Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

+53
annaki
helenaki_edem
laoura
CineFreak
dafnoulanoraloukas
NATALITSA_LOUKITSA
iloveeva+manos!!
oriana
Doris_
FieryRed
Izabella29
masoul
hionati
xristinaki_noraloukofan
atreidhs
KonstantinaA
milia
Ntinaki Agapaei Petraki
PrincessRachel
verile_mistika
jim7
glgs
Foulitsa
νοριτσα
giouli_edem
pet
ioulieta
charmie258
marializ25
Vampirela
Ezantakou
nora_loukas_love
sousami7
Mary
evitaemi
sifantid
soso
konstantina
nikidanis
$ofi@ loukakos + nora
manthaki-loukanoraki
evanna
moonstone1
sofia
filitsa
Καρ-Mik
loukasnora
Lyn
konst@ntin@
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
57 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap80%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 80% 
[ 85 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 8% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap7%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 7% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 106
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Δευ Μαρ 15, 2010 10:42 pm

ΝΑΙ ΤΟ ΨΗΦΙΣΑ Υ-Π-Ε-Ρ-Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΕΕ-ΝΝΝ-ΙΙΙ-ΩΩΩ-ΣΣΣ-ΑΑΑ...ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΙΩΣΑ...ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ...
Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2
ΠΕΘΑΙΝΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΜΑΖΙ!!!!!!
ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ... Flkia Heart2 Flkia
ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΟΣΜΟ'Ι'ΣΤΟΡΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΛΛΟ...
ΑΚΟΜΗ Ν-Ι-Ω-Θ-Ω... Heart2 Heart1 kyma woohoo Love! Love! Heart1 Heart2
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από hionati Δευ Μαρ 15, 2010 10:48 pm

evanna έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:αααα παρεπιπτόντως, το επεισόδιο ήταν υπερτέλειο και για τον Περικλή που με έκανε να λιώσω με τόσα χαμόγελα ο άτιμος! Είναι τόσο κούκλος! ΚΟΥΚΛΟΣ!!! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love!

Θα συμφωνησω απολυτα!Στις σκηνουλες του με την Ευα ηταν σουπερ ντουπερ ουαου! huhu

μηπως τελικα η ευα να τα φτιαξει με το χρηστο??? Love!
hionati
hionati
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από masoul Δευ Μαρ 15, 2010 10:49 pm

loukasnora έγραψε:Λοιπον ενας πιο αναλυτικος σχολιασμος απο εμενα γιατι δεν με βλεπω να σχολιαζω αυριο.......


Το επεισοδιο ηταν ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ για τους παρακατω λογους.....


Για Στεφανο-Ευα που η σκηνη τους ηταν υπεροχη.Επειδη μιλαγε στην κοιλια της και για τα πειραγματα που της εκανε για τον τροπο που τρωει.Αλλα οχι δεν πρεπει να ξανακολλησω.Νικηηηηηηηηηηηηηηη Synelthe Synelthe Synelthe Synelthe


Για Χρηστο γιατι οι σκηνες του με την Ευα ηταν επισης εξαιρετικες.Και γιατι οπως και να το κανουμε οταν χαμογελαει ο ατιμος ειναι σκετη απολαυση Miam Miam Miam Miam Αλλα δεν ξεχνιεμαι.Οχι δεν ξεχνιεμαι.Μουσειο.......Μουσειο........Μουσειο......Μουσειο......


Για Λουκα-Νταιζη γιατι οι σκηνες τους ηταν απολαυστικες.Η Νταιζη γιατι ειχε συγκλονιστικες ατακες σημερα και τις υποστηριξε εξαιρετικα.Ο Λουκας γιατι της κανει πολεμο νευρων και το ευχαριστιεμαι.


Και φυσικα το καλυτερο για το τελος.....


Για Λουκα-Νορα.Γιατι η ερωτικη τους σκηνη αν και μικρη ηταν μοναδικη.Ηταν τρυφερη,ηταν παθιασμενη,ηταν Λουκας και Νορα.Γιατι παλι της φιλαγε το προσωπο πριν καταληξει στα χειλια της.Γιατι ΑΥΤΗ ηταν ερωτικη σκηνη που θα την ζηλευαν πολυ.Γιατι ειναι το καλυτερο ζευγαρι της σειρας.Γιατι ειναι και ο καρμικος και ο απολυτος ερωτας μαζι.Και ολα για παρτη τους Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Faint Faint Faint Faint : respect : : respect : : respect : : respect : Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love!

Με κάλυψες απόλυτα!!! Ειδικά στη δεύτερη σκηνή Εύας-Χρήστου έριξα τρελό γέλιο!!! Όπως και με το φίκο στην αρχή!!! gelio gelio gelio
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Μαρ 15, 2010 10:50 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:αααα παρεπιπτόντως, το επεισόδιο ήταν υπερτέλειο και για τον Περικλή που με έκανε να λιώσω με τόσα χαμόγελα ο άτιμος! Είναι τόσο κούκλος! ΚΟΥΚΛΟΣ!!! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love!



Για λίγο κόλλησα μόλις είδα το πόστ σου γιατί-μην γαλάσεις-με το "Περικλής" σκέφτηκα τον Χατζηπτώμα!!!!
χαχαχαχαχαχαααχχαχαχα gelio
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Μαρ 15, 2010 11:06 pm

atreidhs έγραψε:Όταν παθαίνουμε αμνησία, αποκτάμε και iq φουντουκιού; Γιατί έτσι συμπεριφέρεται ο έρμος ο Λουκάς. Κουνάει χεράκια, θέλει πατατάκια, αύριο θα θέλει σουβλάκια, έ θα τα φάει τα χαστουκάκια από την τραγουδισταρού...

Το χέρι που τράβηξε τη σκανδάλη, ήταν γυναικείο ή ήταν απλώς η ιδέα μου;
:?:

Συμφωνώ μαζί σου, εδώ οι σεναριογράφοι μπέρδεψαν τον άνθρωπο με αμνησία, με τον άνθρωπο με καθυστέρηση. Το θέμα είναι μήπως έπαθαν αυτοί αμνησία και δεν ξέρουν τι γράφουν; μήπως κάπουν τα χάνουν γιατί από κενά το σενάριο κάτι τρύπες ΝΑ με τα συγχωρήσεως.

Για το χέρι δεν παίρνω όρκο εάν ήταν αντρικό ή γυναικείο.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Δευ Μαρ 15, 2010 11:09 pm

jim7 έγραψε:
atreidhs έγραψε:Όταν παθαίνουμε αμνησία, αποκτάμε και iq φουντουκιού; Γιατί έτσι συμπεριφέρεται ο έρμος ο Λουκάς. Κουνάει χεράκια, θέλει πατατάκια, αύριο θα θέλει σουβλάκια, έ θα τα φάει τα χαστουκάκια από την τραγουδισταρού...

Το χέρι που τράβηξε τη σκανδάλη, ήταν γυναικείο ή ήταν απλώς η ιδέα μου;
:?:

Συμφωνώ μαζί σου, εδώ οι σεναριογράφοι μπέρδεψαν τον άνθρωπο με αμνησία, με τον άνθρωπο με καθυστέρηση. Το θέμα είναι μήπως έπαθαν αυτοί αμνησία και δεν ξέρουν τι γράφουν; μήπως κάπουν τα χάνουν γιατί από κενά το σενάριο κάτι τρύπες ΝΑ με τα συγχωρήσεως.

Για το χέρι δεν παίρνω όρκο εάν ήταν αντρικό ή γυναικείο.

Δεν το είδα μόνο εγώ δηλαδή!!!Νομίζω και εγώ πως το χέρι ήταν γυναικείο!!!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μαρ 15, 2010 11:12 pm

jim7 έγραψε:
atreidhs έγραψε:Όταν παθαίνουμε αμνησία, αποκτάμε και iq φουντουκιού; Γιατί έτσι συμπεριφέρεται ο έρμος ο Λουκάς. Κουνάει χεράκια, θέλει πατατάκια, αύριο θα θέλει σουβλάκια, έ θα τα φάει τα χαστουκάκια από την τραγουδισταρού...

Το χέρι που τράβηξε τη σκανδάλη, ήταν γυναικείο ή ήταν απλώς η ιδέα μου;
:?:

Συμφωνώ μαζί σου, εδώ οι σεναριογράφοι μπέρδεψαν τον άνθρωπο με αμνησία, με τον άνθρωπο με καθυστέρηση. Το θέμα είναι μήπως έπαθαν αυτοί αμνησία και δεν ξέρουν τι γράφουν; μήπως κάπουν τα χάνουν γιατί από κενά το σενάριο κάτι τρύπες ΝΑ με τα συγχωρήσεως.

Για το χέρι δεν παίρνω όρκο εάν ήταν αντρικό ή γυναικείο.


συμφωνω με τη λογικη οτι το σεναριο εκαναν ενα Λουκα λες και ειναι καθυστερημενος αλλα ετσι εξυπηρετουσε φανταζομαι και τη σειρα να βγει πιο κωμικη!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μαρ 15, 2010 11:19 pm

Δεν έχω κάτι να πω που δεν έχετε πει! είμαι και εγώ πανευτυχείς!!! και το επεισόδιο λόγω Λουκά και Νόρας ήταν υπερτέλειο!! το υπόλοιπο επεισόδιο πέρασε σε μια θολούρα!!!
Καληνυχτίζοντας σας θα ήθελα να πω...

ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΟΟΟΛΛΛΕΕΕΕ!!!!!!!!! Νιώσαμε και Λιώσαμε!!!! Heart2 Heart2 Heart2
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Doris_ Δευ Μαρ 15, 2010 11:48 pm

Koριτσια μου υπεροχοι Λουκα -Νορα αλλα θα σας ξενερωσω αν σας πω οτι ξετρελαθηκα με την σκηνη Στεφανου-Ευας???
ΤΟΣΟ τρυφερη...αυτα τα χαμογελα του γοητευτικου μας Παρισιανου,& ενα βλεμμα ολο ναζι...ΕΛΙΩΣΑ!!! Love!
Η "κουβεντουλα" με την οικογενεια Καρταλη σε απαρτια & εκεινο το "σπορε"..."σπιουνε"...με εστειλε κανονικα...ΤΕΛΕΙΟΣ μπαμπακας... Hug Μια Ευα μεσα στη γλυκα!
Α! Να μην ξεχασω,καταχαρηκα που επιτελους ο Στεφανακος μου βαζει στην θεση της την τσουχτρα-Αντιγοναρα...!!! xastouki
(Τζινακι του παει τελικα το χαμογελο του Χρηστακου... :wink2: !)
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Μαρ 15, 2010 11:54 pm

Doris_ έγραψε:Koριτσια μου υπεροχοι Λουκα -Νορα αλλα θα σας ξενερωσω αν σας πω οτι ξετρελαθηκα με την σκηνη Στεφανου-Ευας???
ΤΟΣΟ τρυφερη...αυτα τα χαμογελα του γοητευτικου μας Παρισιανου,& ενα βλεμμα ολο ναζι...ΕΛΙΩΣΑ!!! Love!
Η "κουβεντουλα" με την οικογενεια Καρταλη σε απαρτια & εκεινο το "σπορε"..."σπιουνε"...με εστειλε κανονικα...ΤΕΛΕΙΟΣ μπαμπακας... Hug Μια Ευα μεσα στη γλυκα!
Α! Να μην ξεχασω,καταχαρηκα που επιτελους ο Στεφανακος μου βαζει στην θεση της την τσουχτρα-Αντιγοναρα...!!! xastouki
(Τζινακι του παει τελικα το χαμογελο του Χρηστακου... :wink2: !)



Οχι καθολου δε θα μας ξενερωσεις.Και μενα μου αρεσε παρα πολυ αυτη η σκηνη.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από masoul Τρι Μαρ 16, 2010 12:10 am

loukasnora έγραψε:
Doris_ έγραψε:Koριτσια μου υπεροχοι Λουκα -Νορα αλλα θα σας ξενερωσω αν σας πω οτι ξετρελαθηκα με την σκηνη Στεφανου-Ευας???
ΤΟΣΟ τρυφερη...αυτα τα χαμογελα του γοητευτικου μας Παρισιανου,& ενα βλεμμα ολο ναζι...ΕΛΙΩΣΑ!!! Love!
Η "κουβεντουλα" με την οικογενεια Καρταλη σε απαρτια & εκεινο το "σπορε"..."σπιουνε"...με εστειλε κανονικα...ΤΕΛΕΙΟΣ μπαμπακας... Hug Μια Ευα μεσα στη γλυκα!
Α! Να μην ξεχασω,καταχαρηκα που επιτελους ο Στεφανακος μου βαζει στην θεση της την τσουχτρα-Αντιγοναρα...!!! xastouki
(Τζινακι του παει τελικα το χαμογελο του Χρηστακου... :wink2: !)



Οχι καθολου δε θα μας ξενερωσεις.Και μενα μου αρεσε παρα πολυ αυτη η σκηνη.

Εννοείτε ότι δε μας ξενερώνεις!!!!!!!!!!! Ήταν μες στη γλύκα και οι δυο τους σήμερα και έτσι και συνεχίσουν και άλλο με τέτοιες σκηνές νομίζω ότι θα κολλήσω και με αυτούς!!! Heart2 Heart2
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Μαρ 16, 2010 12:14 am

Doris_ έγραψε:Koριτσια μου υπεροχοι Λουκα -Νορα αλλα θα σας ξενερωσω αν σας πω οτι ξετρελαθηκα με την σκηνη Στεφανου-Ευας???
ΤΟΣΟ τρυφερη...αυτα τα χαμογελα του γοητευτικου μας Παρισιανου,& ενα βλεμμα ολο ναζι...ΕΛΙΩΣΑ!!! Love!
Η "κουβεντουλα" με την οικογενεια Καρταλη σε απαρτια & εκεινο το "σπορε"..."σπιουνε"...με εστειλε κανονικα...ΤΕΛΕΙΟΣ μπαμπακας... Hug Μια Ευα μεσα στη γλυκα!
Α! Να μην ξεχασω,καταχαρηκα που επιτελους ο Στεφανακος μου βαζει στην θεση της την τσουχτρα-Αντιγοναρα...!!! xastouki
(Τζινακι του παει τελικα το χαμογελο του Χρηστακου... :wink2: !)

Αφού η σκηνή ήτανε υπέροχη....συμφωνώ απόλυτα μαζι αου...εγώ τους χάζευα...Γιατί δεν μένουν αυτοί οι δύο μαζί είπαμε....????
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Μαρ 16, 2010 12:23 am

Foulitsa έγραψε:
Doris_ έγραψε:Koριτσια μου υπεροχοι Λουκα -Νορα αλλα θα σας ξενερωσω αν σας πω οτι ξετρελαθηκα με την σκηνη Στεφανου-Ευας???
ΤΟΣΟ τρυφερη...αυτα τα χαμογελα του γοητευτικου μας Παρισιανου,& ενα βλεμμα ολο ναζι...ΕΛΙΩΣΑ!!! Love!
Η "κουβεντουλα" με την οικογενεια Καρταλη σε απαρτια & εκεινο το "σπορε"..."σπιουνε"...με εστειλε κανονικα...ΤΕΛΕΙΟΣ μπαμπακας... Hug Μια Ευα μεσα στη γλυκα!
Α! Να μην ξεχασω,καταχαρηκα που επιτελους ο Στεφανακος μου βαζει στην θεση της την τσουχτρα-Αντιγοναρα...!!! xastouki
(Τζινακι του παει τελικα το χαμογελο του Χρηστακου... :wink2: !)

Αφού η σκηνή ήτανε υπέροχη....συμφωνώ απόλυτα μαζι αου...εγώ τους χάζευα...Γιατί δεν μένουν αυτοί οι δύο μαζί είπαμε....????


Γιατι οι σεναριογραφοι επιμενουν οτι η Ευα αγαπαει τον Μανο και ο Στεφανος την Μελιτα.Το οτι δενουν απιστευτα μαζι δεν τους νοιαζει και τοσο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Τρι Μαρ 16, 2010 1:07 am

ΝΑΙ ΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ? ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ? ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΙΟ ΔΙΑΧΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΗ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΛ. ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗ ΜΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΣΤΕΦΑΝΕ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΛΩΤΣΙΕΣ, ΑΡΑΞΕ ΛΕΣ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΥ ΤΡΕΧΕΙ Ο ΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΟΥ.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΠΙΣΑΝ ΤΟΠΟ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ.

Η ΔΑΦΝΗ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ.

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΕΤΣΙ ΝΑ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!! ΔΩΣΤΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.....

ΧΑΤΖΗΜΠΟΥΚΛΑΚΙ ΠΟΛΥ ΗΠΙΕΣ ΑΠΟΨΕ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΟΥ ΗΡΘΑΝ ΣΕ ΕΦΑΓΕ Η ΜΑΓΚΙΑ Η ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ, ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΡΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ.

ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ ΜΕ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ Faint Faint Faint Faint Faint

ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΡΩΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΛΙΓΟ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!! Klap Klap Klap Klap Klap

ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗΝ ΚΟΡΜΑΡΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΕΚΕΙ ΠΑΘΑΙΝΑ ΑΠΑΝΩΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΕΒΙΑΝΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΗΜΟΥΝ, ΤΙ ΠΑΘΟΣ, ΤΙ ΓΛΥΚΑ, ΤΙ ΣΤΟΡΓΗ, ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 ΤΙΣ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΠΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΥΠΝΟΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ Miam Miam Miam Flkia Flkia Flkia

ΛΟΥΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!!!!!!!!!! ΕΣΥ ΤΖΙΝΑΚΙ ΘΑ ΧΑΡΗΚΕΣ ΔΙΠΛΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΚΛΗ EXTRA ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΠΛΑΚΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΕΣΥ Τ ' ΑΝΕΣΚΕΛΑ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΠΕΣΕΙ, ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΑ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ Η ΜΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΕΣ ΤΕΖΑ?

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 16, 2010 1:30 am

KonstantinaP έγραψε:ΝΑΙ ΕΥΑ ΚΑΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΥΠΟΚΡΙΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥ ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑΤΑ? ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥΣ? ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΙΟ ΔΙΑΧΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΗ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΛ. ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΤΗ ΜΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΣΤΕΦΑΝΕ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΚΛΩΤΣΙΕΣ, ΑΡΑΞΕ ΛΕΣ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΕΥΑ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟΥ ΤΡΕΧΕΙ Ο ΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΟΥ.

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΠΙΣΑΝ ΤΟΠΟ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΣ.

Η ΔΑΦΝΗ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΑΓΑΠΙΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ.

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΤΗ ΝΤΑΙΖΗ ΕΤΣΙ ΝΑ ΛΙΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!! ΔΩΣΤΑ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ.....

ΧΑΤΖΗΜΠΟΥΚΛΑΚΙ ΠΟΛΥ ΗΠΙΕΣ ΑΠΟΨΕ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΣΟΥ ΗΡΘΑΝ ΣΕ ΕΦΑΓΕ Η ΜΑΓΚΙΑ Η ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ, ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΤΑ ΡΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ.

ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΑΧΗ ΜΕ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΝΟΡΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ Faint Faint Faint Faint Faint

ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΡΩΤΑ, ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΛΙΓΟ ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!! Klap Klap Klap Klap Klap

ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗΝ ΚΟΡΜΑΡΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΕΚΕΙ ΠΑΘΑΙΝΑ ΑΠΑΝΩΤΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΕΒΙΑΝΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΗΜΟΥΝ, ΤΙ ΠΑΘΟΣ, ΤΙ ΓΛΥΚΑ, ΤΙ ΣΤΟΡΓΗ, ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 ΤΙΣ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΠΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΥΠΝΟΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ Miam Miam Miam Flkia Flkia Flkia

ΛΟΥΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!!!!!!!!!! ΕΣΥ ΤΖΙΝΑΚΙ ΘΑ ΧΑΡΗΚΕΣ ΔΙΠΛΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΚΛΗ EXTRA ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΠΛΑΚΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΕΣΥ Τ ' ΑΝΕΣΚΕΛΑ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΠΕΣΕΙ, ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΑ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ Η ΜΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΕΣ ΤΕΖΑ?

Εγώ δε μπόρεσα να δώ το επεισόδιο και τώρα ξενυχτάω με τη σκηνή Νόρα-Λουκάς : respect :
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου σε όλα, ήταν ό,τι ακριβώς ήθελα απο τους συγκεκρημένους χαρακτήρες και με συγκίνησαν οι άτιμοι με την ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ αγκαλίτσα τους και είμαι τώρα κάπως έτσι Snif Snif
Τα υπόλοιπα αναλυτικά (που λέει ο λόγος gelio ) θα τα πώ αύριο όταν δώ όλο το επεισόδιο..
Κάτι άσχετο, είδα μια ψήφο 1% στο άθλιο.. Ποιός βρε παιδιά ψήφισε ΆΘΛΙΟ αυτό το ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ(ΕΝΙΩΣΑ-ΕΛΙΩΣΑ) επεισόδιο? Σεβαστή η κάθε άποψη βέβαια αλλά μου έκανε εντύπωση wall
Προς το παρόν απο μένα GN1
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από oriana Τρι Μαρ 16, 2010 1:48 am

paidia i eua k o stefanos den exoun ka8olou ximeia ti lete tora??o kosmos 8elei mazi melita stefano k eua mano.de nomizo kaneis na ipostirizei stefano-eua
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : uk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από oriana Τρι Μαρ 16, 2010 2:02 am

charmie258 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Yπερτέλειο και από μένα έστω και καθυστερημένα αλλα κοριτσάρες μου έδωσα βιντεάκι να ανεβαίνει σε λίγο θα το έχετε.

Εισαι θεααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!! Προσκυνωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!

paidia ektos apo greek movies k greek tube apo p allou mporo na to katevaso?
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : uk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από iloveeva+manos!! Τρι Μαρ 16, 2010 4:12 am

θελω κιαλλο λουκα νορα!!!!!θελω κιαλλο στεφανο μπαμπακα!!θελω κιαλλο ευα με λιγουρες!!! gelio τρελενομαιιιιιιι!!!!
iloveeva+manos!!
iloveeva+manos!!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΤΡΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τρι Μαρ 16, 2010 5:59 am

ti Να πω τωρα εγω που τα πατε ολα???

1- η δαφνη ας κατεβει λιγο απο το καλαμι της καλης αδερφης που τα παραταει ολα ..ειχε εναν αγιο νικολα που και παλι ερχεται να παρει τα πραματα του με σκοπο να μιλησουν και εχει ενα βλεμα η κοντεσα 10 καρδαλιων ημαρτον....του λεει σου φτιαξα και τα πραματα δηλ δε εχουμε κατι να πουμε.....κυρια μου οταν εχεις παιδι και οικογενεια συζητας και ναι ο νικολας θα τον βοηθουσε τον αβοηθητο μανο αλλα ας το συζηταγαν ημαρτον

2. η μελιτα επιτελους επιτελους κρατησε χαρακτηρα βεβαια δε ξερω για ποσο αλλα κρατησε απλα κουραστηκαα με ολο αυτο σε θελω δε σε θελω...η ευα φαινεται πιο ευτιχυσμενη και ο αλλος αλλου για αλλου....κατσε εκει βρε στο παιδακι σας πηρες μια αποφαση.με τη κοιλια στο στομα και θα τρεχει στη πριγκηπισα

η νταιζη εχει μαγειρεψει ολη τη κουζινα αλλα ο λουκακος την νορα εφαγε χιχιχιι ετσι ετσι.......συμφωνω με την νικη που ειπε οτι ολη αυτη η χαζομαρα ειναι γιατι βγιανει τρελο γελιο και μου αρεσει παρα πολυυυυυυυυ πεθαινωωωωωωωωω ειδικα οταν χαιρεταειιιι τρελαααααααααααααααααααα

σκηνη νορα λουκας..........ηταν ολα τα λεφτα αν και στο τελος αλλα μου αρεσε παρα πολυ ηταν ακριβως οπως θα το θελα τρυφερο ομορφο χωρις βογκητα βλεπε μελινα και σεντονια......μια αληθινη αγαπη που ολοκληρωνεται επιτελους !!!! μια φιλια που βγηκε σε αγαπη αληθινη...τελεια σκηνη απιστευτη χημεια τα κουμπαρακια...ενα σωμα Ma che spalla Κυριε πετρακη.....mia Νορα χαμενη στο δικο της κοσμο.............και μου αρεσε που ξεκινησε απο ενα φιλι μια αγκαλια....ωραια αγκαλιαζονται...χιχι

λογικα θα τελειωσει η σκηνη σημεραααα εεεε????



καταρχην θυμωσα ειδα τρειλερ και μας δειχνουν ποιος σκοτωσε τον μπουκλα οεοοο?? ευχομαι να μη πας φανε επεισοδιο με τον μπουκλα εχουμε θεμα ρεεεεεεεεε.....οι δικοι μας παντως δε τον σκοτωσαν εχουν αλλοθιιιι
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από dafnoulanoraloukas Τρι Μαρ 16, 2010 9:52 am

Φυσικά ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!!

ΟΜΩΣ ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ. : respect : : respect :
ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΦΤΑΙΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ, ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΟΥΡΚΩΣΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ. ΠΕΙΣΜΑ, ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΖΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ. ΣΑΝ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΟΥΣΕ Η ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ. ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΣΚΗΝΗ. ΤΑ ΠΗΡΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΙΣΩ. ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΤΡΟΜΕΡΟ. ΜΕ ΜΑΓΕΨΕ. ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΣΦΙΧΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ.
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΔΑΦΝΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ-ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗΣΕ Ο ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ;

ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ Η ΝΤΑΙΖΗ.

dafnoulanoraloukas


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από CineFreak Τρι Μαρ 16, 2010 10:01 am

Ψήφισα : ΝΕΝΙΚΗΚΑΜΕΝ!!! ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟ !! ΑΨΟΓΟ!! ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΦΡΟΥΡΙΟ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ !!!Cheer


αν και πολύ θα ήθελα να ψηφίσω τα εξής:

"Με τέτοιο Μαλλι καλά κάναν και σε φάγαν Χατζηπτώμα!!"

"ΒΡΕ ΒΛΑΚΟΒΛΑΚΑ Νικόλα, να δουλέψεις ΝΑ ΧΕΙ σπίτι το
παιδί σου ! Σερνική Εύα!"

"η Αμαλία κοκάλωσε-τί της ξέρασε το soon-to-be-πτώμα ?"

"α ρε Δάφνη, ίδια ο αδερφός σου στη μουλαρίαση!!!"

"Λουκά με ρέγουλα τις τηγανητές πατάτες γιατί κάνουν μπάκα και επηρεάζουν τη σεξουαλική δραστηριότητα!!!"

"Νόρα βγάλε το κομπινεζόν, να δούμε ρεαλιστικά πλάνα αλά Τζούλια"

"Αντιγόνη, άσπρο παλτό, άσπρο φουλάρι ??? τι στα διάλα σας μαθαίνουν εκεί στα Παρίσια, την πρωτεύουσα της μόδας ??"

"τί έγινε Στεφανάκο? μας έπεσε βαριά η τόση "ευτυχία" ?? πάρε να χεις τώρα που έμεινες με την σατάνω μαμά και τη φάουσα σύζυγο"

"έπαιξε και ο Μάνος 10 δευτερόλεπτα !!! συγκινήθηκα !!!"

"με τέτοιο τοματοπελτέ σαν αυτόν των μυαλών του ΧατζηΠίκρα, έφτιαξα ένα ωραιότατο μπριάμ χτες !!!"


Flkia
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από charmie258 Τρι Μαρ 16, 2010 10:06 am

CineFreak έγραψε:Ψήφισα : ΝΕΝΙΚΗΚΑΜΕΝ!!! ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟ !! ΑΨΟΓΟ!! ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΦΡΟΥΡΙΟ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ !!!Cheer


αν και πολύ θα ήθελα να ψηφίσω τα εξής:

"Με τέτοιο Μαλλι καλά κάναν και σε φάγαν Χατζηπτώμα!!"

"ΒΡΕ ΒΛΑΚΟΒΛΑΚΑ Νικόλα, να δουλέψεις ΝΑ ΧΕΙ σπίτι το
παιδί σου ! Σερνική Εύα!"

"η Αμαλία κοκάλωσε-τί της ξέρασε το soon-to-be-πτώμα ?"

"α ρε Δάφνη, ίδια ο αδερφός σου στη μουλαρίαση!!!"

"Λουκά με ρέγουλα τις τηγανητές πατάτες γιατί κάνουν μπάκα και επηρεάζουν τη σεξουαλική δραστηριότητα!!!"

"Νόρα βγάλε το κομπινεζόν, να δούμε ρεαλιστικά πλάνα αλά Τζούλια"

"Αντιγόνη, άσπρο παλτό, άσπρο φουλάρι ??? τι στα διάλα σας μαθαίνουν εκεί στα Παρίσια, την πρωτεύουσα της μόδας ??"

"τί έγινε Στεφανάκο? μας έπεσε βαριά η τόση "ευτυχία" ?? πάρε να χεις τώρα που έμεινες με την σατάνω μαμά και τη φάουσα σύζυγο"

"έπαιξε και ο Μάνος 10 δευτερόλεπτα !!! συγκινήθηκα !!!"

"με τέτοιο τοματοπελτέ σαν αυτόν των μυαλών του ΧατζηΠίκρα, έφτιαξα ένα ωραιότατο μπριάμ χτες !!!"


Flkia

Cinefreak αψογη οπως παντααααααααααα!!!!! χαχαχαχαχαχα Με πεθανεεεεεεεεες!!!! gelio gelio gelio gelio

Καλα το πρωτο που ψηφισες το αφηνω ασχολιαστο!!!! Ε-Ν-Ν-Ο-Ε-Ι-Τ-Α-Ι !!!!! Επιτελους!!! (και καναμε και ποση ωρα να βγαλουμε τους τιτλους μανα μου χαχαχαχαχαχα) gelio gelio
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από laoura Τρι Μαρ 16, 2010 10:27 am

Η σκηνή της Νόρας με τον Λουκά ήταν από τις καλύτερες ερωτικές σκηνές της σειράς. Εκτός από χημεία, το ζευγάρι αυτό έχει και ιστορία και διαδρομή. Είδα πορεία και εξέλιξη από φιλία σε έρωτα. Βγάζουν τρυφερότητα, ρομαντισμό, ερωτισμό

Στις σκηνές του χωρισμού της Δάφνης με τον Νικόλα είδα αυτό που ακριβώς περίμενα από την Δάφνη. Η Γεωργόνη ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ. Τις πήρε πάνω της τις σκηνές και τις απογείωσε. Μίλησε με το βλέμμα της και τις εκφράσεις του προσώπου της. Δεν ήθελα να την δω να λυγίζει μπροστά στο Νικόλα. Δεν το έκανε ούτε την πρώτη φορά. Μου πέρασε όλα τα συναισθήματά της. Έχει πάρει μια απόφαση συνειδητά, ξέρει πολύ καλά τις συνέπειες και είναι εκεί να τις πληρώσει. Ξερει ότι παίρνει ρίσκο και θα αντιμετωπίσει ό,τι αυτό συνεπάγεται. Πολύ αντρίκια στάση.
Η Γεωργόνη ΑΨΟΓΗ!!!
Πιστεύω κι εγώ πως η συνάντηση της Δάφνης με τον Χατζηβασιλείου, όταν μας τη δειξουν θα έχει πολύ ενδιαφέρον, οπως και το κομματι που θα κρύψει από τον αστυνόμο. Δεν νομίζω πως έχει να κάνει μόνο με τον Μάνο.

Χθες μου αρεσε πολύ και το χαλαρο στυλάκι του Χρήστου.

laoura


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από helenaki_edem Τρι Μαρ 16, 2010 11:12 am

Heart2 Heart2 Heart2 υπερτελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
helenaki_edem
helenaki_edem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από annaki Τρι Μαρ 16, 2010 12:37 pm

Μόνο υπερ-τέλειο; Αυτό ήταν υπερ-παραγωγή! Σεξ, φόνοι... ο παγοκόφτης έλειπε για να γίνουμε βασικό ένστικτο!

Εννοείται ότι ξεκινάω απ' το τέλος: Τους τελευταίους 16 μήνες έχουμε γίνει μάρτυρες όλων των στάσεων του Κάμα Σούτρα, με όλους τους συνδυασμούς και σε κάθε πιθανή κι απίθανη γωνιά (καναπέδες, πατώματα, σκάλες...) σπιτιών, γραφείων, γηπέδων... και αρκέστηκαν 2 σκάρτα λεπτά, σ' ένα ταπεινό κρεβάτι, με τον πατροπαράδοτο τρόπο και με το 80% των πλάνων στα πρόσωπα για να ΝΙΩΣΟΥΜΕ!!! Μήπως να προβληματιστούν οι δημιουργοί ως προς το τί κάνει μια σκηνή πραγματικά ερωτική;; Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2

Με το ξεπούλημα της κατασκήνωσης δε βλέπω λόγο να ξανασχοληθούμε. Μας την έλυσε η Δαφνούλα μας την απορία. Δε το κάνει για να σώσει τον αδερφό της, το ξέρει ότι δε σώζεται με τίποτα, απλά θέλει να του βγάλει την υποχρέωση για να κοιμάται ήσυχη! Όσο για την υποχρέωση απέναντι στο παιδί της, θα τη σκεφτεί εν ευθέτω χρόνω άλλωστε - ως γνήσια γόνος Γεραλή - η διορατικότητα δε πρέπει να είναι το δυνατό της σημείο! Ο Νικολάκης όμως τί γλύκας που θέλει να συμμετάσχει στο γκρουπάκι στην Ομόνοια, κι εγώ υπολόγιζα μόνο τα δυο αδερφάκια!

Μη με γελούν τα μάτια μου; Η Μελίτα αποφάσισε να το παίξει βαρύ πεπόνι; Με λίγη αντιβίωση των 500 θα της περάσει! Βέβαια όχι ότι το έκανε για να προχωρήσει τη ζωή της και ν' αφήσει και τον άλλον τον ανισορροπο να κάνει το ίδιο, απλά στα 30φεύγα της πληροφορήθηκε ξαφνικά απ' τη μανούλα τη θεωρία του γραμματοσήμου και θέλει να σουρθεί κι αυτός για να έχουν πλήρη ταύτιση ως ζευγάρι. Καλή προσπάθεια πάντως, αν και το κίνητρο ολίγον τι χαμερπές!

Σκηνή Εύας-Στέφανου πιστεύω η πιο αληθινή τους ως τώρα! Love! Και Εύα-Χρήστου μ' άρεσε, αν και δε κατάλαβα πώς προωθεί το μύθο..

Ωραίο το φονικό! Της πήγαινε της Χατζημπουκλίτσας αυτή η αιματί απόχρωση! Να μη το ξέρει όσο ήταν εν ζωή να πετάξει καμιά φραουλί ανταύγεια...

Τίποτα άλλο δε με συγκίνησε. Για το δολοφόνο είναι νωρίς να αποφανθούμε, οπότε περιμένουμε...

annaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης