Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

+60
zwi
Καρ-Mik
filitsa
anna90
jo8
Clarabelle
konst@ntin@
Foulitsa
pet
loukasnora
basilis
soso
PenOuli
verile_mistika
xristinaki_noraloukofan
mirrella
Izabella29
sifantid
antzy
$ofi@ loukakos + nora
ΚΑΤΙΑ
nicole
tinaki18
glgs
FieryRed
xara
elenitsa_loukonoraki
edem4ever
katerina--noraloukakos
andy
mina
Ezantakou
elli
evitaemi
almaresi
nansy
KonstantinaA
T2eNnh
kesnio74
Katrin
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Pennaki.......!!
nora_loukas_love
ioulieta
Ntinaki Agapaei Petraki
PrincessRachel
ellileo
evanna
Mary
angel_patra
Penny
iloveeva+manos!!
LIBRA
masoul
Black rose
jim7
Ελένα
loukitsa
moonstone1
KatsaroYpotheto
64 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap85%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 85% 
[ 93 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap7%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 7% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap5%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 5% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap0%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap0%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_lcap3%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 110
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 22, 2010 5:15 pm

Εγώ έχω και μία ακόμη "απορία"... Όταν ο Λουκάς έλεγε "Θα φτιάξουμε την Εδέμ μας από την αρχή και κανένα λαμόγιο δε θα μας την στερήσει αυτή τη φορά!" γιατί έκαναν πλάνο στο Μάνο; gelio
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 22, 2010 5:16 pm

Clarabelle έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ευχαριστώ κορίτσια μου!!!

Βρε Κωνσταντίνα μου που χάθηκες? Συμφωνώ μαζί σου! Έχει καταντήσει αηδία να κλαίγεται λες και τον έχουν φυλακή για ένα έγκλημα που δεν έκανε!


Πειράζει που εγώ βλέπω μάλλον το ανάποδο; Έκλεισε σε ένα γάμο μια γυναίκα χωρίς την παραμικρή πρόθεση να είναι κι αυτός παρών. Με νευριάζει αφάνταστα που κλαίγεται. Η άλλη που την εγκλώβισε και της φέρεται σαν να είναι έπιπλο τι πρέπει να κάνει;

Clarabelle η Εύα τον αποφάσισε αυτόν τον γάμο δεν την φυλάκισε ο Στέφανος, δεν είναι μωρά, αποφάσισαν απο κοινού να παντρευτούν! Η μόνη εξαπάτηση είναι ότι δεν της είπε ότι πια δεν νιώθει όπως παλιά, μπήκε δηλαδή σε άλλο γάμο απο αυτόν που νόμιζε ναι σε αυτό συμφωνώ.

Απλά εγώ αυτό που σχολιάσα σχετικά με το τελευταίο επεισόδιο είναι ότι σε αντίθεση με τον Στέφανο, η Εύα στηρίζει την επιλογή της ενώ ο μεσιέ κλαίγεται σαν 5χρονο που το έβαλαν τιμωρία!!! Είναι έλεος!!!

ΥΓ. Ευχαριστώ πααααααααααααρα πααααααρα πολύ όλες σας!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Δευ Μαρ 22, 2010 5:17 pm, 1 φορά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από konstantina Δευ Μαρ 22, 2010 5:17 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ευχαριστώ κορίτσια μου!!!

Βρε Κωνσταντίνα μου που χάθηκες? Συμφωνώ μαζί σου! Έχει καταντήσει αηδία να κλαίγεται λες και τον έχουν φυλακή για ένα έγκλημα που δεν έκανε!

Σχολειο και διαβασμα geek !!

Μα δεν τον καταλαβαινω πλεον!!Απο τη μια υποσχεται στην Ευα πως θα ναι για παντα μαζι..δειχνει τοσο ευτυχισμενος με το παιδακι τους κ'υστερα τον βλεπω να σουρνεται για τη Μελιτα και να αναπολει τη νυχτα με το κερι και γενικα τις μερες που ηταν μαζι!
Αποφασισε ανθρωπε μου!Αλλωστε η Ευα δεν του βαλε το μαχαιρι στο λαιμο για να την παντρευτει!Και βασικα αν δεν θελει να ειναι τοσο αντιπαθης ας ξεκαθαρισει σαν αντρας ποια θελει και με ποια θελει να ειναι γιατι τα χει κανει κουλουβαχατα!Και μαρεσε που θα της προσφερε μια ζωη μες την ασφαλεια,μια ζωη μες το ψεμμα βλεπω να της προσφερει και τιποτα αλλο!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 22, 2010 5:27 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ευχαριστώ κορίτσια μου!!!

Βρε Κωνσταντίνα μου που χάθηκες? Συμφωνώ μαζί σου! Έχει καταντήσει αηδία να κλαίγεται λες και τον έχουν φυλακή για ένα έγκλημα που δεν έκανε!


Πειράζει που εγώ βλέπω μάλλον το ανάποδο; Έκλεισε σε ένα γάμο μια γυναίκα χωρίς την παραμικρή πρόθεση να είναι κι αυτός παρών. Με νευριάζει αφάνταστα που κλαίγεται. Η άλλη που την εγκλώβισε και της φέρεται σαν να είναι έπιπλο τι πρέπει να κάνει;

Clarabelle η Εύα τον αποφάσισε αυτόν τον γάμο δεν την φυλάκισε ο Στέφανος, δεν είναι μωρά, αποφάσισαν απο κοινού να παντρευτούν! Η μόνη εξαπάτηση είναι ότι δεν της είπε ότι πια δεν νιώθει όπως παλιά, μπήκε δηλαδή σε άλλο γάμο απο αυτόν που νόμιζε ναι σε αυτό συμφωνώ.

Απλά εγώ αυτό που σχολιάσα σχετικά με το τελευταίο επεισόδιο είναι ότι σε αντίθεση με τον Στέφανο, η Εύα στηρίζει την επιλογή της ενώ ο μεσιέ κλαίγεται σαν 5χρονο που το έβαλαν τιμωρία!!! Είναι έλεος!!!

ΥΓ. Ευχαριστώ πααααααααααααρα πααααααρα πολύ όλες σας!!!


Η Εύα τον αποφάσισε και τον στηρίζει. Πήρε όμως την απόφασή της χωρίς να έχει όλα τα δεδομένα και δεν ξέρω όταν τα μάθει αν θα εξακολουθεί να πιστεύει οτι πηρε τη σωστή απόφαση. Ή μάλλον ξέρω όταν μάθει τι ακριβώς συμβαίνει σίγουρα θα αισθανθεί προδομένη. Ο Στέφανος ξέρει οτι αυτή την κατάσταση την έχει ζήσει και παλιότερα πάλι με την ίδια γυναίκα στη μέση και οτι το χτύπημα αυτή τη φορά θα είναι διπλό κι όμως της κάνει όσα κατηγόρησε το Μάνο όταν τα έκανε.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 22, 2010 5:28 pm

Γιατί διαφωνούμε ακριβώς? scratch
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 22, 2010 5:29 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Γιατί διαφωνούμε ακριβώς? scratch


Δεν διαφωνούμε ε;Tongue
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 22, 2010 5:32 pm

Clarabelle έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Γιατί διαφωνούμε ακριβώς? scratch


Δεν διαφωνούμε ε;Tongue

Mάλλον.. Εσύ φταις που είπες ότι πιστεύεις το αντίθετο και με μπέρδεψες την ξανθιά! Δεν ήταν το αντίθετο, το ένα δεν αναιρεί το άλλο... αρα συμφωνούμε! Tongue
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μαρ 22, 2010 5:44 pm

Katsaro Ypotheto, μόλις διάβασα τον κατά τα άλλα μοναδικό σχολιασμό σου και έχω να πώ οτι συμφωνώ απόλυτα : respect :
Εγώ είμουν απο αυτούς που εξέλαβα αυτή την καταπληκτική σκηνή στην κατασκήνωση σαν φινάλε.. Ο τρόπος που τελείωσε το επεισόδιο ήταν διαφορετικός απο τα άλλα. Επιρεασμένη λοιπόν απο την μουσική και τα πολυπόθητα φιλιά των παιδιών, νόμιζα πως έβλεπα το τελευταίο επεισόδιο..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 22, 2010 5:50 pm

Σε ευχαριστώ Εzi μου, δεν το είπα για κακό ότι το είδατε ως φινάλε, στην ουσία άλλωστε για να δεις την αρχή έχει προηγηθεί ένα φινάλε οπότε το ίδιο πράγμα είδαμε!! :D
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μαρ 22, 2010 5:58 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Σε ευχαριστώ Εzi μου, δεν το είπα για κακό ότι το είδατε ως φινάλε, στην ουσία άλλωστε για να δεις την αρχή έχει προηγηθεί ένα φινάλε οπότε το ίδιο πράγμα είδαμε!! :D

Σωστό και αυτό red
Το ξέρω οτι δεν το είπες για κακό απλώς είπα να το διευκρινήσω γιατί πραγματικά με ενθουσίασε το συγκεκριμένο επεισόδιο και δεν είχε να ζηλέψει τίποτα ούτε απο φινάλε ούτε απο πρεμιέρα σαν σειρά..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 22, 2010 6:00 pm

Συμφωνώ, ήταν ένα γεμάτο ΥΠΕΡΤΕΛΕΙΟ επεισόδιο με πολύ Παρέα, πολύ Αμαλία-Πέτρο, ζουζουνιές, γέλια, κλάματα, φιλιά....ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Μαρ 22, 2010 6:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ας σχολιάσω κι εγωωωω

Καταρχήν να πω ότι μου στοίχισε πάρα πολύ που δεν μπορούσα να μπω όλο το σ/κ, το τί ακούσανε στη netone δεν περιγράφεται εδεμοφανάκια μου!

Και ξεκινάω..

Nόρα – Λουκάς – Εξομολόγηση και κουτούπωμα επί τρία (χαχα)
Μου άρεσε που η Νόρα χαριτολογώντας είπε οτι κάνανε τρελό κι αχόρταγο έρωτα ενώ όταν αναφέρθηκε στη Νταίζη διαχώρισε την πράξη λέγοντας «Σεξ με την παρ’ολίγον γυναίκα σου».

Μου άρεσε που όταν τη στρίμωξε δεν δέχτηκε να πληρώσει η Νταίζη τα όσα έκανε εκείνη και την "υπερασπίστηκε".

Μου άρεσε που το πρώτο του «Σ’αγαπώ» το προσπέρασε γιατί το θεώρησε φιλικό ενώ όταν της είπε ότι είναι ερωτευμένος απάντησε με έκπληξη και λύπη «Λουκά ξαναχάθηκες?».

Και μου άρεσε που τελικά ο καναπές είδε μεγάλες στιγμές!!!

Και γενικά...μου άρεσε!!!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ που στρίμωξε τη Νόρα τόσο άσχημα και ήθελα να του φέρει ένα βάζο στο κεφάλι να τον αποβλακώσει!!! Είμαι διατεθημένη να του το συγχωρήσω υπό την προϋπόθεση να μην την στεναχωρήσει ποτέ ξανά!!! Ακούς Λουκάκο???

Οι ερωτικές σκηνές Νο.2-3-4 είναι νομίζω τα μόνα σίκουελ που δεν πρόκειται να κουράσουν ποτέ!!! Πώς γίνεται όσο πάνε να είναι και καλύτερες? Πώς???

Heart2 Heart2 Heart2

Η συζήτηση στο κρεββάτι μου άρεσε πολύ, είδα τη Νόρα και το Λουκά όπως παλια, απλά ..μαζί!

Τρελάθηκα που απο εκεί που ήταν ο Λουκάς ο αχόρταγος πήρε φόρα και η Νόρα και του έκοψε την αναπόληση για δεύτερο γύρο χαχα

Και βέβαια ο...huhu Λουκάκος που ήθελε και σαμπάνια με φράουλες με έκανε και χοροπήδαγα (όχι αλήθεια ρωτήστε τη Βάσω που της έκανα αναμετάδοση!!! Χάνεις, χάνεις επεισοδιάρα, της έλεγα, χάνεις!!!)

Και παρεπιπτόντως κι εγώ θέλω να την πιάσει απο την κοτσίδα την Νταιζούλα, το έχω δηλώσει πολλάκις άλλωστε!!!

Σημείωση (σιγά μην τους αφιερώσω παράγραφο):
Α) Πολύ χάρηκα την απελπισμένη τουρνέ της Νταιζης χιχι αλλα μετά την κακομοιρούλα τη λυπήθηκα (Μη βαράτε μήηηηη door) Να λέει η κακομοίρα «θα μείνεις παναγία και θα κοιτάς το φωτιστικό» και ο άλλος να της απαντάει «ποιο απο όλα?» χαχαχαχαχαχαχα κρίμααα
Β) Το χάπατο τι δουλειά είχε πάλι στο δικηγορικό γραφείο? Και πιάνει και στο στόμα του την εδεμοταβέρνα! Βρε ουστ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+++

Δάφνη - Νικόλας
Ήταν πάρα πολύ όμορφη και ρομαντική η σκηνούλα τους και χάρηκα που τα ξαναβρήκαν με αυτόν τον τρόπο αλλα ήθελα να έχουν μιλήσει! Εχουν θέματα μεταξύ τους και όσο τα αφήνουν άλυτα θα τα βρουν στην πορεία!

+++

Εύα - Στέφανος
Δεν ξέρω αν πρέπει να σχολιάσω τα συναισθήματά μου σταδιακά ή να τον βρίσω μονοκοπανιά τον μεσιέ να τελειώνουμε!

Καταλαβαίνω τη θλίψη της Εύας και μου άρεσε που αναπόλησε τα καλά χρόνια της κατασκήνωσης και μίλησε για τη σύλληψη της Μαρίλιας δείχνοντας ότι ανεξαρτήτως πράξεως το βασικό που μετράει πλέον είναι οτι προέκυψε ένα παιδί. Ο Μεσιέ πάλι μου θυμησε νηπιαγωγό που προσπαθεί να ηρεμήσει ένα παιδάκι γιατί δεν είναι δικό του και τι θα πει στους γονείς του αν το δουν κλαμμένο... Ήμαρτον χρυσέ μου!

Με νευρίασε που της την είπε που δεν του τα εξομολογήθηκε νωρίτερα, λες και δεν φαινόταν ότι η κοπέλα είναι στεναχωρημένη ή λες και παλιότερα χρειαζόταν και βοήθεια για να δει τη θλίψη της ή βοήθεια για να την μεταφράσει. Δεν ενδιαφέρομαι το λένε αυτό αγαπητέ που λές και «Τελος» κιόλας!

Για να μη σχολιάσω τα περί κεριού! Καταρχήν έμεινα με το στόμα ανοιχτό όταν τον είδα να το πετάει, λέω παει χάζεψε κι αυτός πάνω που είχε πάρει μια σειρά.. Κατόπιν σκάχτηκα με την Αντιγονίτσα που εμφανίστηκε αθόρυβα την πιο ακατάλληλη στιγμή χαχα Γατα η Αντιγόνη! Και πολύ σωστά του τα είπε! Και πάνω που παρακολουθώ τη σκηνή αδιάφορα τσουπ πετάει την κεραμίδα ο κύριος «Τη ζωή με την Εύα δεν την ξέρω» και ερωτώ: Πόσα θες να μας τρελάνεις χριστιανέ μου??? Με ποια ζούσες 2 χρόνια στο Παρίσι? Ποια θα παντρευόσουν τότε? Με ποια ονειρευόσουν απο τότε μέχρι πριν 5 μήνες τη ζωή σου? Με ποια ήθελες (μέχρι να προχτες) παιδιά και οικογένεια? Είσαι παντελώς ζαβό? Η μήπως κάλυψες 7 χρόνια προσμονής με μια βραδιά κεριού? Πόσο έλεος είσαι?

Και συνεχίζει η Αντιγόνη τα κουλά της και έρχεται και δεύτερη κεραμίδα «Δεν ταράχτηκε απο μένα (η Εύα) μην ανησυχείς» και κρεμάει ξανά το σαγόνι της Τζινούλας! Να το πάρω αυτό τωρα ότι όπως και παλιά και πάλι έχεις ένα θεματάκι που δεν μπορείς να είσαι εσύ το πρόβλημα που την απασχολεί? Να το πάρω ότι ζηλεύεις που στεναχωριέται για την κατασκήνωση και κατά συνέπεια για το Μάνο? Να το πάρω ότι σαν τον νηπιαγωγό που λέγαμε δεν σε νοιάζει απλά κοιτάς να αποποιηθείς τυχόν ευθύνες που θα σου φορτώσει η μανούλα? Να το πάρω ότι πετάς τη σπόντα σου προκειμένου να δικαιολογήσεις τα δικά σου αίσχη? Όπως και να το πάρω, πάρε κι εσύ Fskl

Αν δεν ήθελες το γάμο να μην τον έκανες μεσιέ! Τόσο απλά..

+++

Λουκανορικοί εορτασμοί και εκτός φόρουμ (στην Εδέμ ντε!)
Καλά το τι έλιωσα με τη Miss Piggy και τον μπογιατζή δεν λέγεται! Βουγιουκλάκη και Παπαμιχαήλ σε νέες περιπέτειες!

Μου άρεσε η αντίδραση των κοριτσιών απίστευτα! Και ο Νικόλας με τα χάπια ήταν πολύ γλύκας!

Ξεχώρισα τρία σημεία:
Α) Εκεί που η Εύα λέει στην Δάφνη «Βρε τσουράπω εσύ αυτό με τα κρεβάτια των άλλων που θες να μαθαίνεις να το κοιτάξεις!» ήταν όλα τα λεφτά!!!
Β) Η Μελίτα να λέει «Δεν το πιστεύω, ο Λουκάς και η Νόρα μαζί, απιστευτο!» Ωραία ακούγεται όντως Νοράκι!!!!!
Γ) Και βέβαια ο Λουκάς και η Νόρα να διατυμπανίζουν την καψούρα τους!! ΟΛΕ!

Και βέβαια νομίζω ότι ακούσαμ την καλύτερη είδηση που έχει δει το Mega απο εποχής Χατζηνικολάου (χιχι) «Ζευγάρι γίναν επιτέλους η Νόρα Φωκά και ο Λουκάς Βενέτης! Μια κολασμένη νύχτα ήρθε να επισφραγίσει τον ανομολόγητο έρωτα πολλών ετών!»

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Bounce

+++

Aπόλυτος in distress
Προσπερνώντας το ότι το ήμιση του απολυτου μας είπε τη θλίψη του ενώ το υπόλοιπο ήμιση μας την έδειξε (με απίστευτη επιτυχία όπως πάντα - τι να κάνουμε δεν το’χουνε όλοι) θα πω μόνο ότι πολύ χάρηκα το Νοράκι που την ειρωνεύτηκε τη Μελίτα με τις πλερέζες γιατί απο εδώ το πάει απο εκεί το πάει η μανταμίτσα όλο στα δικά της το γυρνάει το θέμα!

Mελίτα: Τον χάνω Νόρα.
Νόρα: Όχι αγάπη μου τον έχεις χάσει καιρό.

Νοράκι πάρε κανα εβδομαδιαίο περιοδικό σου λείπουν τεύχη, δεν έχουν σταματήσει να μιλάνε και να τηλεφωνιόνται χρυσή μου! Και πάει στον κόρακα (που δεν πάει αλλά λέμε) ο Στέφανος δικός του είναι ο γάμος του βάζει φωτιά και τον καίει, η μανταμίτσα που δηλώνει «θα κάνω πίσω» και εννοεί μπροστά είναι για πολλάαα χαστούκια!

+++

Πέτρος - Αμαλία
Η κουβέντα στο σπιτι με άγγιξε. Φάνηκε μέσα απο το ύφος τους και τη χροιά της φωνής τους ότι μιλάει ένα ζευγάρι που είναι πολλά χρονια παντρεμένο και έχει αποφασίσει να πορευτεί μαζί στη ζωή, ένα ζευγάρι που αγαπιέται πολύ και έχει περάσει μαζί τη ζωή του, ενα ζευγάρι που ξέρει καλά ο ένας τον άλλον!

Πειράζει που ακόμα κι εγώ ήθελα ένα φιλάκι εκείνη την ώρα? Ετσι ένα μικρό στο στόμα.. ε?

Στη μετέπειτα σκηνή βέβαια χτυπιόμουνα στα γέλια!!!

Πέτρος: Καλώς την τρελή αποκριά!
Αμαλία:Η αποκριά εχει περάσει αγάμπη μου.. (Σαν τεθλιμμένη χήρα χαχαχαχαχαχαχαχαχα)
Πέτρος: Καλά τότε, τρελή σκέτο! (Πετράν είσαι Θεός λέμε!!!)

Σας έχω πει ότι τρελαίνομαι όταν τη λέει κορίτσι μου??? Χιχιχι

Τον έστειλε πάντως τον Πετράν η θεόμουρλη χαχαχα

Αμαλία: Πάντα το είχα το έσω έτοιμη εγώ! (Μιλάμε για ΤΟ γέλιο!!!)

+++

Μάνος - Γεραλήδες
Πρέπει να σχολιάσω? Βαριέμαιιιιιιιιιιιι..

Η Δάφνη κάνει σα πεισμωμένο παιδάκι, όσο για τον Ηλία, πότε θα γίνει η δίκη είπαμε???

Πάντως ο Ηλίας είναι –κλασσικά- για πολλές μπούφλες! Βάζει κι εκείνος με τη σειρά του στο Μάνο το μαχαίρι στο λαιμό! Έλεος!

+++

Αποχαιρετισμός στην Εδέμ
Η καλύτερη και δυνατότερη σκηνή του επεισοδίου!

Την ώρα που μίλαγε ο Λουκάς και περιέγραφε (σε τίτλους) όσα εχουν ζήσει με άγγιξε, όταν ανέφερε ότι από τότε έχουν απλώσει και κλαδιά κόντεψα να δακρύσω..

Τον έβλεπα να λέει ότι κανένα λαμόγιο δεν θα τους πάρει τη νέα τους Εδέμ και μ’αρεσε που το γνωστό λαμόγιο σιώπησε..

Σε αντίθεση με τους υπόλοιπούς εγώ δεν είδα τίτλους τέλους σε αυτή τη σκηνή, αλλα αρχής! Η αρχή της νέας πορείας της παρέας της Φεγγαρόπετρας για να φτιάξουν τη δική τους Εδέμ, μια Εδέμ χωρίς ψέματα και χωρίς πόνο που θα γεμίσει απο τη χαρά τη δική τους και των παιδιών τους! Και με συγκίνησε! Και δάκρυσα! Και αν δεν ήταν τα φιλιά δεν θα περιέγραφα άλλο.....

Και ίσως είναι και η πρώτη φορά που ακουσα πραγματικά αυτό το τραγούδι και ένιωσα ότι πήραν ζωή οι στίχοι μέσα απο τα στόματα αυτής της παρέας:

Τίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά
Μένει όμως ακόμα ένα πείσμα που δεν είναι συνήθεια μοναχά

Τέλος δεν μπορώ να πω πολλά για τα τρία υπερτέλεια, το καθένα με τον τρόπο του, φιλιά που έκλεισαν αυτό το «ΤΕΛΕΙΟ» για μένα επεισόδιο..

Το παθιασμένο φιλί του νεοσύστατου ζευγαριού
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vlcsnap-171555

Το γλυκό φιλί της μακροχρόνιας αγάπης
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vlcsnap-172871

Και το κλεμμένο φιλί του αξεπέραστου έρωτα
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Vlcsnap-171790

Απλά... ΕΛΙΩΣΑ & ΕΝΙΩΣΑ!!!

Πάντα τέτοια! Και εις άλλα με υγείαν!



Μιλάμε για μεγάααααααααααααααλα κέφια,όμως!
Ο δε χαρακτηρισμός των φιλιών, μια ιστορία μόνος του!
Σε λίγο οι σχολιασμοί θα 'ναι καλύτεροι απ' τα επεισόδια!...
Οι από κει κεντάνε, κι οι απο δω τα σπάνε!

Υγ.Στο θέμα 'ΥΓ' το οφ τόπικ από Mik τα πήρε όλα κι έφυγε!Οπότε παραπέμπω σ' αυτό!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Μαρ 22, 2010 6:11 pm

Αχ σας ευχαρστώ όλους παρα πολύ! Και βέβαια να πω κι εγω με τη σειρά μου ότι όντως τα έσπαγε το ΥΓ της Βάσως (της το είπα κατ ιδιαν και ξέχασα να το ποστάρω η γουρούνα χιχι)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 22, 2010 6:13 pm

Σας ευχαριστώ όλους!!
Η πρώτη σκέψη που έκανα στην σκηνή, δεν ήταν η παρέα, ήταν τα ζευγάρια lol! lol! gelio gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 6 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από madolato Δευ Μαρ 22, 2010 6:47 pm

Όπως πάντα, μέχρι να ΄ρθει η ώρα να σχολιάσω, έχετε ήδη πει τα πάντα! Αφήστε που είδα τα τρία τελευταία επεισόδια μαζεμένα και δε θυμάμαι τι έγινε στο καθένα. geek
Δυο πραγματάκια λοιπόν θέλω μόνο να σχολιάσω, για να μην επαναλαμβάνομαι.
1ον: Ο Στέφανος ήξερε τη ζωή του με την Εύα στην προ Μελίτας εποχή. Τότε που δεν ήταν μεν ερωτευμένος μαζί της, αλλά δεν ήταν ερωτευμένος και με καμία άλλη. Τώρα τα δεδομένα έχουν αλλάξει. Ας πρόσεχε βέβαια, και καλά να πάθει, αλλά έχει λογική αυτό που λέει.
2ον: Όταν είδα την τελευταία σκηνή, με τα ζευγάρια να φιλιούνται, τρελάθηκα! Μετά που το ξανασκεφτόμουν όμως, προβληματίστηκα. Όσο κι αν μου αρέσουν τα επιμέρους ζευγάρια, δε θέλω να δω την 6αδα να σπάει. Ώρες ώρες σκέφτομαι ότι ο καλύτερος τρόπος να κλείσει το επεισόδιο θα ήταν μια ομαδική αγκαλιά. Αλλά μετά ξυπνάει ο κρυφορομαντικός μου εαυτός και το παίρνω πίσω. Love! geek
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης