Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

+35
νοριτσα
Vampirela
anastasia20
Materialgirl
laoura
madolato
Doris_
mirrella
Καρ-Mik
katie007
DESPOINA
Cancoon
aggeliki
jim7
LYDIA
hionati
milia
sarita
ch-bl
sousami7
soso
loukitsa
Ntinaki1
elenaph33
KonstantinaA
sifantid
Ezantakou
masoul
Black rose
filitsa
KatsaroYpotheto
Foulitsa
evanna
$ofi@ loukakos + nora
Clarabelle
39 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap31%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 31% 
[ 22 ]
Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap51%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 51% 
[ 37 ]
Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap11%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 11% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 72
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 08, 2010 9:10 pm

Ntinaki1 έγραψε:Τζίίίίναααααα αύριο στον όμορφο κόσμο θα έχει τον Χρήστο!!!

Mε ενημέρωσαν Ντινάκι αλλα ευχαριστώ που με σκέφτεστε!!! Έβαλα να μου το γράψουν βεβαίως βεβαίως!!! Μήπως να εισηγηθώ για tv στο γραφείο? χαχαχα

+++

Εντός θέματος:

Το έθεσες πολύ ωραία Ezi_loukno

"Ο Λουκάς σήμερα μου φάνηκε, περισσότερο απο ποτέ, οτι τη χαίρεται την αμνησία του γιατί ζεί "τα θέλω του" χωρίς να φοβάται συνέπειες.. "

Νομίζω ότι ο Λουκάς παρασύρθηκε απο τη δύναμη που του προσφέρει η αμνησία και ζει "τα θέλω του" χωρίς δεύτερη σκέψη, απο τη μία αν ξαναγυρίσουν στην σκληρή πραγματικότητα με τη Νόρα χωρίς να τους έχει μείνει τίποτα να θυμούνται θα τους λυπηθώ, απο την άλλη μήπως είναι καλύτερα να μην έχουν γλυκαθεί πριν χρειαστεί να ξαναχωρίσουν λόγω Νταίζης? Με έβαλε σε διλλημα κι εμένα η Νόρα σήμερις..

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μαρ 08, 2010 9:12 pm

Εzi_loukno συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!Ειδικα σε οτι αφορα το Λουκα, αλλα και την Ευα,οσο περνανε τα επεισοδια γλυκαινει και πιο πολυ... της παει τρελα ο γαμος και η εκυμοσυνη!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Μαρ 08, 2010 9:16 pm

evanna έγραψε:Πολυ καλο απο εμενα το σημερινο επεισοδιο...
1.Για τη σκηνη Νορας-Λουκα....μου αρεσε πολυ το κηνυγητο στο γραφειο αν και δυστυχως δεν ειδαμε φιλακι! Love!

2.Για το Λουκα γενικως....και σημερα υπεροχος!Κορυφαιες οι συναντησεις του με Νικολα-Μανο και φυσικα το τραπεζι στης Δαφνης! : respect :

3.Για τη Δαφνουλα και τις απιστευτες πονηρες γκριματσες οταν της ελεγε η Νορα τα καθεκαστα με το Λουκα! huhu Της παει παρα πολυ αυτο το στιλακι της Γεωργονη!

4.Για τις συμβουλες του Ρουσσου που εξυπηρετουν και με το παραπανω ολες εμας τις Λουκονορικες! Thumbs up

5.Για τη σκηνη Στεφανου-Ευας....μπορει να μην τους θελω μαζι και να μην τις πολυ μπορω τετοιου ειδους σκηνουλες μεταξυ τους(γιατι με αλλον παρτενερ δεν θα ειχα κανενα προβλημα)αλλα η συγκεκριμενη ηταν ερμηνευτικα εξαιρετικη!Ξυλα & Σταυρου : respect :

Αυτα τα ολιγα απο εμενα και περιμενω τα αυριανα! :D

Συμφωνώ απόλυτα!Το κηνυγητο στο γραφείο με ξετρέλανε λέμεεε και πέθανα στα γέλια όταν ο Λουκάς δούλευε τον Μπέλλο και του λεγε να τον βοηθήσει....και κει που ο Λουκάς έκανε πως κοιμόταν για να γλυτωσει τη σεξουαλικη παρενόχληση απο την οχιά gelio gelio gelio gelio Ψηφισα Τελειο.Με αγάπη loukitsa*********

edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Μαρ 08, 2010 9:18 pm

Ezi_loukno έγραψε:Ο Λουκάς σήμερα μου φάνηκε, περισσότερο απο ποτέ, οτι τη χαίρεται την αμνησία του γιατί ζεί "τα θέλω του" χωρίς να φοβάται συνέπειες..
Η Ευα πάντως σήμερα ήτανε γλυκήτατη, της πάει η εγκυμοσύνη και πάνω απ'όλα η ευτυχία που νιώθει..
Η Νόρα (που είναι και ο αγαπημένος μου χαρακτήρας) σήμερα δε τα είπε τόσο καλά στον Δημητράκι και δε μου άρεσε που "ένιωσε", τη θέλω πιο δυναμική..
Η Δάφνη τελευταία "γράφει" με τις εκφράσεις της..
Ο Νικόλας εντελώς αγανακτησμένος ήταν σήμερα..
Και ο Μανωλάκης, όπως πάντα βεβαίως βεβαίως προσπαθεί να διαφημήσει την "αλλάγή" του αν και νομίζω πως όντως κάτι γίνεται τα τελευταία επεισόδια με αυτόν...

ezi μου καλώς μας ήρθες!Σε θυμήθηκα τελικά Hug
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Μαρ 08, 2010 9:33 pm

Θα συμφωνήσω με όλες σας..!
Η σκηνή της Ευας και του Στεφανου,ακόμη και για όσους για έναν αδιευκρίνιστο-σαδιστικού τύπου- λόγο τη θέλουν τρελά με τον κοσμαγάπητο-ήταν υπέροχη.. : respect :
Εξαιρετικά παιγμένη από τους Σταυρου-Ξυλά με μία φυσικότητα και μια γλύκα που προσωπικά με συγκίνησαν..

Ο Λουκάς συνεχίζει το αμνησιακό ρεσιτάλ-η Νεφέλη,βιάστηκε να ολοκληρώσει παιδοσυνεδρίες με παιδοψυχολόγο/τι ακουσε το κοριτσάκι maaaad
και το Νικόλα πολύ τον λυπάμαι,όσο κι αν γελάω με αντιστροφή αποδιδόμενων χαρακτηρισμών..-Εχει καταλάβει κανείς πού αποσκοπεί δήθεν ο Λουκας μ αυτό;;;; Αγαπώ κλασικά και αμετακίνητα!

Ο Μπέλλος-τέλος,απορώ αν είναι τόσο ηλίθιος,και αν όντως είναι,προσφατως έχω πάψει να τον συμπονώ..

Μην ξαναπώ για Εδέμ-Ταβερνα και δη οικογενειακή λύνομαι/λιώνω κάθε φορά που τ ακούω..

Υγ.Τον συγκεκριμένο υποτοκογλύφο κι εγώ θα τον βάραγα,χειρότερο δεν μπορούσαν να βρουν;;;

β. -Εχω βαθιά αισθηματα
- Απατα!Όλοι πνιγήκαμε μέσα τους!

γ.Και προσεχώς.. Δώσε,Αντιγονάρα!Δώσε! (έζησα να το πω κι αυτό)

Φιλιά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από sousami7 Δευ Μαρ 08, 2010 9:41 pm

Black rose έγραψε:Ψηφίζω πολύ καλό.
Πάμε και στον αναλυτικό σχολιασμό...


Αχ ρε Νταιζουλλλλλλίνι το κερατό μου!Μας έκοψες πάνω στο καλύτερο.
Ο Λουκάς με το κραγιόν πολύ φάση.Γλύκας.


Η σκηνές που το Ευάκι ήταν με Στέφανο/Μαρίλια και μιλούσαν για το παιδάκι που κλωτσάει σιγά σιγά ήταν πολύ γλυκιές...
Heart1

Η Νταιζούλα προσπαθούσε να ψαρέψει το Λουκάκο τι κάνανε με τη Νόρα...Και του λέει και ψέμματα!Δήθεν αγαπιόντουσαν και βλακείες!
Που να'ξερε...Όταν τον είδε να κοιμάται στον καναπέ φρίκαρε!

Αυτό το ζευγάρι Νικόλα-Δάφνης έχει κάρμα να το ξυπνάνε οι ερωτοχτυπημένοι.Η Δάφνη σ'αυτή τη σκηνή απλά Θεά!
Της λέει η Νόρα οτι πήγε απ'το σπίτι η Νταίζη.
-Σας πέτυχε γυμνούς?Τέλεια!!

Καταπλακτικός και ο κύριος Ρούσσος!Τι θέατρο ήταν αυτό!
-Ήρθε εδώ και θυμότανε τίποτα,μόνο κάτι άρθρα! gelio

Άλλη αξιοσημείωτη σκηνή εκεί που συναντήθηκαν όλοι να μιλήσουν για τον Λουκά κι εκείνος δοκίμαζε καπέλα και ρούχα! gelio

Πληγώθηκε μωρέ ο κακομοίρης ο Νικόλας!
Νικόλας:Ακόμη και τον Μάνο συμπάθησε...
Μάνος:Πείστηκε από το βάθος των συναισθημάτων μου!!! : respect :

Το πέσιμο του Λουκά στο γραφείο και το κυνηγητό όλα τα λεφτά!Φοβερή σκηνή.
Λουκάς:Αρθρο 337
Νόρα:Αυτά μου κάνεις και με φουντώνεις!!

Τον τρέλανε τον Δημήτριο ο Λουκάκος!
-Εσύ θα την αρραβωνιαζόσουνα κι εγώ θα την παντρευόμουνα?Τι ανωμαλίες είναι αυτές?

Και προς το τέλος:
-Μισό λεπτό να σημειώσω να τα λέω στον γιατρό μου...Εγώ Λουκάς σκότωσα των Στέλιο...Ο Μάνος σκότωσε τον Φώτη...Και ο κύριος Ηλίας την γυναίκα του...!! : respect :

Όσο για την τελευταία σκηνή τον Λουκά τον δικαιολογώ! Να φέρονται έτσι σ'ένα τόσο καλό παιδί όσο ο Μάνος??Χρυσό παιδί! :wink2:

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ... lol!
ΜΕ ΚΑΛΥΨΑΤΕ ΠΛΗΡΩΣ... Flkia
sousami7
sousami7
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : KERATSINI, PIRAEUS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από ch-bl Δευ Μαρ 08, 2010 9:42 pm

Να πω κι εγώ τη γνώμη μου για τη συμπεριφορά του Λουκά?

Όλο αυτό το βλέπει κι ως αφορμή να τους ξυπνήσει και να τους κάνει να σκεφτούν κάποια πράγματα.
Όσον αφορά το Νικόλα μπορεί να θέλει απλά να του κάνει πλάκα ή να προσπαθεί να τον κάνει να σκεφτεί τα δικα του κατά καιρούς λάθη..
Το ότι λέει το Μάνο καλό παιδί μπορεί να αποσκοπεί στο να σκεφτούν και οι υπόλοιποι ότι ισως να αρχίζει να αλλάζει το μέχρι πρότινος λαμόγιο.

Για το ότι είπε όσα είπε μπροστά στη Νεφέλη..πρώτον,αμφιβάλλω αν έγινε σκόπιμα από τους σεναριογράφους ή δεν το σκέφτηκαν καν.Αν το σκέφτηκαν υπάρχει εξήγηση..αυτό το δόλιο το Νεφελάκι έχει δει/ακούσει/ζήσει τόσα παράλογα που κάποια στιγμή θα πρέπει να κάτσουν κάτω και να του εξηγήσουν-στο βαθμό που είναι δυνατό-τα όσα έχουν δει τα ματάκια του κι έχουν ακούσει τα αυτάκια του.Εξάλλου όσο ο Λουκάς έλεγε ποιος σκότωσε ποιον,οι υπόλοιποι του έλεγαν ότι δεν είναι έτσι και κανείς δε σκότωσε κανέναν.

Τεσπα,όλα αυτά είναι εικασίες.Θα δείξει.
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μαρ 08, 2010 9:42 pm

Πάντως το κυνηγητό σήμερα του Λουκά και της Νόρας μου θύμησε την παρέα στη κατασκήνωση που μου έχει λείψει πολύ.. Συγγνώμη αν είμαι εκτός θέματος..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μαρ 08, 2010 9:44 pm

Λουκίτσα μου χαίρομαι που με θυμήθηκες (το ξέρω, οφ τόπικ)..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μαρ 08, 2010 9:46 pm

Το Νεφελακι σιγουρα θα αποκτησει περισσοτερα ψυχολογικα μεγαλωνοντας...ηδη το εχουν επηρεασει οσα γινονται το παιδι...Να δω ποιος θα του τα εξηγησει ολα αυτα που ακουει..Ισως ο Λουκας για αυτο να παιζει αυτο το παιχνιδι και να τουσ τα χωνει τοσο πολυ,για να τους κανει να σκεφτουν και οτι εχουν να δωσουν και σε αλλουσ λογαριασμο για τα λαθη τους,οι περισσοτεροι εχουν παιδια...Ισως σε αυτο να αποσκοπουσε η σημερινη σκηνη που ηταν και η Νεφελη παρουσα...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από sarita Δευ Μαρ 08, 2010 9:46 pm

λοιπον δεν θα απλωσω σεντονι αλλα θα τα αναφερω περιληπτικα.Μεχρι ενος σημειου διασκεδαζω με τον λουκα αλλα πιστευω οτι το παρατραβαει.Μια με τους φονους, μια με το νορα-μαργαριτα μαργαριτα-νορα και το κυριοτερο με τον νικολα που τον αποκαλει λαμογιο με εχει εκνευρισει.Αυτο ειναι το ευχαριστω του για ολα οσα του εκανε ο νικολας?Ειλικρινα δεν τον αναγνωριζω τον λουκα.ΛΟΥΚΑ ΣΥΝΕΛΘΕ.Συγκινηθηκα αφανταστα με στεφανο-ευα.Αρχιζω και ξανακολλαω και οσο σκεφτομαι τον επερχομενο τους χωρισμο αντε να δω πως θα ξεκολλησω.Και οσο για την νταιζη επιτρεψτε μου να σας πω επειδη ειχα την τυχη και τη χαρα να περασω ενα πρωινο στο σπιτι της Μαριαννας πιστεψτε με αβαφη ειναι ακομα πιο θεα.Και για τα προσεχως ειναι η πρωτη φορα που μιλησε η αντιγονη και την χαρηκα.Αλλα μια απορια σε ποιον ελεγε η καρταλαινα η ευα περιμενει αγορι?Ναι θα ειμαστε σε επικοινωνια.Νεο μυστηριο.Αυτα.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από milia Δευ Μαρ 08, 2010 9:56 pm

ΨΗΦΙΣΑ ΤΕΛΕΙΟ!!!!
ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ gelio
ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΚΗΝΗ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!! Η ΔΑΦΝΗ : respect : ΤΕΛΕΙΑ ΑΤΑΚΑ "ΑΝΑΣΤΑΣΗ"!!!!!
ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΕΨΑΧΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΦΕΡΕΤΑΙ ΕΤΣΙ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ...!!!!!
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Μαρ 08, 2010 10:00 pm

με το επεισοδιακι περασε πολυ ομορφα η ωρα...ολα οσα αξιζαν στο σημερινο ηταν λουκας-νορα...
τι μου αρεσε=
1)η πρωτη σκηνη λουκα-νορα...
ηταν μαζι ερωτικη,τρυφερη,αγαπησιαρικη και γλυκουτσικη... Heart2 Love Love!
2)ολες οι σκηνες λουκας-νορα και γενικα ολες σχεδον οι σκηνες λουκα... Love!
3)η σκηνη δαφνη-νικολας-νορα...απλα απολαυστικη gelio
4)η σκηνη στεφανου-αντιγονης...σε αυτη τη σκηνη ο στεφανος ηταν τοσο γλυκος οσο δεν ηταν στην προηγουμενη...φανηκε οτι ειναι γεννημενος για πατερας...οσο για την εκφραση των ματιων του οταν η αντιγονη του ειπε να μεταφερει τον ερωτα του για τη μελιτα στην ευα και το παιδι ηταν ολα τα λεφτα.... Love!

τι με χαλασε=
1)οι σκηνες με την νταιζη...δεν την αντεχω να το παιζει η κυρια εξουσια και να κανει χαλαστρα στη νορα και το λουκα : curse : 2)η σκηνη ευας-στεφανου...
δε μου αρεσε καθολου και μαλλον ειμαι η μονη μεχρι τωρα...σορυ αλλα ουτε τωρα καταφερε να με αγγιξει η σκηνη τους...ακομη και ο στεφανος μου φανηκε σαν να απαγγελει και οχι να μιλαει απο καρδιας...μου εβγαλαν κατι το αδιευκρινιστο σε σχεση με τις αλλες τους σκηνες...κατι που θα προσπαθησω να περιγραψω με το παρακατω περιστατικο...
γυρισα το απογευματακι με την κολλητη μου κατα τις 7 παρα κατι και καθισα να δω μυστικα...η κολλητη μου καθισε αναγκαστηκα μαζι μου ενω ταυτοχρονα γκρινιαζε που την εβαζα να χαμηλωνει τη μουσικη στο γιου τιουμπ...δε της αρεσουν τα μυστικα και δεν τα παρακολουθει...μου παει κοντρα γι αυτο και ειδικα οταν λεει οτι προτιμα τον μπουγιουρη απο τον αλεξ...και εκει που βλεπουμε δειχνει σκηνη ευας-στεφανου...και στην προσπαθεια μου να βρω μια πιο αντικειμενικη γνωμη τη ρωταω<<αυτοι οι δυο που βλεπεις εκει σου αρεσουν σα ζευγαρι???>> και μου κανει <<τσου...>>...στη συνεχεια τη ρωταω<<σου βγαζουν μηπως αγαπη,τρυφεροτητα,γλυκα...εστω κατι..>>μου ξανακανει<<τσου>>και παιρνει μια περιεργη γκριματσα...και ενω τους παρακολουθουμε να μιλανε πεταει μια ατακα με τρομερο υφος και σκαω στα γελια...λεει<<ελεος...τι παπατζιλικια ειναι αυτα???>>
αυτο λοιπον ειναι το σχολιο που μου εβγαλε η σκηνη ευας-στεφανου=ελεος..τι παπατζιλικια ειναι αυτα...
και για να εξηγησω λεγοντας παπατζιλικια στα μερη μου εννοουμε το φτιαχτο,το ψευτικο,το επιτηδευμενο,το υπερβολικο...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από LYDIA Δευ Μαρ 08, 2010 10:08 pm

hionati έγραψε:με το επεισοδιακι περασε πολυ ομορφα η ωρα...ολα οσα αξιζαν στο σημερινο ηταν λουκας-νορα...
τι μου αρεσε=
1)η πρωτη σκηνη λουκα-νορα...
ηταν μαζι ερωτικη,τρυφερη,αγαπησιαρικη και γλυκουτσικη... Heart2 Love Love!
2)ολες οι σκηνες λουκας-νορα και γενικα ολες σχεδον οι σκηνες λουκα... Love!
3)η σκηνη δαφνη-νικολας-νορα...απλα απολαυστικη gelio
4)η σκηνη στεφανου-αντιγονης...σε αυτη τη σκηνη ο στεφανος ηταν τοσο γλυκος οσο δεν ηταν στην προηγουμενη...φανηκε οτι ειναι γεννημενος για πατερας...οσο για την εκφραση των ματιων του οταν η αντιγονη του ειπε να μεταφερει τον ερωτα του για τη μελιτα στην ευα και το παιδι ηταν ολα τα λεφτα.... Love!

τι με χαλασε=
1)οι σκηνες με την νταιζη...δεν την αντεχω να το παιζει η κυρια εξουσια και να κανει χαλαστρα στη νορα και το λουκα : curse : 2)η σκηνη ευας-στεφανου...
δε μου αρεσε καθολου και μαλλον ειμαι η μονη μεχρι τωρα...σορυ αλλα ουτε τωρα καταφερε να με αγγιξει η σκηνη τους...ακομη και ο στεφανος μου φανηκε σαν να απαγγελει και οχι να μιλαει απο καρδιας...μου εβγαλαν κατι το αδιευκρινιστο σε σχεση με τις αλλες τους σκηνες...κατι που θα προσπαθησω να περιγραψω με το παρακατω περιστατικο...
γυρισα το απογευματακι με την κολλητη μου κατα τις 7 παρα κατι και καθισα να δω μυστικα...η κολλητη μου καθισε αναγκαστηκα μαζι μου ενω ταυτοχρονα γκρινιαζε που την εβαζα να χαμηλωνει τη μουσικη στο γιου τιουμπ...δε της αρεσουν τα μυστικα και δεν τα παρακολουθει...μου παει κοντρα γι αυτο και ειδικα οταν λεει οτι προτιμα τον μπουγιουρη απο τον αλεξ...και εκει που βλεπουμε δειχνει σκηνη ευας-στεφανου...και στην προσπαθεια μου να βρω μια πιο αντικειμενικη γνωμη τη ρωταω<<αυτοι οι δυο που βλεπεις εκει σου αρεσουν σα ζευγαρι???>> και μου κανει <<τσου...>>...στη συνεχεια τη ρωταω<<σου βγαζουν μηπως αγαπη,τρυφεροτητα,γλυκα...εστω κατι..>>μου ξανακανει<<τσου>>και παιρνει μια περιεργη γκριματσα...και ενω τους παρακολουθουμε να μιλανε πεταει μια ατακα με τρομερο υφος και σκαω στα γελια...λεει<<ελεος...τι παπατζιλικια ειναι αυτα???>>
αυτο λοιπον ειναι το σχολιο που μου εβγαλε η σκηνη ευας-στεφανου=ελεος..τι παπατζιλικια ειναι αυτα...
και για να εξηγησω λεγοντας παπατζιλικια στα μερη μου εννοουμε το φτιαχτο,το ψευτικο,το επιτηδευμενο,το υπερβολικο...

hionati μου συμφωνω μαζι σου, απολυτα ομως! Οριζοντιως,καθετως κ οπως αλλιως θες...
Εγραψες ιστορια,απλα κ περιεκτικα τα ειπες ολα...
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μαρ 08, 2010 10:14 pm

Katsaro Ypotheto, στο σημερινό επεισόδιο νομίζω πως η Νόρα κατάφερε να μας μας μεταδώσει το διλημμά της.. Απο τη μία δε θέλει να αντιστέκεται, θέλει να το ζήσει αφού αυτό είναι που θέλει.. Απο την άλλη αν γλυκαθεί, το πικρό πιάτο (κοινώς Νταίζη) θα της έρθει πολύ βαρύ, μετά την υποτειθέμενη αμνησία του Λουκά..
Ούτε εγώ μπορώ να επιλέξω ένα σενάριο, πόσο μάλλον η Νόρα..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Μαρ 08, 2010 10:27 pm

LYDIA έγραψε:
hionati έγραψε:με το επεισοδιακι περασε πολυ ομορφα η ωρα...ολα οσα αξιζαν στο σημερινο ηταν λουκας-νορα...
τι μου αρεσε=
1)η πρωτη σκηνη λουκα-νορα...
ηταν μαζι ερωτικη,τρυφερη,αγαπησιαρικη και γλυκουτσικη... Heart2 Love Love!
2)ολες οι σκηνες λουκας-νορα και γενικα ολες σχεδον οι σκηνες λουκα... Love!
3)η σκηνη δαφνη-νικολας-νορα...απλα απολαυστικη gelio
4)η σκηνη στεφανου-αντιγονης...σε αυτη τη σκηνη ο στεφανος ηταν τοσο γλυκος οσο δεν ηταν στην προηγουμενη...φανηκε οτι ειναι γεννημενος για πατερας...οσο για την εκφραση των ματιων του οταν η αντιγονη του ειπε να μεταφερει τον ερωτα του για τη μελιτα στην ευα και το παιδι ηταν ολα τα λεφτα.... Love!

τι με χαλασε=
1)οι σκηνες με την νταιζη...δεν την αντεχω να το παιζει η κυρια εξουσια και να κανει χαλαστρα στη νορα και το λουκα : curse : 2)η σκηνη ευας-στεφανου...
δε μου αρεσε καθολου και μαλλον ειμαι η μονη μεχρι τωρα...σορυ αλλα ουτε τωρα καταφερε να με αγγιξει η σκηνη τους...ακομη και ο στεφανος μου φανηκε σαν να απαγγελει και οχι να μιλαει απο καρδιας...μου εβγαλαν κατι το αδιευκρινιστο σε σχεση με τις αλλες τους σκηνες...κατι που θα προσπαθησω να περιγραψω με το παρακατω περιστατικο...
γυρισα το απογευματακι με την κολλητη μου κατα τις 7 παρα κατι και καθισα να δω μυστικα...η κολλητη μου καθισε αναγκαστηκα μαζι μου ενω ταυτοχρονα γκρινιαζε που την εβαζα να χαμηλωνει τη μουσικη στο γιου τιουμπ...δε της αρεσουν τα μυστικα και δεν τα παρακολουθει...μου παει κοντρα γι αυτο και ειδικα οταν λεει οτι προτιμα τον μπουγιουρη απο τον αλεξ...και εκει που βλεπουμε δειχνει σκηνη ευας-στεφανου...και στην προσπαθεια μου να βρω μια πιο αντικειμενικη γνωμη τη ρωταω<<αυτοι οι δυο που βλεπεις εκει σου αρεσουν σα ζευγαρι???>> και μου κανει <<τσου...>>...στη συνεχεια τη ρωταω<<σου βγαζουν μηπως αγαπη,τρυφεροτητα,γλυκα...εστω κατι..>>μου ξανακανει<<τσου>>και παιρνει μια περιεργη γκριματσα...και ενω τους παρακολουθουμε να μιλανε πεταει μια ατακα με τρομερο υφος και σκαω στα γελια...λεει<<ελεος...τι παπατζιλικια ειναι αυτα???>>
αυτο λοιπον ειναι το σχολιο που μου εβγαλε η σκηνη ευας-στεφανου=ελεος..τι παπατζιλικια ειναι αυτα...
και για να εξηγησω λεγοντας παπατζιλικια στα μερη μου εννοουμε το φτιαχτο,το ψευτικο,το επιτηδευμενο,το υπερβολικο...

hionati μου συμφωνω μαζι σου, απολυτα ομως! Οριζοντιως,καθετως κ οπως αλλιως θες...
Εγραψες ιστορια,απλα κ περιεκτικα τα ειπες ολα...

σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια flower
απλα ηθελα να εκφρασω αυτο που βλεπω και δεν μου ηρθε καλυτερος τροπος απο το να διηγηθω τις αντιδρασεις της κολλητης μου...αλλα το να τη βλεπεις ειναι αλλο απο το να το διαβαζεις...μονο ο λουκας θα μπορουσε να τη συναγωνιστει σε γκριματσες... gelio
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 08, 2010 10:39 pm

Eγω διαφωνώ! Σαφέστατα και η φίλη σου δεν μπορεσε να νιώσει τη σκηνή αφού δεν βλέπει τη σειρά αυτό δεν είναι κριτήριο!

Ξέρω πολλούς που αν και δηλώνουν υποστηρικτές του Εύα-Μάνος παραδεχονται οτι ο Σταύρου με την Ξυλά είναι πολύ καλοί μαζί στους ρόλους τους και δένουν σαν ζευγάρι, αν δεν έχεις παρακολουθήσει όμως την ιστορία δεν μπορείς να καταλάβεις τι βλέπεις απο μία φωτο!

Τη σκηνή την βρήκα εκπληκτικη (σκηνή με τον Νο.1 sexy πρωταγωνιστή να γελάει δεν θα μπορούσε να είναι διαφορετική για μένα) και θεωρώ ότι και οι δύο απέδωσαν άψογα τη χαρά τους και τα πρωτόγνωρα συναισθήματα που βίωσαν (γιατί είναι πρωτόγνωρα και για τους δύο)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Μαρ 08, 2010 10:49 pm

Πολύ καλό το σημερινό επεισόδιο. Ο Λουκάς με αυτά που τους λέει συνεχώς τους βοηθάει να κάνουν αυτοκριτική. Η Νταίζη είναι αυτό που λένε φυτρώνει εκεί που δεν την σπέρνουν. Η σκηνή Στέφανος - Εύα - μωρό είναι από τις ελάχιστες σκηνές που έδειξαν τόσο συναίσθημα στην σειρά. Μακάρι να δούμε και άλλες τέτοιες σκηνές.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μαρ 08, 2010 10:52 pm

Katsaro Ypotheto συμφωνω!!!!!Αν και τωρα ειμαι φαν του ζευγαριου,οταν ξεκινησε ο β κυκλος δεν ημουνα...Οι σκηνες τουσ ομως μου αρεσουν τοοοσο πολυ και τους θελω πολυ μαζι...αν και το λογικο ειναι να νικησει ο ερωτας και να ειναι η Ευα με το Μανο και η Μελιτα με το Στεφανο,στο τελος της σειρας, η Ξυλα με το Σταυρου βγαζουν μια απιστευτη γλυκα...τους θεωρω πολυ ταιριαστους...και αυτο το υποστηριζω απο την πορεια τους μεχρι τωρα,για αυτο και εγω πιστευω πως απο μια σκηνη και μονο δεν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα...Ακομα και αν μιλαμε για αυτην την υπεροχη σκηνη...
Συγνωμη αν κουρασα με την πολυλογια μου... :oops:
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Μαρ 08, 2010 10:52 pm

ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!
ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΗ ΒΡΥΣΗ ΑΛΛΑ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΗΠΙΑΝ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΤΑΙΖΟΥΛΙΝΙ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ huhu
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΥΑ ΥΠΕΡΟΧΟΙ. ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΔΗΛΩΣΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΕΛΛΩΝ ΠΑΤΕΡΑΣ ΓΕΛΟΥΣΕ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΖΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ. ΥΠΕΡΟΧΗ ΞΥΛΑ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ. : respect : : respect : ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΣΚΗΝΗ! Love!

Η ΑΜΑΛΙΑ ΑΛΛΑΞΕ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΒΑΛΛΕΙ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ. Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ!

Η ΝΤΑΙΖΗ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΣΤΟ ΛΟΥΚΑ ΤΑ ΑΧ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΧ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΞΕΡΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ. ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΝΑΠΕΔΑΤΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ, ΚΑΙ ΡΟΧΑΛΙΖΕ ΔΗΘΕΝ.

ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΜΕ ΝΕΑ ΠΕΛΑΤΙΣΑ. ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΚΑ ΤΟΥΣ ΗΡΘΕ Η ΝΟΡΑ. Ο ΕΝΑΣ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΑΥΓΑ Η ΑΛΛΗ ΚΑΛΑΘΙΑ. ΩΡΑΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΝ.

Η ΠΑΡΕΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. Ο ΜΑΝΟΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΔΕ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΙΣΤΗΚΕ; ΜΠΑ ΟΥΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΝΟΜΙΖΩ.

Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟ ΜΑΝΟ ΤΟΝ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΑ;

ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΟΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ. ΚΑΘΗΣΕ ΒΡΕ ΝΟΡΑΚΙ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ.
Ο ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ Ή ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΤΟΝ ΒΛΑΚΑ;

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΛΟΚ ΑΚΙ ΚΑΙ ΟΣΑ ΕΛΕΓΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΡΙΟ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ!
Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΦΟΡΤΩΝΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΑΛΛΑ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΜΑΝΟ.

Ο ΜΑΝΟΣ ΠΗΓΕ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΙΤΣΑ. ΠΑΝΤΩΣ Η ΜΠΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟΝ ΞΑΠΛΩΣΕ ΤΟΝ ΤΟΚΟΓΛΥΦΟ. ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΠΟΡΙΑ Ο ΑΜΝΗΣΙΑΚΟΣ. ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ; gelio
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Μαρ 08, 2010 10:58 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Eγω διαφωνώ! Σαφέστατα και η φίλη σου δεν μπορεσε να νιώσει τη σκηνή αφού δεν βλέπει τη σειρά αυτό δεν είναι κριτήριο!

Ξέρω πολλούς που αν και δηλώνουν υποστηρικτές του Εύα-Μάνος παραδεχονται οτι ο Σταύρου με την Ξυλά είναι πολύ καλοί μαζί στους ρόλους τους και δένουν σαν ζευγάρι, αν δεν έχεις παρακολουθήσει όμως την ιστορία δεν μπορείς να καταλάβεις τι βλέπεις απο μία φωτο!

Τη σκηνή την βρήκα εκπληκτικη (σκηνή με τον Νο.1 sexy πρωταγωνιστή να γελάει δεν θα μπορούσε να είναι διαφορετική για μένα) και θεωρώ ότι και οι δύο απέδωσαν άψογα τη χαρά τους και τα πρωτόγνωρα συναισθήματα που βίωσαν (γιατί είναι πρωτόγνωρα και για τους δύο)


τζινα δε συμφωνω μαζι σου...δεν της ζητησα να μου πει τη γνωμη της για το στορυ ή για την εξελιξη...απλα μια γνωμη για το πως τους βλεπει μαζι σα ζευγαρι...δεν χρειαζεται να παρακολουθεις τη σειρα για να κρινεις αν οι ηθοποιοι και κατα επεκταση οι ρολοι σου βγαζουν χημεια,αγαπη ,τρυφεροτητα,γλυκα ή αν σου βγαζουν κατι...μπορεις να το καταλαβεις απο μια σκηνη τους...
και μαλιστα μπορεις να το δεις πιο αντικειμενικα καθως δεν παρασυρεσαι απο προτιμησεις προς συγκεκριμενους ηρωες...
συμφωνω οτι μπορει να υπαρχουν προτιμησεις απο ολους μας και βεβαια το να θελεις ενα ζευγαρι δε σημαινει πως δεν μπορεις να κρινεις και να σου αρεσουν και αλλοι παρτενερ...ας πουμε και εμενα μου αρεσουν οι σκηνες μανου-μελιτας και θεωρω οτι μπουγιουρης-παππα δενουν εξαιρετικα αν και θελω στεφανο-μελιτα...αντιθετα οταν μπηκε ο στεφανος στην εδεμ,πριν ακομη υπαρξει το ζευγαρι στεφ-μελ,με την ευα με χαλαγαν πολυ οι σκηνες τους...και εννοειται οτι οταν παιζει ο σταυρου οι περισσοτερες σκηνες ειναι υπεροχες...και εχουν υπαρξει σκηνες του με την ευα που η τελειοτητα του καλυπτε ολη τη σκηνη οπως τοτε στην κουζινα με την ποδια...αλλα με την ευα ποσο να αντεξει ο καημενος...σεβομαι την αποψη οσων βλεπουν χημεια απλα δεν τη συμμεριζομαι... τους θεωρω εντελως αταιριαστους απο καθε αποψη...
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Cancoon Δευ Μαρ 08, 2010 10:59 pm

hionati έγραψε: η σκηνη ευας-στεφανου...
δε μου αρεσε καθολου και μαλλον ειμαι η μονη μεχρι τωρα...σορυ αλλα ουτε τωρα καταφερε να με αγγιξει η σκηνη τους...ακομη και ο στεφανος μου φανηκε σαν να απαγγελει και οχι να μιλαει απο καρδιας...μου εβγαλαν κατι το αδιευκρινιστο σε σχεση με τις αλλες τους σκηνες...κατι που θα προσπαθησω να περιγραψω με το παρακατω περιστατικο...
γυρισα το απογευματακι με την κολλητη μου κατα τις 7 παρα κατι και καθισα να δω μυστικα...η κολλητη μου καθισε αναγκαστηκα μαζι μου ενω ταυτοχρονα γκρινιαζε που την εβαζα να χαμηλωνει τη μουσικη στο γιου τιουμπ...δε της αρεσουν τα μυστικα και δεν τα παρακολουθει...μου παει κοντρα γι αυτο και ειδικα οταν λεει οτι προτιμα τον μπουγιουρη απο τον αλεξ...και εκει που βλεπουμε δειχνει σκηνη ευας-στεφανου...και στην προσπαθεια μου να βρω μια πιο αντικειμενικη γνωμη τη ρωταω<<αυτοι οι δυο που βλεπεις εκει σου αρεσουν σα ζευγαρι???>> και μου κανει <<τσου...>>...στη συνεχεια τη ρωταω<<σου βγαζουν μηπως αγαπη,τρυφεροτητα,γλυκα...εστω κατι..>>μου ξανακανει<<τσου>>και παιρνει μια περιεργη γκριματσα...και ενω τους παρακολουθουμε να μιλανε πεταει μια ατακα με τρομερο υφος και σκαω στα γελια...λεει<<ελεος...τι παπατζιλικια ειναι αυτα???>>
αυτο λοιπον ειναι το σχολιο που μου εβγαλε η σκηνη ευας-στεφανου=ελεος..τι παπατζιλικια ειναι αυτα...
και για να εξηγησω λεγοντας παπατζιλικια στα μερη μου εννοουμε το φτιαχτο,το ψευτικο,το επιτηδευμενο,το υπερβολικο...

Όχι, δεν είσαι η μόνη. Είμαστε άλλοι δύο εδώ που θεωρούμε ότι η επιτήδευση στην έκφραση των συναισθημάτων στην συγκεκριμένη σκηνή χτύπησε κόκκινο και ότι οι Ξυλά/Σταύρου μαζί ρίχνουν τη θερμοκρασία υπό το μηδέν.

ΥΓ Τα ξέρουμε τα παπατζιλίκια, βρε!!
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 08, 2010 11:04 pm

Cancoon έγραψε:
hionati έγραψε: η σκηνη ευας-στεφανου...
δε μου αρεσε καθολου και μαλλον ειμαι η μονη μεχρι τωρα...σορυ αλλα ουτε τωρα καταφερε να με αγγιξει η σκηνη τους...ακομη και ο στεφανος μου φανηκε σαν να απαγγελει και οχι να μιλαει απο καρδιας...μου εβγαλαν κατι το αδιευκρινιστο σε σχεση με τις αλλες τους σκηνες...κατι που θα προσπαθησω να περιγραψω με το παρακατω περιστατικο...
γυρισα το απογευματακι με την κολλητη μου κατα τις 7 παρα κατι και καθισα να δω μυστικα...η κολλητη μου καθισε αναγκαστηκα μαζι μου ενω ταυτοχρονα γκρινιαζε που την εβαζα να χαμηλωνει τη μουσικη στο γιου τιουμπ...δε της αρεσουν τα μυστικα και δεν τα παρακολουθει...μου παει κοντρα γι αυτο και ειδικα οταν λεει οτι προτιμα τον μπουγιουρη απο τον αλεξ...και εκει που βλεπουμε δειχνει σκηνη ευας-στεφανου...και στην προσπαθεια μου να βρω μια πιο αντικειμενικη γνωμη τη ρωταω<<αυτοι οι δυο που βλεπεις εκει σου αρεσουν σα ζευγαρι???>> και μου κανει <<τσου...>>...στη συνεχεια τη ρωταω<<σου βγαζουν μηπως αγαπη,τρυφεροτητα,γλυκα...εστω κατι..>>μου ξανακανει<<τσου>>και παιρνει μια περιεργη γκριματσα...και ενω τους παρακολουθουμε να μιλανε πεταει μια ατακα με τρομερο υφος και σκαω στα γελια...λεει<<ελεος...τι παπατζιλικια ειναι αυτα???>>
αυτο λοιπον ειναι το σχολιο που μου εβγαλε η σκηνη ευας-στεφανου=ελεος..τι παπατζιλικια ειναι αυτα...
και για να εξηγησω λεγοντας παπατζιλικια στα μερη μου εννοουμε το φτιαχτο,το ψευτικο,το επιτηδευμενο,το υπερβολικο...

Όχι, δεν είσαι η μόνη. Είμαστε άλλοι δύο εδώ που θεωρούμε ότι η επιτήδευση στην έκφραση των συναισθημάτων στην συγκεκριμένη σκηνή χτύπησε κόκκινο και ότι οι Ξυλά/Σταύρου μαζί ρίχνουν τη θερμοκρασία υπό το μηδέν.

ΥΓ Τα ξέρουμε τα παπατζιλίκια, βρε!!


Προτιμήσεις είναι αυτές κορίτσια μου.
Εγώ σε κάποιες σκηνές Στέφανου Μελίτας ρίχνω τρελό γέλιο μ αυτά που βλέπω. Οι δυό τους μου βγάζουν το απόλυτο τίποτα. Ισως επειδή εγώ προτιμώ να βλέπω σκηνές συναισθηματικές και οι δικές τους είναι απλά σεξ.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Μαρ 08, 2010 11:06 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Eγω διαφωνώ! Σαφέστατα και η φίλη σου δεν μπορεσε να νιώσει τη σκηνή αφού δεν βλέπει τη σειρά αυτό δεν είναι κριτήριο!

Ξέρω πολλούς που αν και δηλώνουν υποστηρικτές του Εύα-Μάνος παραδεχονται οτι ο Σταύρου με την Ξυλά είναι πολύ καλοί μαζί στους ρόλους τους και δένουν σαν ζευγάρι, αν δεν έχεις παρακολουθήσει όμως την ιστορία δεν μπορείς να καταλάβεις τι βλέπεις απο μία φωτο!

Τη σκηνή την βρήκα εκπληκτικη (σκηνή με τον Νο.1 sexy πρωταγωνιστή να γελάει δεν θα μπορούσε να είναι διαφορετική για μένα) και θεωρώ ότι και οι δύο απέδωσαν άψογα τη χαρά τους και τα πρωτόγνωρα συναισθήματα που βίωσαν (γιατί είναι πρωτόγνωρα και για τους δύο)

Ξερεις κι άλλη μία,τώρα! Ακριβώς αυτό! Με το Μανο θέλω τη Θεά (αμετακίνητα) και η ακραία ιστορία τους υπήρξε ο κύριος λόγος που ξεκίνησα να βλεπω Μυστικά!Αλλά με το Σταυρου -σήμερα πιο πολύ από ποτέ- μου έβγαλε μία εικόνα και μια αίσθηση εξαιρετικά γλυκιά και συγκινητικη..
Ο Ν.1 sexy πρωταγωνιστης γελάει,και η Ν.15 σπαστικιά είναι ήρεμη και χαρούμενη!Όχι,παίζουμε!
Ασε,που παπα-τζηλικια δεν είναι με τίποτα!Ειναι ξυλα-τζηλικια! (χιουμοράκι)
Θα ρθουν κι άλλες γέννες,εξάλλου στη σειρά!Τα παιδιά έχουν ενδιαφέρον δραματουργικά!Τζάμπα μας τα εξηγεί η Ακρίτα;;Σιγά μη κλείσει το τετράγωνο με παιδικό τρίγωνο!Υπομονή να χουμε! Και τηλεθεατές/συγγενείς/και κολλητοί θα χαρούμε ομαδικά μια μέρα!Αμήν.

Υγ.Ξερω κι άλλες 24 που συμφωνούν μαζι μου Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Δευ Μαρ 08, 2010 11:18 pm, 1 φορά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 318 - Ημερομηνία 08-03-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Δευ Μαρ 08, 2010 11:16 pm

Ξυλά-Σταύρου ζωγραφίζουν μαζί!!!! : respect : : respect : : respect : : respect : Έχουν απίστευτη χημεία, οι σκηνές τους υπέροχες κ πολυ τρυφερές, εκπέμπουν μια φυσικότητα!! Κ το λέω εγώ που θέλω σαν τρελή Μάνο-Εύα!!

Θέλω περισσότερες σκηνές με Εύα-Στέφανο γίνεται? pleeease
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης