Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

+31
nora_loukas_love
Cancoon
loukasnora
KatsaroYpotheto
giouli_edem
evouli
oriana
elena-7-
ioulieta
Foulitsa
jim7
Lyn
masoul
Mary
angelscream
nikidanis
katerina--noraloukakos
Ntinaki Agapaei Petraki
milia
$ofi@ loukakos + nora
elena
Izabella29
evanna
filitsa
Καρ-Mik
Black rose
FieryRed
raniap1989
loukitsa
mimi_loukas+nora
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_lcap73%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_rcap 73% 
[ 58 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_lcap19%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_rcap 19% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_lcap6%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_lcap1%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 79
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 16, 2010 6:03 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Τρι Μαρ 16, 2010 8:09 pm

Tι μας κανανε απογευματιατικα?
Παντως κι εγω θελω να την ρίξει ο Λουκας τη Νορα πανω στο χαλι........
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 16, 2010 8:11 pm

Το επεισόδιο σημερα τα είχε όλα πάθος και ένταση....Πάθος, τρυφερότητα έρωτα με Νόρα και Λουκα φοβερες σκηνες!!Τι άλλο να πω η δόλια με τα βίας πληκτρολογω.....Το σεναριο για τη δολοφονία του Χατζηβασιλείου μας πάει σε όλους τους άλλους εκτός απο την Αντιγόνη, η οποία ήταν πιο ψυχραιμη απο όλυς σημερα κατα τη γνωμη μου :wink2: η σκηνη Νορας,Λουκά,Μητσουλα και οχιάς στο γραφείο ήταν απολαυστική...Μπέλλοςς ΤΕΛΟΣ αρκεί να το συνειδητοποιησει δεν σε θέλουμε άνθρωπε μου ΕΛΕΟΣ τόσες χυλόπιτες τόσο φτυσιμο κι αυτός ακόμα εκεί με κουράζει πολυ ο τύπος xastouki Η Αμαλία επίσης πολυ παράξενη ήταν σήμερα...άλλη μια σκηνη που μου άρεσε ήταν της κοριτσοπαρέας στης Δάφνης.Ψηφίζω ΤΕΛΕΙΟ...με αγάπη loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από raniap1989 Τρι Μαρ 16, 2010 8:13 pm

Πω πω πω....δεν έχω λόγια τι να πω για το σημερινό.....αχχχχχχ Νόρα+Λουκάς = Love for Ever!!!! Αυτό ειδικά που της έφτιαξε και πρωϊνό τέλειοοοοοο Love
Συμφωνώ με την Νόρα να μην πούνε τίποτα sss αλλά πρέπει να ξεκαθαρίσει και στον έρμο τον Δημήτρη σε κάποια φάση δεν πάει άλλο τον έχει λυπηθεί η ψυχή μου. (α και μην ξανακούσω τη φράση ήτανε λάθος και δεν θα ξαναγίνει γιατί α nteni ( αυτά πάνε σαν τα πατατάκια κανείς δεν μπορεί να φάει μόνο ένα :wink2: )

Αλήθεια εσείς ποίος λέτε να σκότωσε τον Περικλή ;
raniap1989
raniap1989
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από raniap1989 Τρι Μαρ 16, 2010 8:13 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Tι μας κανανε απογευματιατικα?
Παντως κι εγω θελω να την ρίξει ο Λουκας τη Νορα πανω στο χαλι........

αχ ναι ναι ναι !!! και εγω συμφωνώ!!!
raniap1989
raniap1989
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Μαρ 16, 2010 8:15 pm

mimi_loukas+nora έγραψε:Tι μας κανανε απογευματιατικα?
Παντως κι εγω θελω να την ρίξει ο Λουκας τη Νορα πανω στο χαλι........

Με συγχωρείς αλλά ο καναπές έχει προτεραιότητα!!!! Τιμής ένεκεν βρε αδερφε!!!!!

Γενικά τέλειο το επεισόδιο!!! ήταν αυτό που ήθελα να δώ (χωρίς το ασθενοφόρο να πετάγετε σαν........ μανιτάρι!).
Έλιωσα με το Λουκά που κοιτούσε τη Νόρα να κοιμάται και να τη χαιδεύει.... Heart2 Heart2

Αυτό που δεν χρειαζόταν ήταν το δούλεμα της Νόρας στο Μήτσο... Νοράκι; Άστο καρδιά μου κρίμα να σου βγει ξινό...!!!

Τελικά επιβεβαιώνομαι το είπε στα κορίτσια(σιγά που δεν θα το έλεγε) αλλά τί να πούνε και αυτές μέσα στο κυκεώνα των εξελίξεων....

Αμαλία-Πέτρος ΘΕΟΙ!!!!! -Πέτρο; είμαι γυναίκα - Άντε εγώ νόμιζα ότι είσαι ασβός!!!! lol! lol!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Black rose Τρι Μαρ 16, 2010 8:16 pm

Εντάξει όπως όλοι πιστεύω ήταν ένα πολύ καλό επεισόδιο.Αμαλία-Ρούσσος,Λουκάς-Νόρα κτλ.

Αλλά να σας πω.Μήπως δεν άκουσα καλά?Μήπως είμαι τρελή μήπως τα'χω χαμένα? Είπε η Δάφνη στα προσεχώς ότι ο Νικόλας το έκανε αυτό επειδή δεν την συγχώρεσε που δεν πήγε μαζί του στην Αμερική? Wow Faint
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Μαρ 16, 2010 8:18 pm

Θέλω και γω να ρίξει την Νόρα στο χαλί Love! Love!
Το επεισόδιο ΤΕΛΕΙΟ!!! Νιώσαμε ξανά, και παρανιώσαμε !! (Αλήθεια γιατι δεν το βάλατε και σήμερα?)

Ο Λουκάς και η Νόρα επιτέλους έτσι όπως πρέπει...Να την αγκαλιάζει ενώ κοιμάται, να χαμογελάνε, να είναι ΜΑΖΙ!!! Αυτή η αγάπη, πήρε σάρκα και οστά!!!

Η Νόρα ήταν αυτή που ήξερα...Η δυναμική παθιασμένη Νόρα...Τον έβαλε απο κάτω και είπε τον δεσπότη....Παναγιώτη !!! gelio

Τώρα για τον Χατζηβασιλείου...Αλλη φορά... ακόμα ... νιώθουμε....


Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Τρι Μαρ 16, 2010 8:22 pm

[quote]
Mik έγραψε:Η Νόρα ήταν αυτή που ήξερα...Η δυναμική παθιασμένη Νόρα...Τον έβαλε απο κάτω και είπε τον δεσπότη....Παναγιώτη !!! gelio

Τώρα για τον Χατζηβασιλείου...Αλλη φορά... ακόμα ... νιώθουμε....



lol! lol! lol! χαχαχαχαχαχαχαχ!!!!! πάλι έλιωσα αλλά στο γέλιο!!!!!!!!!!!!

Καλά ποιος να ασχοληθεί με το Χατζηπτώμα;;;;;; Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι αφού η πόρτα του οδηγού ήταν κλειστή πως ξαφνικά το πτώμα βρέθηκε στο πάτωμα;;;;;; Εκτός εαν ο Λουκάς και η Νόρα έκαναν τη γη να κουνηθεί και άνοιξε η πόρτα!!!!!!!!! lol! lol!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από raniap1989 Τρι Μαρ 16, 2010 8:23 pm

Mik έγραψε:Θέλω και γω να ρίξει την Νόρα στο χαλί Love! Love!
Το επεισόδιο ΤΕΛΕΙΟ!!! Νιώσαμε ξανά, και παρανιώσαμε !! (Αλήθεια γιατι δεν το βάλατε και σήμερα?)

Ο Λουκάς και η Νόρα επιτέλους έτσι όπως πρέπει...Να την αγκαλιάζει ενώ κοιμάται, να χαμογελάνε, να είναι ΜΑΖΙ!!! Αυτή η αγάπη, πήρε σάρκα και οστά!!!

Η Νόρα ήταν αυτή που ήξερα...Η δυναμική παθιασμένη Νόρα...Τον έβαλε απο κάτω και είπε τον δεσπότη....Παναγιώτη !!! gelio

Τώρα για τον Χατζηβασιλείου...Αλλη φορά... ακόμα ... νιώθουμε....


Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2

σωστό κι αυτό κ.Χατζηβασιλείου λυπόμαστε αλλά έχουμε άλλες προτεραιότητες :
" ΝΙΩΘΟΥΜΕΕΕ! " Love
raniap1989
raniap1989
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από filitsa Τρι Μαρ 16, 2010 8:28 pm

loukitsa έγραψε:Το επεισόδιο σημερα τα είχε όλα πάθος και ένταση....Πάθος, τρυφερότητα έρωτα με Νόρα και Λουκα φοβερες σκηνες!!Τι άλλο να πω η δόλια με τα βίας πληκτρολογω.....Το σεναριο για τη δολοφονία του Χατζηβασιλείου μας πάει σε όλους τους άλλους εκτός απο την Αντιγόνη, η οποία ήταν πιο ψυχραιμη απο όλυς σημερα κατα τη γνωμη μου :wink2: η σκηνη Νορας,Λουκά,Μητσουλα και οχιάς στο γραφείο ήταν απολαυστική...Μπέλλοςς ΤΕΛΟΣ αρκεί να το συνειδητοποιησει δεν σε θέλουμε άνθρωπε μου ΕΛΕΟΣ τόσες χυλόπιτες τόσο φτυσιμο κι αυτός ακόμα εκεί με κουράζει πολυ ο τύπος xastouki Η Αμαλία επίσης πολυ παράξενη ήταν σήμερα...άλλη μια σκηνη που μου άρεσε ήταν της κοριτσοπαρέας στης Δάφνης.Ψηφίζω ΤΕΛΕΙΟ...με αγάπη loukitsa
συμφωνω απολυτα μαζι σου αχ εχω λιωσει και δεν συμαζευομαι
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Μαρ 16, 2010 8:29 pm

Παρα πολυ ωραιο το επεισοδιακι!
Νορα-Λουκας γενικως....ποσο ΥΠΕΡΟΧΕΣ ηταν ΟΛΕΣ οι σκηνουλες τους!? Love! Και στο κρεβατι που ειδαμε τοσο παθος,και στο πρωϊνο που ηταν τοσο γλυκουληδες και στο γραφειο που ο Λουκακος τα ειδε ολα με τις εξιστορησεις και κυριως με το ντυσιμο της Νορας!Απλα : respect : Θελω να βλεπω συνεχεια τετοιες σκηνουλες!!! Love

Αμαλια-Πετρος....απολαυστικοτατοι!Ειδικα εκει που της εκανε την ανακριση για το που ητανε ελιωσα στα γελια και με τους δυο! gelio Παντως αν δε μαθω τι ειπε η Αμαλια με το Χατζηβασιλειου στο αμαξι θα σκασω!!!!

Μανος γενικως.....μπραβο του για οσα ειπε στη Δαφνουλα η οποια δυστυχως ειναι αγυριστο κεφαλι και δεν καταλαβαινει τιποτα!Οσο για το Χατζηβασιλειου κοβω το κεφαλι μου οτι δεν τον εχει σκοτωσει εκεινος!

Κατα τ'αλλα το πως το ευχαριστιεμαι οταν η Ευα τα χωνει στην Αντιγονη δε λεγεται! :twisted:
Νταιζη-Λουκας πολυ φαση!
Μελιτα βαριεμαι! Sleep

Αυτα τα ολιγα απο εμενα για σημερα! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 16, 2010 8:32 pm

Φαντάζομαι ονειρεμένο επεισόδιο για τους Λουκονορικούς!

1 Αμαλία=Πέτρος=ΘΕΟΙ Τι στιχομυθία ήταν αυτή!Ύποπτη η Αμαλίτσα μας...που γύριζε τέτοια ώρα?? huhu
2)Βασανίσου Στέφανεεεεεε,έτσι να σε βλέπω!!! :twisted:
3)"το βραδυ μου έρχονται πολλες ιδέες"??? τώρα Στέφανε αλήθεια...το σκέφτηκες πολύ?
4)Καλά η Δάφνη τι έχει πιεί και δεν μας το έχουν πει?Της μιλάει ψυχραιμότατα ο Μάνος και της λέει πως δεν πρόκειται να αυτοκτονήσει ή να κάνει καμία τρέλα και αυτή λέει πως δεν τον πιστεύει!Αν είναι δυνατόν να ξέρει αυτή καλύτερα από τον ίδιο! slap
5)Οι αντιδράσεις γενικώς του Μάνου και του Στέφανου όταν γύρισαν το βράδυ ήταν πολύ φυσιολογικές για ανθρώπους που έχουν σκοτώσει,ενώ η αμαλία ήταν στην πιο ασταθή και άθλια κατάσταση απ'όλους
6)Ο Ηλίας ο εγκέφαλος της επιχείρησης!Μανούλα στα ψέματα και στα άλλοθι για φόνους(κακία) zip
7)"τώρα μου λες να πως ψέματα?" αχ Μάνο μου ξέρω πως δεν το συνιθίζεις,αλλά κάνε την καρδιά σου πέτρα και πες για πρώτη φορά στην ζωή σου Tigania
8 )Αν η Αντιγονάρα είναι μπλεγμένη στην δολοφονία(που θα είναι) το παίζει πολύ καλά αθώα.Και καλά έφαγε το κεφάλι του επειδή έμπλεξε μαζί με τον Μάνο και άλλα τέτοια.
9)Είναι γελοίο που όλως τυχαίως κανένας δεν έχει άλλοθι για εκείνη την νύχτα!!!!!
10)Είναι που είναι ο Μπέλλος ζούδι το παίζει και drama queen η Νόρα και τον αποτρελαίνει!
Penguin
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από elena Τρι Μαρ 16, 2010 8:32 pm

evanna έγραψε:Παρα πολυ ωραιο το επεισοδιακι!
Νορα-Λουκας γενικως....ποσο ΥΠΕΡΟΧΕΣ ηταν ΟΛΕΣ οι σκηνουλες τους!? Love! Και στο κρεβατι που ειδαμε τοσο παθος,και στο πρωϊνο που ηταν τοσο γλυκουληδες και στο γραφειο που ο Λουκακος τα ειδε ολα με τις εξιστορησεις και κυριως με το ντυσιμο της Νορας!Απλα : respect : Θελω να βλεπω συνεχεια τετοιες σκηνουλες!!! Love

Αμαλια-Πετρος....απολαυστικοτατοι!Ειδικα εκει που της εκανε την ανακριση για το που ητανε ελιωσα στα γελια και με τους δυο! gelio Παντως αν δε μαθω τι ειπε η Αμαλια με το Χατζηβασιλειου στο αμαξι θα σκασω!!!!

Μανος γενικως.....μπραβο του για οσα ειπε στη Δαφνουλα η οποια δυστυχως ειναι αγυριστο κεφαλι και δεν καταλαβαινει τιποτα!Οσο για το Χατζηβασιλειου κοβω το κεφαλι μου οτι δεν τον εχει σκοτωσει εκεινος!

Κατα τ'αλλα το πως το ευχαριστιεμαι οταν η Ευα τα χωνει στην Αντιγονη δε λεγεται! :twisted:
Νταιζη-Λουκας πολυ φαση!
Μελιτα βαριεμαι! Sleep

Αυτα τα ολιγα απο εμενα για σημερα! :D
Συμφωνο απολυτα μαζι σου!! :D Οπως παντα αλλωστε !Love!
elena
elena
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Μαρ 16, 2010 8:48 pm

τελειο ..............το επεισοδιακι μονο και μονο για νορα λουκα.στην αρχη ηταν τελειοι και οι 2. η σκηνη το πρωι που της εφτιαξε πρωινο πολυ γλυκια και υστερα που τη φιλισε για να μην μιλαει.στο γραφειο,τι του εκανε του καημενου του λουκα, πως να συγκεντρωθει με το μπουτι φατσα φορα και με την ροζ τη γοβα. Πως να κρατηθει το παιδι με την νορα....... gelio

ο ρουσσος και η αμαλια σημερα εδωσαν ρεστα.ΘΕΟΣ ο κατρανιδης.


ΥΓ. αλλο που δεν ηθελε η νορα σημερα.
ΥΓ2: το ποσο χαρηκα που ο λουκακος πριζει την νταιζη δεν λεγετε.....

gelio gelio


ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ Heart2 Heart2
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από milia Τρι Μαρ 16, 2010 8:51 pm

elena έγραψε:
evanna έγραψε:Παρα πολυ ωραιο το επεισοδιακι!
Νορα-Λουκας γενικως....ποσο ΥΠΕΡΟΧΕΣ ηταν ΟΛΕΣ οι σκηνουλες τους!? Love! Και στο κρεβατι που ειδαμε τοσο παθος,και στο πρωϊνο που ηταν τοσο γλυκουληδες και στο γραφειο που ο Λουκακος τα ειδε ολα με τις εξιστορησεις και κυριως με το ντυσιμο της Νορας!Απλα : respect : Θελω να βλεπω συνεχεια τετοιες σκηνουλες!!! Love

Αμαλια-Πετρος....απολαυστικοτατοι!Ειδικα εκει που της εκανε την ανακριση για το που ητανε ελιωσα στα γελια και με τους δυο! gelio Παντως αν δε μαθω τι ειπε η Αμαλια με το Χατζηβασιλειου στο αμαξι θα σκασω!!!!

Μανος γενικως.....μπραβο του για οσα ειπε στη Δαφνουλα η οποια δυστυχως ειναι αγυριστο κεφαλι και δεν καταλαβαινει τιποτα!Οσο για το Χατζηβασιλειου κοβω το κεφαλι μου οτι δεν τον εχει σκοτωσει εκεινος!

Κατα τ'αλλα το πως το ευχαριστιεμαι οταν η Ευα τα χωνει στην Αντιγονη δε λεγεται! :twisted:
Νταιζη-Λουκας πολυ φαση!
Μελιτα βαριεμαι! Sleep

Αυτα τα ολιγα απο εμενα για σημερα! :D
Συμφωνο απολυτα μαζι σου!! :D Οπως παντα αλλωστε !Love!


Συμφωνω απολυτα!!!!!! :)
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Μαρ 16, 2010 8:55 pm

λοιπον παιδια εγω σημερα θα σχολιασω τους αγαπημενους μου
ειδατε πως ο λουκας χαιδευε την νορα οταν κοιμοταν???οταν της εφτιαξε πρωινουλη???αχ ειναι πολυ μα παρα πολυ ερωτευμενος και ρομαντικος!!επισης το ματακι ολο στο μπουτακι της νορας παει!!!επρεπε να την εριχνε στο χαλι ρε λουκα μισες δουλειες κανεις!!!απο οτι ειπε ο παναγιωτης και η αντιγονη σημερα στον ομορφο κοσμο το πρωι ο λουκας οταν βρει την μνημη του και εξομολογηθει ο ενας τον ερωτα του στον αλλον εκεινος θα την στριμωξει αρα ερχονται καλυτερες μερες για εμας της λουκονορικες που ηδη εχουν αρχισει
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Τρι Μαρ 16, 2010 8:59 pm

ψηφιζω τελειο!!!!!
Νορα-Λουκας:ενιωσα κι ακομα να συνελθω!
Αντιγονη:πολυ ψυχρη για να ειναι αληθινη..
Αμαλια:εχει αφησει τα δακτυλικα της αποτυπωματα στο αυτοκινητο του χαζτηπτωματος αν και τη μοιραια νυχτα μαλλον με την Νταιζη πρεπει να ηταν
Μανος,Στεφανος:υποπτοι αλλα να δω τι θα πουν!οτι ο ενας ηταν με τη Μελιτα κι ο αλλος τους εβλεπε???
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Μαρ 16, 2010 9:04 pm

για μενα 4 λεξεις αυτο το επεισοδιο το πηραν και εφυγαν!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ Heart2 Heart2 Heart2 Heart2
ΠΕΤΡΟΣ-ΑΜΑΛΙΑ : respect : : respect : : respect : : respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από angelscream Τρι Μαρ 16, 2010 9:06 pm

Mik έγραψε:Θέλω και γω να ρίξει την Νόρα στο χαλί Love! Love!
Το επεισόδιο ΤΕΛΕΙΟ!!! Νιώσαμε ξανά, και παρανιώσαμε !! (Αλήθεια γιατι δεν το βάλατε και σήμερα?)

Ο Λουκάς και η Νόρα επιτέλους έτσι όπως πρέπει...Να την αγκαλιάζει ενώ κοιμάται, να χαμογελάνε, να είναι ΜΑΖΙ!!! Αυτή η αγάπη, πήρε σάρκα και οστά!!!

Η Νόρα ήταν αυτή που ήξερα...Η δυναμική παθιασμένη Νόρα...Τον έβαλε απο κάτω και είπε τον δεσπότη....Παναγιώτη !!! gelio

Τώρα για τον Χατζηβασιλείου...Αλλη φορά... ακόμα ... νιώθουμε....


Heart2 Heart2 Heart2 Heart2 Heart2

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!!!Ειδικά στο τελευταίο "Τώρα για τον Χατζηβασιλείου...Αλλη φορά... ακόμα ... νιώθουμε...."

angelscream
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : αλλού

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 16, 2010 9:06 pm

katerina--noraloukakos έγραψε:ψηφιζω τελειο!!!!!
Νορα-Λουκας:ενιωσα κι ακομα να συνελθω!
Αντιγονη:πολυ ψυχρη για να ειναι αληθινη..
Αμαλια:εχει αφησει τα δακτυλικα της αποτυπωματα στο αυτοκινητο του χαζτηπτωματος αν και τη μοιραια νυχτα μαλλον με την Νταιζη πρεπει να ηταν
Μανος,Στεφανος:υποπτοι αλλα να δω τι θα πουν!οτι ο ενας ηταν με τη Μελιτα κι ο αλλος τους εβλεπε???


Όντως πολύ καλή παρατήρηση!Επίτηδες έδειξαν την Αμαλία να θυμάται στιγμές από την συνάντηση στο αμάξι του,για να δείξουν πως άγγιζε από δω και από κει!Παντού αποτυπώματα λοιπόν!
Γιατί να ήταν με την Νταίζη?Και αν ήταν γιατί δεν το λέει μια και καλή και καταφεύγει σε τέτοια ψέματα?
Ο Μάνος πρέπει να πιστέψω πως κυλιόταν στην αμμουδιά?Δεν λέω πως το έκανε,αλλά δεν μπορώ να πιστέψω πως απλώς αναπολούσε μέσα στο κρύο...
Ο Στέφανος με πελάτη ήταν ή όχι?Είπε πως ήταν αλλά επειδή οι δουλειές δεν ήταν καθαρές δεν μπορεί να το επικαλεστεί...Το ότι ήταν με την Μελίτα από που προκύπτει?
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Μαρ 16, 2010 9:07 pm

Απο τις νεες δημοσιευσεις προκυπτει Ιζαμπελλα μου! :)
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 16, 2010 9:08 pm

Izabella29 έγραψε:
katerina--noraloukakos έγραψε:ψηφιζω τελειο!!!!!
Νορα-Λουκας:ενιωσα κι ακομα να συνελθω!
Αντιγονη:πολυ ψυχρη για να ειναι αληθινη..
Αμαλια:εχει αφησει τα δακτυλικα της αποτυπωματα στο αυτοκινητο του χαζτηπτωματος αν και τη μοιραια νυχτα μαλλον με την Νταιζη πρεπει να ηταν
Μανος,Στεφανος:υποπτοι αλλα να δω τι θα πουν!οτι ο ενας ηταν με τη Μελιτα κι ο αλλος τους εβλεπε???


Όντως πολύ καλή παρατήρηση!Επίτηδες έδειξαν την Αμαλία να θυμάται στιγμές από την συνάντηση στο αμάξι του,για να δείξουν πως άγγιζε από δω και από κει!Παντού αποτυπώματα λοιπόν!
Γιατί να ήταν με την Νταίζη?Και αν ήταν γιατί δεν το λέει μια και καλή και καταφεύγει σε τέτοια ψέματα?
Ο Μάνος πρέπει να πιστέψω πως κυλιόταν στην αμμουδιά?Δεν λέω πως το έκανε,αλλά δεν μπορώ να πιστέψω πως απλώς αναπολούσε μέσα στο κρύο...
Ο Στέφανος με πελάτη ήταν ή όχι?Είπε πως ήταν αλλά επειδή οι δουλειές δεν ήταν καθαρές δεν μπορεί να το επικαλεστεί...Το ότι ήταν με την Μελίτα από που προκύπτει?


Απο το site του tvzapping πήγαινε στις δημοσιεύσεις.
Μάλλον τόσο της κράτησε να το παίξει κυρία μερικές ωρίτσες gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 16, 2010 9:18 pm

Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
katerina--noraloukakos έγραψε:ψηφιζω τελειο!!!!!
Νορα-Λουκας:ενιωσα κι ακομα να συνελθω!
Αντιγονη:πολυ ψυχρη για να ειναι αληθινη..
Αμαλια:εχει αφησει τα δακτυλικα της αποτυπωματα στο αυτοκινητο του χαζτηπτωματος αν και τη μοιραια νυχτα μαλλον με την Νταιζη πρεπει να ηταν
Μανος,Στεφανος:υποπτοι αλλα να δω τι θα πουν!οτι ο ενας ηταν με τη Μελιτα κι ο αλλος τους εβλεπε???


Όντως πολύ καλή παρατήρηση!Επίτηδες έδειξαν την Αμαλία να θυμάται στιγμές από την συνάντηση στο αμάξι του,για να δείξουν πως άγγιζε από δω και από κει!Παντού αποτυπώματα λοιπόν!
Γιατί να ήταν με την Νταίζη?Και αν ήταν γιατί δεν το λέει μια και καλή και καταφεύγει σε τέτοια ψέματα?
Ο Μάνος πρέπει να πιστέψω πως κυλιόταν στην αμμουδιά?Δεν λέω πως το έκανε,αλλά δεν μπορώ να πιστέψω πως απλώς αναπολούσε μέσα στο κρύο...
Ο Στέφανος με πελάτη ήταν ή όχι?Είπε πως ήταν αλλά επειδή οι δουλειές δεν ήταν καθαρές δεν μπορεί να το επικαλεστεί...Το ότι ήταν με την Μελίτα από που προκύπτει?


Απο το site του tvzapping πήγαινε στις δημοσιεύσεις.
Μάλλον τόσο της κράτησε να το παίξει κυρία μερικές ωρίτσες gelio


Τότε γιατί μας την έδιεχνε μόνη σπίτι να παίρνει τους γονείς της και να μην τους βρίσκει και επίσης στο trailer για αύριο μας δείχνει να τον ρωτάει αν έχει άλλοθι?Αν ήταν μαζί του δεν ξέρει? gelio
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Μαρ 16, 2010 9:24 pm

Izabella29 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
katerina--noraloukakos έγραψε:ψηφιζω τελειο!!!!!
Νορα-Λουκας:ενιωσα κι ακομα να συνελθω!
Αντιγονη:πολυ ψυχρη για να ειναι αληθινη..
Αμαλια:εχει αφησει τα δακτυλικα της αποτυπωματα στο αυτοκινητο του χαζτηπτωματος αν και τη μοιραια νυχτα μαλλον με την Νταιζη πρεπει να ηταν
Μανος,Στεφανος:υποπτοι αλλα να δω τι θα πουν!οτι ο ενας ηταν με τη Μελιτα κι ο αλλος τους εβλεπε???


Όντως πολύ καλή παρατήρηση!Επίτηδες έδειξαν την Αμαλία να θυμάται στιγμές από την συνάντηση στο αμάξι του,για να δείξουν πως άγγιζε από δω και από κει!Παντού αποτυπώματα λοιπόν!
Γιατί να ήταν με την Νταίζη?Και αν ήταν γιατί δεν το λέει μια και καλή και καταφεύγει σε τέτοια ψέματα?
Ο Μάνος πρέπει να πιστέψω πως κυλιόταν στην αμμουδιά?Δεν λέω πως το έκανε,αλλά δεν μπορώ να πιστέψω πως απλώς αναπολούσε μέσα στο κρύο...
Ο Στέφανος με πελάτη ήταν ή όχι?Είπε πως ήταν αλλά επειδή οι δουλειές δεν ήταν καθαρές δεν μπορεί να το επικαλεστεί...Το ότι ήταν με την Μελίτα από που προκύπτει?


Απο το site του tvzapping πήγαινε στις δημοσιεύσεις.
Μάλλον τόσο της κράτησε να το παίξει κυρία μερικές ωρίτσες gelio


Τότε γιατί μας την έδιεχνε μόνη σπίτι να παίρνει τους γονείς της και να μην τους βρίσκει και επίσης στο trailer για αύριο μας δείχνει να τον ρωτάει αν έχει άλλοθι?Αν ήταν μαζί του δεν ξέρει? gelio


Γιατί μας δουλεύουν ίσως;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης