Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

+35
νοριτσα
Vampirela
anastasia20
Materialgirl
laoura
madolato
Doris_
mirrella
Καρ-Mik
katie007
DESPOINA
Cancoon
aggeliki
jim7
LYDIA
hionati
milia
sarita
ch-bl
sousami7
soso
loukitsa
Ntinaki1
elenaph33
KonstantinaA
sifantid
Ezantakou
masoul
Black rose
filitsa
KatsaroYpotheto
Foulitsa
evanna
$ofi@ loukakos + nora
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_lcap31%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_rcap 31% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_lcap51%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_rcap 51% 
[ 37 ]
Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_lcap11%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_rcap 11% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 72
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 08, 2010 6:22 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Δευ Μαρ 08, 2010 8:11 pm

πολυ καλο το επεισοδιακι ειδικα η σκηνη στο γραφειο που ο λουκασ κινηγουσε την νορα..... gelio gelio gelio
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Μαρ 08, 2010 8:13 pm

Πολυ καλο απο εμενα το σημερινο επεισοδιο...
1.Για τη σκηνη Νορας-Λουκα....μου αρεσε πολυ το κηνυγητο στο γραφειο αν και δυστυχως δεν ειδαμε φιλακι! Love!

2.Για το Λουκα γενικως....και σημερα υπεροχος!Κορυφαιες οι συναντησεις του με Νικολα-Μανο και φυσικα το τραπεζι στης Δαφνης! : respect :

3.Για τη Δαφνουλα και τις απιστευτες πονηρες γκριματσες οταν της ελεγε η Νορα τα καθεκαστα με το Λουκα! huhu Της παει παρα πολυ αυτο το στιλακι της Γεωργονη!

4.Για τις συμβουλες του Ρουσσου που εξυπηρετουν και με το παραπανω ολες εμας τις Λουκονορικες! Thumbs up

5.Για τη σκηνη Στεφανου-Ευας....μπορει να μην τους θελω μαζι και να μην τις πολυ μπορω τετοιου ειδους σκηνουλες μεταξυ τους(γιατι με αλλον παρτενερ δεν θα ειχα κανενα προβλημα)αλλα η συγκεκριμενη ηταν ερμηνευτικα εξαιρετικη!Ξυλα & Σταυρου : respect :

Αυτα τα ολιγα απο εμενα και περιμενω τα αυριανα! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μαρ 08, 2010 8:16 pm

Υποκλινομαι στη Δαφνη και στην αντιρδαση της...η σκηνη με τη Νορα και
το Νικολα απολαυστικη!!!!!!!Το Νικολα τον κακομοιρη τον λυπηθηκε η ψυχη
μου, ε μα λαμογιο να τον ανεβαζει λαμογιο να τον κατεβαζει???
κριμααα....Μ αρεσε που δειξανε τη Μελιτα μαζι με τη Νεφελη λιγακι πιο
χαλαρη,της βαλανε και χρωματακι...καιρος ητανε..πολυ μαυριλα ειχε πεσει
τελευταια...

Χαζομπαμπας προμυνειεται ο Στεφανος αλλα μου αρεσε τοοοοσο πολυυυ....Η
σκηνη με την Ευα ηταν πολυ γλυκεια...δακρυσε κιολας... Πολυ γλυκος...

Για το Λουκα οτι και να πω λιγο ειναι,συνεχιζει να μας χαριζει στιγμες
απειρου καλλους,αν και νομιζω πως το χει παρακανει λιγακι με τη Νορα...

Η μπουνια στο τελος φοβερη και η αιτιολογια ακομα καλυτερη "αυτη δεν ειναι η δουλεια μας??" Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 397896


Για μενα πολυ καλο το σημερινο,απολαυσα την παρεα σε μεγαλα κεφια,(η
Δαφνουλα εδωσε ρεστα σημερα....), μου αρεσουν αυτα τα επεισοδια που
γελαει και λιγο το χειλακι μας...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 08, 2010 8:18 pm

Το επεισόδιο εγω το ψήφισα ΤΕΛΕΙΟ!!!

Από τη μία έκλαιγα απο τα γέλια με τη Δάφνη και το Νικόλα!

Εννοείται πώς τρελάθηκα με το κυνηγητό Νόρας-Λουκά και όλες τους οι σκηνές ήταν τέλειες! -> ΈΝΙΩΣΑ όπως και την Παρασκευή χιχι

Και βέβαια εννοείται πώς συγκινήθηκα με το Στέφανο και την Εύα, την Αντιγόνη και τη Μαρίλια και το όλο σκηνικό με το ανθρωπάκι που δηλώνει παρών!!!

Θα μπορούσα να αφαιρέσω points λόγω κατσαρής μουχρίτσας που δήλωσε στη μάνα της ότι μπορεί η καταστροφή του γάμου της απο την Εύα να έληξε άδοξα για το Μάνο και την Εύα αλλα στη δική της περίπτωση θα μπορούσε να λήξει αλλιώς αλλα...
α) από τη μία με δικαιώνει μέρα με τη μέρα ότι ζηλεύει τρελά την Εύα και κρύβει απίστευτη κακία μέσα της και
β) απο την άλλη είμαι τόσο χαρούμενη με τα πολλαπλά χαμόγελα του κου Σταύρου που μπορώ μέχρι και να την αγνοήσω!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από filitsa Δευ Μαρ 08, 2010 8:18 pm

τελειο το επεισοδιο με το λουκανορικο κυνηγητο αχ Love! αχ αυτη η οχια θα φαει πολυ ξυλο !!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Black rose Δευ Μαρ 08, 2010 8:20 pm

Ψηφίζω πολύ καλό.
Πάμε και στον αναλυτικό σχολιασμό...


Αχ ρε Νταιζουλλλλλλίνι το κερατό μου!Μας έκοψες πάνω στο καλύτερο.
Ο Λουκάς με το κραγιόν πολύ φάση.Γλύκας.


Η σκηνές που το Ευάκι ήταν με Στέφανο/Μαρίλια και μιλούσαν για το παιδάκι που κλωτσάει σιγά σιγά ήταν πολύ γλυκιές...
Heart1

Η Νταιζούλα προσπαθούσε να ψαρέψει το Λουκάκο τι κάνανε με τη Νόρα...Και του λέει και ψέμματα!Δήθεν αγαπιόντουσαν και βλακείες!
Που να'ξερε...Όταν τον είδε να κοιμάται στον καναπέ φρίκαρε!

Αυτό το ζευγάρι Νικόλα-Δάφνης έχει κάρμα να το ξυπνάνε οι ερωτοχτυπημένοι.Η Δάφνη σ'αυτή τη σκηνή απλά Θεά!
Της λέει η Νόρα οτι πήγε απ'το σπίτι η Νταίζη.
-Σας πέτυχε γυμνούς?Τέλεια!!

Καταπλακτικός και ο κύριος Ρούσσος!Τι θέατρο ήταν αυτό!
-Ήρθε εδώ και θυμότανε τίποτα,μόνο κάτι άρθρα! gelio

Άλλη αξιοσημείωτη σκηνή εκεί που συναντήθηκαν όλοι να μιλήσουν για τον Λουκά κι εκείνος δοκίμαζε καπέλα και ρούχα! gelio

Πληγώθηκε μωρέ ο κακομοίρης ο Νικόλας!
Νικόλας:Ακόμη και τον Μάνο συμπάθησε...
Μάνος:Πείστηκε από το βάθος των συναισθημάτων μου!!! : respect :

Το πέσιμο του Λουκά στο γραφείο και το κυνηγητό όλα τα λεφτά!Φοβερή σκηνή.
Λουκάς:Αρθρο 337
Νόρα:Αυτά μου κάνεις και με φουντώνεις!!

Τον τρέλανε τον Δημήτριο ο Λουκάκος!
-Εσύ θα την αρραβωνιαζόσουνα κι εγώ θα την παντρευόμουνα?Τι ανωμαλίες είναι αυτές?

Και προς το τέλος:
-Μισό λεπτό να σημειώσω να τα λέω στον γιατρό μου...Εγώ Λουκάς σκότωσα των Στέλιο...Ο Μάνος σκότωσε τον Φώτη...Και ο κύριος Ηλίας την γυναίκα του...!! : respect :

Όσο για την τελευταία σκηνή τον Λουκά τον δικαιολογώ! Να φέρονται έτσι σ'ένα τόσο καλό παιδί όσο ο Μάνος??Χρυσό παιδί! :wink2:
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από masoul Δευ Μαρ 08, 2010 8:22 pm

Αυτή η Νταίζη τι να πω συνέχεια σε λάθος στιγμή εμφανίζεται πάνω που ήταν έτοιμη η νόρα να παραδωθεί!!!! Και τι γλυκά λόγια ήταν αυτά που της έλεγε ο Λουκάς!!!! Heart2

Το κυνηγητό στο γραφείο και η συζήτηση με το Μήτσουλα τρελό γέλιο θα με ακούσανε από ολη την πολυκατοικία!!!! Όπως και η συζήτηση Νόρας-Δάφνης-Νικόλα. gelio gelio

Ο Ρούσσος τρελός Λουκανορικός και αυτός ε??? Μια χαρά τα είπε στο Νταιζουλίνι άντε να δούμε πότε θα την κάνει με ελαφρά και αυτή.......

Πάρα πολύ ωραία και συγκηνητική η σκηνή με Εύα και Στέφανο!!!! Επιτέλους αυτή η κοπέλα φαίνεται ευτυχισμένη!!!! Palamakia

Μόνο που στεναχωρήθηκα επειδή στεναχωρήθηκε ο Νικόλας αλλά αυτός ο Λουκάς εκεί λαμόγιο τον ανεβάζει, λαμόγιο τον κατεβάζει...... Snif

Κοίτα να δεις που και η Αντιγονάρα είναι κρυφο-Λουκανορική!!! gelio

Ααααα............ και η μπουνιά του Λουκά στο τέλος όλα τα λεφτά, ακόμα και έτσι υποστηρίζει το φίλο του!!!! Θα μου πείτε αυτή δεν είναι η δουλειά του????!!!!!! gelio gelio
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μαρ 08, 2010 8:24 pm

Γειά σε όλη την παρέα (μιάς και είμαι καινούρια στο φόρουμ)
Ψήφισα πολύ καλό το επεισόδιο γιατί είμαι Λουκονορική και έχω απαιτήσεις πολλές ;-)
Δε με χάλασε που δεν έγινε το "μοιραίο", θεωρώ πως τα καλήτερα έρχονται..
Διασκέδασα πολύ με το κυνηγητό Νόρας-Λουκά
Συγκινήθηκα επίσης με Στέφανο και Εύα, ήταν πολύ τρυφερή σκηνή..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 08, 2010 8:25 pm

Ezi_loukno έγραψε:Γειά σε όλη την παρέα (μιάς και είμαι καινούρια στο φόρουμ)
Ψήφισα πολύ καλό το επεισόδιο γιατί είμαι Λουκονορική και έχω απαιτήσεις πολλές ;-)
Δε με χάλασε που δεν έγινε το "μοιραίο", θεωρώ πως τα καλήτερα έρχονται..
Διασκέδασα πολύ με το κυνηγητό Νόρας-Λουκά
Συγκινήθηκα επίσης με Στέφανο και Εύα, ήταν πολύ τρυφερή σκηνή..


Καλώς ήρθες στην παρέα
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μαρ 08, 2010 8:28 pm

Σευχαριστώ πολύ Clarabelle..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 08, 2010 8:31 pm

Και κάτι που ξέχασα να σχολιάσω, μπορεί την Νταίζη να μην την θέλω με όσα κάνει στο Λουκά (είπαμε πρεπει να είναι με το Χρήστο αφού αγαπιούνται!!!) αλλα βρε παιδιά, πόσο όμορφη μπορεί να είναι αυτή η κοπέλα??? Στην ακηνή με το Λουκά τη χάζευα, τι βάψιμο, είναι πολύ όμορφη!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Μαρ 08, 2010 8:32 pm

Οντως εχεις δικιο Τζινα....ειναι παρα πολυ ομορφη!Μονο την ημερα του γαμου την ειχαν κανει την καημενη σαν κλοουν!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 08, 2010 8:33 pm


Eκτός από πολύ όμορφη η κυρία Πολυχρονίδη το έχω πει κι άλλη φορά κάνει εξαιρετική ερμηνεία σε ένα ρόλο κόντρα στο γλυκό προσωπάκι που διαθέτει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 08, 2010 8:34 pm

Ψήφισα το επεισόδιο "Καλό"! :wink2: Η αλήθεια είναι ότι πέρασε πολύ ευχάριστα η ώρα, αλλά πλέον, επειδή μας έχουν συνηθίσει σε εξαιρετικά επεισόδια κατά τη γνώμη μου έχω γίνει πιο δύσκολη... Θα σχολιάσω ό,τι θυμάμαι λοιπόν από το σημερινό επεισόδιο!

- - - - - - - - - - -

Νόρα-Λουκά-Παρολίγον μοιραίο: Κι εμείς που νομίζαμε ότι η Νόρα δε θα ενδώσει και ότι θα τον σταματήσει και τη θαυμάζαμε για την αυτοσυγκράτησή της... Αμ, δε μας τα 'πανε καλά! lol! Το άλλο το τσόκαρο ήρθε και τα έκοψε τα παιδιά! Αλλά εμένα δε με χάλασε μπορώ να πω, γιατί θέλω η πρώτη φορά Νόρας και Λουκά να είναι υπό πλήρη γνώση της κατάστασης και από τις δύο πλευρές! Love!

Σπόιλερ:

- - - - - - - - - - -

Στέφανος-Εύα: Μωρέ τι γλυκιά σκηνή... Επιτέλους βλέπουμε την Εύα να χαμογελάει και το Στέφανο να αρχίζει να μπαίνει πιο δυναμικά στην όλη διαδικασία! Και αυτό που είπε η Αντιγόνη πιο μετά ότι πρέπει να δείξει αγάπη όχι μόνο στο παιδί, αλλά και στην Εύα, με βρίσκει σύμφωνη! Γιατί, εκτός από μητέρα του παιδιού του, τυχαίνει να είναι και γυναίκα του καλώς ή κακώς! Αν και θα διαφωνήσω με αυτό το "Μεταφέρεται ο έρωτας..." Καινούριο σλόγκαν; Από πότε ισχύει κάτι τέτοιο και δεν το ξέρω; "Ανακαινίσεις-Μετακομίσεις, ο Έρως!"

- - - - - - - - - -

Νόρα-Δάφνη-Νικόλας: Ξεκαρδιστικές ατάκες στη συζήτησή τους! gelio Υποτίθεται, βέβαια, η Νόρα πήγε για να ξεμπερδευτεί, αλλά δεν... Μάλλον μπερδεύτηκε περισσότερο! Πάντως το Νικόλα τον λυπάμαι πολύ, γιατί έχει σχηματίσει μία λανθασμένη εντύπωση για τον τρόπο που έχει περαστεί το πρόσωπό του στο υποσυνείδητο του Λουκά! Δεν μπορώ να τον καταλάβω το Λουκά πάντως! Διάβασα την άποψη της Μαρίας ότι τα λέει όλα αντίθετα, αλλά δε μου αρκεί ως λόγος για να πληγώνει την παρέα!

- - - - - - - - - - -

Λουκάς-Τραπέζι: Αστείος... ok! Αλλά μήπως το παρατράβηξε; Τι ήταν αυτά που έλεγε μπροστά στη Νεφέλη; Χαζό δεν είναι! Μωρό δεν είναι! Όλα τα καταλαβαίνει! Τετραπέρατη ζωή να 'χει! Και μπροστά της λες τον πατέρα και τον παππού της δολοφόνους; Να μη σχολιάσω ότι έφερε και όλους τους υπόλοιπους σε τρομερά δύσκολη θέση!

- - - - - - - - - -

Νόρα-Λουκάς-γραφείο: Τι την κυνηγάς την κοπέλα Λουκάκο γύρω από το γραφείο; Synelthe Πες της την αλήθεια και μια χαρά στην αγκαλιά σου θα πέσε και χωρίς πολλά, πολλά! Πάντως τι άλλο θα ακούσουν τα αυτάκια μας; gelio lol!
Νόρα: ...Θα πάρω μέτρα!
Λουκάς: Αντισυλληπτικά;

- - - - - - - - - -

Νόρα-Μπέλλος-Λουκάς: Αυτό που τα λέει τώρα όλα ο Λουκάς εκ του ασφαλούς κοντεύει να αρχίσει να με ενοχλεί! Όταν τα είχε τετρακόσια δεν τολμούσε να πει τίποτα και τώρα γλώσσα δε βάζει μέσα! Μάλλον κακώς το πήρε ο Δημήτρης το συνθετικό Κοτο-(Μέλλος)! Άλλος έπρεπε να το είχε υιοθετήσει! Και μετά όταν γύρισε η Νόρα στο γραφείο, δεν ξέρω αν ήταν ιδέα μου, αλλά ένιωσα πρώτη φορά τόσο έντονα ότι "εκμεταλλεύεται" τα συναισθήματα του Δημήτρη! Χωρίς και πάλι να λέω ότι το "γραμματόσημο" (όπου γραμματόσημο βλέπε Δημήτριος) είναι άμοιρο ευθυνών!

- - - - - - - - - -

Μάνος-Λουκάς: Άλλα ντάλλα, της Παρασκευής το γάλα! lol! Μαζί μιλάμε, χώρια καταλαβαίνουμε! Ό,τι να 'ναι! Και η μπουνιά στο τέλος, αν και πολύ fake, μου αρέσει, γιατί πυροδοτεί νέο κύκλο εξελίξεων! Thumbs up

- - - - - - - - - -

Όσο για τα προσεχώς... Πολλές απειλές, αλλά να γειάσει το στοματάκι της Αντιγόνης που επιτέλους κάποιος στάθηκε στο ύψος του απέναντι στο γαρίφαλο και δεν έγινε ένα με το πάτωμα, γιατί σαν πολλά μας τα 'χει πει! Μάλλον άνθρωποι της ίδιας πάστας συνεννοούνται καλύτερα.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Δευ Μαρ 08, 2010 8:34 pm

ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΣΤΟ gelio gelio ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΤΗ ΝΟΡΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΕ Η ΝΤΑΙΖΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ ΠΟΥ ΠΑΡΟΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΕΣΤΕΛΝΕ ΦΙΛΙ ΣΤΗ ΝΟΡΑ, ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΠΩ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ.

Η ΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΜΠΕΛΑ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΑΠΑΙΧΤΗ.
Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕ ΤΗ ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.
ΚΑΛΑ ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΠΟΣΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ, Ο ΜΠΕΛΟΣ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ.

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ Η ΣΚΗΝΗ ΕΥΑΣ - ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ ΜΑΖΙ.

Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ ΤΗΝ ΠΑΕΙ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΒΕΒΑΙΑ.

ΕΓΩ ΨΗΦΙΣΑ ΤΕΛΕΙΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από masoul Δευ Μαρ 08, 2010 8:34 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Και κάτι που ξέχασα να σχολιάσω, μπορεί την Νταίζη να μην την θέλω με όσα κάνει στο Λουκά (είπαμε πρεπει να είναι με το Χρήστο αφού αγαπιούνται!!!) αλλα βρε παιδιά, πόσο όμορφη μπορεί να είναι αυτή η κοπέλα??? Στην ακηνή με το Λουκά τη χάζευα, τι βάψιμο, είναι πολύ όμορφη!!!

Εεεεε....παιδιά κρητικιά και αυτή όπως και η Αντιγόνη μας!!!! Βγάζουμε ωραία κορίτσια αλλά συνήθως σφάζονται άλλοι για αυτά και όχι αυτά για άλλους.......... gelio gelio
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μαρ 08, 2010 8:36 pm

Συμφωνω και εγω,μπορει να την εχουν κανει παλιοχαρακτηρα αλλα ειναι πανεμορφη...και εκφραστικοτατη.......
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 08, 2010 8:38 pm

Νόρα-Δάφνη-Νικόλας: Ξεκαρδιστικές ατάκες στη συζήτησή τους! gelio Υποτίθεται, βέβαια, η Νόρα πήγε για να ξεμπερδευτεί, αλλά δεν... Μάλλον μπερδεύτηκε περισσότερο! Πάντως το Νικόλα τον λυπάμαι πολύ, γιατί έχει σχηματίσει μία λανθασμένη εντύπωση για τον τρόπο που έχει περαστεί το πρόσωπό του στο υποσυνείδητο του Λουκά! Δεν μπορώ να τον καταλάβω το Λουκά πάντως! Διάβασα την άποψη της Μαρίας ότι τα λέει όλα αντίθετα, αλλά δε μου αρκεί ως λόγος για να πληγώνει την παρέα!


Σοφάκι μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση οτι ο Νικόλας είναι ο πρώτος γιατί είναι η πιο ανώδυνη περίπτωση. Τον βλέπουμε να ψάχνει τα λάθη του για να καταλάβει γιατί ο Λουκάς του συμπεριφέρεται έτσι και θέλω να ελπίζω οτι θα δω το Μάνο ας πούμε να ψάχνει αν έχει κάνει τίποτε καλό στη ζωή του και να βγάζει μόνος του τα συμπεράσματά του. Μπορεί να κάνω λάθος αλλά μάλλον εκεί το βλέπω να οδηγεί.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 08, 2010 8:39 pm

Μάλλον τελικά μόνο σε εμένα ξινίζει η αμνησία από τώρα... Rolling Eyes Και το ξαναλέω: "Του χάριζαν το γάιδαρο, τον κοίταζε στα δόντια!" lol! Είμαι αχάριστη! Πάει και τελείωσε! Αλλά είπαμε! Ευτυχώς δεν είμαι η μόνη ανάποδη! gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 08, 2010 8:40 pm

Clarabelle έγραψε:
Νόρα-Δάφνη-Νικόλας: Ξεκαρδιστικές ατάκες στη συζήτησή τους! gelio Υποτίθεται, βέβαια, η Νόρα πήγε για να ξεμπερδευτεί, αλλά δεν... Μάλλον μπερδεύτηκε περισσότερο! Πάντως το Νικόλα τον λυπάμαι πολύ, γιατί έχει σχηματίσει μία λανθασμένη εντύπωση για τον τρόπο που έχει περαστεί το πρόσωπό του στο υποσυνείδητο του Λουκά! Δεν μπορώ να τον καταλάβω το Λουκά πάντως! Διάβασα την άποψη της Μαρίας ότι τα λέει όλα αντίθετα, αλλά δε μου αρκεί ως λόγος για να πληγώνει την παρέα!


Σοφάκι μου έχει δημιουργηθεί η εντύπωση οτι ο Νικόλας είναι ο πρώτος γιατί είναι η πιο ανώδυνη περίπτωση. Τον βλέπουμε να ψάχνει τα λάθη του για να καταλάβει γιατί ο Λουκάς του συμπεριφέρεται έτσι και θέλω να ελπίζω οτι θα δω το Μάνο ας πούμε να ψάχνει αν έχει κάνει τίποτε καλό στη ζωή του και να βγάζει μόνος του τα συμπεράσματά του. Μπορεί να κάνω λάθος αλλά μάλλον εκεί το βλέπω να οδηγεί.
Αν το πράγμα πάει προς τα εκεί, καλώς, αλλά σήμερα είδα το Μάνο μεταξύ αστείου και σοβαρού να διατυμπανίζει το βάθος των συναισθημάτων του! cake
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μαρ 08, 2010 8:49 pm

Ο Λουκας νομιζω πως το χει παρακανει λιγακι με την αμνησια...ναι μεν βγαζει πολυ γελιο σε μας αλλα πληγωνει τους φιλους του,εγω το Νικολα τον λυπηθηκα σημερα..
Ειναι κατι που μοθ ξινισε στο επεισοδιο σημερα,καθως και το οτι,οποιος ειπε και καποιος αλλος πιο πανω, πως ελεγε τον Ηλια δολοφονο μπροστα στη Νεφλη...Ενταξει αν ειχε οντως αμνησια αλλα τωρα??
Παρ'ολο που ειναι η συμπαθεια μου,νομιζω πως το παατραβαει...λιγακι...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από elenaph33 Δευ Μαρ 08, 2010 8:54 pm

Το σημερινο το ψηφισα πολυ καλο. Λοιπον, εχουμε και λεμε:

Νορα - Λουκας στο κρεβατι: ενα μπραβο στη Νορα που προσπαθησε να τον σταματησει, αλλα αν δεν πηγαινε η Νταιζη...

Ευα και Στεφανος ειχαν μια πολυ τρυφερη σκηνη που ακομα κι ο Στεφανος εβαλε τα κλαματα...Μπορω να πω μου αρεσε η σκηνη τους. Το μωρο αρχισε να κλωτσαει και ο Στεφανος αρχισε τα δωρα στην Ευα. Αυτο το αφηνω ασχολιαστο...
Αντιστοιχα μας εδειξε και μια εξισου τρυφερη σκηνη με τη Μελιτα να σκεπαζει τη Νεφελη ενω αυτη κοιμοταν... Καλο αυτο γιατι τουλαχιστον θυμηθηκε επιτελους οτι εχει και ενα παιδι. Μου αρεσε που η Αμαλια ειπε στη Μελιτα να προχωρησει στη ζωη της αλλα δεν καταλαβα κατι: τελικα τον Ρουσσο τον ερωτευτηκε ή οχι??

Λουκας - Νταιζη: αυτη η επιμονη της να τον ριξει στο κρεβατι πια, ελεος!! Αλλα ενταξει το περιεργο θα ηταν να μην το επιδιωκε. Αφου το δηλωσε ξεκαθαρα αλλωστε: θελει να του μαθει και τα αρθρα και τα αναρθρα (τα αχ και βαχ!!). Ωστοσο βεβαια λογαριαζε χωρις τον ξενοδοχο αφου ο Λουκας μαλλον δεν ειχε ορεξη για τετοια...νυσταζε το παλικαρι... GN1

Η αγαπημενη μου σκηνη σ αυτο το επεισοδιο ειναι εκει που παει η Νορα να ξυπνησει Νικολα και Δαφνη (συνήθεια που ειχε κυριως ο Λουκας)!
(Δαφνη:μπορει να ειναι ο Λουκας και να θυμηθηκε!!
Νικολας: καλα, τιποτα αλλο δεν μπορουσε να θυμηθει? αυτο το κακό συνήθειο θυμήθηκε)
Μια χαρα που πηρε παντως η Δαφνη οταν τους ειπε η Νορα πως ο Λουκας την εριξε στο κρεβατι....και μια απογοήτευση απ την αλλη οταν τους ειπε οτι δεν προλαβαν να κανουν τιποτα.... gelio Μου αρεσε γενικα που ο Νικολας ήταν η φωνη της λογικής, ενω η Δαφνη η φωνή του συναισθηματος. Βεβαια ακρη δεν εβγαλε η Νορα, αλλα μην τα θελουμε και ολα δικα μας...

Ρουσος - Νταιζη: μπραβο στον Πετρο!! Τον εχω ικανο να πεισει τη Νταιζη να βαλει τη Νορα νομικο συμπαραστατη (ή οπως αλλιως λεγεται)!!!

Στεφανος - Καρταλω: την ευκαιρια παλι δεν την εχασε ο Μουγγοθόδωρος -ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΕ....

Λουκας - Νορα στο γραφειο: τελειο το κυνηγητο, πολυ γελιο εριξα. gelio Το ταμπελακι δε τησ Νορας...φοβερη ιδεα!! :wink2:
Καλα ο Μπελλος δεν το συζητω τα μπερδεψε για τα καλα. Ο Λουκας τον μπερδεψε τοσο πολυ που δεν ηξερε απο που να φυγει ο ανθρωπος... Παντως δεν ξερω τι να πιστεψω γι αυτον. Αρχιζω και τον λυπαμαι. Διαφωνω με τη σταση της Νορας να τον εχει στο περιμενε, αφου δεν τον θελει. Ας του πει δε σε θελω, αντε γεια και να τελειωνουμε.

Απορω ομως scratch : γιατι ο Λουκας επιμενει να λεει το Νικολα λαμογιο, αφου βλεπει οτι τον στεναχωρει? γιατι μιλαει για φονους μπροστα στη Νεφελη? γιατι εριξε εδειρε τον μπραβο του Χατζηβασιλειου?

Αυτα για το επεισοδιο.

Αααα! και κατι τελευταιο απο τα προσεχως: αρχιζω και βλεπω την Αντιγονη με αλλο ματι απ την ωρα που εδιωξε τη Νταιζη!! Μπραβο Αντιγοναρα!! δε θα ξαναπω κακια κουβεντα για αυτην! (μεχρι το παραεπομενο επεισοδιο τουλαχιστον!!) :wink2:

Ειχα κι αλλα να γραψω αλλα αντε, να μη σας κουραζω!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την elenaph33 στις Δευ Μαρ 08, 2010 9:16 pm, 1 φορά

elenaph33


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Δευ Μαρ 08, 2010 9:03 pm

Τζίίίίναααααα αύριο στον όμορφο κόσμο θα έχει τον Χρήστο!!!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μαρ 08, 2010 9:06 pm

Ο Λουκάς σήμερα μου φάνηκε, περισσότερο απο ποτέ, οτι τη χαίρεται την αμνησία του γιατί ζεί "τα θέλω του" χωρίς να φοβάται συνέπειες..
Η Ευα πάντως σήμερα ήτανε γλυκήτατη, της πάει η εγκυμοσύνη και πάνω απ'όλα η ευτυχία που νιώθει..
Η Νόρα (που είναι και ο αγαπημένος μου χαρακτήρας) σήμερα δε τα είπε τόσο καλά στον Δημητράκι και δε μου άρεσε που "ένιωσε", τη θέλω πιο δυναμική..
Η Δάφνη τελευταία "γράφει" με τις εκφράσεις της..
Ο Νικόλας εντελώς αγανακτησμένος ήταν σήμερα..
Και ο Μανωλάκης, όπως πάντα βεβαίως βεβαίως προσπαθεί να διαφημήσει την "αλλάγή" του αν και νομίζω πως όντως κάτι γίνεται τα τελευταία επεισόδια με αυτόν...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ezi_loukno στις Δευ Μαρ 08, 2010 9:35 pm, 1 φορά
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης