Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

+38
tinaki18
βανια
elenp
margaret10
Vaso20
Nenie!
Vasouli
pruedens
nellyjenn
annoula!
ebelina2007
Izabella29
tatiana<3<3
maraki_ch
Cancoon
JESSIE
sifantid
mariannitaki
DESPOINA
sarita
Antigoni!
loukitsa
pasxalitsa
stephanos13
ειρηνη7
tzibirdika
nikidanis
diam rena
soso
jim7
maria*
anneliz_333
Καρ-Mik
Foulitsa
KatsaroYpotheto
κικκο
gxnel
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap17%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 17% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap26%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 26% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap40%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 40% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap10%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 10% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap3%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_lcap4%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 77
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Σεπ 23, 2010 4:26 pm

Γιούλη κέντησε κοριτσάρα μου!!!

Καλά οι φωτογραφίες με έστειλαν! Παει ότι δουλειά κάναμε κάναμε θα μείνω να χαζεύω τα χαμογελάκια!!! Βάλε κι ένα της Θεάς μέσα και θα μείνω καρφωμένη!!! ΛΙΩΝΩ!!!!!!!!!!!!!
Love Love Love Love Love
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Σεπ 23, 2010 4:31 pm

giouli_edem έγραψε:Ας πω κι εγώ το κατιτίς μου ....

Λουκανοράκια :
Μου αρέσουν στα 2 τελευταία επεισόδια. Τους πάει πολύ το σοβαρό τους ! Και με την Εριέττα αλλά και με Ρούσσο Αμαλία ήταν πολύ καλοί ! Ανυπομονώ και για κουβεντούλα για τη σχέση τους ....

Εριέττα:
Μου αρέσει η Λάμπου! Έχει κάτι αριστοκρατικό και την ντύνουν και πολύ ωραία ! Θέλω να δω τί κρύβει και περιμένω και αυτόν τον εφιάλτη που είχαμε δει στο τρέιλερ ....
Η Άννα τώρα προς το παρόν αδιάφορη, αλλά θέλω να δω τί παιχνιδάκι παίζει και αυτή, μιας και το Λευτέρη είμαι σίγουρη ότι τον έφερε εκείνη στην Εριέττα ... Είδωμεν ...

Νταίζη:
Γιατί τέτοιες αγάπες με τη μανούλα ξαφνικά ? Γιατί την κρατάει τόσο πολύ στο χέρι ?
Γενικώς πολύ Νταίζη βλέπουμε και γκώσαμε ! Πάρτε το χαμπάρι !!!

Αντιγόνη:
Πόσο ΘΕΑΡΑ ήταν η γυναίκα και όταν την είπε στη Νταίζη με τα νυφικά και μετά με το Στέφανο ????
Η γυναίκα κεντάει ........

Μελίτα:
Δανείζομαι από τη Τζίνα και λέω κι εγώ ΞΩΠΑΡΕΟΥ !!!!!!!!!
Πού της λείπει τώρα και η συμμορία που την έστελνε για κόψιμο λαιμού πριν λίγο καιρό !! Βρε ουστ !
Εσύ με τις πράξεις σου κοπέλα μου επέλεξες να είσαι μόνη σου !!
Και επειδή το είδα σε κάποιο σχολιασμό, θα έπρεπε η Παρέα να παρακαλάει τη Μελίτα ???? xoxo

Δάφνη - Νικόλας:
Κούκλα, ανανεωμένη και φωνάρα η Γεωργόνη !!
Και ο Γιαννακόπουλος όλο και ανεβαίνει !! ΕΥΓΕ !!

Λευτέρης:
Ο άνθρωπΑς δεν τα λέει !! Απλά διεκπαιρεώνει !!!!
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΥΑ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ ΛΕΜΕ !!!!!!! ainta
Χάθηκε ο κόσμος να του γυαλίσει η Εριέττα την ώρα που τη γυμνάζει ?? Ελεύθερο κορίτσι είναι !! huhu

Εύα - Στέφανος:
Ο Σταύρου χτες με αποζημίωσε !!!!
Και στο πνίξιμο της Νταίζης,και με την Αντιγόνη, το ύφος, τα λόγια, οι κινήσεις του ήταν ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !!!!

Για να μην πω για τη σκηνή του με την Εύα και το μωρούλι !! inlove
Γέμισε η οθόνη ταλέντο και λάμψη !
Μια Εύα υπέροχη στα λεγόμενα της απέναντι του , και ένας Στέφανος μέσα στη γλύκα με τον Αγγελούκο ....
Δε λέω κάτι άλλο, αφήνω να μιλήσουν οι εικόνες .......


Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 6342201b
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 5fc27232

πέρα απο τον ευστοχότατο εχολιασμό σκοπέυεις να μας χαρίσεις και εμφράγματα?
Τι φωτό είναι αυτες??Το μικρουλι δεν υπάρχει, είναι ζωγραφιά..
Και ο ευτυχής μπαμπάς τόσο γλυκός!!
Ακούει κανείς?Θέλουμε κ άλλες σκηνές λεμε!!
Το αγαπώ το μωρουδέλιιιι....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Σεπ 23, 2010 4:32 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Γιούλη κέντησε κοριτσάρα μου!!!

Καλά οι φωτογραφίες με έστειλαν! Παει ότι δουλειά κάναμε κάναμε θα μείνω να χαζεύω τα χαμογελάκια!!! Βάλε κι ένα της Θεάς μέσα και θα μείνω καρφωμένη!!! ΛΙΩΝΩ!!!!!!!!!!!!!
Love Love Love Love Love

Της ΘΕΑΣ θέλεις από αυτές τις σκηνές Τζινάκι μου ?
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Σεπ 23, 2010 4:41 pm

Γιουλη μου πολυ ωραίος σχολιασμος και οι φωτο με εκαναν και μενα λιωσω!!!! yey
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Σεπ 23, 2010 4:45 pm

Kεντησες Γιουλη μυ με το σχολιασμο σου !!!! Εμεινα ομως με τις φωτο!!!!!!!!!! Love Τι αξιολατρευτο μπεμπε ειναι αυτο!!!! Love Ενας Αλεξανδρος που το πανε και τα μωρακια !!!! Love
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Σεπ 23, 2010 4:49 pm

Ναι Γιούλη ολόκληρη την πανέμορφη οικογένεια!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Σεπ 23, 2010 4:50 pm

Eυχαριστώ κορίτσια μου !!
Μα δεν υπάρχει το πόσο γλυκό είναι αυτό το μωρουδέλι !!!! inlove
Και ο Αλέξανδρος χαμογελαστός !!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Σεπ 23, 2010 5:08 pm

Μετά και από τη φώτο της Εύας στο σχολιασμό μου συμπληρώθηκε η οικογένεια ...
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Σεπ 23, 2010 5:16 pm

Καιρο ειχα να δω σχολιασμο Γιουλη μου!......Υπεροχος και παλι! : respect : : respect : : respect :

Και οι φωτο ειναι τελειες!Ο Αγγελος ειναι τοσο ομορφος και γλυκουλης! inlove
Δικο σου oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Σεπ 23, 2010 5:16 pm

giouli_edem έγραψε:Ας πω κι εγώ το κατιτίς μου ....

Λουκανοράκια :
Μου αρέσουν στα 2 τελευταία επεισόδια. Τους πάει πολύ το σοβαρό τους ! Και με την Εριέττα αλλά και με Ρούσσο Αμαλία ήταν πολύ καλοί ! Ανυπομονώ και για κουβεντούλα για τη σχέση τους ....

Εριέττα:
Μου αρέσει η Λάμπου! Έχει κάτι αριστοκρατικό και την ντύνουν και πολύ ωραία ! Θέλω να δω τί κρύβει και περιμένω και αυτόν τον εφιάλτη που είχαμε δει στο τρέιλερ ....
Η Άννα τώρα προς το παρόν αδιάφορη, αλλά θέλω να δω τί παιχνιδάκι παίζει και αυτή, μιας και το Λευτέρη είμαι σίγουρη ότι τον έφερε εκείνη στην Εριέττα ... Είδωμεν ...

Νταίζη:
Γιατί τέτοιες αγάπες με τη μανούλα ξαφνικά ? Γιατί την κρατάει τόσο πολύ στο χέρι ?
Γενικώς πολύ Νταίζη βλέπουμε και γκώσαμε ! Πάρτε το χαμπάρι !!!

Αντιγόνη:
Πόσο ΘΕΑΡΑ ήταν η γυναίκα και όταν την είπε στη Νταίζη με τα νυφικά και μετά με το Στέφανο ????
Η γυναίκα κεντάει ........

Μελίτα:
Δανείζομαι από τη Τζίνα και λέω κι εγώ ΞΩΠΑΡΕΟΥ !!!!!!!!!
Πού της λείπει τώρα και η συμμορία που την έστελνε για κόψιμο λαιμού πριν λίγο καιρό !! Βρε ουστ !
Εσύ με τις πράξεις σου κοπέλα μου επέλεξες να είσαι μόνη σου !!
Και επειδή το είδα σε κάποιο σχολιασμό, θα έπρεπε η Παρέα να παρακαλάει τη Μελίτα ???? xoxo

Δάφνη - Νικόλας:
Κούκλα, ανανεωμένη και φωνάρα η Γεωργόνη !!
Και ο Γιαννακόπουλος όλο και ανεβαίνει !! ΕΥΓΕ !!

Λευτέρης:
Ο άνθρωπΑς δεν τα λέει !! Απλά διεκπαιρεώνει !!!!
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΥΑ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ ΛΕΜΕ !!!!!!! ainta
Χάθηκε ο κόσμος να του γυαλίσει η Εριέττα την ώρα που τη γυμνάζει ?? Ελεύθερο κορίτσι είναι !! huhu

Εύα - Στέφανος:
Ο Σταύρου χτες με αποζημίωσε !!!!
Και στο πνίξιμο της Νταίζης,και με την Αντιγόνη, το ύφος, τα λόγια, οι κινήσεις του ήταν ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !!!!

Για να μην πω για τη σκηνή του με την Εύα και το μωρούλι !! inlove
Γέμισε η οθόνη ταλέντο και λάμψη !
Μια Εύα υπέροχη στα λεγόμενα της απέναντι του , και ένας Στέφανος μέσα στη γλύκα με τον Αγγελούκο ....
Δε λέω κάτι άλλο, αφήνω να μιλήσουν οι εικόνες .......


Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 6342201b
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 5fc27232
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 233e0609

Τώρα ναι συμπληρώθηκε ο σχολιασμός!!!

Ο Στέφανος κοιτά χαμογελαστός τον μπέμπη που του κάνει χαρούλες και η Εύα μελαγχολεί μπροστά σε αυτό το υπέροχο θέαμα! Ειλικρινά είναι να βάλεις τα κλάματα πώς το διαλύσανε όλο αυτο????
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Σεπ 23, 2010 5:56 pm

Ας σχολιασω κι εγω......

Σημερα θα σχολιασω ανακατεμενα τις σκηνες και οχι με την σειρα.Και ξεκιναω με την σκηνη που με συγχυσε οσο καμια αλλη.

Στεφανος-Αντιγονη-Νταιζη-Μπελλος
Συγγνωμη τι ηταν αυτα τα παρακαλια του Μπελλου στον Στεφανο ''χτυπα εμενα και οχι την γυναικα μου'';Οταν εισαι προθυμος φιλε να δωσεις την ζωη σου για την γυναικα που αγαπας δεν καθεσαι να παρακαλας.Απλως ορμας.Οπως ορμησε ο Λουκας στον Στελιο.Δεν εκατσε να το συζητησει απλα ορμησε και τελικα τον εξολοθρευσε.Για να μην πω ποσο γελοιο μου φανηκε ολο το στησιμο του κυριου Καλαθα.

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Vlcsnap-2010-09-23-17h18m44s1

Ευτυχως στην σκηνη αυτη ειδαμε υπεροχες ερμηνειες απο Σταυρου-Παπαδημτριου-Πολυχρονιδη.

Παρεα στην Εδεμ
Γιατι επρεπε να δουμε και αλλη σκηνη που να αφορα την Μελιτα;Και γιατι πρεπει η παρεα να την λυπαται;Εβαλε και εκεινη το χερακι της ( και οχι μονο ) για να φτασουν τα πραγματα ως εκει.Οπως εστρωσε να κοιμηθει.Οι ζηλιτσες Νικολα-Λουκα στις γυναικες τους υπεροχες.

Ερριετα-Στεφανος
Γυαλισε το ματακι του Στεφανου οταν την ειδε απο πανω ή ειναι ιδεα μου;Οπως και να εχει η σκηνη ηταν αρκετα ενδιαφερουσα.

Ερριετα-Λευτερης
Λιγο ακυρη η σκηνη με μια πρωτη ματια.Με μια δευτερη και με δεδομενου οτι η γραμματεας Αννα γνωριζει τον Λευτερη μαλλον μονο ακυρη δεν ειναι.Περιμενω να δω.

Νορα-Λουκας-Ερριετα
Ειχα πει οτι περιμενα σκηνες των τριων τους με ανυπομονησια και δεν επεσα εξω.Πολυ καλη σκηνη.Η αντιδραση της Ερριετας οταν την ρωτησαν τα ΛουκαΝορακια για την υιοθεσια τους ηταν καπως υποπτη.Κατα τα αλλα ηταν ο Λουκας και η Νορα που ξερουμε και εμπιστευομαστε.

Νικολας-Μελιτα
Δεν απορω που ο Νικολας ετρεξε οταν του τηλεφωνησε η Μελιτα για την μικρη.Ειναι γιατρος και δη θειος της μικρης οποτε δεν περιμενα κατι αλλο απο εκεινον.Αλλα η Μελιτα με συγχυσε ξανα.Τωρα που δεν εχει να τρεχει πισω απο τον απολυτο γκομενο τρεχει και παρακαλαει την παρεα.Μπορει να μην ζητιανευει για χρηματα αλλα ζητιανευει την προσοχη ολων.

Χρηστος-Νταιζη
ΕΛΕΟΣ!!!!!!Σας ειπε κανεις οτι ο κυριος Κασσανδρινος θελει να γινει Ξανθοπουλος στην θεση του Ξανθοπουλου;Ειστε τυχεροι που εσωσαν την σκηνη οι δυο τους αλλιως......

Λουκας-Νορα-Αμαλια-Πετρος
Παλι ασχολιομασταν με την Μελιτα.Ενταξει φτανει.Δεν υποφερεται αλλο αυτη η κατασταση.Ολο η Μελιτα το ενα και η Μελιτα το αλλο ειμασταν σε αυτο το επεισοδιο.Φτανει λεμε!!!!!!!!!!!!

Στεφανος-Ευα-Αγγελος
Τι αγαπημενη σκηνη;Ποσο γλυκεια και υπεροχη ηταν;Τι μωρο ειναι αυτο που καθε φορα που το βλεπω παθαινω ενα ψυχικο τραλαλα;Εγω ποτε θα γινω μανα;Σταυρου-Ξυλα υπεροχοι μαζι για πολλοστη φορα.Θελω Στεφανο-Ευα μ'ακουει κανεις;;;;;;;

Πολυ καλο το επεισοδιο για Σταυρου-Ξυλα-Παπαδημητριου-Πετρακη-Δρακουλακη-Πολυχρονιδη.

Υ.γ.Η σκηνη που πηγαν Νταιζη-Αντιγονη να διαλεξουν νυφικο ηταν στο ιδιο μαγαζι που περσι ειδαμε την φαντασιωση της Νορας οτι παντρευεται τον Λουκα ή θυμαμαι λαθος;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukasnora στις Πεμ Σεπ 23, 2010 6:04 pm, 1 φορά
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Πεμ Σεπ 23, 2010 6:02 pm

loukasnora έγραψε:
Υ.γ.Η σκηνη που πηγαν Νταιζη-Αντιγονη να διαλεξουν νυφικο ηταν στο ιδιο μαγαζι που περσι ειδαμε την φαντασιωση της Νορας οτι παντρευεται τον Λουκα ή θυμαμαι λαθος;

κι εγω νομιζω το ιδιο ειναι νικη αυτο μου θυμισε κι εμενα οταν το ειδα
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Σεπ 23, 2010 6:26 pm

Νικη μου δεν εχεις αδικο το ιδιο μαγαζι ειναι oscar
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Σεπ 23, 2010 6:29 pm

τατι έγραψε:
loukasnora έγραψε:
Υ.γ.Η σκηνη που πηγαν Νταιζη-Αντιγονη να διαλεξουν νυφικο ηταν στο ιδιο μαγαζι που περσι ειδαμε την φαντασιωση της Νορας οτι παντρευεται τον Λουκα ή θυμαμαι λαθος;

κι εγω νομιζω το ιδιο ειναι νικη αυτο μου θυμισε κι εμενα οταν το ειδα


yeap yeap yeap Ναι και εμενα το ιδιο!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 5 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Σεπ 23, 2010 6:32 pm

Καλα τι απιστευτη φωτο του Μπελλου ειναι αυτη? sisi
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης