Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

+39
spy
xristina79
Black rose
pelopidas
Penny
kelly
Izabella29
DESPOINA
PrincessRachel
LYDIA
loukasnora
Ezantakou
nicole
milia
ΝΛΙΧ
loukitsa
aggeliki
pet
soso
ksanthi
Ελένα
lizzie
anna90
panda
FieryRed
filitsa
Katrin
oriana
evanna
Pennaki.......!!
Cancoon
LIBRA
Καρ-Mik
helenaki_edem
Ntinaki1
KonstantinaA
KatsaroYpotheto
anastasia20
Clarabelle
43 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap13%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap38%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 38% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap30%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 30% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap12%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap2%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap5%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 60
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Απρ 07, 2010 3:02 pm

CineFreak έγραψε:Cancoon, Χριστίνα79,συμφωνώ μαζί σας, τα αισθήματα που έχω για την Εύα είναι γνωστά Ksilo ... αν και για τη Μελίτα έχω πλέον ράματα, όχι ως προς το γιατί ερωτεύτηκε τον Στέφανο (καλά έκανε, κούκλος ήτο, ελεύθερος ήτο εκείνη την εποχή, why not??Heart1 ...), αλλά ως προς το πως αντιμετωπίζει τη ζωή, τον έρωτα και διάφορους συμφεροντολόγους φεγγαρο-κολλημένους ... δεν διεκδικεί, μόνο αντιδρά σπασμωδικά και με παροιμιώδες πλέον λάθος timing ... λάθος μέρα διαλέγει να ρίξει ένα φιλικό αποχαιρετιστήριο με τον πρώην της, λάθος μέρα διαλέγει για να κάψει το κερί με τον Μεσιέ, επιλογές ζωής που της γυρίζουν μπούμερανγκ ... είναι πλέον κωμικό ότι δεν τολμά να πάει ούτε τουαλέτα χωρίς να το μαθαίνει το σύμπαν - κάνει τα ίδια λάθη και μετά ζητάει συγνώμη χωρίς να χρειάζεται από λάθος ανθρώπους...pleeease

αυτό που με ενόχλησε περισσότερα από όοοολη αυτήν την ξαφνική χρηστομάθεια των φεγγαροκρουσμένων, που τρέμουν το επικείμενο παραντούρλιασμα της Εύας γιατί θα πρέπει να τη φορτωθούν στο σβέρκο και να της κάνουν από μασάζ μέχρι ιμάμ μπαιλντί για να ηρεμεί από το νέο αυτό χτύπημα της άτιμης κενωνίαςxaxa , είναι η στάση του ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ (Ρούσσoς->father of the year xastouki ), ο οποίος στέκεται απέναντι στην κόρη του, τη μαλώνει μπροστά σε τρίτους και κόπτεται ξαφνικά για το καλό της Εύας, μόνο και μόνο γιατί η ΚΟΡΗ ΤΟΥ είναι ερωτευμένη με τον "εχθρό" του ... είναι τραγικό, το μόνο σου στήριγμα να είναι μία θεότρελη ασταθής μάνα (με εκλάμψεις εξυπνάδας και εκλάμψεις εκδικητικής υστερίας) και ΚΑΝΕΙΣ άλλος...BlackEye

άσχετο : θα καταγγείλει κανείς αυτόν τον τραμπούκο το Μάνο για βιαιοπραγία ή θα αρχίσω τις κατάρες zip ??? το ότι ο Μανος ξεφτιλίζεται, πτώχευσε και είναι φυλακή από άλλες αιτίες, δεν είναι κοσμική δικαιοσύνη .... πρέπει να περάσει ένα μήνυμα, καθότι είμαστε σε daily fix και βλέπουν 2.000.000 κόσμος ρεεεεΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ...
Kotsides

Εννοείται πως διαφωνώ (πώς αλλιώς άλλωστε..),και εννοείται επίσης ότι μ΄αρέσει απίστευτα το τόσο ιδιαίτερο και προσωπικό στυλ γραφής σου..
Ως προς την ουσία οσων λες,στο θέμα της Μελίτας θεωρώ πως δεν έχει νόημα να της καταλογιστεί ο έρωτάς της για τον Στέφανο,αλλα ο τρόπος που τον έχει ως τώρα χειριστεί!
Μόνο που επειδή εγώ δεν την συμπαθώ (όσο εσυ),τον παραπάνω τρόπο τον θεωρώ λιγόψυχο και ακρως βαρετό!
Τα στηρίγματά της είναι οι γονείς της,γιατί,αφενός, αυτός ο άγιος άνθρωπος μέχρι τα 30 του δεν είχε ούτε ένα φίλο (προφανώς μόνο εγώ το θεωρώ άκρως ανησυχητικό αυτό για κάποιον),και αφετέρου οσοι φρεσκότατα απέκτησε,ητοι "οι Φεγγαροκρουσμένοι",εξετίμησαν στην ίδια (την δεινή της προτεραία θέση) και (κυρίως) την ηθική της ακεραιότητα(sic)!
Δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται η πρωτοπόρος να τ΄ακουσε όλα,και η από πίσω να μην ακουσει απολύτως τίποτα!
Ανεξαρτήτως του αν προσωπικά συμφωνώ με αυτήν τη τάση,είναι σίγουρα και δίκαιη και απολύτως συνεπής..

Και προφανώς,αυτοι οι άλλοι,αυτοι οι άλλοι, ειναι ευεργέτες της μεγάλοι καθ'ότι, της προσέφεραν την αμέριστη υποστηρίξή/αγάπη τους τους (ειδικά τα θήλεα),μια επαγγελματική απασχόληση που ομοιως ουδέποτε είχε(αν και φυσικά,πρακτικά δεν την χρειάζεται),κι έναν απόλυτο να 'χει να παίζει,αφού ο λαπάς ως εκδικητής και διεκδικητης της μιας Φεγγαροκρουσμένης μπήκε αρχικά στο πλάνο!

Όσο για το daily fix με κάλυψες πλήρως ως προς τη βασική του ιδέα,αλλά μαλλον ουδείς θυμαται ότι στη συγκεκριμένη μηνυματοφόρα επική σειρά,ένα 16χρονο πήγε άκλαυτο,(εστω από λάθος) χωρίς ν' ανοίξει ρουθούνι,αλλά και διάφοροι ενηλικες ακολούθησαν τον ίδιο μοναχικό κι αγυριστο δρόμο,ομοιως χωρίς την παραμικρή τιμωρία των γι αυτό υπευθύνων!..

Υγ.Ωστόσο, όλοι οι παραπανω δεν κάπνισαν ποτέ,για να μην αποτελεσουν κακό υπόδειγμα για τα παιδιά,κι αρχίσουν αβερτα το τσιγάρο! wall
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Απρ 07, 2010 3:43 pm

Foulitsa έγραψε:Καταρχας να ευχηθώ σε όλους χρόνια πολλά,Χριστός Ανεστη, να στε όλοι καλά και τα συναφή...
Σήμερα κατάφερα να δω και τα δυο επσισόδια και μπορω να πω πως απογοητευομαι απο τα ίδια και τα ίδια...Ετσι μου ερχεται να πω εγω στην Ευα την αλήθεια να ησυχάσουμε..Ας σχολιάσω λοιπον το χτεσινό....

Ρούσσος-Μελίτα Αμαλία: Μου έκανε εντύπωση που η Αμαλίτσα είπε στη Μελίτα να αφησει το Μάνο στη φυλακή επειδη τη χτύπησε..Είμαι κατα της βιας και κατακρινω οτι έκανε ο Μάνος αλλά οχι να λέμε και οτι θέλουμε...Το Νεφελάκι τον αγαπάει το μπαμπα του και τον χρειάζεται και έχει και ψυχολογικά απο τωρα το καημένο με τους τρελούς που έμπλεξε..ΚΑτα τα άλλα μια απο τα ίδια, οχι θα το πω οχι δεν θα το πεις και ξανα μανα απο την αρχή...

Στέφανος-Αντιγόνη: Το πως το χάρηκα που η Αντιγονίτσα άλλαξε δεκα χρώματα οταν εμεθε το άλλοθι του Στεφανου δεν λέγεται... Εφριξε η θανασιμη πεθερά και ορυώτανε αλλά ο Στεφανος που να ακούσει..Θελει να έχει τη συνειδηση του καθαρη το παλικάρι μας για τον άσπονδο εχθρό, που τωρα τον λυπάται γιατί έχει και ενα παιδι με την απόλυτη αγαπημένη..Ελεος, με τα καραγκιοζιλίκια πάρτε μια απόφαση!!!

Μάνος-Ευα: Ωραία σκηνούλα.. Ο Μάνος συνεχίζει να μη με πείθει.. Μου άρεσει αγωνια της Ευας για τη Μαρίλια και φυσικά η κοιλίτσα της...Οταν δακρυζει είναι ακόμα πιο γλύκιά.. Μην ξαναγυρίσεις εκει κοριτσακι μου,ριξτους πεντε φάσκελα και φυγε οσο προλαβανεις..

Σύναξη στης Μελίτας: Πάλι μια απο τα ίδια, ο καθένας τα δικά του και όλοι μαζί μια παρανοια.. Ο Στεφάνος και η Μελίτα να μιλήσουν, οι μεγαλοδικηγόροι να τους αποτρέψουν και γενικώς ακόμα ενας αχταρμάς.. Αφου λέμε οτι δεν θα αλλάξει κάτι αν μιλήσουν τι καίγονται τοσο πια?? Τώρα μας επιασε κριση συνειδησης και καλά τη Μελότα την καταλαβαινω,πατερας του παιδιου της είναι..Ο άλλος που απο μασκοφόρος εκδικητης μας εγινε Λώρα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι??
vomit

Αγγέλα-Μαριλια: Μια πολύ ανθρωπινη σκηνή... Η αγωνία της Μαρίλιας για το τι θα πουν για αυτη στο σχολείο, η αγωνία της Αγγέλας για τις εξετάσεις,πολυ ομορφή σκηνή μεταξύ τους, δένουν πολύ όμορφα...

Αντιγόνη-Ρούσσος Δεν αντέχω άλλο με αυτά που ακούω η δυσμοιρη.. Είναι δυνατόν η Αντιγονιτσα να κατηγορεί τη Μελίτα οτι έμπλεξε το Στέφανο?? Τι είναι πενταχρονο και τον παρεσυρε στην ακολασία??? Οταν τα παιρνει βεβαια δεν μπορω παρα να τη θαυμάσω γιατι δίνει ρέστα,αλλά μην τη βάζετε τη γυναίκα να λέει τοσα κουλά μαζεμένα....Αν είναι δυνατόν..


Στέφανος-Εύα:
Αν αυτός ο μπούφος δεν εκανε τη μια βλακεία μετα την άλλη θα μου άρεσε πάααρα πολυ η σκηνή..Αλλά δεν αντεχω άλλο να βλέπω την Ευα καθαρή απεναντι του και να δοξάζει Θεούς και ανθρώπους που εφεραν τον Παριζιάνο στο δρόμο της... Μην το κάνετε χειρότερο κυριοι σεναριογράφοι μας, θα την σπάσω την τηλεόραση και θα με κυνηγάει η μάνα μου μετά....

Αντιγόνη-Μελίτα: Γιατί δεν λές καλή μου οτι αγαπιέστε με το μεσιε?Οτι δεν μπορείτε να ζειτε χώρια και βρισκόσαστε που και που για να παίρνετε ανάσες???? Γιατί μπροστά στην Αντιγονάρα μας κόβονται τα φτερά έτσι Μελιτάκι??? Και αυτή πολλά της τα πέ βέβεια αλλά έδωσες δικαιωμα γλυκιά μου και η πεθερούλα τρεχει να μαζεψει τα ασυμμάζευτα..

Χρήστος-Στέφανος: Μου αρέσει η αντιμετωπιση του Χρήστου και στην αρχή και τώρα.. Και εννόω τοτε που είδε τη Μελίτα εξω απο το σπιτι και τη συμβούλεψε σαν φίλος να αποχωρήσει διακριτικά αλλά και τώρα που παίρνει το μέρος της Ευας σαν αν λέει τα λάθη μας τα πληρώνουμε..Γιατι αν εσυ δεν χρεαζόσουν ψυχανάλυση κύριε βραδιάτικα θα ήταν όλα καλά και ωραία...

Μελίτα-Αμαλία Θελω πόλεμο τώρα!! Να δω Αμαλίτσα εναντιον Αντιγόνης και δεν θέλω τίποτα άλλο!! Κατα τα άλλα της κόπηκαν τα πόδια της Μελίτουλας με τη επίσκεψη του Δράκουλα..

Μπέλλος-Νταίζη: Τι άλλο θα ακουσουμε?? Ο Μπέλλος η τύχη της Νόρας...Ημαρτον.. Η Ντάιζει με εκνευρίζει.. αστους ησυχους ρε κοπελια λυσσαξες πια!!


Δάφνη-Νικόλας-Βίντεο: Τι να πρωτοσχολιάσω?? Οτι ο Μάνος δεν τους έστειλε τυχαία εκεί..(Ειμαι πολύ κακιά) οτι έκανε αναμετάδοση λες και δεν εχουμε μάτια να δούμε, οτι μας έδειχνε και τη μουρη του μην τον αμφισβητήσει κανέις?Η το απιστευτου "σπιτι μου" που το άκουσα και έπαθα πλάκα?? Μανουλη πρωτον εχετε χωρισει,δευτερον το σπιτι το πήρε ο μπαμπάκας για το χατίρι της πριγκηπέσσας του,και τριτον ας ελεγες το σπιτι της κορης μου,αν ηθελες βαρυγδουπα.. Ελπίζω το βιντεακί να κρθβει άλλα πράγαματα απο πίσω γιατι σαν ιδεα τη θεωρω γελοία θα απογοητευτώ ακόμα περισσότερο... Οσο το έβλεπα τόσο κοίταγα να δω αν έχω βάλει σωστο επισδοδιο απο σωστη σειρά να παίζει..Γελοία η σκηνη και ο σχολιασμός απεριγραπτος... Τπο φιλάκι που δωσανε τα πιτσουνάκι ποιον ακριβώς λόγο εξυπηρετεί??? Γιατί υποτίθεται πως η συνάντηση ήταν απλά για να συζητήσουν τα φιλάκια στο τέλος τι τα θέλανε??? Για να κάνοπυν μεγαλύτερο το μέγεθος της προδοσιας???
Η Δάφνη κάγκελο,και τι να πεί το κορίτσι.. Περιμένω το σημερινό που θα γίνει σφαγή..
Απλά καλό απο μένα...

Υ.Γ1 Ο Σταυρίδης τζιμάνι!!!Ολα θα τα βγάλει στη φόρα..!!!!
ΥΓ2 Η αμνησία του Λουκά μου είχε λείψει..( μα χρυσό παιδι το Μάνο??)
ΥΓ3 Ελπίζω να αλλάξει το σκηνικό σύντομα και να έχουμε ανατροπές γιατί μπουχτήσαμε με απόλυτους,καρμικούς μεταλλάξεις σε χαρακτήρες, φωνές, τσιρίδες.. Πάλι καλά που ξεσπαθώνει η Δάφνη και θα χουμε εξελίξεις σήμερα...

Εσύ είχες καιρό να σχολιάσεις ή εγω καιρό να σε διαβάσω???

Θεά όπως πάντα!!!

ΥΓ. Τελικά μόνο σε μας τις δύο έλειψε ο αμνησιακός Λουκάς? χαχα Λιώνω!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Απρ 07, 2010 4:18 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Καταρχας να ευχηθώ σε όλους χρόνια πολλά,Χριστός Ανεστη, να στε όλοι καλά και τα συναφή...
Σήμερα κατάφερα να δω και τα δυο επσισόδια και μπορω να πω πως απογοητευομαι απο τα ίδια και τα ίδια...Ετσι μου ερχεται να πω εγω στην Ευα την αλήθεια να ησυχάσουμε..Ας σχολιάσω λοιπον το χτεσινό....

Ρούσσος-Μελίτα Αμαλία: Μου έκανε εντύπωση που η Αμαλίτσα είπε στη Μελίτα να αφησει το Μάνο στη φυλακή επειδη τη χτύπησε..Είμαι κατα της βιας και κατακρινω οτι έκανε ο Μάνος αλλά οχι να λέμε και οτι θέλουμε...Το Νεφελάκι τον αγαπάει το μπαμπα του και τον χρειάζεται και έχει και ψυχολογικά απο τωρα το καημένο με τους τρελούς που έμπλεξε..ΚΑτα τα άλλα μια απο τα ίδια, οχι θα το πω οχι δεν θα το πεις και ξανα μανα απο την αρχή...

Στέφανος-Αντιγόνη: Το πως το χάρηκα που η Αντιγονίτσα άλλαξε δεκα χρώματα οταν εμεθε το άλλοθι του Στεφανου δεν λέγεται... Εφριξε η θανασιμη πεθερά και ορυώτανε αλλά ο Στεφανος που να ακούσει..Θελει να έχει τη συνειδηση του καθαρη το παλικάρι μας για τον άσπονδο εχθρό, που τωρα τον λυπάται γιατί έχει και ενα παιδι με την απόλυτη αγαπημένη..Ελεος, με τα καραγκιοζιλίκια πάρτε μια απόφαση!!!

Μάνος-Ευα: Ωραία σκηνούλα.. Ο Μάνος συνεχίζει να μη με πείθει.. Μου άρεσει αγωνια της Ευας για τη Μαρίλια και φυσικά η κοιλίτσα της...Οταν δακρυζει είναι ακόμα πιο γλύκιά.. Μην ξαναγυρίσεις εκει κοριτσακι μου,ριξτους πεντε φάσκελα και φυγε οσο προλαβανεις..

Σύναξη στης Μελίτας: Πάλι μια απο τα ίδια, ο καθένας τα δικά του και όλοι μαζί μια παρανοια.. Ο Στεφάνος και η Μελίτα να μιλήσουν, οι μεγαλοδικηγόροι να τους αποτρέψουν και γενικώς ακόμα ενας αχταρμάς.. Αφου λέμε οτι δεν θα αλλάξει κάτι αν μιλήσουν τι καίγονται τοσο πια?? Τώρα μας επιασε κριση συνειδησης και καλά τη Μελότα την καταλαβαινω,πατερας του παιδιου της είναι..Ο άλλος που απο μασκοφόρος εκδικητης μας εγινε Λώρα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι??
vomit

Αγγέλα-Μαριλια: Μια πολύ ανθρωπινη σκηνή... Η αγωνία της Μαρίλιας για το τι θα πουν για αυτη στο σχολείο, η αγωνία της Αγγέλας για τις εξετάσεις,πολυ ομορφή σκηνή μεταξύ τους, δένουν πολύ όμορφα...

Αντιγόνη-Ρούσσος Δεν αντέχω άλλο με αυτά που ακούω η δυσμοιρη.. Είναι δυνατόν η Αντιγονιτσα να κατηγορεί τη Μελίτα οτι έμπλεξε το Στέφανο?? Τι είναι πενταχρονο και τον παρεσυρε στην ακολασία??? Οταν τα παιρνει βεβαια δεν μπορω παρα να τη θαυμάσω γιατι δίνει ρέστα,αλλά μην τη βάζετε τη γυναίκα να λέει τοσα κουλά μαζεμένα....Αν είναι δυνατόν..


Στέφανος-Εύα:
Αν αυτός ο μπούφος δεν εκανε τη μια βλακεία μετα την άλλη θα μου άρεσε πάααρα πολυ η σκηνή..Αλλά δεν αντεχω άλλο να βλέπω την Ευα καθαρή απεναντι του και να δοξάζει Θεούς και ανθρώπους που εφεραν τον Παριζιάνο στο δρόμο της... Μην το κάνετε χειρότερο κυριοι σεναριογράφοι μας, θα την σπάσω την τηλεόραση και θα με κυνηγάει η μάνα μου μετά....

Αντιγόνη-Μελίτα: Γιατί δεν λές καλή μου οτι αγαπιέστε με το μεσιε?Οτι δεν μπορείτε να ζειτε χώρια και βρισκόσαστε που και που για να παίρνετε ανάσες???? Γιατί μπροστά στην Αντιγονάρα μας κόβονται τα φτερά έτσι Μελιτάκι??? Και αυτή πολλά της τα πέ βέβεια αλλά έδωσες δικαιωμα γλυκιά μου και η πεθερούλα τρεχει να μαζεψει τα ασυμμάζευτα..

Χρήστος-Στέφανος: Μου αρέσει η αντιμετωπιση του Χρήστου και στην αρχή και τώρα.. Και εννόω τοτε που είδε τη Μελίτα εξω απο το σπιτι και τη συμβούλεψε σαν φίλος να αποχωρήσει διακριτικά αλλά και τώρα που παίρνει το μέρος της Ευας σαν αν λέει τα λάθη μας τα πληρώνουμε..Γιατι αν εσυ δεν χρεαζόσουν ψυχανάλυση κύριε βραδιάτικα θα ήταν όλα καλά και ωραία...

Μελίτα-Αμαλία Θελω πόλεμο τώρα!! Να δω Αμαλίτσα εναντιον Αντιγόνης και δεν θέλω τίποτα άλλο!! Κατα τα άλλα της κόπηκαν τα πόδια της Μελίτουλας με τη επίσκεψη του Δράκουλα..

Μπέλλος-Νταίζη: Τι άλλο θα ακουσουμε?? Ο Μπέλλος η τύχη της Νόρας...Ημαρτον.. Η Ντάιζει με εκνευρίζει.. αστους ησυχους ρε κοπελια λυσσαξες πια!!


Δάφνη-Νικόλας-Βίντεο: Τι να πρωτοσχολιάσω?? Οτι ο Μάνος δεν τους έστειλε τυχαία εκεί..(Ειμαι πολύ κακιά) οτι έκανε αναμετάδοση λες και δεν εχουμε μάτια να δούμε, οτι μας έδειχνε και τη μουρη του μην τον αμφισβητήσει κανέις?Η το απιστευτου "σπιτι μου" που το άκουσα και έπαθα πλάκα?? Μανουλη πρωτον εχετε χωρισει,δευτερον το σπιτι το πήρε ο μπαμπάκας για το χατίρι της πριγκηπέσσας του,και τριτον ας ελεγες το σπιτι της κορης μου,αν ηθελες βαρυγδουπα.. Ελπίζω το βιντεακί να κρθβει άλλα πράγαματα απο πίσω γιατι σαν ιδεα τη θεωρω γελοία θα απογοητευτώ ακόμα περισσότερο... Οσο το έβλεπα τόσο κοίταγα να δω αν έχω βάλει σωστο επισδοδιο απο σωστη σειρά να παίζει..Γελοία η σκηνη και ο σχολιασμός απεριγραπτος... Τπο φιλάκι που δωσανε τα πιτσουνάκι ποιον ακριβώς λόγο εξυπηρετεί??? Γιατί υποτίθεται πως η συνάντηση ήταν απλά για να συζητήσουν τα φιλάκια στο τέλος τι τα θέλανε??? Για να κάνοπυν μεγαλύτερο το μέγεθος της προδοσιας???
Η Δάφνη κάγκελο,και τι να πεί το κορίτσι.. Περιμένω το σημερινό που θα γίνει σφαγή..
Απλά καλό απο μένα...

Υ.Γ1 Ο Σταυρίδης τζιμάνι!!!Ολα θα τα βγάλει στη φόρα..!!!!
ΥΓ2 Η αμνησία του Λουκά μου είχε λείψει..( μα χρυσό παιδι το Μάνο??)
ΥΓ3 Ελπίζω να αλλάξει το σκηνικό σύντομα και να έχουμε ανατροπές γιατί μπουχτήσαμε με απόλυτους,καρμικούς μεταλλάξεις σε χαρακτήρες, φωνές, τσιρίδες.. Πάλι καλά που ξεσπαθώνει η Δάφνη και θα χουμε εξελίξεις σήμερα...

Εσύ είχες καιρό να σχολιάσεις ή εγω καιρό να σε διαβάσω???

Θεά όπως πάντα!!!

ΥΓ. Τελικά μόνο σε μας τις δύο έλειψε ο αμνησιακός Λουκάς? χαχα Λιώνω!!!

Είχα καιρό να γράψω Τζίνα μου!!!Μου πεσε βαρυ το αρνάκι το Πάσχα και έκανα λίγο αποχή!!
lol!
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!! :D
ΜΑ είναι Θεός ο αμνησιακός!!!Τόσοι φόνοι έχουν γίνει και να μπεί φυλακή το χρυσό παιδί ο Μανος..Ελιωσα με την ατάκα!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Απρ 07, 2010 4:20 pm

Foulitsa έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:
Foulitsa έγραψε:Καταρχας να ευχηθώ σε όλους χρόνια πολλά,Χριστός Ανεστη, να στε όλοι καλά και τα συναφή...
Σήμερα κατάφερα να δω και τα δυο επσισόδια και μπορω να πω πως απογοητευομαι απο τα ίδια και τα ίδια...Ετσι μου ερχεται να πω εγω στην Ευα την αλήθεια να ησυχάσουμε..Ας σχολιάσω λοιπον το χτεσινό....

Ρούσσος-Μελίτα Αμαλία: Μου έκανε εντύπωση που η Αμαλίτσα είπε στη Μελίτα να αφησει το Μάνο στη φυλακή επειδη τη χτύπησε..Είμαι κατα της βιας και κατακρινω οτι έκανε ο Μάνος αλλά οχι να λέμε και οτι θέλουμε...Το Νεφελάκι τον αγαπάει το μπαμπα του και τον χρειάζεται και έχει και ψυχολογικά απο τωρα το καημένο με τους τρελούς που έμπλεξε..ΚΑτα τα άλλα μια απο τα ίδια, οχι θα το πω οχι δεν θα το πεις και ξανα μανα απο την αρχή...

Στέφανος-Αντιγόνη: Το πως το χάρηκα που η Αντιγονίτσα άλλαξε δεκα χρώματα οταν εμεθε το άλλοθι του Στεφανου δεν λέγεται... Εφριξε η θανασιμη πεθερά και ορυώτανε αλλά ο Στεφανος που να ακούσει..Θελει να έχει τη συνειδηση του καθαρη το παλικάρι μας για τον άσπονδο εχθρό, που τωρα τον λυπάται γιατί έχει και ενα παιδι με την απόλυτη αγαπημένη..Ελεος, με τα καραγκιοζιλίκια πάρτε μια απόφαση!!!

Μάνος-Ευα: Ωραία σκηνούλα.. Ο Μάνος συνεχίζει να μη με πείθει.. Μου άρεσει αγωνια της Ευας για τη Μαρίλια και φυσικά η κοιλίτσα της...Οταν δακρυζει είναι ακόμα πιο γλύκιά.. Μην ξαναγυρίσεις εκει κοριτσακι μου,ριξτους πεντε φάσκελα και φυγε οσο προλαβανεις..

Σύναξη στης Μελίτας: Πάλι μια απο τα ίδια, ο καθένας τα δικά του και όλοι μαζί μια παρανοια.. Ο Στεφάνος και η Μελίτα να μιλήσουν, οι μεγαλοδικηγόροι να τους αποτρέψουν και γενικώς ακόμα ενας αχταρμάς.. Αφου λέμε οτι δεν θα αλλάξει κάτι αν μιλήσουν τι καίγονται τοσο πια?? Τώρα μας επιασε κριση συνειδησης και καλά τη Μελότα την καταλαβαινω,πατερας του παιδιου της είναι..Ο άλλος που απο μασκοφόρος εκδικητης μας εγινε Λώρα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι??
vomit

Αγγέλα-Μαριλια: Μια πολύ ανθρωπινη σκηνή... Η αγωνία της Μαρίλιας για το τι θα πουν για αυτη στο σχολείο, η αγωνία της Αγγέλας για τις εξετάσεις,πολυ ομορφή σκηνή μεταξύ τους, δένουν πολύ όμορφα...

Αντιγόνη-Ρούσσος Δεν αντέχω άλλο με αυτά που ακούω η δυσμοιρη.. Είναι δυνατόν η Αντιγονιτσα να κατηγορεί τη Μελίτα οτι έμπλεξε το Στέφανο?? Τι είναι πενταχρονο και τον παρεσυρε στην ακολασία??? Οταν τα παιρνει βεβαια δεν μπορω παρα να τη θαυμάσω γιατι δίνει ρέστα,αλλά μην τη βάζετε τη γυναίκα να λέει τοσα κουλά μαζεμένα....Αν είναι δυνατόν..


Στέφανος-Εύα:
Αν αυτός ο μπούφος δεν εκανε τη μια βλακεία μετα την άλλη θα μου άρεσε πάααρα πολυ η σκηνή..Αλλά δεν αντεχω άλλο να βλέπω την Ευα καθαρή απεναντι του και να δοξάζει Θεούς και ανθρώπους που εφεραν τον Παριζιάνο στο δρόμο της... Μην το κάνετε χειρότερο κυριοι σεναριογράφοι μας, θα την σπάσω την τηλεόραση και θα με κυνηγάει η μάνα μου μετά....

Αντιγόνη-Μελίτα: Γιατί δεν λές καλή μου οτι αγαπιέστε με το μεσιε?Οτι δεν μπορείτε να ζειτε χώρια και βρισκόσαστε που και που για να παίρνετε ανάσες???? Γιατί μπροστά στην Αντιγονάρα μας κόβονται τα φτερά έτσι Μελιτάκι??? Και αυτή πολλά της τα πέ βέβεια αλλά έδωσες δικαιωμα γλυκιά μου και η πεθερούλα τρεχει να μαζεψει τα ασυμμάζευτα..

Χρήστος-Στέφανος: Μου αρέσει η αντιμετωπιση του Χρήστου και στην αρχή και τώρα.. Και εννόω τοτε που είδε τη Μελίτα εξω απο το σπιτι και τη συμβούλεψε σαν φίλος να αποχωρήσει διακριτικά αλλά και τώρα που παίρνει το μέρος της Ευας σαν αν λέει τα λάθη μας τα πληρώνουμε..Γιατι αν εσυ δεν χρεαζόσουν ψυχανάλυση κύριε βραδιάτικα θα ήταν όλα καλά και ωραία...

Μελίτα-Αμαλία Θελω πόλεμο τώρα!! Να δω Αμαλίτσα εναντιον Αντιγόνης και δεν θέλω τίποτα άλλο!! Κατα τα άλλα της κόπηκαν τα πόδια της Μελίτουλας με τη επίσκεψη του Δράκουλα..

Μπέλλος-Νταίζη: Τι άλλο θα ακουσουμε?? Ο Μπέλλος η τύχη της Νόρας...Ημαρτον.. Η Ντάιζει με εκνευρίζει.. αστους ησυχους ρε κοπελια λυσσαξες πια!!


Δάφνη-Νικόλας-Βίντεο: Τι να πρωτοσχολιάσω?? Οτι ο Μάνος δεν τους έστειλε τυχαία εκεί..(Ειμαι πολύ κακιά) οτι έκανε αναμετάδοση λες και δεν εχουμε μάτια να δούμε, οτι μας έδειχνε και τη μουρη του μην τον αμφισβητήσει κανέις?Η το απιστευτου "σπιτι μου" που το άκουσα και έπαθα πλάκα?? Μανουλη πρωτον εχετε χωρισει,δευτερον το σπιτι το πήρε ο μπαμπάκας για το χατίρι της πριγκηπέσσας του,και τριτον ας ελεγες το σπιτι της κορης μου,αν ηθελες βαρυγδουπα.. Ελπίζω το βιντεακί να κρθβει άλλα πράγαματα απο πίσω γιατι σαν ιδεα τη θεωρω γελοία θα απογοητευτώ ακόμα περισσότερο... Οσο το έβλεπα τόσο κοίταγα να δω αν έχω βάλει σωστο επισδοδιο απο σωστη σειρά να παίζει..Γελοία η σκηνη και ο σχολιασμός απεριγραπτος... Τπο φιλάκι που δωσανε τα πιτσουνάκι ποιον ακριβώς λόγο εξυπηρετεί??? Γιατί υποτίθεται πως η συνάντηση ήταν απλά για να συζητήσουν τα φιλάκια στο τέλος τι τα θέλανε??? Για να κάνοπυν μεγαλύτερο το μέγεθος της προδοσιας???
Η Δάφνη κάγκελο,και τι να πεί το κορίτσι.. Περιμένω το σημερινό που θα γίνει σφαγή..
Απλά καλό απο μένα...

Υ.Γ1 Ο Σταυρίδης τζιμάνι!!!Ολα θα τα βγάλει στη φόρα..!!!!
ΥΓ2 Η αμνησία του Λουκά μου είχε λείψει..( μα χρυσό παιδι το Μάνο??)
ΥΓ3 Ελπίζω να αλλάξει το σκηνικό σύντομα και να έχουμε ανατροπές γιατί μπουχτήσαμε με απόλυτους,καρμικούς μεταλλάξεις σε χαρακτήρες, φωνές, τσιρίδες.. Πάλι καλά που ξεσπαθώνει η Δάφνη και θα χουμε εξελίξεις σήμερα...

Εσύ είχες καιρό να σχολιάσεις ή εγω καιρό να σε διαβάσω???

Θεά όπως πάντα!!!

ΥΓ. Τελικά μόνο σε μας τις δύο έλειψε ο αμνησιακός Λουκάς? χαχα Λιώνω!!!

Είχα καιρό να γράψω Τζίνα μου!!!Μου πεσε βαρυ το αρνάκι το Πάσχα και έκανα λίγο αποχή!!
lol!
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!! :D
ΜΑ είναι Θεός ο αμνησιακός!!!Τόσοι φόνοι έχουν γίνει και να μπεί φυλακή το χρυσό παιδί ο Μανος..Ελιωσα με την ατάκα!!!


Και σε μενα ελειψε ο αμνησιακος κοριτσια.Εκανε και κατι καλο τωρα με την επιστροφη της η Νταιζη.Θα απολαυσουμε κι αλλες αμνησιακες ατακες.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Απρ 07, 2010 4:32 pm

Clarabelle έγραψε:

Ευα-Στεφανος
Παντως εξακολουθει να με πειθει περισσοτερο ο Στεφανος οταν λεει ''σ'αγαπω'' στην Ευα παρα στην Μελιτα.Απο εκει και περα ειδαμε για αλλη μια φορα ποσο ψηλα τον εχει τον Στεφανο η Ευα στην εκτιμηση της.Του λεει τα παντα και καμαρωνει που τον παντρευτηκε.Αχ κοριτσακι μου και να ηξερες.Ο Στεφανος την ωρα που του ελεγε ποσο χαιρεται που τον παντρευτηκε και οτι ειναι ευτυχισμενη και ηρεμη κοντα του-αυτο δηλαδη που ηθελε παντα η Εα-μου εβγαλε οτι νιωθει πολλες τυψεις που θα πληγωθει για αλλη μια φορα με τον ιδιο τροπο η Ευα.Αγορακι μου ετσι οπως τα εκανες λουσου τα τωρα


Νίκη μου συμφωνώ. Αυτός ο απόλυτος ήθελα να ήξερα πόσους εχει πείσει. Εμένα ψεύτικος μου φαίνεται, στημένος μου φαίνεται μια φορά αληθινός δεν μου φαίνεται.

θα συμφωνήσω μαζί σας κορίτσια. ΤΟ απολύτως ξενέρωμα είναι αυτό, γιατί δεν κολλάει ούτε με Logo. Και είναι άδικο που έναν ηθοποιό του διαμετρήματος του Αλέξανδρου Σταύρου, πού ορισμένοι "ακριβό" παιδί του διδύμου τον ανεβάζουν, τον χαραμίζουν με ένα ρόλο που δεν προσφέρει τίποτα και τον αδικεί κατάφορα. Και είναι ένας εξαιρετικός ηθοποιός με μακρά διαδρομή τόσο στο Θέατρο όσο και την τηλεόραση. Ελπίζω σύντομα να βελτιωθεί η κατάσταση
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 07, 2010 4:49 pm

pasxalitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Ευα-Στεφανος
Παντως εξακολουθει να με πειθει περισσοτερο ο Στεφανος οταν λεει ''σ'αγαπω'' στην Ευα παρα στην Μελιτα.Απο εκει και περα ειδαμε για αλλη μια φορα ποσο ψηλα τον εχει τον Στεφανο η Ευα στην εκτιμηση της.Του λεει τα παντα και καμαρωνει που τον παντρευτηκε.Αχ κοριτσακι μου και να ηξερες.Ο Στεφανος την ωρα που του ελεγε ποσο χαιρεται που τον παντρευτηκε και οτι ειναι ευτυχισμενη και ηρεμη κοντα του-αυτο δηλαδη που ηθελε παντα η Εα-μου εβγαλε οτι νιωθει πολλες τυψεις που θα πληγωθει για αλλη μια φορα με τον ιδιο τροπο η Ευα.Αγορακι μου ετσι οπως τα εκανες λουσου τα τωρα


Νίκη μου συμφωνώ. Αυτός ο απόλυτος ήθελα να ήξερα πόσους εχει πείσει. Εμένα ψεύτικος μου φαίνεται, στημένος μου φαίνεται μια φορά αληθινός δεν μου φαίνεται.

θα συμφωνήσω μαζί σας κορίτσια. ΤΟ απολύτως ξενέρωμα είναι αυτό, γιατί δεν κολλάει ούτε με Logo. Και είναι άδικο που έναν ηθοποιό του διαμετρήματος του Αλέξανδρου Σταύρου, πού ορισμένοι "ακριβό" παιδί του διδύμου τον ανεβάζουν, τον χαραμίζουν με ένα ρόλο που δεν προσφέρει τίποτα και τον αδικεί κατάφορα. Και είναι ένας εξαιρετικός ηθοποιός με μακρά διαδρομή τόσο στο Θέατρο όσο και την τηλεόραση. Ελπίζω σύντομα να βελτιωθεί η κατάσταση


Αγαπητή μου η ελπίδα πεθαίνει πάντοτε τελευταία κι εγώ εξακολουθώ να ελπίζω οτι ο Στέφανος θα αποδειχτεί οτι είναι κάτι περισσότερο απ αυτό που βλέπουμε σε πρώτο επίπεδο και θα ανακαλύψουμε οτι ο ήρωας έχει βάθος συναισθημάτων και ίσως οτι μπορούμε να του κάνουμε μια δεύτερη ανάγνωση. Ούτε κι εγώ θέλω να πιστέψω οτι ο ρόλος του είναι αυτό το μονοδιάστατο πλάσμα που υποδύεται μέχρι τώρα. Δεν το συζητώ καν οτι έχει τη δυνατότητα να υποδυθεί τον όποιον δύσκολο ρόλο κληθεί να ερμηνεύσει και ελπίζω.....
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Απρ 07, 2010 4:57 pm

Clarabelle έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Ευα-Στεφανος
Παντως εξακολουθει να με πειθει περισσοτερο ο Στεφανος οταν λεει ''σ'αγαπω'' στην Ευα παρα στην Μελιτα.Απο εκει και περα ειδαμε για αλλη μια φορα ποσο ψηλα τον εχει τον Στεφανο η Ευα στην εκτιμηση της.Του λεει τα παντα και καμαρωνει που τον παντρευτηκε.Αχ κοριτσακι μου και να ηξερες.Ο Στεφανος την ωρα που του ελεγε ποσο χαιρεται που τον παντρευτηκε και οτι ειναι ευτυχισμενη και ηρεμη κοντα του-αυτο δηλαδη που ηθελε παντα η Εα-μου εβγαλε οτι νιωθει πολλες τυψεις που θα πληγωθει για αλλη μια φορα με τον ιδιο τροπο η Ευα.Αγορακι μου ετσι οπως τα εκανες λουσου τα τωρα


Νίκη μου συμφωνώ. Αυτός ο απόλυτος ήθελα να ήξερα πόσους εχει πείσει. Εμένα ψεύτικος μου φαίνεται, στημένος μου φαίνεται μια φορά αληθινός δεν μου φαίνεται.

θα συμφωνήσω μαζί σας κορίτσια. ΤΟ απολύτως ξενέρωμα είναι αυτό, γιατί δεν κολλάει ούτε με Logo. Και είναι άδικο που έναν ηθοποιό του διαμετρήματος του Αλέξανδρου Σταύρου, πού ορισμένοι "ακριβό" παιδί του διδύμου τον ανεβάζουν, τον χαραμίζουν με ένα ρόλο που δεν προσφέρει τίποτα και τον αδικεί κατάφορα. Και είναι ένας εξαιρετικός ηθοποιός με μακρά διαδρομή τόσο στο Θέατρο όσο και την τηλεόραση. Ελπίζω σύντομα να βελτιωθεί η κατάσταση


Αγαπητή μου η ελπίδα πεθαίνει πάντοτε τελευταία κι εγώ εξακολουθώ να ελπίζω οτι ο Στέφανος θα αποδειχτεί οτι είναι κάτι περισσότερο απ αυτό που βλέπουμε σε πρώτο επίπεδο και θα ανακαλύψουμε οτι ο ήρωας έχει βάθος συναισθημάτων και ίσως οτι μπορούμε να του κάνουμε μια δεύτερη ανάγνωση. Ούτε κι εγώ θέλω να πιστέψω οτι ο ρόλος του είναι αυτό το μονοδιάστατο πλάσμα που υποδύεται μέχρι τώρα. Δεν το συζητώ καν οτι έχει τη δυνατότητα να υποδυθεί τον όποιον δύσκολο ρόλο κληθεί να ερμηνεύσει και ελπίζω.....


Παντως εγω το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω.Οταν βλεπω τον Στεφανο να θρηνει το κερι μου βγαζει τυψεις και ενοχες και οχι ερωτα προς την Μελιτα.Σαν να την χρησιμοποιει δηλαδη ως μεσο εκδικησης για τον πατερα της.Αλλα οχι οτι το σχειδαζε απο πριν ερθει στην Ελλαδα με την φωτογραφια της Ευας στην τσεπη.Σαν να το αποφασισε μετα που αλληλομυριστηκαν και ειδε οτι η μικρη τσιμπαει.Κι εγω θελω να πιστευω οτι ο Στεφανος δεν ειναι μονο αυτο που βλεπουμε γιατι αν ειναι τοτε χαραμιζουν το μεγαλο ταλεντο του Σταυρου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Απρ 07, 2010 5:02 pm

loukasnora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Ευα-Στεφανος
Παντως εξακολουθει να με πειθει περισσοτερο ο Στεφανος οταν λεει ''σ'αγαπω'' στην Ευα παρα στην Μελιτα.Απο εκει και περα ειδαμε για αλλη μια φορα ποσο ψηλα τον εχει τον Στεφανο η Ευα στην εκτιμηση της.Του λεει τα παντα και καμαρωνει που τον παντρευτηκε.Αχ κοριτσακι μου και να ηξερες.Ο Στεφανος την ωρα που του ελεγε ποσο χαιρεται που τον παντρευτηκε και οτι ειναι ευτυχισμενη και ηρεμη κοντα του-αυτο δηλαδη που ηθελε παντα η Εα-μου εβγαλε οτι νιωθει πολλες τυψεις που θα πληγωθει για αλλη μια φορα με τον ιδιο τροπο η Ευα.Αγορακι μου ετσι οπως τα εκανες λουσου τα τωρα


Νίκη μου συμφωνώ. Αυτός ο απόλυτος ήθελα να ήξερα πόσους εχει πείσει. Εμένα ψεύτικος μου φαίνεται, στημένος μου φαίνεται μια φορά αληθινός δεν μου φαίνεται.

θα συμφωνήσω μαζί σας κορίτσια. ΤΟ απολύτως ξενέρωμα είναι αυτό, γιατί δεν κολλάει ούτε με Logo. Και είναι άδικο που έναν ηθοποιό του διαμετρήματος του Αλέξανδρου Σταύρου, πού ορισμένοι "ακριβό" παιδί του διδύμου τον ανεβάζουν, τον χαραμίζουν με ένα ρόλο που δεν προσφέρει τίποτα και τον αδικεί κατάφορα. Και είναι ένας εξαιρετικός ηθοποιός με μακρά διαδρομή τόσο στο Θέατρο όσο και την τηλεόραση. Ελπίζω σύντομα να βελτιωθεί η κατάσταση


Αγαπητή μου η ελπίδα πεθαίνει πάντοτε τελευταία κι εγώ εξακολουθώ να ελπίζω οτι ο Στέφανος θα αποδειχτεί οτι είναι κάτι περισσότερο απ αυτό που βλέπουμε σε πρώτο επίπεδο και θα ανακαλύψουμε οτι ο ήρωας έχει βάθος συναισθημάτων και ίσως οτι μπορούμε να του κάνουμε μια δεύτερη ανάγνωση. Ούτε κι εγώ θέλω να πιστέψω οτι ο ρόλος του είναι αυτό το μονοδιάστατο πλάσμα που υποδύεται μέχρι τώρα. Δεν το συζητώ καν οτι έχει τη δυνατότητα να υποδυθεί τον όποιον δύσκολο ρόλο κληθεί να ερμηνεύσει και ελπίζω.....


Παντως εγω το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω.Οταν βλεπω τον Στεφανο να θρηνει το κερι μου βγαζει τυψεις και ενοχες και οχι ερωτα προς την Μελιτα.Σαν να την χρησιμοποιει δηλαδη ως μεσο εκδικησης για τον πατερα της.Αλλα οχι οτι το σχειδαζε απο πριν ερθει στην Ελλαδα με την φωτογραφια της Ευας στην τσεπη.Σαν να το αποφασισε μετα που αλληλομυριστηκαν και ειδε οτι η μικρη τσιμπαει.Κι εγω θελω να πιστευω οτι ο Στεφανος δεν ειναι μονο αυτο που βλεπουμε γιατι αν ειναι τοτε χαραμιζουν το μεγαλο ταλεντο του Σταυρου.

Έχει απίστευτες δυνατότητες ο Αλέξανδρος Σταύρου και το έχει αποδείξει από τα Φτερά του Έρωτα και τη Βέρα μέχρι το Γητευτή και το "Κάθε Χρόνο Ίδια Μέρα". Για αυτό και του αξίζουν τα καλύτερα. Χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη που το βλέπω αυτό και ελπίζω ότι σύντομα θα το δουν και οι σεναριογράφοι!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Απρ 07, 2010 5:03 pm

loukasnora έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Ευα-Στεφανος
Παντως εξακολουθει να με πειθει περισσοτερο ο Στεφανος οταν λεει ''σ'αγαπω'' στην Ευα παρα στην Μελιτα.Απο εκει και περα ειδαμε για αλλη μια φορα ποσο ψηλα τον εχει τον Στεφανο η Ευα στην εκτιμηση της.Του λεει τα παντα και καμαρωνει που τον παντρευτηκε.Αχ κοριτσακι μου και να ηξερες.Ο Στεφανος την ωρα που του ελεγε ποσο χαιρεται που τον παντρευτηκε και οτι ειναι ευτυχισμενη και ηρεμη κοντα του-αυτο δηλαδη που ηθελε παντα η Εα-μου εβγαλε οτι νιωθει πολλες τυψεις που θα πληγωθει για αλλη μια φορα με τον ιδιο τροπο η Ευα.Αγορακι μου ετσι οπως τα εκανες λουσου τα τωρα


Νίκη μου συμφωνώ. Αυτός ο απόλυτος ήθελα να ήξερα πόσους εχει πείσει. Εμένα ψεύτικος μου φαίνεται, στημένος μου φαίνεται μια φορά αληθινός δεν μου φαίνεται.

θα συμφωνήσω μαζί σας κορίτσια. ΤΟ απολύτως ξενέρωμα είναι αυτό, γιατί δεν κολλάει ούτε με Logo. Και είναι άδικο που έναν ηθοποιό του διαμετρήματος του Αλέξανδρου Σταύρου, πού ορισμένοι "ακριβό" παιδί του διδύμου τον ανεβάζουν, τον χαραμίζουν με ένα ρόλο που δεν προσφέρει τίποτα και τον αδικεί κατάφορα. Και είναι ένας εξαιρετικός ηθοποιός με μακρά διαδρομή τόσο στο Θέατρο όσο και την τηλεόραση. Ελπίζω σύντομα να βελτιωθεί η κατάσταση


Αγαπητή μου η ελπίδα πεθαίνει πάντοτε τελευταία κι εγώ εξακολουθώ να ελπίζω οτι ο Στέφανος θα αποδειχτεί οτι είναι κάτι περισσότερο απ αυτό που βλέπουμε σε πρώτο επίπεδο και θα ανακαλύψουμε οτι ο ήρωας έχει βάθος συναισθημάτων και ίσως οτι μπορούμε να του κάνουμε μια δεύτερη ανάγνωση. Ούτε κι εγώ θέλω να πιστέψω οτι ο ρόλος του είναι αυτό το μονοδιάστατο πλάσμα που υποδύεται μέχρι τώρα. Δεν το συζητώ καν οτι έχει τη δυνατότητα να υποδυθεί τον όποιον δύσκολο ρόλο κληθεί να ερμηνεύσει και ελπίζω.....


Παντως εγω το εχω ξαναπει και θα το ξαναπω.Οταν βλεπω τον Στεφανο να θρηνει το κερι μου βγαζει τυψεις και ενοχες και οχι ερωτα προς την Μελιτα.Σαν να την χρησιμοποιει δηλαδη ως μεσο εκδικησης για τον πατερα της.Αλλα οχι οτι το σχειδαζε απο πριν ερθει στην Ελλαδα με την φωτογραφια της Ευας στην τσεπη.Σαν να το αποφασισε μετα που αλληλομυριστηκαν και ειδε οτι η μικρη τσιμπαει.Κι εγω θελω να πιστευω οτι ο Στεφανος δεν ειναι μονο αυτο που βλεπουμε γιατι αν ειναι τοτε χαραμιζουν το μεγαλο ταλεντο του Σταυρου.

Ο Στέφανος υποτίθεται πως ήταν η εκπλήξη του δευτερου κύκλου και όπως είπα και στο σχολιασμό μου, μας τα ανέτρεψε όλα οντας ενας απλός βουτυρομπεμπες..Θέλω και εγώ να πιστευω πως όλο αυτο γίνεται για κάποιο λόγο... Να δώ ένταση και ανατροπή σε οτι βλέπουμε μέχρι σήμερα..Το χω ξαναπέι οτι ο απόλυτος απο την πρωτη στιγμή δεν με έπεισε και δεν νομίζω οτι θα με πείσει και ποτέ,αποψιες είναι αυτες βέβαια...Δεν θέλω να αποηοητευτώ απο το συγγραφικό,μας έχει χαρίσει μεγάλες στιγμές,ελπίζω πβς δεν θα αφήσουν αυτον το χαρακτήρα να πάει ακλαφτος...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης