Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

+34
loukanoritsa
mariavenetifoka
Kornilia_Petrakitsa
rodoula14
marakii
k@terinio-loukonoraki
Anna Noraki k Loukakos
noraloukitsa
xristina tamystikatisedem
nikidanis
matziarli
Ζωη
Mary
Ezantakou
Aggelaki
ProudMaslowqueen
iriniem_mystika_tis_edem
loukasnora
glgs
xristinaki_noraloukofan
elenitsa_loukonoraki
Despinaki
charmie258
mariaki
Pennaki.......!!
filitsa
PrincessRachel
Ntinaki Agapaei Petraki
sifantid
$ofi@ loukakos + nora
liza17
feggaropetra
xara
Vampirela
38 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Κυρ Φεβ 07, 2010 11:20 am

ενταξει ανοιγω θεμα στο spam να δηλωσουμε συμμετοχη
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από iriniem_mystika_tis_edem Κυρ Φεβ 07, 2010 5:28 pm

rache[L]15 έγραψε:
filitsa έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:που να την συναναστραφεις κιολλας....9εα...εχει ενα τροπο νασου μεταδιδει τις γνωσεις της μαγικο... study
αχ θα με παρεις και εμενα μαζι σου????χαχα
9α την ρωτησω και αν μου πει ναι φυσικα 9ασε παρω!!!μια τη φορα! lol! της ειπες το ονομα σου?για να της πω?εγω σε 3-4 βδομαδες 9α ξαναπαω[επειδη ειναι ο γαμος και επειδη πρεπει να τελειωσω ενα βιβλιο..]οταν παω ομως 9α υο πω..αρκει να μην την φερω σε δυσκολη 9εση... Tongue
ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΔΙΔΕΙ Η' ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ? ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ...ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΟΥ ΤΕΛΙΩΝΩ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ..ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΕΣΤΩ...
ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ...

ΑΝΤΙΓΟΝΗ.. : respect : ΚΑΙ Gamos
iriniem_mystika_tis_edem
iriniem_mystika_tis_edem

Θηλυκό Τόπος : Panorama Kastorias,Kastoria
Ασχολίες : Tennis,voltes,tv,pc,books(eskosxolika ennoeitai!)

http://www.gamato.info

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από PrincessRachel Κυρ Φεβ 07, 2010 5:39 pm

καλε!δεν ειναι μα9ηματα! Rolling Eyes lol! απλα οταν εχω καποιες αποριες την ρωταω!και με συμβουλευει για το ποια βιβλια πρεπει να διαβασω κτλ...
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από iriniem_mystika_tis_edem Κυρ Φεβ 07, 2010 6:00 pm

rache[L]15 έγραψε:καλε!δεν ειναι μα9ηματα! Rolling Eyes lol! απλα οταν εχω καποιες αποριες την ρωταω!και με συμβουλευει για το ποια βιβλια πρεπει να διαβασω κτλ...
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ...ΓΝΩΡΙΖΑ ΟΤΙ ΠΑΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΣΦΑΤΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ..
ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΧΑΡΩ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΑΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗ!
iriniem_mystika_tis_edem
iriniem_mystika_tis_edem

Θηλυκό Τόπος : Panorama Kastorias,Kastoria
Ασχολίες : Tennis,voltes,tv,pc,books(eskosxolika ennoeitai!)

http://www.gamato.info

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Πεμ Φεβ 25, 2010 6:00 pm

toso megalh? egw gurw sta 32 thn kovw! 3erete ti omada einai? :?:
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Παρ Φεβ 26, 2010 5:03 pm

opouki anpate parteme ki emenaaaaaaaaaaaaaaa me lene penny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Φεβ 27, 2010 10:08 am

πεννυ τα greeklish απαγορευονται!!!οχι δεν ξερω τι ομαδα ειναι και οταν παμε θα στο πουμε φιλια
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από elenitsa_loukonoraki Σαβ Φεβ 27, 2010 9:43 pm

μηπως σκοπευει να παει καποιος τωρα προσφατα στην αντιγονη??αν ναι ας γραψει εδω περα και θα μιλησω μαζι του.
elenitsa_loukonoraki
elenitsa_loukonoraki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα και ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακα,καλοκαιρινές και χείμερινες διακοπές,αργίες Λίμνη Πλαστήρα
Ασχολίες : λατρευω το τραγουδι!!οπου σταθω και οπου βρεθω τραγουδαω!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Φεβ 27, 2010 9:55 pm

εγω θα παω μαλλον αυτη την εβδομαδα γιατι?
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από PrincessRachel Κυρ Φεβ 28, 2010 1:33 am

koipa έγραψε:μηπως σκοπευει να παει καποιος τωρα προσφατα στην αντιγονη??αν ναι ας γραψει εδω περα και θα μιλησω μαζι του.
καλε!στο ειπα!9α παω επομενο σαβ/κυριακο και 9α της πω!μην ανησυχεις!! Geros Tongue
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Φεβ 28, 2010 1:37 am

rache[L]15 έγραψε:
koipa έγραψε:μηπως σκοπευει να παει καποιος τωρα προσφατα στην αντιγονη??αν ναι ας γραψει εδω περα και θα μιλησω μαζι του.
καλε!στο ειπα!9α παω επομενο σαβ/κυριακο και 9α της πω!μην ανησυχεις!! Geros Tongue
Και εσύ Ραχήλ; Μία, μία όλες πάτε! Άντε να ξαναέρθει και η σειρά μας την τύχη μου! Μου έλειψε! Το χαμόγελό της... Η φωνή της... όλα! Μου λείπει! Snif
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από PrincessRachel Κυρ Φεβ 28, 2010 1:43 am

sifantid έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:
koipa έγραψε:μηπως σκοπευει να παει καποιος τωρα προσφατα στην αντιγονη??αν ναι ας γραψει εδω περα και θα μιλησω μαζι του.
καλε!στο ειπα!9α παω επομενο σαβ/κυριακο και 9α της πω!μην ανησυχεις!! Geros Tongue
Και εσύ Ραχήλ; Μία, μία όλες πάτε! Άντε να ξαναέρθει και η σειρά μας την τύχη μου! Μου έλειψε! Το χαμόγελό της... Η φωνή της... όλα! Μου λείπει! Snif
εσενα ειδικα σοφια σε εχω αναφερει αρκετες φορες!!! Palamakia ως σοφια απο 9εσσαλονικη τρελη και αλλοπαρμενη για νορα λουκα και εδειξε να σε 9υμαται.... geek τον γεναρη πρεπει να ειχα μιλησει που μιλαγαμε για το ποσο σημαντικη ειναι η ανγνωρισημοτητα για ενεν η9οποιο... :wink2:
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Φεβ 28, 2010 1:46 am

rache[L]15 έγραψε:
sifantid έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:
koipa έγραψε:μηπως σκοπευει να παει καποιος τωρα προσφατα στην αντιγονη??αν ναι ας γραψει εδω περα και θα μιλησω μαζι του.
καλε!στο ειπα!9α παω επομενο σαβ/κυριακο και 9α της πω!μην ανησυχεις!! Geros Tongue
Και εσύ Ραχήλ; Μία, μία όλες πάτε! Άντε να ξαναέρθει και η σειρά μας την τύχη μου! Μου έλειψε! Το χαμόγελό της... Η φωνή της... όλα! Μου λείπει! Snif
εσενα ειδικα σοφια σε εχω αναφερει αρκετες φορες!!! Palamakia ως σοφια απο 9εσσαλονικη τρελη και αλλοπαρμενη για νορα λουκα και εδειξε να σε 9υμαται.... geek τον γεναρη πρεπει να ειχα μιλησει που μιλαγαμε για το ποσο σημαντικη ειναι η ανγνωρισημοτητα για ενεν η9οποιο... :wink2:
emmm Ευχαριστώ πάρα πολύ! Άντε τυχερή... Εσύ της μιλάς και πιο συχνά! Πάντα τα φιλιά μας να της δίνεις, γιατί η Θεσσαλονίκη λίγο μακρυά πέφτει για να τις τα δώσουμε εμείς! lol! Την αγαπάμε πολύ, πολύ! Μακάρι να με θυμάται πάντως, αν και βλέπει τόσο κόσμο... Rolling Eyes Πότε θα την ξαναδώ; Πότε θα την ξαναδώ; Πότε θα την ξαναδώ; Και πάει λέγοντας!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Κυρ Φεβ 28, 2010 6:10 pm

rache[L]15 έγραψε:
koipa έγραψε:μηπως σκοπευει να παει καποιος τωρα προσφατα στην αντιγονη??αν ναι ας γραψει εδω περα και θα μιλησω μαζι του.
καλε!στο ειπα!9α παω επομενο σαβ/κυριακο και 9α της πω!μην ανησυχεις!! Geros Tongue
αχ βρε Ραχηλ,τι τυχερη που εισαι...
πολλα πολλα φιλακια να της δωσεις!!!! Flkia και να της πεις οτι υπαρχουν κι αλλου ανθρωποι που την αγαπανε!!!!
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από PrincessRachel Κυρ Φεβ 28, 2010 6:13 pm

xristinaki_noraloukofan έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:
koipa έγραψε:μηπως σκοπευει να παει καποιος τωρα προσφατα στην αντιγονη??αν ναι ας γραψει εδω περα και θα μιλησω μαζι του.
καλε!στο ειπα!9α παω επομενο σαβ/κυριακο και 9α της πω!μην ανησυχεις!! Geros Tongue
αχ βρε Ραχηλ,τι τυχερη που εισαι...
πολλα πολλα φιλακια να της δωσεις!!!! Flkia και να της πεις οτι υπαρχουν κι αλλου ανθρωποι που την αγαπανε!!!!
της τα δινω...αλλα μην νομιζετε οτι εχω και εγω ''φοβερη οικιοτητα''..απλα τα λεμε που και που επειδη εγω το επιδιωξα..αλλα τεσπα!ειναι απιστευτο πως μεσα σε ενα χρονο την λατρεψαν χιλιαδες 14-15 χρονες!! gelio slap
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Κυρ Φεβ 28, 2010 6:16 pm

rache[L]15 έγραψε:
xristinaki_noraloukofan έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:
koipa έγραψε:μηπως σκοπευει να παει καποιος τωρα προσφατα στην αντιγονη??αν ναι ας γραψει εδω περα και θα μιλησω μαζι του.
καλε!στο ειπα!9α παω επομενο σαβ/κυριακο και 9α της πω!μην ανησυχεις!! Geros Tongue
αχ βρε Ραχηλ,τι τυχερη που εισαι...
πολλα πολλα φιλακια να της δωσεις!!!! Flkia και να της πεις οτι υπαρχουν κι αλλου ανθρωποι που την αγαπανε!!!!
της τα δινω...αλλα μην νομιζετε οτι εχω και εγω ''φοβερη οικιοτητα''..απλα τα λεμε που και που επειδη εγω το επιδιωξα..αλλα τεσπα!ειναι απιστευτο πως μεσα σε ενα χρονο την λατρεψαν χιλιαδες 14-15 χρονες!! gelio slap
τι σου λεει γι' αυτο?πως της φαινεται?(δεν ξερω αν ειμαστε οφ τοπικ εδω,μηπως πρεπει να παμε αλλου για να μιλησουμε?) :?:
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από PrincessRachel Κυρ Φεβ 28, 2010 6:37 pm

δεν ξερω αν ειμαστε οφ τοπικ παντως για την κ αντιγονη μιλαμε...δεν εχουμε σχολιασει συγκεκρυμμενα απλα εχουμε μιλησειγενικα για τη δημοσιοτητα...και η γνωμη της ειναι οτι στο βα9μο που ειναι αυτη τη στιγμη ειναι σχεδον απαραιτητη για εναν η9οποιο ουτε λιγοτερη ουτε περισσοτερη χρειαζεται... Neutral γενικα περναει τη καλυτερη φαση αυτην την περιοδο τουλαχιστον αυτοεχω συμπερανει... Rolling Eyes
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από filitsa Κυρ Φεβ 28, 2010 6:44 pm

rache[L]15 έγραψε:δεν ξερω αν ειμαστε οφ τοπικ παντως για την κ αντιγονη μιλαμε...δεν εχουμε σχολιασει συγκεκρυμμενα απλα εχουμε μιλησειγενικα για τη δημοσιοτητα...και η γνωμη της ειναι οτι στο βα9μο που ειναι αυτη τη στιγμη ειναι σχεδον απαραιτητη για εναν η9οποιο ουτε λιγοτερη ουτε περισσοτερη χρειαζεται... Neutral γενικα περναει τη καλυτερη φαση αυτην την περιοδο τουλαχιστον αυτοεχω συμπερανει... Rolling Eyes
ραχηλ με παιρνεις και εμενα μαζι σου για να ξαναδω την αντιγονη ???? lol!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Κυρ Φεβ 28, 2010 6:46 pm

rache[L]15 έγραψε:δεν ξερω αν ειμαστε οφ τοπικ παντως για την κ αντιγονη μιλαμε...δεν εχουμε σχολιασει συγκεκρυμμενα απλα εχουμε μιλησειγενικα για τη δημοσιοτητα...και η γνωμη της ειναι οτι στο βα9μο που ειναι αυτη τη στιγμη ειναι σχεδον απαραιτητη για εναν η9οποιο ουτε λιγοτερη ουτε περισσοτερη χρειαζεται... Neutral γενικα περναει τη καλυτερη φαση αυτην την περιοδο τουλαχιστον αυτοεχω συμπερανει... Rolling Eyes
σιγουρα περναει την καλυτερη της φαση,αφου μολις παντρευτηκε,κανει μια υπεροχη δουλεια και στην τηλεοραση αλλα και στο θεαταρο,κι επισης εχει την αγαπη και τη στηριξη μας που τη λατρευουμε!!!!!!τι αλλο να θελει ενας ανθρωπος?
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Κυρ Φεβ 28, 2010 6:48 pm

ki emeis thn agapame kai eimaste 17 xairetismata
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Κυρ Φεβ 28, 2010 6:50 pm

xairetismata pes ths!
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από PrincessRachel Κυρ Φεβ 28, 2010 7:13 pm

9α της τα πω!!!ΜΗ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ!! Razz
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από filitsa Κυρ Φεβ 28, 2010 7:19 pm

filitsa έγραψε:
rache[L]15 έγραψε:δεν ξερω αν ειμαστε οφ τοπικ παντως για την κ αντιγονη μιλαμε...δεν εχουμε σχολιασει συγκεκρυμμενα απλα εχουμε μιλησειγενικα για τη δημοσιοτητα...και η γνωμη της ειναι οτι στο βα9μο που ειναι αυτη τη στιγμη ειναι σχεδον απαραιτητη για εναν η9οποιο ουτε λιγοτερη ουτε περισσοτερη χρειαζεται... Neutral γενικα περναει τη καλυτερη φαση αυτην την περιοδο τουλαχιστον αυτοεχω συμπερανει... Rolling Eyes
ραχηλ με παιρνεις και εμενα μαζι σου για να ξαναδω την αντιγονη ???? lol!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από PrincessRachel Κυρ Φεβ 28, 2010 7:23 pm

ναι..9α περιμενεις ομως λιγο καιροο ακομη?9α παω μαλλον το επ σαβ/κυρ
και πρεπει να την ρωτησω πρωτα αν 9ελει,αν μπορει και αν πρεπει...οποτε 9α σου πω απο εβδομαδα οκ? 👅
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία - Σελίδα 5 Empty Απ: Αντιγόνη Δρακουλάκη - Βιογραφία

Δημοσίευση από filitsa Κυρ Φεβ 28, 2010 7:26 pm

rache[L]15 έγραψε:ναι..9α περιμενεις ομως λιγο καιροο ακομη?9α παω μαλλον το επ σαβ/κυρ
και πρεπει να την ρωτησω πρωτα αν 9ελει,αν μπορει και αν πρεπει...οποτε 9α σου πω απο εβδομαδα οκ? 👅
οκ γλυκια μου οποτε μπορεις δεν εχω προβλημα !!!!!!!!σε ευχαριστω κιολας για τον χρονο σου!!!!!!!χαιρετισματα να της πεις !!!!!!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης