Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

+15
vagvard
Mafalda
evanna
Petrinaki
Alex
ELAN
Moonstone
jim7
stohos
Kika
magda
KatsaroYpotheto
Clarabelle
Kimberly
Vampirela
19 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap63%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 63% 
[ 15 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 3 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap0%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_lcap7%Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Vote_rcap 7% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 24
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από vagvard Δευ Ιουν 29, 2009 8:25 pm

vagvard έγραψε:
stohos έγραψε:
vagvard έγραψε:pas kala stoxos?tipota den mas apokalipsan.oute kan afta pou eixame katalavei kai den mas elegan.sti vera sto dexi sto telos kathe kiklou apokaliptontan ta panta kai evazan kainouria erwtimatika gia tin epomeni sezon.edw to exoun paratravixei apo ta mallia.einai vareti seira kai exei pesei poli antigrafi kai apo vera kai genikws... alla ti na pw,oi senariografoi na sterepsan apo idees?den nomizw,tetoia miala.kai sto katw-katw as min ekanan kainouria seira an den eixan idees.as valoun epenalipsi ti vera sto dexi!
Μα ήξερες την λεπτομέρεια με τον Φώτη,την Δάφνη και τον Μάνο;Ήξερες οτι ο Μάνος ήταν αυτός που πρόδωσε την παρέα;Και το"Βέρα στο Δεξί"τι αποκάλυπταν πάντα;Το γεγονός οτι είδαμε την νεκρανάσταση του Άγγελου και έπρεπε να περιμένουμε ένα ολόκληρο καλοκαίρι για να μάθουμε τι έγινε,το ξεχνάς; tzela
diladi esi den eixes katalavei gia ton mano?itan olofanero...
oso gia tin vera den sxoliazw allo,mallon den evlepes.
to mono pou mas eipan einai oti eixan meinei i dafni o manos kai o fwtis kai efige o manos kai meta efige ki o fwtis pros to meros tou manou.sigklonistika...
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από vagvard Δευ Ιουν 29, 2009 8:28 pm

Kika έγραψε:
vagvard έγραψε:pas kala stoxos?tipota den mas apokalipsan.oute kan afta pou eixame katalavei kai den mas elegan.sti vera sto dexi sto telos kathe kiklou apokaliptontan ta panta kai evazan kainouria erwtimatika gia tin epomeni sezon.edw to exoun paratravixei apo ta mallia.einai vareti seira kai exei pesei poli antigrafi kai apo vera kai genikws... alla ti na pw,oi senariografoi na sterepsan apo idees?den nomizw,tetoia miala.kai sto katw-katw as min ekanan kainouria seira an den eixan idees.as valoun epenalipsi ti vera sto dexi!

Το πότε, το πώς και το γιατί θα κάνουν αποκαλύψεις, εξαρτάται από τους ίδιους τους δημιουργούς και μόνο. Αυτοί πλάθουν την ιστορία κι αυτοί αποφασίζουν τί θα αποκαλύψουν και τί όχι. Μπορεί κατά καιρούς να αφουγκράζονται κάποιες δικές μας επιθυμίες, αλλά ως εκεί. Εμείς λοιπόν, σαλπάρουμε και απολαμβάνουμε το ταξίδι στο οποίο είμαστε συνταξιδιώτες μαζί τους. Αν δεν μας αρέσει το μέσο, η διαμονή και ο προορισμός, τότε στο πρώτο λιμάνι που θα δέσει το καράβι, κατεβαίνουμε. Τόσο απλά.
Και η Βέρα, όντως τελείωσε. Δεν ξεχνιέται μεν, αλλά τελείωσε δε. Και σίγουρα δεν είναι δική μας δουλειά να υποδεικνύουμε αν θα πρέπει ή δε θα πρέπει να κάνουν καινούργια σειρά. Αντίθετα, δική μας δουλειά αναμφίβολλα, είναι να επιλέξουμε αν θα την δούμε ή όχι.
xereis kati kanei epitixia an den katantaei kourastiko. kai gia na sinexisei kati, prepei na vlepoun ti thelei o kosmos
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από vagvard Δευ Ιουν 29, 2009 8:31 pm

Clarabelle έγραψε:
vagvard έγραψε:pas kala stoxos?tipota den mas apokalipsan.oute kan afta pou eixame katalavei kai den mas elegan.sti vera sto dexi sto telos kathe kiklou apokaliptontan ta panta kai evazan kainouria erwtimatika gia tin epomeni sezon.edw to exoun paratravixei apo ta mallia.einai vareti seira kai exei pesei poli antigrafi kai apo vera kai genikws... alla ti na pw,oi senariografoi na sterepsan apo idees?den nomizw,tetoia miala.kai sto katw-katw as min ekanan kainouria seira an den eixan idees.as valoun epenalipsi ti vera sto dexi!



Η σειρά που παρακολουθούμε είναι τα μυστικά και όχι η βέρα. Μπορεί τη βέρα να την αγαπήσαμε πολύ αλλά τελείωσε βρε παιδιά.
Εδώ έχουμε μια άλλη ιστορία, που ίσως δεν πρέπει να αποκαλυφθεί πλήρως αν πρώτα δεν μεσολαβήσουν κάποιες καταστάσεις.
Εγώ τα μυστικά μόνο βαρετά δεν τα βρίσκω. Αυτός άλλωστε είναι ο λόγος που τα παρακολουθώ.
Απόψεις βέβαια και είναι όλες σεβαστές, αλλά δεν μπορούμε να ζητάμε να ακολουθούνται κατά γράμμα οι πρακτικές της βέρας γιατί τότε θα είχαμε επανάληψη.




afto lew ki egw, afou i vera teleiwse, giati vazoun tous idious ithopoious kai tis idies istories?kai fisika xwris tin idia epitixia!
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 29, 2009 8:37 pm

afto lew ki egw, afou i vera teleiwse, giati vazoun tous idious ithopoious kai tis idies istories?kai fisika xwris tin idia epitixia!

Oι ηθοποιοί δεν είναι αντικείμενα μιας χρήσεως.
Υποδύονται ρόλους. Κανένας απ τους ηθοποιούς των μυστικών που προηγούμενα ήταν και στη βέρα δεν υποδύεται παρεμφερή ρόλο.
Ο Μάνος σε τίποτα δεν θυμίζει εκείνο το καλό παιδί τον Ανδρέα.
Ο Ρούσσος μια χαρά άνθρωπος εμφανίζεται στα μυστικά καμία σχέση με τον Άγγελο και τις εμμονές του.
Ο Ηλίας ένας ταλαιπωρημένος ψυχικά άνθρωπος δεν νομίζω να σου θυμίζει σε τίποτα τον Ιάκωβο.
Ο Στέφανος είναι ένας άγνωστος ακόμη, αλλά στο γάμο σου φάνηκε να αντιδράει σαν το Στράτο?
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από vagvard Δευ Ιουν 29, 2009 8:40 pm

Clarabelle έγραψε:
afto lew ki egw, afou i vera teleiwse, giati vazoun tous idious ithopoious kai tis idies istories?kai fisika xwris tin idia epitixia!

Oι ηθοποιοί δεν είναι αντικείμενα μιας χρήσεως.
Υποδύονται ρόλους. Κανένας απ τους ηθοποιούς των μυστικών που προηγούμενα ήταν και στη βέρα δεν υποδύεται παρεμφερή ρόλο.
Ο Μάνος σε τίποτα δεν θυμίζει εκείνο το καλό παιδί τον Ανδρέα.
Ο Ρούσσος μια χαρά άνθρωπος εμφανίζεται στα μυστικά καμία σχέση με τον Άγγελο και τις εμμονές του.
Ο Ηλίας ένας ταλαιπωρημένος ψυχικά άνθρωπος δεν νομίζω να σου θυμίζει σε τίποτα τον Ιάκωβο.
Ο Στέφανος είναι ένας άγνωστος ακόμη, αλλά στο γάμο σου φάνηκε να αντιδράει σαν το Στράτο?
to thema einai allou, alla den to exeis piasei to noima ki egw variemai na analiw
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kika Δευ Ιουν 29, 2009 9:03 pm

vagvard έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
vagvard έγραψε:pas kala stoxos?tipota den mas apokalipsan.oute kan afta pou eixame katalavei kai den mas elegan.sti vera sto dexi sto telos kathe kiklou apokaliptontan ta panta kai evazan kainouria erwtimatika gia tin epomeni sezon.edw to exoun paratravixei apo ta mallia.einai vareti seira kai exei pesei poli antigrafi kai apo vera kai genikws... alla ti na pw,oi senariografoi na sterepsan apo idees?den nomizw,tetoia miala.kai sto katw-katw as min ekanan kainouria seira an den eixan idees.as valoun epenalipsi ti vera sto dexi!



Η σειρά που παρακολουθούμε είναι τα μυστικά και όχι η βέρα. Μπορεί τη βέρα να την αγαπήσαμε πολύ αλλά τελείωσε βρε παιδιά.
Εδώ έχουμε μια άλλη ιστορία, που ίσως δεν πρέπει να αποκαλυφθεί πλήρως αν πρώτα δεν μεσολαβήσουν κάποιες καταστάσεις.
Εγώ τα μυστικά μόνο βαρετά δεν τα βρίσκω. Αυτός άλλωστε είναι ο λόγος που τα παρακολουθώ.
Απόψεις βέβαια και είναι όλες σεβαστές, αλλά δεν μπορούμε να ζητάμε να ακολουθούνται κατά γράμμα οι πρακτικές της βέρας γιατί τότε θα είχαμε επανάληψη.




afto lew ki egw, afou i vera teleiwse, giati vazoun tous idious ithopoious kai tis idies istories?kai fisika xwris tin idia epitixia!


Δεν είναι απαραίτητο να αναλύσεις κάτι παραπάνω. Αντιλαμβάνομαι την απογοήτευση σου, σέβομαι την άποψη σου-την οποία ουδόλως συμμερίζομαι-αλλά αδυνατώ να καταλάβω γιατί συνεχίζεις να παρακολουθείς ένα τηλεοπτικό προιόν, στο οποίο δε σου αρέσει η μυθοπλασία, δε σου αρέσουν οι εξελίξεις, δε συμφωνείς με την επιλογή των ηθοποιών, με λίγα λόγια δε σ'αρέσει τίποτα!
Και για την ιστορία, όσο κι αν λατρεύω Βέρα, όσο κι αν την παρακολουθούσα ανελλειπώς όπως οι περισσότεροι από εμάς, τα νούμερα που πιάνει η Εδέμ(στο 40% καθημερινά σχεδόν), η Βέρα δεν τα είχε δει ποτέ της. Άρα, όντως η επιτυχία δεν είναι ίδια, απλά όχι όπως την εννοείς εσύ.
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Moonstone Δευ Ιουν 29, 2009 11:29 pm

Λοιπόν αυτό που θέλω να γράψω εγώ είναι ότι την Κυριακή περίμενα μεγαλύτερα νούμερα από τα Μυστικά αλλά έμεινε νομίζω στο 45 περίπου.
Οπως και να έχει Τα Μυστικά της Εδέμ κάνουν ήδη πολύ μεγαλύτερα νούμερα στο σύνολό τους από τη Βέρα και αυτό το έχουν πει και οι ίδιοι οι συντελεστές. Εμένα αυτό που με απασχολει πιο πολύ τώρα είναι ότι έχουν φέρει τον ρόλο του Μάνου στο κατώτερο επίπεδο από θέμα χαρακτήρα από κάθε άλλη φορά. Δεν ξέρω γιατί το κάνουν αυτό; Για να ακυρώσουν τον ρόλο; Να ακυρώσουν τον ηθοποιό; Η αντίθετα για να δείξουν την μεγάλη αλλαγή που θα κάνει κάποια στιγμή;
Προς το παρόν δεν μου αρέσει καθόλου αυτό που συμβαίνει.
Moonstone
Moonstone
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Τρι Ιουν 30, 2009 12:24 am

Εγώ πάντως σήμερα που το σκεφτόμουν καλύτερα το όλο θέμα και ξαναείδα το επεισόδιο μπορώ να πω οτι ουσιαστικά ο χαρακτήρας του Μάνου ούτε τσαλακώθηκε ούτε τίποτα.Ήταν ο κλασικός Μάνος ο οποίος θα κάνει την κουτσουκέλα του,θα πάει στην Εύα και με ένα συγγνώμη θα έχει καθαρίσει.Έτσι λειτουργούσε και έτσι λειτούργησε και χθες.Το γεγονός πάλι των αντιδράσεων του,είτε στο σπίτι της Δάφνης είτε στο τέλος που βρήκε την Εύα με τον Στέφανο ίσως όντως έπρεπε να το παίξει έτσι τον ρόλο του.Μέσα σε μια ημέρα απάτησε την Εύα,το έμαθε αυτή,ακυρώθηκε ο γάμος,μάλωσε με την παρέα του καθώς βγήκε ο προδότης τελικά και αυτός που μίλησε και έχασε την Εύα απο τον Στέφανο....
Ήταν πάρα πολλά για να τα αντέξει η ψυχοσύνθεση του ήρωα και γι'αυτό είδαμε εντελώς μαλθακές αντιδράσεις απο τον Μάνο
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Moonstone Τρι Ιουν 30, 2009 12:38 am

stohos έγραψε:Εγώ πάντως σήμερα που το σκεφτόμουν καλύτερα το όλο θέμα και ξαναείδα το επεισόδιο μπορώ να πω οτι ουσιαστικά ο χαρακτήρας του Μάνου ούτε τσαλακώθηκε ούτε τίποτα.Ήταν ο κλασικός Μάνος ο οποίος θα κάνει την κουτσουκέλα του,θα πάει στην Εύα και με ένα συγγνώμη θα έχει καθαρίσει.Έτσι λειτουργούσε και έτσι λειτούργησε και χθες.Το γεγονός πάλι των αντιδράσεων του,είτε στο σπίτι της Δάφνης είτε στο τέλος που βρήκε την Εύα με τον Στέφανο ίσως όντως έπρεπε να το παίξει έτσι τον ρόλο του.Μέσα σε μια ημέρα απάτησε την Εύα,το έμαθε αυτή,ακυρώθηκε ο γάμος,μάλωσε με την παρέα του καθώς βγήκε ο προδότης τελικά και αυτός που μίλησε και έχασε την Εύα απο τον Στέφανο....
Ήταν πάρα πολλά για να τα αντέξει η ψυχοσύνθεση του ήρωα και γι'αυτό είδαμε εντελώς μαλθακές αντιδράσεις απο τον Μάνο

Εμένα κατά βάση δεν με πείραξε ο τρόπος που αντέδρασε ο Μάνος αφού φάνηκε ότι ήταν γεμάτος από τύψεις από σύγχυση ήταν σε μια κατάσταση που δεν ήξερε και αυτός πως να την διαχειρστεί. Πήγε στην Εύα να της ζητήσει συγνώμη και να της εξηγήσει αλλά κατά βάθος ήξερε τι είχε κάνει και ουσιαστικά δεν βρήκε τα λόγια να πει τι;
Ισως προσωπικα εγώ να ήθελα πιο έντονη αντίδραση από αυτόν όταν έφευγε η Εύα να την παρακαλέσει να φωνάξει να ουρλάξει να την σταματήσει, αλλά και πάλι δεν ήξερε τι του γινόταν εκείνη τη στιγμή, είδε και το ψυχρό πρόσωπο της Εύας και κατάλαβε ότι την έχασε εκεί δεν ήξερε πως να το διαχειριστεί!.
Αυτό που με ενοχλεί είναι αυτό που ειπα και πιο πάνω τα λόγια που του έβαλαν να ξερστομίσει ως δικαιολογία της πράξης του είναι η υπέρτατη ξεφτίλα, δηλαδή δεν μπορεί να έχει κάνει ότι έχει κάνει λόγω χαρακτήρα πες λόγω ότι θέλεις πες και να απαντήσει ότι η Μελίτα μου το ζήτησε ήταν σε απόγνωση, ρωτήστε την Confused? τι ήταν τώρα αυτό;!!!!
Κάποια πράγματα τα οδηγούν στα άκρα και τον κάνουν τον χαρακτήρα εντελώς αντιπαθή σε μια μερίδα κοινού που πιάστηκε τώρα από αυτό και τον ρίχνει στον καιάδα!
Με αυτό που έκανε έτσι και αλλιώς είναι για τα τάρταρα όχι όμως να τον βάζεις να λέει και τέτοιες ηλιθιότητες!! Είπαμε...
Moonstone
Moonstone
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Kimberly Τρι Ιουν 30, 2009 1:12 am

vagvard έγραψε:pas kala stoxos?tipota den mas apokalipsan.oute kan afta pou eixame katalavei kai den mas elegan.sti vera sto dexi sto telos kathe kiklou apokaliptontan ta panta kai evazan kainouria erwtimatika gia tin epomeni sezon.edw to exoun paratravixei apo ta mallia.einai vareti seira kai exei pesei poli antigrafi kai apo vera kai genikws... alla ti na pw,oi senariografoi na sterepsan apo idees?den nomizw,tetoia miala.kai sto katw-katw as min ekanan kainouria seira an den eixan idees.as valoun epenalipsi ti vera sto dexi!

ΕΓΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΒΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΙΩΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ Wink
Kimberly
Kimberly
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από ELAN Τρι Ιουν 30, 2009 2:27 am

Moonstone έγραψε:Λοιπόν αυτό που θέλω να γράψω εγώ είναι ότι την Κυριακή περίμενα μεγαλύτερα νούμερα από τα Μυστικά αλλά έμεινε νομίζω στο 45 περίπου.
Οπως και να έχει Τα Μυστικά της Εδέμ κάνουν ήδη πολύ μεγαλύτερα νούμερα στο σύνολό τους από τη Βέρα και αυτό το έχουν πει και οι ίδιοι οι συντελεστές. Εμένα αυτό που με απασχολει πιο πολύ τώρα είναι ότι έχουν φέρει τον ρόλο του Μάνου στο κατώτερο επίπεδο από θέμα χαρακτήρα από κάθε άλλη φορά. Δεν ξέρω γιατί το κάνουν αυτό; Για να ακυρώσουν τον ρόλο; Να ακυρώσουν τον ηθοποιό; Η αντίθετα για να δείξουν την μεγάλη αλλαγή που θα κάνει κάποια στιγμή;
Προς το παρόν δεν μου αρέσει καθόλου αυτό που συμβαίνει.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΝΤΩΣ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗ ΒΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΡΙΤΑ...ΚΑΤΩ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ!!!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΜΜΕΝΑ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!!ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΒΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ!!!ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!
ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ!!!!

ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΗΜΕΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!Η ΑΚΡΙΤΑ ΔΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΑΣΗ ΣΆΥΤΟ!!!

ELAN
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Moonstone Τρι Ιουν 30, 2009 2:35 am

ELAN έγραψε:
Moonstone έγραψε:Λοιπόν αυτό που θέλω να γράψω εγώ είναι ότι την Κυριακή περίμενα μεγαλύτερα νούμερα από τα Μυστικά αλλά έμεινε νομίζω στο 45 περίπου.
Οπως και να έχει Τα Μυστικά της Εδέμ κάνουν ήδη πολύ μεγαλύτερα νούμερα στο σύνολό τους από τη Βέρα και αυτό το έχουν πει και οι ίδιοι οι συντελεστές. Εμένα αυτό που με απασχολει πιο πολύ τώρα είναι ότι έχουν φέρει τον ρόλο του Μάνου στο κατώτερο επίπεδο από θέμα χαρακτήρα από κάθε άλλη φορά. Δεν ξέρω γιατί το κάνουν αυτό; Για να ακυρώσουν τον ρόλο; Να ακυρώσουν τον ηθοποιό; Η αντίθετα για να δείξουν την μεγάλη αλλαγή που θα κάνει κάποια στιγμή;
Προς το παρόν δεν μου αρέσει καθόλου αυτό που συμβαίνει.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΝΤΩΣ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗ ΒΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΡΙΤΑ...ΚΑΤΩ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ!!!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΜΜΕΝΑ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!!ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΒΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ!!!ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!
ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ!!!!

ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΗΜΕΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!Η ΑΚΡΙΤΑ ΔΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΑΣΗ ΣΆΥΤΟ!!!

Αν δεν καταλαβαίνεις τι γράφω να μην μου απαντάς.
Για ποιά ψηφορορία λες; Δεν πιστεύω να αναφέρεσαι στα 20 χρόνια Μέγκα γιατί θα αρχίζω να γελάω από τώρα και δεν θα σταματάω gelio

Μίλησα για τα επίσημα νούμερα της Agb όπου Τα Μυστικά σε σύγκριση με τη Βέρα έχουν πιο υψηλά νούμερα και το είπαν οι ίδιοι οι συντελεστές των Μυστικών και της Βέρας.
Δεν χρειάζεται να έχω δει κάτι για να μιλήσω για τα στατιτικά. Πρόσεχε λίγο καλύτερα GN1
Moonstone
Moonstone
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από ELAN Τρι Ιουν 30, 2009 2:40 am

ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ...ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.......
ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΑ ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΓΝΩΜΗ ΧΩΡΙΣ ,ΟΠΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΙΔΙΑ ΛΕΣ,ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ!!!!
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΝΟΥΜΕΡΑ.......Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΓΑΠΑ...ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ........

ELAN
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Τρι Ιουν 30, 2009 2:46 am

ELAN έγραψε:ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ...ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.......
ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΑ ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΓΝΩΜΗ ΧΩΡΙΣ ,ΟΠΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΙΔΙΑ ΛΕΣ,ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ!!!!
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΝΟΥΜΕΡΑ.......Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΓΑΠΑ...ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ........
Μα και η AGB η γνώμη του κόσμου είναι,τι είναι;Η γνώμη κάποιου άλλου; Rolling Eyes Και μάλιστα όχι του κόσμου που μπορεί να ψηφίσει όσες φορές θέλει σε μια ψηφοφορία tzela
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από ELAN Τρι Ιουν 30, 2009 2:49 am

stohos έγραψε:
ELAN έγραψε:ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ...ΤΕΣΠΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ.......
ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΑ ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΓΝΩΜΗ ΧΩΡΙΣ ,ΟΠΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Η ΙΔΙΑ ΛΕΣ,ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ!!!!
ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΝΟΥΜΕΡΑ.......Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΓΑΠΑ...ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ........
Μα και η AGB η γνώμη του κόσμου είναι,τι είναι;Η γνώμη κάποιου άλλου; Rolling Eyes Και μάλιστα όχι του κόσμου που μπορεί να ψηφίσει όσες φορές θέλει σε μια ψηφοφορία tzela

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ...ΚΑΠΟΤΕ ΕΡΓΑΖΟΜΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ...ΤΕΣΠΑ....ΕΙΝΑΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ....
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ....ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΗΛΕΘΕΑΣΗΣ.....ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΦΑΝΑΤΙΚΟ ΚΟΙΝΟ ΓΙΆΥΤΟ ΕΚΠΛΗΣΣΟΜΑΙ!!!!!ΦΙΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ!!

ELAN
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από stohos Τρι Ιουν 30, 2009 3:01 am

Καταλαβαίνω πολύ καλά τι λες,είναι κάτι αντίστοιχο με την ifpi και τις πλατίνες των τραγουδιστών σε θέματα εμπιστοσύνης :lol: :lol:
Αλλά δυστυχώς ή ευτυχώς είναι το μοναδικό κριτήριο που υπάρχει για να θεωρηθεί μια δουλειά επιτυχημένη ή όχι τουλάχιστον ως προς το ρεύμα της.Και επίσης το γεγονός οτι προηγείται αυτή την στιγμή η Μαρία η άσχημη προσωπικά δεν μου λέει κάτι ως τηλεθεατής των Μυστικών.Να σκεφτώ τι;Οτι είναι αποτυχημένα;Οτι ο κόσμος του γύρισε την πλάτη;Στην συγκεκριμένη ψηφοφορία να ξέρεις πως ο καθένας ψηφίζει όσες φορές θέλει οπότε πολλά αποτελέσματα δεν θα είναι αντικειμενικά,χωρίς βέβαια να θέλω να δικαιολογήσω τα"Μυστικά της Εδέμ"λες και έχω κάποιο συμφέρον :lol: Π.χ. μου κάνει μεγάλη εντύπωση πως είναι πρώτο ζευγάρι ο Στράτος με την Ρεγγίνα και όχι ο Μαρκοράς με την Κουντουράτου που όσο και αν μας αρέσει και ο Σταύρου και η Τουμασάτου δεν είναι λογικό να προηγούνται.Έτσι δεν είναι; Wink
Φιλικά εννοείται(πάντοτε)κι απο μένα Wink
Νίκος
stohos
stohos
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

http://panic69music.6.forumer.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Artemis Τρι Ιουν 30, 2009 4:13 am

Κατ' αρχάς καλώς σας βρίσκω όλους και στο σχολιασμό! :D :D


Moonstone έγραψε:Αυτό που με ενοχλεί είναι αυτό που ειπα και πιο πάνω τα λόγια που του έβαλαν να ξερστομίσει ως δικαιολογία της πράξης του είναι η υπέρτατη ξεφτίλα, δηλαδή δεν μπορεί να έχει κάνει ότι έχει κάνει λόγω χαρακτήρα πες λόγω ότι θέλεις πες και να απαντήσει ότι η Μελίτα μου το ζήτησε ήταν σε απόγνωση, ρωτήστε την Confused? τι ήταν τώρα αυτό;!!!!
Κάποια πράγματα τα οδηγούν στα άκρα και τον κάνουν τον χαρακτήρα εντελώς αντιπαθή σε μια μερίδα κοινού που πιάστηκε τώρα από αυτό και τον ρίχνει στον καιάδα!
Με αυτό που έκανε έτσι και αλλιώς είναι για τα τάρταρα όχι όμως να τον βάζεις να λέει και τέτοιες ηλιθιότητες!! Είπαμε...

Κατά τη γνώμη μου τα λόγια του Μάνου συμβαδίζουν με το χαρακτήρα που μας περιγράφουν οι σεναριογράφοι μέχρι τώρα.
Πάντα έβρισκε δικαιολογίες γι' αυτά που έκανε .
Έβγαζε την Εύα τρελή ακόμα και μετά την απόπειρα αυτοκτονίας.Στο θάλαμο του νοσοκομείου της έλεγε ότι δε ζει χωρίς εκείνη(ή κάτι παρόμοιο) και μετά για να μη χάσει τη Μελίτα τα γύριζε όπως τον συνέφεραν.
Τον πήραν είδηση και ακόμα τις κυνηγούσε εναλλάξ.Τον άφηνε η μία κι έτρεχε στην άλλη.Όταν είχαν χωρίσει με την Εύα δεν προσπαθούσε να την μεταπείσει περιμένοντάς την έξω από το μπαρ κλπ και παράλληλα έκανε σκηνή στη Μελίτα για τον Οδυσσέα;
Παραδέχτηκε ποτέ ότι έκανε εκείνη τη σκηνή γιατί δεν του άρεσε η αλλάγή ιδιοκτησιακού καθεστώτος; Αντιθέτως πήγε άνετος στο σπίτι(που έμενε η Μελίτα) και της ζήτησε και τα ρέστα!
Κανόνιζε το γάμο του τώρα με την Εύα(που μου έδινε την εντύπωση ότι σε ένα ποσοστό για να τον αποφασίσει έπαιξαν ρόλο οι ενοχές του κι ότι η Μελίτα δεν έδειχνε να τον θέλει πίσω) και μιλούσε στη Μελίτα για το επίπεδο του Οδυσσέα.
Όλο το χρόνο ένα Μανο όλο δικαιολογίες παρακολουθούσα.Μόνο που δε σηκώνει πια και το χεράκι του.
Οπότε ,κρίνοντας από τα παραπάνω ,το ότι ως πρώτη δικαιολογία(ακόμα και για τον εαυτό του τον ίδιο) θα προσπαθούσε να ρίξει ευθύνες και σε κάποιον άλλον για να ελαφρώσει τη θέση του συνεπές με το χαρακτήρα του μου φάνηκε ασχέτως αν αρέσει στους τηλεθεατές ή όχι.
Artemis
Artemis
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιουν 30, 2009 11:52 am

Παιδια ελεος...το οτι η Μαρια η ασχημη ειναι πανω απο τα Μυστικα της Εδεμ δεν σημαινει απολυτως τιποτα...ασχετα που το θεωρω απαραδεκτο!Στην ψηφοφορια ψηφιζει ο καθενας οσες φορες θελει γι'αυτο και δεν ειναι αντεικεμενικη.Η επιτυχια των μυστικων φαινεται οχι μονο απο τα νουμερα της agb αλλα και απο την αγαπη του κοσμου!Ας μην τα συγκρινουμε λοιπον με μια ανεκδιηγητη κατα τη γνωμη μου παραγωγη οπως η Μαρια η ασχημη! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Τρι Ιουν 30, 2009 12:28 pm

Καλό θα ήταν να σταματήσουμε να συγκρίνουμε πια τα Μυστικά με τη Βέρα κ πιο ήταν καλύτερο κ πιο χειρότερο..Έλεος πια!!!Βλέπουμε Μυστικά γιατί μας αρέσει οχι να δούμε τι λάθη κ πόσο καλύτερα ή χειρότερα είναι απο τη Βέρα.Όποιος το κάνει αυτό μάλλον εχανε 1 ώρα της μέρας του χώρις κάποιο λόγο.Άλλο το ένα σηρίαλ άλλο το άλλο,το καθένα είχε τα καλά του κ τα κακά,το ένα τελείωσε κ το άλλο τώρα κάνει την αρχή του όποτε η σύγκριση είναι άκυρη ας τελειώσουν κ τα μυστικά κ βλέπουμε!Τώρα για το αν είναι κάτω απο τη Μαρία την άσχημη ας μη το σχολιάσω καλύτερα,που συγκρίνουμε τη μέρα με τη μαύρη νύχτα( κ όπου μέρα τα Μυστικά).
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από evanna Τρι Ιουν 30, 2009 12:34 pm

Petrinaki έγραψε:Καλό θα ήταν να σταματήσουμε να συγκρίνουμε πια τα Μυστικά με τη Βέρα κ πιο ήταν καλύτερο κ πιο χειρότερο..Έλεος πια!!!Βλέπουμε Μυστικά γιατί μας αρέσει οχι να δούμε τι λάθη κ πόσο καλύτερα ή χειρότερα είναι απο τη Βέρα.Όποιος το κάνει αυτό μάλλον εχανε 1 ώρα της μέρας του χώρις κάποιο λόγο.Άλλο το ένα σηρίαλ άλλο το άλλο,το καθένα είχε τα καλά του κ τα κακά,το ένα τελείωσε κ το άλλο τώρα κάνει την αρχή του όποτε η σύγκριση είναι άκυρη ας τελειώσουν κ τα μυστικά κ βλέπουμε!Τώρα για το αν είναι κάτω απο τη Μαρία την άσχημη ας μη το σχολιάσω καλύτερα,που συγκρίνουμε τη μέρα με τη μαύρη νύχτα( κ όπου μέρα τα Μυστικά).
Agree Συμφωνω απολυτα...εχεις απολυτο δικιο! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από vagvard Τρι Ιουν 30, 2009 5:37 pm

ELAN έγραψε:
Moonstone έγραψε:Λοιπόν αυτό που θέλω να γράψω εγώ είναι ότι την Κυριακή περίμενα μεγαλύτερα νούμερα από τα Μυστικά αλλά έμεινε νομίζω στο 45 περίπου.
Οπως και να έχει Τα Μυστικά της Εδέμ κάνουν ήδη πολύ μεγαλύτερα νούμερα στο σύνολό τους από τη Βέρα και αυτό το έχουν πει και οι ίδιοι οι συντελεστές. Εμένα αυτό που με απασχολει πιο πολύ τώρα είναι ότι έχουν φέρει τον ρόλο του Μάνου στο κατώτερο επίπεδο από θέμα χαρακτήρα από κάθε άλλη φορά. Δεν ξέρω γιατί το κάνουν αυτό; Για να ακυρώσουν τον ρόλο; Να ακυρώσουν τον ηθοποιό; Η αντίθετα για να δείξουν την μεγάλη αλλαγή που θα κάνει κάποια στιγμή;
Προς το παρόν δεν μου αρέσει καθόλου αυτό που συμβαίνει.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΝΤΩΣ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗ ΒΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΡΙΤΑ...ΚΑΤΩ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ!!!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΜΜΕΝΑ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!!ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΒΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ!!!ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!
ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ!!!!

ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΗΜΕΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!Η ΑΚΡΙΤΑ ΔΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΑΣΗ ΣΆΥΤΟ!!!
efxaristw.ki episis i vera eixe apenanti lampsi kai meta erwta,oxi lola.
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Τρι Ιουν 30, 2009 6:09 pm

vagvard έγραψε:
ELAN έγραψε:
Moonstone έγραψε:Λοιπόν αυτό που θέλω να γράψω εγώ είναι ότι την Κυριακή περίμενα μεγαλύτερα νούμερα από τα Μυστικά αλλά έμεινε νομίζω στο 45 περίπου.
Οπως και να έχει Τα Μυστικά της Εδέμ κάνουν ήδη πολύ μεγαλύτερα νούμερα στο σύνολό τους από τη Βέρα και αυτό το έχουν πει και οι ίδιοι οι συντελεστές. Εμένα αυτό που με απασχολει πιο πολύ τώρα είναι ότι έχουν φέρει τον ρόλο του Μάνου στο κατώτερο επίπεδο από θέμα χαρακτήρα από κάθε άλλη φορά. Δεν ξέρω γιατί το κάνουν αυτό; Για να ακυρώσουν τον ρόλο; Να ακυρώσουν τον ηθοποιό; Η αντίθετα για να δείξουν την μεγάλη αλλαγή που θα κάνει κάποια στιγμή;
Προς το παρόν δεν μου αρέσει καθόλου αυτό που συμβαίνει.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΝΤΩΣ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗ ΒΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΡΙΤΑ...ΚΑΤΩ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΑΣΧΗΜΗ!!!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΜΜΕΝΑ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!!ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΒΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ!!!ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!
ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ!!!!

ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΗΜΕΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!Η ΑΚΡΙΤΑ ΔΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΑΣΗ ΣΆΥΤΟ!!!
efxaristw.ki episis i vera eixe apenanti lampsi kai meta erwta,oxi lola.

Είπαμε έλεος πια με τη σύγκριση έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Ιουν 30, 2009 6:13 pm



Bρε παιδιά πηγαίνετε στις γενικές συζητήσεις και αναλύστε όσο θέλετε το θέμα
Εδώ είναι ο σχολιασμός του τελευταίου επεισοδιου του α κύκλου των ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΤΗΣ ΕΔΕΜ





Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από vagvard Τρι Ιουν 30, 2009 6:24 pm

grafei pouthena oti o den mporei o kathenas na ekfrazei tin apopsi tou elefthera kai den to eida?tipota peri sigkrisewn?oxi?
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο : 199 Ημερομηνία : 28-06-2009

Δημοσίευση από Petrinaki Τρι Ιουν 30, 2009 6:28 pm

Εχει δημιουργιθεί ανάλογο θέμα στις γενικές συζητήσεις!Να συνεχιστεί εκεί η κουβέντα.Ευχαριστώ.
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης