Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

+31
nora_loukas_love
Cancoon
loukasnora
KatsaroYpotheto
giouli_edem
evouli
oriana
elena-7-
ioulieta
Foulitsa
jim7
Lyn
masoul
Mary
angelscream
nikidanis
katerina--noraloukakos
Ntinaki Agapaei Petraki
milia
$ofi@ loukakos + nora
elena
Izabella29
evanna
filitsa
Καρ-Mik
Black rose
FieryRed
raniap1989
loukitsa
mimi_loukas+nora
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap73%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 73% 
[ 58 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap19%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 19% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap6%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap1%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 79
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 16, 2010 9:26 pm

Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
katerina--noraloukakos έγραψε:ψηφιζω τελειο!!!!!
Νορα-Λουκας:ενιωσα κι ακομα να συνελθω!
Αντιγονη:πολυ ψυχρη για να ειναι αληθινη..
Αμαλια:εχει αφησει τα δακτυλικα της αποτυπωματα στο αυτοκινητο του χαζτηπτωματος αν και τη μοιραια νυχτα μαλλον με την Νταιζη πρεπει να ηταν
Μανος,Στεφανος:υποπτοι αλλα να δω τι θα πουν!οτι ο ενας ηταν με τη Μελιτα κι ο αλλος τους εβλεπε???


Όντως πολύ καλή παρατήρηση!Επίτηδες έδειξαν την Αμαλία να θυμάται στιγμές από την συνάντηση στο αμάξι του,για να δείξουν πως άγγιζε από δω και από κει!Παντού αποτυπώματα λοιπόν!
Γιατί να ήταν με την Νταίζη?Και αν ήταν γιατί δεν το λέει μια και καλή και καταφεύγει σε τέτοια ψέματα?
Ο Μάνος πρέπει να πιστέψω πως κυλιόταν στην αμμουδιά?Δεν λέω πως το έκανε,αλλά δεν μπορώ να πιστέψω πως απλώς αναπολούσε μέσα στο κρύο...
Ο Στέφανος με πελάτη ήταν ή όχι?Είπε πως ήταν αλλά επειδή οι δουλειές δεν ήταν καθαρές δεν μπορεί να το επικαλεστεί...Το ότι ήταν με την Μελίτα από που προκύπτει?


Απο το site του tvzapping πήγαινε στις δημοσιεύσεις.
Μάλλον τόσο της κράτησε να το παίξει κυρία μερικές ωρίτσες gelio


Τότε γιατί μας την έδιεχνε μόνη σπίτι να παίρνει τους γονείς της και να μην τους βρίσκει και επίσης στο trailer για αύριο μας δείχνει να τον ρωτάει αν έχει άλλοθι?Αν ήταν μαζί του δεν ξέρει? gelio


Γιατί μας δουλεύουν ίσως;


Μας δουλεύουν ναι.Ποιοί όμως!??!Τα περιοδικά?Ή οι σεναριογράφοι?
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Mary Τρι Μαρ 16, 2010 9:26 pm

Το επεισόδιο τελειο για σήμερα (οχι που δεν θα ήταν)

Σε 2 σημεία θα σταθώ:

Αμαλία-Πέτρος:Το τρελο γέλιο gelio gelio

Νόρα-Λουκάς:Λίωνω Love! .Ο Λουκάς τοσο γλυκός και η Νόρα τόσο χαρούμενη . Αχχχχχχχχ
Mary
Mary
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Τρι Μαρ 16, 2010 9:26 pm

το ξερει αλλα προφανως δεν μπορει να επικαλεστει την ιδια ως αλλοθι του..κι επιπλεον υποτιθεται οτι κι οι τηλεθεατες δεν ξερουν και πρεπει να ειναι σ αγωνια..ολα σιγα σιγα θα αποκαλυφθουν..
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 16, 2010 9:31 pm

katerina--noraloukakos έγραψε:το ξερει αλλα προφανως δεν μπορει να επικαλεστει την ιδια ως αλλοθι του..κι επιπλεον υποτιθεται οτι κι οι τηλεθεατες δεν ξερουν και πρεπει να ειναι σ αγωνια..ολα σιγα σιγα θα αποκαλυφθουν..

Δηλαδή μας έδειχναν άλλα χτες και τελικά άλλα συνέβαιναν?Αν ας πούμε η Μελίτα ήταν με τον Στέφανο,γιατί μας έδειξαν πως ήταν μόνη και επίσης δεν ειπώθηκε ούτε από εκείνη ούτε από εκείνον τίποτα σχετικό?Αν η Νταίζη ήταν με την Αμαλία,γιατί δεν το λέει η Αμαλία και τα μασάει λες και ήταν σε βρωμοδουλειά?Θα τρελαθώ! faint
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Τρι Μαρ 16, 2010 9:39 pm

Izabella29 έγραψε:
katerina--noraloukakos έγραψε:το ξερει αλλα προφανως δεν μπορει να επικαλεστει την ιδια ως αλλοθι του..κι επιπλεον υποτιθεται οτι κι οι τηλεθεατες δεν ξερουν και πρεπει να ειναι σ αγωνια..ολα σιγα σιγα θα αποκαλυφθουν..

Δηλαδή μας έδειχναν άλλα χτες και τελικά άλλα συνέβαιναν?Αν ας πούμε η Μελίτα ήταν με τον Στέφανο,γιατί μας έδειξαν πως ήταν μόνη και επίσης δεν ειπώθηκε ούτε από εκείνη ούτε από εκείνον τίποτα σχετικό?Αν η Νταίζη ήταν με την Αμαλία,γιατί δεν το λέει η Αμαλία και τα μασάει λες και ήταν σε βρωμοδουλειά?Θα τρελαθώ! faint

η Μελιτα ηταν μονη οσο τη βλεπαμε εμεις..δε σημαινει οτι ολο το βραδυ ηταν μονη..και δεν το εδειξαν γιατι διαφορετικα θα ξεραμε αμεσως οτι ο Στεφανος ειναι αθωος!η Αμαλια δεν ξερω τι δουλεια ειχε με τη Νταιζη..αλλα και παλι τι να πει ημουν με την Νταιζη??εχει και προηγουμενα,αυτη την γυρισε πισω!
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 16, 2010 9:46 pm

katerina--noraloukakos έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
katerina--noraloukakos έγραψε:το ξερει αλλα προφανως δεν μπορει να επικαλεστει την ιδια ως αλλοθι του..κι επιπλεον υποτιθεται οτι κι οι τηλεθεατες δεν ξερουν και πρεπει να ειναι σ αγωνια..ολα σιγα σιγα θα αποκαλυφθουν..

Δηλαδή μας έδειχναν άλλα χτες και τελικά άλλα συνέβαιναν?Αν ας πούμε η Μελίτα ήταν με τον Στέφανο,γιατί μας έδειξαν πως ήταν μόνη και επίσης δεν ειπώθηκε ούτε από εκείνη ούτε από εκείνον τίποτα σχετικό?Αν η Νταίζη ήταν με την Αμαλία,γιατί δεν το λέει η Αμαλία και τα μασάει λες και ήταν σε βρωμοδουλειά?Θα τρελαθώ! faint

η Μελιτα ηταν μονη οσο τη βλεπαμε εμεις..δε σημαινει οτι ολο το βραδυ ηταν μονη..και δεν το εδειξαν γιατι διαφορετικα θα ξεραμε αμεσως οτι ο Στεφανος ειναι αθωος!η Αμαλια δεν ξερω τι δουλεια ειχε με τη Νταιζη..αλλα και παλι τι να πει ημουν με την Νταιζη??εχει και προηγουμενα,αυτη την γυρισε πισω!


Αυτό για τον στέφανο στέκει,γιατί όντως μπορεί αν θέλουν να μας δείξουν πως μετά την βρωμοδουλειά που είχε πήγε από της Μελίτας,κάτι το οποίο δεν μπορεί να το επικαλεστεί προφανώς.Και όντως δεν θα το έδειξαν για να μην ξέρουμε από την αρχή ότι ο Στέφανος δεν είναι ο δολοφόνος.Βέβαια έχω μια επιφύλαξη για την εγκυρότητα αυτης της δημοσίευσης,γιατί αν ήταν έτσι η Μελίτα θα ήξερε πως ο Στέφανος δεν είναι δολοφονός και δεν θα είχε την ανάγκη να μάθει αν έχει άλλοθι.
Σχετικά με την Αμαλία όμως οκ έχει προηγούμενα με την Νταίζη,αλλά εδώ πρόκειται για μια δολοφονία!Σιγά μην σκεφτεί τι θα πεί ο Πέτρος.Κανονικά θα έπρεπε να πει αμέσως ότι ήταν με την Νταίζη και όχι να αραδιάσει χιλιάδες ψέματα!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από angelscream Τρι Μαρ 16, 2010 9:54 pm

Izabella29 έγραψε:
katerina--noraloukakos έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
katerina--noraloukakos έγραψε:το ξερει αλλα προφανως δεν μπορει να επικαλεστει την ιδια ως αλλοθι του..κι επιπλεον υποτιθεται οτι κι οι τηλεθεατες δεν ξερουν και πρεπει να ειναι σ αγωνια..ολα σιγα σιγα θα αποκαλυφθουν..

Δηλαδή μας έδειχναν άλλα χτες και τελικά άλλα συνέβαιναν?Αν ας πούμε η Μελίτα ήταν με τον Στέφανο,γιατί μας έδειξαν πως ήταν μόνη και επίσης δεν ειπώθηκε ούτε από εκείνη ούτε από εκείνον τίποτα σχετικό?Αν η Νταίζη ήταν με την Αμαλία,γιατί δεν το λέει η Αμαλία και τα μασάει λες και ήταν σε βρωμοδουλειά?Θα τρελαθώ! faint

η Μελιτα ηταν μονη οσο τη βλεπαμε εμεις..δε σημαινει οτι ολο το βραδυ ηταν μονη..και δεν το εδειξαν γιατι διαφορετικα θα ξεραμε αμεσως οτι ο Στεφανος ειναι αθωος!η Αμαλια δεν ξερω τι δουλεια ειχε με τη Νταιζη..αλλα και παλι τι να πει ημουν με την Νταιζη??εχει και προηγουμενα,αυτη την γυρισε πισω!


Αυτό για τον στέφανο στέκει,γιατί όντως μπορεί αν θέλουν να μας δείξουν πως μετά την βρωμοδουλειά που είχε πήγε από της Μελίτας,κάτι το οποίο δεν μπορεί να το επικαλεστεί προφανώς.Και όντως δεν θα το έδειξαν για να μην ξέρουμε από την αρχή ότι ο Στέφανος δεν είναι ο δολοφόνος.Βέβαια έχω μια επιφύλαξη για την εγκυρότητα αυτης της δημοσίευσης,γιατί αν ήταν έτσι η Μελίτα θα ήξερε πως ο Στέφανος δεν είναι δολοφονός και δεν θα είχε την ανάγκη να μάθει αν έχει άλλοθι.
Σχετικά με την Αμαλία όμως οκ έχει προηγούμενα με την Νταίζη,αλλά εδώ πρόκειται για μια δολοφονία!Σιγά μην σκεφτεί τι θα πεί ο Πέτρος.Κανονικά θα έπρεπε να πει αμέσως ότι ήταν με την Νταίζη και όχι να αραδιάσει χιλιάδες ψέματα!

Μήπως,λέω μήπως η Μελίτα ρωτάει τι Στέφανο αν έχει άλλοθι σα να του λέει ας πούμε "αφού δεν μπορείς να πεις οτι ήμασταν μαζί (για ευνόητους λόγους) έχεις καβάτζα άλλοθι που να σε αθωώνει ή μπα;"Δεν ξέρω λέω μήπως.....;

angelscream
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : αλλού

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Τρι Μαρ 16, 2010 9:55 pm

η Μελιτα ισως ρωταει αν ο Στεφανος εχει αλλοθι αλλο εκτος απο αυτην!!γιατι βεβαια δεν μπορει να πει πως ηταν μαζι της!!
η Αμαλια ποιος ξερει τι ηθελε στην Νταιζη!!γιατι αν προκειται για βρωμοδουλεια δεν μπορει να πει τιποτα σε κανεναν!
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 16, 2010 9:56 pm

angelscream έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
katerina--noraloukakos έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
katerina--noraloukakos έγραψε:το ξερει αλλα προφανως δεν μπορει να επικαλεστει την ιδια ως αλλοθι του..κι επιπλεον υποτιθεται οτι κι οι τηλεθεατες δεν ξερουν και πρεπει να ειναι σ αγωνια..ολα σιγα σιγα θα αποκαλυφθουν..

Δηλαδή μας έδειχναν άλλα χτες και τελικά άλλα συνέβαιναν?Αν ας πούμε η Μελίτα ήταν με τον Στέφανο,γιατί μας έδειξαν πως ήταν μόνη και επίσης δεν ειπώθηκε ούτε από εκείνη ούτε από εκείνον τίποτα σχετικό?Αν η Νταίζη ήταν με την Αμαλία,γιατί δεν το λέει η Αμαλία και τα μασάει λες και ήταν σε βρωμοδουλειά?Θα τρελαθώ! faint

η Μελιτα ηταν μονη οσο τη βλεπαμε εμεις..δε σημαινει οτι ολο το βραδυ ηταν μονη..και δεν το εδειξαν γιατι διαφορετικα θα ξεραμε αμεσως οτι ο Στεφανος ειναι αθωος!η Αμαλια δεν ξερω τι δουλεια ειχε με τη Νταιζη..αλλα και παλι τι να πει ημουν με την Νταιζη??εχει και προηγουμενα,αυτη την γυρισε πισω!


Αυτό για τον στέφανο στέκει,γιατί όντως μπορεί αν θέλουν να μας δείξουν πως μετά την βρωμοδουλειά που είχε πήγε από της Μελίτας,κάτι το οποίο δεν μπορεί να το επικαλεστεί προφανώς.Και όντως δεν θα το έδειξαν για να μην ξέρουμε από την αρχή ότι ο Στέφανος δεν είναι ο δολοφόνος.Βέβαια έχω μια επιφύλαξη για την εγκυρότητα αυτης της δημοσίευσης,γιατί αν ήταν έτσι η Μελίτα θα ήξερε πως ο Στέφανος δεν είναι δολοφονός και δεν θα είχε την ανάγκη να μάθει αν έχει άλλοθι.
Σχετικά με την Αμαλία όμως οκ έχει προηγούμενα με την Νταίζη,αλλά εδώ πρόκειται για μια δολοφονία!Σιγά μην σκεφτεί τι θα πεί ο Πέτρος.Κανονικά θα έπρεπε να πει αμέσως ότι ήταν με την Νταίζη και όχι να αραδιάσει χιλιάδες ψέματα!

Μήπως,λέω μήπως η Μελίτα ρωτάει τι Στέφανο αν έχει άλλοθι σα να του λέει ας πούμε "αφού δεν μπορείς να πεις οτι ήμασταν μαζί (για ευνόητους λόγους) έχεις καβάτζα άλλοθι που να σε αθωώνει ή μπα;"Δεν ξέρω λέω μήπως.....;


Μόνο μ'αυτή τη λογική θα στέκει.Θα το δούμε αύριο.Ειλικρινά τα τελευταία επεισόδιο έχω χιλιάδες απορίες!Το χαίρομαι!!!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από masoul Τρι Μαρ 16, 2010 9:57 pm

angelscream έγραψε:
Mik έγραψε:Θέλω και γω να ρίξει την Νόρα στο χαλί
Το επεισόδιο ΤΕΛΕΙΟ!!! Νιώσαμε ξανά, και παρανιώσαμε !! (Αλήθεια γιατι δεν το βάλατε και σήμερα?)

Ο Λουκάς και η Νόρα επιτέλους έτσι όπως πρέπει...Να την αγκαλιάζει ενώ κοιμάται, να χαμογελάνε, να είναι ΜΑΖΙ!!! Αυτή η αγάπη, πήρε σάρκα και οστά!!!

Η Νόρα ήταν αυτή που ήξερα...Η δυναμική παθιασμένη Νόρα...Τον έβαλε απο κάτω και είπε τον δεσπότη....Παναγιώτη !!! gelio

Τώρα για τον Χατζηβασιλείου...Αλλη φορά... ακόμα ... νιώθουμε....


Heart2 Heart2 Heart2 Heart2

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!!!Ειδικά στο τελευταίο "Τώρα για τον Χατζηβασιλείου...Αλλη φορά... ακόμα ... νιώθουμε...."

Δεν μπορώ να πω ότι διαφωνώ σε κάτι!!! Και εγώ ΝΙΩΘΩ ακόμα!!!! Heart2
Απλά να προσθέσω ότι μου άρεσε πάρα πολύ και η σκηνή Πέτρου -Αμαλίας και ειδικά η στιχομυθία: Αμαλία: Είμαι γυναίκα!!!
Πέτρος: Άντε καλέ και εγώ που νόμιζα ότι ήσουν ασβός!!!! gelio gelio : respect :
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Μαρ 16, 2010 9:59 pm

katerina--noraloukakos έγραψε:η Μελιτα ισως ρωταει αν ο Στεφανος εχει αλλοθι αλλο εκτος απο αυτην!!γιατι βεβαια δεν μπορει να πει πως ηταν μαζι της!!
η Αμαλια ποιος ξερει τι ηθελε στην Νταιζη!!γιατι αν προκειται για βρωμοδουλεια δεν μπορει να πει τιποτα σε κανεναν!


Το ότι όλοι εκείνη την μέρα βρήκαν να κάνουν τις βρωμοσυναντήσεις τους που το πας!Έλεος μ'αυτές τις συμπτώσεις πια! Razz
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Lyn Τρι Μαρ 16, 2010 10:07 pm

Εμένα μου άρεσε πολυ το σημερινό επεισόδειο και γι αυτο και το ψήφισα τελειο.
Γενικά μ αρέσουν οι νέες εξελίξεις!! Λατρευω Νορα - Λουκα και ειδικά σήμερα εννοείται πως ΞΑΝΑενιωσα!! Heart2
Πέτρος και Αμαλια απλα εκπληκτικοι. Δεν έχω λόγια...απλα: respect :
Για τον Ηλία έχω να πω Impatient cake Μια φορά θέλει και ο Μάνος να πει την "αλήθεια" και ο Ηλίας δεν τον αφήνει!! Τώρα κατά πόσο είναι αλήθεια το ότι ήταν στην παραλία και σκεφτόταν...αυτό ειναι άλλο θεμα!!
Επίσης μου αρέσει που ολοι είναι ύποπτοι για το φόνο!! Σιγα-σιγα δρομολογουναι νέες εξελίξεις και γενικά μου κινουν το ενδιαφέρον (και την περιέργεια!!) τα διαφορα καινουργια "μυστηρια" (διαθήκη-φόνος-αγοραστης της εδεμ). Αναμένω με αγωνία τη συνέχεια!!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από jim7 Τρι Μαρ 16, 2010 10:15 pm

angelscream έγραψε:Μήπως,λέω μήπως η Μελίτα ρωτάει τι Στέφανο αν έχει άλλοθι σα να του λέει ας πούμε "αφού δεν μπορείς να πεις οτι ήμασταν μαζί (για ευνόητους λόγους) έχεις καβάτζα άλλοθι που να σε αθωώνει ή μπα;"Δεν ξέρω λέω μήπως.....;

Μου φαίνεται ότι παίζει πολύ αυτό το σενάριο άμα αληθεύει το δημοσίευμα.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Μαρ 16, 2010 11:59 pm

Εγώ το επεισόδιο το είδα αποσπασματικά, αυριο που θα το δω ολοκληρο θα επανέλθω με σχολιασμό...
Αυτό που μου μεινε όμως είναι το πόσο γλυκός ήτανε ο Λουκακος...της έφτιαξε και πρωινό.. Heart2 Heart2
ΚΑι επίσης,άρχισε η Εύα να τον στριμώχνει σιγά σιγά τον αντρούλη????
καιρός ήτανε...Αυτά προς το παρόν!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από ioulieta Τετ Μαρ 17, 2010 12:04 am

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΟΡΑ. ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΥ. ΤΩΡΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΚ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΑ ΕΧΑΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ. ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΜΙΛΗΣΕ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΑΦΝΗ. Η ΔΑΦΝΗ ΟΜΩΣ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΗ. Ο ΗΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΝΥΣΥΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ. ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑΣ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ

ioulieta
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από elena-7- Τετ Μαρ 17, 2010 1:54 am

αμαλια-πετρος εδωσαν ρεστα αφασια μιλαμε για πολυ γελιο καλα ο λουκας κ η νορα!!αααααααα ξανανιωσαμε!!!!ελιωσα στην φραση:λουκα εισαι η ζωη μου κ εκει που την χαιδευε κ αυτη κοιμοταν!!ακομα νιωθω λεμεεεεεεε!!επιτελους αντε να βλεπουμε να στριμωχνεται λιγο ο καρταλης απο την ευα δεν ξερω πως το καταφεραν κ τελικα παρολο που δεν το πιστευα πως θα γινει σημερα τους εδειξε ολους τους πρωταγωνιστες με τετοιο τροπο που ολοι δεν μπορουν να εχουν τρανταχτο αλλοθι παρολο που δεν ειχαν ολοι το κινητρο!οι σοβαροι υποπτοι για εμενα ειναι αντιγονη μανος στεφανος!
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από oriana Τετ Μαρ 17, 2010 3:35 am

paidia ego nomizo i antigoni to ekane.....
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : uk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από evouli Τετ Μαρ 17, 2010 9:28 am

ψηφισα τελειο παρ'ολο που δεν το ειδα (καταραμενη ΔΕΗ wall ) αλλα μονο και μονο επειδη ειπατε πως η νορα κοιμοταν και ο λουκας την κοιταζε και τη χαιδευε... Heart2
evouli
evouli
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Μαρ 17, 2010 12:06 pm

Πριν πω οτιδήποτε άλλο για το επεισόδιο αργότερα, να πώ
ΠΟΣΟ ΘΕΪΚΕΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΦΟΥΞΙΑ ΓΟΒΕΣ ΤΙΣ ΝΟΡΑΣ ????????????????
Τζίνααααααααααααααααααα ????? Τις θέλωωωωωωωωωωωωωωωω !!!!!


Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Cb05a4a3
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μαρ 17, 2010 12:07 pm

giouli_edem έγραψε:Πριν πω οτιδήποτε άλλο για το επεισόδιο αργότερα, να πώ
ΠΟΣΟ ΘΕΪΚΕΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΦΟΥΞΙΑ ΓΟΒΕΣ ΤΙΣ ΝΟΡΑΣ ????????????????
Τζίνααααααααααααααααααα ????? Τις θέλωωωωωωωωωωωωωωωω !!!!!


Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Cb05a4a3

Συμφωνώ Γιούλη μου! Κι εγώ τις θέλω! Τέλεια και η σκηνούλα αυτή παρεπιτόντως! χιχι

Κι εγω θέλω να την ρίξει στο χαλί χαχαχα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 17, 2010 12:45 pm

Ας σχολιασω κι εγω.......


Το επεισοδιο ηταν τελειο.Και παρακατω οι λογοι που ηταν τελειο.


Πετρος-Αμαλια
Ηταν τελειο γιατι η ανακριση του Πετραν ηταν απολαυστικη.Η μια ατακα πανω στην αλλη.Δεν ξερω ποια να πρωτοθυμηθω.Παντως η πιο αγαπημενη μου ειναι αυτη.....

Αμαλια:Ειμαι ερωτευμενη με εναν αντρα.
Πετρος:Τρελα;
Αμαλια:Βρε αγορι μου για μενα μιλαμε.Θα μπορουσα αλλιως;
Πετρος:Σωστα η τρελα ειναι ειδικοτης σου. gelio gelio

Και για τους δυο : respect : : respect :


Στεφανος-Ευα
Τελειο γιατι μου αρεσουν πολυ οι χαλαρες και αστειες σκηνες τους.Γιατι η Ευα ελεγε ''δεν εφαγα καθολου'' και φαινοταν οτι ελεγε ψεματα.Και γιατι στην σκηνη τους στο πρωινο η Ευα δεν πειστηκε απο την εξηγηση του.


Λουκας-Νορα
Και τελος τελειο γιατι η συνεχεια της ερωτικης σκηνης ηταν εξισου μοναδικη.Γιατι εχω την εντυπωση οτι ο Λουκας λεει τη Νορα Μαργαριτα επειδη του αρεσει να την θυμωνει.Γιατι οταν η Νορα κοιμοταν ο Λουκας την κοιτουσε και την χαιδευε.Γιατι το επομενο πρωι την φιλουσε για να μη μπορεσει να μιλησει.Γιατι στο γραφειο κοιτουσε τα ποδια της και εδειχνε να μη δινει σημασια στην κουβεντα για τον Χατζηβασιλειου-Χατζηπτωμα.

Για το αγαπημενο μου ζευγαρι : respect : : respect : Heart2 Heart2


Επισης τελειο γιατι αρχιζει το μυστηριο και η δραση.Ποιος να ειναι αραγε ο δολοφονος;;;;;;;;Ανυπομονω για αυτα τα επεισοδια.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Μαρ 17, 2010 1:43 pm

Είδες, Νικόλα, τη σκληρή που είναι η ζωή. Εκεί που είχες καλομάθει να αράζεις στο ιατρείο, ξαφνικά θα αναγκαστείς να δουλέψεις για να βγάλεις χρήματα!! Φοβερό, φοβερό...
Εύα, εδώ ο άνθρωπος δολοφονήθηκε και αυτό που έχει σημασία είναι ότι αναστατώθηκες εσύ προσωπικά; Πόσο εγωκεντρική μπορεί να είσαι; Πόσο ακόμα;
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 17, 2010 2:25 pm

Cancoon έγραψε:Είδες, Νικόλα, τη σκληρή που είναι η ζωή. Εκεί που είχες καλομάθει να αράζεις στο ιατρείο, ξαφνικά θα αναγκαστείς να δουλέψεις για να βγάλεις χρήματα!! Φοβερό, φοβερό...
Εύα, εδώ ο άνθρωπος δολοφονήθηκε και αυτό που έχει σημασία είναι ότι αναστατώθηκες εσύ προσωπικά; Πόσο εγωκεντρική μπορεί να είσαι; Πόσο ακόμα;


Ο Νικολας οταν του ειχαν παρει την αδεια λογω της δικης για τον εμπρησμο του εργοστασιου ειχε δουλεψει ταξι.Οσο για την Ευα ξερει πολυ καλα οτι αυτη η ιστορια θα εχει μεγαλο αντικτυπο στις ζωες ολων τους και κατα συνεπεια και στη δικη της.Εσυ δηλαδη αν ησουν στη θεση της και ηξερες οτι σε μια τοσο περιεργη υποθεση εμπλεκονται δυο ανθρωποι που ειναι σημαντικα κομματια της ζωης σου δεν θα αναστατωνοσουν;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Μαρ 17, 2010 2:32 pm

Ναι βέβαια, επειδή δούλεψε τότε ως ταξιτζής μετά αποφάσισε ότι για το υπόλοιπο της ζωής του θα ασκεί την ιατρική για χόμπι και ότι το πορτοφόλι της οικογένειας θα το γεμίζει η Δάφνη.
Ως προς την Εύα δεν έχω τίποτα να προσθέσω - η συγκεκριμένη σκηνή τα λέει όλα.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μαρ 17, 2010 2:39 pm

Cancoon έγραψε:Ναι βέβαια, επειδή δούλεψε τότε ως ταξιτζής μετά αποφάσισε ότι για το υπόλοιπο της ζωής του θα ασκεί την ιατρική για χόμπι και ότι το πορτοφόλι της οικογένειας θα το γεμίζει η Δάφνη.
Ως προς την Εύα δεν έχω τίποτα να προσθέσω - η συγκεκριμένη σκηνή τα λέει όλα.


Προτείνεις δηλαδή να αρχίσει να παίρνει ωραιότατα φακελάκια; Γιατί ο άνθρωπος δουλεύει άσχετα αν τη δουλειά του τη βλέπει σαν λειτούργημα. Εγώ πάλι όταν βλέπω γιατρό που ασκεί λειτούργημα το πρώτο πράγμα που σκέπτομαι είναι να του πω μπράβο. Τι να πω απόψεις είναι αυτές. Σίγουρα αν τάπαιρνε θα είχει μιά βίλα και παχύ λογαρισμό.
Επειτα νομίζεις οτι η Δάφνη που σε τόση εκτίμηση την έχεις θα ήθελε ένα Νικόλα φραγκάτο απ τα φακελάκια του πόνου των αρρώστων; Εγώ επειδή ακριβώς εκτιμώ τη Δάφνη δεν νομίζω οτι θα τον ήθελε έτσι. Αν πάλι αυτό είναι που ζητάει απ αυτόν θα σταματούσα να την εκτιμώ
Όσο για το θέμα του φόνου έχω να πω οτι όλοι αυτό που σκέφτηκε η Εύα σκέφτηκαν. Ακόμη και η Αμαλία που είχε μια μεγαλύτερη συναισθηματική εμπλοκή μαζί του το άλλοθι σκέφτηκε. Αυτό λέγεται εμπάθεια απέναντι στην ηρωίδα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης