Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

+36
xristina79
oriana
Lyn
LYDIA
nikidanis
LIBRA
mm
Izabella29
DESPOINA
Katrin
aggeliki
mimi
soso
loukitsa
panda
KatsaroYpotheto
milia
nicole
jim7
Ελένα
verile_mistika
Evelyn
FieryRed
filitsa
mina
evanna
Cancoon
glgs
Pennaki.......!!
Ntinaki1
$ofi@ loukakos + nora
natasa-pap
ksanthi
Black rose
anastasia20
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap16%Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap57%Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 57% 
[ 28 ]
Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 49
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Απρ 05, 2010 11:02 pm

Cancoon έγραψε:... δυο άνθρωποι που ερωτεύτηκαν ο ένας τον άλλο και αγαπήθηκαν πάρα πολύ, κράτησαν μετά τον χωρισμό τους μια ανθρώπινη επαφή...

Είναι μια πιο ντελικάτη έκφραση για την απιστία. Γιατί αν ήταν ανθρώπινη σχέση θάταν φανερή και όχι κρυφή.

Cancoon έγραψε:... Αυτά όλα τα ανόητα ερωτήματα που έθεσαν στη συνέχεια ο Λουκάς με την Νόρα, τα έκαναν ποτέ στην Εύα που όχι μόνο έχει κρατήσει μια ανθρώπινη επαφή με τον Μάνο αλλά τρεις την ώρα πηγαίνει στο γραφείο του και στο σπίτι του και του λέει ότι ότι τον αγαπά μεν αλλά δεν μπορούν να είναι πια μαζί; ...

Το ότι η Εύα είναι κολλημένη με τον Μάνο δεν τόκρυψε ποτέ και το ξέρει πολύ καλά και ο Στέφανος, ο οποίος προσπαθεί να την ξεκολλήση. Ποτέ όμως δεν τούπε "αγάπη μου", "πως θα ζήσω εγώ χωρίς εσένα;" κλπ μ***ες που λένε ο Στέφανος με την Μελίτα. Επομένως αν ρωτούσαν η απάντηση θάταν πολύ εύκολη για την Εύα,για την απάντηση που θάπρεπε να δώσουν η Μελίτα και ο Στέφανος δεν βλέπω νάναι τόσο εύκολη.

Cancoon έγραψε:... Εν τω μεταξύ, είδαμε σε προηγούμενο επεισόδιο ότι η Εύα είπε στον Στέφανο ότι πήγε να βρει το Μάνο μετά την ανακοίνωση της πτώχευσής του κι αυτός φυσικά δεν την υποψιάστηκε για απιστία ... Γιατί, λοιπόν, θα πρέπει η Εύα να υποψιαστεί το Στέφανο του οποίου γνωρίζει την εντιμότητα; ...

Δεν έδωσε ποτέ δικαίωμα στον Στέφανο να αμφισβητήση την εντιμότητά της. Φυσικά και ο Στέφανος δεν έχει δώσει μέχρι τώρα δικαίωμα (ξέρει καλά να προφυλάσεται) ενώ η Εύα δεν χρειάζεται να προφυλάσεται.

Cancoon έγραψε:... παρά τη μέχρι πρότινος επαίσχυντη προσωπικότητά της ...

Αυτή η μανία με το παρελθόν, στο τέλος θα μιλάμε μόνο για την Εύα της 1ης σαιζόν μιας και για την Εύα της 2ης σαιζόν δεν θα βρίσκουμε κάτι να την κατηγορήσουμε σε αντίθεση με την πριγκίπησα των ΒΠ, η οποία έβαλε αμέτι μου χαμέτι να γίνει Εύα στην θέση της Εύας (πως λέμε Βεζύρης στην θέση του Βεζύρη) και αυτή την στιγμή είναι χειρότερη της.

Cancoon έγραψε:... Γιατί θα της είναι τόσο δύσκολο να δεχτεί ότι και ο Στέφανος με τη Μελίτα απλά μιλούσαν;...

Άμα δεν είναι δύσκολο να το δεχτεί τότε γιατί ο Στέφανος και η Μελίτα δεν της το λένε. Που είναι η δυσκολία;

Cancoon έγραψε:... Λουκά, το θέμα δεν είναι να είσαι με την Εύα, την Μελίτα, τον Μάνο ή τον Στέφανο. Το θέμα είναι να είσαι με την αλήθεια. Και η αλήθεια είναι ότι ο Στέφανος και η Μελίτα δεν είναι το ζευγάρι των παράνομων εραστών που τόσο πολύ θα ήθελες να είναι για να βγάλεις λάδι την Εύα...

Το θέμα είναι ότι την άποψη αυτή, δεν την συμμερίζονται ούτε και ο Στέφανος με την Μελίτα, γιατί να την αποδεχθεί ο Λουκάς.

Cancoon έγραψε:... Αυτό που αναγνωρίζω στην Μελίτα και πάλι είναι η καλοσύνη της - δεν έχει κανένα ίχνος εκδικητικότητας απέναντι στο Μάνο, δεν θέλει να καταδικαστεί για κάτι που δεν έκανε και μάλιστα δεν διστάζει να πει ότι και ο ίδιος ο Μάνος το ίδιο θα έκανε. Το τελευταίο, βέβαια, λόγω της μετάλλαξης του Μάνου σε Mr. Evil στα τελευταία επεισόδια, δεν θα το έλεγα και με τόση σιγουριά. Και της αναγνωρίζω, επίσης, και το θάρρος να βγει μπροστά να τα πει - σε αντίθεση με τον μαμούχαλο τον Στέφανο που θα χρειαστεί τρία επεισόδια για να αποφασίσει να πάψει να παίζει κρυφτό...

Για τον απόλυτο δεν άντεξε ούτε 24 ώρες και έτρεξε στην Αστυνομία, για τον Μάνο μπορεί να θέλει (τουλάχιστον έτσι δείχνει) αλλά βλέπεις πρέπει να πάρει και την έγκριση της Παριζιάνας. Τώρα όσον αφορά την καλοσύνη της και την μη εκδικητικότητά της επέτρεψέ μου να πω ότι η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που σερβίρετε κρύο περίμενε λίγο και θα δεις.

Cancoon έγραψε: ... Δεν μου άρεσε καθόλου το νέο κούρεμα της Δρακουλάκη. Το μονοκόμματο καρέ την κάνει πολύ αυστηρή - ας αφήσουν τα μαλλάκια της να μεγαλώσουν ή ας της κάνουν το κούρεμα πιο χαριτωμένο...

Εδώ θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την jim7 στις Δευ Απρ 05, 2010 11:29 pm, 1 φορά
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από nicole Δευ Απρ 05, 2010 11:06 pm

Anastasia, Ntinaki, Cancoon συμφωνω με τους σχολασμους σας... Congrats

Τοσο καιρο ολοι κατηγορουσαν τη Μελιτα πως δεν επαιρνε πρωτοβολιες...ε τωρα ξεκινησε να παιρνει γι αυτο θα μιλησει και στην Ευα...

Εμενα η σταση της μου αρεσε και στις δυο φυλακισεις...και στις δυο περιπτωσεις συζητησε με την οικογενεια της, τους φιλους της και ηθελε να πει την αληθεια...

Στεφανακο κατι πηγες να κανεις να το σωσεις σημερα αλλα δεν με εχεις πεισει ακομη...εχεις πολυυυυυυυυυυ δρομο ακομα....

Μανο μου ειλικρινα εξοκολουθω να μην σε λυπαμαι...αφου οι σεναριογραφοι δεν μας εκαναν τη χαρη να πληρωσεις για αυτα που εχεις κανει...ας πληρωσεις για αυτα που δεν εχεις κανει...

Λουκα - Νορα: για μεγαλοδικηγοροι..γελοιοι με αυτα που ελεγαν...εσεις δηλαδη αντεξατε ο ενας μακρια απ τον αλλο που εισαστε και ερωτευμενοι? ποια ειναι η διαφορα με τον Στεφανο και τη Μελιτα? αλλα εχουν χεσμενη τη φωλια τους γι'αυτο και παιρνουν το μερος της Ευας...δυστυχως για την Ευα ολοι οι καλοι της φιλοι την σκεφτονται εκ των υστερων και οχι εκ των προτερων...διαφορετικα θα τους ειχαν συμβουλευσει ολους πιο εξυπνα...ειναι και δικηγοροι τρομαρα τους...

Α..να μην το ξεχασω...τελικα μαθαμε οτι δεν εγινε απολυτως τιποτα εκεινο το βραδυ...γιατι ειχα μια ανησυχιαgelio

αντε να δουμε και το επεισοδιο με το video που θα βρει η Δαφνη και ο Νικολας..που δεν νομιζω οτι θα δουμε κατι παραπανω...αντε καμια αγκαλια...γιατι ειλικρινα ειχα εγνοια ολου αυτους περιμεναν να δουν σκηνες σεξ Στεφανου -Μελιτας...

Αφηστε ΑΝΘΡΑΚΑΣ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ...ουτε εμεις απολαυσαμε τιποτα ουτε εσεις κραξατε...

Η σκηνη ηταν ετσι επιτηδες στημενη με την Παππα σχεδον κουλουριασμενη στη μια ακρη του καναπε και τον Σταυρου στην αλλη, που ειχα την αισθηση οτι οι σκηνοθετικες οδηγιες ηταν:

"Παιδια η δικια σας η σειρα θα ερθει απο Σεπτεμβριο, τωρα ασχολουμαστε με το ζευγαρι Ευα-Μανος...γι'αυτο ξερετε εσεις...πειτε οτι βλακεια σας κατεβει, παιξτε το οπως θελετε αλλα ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗΝ ΑΓΓΙΧΤΕΙΤΕ και συγχυσουμε και τους Μανοευικους φανς"

Στις δε σκηνες Ευα-Μανου εχω την αισθηση οτι οι σκηνοθετικες οδηγιες πρεπει να ειναι "Παιδια εσεις οπως τα ξερετε...φιλιθειτε, χαστουκιστειτε, χουφτωθειτε...no problem...αλλο ζευγαρι τρωει το κραξιμο"

Γι αυτο θα πρωτοτυπησω ξανα και θα πω οτι συμφωνω με την Μελιτα και τον Στεφανο που λενε "εμεις δεν ειμαστε Ευα και Μανος"...φυσικα και δεν ειναι γιατι αν ηταν θα βλεπαμε και κατιgelio

Κα Ακριτα μου, ποτε επιτελους ο Στεφανος και η Μελιτα θα γινουν Μανος Ευα?

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από milia Δευ Απρ 05, 2010 11:10 pm

verile_mistika έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Καλό κι από μένα το επεισόδιο.

Η σκηνή Στέφανου Μελίτας απ τις πιο αστείες που έχω δει μεταξύ τους. Καταρχήν ο Στέφανος δεν το κούρασε και πολύ με τη μελανιά. Έχουνε πάρει φωτιά τα μπατζάκια του τώρα στα ψιλά θα στεκόμαστε; Αυτός να κόπτεται τι θα πει η Εύα και η Μελίτα να έχει πρασινίσει απ τη ζήλεια όσο τον άκουγε να επαναλαμβάνει την ατάκα. Εκείνη θέλει να βγουν όλα στο φως και αυτός θέλει να μείνουν κρυφά. Αυτός επαναλάμβανε οτι δεν υπήρχε τίποτα ερωτικο μεταξύ τους και επιτέλους η σουρνάμενη το είπε και φανερά οτι υπήρχε. Και μόνο που συναντιούνται και αναλύουν τον έρωτά τους φτάνει. Έριξα τρελό γέλιο.gelio

Επιτέλους Λουκάς και Νόρα τα είπαν ένα χεράκι στο ζευγαράκι της Αγίας Παρασκευής που με κούρασε σήμερα του αφαντάστου. Δεν το πιστεύω οτι η Μελιτούλα θέλει να βάλει αυτούς να βγάλουν το φίδι απ την τρύπα. Τα παιδάκια τόσα κι άλλα τόσα έπρεπε να ακούσουν. Στεφανάκο αγόρι μου πες στη γυναίκα σου οτι επειδή δεν ανοίγεις το στόμα σου να της μιλήσεις τα μαζεύεις και πηγαίνεις στην απόλυτη για κουβεντούλα και όρκους αγάπης αλλά δεν κάνεις τίποτα παραπάνω, και θα σε πιστέψει αμέσως. Ο μπούλης πάντως όταν άκουσε το Λουκά να αναρωτιέται που θα βρει η Εύα αγκαλιά να την κρατήσει απ το να φουντάρει ζορίστηκε. Κοντά είμαστε Στεφανάκο σε λίγο θα σε λέω Μάνο και επίσημα. Ή μήπως θα είναι υποτιμητικό για το Μάνο; Τουλάχιστον αυτός όσα κάνει δεν τα κάνει μουλωχτά.

Η Εύα και η Δάφνη πήραν τα κομάτια της Μελίτας. Τα είπαν τέλεια και οι δύο. Η πράξη του Μάνου κατάπτυστη. Η κατσαρή μουχρίτσα όμως δεν θυμόταν για ποιό λόγο έγινε ο καυγάς, πάλι τη Νεφέλη έφερε σαν δικαιολογία. slap

Ο Μάνος σήμερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έβαλε την Εύα πάνω απ τον εαυτό του. Ας τη σκεφτεί κάποιος κι αυτήν. Καιρός ήταν. Παρακαλώ πολύ μήπως γίνεται να κάνει μπλε μαρέν και το Στέφανο όταν βγεί; Ο σύζυγος αποδείχτηκε τελικά μεγάλος καραγκιοζάκος. Κανένας δεν τον υποχρέωσε να την παντρευτεί και αναρωτιέμαι πόσα ξέρει για την επίμαχη διαθήκη.

Λουκάς και Νόρα βρίσκονται σε πολύ δύσκολη θέση. Λίγο ως πολύ έκαναν πλάτες στους απόλυτους και τώρα θα βγούν όλα στο φως. Το ξέρουν οτι είναι λάθος απέναντι στην Εύα. Απλά έδειξαν εμπιστοσύνη σε άτομα που αποδεδειγμένα δεν την άξιζαν. Έπρεπε να συνυπολογίσουν το ανάσκελο της Μελίτας και τα ψέματα του Στέφανου αλλά δεν το έκαναν και την πάτησαν.

Στην Ανάσταση οι λαμπάδες χάλια!!! Στο Καρταλόσπιτο ο μπούλης ήταν τα χάλια του βλέπεις κοντοζυγώνουν τα αποκαλυπτήρια αλλά το ψέμα το έχει στα χείλη. Στης Δάφνης η ατμόσφαιρα μελαγχολική. Στο Μελιτόσπιτο όλοι στην τσίτα. Ευτυχώς μας αποζημείωσαν Λουκάς και Νόρα. Τσουγκρίσανε και ο Λουκάκος έκανε και τη λαμογιά του, δώσανε και το φιλί της αγάπης, αλλά δεν είδαμε τα πυροτεχνήματα. Γιατί; gelio

Ο εισαγγελέας τελικά τον μπουζούριασε το Μάνο. Στα καρφιά καθόντουσαν όλοι όσο περίμεναν να μάθουν τι μέλλει γενέσθαι.

Περιμένω αύριο αντιδράσεις και το ξεμπρόστιασμα των απόλυτων. Καιρός ήταν......


φοβερος σχολιασμος!! μπραβο!! μ'άρεσει αφανταστα που δεν αφηνεις τιποτα ολα περνουν απο το σχολιασμο σου αλλα και ο τροπος που τα παρουσιαζεις ! ΜΠΡΑΒΟ !

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ!!!!!
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Απρ 05, 2010 11:14 pm

nicole έγραψε:Anastasia, Ntinaki, Cancoon συμφωνω με τους σχολασμους σας... Congrats

Τοσο καιρο ολοι κατηγορουσαν τη Μελιτα πως δεν επαιρνε πρωτοβολιες...ε τωρα ξεκινησε να παιρνει γι αυτο θα μιλησει και στην Ευα...

Εμενα η σταση της μου αρεσε και στις δυο φυλακισεις...και στις δυο περιπτωσεις συζητησε με την οικογενεια της, τους φιλους της και ηθελε να πει την αληθεια...

Στεφανακο κατι πηγες να κανεις να το σωσεις σημερα αλλα δεν με εχεις πεισει ακομη...εχεις πολυυυυυυυυυυ δρομο ακομα....

Μανο μου ειλικρινα εξοκολουθω να μην σε λυπαμαι...αφου οι σεναριογραφοι δεν μας εκαναν τη χαρη να πληρωσεις για αυτα που εχεις κανει...ας πληρωσεις για αυτα που δεν εχεις κανει...

Λουκα - Νορα: για μεγαλοδικηγοροι..γελοιοι με αυτα που ελεγαν...εσεις δηλαδη αντεξατε ο ενας μακρια απ τον αλλο που εισαστε και ερωτευμενοι? ποια ειναι η διαφορα με τον Στεφανο και τη Μελιτα? αλλα εχουν χεσμενη τη φωλια τους γι'αυτο και παιρνουν το μερος της Ευας...δυστυχως για την Ευα ολοι οι καλοι της φιλοι την σκεφτονται εκ των υστερων και οχι εκ των προτερων...διαφορετικα θα τους ειχαν συμβουλευσει ολους πιο εξυπνα...ειναι και δικηγοροι τρομαρα τους...

Α..να μην το ξεχασω...τελικα μαθαμε οτι δεν εγινε απολυτως τιποτα εκεινο το βραδυ...γιατι ειχα μια ανησυχιαgelio

αντε να δουμε και το επεισοδιο με το video που θα βρει η Δαφνη και ο Νικολας..που δεν νομιζω οτι θα δουμε κατι παραπανω...αντε καμια αγκαλια...γιατι ειλικρινα ειχα εγνοια ολου αυτους περιμεναν να δουν σκηνες σεξ Στεφανου -Μελιτας...

Αφηστε ΑΝΘΡΑΚΑΣ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ...ουτε εμεις απολαυσαμε τιποτα ουτε εσεις κραξατε...

Η σκηνη ηταν ετσι επιτηδες στημενη με την Παππα σχεδον κουλουριασμενη στη μια ακρη του καναπε και τον Σταυρου στην αλλη, που ειχα την αισθηση οτι οι σκηνοθετικες οδηγιες ηταν:

"Παιδια η δικια σας η σειρα θα ερθει απο Σεπτεμβριο, τωρα ασχολουμαστε με το ζευγαρι Ευα-Μανος...γι'αυτο ξερετε εσεις...πειτε οτι βλακεια σας κατεβει, παιξτε το οπως θελετε αλλα ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗΝ ΑΓΓΙΧΤΕΙΤΕ και συγχυσουμε και τους Μανοευικους φανς"

Στις δε σκηνες Ευα-Μανου εχω την αισθηση οτι οι σκηνοθετικες οδηγιες πρεπει να ειναι "Παιδια εσεις οπως τα ξερετε...φιλιθειτε, χαστουκιστειτε, χουφτωθειτε...no problem...αλλο ζευγαρι τρωει το κραξιμο"

Γι αυτο θα πρωτοτυπησω ξανα και θα πω οτι συμφωνω με την Μελιτα και τον Στεφανο που λενε "εμεις δεν ειμαστε Ευα και Μανος"...φυσικα και δεν ειναι γιατι αν ηταν θα βλεπαμε και κατιgelio

Κα Ακριτα μου, ποτε επιτελους ο Στεφανος και η Μελιτα θα γινουν Μανος Ευα?

ήρθε η σειρά μου να πω ότι συμφωνώ με το σχολιασμό σου...απολύτως...
εκτός του ότι έχω πεθάνει στα γέλια... gelio
και έχεις δίκιο...τα ακούνε που τα ακούνε το ζευγάρι να έκαναν και τίποτα τουλάχιστον για εμάς τους δύσμοιρους φανς..που περιμένουμε σκηνή αμήν και πως...

α...αύριο που η εύα θα πάει και θα μιλήσει στο μάνο και θα της πει πόσο τον νοιάζεται..είναι κατακριτεά ε;;;το έφαγε το κέρατο ο στέφανος;;;να ξέρω έγινε ή όχι τάρανδος;
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Απρ 05, 2010 11:19 pm

anastasia20 έγραψε:ήρθε η σειρά μου να πω ότι συμφωνώ με το σχολιασμό σου...απολύτως...
εκτός του ότι έχω πεθάνει στα γέλια... gelio
και έχεις δίκιο...τα ακούνε που τα ακούνε το ζευγάρι να έκαναν και τίποτα τουλάχιστον για εμάς τους δύσμοιρους φανς..που περιμένουμε σκηνή αμήν και πως...

α...αύριο που η εύα θα πάει και θα μιλήσει στο μάνο και θα της πει πόσο τον νοιάζεται..είναι κατακριτεά ε;;;το έφαγε το κέρατο ο στέφανος;;;να ξέρω έγινε ή όχι τάρανδος;

Αν η Εύα πάει να πει στο Μάνο σε αγαπάω με αγαπάς περνάω χάλια στο γάμο μου και θα ήθελα να είμαι μαζί σου ναι θα είναι απιστία Αναστασία! Αν δεν είναι απιστία επειδή κάποιοι έτσι υποστηρίζουν τότε γιατί δεν μιλάνε? Γιατί όπως είπε και η Νόρα σήμερα δύσκολα εξηγείς τα ανεξήγητα! Μέχρι και η Μελίτα το παραδέχτηκε οτι η συνάντηση δεν είναι καθαρή εφόσον αγαπιούνται και εγινε πίσω απο την πλάτη της γυναίκας του, εμείς γιατί επιμένουμε?
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Απρ 05, 2010 11:21 pm

Ελεϊνά άθλιο το σημερινό χωρίς τίποτα της προκοπής να σχολιάσεις vomit. Καλά με εκνεύρισαν απίστευτα το ζευγαράκι του Love Bites ας κοιτάξουν τα χάλια τους πρώτα και μετά ας σχολιάσουν το οτιδήποτε cake. Εύα και Πολυάννα μια χαρά τα είπαν αλλά μετά θα θυμηθούν να βγάλουν την μαρμαλέδα από τα αυτιά και θα εξακολουθούν να λένε τα ίδια, μπα δεν νομίζω -.- . Ο δε τρελολιάκουρας στην κοσμάρα του μην δεν περάσει καλό Πάσχα ο κοτοχεστούλης. Βρε anastasia20 βρε anastasia20 και τσιτσίδι να πήγαινε η "δεν είμαι κατσαρό υπόθετο εγώ" στον κοτοχεστούλη της και έκαναν ασκήσεις εδάφους θα ήταν όλα μέλι γάλα γιατί γίνονται για το καλό της "λυκοφιλίας" εεεεεε παρεάς εννούσα Siga... Tigania gelio.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Απρ 05, 2010 11:25 pm

[quote="Clarabelle"]
Καλό κι από μένα το επεισόδιο.

Η σκηνή Στέφανου Μελίτας απ τις πιο αστείες που έχω δει μεταξύ τους. Καταρχήν ο Στέφανος δεν το κούρασε και πολύ με τη μελανιά. Έχουνε πάρει φωτιά τα μπατζάκια του τώρα στα ψιλά θα στεκόμαστε; Αυτός να κόπτεται τι θα πει η Εύα και η Μελίτα να έχει πρασινίσει απ τη ζήλεια όσο τον άκουγε να επαναλαμβάνει την ατάκα. Εκείνη θέλει να βγουν όλα στο φως και αυτός θέλει να μείνουν κρυφά. Αυτός επαναλάμβανε οτι δεν υπήρχε τίποτα ερωτικο μεταξύ τους και επιτέλους η σουρνάμενη το είπε και φανερά οτι υπήρχε. Και μόνο που συναντιούνται και αναλύουν τον έρωτά τους φτάνει. Έριξα τρελό γέλιο.gelio

Επιτέλους Λουκάς και Νόρα τα είπαν ένα χεράκι στο ζευγαράκι της Αγίας Παρασκευής που με κούρασε σήμερα του αφαντάστου. Δεν το πιστεύω οτι η Μελιτούλα θέλει να βάλει αυτούς να βγάλουν το φίδι απ την τρύπα. Τα παιδάκια τόσα κι άλλα τόσα έπρεπε να ακούσουν. Στεφανάκο αγόρι μου πες στη γυναίκα σου οτι επειδή δεν ανοίγεις το στόμα σου να της μιλήσεις τα μαζεύεις και πηγαίνεις στην απόλυτη για κουβεντούλα και όρκους αγάπης αλλά δεν κάνεις τίποτα παραπάνω, και θα σε πιστέψει αμέσως. Ο μπούλης πάντως όταν άκουσε το Λουκά να αναρωτιέται που θα βρει η Εύα αγκαλιά να την κρατήσει απ το να φουντάρει ζορίστηκε. Κοντά είμαστε Στεφανάκο σε λίγο θα σε λέω Μάνο και επίσημα. Ή μήπως θα είναι υποτιμητικό για το Μάνο; Τουλάχιστον αυτός όσα κάνει δεν τα κάνει μουλωχτά.

Η Εύα και η Δάφνη πήραν τα κομάτια της Μελίτας. Τα είπαν τέλεια και οι δύο. Η πράξη του Μάνου κατάπτυστη. Η κατσαρή μουχρίτσα όμως δεν θυμόταν για ποιό λόγο έγινε ο καυγάς, πάλι τη Νεφέλη έφερε σαν δικαιολογία.

Ο Μάνος σήμερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έβαλε την Εύα πάνω απ τον εαυτό του. Ας τη σκεφτεί κάποιος κι αυτήν. Καιρός ήταν. Παρακαλώ πολύ μήπως γίνεται να κάνει μπλε μαρέν και το Στέφανο όταν βγεί; Ο σύζυγος αποδείχτηκε τελικά μεγάλος καραγκιοζάκος. Κανένας δεν τον υποχρέωσε να την παντρευτεί και αναρωτιέμαι πόσα ξέρει για την επίμαχη διαθήκη.

Λουκάς και Νόρα βρίσκονται σε πολύ δύσκολη θέση. Λίγο ως πολύ έκαναν πλάτες στους απόλυτους και τώρα θα βγούν όλα στο φως. Το ξέρουν οτι είναι λάθος απέναντι στην Εύα. Απλά έδειξαν εμπιστοσύνη σε άτομα που αποδεδειγμένα δεν την άξιζαν. Έπρεπε να συνυπολογίσουν το ανάσκελο της Μελίτας και τα ψέματα του Στέφανου αλλά δεν το έκαναν και την πάτησαν.

Στην Ανάσταση οι λαμπάδες χάλια!!! Στο Καρταλόσπιτο ο μπούλης ήταν τα χάλια του βλέπεις κοντοζυγώνουν τα αποκαλυπτήρια αλλά το ψέμα το έχει στα χείλη. Στης Δάφνης η ατμόσφαιρα μελαγχολική. Στο Μελιτόσπιτο όλοι στην τσίτα. Ευτυχώς μας αποζημείωσαν Λουκάς και Νόρα. Τσουγκρίσανε και ο Λουκάκος έκανε και τη λαμογιά του, δώσανε και το φιλί της αγάπης, αλλά δεν είδαμε τα πυροτεχνήματα. Γιατί; gelio

Ο εισαγγελέας τελικά τον μπουζούριασε το Μάνο. Στα καρφιά καθόντουσαν όλοι όσο περίμεναν να μάθουν τι μέλλει γενέσθαι.

Περιμένω αύριο αντιδράσεις και το ξεμπρόστιασμα των απόλυτων. Καιρός ήταν......



Να προσθεσω επίσης ότι Μόνο ο Λουκάς έκανε το σημαδι του σταυρού με τη λαμπαδούλα του στην εξώπορτα της Νόρας έυγε αγοράκι μου Klap και ο Ρούσσος με τον Ηλιά είχαν την ίδια λαμπάδα xaxa Ψηφίζω πολύ καλό και οι σκηνουλες Λουκά και Νόρας φοβερές.
Με αγάπη loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από Ελένα Δευ Απρ 05, 2010 11:26 pm

panda έγραψε:Ελεϊνά άθλιο το σημερινό χωρίς τίποτα της προκοπής να σχολιάσεις vomit. Καλά με εκνεύρισαν απίστευτα το ζευγαράκι του Love Bites ας κοιτάξουν τα χάλια τους πρώτα και μετά ας σχολιάσουν το οτιδήποτε cake. Εύα και Πολυάννα μια χαρά τα είπαν αλλά μετά θα θυμηθούν να βγάλουν την μαρμαλέδα από τα αυτιά και θα εξακολουθούν να λένε τα ίδια, μπα δεν νομίζω -.- . Ο δε τρελολιάκουρας στην κοσμάρα του μην δεν περάσει καλό Πάσχα ο κοτοχεστούλης. Βρε anastasia20 βρε anastasia20 και τσιτσίδι να πήγαινε η "δεν είμαι κατσαρό υπόθετο εγώ" στον κοτοχεστούλη της και έκαναν ασκήσεις εδάφους θα ήταν όλα μέλι γάλα γιατί γίνονται για το καλό της "λυκοφιλίας" εεεεεε παρεάς εννούσα Siga... Tigania gelio.

χαχαχαχχαχαχαχα gelio gelio θα βάλω τα κλάματα απ' τα γέλια!!

panda έγραψε:
Εύα και Πολυάννα μια χαρά τα είπαν

Πολυάννα!!!!

gelio gelio αν εννοούμε την ίδια είσαι θεά!!

τέλειος ο σχολιασμός!!!!!!!!!! Congrats
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Απρ 05, 2010 11:29 pm

Δικαιολογούν το κέρατο, δικαιολογούν την απιστία, δικαιολογούν και εγώ δεν ξέρω τι, η Μελίτα είναι γενικά υπεράνω (από τι άσε να μην πω γιατί θα αυτομπαναριστώ) υπήρχε ποτέ περίπτωση να μην δικαιολογήσουν ένα μάθημα Κάμα Σούτρα άμα γινόταν; Γιατί όποιος πει ότι θα την Fskl άμα γινόταν κάτι, μάλλον ψεύδεται ασυστόλως gelio
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από soso Δευ Απρ 05, 2010 11:30 pm

Clarabelle έγραψε:
Καλό κι από μένα το επεισόδιο.

Η σκηνή Στέφανου Μελίτας απ τις πιο αστείες που έχω δει μεταξύ τους. Καταρχήν ο Στέφανος δεν το κούρασε και πολύ με τη μελανιά. Έχουνε πάρει φωτιά τα μπατζάκια του τώρα στα ψιλά θα στεκόμαστε; Αυτός να κόπτεται τι θα πει η Εύα και η Μελίτα να έχει πρασινίσει απ τη ζήλεια όσο τον άκουγε να επαναλαμβάνει την ατάκα. Εκείνη θέλει να βγουν όλα στο φως και αυτός θέλει να μείνουν κρυφά. Αυτός επαναλάμβανε οτι δεν υπήρχε τίποτα ερωτικο μεταξύ τους και επιτέλους η σουρνάμενη το είπε και φανερά οτι υπήρχε. Και μόνο που συναντιούνται και αναλύουν τον έρωτά τους φτάνει. Έριξα τρελό γέλιο.gelio

Επιτέλους Λουκάς και Νόρα τα είπαν ένα χεράκι στο ζευγαράκι της Αγίας Παρασκευής που με κούρασε σήμερα του αφαντάστου. Δεν το πιστεύω οτι η Μελιτούλα θέλει να βάλει αυτούς να βγάλουν το φίδι απ την τρύπα. Τα παιδάκια τόσα κι άλλα τόσα έπρεπε να ακούσουν. Στεφανάκο αγόρι μου πες στη γυναίκα σου οτι επειδή δεν ανοίγεις το στόμα σου να της μιλήσεις τα μαζεύεις και πηγαίνεις στην απόλυτη για κουβεντούλα και όρκους αγάπης αλλά δεν κάνεις τίποτα παραπάνω, και θα σε πιστέψει αμέσως. Ο μπούλης πάντως όταν άκουσε το Λουκά να αναρωτιέται που θα βρει η Εύα αγκαλιά να την κρατήσει απ το να φουντάρει ζορίστηκε. Κοντά είμαστε Στεφανάκο σε λίγο θα σε λέω Μάνο και επίσημα. Ή μήπως θα είναι υποτιμητικό για το Μάνο; Τουλάχιστον αυτός όσα κάνει δεν τα κάνει μουλωχτά.

Η Εύα και η Δάφνη πήραν τα κομάτια της Μελίτας. Τα είπαν τέλεια και οι δύο. Η πράξη του Μάνου κατάπτυστη. Η κατσαρή μουχρίτσα όμως δεν θυμόταν για ποιό λόγο έγινε ο καυγάς, πάλι τη Νεφέλη έφερε σαν δικαιολογία. slap

Ο Μάνος σήμερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έβαλε την Εύα πάνω απ τον εαυτό του. Ας τη σκεφτεί κάποιος κι αυτήν. Καιρός ήταν. Παρακαλώ πολύ μήπως γίνεται να κάνει μπλε μαρέν και το Στέφανο όταν βγεί; Ο σύζυγος αποδείχτηκε τελικά μεγάλος καραγκιοζάκος. Κανένας δεν τον υποχρέωσε να την παντρευτεί και αναρωτιέμαι πόσα ξέρει για την επίμαχη διαθήκη.

Λουκάς και Νόρα βρίσκονται σε πολύ δύσκολη θέση. Λίγο ως πολύ έκαναν πλάτες στους απόλυτους και τώρα θα βγούν όλα στο φως. Το ξέρουν οτι είναι λάθος απέναντι στην Εύα. Απλά έδειξαν εμπιστοσύνη σε άτομα που αποδεδειγμένα δεν την άξιζαν. Έπρεπε να συνυπολογίσουν το ανάσκελο της Μελίτας και τα ψέματα του Στέφανου αλλά δεν το έκαναν και την πάτησαν.

Στην Ανάσταση οι λαμπάδες χάλια!!! Στο Καρταλόσπιτο ο μπούλης ήταν τα χάλια του βλέπεις κοντοζυγώνουν τα αποκαλυπτήρια αλλά το ψέμα το έχει στα χείλη. Στης Δάφνης η ατμόσφαιρα μελαγχολική. Στο Μελιτόσπιτο όλοι στην τσίτα. Ευτυχώς μας αποζημείωσαν Λουκάς και Νόρα. Τσουγκρίσανε και ο Λουκάκος έκανε και τη λαμογιά του, δώσανε και το φιλί της αγάπης, αλλά δεν είδαμε τα πυροτεχνήματα. Γιατί; gelio

Ο εισαγγελέας τελικά τον μπουζούριασε το Μάνο. Στα καρφιά καθόντουσαν όλοι όσο περίμεναν να μάθουν τι μέλλει γενέσθαι.

Περιμένω αύριο αντιδράσεις και το ξεμπρόστιασμα των απόλυτων. Καιρός ήταν......

Θ Ε Α : respect : : respect : : respect :
Εξαιρετικός σχολιασμός!Τα 'χεις πει όλα!

Υγ.Αυτό το βλέμμα ειδικά στο τέλος της σκηνής,που 'χε το Μελιτόνι σήμερα,μόλις παρακολουθουσε τον Στεφανο να αγχώνεται μη και τυχόν μαθει την αλήθεια η Ευα,κατι όντως αναμεσα σε ζήλια και απογοήτευση (που ο αλλος δεν προτίθεται να περιφέρει σε πλακάτ τον απόλυτο έρωτά τους),ήταν όοοοοοοοολα τα λεφτά!

Εξ αλλου, όσος-κουραστικός για κάποιους- λόγος και να γίνεται για τις ευαισθησίες της κερατωμένης, η συγκερατούσα δε φαίνεται να συγκινειται ιδιαίτερα,εξ ου και θα αναλάβει προσωπικά την πρωτοβουλία να τη διαφωτίσει! (αψηφώντας τις σχετικές επσημανσεις και παρά τη μεγάλη της καρδιά) slap

Υγ.Και το ζευγαράκι της Αγίας Παρασκευης μπαίνει στις απο εδώ κλεμμένες ατάκες!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Απρ 05, 2010 11:35 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:ήρθε η σειρά μου να πω ότι συμφωνώ με το σχολιασμό σου...απολύτως...
εκτός του ότι έχω πεθάνει στα γέλια... gelio
και έχεις δίκιο...τα ακούνε που τα ακούνε το ζευγάρι να έκαναν και τίποτα τουλάχιστον για εμάς τους δύσμοιρους φανς..που περιμένουμε σκηνή αμήν και πως...

α...αύριο που η εύα θα πάει και θα μιλήσει στο μάνο και θα της πει πόσο τον νοιάζεται..είναι κατακριτεά ε;;;το έφαγε το κέρατο ο στέφανος;;;να ξέρω έγινε ή όχι τάρανδος;

Αν η Εύα πάει να πει στο Μάνο σε αγαπάω με αγαπάς περνάω χάλια στο γάμο μου και θα ήθελα να είμαι μαζί σου ναι θα είναι απιστία Αναστασία! Αν δεν είναι απιστία επειδή κάποιοι έτσι υποστηρίζουν τότε γιατί δεν μιλάνε? Γιατί όπως είπε και η Νόρα σήμερα δύσκολα εξηγείς τα ανεξήγητα! Μέχρι και η Μελίτα το παραδέχτηκε οτι η συνάντηση δεν είναι καθαρή εφόσον αγαπιούνται και εγινε πίσω απο την πλάτη της γυναίκας του, εμείς γιατί επιμένουμε?

δηλαδή απιστία είναι αν θα λες τα συναισθήματα σου;;;αν ο στέφανος δεν μιλούσε στη μελίτα αλλά καθόταν μόνο με το κερί και ξεροαστάλιαζε...αυτό δεν είναι απιστία;;;;
για μένα από τη στιγμη που και η εύα και ο στέφανος είναι αλλού απιστούν...
και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αυτή η επίσκεψη του στέφανου έχει κάνει τόσο θόρυβο...ωραία πήγε την είδε μίλησαν...θα μου πείτε γιατί πήγε κρυφά;;;
ε...εκ των πραγμάτων δε γινόταν να έλεγε πάω στη μελίτα να μιλήσουμε λίγο γιατί μέσα στο σπίτι ασφυκτιώ...και η εύα αν δεν κάνω λάθος όταν της έδωσε τα γλωσσόφιλα ο μάνος δεν άκουσα να το αναφέρει στο στέφανο...
οπότε δε γίνεται να με πειράζει μία επίσκεψη που δεν έγινε τίποτα εκτός από συζήτηση όταν ο γάμος είναι συμβατικός και οι δύο σύζυγοι κοροιδεύουν τους εαυτούς τους και αλληλοκοροιδεύονται...

panda έγραψε:Βρε anastasia20 βρε anastasia20 και τσιτσίδι να πήγαινε η "δεν είμαι κατσαρό υπόθετο εγώ" στον κοτοχεστούλη της και έκαναν ασκήσεις εδάφους θα ήταν όλα μέλι γάλα γιατί γίνονται για το καλό της "λυκοφιλίας" εεεεεε παρεάς εννούσα :Siga:... Tigania gelio

panda ένα δίκιο το έχεις....μερικές φορές κάνω κάτι ερωτήσεις και εγώ...
το "δεν είμαι κατσαρό υπόθετο εγώ" καινούργιο;;;εγώ ήξερα το "δεν είμαι εύα"... gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από mimi Δευ Απρ 05, 2010 11:42 pm

panda έγραψε:Ελεϊνά άθλιο το σημερινό χωρίς τίποτα της προκοπής να σχολιάσεις vomit. Καλά με εκνεύρισαν απίστευτα το ζευγαράκι του Love Bites ας κοιτάξουν τα χάλια τους πρώτα και μετά ας σχολιάσουν το οτιδήποτε cake. Εύα και Πολυάννα μια χαρά τα είπαν αλλά μετά θα θυμηθούν να βγάλουν την μαρμαλέδα από τα αυτιά και θα εξακολουθούν να λένε τα ίδια, μπα δεν νομίζω -.- . Ο δε τρελολιάκουρας στην κοσμάρα του μην δεν περάσει καλό Πάσχα ο κοτοχεστούλης. Βρε anastasia20 βρε anastasia20 και τσιτσίδι να πήγαινε η "δεν είμαι κατσαρό υπόθετο εγώ" στον κοτοχεστούλη της και έκαναν ασκήσεις εδάφους θα ήταν όλα μέλι γάλα γιατί γίνονται για το καλό της "λυκοφιλίας" εεεεεε παρεάς εννούσα Siga... Tigania gelio.


Όταν λέμε Πολυάννα ποια εννοούμε ????
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από Ελένα Δευ Απρ 05, 2010 11:48 pm

mimi έγραψε:
panda έγραψε:Ελεϊνά άθλιο το σημερινό χωρίς τίποτα της προκοπής να σχολιάσεις vomit. Καλά με εκνεύρισαν απίστευτα το ζευγαράκι του Love Bites ας κοιτάξουν τα χάλια τους πρώτα και μετά ας σχολιάσουν το οτιδήποτε cake. Εύα και Πολυάννα μια χαρά τα είπαν αλλά μετά θα θυμηθούν να βγάλουν την μαρμαλέδα από τα αυτιά και θα εξακολουθούν να λένε τα ίδια, μπα δεν νομίζω -.- . Ο δε τρελολιάκουρας στην κοσμάρα του μην δεν περάσει καλό Πάσχα ο κοτοχεστούλης. Βρε anastasia20 βρε anastasia20 και τσιτσίδι να πήγαινε η "δεν είμαι κατσαρό υπόθετο εγώ" στον κοτοχεστούλη της και έκαναν ασκήσεις εδάφους θα ήταν όλα μέλι γάλα γιατί γίνονται για το καλό της "λυκοφιλίας" εεεεεε παρεάς εννούσα Siga... Tigania gelio.


Όταν λέμε Πολυάννα ποια εννοούμε ????

στο σχόλιο αναφέρεται στη Δάφνη!!
και αν καταλαβα καλά(διορθωσε με αλλώς panda ) αναφέρεται σε μια σειρά βιβλίων με πρωταγωνίστρια την Πολυάννα lol!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από mimi Δευ Απρ 05, 2010 11:50 pm

να κάνω μια ερώτηση ?
συγνώμη αν είμαι offtopic
η Εύα σε ποιο μήνα της εγκυμοσύνης είναι ???
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Απρ 05, 2010 11:52 pm

To "Δεν είμαι κατσαρό υπόθετο εγώ" πηγαίνει γάντι στην καινούργια κατσαρουποθετιασμένη Εύα cake . Και θα συμφωνήσω με αυτό που διάβασα πιο πάνω "οι επισκέψεις στον κοτοχεστούλη άσχετα αν ήταν πλακωμένοι υποτίθεται έδιναν και έπαιρναν σε όλες τις ώρες της ημέρας αλλά δεν μίλησε κανένας για κέρατο zip ουπςςςςςς πάλι για το καλό της "παρέας" όλα Fskl . Σε όποιο βολεύει τους συγγραφείς μάλλον.


Αυτό ακριβώς Έλενα, Πολυάννα = Δάφνη και ναι από την συγκεκριμένη ηρωϊδα πήρα το παρατσούκλι.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από aggeliki Δευ Απρ 05, 2010 11:54 pm

ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΗΜΕΡΑ!!
Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΕΥΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΝΗΚΕ ΚΑΘΑΡΑ ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Η ΕΥΑ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ.

ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΕΧΩΣΑΝ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ. ΚΑΠΟΤΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΚΡΥΦΕΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΠΑΤΗΣΗ. ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΤΟ ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ.


Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ. ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΑΘΕΥΤΟΥΝ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΟΥ Η ΜΗΠΩΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ;

Ο ΜΑΝΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΡΑΞΗ. ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΕΤΣΙ ΜΑΝΟ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ Η ΕΥΑ. Love! ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΕΙΣ! Love!

ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΟΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ. ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΖΙ. ΠΛΑΚΙΤΣΑ ,ΤΟ ΦΙΛΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ. ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ. Heart2 Heart2

Η ΕΥΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΕ ΤΟ ΧΑΛΒΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΝΑ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΑ ΝΕΑ. Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΛΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΑ ΚΑΡΦΙΑ.

ΤΕΛΙΚΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΜΕΛΙΤΑ. ΠΟΣΟ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΓΙΑΤΙ Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΑΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΟ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΦΑΝΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΑΛΥΣΕΙ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ.
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Απρ 06, 2010 12:02 am

mimi έγραψε:να κάνω μια ερώτηση ?
συγνώμη αν είμαι offtopic
η Εύα σε ποιο μήνα της εγκυμοσύνης είναι ???


Λογικά πρέπει να είναι στον έκτο έβδομο μήνα περίπου
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Απρ 06, 2010 12:04 am

Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:να κάνω μια ερώτηση ?
συγνώμη αν είμαι offtopic
η Εύα σε ποιο μήνα της εγκυμοσύνης είναι ???


Λογικά πρέπει να είναι στον έκτο έβδομο μήνα περίπου

τοτε που το εμαθε ηταν 2 δεν εχουν περασει κι 5 μηνες ποτε ακριβως το εμαθε?
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Απρ 06, 2010 12:07 am

$ofi@ loukakos + nora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
mimi έγραψε:να κάνω μια ερώτηση ?
συγνώμη αν είμαι offtopic
η Εύα σε ποιο μήνα της εγκυμοσύνης είναι ???


Λογικά πρέπει να είναι στον έκτο έβδομο μήνα περίπου

τοτε που το εμαθε ηταν 2 δεν εχουν περασει κι 5 μηνες ποτε ακριβως το εμαθε?


Σωστά γύρω στους τέσσερις πέντε πρέπει να ειναι
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από Katrin Τρι Απρ 06, 2010 12:12 am

πολύ καλό από μένα. μου άρεσαν φυσικά Νόρα-Λουκάς.

όλοι οι άλλοι πολύ καλοί αλλά ο Μάνος ρεσιτάλ Ξανθόπουλου. Έλεος πια....όλα για την αγάπη του????!!!!τουλάχιστον η Εύα τον αγαπάει πραγματικά...

η Αντιγόνη τα'παιξε που ο Στέφανος θέλει να πει την αλήθεια.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Απρ 06, 2010 12:14 am

Εγω ξέρω ότι η Εύα δεν έχει καμμία πρόθεση να αφήσει το Στέφανο και είναι 100% μέσα στο γάμο που έχουν και θέλει να έχουν μαζί μια ευτυχισμένη οικογένεια σε αντίθεση με τον μεσιέ που σήμερα τσαντίστηκε μέχρι και η Μελίτα που πήγε να της μειώσει την ουσία της -πλατωνικής μην ξεχνιόμαστε- συνάντησης! Σου λεει εδω εγω επιβεβαιώθηκα οτι αν και με την άλλη εμένα αγαπάει τωρα τι βάζει παλι την Εύα προτεραιότητα και με συγχύζει?

Η Ευα απο όσο εχω δει πάλι δεν αφήνει στο Μάνο ουτε χαραμάδα να την πλησιάσει! Γιατί τα εξομοιώνουμε αλήθεια?

Επίσης αν δεν είχαν καμμία πρόθεση να διαλυθεί ο γάμος και να συνεχιστεί η σχέση τους δεν θα συναντιόντουσαν βραδιάτικο. Οταν θές να ξεκόψεις, ξεκόβεις δεν το γυροφέρνεις με ημίμετρα (τα ίδια που λέγαμε και για την Εύα όχι αλλα εδω αλλα εκεί)

Στην τελική ας βρούνε μια δικαιολογία γιατί ήταν βραδιάτικο μαζί να το σώσουνε... δεν είναι ανάγκη να τα μάθει η Εύα όλα αν θέλουν τόσο πολύ να συνεχίσουν την κοροιδία τους.. Αλλά μάλλον κάποιος θέλει να βγουν όλα στο φως και σήμερα φάνηκε καθαρά!

Όσο για τη Νόρα και το Λουκά και λίγα είπανε!!! Ελα γιατί πολλά είπε ο στόμας τους των αντιγράφων και τελικά είναι το χειρότερο ιμιτασιον εμπόρευμα που μας πλασάρανε ever!

ΥΓ. Καμάρωσα Δαφνη που ντροπή της δεν στάθηκε στο πλευρό της Μελίτας για το ξυλοφόρτωμα αλλα υπερασπίστηκε τον αδερφούλη (ουπς ναι σωστά, την κατηγορήσαμε αδίκως αλλα αυτό το περνάμε στο ντούκου...)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τρι Απρ 06, 2010 12:28 am

Τσάμπα μάγκας ο μπούλης,αφού έφυγε κ άφησε το κατινάκι να βγάλει το φίδι από την τρύπα,τώρα θέλει να σκοτώσει τον Μάνο. Σιγά μπούλη μη σκίσεις κανένα καλσόν. Fskl

Κ επιτέλους το κατινάκι παραδέχτηκε ότι η συνάντηση δεν ήταν καθαρή!
Ζήηηηηηηηηλια το κατινάκι που δεν θέλει ο μπούλης να μάθει τπτ η Εύα.Εδώ που τα λέμε δεν είναι κ λίγο,μέχρι κ ξύλο έφαγε για πάρτη του!

Χώσε Νόρα!! Κ λίγα είπε! Πήγε να βγεί κ από πάνω το ζεύγαρι της συμφοράς! Fskl

Μέτα την ανάσταση η σταύρωση. Μόνο που αυτή που θα σταυρωθεί.δεν είναι η Μελίτα,- αυτή καλά να πάθει τα ήθελε-αλλά η Εύα κ που θα βρεί αγκαλιά να την κρατήσει όπως είπε κ ο Λουκάς!

Λουκάς-Νόρα Τέλειες σκηνές! Αγαπώ λέμε! Heart2

Κ ναι ο Μάνος έκανε κάτι για Εύα! Καιρός ήταν!! Λατρεύω Μάνο όταν τα δίνει όλα για την Εύα! Heart2
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τρι Απρ 06, 2010 12:28 am

anastasia20 έγραψε:
Cancoon έγραψε:
natasa-pap έγραψε:.έλεος πλεον, κανείς άλλος δεν έχει ευαισθησίες? μόνο η εύα???

Απορώ ειλικρινά πώς σκέφτηκες κάτι τέτοιο. Εννοείται πως όχι. Scandal Αφενός μόνο η Εύα έχει ευαισθησίες αφετέρου ο μόνος καημός του υπολοίπου ανθρωπίνου γένους είναι αυτές να μην θιχτούν.

Ω,ναι....μόνο η εύα έχει ευαισθησίες...οι άλλοι είναι μουλάρια και μάλιστα ξεσαμάρωτα... gelio


Χαχαχαχααχα!!Ναι ρε παιδιά γιατί δηλαδή απορείτε??Τι το περίεργο?Μόνο η Εύα έχει ευαισθησίες φυσικά!Ακούς εκεί απορίες που έχουν!Γιατί δηλαδή να έχει ευαισθησία η Μελίτα???Είναι άνθρωπος αυτή?Ντροπής πράγματα να γίνονται τόσο χαζές ερωτήσεις...

Τώρα στα σοβαρά να συμφωνήσω με Αναστασία απόλυτα,με Nicole,Ντινάκι και Cancoon.Επίσης panda πολύ γέλιο κλασικά με τον σχολιασμό σου! geek
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Απρ 06, 2010 12:35 am

Οι ευαισθησίες της Μελίτας απλώς περιορίζονται στα δικά της θέλω μόνο χωρίς να σκέφτεται κανέναν άλλο και στην συγκεκριμένη περίπτωση εφόσον τα ήθελε και τα έπαθε λυπάμαι αλλα δεν νομίζω να παίζουν ρόλο οι ευαισθησίες της! Στην προκειμένη αν δεν το σήκωνε η ψυχοσύνθεσή της μην έμπαινε τρίτο πρόσωπο σε μια σχέση!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 338 - Ημερομηνία 05-04-2010

Δημοσίευση από mm Τρι Απρ 06, 2010 12:38 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Εγω ξέρω ότι η Εύα δεν έχει καμμία πρόθεση να αφήσει το Στέφανο και είναι 100% μέσα στο γάμο που έχουν και θέλει να έχουν μαζί μια ευτυχισμένη οικογένεια σε αντίθεση με τον μεσιέ που σήμερα τσαντίστηκε μέχρι και η Μελίτα που πήγε να της μειώσει την ουσία της -πλατωνικής μην ξεχνιόμαστε- συνάντησης! Σου λεει εδω εγω επιβεβαιώθηκα οτι αν και με την άλλη εμένα αγαπάει τωρα τι βάζει παλι την Εύα προτεραιότητα και με συγχύζει?

Η Ευα απο όσο εχω δει πάλι δεν αφήνει στο Μάνο ουτε χαραμάδα να την πλησιάσει! Γιατί τα εξομοιώνουμε αλήθεια?

Επίσης αν δεν είχαν καμμία πρόθεση να διαλυθεί ο γάμος και να συνεχιστεί η σχέση τους δεν θα συναντιόντουσαν βραδιάτικο. Οταν θές να ξεκόψεις, ξεκόβεις δεν το γυροφέρνεις με ημίμετρα (τα ίδια που λέγαμε και για την Εύα όχι αλλα εδω αλλα εκεί)

Στην τελική ας βρούνε μια δικαιολογία γιατί ήταν βραδιάτικο μαζί να το σώσουνε... δεν είναι ανάγκη να τα μάθει η Εύα όλα αν θέλουν τόσο πολύ να συνεχίσουν την κοροιδία τους.. Αλλά μάλλον κάποιος θέλει να βγουν όλα στο φως και σήμερα φάνηκε καθαρά!

Όσο για τη Νόρα και το Λουκά και λίγα είπανε!!! Ελα γιατί πολλά είπε ο στόμας τους των αντιγράφων και τελικά είναι το χειρότερο ιμιτασιον εμπόρευμα που μας πλασάρανε ever!

ΥΓ. Καμάρωσα Δαφνη που ντροπή της δεν στάθηκε στο πλευρό της Μελίτας για το ξυλοφόρτωμα αλλα υπερασπίστηκε τον αδερφούλη (ουπς ναι σωστά, την κατηγορήσαμε αδίκως αλλα αυτό το περνάμε στο ντούκου...)



Συμφωνώ απόλυτα με την προλαλήσασα και θέλω να προσθέσω και αυτό: δεν μπορούμε να συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα. Η Εύα και ο Μάνος είναι ζευγάρι από παιδιά και η σχέση τους έχει περάσει από 40 κύματα. Αφήστε που έχουν κι ένα παιδί μαζί. Ο έρωτάς τους είναι απόλυτος και συνάμα καταστροφικός και για τους δύο. Οι άλλοι δύο -Μελίτα και Στέφανος- μπορεί να νιώθουν κάποια αισθήματα αλλά η ιστορία τους κρατάει μόνο λίγους μήνες όχι τόσα χρόνια!

Όσο για το φιλί που έδωσε ο Μάνος στην Εύα στην κατασκήνωση, το άρχισε ο Μάνος γι' αυτό και έφαγε και το χαστούκι. Και στις μεταξύ τους σκηνές, ενώ η Εύα του εκφράζει τη συμπαράστασή της, δεν τον αφήνει να προχωρήσει ούτε ένα εκατοστό ούτε του δίνει ελπίδες με τη συμπεριφορά της. Στο κάτω-κάτω της γραφής πατέρας του παιδιού της είναι!

mm


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης