Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

+28
CineFreak
ngkk
rachel
oriana
nikidanis
almaresi
KonstantinaA
jo8
mina
$ofi@ loukakos + nora
tinaki18
Victoria
Ntinaki Agapaei Petraki
filitsa
Katrin
katerina--noraloukakos
Foulitsa
evanna
Izabella29
Mary
Ntinaki1
Ezantakou
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καρ-Mik
KatsaroYpotheto
Vampirela
loukitsa
Clarabelle
32 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 21 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap50%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 50% 
[ 30 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 60
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Πεμ Μαρ 18, 2010 10:22 pm

Τι να πω εγω τωρα? Καταρχην γελασα πολυ με Λουκα και Νορα την ωρα που της ειπε "Νορα τι κανουμε εμεις εδω" την εστειλε την κοπελα και μετα που προσπαθουσαν να κρυφτουν με τα παπλωματα, καλα τη Νταιζη την παει σχοινι κορδονι στο δουλεμα οχι μονο ο Λουκας αλλα ολοι τους και καλα να παθει γιατι τοσο καιρο με τον εκβιασμο στα χειλη ηταν, καιρος να της ψησουν και αυτοι το ψαρι στα χειλη.

Επισης πολυ καλη σκηνη ο Λουκας με τη Νορα στο σπιτι της που ηθελε να του λυσει τις αποριες και ειδικα το "αν το εκαναν" οπως της ειπε αχ καημενε μου και σε παρει χαμπαρι οτι τοσο καιρο τη δουλευες θα σε φαει.

Πολυ καλη σκηνη Ευας -Λουκα στην παραλια ομορφη και γλυκια.
Ο Στεφανος με εκνευριζει με τον τροπο που φερεται στην Ευα, ετσι τη νοιαζεται? ουτε μια γλυκια κουβεντα, ουτε μια αγκαλια, σαν διακοσμητικο στοιχειο την εχει στο σπιτι, δεν επρεπε να την παντρευτει, αλλη μια πληγη για την Ευα και πριν το γαμο του ειχε δωσει πολλες ευκαιριες να της πει την αληθεια και τωρα που τον βλεπει να στεκεται ολη νυχτα στο παραθυρο αλλα εκεινος επιμενει να της λεει ψεμματα, φταει μετα η Ευα οταν αποκαλυφθει η αληθεια γιατι ολα καποια στιγμη βγαινουν στο φως να αντιδρασει σαν τρελλη?

Θα την πνιγει το δικιο γιατι δεν ζητησε τιποτα απο κανενα εκεινος πηρε την αποφαση να την παντρευτει και να κοψει με τη Μελιτα (που λεει ο λογος να κοψει).

Συναντηση κορυφης Πετρος -Μανος -Στεφανος να λενε ολοι μια απο τα ιδια, αντε να δουμε ποιος θα την πληρωσει.

Νταιζη - Χρηστος ωραια σκηνη, ταιριαζουν οι δυο τους. Αχ βρε Χρηστο εχεις μια βαρβατιλα, ενα κατι βρε παιδι μου. Τζινακι!!!!!!!!!!!!!!! σ' αρεσε η σκηνουλα? Faint Faint ποσες φορες την ξαναειδες? gelio

Μου αρεσε και εμενα σημερα ο Χρηστος αν και εγω ειμαι" Λουκιτσα".

Νικολας και Δαφνη ξανα μαζι αντε μηπως σωθει και τιποτα αλλα αυτο το πεισμα της Δαφνης να πουλησει την Εδεμ τιποτα δεν τη σταματα, ουτε η οικογενεια της ουτε η πικρα που προκαλει στους φιλους της, εκει αγυριστο κεφαλι.

Τελος η πωληση της εδεμ εφερε σε ολουε δακρυα και λυπη, αλλα οπως ειπε και ο Λουκας η εδεμ ειναι μεσα τους.

Μπελλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Synelthe η εδεμ "σκυλιτσα" Fskl τι να σου πω ανθρωπε μου εισαι τελειως ντουβαρι καλε ταβερνα που την ελεγε ο Λουκας καπου κολαγε αλλα "σκυλιτσα?" ημαρτον τι αλλο θα ακουσω η γυναικα? Απο μενα πολυ καλο το επεισοδιο.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Μαρ 18, 2010 10:32 pm

KonstantinaP έγραψε:
Νταιζη - Χρηστος ωραια σκηνη, ταιριαζουν οι δυο τους. Αχ βρε Χρηστο εχεις μια βαρβατιλα, ενα κατι βρε παιδι μου. Τζινακι!!!!!!!!!!!!!!! σ' αρεσε η σκηνουλα? Faint Faint ποσες φορες την ξαναειδες? gelio

Μου αρεσε και εμενα σημερα ο Χρηστος αν και εγω ειμαι" Λουκιτσα".

Επ επ! Μουσείο!!!

Και βέβαια ξετρελάθηκα με τον Χρήστο - ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!

ΘΕΟΣ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μαρ 18, 2010 10:35 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
KonstantinaP έγραψε:
ειμαι" Λουκιτσα".

Επ επ! Μουσείο!!!

Και βέβαια ξετρελάθηκα με τον Χρήστο - ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!

ΘΕΟΣ!!!

μπα σε καλό σου Κωνσταντινα μου και νόμιζα πως μου πηραν το νικ...Μουσειο Μουσειο!!!!!!! Love!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από almaresi Πεμ Μαρ 18, 2010 10:55 pm

Η Αμαλία δεν θα 'πρεπε να 'ναι πιο στενοχωρημένη???
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Μαρ 18, 2010 10:57 pm

almaresi έγραψε:Η Αμαλία δεν θα 'πρεπε να 'ναι πιο στενοχωρημένη???


Την βρήκα αρκετά στεναχωρημένη για κάποιον που εκτός από πλατωνικό έρωτα δεν είχαν τίποτε άλλο και είχαν αν βρθούν και κάτι χρόνια.Επίσης είχε συνειδητοποιήσει πως ο μπούκλας που αγάπησε δεν είχε σχέση με αυτόν που έβλεπε πλέον μπροστά της.Εσύ λες μήπως είχε να κάνει με την δολοφονία?
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 18, 2010 11:03 pm

Izabella29 έγραψε:
almaresi έγραψε:Η Αμαλία δεν θα 'πρεπε να 'ναι πιο στενοχωρημένη???


Την βρήκα αρκετά στεναχωρημένη για κάποιον που εκτός από πλατωνικό έρωτα δεν είχαν τίποτε άλλο και είχαν αν βρθούν και κάτι χρόνια.Επίσης είχε συνειδητοποιήσει πως ο μπούκλας που αγάπησε δεν είχε σχέση με αυτόν που έβλεπε πλέον μπροστά της.Εσύ λες μήπως είχε να κάνει με την δολοφονία?


Η Αμαλία νομίζω έμαθε κάτι απ το Χατζηπτώμα που την έκανε να αναθεωρήσει τη γνώμη του γι αυτόν. Εμένα με παραξένεψε το γεγονός οτι ανησυχει για το Μάνο. Ποιά η Αμαλία. Κάτι μυρίζει και δεν είναι κάλτσες
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από almaresi Πεμ Μαρ 18, 2010 11:04 pm

Οχι, δεν λέω ότι εκείνη τον σκότωσε πχ
Απλώς, αισθάνομαι ότι ξέρει κάτι καθησυχαστικό για τη δολοφονία
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Μαρ 18, 2010 11:06 pm

Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
almaresi έγραψε:Η Αμαλία δεν θα 'πρεπε να 'ναι πιο στενοχωρημένη???


Την βρήκα αρκετά στεναχωρημένη για κάποιον που εκτός από πλατωνικό έρωτα δεν είχαν τίποτε άλλο και είχαν αν βρθούν και κάτι χρόνια.Επίσης είχε συνειδητοποιήσει πως ο μπούκλας που αγάπησε δεν είχε σχέση με αυτόν που έβλεπε πλέον μπροστά της.Εσύ λες μήπως είχε να κάνει με την δολοφονία?


Η Αμαλία νομίζω έμαθε κάτι απ το Χατζηπτώμα που την έκανε να αναθεωρήσει τη γνώμη του γι αυτόν. Εμένα με παραξένεψε το γεγονός οτι ανησυχει για το Μάνο. Ποιά η Αμαλία. Κάτι μυρίζει και δεν είναι κάλτσες

η Αμαλια δεν νομιζω να εμαθε κατι για το πτωμα αλλα κατι που αφορα το παρελθον καποιου!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Μαρ 18, 2010 11:10 pm

almaresi έγραψε:Οχι, δεν λέω ότι εκείνη τον σκότωσε πχ
Απλώς, αισθάνομαι ότι ξέρει κάτι καθησυχαστικό για τη δολοφονία


Ναι είναι γεγονός πως κάτι έμαθε την μέρα της δολοφονίας και μάλιστα από τον ίδιο τον μπούκλα που την έκανε εκτός από το να σοκαριστεί να αλλάξει και στάση απέναντί του.Έχω απορία μεγάλη να μάθω αλλά λογικά δεν θα γίνει γρήγορα η αποκάλυψη.Όντως η ανησυχία για τον Μάνο είναι πράξενη,αλλά δεν ξέρω αν πρόκειται για σεναριακής σημασία ατάκα ή απλά για ένα ασήμαντο γεγονός.Ούτως ή άλλως συχνά εντοπίζουμε πράγματα που θεωρούμε σημασίας και τελικά δεν έχουν τη ίδια άποψη και οι σεναριογράφοι.
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μαρ 18, 2010 11:11 pm

nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
almaresi έγραψε:Η Αμαλία δεν θα 'πρεπε να 'ναι πιο στενοχωρημένη???


Την βρήκα αρκετά στεναχωρημένη για κάποιον που εκτός από πλατωνικό έρωτα δεν είχαν τίποτε άλλο και είχαν αν βρθούν και κάτι χρόνια.Επίσης είχε συνειδητοποιήσει πως ο μπούκλας που αγάπησε δεν είχε σχέση με αυτόν που έβλεπε πλέον μπροστά της.Εσύ λες μήπως είχε να κάνει με την δολοφονία?


Η Αμαλία νομίζω έμαθε κάτι απ το Χατζηπτώμα που την έκανε να αναθεωρήσει τη γνώμη του γι αυτόν. Εμένα με παραξένεψε το γεγονός οτι ανησυχει για το Μάνο. Ποιά η Αμαλία. Κάτι μυρίζει και δεν είναι κάλτσες

η Αμαλια δεν νομιζω να εμαθε κατι για το πτωμα αλλα κατι που αφορα το παρελθον καποιου!!!


Αυτό ακριβώς. Συμφωνώ Νίκη. Πάντως ότι κι αν έμαθε την έκανε να σκεφτεί οτι ο Μάνος κινδυνεύει.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Μαρ 18, 2010 11:11 pm

nikidanis έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
almaresi έγραψε:Η Αμαλία δεν θα 'πρεπε να 'ναι πιο στενοχωρημένη???


Την βρήκα αρκετά στεναχωρημένη για κάποιον που εκτός από πλατωνικό έρωτα δεν είχαν τίποτε άλλο και είχαν αν βρθούν και κάτι χρόνια.Επίσης είχε συνειδητοποιήσει πως ο μπούκλας που αγάπησε δεν είχε σχέση με αυτόν που έβλεπε πλέον μπροστά της.Εσύ λες μήπως είχε να κάνει με την δολοφονία?


Η Αμαλία νομίζω έμαθε κάτι απ το Χατζηπτώμα που την έκανε να αναθεωρήσει τη γνώμη του γι αυτόν. Εμένα με παραξένεψε το γεγονός οτι ανησυχει για το Μάνο. Ποιά η Αμαλία. Κάτι μυρίζει και δεν είναι κάλτσες

η Αμαλια δεν νομιζω να εμαθε κατι για το πτωμα αλλα κατι που αφορα το παρελθον καποιου!!!

συμφωνω με τη Νικη γιατι η Αμαλία σημερα έλεγε κάτι για δαιμονες του παρελθόντος και θυμαμαι ακομα την εκφραση της όταν ο Χατζηβασιλείου της είπε κάτι στο αυτοκινητο και μεις δεν ακούγαμε ήχο :wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Μαρ 18, 2010 11:17 pm

Izabella29 έγραψε:
almaresi έγραψε:Οχι, δεν λέω ότι εκείνη τον σκότωσε πχ
Απλώς, αισθάνομαι ότι ξέρει κάτι καθησυχαστικό για τη δολοφονία


Ναι είναι γεγονός πως κάτι έμαθε την μέρα της δολοφονίας και μάλιστα από τον ίδιο τον μπούκλα που την έκανε εκτός από το να σοκαριστεί να αλλάξει και στάση απέναντί του.Έχω απορία μεγάλη να μάθω αλλά λογικά δεν θα γίνει γρήγορα η αποκάλυψη.Όντως η ανησυχία για τον Μάνο είναι πράξενη,αλλά δεν ξέρω αν πρόκειται για σεναριακής σημασία ατάκα ή απλά για ένα ασήμαντο γεγονός.Ούτως ή άλλως συχνά εντοπίζουμε πράγματα που θεωρούμε σημασίας και τελικά δεν έχουν τη ίδια άποψη και οι σεναριογράφοι.

η Αμαλια δεν αλλαξε γνωμη για τον χατζηπτωμα απο τοτε που της μιλησε αλλα εδω και κατι μηνες !!!!!!!! Η Αμαλια μετα απο λιγα επεισοδια που εμφανιστηκε ο χατζηπτωμας την αναστατωσε στην αρχη αλλα κατευθειαν αλλαξε και ειχε πει τοτε οτι ο μονος ερωτας και η μονη αγαπη που εχει ειναι για τον Πετρο Ρουσσο!!! και οτι παντα τον Πετρο θα αγαπαει
με το χατζηπτωμα ηταν κατι πλατωνικο και ουτε καν ερωτας!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από oriana Πεμ Μαρ 18, 2010 11:20 pm

Izabella29 έγραψε:
almaresi έγραψε:Οχι, δεν λέω ότι εκείνη τον σκότωσε πχ
Απλώς, αισθάνομαι ότι ξέρει κάτι καθησυχαστικό για τη δολοφονία


Ναι είναι γεγονός πως κάτι έμαθε την μέρα της δολοφονίας και μάλιστα από τον ίδιο τον μπούκλα που την έκανε εκτός από το να σοκαριστεί να αλλάξει και στάση απέναντί του.Έχω απορία μεγάλη να μάθω αλλά λογικά δεν θα γίνει γρήγορα η αποκάλυψη.Όντως η ανησυχία για τον Μάνο είναι πράξενη,αλλά δεν ξέρω αν πρόκειται για σεναριακής σημασία ατάκα ή απλά για ένα ασήμαντο γεγονός.Ούτως ή άλλως συχνά εντοπίζουμε πράγματα που θεωρούμε σημασίας και τελικά δεν έχουν τη ίδια άποψη και οι σεναριογράφοι.

μηπως εμαθε για τη διαθηκη??
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : uk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Πεμ Μαρ 18, 2010 11:23 pm

nikidanis έγραψε:
Izabella29 έγραψε:
almaresi έγραψε:Οχι, δεν λέω ότι εκείνη τον σκότωσε πχ
Απλώς, αισθάνομαι ότι ξέρει κάτι καθησυχαστικό για τη δολοφονία


Ναι είναι γεγονός πως κάτι έμαθε την μέρα της δολοφονίας και μάλιστα από τον ίδιο τον μπούκλα που την έκανε εκτός από το να σοκαριστεί να αλλάξει και στάση απέναντί του.Έχω απορία μεγάλη να μάθω αλλά λογικά δεν θα γίνει γρήγορα η αποκάλυψη.Όντως η ανησυχία για τον Μάνο είναι πράξενη,αλλά δεν ξέρω αν πρόκειται για σεναριακής σημασία ατάκα ή απλά για ένα ασήμαντο γεγονός.Ούτως ή άλλως συχνά εντοπίζουμε πράγματα που θεωρούμε σημασίας και τελικά δεν έχουν τη ίδια άποψη και οι σεναριογράφοι.

η Αμαλια δεν αλλαξε γνωμη για τον χατζηπτωμα απο τοτε που της μιλησε αλλα εδω και κατι μηνες !!!!!!!! Η Αμαλια μετα απο λιγα επεισοδια που εμφανιστηκε ο χατζηπτωμας την αναστατωσε στην αρχη αλλα κατευθειαν αλλαξε και ειχε πει τοτε οτι ο μονος ερωτας και η μονη αγαπη που εχει ειναι για τον Πετρο Ρουσσο!!! και οτι παντα τον Πετρο θα αγαπαει
με το χατζηπτωμα ηταν κατι πλατωνικο και ουτε καν ερωτας!!


Ναι αυτό ακριβώς.Το είπα και παραπάνω αν το δεις.Δεν πόνεσε τρελά για τον θάνατό του(παρ'ότι όντως σοκαρίστηκε) γιατί και επαφή δεν είχε πλέον μαζί του και όταν τον είδε μετά από τόσα χρόνια,κατάλαβε πως δεν ήταν ο ίδιος άνθρωπος.Είχε μετατραπεί και αυτός σε λαμόγιο και το έφαγε και το κεφάλι του.Το είπε και στην Μελίτα πως ο μπούκλας το περίμενε.Αν το περίμενε δεν προστάτευε και ιδιαιτέρως καλά τον εαυτούλη του πάντως!
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από rachel Παρ Μαρ 19, 2010 1:20 am

Το σημερινο επεισοδιο το λατρεψα....

Σημερα πιστευω φανηκε οσο ποτε οτι ο συνδετικος κρικος της παρεας της φεγγαροπετρας ειναι ο ΛΟΥΚΑΣ...

Ενιωσε οτι τον ειχε αναγκη η Δαφνη και ο Νικολας λογω του χωρισμου, οτι τον ειχε αναγκη ο Μανος και η Ευα λογω του φονου και φυσικα οτι τον ειχε αναγκη η αγαπημενη του Νορα που δεν αντεχει να το αντιμετωπισει ολο αυτο χωρις εκεινον... και αποφασισε να δρασει....

Γυρισε και ολα μαγικα αλλαξαν.... Καταφερε αμεσως να ενωσει την Δαφνη με τον Νικολα και να τους προτρεψει ολους να οργανωθουν για να αντιμετωπισουν τον φονο, ηρεμωντας ετσι εστω προσωρινα τον Μανο και την Ευα. Τωρα την Νορα την ταλαιπωρησε λιγο παραπανω αλλα αυριο πιστευω θα την αποζημιωσει με τον τροπο του.... Love!

Εγω παντως ειδικα μετα το σημερινο, αν ημουν Νορα, η οποια ειναι ηδη ερωτευμενη μαζι του, θα τον ερωτευομουν ακομα περισσοτερο! Θεωρω πολυ σημαντικο σε μια σχεση να θαυμαζεις τον συντροφο σου και ο Λουκας σημερα μονο θαυμασμο μπορουσε να σου προκαλεσει... Δυναμικος, αποφασιστικος, εξυπνος, τρυφερος και φυσικα παντα κουκλος!!! : respect :

Βεβαια μετα τα σημερινα και την καθοριστικη επιρροη του Λουκα στην ξανα-ενωση της παρεας θεωρω σιγουρο κατι που υποτευομουν... Οτι δηλαδη η Νταιζη ειναι σιγουρα βαλτη απο καποιον με σκοπο να απομακρυνει τον Λουκα και να ετσι να αποδυναμωθει η παρεα! Κι αν κρινω απο το θανατηφορο βλεμμα μεταξυ Νταιζης-Καρταλη στο σπιτι του Ρουσσου, μαλλον τον υποψιαζομαι τον ενοχο.... sss

rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από ngkk Παρ Μαρ 19, 2010 2:58 am

[quote="loukitsa"][font=Comic Sans Ms][color=red][size=16]Λουκας-Νόρα:Πέθανα στα γέλια ειδικα εκει που τραβούσαν το παπλωμα για να σκεπαστουν.Λέει την αλήθεια Λουκά σκονταψες και έπεσες πάνω της ατιμουλη….Λουκάκο μου είσαι ΘΕΟΣ τι εχασε και τι κερδισε μετράει…..Καταλαβε κανείς τι της ψιθυρισε της Νορας φευγοντας με την οχιά? Αχ Νορακι μου και να ηξερες….ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ




Νομίζω ότι της είπε "θα σε σφάξω" αλλα ας με διορθώσει κάποιος εάν κατάλαβε... συμφωνω απόλυτα μαζί σου και γενικώς σήμερα με πέθαναν τα βλέμματα που της έριχνε σε όλο το επεισόδιο, ήταν σαν να της έλεγε "ξέρω πολύ καλα τι κάναμε, εσύ γιατί δεν το μου το είπες; θα σου δείξω εγώ.."... Η φράση του "μάλλον η άγνοια είναι ο παράδεισος τελικά" κ που έπιασε τη Νόρα από τη μέση με παρέπεμψαν στο διάλογο που είχαν αγκαλιά, ότι ένιωσαν σαν να είναι στον παράδεισο.. κι επειδή εκείνη άλλαξε θέμα της απάντησε με νόημα "θα κάνουμε τη πάπια".. έλιωσα!! έχω τρελαθεί με αυτούς τους δύο αλλά ελπίζω να της πει -αν όχι οτι ήταν καλά όταν το έκαναν για πρώτη φορά, τουλάχιστον οτι το θυμάται τώρα.. άλλωστε όταν επανέρχεται η μνήμη κάποιου, δεν ξεχνάει ότι έζησε εν καιρώ αμνησίας... αλλιώς θα είναι κρίμα. Ειδωμεν...

ngkk


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μαρ 19, 2010 11:21 am


Πολύ καλό το επεισόδιο από μένα. Σήμερα όλα γυρνούσαν γύρω απ το φόνο του Χατζηβασιλείου, την επαναφορά του Λουκά απ την αμνησία και την πώληση της κατασκήνωσης.

Το τρίο μούτζες τελικά αποφάσισε να λέει το γνωστό δεν ξέρω δεν είδα δεν ακουσα. Είναι αστείο να τους βλέπω να συμμαχούν και ταυτόχρονα να κοιτάζουν ο ένας τον άλλον με καχυποψία. Η Νταίζη συνέχισε να ανταλλάσει περίεργα βλέματα με το Στέφανο και το κρατάω.

Η Αμαλία έμαθε σίγουρα κάτι για το παρελθόν, και μάλιστα σοβαρό. Με παραξενεύει το γεγονός οτι ανησυχεί και για το Μάνο. Αρχίζω να σκέπτομαι πως ότι έμαθε ίσως έχει σχέση με τους γονείς του, και επειδή ο Ηλίας δύσκολα θα είχε σχέση με όλους αυτούς μια και δεν ανήκε στον κύκλο τους αρα με την Όλγα.

Η Μελίτα αποκάλυψε στη μανούλα οτι συνάντησε το Στέφανο αλλά μεγάλωσε λίγο η μυτούλα μάλλον δεν τα είπε όλα. Πήγε και στο Μάνο με ύφος χιλίων καρδιναλίων να του τα χώσει και αναρωτιέμαι γιατί. Τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή αναρωτιέται μήπως είναι μπλεγμένος με το φόνο αλλά το ίδιο αναρωτήθηκε και για τον απόλυτο μόνο που εκεί ρωτούσε νιαουρίζοντας. Απ την άλλη κάνει ότι έκανε πέρσυ κι αυτός και λογικά θα έπρεπε να έχει κατανοήσει κάποιες απ τις πράξεις του μια και τον μιμητή του τον καταλαβαίνει απόλυτα. Μελιτάκι κορίτσι μου αποδεικνύεις οτι η καμήλα τη δική της καμπουρα δεν τη βλέπει.

Ο Στέφανος πάλι φάνηκε για άλλη μια φορά λίγος. Δεν αρκεί αγόρι μου να κάνεις μισα πράγματα. Πληγώνει ξανά και ξανά την Εύα αφήνοντας υπονοούμενα οτι ο Μάνος μπορεί και να έκανε το φόνο, και την αφήνει να ζεί μόνη. Νομίζω οτι πιο άθλια συμπεριφορά νιόπαντρου δεν έχω ξαναδεί. Κοίτα να δεις που θα αρχίσω να εκτιμάω το Μάνο. Αυτός τουλάχιστον τη γυναίκα του την πρόσεχε και της το έδειχνε. Τούτο το ανθρωπάκι τη βλέπει στεναχωρεμένη και ούτε μια αγκαλιά ένα χάδι. Τελικά μάλλον του ταιριάζει η κατσαρή μουχρίτσα.

Σήμερα απ τη μια γελούσα με τον αμνησιακό που -λέμε τώρα- βρήκε τη μνήμη του και απ την άλλη ήθελα να του φέρει η Νόρα στο κεφάλι ένα τηγάνι μια κατσαρόλα κάτι τέλος πάντων. Τι καζίκι της κάνει της καημένης. Την ώρα που τραβούσαν το πάπλωμα να κρυφτούν έριξα τρελό γέλιο αλλά η καημένη η Νορα ήταν μέσα στον πανικό και δεν της αξίζει γιατί το αγόρι μας ήξερε τι έκανε οπότε γιατί τη λαχταράει;

Η Νόρα η δόλια δεν ήξερε αν χάρηκε ή λυπήθηκε με το γεγονός. Σου λέει δεν αργούσε λίγο ακόμη τι ώρα ήταν αυτή που βρήκε, και απ την άλλη αν αργούσε πως θα μάζευα τα αμάζευτα; Πάντως τη δικαιολογία να τη θυμάστε κορίτσια. Εγώ έβγαινα απ το ντους εσύ έμπαινες στο ντους και σκοντάψαμε. Δεν ξέρω βέβαια ποιόν θα πείσετε....

Ο Λουκάκος μόλις αποκάλυψε οτι θυμάται πήρε την κατάσταση στα χέρια του. Δεν μου αρέσει ο τρόπος που τα βρήκαν ο Νικόλας με τη Δάφνη. Τιποτα δεν λύθηκε και σίγουρα θα το βρούν μπροστά τους κάποια στιγμή. Ελπίζω οτι θα κάνουν μια ανοιχτή συζήτηση μεταξύ τους γιατί το πρόβλημά τους δεν είναι η έλλειψη αγάπης αλλά η επικοινωνία.

Η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου κατά τη γνώμη μου ήταν η συνάντηση του Λουκά και της Εύας στην παραλία. Η Εύα στην άκρη του γκρεμού αντλούσε παρηγοριά απ το σποράκι της και χάιδευε κοιλίτσα και με έλιωσε. Έβγαζε χωρίς καν λόγια τόση μοναξιά που με συγκίνησε. Τελικά αυτή η γυναίκα έζησε όλη την μέχρι τώρα ζωή της εντελώς μόνη. Νομίζω οτι έτσι το εισέπραξε ο Λουκάς και γι αυτό ζήτησε να δει τα μάτια της. Θέλω κάποια στιγμή να δω την Εύα χωρίς σκιές στα μάτια. Τα λόγια του Λουκά με φόρτισαν συναισθηματικά. Πετράκης και Ξυλά ταιριάζουν απίστευτα αλλά νομίζω οτι αυτή είναι η μέχρι τώρα καλύτερη σκηνή τους. Όταν η Εύα άκουσε οτι ο Λουκάς θυμήθηκε ήταν τόσο απόλυτη η αλλαγή της και το πέρασμα απ τη θλίψη στη χαρά ξαφνικό και χειμαρώδες. Χάρηκε για το Λουκά και φάνηκε στον υπερθετικό βαθμό.

Και τελικά η Εδέμ πουλήθηκε.
Συγκινήθηκα με τις αντιδράσεις όλων και παραξενεύτηκα με την αντίδραση του Λουκά.

Η έκφραση της Δάφνης την ώρα που υπέγραφε έδειχναν την απόφασή της να κάνει αυτό που θεωρεί σωστό και ταυτόχρονα πόνο.

Η Νόρα φαινόταν οτι μάζευε τα κουράγια της να μη φωνάξει όχι μην το κάνεις.

Η Εύα έδειχνε καθαρά οτι πονούσε ίσως γιατί γι αυτή αυτός ο τόπος ήταν το μοναδικό μέρος που κάποτε για πολύ λίγο ένοιωσε απόλυτα ευτυχισμένη.

Το Νικόλα δεν τον είδαμε ίσως γιατί ο δικός του πόνος φάνηκε ανάγλυφα τότε που το ανακοίνωσε στο Λουκά οπότε οτιδήποτε άλλο θα ήταν λίγο.

Ο Μάνος στην τραγικότερη θέση απ όλους πλην της Δάφνης πόνεσε και θύμωσε με τον εαυτό του. Μπορεί και να είναι η πρώτη φορά φέτος που τον λυπήθηκα τόσο. Οι δικές του επιλογές έφεραν τα πράγματα εδώ το ξέρει πονάει και είναι ανίσχυρος να αντιδράσει.

Ο Λουκάς πάντως με παραξένεψε. Σίγουρα είναι ορθολογιστής σίγουρα αυτό που είπε είναι σωστό και η Εδέμ είναι μέσα τους, αλλά η αντίδρασή του ήταν τουλάχιστον περίεργη. Ο Λουκάς είναι άτομο βαθειά συναισθηματικό και είναι δεμένος με την κατασκήνωση όσο και οι άλλοι για να μην πω περισσότερο. Τον έχουμε δεί στα δύσκολα να τρεχει εκεί. Αν ήξερα οτι διαθέτει τα χρήματα θα έλεγα οτι αγόρασε την έκταση αυτός.

Η Δάφνη έδωσε την επιταγή στο Μάνο και του πέρασε τη θηλειά στο λαιμό. Δεν μου άρεσε ο τρόπος που του την έδωσε. Του χρέωσε την πράξη της. Αυτό φάνηκε απ το ύφος της και όσο και αν τα βάζω με το Μάνο για τις επιλογές του δεν το ζήτησε ποτέ και δεν το βρίσκω σωστό.

Περιμένω όπως οι περισσότεροι νομίζω να δω την εξομολόγηση του Λουκά στη Νόρα.

ΥΓ Συμβόλαια χωρίς παρουσια συμβολαιογράφου δεν εχω ξαναδει να γίνονται. Φιάχνω λίστα με τα πρωτότυπα της σειράς και θα το προσθέσω κάτω απ τα προγαμιαία έθιμα.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από CineFreak Παρ Μαρ 19, 2010 11:24 am


Εμένα πάλι, 1-2 πράγματα μου έμειναν από το επεισόδιο:

- η μεγαλύτερη ΜΑΡΚΑ της σειράς είναι ο Λουκάς Βενέτης ... του παίζει ΟΛΟΥΣ στο μικρό του δαχτυλάκι ... ήταν είναι και θα είναι ο πραγματικός αρχηγός της φεγγαροπαρέας - η "κόλλα ούχου" της ...huhu

- ΣΥΓΝΩΜΗ!!!ο νταβατζής εθίγη που τον είπαν "νταβατζη" ??? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ Penguin α ρε Χρήστο, Α ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ μισές δουλειές κάνεις TutTut ... πήγες να της τη σβουρίξεις της πάπιας, γιατί δεν το ολοκλήρωσες να της γίνει η μούρη κρέας και να μη βρίσκει δουλειά ούτε στο Ζαμανφού ούτε ΚΑΝ στα Παρατράγουδα BlackEye ???

- αυτό το μιλιτέρ τζιν ζακέτο της κακιάς ώρας "κόλλησε" πάνω στη Μελίτα ? είπαμε, ΟΚ, ρακόρ, είναι υποτίθεται η ίδια μέρα αλλά τι διά*λο ΒΠ-girl είσαι αν δεν αλλάζεις 2-3 φορές τη μέρα ??? τς τς τς ντεμέκ πλούσιοι είναι αυτοί οι Ρούσσοι καμία χλιδή καμία γκλαμουριά Scandal !!!!

- πές τα ρε Μπέλλο γίγαντα Klap ... που κάνουν λες και αυτή η γκαντεμο-παραλία είναι οι Αγιοι Τόποι ... μάλλον για Γολγοθά φέρνει αυτό το μέρος ... όλο πίκρα, δυστυχία και κλάμα Snif ... ό,τι χαρήκανε, χαρήκανε μέχρι την φονική εξ' αμελείας πτήση του Φώτη, τον ψιλο-βιασμό της Εύας και τον κατα λάθος φόνο μετά της τζουγκράνας της κυρα-Μαίρης ... από κει και πέρα όλο μυστικά και ψέματα, κλάματα και δάρματα!!! άσε που οι ηθοποιοί έχουν ψοφήσει στο κρύο με τα γυρίσματα εκεί πέρα, αλλάχτε τους τόπο συνάντησης ρεεεε - θερίζουν οι πνευμονίες !!! Agree
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Μαρ 19, 2010 11:31 am

CineFreak o σχολιασμός σου με άφησε με απορίες..
1) ρακορ?
2) ντεμεκ πλουσιοι?
Μεταφράζεις σε παρακαλω? (Βασικά το ρακόρ ξέρω τι είναι, που κολλάει με τη Μελίτα δεν κατάλαβα scratch)

Επίσης:
1) Δεν είναι νταβατζής το μανάρι μου μωλεεεεεεεε! gelio
2) Άσχετο αλλά ενας συνάδελφος προσπαθώντας να το παίξει αγγλομαθής μου είπε μία μέρα "Δώσε μου μια κόλλα.....ΓΙΟΥΧΟΥ!!!" gelio gelio gelio
3) Τι στον κόρακα μόνο σε μένα άρεσε αυτό το σακάκι? Εγω το βρίσκω πολύ ωραίο!
4) Το χάπατο είναι μόνιμα στην κοσμάρα του και θέλω επειγόντως να το ταίσω τσιχλίτσα! Καλύτερα να μασάει παρά να μιλάει!

Κατά τα άλλα πώς τα λές έτσι καλε? Με λιώνει στο γέλιο ο τρόπος γραφής σου! Μπράβο!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Vampirela Παρ Μαρ 19, 2010 11:36 am

CineFreak έγραψε:
Εμένα πάλι, 1-2 πράγματα μου έμειναν από το επεισόδιο:

- η μεγαλύτερη ΜΑΡΚΑ της σειράς είναι ο Λουκάς Βενέτης ... του παίζει ΟΛΟΥΣ στο μικρό του δαχτυλάκι ... ήταν είναι και θα είναι ο πραγματικός αρχηγός της φεγγαροπαρέας - η "κόλλα ούχου" της ...huhu

- ΣΥΓΝΩΜΗ!!!ο νταβατζής εθίγη που τον είπαν "νταβατζη" ??? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ Penguin α ρε Χρήστο, Α ΡΕ ΧΡΗΣΤΟ μισές δουλειές κάνεις TutTut ... πήγες να της τη σβουρίξεις της πάπιας, γιατί δεν το ολοκλήρωσες να της γίνει η μούρη κρέας και να μη βρίσκει δουλειά ούτε στο Ζαμανφού ούτε ΚΑΝ στα Παρατράγουδα BlackEye ???

- αυτό το μιλιτέρ τζιν ζακέτο της κακιάς ώρας "κόλλησε" πάνω στη Μελίτα ? είπαμε, ΟΚ, ρακόρ, είναι υποτίθεται η ίδια μέρα αλλά τι διά*λο ΒΠ-girl είσαι αν δεν αλλάζεις 2-3 φορές τη μέρα ??? τς τς τς ντεμέκ πλούσιοι είναι αυτοί οι Ρούσσοι καμία χλιδή καμία γκλαμουριά Scandal !!!!

- πές τα ρε Μπέλλο γίγαντα Klap ... που κάνουν λες και αυτή η γκαντεμο-παραλία είναι οι Αγιοι Τόποι ... μάλλον για Γολγοθά φέρνει αυτό το μέρος ... όλο πίκρα, δυστυχία και κλάμα Snif ... ό,τι χαρήκανε, χαρήκανε μέχρι την φονική εξ' αμελείας πτήση του Φώτη, τον ψιλο-βιασμό της Εύας και τον κατα λάθος φόνο μετά της τζουγκράνας της κυρα-Μαίρης ... από κει και πέρα όλο μυστικά και ψέματα, κλάματα και δάρματα!!! άσε που οι ηθοποιοί έχουν ψοφήσει στο κρύο με τα γυρίσματα εκεί πέρα, αλλάχτε τους τόπο συνάντησης ρεεεε - θερίζουν οι πνευμονίες !!! Agree

Αυτό που έχω να πω είναι ότι αν και καυστικότατη ο σχολιασμός σου είναι απολαύστικός!!! Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Icon_lol
Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Μαρ 19, 2010 11:40 am

το ντεμεκ ειναι τουρκικης προελευσευως το χρησιμοποιουμε στην Θεσσαλονικη και μεταφραζεται
και καλα .
τοσο πλουσιοι ειναι η οικογεινεια του Ρουσσου που σε δυο ή 3 επεισοδια δεν αλλαζουν καθολου ρουχα.αρα και καλα τι μας το παιζουν λεφταδες!
ελπιζω να καταλαβρε τζινακι
για το αλλο δεν ξερω
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από CineFreak Παρ Μαρ 19, 2010 11:44 am

KatsaroYpotheto έγραψε:CineFreak o σχολιασμός σου με άφησε με απορίες..
1) ρακορ?
2) ντεμεκ πλουσιοι?
Μεταφράζεις σε παρακαλω? (Βασικά το ρακόρ ξέρω τι είναι, που κολλάει με τη Μελίτα δεν κατάλαβα scratch)



καταρχήν thanx για τα καλά σου λόγια ... βασικά για να γελάμε γράφω αλλιώς δεν έχει νόημα για μένα να είμαι σε ένα φόρουμ .. DoksasteME

1. ρακόρ είναι όταν οι ηθοποιοί και το περιβάλλον αυτών διατηρούνται από σκηνή σε σκηνή στην ίδια κατάσταση ενδυματολογικά και διακοσμητικά ώστε να υπάρχει συνέχεια ... πχ μπορεί η Μελίτα αυτές τις σκηνές με το ίδιο σακάκι να τις γύρισε εντος 2 εβδομάδων ... πρέπει να φαίνεται ότι είναι την ίδια μέρα ... απλά αστειεύομαι και λέω ότι θα μπορούσε ας πούμε όσο είναι σπίτι της να φοράει κάτι άλλο (μια σικ juicy couture φόρμα ας πούμε) και όταν πάει να κάνει τσάρκες σε Μάνο-Στεφανο να φοράει το μιλιτέρ ... άσε που κατ έμέ που είμαι και κοκέτα, θα φορούσα κάτι πιο σέξι και σικάτο για να συναντήσω τον απόλυτο ... στο κάτω κάτω δε δουλευει για να είναι με το ίδιο ρούχο όλη μέρα εδώ η Νόρα και η Εύα μας έχουν τρελάνει στα συνολάκια ...
PistolakiB

2. το "ντεμέκ" είναι μία λέξη που κόλλησα από έναν μάγκα στην "Παταγονία" ... μάλλον σημαίνει "της πλάκας", "γιαλαντζί", "μή ρεαλιστικό" .... Idea

3. ο Χρήστος μπορεί να είναι το κατακάθι της κενωνίας, αλλά είναι μου είναι τρελά συμπαθής, και ο ηθοποιός είναι και Κριός, οπότε ταυτίζομαι !!! Χρήστος-Νταίζη φορέβα ... ταιριάζουνεεεεεεε Heart2 ...
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Μαρ 19, 2010 11:45 am

Ευχαριστώ Νίκη μου, ναι κατάλαβα!

Τώρα απομένει μονο το ρακόρ (αλήθεια για πόσων ιντσών ρακόρ μιλάμε? χιχιχι)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Μαρ 19, 2010 11:50 am

Α χα ρακόρ = σύνδεσμος μεταξύ επεισόδίων! got it! Wink

Συμφωνώ με το ενδυματολογικό απλά επειδή πολλές φορές τη συγκεκριμένη την ντύνουν ανεπιτυχώς χίλιες φορές το σακάκι! Προσωπικά ούτε την Εύα θεωρώ ότι την έχουν προσεγμένη, μόνο η Νόρα ντύνεται όμορφα και αλλάζει συχνά..

Όσο για το Χρηστάρα! ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ!!! (Αν και...μουσείο! Αν δεν είσαι ενήμερη να σου κάνουμε ένα σεμινάριο χιχιχι)

Χρήστος-Νταίζη φορέβα ... ταιριάζουνεεεεεεε Heart2 Heart2 Heart2
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 326 - Ημερομηνία 18-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μαρ 19, 2010 11:53 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ευχαριστώ Νίκη μου, ναι κατάλαβα!

Τώρα απομένει μονο το ρακόρ (αλήθεια για πόσων ιντσών ρακόρ μιλάμε? χιχιχι)


Γειά σου ρε υποθετάκι με τις τεχνικές σου γνώσεις. gelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης