Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

+28
CineFreak
ngkk
rachel
oriana
nikidanis
almaresi
KonstantinaA
jo8
mina
$ofi@ loukakos + nora
tinaki18
Victoria
Ntinaki Agapaei Petraki
filitsa
Katrin
katerina--noraloukakos
Foulitsa
evanna
Izabella29
Mary
Ntinaki1
Ezantakou
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
Vampirela
loukitsa
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_lcap35%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_rcap 35% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_lcap50%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_rcap 50% 
[ 30 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_lcap8%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 60
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 18, 2010 5:58 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μαρ 18, 2010 8:02 pm

Λουκας-Νόρα:Πέθανα στα γέλια ειδικα εκει που τραβούσαν το παπλωμα για να σκεπαστουν.Λέει την αλήθεια Λουκά σκονταψες και έπεσες πάνω της ατιμουλη….Λουκάκο μου είσαι ΘΕΟΣ τι εχασε και τι κερδισε μετράει…..Καταλαβε κανείς τι της ψιθυρισε της Νορας φευγοντας με την οχιά? Αχ Νορακι μου και να ηξερες….ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ

Οχια-Τριο μουτζες:Δεν τα χαφτουν τα ψεμματακια σου κοπελια.Που να καταλάβει το βλημα ρε παιδια μας κανει την ανηξερη!

Νικόλας-Δάφνη:Ο μικρουλης μηπως διαισθάνθηκε το χωρισμο των γονιων του? Αν είπα βλακεία τουρτωστε με.Περαστικά Μάριε.Χάρη στο Λουκα τα ξαναβρηκαν αχχ

Αμαλια-Μελίτα-Μάνος-Μελίτα:Ιδιαίτερα νευρικη και ανήσυχη η Αμαλία τελευταια…Μελίτα παντου ήταν μπλεγμένος ο Χατζηβασιλείου ακουσε τη loukitsa .Μ αρεσει όταν η Μελίτα ειρωνεύεται ειδικά το Μάνο

Οχιά-Λουκάς:Οχια εχουμε αντικλειδι χοχοχοοχοχο για ποιους μας πέρασες! gelio gelio gelio

Ρούσσος-Αμαλία:Θα κινησει υποψιες Αμαλία αν σηκωσει το τηλ. Και ψάχνει.Τι δαίμονες λέει…τι ακομα δεν ξερουμε?

Λουκας-Νικόλας-Δαφνης-Νόρα:Απολαυστικοι διάλογοι.Δωσε Λουκα δωσε.Ο παλιος καλος Λουκάς <<Νόρα την πόρτα!!!!!!Τι βλέμμα ήταν αυτο Λουκάκο μου??? Με πέθανες >>

Οχιά-Νόρα: Θεές Ξεμάλλιασε την Νόρακι μου! gelio

Οχιά-Ρούσσος:Φορτωσε της τις ευθυνες Πέτρο!!!Στριμωξε τη

Οχιά-Χρηστος:Αμαν τα πήρε στην κράνα η οχιά.Ποιοι μικροί ρε?Α στην πλατη το Λουκα ε?Όχι και <<νταβατζής>> ο Χρηστάρας!Έπρεπε να την πλακώσει

Λουκάς-Ευα:Φοβερη σκηνη

Όλη η παρεα μαζι επιτέλους μαζί συγκινηθηκα!

Λουκάς-Νόρα:Αχ αυτά τα προσεχως!!!!!!Έλιωσα επιτελους τα λενε με σωας τας φρενας

Η Εδεμ σκυλιτσα χαχαχαχχα αρε Μπέλλο gelio gelio

Ψηφιζω ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΕΠΕΡΤΕΛΕΙΟ!
Με αγάπη loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Vampirela Πεμ Μαρ 18, 2010 8:04 pm

Τη μια ταβέρνα, την άλλη σκυλίτσα... Μα κανείς πια δεν ξέρει τι στα κομμάτια είναι αυτή η Εδέμ??? Πολύ καλό το επεισόδιο από εμένα!

Λουκάς-Νόρα πολύ γέλιο!!!!
Εύα-Λουκάς πολύ συγκινητικοί!!!

Περιττό να σας πω ότι όταν πουλήθηκε η Εδέμ και το έμαθαν όλοι ήταν σαν να ούρλιαζαν την απελπισία τους...

Πάρα πολύ καλό.
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 18, 2010 8:04 pm

Mα σκυλίτσα? ΣΚΥΛΙΤΣΑ???

Ας μου εξηγήσει κάποιος πώς λειτουργεί ο εγκέφαλος του χάπατου σας παρακαλώ πολύ δηλαδή!!!

Όσο για το επεισόδιο ξεχώρισα τη σκηνή του Λουκά με την Εύα και του Λουκά με τη Νόρα (γενικά) και το ψηφίζω Πολύ Καλό!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Μαρ 18, 2010 8:06 pm

Vampirela έγραψε:Τη μια ταβέρνα, την άλλη σκυλίτσα... Μα κανείς πια δεν ξέρει τι στα κομμάτια είναι αυτή η Εδέμ??? Πολύ καλό το επεισόδιο από εμένα!

Λουκάς-Νόρα πολύ γέλιο!!!!
Εύα-Λουκάς πολύ συγκινητικοί!!!

Περιττό να σας πω ότι όταν πουλήθηκε η Εδέμ και το έμαθαν όλοι ήταν σαν να ούρλιαζαν την απελπισία τους...

Πάρα πολύ καλό.

Eμένα γιατι μου φαίνεται οτι ο Λουκάς δεν νοιάστηκε ιδιαίτερα για την εδέμ?
Λέτε να την αγόρασε κρυφά??
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μαρ 18, 2010 8:08 pm

Mik έγραψε:
Vampirela έγραψε:Τη μια ταβέρνα, την άλλη σκυλίτσα... Μα κανείς πια δεν ξέρει τι στα κομμάτια είναι αυτή η Εδέμ??? Πολύ καλό το επεισόδιο από εμένα!

Λουκάς-Νόρα πολύ γέλιο!!!!
Εύα-Λουκάς πολύ συγκινητικοί!!!

Περιττό να σας πω ότι όταν πουλήθηκε η Εδέμ και το έμαθαν όλοι ήταν σαν να ούρλιαζαν την απελπισία τους...

Πάρα πολύ καλό.

Eμένα γιατι μου φαίνεται οτι ο Λουκάς δεν νοιάστηκε ιδιαίτερα για την εδέμ?
Λέτε να την αγόρασε κρυφά??

Και τα λεφτά που τα βρηκε? :wink2: :wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Πεμ Μαρ 18, 2010 8:08 pm

Για μενα Σκηνες Λουκας Ευα και Λουκας Νόρα απλα : respect :
Πολυ καλο το σημερινο.....!
Αλλα σκυλιτσα.......? απορω εγω πως θα ξυπνήσει αυτος ο Μπελλος γιατι τωρα σιγουρα κοιμισμένος ειναι Fskl
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Πεμ Μαρ 18, 2010 8:08 pm

loukitsa έγραψε:
Mik έγραψε:
Vampirela έγραψε:Τη μια ταβέρνα, την άλλη σκυλίτσα... Μα κανείς πια δεν ξέρει τι στα κομμάτια είναι αυτή η Εδέμ??? Πολύ καλό το επεισόδιο από εμένα!

Λουκάς-Νόρα πολύ γέλιο!!!!
Εύα-Λουκάς πολύ συγκινητικοί!!!

Περιττό να σας πω ότι όταν πουλήθηκε η Εδέμ και το έμαθαν όλοι ήταν σαν να ούρλιαζαν την απελπισία τους...

Πάρα πολύ καλό.

Eμένα γιατι μου φαίνεται οτι ο Λουκάς δεν νοιάστηκε ιδιαίτερα για την εδέμ?
Λέτε να την αγόρασε κρυφά??

Και τα λεφτά που τα βρηκε? :wink2: :wink2:

Οντως που βρηκε τοσα λεφτα? !
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Μαρ 18, 2010 8:09 pm

Ο Λουκάς ανέλαβε δράση : juhu :
Οι σκηνές Νόρα-Λουκάς καταπληκτικές και τα βλέμματα που έριχναν θανατηφόρα Love!
Η σκηνή Εύα-Λουκάς απλά μοναδική, με συγκίνησαν πολύ Snif
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Πεμ Μαρ 18, 2010 8:10 pm

Ας μου εξηγήσει κάποιος πώς λειτουργεί ο εγκέφαλος του χάπατου σας παρακαλώ πολύ δηλαδή!!!

Λέτε να μην είναι τόσο χάπατο τελικά όπως όλοι πιστεύουμε και να κρύβεται αυτός πίσω από την αγορά της Εδέμ; Πάντως κάτι γίνεται εδώ. Και τελικά λέτε να ξέρει ο Μάνος για Στέφανο και Μελίτα; Γιατί σήμερα όλο σπόντες ήταν.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Mary Πεμ Μαρ 18, 2010 8:10 pm

Πολυ καλο.Σε μερικα θα σταθω.
Νορα-Λουκάς : δεν αντέχω αλλο τι βλέμματα είναι αυτα ?? Faint και σήμερα τελιοι.
Ευα-Λουκάς: Πολυ ωραία σκηνη.
Χρηστος-Νταίζη:Μου άρεσε η σκηνη τους . Χρηστο μην το σκέφτεσαι
xastouki
Mary
Mary
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Μαρ 18, 2010 8:11 pm

Καλό το επεισοδιάκι!Δεν στέκομαι σε πολλά σημεία:
1)Εντυπωσιάστηκα από τον Λουκά!Είχα την λανθασμένη εντύπωση πως θα πει την αλήθεια στην Νόρα και όχι πως θα συνεχίσει με τα ψέματα!Με απογοήτευεσε...ξέρουμε ήδη πως θα γίνει ο κακός χαμός όταν μαθευτεί!Την έχει τρελάνει την καημένη την Νόρα!! Faint
2)Μπήκε ο Λουκάς στο παιχνίδι και αμέσως έφτιαξε το ζευγάρι Νικόλας-Δάφνη!Άξιος Λουκάκο! Klap
3)Πραγματικά η αγάπη της Δάφνης-χωρίς να αφορά συγκεκριμένα την κίνηση προς τον Μάνο-είναι τεράστια.Έδωσε το σπίτι και το χώρο εργασίας της.Έδωσε το μέρος που μεγάλωσε.Μπράβο στην δύναμή της!
Πολύ άσχημη όμως η συμπεριφορά της όταν έδωσε στον Μάνο την επιταγή.Εκείνος είχε πει χίλιες φορές πως δεν τα θέλει,έτσι τον έκανε να νιώθει ακόμα χειρότερα! TutTut
4)Συμβόλαιο που υπογράφηκε χωρίς την παρουσία συμβολαιογράφου μέσα στην μαύρη νύχτα!Πολύ καλα!!! Kotsides
5)Να τονίσω πως συμφωνώ απολύτως με τον Λουκά περι εδεμ,μέσα τους είναι οι αναμνήσεις...μπορούν να επισκέπτονται όποτε θέλουν το μέρος και ναι έχουν ζήσει πολλά εκεί,αλλα έχουν κάνει και άλλα τόσα έκτοροπα εκεί.Ειδικά αν ήμουν η Εύα και είχα βιαστεί εκεί ή ο Μάνος και είχα σκοτώσειεκεί-έστω και καταλάθος-κάποιον δεν θα ήθελα να ξαναπατήσω! 🇳🇴
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Μαρ 18, 2010 8:23 pm

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ έγραψε:
loukitsa έγραψε:
Mik έγραψε:
Vampirela έγραψε:Τη μια ταβέρνα, την άλλη σκυλίτσα... Μα κανείς πια δεν ξέρει τι στα κομμάτια είναι αυτή η Εδέμ??? Πολύ καλό το επεισόδιο από εμένα!

Λουκάς-Νόρα πολύ γέλιο!!!!
Εύα-Λουκάς πολύ συγκινητικοί!!!

Περιττό να σας πω ότι όταν πουλήθηκε η Εδέμ και το έμαθαν όλοι ήταν σαν να ούρλιαζαν την απελπισία τους...

Πάρα πολύ καλό.

Eμένα γιατι μου φαίνεται οτι ο Λουκάς δεν νοιάστηκε ιδιαίτερα για την εδέμ?
Λέτε να την αγόρασε κρυφά??

Και τα λεφτά που τα βρηκε? :wink2: :wink2:

Οντως που βρηκε τοσα λεφτα? !

Δεν ξέρω, και γω απορώ, αλλα γνωρίζοντας το πόσο συναισθηματικός είναι, δεν ξέρω, μου έκανε τρομερή εντύπωση το πως αντέδρασε στο θέμα της εδεμ....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μαρ 18, 2010 8:25 pm

Πολυ καλο και απο εμενα το σημερινο επεισοδιο!Και.....
1.Δαφνη-Νικολας....τελικα ενας Λουκας τους χρειαζοτανε γιατι τοσο καιρο που τα λενε οι υπολοιποι δεν ακουνε!Βεβαια για να μπορεσουν να ξεπεραστουν τα προβληματα τους πρεπει να κανουν μια συζητηση μεταξυ τους αλλα προς το παρον μου φτανει που δεν χωριζουν! :cheers:

2.Νταιζη....θα ειμαι πολυ κακια αν πω οτι δεν τη λυπαμαι καθολου μα καθολου που ταλαιπωρειται ετσι!?Παντως η συναντηση της με το Χρηστο ηταν φοβερη!Ο Χρηστος τελειος σημερα,ειδικα εκει που αγριεψε ειμαι σιγουρη οτι η Τζινα ελιωσε και λογικο! huhu

3.Αμαλια...καλα ειμαι σιγουρη οτι η Τιτανομεγιστη λεει πολυ λιγοτερα απ'οσα ξερει για την υποθεση του Χατζητετοιου!

4.Λουκας-Ευα....τη λατρεψα αυτη τη σκηνη!Το ουσιαστικο ενδιαφερον του Λουκα και αυθορμητη αντιδραση ενθουσιασμου της Ευας εκαναν τη σκηνη εξαιρετικη!Και στους δυο : respect :

5.Μανος...τον λυπαμαι μωρε!Ποναει και αυτος παρα πολυ με οσα γινονται και εχει βρεθει σε απιστευτα δυσκολη θεση με τα οσα συμβαινουν! (( Οσο για το φονο θα συνεχισω να το λεω θελω και κυριως πιστευω οτι δεν εχει καμια αναμειξη!

6.Υπογραφες....συγκινηθηκα πολυ σε αυτη τη σκηνουλα!Χανουν ολοι τους ενα τοσο πολυτιμο κομματι απο τη ζωη τους και ειναι φυσικο να ειναι σε τοσο ασχημη ψυχολογικη κατασταση!Βεβαια ο Λουκακος εχει δικιο,την Εδεμ την κουβαλουν μεσα τους αλλα και παλι δεν ειναι ευκολο! Snif

7.Λουκας-Νορα....το Νορακι τα εχει βρει δυσκολα γιατι το μελαχρινακι μια χαρα κανει το παιχνιδακι του!Η τελευταια τους σκηνουλα που ο Λουκας διαβαζε το ημερολογιο και εκεινη δεν ηξερε τι να πει ηταν φανταστικη!Αναμενω τη συνεχεια που προβλεπεται πολυ καλη! Love!

Αυτα τα ολιγα για σημερα! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Μαρ 18, 2010 8:26 pm

Οχτώ παρα δέκα μπήκα σπίτι μου η καψερή και είδα λίγα πραγματάκια...
Μου άρεσε η αντίδραση της παρέας στην πώληση της Εδέμ..λες και μαθαίνανε για ατύχημα ήτανε..και θανατηφόρο μάλιστα...Πολύ καλο!!!
Ο Λουκάκος δεν μπορεί να ζήσει χωρίς τη Νόρα...Αχχχχχχχχχχ Heart1
Πώς εχω κολλήσει με αυτούς τους δύο που περσι δεν τους ήθελα μαζί δεν μπορώ να καταλάβω...Μαλλον οι ερμηνείες τους και η καταπληκτική χημεια φταίνε...Άσε που μέχρι στιγμης είναι η πιο γλυκια και ολοκληρωμένη ιστορία..Πραματικη αγαπη!!!!!! Αυτά προς το παρόν...Θα το δω το επεισόδιο καιι θα επανέλθω!!!!
Υ.Γ Ευχαριστω για τα σχόλια στον προηγούμενο σχολιασμό μου,σχολιασα και εφυγα tσακ μπαμ,και τωρα είδα τα μυνήματα πολυ βιαστικά...Συγνωμη για το off topic... :oops:
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Πεμ Μαρ 18, 2010 8:27 pm

Λουκας:Νορα τι κανουμε εδω ημιγυμνοι??τι ρωτας Λουκα μου??τι μπορει να κανετε?απλωνετε τραχανα βεβαια!!
σκηνη Λουκα-Ευας:απλα τελεια!!ποσο μου ειχε λειψει ο παλιος Λουκακος!
Νταιζη-Λουκας,Νταιζη-Ρουσσος:μην τη λυπαστε καθολου,συνεχιστε το δουλεμα,μην της δειχνετε ελεος!!
Νταιζη-Στεφανος:νομιζα χθες οτι ηταν ιδεα μου,αλλα καπως περιεργο τον ειδα σημερα το Στεφανο με το που εισεβαλλε η τραγουδιαρα στο σπιτι του Ρουσσου..τι παιζει ρε παιδια εδω??
ψηφιζω τελειο και ανυπομονω για το αυριανο!!!
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Katrin Πεμ Μαρ 18, 2010 8:29 pm

Πάνε να μας παραπλανήσουν ότι όλοι καπως εμπλέκονται με τον φόνο ενώ μπορεί η εξήγηση να είναι πολύ απλή που φυσικά ούτε περνάει από το μυαλό μας. Όλοι πάντως φαίνεται να κρύβουν ένα μυστικό εκτός από την Νόρα με τον Λουκά. Θα δούμε....

Ο Ρούσσος φοβερός που συμμετέχει στον να φύγει το Νταιζουλίιιινι.

Ο Χρήστος έπρεπε να δώσει το χαστουκάκι στην Νταίζη μπας και ξεκουμπιστεί πιο γρήγορα.

Μου άρεσε η παρέα μαζεμένη. Ειδικά όταν μιλούσε η Νταίζη με τον Νικόλα φάνηκε η αλληλεγγύη τους.
Ελπίζω μόνο να μην της ξεφύγει της Εύας και πει ότι ο Λοκάς συνήλθε γιατί αν το μάθει ο Χρήστος μπορεί να το σφιρίξει στην Νταίζη, και τότε....

Το καλύτερο φυσικά ήταν το δούλεμα του Λουκά προς την Νόρα και το ύφος της όλα τα λεφτά..

Αυτός ο Μπέλλος έχει αρχίσει και με ανησυχεί με την βλακεία του. Ελπίζω να μην ταλαιπωρήσει πολύ το ζευγαρι μας τώρα που η Νταίζη τα φτύνει.

Αυτά και στα αυριανά με πολλές πολλές αγαπούλες Νόρας και Λουκά.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από filitsa Πεμ Μαρ 18, 2010 8:32 pm

αχ νορα λουκας τελειοι και τα καλυτερα ερχονται ....χιχι αχ το βλεμμα τουλουκα απαιχτο για αλλη μια φορα ....καλα σκυλιτσα η εδεμ βρε μπελλο ειπαμε πια ακομα να ξυπνησεις ???νικολας - δαφνη τα βρηκανε χαρη στο λουκακο .ευα λουκακος συγκινητικη σκηνη την κολλησες στον τοιχο την νορα λουκα .παρεα και παλι μαζι εστω και υπο τετοιες συνθηκες .επεισοδιο τελειο
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Μαρ 18, 2010 8:44 pm

ψηφιζω πολυ καλο μονο και μονο για την νορα και τον λουκα και αυριο υπερτελειο
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Victoria Πεμ Μαρ 18, 2010 9:09 pm

Θα κανω ένα μεγάλο σχολιασμό, πολύ μεγάλο...

Ψηφίζω ΤΕΛΕΙΟ μόνο και μόνο γιατί μετά από πολύ καιρό δεν είδαμε τη στρίγγλα τη Καρτάλω καθόλου! YYYEEEESSS!
Victoria
Victoria
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Πεμ Μαρ 18, 2010 9:10 pm

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΟΔΙΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ !!!!!!!!!ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕΙ !ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΨΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΟΝΩ ΤΟΥ ΔΗΚΙΓΟΡΟΥ ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙ ΠΩΣ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΤΗΝ ΑΓΟΡΕΣΕ ΤΗΝ ΕΔΕΜ !!!!!!ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΚΑΤΙ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΘΩΩΣ ΟΣΟ ΦΕΝΕΤΑΙ !!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΑΨΕΥΤΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ !!!!
ΑΦΗΝΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΘΕΣΗ Κ ΛΕΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Μ ΑΡΕΣΕ Κ ΤΙ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕ

1ο σκηνη νορασ λουκα με το που εμαθε οτι κ καλα θυμιθικε ο λουκασ ητανε απλα καταπληκτικη !!
2ονσκηνη λουκα ευασ και παρεασ για το διαζιγιο νικολας τελια ο ΛΟΥΚΑΣ ΠΛ ΕΛΑΒΕ ΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΛΟΥΚΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!
3ον Η ΝΤΑΙΖΗ Μ ΦΕΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΧΧΡΗΣΤΟ ΠΑΛΙ!
4ον ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΟΤΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ????ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΑΤΑΕΙ ΤΟΝ ΟΜΙΛΟ!!!!
5ον Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ Μ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΜΟΝΟ Κ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΠΩ !
6ον η μελιτα και η αμαλιτσα το χαβα τουσ !!η πρωτη την βλεπω να ξεφευγει κ να χωριζει το ζευγαρι !!!!


αυτα κατα αλλα ενα πολυ καλο επισοδιο!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Μαρ 18, 2010 9:55 pm

τελειο το επεισοδιο..................
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από mina Πεμ Μαρ 18, 2010 10:03 pm

evanna έγραψε:Πολυ καλο και απο εμενα το σημερινο επεισοδιο!Και.....
1.Δαφνη-Νικολας....τελικα ενας Λουκας τους χρειαζοτανε γιατι τοσο καιρο που τα λενε οι υπολοιποι δεν ακουνε!Βεβαια για να μπορεσουν να ξεπεραστουν τα προβληματα τους πρεπει να κανουν μια συζητηση μεταξυ τους αλλα προς το παρον μου φτανει που δεν χωριζουν! :cheers:

2.Νταιζη....θα ειμαι πολυ κακια αν πω οτι δεν τη λυπαμαι καθολου μα καθολου που ταλαιπωρειται ετσι!?Παντως η συναντηση της με το Χρηστο ηταν φοβερη!Ο Χρηστος τελειος σημερα,ειδικα εκει που αγριεψε ειμαι σιγουρη οτι η Τζινα ελιωσε και λογικο! huhu

3.Αμαλια...καλα ειμαι σιγουρη οτι η Τιτανομεγιστη λεει πολυ λιγοτερα απ'οσα ξερει για την υποθεση του Χατζητετοιου!

4.Λουκας-Ευα....τη λατρεψα αυτη τη σκηνη!Το ουσιαστικο ενδιαφερον του Λουκα και αυθορμητη αντιδραση ενθουσιασμου της Ευας εκαναν τη σκηνη εξαιρετικη!Και στους δυο : respect :

5.Μανος...τον λυπαμαι μωρε!Ποναει και αυτος παρα πολυ με οσα γινονται και εχει βρεθει σε απιστευτα δυσκολη θεση με τα οσα συμβαινουν! (( Οσο για το φονο θα συνεχισω να το λεω θελω και κυριως πιστευω οτι δεν εχει καμια αναμειξη!

6.Υπογραφες....συγκινηθηκα πολυ σε αυτη τη σκηνουλα!Χανουν ολοι τους ενα τοσο πολυτιμο κομματι απο τη ζωη τους και ειναι φυσικο να ειναι σε τοσο ασχημη ψυχολογικη κατασταση!Βεβαια ο Λουκακος εχει δικιο,την Εδεμ την κουβαλουν μεσα τους αλλα και παλι δεν ειναι ευκολο! Snif

7.Λουκας-Νορα....το Νορακι τα εχει βρει δυσκολα γιατι το μελαχρινακι μια χαρα κανει το παιχνιδακι του!Η τελευταια τους σκηνουλα που ο Λουκας διαβαζε το ημερολογιο και εκεινη δεν ηξερε τι να πει ηταν φανταστικη!Αναμενω τη συνεχεια που προβλεπεται πολυ καλη! Love!

Αυτα τα ολιγα για σημερα! :wink2:

Ευάννα μου με κάλυψες απόλυτα!!! Συμφωνώ μέχρι σημείων στίξεως και εμότικων!!! Σύμπνοια απόψεων...!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από jo8 Πεμ Μαρ 18, 2010 10:11 pm

Ο Λουκάς είπε στην Νόρα ότι θα δυσκολευόταν να παριστάνει στην Νταίζη ότι έχει αμνησία... Εεεεεεεεε δε μπορεί μετά από τόσο καιρό που παρίσταναι ότι έχει κάτι θα έχει μάθει...

Όμως ήταν πολύ ωραίο το επεισόδιο και ο Λουκάς συνήλθε επιτέλους... Τουλάχιστον για τους υπόλυπους εκτός της Νταίζης... Εεε δε θα τη λυπηθούμε κι όλας.....

jo8

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από jo8 Πεμ Μαρ 18, 2010 10:15 pm

Victoria έγραψε:Θα κανω ένα μεγάλο σχολιασμό, πολύ μεγάλο...

Ψηφίζω ΤΕΛΕΙΟ μόνο και μόνο γιατί μετά από πολύ καιρό δεν είδαμε τη στρίγγλα τη Καρτάλω καθόλου! YYYEEEESSS!



Συμφωνώ..... Επιτέλους μας έκανε την τιμή να φύγει για λίγο....

jo8

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης