή;΄Δεν είναι Χριστιανοί; Γιατί αν δεν έχουν Σαρακοστή και έχει παγώσει ο χρόνος στα Χριστούγεννα και στις Απόκριες, τότε να μην μας δείξουν κάνα Πασχαλιάτικο επεισόδιο ή να σουβλίζουν αρνιά και να βάφουν αυγά. Γιατί αν έχουν Σαρακοστή όπως ο υπόλοιπος κόσμος, γάμοι ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!! ΑΚΟΥΤΕ;;; Και αντί να κλαίει η Νόρα για τον Λουκά να τους ενημερώσει κάποιος. lol!

Ναι το ήξερα αυτό και απορούσα, αλλά δεν μπήκα στη διαδικασία να το σχολιάσω... Στη σειρά όλα γίνονται!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από zwi Πεμ Φεβ 25, 2010 11:32 pm

loukitsa έγραψε:Λουκάς-Νόρα-Μπέλλος:το φρουριο επεσε το ιδιο κ ο Λουκάς χαχαχα του τραβουσε και το χερι του Μπέλλου να μην χουφτωνει τη Νόρα.Μπουρλωτοοοο ο Λουκάκος έλιωσαααααα στα γελια ο ζηλιάρης gelio gelio

Δαφνη-Νικολας-Λουκας:Λυσα κακιααα.Τι περιμενες να κατσει ρε Λουκα?Κολυβα κόλυβα να βράσετε

Νόρα-Μπελλος:Ναι που δε σε στεναχωρει Νορακι!Άτσα ο Μπελλος ο ριψοκίνδυνος και δεν του το χα να κανει ερωτικες περιπτυξεις στα γραφειαgelio

Νικόλας-Μάνος:Καλα του τα λέει του Μάνου.Όλοι βαρεθηκαμε με τις κινησεις του Μάνου.Όλο θα δειτε κ θα δείτε.

Λουκάς-Οχιά:Θα τη λιωσω την τσούχτρα.Θα ξερασω και μενα απιστευτο μου φαινεται!ε όχι κ φιλι απαπαπαπα. gelio

Βιντεάκι Λουκάς:τελειο ντυσιμο…καταλαβαινετε πως είμαι ε???
κούκλος!

Νόρα-Μπέλλος:Στο μπαμπα της σαιτα για αργαλειο χαχαχα και τρυπάνι χαχαχαχαχα όχι δεν τελειωσαν όλα

Αγοροπαρέα:Μάνο εσυ φταις που τον κουβάλησες τον βλάκα!Πίνε Λουκα πίνε .αχχαχαχαχα να πάρεις εσυ την οχια βλήμα.Νευρα ο Λουκάς.Ευγενικός δεν ξεκουβαλάς Μητσο χαχαχαχα

Κοριτσοπαρεα:Ολονυχτια δεν λες τιποτα.Μαζι σου Ευα.Υπομονη Νορακι μου όλα ο Λουκας ολααααα.Φατσα Δαφνης χαχαχα.Υπέροχη σκηνη με τις τρεις.

Οχιά-Χρηστος:Την ψευτρα!Πολύ κλαμα σήμερα βρε παιδια ειδικα αυτό το κροκοδείλιο της οχιάς άλλο πράμα!Μην παντρευτεις ρε ηλίθια!Ε ρε κολλημα με τα τελευταια φιλια όλοι σ αυτό το σηριαλ τη μια Μελιτα-Στεφανος την άλλη Ευα-Μάνος λέτε αυριο να χουμε Νόρα-Λουκά.

Αμαλια-Ρούσσος:Εχει ένα δικιο η Αμαλί

Μελίτα-Στεφανος:Ρε Μελίτα πανω που σε λυπήθηκα τα χάλασες όλα!Γιατι????Πάλι ματι τους παίρνει η Λαζαρίδαινα.Δαμασε πρωτα τα δικα σου καρτάλω!

Λουκάς-Δάφνη:Πολύ ωραία συζητηση, πως τα λέει.

Ευα-Καρταλής:Ναρκωτικο ο άτιμος.Ωραία ατακα για οχιά ο Τσεφούλης.

Νόρα-Λουκάς:Αμηχανία φιλι φιλι φιλι φιλιιιιιιιι….η σκηνη η καπιταλε θα παιχτει στο σπίτι του Μανου

Πολύ καλό λόγω Οχιάς όχι τελειο!
με κάλυψες απόλυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από glgs Παρ Φεβ 26, 2010 12:08 am

loukitsa έγραψε:Λουκάς-Νόρα-Μπέλλος:το φρουριο επεσε το ιδιο κ ο Λουκάς χαχαχα του τραβουσε και το χερι του Μπέλλου να μην χουφτωνει τη Νόρα.Μπουρλωτοοοο ο Λουκάκος έλιωσαααααα στα γελια ο ζηλιάρης gelio gelio

Δαφνη-Νικολας-Λουκας:Λυσα κακιααα.Τι περιμενες να κατσει ρε Λουκα?Κολυβα κόλυβα να βράσετε

Νόρα-Μπελλος:Ναι που δε σε στεναχωρει Νορακι!Άτσα ο Μπελλος ο ριψοκίνδυνος και δεν του το χα να κανει ερωτικες περιπτυξεις στα γραφειαgelio

Νικόλας-Μάνος:Καλα του τα λέει του Μάνου.Όλοι βαρεθηκαμε με τις κινησεις του Μάνου.Όλο θα δειτε κ θα δείτε.

Λουκάς-Οχιά:Θα τη λιωσω την τσούχτρα.Θα ξερασω και μενα απιστευτο μου φαινεται!ε όχι κ φιλι απαπαπαπα. gelio

Βιντεάκι Λουκάς:τελειο ντυσιμο…καταλαβαινετε πως είμαι ε???
κούκλος!

Νόρα-Μπέλλος:Στο μπαμπα της σαιτα για αργαλειο χαχαχα και τρυπάνι χαχαχαχαχα όχι δεν τελειωσαν όλα

Αγοροπαρέα:Μάνο εσυ φταις που τον κουβάλησες τον βλάκα!Πίνε Λουκα πίνε .αχχαχαχαχα να πάρεις εσυ την οχια βλήμα.Νευρα ο Λουκάς.Ευγενικός δεν ξεκουβαλάς Μητσο χαχαχαχα

Κοριτσοπαρεα:Ολονυχτια δεν λες τιποτα.Μαζι σου Ευα.Υπομονη Νορακι μου όλα ο Λουκας ολααααα.Φατσα Δαφνης χαχαχα.Υπέροχη σκηνη με τις τρεις.

Οχιά-Χρηστος:Την ψευτρα!Πολύ κλαμα σήμερα βρε παιδια ειδικα αυτό το κροκοδείλιο της οχιάς άλλο πράμα!Μην παντρευτεις ρε ηλίθια!Ε ρε κολλημα με τα τελευταια φιλια όλοι σ αυτό το σηριαλ τη μια Μελιτα-Στεφανος την άλλη Ευα-Μάνος λέτε αυριο να χουμε Νόρα-Λουκά.

Αμαλια-Ρούσσος:Εχει ένα δικιο η Αμαλί

Μελίτα-Στεφανος:Ρε Μελίτα πανω που σε λυπήθηκα τα χάλασες όλα!Γιατι????Πάλι ματι τους παίρνει η Λαζαρίδαινα.Δαμασε πρωτα τα δικα σου καρτάλω!

Λουκάς-Δάφνη:Πολύ ωραία συζητηση, πως τα λέει.

Ευα-Καρταλής:Ναρκωτικο ο άτιμος.Ωραία ατακα για οχιά ο Τσεφούλης.

Νόρα-Λουκάς:Αμηχανία φιλι φιλι φιλι φιλιιιιιιιι….η σκηνη η καπιταλε θα παιχτει στο σπίτι του Μανου

Πολύ καλό λόγω Οχιάς όχι τελειο!

συμφωνώ απόλυτα...και να προσθέσω ότι η σκηνή με τα αγόρια ήταν απλά απίστευτη
ο Μάνος έδωσε ρέστα...τι γέλιο έκανα δεν λέγεται!!!!και οι γκριμάτσες ήταν όλα τα λεφτά
και η αφέλεια του Μήτσου δεν παίζεται δλδ...
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Φεβ 26, 2010 12:12 am

LYDIA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Λουκάς-νόρα:μου αρέσει που ο λουκάς το πήγε στην αναπαραγωγή….εδώ ούτε φιλί δεν έχουμε δει…ένα στο μάγουλο σαν τις κουμπάρες και πολύ μας είναι…

Χρήστος-στέφανος:
αμάν βρε χρήστο…ο ρούσσος δεν έχει σχέση ο καημένος…μια φορά και αυτός είπε να μην συμμετάσχει και εσείς εκεί να τον κατηγορείτε…είναι αθώος ο άνθρωπος λέμε…

Λουκάς-δάφνη-νικόλας:όλοι πιάσαν από ένα ζευγάρι μπράτσα…μόνο ο μάνος θα μείνει αγκαλιά με τους πίνακες… gelio…για το πάρτυ εργένηδων εγώ προτείνω να πάνε σε κανένα κοιμητήρι….ταιριάζει και στο κλίμα του γάμου…

Μπέλλος-νόρα:<τι λές δημήτρη μου;>ακούς έτσι είναι το πάθος;;;βλέπω να σου έρχεται το φαγητό στο κεφάλι..δημήτρη μου δημήτρη μου μην της λες τέτοια…της το έκλεισες το σπίτι της…

Ρούσσος-χατζητέτοιος:χατζημπούκλα ένα σου λέω:<παίζεις με την φλόγα εγώ στο’πα πως το τέλος θα καείς….>και θα το φας το κεφαλάκι σου με την ωραία σου(λέμε τώρα)μπουκλίτσα…

Ηλίας-νικόλας:
πωπω…ρε λιάκουρα…σταμάτα πια με αυτόν τον γιο σου…<έχει στειλώσει τα πόδια κάτω>…ναι…αν δεν του πάρεις γλειφιτζούρι δεν ξεκουβαλάει ο μάνος……. lol!λες και είναι 5χρονο ο μάνος του συμπεριφέρεται….

Νταίζη-λουκάς:
ούτε εμείς το φανταζόμασταν το κακό αυτό…τον γάμο…αλλά να που μας ήρθε...<δεν ήξερα ότι είσαι τόσο προληπτικός….>slap…κοπελιά είσαι στόκος;;;

Μπέλλος-νόρα:συνεχίζει να μην μου αρέσει που η νόρα εκμεταλλεύεται το δημήτρη….<η μητέρα σου τι έχει βάλει στο μάτι και θέλει βενζινοκίνητο αλισοπρίονο;;>…<τον πατέρα μου>gelio…θεικό…

Αντροπαρέα:μάνος-λουκάς-νικόλας…τα έσπασαν απλά… : respect :…ο δημήτρης στον κόσμο του…βρε μπέλλο…από που κατάλαβες ότι η νόρα είναι φωτιά και λαύρα;;;από το φιλί στο μάγουλο;;;ελά χριστέ και παναγία μου…

Μπέλλος:τα κορίτσια γιατί μαζεύτηκαν στη νόρα και όχι στη νταίζη;;;
Λουκάς:για να την ξενυχτήσουν…. xaxa

Ο λουκάς να μιλάει για τη νόρα και ο μπέλλος στο ταξίδι μαζί με τη δάφνη…συνταξιδιώτες….μάνος:τώρα εσύ είσαι επιχειρηματίας…δυνατό μυαλό ε;;;>αχαχαχα….δεν μπορώώώ σήμερα…

Γυναικοπαρέα:πάλι έτρωγε αυτή η εύα;;;;πωπω…δεν αντέχω άλλο…η νόρα στα πατώματα…ξεκίνησε και η μελίτα με τα παράθυρα…επιτέλους άνοιξε και η εύα το στόμα της…εκτός από το να φάει και άναψε φωτιές…
Να και το δάκρυ κορόμηλο….με το γράμμα…

Χρήστος-νταίζη:<σου βάζω δύσκολα και ας παίζω με τα νεύρα σου,τον χαρακτήρα μου τον φτιάξανε τα έργα σου>…αν και η νταίζη γεννήθηκε έτσι…δεν χρειαζόταν προσπάθεια να εξελιχθεί σε ερπετό…οχιά για την ακρίβεια…
έπεσε και το παραδοσιακό φιλί…να δείτε που θα αποτελεί παράδοση μετά από αυτή τη σειρά πριν το γάμο οι νιόπαντροι θα φιλιούνται με τους πρώην….

Πέτρος-αμαλία:ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΙΙΙΙΙΙΙΙ…..: respect :

Μελίτα-στέφανος:αχ…τι τέλεια σκηνή…
στέφανος:<σε σκέφτομαι>
μελίτα:<είμαι στο απέναντι παράθυρο….και σε αγαπάω> Snif

καρτάλω-στέφανος:καλά η εύα όταν σταματήσει να τρώει και θυμηθεί να σκεφτεί τα λέμε τότε…
τι να κάνουμε μαντάμ;;;η σκέψη δεν έχει διακόπτη…να την σταματήσουμε όποτε θέλουμε…και εγώ θέλω να σταματήσω να σκέφτομαι τι στρίγγλα είσαι αλλά δεν μπορώ….

Δάφνη-λουκάς:πολύ ωραία σκηνή…

Εύα-στέφανος:ωωωω…και τι έκπληξη…στην τραπεζαρία…δεν το πιστεύω…

Μελίτα-αμαλία:ένα δίκιο το είχε η αμαλία…αλλά εμένα δεν με πείραξε αυτή τη φορά που πήγε στο στέφανο η μελίτα…αλλά μελιτάκι μη σε ρίχνει ο στεφάν…πρέπει να περάσει πολλά ακόμα…έτσι όπως τα έχει κάνει....

Νόρα-λουκάς:φιλί…φιλί…όλοι φιλιούνται…εσείς γιατί όχι;;;;δεν είναι δίκαιο…

Πολύ καλό το επεισόδιο σήμερα…είχε απίστευτες ατάκες….

Οτι κ να πω για το σχολιασμο σου θα ειναι ειλικρινα πολυ λιγο!Απλα να πω οτι δεν παιζεσαι,κεντησες Αναστασια,κεντησες... : respect : : respect :

ευχαριστώ πάρα πολύ lydia μου...χαίρομαι που συμφωνούμε...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από annaki Παρ Φεβ 26, 2010 12:46 am

Μια απ' τα ίδια κι εγώ, αλλά ας τα γράψω να γίνουμε πολλοί, σε περίπτωση που διαβάζουν οι ιθύνοντες, να ξέρουν τί θέλουμε να βλέπουμε.

Κοντολογίς:

Όλο το επεισόδιο το παίρνει η αντροπαρέα gelio κι όσο σιχτιρίζω για τις κουλαμάρες, άλλο τόσο οφείλω να συγχαρώ για ένα απ' τα ισχυρότερα θέλγητρα της σειράς: το χιούμορ!

Ζεύγος Ρούσσου για άλλη μια φορά άπαιχτο! : respect :

Τί άρες-μάρες κουκουνάρες έλεγε ο Μάνος στο Νικόλα πάλι; Χριστό δε κατάλαβα! Confused? Μετά απ' αυτό λέει θα γίνει άλλος άνθρωπος! Μα πώς προσπαθεί ν' αλλάξει χαρακτήρα, με ομοιοπαθητική; Αφού ό,τι έκανε κάνει! Ήθελα να 'ξερα ποιον συμβουλεύεται και τα ξεσηκώνει αυτά! Εγώ επαναλαμβάνω δεν έχω πρόβλημα με την ιδιοσυγκρασία του, αλλά αφού λύσσαξε, μήπως - αντί για χαρακτήρα - ν' αλλάξει ψυχαναλυτή καλύτερα;! Δε ξέρω αν είμαι η μόνη, αλλά σήμερα μου 'ρθε στο νου ατάκα Λογοθετίδη: ''Δε κατάλαβα τίποτα απ' όσα είπε, αλλά καταπώς χτυπιόταν, τον έπνιγε το δίκιο τον άνθρωπο!'' Μπας και προσπαθούσε να μας περάσει κάνα μήνυμα, ή απλά να το προσπεράσουμε και αυτό ως ακόμα έναν ασυνάρτητο διάλογο;;; 😕

Η μις παρκετίνη, μόλις άκουσε 'παράθυρο άνοιξε', έγινε Κεντέρης! Ξέχασε και παιδί και μάνα και φίλες κι αδέρφια μου αλήτες πουλιά κι έσπευσε να γυαλίσει και κάνα άλλο παρκέ σούρνοντας! Έλα όμως που η μουγκή προνόησε και το έντυσε όλο πέτρα! Γύρνα στο δικό σου Μελιτάκι που είναι κι ολόκληρο μέγαρο! Ως το ξημέρωμα θα τη βγάλεις μια γύρα, κι αύριο έχει ο Θεός..!

Με τελευταία σκηνή κόπηκα! Heart1 Όμως - παρά την τομάτα που έφαγα σπίτι μου συν αυτήν που θα φάω διαδικτυακά - παίρνω αμπάριζα και λέω: ΔΕ ΘΕΛΩ ΦΙΛΙ ΤΩΡΑ
Ε όχι ρε παιδιά να γίνει και παραλληλισμός με το φτηνό (καίτοι πολύ πετυχημένο σκηνοθετικά) φιλί του ξόανου στο Χρηστάρα! Αφού θα γίνει που θα γίνει, ας γίνει σωστά! Κι αυτά τα παραμονιάτικα γλωσσόφιλα νισάφι πια! Κανείς δεν πάει πλέον σε στριπτιζάδικα για μπάτσελορ; Άμα τα θέλουν όλοι στο πιάτο, πώς θα ζήσουν κι οι επαγγελματίες;

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από hionati Παρ Φεβ 26, 2010 12:48 am

anastasia20 έγραψε:
LYDIA έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Λουκάς-νόρα:μου αρέσει που ο λουκάς το πήγε στην αναπαραγωγή….εδώ ούτε φιλί δεν έχουμε δει…ένα στο μάγουλο σαν τις κουμπάρες και πολύ μας είναι…

Χρήστος-στέφανος:
αμάν βρε χρήστο…ο ρούσσος δεν έχει σχέση ο καημένος…μια φορά και αυτός είπε να μην συμμετάσχει και εσείς εκεί να τον κατηγορείτε…είναι αθώος ο άνθρωπος λέμε…

Λουκάς-δάφνη-νικόλας:όλοι πιάσαν από ένα ζευγάρι μπράτσα…μόνο ο μάνος θα μείνει αγκαλιά με τους πίνακες… gelio…για το πάρτυ εργένηδων εγώ προτείνω να πάνε σε κανένα κοιμητήρι….ταιριάζει και στο κλίμα του γάμου…

Μπέλλος-νόρα:<τι λές δημήτρη μου;>ακούς έτσι είναι το πάθος;;;βλέπω να σου έρχεται το φαγητό στο κεφάλι..δημήτρη μου δημήτρη μου μην της λες τέτοια…της το έκλεισες το σπίτι της…

Ρούσσος-χατζητέτοιος:χατζημπούκλα ένα σου λέω:<παίζεις με την φλόγα εγώ στο’πα πως το τέλος θα καείς….>και θα το φας το κεφαλάκι σου με την ωραία σου(λέμε τώρα)μπουκλίτσα…

Ηλίας-νικόλας:
πωπω…ρε λιάκουρα…σταμάτα πια με αυτόν τον γιο σου…<έχει στειλώσει τα πόδια κάτω>…ναι…αν δεν του πάρεις γλειφιτζούρι δεν ξεκουβαλάει ο μάνος……. lol!λες και είναι 5χρονο ο μάνος του συμπεριφέρεται….

Νταίζη-λουκάς:
ούτε εμείς το φανταζόμασταν το κακό αυτό…τον γάμο…αλλά να που μας ήρθε...<δεν ήξερα ότι είσαι τόσο προληπτικός….>slap…κοπελιά είσαι στόκος;;;

Μπέλλος-νόρα:συνεχίζει να μην μου αρέσει που η νόρα εκμεταλλεύεται το δημήτρη….<η μητέρα σου τι έχει βάλει στο μάτι και θέλει βενζινοκίνητο αλισοπρίονο;;>…<τον πατέρα μου>gelio…θεικό…

Αντροπαρέα:μάνος-λουκάς-νικόλας…τα έσπασαν απλά… : respect :…ο δημήτρης στον κόσμο του…βρε μπέλλο…από που κατάλαβες ότι η νόρα είναι φωτιά και λαύρα;;;από το φιλί στο μάγουλο;;;ελά χριστέ και παναγία μου…

Μπέλλος:τα κορίτσια γιατί μαζεύτηκαν στη νόρα και όχι στη νταίζη;;;
Λουκάς:για να την ξενυχτήσουν…. xaxa

Ο λουκάς να μιλάει για τη νόρα και ο μπέλλος στο ταξίδι μαζί με τη δάφνη…συνταξιδιώτες….μάνος:τώρα εσύ είσαι επιχειρηματίας…δυνατό μυαλό ε;;;>αχαχαχα….δεν μπορώώώ σήμερα…

Γυναικοπαρέα:πάλι έτρωγε αυτή η εύα;;;;πωπω…δεν αντέχω άλλο…η νόρα στα πατώματα…ξεκίνησε και η μελίτα με τα παράθυρα…επιτέλους άνοιξε και η εύα το στόμα της…εκτός από το να φάει και άναψε φωτιές…
Να και το δάκρυ κορόμηλο….με το γράμμα…

Χρήστος-νταίζη:<σου βάζω δύσκολα και ας παίζω με τα νεύρα σου,τον χαρακτήρα μου τον φτιάξανε τα έργα σου>…αν και η νταίζη γεννήθηκε έτσι…δεν χρειαζόταν προσπάθεια να εξελιχθεί σε ερπετό…οχιά για την ακρίβεια…
έπεσε και το παραδοσιακό φιλί…να δείτε που θα αποτελεί παράδοση μετά από αυτή τη σειρά πριν το γάμο οι νιόπαντροι θα φιλιούνται με τους πρώην….

Πέτρος-αμαλία:ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΙΙΙΙΙΙΙΙ…..: respect :

Μελίτα-στέφανος:αχ…τι τέλεια σκηνή…
στέφανος:<σε σκέφτομαι>
μελίτα:<είμαι στο απέναντι παράθυρο….και σε αγαπάω> Snif

καρτάλω-στέφανος:καλά η εύα όταν σταματήσει να τρώει και θυμηθεί να σκεφτεί τα λέμε τότε…
τι να κάνουμε μαντάμ;;;η σκέψη δεν έχει διακόπτη…να την σταματήσουμε όποτε θέλουμε…και εγώ θέλω να σταματήσω να σκέφτομαι τι στρίγγλα είσαι αλλά δεν μπορώ….

Δάφνη-λουκάς:πολύ ωραία σκηνή…

Εύα-στέφανος:ωωωω…και τι έκπληξη…στην τραπεζαρία…δεν το πιστεύω…

Μελίτα-αμαλία:ένα δίκιο το είχε η αμαλία…αλλά εμένα δεν με πείραξε αυτή τη φορά που πήγε στο στέφανο η μελίτα…αλλά μελιτάκι μη σε ρίχνει ο στεφάν…πρέπει να περάσει πολλά ακόμα…έτσι όπως τα έχει κάνει....

Νόρα-λουκάς:φιλί…φιλί…όλοι φιλιούνται…εσείς γιατί όχι;;;;δεν είναι δίκαιο…

Πολύ καλό το επεισόδιο σήμερα…είχε απίστευτες ατάκες….

Οτι κ να πω για το σχολιασμο σου θα ειναι ειλικρινα πολυ λιγο!Απλα να πω οτι δεν παιζεσαι,κεντησες Αναστασια,κεντησες... : respect : : respect :

ευχαριστώ πάρα πολύ lydia μου...χαίρομαι που συμφωνούμε...


και εγω...και εγω συμφωνω..το σημερινο επεισοδιο ηταν απο τα καλυτερα εδω και καιρο...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Φεβ 26, 2010 12:52 am

όντως σήμερα το επεισόδιο ήταν το κάτι άλλο...η μία ατάκα διαδεχόταν την άλλη...έριξα ένα γέλιο...πέθανα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από soso Παρ Φεβ 26, 2010 1:27 am

annaki έγραψε:Μια απ' τα ίδια κι εγώ, αλλά ας τα γράψω να γίνουμε πολλοί, σε περίπτωση που διαβάζουν οι ιθύνοντες, να ξέρουν τί θέλουμε να βλέπουμε.

Κοντολογίς:

Όλο το επεισόδιο το παίρνει η αντροπαρέα gelio κι όσο σιχτιρίζω για τις κουλαμάρες, άλλο τόσο οφείλω να συγχαρώ για ένα απ' τα ισχυρότερα θέλγητρα της σειράς: το χιούμορ!

Ζεύγος Ρούσσου για άλλη μια φορά άπαιχτο! : respect :

Τί άρες-μάρες κουκουνάρες έλεγε ο Μάνος στο Νικόλα πάλι; Χριστό δε κατάλαβα! Confused? Μετά απ' αυτό λέει θα γίνει άλλος άνθρωπος! Μα πώς προσπαθεί ν' αλλάξει χαρακτήρα, με ομοιοπαθητική; Αφού ό,τι έκανε κάνει! Ήθελα να 'ξερα ποιον συμβουλεύεται και τα ξεσηκώνει αυτά! Εγώ επαναλαμβάνω δεν έχω πρόβλημα με την ιδιοσυγκρασία του, αλλά αφού λύσσαξε, μήπως - αντί για χαρακτήρα - ν' αλλάξει ψυχαναλυτή καλύτερα;! Δε ξέρω αν είμαι η μόνη, αλλά σήμερα μου 'ρθε στο νου ατάκα Λογοθετίδη: ''Δε κατάλαβα τίποτα απ' όσα είπε, αλλά καταπώς χτυπιόταν, τον έπνιγε το δίκιο τον άνθρωπο!'' Μπας και προσπαθούσε να μας περάσει κάνα μήνυμα, ή απλά να το προσπεράσουμε και αυτό ως ακόμα έναν ασυνάρτητο διάλογο;;; 😕

Η μις παρκετίνη, μόλις άκουσε 'παράθυρο άνοιξε', έγινε Κεντέρης! Ξέχασε και παιδί και μάνα και φίλες κι αδέρφια μου αλήτες πουλιά κι έσπευσε να γυαλίσει και κάνα άλλο παρκέ σούρνοντας! Έλα όμως που η μουγκή προνόησε και το έντυσε όλο πέτρα! Γύρνα στο δικό σου Μελιτάκι που είναι κι ολόκληρο μέγαρο! Ως το ξημέρωμα θα τη βγάλεις μια γύρα, κι αύριο έχει ο Θεός..!

Με τελευταία σκηνή κόπηκα! Heart1 Όμως - παρά την τομάτα που έφαγα σπίτι μου συν αυτήν που θα φάω διαδικτυακά - παίρνω αμπάριζα και λέω: ΔΕ ΘΕΛΩ ΦΙΛΙ ΤΩΡΑ
Ε όχι ρε παιδιά να γίνει και παραλληλισμός με το φτηνό (καίτοι πολύ πετυχημένο σκηνοθετικά) φιλί του ξόανου στο Χρηστάρα! Αφού θα γίνει που θα γίνει, ας γίνει σωστά! Κι αυτά τα παραμονιάτικα γλωσσόφιλα νισάφι πια! Κανείς δεν πάει πλέον σε στριπτιζάδικα για μπάτσελορ; Άμα τα θέλουν όλοι στο πιάτο, πώς θα ζήσουν κι οι επαγγελματίες;

Πεθαίνω : respect :
Ο σχολιασμός σου ήταν απολαυστικός!

Υγ.Κάποιοι άνθρωποι φιλοι δεν γίνονται ποτέ..Δεν το χουν το ταλέντο!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 26, 2010 12:14 pm


Σειρά μου για σχολιασμό

Μπέλλος Νόρα Λουκάς γενικώς
Η Νόρα πια χρησιμοποιεί το Μπέλλο εν γνώσει της και δεν μου αρέσει καθόλου αλλά κι αυτός βρε παιδάκι μου μεγάλο μπάζο. Που πας ρε Καραμήτρο για γάμο με μισό φιλί στο μάγουλο; Και άντε την πέρασε σεμνή τη νύφη το δούλεμα αγόρι μου δεν το έπιασες; Θα τρελαθώ την τάιζε και στο στόμα. Καλά η επιλογή των δώρων για τα πεθερικά όλα τα λεφτά. Ο Λουκάς πάντως όταν τους αντίκρυσε στο γραφείο σε περιπτύξεις καθόλου δεν μου θύμισε γεράκο του μάπετ σόου. Εκείνη τη στιγμή μου φάνηκε σαν Γαλάτης που επαληθεύτηκαν οι φόβοι του και του ήρθε ο ουρανός στο κεφάλι.

Μπάρτσελορ γενικώς
Η αντροπαρέα πήρε τις εντυπώσεις και έφυγε. Όση ώρα τους έβλεπα κρατούσα την κοιλιά μου απ τα γέλια, αλλά αρχικά σκέφτηκα ότι ήταν μεγάλα γομάρια που κάλεσαν τον Μπέλλο και έξυναν πληγές στο Λουκά. Το συμπέρασμά μου όμως είναι οτι το έκαναν επίτηδες μήπως και ξυπνήσει ο Λουκάς και τρέξει να βουτήξει τη Νόρα πριν να ειναι αργά. Ατάκες και εκφράσεις απίστευτες, Μάνος και Νικόλας να έχουν το Λουκά στη μέση, και ο Μπέλλος αλλού γι αλλού.
Η γυναικοπαρέα σε άλλη φάση. Συγκινητικές σκηνές και φορτισμένες συναισθηματικά. Η Μελίτα δεν βρήκε κάπου αλλού να πει τον πόνο της και να ψαρέψει; Έλεος πια. Πάντως η Νόρα επέλεξε να διαβάσει το γράμμα όταν έμειναν οι τρείς τους. Η αγκαλίτσα των κοριτσιών τι γλυκειά.

Μελίτα γενικώς
Αυτό το κορίτσι ξεφτυλίζεται όλο και περισσότερο. Μέχρι και η Αμαλία της έβαλε πάγο. Δεν μπορώ να μην κάνω συγκρίσεις όταν βλέπω τέτοιες σκηνές. Αυτό που σκέφτηκα χθες ήταν οτι τελικά η Εύα κρύβει μεγάλη δύναμη μέσα της. Αυτό που τώρα βιώνει η Μελιτα με τη συμπαράσταση της μάνας της και της Νόρας, η Εύα το έζησε ολομόναχη σε έναν ξένο τόπο χωρίς κανέναν να της κρατάει το χέρι κι όμως ξέκοψε. Και ας μην ξεχνάμε οτι εκει μιλούσαμε για μια σχέση χρόνων όχι πέντε κρεβάτια.

Μάνος πίνακες γενικώς
Τελικά άρχισα να καταλαβαίνω τι γίνεται με το Μάνο. Όταν πήρε είδηση οτι ο Στέφανος τους έστηνε την παγίδα με τις κομπίνες κινήθηκε και βγήκε από πάνω. Συμβατό με το χαρακτήρα του Μάνου απόλυτα κι αν θέλετε έξυπνο. Τον κορόιδεψε στο δικό του παιχνίδι πήρε λοιπόν την ικανοποίηση που ζητούσε. Στη συνέχεια είπε στο Χατζημπούκλα να επιστρέψουν τους πίνακες, και μάλλον ξέρω το γιατί. Έχει προηγηθεί η επίσκεψη της Εύας στο γραφείο του, και όσο κι αν την ειρωνεύτηκε για τον άντρα της, πόνεσε που τον χαρακτήρισε χυδαίο και απατεώνα. Νομίζω οτι την ώρα που η Εύα έφυγε απ το γραφείο ο Μάνος πήρε την απόφαση να επιστρέψει τον πίνακα. Δεν ξέρω για ποιό λόγο τον πήγε στον Ηλία μάλλον όμως κάτι έχει σκεφτεί. Ο έτερος καπαδόκης όμως επιμένει οτι δεν επιστρέφει τίποτα οπότε σύντομα τον βλεπω Χατζηπτώμα (τέλειος ο χαρακτηρισμός της συμφορουμίτισας)

Λουκάς Δάφνη
Άφησα για το τέλος αυτή τη σκηνή, γιατί όσο γέλασα με τα αγόρια τόσο συγκινήθηκα με τα λόγια του Λουκά στη Δάφνη. ''Να λες στο παιδί οτι κάποτε υπήρξε μια παρέα που τη νύχτα των Λεοντιδών σήκωσε τα μάτια της στον ουρανό και φώναξε τα όνειρά της" Μέσα σε μια πρόταση έκλεισε όλη την ουσία αυτού που παρακολουθούμε ενάμισυ χρόνο τώρα.

Σε αναμονή του σημερινού επεισοδίου που προβλεπεται υπέροχο.....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 26, 2010 12:20 pm

Clarabelle νομιζω οτι θα καταντησω γραφικη αλλα ο σχολιασμος ηταν για αλλη μια φορα καταπληκτικος!!!!!! : respect :
Συμφωνω σε ολα! Agree Και αναμενω πως και πως το σημερινο!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Φεβ 26, 2010 12:25 pm

Δεν εχω να προσθεσω απολυτως τιποτα απλως εκλεγα απο τα γελια και απο τη συγκινηση περιμενω εναγωνιως συνεχεια Heart2 Πολυ καλο απο εμενα
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από Penny Παρ Φεβ 26, 2010 12:56 pm

evanna έγραψε:Παρα πολυ ωραιο το επεισοδιο και......
Λουκας-Νορα-Μπελλος....πολυ πλακα ειχε αυτη η σκηνη!Ο Μητσουλας στον κοσμο του,η Νορα να δουλευει το Λουκακο και εκεινος σε κατασταση εκτακτου αναγκης να τραβαει το χερι του Δημητρη για να μη πιανει το Νορακι! xaxa

Νταιζη γενικως...τη σκηνη με το Λουκα που ηθελε και φιλι τρομαρα της να μην τη σχολιασω καλυτερα! vomit Ομως η σκηνη με το Χρηστο μου αρεσε πολυ!Αυτα που του ελεγε βεβαια δεν τα πολυπιστεψα αλλα το φιλι ηταν τελειο!Φαινεται εχει ξεκινησει νεα παραδοση...πριν το γαμο νυφη και γαμπρος φιλιουνται με τους πρωην! lol!

Μπελλος-Νορα-Δωρα.....τρομερη φαση το σκηνικο!Τα ειχε παιξει ο Δημητρης οσο ακουγε για αργαλειους και αλυσσοπριονα,και δεν ειχε και αδικο!!! :lol: Μα ειναι δωρα αυτα!?????Χιχι!

Αγοροπαρεα......κυριολεκτικα εκλαιγα απο τα γελια!Η σκηνη ηταν κορυφαια! : respect : Οι ατακες του Μανου ειδικα καθως δουλευε το Λουκα ηταν απιθανες! gelio Και ο Μπελλος κλασσικα στον κοσμο της σοκοφρετας!Γενικα φοβερη σκηνη!

Κοριτσοπαρεα.....μες στη μαυριλα οι ερμες!Το Νορακι το λυπηθηκα μωρε! :( Επισης δεν θεωρω τυχαιο που μιλησε για το γραμμα στα κοριτσια αφου εφυγε η Μελιτα!Οπως και να το κανουμε δεν εχουν την ιδια σχεση!Η αγκαλια στο τελος υπεροχη!

Μελιτα γενικως....με το που ακουσε οτι και ο Στεφανος στα παραθυρα τη βγαζει πηρε ενα υφος.....και προκειμενου να τρεξει να τον βρει ξεχασε τον πονο της φιλη της και πηγε να βρει τον απολυτο!Και να πω οτι του 'πε και κατι ουσιαστικο,οχι τα ιδια,τα ιδια και τα ιδια! Sleep

Δαφνη-Λουκας....τι γλυκια σκηνουλα!Με συγκινησε ο ατιμος ο Λουκακος με αυτα που ελεγε! Snif

Και τελος Νορα-Λουκας.....αν και μιση,ΤΕΛΕΙΑ σκηνη!Τοσο συμβολικη η κινηση με το δαχτυλιδι!Και πραγματικα ηρθαν σε αποσταση αναπνοης,ελπιζω παντως να πεσει το φιλι!!! Heart2 Γενικα καταπληκτικη σκηνουλα!

Αυτα και τα καλυτερα ερχονται αυριο!Ανυπομονω!Λουκονορικοι προμηθευτειτε με πολλα χαρτομαντηλα...!!!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΣΟΥ .ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ .Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ.ΠΩ ΠΩ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ. Snif
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από hionati Παρ Φεβ 26, 2010 1:54 pm

να σχολιάσω και εγώ λίγογρήγορα...θα σταθώ σε 4 σκηνές που θεωρω τις καλύτερες του επεισοδίου...
1)αντροπαρέα γενικώς...ολες οι σκηνες καταπληκτικες...δενουν υπέροχα...και είναι απο τις σκήνες που μου αρέσει τρελά ο μπουγιουρης...τρελά όμως...σε κάτι τετοιες σκηνές τα ματια του πραγματικα μοιαζουν να γελανε...σε αντιθεση με τις δραματικες του σκηνες που μου φαινονται αδεια...
ενα παραπονο μονο....γιατι να λειπει ο αλεξανδρος απο την παρεα???ξερωοτι ο στεφανος σεναριακα δε θα μπορουσε να ειναι εκει...αλλα γιατι οχι..ο λουκας κουμπαρος του δεν ειναι..αμα διωξουν το μπελο προτεινω να παρει τη θεση του..
2)κοριτσοπαρεα γενικως...
γλυκια και ομορφη σκηνη αλλα σορυ κοριτσια...τα αγορια σας σας αφησαν πολυ πιο πισω...
και ενα ακομη σχολιακι για κατι που διαβασα...δε νομιζω οτι η μελιτα ψαρευε κανεναν...αυτη φταιει που η ευα ειπε για το στεφανο???τη ρωτησε μηπως την ευα πως περνανε με το στεφανο???οχι...η ευα αρχισε να τα λεει μονη της στο ασχετο...και παλι καλα...εκανε και κατι καλο αυτη η κοπελα...
3)σκηνη μελιτα-στεφανου....υπεροχοι,καταπληκτικοι,τελειοι...μολις την ειδα εμεινα καπως ετσι Wow Heart2
αυτοι οι δυο δενουν τοσο ακομη και αν δεν μιλανε...υπαρχει μεταξυ τους ενας ηλεκτρισμος....οι ματιες τους καθε φορα τα λενε ολα...και ενω ηταν απαιχτοι και οι δυο θα δωσω ενα μικρο συν στον αλεξανδρο γιατι παντα οταν δε μιλαει και παιζει μα τις υπεροχες ματαρες του ειναι απλα πιο υπεροχος απο ποτε...μια λεξη μονο=ε-κ-φ-ρ-α-σ-τ-ι-κ-ο-τ-η-τ-α.... Heart2 : respect :
4)σκηνη νορα-λουκα φιναλε... Heart2 δυστυχως θα μεινω με τη γλυκα και φιλι δε θα πεσει...αλλα και εδω τα ματια μιλησαν φιλοι και φιλες...μου θυμιζει το τραγουδι...<<εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος και εσυ μιλας για κατι πραγματα μικρα...>>
υπεροχη σκηνη...αυτοι οι δυο πραγματικα ταιριαζουν σε ενα μυθο που λεει οτι καποτε ο θεος εκοψε μια καρδια στη μεση και εδωσε μισο στον ανδρα και το αλλο μισο στη γυναικα...και απο τοτε καθε μιση καρδια ψαχνει να βρει το αλλο του μισο...και αυτοι οι δυο εχουν απο ενα μισο και αντι να το κανουν ολοκληρο καθονται ετσι...αδικια...αλλα οχι για πολυ...συντομα θα τους δουμε μαζι... Heart2 απο τα λατρεμενα ζευγαρια...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 311 - Ημερομηνία 25-02-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Φεβ 26, 2010 2:01 pm

hionati έγραψε:να σχολιάσω και εγώ λίγογρήγορα...θα σταθώ σε 4 σκηνές που θεωρω τις καλύτερες του επεισοδίου...
1)αντροπαρέα γενικώς...ολες οι σκηνες καταπληκτικες...δενουν υπέροχα...και είναι απο τις σκήνες που μου αρέσει τρελά ο μπουγιουρης...τρελά όμως...σε κάτι τετοιες σκηνές τα ματια του πραγματικα μοιαζουν να γελανε...σε αντιθεση με τις δραματικες του σκηνες που μου φαινονται αδεια...
ενα παραπονο μονο....γιατι να λειπει ο αλεξανδρος απο την παρεα???ξερωοτι ο στεφανος σεναριακα δε θα μπορουσε να ειναι εκει...αλλα γιατι οχι..ο λουκας κουμπαρος του δεν ειναι..αμα διωξουν το μπελο προτεινω να παρει τη θεση του..
2)κοριτσοπαρεα γενικως...
γλυκια και ομορφη σκηνη αλλα σορυ κοριτσια...τα αγορια σας σας αφησαν πολυ πιο πισω...
και ενα ακομη σχολιακι για κατι που διαβασα...δε νομιζω οτι η μελιτα ψαρευε κανεναν...αυτη φταιει που η ευα ειπε για το στεφανο???τη ρωτησε μηπως την ευα πως περνανε με το στεφανο???οχι...η ευα αρχισε να τα λεει μονη της στο ασχετο...και παλι καλα...εκανε και κατι καλο αυτη η κοπελα...
3)σκηνη μελιτα-στεφανου....υπεροχοι,καταπληκτικοι,τελειοι...μολις την ειδα εμεινα καπως ετσι Wow Heart2
αυτοι οι δυο δενουν τοσο ακομη και αν δεν μιλανε...υπαρχει μεταξυ τους ενας ηλεκτρισμος....οι ματιες τους καθε φορα τα λενε ολα...και ενω ηταν απαιχτοι και οι δυο θα δωσω ενα μικρο συν στον αλεξανδρο γιατι παντα οταν δε μιλαει και παιζει μα τις υπεροχες ματαρες του ειναι απλα πιο υπεροχος απο ποτε...μια λεξη μονο=ε-κ-φ-ρ-α-σ-τ-ι-κ-ο-τ-η-τ-α.... Heart2 : respect :
4)σκηνη νορα-λουκα φιναλε... Heart2 δυστυχως θα μεινω με τη γλυκα και φιλι δε θα πεσει...αλλα και εδω τα ματια μιλησαν φιλοι και φιλες...μου θυμιζει το τραγουδι...<<εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος και εσυ μιλας για κατι πραγματα μικρα...>>
υπεροχη σκηνη...αυτοι οι δυο πραγματικα ταιριαζουν σε ενα μυθο που λεει οτι καποτε ο θεος εκοψε μια καρδια στη μεση και εδωσε μισο στον ανδρα και το αλλο μισο στη γυναικα...και απο τοτε καθε μιση καρδια ψαχνει να βρει το αλλο του μισο...και αυτοι οι δυο εχουν απο ενα μισο και αντι να το κανουν ολοκληρο καθονται ετσι...αδικια...αλλα οχι για πολυ...συντομα θα τους δουμε μαζι... Heart2 απο τα λατρεμενα ζευγαρια...


συμφωνώ hionati μου σε όόόλα... Agree
η ανδροπαρέα χτες και η σκηνή στέφανου μελίτας για μένα ήταν οι αγαπημένες μου από το χθεσινό.... Love
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης