Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εριέττα Χατζηβασιλείου

+49
taradoula
dm10811
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
koalaki
kapetanissa
giotini
Kornilia_Petrakitsa
feggaropetra
Irida
jenoy
ειρηνη7
MARKOS31
sofia
mariannitaki
veronica1757
kikitsa
Elsa*
edem4ever
Lyn
tzibirdika
loukasnora
Antigoni!
soso
smarti
νοριτσα
KatsaroYpotheto
nefelik
JESSIE
maria_sab
maeveline
verile_mistika
MARIANNALEX
Ήβη
jim7
Clarabelle
nikidanis
Καρ-Mik
despinam
koukoumfkos
ebelina2007
evanna
vs116117
sifantid
zwi
Candy Candy
Vaso20
anneliz_333
loukitsa
53 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από nefelik Τρι Δεκ 07, 2010 9:55 pm

MARIANNALEX έγραψε:Επιτέλους μπορεί να θριαμβεύσει η λογική και η δικαιοσύνη ? Αν όχι στην πραγματικότητα τουλάχιστον να γίνει στα τηλεοπτικά δηλ.

1. Λουκάς και Νόρα για πάντα μαζί ..για πάντα μαζί ...σε αυτό το ανηφόρι που λένε ζωή και '' εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος...και συ κολλάς σε κάτι πράγματα μικρά ..καρδιά μου όλα επιτρέπονται την νύχτα και οι ευθύνες είναι λόγια περιττά ( ακούς Νοράκι περιττά λεεί το τραγούδι...)
2. Στέφανος και Εριέττα '' είσαι υπέροχη νομίζω μου ταιριάζεις αν και διαφέρουμε λιγάκι στα σημεία ίσως να είναι και αυτό που με τρελαίνει και που με κάνει να σου έχω αδυναμία ......
3. Στέφανος και Μπεκρουλίτα '' θα μουν για σκότωμα αγάπη αν σου έδινε κοίτα για χάρη σου πως ήμουν και πως έγινα , πήρες παράταση μα εγκατέλειψες μην ξαναγυρίσεις ΜΠΕΚΡΟΥΛΙΤΑ σφύριξα και ΕΛΗΞΕΣ..ΕΛΗΞΕΣ ...ΕΛΗΞΕς .....
Τέλειο!!! Palamakia Palamakia Palamakia

Η Εριέττα για μια ακόμα φορά απέδειξε ότι είναι αξιοπρεπέστατη και ΚΥΡΙΑ! Και ειδικά όταν τη βλέπεις σε αντιδιαστολή με κάποιες άλλες που συνεχίζουν τις κατινιές ακόμα κι όταν όλα τους πάνε καλά, το χάσμα γίνεται ακόμα μεγαλύτερο...
Περιμένω τη στιγμή που ο Στέφανος θα καταλάβει το λάθος του και θα αποφασίσει να ξαναγυρίσει στην Εριέττα, γιατί είμαι σίγουρη ότι αυτό θα γίνει...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από anneliz_333 Τρι Δεκ 07, 2010 9:58 pm

μπραβο στην εριεττα!!!!!την παραδεχομαι!!!!ηταν τελεια!!ΚΥΡΙΑ!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από smarti Τρι Δεκ 14, 2010 1:17 pm

και εγω θελο τον Μανο πισω

smarti

Θηλυκό Τόπος : iraklio kritis

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από soso Τρι Δεκ 14, 2010 6:00 pm

Και καλά όλα τ'αλλα,(που ισχύουν),..βάζουν την Έρι να είναι η αδελφή του αντικειμενικά καλύτερου χαρακτήρα της Εδέμ..Αυτό τι σας λέει,παλι;;;
Δεν το συζητώ,ότι λόγω έστω συγγένειας,θα κόλλαγε πολύ περισσότερο στην ευρυτερη (τονίζω) παρέα από την μπαστακωμένη παντού )) ..
Προηγούμενα δεν υπάρχουν με κανέναν,έντιμη έχει υπάρξει με άλλους,απο κοινού γκομενοδιεκδικήσεις με καμία εντός παρέας,διπλά κέρατα ούτε,ΚΑΙ καλύτερο σπίτι,επισης Tongue ..Χαθηκε ο κόσμος να 'κανανε οικογενειακό ρεβεγιόν με το σόι του Λουκά και την παρέα του σύσσωμη;;;
Κι οι απόλυτοι μόνοι στα δάπεδα να δίνουν ρέστα για το πολυπληθές κοινό τους;;; soutien
Υγ. Snif Snif Snif
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από sifantid Τρι Δεκ 14, 2010 10:15 pm

Πάω με χίλια την Εριέττα και χαίρομαι που είναι αδερφή του Λουκά! ;D
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από Antigoni! Τετ Δεκ 15, 2010 11:33 pm

Το λέμε κι εδώ!!
Έρι σ΄αγαπάμε!!!!!!!

Άλλος με τη βάρκα μας , άλλος με τη βάρκα μας???
Ποιος άλλος αγαπάει Έρι???
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από zwi Τετ Δεκ 15, 2010 11:34 pm

Και εγώ αγαπάω Έρι...!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από soso Τετ Δεκ 15, 2010 11:43 pm

Antigoni! έγραψε:Το λέμε κι εδώ!!
Έρι σ΄αγαπάμε!!!!!!!

Άλλος με τη βάρκα μας , άλλος με τη βάρκα μας???
Ποιος άλλος αγαπάει Έρι???

Δεν μπορώωωωωωωωω lmao lmao lmao lmao lmao lmao lmao
ΟΛΕ soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Δεκ 15, 2010 11:44 pm

Και γω αγαπώ Ερι!!

Την θέλω λέμε την θέλω Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από nefelik Τετ Δεκ 15, 2010 11:55 pm

Κι εγώ!!! Άντε, να ξυπνήσει επιτέλους κι ο Στέφανος, να αφήσει το Μελιτόνι και να ξαναγυρίσει στην Έρι!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Δεκ 15, 2010 11:58 pm

Κι εγω αγαπω Ερι.Ειναι και η αδερφουλα του Λουκακου μας!!!!Αγαπω Ερι!!!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από Antigoni! Πεμ Δεκ 16, 2010 12:12 am

Και αφού το σπρώξιμο είναι της μόδας και βλέπω ανταπόκριση....
Ελάτε να σπρώξουμε όλοι μαζί την ΕρΓιέττα!!!!
Και ξαναλέωω!!!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από tzibirdika Πεμ Δεκ 16, 2010 2:32 am

Aγαπω κουνιαδουλαααααααααα!!!!!!!!!1 Αγαπω Ερι!!!!!!!!! Cheer
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από Lyn Πεμ Δεκ 16, 2010 3:28 am

Go Εριέττα Go Palamakia Palamakia Palamakia
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Δεκ 16, 2010 4:25 pm

Εννοειται κι εγω μεσα στη βαρκα! sisi

I Heart2 Ερι!!!

edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Δεκ 16, 2010 6:41 pm

Προς το παρόν για μένα η Ερι είναι ένας πολύ θετικός χαρακτήρας.

Είναι έξυπνη, αριστοκρατική, δυναμική, και με αξιοπρέπεια.
Βασικά ίσως είναι η μόνη εκει μέσα που - μέχρι στιγμής - δεν κάηκε με το γνωστό εδεμικό ρητό ''ερωτας και αξιοπρέπεια δεν πάνε μαζί''.

Δεν ήρθε με σκοπό να βάλει την Αντιγόνη φυλακή όπως λένε, αλλα να αποδώσει δικαιοσύνη όπως είπε και η ίδια. Εαν είναι η Αντιγόνη αυτή που φταίει, τότε αυτή να μπεί φυλακή, αν όχι αυτός που φταίει.

Ασχετα το τι αποδυκνύεται στην πορεία για το ποιόν το Χατζηλίγδα, πράγματι σε αυτήν μπορεί να στάθηκε σωστός πατέρας, γιαυτό και να τον έχει -μέχρι τώρα Razz - σε εκτίμηση...

Στα νέα γεγονότα τώρα, χαίρομαι πάρα πολύ που τελικά αποδυκνύεται αδερφή του Λουκά. Ο Λουκάς μας έχει αποδείξει μέχρι τώρα, ότι για αυτόν η οικογένεια του είναι πολύ σημαντική. Μπορεί να τον γνωρίσαμε χωρίς συγγενείς, αλλα και ο ίδιος έχει πει οτι ''εσείς είστε η οικογένεια μου'', και το απέδειξε πάμπολες φορές, με μικρές αλλα και μεγάλες πράξεις απέναντι τους.
(Που ήθελε να παντρευτεί την Δάφνη, που μπήκε μπροστά στο όπλο του Στέλιου και γενικά ΟΟΟΟσα έχει κάνει για την Νόρα, κτλ κτλ), καθώς και όταν απέκτησε οικογένεια - τον Αρή - θα θυσιαζόταν για το καλό του.

Ετσι, τώρα που θα ανακαλύψει οτι έχει μια αδερφή,στην οποία εν άγνοια του ''αδικησε'' μιας και πήγε αντίδικος στο δικαστήριο με αυτήν, και γνωρίζοντας πλεόν οτι η Αντιγόνη πράγματι σκότωσε τον πατέρα της, σίγουρα θα θελήσει, και αυτός, όπως και αυτή να καλύψουν τα χαμένα χρόνια....

Απο την άλλη η Ερι, προβλέπω να ενσωματωθεί μια χαρά στην παρέα. Μπορεί πράγματι, το στύλ της να μην κολλάει τόσο με την παρέα της Φεγγαρόπετρας, αλλα με τον καιρό θα δέσει...

Ηδη, ήταν πολύ φιλική με την Δάφνη - της έδωσε και δαχτυλίδι - στην Εύα είχε προτείνει να πάνε και στο κότερο της όποτε θέλουν, και φυσικά με την νυφούλα και τον αδερφούλη καθώς και το ανηψάκι της Razz Razz Razz

Αρα, θα γίνει μέλος της παρέας Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 811901

Και τώρα ερχόμαστε στο άλλο ζήτημα Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 558573

Η Μελίτα - δυστυχώς - πάλι μπαστακώθηκε στην παρέα. Και είναι ιδαιτερα ζηλιάρα και κομπλεξική ώστε να αντέξει στην ίδια παρέα την Ερι.
Αρα , ή θα αποχωρήσει γιατι δεν αντέχει την Ερι, ή θα πετάξει καμια μ@λ@κι@ και θα την κράξουν οι υπόλοιποι, ή θα τσακωθούνε αυτές οι δύο, και θα διαλέξουν στρατόπεδα Razz
Και θεωρώ απίθανο, ο Λουκάς να διαλέξει άλλο στρατόπεδο απο της αδερφής του, που δεν του έχει φερθεί ασχημα σαν άλλες, και θεωρώ επίσης απίθανο να μην συμμεριστεί η παρέα την άποψη του!!!!!


Κοινώς, αν δεν κάνουν ξανα τίποτα απο τα γνωστά αυτοί εκει πάνω Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 735655 , θα ξεφορτωθούμε την κυράτσα, και θα αποκτήσουμε νέο μέλος στην παρέα Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 317424

Με ποιόν θα καταλήξει η Ερί? Θα δείξει.....

Θεωρώ οτι δεν είναι καθόλου τυχαίο το οτι έμπλεξε με τον Στέφανο, οτι συνεχίζει να εμπλέκεται μαζί του με τα διαμάντια, και το ότι ξεκίνησε την σχέση τους όταν ο Στέφανος θα έπρεπε να ''κλαίγεται'' για την μεγάλη του αγάπη....

Είδωμεν...


Εγώ πάντως...

Αγαπώ Ερι Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 13379
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Δεκ 16, 2010 6:47 pm

Καρ-Mik έγραψε:Προς το παρόν για μένα η Ερι είναι ένας πολύ θετικός χαρακτήρας.

Είναι έξυπνη, αριστοκρατική, δυναμική, και με αξιοπρέπεια.
Βασικά ίσως είναι η μόνη εκει μέσα που - μέχρι στιγμής - δεν κάηκε με το γνωστό εδεμικό ρητό ''ερωτας και αξιοπρέπεια δεν πάνε μαζί''.

Δεν ήρθε με σκοπό να βάλει την Αντιγόνη φυλακή όπως λένε, αλλα να αποδώσει δικαιοσύνη όπως είπε και η ίδια. Εαν είναι η Αντιγόνη αυτή που φταίει, τότε αυτή να μπεί φυλακή, αν όχι αυτός που φταίει.

Ασχετα το τι αποδυκνύεται στην πορεία για το ποιόν το Χατζηλίγδα, πράγματι σε αυτήν μπορεί να στάθηκε σωστός πατέρας, γιαυτό και να τον έχει -μέχρι τώρα Razz - σε εκτίμηση...

Στα νέα γεγονότα τώρα, χαίρομαι πάρα πολύ που τελικά αποδυκνύεται αδερφή του Λουκά. Ο Λουκάς μας έχει αποδείξει μέχρι τώρα, ότι για αυτόν η οικογένεια του είναι πολύ σημαντική. Μπορεί να τον γνωρίσαμε χωρίς συγγενείς, αλλα και ο ίδιος έχει πει οτι ''εσείς είστε η οικογένεια μου'', και το απέδειξε πάμπολες φορές, με μικρές αλλα και μεγάλες πράξεις απέναντι τους.
(Που ήθελε να παντρευτεί την Δάφνη, που μπήκε μπροστά στο όπλο του Στέλιου και γενικά ΟΟΟΟσα έχει κάνει για την Νόρα, κτλ κτλ), καθώς και όταν απέκτησε οικογένεια - τον Αρή - θα θυσιαζόταν για το καλό του.

Ετσι, τώρα που θα ανακαλύψει οτι έχει μια αδερφή,στην οποία εν άγνοια του ''αδικησε'' μιας και πήγε αντίδικος στο δικαστήριο με αυτήν, και γνωρίζοντας πλεόν οτι η Αντιγόνη πράγματι σκότωσε τον πατέρα της, σίγουρα θα θελήσει, και αυτός, όπως και αυτή να καλύψουν τα χαμένα χρόνια....

Απο την άλλη η Ερι, προβλέπω να ενσωματωθεί μια χαρά στην παρέα. Μπορεί πράγματι, το στύλ της να μην κολλάει τόσο με την παρέα της Φεγγαρόπετρας, αλλα με τον καιρό θα δέσει...

Ηδη, ήταν πολύ φιλική με την Δάφνη - της έδωσε και δαχτυλίδι - στην Εύα είχε προτείνει να πάνε και στο κότερο της όποτε θέλουν, και φυσικά με την νυφούλα και τον αδερφούλη καθώς και το ανηψάκι της Razz Razz Razz

Αρα, θα γίνει μέλος της παρέας Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 811901

Και τώρα ερχόμαστε στο άλλο ζήτημα Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 558573

Η Μελίτα - δυστυχώς - πάλι μπαστακώθηκε στην παρέα. Και είναι ιδαιτερα ζηλιάρα και κομπλεξική ώστε να αντέξει στην ίδια παρέα την Ερι.
Αρα , ή θα αποχωρήσει γιατι δεν αντέχει την Ερι, ή θα πετάξει καμια μ@λ@κι@ και θα την κράξουν οι υπόλοιποι, ή θα τσακωθούνε αυτές οι δύο, και θα διαλέξουν στρατόπεδα Razz
Και θεωρώ απίθανο, ο Λουκάς να διαλέξει άλλο στρατόπεδο απο της αδερφής του, που δεν του έχει φερθεί ασχημα σαν άλλες, και θεωρώ επίσης απίθανο να μην συμμεριστεί η παρέα την άποψη του!!!!!


Κοινώς, αν δεν κάνουν ξανα τίποτα απο τα γνωστά αυτοί εκει πάνω Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 735655 , θα ξεφορτωθούμε την κυράτσα, και θα αποκτήσουμε νέο μέλος στην παρέα Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 317424

Με ποιόν θα καταλήξει η Ερί? Θα δείξει.....

Θεωρώ οτι δεν είναι καθόλου τυχαίο το οτι έμπλεξε με τον Στέφανο, οτι συνεχίζει να εμπλέκεται μαζί του με τα διαμάντια, και το ότι ξεκίνησε την σχέση τους όταν ο Στέφανος θα έπρεπε να ''κλαίγεται'' για την μεγάλη του αγάπη....

Είδωμεν...


Εγώ πάντως...

Αγαπώ Ερι Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 13379

: respect : : respect : Συμφωνω σε ολα!!!
Το οτι γνωριζεται με το Μανο ειναι ατου ή θα χαλασει το βιογραφικο της;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Δεκ 16, 2010 6:54 pm

edem4ever έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:Προς το παρόν για μένα η Ερι είναι ένας πολύ θετικός χαρακτήρας.

Είναι έξυπνη, αριστοκρατική, δυναμική, και με αξιοπρέπεια.
Βασικά ίσως είναι η μόνη εκει μέσα που - μέχρι στιγμής - δεν κάηκε με το γνωστό εδεμικό ρητό ''ερωτας και αξιοπρέπεια δεν πάνε μαζί''.

Δεν ήρθε με σκοπό να βάλει την Αντιγόνη φυλακή όπως λένε, αλλα να αποδώσει δικαιοσύνη όπως είπε και η ίδια. Εαν είναι η Αντιγόνη αυτή που φταίει, τότε αυτή να μπεί φυλακή, αν όχι αυτός που φταίει.

Ασχετα το τι αποδυκνύεται στην πορεία για το ποιόν το Χατζηλίγδα, πράγματι σε αυτήν μπορεί να στάθηκε σωστός πατέρας, γιαυτό και να τον έχει -μέχρι τώρα Razz - σε εκτίμηση...

Στα νέα γεγονότα τώρα, χαίρομαι πάρα πολύ που τελικά αποδυκνύεται αδερφή του Λουκά. Ο Λουκάς μας έχει αποδείξει μέχρι τώρα, ότι για αυτόν η οικογένεια του είναι πολύ σημαντική. Μπορεί να τον γνωρίσαμε χωρίς συγγενείς, αλλα και ο ίδιος έχει πει οτι ''εσείς είστε η οικογένεια μου'', και το απέδειξε πάμπολες φορές, με μικρές αλλα και μεγάλες πράξεις απέναντι τους.
(Που ήθελε να παντρευτεί την Δάφνη, που μπήκε μπροστά στο όπλο του Στέλιου και γενικά ΟΟΟΟσα έχει κάνει για την Νόρα, κτλ κτλ), καθώς και όταν απέκτησε οικογένεια - τον Αρή - θα θυσιαζόταν για το καλό του.

Ετσι, τώρα που θα ανακαλύψει οτι έχει μια αδερφή,στην οποία εν άγνοια του ''αδικησε'' μιας και πήγε αντίδικος στο δικαστήριο με αυτήν, και γνωρίζοντας πλεόν οτι η Αντιγόνη πράγματι σκότωσε τον πατέρα της, σίγουρα θα θελήσει, και αυτός, όπως και αυτή να καλύψουν τα χαμένα χρόνια....

Απο την άλλη η Ερι, προβλέπω να ενσωματωθεί μια χαρά στην παρέα. Μπορεί πράγματι, το στύλ της να μην κολλάει τόσο με την παρέα της Φεγγαρόπετρας, αλλα με τον καιρό θα δέσει...

Ηδη, ήταν πολύ φιλική με την Δάφνη - της έδωσε και δαχτυλίδι - στην Εύα είχε προτείνει να πάνε και στο κότερο της όποτε θέλουν, και φυσικά με την νυφούλα και τον αδερφούλη καθώς και το ανηψάκι της Razz Razz Razz

Αρα, θα γίνει μέλος της παρέας Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 811901

Και τώρα ερχόμαστε στο άλλο ζήτημα Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 558573

Η Μελίτα - δυστυχώς - πάλι μπαστακώθηκε στην παρέα. Και είναι ιδαιτερα ζηλιάρα και κομπλεξική ώστε να αντέξει στην ίδια παρέα την Ερι.
Αρα , ή θα αποχωρήσει γιατι δεν αντέχει την Ερι, ή θα πετάξει καμια μ@λ@κι@ και θα την κράξουν οι υπόλοιποι, ή θα τσακωθούνε αυτές οι δύο, και θα διαλέξουν στρατόπεδα Razz
Και θεωρώ απίθανο, ο Λουκάς να διαλέξει άλλο στρατόπεδο απο της αδερφής του, που δεν του έχει φερθεί ασχημα σαν άλλες, και θεωρώ επίσης απίθανο να μην συμμεριστεί η παρέα την άποψη του!!!!!


Κοινώς, αν δεν κάνουν ξανα τίποτα απο τα γνωστά αυτοί εκει πάνω Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 735655 , θα ξεφορτωθούμε την κυράτσα, και θα αποκτήσουμε νέο μέλος στην παρέα Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 317424

Με ποιόν θα καταλήξει η Ερί? Θα δείξει.....

Θεωρώ οτι δεν είναι καθόλου τυχαίο το οτι έμπλεξε με τον Στέφανο, οτι συνεχίζει να εμπλέκεται μαζί του με τα διαμάντια, και το ότι ξεκίνησε την σχέση τους όταν ο Στέφανος θα έπρεπε να ''κλαίγεται'' για την μεγάλη του αγάπη....

Είδωμεν...


Εγώ πάντως...

Αγαπώ Ερι Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 13379

: respect : : respect : Συμφωνω σε ολα!!!
Το οτι γνωριζεται με το Μανο ειναι ατου ή θα χαλασει το βιογραφικο της;
Κι εγώ συμφωνώ σε όλα!!! : respect :
Μακάρι να γίνουν όλα όπως τα λες και μακάρι να μην κάνουν καμμια βλακεία αυτοί εκεί πάνω, γιατί τους έχω ικανούς μέχρι και να τη στείλουν στην Αμερική και να μείνει το Μελιτόνι στην παρέα... Grrr
Επειδή μάλλον είχα χάσει κάποια επεισόδια, από πού ξέρουμε ότι γνωρίζεται με το Μάνο;

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Δεκ 16, 2010 7:35 pm

nefelik έγραψε:
Κι εγώ συμφωνώ σε όλα!!! : respect :
Μακάρι να γίνουν όλα όπως τα λες και μακάρι να μην κάνουν καμμια βλακεία αυτοί εκεί πάνω, γιατί τους έχω ικανούς μέχρι και να τη στείλουν στην Αμερική και να μείνει το Μελιτόνι στην παρέα... Grrr
Επειδή μάλλον είχα χάσει κάποια επεισόδια, από πού ξέρουμε ότι γνωρίζεται με το Μάνο;

Το ειχε πει η ιδια στη Δαφνη!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Δεκ 16, 2010 8:02 pm

Να πω οτι και εγω λατρευω,αγαπαω Ερι


inlove Βαλτε με στην λιστα
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Δεκ 16, 2010 8:49 pm

Καρ-μικ συμφωνω μαζι σου για τα όσα γραφεις για την Ερη!
Να πω επισης πως σημερα μου πέρασε αβίαστα τον πονο της που δεν εχει διπλα της το Στεφανο, όταν της είπε η Αννα πως θα τη βγαλει πάλι στο παραθυρο
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Δεκ 16, 2010 9:47 pm

edem4ever έγραψε:
nefelik έγραψε:
Κι εγώ συμφωνώ σε όλα!!! : respect :
Μακάρι να γίνουν όλα όπως τα λες και μακάρι να μην κάνουν καμμια βλακεία αυτοί εκεί πάνω, γιατί τους έχω ικανούς μέχρι και να τη στείλουν στην Αμερική και να μείνει το Μελιτόνι στην παρέα... Grrr
Επειδή μάλλον είχα χάσει κάποια επεισόδια, από πού ξέρουμε ότι γνωρίζεται με το Μάνο;

Το ειχε πει η ιδια στη Δαφνη!
Ευχαριστώ, δεν το θυμόμουνα!

loukitsa έγραψε:
Να πω επισης πως σημερα μου πέρασε αβίαστα τον πονο της που δεν εχει διπλα της το Στεφανο, όταν της είπε η Αννα πως θα τη βγαλει πάλι στο παραθυρο
Συμφωνώ απόλυτα!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Δεκ 29, 2010 9:02 pm

Ο πληθυντικός επιτέλους σταματησε αναμεσα στην ιδια και στο Λουκάκο!
Μου αρεσει όλο και πιο πολυ με το πόσο δίκαιη είναι
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από Elsa* Δευ Ιαν 03, 2011 1:23 am

ΗΘΟΠΟΙΑΡΑ Η ΜΑΝΤΥ ΛΑΜΠΟΥ.
ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΗΣ.
ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ, ΜΑ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΙΑ ΩΣ ΕΡΡΙΕΤΑ.
ΠΡΟΣΚΥΝΩ!!!
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εριέττα Χατζηβασιλείου - Σελίδα 4 Empty Απ: Εριέττα Χατζηβασιλείου

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Ιαν 04, 2011 11:51 am

Xτες εδειξε ποσο ακομη θεικη ειναι ..Δειχνει οτι δεν θελει να γινει να κακη και να παρει τον νομο στα χερια της γι'αυτο αλλωστε παιρνει συμβουλες και απο την Νορα..
Θελει να κρατησει το καλο προσωπο που εχει δειξει για το προσπαθει ακομη δυσκολοτερα να ανταπεξελθει στις δυσκολιες,αδικιες που της εχουν ερθει και την αναγκαζουν να γινει κατι που δεν ειναι ....

ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΡΙ inlove inlove
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης