Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

+43
dafnoulanoraloukas
cute_linaki
Καρ-Mik
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
basilis
aggeliki
soso
Foulitsa
glgs
milia
loukasnora
Elina_Edem
laoura
nansy
DESPOINA
sifantid
elena-7-
Pennaki.......!!
PrincessRachel
$ofi@ loukakos + nora
elenitsa_loukonoraki
verile_mistika
elenaph33
vs116117
Ntinaki Agapaei Petraki
evitaemi
moonstone1
charmie258
evanna
KatsaroYpotheto
konst@ntin@
loukitsa
xristinaki_noraloukofan
filitsa
eva-margarita
tinaki18
sousami7
Black rose
Izabella29
mina
anastasia20
mimi_loukas+nora
Clarabelle
47 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap67%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 67% 
[ 67 ]
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 100
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Μαρ 05, 2010 8:42 pm

ΣΑΣ ΙΚΕΤΕΥΩ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΜΑΘΗΜΑ ΑΡΧΑΙΩΝ ΜΙΑ ΠΕΡΙΛΗΨΟΥΛΑ pleeease pleeease
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από charmie258 Παρ Μαρ 05, 2010 9:01 pm

Clarabelle έγραψε:
Λουκάς και Νόρα σήμερα είχαν την τιμητική τους.
Επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Όσοι άκουγαν το Λουκά να της λέει γλυκόλογα όλοι έλεγαν ωπαααααααα
Δίνω το βιντεάκι να ανεβαίνει σε λίγο θα το έχετε

Μαρακι ευχαριστουμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!! Εισαι ο σωτηρας μας!!!!!!!!!!!!!!!
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Παρ Μαρ 05, 2010 9:06 pm

mina έγραψε:Ενα πρώτο σχόλιο μόνο:
Wow Faint Wow Faint Faint
Ετσι έχω μείνει από την τελευταία σκηνή!!!!
:D


ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΤΣΙ: Confused? : jump : : juhu : : scream : ***************************************

edit by Jim7 1η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Παρ Μαρ 05, 2010 9:07 pm

charmie258 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Λουκάς και Νόρα σήμερα είχαν την τιμητική τους.
Επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Όσοι άκουγαν το Λουκά να της λέει γλυκόλογα όλοι έλεγαν ωπαααααααα
Δίνω το βιντεάκι να ανεβαίνει σε λίγο θα το έχετε

Μαρακι ευχαριστουμεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!! Εισαι ο σωτηρας μας!!!!!!!!!!!!!!!


ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ?
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Παρ Μαρ 05, 2010 9:13 pm

ΤΕΛΕΙΟ...ηταν το επεισοδιο της χρονιας επιτελους την εριξε στο κρεβατι την νορα ο λουκακος............. : jump : runaround : juhu : Gioupi kyma Bounce
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Παρ Μαρ 05, 2010 10:04 pm

οοοοοο....αααααα...ιιιιιιι!!!!!! kyma kyma kyma kyma kyma kyma .....ερωτικη ολοκληρη σκηνη ποτε 9α εχουμε????γιατι αυτη 9α την κοψουν την τυχη μου.......
δεν εχω κατι να πω...απλα : juhu : !
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Παρ Μαρ 05, 2010 10:20 pm

Ειναι δυνατον ως μια γνησια λουκανορικη να πω τιποτε λιγοτερο απο τελειο???και οχι απλα τελειο!!φανταστικο!!!
Νορα-Λουκας:τα εχω πει και στο αναλογο τοπικ αλλα θα τα πω και εδω με μια προταση:ΦΟΒΕΡΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ!!!

Λουκας-Ρουσσος:ρε παιδια που τον μυριστηκε ο "απολυτος"???μπραβο παντως συνενοηση!!!!η σκηνη τους φοβερη!!!!!

Ευα-Λουκας:ελιωσα.....το ευακι του μιλουσε με τοση τρυφεροτητα και αγαπη..και οταν εφτασαν στο γνωστο θεμα(νορα)εκοψα φλεβα!!!

Και κλεινω με τον "απολυτο ερωτα"....εχω βαρεθει πραγματικα να ακουω τα ιδια και τα ιδια!!μεχρι και ο σκυλος μου σηκωθηκε απο το κρεβατι και εφυγε!!!"Σ'αγαπαω"και"Σ'αγαπαω"!!!!δεν μπορω αλλο!!ας κανουν κατι γιατι ενα τοσο ομορφο επεισοδιο απο τελειες σκηνες,χαλασε λιγο....αυτα!!!λιγα αλλα καλα για εμενα!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από elena-7- Παρ Μαρ 05, 2010 11:24 pm

απλα τελειο υπεροχο ειχα μεινει καρφωμενη στην τηλεοραση παρολο που η ιδεα της αμνησιας δεν με τρελενε στην αρχη σημερα λυθηκα στα γελια με τον λουκα αλλα ελιωσα οταν μειναν οι δυο τους!!επιτελους!! kyma kyma kyma
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Μαρ 06, 2010 12:48 am

Με τόση υπερένταση που είχα, αφού είδα ΤΟ επεισόδιο, είπα θα το σχολίαζα σκηνή-σκηνή, αλλά όσο περνάει η ώρα συνειδητοποιώ ότι δε βγαίνουν τα λόγια... Απλά έχω μείνει speechless! Wow Οπότε θα περιμένω τους δικούς σας, συγκροτημένους σχολιασμούς και θα σχολιάσω πάνω σε αυτούς! lol! Α! Και να συμπληρώσω για τα τυπικά ότι το επεισόδιο το ψήφισα "Τέλειο" μόνο και μόνο γα όλες τις σκηνές με την παρουσία Νόρας και Λουκά! Αν και γενικά ήταν πολύ καλό πάντως!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Σαβ Μαρ 06, 2010 4:08 am

Τέλειο το επεισόδιο για Λουκά-Νόρα αγάπη,πάθος τρυφερότητα,έρωτας! Heart2 Heart2

Τέλειο για Μάνο-Εύα Heart2 κ ναι επιτέλους ο Μάνος αλλάζει!

Τέλειο για Στέφανο-Εύα! Ξυλά-Σταύρου κεντάνε μαζί! : respect :

Τέλειο για Εύα-Λουκά γλυκιά κ τρυφερή σκηνή!


Και κλεινω με τον "απολυτο ερωτα"....εχω βαρεθει πραγματικα να ακουω τα ιδια και τα ιδια!!μεχρι και ο σκυλος μου σηκωθηκε απο το κρεβατι και εφυγε!!!"Σ'αγαπαω"και"Σ'αγαπαω"!!!!δεν μπορω αλλο!!ας κανουν κατι γιατι ενα τοσο ομορφο επεισοδιο απο τελειες σκηνες,χαλασε λιγο....


Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου.Η μοναδική παραφωνία στο καταπληκτικό αυτό επεισόδιο!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από nansy Σαβ Μαρ 06, 2010 10:18 am

Καταπληκτικο επισοδιο!!! Νορα Λουκας φοβεροι!!!! Εδω και εναμισι χρονο βλεπω την σειρα μονο για την χτεσινη σκηνη!!! Θελω και αλλο!!!!!! Love Heart2

nansy

Θηλυκό Τόπος : Στον κοσμο μου!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από laoura Σαβ Μαρ 06, 2010 10:32 am

Καλημέρα!!
Οι σκηνές που ξεχώρισα ήταν:

Νόρας-Λουκά στο πάρκο: πολύ τρυφερή σκηνή. Νομίζω πως ένας λόγος που αγαπήθηκε πολύ το ζευγάρι αυτό είναι ότι είδαμε τη διαδρομή τους από τη φιλία στον έρωτα χωρίς να υπάρχουν αγκάθια μεταξύ τους. Η σχέση τους είναι ισότιμη. Στη τελευταία σκηνή στο σπίτι της Νόρας κάτι με χάλασε, όχι το περιέχομενο, αλλά δεν ξέρω μου φάνηκε ότι γυρίστηκε στο πόδι.

Δάφνη-Ηλίας η Γεωργόνη ήταν παραπάνω από εξαιρετική ειδικά εκεί που είπε ότι από αυτά που εξιστορούσαν στο Λουκά συνειδητοποίησε ότι όσα έχουν ζήσει εμπεριέχουν πόνο, τύψεις και ντροπή το ύφος της και το βλέμμα της ήταν μοναδικά. Άλλα και τα λόγια του Ηλία υπέροχα. Μου αρέσουν πολύ ως μπαμπάς με κόρη

Δάφνη-Νόρα Γέλασα πολύ με τη Δάφνη και το ύφος της όταν είπε στη Νόρα ότι στην αγκαλιά της ο Λουκάς θα τα θυμηθεί όλα, όταν έβαλε στη Νόρα την ιδέα να περάσει το Λουκά από το σπίτι της, από τον καναπέ της και γιατί όχι από την κρεβατοκάμαρά της και όταν της είπε την ατάκα με το Νοράκι και το κοράκι. Η Δάφνη είναι πολύ ζουζούνα και τρελαίνεται για κάτι τέτοια. Πειράζει που θέλω να δω και την ίδια να τα ζει; Με τον Νικόλα, βέβαια, λίγο δύσκολο.

Στα προσεχώς η αντίδραση της Δάφνης είναι όλα τα λεφτά!!

laoura


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από Elina_Edem Σαβ Μαρ 06, 2010 10:40 am

EΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ ΣΕ ΕΡΩΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ Κ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΑΜ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟ ΝΤΕΚΑΠΑΖ Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ.ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΘΑ ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠ'ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ!ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ-ΜΕΛΙΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ!
Elina_Edem
Elina_Edem
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στο σπίτι του Καρτάλη!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από filitsa Σαβ Μαρ 06, 2010 12:25 pm

παιδια οταν τη ειδα την σκηνη ειχα μεινει κοκκαλο πραγματικα !!!!!τρελαθηκα !!!!!!!!!!τετοιες σκηνες θελουμε !!!!!!!!αχ !!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Μαρ 06, 2010 2:06 pm

DESPOINA έγραψε:Τέλειο το επεισόδιο για Λουκά-Νόρα αγάπη,πάθος τρυφερότητα,έρωτας! Heart2 Heart2

Τέλειο για Μάνο-Εύα Heart2 κ ναι επιτέλους ο Μάνος αλλάζει!

Τέλειο για Στέφανο-Εύα! Ξυλά-Σταύρου κεντάνε μαζί! : respect :

Τέλειο για Εύα-Λουκά γλυκιά κ τρυφερή σκηνή!


Και κλεινω με τον "απολυτο ερωτα"....εχω βαρεθει πραγματικα να ακουω τα ιδια και τα ιδια!!μεχρι και ο σκυλος μου σηκωθηκε απο το κρεβατι και εφυγε!!!"Σ'αγαπαω"και"Σ'αγαπαω"!!!!δεν μπορω αλλο!!ας κανουν κατι γιατι ενα τοσο ομορφο επεισοδιο απο τελειες σκηνες,χαλασε λιγο....


Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω μαζί σου.Η μοναδική παραφωνία στο καταπληκτικό αυτό επεισόδιο!
ευχαριστω πολυ δεσποινακι μου που συμφωνεις μαζι μου!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Σαβ Μαρ 06, 2010 6:07 pm

Ας σχολιάσω κι εγώ κάτι για το επεισόδιο...
Θεωρώ περιττό οτιδήποτε άλλο παρά Νορα Και Λουκα!Προσωπική μου αποψη...
Ο Πετράκης μου άρεσε πάρα πολύ στη τελευταία σκηνή και γενικά σε όλα τα φιλιά του!Έχω καταλήξει ύστερα απο εμπειροστατωμενη έρευνα ότι φιλάει πολύ καλά!Αν και θα ήθελα μια προσωπική δοκιμή για να είμαι σίγουρη 100%!Από καθαρα ερευνητικη σκοπιά το βλέπω!Αλήθεια!! :oops: :oops:
Μου αρέσει ιδιαίτερα που σε κάθε φιλί της πιάνει το κεφάλι και το φέρνει πιο κοντα στο προσωπο του! Love!
Άσε που φαίνεται ότι το έχει ο τύπος!! huhu
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Κυρ Μαρ 07, 2010 11:21 am

Ας σχολιασω κι εγω...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


Λουκας και Νορα γενικως
Ηταν αλλο ενα επεισοδιο αφιερωμενο σε εμας τους Λουκανορικους.Η ερωτικη εξομολογηση του Λουκα στο παρκο ηταν τοσο γλυκεια και τρυφερη.Ειχε ενα τοσο γλυκο και αθωο υφος ο ατιμος.Μου αρεσε επισης πολυ η σκηνη στο Ρουσσεικο και φυσικα το ''αγαπη μου''(σ.σ.σε αυτη τη σκηνη μου αρεσε τρομερα η γκριματσα της Μελιτας οταν την ρωτησε ο Λουκας αν ειναι αδερφια και φυσικα το χαμογελακι της οταν ο Λουκας ειπε τη Νορα αγαπη μου.ηταν μια κουκλα σε αυτη τη σκηνη).Επισης μου αρεσε τρομερα η σκηνη του Λουκα με την Ευα και ειδικα το παραπονεμενο υφις του οταν την ρωτησε γιατι δεν του λεει οτι τον αγαπαει.Ειχε ενα υφος σαν κουταβακι.Οσο για την.....παρολιγο ερωτικη σκηνη τι να πω;Ηταν τοσο υπεροχη.....τοσο τρυφερη......τοσο ερωτικη.......τοσο παθιασμενη.....τοσο παιχνιδιαρικη.....τοσο Λουκας και Νορα που ενταξει.....ελιωσα η κα(η)μενη η Λουκανορικη.



Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Nora3Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukakos11




Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora57
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora58
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora59




Τελειο επεισοδιο απο εμενα για τους λογους που βλεπετε.Ανυπομονω για τα επομενα.



Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από milia Κυρ Μαρ 07, 2010 2:58 pm

Τελειο της Παρασκευης το επεισοδιο στο καλητερο σημειο το εκοψε....Περιμενω με αγωνια το αυριανο επεισοδιο... :)
μια ερωτηση που μπορω να βρω το τραγουδι που τραγουδανε στην κατασκηνωση "Γελα πουλι μου γελα"?
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από glgs Κυρ Μαρ 07, 2010 4:32 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


Λουκας και Νορα γενικως
Ηταν αλλο ενα επεισοδιο αφιερωμενο σε εμας τους Λουκανορικους.Η ερωτικη εξομολογηση του Λουκα στο παρκο ηταν τοσο γλυκεια και τρυφερη.Ειχε ενα τοσο γλυκο και αθωο υφος ο ατιμος.Μου αρεσε επισης πολυ η σκηνη στο Ρουσσεικο και φυσικα το ''αγαπη μου''(σ.σ.σε αυτη τη σκηνη μου αρεσε τρομερα η γκριματσα της Μελιτας οταν την ρωτησε ο Λουκας αν ειναι αδερφια και φυσικα το χαμογελακι της οταν ο Λουκας ειπε τη Νορα αγαπη μου.ηταν μια κουκλα σε αυτη τη σκηνη).Επισης μου αρεσε τρομερα η σκηνη του Λουκα με την Ευα και ειδικα το παραπονεμενο υφις του οταν την ρωτησε γιατι δεν του λεει οτι τον αγαπαει.Ειχε ενα υφος σαν κουταβακι.Οσο για την.....παρολιγο ερωτικη σκηνη τι να πω;Ηταν τοσο υπεροχη.....τοσο τρυφερη......τοσο ερωτικη.......τοσο παθιασμενη.....τοσο παιχνιδιαρικη.....τοσο Λουκας και Νορα που ενταξει.....ελιωσα η κα(η)μενη η Λουκανορικη.



Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Nora3Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukakos11




Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora57
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora58
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora59




Τελειο επεισοδιο απο εμενα για τους λογους που βλεπετε.Ανυπομονω για τα επομενα.



Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.

οφείλω να ομολογήσω ότι κάθε φορά ο σχολιασμός σου μου κεντρίζει το ενδιαφέρον...σήμερα (αν και δεν έγραψες σεντονάκι) έγραψες ακριβώς και τους δικούς μου λόγους που το ψήφισα τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Κυρ Μαρ 07, 2010 4:41 pm

glgs έγραψε:
loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


Λουκας και Νορα γενικως
Ηταν αλλο ενα επεισοδιο αφιερωμενο σε εμας τους Λουκανορικους.Η ερωτικη εξομολογηση του Λουκα στο παρκο ηταν τοσο γλυκεια και τρυφερη.Ειχε ενα τοσο γλυκο και αθωο υφος ο ατιμος.Μου αρεσε επισης πολυ η σκηνη στο Ρουσσεικο και φυσικα το ''αγαπη μου''(σ.σ.σε αυτη τη σκηνη μου αρεσε τρομερα η γκριματσα της Μελιτας οταν την ρωτησε ο Λουκας αν ειναι αδερφια και φυσικα το χαμογελακι της οταν ο Λουκας ειπε τη Νορα αγαπη μου.ηταν μια κουκλα σε αυτη τη σκηνη).Επισης μου αρεσε τρομερα η σκηνη του Λουκα με την Ευα και ειδικα το παραπονεμενο υφις του οταν την ρωτησε γιατι δεν του λεει οτι τον αγαπαει.Ειχε ενα υφος σαν κουταβακι.Οσο για την.....παρολιγο ερωτικη σκηνη τι να πω;Ηταν τοσο υπεροχη.....τοσο τρυφερη......τοσο ερωτικη.......τοσο παθιασμενη.....τοσο παιχνιδιαρικη.....τοσο Λουκας και Νορα που ενταξει.....ελιωσα η κα(η)μενη η Λουκανορικη.



Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Nora3Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukakos11




Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora57
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora58
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora59




Τελειο επεισοδιο απο εμενα για τους λογους που βλεπετε.Ανυπομονω για τα επομενα.



Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.

οφείλω να ομολογήσω ότι κάθε φορά ο σχολιασμός σου μου κεντρίζει το ενδιαφέρον...σήμερα (αν και δεν έγραψες σεντονάκι) έγραψες ακριβώς και τους δικούς μου λόγους που το ψήφισα τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!


Σημερα δεν ειχα λογο να γραψω αναλυτικο σχολιασμο.Εκτος απο τις σκηνες που ανεφερα μαζι με την σκηνη Λουκα-Ρουσσου στο γραφειο που ξεχασα να αναφερω το επεισοδιο για μενα ηταν σχεδον αδιαφορο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Κυρ Μαρ 07, 2010 5:32 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω...........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


Λουκας και Νορα γενικως
Ηταν αλλο ενα επεισοδιο αφιερωμενο σε εμας τους Λουκανορικους.Η ερωτικη εξομολογηση του Λουκα στο παρκο ηταν τοσο γλυκεια και τρυφερη.Ειχε ενα τοσο γλυκο και αθωο υφος ο ατιμος.Μου αρεσε επισης πολυ η σκηνη στο Ρουσσεικο και φυσικα το ''αγαπη μου''(σ.σ.σε αυτη τη σκηνη μου αρεσε τρομερα η γκριματσα της Μελιτας οταν την ρωτησε ο Λουκας αν ειναι αδερφια και φυσικα το χαμογελακι της οταν ο Λουκας ειπε τη Νορα αγαπη μου.ηταν μια κουκλα σε αυτη τη σκηνη).Επισης μου αρεσε τρομερα η σκηνη του Λουκα με την Ευα και ειδικα το παραπονεμενο υφις του οταν την ρωτησε γιατι δεν του λεει οτι τον αγαπαει.Ειχε ενα υφος σαν κουταβακι.Οσο για την.....παρολιγο ερωτικη σκηνη τι να πω;Ηταν τοσο υπεροχη.....τοσο τρυφερη......τοσο ερωτικη.......τοσο παθιασμενη.....τοσο παιχνιδιαρικη.....τοσο Λουκας και Νορα που ενταξει.....ελιωσα η κα(η)μενη η Λουκανορικη.



Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Nora3Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukakos11




Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora57
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora58
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Loukasnora59




Τελειο επεισοδιο απο εμενα για τους λογους που βλεπετε.Ανυπομονω για τα επομενα.



Αυτα απο μενα.Αυριο παλι.

Νίκη τα είπες όλα!!!Οι φωτο τα σπάνε παρεπιπτόντως!!!
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Μαρ 07, 2010 5:38 pm


Ας σχολιάσω μερικά πράγματα κι εγώ.

Το επεισόδιο άλλες φορές με ενθουσίαζε άλλες με εκνεύριζε και άλλες με θύμωνε αλλά όταν το ξαναείδα το πήρα λίγο αλλιώς.

Αρχικά ενθουσιάστηκα που επιτέλους μετά από ενάμισυ χρόνο πήγε λίγο παρακάτω η ιστορία του Λουκά με τη Νόρα αλλά δεν μου κράτησε πολύ και στη συνέχεια απογοητεύτηκα γιατί περίμενα να δω να γίνονται όλα αυτά αλλά αυτοί οι δύο να έχουν πλήρη παραδοχή του τι τους συμβαίνει. Το εισπράτω σαν ενδιάμεσο στάδιο οπότε περιμένω να το δω κάποια στιγμή αυτό και ναι τότε θα πω την εξέλιξη τέλεια. Έχουν τόσο καθαρή σχέση αυτοι οι δύο που δεν μου φτάνει τιποτε λιγότερο.

Απ όλες τις σκηνές Λουκά και Νόρας αυτή που με ενθουσίασε ήταν η σκηνή στο πάρκο. Ήταν γλυκειά και τρυφερή. ΗΤΑΝ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ αυτή η σκηνή. Κάτι τέτοιο περιμένω να δω ανάμεσά τους όταν και οι δύο θα ξέρουν οτι ο άλλος εννοεί αυτά που λέει, γιατί μπορεί αυτό να συμβαίνει και τώρα η Νόρα όμως δεν το ξέρει.

Στα δύο τελευταία επεισόδια βλέπω το Λουκά να λέει πράγματα που δεν πιστεύει - όπως το να αποκαλεί τον Ηλία φονια - και θυμώνω. Όταν το ξανασκέφτηκα όμως παρατήρησα το εξής. Αποκαλεί την Νόρα Μαργαρίτα και τη Μαργαρίτα Νόρα. Λέει το Μάνο χρυσό παιδί και το Νικόλα λαμόγιο. Λέει το Ρούσσο καλό άνθρωπο και τον Ηλία φονιά. Επειδή η Νόρα καμιά σχέση δεν έχει με τη Μαργαρίτα ο Νικόλας μόνο λαμόγιο δεν είναι και ο Ηλίας δεν είναι φονιάς κατέληξα στο συμπερασμα οτι λέει τα πράγματα απ την ανάποδη. Ίσως βάζει τον καθένα να σκεφτεί πως θα ένιωθε στη θέση του άλλου. Ίσως πάλι αυτό το τέχνασμα είναι για να σκεφτούμε εμείς και να καταλήξουμε στα δικά μας συμπεράσματα. Εγώ πάντως βλέποντας το επεισόδιο σκέφτηκα αμέσως οτι αν έπρεπε να αποκαλέσω φονιά έναν απ τους παπούδες της Νεφέλης αυτός θα ήταν ο Ρούσσος. Όπως και να το κάνουμε ένας φόνος εξ αμελείας είναι για μένα ελαφρύτερος απο τους φόνους μικρών παιδιών με σκοπο το χρήμα με τους οποίους βαρύνεται ο Ρούσσος. Περιμένω να δω πως θα εξελιχθεί όλο αυτό.

Το επόμενο πράγμα που με θύμωσε ήταν μάνα και κόρη που πολιορκούν το Στέφανο. Και ας πούμε η Μελίτα είναι αποτρελαμένη και κάνει τηλεφωνήματα. Η Αμαλία; Τι νομίζει οτι κάνει υπενθιμίζοντας στο Στέφανο σε κάθε ευκαιρία οτι η κόρη της είναι ερωτευμένη; Δεν παρακαλάει; Δεν εξευτελίζει την κόρη της; Μου είναι ακατανόητο αυτό που κάνει ιδιαίτερα γιατί είναι αντίθετο προς το συμφέρον του παιδιού της. Δεν στηρίζει το παιδί της μ αυτό τον τρόπο απλά το σπρώχνει να σέρνεται περισσότερο.

Μάνος και Στέφανος εξακολουθούν να φέρονται σαν τα κοκόρια. Και ας πούμε ο Μάνος έχασε τον έρωτα της ζωής του και θέλει την Εύα πίσω. Λεει ξανά και ξανά η Εύα θα γυρίσει πίσω σύντομα. Ο Στέφανος επιμένει να καταλογίζει του Μάνου οτι τότε στο Παρίσι του την πήρε και επίσης διεκδικεί τη γυναίκα του λέγοντας η Εύα σε σένα ούτε στα όνειρά σου μ αυτό το πλευρό να κοιμάσαι. Τι να πω. Είπαμε δεν την αγαπάει ε; Περίεργο.....

Ο Μάνος σήμερα έκανε δηλώσεις λίγο διαφορετικές απ αυτές που κάνει συνήθως. Είπε η Εύα θα φύγει απ το Στέφανο και θέλω τότε να είμαι καθαρός και να την περιμένω. Πάλι καλά άλλοτε θα έλεγε τότε θα του την αρπάξω. Με παραξενεύει πάντως που επιμένει οτι η Εύα θα φύγει ξέρει κάτι;

Η Δάφνη είπε κάποια στιγμή οτι αυτό που πρέπει να θυμίσουν στο Λουκά είναι η αγάπη που τους δένει και η Εύα έκανε ακριβώς αυτό. Ποπ κορν τα καλύτερά μας χρόνια και ο καναπές του πατρικού της και έτοιμο το σκηνικό. Οι σκηνές των δυό τους πάντα βγάζουν τη ζεστασιά των παλιών φίλων, που έχουν την άνεση να μιλήσουν για όλα χωρίς ντροπή. Η συγκεκριμένη ήταν μια απ τις πολύ καλές τους.

Η Δάφνη στην κουβέντα της με τον Ηλία ήταν η φωνή της συνείδησης της παρέας. Δεν κατηγόρησε το γιατί έγιναν όσα έγιναν αλλά το γιατί τα ξέχασαν τόσο εύκολα. Νομίζω όμως οτι και η απάντηση του Ηλία ήταν σωστή. Όλοι οι άνθρωποι αποφεύγουμε να θυμόμαστε αυτά που μας πονούν και τα θάβουμε όσο πιο βαθεια μας επιτρέπουν οι συνθηκες. Όλα αυτά οδηγούν την παρέα σε διάλυση αλλά κάποια στιγμή νομίζω θα βγούν και τα άλλα. Το δέσιμο στα δύσκολα, η αγάπη που παρόλα όσα έχουν συμβεί υπάρχει και αυτά θα τους ξαναφέρουν κοντά. Μαζί με τη σκηνή Λουκά και Νόρας στο πάρκο ήταν νομίζω οι δύο καλύτερες σκηνές του επεισοδίου με τη σκηνή Λουκά και Εύας να ακολουθεί κατά πόδας.

Το επεισόδιο έκλεισε με την κατά μέτωπον επίθεση του Λουκά. Ξέρω οτι η Νόρα θα τον σταματήσει και χαίρομαι γι αυτό. Γι αυτούς τους δύο θέλω όλα να γίνουν με πλήρη επίγνωση. Ίσως βάλλω νερό στο κρασί μου τελικά αλλά αν με ρωτήσεις αυτό θέλω γιατί αυτό τους αξίζει.

Σε αναμονή λοιπόν...

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Κυρ Μαρ 07, 2010 5:51 pm

ααααααα!!!!Τώρα κατάφερα να το δώ και ήτανε τέλειο!!!!
Ο Λουκάς συνεχίζει να κεντάει με τις ατάκες του,ακόμα και το ύφος του απο μόνο του είναι υπέροχο!!!Στο τραπέζι στο σπίτι της Μελίτας δεν σταματούσα να γελάω,και στο τέλος που είπε στη Νόρα "σε στεναχώρησα αγάπη μου?" ήτανε τόσο γλυκος!!!!
Η Εύα με το Λουκά πάντα μου αρέσουνε μαζι,βγάζουνε κάτι το παρείστικο και το πολύ οικείο..Ήτανε πολυ όμορφη η σκηνή τους...
Ο Ρούσσος γάτα δεν το συζτώ,τον έπιασε το Λουκά με τη μία..
Και τελος η τελευταία σκηνή του επεισοδίου...τη γλυκιά,δν ήτανε απλά μια ερωτική σκηνη,μιλάμε για μια αγάπη η οποία δν υπαρχει...είναι το κατι αλλο,έρωτας,φιλία οικειότητα,αγάπη,όλα αυτα μαζί έχουνε κάνει τη Νόρα και το Λουκά το πιο ομορφο ζευγάρι της Εδεμ κατα τη γνωμη μου..(και σημειωτέον εγω στην αρχή δεν τους ήθελα μαζι,τώρα πεθαίνω με τις σκηνές τους...)
Τέλειο το επείσοδιο,οσο πάει και καλύετρα επεισόδια βλέπουμε τελευταια...Και τα καλύερα έρχονται!!!!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από soso Κυρ Μαρ 07, 2010 6:17 pm

Τώρα είδα ολόκληρο το επεισόδιο..Πολύ ενδιαφέρον γενικά,καταπληκτικό για Νόρα και Λουκά ειδικά!

Η σκηνή στο πάρκο ήταν μαγική Palamakia Palamakia Palamakia
Προσωπικά είχα ήδη ενθουσιαστεί από το σχετικό τρέιλερ και ΤΗΝ τραγουδάρα που το έντυσε μουσικά,και δικαιώθηκα και με την αντίστοιχη σκηνή του επεισοδιου!Το πηραν και το σήκωσαν τα παιδιά.. ΚΙ ΑΛΛΟ/ΚΙ ΑΛΛΟ/ΚΙ ΑΛΛΟ (το κοινό απαιτεί)
Η Νόρα κι ο Λουκάς θα ναι παντα το σημείο που συναντιόμαστε όλοι. Love

Ότι θ 'ακουγα από Κοσμαγαπητο πως θα περιμένει μια γυναίκα (ακόμη και την Παναγιά,την κανονικη εννοώ) δεν το φανταζόμουν ποτέ!Ο τύπος που τα θέλει όλα χθες,είπε μεγάλη κουβέντα κι αν την κάνει και πράξη,θα διαδηλώσω στον Αγιο-Αντρέα!(μια κανονική νύχτα,γιατί τα δαμε τ'αποτελέσματα των Λεοντιδών)Αντιστράφηκαν οι όροι,κι άλλος περιμένει,κι άλλος παίζει μπαλα!Πώς λυπάμαι δε λέγεται!

Ο μη Μανος ό,τι θυμαται χαίρεται,και θυμαται πάντα ποιος του διέλυσε την πρώτη φορά τον γάμο! Και προτείνει στασεις ύπνου (σε στάσεις ξύπνιου είναι κομπλέ και προσφάτως ενημερωμένος) κι εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει αν την Ευα θέλει απλά να την υιοθετήσει ή να ΜΗΝ την πάρει ο Μανος (ενώ για Θανο/Δανο/Πανο,μια χαρά θα το συζητούσε)Τι να πω..

Υγ,Τρελαίνομαι,αλλά τ-ρ-ε-λ-α-ί-ν-ο-μ-α-ι,με μπάχαλο Λουκα!Λαμόγιο ο Νικόλας και χρυσό παιδί ο Μανος;;Αυτός είναι ανάποδος καθρεφτης!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από aggeliki Κυρ Μαρ 07, 2010 7:19 pm

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ


ΠΟΥ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΑΦΗΣΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΑ ΘΕΛΩ!
ΠΟΥ Η ΠΑΡΕΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΣΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ!
ΠΟΥ Η ΝΟΡΑ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΒΡΑΧΟΣ!
ΠΟΥ Η ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΤΑΘΗΚΕ.
ΠΟΥ ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΡΑΒΑΝΕ ΚΟΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ.
ΠΟΥ Η ΔΑΦΝΗ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΤΙΣ ΕΝΟΧΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΑΤΥΠΩΣΕ ΤΟΣΟ ΚΑΘΑΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙ.

ΠΟΥ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΡΙΜΩΞΕ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ! Heart2 Heart2
ΠΟΥ Η ΕΥΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΕΟ ΤΗΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟ!

ΠΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΙΠΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΑΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΥΑ!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ

ΠΟΥ Η ΜΕΛΙΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩΝΤΑΣ ΚΑΙ ΝΙΑΟΥΡΙΖΟΝΤΑΣ!
ΠΟΥ Η ΑΜΑΛΙΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΞΕΦΤΥΛΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ!

ΠΟΥ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΕΙΟ ΤΟΥ ΚΑΛΟΥ ΚΑΙ ΤΙΜΙΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕΓΜΕΝΟΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΕΣ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ.


ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΕΘΑΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΛΟΥΚΑ- ΝΟΡΑΣ Heart2 ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΩ ΔΕΙ!
Η ΣΚΗΝΗ ΛΟΥΚΑ-ΕΥΑ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ : respect :
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης