Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

+53
annaki
helenaki_edem
laoura
CineFreak
dafnoulanoraloukas
NATALITSA_LOUKITSA
iloveeva+manos!!
oriana
Doris_
FieryRed
Izabella29
masoul
hionati
xristinaki_noraloukofan
atreidhs
KonstantinaA
milia
Ntinaki Agapaei Petraki
PrincessRachel
verile_mistika
jim7
glgs
Foulitsa
νοριτσα
giouli_edem
pet
ioulieta
charmie258
marializ25
Vampirela
Ezantakou
nora_loukas_love
sousami7
Mary
evitaemi
sifantid
soso
konstantina
nikidanis
$ofi@ loukakos + nora
manthaki-loukanoraki
evanna
moonstone1
sofia
filitsa
Καρ-Mik
loukasnora
Lyn
konst@ntin@
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
KatsaroYpotheto
loukitsa
Clarabelle
57 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap80%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 80% 
[ 85 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap8%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 8% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap1%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 106
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από raniap1989 Τρι Μαρ 16, 2010 12:44 pm

CineFreak έγραψε:Ψήφισα : ΝΕΝΙΚΗΚΑΜΕΝ!!! ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟ !! ΑΨΟΓΟ!! ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΦΡΟΥΡΙΟ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕ !!!Cheer


αν και πολύ θα ήθελα να ψηφίσω τα εξής:

"Με τέτοιο Μαλλι καλά κάναν και σε φάγαν Χατζηπτώμα!!"

"ΒΡΕ ΒΛΑΚΟΒΛΑΚΑ Νικόλα, να δουλέψεις ΝΑ ΧΕΙ σπίτι το
παιδί σου ! Σερνική Εύα!"

"η Αμαλία κοκάλωσε-τί της ξέρασε το soon-to-be-πτώμα ?"

"α ρε Δάφνη, ίδια ο αδερφός σου στη μουλαρίαση!!!"

"Λουκά με ρέγουλα τις τηγανητές πατάτες γιατί κάνουν μπάκα και επηρεάζουν τη σεξουαλική δραστηριότητα!!!"

"Νόρα βγάλε το κομπινεζόν, να δούμε ρεαλιστικά πλάνα αλά Τζούλια"

"Αντιγόνη, άσπρο παλτό, άσπρο φουλάρι ??? τι στα διάλα σας μαθαίνουν εκεί στα Παρίσια, την πρωτεύουσα της μόδας ??"

"τί έγινε Στεφανάκο? μας έπεσε βαριά η τόση "ευτυχία" ?? πάρε να χεις τώρα που έμεινες με την σατάνω μαμά και τη φάουσα σύζυγο"

"έπαιξε και ο Μάνος 10 δευτερόλεπτα !!! συγκινήθηκα !!!"

"με τέτοιο τοματοπελτέ σαν αυτόν των μυαλών του ΧατζηΠίκρα, έφτιαξα ένα ωραιότατο μπριάμ χτες !!!"


Flkia

καλά το όλο σχόλιο σου απλά τέλειοοοο!!!!
ξεκαρδίστηκα!!! ευφυέστατο, σε αντίθεση με το Νταιζουλίνη εσένα η ευφράδεια λόγου είναι το φόρτε σου!!!
Όσον αφορά το δικό μου σχόλιο για το επεισόδιο, όσο κι αν δεν θέλω να φανώ κοινότυπη, θα φανώ....Κι Εγώ ΈΝΙΩΣΑ!!!! Heart2 Heart1 Love
Αντε να δούμε και τη συνέχεια στο σημερινό κι άλλες τέτοιεεεεεεεςςςς σκηνέςςςς ευχομαι αχχχχ
raniap1989
raniap1989
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Μαρ 16, 2010 1:29 pm

Τέλειο. Πέρα απο Νόρα και Λουκά μου άρεσε γιατί είχε σασπένς εκεί με την Αμαλία και τον Χατζηβασιλείου. Το ύφος της Αμαλίας όλα τα λεφτά όμως! Τι της είπε καλέ αυτός και κοκκάλωσε; Τεσπα τουλάχιστον τώρα η Αμαλία θα κάνει παιχνίδι γιατί θα έχει υλικό στα χέρια της.

Μου άρεσε πάρα πολύ η Μελίτα εννοείται που ήταν απόμακρη με τον Στέφανο και θέλει να κρατήσει τις αποστάσεις (όσο μπορέσει τέλος πάντων) και πιο πολύ μου άρεσε που όταν έκλεισε το τηλέφωνο δεν είπε π.χ " τώρα θα σε κάνω εγώ να τρέχεις" αλλά μίλησε για τον εαυτό της ότι δεν μπορεί να ταράζεται και φτάνει πια. : respect : Αλλά ο κύριος Στέφανος την προηγούμενη Τρίτη προσπαθούσε να φτιάξει μια οικογένεια (και καλά.....)και η Μελίτα που τον πήρε τηλέφωνο τα άκουσε άγρια μέχρι που την τραβολόγησε επειδή η άλλη ήταν δίπλα του και έτρωγε ως συνήθως. Τώρα τι έγινε κύριε Στέφανε; Αυτά για τα οποία φωνάζει στην Μελίτα τα κάνει αυτός που παντρεύτηκε και το παίζει ευτυχισμένος. Και όταν η Μελίτα δεν τον άρχισε στις αγάπες και στα λουλούδια κατσούφιασε ο κύριος και το έκλεισε ξεψυχισμένα! Καλά να πάθει δεν τον λυπάμαι καθόλου.

Και πάμε και στην δολοφονία...
οι ύποπτοι είναι ο Μάνος, ο Στέφανος που έφυγε μέρα και είχε πάει νύχτα και πουθενά, η Αντιγόνη που κάτι μου λέει ότι ήταν με την Αμαλία εκτός αν η Αμαλία είχε πάει να ψάξει τίποτα για αυτά που της είπε ο Χατζηβασιλείου,η Αμαλία εννοείται, ο Ρούσσος, ο Ηλίας που δεν ξέρουμε που ήταν, η Νταίζη.

Η Δάφνη ήταν σπίτι της, η Μελίτα στο δικό της, η Εύα σπίτι της ( να φάει ήθελε πάλι) ο Χρήστος σπίτι άρα μάλλον η Αντιγόνη την έκανε γιατί για να μην μπλέξει και τον Χρήστο κάτι βρωμάει, και η Νόρα με τον Λουκά το έκαναν και ο Νικόλας περίμενε τον Μάνο.

Αντε να δούμε..
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 16, 2010 1:57 pm

Cancoon έγραψε:"Δεν γίνεται να ταράζομαι κάθε φορά έγώ έτσι. Φτάνει"
Μα δεν έχω λόγια. Μα πόσο κυρία είναι η Μελίτα.
Ξεκίνησε τη σειρά ως η πορσελάνινη κουκλίτσα της αθηναικής ελίτ αλλά όταν προδόθηκε τόσα βάναυσα από τον σύζυγό της δεν δίστασε να τα τινάξει όλα στον αέρα. Και παρά αυτήν την τεράστια απογοήτευση που υπέστη έπεσε ξανά χωρίς δίκτυ ασφαλείας σ' έναν μεγάλο έρωτα. Και τώρα που πρέπει να αντιδράσει, το κάνει για τον εαυτό της και όχι για να πικάρει τον Στέφανο.

Το εντελώς αντίθετο, δηλαδή, από την Εύα που έκανε ολόκληρο γάμο για να προκαλέσει κάποια αντίδραση από το αντικείμενο του πόθου της και που μετά έκανε δεύτερο γάμο, γιατί κοντά στον Στέφανο νιώθει, όπως λέει, ζεστασιά και ασφάλεια. Ωσάν αυτός ο συμβιβασμός να είναι κατόρθωμα.
Το αντίθετο επίσης από τη Νόρα που ακολουθώντας την τακτική της Εύας θα αρραβωνιαζόταν τόσο για να καταλάβει ο Λουκάς ότι τη χάνει όσο και γιατί ο Μπέλλος την είχε συγκινήσει (!).

Αγαπητοί σεναριογράφοι, δεν ξέρω πώς θα εξελιχθούν τα πράγματα στη συνέχεια αλλά χαίρομαι πολύ που υπάρχει η Μελίτα, μια γυναίκα με το θάρρος να αποζητά δυνατά συναισθήματα και μόνο και που αυτή η γυναίκα είναι μια first class lady.


Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω.. Η Μελίτα υπήρξε μαζί με τον Οδυσσέα όχι επειδή τον αγαπούσε αλλά επειδή ήθελε να ξεχάσει (που λέει ο λόγος) τον Μάνο και να τον ξεπεράσει.. Υπήρξε με τον Οδυσσέα απλώς για να μην είναι μόνη.. Η Νόρα τουλάχιστον δεν έκανε τίποτα με τον Μήτσο..
Όλες έχουν κάνει τα λαθάκια τους στον ερωτικό τομέα, μη βγάζουμε απέξω τη Μελίτα..

Παρακαλώ μην βγαίνουμε εκτός θέματος. Η απάντηση μεταφέρθηκε στον τομέα για τη σειρά. Συνεχίστε τη συζήτηση εκεί.

Ευχαριστώ ~ KatsaroYpotheto
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Τρι Μαρ 16, 2010 2:00 pm

εγω παντως ενιωσα και ελιωσα
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μαρ 16, 2010 2:05 pm

Κλασσικά και μέσα στο ξεμυάλισμα του "νιωσίματος" (α ρε λέξεις χιχι) ξέχασα να πάρω μαζί μου το επεισόδιο για να σχολιάσω..

Θα μιλήσω για 4 πράγματα λοιπόν μόνο που μου έμειναν:

1) Νόρα - Λουκάς -> Τελικά τα είδαμε όλα με το τίποτα μιας και σήμερα θα πάρουν οι τηλεοράσεις φωτιά!!! Η σκηνή τα έσπαγε και αν και δεν είχε τα κομμάτια του τρέιλερ όλα αποζημίωσε 1μιση χρόνο αναμονής! Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2

Κλασσικά το αγαπημένο μου σημείο..
Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 NoraLoukasXeri

το οποίο έχει παίξει σε 2 ακόμα τηλεοπτικά ζευγάρια και μου έχει μείνει χαραγμένο στην καρδιά!!! Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2

2) Κάγκελο η Αμαλίτσα με τα νέα του Χατζηπτώμα! Πολύ θα ήθελα να ηξερα τι της είπε! Θέλω να δω αντιδράσεις αν της είπε οτι ο Στέφανος απο λεφτά γιοκ κι ότι ανήκουν όλα στο μωρό τι θα πει στη Μελίτα? Οτι δεν της ταιριάζει? gelio Κάτι τέτοιο έλεγε για τον Οδυσσέα νομίζω... χωρισμένος με παιδί και μπατίρης δεν ήταν και δεν της ταίριαζε? Ε αν ο Στέφανος είναι παντρεμένος με παιδί και μπατίρης σκεφτείτε ποσο δεν θα της ταιριάζει! Μα το Θεό θα ήθελα να δω την Αμαλία τι θα έκανε!!! gelio Πάντως έμεινε ενα ωραιότατο κάγκελο χτες! χιχι και δεν μάθαμε και που πήγε μετά..

3) Μου αρέσει που η Μελίτα ήθελε να το παίξει και αδιάφορη, την επιβεβαίωση όμως ότι εκεί είναι και πονάει όπως πάντα την έριξε μέσω τηλεφώνου! Ρε Αμαλία μούφα μαθήματα κάνεις! Αυτή νόμιζε ότι της είπες αντί να σέρνεται να πηγαίνει στα τέσσερα κι έτσι θα νομίζει ο άλλος ότι τον ξεπέρασε, δεν κατάλαβε το κορίτσι και τώρα περιμένει την επόμενη κίνηση της Εύας για να δει τι θα κάνει! gelio gelio gelio

4) Σκηνή Εύας - Χρήστου: με εκανε (χωρίς υπερβολές) στο διάλλειμα να χοροπηδάω πάνω κάτω και να τσιρίζω στο τηλέφωνο "Μα δεν ήταν τέλειος?" ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ: ΤΕΛΕΙΟΣ - ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ και όσο πιο πολύ χαμογελούσε τόσο πιο πολύ έλιωνα!!! Μανάρι μου έδωσες ρέστα με το χαλάρο σου το στυλάκι!!! Και με την Εύα σε γλυκιά εγκυμοσύνη ήταν ΤΕΛΟΙΟΙ!!! Πολύ γλυκιά σκηνούλα!!!

Υπερτέλειο απο μένα εννοείται για Νόρα - Λουκά - Εύα - Χρήστο!!!

Και εις άλλα με υγείαν!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Μαρ 16, 2010 3:26 pm

Ας σχολιάσω και εγώ ανλυτικά...
Η πρώτη σκηνή στο γραφείο της Νόρας με τσάντισε,και συγκεκριμένα με τσάντισε ο Λουκάς..παριστάνει τον αμνησιακό αλλα ας κράταγε λίγο το στοματακι του κλειστό τωρα που σφίξανε τα πράγματα...Βέβαια τον συγχωρώ γιατί με αποζημίωσε στην τελευταία σκηνή και με το παραπάνω... Love
Αντιγόνη-Στέφανος : Το πόσο με εκνεύρισε η γλυκιά πεθερούλα δεν λέγεται,μα να μπλέκεται σε όλα πια....Πάρε κυρία μου τη βαλιτσούλα σου και αντε στο Παρίσι να ηρεμήσει και μας το κεφαλάκι μας απο τις υστερίες σου...Και μετά πετάει και την ατακά για το Χατζηβασιλειου ,θιγμένη απο τις φωνες του γιόκα και εξαφανίζεται...Ελεος...
Ατελιέ Δάφνης : Καλά της τα λένε τα κορίτσια,αλλά εκει αυτή το χαβά της...Η υπερβολή σε ολο της το μεγαλείο η Δαφνούλα...Μα καλα η Νόρα πως αντεξε να τον αφήσει μονο του στα σκαλια το Λουκάκο σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα???
Μελίτα-Στέφανος : Αδιάφορη η σκηνή,η Μελίτα ακολουθεί συμβουλές Αμαλιας και ακόμα,ναι ακόμα προσπαθεί να διαλύσει ένα γάμο...Τα σχολια μου αναλυτκά τα χω κάνει στο ανάλογο τόπικ...
Νταίζη-Νόρα : Μικρή η σκηνή τους αλλα καλη...Τι καλά που δένουν αυτές οι δυο μαζι....Οι ατάκες τους είναι αφοπλιστικές
Αμαλία-Μελίτα : Καλά τι της είπε ο γλίτσας της Αμαλίτσας και απέκτησε το εκρού του νεκρου???Εκτός τόπου και χρόνου και δεν μας έχει συνηθίσει έτσι...Κάτι βαρύ ξεστόμισε ο μεγάλος έρωτας και πάλι καλα να λέμε που πρλαβε αλλιως θα το παιρνε στον τάφο..κυριολεκτικα ομως!! Εκπληκτική η Πεφάνη σ αυτη τη σκηνή!!
: respect :
Στέφανος -Εύα : Απλά ξετρλάθηκα!!!!!Είναι απιστευτοι μαζι,η σκηνή τους πολύ γλυκιά,ο Στέφανος χαζομπαμπάς και η Ευα ευτυχισμένη!!!!! Απλά λάμπουνε μαζί για ακόμα μια φορά!!!! Βεβαια ο Στεφανάκος μας το παίζει λίγο βαρύς αλλά έχει το μεγάλο έρωτα στο μυαλό του...Πόσα να χωρέσει και αυτο,
ενα είναι ειμώνα καλοκαίρι....Και γυναίκα και παιδί και μανούλα και τον απόλυτο???Κουράζεται το παλικάρι μας,λιώνει στις υπερωρίες.....
Εύα-Χρήστος : Και οι δυο σκηνές τους πολύ γλυκές και ζουζουνιάρικες...
Νταίζη-λουκάς: Τρελλανε τη Λουκα!!!!!!!!!!
Νικόλας-Δάφνη: Ακόμα και βαλιτσακι του έχει ετοιμάσει?Μεχρι που θα φτάσεις Δαφνούλα για να βγείς απο πάνω???? Διαζυγιο είπε ο άνθρωπος και εσυ στον κόσμο σου....
Και τέλος Η ΣΚΗΝΗ : Είπα μια απο τις καλύτερς ερώτικές σκηνές που έχουμε δει???Τωρα που την ξαναείδα άλλαξα γνώμη ....Η καλύτερη ερωτική σκηνή που έχουμε δει μέχρι τώρα...Γεμάτη απο συναίσθημα,ερωτισμό...απέραντη αγάπη...Ούτε χρειάστηκε να την βουτήξει, να την πετάξει σε σκαλία σε πατώματα σε γραφεια, ούτε τίποτα...Με μια αγκαλία καταλήξανε απλά σε ένα κρεβάτι και μας έδωσαν μια σκηνή που θα τη θυμόμαστε για χρόνια...Ακόμα και τα βλεμματα τους έβγαζαν αγάπη...Το ξαναπα...έμεινα άναυδη... Συγχαρητήρια και στον Πετράκη και στη Δρακουλάκη...που μας κάνουν να καταλαβαίνουμε καθημερινα τι σημαίνει απόλυτος έρωτας και βαθειά αγάπη.... : respect :

Και τώρα που το θυμήθηκα...Άλλον ηθοποιό να κάνει τον τοκογλυφο δεν μπορούσαν να βρουν????Πόσο γλάστρα μπορεί να είναι ο ανθρωπος...???

Αυτά απο μένα...Περιμένω το σημερνό πώς και πώς......
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 16, 2010 3:39 pm

Θα σχολιάσω λοιπόν και εγώ τώρα που βρήκα λίγο κουράγιο..
Δεν είχα κουράγιο όχι για τον "Χατζημαστελείωσε" αλλά για την σκηνήη Νόρα-Λουκάς που κατάφεραν αυτοί να μας τελειώσουν Love


Λοιπόν ξεκινάω πάλι με τη Δάφνη και τον Νικόλα..
Δεν έχω παρά να δώσω χίλια δίκια στον Νικόλα.. Είπε ξεκάθαρα στη Δάφνη οτι μια συγγνώμη ήθελε μόνο για να τα προσπεράσει όλα αλλά η Δαφνούλα όχι μόνο δε του ζήτησε συγγνώμη αλλά του ετοίμασε και τη βαλίτσα για να τον διευκολύνει να φύγει απο το σπίτι.. Τώρα αν αυτό δεν είναι πείσμα και εγωϊσμός, τότε τι είναι?
Τελικά το αίμα νερό δε γίνεται, είναι αδέλφια με τον Μάνο και πρέπει να μοιάζουνε κάπου. Στη συγκεκριμένη περίπτωση μοιάζουν στον εγωϊσμό και στην επιμονή να κάνουν αυτό που θέλουν πάσι θυσία και χωρίς να ακούνε κανέναν..
Άσε που η Δαφνούλα δήλωσε και "μόνη".. Η Εύα με τη Νόρα προσπαθούσαν να την αποτρέψουν να μην κάνει κάτι που θα στοιχήσει την οικογένεια που πάντα ονειρεύοταν και η Δάφνη επέμενε οτι δεν έχει χρόνο για αυτά και ότι η κάθε μέρα μετράει για τον Μάνο.. Ο Μάνος δηλαδή πάνω απο όλα και όλους TutTut


Η Αντιγόνη κατα τα άλλα συνεχίζει τη καραμέλα με την εγκυμοσύνη της Εύας.. Ανησυχεί η γυναίκα μη πάθει τίποτα η Εύα απο την πολύ συμπαράσταση στους φίλους της έλα όμως που την απασχολεί να μην ξαναμπλέξει η Εύα με τον Μάνο..
Πάντως η μανούλα του Στέφανου στους ψυχολογικούς εκβιασμούς είναι μανούλα.. Όταν έλεγε στον Στέφανο "θέλω να ξέρεις οτι είμαι μάνα και δεν ανησυχώ έτσι χωρίς λόγο" το ύφος της ήταν όλα τα λεφτά..


Ο Στέφανος δε κατάλαβα για ποιό λόγο ακριβώς τηλεφώνησε στη Μελίτα αλλά είπαμε είμαι ξανθιά, μη τα θέλω και όλα δικά μου..
Πάντως η σκήνη που ο Στέφανος χάϊδευε την κοιλίτσα της Εύας και μιλούσαν με το φασολάκι ήταν κάτι περισσότερο απο συγκινητική.. Ήταν μαγευτική και ονειρεμένη στιγμή Love!
Εγώ τώρα μετά απο αυτή τη σκηνή πώς να πιστέψω οτι ο Στέφανος πονάει και δεν είναι ευτυχισμένος, ε?


Η Αμαλία πάντως σπάνια είναι σε κατάσταση ΑΜΟΚ στην οποία την πετύχαμε στο χθεσινό επεισόδιο.. Όχι τίποτα άλλο, δεν έφτιαξε και τιγανιτές πατάτες στον Λουκάκο και πήγε το παιδί νυστικό στο Νοράκι του lol!

Όσο για τη Μελίτα, αποφάσισε να μη σέρνεται άλλο και αυτό είναι καλό.. Για να δούμε όμως μέχρι που θα αντέξει, γιατί μου δίνει την εντύπωση οτι με το πρώτο χάδι του Στέφανου, θα ξανααποφασίσει οτι είναι ο άνδρας της ζωής της...



Ο Χρήστος με την Εύα πάντως έδωσαν ρέστα στο χθεσινό επεισόδιο.. Πολύ καλοί και οι δυό τους, του πάει μωρέ του χρήστου να χαμογελάει και να καλύπτει τη Εύα στα "σκονάκια κουζίνας".. Thumbs up


Και τώρα που είναι και το θέμα μας, η Εύα χθές ήταν πιο εγκυμονούσα απο ποτέ και της πήγαινε τρελά..
Πολύ όμορφη όπως πάντα και προσπαθούσε και εκείνη με τον τρόπο της να βοηθήσει την παρέα στη δύσκολή αυτή στιγμή..


Ο Ρούσσος χθές ήταν Λουκονορικός και πολύ καλά κάνει, όσο για τον Μάνο ασχολιόταν το παιδί με τους τοκογλύφους και μη τον είδατε..


Ο Χατζηβασιλείου πάλι με τρόμαξε η αλήθεια είναι.. Τι αίματα στο τζάμι και τι μυστήριο ήταν αυτο καλέ? Προβάλλεται και απόγευμα, μη το δεί η γιαγιά μου και άντε να την ηρεμήσει μετά door


Τη Νταίζη αρχίζω και την λυπάμαι... Της έχει κάνει ο Λουκάς "τα κρόσσια νεύρα" gelio
Το αξίζει πάντως, όχι κυρία μου να λές εσύ την Νόρα αχάρηστη και την ίδια στιγμή εσύ να παρκάρεις τον Λουκά για να πάς στο κομμωτήριο..


Και φτάσαμε στο πολυπόθητο σημείο...
Θα ξεκινήσω με τη Νόρα, χθές είδα μια νόρα δυναμική που είχε αναλάβει τον ρόλο του Λουκά και συμπαραστεκόταν στην παρέα.. Πετούσε θανάσιμες ατάκες στην Νταίζη χωρίς να ξεκατινιάζεται και ταυτόχρονα φρόντιζε τον Λουκά..
Απο την άλλη ο Λουκάς πονάει που δεν βοηθάει αλλά έτσι πρέπει να πράξει προς το παρόν..
Και τώρα φτάνω στο καλήτερο.. Όταν του έλεγε η Νόρα οτι το δικό του ολόγραμμα μπορεί να αγαπάει χαϊδεύοντας τον στα μαλλιά, όταν του έλεγε "πάντα σταματούσε ο χρόνος στην αγκαλιά σου" και όταν ο Λουκάς έλεγε στη Νόρα "εδώ είμαι κοριτσάκι μου, μη φοβάσαι τίποτα", παρατήρησα οτι ούτε ο Λουκάς με τη Μαργαρίτα είχαν τέτοιες στιγμές, ούτε και η Νόρα με τον Στέλιο..
Έχουνε απέραντη αγάπη μέσα τους αυτοί οι δύο και τόσο καιρό παίδευαν τους εαυτούς τους..
ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ, ΕΛΙΩΣΑ, και ΕΝΙΩΣΑ με τον τρόπο που κατέληξαν να κάνουν έρωτα.. Ήταν τόσο τρυφερό, τόσο ρομαντικό, τόσο ερωτικό και αγαπησιάρικο όλο αυτό που έβαλα τα κλάμματα κυριολεκτικά lol!
Ο τρόπος που κατέληξαν να φιλιούνται, εκεί που ο Λουκάς ξεκινάει και την φιλάει στα μαλλιά, στο μέτωπο, στα μάτια, στη μύτη και καταλήγει στα χείλη, ήταν τόσο φυσικός ο τρόπος λές και ήταν ζευγάρι χρόνια τώρα.. Η οικειότητα που είχαν μεταξύ τους και η αδυναμία της Νόρας να αντισταθεί, ήταν ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ.. Faint Heart2
Όσο για το κρεβάτι, δεν παρατήρησα ούτε κομμένες σκηνές, ούτε μπλούζες, ούτε μπράτσα, απλά απολάμβανα τα προσωπά τους και μόνο (όχι οτι δεν έχει κορμάρα ο λουκάς, δεν είμαι και στραβή xaxa ) αλλά έβγαζαν τόσο ερωτισμό χωρίς να χρειαστεί να καταφύγουν σε ακραίες σκηνές.. Ήταν ο,τι ακριβώς ταιριάζει και αναλογεί στο συγκεκριμένο ζευγάρι.. Αυτά θέλω να βλέπω μεταξύ τους, ουσιαστική και βαθιά αγάπη, πραγματικό και τρυφερό έρωτα.. Heart1
Φυσικά και ψήφισα ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ (Ε-Ν-Ι-Ω-Σ-Α), ήταν δυνατόν να μην νιώσω?
Και απότι είδα το πρωί, σήμερα θα λιώσουμε και θα νιώσουμε ακόμα περισσότερο Wow


Αυτά απο μένα, ελπίζω να μην κούρασα πολύ..
Αύριο τα υπόλοιπα.. Αν είμαι στο σπίτι και όχι στο νοσοκομείο με αρτηριακή πίεση gelio
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Μαρ 16, 2010 3:53 pm

Foulitsa & Ezi κάτι οι απίστευτοι σχολιασμοί σας, κάτι οι σκηνές απο τα προσεχώς δεν μπορώ να περιμένω άλλο!!!

Να σχολιάζετε πιο συχνά κορίτσια! Εύγε! Συμφωνώ και με τις δύο σας!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Μαρ 16, 2010 3:58 pm

Ευχαριστούμε πολύ Katsaroypotheto για τα καλά σου λογια!! :D
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 16, 2010 4:02 pm

Σέυχαριστούμε πάρα πολύ Katsaro Ypotheto..
Νομίζω πως όλοι ανυπομονούμε για το σημερινό, άντε να περνάνε οι ώρες runaround
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 16, 2010 4:09 pm


Ας σχολιάσω κι εγώ κάλιο αργά παρά ποτέ λένε....

Ψήφισα το επεισόδιο υπερτέλειο και όχι μόνο για την ερωτική σκηνή. Είχε έρωτα μυστήριο δράση γέλιο απ όλα....

Ξεκινάω απ το τέλος γιατί απλά αυτό έκλεψε την παράσταση. Να πω κι εγώ οτι ΕΝΙΩΣΑ. Αυτή η ερωτική σκηνή ίσως να μην ήταν η πιο καλογυρισμένη της σειράς αλλά είχε κάτι που έλειπε από όλες. ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ. Ήταν το τέλος και η αρχή. Το τέλος μιας κοινής πορείας δύο ανθρώπων που αγαπήθηκαν και ήταν πάντοτε εκεί ο ένας για τον άλλον και η αρχή ενός ζευγαριού που έχει όλα τα συστατικά για να ζήσει μαζί ευτυχισμένα. Ήταν γλυκειά τρυφερή είχε ερωτισμό και πάθος που βγήκε φυσικά χωρίς να χρειαστεί τίποτε άλλο παρά μόνο να εστιάσει κανείς στα πρόσωπα. Ήρθε σαν επακόλουθο μιας συζήτησης που έδειχνε την ανάγκη του ενός για τον άλλο και την ανταπόκριση και των δύο όταν τα πράγματα δυσκολεύουν. Δεν ξέρω τι άλλο να πω παρά μόνο οτι μου άρεσε που κάποια στιγμή βλέπαμε χαλί πλάνα απ τη νύχτα των Λεοντιδών τότε που η Νόρα έκανε ευχή για το άλλο της μισό. Ευρηματικό. Ήταν η ιστορία τους που περνούσε πισω απ ότι βλέπαμε να μας θυμίζει το πως φτάσαμε εδώ. Μαζεύτε με γιατί ξέφυγα..

Παράλληλα με την αρχή της σχέσης χθες είχαμε το ξεκίνημα μιας ιστορίας μυστηρίου. Ο Χατζηβασιλείου αποκάλυψε στην Αμαλία το μυστικό του και απεδήμησε εις κύριον βιαίως. Σίγουρα ότι κι αν της είπε ήταν πολύ πολύ σοβαρό, και αφορούσε έμμεσα ή άμεσα τους πολύ δικούς της ανθρώπους. Η Αμαλία όταν μπήκε στο σπίτι αλλού πατούσε και αλλού βρισκόταν.Δεν ξέρω αν είχε κάποια σημασία αλλά ανάμεσα στα παλαβά που έλεγε για να δικαιολογηθεί ακούστηκαν τρία ονόματα. Του Πέτρου του Μάνου και του Στέφανου. Ίσως όχι τυχαία. Θα δούμε... Παράλληλα μας έδειξαν ποιοί απ τους ήρωες ξέρουμε που βρίσκονταν την ώρα του φόνου και ποιοί όχι, ποιοί έχουν άλλοθι και ποιοί όχι. Το παράξενο της ιστορίας είναι οτι ο Χρήστος που θα ήταν ο νούμερο ένα ύποπτος σε μας που παρακολουθούμε τις εξελίξεις, έχει άλλοθι. Το κρατάω επίσης γιατί μου έκανε εντύπωση.

Όταν βλέπω σκηνές Στέφανου Εύας προσπαθώ να συγκρατηθώ. Με ξετρελαίνει να βλέπω την ηρωίδα που έχει περάσει δια πυρός και σιδήρου χαλαρή και ευτυχισμένη, και με ξετρελαίνει να βλέπω το Σταύρου έτσι όπως ήθελα να τον δω απ τη στιγμή που μπήκε στη σειρά, χαλαρό εκφραστικό, με το χαμόγελο που σκοτώνει, να μιλάει στο σπόρο και να με κάνει να πιστεύω οτι περιμένει να νιώσει στην παλάμη του την απάντηση του πιστιρικά.

Η Μελίτα προσπαθεί να εφαρμόσει τα μαθήματα κατινιάς της μανούλας αλλά ούτε κι αυτό το κάνει σωστά. Όταν θέλουμε να δείξουμε οτι τον άλλον τον έχουμε γραμμένο στα παλαιότερα των υποδημάτων μας καλή μου δεν του λέμε πονάω. Πρόσεχε Μαρουλίτα δεν τα πιάνεις με την πρώτη.... Ο Στέφανος δε αφού πρώτα σκυλόβρισε τη μανούλα να υποστηρίξει τη σύζυγο πηρε τα χωράφια να μιλήσει και στην απόλυτη γιατί βλέπεις τη φωλιά του την έχει λερωμένη το παλικάρι....

Τέλος παρακολουθήσαμε τη φιλτάτη Δαφνούλα να μας εξηγεί οτι κάνει οτι θέλει και λογαρισμό δεν δίνει και όπως μίλησε στα κορίτσια σαν να έλεγε εκείνο το κομψό που άκουγα στη βέρα, όποιος δεν είναι μαζί μου είναι απέναντι. Εύγε Δαφνούλα καλή πρόοδο.

Επειδή μάλλον το παραζάλισα να πω οτι η ατάκα με το φίκο με ξέρανε στο γέλιο και οτι από την ώρα που είδα τον όμορφο κόσμο και μετά άρχισα να ανυπομονώ για το σημερινό επεισόδιο.

Σε αναμονή λοιπόν.......


[i]
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Μαρ 16, 2010 4:17 pm

Τι ωραια που ειναι ολα τα σεντονακια που εχετε απλωσει σημερα!!!Εζι και Foulitsa πολυ καλοι σχολιασμοι! Thumbs up Τζινα και Μαρια σταθερες αξιες στο σχολιασμο επεισοδιων!Σε ολες : respect : : respect : : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Μαρ 16, 2010 4:27 pm

Ευχαριστούμε πολύ εvanna!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Μαρ 16, 2010 4:31 pm

evanna έγραψε:Τι ωραια που ειναι ολα τα σεντονακια που εχετε απλωσει σημερα!!!Εζι και Foulitsa πολυ καλοι σχολιασμοι! Thumbs up Τζινα και Μαρια σταθερες αξιες στο σχολιασμο επεισοδιων!Σε ολες : respect : : respect : : respect :

Όχι εμείς, η σειρά και οι πρωταγωνιστές μας εμπνέουν red
Σευχαριστούμε πολύ πάντως...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 323 - Ημερομηνία 15-03-2010

Δημοσίευση από spy Τρι Μαρ 16, 2010 5:06 pm

dafnoulanoraloukas έγραψε:Φυσικά ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!!!!!!!

ΟΜΩΣ ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ. : respect : : respect :
ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΦΤΑΙΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ, ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΟΥΡΚΩΣΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΔΩΣΕ ΡΕΣΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ. ΠΕΙΣΜΑ, ΠΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΖΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ. ΣΑΝ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΟΥΣΕ Η ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ. ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΣΚΗΝΗ. ΤΑ ΠΗΡΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΙΣΩ. ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΤΡΟΜΕΡΟ. ΜΕ ΜΑΓΕΨΕ. ΕΓΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΙΚΟΣ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΣΦΙΧΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ.
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ Η ΔΑΦΝΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ-ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗΣΕ Ο ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ;

ΚΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ Η ΝΤΑΙΖΗ.


laoura έγραψε:
Η σκηνή της Νόρας με τον Λουκά ήταν από τις καλύτερες ερωτικές σκηνές της σειράς. Εκτός από χημεία, το ζευγάρι αυτό έχει και ιστορία και διαδρομή. Είδα πορεία και εξέλιξη από φιλία σε έρωτα. Βγάζουν τρυφερότητα, ρομαντισμό, ερωτισμό

Στις σκηνές του χωρισμού της Δάφνης με τον Νικόλα είδα αυτό που ακριβώς περίμενα από την Δάφνη. Η Γεωργόνη ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ. Τις πήρε πάνω της τις σκηνές και τις απογείωσε. Μίλησε με το βλέμμα της και τις εκφράσεις του προσώπου της. Δεν ήθελα να την δω να λυγίζει μπροστά στο Νικόλα. Δεν το έκανε ούτε την πρώτη φορά. Μου πέρασε όλα τα συναισθήματά της. Έχει πάρει μια απόφαση συνειδητά, ξέρει πολύ καλά τις συνέπειες και είναι εκεί να τις πληρώσει. Ξερει ότι παίρνει ρίσκο και θα αντιμετωπίσει ό,τι αυτό συνεπάγεται. Πολύ αντρίκια στάση.
Η Γεωργόνη ΑΨΟΓΗ!!!
Πιστεύω κι εγώ πως η συνάντηση της Δάφνης με τον Χατζηβασιλείου, όταν μας τη δειξουν θα έχει πολύ ενδιαφέρον, οπως και το κομματι που θα κρύψει από τον αστυνόμο. Δεν νομίζω πως έχει να κάνει μόνο με τον Μάνο.

Χθες μου αρεσε πολύ και το χαλαρο στυλάκι του Χρήστου.


Συμφωνώ απόλυτα.
Η Γεωργόνη ήταν ΑΨΟΓΗ και ΜΠΡΑΒΟ της!! Απέδωσε εξαιρετικά το τρίπτυχο πείσμα, πόνος και δύναμη και φυσικά χαίρομαι που η Δάφνη δεν λύγισε μπροστά στο Νικόλα. Το ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ πριν και μετά την καληνύχτα ΘΕΙΚΟ με τόσα πολλά συναισθήματα: respect : : respect : Τις πήρε πάνω της και της απογείωσε για ακόμη μια φορά τις σκηνές της . ΦΟΒΕΡΗ!! Όπως και στην πρώτη σκηνή με τα κορίτσια μου άρεσε τόσο η δυναμική της όταν είπε το "φταίω"!! ΘΕΑ!!!!!!
Για τις υπόλοιπες σκηνές συμφωνώ επίσης.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης