Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δημήτρης Μπέλλος

+56
Rafaella+Manos=EdemReee.G
ioannaa
feno0z
nora_oscar
fay66
mariannitaki
maria_sab
vs116117
pasxalitsa
k@terinio-loukonoraki
MARIANNALEX
brunakos
eeleni83
sofaki2010
loukitsa
anneliz_333
Candy Candy
Evalia
maria*
dikigoros tou diavolou
edem32
Foulitsa
nat
pet
edem4ever
Katrin
rachel
Ezantakou
Mary
evitaemi
elena-7-
elenaph33
nikidanis
glgs
$ofi@ loukakos + nora
xara
KatsaroYpotheto
lana
loukasnora
νοριτσα
FieryRed
filitsa
Despinaki
almaresi
verile_mistika
ellileo
mina
zwi
Clarabelle
Καρ-Mik
anna_loukonoriki4ever!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
jim7
Pennaki.......!!
anastasia20
evanna
60 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Σαβ Φεβ 27, 2010 9:19 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:δηλαδη ρε παιδια τι μπορει να εχει ο στεφανος εναντιον της νορας???
αν το σκεφτουμε σφαρικα:
ο στεφανος αγαπαει την ευα
η ευα αγαπαει τη νορα
αρα και ο στεφανος συμπαθει τη νορα!γιατι να θελει να την βλαψει και χρησιμοποιει τον μπελλο ως μεσον???

ο Στεφανος με τον Χρηστο την παρεα θελουν να διλαυσουν ..... και στην αναγκη μπορει να μην το εκανε καν ο Στεφανος αλλα ο χρηστος με την συνεργασια της "μουγγη" αλλωστε αν καποια θελει να εκδικηθει πολυ αυτη δεν ειναι αλλη απ την Αντιγονη κανω λαθος?
κανένα λάθος βαλεντίνα μου! ακριβώς αυτό λέω κι εγώ
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 9:20 pm

anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
jim7 έγραψε:Για θυμηθήτε αυτό.
Περιοδικό ΛΟΙΠΟΝ στις 12/11/2009
"...Όμως, δεν είναι μόνο το φιλί του Ιούδα! Ένας νέος έρωτας έρχεται να τινάξει την «Εδέμ» στον… αέρα, αφού είναι κι αυτός «δάκτυλος» του Στέφανου. Το μυστηριώδες πρώην αφεντικό του Μάνου, ο Δημήτρης Μπέλλος, τον οποίο υποδύεται ο Στέλιος Καλαθάς, επανέρχεται δυναμικά και διεκδικεί τη Νόρα, η οποία ενδίδει. Μόνο που πίσω και από αυτόν τον έρωτα κρύβεται η προδοσία και στόχος είναι να αποκαλυφθούν οι ένοχοι αλλά και να διαλυθεί η παρέα της Φεγγαρόπετρας!..."

και να μια ακομη αποδειξη .......πιστευω συντομα θα δουμε τι κρύβει κι αυτος.....
γιατι τοση υπομονη ποια γαιδουρινη ....... βεβαια δεν ξερω ποιος κρυβεται πισω απο αυτο ο Στεφανος? ή καποιος αλλο? γιατι εμενα ο Στεφανος δεν μου κανει και τοσο ενταξει ειχε πει πως καποια στιγμη θα "εκδικηθει'" τον Μπελλο αλλα δεν νομιζω να εμπλεκεται σε αυτο εγω πιστευω πως καποιος αλλο ειναι .....αλλα ποιος? Rolling Eyes
μήπως η Καρτάλω??? ή καμια νέα απειλή??? αλλα΄αν θυμάμαι καλ΄ατο αρχικό σχέδιο τους ήταν να χτυπήσουν την παρέα από μέσα

ναι αλλα ο στεφανος εκανε πισω .......... και γιατι ηθελαν να χτυπησουν την παρεα ?
επειδή ανήκει εκεί ο μάνος και αυτοί είναι που τον βοηθούν και που τον βοηθούσαν ίσως??? για να το μάθει μετά η παρέα και να τον αποκόψουν τελείως?? θυμάσαι τη σχετική συζήτηση καρτάλη-χρήστου?? είχαν πει ότι αν η παρέα είναι εννωμένη δεν θα κατάφερναν τίποτα! έπρεπε πρώτα να τους διαλύσουν

ισως πολλυ σωστα αλλα μην ξεχναμε πως ο Στεφανος εκανε πισω πολλες φορες ...λογω ευας / Μελιτας κλπ αν λοιπον εδω εκανε πισω αλλα ο χρηστος με την Αντιγονη τα εκαναν ξανα πλακακια πισω απ το στεφανο?
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από zwi Σαβ Φεβ 27, 2010 10:27 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
jim7 έγραψε:Για θυμηθήτε αυτό.
Περιοδικό ΛΟΙΠΟΝ στις 12/11/2009
"...Όμως, δεν είναι μόνο το φιλί του Ιούδα! Ένας νέος έρωτας έρχεται να τινάξει την «Εδέμ» στον… αέρα, αφού είναι κι αυτός «δάκτυλος» του Στέφανου. Το μυστηριώδες πρώην αφεντικό του Μάνου, ο Δημήτρης Μπέλλος, τον οποίο υποδύεται ο Στέλιος Καλαθάς, επανέρχεται δυναμικά και διεκδικεί τη Νόρα, η οποία ενδίδει. Μόνο που πίσω και από αυτόν τον έρωτα κρύβεται η προδοσία και στόχος είναι να αποκαλυφθούν οι ένοχοι αλλά και να διαλυθεί η παρέα της Φεγγαρόπετρας!..."

και να μια ακομη αποδειξη .......πιστευω συντομα θα δουμε τι κρύβει κι αυτος.....
γιατι τοση υπομονη ποια γαιδουρινη ....... βεβαια δεν ξερω ποιος κρυβεται πισω απο αυτο ο Στεφανος? ή καποιος αλλο? γιατι εμενα ο Στεφανος δεν μου κανει και τοσο ενταξει ειχε πει πως καποια στιγμη θα "εκδικηθει'" τον Μπελλο αλλα δεν νομιζω να εμπλεκεται σε αυτο εγω πιστευω πως καποιος αλλο ειναι .....αλλα ποιος? Rolling Eyes
μήπως η Καρτάλω??? ή καμια νέα απειλή??? αλλα΄αν θυμάμαι καλ΄ατο αρχικό σχέδιο τους ήταν να χτυπήσουν την παρέα από μέσα

ναι αλλα ο στεφανος εκανε πισω .......... και γιατι ηθελαν να χτυπησουν την παρεα ?
επειδή ανήκει εκεί ο μάνος και αυτοί είναι που τον βοηθούν και που τον βοηθούσαν ίσως??? για να το μάθει μετά η παρέα και να τον αποκόψουν τελείως?? θυμάσαι τη σχετική συζήτηση καρτάλη-χρήστου?? είχαν πει ότι αν η παρέα είναι εννωμένη δεν θα κατάφερναν τίποτα! έπρεπε πρώτα να τους διαλύσουν

ισως πολλυ σωστα αλλα μην ξεχναμε πως ο Στεφανος εκανε πισω πολλες φορες ...λογω ευας / Μελιτας κλπ αν λοιπον εδω εκανε πισω αλλα ο χρηστος με την Αντιγονη τα εκαναν ξανα πλακακια πισω απ το στεφανο?
μπορεί ο Στέφανος να μην θέλει τώρα να διαλύσει την παρέα αλλά η <<μουγγή>>δεν ξέρουμε τι θέλει.....και έτσι μέσου του Δημήτρη εκπληρώνει τα σχέδια που έχει.....
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από mina Σαβ Φεβ 27, 2010 10:59 pm

Πολύ πιθανά τα σενάριά σας κορίτσια!!!
Ο Δημήτρης στην αρχή φάνηκε ότι ερωτεύτηκε τη Νόρα κι έτσι πρόδωσε το Στέφανο στο Μάνο! Ομως όλα όσα ακολούθησαν είναι κάτι περισσότερο από γελοία. Τρώει τις χυλόπιτες ουρά, ακούει τους καβγάδες ζήλειας Λουκά-Νόρας, έχει καταντήσει βλάκας και δεν αντιδρά! Τόσο καλός ή τόσο αφελής είναι πια??? Δε νομίζω. Κάποιο λάκκο έχει η φάβα! Πιστεύω (και ειδικά μετά από το δημοσίευμα που μας έδειξε ο jim7) ότι είναι βαλτός (πιθανώς από την Αντιγόνη) ή θα ξυπνήσει και θα δημιουργήσει αργότερα προβλήματα στους Νόρα-Λουκά!!! Ιδωμεν λοιπόν!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ellileo Σαβ Φεβ 27, 2010 11:09 pm

λοιπον στην σειρα υπαρχουν οι ξεκαθαροι χαρακτηρες και οι υποπτοι χαρακτηρες...
ο στεφανος στην αρχη ηταν υποπτος αλλα στην συνεχεια ξεκαθαρησε με την εκδικηση και ειδαμε ξεκαθαρα οτι σταματησε την εκδικηση , οτι τον κοροιδευε η μανα του και οτι αυτος ερωτευτηκε απροσμενα..το σεναριο μας δειχνει τις σκεψεις του...

γι αυτους που δεν μας δειχνει τις σκεψεις τους ειναι η αντιγονη που οπως θα δουμε και στην συνεχεια κρυβει πολλα και θα παρει και υποπτο τηλεφωνο, ο χρηστος που το παιζει φιλος του στεφανου και κανει βρωμοδουλιες πισω απο την πλατη του , η νταιζη και ο χατζηβασιλειου.

η αμαλια επισης ξερει πολλα και δεν μιλαει και ειναι μπλεγμενη με τον χατζηβασιλειου αλλα μαλλον ειναι το δολωμα του χατζηβασιλειου.

τωρα που το σκεφτομαι νομιζω οτι βρηκα την ακρη.!!!!!!

Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΗΞΕΡΕ ΤΑΧΑ ΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΝΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ.ΤΑΧΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΔΗΛΑΔΗ. ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΑΠΕΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ.ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΧΝΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΟΧΙ!!!ΜΕΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΠΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ.ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΠΙΣΩ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΛΥΣΕΙ ΑΥΤΟΣ.
ΑΡΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΤΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ.

ΚΡΥΦΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΚΕ ΠΛΕΚΤΑΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ. ΕΔΩ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕΓΜΕΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕ. ΑΡΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕΓΜΕΝΟΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΚΟΜΠΙΝΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ. Η ΝΤΑΙΖΗ ΤΩΡΑ Η ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΕΝ ΑΓΝΟΙΑ ΤΗΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΣΠΡΩΞΕ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΟ ΛΟΥΚΑ Η΄ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.

Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ ΠΡΟΣΩΠΟ. ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ Η ΠΟΥΘΕΝ Α ΑΛΛΟΥ. ΑΡΑ ΚΑΤΙ ΚΡΥΒΕΙ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ellileo στις Σαβ Φεβ 27, 2010 11:23 pm, 1 φορά
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Σαβ Φεβ 27, 2010 11:14 pm

μετά από τα όσα είδαμε τόσο καιρό ellileo δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά για κανέναν εκτός από νόρα-λουκά
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από verile_mistika Σαβ Φεβ 27, 2010 11:24 pm

Πρωτα θα συμφωνησω με ολες και ολους για τις αποψεις τους ! Να σας πω δεν ειχα ποτε κατσει να ασχοληθω με τον Μπελλο αλλα μετα απο αυτα που διαβασα Με βαλατε σε σκεψεις και ειναι ΟΝΤΩΣ περιεργο πως γινεται με ολο το συμπαθιο να ειναι τοσο χαλβας σαν να μην τρεχει τιποτα (_οπως ειπε και ο μανος σιγουρα εισαι επιτυχυμενος επιχιρηματιας_) δεν γινεται τοσο ευκολα να τα δεχεται ολα
ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΟΙ ΒΟΥΛΕΣ ΤΙΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ! αλλα δεν μαςτα λεει ο μητσαρασς ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ !
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 11:25 pm

παιδια ειναι ολα πολλη πιθανα σιγουρα δεν ειναι κανενας αθωος ο κ.Μπελλος αλλα δεν ξερουμε και ποσο βαθια χωμένος ειναι θα δειξει που ελπιζω να δειξει συντομα ..... γιατι αυτο το βλακας και αθωος κατάντησε αηδία ποια και δεν στεκει κιολας οσο ερωτευμενος κι αν ειναι εχει και μια αξιοπρεπεια οποτε κατι αλλο παιζεται εδω εγω το μονο που θελω αν οντως
κρυβει κατι θελω να δω την αντιδραση του Λουκα xaxa που μου έστελνε το Νόρακι στο πιατο .....του Μπελλου
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Σαβ Φεβ 27, 2010 11:28 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:παιδια ειναι ολα πολλη πιθανα σιγουρα δεν ειναι κανενας αθωος ο κ.Μπελλος αλλα δεν ξερουμε και ποσο βαθια χωμένος ειναι θα δειξει που ελπιζω να δειξει συντομα ..... γιατι αυτο το βλακας και αθωος κατάντησε αηδία ποια και δεν στεκει κιολας οσο ερωτευμενος κι αν ειναι εχει και μια αξιοπρεπεια οποτε κατι αλλο παιζεται εδω εγω το μονο που θελω αν οντως
κρυβει κατι θελω να δω την αντιδραση του Λουκα xaxa που μου έστελνε το Νόρακι στο πιατο .....του Μπελλου
θα του στρίψει έτσι και αποκαλυφθεί κάτι τέτοιο!!!!! δεν θα ξέρει από πού να φύγει door γιατι τέτοια επιμονή πιά... αλλά δεν συνεχίζω γιατί θα βγώ για άλλη μια φορά off topic Razz
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 11:29 pm

anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:παιδια ειναι ολα πολλη πιθανα σιγουρα δεν ειναι κανενας αθωος ο κ.Μπελλος αλλα δεν ξερουμε και ποσο βαθια χωμένος ειναι θα δειξει που ελπιζω να δειξει συντομα ..... γιατι αυτο το βλακας και αθωος κατάντησε αηδία ποια και δεν στεκει κιολας οσο ερωτευμενος κι αν ειναι εχει και μια αξιοπρεπεια οποτε κατι αλλο παιζεται εδω εγω το μονο που θελω αν οντως
κρυβει κατι θελω να δω την αντιδραση του Λουκα xaxa που μου έστελνε το Νόρακι στο πιατο .....του Μπελλου
θα του στρίψει έτσι και αποκαλυφθεί κάτι τέτοιο!!!!! δεν θα ξέρει από πού να φύγει door γιατι τέτοια επιμονή πιά... αλλά δεν συνεχίζω γιατί θα βγώ για άλλη μια φορά off topic Razz

μονο κανεναν ξυλο δεν θα πεσει? αν δεν ξερουν ας παρουν παραδειγμα απ τα σεναρια μου.....!
συγνωμη για το off
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ellileo Σαβ Φεβ 27, 2010 11:31 pm

πρεπει να υπαρχει κι αλλοσ εχθροσ εκτοσ απο την καρταλω!!!!! γιατι αυτη θελει να εκδικηθει μανο και πετρο.καποιος αλλος θελει να χτυπησει την παρεα τησ φεγγαροπετρας γενικα και χρησιμοποιει τον μπελλο.καποιος που δεν εχουμε δει μεχρι τωρα και μπορει να εμφανιστει στον γ' κυκλο.θα δουμε.
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Σαβ Φεβ 27, 2010 11:35 pm

ellileo έγραψε:πρεπει να υπαρχει κι αλλοσ εχθροσ εκτοσ απο την καρταλω!!!!! γιατι αυτη θελει να εκδικηθει μανο και πετρο.καποιος αλλος θελει να χτυπησει την παρεα τησ φεγγαροπετρας γενικα και χρησιμοποιει τον μπελλο.καποιος που δεν εχουμε δει μεχρι τωρα και μπορει να εμφανιστει στον γ' κυκλο.θα δουμε.
και θα το ξαναπώ... τίποτα δεν με εκπλήσει πλέον...
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από zwi Σαβ Φεβ 27, 2010 11:35 pm

ellileo έγραψε:πρεπει να υπαρχει κι αλλοσ εχθροσ εκτοσ απο την καρταλω!!!!! γιατι αυτη θελει να εκδικηθει μανο και πετρο.καποιος αλλος θελει να χτυπησει την παρεα τησ φεγγαροπετρας γενικα και χρησιμοποιει τον μπελλο.καποιος που δεν εχουμε δει μεχρι τωρα και μπορει να εμφανιστει στον γ' κυκλο.θα δουμε.
πλάκα θα έχει να αναστήσουν κανένα Φώτη.....
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 11:37 pm

zwi έγραψε:
ellileo έγραψε:πρεπει να υπαρχει κι αλλοσ εχθροσ εκτοσ απο την καρταλω!!!!! γιατι αυτη θελει να εκδικηθει μανο και πετρο.καποιος αλλος θελει να χτυπησει την παρεα τησ φεγγαροπετρας γενικα και χρησιμοποιει τον μπελλο.καποιος που δεν εχουμε δει μεχρι τωρα και μπορει να εμφανιστει στον γ' κυκλο.θα δουμε.
πλάκα θα έχει να αναστήσουν κανένα Φώτη.....

φωτη αποκλειεται καμια θεια του Στελιου ναι ναι ναι :twisted:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ellileo Σαβ Φεβ 27, 2010 11:38 pm

η μανα του φωτη που βοσκει;
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από zwi Σαβ Φεβ 27, 2010 11:39 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
zwi έγραψε:
ellileo έγραψε:πρεπει να υπαρχει κι αλλοσ εχθροσ εκτοσ απο την καρταλω!!!!! γιατι αυτη θελει να εκδικηθει μανο και πετρο.καποιος αλλος θελει να χτυπησει την παρεα τησ φεγγαροπετρας γενικα και χρησιμοποιει τον μπελλο.καποιος που δεν εχουμε δει μεχρι τωρα και μπορει να εμφανιστει στον γ' κυκλο.θα δουμε.
πλάκα θα έχει να αναστήσουν κανένα Φώτη.....

φωτη αποκλειεται καμια θεια του Στελιου ναι ναι ναι :twisted:
ή μπορεί να μας φέρουν από το πουθενά κανένα αδερφό του Στέλιου.....
τίποτα όμως δεν με εκπλήζει.....
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από zwi Σαβ Φεβ 27, 2010 11:40 pm

ellileo έγραψε:η μανα του φωτη που βοσκει;
μπορεί και αυτή.....
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ellileo Σαβ Φεβ 27, 2010 11:40 pm

μπορει αυτη να θελει να εκδικηθει για το παιδι της....
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ellileo Σαβ Φεβ 27, 2010 11:42 pm

καλα χαμοσ. ολοι θα παθουν πλακα με τις ανατροπες και μας θα μας φαινεται απολυτως φυσιολογικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Φεβ 27, 2010 11:49 pm

εγω ενα εχω να πω!!!αφου ολα σε αυτο το εργο γινονται βαση σχεδιου γιατι οχι και αυτο???γιατι οχι και ο μπελλος να μην ειναι ενα κακο παιδι???
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 11:49 pm

ο Στελιος παιδια δεν ειχε κανεναν αδελφο μονο μια Θεια που και εκεινη ουτε στην κηδεια δεν ηρθε ..... βασικα βγηκα off οποτε σταματαω
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 11:50 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:εγω ενα εχω να πω!!!αφου ολα σε αυτο το εργο γινονται βαση σχεδιου γιατι οχι και αυτο???γιατι οχι και ο μπελλος να μην ειναι ενα κακο παιδι???

γιατι ειναι πολυ κουλο ολο αυτο Pennaki ειναι επιχειρηματιας ο ανθρωπος...... δεν ειναι ενα απλο παιδι.... ουτε και κανενας αθωος
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από zwi Σαβ Φεβ 27, 2010 11:51 pm

εγώ πάντως πιστεύω πως κάτι κρύβει.........
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Φεβ 27, 2010 11:53 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:εγω ενα εχω να πω!!!αφου ολα σε αυτο το εργο γινονται βαση σχεδιου γιατι οχι και αυτο???γιατι οχι και ο μπελλος να μην ειναι ενα κακο παιδι???

γιατι ειναι πολυ κουλο ολο αυτο Pennaki ειναι επιχειρηματιας ο ανθρωπος...... δεν ειναι ενα απλο παιδι.... ουτε και κανενας αθωος
αυτο ακριβως λεω βαλεντινα!!!!ειπα γιατι οχι και ο μπελλος να μην ειναι ενα κακο παιδι???ρητορικα!και κοιτα οσοι ειναι επιχειρηματιες δεν σημαινει οτι ειναι και δολοφονοι!!οι πλειοψηφια ναι αλλα οχι και ολοι!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 2 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 11:56 pm

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:εγω ενα εχω να πω!!!αφου ολα σε αυτο το εργο γινονται βαση σχεδιου γιατι οχι και αυτο???γιατι οχι και ο μπελλος να μην ειναι ενα κακο παιδι???

γιατι ειναι πολυ κουλο ολο αυτο Pennaki ειναι επιχειρηματιας ο ανθρωπος...... δεν ειναι ενα απλο παιδι.... ουτε και κανενας αθωος
αυτο ακριβως λεω βαλεντινα!!!!ειπα γιατι οχι και ο μπελλος να μην ειναι ενα κακο παιδι???ρητορικα!και κοιτα οσοι ειναι επιχειρηματιες δεν σημαινει οτι ειναι και δολοφονοι!!οι πλειοψηφια ναι αλλα οχι και ολοι!

α συγνωμη δεν προσεξα το μην ...... !
δεν εννουσα αυτο δεν ειπα οτι ειπιχειρηματιας = δολοφονοι απλα ειπα οτι επιχειρηματιας και καλο παιδι δεν παει .... για να φτασει καποιος εκει που εφτασε ο Δημητρης και να εχει τα λεφτα κατι εκανε αν θυμαμε καλα που τον ρωτησε ο Μανος γιατι το εκανε αυτος ειπε για το χρημα .....αρα για το χρημα κανει πολλα.......
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης