Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

+33
KatsaroYpotheto
Foulitsa
Aggelaki
giouli_edem
Καρ-Mik
almaresi
soso
anastasia20
stefanos-melita
kikialex
mimi_loukas+nora
sousami7
jo8
anna90
margaret
$ofi@ loukakos + nora
eva-margarita
tinaki18
nansy
evanna
Ntinaki Agapaei Petraki
elenaph33
Izabella29
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
νοριτσα
annetaki
Dorina <3 Πέτρος
verile_mistika
Ntinaki1
elenitsa_loukonoraki
filitsa
loukitsa
Clarabelle
37 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_lcap55%Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_rcap 55% 
[ 41 ]
Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_lcap31%Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_rcap 31% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_rcap 9% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 74
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 04, 2010 6:25 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μαρ 04, 2010 8:02 pm

ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΙΩΣΑ!!!!!!!!Τι φιλια ήταν αυτά?????Παναγια μου!!!!Και τι υφος όταν τον φιλησε η οχιά gelio Τρομοκρατηθηκε στο τέλος ο καημενος με όλες αυτες τις ιστορίες :( Θέλω κι άλλοοοο ανυπομονω για το αυριανο επεισόδιο!Αν δεν ξεκολλησει πάλι ο Μπέλλος δεν ξερω και γω τι θα γινει!!!
ΤΕΛΕΙΟ ψηφιζω
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 04, 2010 8:04 pm


Εγώ μ αυτά που είδα σήμερα θα πηδηχτώ απ το παραθυρο
Πέρσυ για ότι συνέβαινε έφταιγε η Εύα
Φέτος αλλάξαμε ρεφραίν και για όλα φταίει ο Μάνος
Ο Πετρος εν τω μεταξύ που όσο να πεις λίγο παιδικό αίμα το έχει κι αυτός στα χεράκια του έγινε τιμητής των πάντων
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Μαρ 04, 2010 8:04 pm

loukitsa έγραψε:ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΙΩΣΑ!!!!!!!!Τι φιλια ήταν αυτά?????Παναγια μου!!!!Και τι υφος όταν τον φιλησε η οχιά gelio Τρομοκρατηθηκε στο τέλος ο καημενος με όλες αυτες τις ιστορίες :( Θέλω κι άλλοοοο ανυπομονω για το αυριανο επεισόδιο!Αν δεν ξεκολλησει πάλι ο Μπέλλος δεν ξερω και γω τι θα γινει!!!
ΤΕΛΕΙΟ ψηφιζω
αχχ και γω τι φιλια ηταν αυτα !!!!!!!θελουμε κι αλλο !!!!συμφωνω αριαδνη μου!!!!τελειοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! Love! Love! Love! Heart2
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Πεμ Μαρ 04, 2010 8:06 pm

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΙΛΙ!!!!!!ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΑΣ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ!!
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Μαρ 04, 2010 8:06 pm

Έπρεπε ο Λουκάς να κάνει ότι έχει αμνησία μπας και ακουστούν επιτέλους μερικές αλήθειες για αυτήν την (λέμε τώρα) παρέα! Σήμερα η Εύα αποφάσισε ότι ήταν βιασμός αυτό που έγινε με τον Μάνο τότε! Άντε να κατασταλλάξουμε όμως, γιατί στην υπόγα δεν ήταν βιασμός αλλά το ήθελε σαν τρελλή! Έτσι απάντησε στην ερώτηση της Μελ αν ήταν βιασμός αυτό... και την άλλη φορά είχε πει κάνοντας έρωτα με τον Μάνο " κάθε φορά σαν την πρώτη φορά"!!
Τεσπά! Τίποτα το ιδιαίτερο! Αυτός ο Χατζηβασιλείου με τα κασσετοφωνάκια καταγράφει τον Στέφανο και τον Μάνο. Δεν καταλαβαίνω αν είναι σε συνεργασία με την Αντιγόνη ο Χατζηβασιλείου, η Αντογόνη θέλει να στείλει τον γιο της στην φυλακή; Τι είναι αυτά μωρέ;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 04, 2010 8:07 pm

koipa έγραψε:ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΙΛΙ!!!!!!ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΑΣ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ!!


Σήμερα θα ανεβάσω το επεισόδιο για μια φίλη που το ζήτησε και θα ποστάρω το λινκ στα επεισόδια β κύκλου αλλά αργά πρώτα βιντεάκια
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Μαρ 04, 2010 8:08 pm

[b]δυο φιλια σε ενα επεισοδιοο !!! αχ δεν ειμαι καλαααα!! τελειοοοο!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Πεμ Μαρ 04, 2010 8:08 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΙΣΟΔΙΟ!!!! Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!! ΛΙΓΟ Η ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΛΘΟΝ ΤΟΥ ΕΠΕΣΕ ΒΑΡΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΣΕ ΟΛΟΥΣ........ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!
ΧΟΥΦΤΟΣΤΕΙΝ ΛΟΥΚΑ ΧΟΥΦΤΟΣΤΕΙΝ!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΦΙΛΙ!!!!!!!! runaround ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ: ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΑΠΛΙΚΤΙΚΗ!!!!! : respect :
ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΡΙΚΛΗΣ: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ!!! Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ ΠΩΣ ΚΑΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! Η ΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΕ ΑΓΓΙΞΕ.... ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΚΡΑ!!!!
ΜΑΝΟΣ: : respect : ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΤΤΑΚΕΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΟΥΝ!!!!! : respect :
ΜΠΕΛΛΟΣ:ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΚΑΝΕ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙ!!!!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από annetaki Πεμ Μαρ 04, 2010 8:12 pm

[b]αχχχχχχ τέλειο τέλειο τέλειο!!!!!!!!!! τι φιλιά ήταν αυτά λιώνω λέμε!!!!
annetaki
annetaki

Θηλυκό Τόπος : Στον δικό μου Πετρακικό κόσμο!!!
Ασχολίες : Καμμένη με τα μυστικά &amp;amp; τον Λουκάκο;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Πεμ Μαρ 04, 2010 8:12 pm

loukitsa έγραψε:ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΙΩΣΑ!!!!!!!!Τι φιλια ήταν αυτά?????Παναγια μου!!!!Και τι υφος όταν τον φιλησε η οχιά gelio Τρομοκρατηθηκε στο τέλος ο καημενος με όλες αυτες τις ιστορίες :( Θέλω κι άλλοοοο ανυπομονω για το αυριανο επεισόδιο!Αν δεν ξεκολλησει πάλι ο Μπέλλος δεν ξερω και γω τι θα γινει!!!
ΤΕΛΕΙΟ ψηφιζω
με καλυψες απολυτα αλλα εγω καταχαρηκα τις χυλοπιτες που εριχνε στη νταιζη!!!!!!!!!!!!!ολα τα λεφτα το επεισοδιο σημερα Love! Love! Love! gelio gelio : respect :
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Πεμ Μαρ 04, 2010 8:14 pm

Clarabelle έγραψε:
koipa έγραψε:ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΕΞΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΙΛΙ!!!!!!ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΑΣ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ!!


Σήμερα θα ανεβάσω το επεισόδιο για μια φίλη που το ζήτησε και θα ποστάρω το λινκ στα επεισόδια β κύκλου αλλά αργά πρώτα βιντεάκια


ευχαριστουμε clarabelle!!!!
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Πεμ Μαρ 04, 2010 8:16 pm

Ευχαριστω....για μενα απ τα καλυτερα επεισόδια των τελευταίων ημερων!
Καλα τα φιλια δεν το συζητω ..... Love! Love! Love!
παντως η Νόρα τον υποψιάστηκε για μια στιγμη ......!
Εν τω μεταξυ αν ο Μπελλος ξαναγυρίσει θα σφαχτούμε εμα το ειδε και μονος του.....αλλα ο Λουκακος κρυφή χαρα μεγαλη.....!
Ο Χατζηαποκοινος καλα τα οργανώνει ολα .... εχει αρχισει αν μου σπαει τα νευρα
ο Μανος για ολα φταει? ειπαμε ειναι που ειναι λαμόγιο αλλα σε ενα σημείο..
Η Νταιζη καλα κρατεί με τα ψέμματα ..... αλλα δεν πιάνουν Siga...
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Πεμ Μαρ 04, 2010 8:17 pm

verile_mistika έγραψε:[b]δυο φιλια σε ενα επεισοδιοο !!! αχ δεν ειμαι καλαααα!! τελειοοοο!!

νομιζω οτι ηταν τρια.το 1ο ηταν ενα ετσι στα χειλη.το 2ο ηταν που ειπε ο λουκας οτι κατι γινεται και το 3ο και καλυτερο ειναι εκει που τους πιανει ο μητσος.
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Μαρ 04, 2010 8:19 pm

Πολύ γελοίο το επεισοδιάκι!!!Κυρίως μου έμειναν:
1)Πως φαίνεται όμως ότι ο Μάνος δεν έχει αλλάξει στιγμή!!Μια χαζοϋποχώρηση έκανε γιατί δεν είχε άλλη λύση και το λέει παντού και συνεχώς!!!
2)Ο Ηλίας το έχω ξαναπεί πως μου την δίνει εντόνως??Που ξαφνικά η Εύα είναι και η δύναμη του γιόκα του!!!Και ας μην σχολιάσω πόσο στο ντούκου το πέρασαν όλοι ότι ο Μάνος τα είχε στημένα όλα,ακόμα και τον ξυλοδαρμό!! BadMood
3)Καλά στην συζήτηση Πέτρου-Αμαλίας-Μελίτας πέθανα με τις ατάκες "έκανε την υπέρβαση που επέστρεψε ένα πίνακα που ο ίδιος έκλεψε" και "μπράβο φωτεινέ παντογνώστη" gelio
4)Ο Χατζηγλίτσης και οσονούπω Χατζηπτώμας με το κασετοφωνάκι του έχει καθαρές απειλές από Μάνο και Στέφανο....όταν με το καλό θα τεζάρει θα πέσουν υποψίες παντού
5)Ο Μπέλλος πέστε μου λίγο αν πίστεψε έστω και στο ελάχιστο τις βλακείες περί προβλήματος που λύθηκε με το φιλί θα αυτοκτονήσω αφού τον σκοτώσω!Καλώς τους διαολόστειλε!!Και πολύ άργησε!!!
Και μ'αρέσει που λέει η Νόρα στο Λουκά να θυμηθούμε την δουλειά μας "ας κοιτάξουμε τον ποινικό κώδικα"...ναι έτσι θα θυμηθεί τα πάντα!!!
6)Ο Χατζηγλίτσης πρέπει να με πείθει πως κάποτε αγάπησε την Αμαλία???Για να ξέρω δηλαδή... cake
7)Θεικό γέλιο ο Λουκάς πάντως...τρελές ατάκες:
"αυτό το αχούρι το λέγαμε εδέμ?" χααχχαχαχαααχαχ πέθανα
-"εδώ συνέλαβα την μαρίλια" -"αστυνομικός είστε?"


Υ.Γ: Επιτέλους έγινε παραδοχή του βιασμού!!!! Palamakia
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από elenaph33 Πεμ Μαρ 04, 2010 8:21 pm

Πολυ καλο!! Δεν ειμαι σε θεση να πω πολλα σημερα!! Τελεια η αρχη στο σπιτι της Νορας. Μπραβο Λουκα, συνεχισε ετσι. Ας ξεκαθαρισουν μερικα πραγματα επιτελους. Μπελλο ξυπνα επιτελους και παρε δρομο!! Νταιζη κι εσυ το ιδιο! Ο Χατζητετοιος τι στο καλο ετοιμαζει με το κασετοφωνο?? Σκοπευει να σκηνοθετησει το θανατο του και να κατηγορηθουν Μανος - Στεφανος?? Δε βγαζω ακρη. Δε θα ασχοληθω μιας και ειμαι χαρουμενη με Νορα - Λουκα!!

elenaph33


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Πεμ Μαρ 04, 2010 8:26 pm

elenaph συμφωνο μαζι σου γιατι κι εγω ειμαι πολυ χαρουμενη με νορα-λουκα!!παρεπιπτοντως καλως ηρθες και καλα ποστ μιας και εχουμε το ιδιο ονομα!
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Μαρ 04, 2010 8:27 pm

τελειο μονο και μονο για τα καυτα φιλια της νορας και του λουκα
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 04, 2010 8:28 pm

Τ Ε Λ Ε Ι Ο το επεισοδιο!!!!!!
Παρεα(part 1)...απο χτες η συνεχεια στο σπιτι της Νορας ηταν απολαυστικη!!!!Οι ατακες του Λουκακου και σημερα κορυφαιες!!! gelio Και οι υπολοιποι να λενε τα δικα τους και να τσακωνονται!

Νταιζη γενικως....οχι που δεν θα προσπαθουσε να φερει με τα νερα της το Λουκακο η καρια!!!!Αλλα εκεινος καλα εκανε και της ειπε οτι δεν ενιωσε τιποτα!!!Ετσι,ετσι....να μαθει η παπια! :twisted:

Αμαλια-Πετρος....φοβεροι και οι δυο τους!!!Μες στην ειρωνια ο Ρουσσος και πολυ μου αρεσει!!!!! : respect :

Χατζηβασιλειου γενικως....γυρευοντας παει με την τακτικη που ακολουθει!Αλλα δεν με χαλαει καθολου που οσονουπω θα γινει Χατζηπτωμα γιατι πραγματικα δεν τον αντεχω! vomit

Νορα-Λουκας....ΥΠΕΡΟΧΗ σκηνη!!!!Ειδικα στο σημειο με τα φιλια ειχα λιωσει! Love! Ηθελα και αλλα!!!Και τσουπ εμφανιζεται ο Μητσουλας να μας κανει και σκηνη!!!!!Βρε αϊντε απο δω που θα βγεις και απο πανω!

Παρεα(part 2)....πολυ φαση στην αρχη στο ατελιε!Μετα ομως που πηγαν στο απουσιολογιο και αρχισαν να του λενε για βιασμους,δολοφονιες κλπ καλα εκανε και αντεδρασε ετσι για να τους ξυπνησει και να δουν ολοι επιτελους καταματα τα λαθη τους που δεν ειναι και λιγα!!!!!Θα πονεσουν σιγουρα με αυτες τις αναδρομες αλλα σιγουρα θα δεθουν περισσοτερο!

Οι υπολοιποι Sleep

Αυτα και απο δω και περα εχω την υπονοια οτι τα επεισοδιακια θα ειναι σουπερ! Palamakia
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από elenaph33 Πεμ Μαρ 04, 2010 8:31 pm

koipa έγραψε:elenaph συμφωνο μαζι σου γιατι κι εγω ειμαι πολυ χαρουμενη με νορα-λουκα!!παρεπιπτοντως καλως ηρθες και καλα ποστ μιας και εχουμε το ιδιο ονομα!

Ευχαριστω για το καλωσορισμα!! Καλως σας βρηκα!!

elenaph33


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από nansy Πεμ Μαρ 04, 2010 8:34 pm

Τελειο το σημερινο!!! Εκει που παρακαλουσαμε για ενα φιλι μας ηρθαν 4 απανωτα!!! Το ευχαριστηθηκα σημερα!!! Και οι αληθειες που ελεγε ο Λουκας στο τελος περι παρεας πολυ μου αρεσαν!! Αλλα λουκακο ειχατε και καλες στιγμες οι Φεγαροπετραιοι!! Ο Χατζημακαριτης πολυ ατακτουλης μας εχει βγει! Αντι να επιστρεψει κανα πινακα μπας και σωσει το τομαρι του παιζει με τα μαγνητοφωνακια!! Α και Μανο μου αμα ειναι καθε καλη πραξη που κανεις να μας την κοπανας καθε λιγο και λιγακι τοτε να μας λειπει το βυσσινο!!!

nansy

Θηλυκό Τόπος : Στον κοσμο μου!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Πεμ Μαρ 04, 2010 8:37 pm

ΑΧ ΤΙ ΤΕΛΙΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!Η ΝΟΡΑ ΚΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΥΠΟΨΙΑΖΕΤΑΙ !!!!!!!!!!Ο ΔΕ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΕ ΓΙΑ ΑΥΤΑ Π ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ !!!!!ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ ΧΩΣΤΟΥΣ ΤΑ ΛΟΥΚΑ!ΨΥΦΙΣΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΝΟΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΘΕΙ ΣΤΟΝ ΜΠΕΛΟ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ Κ ΤΕΛΙΟ!!!ΕΛΛΕΟΣ ΣΙΓΑ ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ !ΕΤΣΙΙ ΠΑΕΙ Ο ΜΠΕΛΟΣ!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από eva-margarita Πεμ Μαρ 04, 2010 8:39 pm

παιδια τι φιλια ητανε αυτα αλλα εμενα αλλη ηταν η αγαπημενη μου σκηνη
αααααχ γιατι θα φυγει το ευακι απο το στεφανο τι αγαπη ειναι αυτη θελω σεταφνο ευα μαζι πολλα ζηταω εκει που τρογανε πολυ μου αρεσε θα συμφωνησω με τη νανσυ για το μανο

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Πεμ Μαρ 04, 2010 8:43 pm

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΙΑΦΩΝΩ :) Η ΕΥΑ ΤΕΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΜΑΝΟ Κ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ !!ΓΙΑΤΙ Κ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Κ ΜΑΝΟΣ ΙΔΟΙΟΙ !!!!!ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ????ΤΙ ΕΙΝΑΙ???Κ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΝΟΣ ???ΟΧΙ ΡΕ Ο ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΛΛΗ Κ ΠΑΝΤΡΕΥΤΙΚΕ ΑΛΛΗ !!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 316 - Ημερομηνία 04-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Μαρ 04, 2010 8:46 pm

3 λεξεις θα πω ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ
ΤΙ φιλια ηταν αυτα απο λουκακο και νορα..... Gioupi να βλεπουμε πιο συχνα τετοιες σκηνες... Bounce kyma Heart2 Penguin
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης