Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Δημήτρης Μπέλλος

+56
Rafaella+Manos=EdemReee.G
ioannaa
feno0z
nora_oscar
fay66
mariannitaki
maria_sab
vs116117
pasxalitsa
k@terinio-loukonoraki
MARIANNALEX
brunakos
eeleni83
sofaki2010
loukitsa
anneliz_333
Candy Candy
Evalia
maria*
dikigoros tou diavolou
edem32
Foulitsa
nat
pet
edem4ever
Katrin
rachel
Ezantakou
Mary
evitaemi
elena-7-
elenaph33
nikidanis
glgs
$ofi@ loukakos + nora
xara
KatsaroYpotheto
lana
loukasnora
νοριτσα
FieryRed
filitsa
Despinaki
almaresi
verile_mistika
ellileo
mina
zwi
Clarabelle
Καρ-Mik
anna_loukonoriki4ever!!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
jim7
Pennaki.......!!
anastasia20
evanna
60 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Φεβ 27, 2010 11:57 pm

Το κακό της υπόθεσης είναι οτι θα μπορεί να βασίσει την όποια αντίδραση του, στο γεγονός οτι η Νόρα , με τον αρραβώνα, τον χρησιμοποίησε...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Φεβ 27, 2010 11:58 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:εγω ενα εχω να πω!!!αφου ολα σε αυτο το εργο γινονται βαση σχεδιου γιατι οχι και αυτο???γιατι οχι και ο μπελλος να μην ειναι ενα κακο παιδι???

γιατι ειναι πολυ κουλο ολο αυτο Pennaki ειναι επιχειρηματιας ο ανθρωπος...... δεν ειναι ενα απλο παιδι.... ουτε και κανενας αθωος
αυτο ακριβως λεω βαλεντινα!!!!ειπα γιατι οχι και ο μπελλος να μην ειναι ενα κακο παιδι???ρητορικα!και κοιτα οσοι ειναι επιχειρηματιες δεν σημαινει οτι ειναι και δολοφονοι!!οι πλειοψηφια ναι αλλα οχι και ολοι!

α συγνωμη δεν προσεξα το μην ...... !
δεν εννουσα αυτο δεν ειπα οτι ειπιχειρηματιας = δολοφονοι απλα ειπα οτι επιχειρηματιας και καλο παιδι δεν παει .... για να φτασει καποιος εκει που εφτασε ο Δημητρης και να εχει τα λεφτα κατι εκανε αν θυμαμε καλα που τον ρωτησε ο Μανος γιατι το εκανε αυτος ειπε για το χρημα .....αρα για το χρημα κανει πολλα.......
συμφωνω και μαλιστα ειχε πει στο μανο οτι εχει κανει αρκετουτσικα αλλα τη νορα την ερωτευτηκε και προσπαθει να αλλαξει!!!δεν ξερω αν ειναι αυτο που διχνει και δεν ξερω αν εχει συνεργαστει με καποιον που δεν περνα απο το μυαλο μας(πχ Νταιζη)αλλα παιζει πολυ καλα το ρολο του!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Φεβ 27, 2010 11:59 pm

Mik έγραψε:Το κακό της υπόθεσης είναι οτι θα μπορεί να βασίσει την όποια αντίδραση του, στο γεγονός οτι η Νόρα , με τον αρραβώνα, τον χρησιμοποίησε...
και η νορα θα πει οτι τον αγαπησε και ηθελε να κανει μια νεα αρχη μαζι του...
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Σαβ Φεβ 27, 2010 11:59 pm

Mik έγραψε:Το κακό της υπόθεσης είναι οτι θα μπορεί να βασίσει την όποια αντίδραση του, στο γεγονός οτι η Νόρα , με τον αρραβώνα, τον χρησιμοποίησε...

ναι εχει αλωθεί ο κυριος οποτε κανεναν προβλημα..... και αντε μετα να ξεκουμπιστεί ......
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Κυρ Φεβ 28, 2010 12:02 am

Pennaki_loukanoriki έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
Pennaki_loukanoriki έγραψε:εγω ενα εχω να πω!!!αφου ολα σε αυτο το εργο γινονται βαση σχεδιου γιατι οχι και αυτο???γιατι οχι και ο μπελλος να μην ειναι ενα κακο παιδι???

γιατι ειναι πολυ κουλο ολο αυτο Pennaki ειναι επιχειρηματιας ο ανθρωπος...... δεν ειναι ενα απλο παιδι.... ουτε και κανενας αθωος
αυτο ακριβως λεω βαλεντινα!!!!ειπα γιατι οχι και ο μπελλος να μην ειναι ενα κακο παιδι???ρητορικα!και κοιτα οσοι ειναι επιχειρηματιες δεν σημαινει οτι ειναι και δολοφονοι!!οι πλειοψηφια ναι αλλα οχι και ολοι!

α συγνωμη δεν προσεξα το μην ...... !
δεν εννουσα αυτο δεν ειπα οτι ειπιχειρηματιας = δολοφονοι απλα ειπα οτι επιχειρηματιας και καλο παιδι δεν παει .... για να φτασει καποιος εκει που εφτασε ο Δημητρης και να εχει τα λεφτα κατι εκανε αν θυμαμε καλα που τον ρωτησε ο Μανος γιατι το εκανε αυτος ειπε για το χρημα .....αρα για το χρημα κανει πολλα.......
συμφωνω και μαλιστα ειχε πει στο μανο οτι εχει κανει αρκετουτσικα αλλα τη νορα την ερωτευτηκε και προσπαθει να αλλαξει!!!δεν ξερω αν ειναι αυτο που διχνει και δεν ξερω αν εχει συνεργαστει με καποιον που δεν περνα απο το μυαλο μας(πχ Νταιζη)αλλα παιζει πολυ καλα το ρολο του!!

με την Νταιζη το αποκλειω αυτη οτι κανει το κανει απο μονη της δεν χρειαζεται και τριτους ...... , παντως οτι κι αν γινει απο εδω και περα εμενα αυτος δεν μου καθεται καλα κατι γινεται κατι κρυβει
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Φεβ 28, 2010 12:03 am

ξερω εγω μωρε!!με την ακριτα τιποτε δεν ειναι δεδομενο και τιποτε δεν αποκλειεται!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από almaresi Κυρ Φεβ 28, 2010 1:10 am

Wow... τι συνωμοσιολογία είναι αυτή βραδιάτικα??? Ο Λιακόπουλος έχει ξεπεραστεί προ πολλού νομίζω... Πηγαίνετε για επίπεδο Dan Brown... και άνω...
Εγώ δεν έχω άποψη επί του θέματος, απλώς ποτέ δεν συμπάθησα το χαρακτήρα του Δημήτρη... Byyyyyyyeeeee
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Despinaki Κυρ Φεβ 28, 2010 1:13 am

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΚΡΥΒΕΙ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ...ΔΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ....
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Κυρ Φεβ 28, 2010 9:19 am

ακριβώς αυτό λέω κι εγώ κορίτσια! δεν γίνεται να είναι τόοοοσο στόκος και καλό παιδί! είναι κουφό το όλο θεματάκι!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Despinaki Κυρ Φεβ 28, 2010 10:16 am

ΜΑ ΝΑΙ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ,ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΝ ΤΟΣΗ ΧΑΜΗΛΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΚΡΥΒΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ....
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από filitsa Κυρ Φεβ 28, 2010 1:10 pm

εμενα ο μητσουλας απο την αρχη δεν μου καθοταν καλα αλλα για να δουμε κατι κρυβει αυτος δεν γινεται να ειναι ολα ροδινα με τη παρτη του
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από evanna Κυρ Φεβ 28, 2010 1:15 pm

Καλε τι ειστε εσεις?....Ποτε προλαβατε να γραψετε 7 σελιδες!!! Razz

Παντως και εγω θεωρω πως υπαρχει κατι που δεν γνωριζουμε,ειδικα μετα απο το δημοσιευμα που ποσταρε ο Jim7 το οποιο ουτε καν το θυμομουν!Ο Μπελλος μπορει να ερωτευτηκε αλλα δεν μπορει να ειναι τοσο αφελης-για να το θεσω κομψα-που να μην καταλαβαινει τι παιζεται γυρω του!!!Ειμαι σιγουρη πως ο ρολος του απο δω και περα θα δρομολογησει εξελιξεις!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από verile_mistika Κυρ Φεβ 28, 2010 1:28 pm

αχ !! αυτο το κοριτσι ολοι μουρλοι το ερωτευονται(εκτος λουκα) τι σκαρωνει αντε βρες τωρα περιμενω εξελιξεις γιατι αποκλειται επειχιρηματιας ανθρωπος να τα ανεχεται ολα τοσο ευκολα
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από FieryRed Κυρ Φεβ 28, 2010 4:11 pm

Despinaki έγραψε:ΜΑ ΝΑΙ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ,ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΝ ΤΟΣΗ ΧΑΜΗΛΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΚΡΥΒΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ....

Ακριβώς! Και το θυμάμαι το δημοσίευμα που πόσταρε ο jim7. Συν ότι τον Στέφανο τον βλέπω πολύ ατάραχο με αυτές τις εξελίξεις. Ενώ λέει ότι τον Λουκά τον ξεχωρίζει κλπ κλπ δεν τον βλέπω να ενδιαφέρεται για το τι συμβαίνει στη παρέα και ιδιαίτερα στον Λουκά είναι λες και ξέρει και αφήνει τα πράγματα να δρομολογηθούν.
Μέσω του Μπέλλου ο Μάνος πήρε τον όμιλο και σε πολύ κακή οικονομική κατάσταση ο Μπέλλος έβγαλε χρήμα σαν μεσολαβητής και ο Μάνος καταστρέφεται. Φαίνετε λοιπόν ότι «το απλανές βλέμμα της αγελάδας» γνωστός και ως Δημήτρης Μπέλλος είναι εργαλείο του Στέφανου…
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από νοριτσα Κυρ Φεβ 28, 2010 4:21 pm

FieryRed έγραψε:
Despinaki έγραψε:ΜΑ ΝΑΙ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ,ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΝ ΤΟΣΗ ΧΑΜΗΛΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΚΡΥΒΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ....

Ακριβώς! Και το θυμάμαι το δημοσίευμα που πόσταρε ο jim7. Συν ότι τον Στέφανο τον βλέπω πολύ ατάραχο με αυτές τις εξελίξεις. Ενώ λέει ότι τον Λουκά τον ξεχωρίζει κλπ κλπ δεν τον βλέπω να ενδιαφέρεται για το τι συμβαίνει στη παρέα και ιδιαίτερα στον Λουκά είναι λες και ξέρει και αφήνει τα πράγματα να δρομολογηθούν.
Μέσω του Μπέλλου ο Μάνος πήρε τον όμιλο και σε πολύ κακή οικονομική κατάσταση ο Μπέλλος έβγαλε χρήμα σαν μεσολαβητής και ο Μάνος καταστρέφεται. Φαίνετε λοιπόν ότι «το απλανές βλέμμα της αγελάδας» γνωστός και ως Δημήτρης Μπέλλος είναι εργαλείο του Στέφανου…
το εχω σκεφτει και γω απειρες φορες αυτο οντως δεν κολλαει να ειναι επιχειρηματιας και γνωστος μαλιστα και να μην καταλαβενει οτι κατι υπαρχει με νορα-λουκα!!!! δεν γινεται ρε παιδια σιγουρα κατι κρυβει απο πισω!! ενταξει δεν λεω την ερωτευτηκε την νορα αλλα ποτε προλαβε να την αγαπησει και μαλιστα να θελει και να την παντρευτει χωρις να εχουν δωσει εστω ενα φιλι!!!! πιστευω οτι σε καμια περιπτωση δεν ειναι αυτο που δειχνει!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από FieryRed Κυρ Φεβ 28, 2010 4:31 pm

νοριτσα έγραψε:
FieryRed έγραψε:
Despinaki έγραψε:ΜΑ ΝΑΙ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ,ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΝ ΤΟΣΗ ΧΑΜΗΛΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΚΡΥΒΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ....

Ακριβώς! Και το θυμάμαι το δημοσίευμα που πόσταρε ο jim7. Συν ότι τον Στέφανο τον βλέπω πολύ ατάραχο με αυτές τις εξελίξεις. Ενώ λέει ότι τον Λουκά τον ξεχωρίζει κλπ κλπ δεν τον βλέπω να ενδιαφέρεται για το τι συμβαίνει στη παρέα και ιδιαίτερα στον Λουκά είναι λες και ξέρει και αφήνει τα πράγματα να δρομολογηθούν.
Μέσω του Μπέλλου ο Μάνος πήρε τον όμιλο και σε πολύ κακή οικονομική κατάσταση ο Μπέλλος έβγαλε χρήμα σαν μεσολαβητής και ο Μάνος καταστρέφεται. Φαίνετε λοιπόν ότι «το απλανές βλέμμα της αγελάδας» γνωστός και ως Δημήτρης Μπέλλος είναι εργαλείο του Στέφανου…
το εχω σκεφτει και γω απειρες φορες αυτο οντως δεν κολλαει να ειναι επιχειρηματιας και γνωστος μαλιστα και να μην καταλαβενει οτι κατι υπαρχει με νορα-λουκα!!!! δεν γινεται ρε παιδια σιγουρα κατι κρυβει απο πισω!! ενταξει δεν λεω την ερωτευτηκε την νορα αλλα ποτε προλαβε να την αγαπησει και μαλιστα να θελει και να την παντρευτει χωρις να εχουν δωσει εστω ενα φιλι!!!! πιστευω οτι σε καμια περιπτωση δεν ειναι αυτο που δειχνει!!!!

Φαντάζεστε και η Νταίζη και ο Μπέλλος να είναι άνθρωποι του Στέφανου;;; Όσο ερωτευμένος και να είναι κάποιος αν δεν υπάρχει ανταπόκριση φεύγει εμ αυτός το έχει βάλει αμέτι μουχαμέτι μου να την «παρει» μακριά από το Λουκά. Η Νταίζη δεν ενδιαφέρεται καθόλου για τον Λουκά απλώς προσπαθεί να ξεφύγει από τη νύχτα.. Κάλλιστα και οι δύο θα μπορούσαν να έχουν χρηματιστεί από το Στέφανο για να τους απομακρύνουν από τη παρέα και σιγά σιγά η παρέα να εξασθενήσει και ο Μάνος να είναι πιο ευάλωτος. Τραβηγμένο μεν καθόλου αδύνατο δε!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Despinaki Κυρ Φεβ 28, 2010 4:34 pm

FieryRed έγραψε:
νοριτσα έγραψε:
FieryRed έγραψε:
Despinaki έγραψε:ΜΑ ΝΑΙ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ,ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΝ ΤΟΣΗ ΧΑΜΗΛΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ...ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΚΡΥΒΕΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΑΛΑΘΙ....

Ακριβώς! Και το θυμάμαι το δημοσίευμα που πόσταρε ο jim7. Συν ότι τον Στέφανο τον βλέπω πολύ ατάραχο με αυτές τις εξελίξεις. Ενώ λέει ότι τον Λουκά τον ξεχωρίζει κλπ κλπ δεν τον βλέπω να ενδιαφέρεται για το τι συμβαίνει στη παρέα και ιδιαίτερα στον Λουκά είναι λες και ξέρει και αφήνει τα πράγματα να δρομολογηθούν.
Μέσω του Μπέλλου ο Μάνος πήρε τον όμιλο και σε πολύ κακή οικονομική κατάσταση ο Μπέλλος έβγαλε χρήμα σαν μεσολαβητής και ο Μάνος καταστρέφεται. Φαίνετε λοιπόν ότι «το απλανές βλέμμα της αγελάδας» γνωστός και ως Δημήτρης Μπέλλος είναι εργαλείο του Στέφανου…
το εχω σκεφτει και γω απειρες φορες αυτο οντως δεν κολλαει να ειναι επιχειρηματιας και γνωστος μαλιστα και να μην καταλαβενει οτι κατι υπαρχει με νορα-λουκα!!!! δεν γινεται ρε παιδια σιγουρα κατι κρυβει απο πισω!! ενταξει δεν λεω την ερωτευτηκε την νορα αλλα ποτε προλαβε να την αγαπησει και μαλιστα να θελει και να την παντρευτει χωρις να εχουν δωσει εστω ενα φιλι!!!! πιστευω οτι σε καμια περιπτωση δεν ειναι αυτο που δειχνει!!!!

Φαντάζεστε και η Νταίζη και ο Μπέλλος να είναι άνθρωποι του Στέφανου;;; Όσο ερωτευμένος και να είναι κάποιος αν δεν υπάρχει ανταπόκριση φεύγει εμ αυτός το έχει βάλει αμέτι μουχαμέτι μου να την «παρει» μακριά από το Λουκά. Η Νταίζη δεν ενδιαφέρεται καθόλου για τον Λουκά απλώς προσπαθεί να ξεφύγει από τη νύχτα.. Κάλλιστα και οι δύο θα μπορούσαν να έχουν χρηματιστεί από το Στέφανο για να τους απομακρύνουν από τη παρέα και σιγά σιγά η παρέα να εξασθενήσει και ο Μάνος να είναι πιο ευάλωτος. Τραβηγμένο μεν καθόλου αδύνατο δε!

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΤΡΑΒΑΣ ΠΟΛΥ...ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΕΙΡΙΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ...ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΤΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΝ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ Γ ΑΥΤΟ...
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από FieryRed Κυρ Φεβ 28, 2010 4:37 pm

Despinaki έγραψε:

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΤΟ ΤΡΑΒΑΣ ΠΟΛΥ...ΔΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ Η ΝΤΑΙΖΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΕΙΡΙΟ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ...ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΤΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΝ ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ Γ ΑΥΤΟ...

Ειδικότις μου τα ακραία σενάρια! lol! Απλώς δεν πιστεύω τίποτα για αυτή τη γυναικά… Πραγματικά είναι ικανή για όλα.
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από evanna Κυρ Φεβ 28, 2010 4:50 pm

Εγω FieryRed συμφωνω μαζι σου!Ο Μπελλος αλλα και η Νταιζη ειναι πιθανο να ειναι βαλ'τοι απο το Στεφανο για να διασπασουν με τον τροπο τους την παρεα!
Εκτος απο το δημοσιευμα που αφηνει ξεκαθαρα να εννοηθει οτι ο Δημητρης δεν ειναι αυτος που δειχνει θυμαμαι μια χαρακτηριστικη φραση που ειχει πει ο Στεφανος στο Χρηστο αναφερομενος στην παρεα...''Το οχυρο θα πεσει μονο απο μεσα'' Ισως γι'αυτο ακριβως το λογο τους χρησιμοποιει!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Κυρ Φεβ 28, 2010 5:04 pm

συμφωνώ με enanna και παιδιά δεν νομίζω ο στέφανος... αλλά η Καρτάλω μάλιστα!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από evanna Κυρ Φεβ 28, 2010 5:07 pm

Ναι Αννα,ισως να ειναι και η Αντιγονη!Αυτη τη γυναικα πραγματικα την εχω ικανη για τα παντα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Despinaki Κυρ Φεβ 28, 2010 6:51 pm

ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΙΚΑΝΗ...ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΟΜΩΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΤ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΡΤΑΛΩ ΑΦΟΥ ΠΟΥΛΗΣΕ ΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ...???
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τρι Μαρ 02, 2010 3:07 pm

μιας και ειδα το επεισόδιο σήμερα μου φάνηκε καπως περίεργη η σταση του Μπελλου γιατι αρχικα εκανε παραπονα στην Νόρα δήθεν οτι τωρα ειναι κι αυτος στην ζωη της κι οτι δεν πρεπει να φροντίσει τον Λουκα κλπ εδειξε οτι βαρέθηκε/κουράστηκε με λιγα λογια άλλα για αλλη μια φορα δεν εκανε πισω δεν ξερω ισως μου να λεω και βλακειες τωρα αλλα οσο περνάει ο καιρος τοσο μου δειχνει οτι κουράστηκε αλλα για αλλη μια φορα δεν εκανε πισω αντιθετα το δέχτηκε γιατι? οσο κι αν την αγαπαει οπως λεει θα μπορούσε να φυγει νομιζω οτι σιγα σιγα αλλαζει ο κύριος..... Rolling Eyes
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μαρ 02, 2010 3:11 pm

Εγω παλι οσο περναει ο καιρος πειθομαι ολο και περισσοτερο οτι δεν ειναι και τοσο ερωτευμενος οσο λεει με την Νορα αλλα κατι αλλο παιζει απο πισω.Δεν μπορει να εξηγηθει αλλιως τοση επιμονη τη στιγμη που του το εχει πει οτι ειναι ερωτευμενη με αλλον.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημήτρης Μπέλλος - Σελίδα 3 Empty Απ: Δημήτρης Μπέλλος

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 02, 2010 3:12 pm

Θα θελα να ξερα, ο Μπέλλος δεν έχει άλλους φίλους?
Μέχρι και η Νταίζη έχει το τριτοδευτερο σαμπο.
Το οτι δεν δείχνουν και πολλα απο την προσωπική του ζωη, ούτε και αυτο μ'αρεσει...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης