Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

+39
spy
xristina79
Black rose
pelopidas
Penny
kelly
Izabella29
DESPOINA
PrincessRachel
LYDIA
loukasnora
Ezantakou
nicole
milia
ΝΛΙΧ
loukitsa
aggeliki
pet
soso
ksanthi
Ελένα
lizzie
anna90
panda
FieryRed
filitsa
Katrin
oriana
evanna
Pennaki.......!!
Cancoon
LIBRA
Καρ-Mik
helenaki_edem
Ntinaki1
KonstantinaA
KatsaroYpotheto
anastasia20
Clarabelle
43 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap38%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 38% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap30%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 30% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap12%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap2%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap5%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 60
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 07, 2010 9:25 am

Χριστίνα, χτες ανεφερε ο Λουκάς τον Αρη. Είπε στον Ρούσσο, οτι για χάρη του Αρη, ας της το γράψει το σπίτι της γκίοσσας (δικός μου ο χαρακτηρισμός)
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 07, 2010 9:27 am

Mik έγραψε:Χριστίνα, χτες ανεφερε ο Λουκάς τον Αρη. Είπε στον Ρούσσο, οτι για χάρη του Αρη, ας της το γράψει το σπίτι της γκίοσσας (δικός μου ο χαρακτηρισμός)


Γκιόσα τη μαντάμ Νταίζη; Βρε Βάσω δεν έχεις καθόλου τακτlol!
Πάντως σε όλη τη διάρκεια των γιορτών κι εγώ περίμενα να κάνει ο Λουκάς ένα τηλεφώνημα έστω στον Οδυσσέα να μάθει για το παιδί ή έστω να βάλλει τη Νόρα να πάρει ένα τηλέφωνο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 07, 2010 9:36 am

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Χριστίνα, χτες ανεφερε ο Λουκάς τον Αρη. Είπε στον Ρούσσο, οτι για χάρη του Αρη, ας της το γράψει το σπίτι της γκίοσσας (δικός μου ο χαρακτηρισμός)


Γκιόσα τη μαντάμ Νταίζη; Βρε Βάσω δεν έχεις καθόλου τακτlol!
Πάντως σε όλη τη διάρκεια των γιορτών κι εγώ περίμενα να κάνει ο Λουκάς ένα τηλεφώνημα έστω στον Οδυσσέα να μάθει για το παιδί ή έστω να βάλλει τη Νόρα να πάρει ένα τηλέφωνο.

Ο Λουκάς είναι αμνησιακός... Τουλάχιστον για τα μάτια του κόσμου..
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Απρ 07, 2010 9:55 am

Mik έγραψε:Χριστίνα, χτες ανεφερε ο Λουκάς τον Αρη. Είπε στον Ρούσσο, οτι για χάρη του Αρη, ας της το γράψει το σπίτι της γκίοσσας (δικός μου ο χαρακτηρισμός)

Ε όχι... η μοναδική σκηνή που είδα μισή! Πάντως ήθελα περισσότερες αναφορές.... κάτι με χαλάει, σαν να έχουν ξεχάσει τι μας έχουν δείξει οι σεναριογράφοι!
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Απρ 07, 2010 9:58 am

kelly έγραψε:Τέλειο το επεισόδιο από μένα σήμερα!Είχε τα πάντα!
Μου άρεσαν οι περισσότερες σκηνες αλλά θα σχολιάσω ορισμένες..

Μάνος-Εύα : Πολύ όμορφη σκηνή!!Θεωρώ πως αυτό το ζευγάρι δεν είναι ανάγκη να πει και πολλά για να μας δείξει πόσα αισθάνεται ο ένας για τον άλλο!Φτάνει να δει κανείς πως αλλάζει εντελώς και τελείως η έκφραση του Μάνου όταν βρίσκεται μπροστά στην Εύα.Παρόλα αυτά η Εύα απόλυτα ειλικρινής απέναντί του,δείχνει να νοιάζεται για έναν άνθρωπο με τον οποίο έχει ζήσει τόσα χρόνια και ο οποίος είναι και πατέρας του παιδιού της,ανεξάρτητα απ το αν εκείνη έχει προχωρήσει τη ζωή της.

Μελίτα-Καρταλομάνα : Να πω τώρα εγώ πως δεν χάρηκα μ αυτά που της έσουρε η Αντιγόνη?Ψέματα θα πω..Αλήθειες είπε στο κάτω κάτω.Δεν ενοχλούμε παντρεμένους με τηλεφωνήματα και μηνυματάκια όταν δεν θέλουμε να χωθούμε και να δημιουργήσουμε προβλήματα Μελιτάκι.Όσο για την ειρωνεία για την ψυχική ηρεμία της Εύας(δεν θυμάμαι κ αν το πέταξε εδω)ας μην το σχολιάσω καλύτερα,όπως και ότι τωρα την πήρε ο πόνος για τον πατέρα του παιδιού της!

Επίμαχο βιντεάκι-Δάφνη-Νικόλας : Δεν μπορώ και εγώ με τη σειρά μου να μην πω ότι γέλασα πααααρα πολύ με την αφήγηση του Μάνου! lol! Η Δάφνη και ο Νικόλας κόκκαλο!!Μην ξεχνάμε οτι είναι εντελώς έξω απ αυτή την ιστορία και είναι η πρώτη φορά που πέφτει στα μάτια τους κυρίως το Μελιτάκι και αρχίζουν να υποψιάζονται!(το πόσο ανυπομονώ για τα προσεχώς της Δάφνης δεν λέγεται!χιχιχι)

Ζεύγος Βενέτη(αχ πολύ μ άρεσε :lol: )-Ζεύγος Λύτρα : Παρόλο που όντως δεν έπραξε και πολύ σωστά σε σχέση με την κοροιδία των απολύτων απέναντι στην Εύα το ζευγαράκι,το λυπάμαι πολύ τώρα που θα αρχίσουν τα όργανα!Δείχνουν να έχουν καταλάβει πόσο λάθος έκαναν που της το έκρυψαν,αλλά κυρίως πόσο θα διαλυθεί η Εύα μετά απ αυτό!

Αυτά από μένα..Να ξαναπώ πως περιμένω τη Δάφνη πως και πως αύριο!!! :lol:

Είδες που απο ένα συγχαρητήρια φτασαμε σε έναν άψογο σχολιασμό? Συμφωνώ απόλυτα!!! Αντε και με σεντονάκι :wink2:

pelopidas έγραψε:Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Ψήφισα πολύ καλό μόνο και μόνο για τα βλέμματα και την ερμηνεία της Γεωργόνη που πραγματικά έσωσε το γελοίο σκηνικό με το βίντεο. : respect : : respect : Όπως και στη σκηνή μετά στο ατελιέ που συνέχισε να είναι καταπληκτική.
Έδειξε πραγματικά σοκαρισμένη από την αποκάλυψη, σε αντίθεση με το Γιαννακόπουλο που ήταν αλλού για αλλού.
Δεν με νοιάζει αν χωρίζει, αν τα χώνει ως Δάφνη η γυναίκα έχει αποδείξει ότι το έχει και παίρνει τις ιστορίες πάνω της και τις απογειώνει. Αξίζει να είναι στην πρώτη γραμμή.

Καλημέρα, χρόνια σου πολλά και καλώς μας ήρθες Σόνια!!! Καλά εδεμοπόστ!

Όντως οι αντιδράσεις της Δάφνης που επειδή είναι καλός άνθρωπος δεν σταματούν να την σοκάρουν οι γύρω της δεν παίζονται!

Προσωπικά δεν μου φάνηκε άκυρη η αντίδραση του Νικόλα μια και σαν πιο ψιλιασμένος μου έβγαλε το ύφος του κάτι το πονηρό όπως παρατήρησα!

Αναμένουμε το επεισόδιο σήμερα με λαχτάρα!! Εμπαινε Δάφνη! Έμπαινε!!! (Γιατί όλα κι όλα αλλα εκτός που την κορόιδευαν μέσα στη μούρη της πήγε να σταθεί στη Μελίτα για το ξύλο και η Μελίτα τη γέμισε ψέμματα)
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Απρ 07, 2010 9:59 am

xristina79 έγραψε:
Mik έγραψε:Χριστίνα, χτες ανεφερε ο Λουκάς τον Αρη. Είπε στον Ρούσσο, οτι για χάρη του Αρη, ας της το γράψει το σπίτι της γκίοσσας (δικός μου ο χαρακτηρισμός)

Ε όχι... η μοναδική σκηνή που είδα μισή! Πάντως ήθελα περισσότερες αναφορές.... κάτι με χαλάει, σαν να έχουν ξεχάσει τι μας έχουν δείξει οι σεναριογράφοι!

Εδω εχουμε ξεχάσει ΕΝΤΕΛΩΣ ότι η Μελίτα εχει κι έναν αδερφό! Που όσο να πεις η Αμαλία με τον Πέτρο το έχουν μεγαλώσει αυτό το παιδί..
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Απρ 07, 2010 10:31 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
xristina79 έγραψε:
Mik έγραψε:Χριστίνα, χτες ανεφερε ο Λουκάς τον Αρη. Είπε στον Ρούσσο, οτι για χάρη του Αρη, ας της το γράψει το σπίτι της γκίοσσας (δικός μου ο χαρακτηρισμός)

Ε όχι... η μοναδική σκηνή που είδα μισή! Πάντως ήθελα περισσότερες αναφορές.... κάτι με χαλάει, σαν να έχουν ξεχάσει τι μας έχουν δείξει οι σεναριογράφοι!

Εδω εχουμε ξεχάσει ΕΝΤΕΛΩΣ ότι η Μελίτα εχει κι έναν αδερφό! Που όσο να πεις η Αμαλία με τον Πέτρο το έχουν μεγαλώσει αυτό το παιδί..

Σωστο και αυτό !!! Που είναι αυτός, ΟΕΟ?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Απρ 07, 2010 10:34 am

Ας πώ και εγώ λίγα πραγματάκια για το επεισόδιο...

Δάφνη και Νικόλας
Όπως είπατε σε πολλά απο τα σχολία σας, το πονηρό γελάκι του Νικόλα με έστηλε και εμένα
Μου έδωσε την εντύπωση οτι ήταν έτοιμος να ξεκαρδιστεί και κρατιόταν για χάρη της Δάφνης..
Γιατί γελούσε άραγε?
Για την "κρυφοκαυτή" σχέση Στέφανου-Μελίτας ή για τον ταλέντο του Μάνου στην παρουσιάση?*****
Η Δάφνη απο την άλλη ήταν έτοιμη να τα σαρώσει όλα (και θα τα σαρώσει στο σημερινό...)
Αλλά φάνηκε οτι επάξια είναι ξανθομαλλούσα..
Διότι στο βίντεο ο Στέφανος με τη Μελίτα φιλιούνται στο στόμα όχι βέβαια με γλωσσόφιλο αλλά με χειλόφιλο
Η Δάφνη γιατί συνέχιζε να αναρωτιέται τι σχέση έχουν αυτοί οι δύο?
Ολόκληρο φιλί είδε, δεν μπόρεσε να βγάλει συμπεράσματα? wall


Μάνος
Τελικά αυτό το παιδί όλα τα μπορεί..
Και λαμόγιο καλό είναι, και στη βιαιοπραγία καλός είναι, και τώρα αποδείχτηκε οτι είναι καλός και στην σκηνοθεσία αλλά και στην αναμετάδωση..
Απ'ότι κατάλαβα απο τα σχόλια σας όλοι γελάσατε με αυτή την πτυχή του Μάνου..
Εγώ πάντως δε γέλασα ***** γιατί ο Μάνος μου μετέδωσε την αγωνία της άφηξης και της αποχώρησης του Στέφανου..
Ήταν σαν να παρακολουθούσα αγώνα ποδοσφαίρου και θρίλες μαζί....
Εύγε αγόρι μου.. Του πάνε όμως τα σίδερα της φυλακής, προτείνω να μην αλλάξει τοποθεσία προς το παρόν...


Εύα
Η Εύα χθές απέδειξε για άλλη μια φορά πόσο σέβεται τον άνδρα που παντρεύτηκε (σε αντίθεση με εκείνον)....
Σαν σωστή σύζηγος που είναι, είπε στον άνδρα της οτι πήγε να δεί τον Μάνο...
Αν λοιπόν ήταν τόσο αθώα η συνάντηση του Στέφανου με τη Μελίτα γιατί δεν έκανε και αυτός το ίδιο, γιατί δηλαδή δεν το είπε στην Εύα? Αυτή είναι η διαφορά.. Η Εύα δεν κάνει πισώπλατες συναντήσεις με τον κάθε Μάνο, ενώ ο Στέφανος.... Threat
Ακόμα και η Αντιγόνη χθές μίλησε με ζεστασιά στην Εύα αλλά επειδή κάπου αποσκοπεί αυτή δεν το παίρνω τοις μετρητοίς...
Επαναλαμβάνομαι, επαναλαμβάνομαι, επαναλαμβάνομαι... Η κοιλίτσα της Εύας όσο μεγαλώνει, τόσο με αναστατώνει Heart1
Έχω αρχίσει να αγωνιώ για την περίοδο που θα είναι στον 9'ο μήνα με την κοιλιά στο στόμα... Αχχχχχ, λατρεύω..
Να ευχαριστήσω την Τζίνα που μας χαρίζει υπέροχες φωτογραφίες με την κοιλίτσα της Εύας : respect :
Να ευχαριστήσω και την κυρία Ακρίτα που τελικά δεν άφησε την Εύα να αποβάλλει ******

Μελίτα και Στέφανος
Με αυτούς του δύο γίνεται της "συνειδήσεως"..
Λένε συνεχώς οτι δεν έχει γίνει τίποτα μεταξύ τους απλώς μιλούσανε..
Εγώ πάντως τους καταλαβαίνω, είχαν να τελειώσουν το βιβλίο με τα ποιηματάκια του Στέφανου που κάποτε είχε στήλει στην Μελίτα.. Αφού τα παιδία έχουν το ίδιο γούστο, είχαν ξεκινήσει να διαβάζουν και το βιβλίο.. Τι δηλαδή στη μέση να το αφήσουν? ******

Νταίζη και Μπέλλος
Πολύ αρμονικό δεν ακούγεται? vomit
Καλά η Νταίζη όντως είναι ο πιο σταθερός χαρακτήρας της σειράς.. Σκύλα γεννήθηκε, σκύλα παραμένει..
Δεν μπορώ να καταλάβω τι θέλει αυτή η γυναίκα, πραγματικά δε μπορώ wall
Ο Μπέλλος όμως σαν σωστό κελεπούρι που είναι την έχει την μετριοφροσύνη στο τσεπάκι ****
Αυτός ή πολύ χαζός είναι ή πολύ διπρόσωπος.. Θα δίξει...


Νόρα και Λουκάς
Και αυτό πολύ αρμονικό ακούγεται αλλά το εννοώ αυτή τη φορά Love! ******
Πώς να το κάνουμε τώρα, λατρεύω το συγκεκριμένο δύδιμο..
Στο θέμα της Εύας μπορεί να έχουν κάνει ένα φάουλα (και οι καλήτεροι παίκτες το κάνουν...) αλλά δεν έβαλαν και το μαχαίρι στο λαιμό του Στέφανου για να παντρευτεί την Εύα...
Ο Στέφανος έτσι και αλλιώς θα έκανε αυτό τον γάμο με την Εύα...
Τέλος πάντων, ο Λουκάς με τη Νόρα είναι απλά απολαυστικοί και θέλω μια ζουζουνίστικη σκηνή huhu
Ο Λουκάς ως αμνησιακός είναι ΘΕΟΣ και χαίρομαι που η Νόρα άφησε τις ζήλιες στην άκρη (προς το παρόν τουλάχιστον....)..
Περιμένα την μήνυση της Νόρας που δεν θα γίνει ποτέ και χαίρομαι πολύ γιαυτό gelio
Περιμένω όντως την στιγμή που η Νόρα θα μάθει την αλήθεια.. Χαμόε θα γίνει..
Να πώ στην παραγωγή της σειράς οτι έχω κάτι πρόχειρα βάζα απο την γιαγιά μου.. Θα χρειαστούν σίγουρα στη Νόρα την αδυναμία μου γιαυτό το λέω emmm

Υ.Γ.Με συγκίνησε η Μαρίλια πάρα πολύ *******
Νομίζω πως αυτό το κορίτσι έχει αρχίσει να νιώθει έντονα την απουσία των γονιών της..
Θα μου πείς τώρα μετά απο τόσα χρόνια νιώθει την απουσία τους?
Απλά τώρα τους έχει δίπλα της, τους βλέπει αλλά δεν μπορεί να τους έχει ουσιαστικά και όπως θα ήθελε..

Είδα τρέϊλες και μου άρεσε πολύ.. Μου άφησε μια αγωνία για σήμερα..
Περιμένω λοιπόν...

Αυτά απο μένα ****


Edit by Clarabelle
2η προειδοποίηση 2.11
Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.

1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από spy Τετ Απρ 07, 2010 10:49 am

pelopidas έγραψε:
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Ψήφισα πολύ καλό μόνο και μόνο για τα βλέμματα και την ερμηνεία της Γεωργόνη που πραγματικά έσωσε το γελοίο σκηνικό με το βίντεο. : respect : : respect : Όπως και στη σκηνή μετά στο ατελιέ που συνέχισε να είναι καταπληκτική.
Έδειξε πραγματικά σοκαρισμένη από την αποκάλυψη, σε αντίθεση με το Γιαννακόπουλο που ήταν αλλού για αλλού.
Δεν με νοιάζει αν χωρίζει, αν τα χώνει ως Δάφνη η γυναίκα έχει αποδείξει ότι το έχει και παίρνει τις ιστορίες πάνω της και τις απογειώνει. Αξίζει να είναι στην πρώτη γραμμή.

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 16527137
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 12548117

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Το βλέμμα της Γεωργόνη : respect : : respect : έσωσε τη σκηνή με το DVD που ήταν όντως για τρελά γέλια. Εβγαλε το απόλυτο ΣΟΚ. Η σκηνή με το DVD παίζει να είναι και η πιο κωμική σκηνή της Εδέμ. Συμφωνώ απόλυτα και για το Γιαννακόπουλο που ήταν όντως αλλού για αλλού. Υποτίθεται πως ο Νικόλας δεν γνώριζε τίποτα όπως και η Δάφνη. Και στη σκηνή στο ατελιέ μετά η Γεωργόνη ήταν καταπληκτική και περιμένω τη συνέχεια σήμερα.
Σχετικά με τη Δάφνη και την αντίδραση της και κάποια σχόλια που διάβασα. Εγώ τη βρίσκω απολύτως φυσιολογική. Η Δάφνη δεν είναι εκδικητικό άτομο, δε θα ευχόταν καμία γυναίκα να περάσει όσα πέρασε εκείνη στην εγκυμοσύνη της, την οποία δεν χάρηκε και καθόλου. Άλλωστε η Δάφνη έχει σταθεί στη Μελίτα όσο κανένας άλλος.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την spy στις Τετ Απρ 07, 2010 10:57 am, 1 φορά
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Απρ 07, 2010 10:55 am

Συμφωνω!Η Γεωργονη ηταν χτες παρα πολυ καλη! Thumbs up Και οπως ειπε η spy η σημερινη της αντιδραση απεναντι στη Μελιτα ειναι και για μενα φυσιολογικη και κατανοητη!Αυτο που γινεται αλλωστε δεν το περιμενε με τιποτα,ειδικα απο τη Μελιτα την οποια εχει υποστηριξει κατα καιρους και με το παραπανω!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από CineFreak Τετ Απρ 07, 2010 11:00 am

Cancoon, Χριστίνα79,συμφωνώ μαζί σας, τα αισθήματα που έχω για την Εύα είναι γνωστά Ksilo ... αν και για τη Μελίτα έχω πλέον ράματα, όχι ως προς το γιατί ερωτεύτηκε τον Στέφανο (καλά έκανε, κούκλος ήτο, ελεύθερος ήτο εκείνη την εποχή, why not??Heart1 ...), αλλά ως προς το πως αντιμετωπίζει τη ζωή, τον έρωτα και διάφορους συμφεροντολόγους φεγγαρο-κολλημένους ... δεν διεκδικεί, μόνο αντιδρά σπασμωδικά και με παροιμιώδες πλέον λάθος timing ... λάθος μέρα διαλέγει να ρίξει ένα φιλικό αποχαιρετιστήριο με τον πρώην της, λάθος μέρα διαλέγει για να κάψει το κερί με τον Μεσιέ, επιλογές ζωής που της γυρίζουν μπούμερανγκ ... είναι πλέον κωμικό ότι δεν τολμά να πάει ούτε τουαλέτα χωρίς να το μαθαίνει το σύμπαν - κάνει τα ίδια λάθη και μετά ζητάει συγνώμη χωρίς να χρειάζεται από λάθος ανθρώπους...pleeease

αυτό που με ενόχλησε περισσότερα από όοοολη αυτήν την ξαφνική χρηστομάθεια των φεγγαροκρουσμένων, που τρέμουν το επικείμενο παραντούρλιασμα της Εύας γιατί θα πρέπει να τη φορτωθούν στο σβέρκο και να της κάνουν από μασάζ μέχρι ιμάμ μπαιλντί για να ηρεμεί από το νέο αυτό χτύπημα της άτιμης κενωνίαςxaxa , είναι η στάση του ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ (Ρούσσoς->father of the year xastouki ), ο οποίος στέκεται απέναντι στην κόρη του, τη μαλώνει μπροστά σε τρίτους και κόπτεται ξαφνικά για το καλό της Εύας, μόνο και μόνο γιατί η ΚΟΡΗ ΤΟΥ είναι ερωτευμένη με τον "εχθρό" του ... είναι τραγικό, το μόνο σου στήριγμα να είναι μία θεότρελη ασταθής μάνα (με εκλάμψεις εξυπνάδας και εκλάμψεις εκδικητικής υστερίας) και ΚΑΝΕΙΣ άλλος...BlackEye

άσχετο : θα καταγγείλει κανείς αυτόν τον τραμπούκο το Μάνο για βιαιοπραγία ή θα αρχίσω τις κατάρες zip ??? το ότι ο Μανος ξεφτιλίζεται, πτώχευσε και είναι φυλακή από άλλες αιτίες, δεν είναι κοσμική δικαιοσύνη .... πρέπει να περάσει ένα μήνυμα, καθότι είμαστε σε daily fix και βλέπουν 2.000.000 κόσμος ρεεεεΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ...
Kotsides
CineFreak
CineFreak
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : multitasking...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Απρ 07, 2010 11:18 am

@ spy: Ερώτηση: Επειδή έχω χάσει τεύχη απο ποστ μάλλον που είδες να αναφέρεται εκδίκηση απο πλευράς Δάφνης?

Η Δάφνη για μένα μπορεί να έχει δική της αντίληψη περί πραγμάτων και να "ζορίζει" με τον τρόπο της τα πράγματα να γίνουν όπως εκείνη νομίζει σωστα, να μουλαρώνει έστω αλλα δεν νομίζω να είναι εκδικητική αυτό είναι εντελώς λανθασμένη (κατ εμε παντα) εκτίμηση του χαρακτήρα της Δάφνης.

Διαφωνώ στα περί Γιαννακόπουλου το ξαναείπα..

@ CineFreak: Αν και δεν συμφωνώ λιώνω όπως τα γράφεις λέμε!

Πάντως εγω τον Ρούσσο τον είδα να στηρίζει το παιδί του παρόλο που εν προκειμένω την έχει κάνει τη στραβή. Απλώς δεν της χάιδεψε τα αυτιά. Και στη σύλληψη του Ρούσσου ήταν δίπλα της και τώρα κοιτάει να την προστατεύσει χωρίς να κλειστεί ο Μάνος φυλακή (σε αντίθεση π.χ. με τον Ηλία), το ότι δεν την υποστηρίζει τυφλά ειδικά μπροστά σε όσους ξέρουν τα καθέκαστα για μένα δεν τον κάνει κακό πατέρα αλλα σωστό γονιό σε αντίθεση με τη μάνα της που υποστηρίζει ότι την συμφέρει όταν την συμφέρει... γιατί λέμε ότι "είναι τραγικό, το μόνο σου στήριγμα να είναι μία θεότρελη ασταθής μάνα" αλλα αν ο μεσιέ ντε κερί ήταν αφράγκου σιγά μην της στεκόταν η ημίτρελη Αμαλία!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από spy Τετ Απρ 07, 2010 11:26 am

KatsaroYpotheto έγραψε:@ spy: Ερώτηση: Επειδή έχω χάσει τεύχη απο ποστ μάλλον που είδες να αναφέρεται εκδίκηση απο πλευράς Δάφνης?

Η Δάφνη για μένα μπορεί να έχει δική της αντίληψη περί πραγμάτων και να "ζορίζει" με τον τρόπο της τα πράγματα να γίνουν όπως εκείνη νομίζει σωστα, να μουλαρώνει έστω αλλα δεν νομίζω να είναι εκδικητική αυτό είναι εντελώς λανθασμένη (κατ εμε παντα) εκτίμηση του χαρακτήρα της Δάφνης.



Διάβασα ότι η Δάφνη είναι για μπάτσες, ότι τώρα θα τα χώσει στη Μελίτα για να υποστηρίξει ποια; την Εύα; που της έκανε όσα της έκανε. Φυσικά πιστεύω κι εγώ ότι η Εύα πρόδωσε τη Δάφνη και έχει ευθύνες για όσα έγιναν με Δάφνη-Νικόλα, αλλά από την άλλη η Δάφνη δεν θα χαιρόταν με το να πάθει κακό η Εύα πόσο μάλλον σε περίοδο έγκυμοσύνης που και για τη Δάφνη ήταν πολύ δύσκολη και την πέρασε μόνη της.
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Απρ 07, 2010 11:42 am

Ας σχολιασω κι εγω οτι θυμαμαι.....


Η αναμεταδοση του Μανου
Δεν μου προκαλεσε γελιο αλλα απορια.Για ποιο λογο να τονιζει την ωρα στο βιντεο;Και γιατι να δειχνει και το προσωπο του στην καμερα;Και γιατι τωρα εμενα ολο αυτο με την καμερα μου φαινεται καραστημενο απο τον ΄΄εγω ειμαι Μανος'' και απο τον ''εγω δεν ειμαι Μανος'';Και μια ακομα απορια.Στο βιντεο που τραβηξε ο Μανος ειδαμε την ωρα που πηγε ο Στεφανος στην Μελιτα και την ωρα που εφυγε απο την Μελιτα;Σωστα θυμαμαι;

Ευα-Στεφανος
Παντως εξακολουθει να με πειθει περισσοτερο ο Στεφανος οταν λεει ''σ'αγαπω'' στην Ευα παρα στην Μελιτα.Απο εκει και περα ειδαμε για αλλη μια φορα ποσο ψηλα τον εχει τον Στεφανο η Ευα στην εκτιμηση της.Του λεει τα παντα και καμαρωνει που τον παντρευτηκε.Αχ κοριτσακι μου και να ηξερες.Ο Στεφανος την ωρα που του ελεγε ποσο χαιρεται που τον παντρευτηκε και οτι ειναι ευτυχισμενη και ηρεμη κοντα του-αυτο δηλαδη που ηθελε παντα η Εα-μου εβγαλε οτι νιωθει πολλες τυψεις που θα πληγωθει για αλλη μια φορα με τον ιδιο τροπο η Ευα.Αγορακι μου ετσι οπως τα εκανες λουσου τα τωρα.

Νταιζη-Μπελλος born to be γραμμενος
Μετα το η Αμαλια εχει τακτ το δευτερο καλυτερο ανεκδοτο που ακουσαμε απο την σειρα.Ο Μπελλος ειναι κελεπουρι gelio gelio gelio gelio σταματηστε καλε να τα λετε ετσι δεν μπορω το στομαχι μου.Και το ξερει κιολας gelio gelio

Αυτα απο μενα δεν θυμαμαι κατι αλλο.Λουκα και Νορα δεν ειχε το επεισοδιο οποτε.....

Αρκετα καλο το επεισοδιο.Περιμενω κι εγω οπως ολοι το χωσιμο της Δαφνης στην Μελιτα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Απρ 07, 2010 11:42 am

@ spy: Εννοείται πως όχι!!!

Άλλωστε παρόλο που έχουν γίνει διάφορα μεταξύ τους, εφόσον η Δάφνη είναι με τον Νικόλα και η Εύα έχει μετανιώσει και προσπαθεί έμπρακτα να το αποδείξει για όσα έκανε, δεν υπάρχει λόγος η Δάφνη να θέλει έστω και στο ελάχιστο να την εκδικηθεί.

Περαν τούτου βέβαια η Δαφνη δεν είναι εκδικητικός χαρακτήρας, ετσι την εχω εισπράξει εγω!

Το ότι είναι για μπάτσες δεν θα το αφήσω ασχολίαστο, πήγε να συμπαρασταθεί στη Μελίτα για τη σφαλιάρα και μαθαίνει τώρα ότι ο αδερφός της είναι άδικα φυλακή και η Μελίτα έχει μπει σφήνα πάλι στο γαμο της Εύας και έπρεπε τι? Να πει κι ευχαριστώ? Ή να πει επειδή μου το εχει κανει κι εμενα η Εύα καλα της έκανες της ατιμης? Ή μήπως να ξεχάσει εντελώς ότι έιναι δεύτερη φορα που το κάνει η Μελίτα στην Εύα και όχι πρώτη και να δικαιολογήσει την κακία αυτή? Ή μήπως έπρεπε η Δάφνη να αφήσει να περάσει στο ντούκου ότι όταν ο Μάνος είχε τις υποψίες του και όλοι τον έβγαζαν τρελό, η Μελίτα πήγε στη Δάφνη και έλεγε ότι είναι παράλογος και την παραμύθιαζε? Όσο την υποστήριζε ήταν η καλή κουνιαδούλα και συνέταιρος και τώρα τη χαλάει?

Μόνο για τη συνεργασία διαφωνώ επειδή θεωρώ ότι τα προσωπικά με τα επαγγελματικά δεν πρέπει να μπλέκονται.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Απρ 07, 2010 11:50 am

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω οτι θυμαμαι.....


Η αναμεταδοση του Μανου
Δεν μου προκαλεσε γελιο αλλα απορια.Για ποιο λογο να τονιζει την ωρα στο βιντεο;Και γιατι να δειχνει και το προσωπο του στην καμερα;Και γιατι τωρα εμενα ολο αυτο με την καμερα μου φαινεται καραστημενο απο τον ΄΄εγω ειμαι Μανος'' και απο τον ''εγω δεν ειμαι Μανος'';Και μια ακομα απορια.Στο βιντεο που τραβηξε ο Μανος ειδαμε την ωρα που πηγε ο Στεφανος στην Μελιτα και την ωρα που εφυγε απο την Μελιτα;Σωστα θυμαμαι;

Ευα-Στεφανος
Παντως εξακολουθει να με πειθει περισσοτερο ο Στεφανος οταν λεει ''σ'αγαπω'' στην Ευα παρα στην Μελιτα.Απο εκει και περα ειδαμε για αλλη μια φορα ποσο ψηλα τον εχει τον Στεφανο η Ευα στην εκτιμηση της.Του λεει τα παντα και καμαρωνει που τον παντρευτηκε.Αχ κοριτσακι μου και να ηξερες.Ο Στεφανος την ωρα που του ελεγε ποσο χαιρεται που τον παντρευτηκε και οτι ειναι ευτυχισμενη και ηρεμη κοντα του-αυτο δηλαδη που ηθελε παντα η Εα-μου εβγαλε οτι νιωθει πολλες τυψεις που θα πληγωθει για αλλη μια φορα με τον ιδιο τροπο η Ευα.Αγορακι μου ετσι οπως τα εκανες λουσου τα τωρα.

Νταιζη-Μπελλος born to be γραμμενος
Μετα το η Αμαλια εχει τακτ το δευτερο καλυτερο ανεκδοτο που ακουσαμε απο την σειρα.Ο Μπελλος ειναι κελεπουρι gelio gelio gelio gelio σταματηστε καλε να τα λετε ετσι δεν μπορω το στομαχι μου.Και το ξερει κιολας gelio gelio

Αυτα απο μενα δεν θυμαμαι κατι αλλο.Λουκα και Νορα δεν ειχε το επεισοδιο οποτε.....

Αρκετα καλο το επεισοδιο.Περιμενω κι εγω οπως ολοι το χωσιμο της Δαφνης στην Μελιτα.

Συμφωνώ σε όλα...
Αλλά βρε Νίκη μου, γιατί σου προκαλεί γέλιο το κελεπούρι?
Κρίμα που η Νόρα χαραμίζεται με τον τριτοδεύτερο Λουκά και αφήνει ολόκληρο κελεπούραρο lol!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Απρ 07, 2010 11:59 am

Αχ θυμηθηκα και κατι αλλο που ηθελα να το σχολιασω και το ξεχασα η επαισχυντη σαν δεν ντρεπομαι.


Αντιγονη-Μελιτα
Ποναει η αληθεια Μελιτακι ε;Ποναει.Παντως η Αντιγονη της τα ειπε στα ισια κι εξω απο τα δοντια.Το ποσο την ευχαριστηθηκα αυτη τη σκηνη δεν λεγεται.Αντιγοναρα μαζι σου.

@Ezi_loukno εχεις δικιο Εζι μου.Τι να μας πει ο Λουκας αυτος ο χαλιας μπροστα σε τετοιο κελεπουρι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 07, 2010 12:06 pm


Ευα-Στεφανος
Παντως εξακολουθει να με πειθει περισσοτερο ο Στεφανος οταν λεει ''σ'αγαπω'' στην Ευα παρα στην Μελιτα.Απο εκει και περα ειδαμε για αλλη μια φορα ποσο ψηλα τον εχει τον Στεφανο η Ευα στην εκτιμηση της.Του λεει τα παντα και καμαρωνει που τον παντρευτηκε.Αχ κοριτσακι μου και να ηξερες.Ο Στεφανος την ωρα που του ελεγε ποσο χαιρεται που τον παντρευτηκε και οτι ειναι ευτυχισμενη και ηρεμη κοντα του-αυτο δηλαδη που ηθελε παντα η Εα-μου εβγαλε οτι νιωθει πολλες τυψεις που θα πληγωθει για αλλη μια φορα με τον ιδιο τροπο η Ευα.Αγορακι μου ετσι οπως τα εκανες λουσου τα τωρα


Νίκη μου συμφωνώ. Αυτός ο απόλυτος ήθελα να ήξερα πόσους εχει πείσει. Εμένα ψεύτικος μου φαίνεται, στημένος μου φαίνεται μια φορά αληθινός δεν μου φαίνεται.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από spy Τετ Απρ 07, 2010 12:29 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:@ spy: Εννοείται πως όχι!!!

Άλλωστε παρόλο που έχουν γίνει διάφορα μεταξύ τους, εφόσον η Δάφνη είναι με τον Νικόλα και η Εύα έχει μετανιώσει και προσπαθεί έμπρακτα να το αποδείξει για όσα έκανε, δεν υπάρχει λόγος η Δάφνη να θέλει έστω και στο ελάχιστο να την εκδικηθεί.

Περαν τούτου βέβαια η Δαφνη δεν είναι εκδικητικός χαρακτήρας, ετσι την εχω εισπράξει εγω!

Το ότι είναι για μπάτσες δεν θα το αφήσω ασχολίαστο, πήγε να συμπαρασταθεί στη Μελίτα για τη σφαλιάρα και μαθαίνει τώρα ότι ο αδερφός της είναι άδικα φυλακή και η Μελίτα έχει μπει σφήνα πάλι στο γαμο της Εύας και έπρεπε τι? Να πει κι ευχαριστώ? Ή να πει επειδή μου το εχει κανει κι εμενα η Εύα καλα της έκανες της ατιμης? Ή μήπως να ξεχάσει εντελώς ότι έιναι δεύτερη φορα που το κάνει η Μελίτα στην Εύα και όχι πρώτη και να δικαιολογήσει την κακία αυτή? Ή μήπως έπρεπε η Δάφνη να αφήσει να περάσει στο ντούκου ότι όταν ο Μάνος είχε τις υποψίες του και όλοι τον έβγαζαν τρελό, η Μελίτα πήγε στη Δάφνη και έλεγε ότι είναι παράλογος και την παραμύθιαζε? Όσο την υποστήριζε ήταν η καλή κουνιαδούλα και συνέταιρος και τώρα τη χαλάει?

Μόνο για τη συνεργασία διαφωνώ επειδή θεωρώ ότι τα προσωπικά με τα επαγγελματικά δεν πρέπει να μπλέκονται.

Η Δάφνη και η Μελίτα είχαν μια ισότιμη και ειλικρινή σχέση. Η Δάφνη τη μέρα που θα παντρεύονταν ο Μάνος με την Εύα πέρασε από το σπίτι της Μελίτας να δει πως είναι, όταν ο Μάνος είπε στην παρέα ότι κοιμήθηκε με τη Μελίτα την παραμονή του γάμου η Δάφνη αν θυμάμαι καλά ρώτησε το Μάνο πως μπόρεσε να το κάνει αυτό και αν σκέφτηκε καθόλου τη Μελίτα. Στις αρχές της σαιζόν η Μελίτα πήγε να μιλήσει στη Δάφνη για εκείνο το βράδυ και η Δάφνη φώναξε και τους υπόλοιπους να τους μιλήσει μεταφέροντας την άποψη της Μελίτας. Ακόμη και στο θέμα της βιοτεχνίας, ενώ η Δάφνη είχε ανάγκη ποτέ δεν πίεσε τη Μελίτα να δουλέψει και μάλιστα τότε με το γάμο του Mάνου που η Μελίτα δεν ήταν καλά έχασαν και την ευκαιρία με την Ιταλία. Αναφέρομαι σε γεγονότα που αφορούν στη Δάφνη και μόνο και όχι σε όλη την παρέα. Τώρα που η Δάφνη θα τα χώσει στη Μελίτα ξαφνικά είναι για μπάτσες;
spy
spy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Απρ 07, 2010 12:41 pm

CineFreak έγραψε:Cancoon, Χριστίνα79,συμφωνώ μαζί σας, τα αισθήματα που έχω για την Εύα είναι γνωστά Ksilo ... αν και για τη Μελίτα έχω πλέον ράματα, όχι ως προς το γιατί ερωτεύτηκε τον Στέφανο (καλά έκανε, κούκλος ήτο, ελεύθερος ήτο εκείνη την εποχή, why not??Heart1 ...), αλλά ως προς το πως αντιμετωπίζει τη ζωή, τον έρωτα και διάφορους συμφεροντολόγους φεγγαρο-κολλημένους ... δεν διεκδικεί, μόνο αντιδρά σπασμωδικά και με παροιμιώδες πλέον λάθος timing ... λάθος μέρα διαλέγει να ρίξει ένα φιλικό αποχαιρετιστήριο με τον πρώην της, λάθος μέρα διαλέγει για να κάψει το κερί με τον Μεσιέ, επιλογές ζωής που της γυρίζουν μπούμερανγκ ... είναι πλέον κωμικό ότι δεν τολμά να πάει ούτε τουαλέτα χωρίς να το μαθαίνει το σύμπαν - κάνει τα ίδια λάθη και μετά ζητάει συγνώμη χωρίς να χρειάζεται από λάθος ανθρώπους...pleeease

αυτό που με ενόχλησε περισσότερα από όοοολη αυτήν την ξαφνική χρηστομάθεια των φεγγαροκρουσμένων, που τρέμουν το επικείμενο παραντούρλιασμα της Εύας γιατί θα πρέπει να τη φορτωθούν στο σβέρκο και να της κάνουν από μασάζ μέχρι ιμάμ μπαιλντί για να ηρεμεί από το νέο αυτό χτύπημα της άτιμης κενωνίαςxaxa , είναι η στάση του ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ (Ρούσσoς->father of the year xastouki ), ο οποίος στέκεται απέναντι στην κόρη του, τη μαλώνει μπροστά σε τρίτους και κόπτεται ξαφνικά για το καλό της Εύας, μόνο και μόνο γιατί η ΚΟΡΗ ΤΟΥ είναι ερωτευμένη με τον "εχθρό" του ... είναι τραγικό, το μόνο σου στήριγμα να είναι μία θεότρελη ασταθής μάνα (με εκλάμψεις εξυπνάδας και εκλάμψεις εκδικητικής υστερίας) και ΚΑΝΕΙΣ άλλος...BlackEye

άσχετο : θα καταγγείλει κανείς αυτόν τον τραμπούκο το Μάνο για βιαιοπραγία ή θα αρχίσω τις κατάρες zip ??? το ότι ο Μανος ξεφτιλίζεται, πτώχευσε και είναι φυλακή από άλλες αιτίες, δεν είναι κοσμική δικαιοσύνη .... πρέπει να περάσει ένα μήνυμα, καθότι είμαστε σε daily fix και βλέπουν 2.000.000 κόσμος ρεεεεΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ...
Kotsides


Θεικός σχολιασμός!!!Απλά : respect :
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Απρ 07, 2010 1:11 pm

xristina79 έγραψε:
Δεν θα πρωτοτυπήσω...... Πέθανα στα γέλια με το βίντεο του Μάνου! Θέλω να πιστεύω ότι ήταν για κάποιο λόγο τόοοοοσο γελοίο, δεν γίνεται...

Γιατί θέλει να κονταροχτυπηθεί στο "the fifty" που θα γίνει όταν ο Καπουτζίδης θα είναι 65 χρόνων και θα είναι στις υποψηφιότητες για την καλύτερη κωμική σκηνή ever! Kαι να'μαι καλά. και να έχω την υγεία μου. θα την ψηφίσω πολύ αυτή τη σκηνή λέμε.

Στα σοβαρά τώρα, εγώ δεν είδα κανέναν Μάνο οργισμένο, να μη συγκρατείται.... ίσα-ίσα τον είδα απολύτως ελεγχόμενο, μη σας πω και χαρούμενο που έπιασε το ζευγαράκι στα πράσα. Ε, και λίγο απογοητευμένο φαντάζομαι που δεν κατέγραψε και κατιτίς παραπάνω! Η τόση πρεμούρα να καταγραφεί η ώρα και το πρόσωπο του είχε κάποιο λόγο.... και όχι, δεν ήταν η αγάπη του για την Εύα! Γενικά αγάπη για την Εύα δεν είδα πουθενά. "Τώρα τους έχω και τους 2 στα χέρι"..... αυτό τον καίει άλλωστε..... Μη ξεχνάμε ότι τον Στέφανο τον θεωρεί νούμερο 1 εχθρό του και η Μελίτα του τα έχωνε πολύ τελευταίως, ε ο Μάνος δεν μπορεί να το δεχόταν έτσι απλά αυτό! Επίσης, ας με διαφωτίσει κάποιος: είπε ότι "η ώρα είναι τάδε και ο Καρτάλης φεύγει από το σπίτι ΜΟΥ"???? Το άκουσα καλά αυτό το ΜΟΥ?

"Άκουσα καλά;Είπε σκασμός Αντωνάκη";
" Όχι, είπε σκασμός Αντωνάκη μου"; xaxa xaxa

Και ναι Χριστίνα. Είπε σπίτι ΜΟΥ!Θα τρελλαθώ Παναγία μου!!!
Ελπίζω όντως κάτι να κρύβει. Αρνούμαι να δεχτώ ότι έβαλαν τον Στέλλιο στο ψυχιατρείο και στη στενή, και κυκλοφορεί ελεύθερος ΑΥΤΟΣ ο ψυχάκιας. Πόσο λογικό είναι να είναι κάθε νύχτα με την κάμερα στο χέρι και να παρακολουθεί το σπίτι και τη ζωή της πρώην γυναίκας του; Και από ότι κατάλαβα την έστηνε νύχτες έξω από το σπίτι γιατί όταν έρχεται ο Στέφανος λέει "για να δούμε ποιος έρχεται"; xaxa Ναι, για δες!!!Καλά τα πλάνα που έπαιρνε με το σπίτι ήταν κατάλληλα και για το περιοδικό " οικία και διακόσμηση"!


Και μετά ο Μάνος που το παίζει οσιομάρτυρας.... Πω πω, δεν του πάει καθόλου αυτός ο ρόλος όμως!

Αλλά καθόλου! Αλλά τι να κάνει και ο Μπουγιούρης.... για το μεροκάματο;

Και φυσικά η ατάκα "φέρτε μου κανένα ρούχο" μόνο τυχαία δεν ήταν. Κάτι γίνεται εδώ.... Λέτε να το έκανε ο Μάνος και να το έστησε έτσι ώστε να φανεί ότι κάποιος θέλει να τον ενοχοποιήσει? Ή μάλλον να έβαλε κάποιον ο Μάνος να κάνει τον φόνο, εκτελεστικό όργανο ή συνεργό.....
Συμπέρασμα: ή το σενάριο για την αλλαγή του Μάνου είναι για πολλά γέλια ή κάτι βρωμάει...

Εννοείται...

Όσον αφορά στα υπόλοιπα: οκ, το καταλάβαμε ότι η Εύα θα πληγωθεί, κάνει μπαμ από τις σκηνές που της βάζετε με τον Στέφανο, αλλά κάνουν μπαμ και οι σκηνές ότι θέλουν να τονίσουν αυτό το γεγονός. Και εδώ που τα λέμε δεν χρειάζονται κιόλας...

Συμφωνώ και βαριέμαι από τώρα τους κλονισμούς.

Η Μελίτα μου έσπασε τα νεύρα. Δικαιολογεί τον Μάνο που την ξυλοκόπησε, με την Αντιγονίτσα έσκυψε το κεφάλι και δεν μιλούσε.... Έτσι θα τους αντιμετωπίζει όλους τώρα? Καήκαμε...

Εντελώς. Από την Μ. Πέμπτη κάνουν τουρνέ όλοι από το σπίτι της ο Μάνος, η Νόρα και ο Λουκάς,ο Στέφανος που θα έχουμε τριήμερο εξάψαλμο,η Δάφνη, η Μαρίλια, η Αντιγόνη.... Μήπως να υψώσει λίγο την φωνή αντί να τους απολογείται να βάζει έναν έναν στην θέση τους;.... Μια ιδέα.... είπα

Ο Στεφανάκος ξέρει να υψώνει την φωνή στη μανούλα, όταν πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες του και να πει καμιά αλήθεια πάλι.... μπααααα....


Θαύμασα χτες την αποφασιστικότητά του.

Την Εύα πάλι δεν την αντέχω με τους βαριούς αναστεναγμούς και τα "σε νοιάζομαι Μάνο".... Προβλέπονται δύσκολα επεισόδια....

xaxa

Τέλος:
- Καλέ, της Αντιγονίτσας από την σύγχυση της ξέφυγε η φράντζα από την λακ..... Πολύ γέλιο!
- Όντως, βγάλτε αυτά τα ρούχα από την Δάφνη τώρα!
- Της Πολυχρονίδη της πάνε πολύ τα μαλλιά πιασμένα όλα πάνω....

Συμφωνώ σε όλα!

- Είχε κανένας άλλος την αίσθηση ότι το βίντεο του Μάνου ήταν γυρισμένο λες και απευθυνόταν σε κάποιον, ήταν γυρισμένο για κάποιον? Σε όποιον το έβρισκε? Ή παίζει κάτι άλλο?

Έχει γραφτεί κρυφά στο εργαστήρι δημοσιογραφίας του antenna και έκανε μια εργασία με αυτό το θέμα για αυτό και τόση αναλυση.

Και κάτι που το ξεχνάω να το γράψω κάθε φορά: ο Λουκάς μπορεί να αναφέρει κάποια στιγμή κάαατι για τον γιο του? Ένα ενδιαφέρον βρε παιδιά. Εκτός κι αν έχει πει κάτι και το έχω χάσει. Υποτίθεται είχε νιώσει πατρικά (?) ή κάτι τέλος πάντως για τον Άρη, όσο απότομα κι αν δόθηκε, μόλις έφυγε το ξεχάσαμε? Για Πάσχα δεν θα ήθελε να δει το παιδί του? Ας γίνει μια αναφορά γιατί φαίνεται πολύ ψεύτικο το όλο σκηνικό...

Καλά το Πάσχα με το θέμα της αμνησίας φαντάζομαι ούτε τηλέφωνο έπεσε.

Καλέ, πόσα έγραψα?
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Petrinaki Τετ Απρ 07, 2010 1:40 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Ευχαριστώ πολύ soso μου! Ευχαριστώ κι ανταποδίδω!!!

Ας σχολιάσω κι εγω..

Στη βιοτεχνία
Καλή η παρείστικη σκηνούλα, η Νόρα με το Λουκά θα καρφωνόντουσαν απο μόνοι τους αν δεν έβρισκαν το βίντεο οι ΓεραληδοΛυτραίοι χιχι

Μου άρεσε που επέμεναν για την αθωότητα του Μάνου, ετσι πρέπει!

Όσο για το συμπέρασμα του Νικόλα -> Σύλληψη = Σταμάτημα ερευνών, όπως είδαμε δεν εχει άδικο, απλώς ευτυχώς για όλους ο Σταυρίδης γατόνι μας πλασαρίστηκε, γατόνι παραμένει! Να πω την αμαρτία μου πάντως τον προτιμούσα όταν έκανε γύρες και τους παραμύθιαζε όλους χαχα

Σ.Σ.1 Πότε θα τελειώσει η ρημαδομέρα να αλλάξει ρούχα η Δάφνη? Κρίμα την κοπέλα, κρίμα, κρίμα, κρίμα!!!

+++

Ρουσσαίικο
Η Αμαλία το καταχάρηκε που ο Μανος προφυλακίστηκε η μου φάνηκε χαχα (Σταθερή αξία ο παραλογισμός της γυναίκας τουτης την απολαμβάνω)

Η Μελίτα πάλι σε κάθε περίπτωση βγάζει χολή που "θυσιάζονται" ο Στέφανος και ο Μάνος για την Εύα και πολύ γουστάρω!

Και βέβαια περάσαμε στις ζυγές μέρες, απο "τι θα έκανα χωρίς εσένα" πατερούλης, μας προεκυψε "κακός μπαμπάς που θαβει τον απολυτο" χαχα

+++

Στέφανος & maman
Το επαθε το εγκεφαλικό η Αντιγονίτσα και ποιος να την συνεφέρει!
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-405877

Η σκηνή μου άρεσε πάρα πολύ, η κυρία Παπαδημητρίου ήταν απίστευτη και ο Σταύρου το ίδιο! Κανουν πολύ καλό δίδυμο!

Όσο για τον μεσιέ ντε κερί τι κουλό ήταν αυτό ότι ο Μάνος θέλει λεεί να πάει φυλακή για κάτι που έκανε κι όχι για κάτι που δεν έκανε? Οι πίνακες τι ακριβώς ήταν? Κάτι που έκανε? wall

+++

Μάνος - Εύα
Λάτρεψα Εύα! Η σκηνή τους τέλεια! Ο τρόπος που συγκινήθηκε και του μίλησε με αγγιξε! Του είπε ότι τον νοιάζεται, οτι κακώς βρέθηκε εκεί μέσα γιατί τι θα πει στο Μαριλιάκι και με συγκίνησε πολύ!

Η παραιτημένη αντίδραση του Μάνου πάλι με χάλασε τα μάλα και τα πλείστα! Που είναι ο δυναμικός Μάνος που γνωρίσαμε? Απαπαπαπαπαπα!

Πιστεύω ότι αυτό πλήγωσε πολύ την Εύα, που τον είδε έτσι παραιτημένο, κατάλαβε ότι ο Μάνος θα μείνει μέσα γιατί εκτός που βρήκαν αρκετά στοιχεία να τον κλείσουν μέσα δεν πρόκειται και να παλέψει για να βγει! Τον ξέρει και το εισέπραξε αυτό! Τι κρίμα!!!

+++

Δικηγόροι - Ιμιτασιον ξεφτιλισμένοι - Τρελοκαμπέρω τιτανομεγίστη
Τρεις μεγαλοδικηγόροι λένε στους ιμιτασιόν ξεφτιλισμένους ότι και να μιλήσουν είναι άδικος κόπος και εκείνοι επιμένουν να το κάνουν! Κάτι μου βρωμάει εδώ.... Χτες ο Στέφανος prive με τη σουρνάμενη της είπε αν το κάνουμε να το κάνουμε σωστα, μην ξεφτιλιστούμε αδίκως, ενώ τώρα μπροστά σε τρίτους θέλει να το παίξει ο καλός και τίμιος Στέφανος? Ο καλός και τίμιος Στέφανος αγαπητέ δεν θα πήγαινε βραδιάτικο στο σπίτι της γκόμενας να λύσουν το Κυπριακό!

+++

Μαρίλια - Αγγέλα
Πολύ δυνατή η σκηνή! Με συγκίνησε η Μαρίλια, είδαμε σε προηγούμενο επεισόδιο πόσο σημαντικό ήταν που βρήκε εναν πατέρα που ήταν κάτι που δεν είχε και τώρα τον χάνει κι αυτόν! Και όταν μίλησε για το σχολείο την ένιωσα πραγματικά.. τι κρίμα!

Η Αγγέλα σωστή όπως τις περισσότερες φορές..

+++

Αντιγόνη - Πετράν
Κατάπιε τη γλώσσα του ο Ρούσσος όταν έμαθε ότι εκτός απο τη συνάντηση την ημέρα του φόνου η κορούλα του έχει κάνει κι άλλα?

Όσο για την Αντιγόνη δεν αντέχω να την ακούω να λέει οτι τον παρέσυραν τον Μπούλη! Τρελό παρατσούκλι το Καστράτο Βάσω, έγραψες πάλι! χαχα

+++

Στέφανος - Εύα
Η σκηνή αυτή μου άρεσε πολύ! Ξετρελάθηκα να βλέπω την Εύα να μιλάει στο Στέφανο στα ίσια για τον Μάνο, γιατί ότι κάνει είναι καθαρό και γιατί να το κρύψομεν άλλωστε? Μου άρεσε που του είπε (μέσα στην άγνοιά της) ότι της πρόσφερε την ηρεμία που ήθελε και ότι μαζί του είναι σίγουρη γιατί βλέπεις ο μεσιέ μας συστήθηκε καλός και ηθικός και τελικά μας προεκυψε τρεις χειρότερος απο τον Μάνο! Αλλα ακόμα περισσότερο γούσταρα τρελά να βλέπω τον Στέφανο να φυσάει και να ξεφυσάει και να θέλει να ανοίξει η γη να τον καταπιεί!

Όσο για την τελευταία ατάκα.. "Ότι κι αν γίνει θέλω να ξέρεις ότι σε αγαπάω" το μόνο σχόλιο που έχω να κάνω είναι να προσέχει η κοπέλα γιατί τελικά απο την πολύ αγάπη την έχουν τσακίσει όλοι!!!

+++

Αντιγόνη - Μελίτα
Μας χαλάει όταν ακούμε αλήθειες κατινάκι? Εστω κι απο την Αντιγόνη που έχει ξεφύγει!

Ποτε δεν ήθελες να τον χωρίσεις? Για αυτό όταν έμαθες ότι παραθυριάζεται έτρεξες σπίτι του αφου ήξερες ότι η σύζυγος λείπει? Για αυτό και τα βραδυνά τηλεφωνάκια? Για αυτό τον φιλοξένησες επι του καναπέως τη βραδιά του φόνου να μιλάτε? Η συνάντησή σας δεν ήταν ερωτική επαναλαμβάνεις σε όλους εκτός απο εκείνον ε? Μελιιιτααααα μεγαλώνει η μυτούλααα!

Πάντως η συνάντηση θύμησε το Ρούσσο που πήγε να απειλήσει την Εύα ότι θα την κλεισει φυλακη αν δεν πάρει ένα ποσο να φύγει απο τη ζωή του Μάνου! Τσιγγούνα τη βρίσκω την Αντιγονίτσα που είπε κι η Μαρία χαχα και υπερ του δέοντως ευγενική!

Ερώτηση: Αφού η Μελίτα δεν θέλει να χωρίσει τον Στέφανο απο την Εύα (εκείνη το είπε, όχι εγώ) και αρα δεν έχει βλέψεις να γίνει κυρία Καρτάλη, γιατί σκυλοσυγχύστηκε όταν της είπε η Αντιγόνη οτι δεν θα τη δεχτεί ποτέ στο σπίτι της? οεο? Σε τσακώσαμε μουλωχτή κατσαρή μουχρίτσα! Τη μεγαλύτερη σύγχυση την πήρε όταν η Αντιγόνη της είπε οτι η Εύα θα γεννήσει στο σπίτι του Στέφανου με τον Στέφανο δίπλα της και εκείνη δεν πρόκειται να πάρει ποτέ αυτή τη θέση, μα εγω πώς νόμιζα ότι δεν την ήθελε αυτή τη θέση ουδεπόποτε γιατί εκείνη δεν είναι Εύα και θα κάνει πίσω? χαχαχαχαχαχαχα

+++

Μάνος - Δάφνη - Νικόλας
Δεν αντέχω το Μάνο σε ρόλο Ξανθόπουλου! Ξύπνα ρε Μάναρε αγόρι μου! Ξύπνα!!! Ξύπνα και σάρωσέ τα όλα!

+++

Νόρα - Λουκάς - Πεδιλάκι
Η ενδυματολόγος με συγχύζει κάθε μέρα και περισσότερο! Η πανέμορφη Νταίζη ήταν ντυμένη σαν χαρωπο στρατιωτάκι, ιουυυυ!

Κατά τα άλλα τρελαίνομαι για τον αμνησιακό Λουκά, μου είχε λείψει χιχι

+++

Χρήστος - Στέφανος
Χώσε αγορι μου! Χώσε!!! Ο Στέφανος επιμένει ότι δεν είχαν τίποτα, σημειώσατε στο νέο λεξικό παρακαλώ ΤΙΠΟΤΑ = Ξημερώνομαι με την γκόμενα και δίνουμε πεταχτα φιλιά για καληνύχτα..

Το καταχάρηκα το αγόρι μου στη σκηνή και πάνω απο όλα που έχει το θάρρος της γνώμης του! Στην Αντιγόνη χρωστάει και στο πλευρό εκείνης θα σταθεί και δεν φοβάται να το πει! Αντε παλιοφλούφλη τρέχα στην κατσαρή σου και ασε το παιδάκι με τη μαμά του ετσι όπως τα εκανες απο μακριά και μαλωμένοι λέμε!

Σημείωση: Το καθρέπτισμα στα γυαλιά του κου Σταύρου ήταν άκυρο κατα καιρούς?

+++

Ρούσσος - Νταίζη
Γούσταρα Ρούσσο που ύψωσε φωνή στο πεδιλάκι! Αντε Νταιζουλίνι που απο τη μία θες το σπίτι και απο την άλλη θες τη Νόρα και το Λουκά χώρια! Γκρρρ!!!

+++

Εύα - Αντιγόνη
Παρόλα τα κουλά της, πιο πολύ αγάπη εισπράττει η Εύα απο την Αντιγόνη παρά απο τον Στέφανο και της το αναγνωρίζω αυτό! Μου άρεσε που της είπε τόσο όμορφα λογάκια έστω κι αν είχαν κρυφό μήνυμα απο πίσω! Λατρεύω Εύα με κοιλίτσα το είπα? Λατρεύω λέμε!!!

Ezi δες!
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-449638

+++

Μελίτα σε κρίση
Σύγχυστηκε το κατινάκι με τις αλήθειες που άκουσε και πονάει ε? Και συγχύστηκε ακόμα περισσότερο που δεν την θέλει σπίτι της η Αντιγονίτσα ΑΝ ΚΑΙ ουδεμία πρόθεση δεν έχει να πάει σε αυτό το σπίτι ε? χαχαχαχαχαχαχα Το θέατρο του παραλόγου!

Και να σημειώσω εδω ότι Αμαλία και Ρούσσος μια χαρα εκραζαν την Εύα πέρισυ αλλα φέτος δεν βλέπω να κάνουν και τα ίδια με την κόρη τους, μια φωνη και μετα το ξεχάσαμε ε?

+++

Ανακάλυψη καυτού βίντεο με προσωπικές στιγμές -> Κάποιος να φωνάξει τον Κουγια να το χειριστεί το θέμα! gelio
Ο teck freak Νικόλας ανακάλυψε το επίμαχο βίντεο! χιχι

Το βίντεο είχε τρελό γέλιο όπως είπαν όλοι χαχα, τα σχόλια όλα τα λεφτά gelio

Ο Μανος παρακολουθούσε το σπίτι του να επιβεβαιώσει τις υποψίες του ε? Και για να αναφέρει ημερομηνία και ώρα πρέπει να μην ήταν η πρώτη φορά που την πέρναγε στημένος εκεί εξω!!! Ύποπτο.. και ακόμα πιο ύποπτο που ο Στέφανος ενώ τόσο καιρό μπρογκαγε τη Μελίτα όταν τον έπαιρνε τηλ την βραδιά του φόνου πήγε εκεί με δική του πρωτοβουλία! Ο Μάνος δεν μπορούσε να ξέρει ότι θα έχει κάτι να φιλμάρει όμως ο Στέφανος με την κίνηση αυτή ήξερε ότι θα έχει άλλοθι και μάλιστα άλλοθι που θα φέρει το κατινάκι σε εξαιρετικά δυσχερή θέση... κάτι μου βρωμάει, κάτι μου βρωμάει...

Πάντως το βίντεο συνάδει με τα όσα είδαμε γιατί όντως τα πλαινά στόρια που φαίνονταν στις μέχρι τώρα σκηνές και στο βίντεο του Μάνου ήταν κλειστά!

Το πονηρό υφάκι του Νικόλα όλα τα λεφτά!
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-441656

Η έκπληξη της Δάφνης επίσης!

Όσο για την μη ερωτική συνάντηση νομίζω η πρώτη εικόνα που πόσταρα μιλά απο μόνη της...
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-387134

Σημείωση: Η κουκουβάγια που ακουγόταν στο βίντεο τι σας έλεγε? gelio

+++

Πεδιλάκι - Χάπατο
Νταιζουλίνι ασε το Λουκά στην ησυχία του και κοίτα το αγόρι μου γιατί καθόλου καλά δεν θα τα πάμε!!!

Το ότι ο Μπέλλος θεωρεί τον εαυτό του κελεπουρι πάλι τι σας λέει? Ελιωσα στο γέλιο!!!

Δείτε φάτσα
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Vlcsnap-446327

+++

Τη σκηνή στο τέλος θα την σχολιάσω αύριο, μου άρεσε η Δάφνη που λεει "Ο Μάνος έχει ακλόνητο άλλοθι και δεν μιλάει! Ούτε εσείς μιλάτε όμως" χαχαχαχαχαχαχαχα

Αναμένουμε τα καλύτερα, όχι να πληρώνουν μόνο οι μισοί, δε λέει!

Τέλειο το επεισόδιο απο εμένα για την Θεά εγκυμονούσα παίδαρο και πιστή στο γάμο και της αποφάσεις της Εύα και το βίντεο με το πλατωνικό τσάι επί του καναπέως και το ΤΙΠΟΤΑ του Στέφανου και της Μελίτας!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. Είδα και τρέιλερ! Δάφνη : respect : το σενάριο ξαναγύρισε στις όχι και τόσο προσφιλείς τσιρίδες της Στριγλλίτας βοήθεια!!!


Τέλειος ο σχολιασμός σου Τζινούλα όπως πάντα..Η Δάφνη ήταν τέλεια Klap
Petrinaki
Petrinaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Vampire world!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Απρ 07, 2010 1:40 pm

Izabella29 έγραψε:
CineFreak έγραψε:Cancoon, Χριστίνα79,συμφωνώ μαζί σας, τα αισθήματα που έχω για την Εύα είναι γνωστά Ksilo ... αν και για τη Μελίτα έχω πλέον ράματα, όχι ως προς το γιατί ερωτεύτηκε τον Στέφανο (καλά έκανε, κούκλος ήτο, ελεύθερος ήτο εκείνη την εποχή, why not??Heart1 ...), αλλά ως προς το πως αντιμετωπίζει τη ζωή, τον έρωτα και διάφορους συμφεροντολόγους φεγγαρο-κολλημένους ... δεν διεκδικεί, μόνο αντιδρά σπασμωδικά και με παροιμιώδες πλέον λάθος timing ... λάθος μέρα διαλέγει να ρίξει ένα φιλικό αποχαιρετιστήριο με τον πρώην της, λάθος μέρα διαλέγει για να κάψει το κερί με τον Μεσιέ, επιλογές ζωής που της γυρίζουν μπούμερανγκ ... είναι πλέον κωμικό ότι δεν τολμά να πάει ούτε τουαλέτα χωρίς να το μαθαίνει το σύμπαν - κάνει τα ίδια λάθη και μετά ζητάει συγνώμη χωρίς να χρειάζεται από λάθος ανθρώπους...pleeease

αυτό που με ενόχλησε περισσότερα από όοοολη αυτήν την ξαφνική χρηστομάθεια των φεγγαροκρουσμένων, που τρέμουν το επικείμενο παραντούρλιασμα της Εύας γιατί θα πρέπει να τη φορτωθούν στο σβέρκο και να της κάνουν από μασάζ μέχρι ιμάμ μπαιλντί για να ηρεμεί από το νέο αυτό χτύπημα της άτιμης κενωνίαςxaxa , είναι η στάση του ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ (Ρούσσoς->father of the year xastouki ), ο οποίος στέκεται απέναντι στην κόρη του, τη μαλώνει μπροστά σε τρίτους και κόπτεται ξαφνικά για το καλό της Εύας, μόνο και μόνο γιατί η ΚΟΡΗ ΤΟΥ είναι ερωτευμένη με τον "εχθρό" του ... είναι τραγικό, το μόνο σου στήριγμα να είναι μία θεότρελη ασταθής μάνα (με εκλάμψεις εξυπνάδας και εκλάμψεις εκδικητικής υστερίας) και ΚΑΝΕΙΣ άλλος...BlackEye

άσχετο : θα καταγγείλει κανείς αυτόν τον τραμπούκο το Μάνο για βιαιοπραγία ή θα αρχίσω τις κατάρες zip ??? το ότι ο Μανος ξεφτιλίζεται, πτώχευσε και είναι φυλακή από άλλες αιτίες, δεν είναι κοσμική δικαιοσύνη .... πρέπει να περάσει ένα μήνυμα, καθότι είμαστε σε daily fix και βλέπουν 2.000.000 κόσμος ρεεεεΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ...
Kotsides


Θεικός σχολιασμός!!!Απλά : respect :

συμφωνώ σε όλα.... gelio
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από LYDIA Τετ Απρ 07, 2010 2:19 pm

Ntinaki1 έγραψε:Τι είπε η Εύα μωρέ; Θα τρελλαθώ Παναγία μου!! Ότι τον Μάνο τον έχει ικανό για όλα αλλά όχι για φόνο;Εγώ τον έχω πάλι ικανό κυρίως για φόνο. Τα παιδάκια με τα εργοστάσια τι ήταν; Φαντασίωση; Το ότι σήκωσε πριν λίγους μήνες το όπλο στον Στέφανο και ήταν έτοιμος να τον πυροβολήσει τι ήταν; Και αυτό φαντασίωση; Το ότι έριξε τον Φώτη από τα βράχια έστω και χωρίς να το θέλει τι ήταν; Όνειρο; Το ότι κάποτε είχε απειλήσει με το όπλο τον Νικόλα; Έλεος πια! Και όλοι είναι σίγουροι για την αθωότητα του. Με τόσα που έχει κάνει ο συγκεκριμένος κανείς δεν θα έπρεπε να είναι σίγουρος αλλά ξέρουμε... ο Μάνος είναι ταπεινό χαμομηλάκι και αδαμάντινου χαρακτήρος.
Η Αντιγόνη φρίαξε στο άκουσμα του περίφημου άλλοθι χαχαχαχαχαχα milkshake την έκανε ο Στέφανος την Καρτάλω.Δεν μου άρεσε η σκηνή.
Έχουμε και την Εύα που για τον καρμικό πήγε πρώτη πρώτη στο κελί 33!Και τον Ξανθόπουλο να αποδεικνύει έμπρακτα την ξαφνική του αγάπη και να της λέει να τον ξεχάσει κιόλας.Βασικά ποιος τον θυμάται;Το ξέρει κιόλας ότι τον αγαπάει αλλά δεν το αξίζει είπε, και άλλα πολλά εμπριμέ.Χριστέ μου θα κλάψω. Αλλά εδώ, παρά τα λόγια αγάπης και τρυφερότητας που είπαν δεν μιλάμε για απιστία.
Στο σπίτι της Μελίτας μια φορά είπαν Στέφανος και Μελίτα να κάνουν το σωστό και όλοι έπεσαν πάλι να τους πουν για την Εύα και βλακείες...και έλεος πια με τα βαρύγδουπα! Αυτός ο Λουκάς θα αντικαταστήσει επάξια τον Μπουζιώτη του ζάππινγκ.
Εύα-Στέφανος: Επιτέλους γιατί βάζουν την Εύα να λέει τόσες πολλές μπαρούφες ότι ο Στέφανος είναι ο άνθρωπός της ο άγγελός της ο θάνατός της... Αν είναι ποτέ δυνατόν. Την μία στον Μάνο σ'αγαπάω και σε νοιάζομαι και την άλλη στον Στέφανο ότι είναι τυχερή και βλακείες.... και όλα αυτά για να μας δείξουν ότι έχει λόγο έστω και να σκεφτεί την αυτοκτονία.Και ο άλλος ο χαλβάς Φαρσάλων αντί να της το πει πήρε βαθιά ανάσα και.... της είπε ότι ό,τι και να γίνει θα την αγαπάει. Καλά.... μη μπουκώσει από την πολλή αγάπη.Άντε ρε Μελίτα πήγαινε και πες τα με όλες τις κότες που μπλέξαμε...
Αντιγόνη-Ρούσσος: Αχ μωρέ η Αντιγονίτσα θέλει να προστατέψει το "παιζάκι της" που η κακιά Μελίτα παρέσυρε στον δρόμο της ακολασίας. Τι λέει μωρέ; Τον έπαιρνε η Μελ τηλέφωνα... Τι λες κυρά μου; Καλά έκανε και τον έπαιρνε τηλέφωνα.Αφού τον αγαπάει. Και αυτός την έπαιρνε τηλέφωνα τέρμα μποστανιού γωνία. Μήπως του έβαλε κανείς με το ζόρι το τηλέφωνο στο χέρι να καλεί την Μελίτα; Η μήπως πήγε με το ζόρι στην Μελίτα να της πει τον πόνο του νυχτιάτικα; Δεν θα χαλάσει η Μελίτα την ευτυχία του γιου της.... Μουχαχαχαχαχαχαχαχαχα cool baby θα σου φύγει η λακ! Ποια ευτυχία; Βλέπεις εσύ καμιά ευτυχία του γιου σου; Που μέρα νύχτα είναι με το κερί στο χέρι και έχει γίνει κουκουβάγια; Μιλάμε το άτομο έχει πόρωση με την Εύα πιο πολυ από ότι έχει με τον μικρό.
Αντιγόνη-Μελίτα: Αν ήθελα μία φορά να τα πει η Μελίτα τώρα θέλω 1000! Μόνο και μόνο για να τα παίξει η Καρτάλω. Από την Μελίτα θα το βρείς Καρτάλω και πολύ θα το χαρώ!! Τι ήταν αυτά που έλεγε στο κορίτσι; Με τι μίσος ήταν αυτό που της μίλησε; Τι θέλεις κυρά μου που σε πήρε ο πόνος που η Μελίτα πήγε τότε με τον Μάνο; Εσένα ίσα ίσα που σε συμφέρει όλο αυτό.Καλά η Μελίτα δεν άρχισε καλά. Έτσι θα ακούει τον κάθε δίκαιο και ηθικό που θα της την πέφτει;Τι πάει να πει " τα έχασα"!! Βρίσε την εκεί πέρα την άντε να μη τη πω! Την απείλησε κιόλας ότι δεν θα μπει ποτέ στο σπίτι της. Ναι, και είχε μια φαγούρα τώρα....
Χρήστος-Στέφανος: Άλλος ένας που έκανε μαθήματα ηθικής στον Στέφανο και φρόντισε να τον φορτώσει τύψεις για την Εύα. Έλεος όλοι τους. Και σιγά μην τους αφήσουν ήσυχους να ζήσουν τον έρωτά τους. Όλοι εναντίον τους θα είναι αλλά κάτι μου λέει ότι παρά τους τσακωμούς στην αρχή Μελίτα-Στέφανος θα τους αντιμετωπίσουν όλους μαζί.Κάτι τέτοιο κατάλαβα και φυσικά θα εναντιωθεί και στην μάνα του. Ο Χρήστος τι πάει να πει ότι θα είναι με την Αντιγόνη;; Δηλαδή αυτή αν τον βάλει να σκοτώσει την Μελίτα θα το κάνει αυτός;;;
Αμαλία-Μελίτα:Θέλει πόλεμο η Καρτάλω;;; Θα τον έχει! Αυτή είσαι τιτανομέγιστη μου!!!!
Και τώρα πάμε στο υπεργελοίο: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ! Ο Μάνος δεν θα πάψει ποτέ να με εκπλήσσει.Αγόρι μου αδικείσαι! Τι κάθεσαι πτωχευμένος και δεν πας να πιάσεις δουλειά σαν ρεπόρτερ του star channel;;Προλαβαίνεις να πας στο Όσλο και για να καλύψεις την Γιουροβίζιον 2010!!! Μιλάμε το άτομο είναι υπεργελοίο. Συγνώμη αυτός κυκλοφορεί με την κάμερα; Ο καμεραμανατζής που έλεγε η Μαλβίνα!!Έκανε και ρεπορτάζ! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! xaxa xaxa xaxa xaxa
Μιλούσε κιόλας αλλά από τα γέλια που έριξα δεν άκουσα τίποτα αλλά το θέαμα ήταν τόσο γελοίο που με κάλυψε!Χαχαχαχαχαχαχαχαχα δεν μπορώώώώώώώώώ μας έδειξε και την μουράκλα του για να πείσει ότι ήταν απέξω από το σπίτι. Λοιπόν, αυτός είναι ό,τι πρέπει για να καλύψει το ρεπορτάζ και για το διαζύγιο Λάτσιου-Μενεγάκη (να κάνει ρεπορτάζ απέξω από το σπίτι τους) για Κοκκίνου-Βασιλειάδη για να δίνει σε αποκλειστικότητα το ρεπορτάζ για Ζυγούλη-Ρουβά που περνούν τις διακοπές τους στην Ελούντα Κρήτης μαζί με την Βανδή και τον Ντέμη. Ετοιμάσου Μάνο. Χρυσές δουλειές θα κάνεις αγόρι μου!!!
Αχ καλά περάσαμε και σήμερα. Όσο για την Δάφνη είναι για πολλές μπάτσες αλλά θα την περιλάβω αύριο και αυτήν. Βρε ουστ όλοι τους.

Ντινα μου εισαι θεα!!!! : respect :
Πες τα χρυσοστομη,πες τα...

Κοντεψα να λιποθυμησω απο το gelio
Α,να μην το ξεχασω,συμφωνω σ'ολααααααααααααααααα!!!!!!!!!!
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Απρ 07, 2010 2:49 pm

Καταρχας να ευχηθώ σε όλους χρόνια πολλά,Χριστός Ανεστη, να στε όλοι καλά και τα συναφή...
Σήμερα κατάφερα να δω και τα δυο επσισόδια και μπορω να πω πως απογοητευομαι απο τα ίδια και τα ίδια...Ετσι μου ερχεται να πω εγω στην Ευα την αλήθεια να ησυχάσουμε..Ας σχολιάσω λοιπον το χτεσινό....

Ρούσσος-Μελίτα Αμαλία: Μου έκανε εντύπωση που η Αμαλίτσα είπε στη Μελίτα να αφησει το Μάνο στη φυλακή επειδη τη χτύπησε..Είμαι κατα της βιας και κατακρινω οτι έκανε ο Μάνος αλλά οχι να λέμε και οτι θέλουμε...Το Νεφελάκι τον αγαπάει το μπαμπα του και τον χρειάζεται και έχει και ψυχολογικά απο τωρα το καημένο με τους τρελούς που έμπλεξε..ΚΑτα τα άλλα μια απο τα ίδια, οχι θα το πω οχι δεν θα το πεις και ξανα μανα απο την αρχή...

Στέφανος-Αντιγόνη: Το πως το χάρηκα που η Αντιγονίτσα άλλαξε δεκα χρώματα οταν εμεθε το άλλοθι του Στεφανου δεν λέγεται... Εφριξε η θανασιμη πεθερά και ορυώτανε αλλά ο Στεφανος που να ακούσει..Θελει να έχει τη συνειδηση του καθαρη το παλικάρι μας για τον άσπονδο εχθρό, που τωρα τον λυπάται γιατί έχει και ενα παιδι με την απόλυτη αγαπημένη..Ελεος, με τα καραγκιοζιλίκια πάρτε μια απόφαση!!!

Μάνος-Ευα: Ωραία σκηνούλα.. Ο Μάνος συνεχίζει να μη με πείθει.. Μου άρεσει αγωνια της Ευας για τη Μαρίλια και φυσικά η κοιλίτσα της...Οταν δακρυζει είναι ακόμα πιο γλύκιά.. Μην ξαναγυρίσεις εκει κοριτσακι μου,ριξτους πεντε φάσκελα και φυγε οσο προλαβανεις..

Σύναξη στης Μελίτας: Πάλι μια απο τα ίδια, ο καθένας τα δικά του και όλοι μαζί μια παρανοια.. Ο Στεφάνος και η Μελίτα να μιλήσουν, οι μεγαλοδικηγόροι να τους αποτρέψουν και γενικώς ακόμα ενας αχταρμάς.. Αφου λέμε οτι δεν θα αλλάξει κάτι αν μιλήσουν τι καίγονται τοσο πια?? Τώρα μας επιασε κριση συνειδησης και καλά τη Μελότα την καταλαβαινω,πατερας του παιδιου της είναι..Ο άλλος που απο μασκοφόρος εκδικητης μας εγινε Λώρα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι??
vomit

Αγγέλα-Μαριλια: Μια πολύ ανθρωπινη σκηνή... Η αγωνία της Μαρίλιας για το τι θα πουν για αυτη στο σχολείο, η αγωνία της Αγγέλας για τις εξετάσεις,πολυ ομορφή σκηνή μεταξύ τους, δένουν πολύ όμορφα...

Αντιγόνη-Ρούσσος Δεν αντέχω άλλο με αυτά που ακούω η δυσμοιρη.. Είναι δυνατόν η Αντιγονιτσα να κατηγορεί τη Μελίτα οτι έμπλεξε το Στέφανο?? Τι είναι πενταχρονο και τον παρεσυρε στην ακολασία??? Οταν τα παιρνει βεβαια δεν μπορω παρα να τη θαυμάσω γιατι δίνει ρέστα,αλλά μην τη βάζετε τη γυναίκα να λέει τοσα κουλά μαζεμένα....Αν είναι δυνατόν..


Στέφανος-Εύα:
Αν αυτός ο μπούφος δεν εκανε τη μια βλακεία μετα την άλλη θα μου άρεσε πάααρα πολυ η σκηνή..Αλλά δεν αντεχω άλλο να βλέπω την Ευα καθαρή απεναντι του και να δοξάζει Θεούς και ανθρώπους που εφεραν τον Παριζιάνο στο δρόμο της... Μην το κάνετε χειρότερο κυριοι σεναριογράφοι μας, θα την σπάσω την τηλεόραση και θα με κυνηγάει η μάνα μου μετά....

Αντιγόνη-Μελίτα: Γιατί δεν λές καλή μου οτι αγαπιέστε με το μεσιε?Οτι δεν μπορείτε να ζειτε χώρια και βρισκόσαστε που και που για να παίρνετε ανάσες???? Γιατί μπροστά στην Αντιγονάρα μας κόβονται τα φτερά έτσι Μελιτάκι??? Και αυτή πολλά της τα πέ βέβεια αλλά έδωσες δικαιωμα γλυκιά μου και η πεθερούλα τρεχει να μαζεψει τα ασυμμάζευτα..

Χρήστος-Στέφανος: Μου αρέσει η αντιμετωπιση του Χρήστου και στην αρχή και τώρα.. Και εννόω τοτε που είδε τη Μελίτα εξω απο το σπιτι και τη συμβούλεψε σαν φίλος να αποχωρήσει διακριτικά αλλά και τώρα που παίρνει το μέρος της Ευας σαν αν λέει τα λάθη μας τα πληρώνουμε..Γιατι αν εσυ δεν χρεαζόσουν ψυχανάλυση κύριε βραδιάτικα θα ήταν όλα καλά και ωραία...

Μελίτα-Αμαλία Θελω πόλεμο τώρα!! Να δω Αμαλίτσα εναντιον Αντιγόνης και δεν θέλω τίποτα άλλο!! Κατα τα άλλα της κόπηκαν τα πόδια της Μελίτουλας με τη επίσκεψη του Δράκουλα..

Μπέλλος-Νταίζη: Τι άλλο θα ακουσουμε?? Ο Μπέλλος η τύχη της Νόρας...Ημαρτον.. Η Ντάιζει με εκνευρίζει.. αστους ησυχους ρε κοπελια λυσσαξες πια!!


Δάφνη-Νικόλας-Βίντεο: Τι να πρωτοσχολιάσω?? Οτι ο Μάνος δεν τους έστειλε τυχαία εκεί..(Ειμαι πολύ κακιά) οτι έκανε αναμετάδοση λες και δεν εχουμε μάτια να δούμε, οτι μας έδειχνε και τη μουρη του μην τον αμφισβητήσει κανέις?Η το απιστευτου "σπιτι μου" που το άκουσα και έπαθα πλάκα?? Μανουλη πρωτον εχετε χωρισει,δευτερον το σπιτι το πήρε ο μπαμπάκας για το χατίρι της πριγκηπέσσας του,και τριτον ας ελεγες το σπιτι της κορης μου,αν ηθελες βαρυγδουπα.. Ελπίζω το βιντεακί να κρθβει άλλα πράγαματα απο πίσω γιατι σαν ιδεα τη θεωρω γελοία θα απογοητευτώ ακόμα περισσότερο... Οσο το έβλεπα τόσο κοίταγα να δω αν έχω βάλει σωστο επισδοδιο απο σωστη σειρά να παίζει..Γελοία η σκηνη και ο σχολιασμός απεριγραπτος... Τπο φιλάκι που δωσανε τα πιτσουνάκι ποιον ακριβώς λόγο εξυπηρετεί??? Γιατί υποτίθεται πως η συνάντηση ήταν απλά για να συζητήσουν τα φιλάκια στο τέλος τι τα θέλανε??? Για να κάνοπυν μεγαλύτερο το μέγεθος της προδοσιας???
Η Δάφνη κάγκελο,και τι να πεί το κορίτσι.. Περιμένω το σημερινό που θα γίνει σφαγή..
Απλά καλό απο μένα...

Υ.Γ1 Ο Σταυρίδης τζιμάνι!!!Ολα θα τα βγάλει στη φόρα..!!!!
ΥΓ2 Η αμνησία του Λουκά μου είχε λείψει..( μα χρυσό παιδι το Μάνο??)
ΥΓ3 Ελπίζω να αλλάξει το σκηνικό σύντομα και να έχουμε ανατροπές γιατί μπουχτήσαμε με απόλυτους,καρμικούς μεταλλάξεις σε χαρακτήρες, φωνές, τσιρίδες.. Πάλι καλά που ξεσπαθώνει η Δάφνη και θα χουμε εξελίξεις σήμερα...
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης