Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

+60
zwi
Καρ-Mik
filitsa
anna90
jo8
Clarabelle
konst@ntin@
Foulitsa
pet
loukasnora
basilis
soso
PenOuli
verile_mistika
xristinaki_noraloukofan
mirrella
Izabella29
sifantid
antzy
$ofi@ loukakos + nora
ΚΑΤΙΑ
nicole
tinaki18
glgs
FieryRed
xara
elenitsa_loukonoraki
edem4ever
katerina--noraloukakos
andy
mina
Ezantakou
elli
evitaemi
almaresi
nansy
KonstantinaA
T2eNnh
kesnio74
Katrin
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Pennaki.......!!
nora_loukas_love
ioulieta
Ntinaki Agapaei Petraki
PrincessRachel
ellileo
evanna
Mary
angel_patra
Penny
iloveeva+manos!!
LIBRA
masoul
Black rose
jim7
Ελένα
loukitsa
moonstone1
KatsaroYpotheto
64 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap85%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 85% 
[ 93 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap3%Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 110
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από evanna Σαβ Μαρ 20, 2010 11:18 am

Εζι μου μπραβο!Ενας ακομη πολυ ωραιος σχολιασμος με τον οποιο και συμφωνω! : respect :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Σαβ Μαρ 20, 2010 11:20 am

evanna έγραψε:Εζι μου μπραβο!Ενας ακομη πολυ ωραιος σχολιασμος με τον οποιο και συμφωνω! : respect :

Σ'ευχαριστώ πολύ Εβάννα : thanks :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από mirrella Σαβ Μαρ 20, 2010 11:26 am

ΕΙΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΕΙΛΕΡ ,ΤΙ ΕΔΕΙΞΕ?
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΟΦ-ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΥΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ

mirrella
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Σαβ Μαρ 20, 2010 11:44 am

ψηφισα ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!
και πραγματικα πιστευω οτι ηταν το καλυτερο επεισοδιο της χρονιας!!!!!!
ηταν ολοι τους : respect : καταπληκτικοι!!!!!!απιστευτοι,φοβερες ερμηνιες και σε μερικες σκηνες επεσε το δακρυ κορομηλο(βλ.νορα-λουκας,αποχερετησμος της εδεμ)ενω σε αλλες(βλ.πετρος-αμαλια : respect : )ΤΟ γελιο Penguin (της χηρας με το βελο... gelio )
και ξαναλεω το καλυτερο επεισοδιο της χρονιας-μεχρι τωρα τουλαχιστον-κι οπως ειπε και η Εζι,η τελευταια σκηνη ηταν σαν φιναλε!!!!!!συγχαριτηρια σε ολους τους συντελεστες!!!!!!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από edem4ever Σαβ Μαρ 20, 2010 12:06 pm

sifantid Θ-Ε-Ι-Κ-Η η τριλογια σου : respect : : respect :
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Σαβ Μαρ 20, 2010 12:26 pm

μ'αρεσε πολυ το επεισοδιο !! εχει οσα ηθελα να δω.... !! ΣΤΕΦΑΝΟΣ=θεικος με συγκηνισε ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ= με το λουκα και την νορα ειναι το καλυτερο διδυμο της σειρας α ρε αμαλια παλι πεθανα στο γελιο !!! ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ= απλα θεικοι λεμε μ'αρεσαν πολυ οι σκηνες του !!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από PenOuli Σαβ Μαρ 20, 2010 1:27 pm

Ηταν υπεροχο επεισοδιο!!Φανταστικο!
Λουκας-Νορα ηταν στα καλυτερα τους!!τι σκηνες ηταν αυτες??το περιμενα αυτο εδω και παρα πολυ καιρο!Εσκασα στα γελια οταν εβαλε την περουκα η Νορα και ο Λουκας ντυθηκε "Παπαμιχαηλ"!Ειναι Υπεροχοι..και το Ντεζουλινι τν εψαχνε σαν τρελη!
Νικολας-Δαφνη --->αχ ευτυχως τα βρηκαν..τι ωραια σκηνη που ηταν οταν μιλαγανε στην πορτα της Εδεμ!και παλι αγαπημενοι!
Αχ η αγαπημενη μου σκηνη εκει που εκλαψα κιολας ηταν στο τελος που τραγουδησαν αυτο το τραγουδι και αντιπροσωπευε τοσο την κατασταση!!!Και φιληθηκαν ολοι!ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ Η ΕΥΑ!!!!
Palamakia
PenOuli
PenOuli

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Μαρ 20, 2010 1:28 pm

Καλως ηρθες PenOuli!!!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Σαβ Μαρ 20, 2010 2:44 pm

KonstantinaP έγραψε:Θα ηθελα να διευκρινησω το εξης, χθες παρασκευη ημουν στο casablanca στον Παναγιωτη και τον ρωτησα εαν θα παιξει στον 3ο νομο στο mega με τη Φαιη Ξυλα και ειπε οτι δεν ισχυει το δημοσιευμα και δεν του εχουν κανει καμμια τετοια προταση.

Επισης μια φωτο που υπαρχει εκει μαζι με την Φαιη ειναι απο μια παλια πρεμιερα που ειχαν παει μαζι. Γι' αυτο λοιπον μην περιμενεται να τον δειτε εκει.


ΚΡΙΜΑ....ΑΛΛΑ ΟΚ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΖΕΙ !!!!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από soso Σαβ Μαρ 20, 2010 3:50 pm

Μόλις τώρα είδα μαζεμένα τα δύο τελευταια επεισόδια που 'χα χασει..κι ενώ ετοιμάζομουν για xxl σχολιασμό,σκάει η τελευταία σκηνή..
Snif Snif Snif Snif Snif Snif
6 στα 6!

ΠΕΘΑΙΝΩ!ΛΙΩΝΩ!ΣΒΗΝΩ!
Πλάνταξα μεσημεριάτικα..

Μια ΜΕΓΑΛΗ στιγμή για φιναλε.. (που ευχομαι και το τελικό φιναλε να ακολουθησει το στίγμα της)

Όσο για το τελευταιο φιλί;; Heart2 Heart2 Heart2

Υγ. Λουκας is back!Yesssssssssssssssssssss!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Μαρ 20, 2010 3:51 pm

soso έγραψε:Μόλις τώρα είδα μαζεμένα τα δύο τελευταια επεισόδια που 'χα χασει..κι ενώ ετοιμάζομουν για xxl σχολιασμό,σκάει η τελευταία σκηνή..
Snif Snif Snif Snif Snif Snif
6 στα 6!

ΠΕΘΑΙΝΩ!ΛΙΩΝΩ!ΣΒΗΝΩ!
Πλάνταξα μεσημεριάτικα..

Μια ΜΕΓΑΛΗ στιγμή για φιναλε.. (που ευχομαι και το τελικό φιναλε να ακολουθησει το στίγμα της)

Όσο για το τελευταιο φιλί;; Heart2 Heart2 Heart2

Υγ. Λουκας is back!Yesssssssssssssssssssss!
Συμφωνω απολυτος!!!!!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από basilis Σαβ Μαρ 20, 2010 4:28 pm

Τελειο το χθεσινο επεισοδιο!!!!! οι καλητερες σκηνες ηταν:1) ΛΟΥΚΑΣ-ΝΟΡΑ και στο τελος η σκηνη της 2) ΠΑΡΕΑΣ :cheers:
Αστειες σκηνες ηταν οταν 1) η Νταιζη χτυπουσε τα κουδουνια και οταν 2) η Αμαλια πηγε στο γραφειο του Ρουσου μετα την κηδεια του Περικλη. gelio
basilis
basilis

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΞΥΛΟΥΡΓΟΣ

https://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?ref=profile&

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Μαρ 20, 2010 5:27 pm

Ας σχολιασω κι εγω λιγα πραγματα......


ΤΕΛΕΙΟ το χθεσινο επεισοδιο τελειο ειλικρινα.Ολα μου αρεσαν.Ακομα και το φιλι Μανου-Ευας στην τελευταια σκηνη και δεν ειμαι Μανοευικη το ξερετε αυτο.Αλλα ας τα παρουμε ενα-ενα απο την αρχη.

Νταιζη γενικως
Η αληθεια ειναι οτι εχω αρχισει και την λυπαμαι απο τη μια αλλα καλα να παθει απο την αλλη.Τουλαχιστον δεν φοραγε κανενα ψηλοτακουνο αλλα μποτα.Παλι καλα.

Μανος γενικως
Μακαρι να καταλαβει τα λαθη του και να προσπαθησει να τα διορθωσει ή να διορθωθει αυτος.

Νικολας-Δαφνη
Μου αρεσε η σκηνη τους και η κουβεντα τους στην πορτα της Εδεμ.Αλλα εξακολουθω να περιμενω εκεινη την κουβεντα που πρεπει να γινει για να λυσουν ολα τους τα προβληματα που ειναι κυριως επικοινωνιακα.

Στεφανος γενικως
Απο την μια παρηγορει την Ευα και της λεει οτι αν του το ζηταγε θα αγοραζε εκεινος την κατασκηνωση για χαρη της και απο την αλλη θρηνει( ; ) την ζωη που δεν εζησε.Αλλα ηταν εξαιρετικος σε ολες τις σκηνες του.Θα εβαζα και το αναλογο εμοτικον αλλα τα κραταω για αλλου(ξερετε εσεις).Αλλα εννοειται πως προσκυνω το ταλεντο του.

Πετρος-Αμαλια
Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια.Τα λογια ειναι περιττα.Ας μιλησουν οι εικονες.

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 PetrosΕπεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Amalia

Σας καλυψα;;;;;;;

Λουκας-Νταιζη
Σας το ειπα οτι εχω αρχισει και το λυπαμαι το Νταιζουλινι;Αλλα του αξιζει.Ετσι Λουκα ετσι.Παρε το αιμα σου πισω καμαρι μου.

Λουκας-Νορα και οι φιλοι τους
Απο την πρωτη σκηνη του επεισοδιου μεχρι το τελος του ημουν με ενα τεραστιο χαμογελο στα χειλη.Πονανε τα μαγουλα μου αλλα δεν μπορω να σταματησω να χαμογελαω.Μου αρεσε ο τροπος που ο Λουκας ''αναγκασε'' τη Νορα να του εξομολογηθει τον ερωτα της.Οπως και ο τροπος που της εκανε ερωτικη εξομολογηση.Και η κουβεντα τους στο κρεβατι.Και τα αστειακια τους οταν η Νταιζη ηταν απεξω και χτυπουσε τα κουδουνια.Και που τα σεναριακια μου δικαιωνονται.Μου αρεσε ο τροπος που ανακοινωσε ο Λουκας στον Νικολα οτι εκεινος και η Νορα ειναι επιτελους!!!!!!!!!! ζευγαρι.


Λουκας:Οι ειδησεις σε τιτλους.Ζευγαρι εγιναν επιτελους η Νορα Φωκα και ο Λουκας Βενετης.Μια κολασμενη νυχτα ηρθε να επισφραγισει τον ανομολογητο ερωτα πολλων ετων.


Ξετρελαθηκα με την αντιδραση του Νικολα.

Νικολας:Παρε ενα απο αυτα κι αμα με δεις να λιποθυμω απο την συγκινηση δωστο μου.


Μου αρεσαν και οι αντιδρασεις της Ευας και της Δαφνης οταν εμαθαν απο τη Νορα τα ευχαριστα για εκεινη και τον Λουκα.Την Μελιτα δε θα την σχολιασω γιατι θα συγχυστω.


Το αγαπημενο μου ζευγαρι σε στιγμες ευτυχιας.


Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Loukakos12
Λουκας:Αφου μονο ετσι μπορω να βλεπω το κοριτσι μου.Την γυναικα της ζωης μου την λατρεια μου.



Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Nora7
Νορα:Το μωρο μου το αγορι μου.....


Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Loukasnora59-1

Χωρις λογια απλα ολα για παρτη τους Love! Love! : respect : : respect : Faint Faint Heart2 Heart2 Heart2 Heart2


Αυτα απο μενα.Στο επομενο επεισοδιο παλι.Περιμενω και την εισοδο του πολυαγαπημενου Ζουγα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από evanna Σαβ Μαρ 20, 2010 6:15 pm

Νικουλα μου τελειος ο σχολιασμος σου! Thumbs up Και ναι νομιζω οτι ειναι απο τις σπανιες φορες που συμφωνω 100%! :cheers:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Μαρ 20, 2010 7:13 pm

Νίκη και ο σχολιασμός, αλλά κυρίως το φωτογραφικό υλικό είναι απολαυστικότατα! : respect :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Μαρ 20, 2010 7:14 pm

edem4ever έγραψε:sifantid Θ-Ε-Ι-Κ-Η η τριλογια σου : respect : : respect :
gelio Ευχαριστώ πολύ!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Μαρ 20, 2010 7:18 pm

sifantid έγραψε:Νίκη και ο σχολιασμός, αλλά κυρίως το φωτογραφικό υλικό είναι απολαυστικότατα! : respect :


Ευχαριστω παρα πολυ Σοφια μου.Και ο δικος σου τριπλος σχολιασμος ηταν ολα τα λεφτα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Μαρ 20, 2010 7:28 pm

evanna έγραψε:Νικουλα μου τελειος ο σχολιασμος σου! Thumbs up Και ναι νομιζω οτι ειναι απο τις σπανιες φορες που συμφωνω 100%! :cheers:

Ευαννα μου να υποθεσω οτι συμφωνεις απολυτα γιατι ειπα οτι μου αρεσε ακομα και το φιλι Μανου-Ευας;Ε τι να κανουμε ειμουν στις καλες μου με Λουκα και Νορα και πηρε και αυτους η μπαλα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από pet Σαβ Μαρ 20, 2010 9:32 pm

ΓΙΑ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΛΕΞΗ "ΤΕΛΕΙΟ" ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ!!! ΤΑ ΕΙΧΕ ΟΛΑ....

ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΟΛΟΙ???? Bounce Palamakia Palamakia

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ Hugg ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΕΜΠΟΔΙΟ ΤΗΣ ΑΜΝΗΣΙΑ! ΕΖΗΣΑΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΛΑΧΤΑΡΟΥΣΕ Η ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥΣ. ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑΝ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ Heart2 Heart2 Heart2 ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΝΟΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ!!!

ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ, ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ??? ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΜΥΣΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΟΣΜΟ, Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ.

ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΠΟΥ ΚΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΡΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ? ΜΠΟΡΕΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ, ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ, ΟΠΩΣ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ......

ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑΓΜΕΝΟΣ, ΑΦΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ, ΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΡΓΑ, ΟΤΙ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΔΕΝ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΖΩΗ, ΓΚΡΕΜΙΣΑΝ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΧΕ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΗΘΕΙ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΡΡΕΑΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ?

ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΚΗΝΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ? ΕΚΕΙ ΕΙΔΑΜΕ ΠΩΣ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ, ΟΠΟΙΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ, ΘΕΤΙΚΕΣ Η΄ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ!!! ΟΤΙ ΚΑΛΟ ΖΗΣΑΜΕ, ΟΤΙ ΑΣΧΗΜΟ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ!!!!

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΤΕΙ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ.... ΠΑΡΟΜΟΙΑ

pet
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Σαβ Μαρ 20, 2010 9:48 pm

Τι να πρωτοσχολιάσω και εγώ απο αυτό το επεισόδιο....
Νόρα-Λουκάς νο1: Την ψυχή της έβγαλες της κοπέλας Λουκακο...Αλλά η ερωτική εξομολόγηση σούπερ..Με χάλασε λιγάκι το τόσα χρόνια αλλά χαλαλι...Ητανε γλύκες και οι δυο...
Ο Μάνος με τη Δάφνη μια απο τα ίδια,έπρεπε να το καταλάβουμε απο την αρχη οτι οι αυτοι οι δύο είναι αδερφια,το ίδιο κολλημενό μυαλό έχουνε...
Μανωλάκη πάρε τα λεφτά και μη μιλάς αλλά κάνε κάτι χρησιμο....
Νικόλας-Δάφνη : Πολύ γλυκιά η σκηνή τους..Μπορεί απο αυτό το ζευγάρι να μην βλέπουμε πάθος αλλά αγαπιουνται βαθειά,και εμένα προσωπικά μου αρέσει πολυ αυτο σε μια σχέση...Εχουνε τα θεματάκια τους αλλα αν υπάρχει αγάπη όλα λύνονται...Και εδω έχουμε μπόλικη αγάπη...
Στέφανος-Εύα : Τώρα αν αρχίσω τα απανωτά φάσκελα στο Στέφανο θα φταίω εγώ????Απο τη μία παραμυθιαζει την Ευα(γιατί με κριτήριο τις επόμενες σκηνές που ακολόυθησαν μόνο αυτο μπορω να πω) και μετά κλαίει και χτυπίεται πάνω απο το κερι...Και αν αντι για την Αντιγόνη σηκωνότανε η Εύα εκείνη την ώρα τι θα εκανες Στεφανάκο???Τι θα έλεγες στην κυρία Καρτάλη,οτι πενθείς τη ζωή που δεν έζησες με τη γυναίκα που της διέλυσε και τον προηγούμενο γάμο(Με τη βοηθεια τιυ Μανωλάκη βέβαια)..Αν δεν ήθελες ας μην παντρευόσουν...Τουλάχιστον δώστης όσα έλεγες κάποτε(κανα εξαμηνο πριν) οτι της αξιζουν...
Νόρα_λουκάς νο2 : μας αποτελείωσε ο Λουκάς με την ατάκα αγκαλιασμένοι στην αιωνιότητα....Υποκλίνομαι...απλά και ταπεινά....
: respect :

Η Νταιζούλα άρχισε να χτυπαει τις πόρτες μες στη νύχτα και εγω πολύ το χάρηκα...Άντε γιατι τον εκβιασμό στο στόμα τον έχει...
ΚΑι όταν έφτασε στο σπίτι της Νόρας πέθανα...Νοράκι τι ακριβώς ήθελες να σεβαστεί το Νταιζουλίνι???Αν ήξερε τι κάνατε εκεί μέσα θα σας έσφαζε στο γόνατο...Αγαπώ τις σκηνές τη Νόρας με Λουκα,το είπα???Τις αγαπώ!!!Βγάζουν τόση οικειότητα,τόση αγάπη,τόση γλυκα... Heart1
Κορίτσια στο ατελιέ: Το θέατρο του παραλόγου...Η Εύα πίστεψε τα παραμύθια του Παριζιάνου,η Δάφνη επικροτεί τον τέλειο σύζηγο και η Μελίτα ήπιε το αμίλητο νερό και έπιασε πάλι θέση μπροστά σε παράθυρο..Μόνο που αυτη τη φορά είδε Νόρα να πλησιάζει...Θεά με το ξανθό μαλλί και μες στην τρελή χαρά το Νοράκι μας!!! Κούκλα!!
Η Δάφνη πεθαίνει για λεπτομέρειες και είναι απίστευτη!!!!Το Μπέλλος -Νταίζη θεεικο,αλλά η ομαδική μούτζα ακόμα καλύτερη!!!Φοβερή σκηνή!!
Λουκάς-Νικόλας : Επέστρεψε ο Λουκακος,φουλ ερωτευμένος και ευτυχισμενος!!!Μ'άρεσε η σκήνη τους,θεός ο Νικόλας με τα υπογλώσσια...
Νόρα-Μελίτα: Έλεος κοριτσάκι μου,σκάσε ενα χαμόγελο για τη χαρά της φίλης σου,βαρεθήκαμε να ακούμε για τον απόλυτο...εγω κουράστηκα τα ίδια και τα ίδια... Το Νοράκι σωστο όμως "Τον έχεις χάσει καιρο"της ειπε και έχασε το χρωμα της η Μελίτα,αντε γιατί σε αυτην την παρέα τους γάμους τους έχουνε για πλάκα..
Ο Λουκάκος το παιδί για όλες τις δουλειές????Θα τον πληρώσουν είμαι σίγουρη...
Η Αμαλία με το βέλο εκπληκτική...και οι δυο σκηνές τους με τον Πέτρο θεεικές...Μαζι θα τα περάσουν τα δύσκολα...αααχχχχ.....
Ο Μπέλλος το χαβά του..Δεν στροφάρει,με τίποτα όμως...Δεν το χει....
Και έρχομαι στην τελευταία σκηνή που μου δημιούρησε ανάμεικτα συναισθήματα...Λάτρεψα τη σκηνή γιατί ηταν καθαρά σκηνή της παρέας με την οποια έχω και τρελο κολλημα...Το τραγουδι τους πολυ συγκηνητικό,το dust in the wind για δευτερη φορά στο επεισόδιο, μου επιβαιβέωσε γιατί παρακολουθώ αυτη τη σειρά σχεδόν δύο χρόνια τώρα...Αυτη η παρέα δίνει στιγμές απείρου κάλλους και ως προς αυτο υποκλίνομαι στους σεναριογράφους στους ηθοποιούς μη σας πω και στους καμεραμαν...Αυτό που με χάλασε ήταν το φιλάκι της Εύας και του Μάνου..Δεν λέω οτι έτσι ισως αποχαιρετάνε το κομμάτι της ζωης τους που τους κράταγε μαζι αλλα έχουμε μπλέξει τόσο πολύ που το θεώρησα υπερβολικό..Οπώς και το να γυρίσει αυτη τη στιγμή η Ευα στο Μάνο το θεωρώ υπερβολικό...
Κρατάω λοιπόν την σκηνή της παρέας που είναι οτι καλυτερο έχω δει στα τελευταια επεισόδια,μπορει και σε ολο το φετινο κύκλο,κρατάω τη Νόρα με το Λουκά που πήρανε το επεισόδιο και του δώσανε φτερά και ψηφίζω το επεισόδιο τέλιο για αυτους τους δύο λόγους!!!
Στα προσεχώς δύο λέξεις μόνο έχω να πώ...Γιάννης Ζουγανέλης!!!!!!!
Τρελή επιλογη..Περιμνένω με αγωνία τη Δευτέρα!!!!!
Αυτά...και συγνωμη αν κούρασα...
:oops:
Καλό Σαββατόβραδο!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από konst@ntin@ Κυρ Μαρ 21, 2010 10:56 am

Εννοείται ότι ψήφισα τέλειο!!!!!!



Επιτέλους ο Λουκάς εξομολογείται τον έρωτα του στη Νόρα χωρίς την κάλυψη της αμνησίας..
Η ερωτική εξομολόγηση του Λουκά ήταν όλα τα λεφτά!!!!!
Ο Λουκάς και η Νόρα γίνονται επιτέλους ζευγάρι!!
Μου άρεσε πολύ η σκηνή που έλεγε η Νόρα στα κορίτσια για τον Λουκά.
Η σκηνή που η παρέα τραγουδάει ήταν πολύ συγκινητική. Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 94762
Η τελευταία σκηνή με τα φιλιά μου άρεσε πολύ!!Εκεί που σκέφτηκα ότι είναι 2 ζευγάρια και ο Μάνος με τη Έυα θα τους κοιτάζουν και θα αισθάνονται άσχημα,βλέπω τον Μάνο να φιλάει την Έυα. Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 467190 Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 531955 (βέβαια θα τον χαστουκίσει στο τέλος αλλά δεν πειράζει)
Έτσι είχα φανταστεί την παρέα από το πρώτο επεισόδιο.Με αυτά τα ζευγάρια!!!
Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 189890
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Κυρ Μαρ 21, 2010 11:26 am


Aς σχολιάσω κι εγώ.

Όταν τελείωσε ο α κύκλος οι ιστορίες ήταν όλες ακόμη ανοιχτές. Αυτό το επεισόδιο ήταν νομίζω τέλος μιας εποχής για τα μυστικά όπως τα ξέραμε μέχρι τώρα. Όπως έλεγε το τραγούδι τίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά. Έχω την εντύπωση οτι όσα μυστικά θα βγουν στην επιφάνεια απο δω και στο εξής δεν θα αφορούν δικές τους πράξεις αλλά το παρελθόν και απλά θα τους αφορούν ή θα επηρεάζουν τις ζωές τους. Είναι απλα μια αίσθηση που έχω.

Ο Λουκάς επιτέλους έγινε ζευγάρι με τη Νόρα. Με χάλασε λίγο που υποχρέωσε με τον τρόπο του τη Νόρα να παραδεχτεί πρώτη τα αισθήματά της. Την έφερε σε δύσκολη θέση γιατί εκείνη δεν ήξερε οτι όσα έγιναν μεταξύ τους ο Λουκάς τα έκανε με πλήρη επίγνωση. Απο εκεί και πέρα βέβαια μου άρεσε η εξομολόγηση και η αποδοχή των συναισθημάτων και ξετρελάθηκα με τις ζουνουνιές και τις αγαπούλες. Επιτέλους αυτοί οι δύο βρήκαν τη δική τους Εδέμ. Ίσως ο δρόμος να είναι μακρύς μέχρι όλα τα ξεκαθαρίσουν αλλά η ιστορία έχει προκαθορισμένο τέλος απλά επειδή υπάρχει αγάπη και μάλιστα αγάπη που έχει αντέξει στο χρόνο παρά τις αντιξοότητες.

Ο Νικόλας και η Δάφνη είναι και πάλι μαζί και αγαπημένοι. Θα συμφωνήσω με το Νικόλα οτι ένα ζευγάρι το δένουν οι δυσκολίες κι οι σιωπές. Όταν αντέχει στις δυσκολίες και όταν καταφέρνει να βρίσκει συντροφικότητα στις σιωπές, τότε ναι είναι ένα ζευγάρι που αντέχει.

Ο Μάνος πήρε την επιταγή απ τη Δάφνη με βαριά καρδιά, αλλά η αδελφούλα του έχει το ίδιο μουλαρίσιο πείσμα μ αυτόν και δεν έκανε πίσω. Νομίζω οτι είναι η πρώτη φορά που ο Μάνος βιώνει τη μοναξιά. Το χειρότερο είναι οτι την προκάλεσε μόνος του και το ξέρει. Επιτέλους συνειδητοποίησε οτι όλα όσα έχτισε στην άμμο έγιναν σκόνη στον άνεμο. Θέλω να πιστεύω οτι είναι μαχητής και οτι τώρα που πια έφτασε στο τίποτα θα αρχίσει να χτίζει σε πιο γερές βάσεις. Μου άρεσε ο τρόπος που δόθηκε η σκηνή. Ο Μάνος περνούσε απ το σκοτάδι στο φως και πάλι πίσω αλλά ελπίζω να καταλήξει στο φως.

Η Εύα στα τελευταία επεισόδια μου προκαλεί θλίψη. Έχει περάσει απο δύσκολες καταστάσεις έχει ζήσει σχεδόν όλη τη ζωή της μόνη και είναι σε ένα γάμο και πάλι εντελώς μόνη. Η απώλεια της κατασκήνωσης είναι κατι περισσότερο από ένα κομάτι γης που δεν θα το περπατήσει ποτέ ξανά. Γι αυτήν χάθηκε ο τόπος που ονειρεύτηκε την ευτυχία που δεν κατέκτησε.

Ο Στέφανος με θύμωσε αφάνταστα απ την πρώτη μέχρι την τελευταία σκηνή του. Και μόνο που είπε εκ των υστέρων οτι θα μπορούσε να έχει αγοράσει την κατασκήνωση με θύμωσε. Η πρότασή του μου θύμισε τα κερατοδαχτύλιδα της Ντένης Μαρκορά. Ακόμη απορώ γιατί δέσμευσε την Εύα σε ένα γάμο αφού δεν είχε την παραμικρή διάθεση να συμμετέχει σ αυτόν. Κλαίει το κερί και γίνεται αστείος λέγοντας οτι τη ζωή με την Εύα δεν την ξέρει. Κοιτα που είχα την εντύπωση οτι την ξέρει μια και συζούσε μαζί της και στο Παρίσι και στην Αθήνα πριν παντρευτούν. Είναι πιο απλό να πεις δεν την θέλω αλλά επιλέγει να λέει δεν την ξέρω. Τελικά ήρθε σαν εκδικητης και διεκδικητής και δεν είναι παρά ένα δειλό πλάσμα που δεν έχει το κουράγιο να πει έκανα λάθος και δεν έχει τη δύναμη να διεκδικήσει αυτά που θέλει. Εκτός βέβαια αν κρύβει κι αλλα που δεν τα ξέρουμε.

Η Αμαλία και ο Πέτρος μέσα στο γενικό πανικό συνεχίζουν να προσφέρουν όαση γέλιου. Κάπου διάβασα οτι ο κύριος Κατρανίδης και η κυρία Πεφάνη 7-8 κάθε απόγευμα απ το μεγάλο κανάλι προσφέρουν μαθήματα υποκριτικής και θα έρθω να συμφωνήσω απόλυτα. Μπορεί να θεωρώ τον Πέτρο υπεύθυνο για πάρα πολλά και την Αμαλία τρελάρα και ενίοτε απαράδεκτη αλλα τους απολαμβάνω στο έπακρο.

Η Αντιγόνη σκληρή και μεθοδική στις κινήσεις της και δεν είναι ο χαρακτήρας που θα τον αγαπούσε κανείς αλλά πόσο πρέπει να το κοιτάξω που συμφωνούσα μαζί της; Τον χώρο μας τον φιάχνουμε μόνοι έχει δίκιο. Με μπερδεύει αυτή η γυναίκα πολύ. Δείχνει να αγαπάει το γιό της και να τον καταλαβαίνει κι όμως τον πιέζει αφάνταστα.

Σε ένα επεισόδιο που είχε θλίψη τρυφερότητα και νοσταλγία η γνωστοποίηση στην παρέα της σχέσης του Λουκά με τη Νόρα ήταν μια όαση χαράς. Μου άρεσαν κορίτσια κι αγόρια που δέχτηκαν τη σχέση των φίλων με τη χαρά που της άξιζε και τη μοιράστηκαν μαζί τους. Μου άρεσε το γέλιο το δουλεματάκι η πλακίτσα που έδειξαν οτι αυτή η παρέα μόνο συμμορία δεν είναι. Είναι άνθρωποι που γνωρίζουν καλά ο ένας τον άλλον και χαίρονται και λυπούνται σε κάθε περίπτωση ο ένας για τον άλλον.

Αφήνω έξω απ την παρέα τη Μελίτα που όπως ήταν απούσα απ τη λύπη του ζευγαριού βάζοντας πάντοτε μπροστά τα δικά της έτσι ήταν απούσα κι απ τη χαρά τους.

Όπως σχεδόν όλοι που σχολίασαν πριν απο μένα άφησα για το τέλος τη σκηνή του αποχαιρετισμού της κατασκήνωσης. Ήταν ίσως μια απ τις πιο έντονες σκηνές της σειράς. Τα μυστικά της Εδέμ για μένα τουλάχιστον ειναι η διαδρομή αυτής της παρέας. Έξι άνθρωποι κόβουν τις ρίζες με το παρελθόν που τους έδεσε. Περιμένω να δω τα λόγια του Λουκά να γίνονται πραγματικότητα. Περιμένω να τους δω να χτίζουν απ την αρχή. Καθώς τραγουδούσαν δεν μπόρεσα να μην σκεφτώ τα έξι χαρούμενα παιδιά που μας συστήθηκαν στο πρώτο επεισόδιο να γελούν και να τραγουδούν το ίδιο αυτό τραγούδι. Τα τρία κορίτσια να το τραγουδούν μέσα στο υπόγειο προσπαθώντας να αντλήσουν δύναμη και ελπίδα. Τους έξι τους να το τραγουδούν στο Λουκά σε μια προσπάθεια να του θυμισουν. Αυτή τη φορά νομίζω οτι όλοι τους το τραγουδούσαν και μέσα τους θρηνούσαν. Κι όταν το τραγούδι τελείωσε μας έδωσαν και το στιγμιότυπο της ελπίδας. Ο Λουκάς φίλησε τη Νόρα για της θυμίσει τη δική τους Εδέμ και ο Νικόλας τη Δάφνη για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Εκείνο που δεν περίμενα ομολογουμένως ήταν να κάνει το ίδιο ο Μάνος στην Εύα. Μόνο που αυτό ήταν ένα διαφορετικό φιλί απ τα άλλα. Είχε αμηχανία και λαχτάρα αλλά δεν ξέρω αν είχε και ελπίδα.

Απ το επόμενο επεισόδιο λοιπόν τίποτα δεν θα είναι όπως παλιά και αρχίζουν τα δύσκολα τα μυστήρια και οι ανακρίσεις.

Σε αναμονή λοιπόν.....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από evanna Κυρ Μαρ 21, 2010 11:59 am

Αχ βρε Clarabelle τι μου εκανες πρωϊνιατικα!? Snif Καταπληκτικη περιγραφη και αναλυση των οσων ειδαμε! : respect : Και φυσικα συμφωνω σε ολα! Agree
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Μαρ 21, 2010 2:29 pm

Clarabelle έγραψε:
Aς σχολιάσω κι εγώ.

Όταν τελείωσε ο α κύκλος οι ιστορίες ήταν όλες ακόμη ανοιχτές. Αυτό το επεισόδιο ήταν νομίζω τέλος μιας εποχής για τα μυστικά όπως τα ξέραμε μέχρι τώρα. Όπως έλεγε το τραγούδι τίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά. Έχω την εντύπωση οτι όσα μυστικά θα βγουν στην επιφάνεια απο δω και στο εξής δεν θα αφορούν δικές τους πράξεις αλλά το παρελθόν και απλά θα τους αφορούν ή θα επηρεάζουν τις ζωές τους. Είναι απλα μια αίσθηση που έχω.

Ο Λουκάς επιτέλους έγινε ζευγάρι με τη Νόρα. Με χάλασε λίγο που υποχρέωσε με τον τρόπο του τη Νόρα να παραδεχτεί πρώτη τα αισθήματά της. Την έφερε σε δύσκολη θέση γιατί εκείνη δεν ήξερε οτι όσα έγιναν μεταξύ τους ο Λουκάς τα έκανε με πλήρη επίγνωση. Απο εκεί και πέρα βέβαια μου άρεσε η εξομολόγηση και η αποδοχή των συναισθημάτων και ξετρελάθηκα με τις ζουνουνιές και τις αγαπούλες. Επιτέλους αυτοί οι δύο βρήκαν τη δική τους Εδέμ. Ίσως ο δρόμος να είναι μακρύς μέχρι όλα τα ξεκαθαρίσουν αλλά η ιστορία έχει προκαθορισμένο τέλος απλά επειδή υπάρχει αγάπη και μάλιστα αγάπη που έχει αντέξει στο χρόνο παρά τις αντιξοότητες.

Ο Νικόλας και η Δάφνη είναι και πάλι μαζί και αγαπημένοι. Θα συμφωνήσω με το Νικόλα οτι ένα ζευγάρι το δένουν οι δυσκολίες κι οι σιωπές. Όταν αντέχει στις δυσκολίες και όταν καταφέρνει να βρίσκει συντροφικότητα στις σιωπές, τότε ναι είναι ένα ζευγάρι που αντέχει.

Ο Μάνος πήρε την επιταγή απ τη Δάφνη με βαριά καρδιά, αλλά η αδελφούλα του έχει το ίδιο μουλαρίσιο πείσμα μ αυτόν και δεν έκανε πίσω. Νομίζω οτι είναι η πρώτη φορά που ο Μάνος βιώνει τη μοναξιά. Το χειρότερο είναι οτι την προκάλεσε μόνος του και το ξέρει. Επιτέλους συνειδητοποίησε οτι όλα όσα έχτισε στην άμμο έγιναν σκόνη στον άνεμο. Θέλω να πιστεύω οτι είναι μαχητής και οτι τώρα που πια έφτασε στο τίποτα θα αρχίσει να χτίζει σε πιο γερές βάσεις. Μου άρεσε ο τρόπος που δόθηκε η σκηνή. Ο Μάνος περνούσε απ το σκοτάδι στο φως και πάλι πίσω αλλά ελπίζω να καταλήξει στο φως.

Η Εύα στα τελευταία επεισόδια μου προκαλεί θλίψη. Έχει περάσει απο δύσκολες καταστάσεις έχει ζήσει σχεδόν όλη τη ζωή της μόνη και είναι σε ένα γάμο και πάλι εντελώς μόνη. Η απώλεια της κατασκήνωσης είναι κατι περισσότερο από ένα κομάτι γης που δεν θα το περπατήσει ποτέ ξανά. Γι αυτήν χάθηκε ο τόπος που ονειρεύτηκε την ευτυχία που δεν κατέκτησε.

Ο Στέφανος με θύμωσε αφάνταστα απ την πρώτη μέχρι την τελευταία σκηνή του. Και μόνο που είπε εκ των υστέρων οτι θα μπορούσε να έχει αγοράσει την κατασκήνωση με θύμωσε. Η πρότασή του μου θύμισε τα κερατοδαχτύλιδα της Ντένης Μαρκορά. Ακόμη απορώ γιατί δέσμευσε την Εύα σε ένα γάμο αφού δεν είχε την παραμικρή διάθεση να συμμετέχει σ αυτόν. Κλαίει το κερί και γίνεται αστείος λέγοντας οτι τη ζωή με την Εύα δεν την ξέρει. Κοιτα που είχα την εντύπωση οτι την ξέρει μια και συζούσε μαζί της και στο Παρίσι και στην Αθήνα πριν παντρευτούν. Είναι πιο απλό να πεις δεν την θέλω αλλά επιλέγει να λέει δεν την ξέρω. Τελικά ήρθε σαν εκδικητης και διεκδικητής και δεν είναι παρά ένα δειλό πλάσμα που δεν έχει το κουράγιο να πει έκανα λάθος και δεν έχει τη δύναμη να διεκδικήσει αυτά που θέλει. Εκτός βέβαια αν κρύβει κι αλλα που δεν τα ξέρουμε.

Η Αμαλία και ο Πέτρος μέσα στο γενικό πανικό συνεχίζουν να προσφέρουν όαση γέλιου. Κάπου διάβασα οτι ο κύριος Κατρανίδης και η κυρία Πεφάνη 7-8 κάθε απόγευμα απ το μεγάλο κανάλι προσφέρουν μαθήματα υποκριτικής και θα έρθω να συμφωνήσω απόλυτα. Μπορεί να θεωρώ τον Πέτρο υπεύθυνο για πάρα πολλά και την Αμαλία τρελάρα και ενίοτε απαράδεκτη αλλα τους απολαμβάνω στο έπακρο.

Η Αντιγόνη σκληρή και μεθοδική στις κινήσεις της και δεν είναι ο χαρακτήρας που θα τον αγαπούσε κανείς αλλά πόσο πρέπει να το κοιτάξω που συμφωνούσα μαζί της; Τον χώρο μας τον φιάχνουμε μόνοι έχει δίκιο. Με μπερδεύει αυτή η γυναίκα πολύ. Δείχνει να αγαπάει το γιό της και να τον καταλαβαίνει κι όμως τον πιέζει αφάνταστα.

Σε ένα επεισόδιο που είχε θλίψη τρυφερότητα και νοσταλγία η γνωστοποίηση στην παρέα της σχέσης του Λουκά με τη Νόρα ήταν μια όαση χαράς. Μου άρεσαν κορίτσια κι αγόρια που δέχτηκαν τη σχέση των φίλων με τη χαρά που της άξιζε και τη μοιράστηκαν μαζί τους. Μου άρεσε το γέλιο το δουλεματάκι η πλακίτσα που έδειξαν οτι αυτή η παρέα μόνο συμμορία δεν είναι. Είναι άνθρωποι που γνωρίζουν καλά ο ένας τον άλλον και χαίρονται και λυπούνται σε κάθε περίπτωση ο ένας για τον άλλον.

Αφήνω έξω απ την παρέα τη Μελίτα που όπως ήταν απούσα απ τη λύπη του ζευγαριού βάζοντας πάντοτε μπροστά τα δικά της έτσι ήταν απούσα κι απ τη χαρά τους.

Όπως σχεδόν όλοι που σχολίασαν πριν απο μένα άφησα για το τέλος τη σκηνή του αποχαιρετισμού της κατασκήνωσης. Ήταν ίσως μια απ τις πιο έντονες σκηνές της σειράς. Τα μυστικά της Εδέμ για μένα τουλάχιστον ειναι η διαδρομή αυτής της παρέας. Έξι άνθρωποι κόβουν τις ρίζες με το παρελθόν που τους έδεσε. Περιμένω να δω τα λόγια του Λουκά να γίνονται πραγματικότητα. Περιμένω να τους δω να χτίζουν απ την αρχή. Καθώς τραγουδούσαν δεν μπόρεσα να μην σκεφτώ τα έξι χαρούμενα παιδιά που μας συστήθηκαν στο πρώτο επεισόδιο να γελούν και να τραγουδούν το ίδιο αυτό τραγούδι. Τα τρία κορίτσια να το τραγουδούν μέσα στο υπόγειο προσπαθώντας να αντλήσουν δύναμη και ελπίδα. Τους έξι τους να το τραγουδούν στο Λουκά σε μια προσπάθεια να του θυμισουν. Αυτή τη φορά νομίζω οτι όλοι τους το τραγουδούσαν και μέσα τους θρηνούσαν. Κι όταν το τραγούδι τελείωσε μας έδωσαν και το στιγμιότυπο της ελπίδας. Ο Λουκάς φίλησε τη Νόρα για της θυμίσει τη δική τους Εδέμ και ο Νικόλας τη Δάφνη για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Εκείνο που δεν περίμενα ομολογουμένως ήταν να κάνει το ίδιο ο Μάνος στην Εύα. Μόνο που αυτό ήταν ένα διαφορετικό φιλί απ τα άλλα. Είχε αμηχανία και λαχτάρα αλλά δεν ξέρω αν είχε και ελπίδα.

Απ το επόμενο επεισόδιο λοιπόν τίποτα δεν θα είναι όπως παλιά και αρχίζουν τα δύσκολα τα μυστήρια και οι ανακρίσεις.

Σε αναμονή λοιπόν.....
Clarabelle μου πρεπει να σου πω ενα τεραστιο μπραβο για αυτον τον καταπληκτικο σχολιασμο σου....τα λες ολα με πολυ ομορφα λογια,ετσι οπως ακριβως ειναι τα πραγματα....θα συμφωνησω σε ολα μαζι σου,ειδικα στο θεμα του Στεφανου,και της Αντιγονης....Και παλι μπραβο σου!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 327 - Ημερομηνία 19-03-2010

Δημοσίευση από mina Κυρ Μαρ 21, 2010 3:00 pm

Clarabelle έγραψε:
Aς σχολιάσω κι εγώ.

Όταν τελείωσε ο α κύκλος οι ιστορίες ήταν όλες ακόμη ανοιχτές. Αυτό το επεισόδιο ήταν νομίζω τέλος μιας εποχής για τα μυστικά όπως τα ξέραμε μέχρι τώρα. Όπως έλεγε το τραγούδι τίποτα δεν έχει αλλάξει και τίποτα δεν είναι όπως παλιά. Έχω την εντύπωση οτι όσα μυστικά θα βγουν στην επιφάνεια απο δω και στο εξής δεν θα αφορούν δικές τους πράξεις αλλά το παρελθόν και απλά θα τους αφορούν ή θα επηρεάζουν τις ζωές τους. Είναι απλα μια αίσθηση που έχω.

Ο Λουκάς επιτέλους έγινε ζευγάρι με τη Νόρα. Με χάλασε λίγο που υποχρέωσε με τον τρόπο του τη Νόρα να παραδεχτεί πρώτη τα αισθήματά της. Την έφερε σε δύσκολη θέση γιατί εκείνη δεν ήξερε οτι όσα έγιναν μεταξύ τους ο Λουκάς τα έκανε με πλήρη επίγνωση. Απο εκεί και πέρα βέβαια μου άρεσε η εξομολόγηση και η αποδοχή των συναισθημάτων και ξετρελάθηκα με τις ζουνουνιές και τις αγαπούλες. Επιτέλους αυτοί οι δύο βρήκαν τη δική τους Εδέμ. Ίσως ο δρόμος να είναι μακρύς μέχρι όλα τα ξεκαθαρίσουν αλλά η ιστορία έχει προκαθορισμένο τέλος απλά επειδή υπάρχει αγάπη και μάλιστα αγάπη που έχει αντέξει στο χρόνο παρά τις αντιξοότητες.

Ο Νικόλας και η Δάφνη είναι και πάλι μαζί και αγαπημένοι. Θα συμφωνήσω με το Νικόλα οτι ένα ζευγάρι το δένουν οι δυσκολίες κι οι σιωπές. Όταν αντέχει στις δυσκολίες και όταν καταφέρνει να βρίσκει συντροφικότητα στις σιωπές, τότε ναι είναι ένα ζευγάρι που αντέχει.

Ο Μάνος πήρε την επιταγή απ τη Δάφνη με βαριά καρδιά, αλλά η αδελφούλα του έχει το ίδιο μουλαρίσιο πείσμα μ αυτόν και δεν έκανε πίσω. Νομίζω οτι είναι η πρώτη φορά που ο Μάνος βιώνει τη μοναξιά. Το χειρότερο είναι οτι την προκάλεσε μόνος του και το ξέρει. Επιτέλους συνειδητοποίησε οτι όλα όσα έχτισε στην άμμο έγιναν σκόνη στον άνεμο. Θέλω να πιστεύω οτι είναι μαχητής και οτι τώρα που πια έφτασε στο τίποτα θα αρχίσει να χτίζει σε πιο γερές βάσεις. Μου άρεσε ο τρόπος που δόθηκε η σκηνή. Ο Μάνος περνούσε απ το σκοτάδι στο φως και πάλι πίσω αλλά ελπίζω να καταλήξει στο φως.

Η Εύα στα τελευταία επεισόδια μου προκαλεί θλίψη. Έχει περάσει απο δύσκολες καταστάσεις έχει ζήσει σχεδόν όλη τη ζωή της μόνη και είναι σε ένα γάμο και πάλι εντελώς μόνη. Η απώλεια της κατασκήνωσης είναι κατι περισσότερο από ένα κομάτι γης που δεν θα το περπατήσει ποτέ ξανά. Γι αυτήν χάθηκε ο τόπος που ονειρεύτηκε την ευτυχία που δεν κατέκτησε.

Ο Στέφανος με θύμωσε αφάνταστα απ την πρώτη μέχρι την τελευταία σκηνή του. Και μόνο που είπε εκ των υστέρων οτι θα μπορούσε να έχει αγοράσει την κατασκήνωση με θύμωσε. Η πρότασή του μου θύμισε τα κερατοδαχτύλιδα της Ντένης Μαρκορά. Ακόμη απορώ γιατί δέσμευσε την Εύα σε ένα γάμο αφού δεν είχε την παραμικρή διάθεση να συμμετέχει σ αυτόν. Κλαίει το κερί και γίνεται αστείος λέγοντας οτι τη ζωή με την Εύα δεν την ξέρει. Κοιτα που είχα την εντύπωση οτι την ξέρει μια και συζούσε μαζί της και στο Παρίσι και στην Αθήνα πριν παντρευτούν. Είναι πιο απλό να πεις δεν την θέλω αλλά επιλέγει να λέει δεν την ξέρω. Τελικά ήρθε σαν εκδικητης και διεκδικητής και δεν είναι παρά ένα δειλό πλάσμα που δεν έχει το κουράγιο να πει έκανα λάθος και δεν έχει τη δύναμη να διεκδικήσει αυτά που θέλει. Εκτός βέβαια αν κρύβει κι αλλα που δεν τα ξέρουμε.

Η Αμαλία και ο Πέτρος μέσα στο γενικό πανικό συνεχίζουν να προσφέρουν όαση γέλιου. Κάπου διάβασα οτι ο κύριος Κατρανίδης και η κυρία Πεφάνη 7-8 κάθε απόγευμα απ το μεγάλο κανάλι προσφέρουν μαθήματα υποκριτικής και θα έρθω να συμφωνήσω απόλυτα. Μπορεί να θεωρώ τον Πέτρο υπεύθυνο για πάρα πολλά και την Αμαλία τρελάρα και ενίοτε απαράδεκτη αλλα τους απολαμβάνω στο έπακρο.

Η Αντιγόνη σκληρή και μεθοδική στις κινήσεις της και δεν είναι ο χαρακτήρας που θα τον αγαπούσε κανείς αλλά πόσο πρέπει να το κοιτάξω που συμφωνούσα μαζί της; Τον χώρο μας τον φιάχνουμε μόνοι έχει δίκιο. Με μπερδεύει αυτή η γυναίκα πολύ. Δείχνει να αγαπάει το γιό της και να τον καταλαβαίνει κι όμως τον πιέζει αφάνταστα.

Σε ένα επεισόδιο που είχε θλίψη τρυφερότητα και νοσταλγία η γνωστοποίηση στην παρέα της σχέσης του Λουκά με τη Νόρα ήταν μια όαση χαράς. Μου άρεσαν κορίτσια κι αγόρια που δέχτηκαν τη σχέση των φίλων με τη χαρά που της άξιζε και τη μοιράστηκαν μαζί τους. Μου άρεσε το γέλιο το δουλεματάκι η πλακίτσα που έδειξαν οτι αυτή η παρέα μόνο συμμορία δεν είναι. Είναι άνθρωποι που γνωρίζουν καλά ο ένας τον άλλον και χαίρονται και λυπούνται σε κάθε περίπτωση ο ένας για τον άλλον.

Αφήνω έξω απ την παρέα τη Μελίτα που όπως ήταν απούσα απ τη λύπη του ζευγαριού βάζοντας πάντοτε μπροστά τα δικά της έτσι ήταν απούσα κι απ τη χαρά τους.

Όπως σχεδόν όλοι που σχολίασαν πριν απο μένα άφησα για το τέλος τη σκηνή του αποχαιρετισμού της κατασκήνωσης. Ήταν ίσως μια απ τις πιο έντονες σκηνές της σειράς. Τα μυστικά της Εδέμ για μένα τουλάχιστον ειναι η διαδρομή αυτής της παρέας. Έξι άνθρωποι κόβουν τις ρίζες με το παρελθόν που τους έδεσε. Περιμένω να δω τα λόγια του Λουκά να γίνονται πραγματικότητα. Περιμένω να τους δω να χτίζουν απ την αρχή. Καθώς τραγουδούσαν δεν μπόρεσα να μην σκεφτώ τα έξι χαρούμενα παιδιά που μας συστήθηκαν στο πρώτο επεισόδιο να γελούν και να τραγουδούν το ίδιο αυτό τραγούδι. Τα τρία κορίτσια να το τραγουδούν μέσα στο υπόγειο προσπαθώντας να αντλήσουν δύναμη και ελπίδα. Τους έξι τους να το τραγουδούν στο Λουκά σε μια προσπάθεια να του θυμισουν. Αυτή τη φορά νομίζω οτι όλοι τους το τραγουδούσαν και μέσα τους θρηνούσαν. Κι όταν το τραγούδι τελείωσε μας έδωσαν και το στιγμιότυπο της ελπίδας. Ο Λουκάς φίλησε τη Νόρα για της θυμίσει τη δική τους Εδέμ και ο Νικόλας τη Δάφνη για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Εκείνο που δεν περίμενα ομολογουμένως ήταν να κάνει το ίδιο ο Μάνος στην Εύα. Μόνο που αυτό ήταν ένα διαφορετικό φιλί απ τα άλλα. Είχε αμηχανία και λαχτάρα αλλά δεν ξέρω αν είχε και ελπίδα.

Απ το επόμενο επεισόδιο λοιπόν τίποτα δεν θα είναι όπως παλιά και αρχίζουν τα δύσκολα τα μυστήρια και οι ανακρίσεις.

Σε αναμονή λοιπόν.....

Clarabelle Agree Agree Agree !!! Με έχες καλύψει πλήρως!!! Ο σχολιασμός σου τέλειος και ουσιαστικός! : respect :
Ελπίζω πάντως αυτό το επεισόδιο να είναι όπως είπες το "τέλος εποχής" των μυστικών και των ψεμάτων στην παρέα και στη σειρά γενικότερα όχι όμως και της ζωντάνιας και της ζεστασιάς της παρέας έτσι όπως την αγαπήσαμε!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης