Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

+38
tinaki18
βανια
elenp
margaret10
Vaso20
Nenie!
Vasouli
pruedens
nellyjenn
annoula!
ebelina2007
Izabella29
tatiana<3<3
maraki_ch
Cancoon
JESSIE
sifantid
mariannitaki
DESPOINA
sarita
Antigoni!
loukitsa
pasxalitsa
stephanos13
ειρηνη7
tzibirdika
nikidanis
diam rena
soso
jim7
maria*
anneliz_333
Καρ-Mik
Foulitsa
KatsaroYpotheto
κικκο
gxnel
Clarabelle
42 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap17%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 17% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap26%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 26% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap40%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 40% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap10%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 10% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap3%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_lcap4%Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 77
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από Nenie! Πεμ Σεπ 23, 2010 3:28 am

το μόνο που μου άρεσε ήταν η σκηνή Εύα-Στέφανος-Μπεμπε inlove δε ξέρω γιατί αλλά μου αρέσει αυτό το ζευγάρι inlove κρίμα που το χάλασαν Aww

αα κ η σκηνή στην πισίνα μου άρεσε valen
Nenie!
Nenie!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από Vaso20 Πεμ Σεπ 23, 2010 4:33 am

Πολυ καλο το σημερινο!
Χτες ειχαμε την περιοδια του νεου "Η Νταιζη ειναι παιδι της Αντιγονης,αδελφη του Στεφανου κ του Νικαλα"
Σημερα ειχαμε το "Η Μελιτα ειναι εγκυος" κ ολα τα παρελκομενα βεβαια!

-Η Εριεττα συνεχιζει να μου κινει το ενδιαφερον κ να καλλιεργει ενα μυστηριο στη σειρα!Οτι εχει σκοτεινη πλευρα ειναι σιγουρο οπως κ το οτι κρυβει πολλα!Αλλα καλα του τα πε του Στεφανου!Τον εβαλε στη θεση του!
Η Λαμπου πολυ καλη!
-Ο Στεφανος πολυ γλυκος με το μωρο αλλα μετα μου τα χαλασε!Απαραδεκτο αυτο που εκανε στη Νταιζη!
-Νταιζη καταπλικτικη οπως παντα!Αυτο που αλλα γινονται κ αλλα παει κ λεει με στελνει!Ολους τρελους θα μας βγαλει αυτη στο τελος!κ η Πολυχρονιδη πολυ καλη οπως παντα!
-Η Ευα πολυ γλυκια!Με εξεπληξε σημερα!Η Ξυλα βελτιωνεται ραγδαιως!
-Η Αννουλα δεν μας τα λεει καλα!
-Το θεμα της διαθηκης με εχει κουρασει!Θα τη προσβαλει ο Στεφανος?Δεν θα την προσβαλει ο Στεφανος?Κ αν οχι γτ δεν θα την προσβαλει?Ας δωσουν επιτελους τα λεφτα στην Ευα να τελειωνουμε!
-Η Αμαλια στον κοσμο της οπως παντα!Το πως πεταγεται απο το ενα θεμα στο αλλο κ το πως αλλαξει η διαθεση της με εκπλησει!Απο τις μαυρες πλερεζες για τη Μελιτα στις χαρες κ τα πανηγυρια για την Εριεττα!
-Ο Ρουσσος μαλλον εχει θορηβηθει πολυ απ την επισκεψη της Εριεττας!Το βλεπει οτι εχει αρχισει η αντιστροφη μετριση για τις αποκαλυψεις που θα οδηγησουν στην καταστροφη του κ αρχισε κ την αυτοκριτικη!
-Η Δαφνη πολυ γλυκια επισης σημερα!Τοσο χαρουμενη καιρο ειχα να τη δω!

Cool

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από margaret10 Πεμ Σεπ 23, 2010 11:11 am

Εγω ψηφισα καλο για τους εξης λογους:

1. Ευα με Στεφανο πολυ ομορφη σκηνη με το μικρο τους Αγγελο, ο μικρος ενα κουκλακι ζωγραφιστο.

2.Στεφανε welcome back αγορι μου!!!!!!!! Πνιξε τη σκυλα μηπως και ηρεμησουμε δεν αντεχεται αλλο, τα νευρα μου κροσια λεμε.....

3.Σκηνη Στεφανου με Αντιγονη πολυ καλη επισης.....


Μελιτα xastouki δεν αντεχεσαι πια, τωρα σου ελειψε η παρεα και οι παλιες καλες μερες? ποτε υπολογισες εσυ την παρεα? αλλα ειναι ηλιθιοι και εκεινοι ολοι διπλα σου να σου σταθουν στην επανασταση του καναπε.

Ευα οχι και να λυπασαι την Μελιτα, τι αλλο θα ακουσω πια? Τοσο μεγαλοψυχη? Δεν μπορω τοση ανωτεροτητα Grrr


Ο Μπελλος μπηκε μπροστα "παρε εμενα, κανε οτι θες σε εμενα και ασε τη γυναικα μου" τι εισαι εσυ βρε παιδι μου? Εδω πεθαινες για την Νορα και ξαφνικα δεν βλεπεις μπροστα σου απο ερωτα για την τρελλη την Νταιζη? Αλλα η αντιδραση του Στεφανου που γελασε και τον ειπε κακομοιρη ολα τα λεφτα.

Η Εριεττα μου αρεσει, εχει μπει στο πετσι του ρολου, σαν να ηταν στη σειρα απο την 1η σεζον. Κατι ξερει η γραμματεας κατι ξερει.......


Λευτερακη τι σκαρωνεις παλι? στελνεις τα διαμαντακια και μετα σκας μυτη για personal training στην κορη Χατζηβασιλειου? Μυριζομαι βρωμοδουλειες, θα μας βγει μουτρο το αγορι....

Και ηταν λουσμενο το παιδι και καθαρο που τον εχετε παρει απο τα μουτρα.Οταν γυμναζεσαι λογικο ειναι να ιδρωνεις, αλλα κατα τα αλλα εμενα μου αρεσει, ειναι αρσενικο huhu

Τα Λουκανορακια δεν με καλυπτουν, δεν εχω δει ακομα κατι απο αυτους ερμηνευτικα που να με συγκλονισει. Το εχουν χασει το παιχνιδι, κατι να γινει να ξεκολλησουν λιγο???

Δεν μπορω να βλεπω αλλο την Νταιζη με τα χερια στη μεση σαν κυρατσα, δεν της εχουν πει πως οταν ερμηνευουν τα χερια δεν τα βαζουμε συνεχως στη μεση?Εκει με τον εκβιασμο στο στομα, σωνει και ντε να παει για νυφικο με την μαμα Αντιγονη?

Τι κορη της και αηδιες ειναι αυτες? ας κουνησει το κεφαλι της..... Δεν μπορω να την βλεπω να πηγαινει τριγυρω και να λεει τα ιδια ψεμματα και γενικα να την βλεπω στο ιδιο μοτιβο, με εχει κουρασει υπερβολικα.

Η Δαφνη νιωθει χρησιμη εχει κεφια και ειπε να ριξει ενα τραγουδι και εντελως τυχαια διαλεξε να πει το τραγουδι που ελεγε η συγχωρεμενη γυναικα του Λευτερη, εκει που εκανε ξανα flash back ο Λευτερης φανηκε πολυ ψευτικο οταν γυρισε και φωναξε το ονομα της γυναικας του.

Ακομα δεν εχω δει δειγματα που θα με καθηλωσουν και δεν ξερω αν θα δω στη συνεχεια, παλι καλα που πηρε τα πανω του ο Στεφανος χθες και ειδαμε και κατι αλλιως χαμενο επεισοδιο και το χθεσινο.

Αναλωνονται συνεχεια στα ιδια και τα ιδια και αυτο κουραζει, ξενερωνει και ολα τα σχετικα.....
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από elenp Πεμ Σεπ 23, 2010 11:13 am

Το επεισόδιο είχε και πάλι ωραία ροή.
Μία σκηνή που μου άρεσε πολύ ήταν αυτή στην πισίνα με το δείπνο στο ζεύγος Μπέλλου. Βέβαια είχε πολύ γέλιο όχι γιατί ο Στέφανος άρπαξε την Νταίζη που οκ, δεν το επικροτώ όλο αυτό το σκηνικό, αλλά το ότι ο Μπέλλος παρακαλούσε τον Στέφανο μην του πειράξουν την Νταίζη. Δηλ. έλεος! Παλιά τον λυπόμουν και έλεγα κρίμα να του φάει τα λεφτά, αλλά βλέπω πώς αυτός φιρί φιρί πάει για να του τα φάει, οπότε δεν τον λυπάμαι πλέον τόσο. Άψογοι ερμηνευτικά ο Σταύρου και η Παπαδημητρίου.
Πολύ ενδιαφέρον παρουσιάζει και η ιστορία με Εριέττα-Λευτέρη-Στέφανο-Άννα-Διαμάντια. Γιατί είμαι σίγουρη πώς η Άννα ξέρει αρκετά για αυτήν την ιστορία.
Ο Στέφανος με την Εύα και το μωρό μου άρεσαν.
Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή με τα ζεύγη, βέβαια το περιεχόμενο της κουβέντας δεν θα έλεγα ότι ήταν και πολύ ενδιαφέρον. Εντάξει η Μελίτα δεν θέλει να γυρίσει σπίτι. Ας την αφήσουν να προσπαθήσει να σταθεί μόνη της. Μετά ευτυχώς είχαμε και ξέχωρα σκηνή Λουκά Νόρας, πιο χαλαρή πιο γλυκιά, αλλά μόνο αυτό.
Επίσης η Δάφνη ήταν πολύ γλυκιά όταν τραγουδούσε και μπήκε ο Λευτέρης και την άκουσε. Όπως είπα και σε προηγούμενο σχολιασμό μου αρέσουν μαζί, έτσι για να ζηλέψει λίγο και ο Νικόλας. Πάντως ταιριάζουν ωραία.
Γενικά ένα ακόμα πολύ καλό επεισόδιο.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από margaret10 Πεμ Σεπ 23, 2010 11:20 am

Ξεχασα να πω για τον Χρηστο, ελεος λυπηθειτε τοσο ωραιο παλληκαρι, γιατι τον κανετε γελοιο, και καλα πινει στις ταβερνες να ξεχασει την Νταιζη? Σιγα το τσοκαρο, και δεν κοιταει τα χαλια της που πηγε να την πνιξει ο αλλος παρα παιρνει και τηλ. τον δολιο το Χρηστο να του πει πως τον αγαπα και να ριξει και ενα χορο για εκεινη σαν να ειναι εκει?

Που κολουσε αυτη η σκηνη τωρα μετα την αποπειρα πνιγμου της και τον Μπελλο να την παρηγορει τον οποιο ξαποστειλε για ενα ποτακι για να κανει το τηλεφωνηματακι της.

Αν θελετε να δειχνετε το Χρηστο δωστε του καμμια σκηνη της προκοπης και μην τον κανετε ρομπα με αυτες τις ηλιθιοτητες.

Μην χαραμιζετε τους ηθοποιους σας......
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από βανια Πεμ Σεπ 23, 2010 11:23 am

Μου αρεσε το επεισοδιο ισως και να ειναι το πρωτο επεισοδειο του γ κυκλου που ειχε κατι νεο.
Ο Στεφανος τελειος ειχε παθει αμοκ δεν την επνιγε να ησυχασουμε αλλα θα επρεπε να συνεχισει και με τη μανα του ετσι ειναι και μετα σου λενε πως να μην γινεις μητροκτονος και αδερφοκτονος ....
Εμενα μου αρεσει που ο Λουκας η Νορα ειναι κοντα στην Μελιτα αλλωστε δε τους εχει ενοχλησει σε κατι η μονη που εχει λογο να μιλησει ειναι η Ευα αλλα και αυτη παλι ξερει τη σημαινει ερωτας ...αλλωστε η Μελιτα δνε εχει καμια ευθυνη για ολα οσα εχει περασει η Ευα .Καλα η Αμαλια τη νομιζει οτι θα παθει αν σταθει στα ποδια της αλλα και αυτη η Μελιτα ηματρον πια ενταξει κοπελα μου θελεις να κρατησεις το παιδι σου μια χαρα καλα κανεις θελεις να μεινεις μονη σου οκει αλλα μην κλεινεις τη πορτα στους γονεις σου .
Η Ερριετα ακομα δνε μαςεχει δειξει τιποτα οσο γι την Ουστα αυτη ειναι βατη απο το Λευτερη και το Μανο ...Στην υποθεση με τα διαμαντια ανακατεμενοι ειναι ο Χατζηβασειλιου και ο Καρταλης και η Ουστα πρεπει να εχει καποια σχεση με την κοπελα του Λευτερη .
Καλα η Ντεζαρα δεν παιζετε τους εχει κανει ολους μπαχαλο .Και αφηνω τη Δαφνη τελευταια καλα κοπελα μου σε γυμναστηριο εργαζεσε κουλ ... και μονο μια μερα αλλα εκει που τα πηρα τελειως ηταν οτα ειδοποισε η ΜΕΛΙΤΑ οτι η Νεφελη ειναι αρρωστη και αυτη η γαιδουρα δνε σηκωθηκε να παει να δει την ανιψια της ; αλλωστε η Μελιτα δνε της εχει κανει κανενα κακο καλα το λεω εγω οτι η Δαφνη ειναι το πιο υπουλο πλασμα εκειμεσα

βανια


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Σεπ 23, 2010 11:31 am

βανια έγραψε:Και αφηνω τη Δαφνη τελευταια καλα κοπελα μου σε γυμναστηριο εργαζεσε κουλ ... και μονο μια μερα αλλα εκει που τα πηρα τελειως ηταν οτα ειδοποισε η ΜΕΛΙΤΑ οτι η Νεφελη ειναι αρρωστη και αυτη η γαιδουρα δνε σηκωθηκε να παει να δει την ανιψια της ; αλλωστε η Μελιτα δνε της εχει κανει κανενα κακο καλα το λεω εγω οτι η Δαφνη ειναι το πιο υπουλο πλασμα εκειμεσα

Διαφωνώ σε πολλα απο αυτά που γράφεις, αλλα τα έχω αναλύσει ήδη πολλές φορες για να τα ξαναπώ. Θέλω να σταθώ στο θέμα Δάφνη.

Ο Νικόλας πήγε εκεί ως γιατρός και όχι σαν θείος.. Οσο ο Νικόλας δεν έχει κάνει διάγνωση και εξετάζει, κανείς δεν έχει καμία δουλειά να βρίσκεται εκεί, πέρα απο την μαμά της φυσικά.Δεν ξέρει προκαταβολικά τι αρρώστια έχει η Νεφέλη. Αν είναι κολλητική ή σοβαρη.
Οταν ο Νικόλας βγάλει διάγνωση τότε, μπορούν να επισκεφτούν την Νεφέλη και αν το επιτρέψει ο γιατρός.

Μην ξεχνάμε και αυτα που ξέρουμε!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από sarita Πεμ Σεπ 23, 2010 11:31 am

βανια έγραψε:Μου αρεσε το επεισοδιο ισως και να ειναι το πρωτο επεισοδειο του γ κυκλου που ειχε κατι νεο.
Ο Στεφανος τελειος ειχε παθει αμοκ δεν την επνιγε να ησυχασουμε αλλα θα επρεπε να συνεχισει και με τη μανα του ετσι ειναι και μετα σου λενε πως να μην γινεις μητροκτονος και αδερφοκτονος ....
Εμενα μου αρεσει που ο Λουκας η Νορα ειναι κοντα στην Μελιτα αλλωστε δε τους εχει ενοχλησει σε κατι η μονη που εχει λογο να μιλησει ειναι η Ευα αλλα και αυτη παλι ξερει τη σημαινει ερωτας ...αλλωστε η Μελιτα δνε εχει καμια ευθυνη για ολα οσα εχει περασει η Ευα .Καλα η Αμαλια τη νομιζει οτι θα παθει αν σταθει στα ποδια της αλλα και αυτη η Μελιτα ηματρον πια ενταξει κοπελα μου θελεις να κρατησεις το παιδι σου μια χαρα καλα κανεις θελεις να μεινεις μονη σου οκει αλλα μην κλεινεις τη πορτα στους γονεις σου .
Η Ερριετα ακομα δνε μαςεχει δειξει τιποτα οσο γι την Ουστα αυτη ειναι βατη απο το Λευτερη και το Μανο ...Στην υποθεση με τα διαμαντια ανακατεμενοι ειναι ο Χατζηβασειλιου και ο Καρταλης και η Ουστα πρεπει να εχει καποια σχεση με την κοπελα του Λευτερη .
Καλα η Ντεζαρα δεν παιζετε τους εχει κανει ολους μπαχαλο .Και αφηνω τη Δαφνη τελευταια καλα κοπελα μου σε γυμναστηριο εργαζεσε κουλ ... και μονο μια μερα αλλα εκει που τα πηρα τελειως ηταν οτα ειδοποισε η ΜΕΛΙΤΑ οτι η Νεφελη ειναι αρρωστη και αυτη η γαιδουρα δνε σηκωθηκε να παει να δει την ανιψια της ; αλλωστε η Μελιτα δνε της εχει κανει κανενα κακο καλα το λεω εγω οτι η Δαφνη ειναι το πιο υπουλο πλασμα εκειμεσα

στο υπογραμμισμενο τμημα δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο εννοειται οτι στα πιο πολλα φταιει η μελιτα
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 23, 2010 11:35 am

margaret10 έγραψε:Ξεχασα να πω για τον Χρηστο, ελεος λυπηθειτε τοσο ωραιο παλληκαρι, γιατι τον κανετε γελοιο, και καλα πινει στις ταβερνες να ξεχασει την Νταιζη? Σιγα το τσοκαρο, και δεν κοιταει τα χαλια της που πηγε να την πνιξει ο αλλος παρα παιρνει και τηλ. τον δολιο το Χρηστο να του πει πως τον αγαπα και να ριξει και ενα χορο για εκεινη σαν να ειναι εκει?

Που κολουσε αυτη η σκηνη τωρα μετα την αποπειρα πνιγμου της και τον Μπελλο να την παρηγορει τον οποιο ξαποστειλε για ενα ποτακι για να κανει το τηλεφωνηματακι της.

Αν θελετε να δειχνετε το Χρηστο δωστε του καμμια σκηνη της προκοπης και μην τον κανετε ρομπα με αυτες τις ηλιθιοτητες.

Μην χαραμιζετε τους ηθοποιους σας......


Δεν ξέρεις πόσο μα πόσο συμφωνώ
Όπως το βλέπω εγώ οι περισσότεροι δεν έχουν ιστορία να ασχοληθούν και απλά γυρίζουν γύρω γύρω
Η ιστορία τους δεν έχει καμία σχέση (προς το παρόν τουλάχιστον) με τους ήρωες που έπαιζαν απ τον α κύκλο στη σειρά
Μια εμπλοκή έχει ο Ρούσσος και μέχρι εκεί
Όλοι οι άλλοι βρίσκονται στη σειρά για να μην αναγκαστούν να αλλάξουν το όνομα
Δίνω ένα περιθώριο να δω αν με ενδιαφέρει το νέο προιόν αλλά βλέπω οτι όλα γυρνούν γύρω απ τον ''Ο Μάνος φεύγει ο Λευτέρης έρχεται'' ο οποίος ούτε με ενδιαφέρει ούτε με ενθουσιάζει σαν παρουσία.
Άλλωστε με ενοχλεί η υπερπροβολή μιας ηρωίδας που παραδίδει μαθήματα στα νεαρά παιδιά που παρακολουθούν τη σειρά να εκπορνεύονται για το χρήμα
Χρησιμοποιούν απλά τους ήρωες που αγάπησε το κοινό για να συστήσουν τους νέους

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Σεπ 23, 2010 11:40 am

margaret10 έγραψε:Ξεχασα να πω για τον Χρηστο, ελεος λυπηθειτε τοσο ωραιο παλληκαρι, γιατι τον κανετε γελοιο, και καλα πινει στις ταβερνες να ξεχασει την Νταιζη? Σιγα το τσοκαρο, και δεν κοιταει τα χαλια της που πηγε να την πνιξει ο αλλος παρα παιρνει και τηλ. τον δολιο το Χρηστο να του πει πως τον αγαπα και να ριξει και ενα χορο για εκεινη σαν να ειναι εκει?

Που κολουσε αυτη η σκηνη τωρα μετα την αποπειρα πνιγμου της και τον Μπελλο να την παρηγορει τον οποιο ξαποστειλε για ενα ποτακι για να κανει το τηλεφωνηματακι της.

Αν θελετε να δειχνετε το Χρηστο δωστε του καμμια σκηνη της προκοπης και μην τον κανετε ρομπα με αυτες τις ηλιθιοτητες.

Μην χαραμιζετε τους ηθοποιους σας......

Συμφωνώ και επαυξάνω.

Είναι λογικό και επόμενο η προδοσία να έχει χτυπήσει το Χρήστο κατακέφαλα και να πονάει πολύ. Στην τελική ξέρουμε και βλέπαμε απο πέρισυ πόσο την αγαπάει αυτή τη γυναίκα και αγάπη είναι αυτό ακριβώς να ξέρεις ότι ο άλλος είναι κακός, να προσπαθείς να τον ξεριζώσεις από μέσα σου και να μην μπορείς, και ο Περικλής έχει τα μέσα σε συνδυασμό με το υπόβαθρο της ιστορίας του να το περάσει αυτό στον τηλεθεατή.

Η σκηνή όμως θύμιζε εποχές Ξανθόπουλου και αν δεν ήταν ο συγκεκριμένος ηθοποιός να την σώσει με τις εκφράσεις του προσώπου του και τον τρόπο που έσφιγγε τα δόντια όταν τον πήρε τηλέφωνο η Νταίζη και ήθελε και δεν ήθελε να της το κλείσει η σκηνή θα ήταν για γέλια.

+++

@ βανια

Αμα δεν φταίει η Μελίτα που η Εύα αυτή τη στιγμή μεγαλώνει μόνη της τον Άγγελο ποιος φταίει? Ο ανάδρομος Ερμής? Ο Στέφανος και η Μελίτα φταίνε για αυτή την κατάσταση!

Συμφωνώ λοιπόν ότι τόση μεγαλοψυχία είναι ουτοπική!!! Όχι μόνο από την πλευρά της Εύας αλλα από την πλευρά όλων τους!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από margaret10 Πεμ Σεπ 23, 2010 11:52 am

Kαι εμενα μεχρι στιγμης με αφηνει αδιαφορη το προιον, το βλεπω ακομα για συγκεκριμενους ηθοποιους, αν δεν αλλαξει κατι θα την κανω με ελαφρα.

Δεν υπαρχει υποδομη, πανε να δωσουν κατι αλλο με τα νεα προσωπα αλλα δεν εχουν καλες ιστοριες, δεν εχουν διαλογους και πανε να μας ξεκατινιασουν τους καλους ηθοποιους που ξεκινησαν μαζι τους απο την 1η σεζον.

Κατι ηξερε ο Μπουγιουρης και την εκανε, εκοψε φλεβα ο ανθρωπος με ολα τα τρελλα, και ομολογω ειναι πολυ αισθητη η απουσια του.

Ελπιζω να ξυπνησουν συντομα και να ακουσουν τον παλμο του τηλεθεατη γιατι βλεπω μεγαλη πτωση.Απορω παντως με τα νουμερα τηλεθεασης που βγαζουν, μουφα και αυτα τα κοβω.....
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Σεπ 23, 2010 11:57 am

Δεν νομίζω μια εταιρία σαν την AGB να διακινδύνευε τη φήμη της οπότε θα παρακαλούσα να αποφύγουμε τέτοιου είδους συζητήσεις.

Άλλωστε τα νούμερα που βλέπουμε είναι ο μέσος όρος της τηλεθέασης ο οποίος θα μπορούσε κάλλιστα να διαμορφώνεται από πάρα πολύ υψηλές τηλεθεάσεις της παρέας και χαμηλότατες των υπολοίπων ηρώων και έτσι να βγαίνει ένας καλός μέσος όρος. Εμείς δεν μπορούμε να το ξέρουμε αυτό.
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Σεπ 23, 2010 12:00 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Συμφωνώ και επαυξάνω.

Είναι λογικό και επόμενο η προδοσία να έχει χτυπήσει το Χρήστο κατακέφαλα και να πονάει πολύ. Στην τελική ξέρουμε και βλέπαμε απο πέρισυ πόσο την αγαπάει αυτή τη γυναίκα και αγάπη είναι αυτό ακριβώς να ξέρεις ότι ο άλλος είναι κακός, να προσπαθείς να τον ξεριζώσεις από μέσα σου και να μην μπορείς, και ο Περικλής έχει τα μέσα σε συνδυασμό με το υπόβαθρο της ιστορίας του να το περάσει αυτό στον τηλεθεατή.

Η σκηνή όμως θύμιζε εποχές Ξανθόπουλου και αν δεν ήταν ο συγκεκριμένος ηθοποιός να την σώσει με τις εκφράσεις του προσώπου του και τον τρόπο που έσφιγγε τα δόντια όταν τον πήρε τηλέφωνο η Νταίζη και ήθελε και δεν ήθελε να της το κλείσει η σκηνή θα ήταν για γέλια.

+++

@ βανια

Αμα δεν φταίει η Μελίτα που η Εύα αυτή τη στιγμή μεγαλώνει μόνη της τον Άγγελο ποιος φταίει? Ο ανάδρομος Ερμής? Ο Στέφανος και η Μελίτα φταίνε για αυτή την κατάσταση!

Συμφωνώ λοιπόν ότι τόση μεγαλοψυχία είναι ουτοπική!!! Όχι μόνο από την πλευρά της Εύας αλλα από την πλευρά όλων τους!



Τζίνα μου, εμεις τα λεμε, τα σκεφτομαστε, κανουμε τις ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ παρατηρησεις, αλλά δε νομιζω πως ο οποιοσδηποτε δινει την πρεπουσα σημασια!!! Κανουν του κεφαλιου τους και αν συνεχισουν ετσι, βλεπω να το χανουν το παιχνιδι!!

Οσο για το θεμα της Εύας και τη λυπηση προς τη Μελίτα, ΕΛΕΟΣ!! Τα εχουν ισοπεδωσει ολα και οσο πανε και το κανουν χειροτερο!!! ΔΕΝ ειναι 10 χρονων η Μελίτα, για να την νταντευουν ολοι!! Και ουτε η πρωτη, ουτε η τελευταια ειναι που περναει κατι τετοιο!! Και στην τελικη, εχει παντα την επιλογη να επιστρεψει στις αγκαλες των γονιων της!!!
Αν ξεκολλησει βεβαια απο τον καναπε!!
Αυτα!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Σεπ 23, 2010 12:05 pm

maraki_ch έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Συμφωνώ και επαυξάνω.

Είναι λογικό και επόμενο η προδοσία να έχει χτυπήσει το Χρήστο κατακέφαλα και να πονάει πολύ. Στην τελική ξέρουμε και βλέπαμε απο πέρισυ πόσο την αγαπάει αυτή τη γυναίκα και αγάπη είναι αυτό ακριβώς να ξέρεις ότι ο άλλος είναι κακός, να προσπαθείς να τον ξεριζώσεις από μέσα σου και να μην μπορείς, και ο Περικλής έχει τα μέσα σε συνδυασμό με το υπόβαθρο της ιστορίας του να το περάσει αυτό στον τηλεθεατή.

Η σκηνή όμως θύμιζε εποχές Ξανθόπουλου και αν δεν ήταν ο συγκεκριμένος ηθοποιός να την σώσει με τις εκφράσεις του προσώπου του και τον τρόπο που έσφιγγε τα δόντια όταν τον πήρε τηλέφωνο η Νταίζη και ήθελε και δεν ήθελε να της το κλείσει η σκηνή θα ήταν για γέλια.

+++

@ βανια

Αμα δεν φταίει η Μελίτα που η Εύα αυτή τη στιγμή μεγαλώνει μόνη της τον Άγγελο ποιος φταίει? Ο ανάδρομος Ερμής? Ο Στέφανος και η Μελίτα φταίνε για αυτή την κατάσταση!

Συμφωνώ λοιπόν ότι τόση μεγαλοψυχία είναι ουτοπική!!! Όχι μόνο από την πλευρά της Εύας αλλα από την πλευρά όλων τους!



Τζίνα μου, εμεις τα λεμε, τα σκεφτομαστε, κανουμε τις ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ παρατηρησεις, αλλά δε νομιζω πως ο οποιοσδηποτε δινει την πρεπουσα σημασια!!! Κανουν του κεφαλιου τους και αν συνεχισουν ετσι, βλεπω να το χανουν το παιχνιδι!!

Οσο για το θεμα της Εύας και τη λυπηση προς τη Μελίτα, ΕΛΕΟΣ!! Τα εχουν ισοπεδωσει ολα και οσο πανε και το κανουν χειροτερο!!! ΔΕΝ ειναι 10 χρονων η Μελίτα, για να την νταντευουν ολοι!! Και ουτε η πρωτη, ουτε η τελευταια ειναι που περναει κατι τετοιο!! Και στην τελικη, εχει παντα την επιλογη να επιστρεψει στις αγκαλες των γονιων της!!!
Αν ξεκολλησει βεβαια απο τον καναπε!!
Αυτα!!


Χαλαράαααααα
Όλη η Ευρώπη μια χώρα
Τι Ελλάδα τι Σουηδίαlmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Σεπ 23, 2010 12:07 pm

Clarabelle έγραψε:
maraki_ch έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Συμφωνώ και επαυξάνω.

Είναι λογικό και επόμενο η προδοσία να έχει χτυπήσει το Χρήστο κατακέφαλα και να πονάει πολύ. Στην τελική ξέρουμε και βλέπαμε απο πέρισυ πόσο την αγαπάει αυτή τη γυναίκα και αγάπη είναι αυτό ακριβώς να ξέρεις ότι ο άλλος είναι κακός, να προσπαθείς να τον ξεριζώσεις από μέσα σου και να μην μπορείς, και ο Περικλής έχει τα μέσα σε συνδυασμό με το υπόβαθρο της ιστορίας του να το περάσει αυτό στον τηλεθεατή.

Η σκηνή όμως θύμιζε εποχές Ξανθόπουλου και αν δεν ήταν ο συγκεκριμένος ηθοποιός να την σώσει με τις εκφράσεις του προσώπου του και τον τρόπο που έσφιγγε τα δόντια όταν τον πήρε τηλέφωνο η Νταίζη και ήθελε και δεν ήθελε να της το κλείσει η σκηνή θα ήταν για γέλια.

+++

@ βανια

Αμα δεν φταίει η Μελίτα που η Εύα αυτή τη στιγμή μεγαλώνει μόνη της τον Άγγελο ποιος φταίει? Ο ανάδρομος Ερμής? Ο Στέφανος και η Μελίτα φταίνε για αυτή την κατάσταση!

Συμφωνώ λοιπόν ότι τόση μεγαλοψυχία είναι ουτοπική!!! Όχι μόνο από την πλευρά της Εύας αλλα από την πλευρά όλων τους!



Τζίνα μου, εμεις τα λεμε, τα σκεφτομαστε, κανουμε τις ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ παρατηρησεις, αλλά δε νομιζω πως ο οποιοσδηποτε δινει την πρεπουσα σημασια!!! Κανουν του κεφαλιου τους και αν συνεχισουν ετσι, βλεπω να το χανουν το παιχνιδι!!

Οσο για το θεμα της Εύας και τη λυπηση προς τη Μελίτα, ΕΛΕΟΣ!! Τα εχουν ισοπεδωσει ολα και οσο πανε και το κανουν χειροτερο!!! ΔΕΝ ειναι 10 χρονων η Μελίτα, για να την νταντευουν ολοι!! Και ουτε η πρωτη, ουτε η τελευταια ειναι που περναει κατι τετοιο!! Και στην τελικη, εχει παντα την επιλογη να επιστρεψει στις αγκαλες των γονιων της!!!
Αν ξεκολλησει βεβαια απο τον καναπε!!
Αυτα!!


Χαλαράαααααα
Όλη η Ευρώπη μια χώρα
Τι Ελλάδα τι Σουηδίαlmao

Για όλα φταίει η Παπαρίζου!!!
ΤΕΛΟΣ!!!
lmao
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από sarita Πεμ Σεπ 23, 2010 12:17 pm

καλημερα και απο μενα.Ε να μην σχολιασω και εγω?

"ΑΝΑΒΕΙΣ ΦΩΤΙΕΣ"
Α ρε λευτερη φωτιες αναψες παλι.Παρεπιπτοντως οσο πιο πολυ τον βλεπω τοσο πιο πολυ μου αρεσει ο Λευτερης σαν αντρας (soso απεκτησες συμμαχο).Σαν ηθοποιος ακομα βεβαια δεν με εχει πεισει αλλα σαν αντρας μου αρεσει πια.Κλασσικη αντιδραση ανδρων στην εμφανιση ωραιου αντρα.Ο νικολα ς ζηλεψε κατι που εμενα μου αρεσε τρελλα.Ο λουκας τσιμπησε και η δαφνη γνωστη οπως παντα δεν θεωρησε οτι εκανε κατι κακο.Που βασικα δηλαδη ουτε εγω το θεωρησα κακο αλλα τελος παντων.Η παρεα της φεγγαροπετρας οπως ακριβως την ηξερα.Μαζευτηκαν να συζητησουν τα θεματα που προεκυψαν με την σοβαροτητα και το χιουμορ που τους αρμοζει.Η παρεα επιστρεφει δυναμικα?Να χαρω η να το αφησω καλυτερα?

"ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΤΙΝΑ"
Ποσες φορες θα παθω de javu σε αυτο το εργο ουτε και ξερω.Μια Μαντυ Λαμπου στα καλυτερα της και η χημεια της με τον Αλεξανδρο ποιο εμφανη απο ποτε.Εχε χαρη στεφανε που σε θελω γαι την ευα αλλιως και καταληψη θα εκανα προκειμενου να εισαι ζευγαρι με την μαντυ.Πανεμορφη και ταλαντουχα.Αν και αν κρινω απο το βλεμμα σου σαν στεφανος σου αρεσε και εσενα.Μπραβο καμαρι μου βλεπω οτι αρχιζεις να ξαναβρισκεις το γουστο σου γιατι καπου ειχε χαθει τον τελευταιο καιρο.Κατα τα αλλα ξεκινα ενα μυστηριο γυρω απο τα διαμαντια καιθως και για τον ρολο που παιζει η ουστα.Πιστευω οτι ισως να ειναι συγγενης της καμμενης.η αδερφη του λευτερη και τον βοηθαει.Με τον μανο δεν την συνδεεω θεωρω οτι δεν εχει καμμια σχεση.

"ΛΥΠΗΣΟΥ ΜΕ"
Ας με λυπηθει καποιος.Δεν λεω καλη η παρεα που για ακομη μια φορα εχει βαλει τα πραγματα κατω και τα συζηταει αλλα ελεος πια με τις κατηγοριες στον στεφανο.Ας δικαιωθει να τελειωνουμε.Εχω αρχισει και τον λυπαμαι πλεον.

"ΚΡΙΣΗ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΡΙΣΗ"
Κριση με πιανει οταν βλεπω την νταιζη κριση.Ας την ενημερωσει καποιος οτι ζουμε σε δημοκρατια και οχι σε στην εποχη του παπαδοπουλου.Η ερχεσαι η σε παιρνω με το ζορι.Απορω με τι κραταει την αντιγονη και της κανει τα χατηρια.Εκτος και αν τα θελει και αυτη και ειναι τραβατε με και ας κλαιω.

"Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟΥ"
Απο τη μια εχει και τα δικια του με αυτη που του ελαχε για αδερφη αλλα απο την αλλη απο τη στιγμη που εχει βγει η αποφαση του δικαστηριου δεν μπορει να κανει τιποτα η παπια συγνωμη νταιζη η θελα να πω.Αλλα εχω μια απορια που πολυ σωστα εγραψε και η βασω.Το σπιτι του νικολα που εμενε ο μανος το κατεδαφισαν?γιατι αγχωθηκαν για το που θα βρουν σπιτι?

¨ΚΥΡΙΑ ΑΚΡΙΤΑ ΜΑΣ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΤΕ"
Ειδα συζητηση σοβαρη μεταξυ λουκα και νορα μεχρι τελος η με γελανε τα ματια μου?Κυρια ακριτα μου θα μας κακαομαθετε και θα σας ζηταμε και αλλες σκηνες μετα δεν κανει.

"ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝ"
Οσο βλεπω τον λευτερη τοσο πιο πολυ κολλαω και αυτο καλο δεν το λες.Παντως ψιλοαδιαφορη η σκηνουλα θεα οπως παντα η μαντυ.Παντως η γυμναστικη ειναι δουλεια με μελλον.

"ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ"
Με αυτη τη σκηνη θελω να γινω μανα.Και εκει που ερχομαι και λιωνω βλεποντας τον αγγελο (ονομα και χαρη)τσουπ αρχιζουν τα χαιδευτικα και η γραμμη υποστηριξης για την μελιτα και αρχιζει να ανεβαινει η πιεση.Κυρια ακριτα παρτε το αλλιως γιατι βλεπω να βουλιαζει το πλοιο.

¨ΠΡΟΒΑ ΝΥΦΙΚΟΥ"
Αδιαφορω να σχολιασω την νταιζη με την προβα νυφικου.Το μονο σχολιο που θελω να κανω ειναι το εξης;ΘΕΑ Η ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ.

"ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ"
Και ναι αυτος ειναι ο σωστος συνδυασμος ζευγαριου.ΕΥΑ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ.Τι ματιες ηταν αυτες τι ηλεκτρισμος απιστευτος ηταν αυτος.Επειδη διαβασα κατι σχολιακια η ευα δεν βγαζει χολη για την μελιτα αν και θα επρεπε απλα τονιζει στο στεφανο τα λαθη του και το κατα της παρεας αποψη σχεδιο του.Παντως για αλλη μια φορα θα τονισω διαφορες. Ο Στεφανος την ευα την κοιταζει στα ματια ενω με καποια αλλη τα ματακια του παιζουν.Επισης με την ευα το προσωπο του ειναι γαληνιο και ηρεμο ενω με καποια αλλη αγριευει και γινεται μαινομενος ταυρος.Επισης ειπε στην ευα να προσεχει τον εαυτο της και το μωρο.Σε καποια αλλη δεν ειπε τιποτα απολυτως ουτε καν για το μωρο που κουβαλαει μεσα της.Και τελος ειπε στην ευα οτι θα της αποδειξει οτι κανει λαθος.Σε καποια αλλη δεν το εχει πει αυτο.Αρα ενα ειναι το συμπερασμα.Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΓΑΠΑΕΙ ΕΥΑ.Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ.ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΑΠΑΙΤΕΙ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΕΥΑ ΜΑΖΙ.
Με ακουει κανεις εκει πανω?

"ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΩΝ 10 ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ"
Μου αρεσε η σκηνη Εριεττας-ζευγους.Εδεσαν καλα για πρωτη σκηνη.Το μονο που με προβληματισε ειναι τι εχει γινει με την υποθεση της υιοθεσιας.Τι να κρυβεται αραγε?

"ΔΑΚΡΥΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ"
Μα τι ακουω απο το στομα της νταιζης.Τωρα θα μου πεις τι περιμενα αλλα οπως ειπε δακρυσε η μανα μου εναν συνειρμο εκανα.Μηπως η μελιτα ειναι κορη της Αντιγονης?Γιατι και οι δυο κλαινε χωρις δακρυα.Μηπως να το κοιταξουμε?Λεω εγω τωρα.Κατα τα αλλα ο ηλιθιος ο μπελλος συνεχιζει να ειναι πανηλιθιος.Α ρε μπελλο απο τωρα αρχισαμε τα φιλια εξ αποστασεως.Κακομοιρη ε κακομοιρη.

"ΝΕΥΡΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΝΟ1"
Ως προς τι η μαζωξη ρουσσων και λουκανορικου ζευγους?Μιλαμε για μια γυναικα ενηλικη οχι για κανενα αβγαλτο κοριτσακι.Χαιρομαι που ο ρουσσος παραδεχτηκε το λαθος του για τη σχεση της μελιτας με τον μανο.Φανταστειτε για τι δυναμικο χαρακτηρα μιλαμε που ουτε οι γονεις της δεν την εμπιστευονται.Και επαναλαμβανω γιατι ενδιαφερομαστε για τη μελιτα?Δεν επρεπε να ειμαστε αποκεφαλισμενοι αυτη τη στιγμη?ΕΛΕΟΣ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗ Ν ΠΑΡΕΑ.Η συνεχεια βεβαια κωμικη.Αλλου βαρουν τα τυμπανα αλλου χορευει η νυφη με το θεμα εριεττας απο την αμαλια.

"ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΟΓΟΥ"
Και εκει που βλεπω την μαζωξη πεθερας και γαμπρου και αρχιζω να γελαω μετα εισβαλλει ο στεφανος και απλα καθηλωνομαι.Ημουν σε ενα διλημμα να την πνιξει η οχι αλλα επειδη η βια δεν ταιριαζει σε καμμια γυναικα και επειδη κατα βαθος ειμαι και καλος ανθρωπος το θεωρω απαραδεκτο αυτο που εκανε ο στεφανος στην νταιζη..ΔΕΝ ΒΙΑΙΟΠΡΑΓΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΚΑΙ ΡΑΤΣΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ.Παντως ο μπελλος αντρας για να στηριχτεις πανω του ειναι.Που εισαι ρε λουκα.Αν και οπως το σκεφτομαι ο χρηστος να ηταν εκει θα ειχε ορμησει αλλα ο μπελλος κοτα.Το σαρκαστικο γελιο του στεφανου στον δημητρη ειναι ολα τα λεφτα.Απογειωσαν την σκηνη Στεφανος και Αντιγονη για αλλη μια φορα.Καθηλωτικη σκηνη.

"ΝΕΥΡΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΝΟ2"
Μελιτα μου?Κοριτσακι μου?Απο ποτε ρε παιδια συμπαθουμε την μελιτα και δεν το πηραχαμπαρι.ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.Αλλη ηταν παρμενη χθες νομιζω ηρθε η ωρα μου εμενα τωρα να εκνευριστω.Η Μελιτα ειναι εκτος παρεας μπορει να ενημερωσει καποιος τους 6-οπα λαθος- τους 5 οτι η μελιτα δεν ειναι αποδεκτη μην τα κανω λιμπα?

"ΑΠΟΘΕΩΣΤΕ ΤΟΥΣ"
Μα τι αλλο να πω πια για τη σκηνη αντιγονης και στεφανου.Τελικα ο στεφανος μονο σε μια παρτενερ δεν του βγαινει το ταλεντο.Τυχαιο?Δεν νομιζω.Για αλλη μια φορα υποκλιθηκα.Μπραβο αλεξανδρε μπραβο κυρια στελλα.Αλλα ημαρτον τι αλλο εχε γινει πια που δεν ξερουμε.Πειτε μου οτι θα βγει κα ι η αντιγονη θυμα να την κοψω την φλεβα αμεσα.Και απο που κι ωσπου νοιαζεται η αντιγονη που πηγε να πνιιξει την νταιζη?Οταν εκεινη πηγε να ξεπαστρεψει ενα αγεννητο παιδι ηταν καλα?Η ατακα μην ξεγελιεσαι που εχει φυγει ο λυτρας να υποθεσω οτι ηταν τυρακι για τις μανοευικες οτι μπορει να επισρεψει ο παναγιωτης?Κυρια ακριτα μπουχτισαμε με τις σποντες η φερτε τον μια και καλη η αφηστε την κοροιδια σε επομενο σηριαλ.

"ΚΑΙ Η ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ"
Να ρωτησω κατι?Γιατι ρωταει τι τους εχει κανει?Δεν ηταν μπροστα στον διαλογο του με τον στεφανο?Η δεν μπορει να κανει δυο πραγματα ταυτοχρονα?Και να το παιζει νταης και να ακουει.Ειπε ο στεφανος οτι σχεδιαζαν επιθεσεις εναντιον της ευας και του μωρου η οχι?Παρακαλω αμεσα να παει στον ωρυλλα ο κυριος μπελλος.

"ΜΗΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ"
Αυτο φωναζα οταν πηρε η νταιζη τον χρηστο.Και το σηκωνει και να λεω κλειστο κλειστο κλειστο.Οταν δε του ειπε η κατσικα χορεψε για μενα λεω μην τολμησεις και κανεις κανενα αστειο σε εσκισα.

"ΝΕΥΡΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΝΟ3"
Παθαινω νευρικο κλονισμο τωρα.Δεν κατηγορω τον νικολα που πηγε στην νεφελη περα απο γιατρος ειναι και ανηψια του αλλα ελεος με την κατσαρη της ελειψε η παρεα?Ποια παρεα μαρη?Ξερεις τι σημαινει η λεξη παρεα?Ξερεις τι σημαινει η λεξη φιλια?κομπαρσα ησουν.ΝΙΚΟΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.ΞΕΚΟΛΛΗΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΙΑ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΗΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.

"ΦΙΝΑΛΕ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟΥ"
Για αλλη μια φορα ξαναβλεπω σοβαρη συζητηση λουκας-νορας οι ανησυχιες τους και οι συζητησεις τους για τη δουλεια μεχρι ενος οριου και μετα τα σιροπια και οι γλυκες.Αλλα απορω γιατι δεν βλεπουμε πια ερωτικη σκηνη?Τι εγινε αποκτησαμε τη σοβαροτητα και χασαμε τις σκηνες ερωτα?Δεν παιζω.Σαν ανταλλαγμα μου κανει αυτο.Σας δινουμε σοβαρες σκηνες σας παιρνουμε τις ερωτικες.Διασκεδαστικος ο διαλογος Νικολα-Δαφνη και εχω να ομολογησω οτι η δαφνη εχει εξαιρετικη φωνη.ΑΧ!Λευτερηηηηηηηηηη βερα φωναζω κι εγω αλλα αλλη βερα.


oscar στις γνωστες αγνωστες.
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Πεμ Σεπ 23, 2010 12:50 pm

πολυ καλο επισοδιο ............... γενικα θεικες ερμηνιες ξυλα-σταυρου κ παπαδιμιτριου σταυρου...μου την δινει που η μελιτα ολο παρακαλαει....καλα ρε κοπελια ξεχασες τι εκανες στην ευα ???ελεος ρεεε ??και ο νικολας τι την λυπαται λες και ειναι κανα 5χρονο ....αμ η ευα που δεν θυμαται οτι της χαλασε την ζωη 2 φορεςς ....για μενα προσοπικα την μελιτα βλεπω να την συνγχωρουνε συντομα φενονται απο τα λογια τους αν και κατα την γνωμη μου δεν πρεπει..............!!!επισης μου αρεσε σκηνη λουκας νορα!τι γλυκια σκηνη .....η εριετα παντως κατι κριβει να μου το θυμιθιται.....!!!!!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από Antigoni! Πεμ Σεπ 23, 2010 12:53 pm

Να ευχαριστησω οσους τους αρεσε ο σχολιασμος μου!!
Αυτα για σας!! oscar oscar oscar oscar

Ypothetaki
diam rena
mariannitaki
DESPOINA
loukitsa
pasxalitsa
Καρ-Μικ
Foulitsa
soso
jim7 (ΘΕΟΣ!!!)
Clarabelle


Σορι αν ξεχασα καποιον...
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Σεπ 23, 2010 3:05 pm

Τιτλος: "Υ.Γ. Βοηθεια!"

Κεφ. 1 "Παρα 5"

Η παρεα της φεγγαροπετρας αναλυει το σχεδιο του Στεφανου στο οποιο η Μελιτα ειναι επισης θυμα ετσι; Και φυσικα το ευχαριστω γεγονος που θα λαβει οσονουπω χωρα και δεν ειναι αλλο απο το γαμο της πολυ-αγαπημενης αδερφουλας! Η αληθεια ειναι γελαγα μαζι τους οταν ο Νικολας ανακοινωσε την αξιωση της Νταιζη να την παραδωσει στο μελλοθανατο!

Κεφ. 2 "Τα διαμαντια ειναι παντοτινα Vol.2"

Δεν το ζω εγω αυτο... Σε καθε σκηνη Εριεττας-Στεφανου εχω σοβαρο προβλημα...! Ειδικα εκει που την κοιτουσε απο το μπαλκονι ειχα την αισθηση οτι εβλεπα αλλο σηριαλ.... Η κυρια παντως ψυχραιμη δεν ξερω δεν ειδα σου λεει αλλα η προκαταβολη, προκαταβολη! Η Αννιω απο πισω εριχνε κατι ματιες μα κατι ματιες και μετα κανει την κινεζα

Κεφ. 3 "Η Νυφη του Φραγκενσταϊν"

Ηθελε και τη μανουλα να διαλεξουν παρεα το νυφικο... Μιλαμε το ατομο εχει σοβαρα ψυχολογικα προβληματα, ευτυχως που δεν την εδεσε στην καρακλα και να την παρει σηκωτη και να σιγουρευτει οτι δεν θα φυγει!!! Το νυφικο παντως που φαραγε ή της ηταν μεγαλο ή δεν το ειχε κλεισει σωστα, περισευε απο δεκα μεριες!!!

Κεφ. 4 "Τωρα αρχιζουν τα δυσκολα Vol. 2"

Η επισκεψη στη Ερειττα περισσοτερο σαν ανακριση μου εκανε... Βρε παιδια μια μια της ερωτησεις δεν προλαβαινει η γυναικα... Αρνηθηκε παντως να μιλησει για την υιοθεσια της, απο τη μια σεβαστο ειναι πολυ προσωπικο της θεμα και στο κατω κατω δεν ειναι αυτη που δολοφονιθηκε για να ψαξουν το παρελθον της αλλα απο την αλλη τοσα εχουν δει τα ματια μας δεν μπορεις να μας διαβεβαιωσεις κοπελια οτι δεν εχεις καμια συγγενικη σχεση με κανεναν απο τους εμπλεκομενους!
Η επισκεψη στου Ρουσσου προς στιγμην νομιζα οτι αφορουσε την Εριεττα αλλα μετα θυμηθηκα τη Μελιτα!
Γενικα οι σκηνες της Νορας και του Λουκα μου αρεσαν, συνυπολογιζοντας οτι εχουν κοπει τα παιδιαρισματα σε μεγαλο βαθμο!

Κεφ. 5 "Αγγελος"

Στη σκηνη της Ευας με την Αγγελα δεν θυμαμαι τι ειπωθηκε, χαζευα τον Αγγελο! inlove
Ο μπαμπας Στεφανος επαναλαβε οτι ο γιος του μενει μακρια του.... Γιατι; Ο μονος τροπος να γυρισει κοντα του ο γιος του ειναι μαζι με τη μανα του εκτος βεβαια αν θελει να της παρει το παιδι, αλλα δεν ειδα τετοια διαθεση....μμμμ Του πεταξε βεβαια η Ευα για το δευτερο παιδ που θα μεγαλωνει επισης μακρια του και του θυμησε γιατι χωρισαν!!

Κεφ. 6 "Αποψε τρωμε στης .... Αντιγονης"

Αναουλα μου ηρθε με το δειπνο vomit Μανα και κορη ιδιες!!! Στο happening της βραδιας τωρα εχω να πω οτι ο Στεφανος εχει σαλταρει τελειως!!! Φοβερη σκηνη!! : respect : : respect : Και δεν το λεω γιατι το κεφαλι της Νταιζης ηταν μες στην πισινα...! Μου αρεσαν και η τεσσερις σε αυτη τη σκηνη!!!!
Μια θεωρια -του μπαμπα μου- λεει οτι ο Στεφανος σαλταρε στην προκειμενη περιπτωση γιατι δεν μπορει να αντεξει την αμφιβολια της Ευας και το γεγονος οτι δεν τον πιστευει.....

Κεφ. 7 "Ο γυμναστης της γειτονιας σας"

Ο Λευτερης μετα το διαμαντικο κατεθεσε και το βιογραφικο του στην Εριεττα, η οποια οσονουπω θσ ενθουσιαστει με της αθλιτικες του ικανοτητες και θα τον προσλαβει.... Γιατι ποιες ριναι οι πιθανοτητες να ερθει καποιος αλλος με καλυτερο βιογραφικο και να κανει αιτηση για δουλεια... Ποιες ειναι οι πιθανοτητες να μην της κανει ο Λευτερης για τη δουλεια... Γιαννα συνελθε σηριαλ βλεπεις ελαχιστες!!

Κεφ. 8 "Μανα σε παρανοια!"

Κριση επαθε η Μελιτα με τον πυρετο της μικρης!!! Να υποθεσω οτι ο Νικολας δεν της πηρε λεφτα για τη νυχτερινη επισκεψη μιας και τωρα πια η Νεφελη με μπαμπα χρεωκοπημενο και μαμα ανεργη συμπεριλαμβανεται στα φτωχα παιδια;;

Κεφ. 9 "Βερα"

Μα βερα;; Γιατι το κανετε αυτο;; Δεν αντεχω αυτο το στορι μου προκαλει αλεργια ακουσε το τραγουδι και κεραυνοβοληθηκε απο το Δια που θα ελεγε και ο αδερφος μου, μα ειναι δυνατον.... Κι αυτη η κοπελα απο οοολα τα τραγουδια τηε ελληνικης και ξενης δισκογραφιας αυτο το συγκεκριμανο βρηκε να πει;;; Βεραααα!

Παραρτημα

Δεν ξερω αν φταιει η κουραση, δεν ξερω αν φταιει το κεφαλι μου το μισο-αδειο αλλα αυτο το μαρτυριο των τελευταιων ημερων δεν εχει προηγουμενο... Ολα αρχιζουν λογο πριν της 7 αλλες φορες περιμενα με αγωνια να δω το επεισοδιο τωρα καθομαι στον καναπε και βαριεμαι απιστευτα.... Απο τις 7 μεχρι τις 8 αλλες φορες ουτε καρφιτσα δεν επεφτε στο σπιτι τωρα ολο και καποιος θα πεταχτει να σχολιασει ακτι και οι επισκεψεις δεν ειναι τοσο "ενοχλητικες" οσο ηταν καποτε... Οσο για το σχολιασμο του επεισοδιου απο τοτε που η αγαπητη loukitsa με παρακινησε να γραφω μετα απο καθε επεισοδιο ανυπομονουσα ποτε θα γραψω τα σχολια μου τωρα οχι μονο με κουραζει αυτη η διαδικασια αλλα δυσκολευομαι να συγκρατησω το επεισοδιο στο μυαλο για να το σχολιασω... Επειδη κατα τ'αλλα αλλα συμπτωματα δεν εχω μηπως κατι δεν παει καλα με τα επεισοδια που παρακολουθω;; Λεω μηπως γιατι δεν ειμαι η μονη που δηλωνει ελειψη ενθουσιασμου!

Η συνεχεια στο επομενο.....

Υ.Γ. 1 "Καλο" για να μην αδικησω καποιες σκηνες και ερνημειες!
Υ.Γ. 2 oscar ξερετε εσεις!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Σεπ 23, 2010 3:24 pm

Ωρα μου και μενα να σχολιασω!!

Πολυ καλο απο εμενα το επεισοδιο οπως προειπα, αν εξαιρεσεις βεβαια 2-3 πραγματακια!!

- Οσον αφορα τη σκηνη στο Καρταλοσπιτο, υποκριτικα ΤΑ ΕΣΠΑΣΕ!!! Πολυ το χαρηκα το wannabe πνιξιμο της Νταιζης και θα ηταν ενας τροπος να γλυτωσουμε, αλλα ετσι οπως τα εχουν κανει δε θα πηγαινε παρακατω η ιστορια!! Αξιολυπητος ο Μπελλος!! Α ρε Μπελλο ΑΝΤΡΑΑΑΑ!!! Fskl Παπαδημητριου κ Σταυρου ΑΞΙΟΙ!!!
- Η Παρέα στην Εδέμ μου αρεσε σαν εικονα!! Επανηλθε ο παλιος καλος Νικόλας (χωρις αυτη τη φορα να θιξει τον υπνο του), ζηλεψαν τα αγορια, αλλά η συζητηση περι Μελίτας ΔΕΝ παει αλλο!! Ας το καταλαβει καποιος εκει πανω, οτι ΔΕΝ γινεται να τη λυπουνται ολοι!!
- Οσο για το Στεφανο με τη Χατζη-2μετρη κανει καραΜΠΑΜ, οτι παιζονται πολλα και μαζι μου αρεσαν!!
- Η σκηνη με το νυφικο vomit
- Η Κατσαρουλα πανικοβληθηκε που το παιδι της εχει 40 πυρετο! Ετρεξε ο Νικόλας, του κλαφτηκε οτι της λειπει η παρεα και οοοολα αυτα τα ειπαν, πού αλλού??? Στον καναπε!!
- Τα ΛουκαΝορακια επισης μου αρεσαν με την Εριεττα!! Τοσο αποφασισμενοι και οι 3 και να δουμε πού θα καταληξουν!!
- Ο Λευτέρης με την Εριεττα ξενερωτοι στη σκηνη μαζι με τα πτυχια του!! Οσο για τα διαμαντικα, το διαμαντι στην Εριεττα εχω την εντυπωση οτι η Αννα Δουλαρα το εχωσε!! ΚΑτι παιζει με αυτην κ τον Υπερπτυχιουχο γυμναστη!!! Ειδωμεν!!
- Η σκηνη με Εύα - Στέφανο και Φασολάκι ΥΠΕΡΟΧΗ!!! Κουκλιιιιιιιι!!! Μου αρεσε που του τα εχωσε!!! κι αυτος το γνωστο γλυφιτζουρι "εγω δεν ηξερα τιποτα"!!!
- Η παρουσιαση του Χρήστου ως "καταφρονημενου" χαλια και παλι χαλια!! Ας οψεται που καπως το εσωσε λιγακι με το ταλεντο του, ειδαλλως η σκηνη θα ηταν για τον Καιαδα!!!
- Η συζητηση γυρω απο την καταντια της Μελίτας και την πιθανη επιμερους κατρακυλα της στο Ρουσσέικο, ενω οι ηθοποιοι κεντησαν, κοντεψαν (αν δεν τα καταφεραν) να γινουν ανυποφοροι!! ΜΗΝ ΤΗΝ ΛΥΠΑΣΤΕ λεμεεεε!!! Ας προσεχε να μην τα εκανε ετσι εξαρχης!! Οση μπουκλα εχει, αλλο τοσο μυαλο της λειπει!!! wall Μου αρεσε η ξινιλα της Νορας για την Εριέττα και πώς την επιασε στο φτερο ο Ρουσσος!!! Palamakia
- Σοβαρη συζητηση μεταξυ Λουκά και Νόρας??? Μπα μπα μπα!! Εξεπλαγην!!! Αιντε μπας και δουμε προκοπη και εδω!! (Ή εστω εδω)!! Κι υστερα αρπαξε τη "βαλιτσα του" να την κουτουπωσει και πολυ μου αρεσε, αλλά προφανως παρακατω ΔΕΝ εχετε σκοπο να δειξετε ε??? Impatient
- Το τραγουδι της Δάφνης με αποτελεσμα το ... (ποιο άλλο?) φλαςμπακ του Λευτερη, νομιζω πως δεν αρμοζει σχολιασμου!!! Ee?

Αυτα και απο μενα!!! Ας ελπισουμε οτι οσο περνουν οι μερες θα φτιαξει το ολο θεμα!!!

ΥΓ. 1: Αν ζητησω περισσοτερη Εύα θα φανω υπερβολικη ε????
ΥΓ. 2: Μονοι σας προσπαθησατε ΤΟΣΟ πολυ να μας πεισετε, οτι τελειωσε το καλοκαιρι!! Εμεις γιατι δεν το βλεπουμε αυτο και ειστε ακομα ντεφορμέ???
ΥΓ. 3: Δεν ξερω αν μαθατε τα τρεχοντα νεα!! Η Νταιζη ειναι αδερφη του Στεφανου και του Νικόλα και κορη της Αντιγονης!! Αααα!! Και η Μελιτα ειναι εγκυος στο παιδι του Στέφανου!!!
livani
Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΕΙ!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Σεπ 23, 2010 3:36 pm

Χαχα βρε Μαράκι με έκανες και γέλασα!!! Πολύ καλός σχολιασμός!!!

Απο ότι είδα στο τρέιλερ έχουμε και σήμερα σκηνή με το μπεμπάκι! Ευτυχώς που γέννησε η Εύα πέρυσι και έχουμε κάτι να βλέπουμε φέτος. Λογικό να αφιερώνει χρόνο στον εαυτό της και στο μωρό της, αλλα να τα βλέπουμε κιόλας ε???

Η σκηνή με το Στέφανο μου άρεσε τρελά!!! Σαφώς και η τόση καλοσύνη προς τη Μελίτα είναι εξωπραγματική αλλά προς τιμήν της που δεν σκέφτηκε μόνο το δικό της παιδί που θα μεγαλώνει μόνο. Τη θυμάμαι κάποτε με τον ίδιο τρόπο να δίνει κουράγιο στο Μάνο λέγοντάς του ότι ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ (ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟΣ) τον χρειάζονται!

Επίσης μου άρεσε που τον άκουσε τον Στέφανο άσχετα που δεν τον πίστεψε (και με το δίκιο της) και που δεν του στέρησε το δικαίωμα να δει το παιδί του, ενώ με τα δεδομένα που έχει στα χέρια της θα ήταν ότι πιο λογικό.

Επίσης ένας ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ επιτέλους Σταύρου με ένα απίστευτο βλέμμα να δηλώνει "Πόσο μεγάλωσε" ο μπέμπης του..

Αναμένω μετα μεγάλης αγωνίας κι άλλες τέτοιες σκηνές και παρακαλώ να έχουμε και μία με τον κο Σταύρου να κρατά το μπεμπάκι του να λιώσουμε εις διπλουν!!!!!!!!!

ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ!!!!!!!
inlove inlove inlove
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Σεπ 23, 2010 3:45 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Χαχα βρε Μαράκι με έκανες και γέλασα!!! Πολύ καλός σχολιασμός!!!

Απο ότι είδα στο τρέιλερ έχουμε και σήμερα σκηνή με το μπεμπάκι! Ευτυχώς που γέννησε η Εύα πέρυσι και έχουμε κάτι να βλέπουμε φέτος. Λογικό να αφιερώνει χρόνο στον εαυτό της και στο μωρό της, αλλα να τα βλέπουμε κιόλας ε???

Η σκηνή με το Στέφανο μου άρεσε τρελά!!! Σαφώς και η τόση καλοσύνη προς τη Μελίτα είναι εξωπραγματική αλλά προς τιμήν της που δεν σκέφτηκε μόνο το δικό της παιδί που θα μεγαλώνει μόνο. Τη θυμάμαι κάποτε με τον ίδιο τρόπο να δίνει κουράγιο στο Μάνο λέγοντάς του ότι ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ (ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟΣ) τον χρειάζονται!

Επίσης μου άρεσε που τον άκουσε τον Στέφανο άσχετα που δεν τον πίστεψε (και με το δίκιο της) και που δεν του στέρησε το δικαίωμα να δει το παιδί του, ενώ με τα δεδομένα που έχει στα χέρια της θα ήταν ότι πιο λογικό.

Επίσης ένας ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ επιτέλους Σταύρου με ένα απίστευτο βλέμμα να δηλώνει "Πόσο μεγάλωσε" ο μπέμπης του..

Αναμένω μετα μεγάλης αγωνίας κι άλλες τέτοιες σκηνές και παρακαλώ να έχουμε και μία με τον κο Σταύρου να κρατά το μπεμπάκι του να λιώσουμε εις διπλουν!!!!!!!!!

ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ!!!!!!!
inlove inlove inlove

Να'σαι καλά Τζίνα μου!!
Ωρες ωρες με πιανει απελπισια!! Ουφ!!

Οπως εχει ειπωθει πολλες φορες κανουν ΜΠΑΜ ποιες ειναι ΚΥΡΙΕΣ και ποιες απλα υπαρχουν!!!
Και ΝΑΙ, η Εύα ειναι ΚΥΡΙΑ (με ολα κεφαλαία!)! Εχει το μυαλο τους και στους υπολοιπους οσο κι αν καποιοι εχουν πατησει την ευτυχια της!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!! inlove

ΥΓ. 1: Κατι που ξεχασα πριν!! Η Χατζη-2μετρη ειχε συνειδητοποιησει οτι θελει να προσλαβει εναν ΑΠΛΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗ και οχι πυρηνικο φυσικο?????? Λεω εγω τωρα!!! imarton
ΥΓ. 2: Απο ενα oscar σε margaret10, sarita και edem4ever!!!
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Σεπ 23, 2010 3:46 pm

Σαφως πολυ καλυτερο το χτεσινο επεισοδιο απο τα προηγουμενα!Και εχουμε κια λεμε......

-Τρελαθηκα με τον Αγγελο!Ειναι γλυκας! Love!
-Πολυ ωραια η συζητηση μεταξυ Νορας και Λουκα!Μετα απο καιρο κατι σοβαρο! Thumbs up
-Η Νταιζη ειναι για σκοτωμα.....ειδικα το σκηνικο με τα νυφικα με εκανε εξω φρενων!
-Το σκηνικο στο Καρταλοσπιτο με το πνιξιμο με αφησε αφωνη!Σταυρου-Παπαδημητριου ηταν το λιγοτερο ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ! : respect :
-Το βλεμμα του Χρηστου οταν εκλεισε το τηλεφωνο στη Νταιζη ηταν μοναδικο!Εκφραστικοτατος ο Κασσανδρινος! Thumbs up
-Εριεττα-Στεφανος ενδιαφερουσα σκηνη....θεωρω οτι δενουν πολυ καλα οι δυο τους!
-ΔΕΝ θελω η παρεα να λυπαται τη Μελιτα ουτε να τους δω μελι-γαλα!Ημαρτον δηλαδη! imarton
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Σεπ 23, 2010 4:21 pm

Ας πω κι εγώ το κατιτίς μου ....

Λουκανοράκια :
Μου αρέσουν στα 2 τελευταία επεισόδια. Τους πάει πολύ το σοβαρό τους ! Και με την Εριέττα αλλά και με Ρούσσο Αμαλία ήταν πολύ καλοί ! Ανυπομονώ και για κουβεντούλα για τη σχέση τους ....

Εριέττα:
Μου αρέσει η Λάμπου! Έχει κάτι αριστοκρατικό και την ντύνουν και πολύ ωραία ! Θέλω να δω τί κρύβει και περιμένω και αυτόν τον εφιάλτη που είχαμε δει στο τρέιλερ ....
Η Άννα τώρα προς το παρόν αδιάφορη, αλλά θέλω να δω τί παιχνιδάκι παίζει και αυτή, μιας και το Λευτέρη είμαι σίγουρη ότι τον έφερε εκείνη στην Εριέττα ... Είδωμεν ...

Νταίζη:
Γιατί τέτοιες αγάπες με τη μανούλα ξαφνικά ? Γιατί την κρατάει τόσο πολύ στο χέρι ?
Γενικώς πολύ Νταίζη βλέπουμε και γκώσαμε ! Πάρτε το χαμπάρι !!!

Αντιγόνη:
Πόσο ΘΕΑΡΑ ήταν η γυναίκα και όταν την είπε στη Νταίζη με τα νυφικά και μετά με το Στέφανο ????
Η γυναίκα κεντάει ........

Μελίτα:
Δανείζομαι από τη Τζίνα και λέω κι εγώ ΞΩΠΑΡΕΟΥ !!!!!!!!!
Πού της λείπει τώρα και η συμμορία που την έστελνε για κόψιμο λαιμού πριν λίγο καιρό !! Βρε ουστ !
Εσύ με τις πράξεις σου κοπέλα μου επέλεξες να είσαι μόνη σου !!
Και επειδή το είδα σε κάποιο σχολιασμό, θα έπρεπε η Παρέα να παρακαλάει τη Μελίτα ???? xoxo

Δάφνη - Νικόλας:
Κούκλα, ανανεωμένη και φωνάρα η Γεωργόνη !!
Και ο Γιαννακόπουλος όλο και ανεβαίνει !! ΕΥΓΕ !!

Λευτέρης:
Ο άνθρωπΑς δεν τα λέει !! Απλά διεκπαιρεώνει !!!!
ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΕΥΑ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ ΛΕΜΕ !!!!!!! ainta
Χάθηκε ο κόσμος να του γυαλίσει η Εριέττα την ώρα που τη γυμνάζει ?? Ελεύθερο κορίτσι είναι !! huhu

Εύα - Στέφανος:
Ο Σταύρου χτες με αποζημίωσε !!!!
Και στο πνίξιμο της Νταίζης,και με την Αντιγόνη, το ύφος, τα λόγια, οι κινήσεις του ήταν ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ !!!!

Για να μην πω για τη σκηνή του με την Εύα και το μωρούλι !! inlove
Γέμισε η οθόνη ταλέντο και λάμψη !
Μια Εύα υπέροχη στα λεγόμενα της απέναντι του , και ένας Στέφανος μέσα στη γλύκα με τον Αγγελούκο ....
Δε λέω κάτι άλλο, αφήνω να μιλήσουν οι εικόνες .......


Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 6342201b
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 5fc27232
Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 233e0609


Έχει επεξεργασθεί από τον/την giouli_edem στις Πεμ Σεπ 23, 2010 5:08 pm, 1 φορά
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010 - Σελίδα 4 Empty Απ: Επεισόδιο 402 - Ημερομηνία 22-09-2010

Δημοσίευση από maraki_ch Πεμ Σεπ 23, 2010 4:25 pm

Γιούλη, δεν παιζεσαι!!!!

: respect : : respect : : respect : : respect :

Υπεροχος σχολιασμος!!!

Οσο για τη φωτο με τον Αγγελάκο.................
inlove inlove inlove inlove
maraki_ch
maraki_ch
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης