Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

+36
evanna
Foulitsa
KatsaroYpotheto
almaresi
ilio
fantina
stefistaroy
DESPOINA
kapetanissa
empi77
tsourdalitsa
soso
edem4ever
Cancoon
pasxalitsa
sifantid
fay66
nefelik
Καρ-Mik
Δ.Μπέλλος
sarita
Caroline
gxnel
JESSIE
κικκο
loukasnora
AmaliaPetros_fan1
evaki16
marakii
νοριτσα
tzibirdika
ntina fan
afroditi_norakii
christina123
a!
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 30% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap40%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 40% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap22%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 22% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 77
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Φεβ 10, 2011 10:59 pm

Καλό το σημερινό.
Εννοείται θα ξεκινήσω από τη Νόρα-Λουκά. Η σκηνή στην κρεβατοκάμαρα πολύ ωραία. Μου άρεσε που πλέον εκφράζονται ελεύθερα για αυτό που τους απασχολεί.(καλά για τα παλιά μούγγα βέβαια , αλλά μην τα θέλουμε και όλα δικά μας) Λοιπόν μου άρεσε που ο Λουκάς εξέφρασε όλες του τις ανασφάλειες. Μου άρεσε όμως και η Νόρα. Του μίλησε ανοιχτά και ειλικρινά. Τον καθησύχασε και με τον καλύτερο τρόπο.
Νικόλας-Δάφνη
Καλά ο Γιαννακόπουλος παίζει πάρα πολύ ωραία. Και η σκηνή του με το Λουκά και με τη Δάφνη ήταν άπαιχτος. Και το Λουκά τον ξεσήκωσε αλλά στη Δάφνη σούζα. και για να γλιτώσει κατέφυγε στη γνωστή μέθοδο: ας κάνουμε στην πράξη τη συνταγή του Λουκά για κόρη.
Μελίτα-Στέφανος-Εριέττα
Μελίτα κοπέλα μου προσγειώσου και ωρίμασε πια. Ο Στέφανος ευχαριστεί την Εριέττα και της λέει αν τη γνώριζε νωρίτερα θα ήταν μαζί.Τι του λες τώρα; Τέλος πάντων.Ο Σταύρου είναι Σταύρου .Μια ματιά και μια ατάκα είναι αρκετή.Μου άρεσε η αντίδρασή του απέναντι στη Μελίτα. Εκφράζει ελεύθερα αυτά που νιώθει.Τώρα αν η άλλη τον καταλάβει είναι άλλο θέμα.
Εύα-Λευτέρης
Καλοί. Η Ξυλά βέβαια παίζει και καλύτερα , αλλά τέτοιους διαλόγους τι να περιμένει κανείς.
Νταίζη-Χρήστος
Καλά αυτή τη βαρέθηκα.Κάποτε πρέπει να πάρει και το μάθημά της ότι πια δεν της χρωστάει όλος ο κόσμος αλλά καταρέει όταν βλέπει την αντίδραση του Χρήστου. Κάπου όμως έπρεπε να το περιμένει. Ο Χρήστος θέλει να σταθεί μόνος του στα πόδια του και καλά κάνει. Δεν γουστάρει να γίνει ο κύριος της κυρίας και να ζει με χρήματα και περιουσίες που δεν τα έχει αποκτήσει με τη δική του δουλειά. Δε θέλει από την Νταίζη , αφού καταλαβαίνει με ποιο τρόπο τα έχει αποκτήσει.
Πέτρος-Ηλίας
Οι σοβαροί του έργου. Μου αρέσουν οι συζητήσεις τους. Μου άρεσε που ο Ρούσσος ομολογεί ότι αγαπά την Αμαλία. Μόνο που το λέει σε λάθος πρόσωπο.Βλέπει ότι όλοι γύρω του , όλα τα αγαπημένα του πρόσωπα ένα ένα τον εγκαταλείπουν και μένει μόνος. Τώρα τι να σε κάνω και σένα;Όπως έστρωσες και εσύ θα κοιμηθείς. Αλλά μην ανησυχείς έρχεται η Στέλλα......
Τελικά το αποψινό καλό ήταν. με τη διέλευση της μαμάς Νόρας θα ρίξουμε πολύ γέλιο. Μόνο από τη σκηνή του προσεχώς πήραμε από μια γεύση.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από sifantid Πεμ Φεβ 10, 2011 11:06 pm

Όπως κατακρίνω τα αρνητικά των επεισοδίων έτσι και σήμερα ένιωσα την ανάγκη να εκφράσω την άποψή μου για κάποιες δυνατές σκηνές του αποψινού! Να πω καταρχάς ότι το ψήφισα "Πολύ καλό". (Ίσως σε αυτό φταίει και ότι πέρασα αρκετές σκηνές στο FF, οπότε δε βαρέθηκα. valen )

Πρώτα από όλα η σκηνή Λουκά-Εριέττας ήταν υπέροχη! : respect : Μπορεί η τακτική της "απόστασης" να μη με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη -μη χάσουμε και την αδερφή πάνω που τη βρήκαμε valen , αλλά αυτό το ενδιαφέρον που δείχνει ο Λουκάς είναι πολύ συγκινητικό. Μπορεί να φαίνεται λίγο παράλογο, αλλά με τραβάει αυτό το δέσιμό τους, αν και γνωρίζονται ελάχιστα. Επίσης η παρατήρηση της Εριέττας ότι θέλει να δει και το μωρό και το σχόλιο του Λουκά για "ΤΟ" μωρό ήταν πολύ γλυκά... Love!

Με τα Λουκανοράκια στο γραφείο και το "Εσύ για 'μένα θα πάθεις έρωτα" θυμήθηκα ένα από τα πρώτα και καλύτερα Λουκανορικά βιντεάκια, της Clarabelle αν δεν κάνω λάθος, με το αντίστοιχο τραγούδι! https://www.youtube.com/watch?v=CQ4PUfxpJAw Έκανε και το χιούμορ με τις βέρες -κλασσικός Λουκάς-, χωρίς να το γυρίσει στο γελοίο! Πολύ μου άρεσε! ruuun
Σπόιλερ:

Σκηνή Στέφανου-Εριέττας... Τι να πω; Ερμηνείες; Χημεία; Απλά... : respect : Και τι είπε; Ότι η Εριέττα είναι από τους λίγους ανθρώπους που του έχουν δείξει τόση αγάπη; Efxi Έχω μία αίσθηση deja vu ή είναι ιδέα μου; valen

Όσο για τη σκηνή του Λουκά και της Νόρας στο κρεβάτι, μπορεί να είχε τα αρνητικά της (η όλη ιδέα της ανασφάλειας, ο Θεοχάρης -jesus christ δηλαδή gibbs - ), αλλά γενικά ήταν πολύ καλή! Καιρό είχαν να μιλήσουν αποκλειστικά για τη σχέση τους! Επίσης συνδύαζε τη σωστή δόση λογικής, χιούμορ και συναισθήματος... επιτέλους! valen Και μετά τα παράπονα της Νόρας για το νέο έρωτα του Λουκά... ρεαλιστικά μπορώ να πω! Nyxia Αφού είναι κολλημένος! Αλλά η απάντηση του τελευταίου; ΑΦΟΠΛΙΣΤΙΚΗ!!!! : respect : inlove Έμεινα να κοιτάω με ένα χαμόγελο ζωγραφισμένο στο πρόσωπο την οθόνη... Πόσο πιο γλυκός μπορεί να γίνει; Θα είναι κομμάτι της Νόρας λέει... Θα βρει το Λουκά της λέει... Και εγώ όλο και περισσότερο λιώνω! Και φυσικά συμφωνώ με τη Νίκη! Αυτή η φράση συνοψίζει το λόγο που αγαπήσαμε το ζευγάρι... Αχ...

Τέλος, παραδόξως μου άρεσε πολύ η σκηνή με το Χρήστο και την Νταίζη στο τέλος! : respect : Εξάλλου η Μαριάννα έχει αγγελική φωνή και ο Περικλής απίστευτα εκφραστικό βλέμμα! Κρύβει μια μελαγχολία, ένα μυστήριο... Από τις καλύτερές τους σκηνές για 'μένα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Φεβ 10, 2011 11:07 pm

Είναι κρίμα και άδικο, ένα τηλεοπτικό περιοδικό, ευρείας κυκλοφορίας, να γίνεται έρμαιο του κάθε δημοσιογράφου, ο οποίος προσπαθώντας να πουλήσει τεύχη και να το παίζει "κολλητός" γράφει ό,τι του κατέβει, πιστεύοντας ότι θα γίνει αρεστός στο φιλοθεάμον κοινό. Το μόνο που καταφέρνει τελικά είναι να γίνεται εμπαθής και γελοίος, αφού άλλα ντ'άλλα τα μεγάλα.

Είναι επίσης κρίμα, για το τμήμα μοντάζ μιας εκ των μεγαλυτέρων εταιρειών παραγωγής και το τμήμα τρέιλερ του Μεγαλύτερου Καναλιού στη μικρή μας Χώρας, να δείχνουν άλλα στο τρέιλερ και άλλα στο επεισόδιο και να καρφώνονται κι όλας.

Είναι επίσης κρίμα, μια σειρά που φέρει σημαίνουσες υπογραφές, να καταλήγει σαπούνι και να καταφεύγει σε εύκολίες και ξεπέτες.

Γιατί το κοινό, διαθέτει και ένστικτο και μνήμη....

Στα του επεισοδίου τώρα, συνοπτικά γιατί με έχετε καλύψει....

Χρήστος-Νταίζη το πήραν πάνω τους το επεισόδιο. Με το ταλέντο και τη χημεία να φωνάζει, με τα βλέμματα και τις σιωπές να κερδίζουν τις εντυπώσεις. Ο Χρήστος είναι ΚΑΘΑΡΟΣ και ΕΝΤΙΜΟΣ, δεν είναι αγνώμων απέναντι στην Αντιγόνη και αγαπά Πραγματικά τη Νταίζη.
Και ναι μπορεί να κούρασε το κουτούκι, αλλά από το να βλέπεις την α-παπα-λευτη καλύτερα το μουσικό διάλλειμμα.

Νταίζη-ΑΝτιγόνη όπως πάντα σε μεγάλα κέφια, με ατάκες μαχαριές, χωρίς υπερπροσπάθεια. Μακάρι να βλέπαμε και τη Σκηνή Στέφανου-Αντιγόνης, αλλά φευ...

Ρούσσος-Ηλίας όπως πάντα Μάθημα Υποκριτικής.

Νόρα-ΛΟυκάς,γλυκιά και τρυφερή σκηνή.

Εύα-Λευτέρης επίσης πολύ καλοί, και το κυριότερο δεν βγήκαν φτηνοί και πρόστυχοι.

Λουκάς-Εριέττα δένουν εξαιρετικά μαζί και βγάζουν και αγάπη. Η Εριέττα είναι ΚΥΡΙΑ, και νομίζω δεν θα της βγει σε κακό. Στη σκηνή με τον Στέφανο, φάνηκε και η κλάση της και η διαφορά. Έχον χημεία λέμε....

Μια απορία έχω, πως είναι δυνατόν ο Σταύρου όταν παίζει με την Παπαδημητρίου, την Πολυχρονίδη, την Ξυλά, τον Κατρανίδη, τον Κασσανδρινό και τους λοιπούς να είναι εξαιρετικός και όταν παίζει με την Α-παπα-παλευτη να πέφτει κατακόρυφα. Αν μπορεί κάποιος να μου τη λύσει, θα το εκτιμούσα δεόντως...

Το Στέφανος-Μελίτα δεν το σχολιάζω γιατί το θεωρώ Ανάξιο λόγου. Ευτυχώς το light πορνό κράτησε λίγο και ήταν και μακρινά τα πλάνα. Και ναι το χέρι το παρατήρησα και εγώ!!!

Κατρανίδης-Αρζόγλου-Κασσανδρινός-Παπαδημητρίου-Πολυχρονίδη-Σταύρου-Ξυλά-Λάμπου oscar

Για φινάλε από oscar στις συνήθεις

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Φεβ 10, 2011 11:24 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε!! Ήταν γεμάτο.
Οι σκηνές του Στέφανου και της Μελίτας ήταν υπέροχες! Ο Στέφανος είναι σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση λόγω του εγκλεισμού του στην φυλακή, έφτασε να σκέφτεται ως και τον θάνατο, και η Μελίτα αμέσως αντιλήφθηκε αυτήν την αλλαγή στην ψυχολογία του.
Ευτυχώς για τον Στέφανο υπάρχει η Μελίτα. Συνέχεια την κοιτούσε, της χαμογελούσε, την αγκάλιαζε και την φιλούσε. Ο έρωτας γιατρεύει και τις πιο βαθιές πληγές!! Η ερωτική σκηνή τους ειδικά ήταν πολύ όμορφη. Ξεκίνησε φυσικά με τον τρόπο που ο Στέφανος τράβηξε την Μελίτα στην αγκαλιά του και απογειώθηκε με τους δύο αγκαλιά, τον Στέφανο να χαιδεύει το πρόσωπο της Μελίτας και να της δίνει το πιο γλυκό φιλί.
Πραγματικά μπράβο σε όλους τους συντελεστές. Γιατί έδειξαν τις συνέπειες του εγκλεισμού στην φυλακή και την σημασία της συντροφικότητας και ειδικά μπράβο στους Σταύρου-Παπά για την απίστευτη χημεία που έχουν και για την αισθαντικότητα των ερμηνειών τους!
Η Νταίζη σήμερα είχε δίκιο σε όλα όσα πρόσαψε στην Αντιγόνη. Από εκδικητικότητα και μόνο η Αντιγόνη έβαλε φωτιά στην σχέση της με τον Χρήστο, ενώ το ζευγάρι φαινόταν να τα είχε βρει. Ηταν συγκινητικό που η Νταίζη έψαχνε τον Χρήστο, που τραγούδησε γι' αυτόν και μετά έφυγε τρέχοντας. Ποιος όμως την έχει βάλει στο στόχαστρο;
Ο Στέφανος εκτιμάει πάρα πολύ την Εριέττα. Μέχρι στιγμής του έχει φερθεί πολύ καλά, ωστόσο κάνει λάθος που δεν είναι προσεκτικός μαζί της. Η Εριέττα έχει εμφανέστατα κολλήσει άσχημα μαζί του. Όχι μόνο κάθεται και τον περιμένει πίνοντας μόνη της σε μπαρ αλλά κυρίως ακούει αυτά που θέλει αυτή να ακούσει απ' όσα της λέει. Με το "αν σε είχα γνωρίσει νωρίτερα" της είπε ευγενικά ότι όχι δεν την γνώρισε νωρίτερα και είναι με άλλη αλλά αμφιβάλλω αν το κατάλαβε. Όλα όσα είπε ο Λουκάς για την απόγνωση στην οποία θα την οδηγήσει η εμμονή της είναι αλήθεια.
Η σκηνή του Νικόλα και του Λουκά καθώς και η σκηνή της Νόρας και του Λουκά ήταν πολύ χαριτωμένες.
Η σκηνή της Έύας με τον Λευτέρη ήταν πολύ καλή. Η Εύα πράγματι με τον Λευτέρη έχει μια μοναδική ευκαιρία να ξεφύγει από το παρελθόν της. Επιτέλους η Ξυλά βγήκε μια χαρά σε ερωτική σκηνή: η χαλαρή ερμηνεία της, η ημίγυμνη εμφάνισή της και το σωστό δέσιμο με τον παρτενέρ της ήταν όλα τα αρμόζοντα για την σκηνή.
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Φεβ 10, 2011 11:31 pm

Cancoon έγραψε:Η Εριέττα έχει εμφανέστατα κολλήσει άσχημα μαζί του. Όχι μόνο κάθεται και τον περιμένει πίνοντας μόνη της σε μπαρ


Τουλάχιστον έχει μέτρο δεν σουρώνει να παίρνει παραμάζωμα τους αμέριμνους πεζούς Ακόμη και σ αυτό υπερτερεί
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Φεβ 10, 2011 11:38 pm

"Ταμπου"


"Καρτα 1η"

Ζευγαρι, ο κυριος μολις βγηκε απο τη φυλακη και ειχε μια συγκινητικη σκηνη με τον γιο του Fskl . Η κυρια τον εβγαλε βολτα στα μουραγια και διαπιστωσε οτι εχει αλλαξει το παλικαρι... Θα συμφωνησω με τη Αμαλια -που ειναι μαμα της κοπελας- γιατι δεν μπορει να αποφασισει το ατομο ποια μουρη θα εχει να ξερουμε κι εμεις οι ερμοι πως θα τον αντιμετωπισουμε...; Τι αλλο να σας πω για να το βρειτε; Σεξ στην μπαλκονοπορτα!


"Καρτα 2η"

Αδερφη, ερωτευμενη! Μαλλον φευγει για Αμερικη! Ο Στεφανος προσπαθει να την κρατησει αλλα αυτη θα φυγει... Αν την ειχε γνωρισει νωριτερα λεει θα ηταν αλλιως και ερωτω ποσο νωριτερα; Αυτος περασε απο την Ευα στη Μελιτα χωρις ενδιαμεση σταση, αν μιλαμε για πριν την Ευα αυτο δεν ειναι νωριτερα αυτο ειναι χρονια πριν! ainta Μμμμμ τι αλλο; Θελω να ξεμαλλιασει τη Μελιτα!


"Καρτα 3η"

Ζευγαρι, ο κυριος μολις αποφυλακιστηκε και η μελλουσα πεθερα τον ξεφτυλισε για να πικαρει την κορη της, αυτος πηρε τους δρομους και η κοπελα τον εψαχνε... Ποσο χαλια παιζει να ειμαι που με συγκινησε η κοπελια στο βραχο; imarton Η κοπελια τελικα εκλεγε παρεα με τα διαμαντια και το παλικαρι τα επινε στο καπιλιο! Μιλησε αυτη με το φεγγαρι και της ειπε που ειναι το παλικαρι και πηγε και του τραγουδησε, το μικροφωνο ηταν εκει και την περιμενε... Καλος ειναι κι ο αλλος με ενα τραγουδι επεσε, τς τς τς δεν μπορει να κρατησει χαρακτηρα, με απογοητευει.... Α! Ο Θεος που συναντησε την Αγια! Razz


"Καρτα 4η"

Ζευγαρι, παντρευονται... Η μια ψαχνει ημερομηνια με το τρελο το παρεακι και ο αλλος αναζητει απαντησεις στα αιωνια ερωτηματα.. Πεθαινει η αγαπη; Γιατι η απορια του δημιουργηθηκε τωρα που ειπαν να παντρευτουν και δεν του ειχε δημιουργηθει ποιο πριν; Πριν τρεις γαμους ας πουμε ή οταν τα εφτιαξε με την κοπελια; imarton Γλυκουλα σκηνη στο κρεβατι, σιγα πουντιασαμε και σιγα τον αντρα που μας προβληματισε κιολας, να μου ελεγες το Σακη να το καταλαβω!
Για φιναλε.. "Μια μερα θα βρει κι εκεινη το Λουκα της" inlove
Ουπς ειπα λεξη ταμπου! xm Για να ξερετε παντως δεν με ριχνετε με αυτα!


"Καρτα 5η"

Ζευγαρι, πολυ παντρεμενο... Η κυρια ετοιμαζει γαμο και ο κυριος αναβει φωτιες! Μην τους κρυβετε! Θελει να κρατησει μουτρα! Love!


"Καρτα 6η"

Ζευγαρι... Καπου τους πηρε το ματι μου...Δυσκολο αυτο! Δεν μετρησα ποσο χρονο τους εδειξε αλλα ηταν πολυ λιγος... Αυτος θελει να μεινει αλλα πρεπει να φυγει και αυτη αφηνετε και την παταει... ;/


"Καρτα 7η"

Θανασιμη Πεθερα! Μα καλα σκυλακι του καναπε; Ksilo Ποτε πηγε ο Στεφανος και δεν τον ειδα καλε;


"Καρτα 8η"

Οι γεροι του Μαπετ σοου... Ε ο ενας χωριζει και δεν ξερει πως ειναι ο κοσμος χωρις τη γυναικα του... Λιγο νωριτερα να τα ειχες πει βρε φιλε... Σαν το λιγο του Στεφανου!


"Καρτα 9η"

Ο Ρανταπλαν προσελαβε τους δυο Νταλτον -τους ψηλοτερους- και σκοτωσουν ανθρωπο... lmao lmao Μιλαμε οι τυποι δεν υπηρχαν, τους καθυστερουσε κιολας καταλαβες...!


"Καρτα 10η"

Τρελη... Εχασε το επεισοδιο κι ομως εκατσε και το ειδε! Μαλλον μαζοχα! Εχει δει και χειροτερα παντως! Προλαβαινει να πει Χρονια Πολλα στη Σμα, δεν αλλαξε ακομα η μερα! "Καλο" το επεισοδιο πολλα φιλια!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Φεβ 10, 2011 11:52 pm

Clarabelle έγραψε:
Ας σχολιάσω κι εγώ

Καταρχήν τα θερμά μου στον κύριο Μπουζιώτη που με το πάντα έγκυρο ρεπορτάζ του με έστησε να περιμένω σκηνή πατέρα γιού με τα χαρτομάντηλα ανα χείρας και τελικά ήταν τα τριάντα δεύτερα που είδα χθες. Έπρεπε να το φανταστώ.

Σπρώξιμο-σπρώξιμο,αλλά ξέρουν ποιοι όντως τα λένε!Εξ ου και το πρόμο!
Θα ήταν καταπληκτική η σκηνή που (δεν) είδαμε! lmao

Clarabelle έγραψε:
Τέλος να συγχαρώ όποιον κάνει τα τρέιλερ. Εμφάνιση της Εύας στο μουσικό διάλλειμα και μόνο την πέρασαν στο τρέιλερ και καλλιέργησαν την εντύπωση οτι παίζει κι εκείνη στη σειρά οπότε στήθηκα εις μάτην να τη δω Τελικά ξέρουν τι θέλει το κοινό απλά προτιμούν να σπρώχνουν.

Επίπεδα πρώτου διμήνου πιάσαμε Fskl Fskl Fskl

Clarabelle έγραψε:
Ο Χρήστος πάνω στην απόγνωσή του καταφεύγει σε ένα ταβερνάκι να τα πιεί. Το στυλ Ξανθόπουλου στην ταβέρνα με τα καρό τραπεζομάντηλα το κατοστάρι και το κρασοπότηρο που χρησιμοποιούν πάντα για το Χρήστο έχει αρχίσει να με εκνευρίζει. Τι στερεότυπα είναι αυτά; Φτάνει η ερωτευμένη κορασίς του λαλάει κι ένα ασμα (γιατί κάθε κουτούκι που σέβεται τον εαυτό του μια ζωντανή ορχήστρα τη διαθέτει) και φεύγει τρέχοντας αφήνοντας το παλικάρι να την κυνηγάει. Δεν σας θυμίζει μελό της δεκαετίας του εξήντα;

Οχι,μας θυμιζει αμιγώς καθημερινό με λάθος ώρα μετάδοσης!Και για πρώτη φορά δε μ'αρεσε η Πολυχρονίδη ηχητικά.
Εξ άλλου μια αντίστοιχη (καθότι χιλιοπαιγμένη) αντίστοιχη σκηνη με το μαλλί της κάπως,στις αρχές του γαμα Angel κύκλου,ήταν η αγαπημένη μου από τις δικές της.
Άσε και την "ευκολία" με την οποία μπήκε/προχώρησε/άρπαξε μικρόφωνο! livani

Clarabelle έγραψε:
Να χαρώ εγώ έναν άντρα που ξέρει οτι η γυναίκα που φρόντισε να αποφυλακιστεί και νοιάστηκε γι αυτόν είναι ερωτευμένη μαζί του κι ενώ αυτός έχει τη σφουγγαρίστρα του και ζαχαρώνει μαζί της της λέει οτι αν είχε πάρει νωρίτερα χαρτάκι προταιρεότητας θα περνούσαν καλά μαζί. Κοίτα να δεις που τα ίδια ακριβώς έλεγε και στο Μελιθρόνι τότε που ήταν με την Εύα.

Δεν είναι που τα λέει,είναι που τα πιστεύει κιόλας livani
Πολύ καλή η σκηνή..αλλά ειλικρινά δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο ενω γνωρίζει,της τα λέει αυτά!
Α-πό-λυ-τος,όμως.. lmao

Clarabelle έγραψε:
Άφησε το παλικάρι ολόκληρη μπαλκονόπορτα ανοιχτή στην Ερι και πήγε στην καλή του να φάει και να πιεί. Τελικά έχουν βίτσια οι δυό τους. Αν δεν είναι μπροστά σε μια μπαλκονόπορτα δεν εμπνέονται. Πάντως γέλασα που του όρμησε το Μελιτόνι κι ο έρμος ο Σταύρου δεν ήξερε τι να κάνει το χέρι του Μη πέφτεις έτσι ρε κορίτσι μου λίγο πιο στυλάτα δεν μπορείς;

Με το χέρι του Σταύρου κι εγώ γέλαγα! lmao

Clarabelle έγραψε:
Βλέποντας όμως το σεξάκι απολύτων έκανα μια διαπίστωση. Το Μελιθρόνι έχει σταθερά ένα ρόλο απ την αρχή της σειράς μέχρι τώρα. Διαλύει τις σκηνές των άλλων ζευγαριών η απάλευτη. Δεν υπάρχει σκηνή Μάνου Εύας (εκτός απ τα τελευταία επεισόδια πριν φύγει ο Μάνος) Στέφανου Εύας και Στέφανου Εριέττας που δεν πετάγεται στη μέση ο μαιντανός να ρουθουνίζει και να μυξοκλαίει ή να κάνει σεξ Έλεος όμως.

Και ξανα Ε-λε-ος livani
Υποτίθεται υπάρχει καινούρια ερωτική ιστορία και μπαίνει σφήνα ο απά(2)λευτος.
Χωριστά,δεν μπορούσαν να τους δώσουν και τους τέσσερις;;

Clarabelle έγραψε:
Λουκάς Νόρα

Αυτοί οι δύο μόλις αποφάσισαν να περπατήσουν τη ζωή τους μαζί. Συνήθως τα ζευγάρια καταλήγουν σ αυτήν την απόφαση όταν ξεπεράσουν τις επιφυλάξεις τους και όταν το αποφασίσουν αρχίζουν να κάνουν όνειρα για την κοινή τους ζωή. Ο Λουκάς ξαφνικά άρχισε να φοβάται οτι ο γάμος θα σκοτώσει τον έρωτα.


Επίσης,ποιον Θεοχάρη εννοούσε;;;Και ποιος είχε τη φαεινή ιδέα να τον αναφέρουν;;; ainta
Να βρει το Λουκα της..(κάπως έτσι..)Αυτή ήταν όντως πολύ καλή ευχή..

Clarabelle έγραψε:
Νικόλας Δάφνη

Αυτοί επανήλθαν στα φυσιολογικά τους. Ένα λεπτάκι στο κρεβάτι λίγη κρεβατομουρμούρα και τέλος. Κριμα γιατί τελευταία Γιαννακόπουλος και Γεωργόνη δίνουν τον καλύτερό τους εαυτό.
Πραγματικά,όμως.Ο Γιαννακόπουλος κάνει την έκπληξη φέτος!Μπράβο του! soutien

Clarabelle έγραψε:
Εύα Λευτέρης

Κι εκεί που είχα πιστέψει οτι αυτοί ότι κι αν είχαν το διαλύσανε τους βλέπω στο κρεβάτι. Πως βρεθήκανε εκεί αν μεσολάβησε και κάποια συνάντηση τις μέρες που υποτίθεται πέρασαν δεν το είδαμε. Ποιός σκάει τώρα γι αυτά. Αν ήταν ωθούμενη θα τη βλέπαμε ας πρόσεχε ήθελε να κάνει καριέρα μόνη της.

Είναι εκνευριστικό να μην σου χρωστάνε..Δεν είναι όλοι θετικοί με το ενδεχόμενο..
Ειδικά όσοι έχουν αποδείξει ότι το έχουν απεγνωσμένα ανάγκη. geek

Clarabelle έγραψε:
Μικρή σκηνούλα τρυφερή μισόλεπτη γιατί μάλλον η Ξυλά είναι κουρασμένη μπορεί να ζήτησε και πολλά δεν ξέρω μην κακομάθουμε και στη μέση πάντα η σφουγγαρίστρα για να μη ξεχνάμε και το σπρώξιμο.

Ξεχνιέται,βρε;;;;;;;;soutien
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Παρ Φεβ 11, 2011 12:25 am

Με προβλημάτισε το σημερινό και δεν ξέρω τι να ψηφίσω...

-Αρχικά θα συμφωνήσω με την κα Μαρία, τι προβληματικό μοντάζ ήταν αυτό σήμερα? μέχρι που αναρωτήθηκα μήπως αποκοιμήθηκα και έχασα κάτι... δεν μπορώ να πω, επιτελούν οι άνθρωποι, βοηθούν να αναπτύξουμε την φαντασία μας! wall

-Ώστε το χθεσινό 2λεπτο ήταν η πολυπόθητη σκηνή Στέφανου-Άγγελου!!! Μπράβο σας βρε και εις ανώτερα. Fskl Fskl

-Ο απολυτούλης είχε την τιμητική του! Την ονειρευόταν κιόλας αυτή την στιγμή ο Στέφανος (και να υποθέσω ξυπνούσε ιδρωμένος από τον εφιάλτη Razz) Πήγανε βολτούλα (πέτα την στη θάλασσα επιτέλους), ήπιαν (τον καφέ της παρηγοριάς), έφαγαν (κλασσικά στα πατώματα) και μετά................... Ευτυχώς ήταν μακρινή η σκηνή και επέζησε η τηλεόραση!
Βαρέα και ανθυγιεινά ο κος. Σταύρου!

-Στον αντίποδα η σκηνή με την Έρη.. Love! Hello η χημεία φωνάζει λέμε!!!
Για την ατάκα "μακάρι να σε είχα γνωρίσει λίγο νωρίτερα...κλπ" 2 πράγματάκια:
πρώτον, για να πει κάτι τέτοιο μόνο αδιάφορη δεν του περνάει η Έρη
και δεύτερον, γιατί τώρα είναι αργά??? είναι τόσο δεμένος με τον απολυτούλη που δεν μπορεί να ξεφύγει... εδώ πέρσι άφησε την Εύα (που είχαν παντρευτεί κιόλας) και το παιδί του, αλλά φυσικά που να συγκριθούν αυτά με τον απολυτούλη! cake

-Και όση ώρα επέτρεψε στον καλό της να παίξει και με τα άλλα παιδάκια (βλ. Έρη) το Μελιτάκι έδειξε πάλι το πραγματικό της πρόσωπο!!! Μαρούσκαααα το evian και γρήγορα! nteni

-Στο Καρταλέικο την σκηνή Αντιγόνης-Στέφανου την έφαγε η μαρμάγκα.. Μας έκαναν την χάρη όμως και μας έδειξαν σκηνή με τον Χρήστο όπου ήταν άψογοι και οι δύο, ενώ όπως πάντα μ'άρεσε και η σκηνή μάνας-κόρης!!! Η Καρτάλαινα όταν παίρνει αυτό το ύφος "If you wanna be rich, you gotta be a b*tch" είναι θεά (είχε να μοιάσει η Νταίζη, το μήλο κάτω από την μηλιά)

-Όσον αφορά το ζευγάρι μου τώρα, αγαπώ Πολυχρονίδη-Κασσανδρινό μαζί!!! Βεβαίως συμφωνώ με την συμπεριφορά του Χρήστου, πως να το κάνουμε δεν είναι τα λούσα και οι πολυτέλειες για αυτόν!
Στου "Αποστόλη του κουτούκι" όντως μια από τα ίδια, όντως πρόβλημα το λες να μπουκάρει η Νταίζη, να αρπάζει το μικρόφωνο και να αρχίζει το τραγούδι (το οποίο σημειωτέων ΕΤΥΧΕ να ταιριάζει στην περίσταση και να μην είναι ένα άσχετο τύπου "μου 'φαγες όλα τα δαχτυλίδια") αλλά αυτά τα βλέμματα ήταν..... ήταν ..... δεν έχω λόγια Love! Love! (hello επίσης αυτό λέγεται χημεία.. γκουχ γκουχ!)

-Άτσα είχαμε και Εύα-Λευτέρη! Γλυκιά και τρυφερή η σκηνή τους, μ'αρέσουν μαζί αλλά πάλι του 3λεπτου (μη και χαλάσουμε τις παραδόσεις, μη και αφιερώσουμε λίγη ώρα στην Εύα)

-Νόρα-Λουκά μ'άρεσαν στο κρεβάτι, με την Νόρα να προσπαθεί να τον καθησυχάσει και με την ατάκα του Λουκά "να βρει κι αυτή τον Λουκά της", αλλά όλες αυτές οι αμφιβολίες του Λουκά κομμάτι υπερβολικές μου φάνηκαν... είναι δυνατόν να μη του αρκεί η αγάπη? τι πιο δυνατό και ουσιαστικό από αυτή!

-Τέλος ο Γιαννακόποπουλος τον τελευταίο καιρό πολύ μ'αρέσει, ειδικά στα κωμικά του! Thumbs up

Καληνύχτα μας!!!
GN1
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από empi77 Παρ Φεβ 11, 2011 1:55 am

Ας πώ κι εγώ τα σχολιανά μου μια φορά!
Επιτέλους είδαμε και μία σκηνή της προκοπής μεταξύ Νόρας και Λουκά.
Ξεκίνησα να παρακολουθώ το σήριαλ πέρυσι με την αμνησία του Λουκά, λόγω μίας παρόμοιας προσωπικής εμπειρίας. Ίσως γι' αυτό να έχω "κολλήσει" με το συγκεκριμένο ζευγάρι. Βέβαια θα ήταν άδικο να μην πώ ότι είναι εξαιρετικοί και οι δύο ηθοποιοί και πολύ καλοδουλεμένοι οι ρόλοι τους. Σε αυτούς νομίζω ότι οφείλεται, σε μεγάλο βαθμό τουλάχιστον, η επιτυχία της σειράς. Το μόνο λάθος από πλευράς σεναρίου νομίζω πως είναι το ότι στην ουσία δεν τους είδαμε να συζητούν σοβαρά για όλα όσα περνάει ο Λουκάς. Καλή η πλάκα και τα του μωρού, αλλά ειδικά από αυτους τους δύο που συνήθως αναλύουν και το παραμικρό, μου κάνεο εντύπωση το πως το έχουν θάψει όλο αυτό.
empi77
empi77
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Παρ Φεβ 11, 2011 2:08 am

Clarabelle έγραψε:
Cancoon έγραψε:Η Εριέττα έχει εμφανέστατα κολλήσει άσχημα μαζί του. Όχι μόνο κάθεται και τον περιμένει πίνοντας μόνη της σε μπαρ


Τουλάχιστον έχει μέτρο δεν σουρώνει να παίρνει παραμάζωμα τους αμέριμνους πεζούς Ακόμη και σ αυτό υπερτερεί

lmao lmao

Σε ποια από τις δυο να το αφιερώσουμε;

Έχει ατάκα τρομερή το άσμα... "Αυτό το έργο δεν το βλέπει ούτε ο Θεός.. Έμεινα εγώ να είμαι ο μόνος θεατής σου!!!"
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Παρ Φεβ 11, 2011 2:33 am

(Αρχική παράκληση: σας παρακαλώ, μην πέσετε να με φάτε με τον αυθόρμητο και υποκειμενικό μου σχολιασμό.... πραγματικά, μόνο έτσι μου βγαίνει να εκφραστώ σήμερα! και μην παρεξηγηθείτε, επίτηδες χρησιμοποιώ κυρίως τις αρνητικές ιδιότητες και μάλιστα παρατραβηγμένες...)

Εριέτα: στα συναισθήματα Σκορπίνα, στην έφραση Αιγόκερως. Άρα, τη λες και Αιγόκερω (Κυρία, αξιοπρεπής, bussineswoman) με Αφροδίτη στο Σκορπιό (βάθος, πάθος, ξεροκεφαλιά, μαζοχισμός όχι ο Σκορπιός σκέτο, η Αφρόδω στον Σκορπιό.) Τη λες και Καρκίνο με Μεσουράνημα στο Αιγόκερω βέβαια (εξωτερική εκδήλωση). Αλλά η Αφρόδω στον Σκορπιό, μάλλον παίζει στανταράκι. Με πόση αξιοπρέπεια και πόνο, άκουσε τα ανήκουστα η γυναίκα..... wall

Λουκάς: Καρκίνος, δεν υπάρχει περίπτωση. Τρυφερότητα και βάθος, λαχταράει οικογένεια και όταν πιέζεται μέσα βγάζει τον καραγκιόζη έξω! και ένα Λέοντα ωροσκόπο να πιάσει και τη μεγαλοψυχία και τον ενίοτε ναρκισισμό! sisi Γλύκας!! Και τις ανασφάλειες, στο ντουλάπι αγόρι μου....

Νόρα: Κριός.....κάπου έχει Κριό.... τέτοιο φούντωμα.......αλλά έχει και νερό ψαρίσιο.....παρανοϊκό μου βγαίνει, αλλά μπορεί να είναι Ιχθύς με ωρσοκόπο Κριό, αμέ! Και λογική, και συναίσθημα και πάθος, και ταιριάζει και με τον αποπάνω, μια χαρα κολλάει τελικά! Καλά του τα πε.... Thumbs up Χορταστκοί σήμερα!

Στέφανος: Δίδυμος με Δίδυμο?! (μέχρι να συνεννοηθούνε και οι 4 και να αποφασίσουνε τι θένε απ'τη ζωή τους..... livani ) εναλλακτικά, Ζυγός (σε άντρα παράνοια) με Ωροσκόπο Κάγκουρα!??!!?!? Μας έσκασες ρε φίλε..... Τι είναι αυτά που έλεγες στην Έρι, πας καλά?? Ναι, χημεία φωνάζει, και μετά....... στα πατώματα πάλι, άντε μην αρχίσω..... Λοιπόν, Ζυγός με Ωροσκόπο Δίδυμο. "Φτέρο στον άνεμοοοοοο...."

Μελίτα: Ζυγός..... 2 όψεις..... στην αρνητική βγάζει την καρακατινάρα που θαυμάσαμε πάλι με την Αμαλία και όλα τα ρέστα... (κλέβω άντρες, ανασφάλεια, δεν μπορώ να αποφασίσω τι αισθάνομαι, οξεία παρτακίασις, ναρκισισμός....)με ωροσκόπο..... αχμμμμμ........Παρθένο! Εμ, βέβαια! Όταν έχεις ωροσκόπο το προηγούμενο του ζωδίου σου, σε τραβάει πίσω και δε σε αφήνει να εξελιχθείς! Αυτό είναι! Και εξηγεί και τις αγκυλώσεις....

Νταίζη: Ταύρος. Με Ωροσκόπο Αιγόκερω (παίζει κι ένας Σκορπιός, τόσο δηλητήριο...) και Αφροδίτη.... στον Ζυγό! Πονηρό θηλυκό, υλίστρια, αποφασιστική, αδίστακτη, πεισματάρα. Και με τουλάχιστον 5 βασικούς πλανήτες ανάδρομους στο γενέθλιο χάρτη, γιατί μιλάμε για πολύ βαρύ κάρμα, που το φορτώνει κι άλλο κάθε λεπτό που περνάει.... Ωραίες οι σκηνές σήμερα (αν εξαιρέσω το λαλά...) και πολύ καλά της φέρθηκε ο Χρηστάρας, ο οποίος,

Χρηστάρας: δεν παίζεται!!!! Love! έλιωσα, εκφράσεις, βλέμματα..... α, ρε αυτό είναι αρσενικό.... και τα λέει....μην τον καίτε ρε, μπορεί να διαχειριστεί ρόλο, να γίνει ο καλύτερος και ο χειρότερος..... α ναι! Σκορπιός, τέλος!!!! Σκοτεινός, αφοσιωμένος, ντόμπρος, με πάθος..... Μου βγάζει και κάτι Υδροχοΐσιο, απροσδιόριστο, και μπερδέυομαι, γιατί θα έβαζα και Γη στο μπλέντερ.... αχμ.....Αφροδίτη στον Υδροχόο θα πώ! Ιδεαλίστρια! Αγαπάει, αλλά όχι τυφλά, και συμμαζεύει το πάθος του Σκορπιού..... και θα βάλω.... και έναν ωροσκόπο στην Παρθένο, για τη μεθοδικότητα, γιατί άμα το γυρίσω σε Ταύρο θα τον βαρύνω πολύ....

Αντιγόνη: καλά, αυτή παίζει να έχει μαζέψει ΟΛΟΥΣ τους πλανήτες ΚΑΙ τους αστεροειδείς στον Σκορπιό.....
(θεά! : respect : σκοτώνει με το βλέμμα και μόνο! τι κΥνική ατάκα..... : respect : )

Αμαλία: Τοξότης με ωροσκόπο Καρκίνο. Τρελή. Αφοσιωμένη. Της οικογένειας. Λέει κι αλήθειες. (ενίοτε). Παρορμητική. Αιώνια πάλη νερού-φωτιάς. Βοήθειά μας. livani

Πέτρος: Υδροχόος. (κανείς άλλος δε θα άντεχε και δεν θα αγαπούσε την Αμαλία). Με Ωροσκόπο Αιγόκερω. (σταθερότητα λόγω Γης, υψηλό επαγγελματικό στάτους, συγκρατημένος πάντα).

Ηλίας: Ιχθύς. Θυμόσοφος. Δοτικός. Εκεί για όλους. Φροντίζει διακριτικά. Αγαπάει πολύ. Ευαίσθητος.

Δάφνη: Καρκίνος (σαν την υγρασία.... sisi ) της οικογένειας, με γκρίνιες, με εξάρσεις, με αγάπη, ξεροκέφαλη, παρορμητική, απ' όλα τα καλά.... και μεσουράνημα στους Ιχθύς, και ωροσκόπο..... αχμ......είναι τόσο έντονο, που παίζει να είναι ΚΑΙ ο ωροσκόπος Καρκίνος.... study

Νικόλας: Τοξοτοφέρνει κάπως......μμμμμ..... θα το σκεφτώ...... είναι κι αργάμιση......

Αυτά! Την Εύα θα την πιάσω άλλη μέρα (δεν την είδα και πολύ σήμερα να εμπνευστώ..... sfyr

Και πάω Ypnos

Α, ναι..... ε...... καλό.
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Φεβ 11, 2011 2:38 am

kapetanissa έγραψε:(Αρχική παράκληση: σας παρακαλώ, μην πέσετε να με φάτε με τον αυθόρμητο και υποκειμενικό μου σχολιασμό.... πραγματικά, μόνο έτσι μου βγαίνει να εκφραστώ σήμερα! και μην παρεξηγηθείτε, επίτηδες χρησιμοποιώ κυρίως τις αρνητικές ιδιότητες και μάλιστα παρατραβηγμένες...)

Εριέτα: στα συναισθήματα Σκορπίνα, στην έφραση Αιγόκερως. Άρα, τη λες και Αιγόκερω (Κυρία, αξιοπρεπής, bussineswoman) με Αφροδίτη στο Σκορπιό (βάθος, πάθος, ξεροκεφαλιά, μαζοχισμός όχι ο Σκορπιός σκέτο, η Αφρόδω στον Σκορπιό.) Τη λες και Καρκίνο με Μεσουράνημα στο Αιγόκερω βέβαια (εξωτερική εκδήλωση). Αλλά η Αφρόδω στον Σκορπιό, μάλλον παίζει στανταράκι. Με πόση αξιοπρέπεια και πόνο, άκουσε τα ανήκουστα η γυναίκα..... Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 905116

Λουκάς: Καρκίνος, δεν υπάρχει περίπτωση. Τρυφερότητα και βάθος, λαχταράει οικογένεια και όταν πιέζεται μέσα βγάζει τον καραγκιόζη έξω! και ένα Λέοντα ωροσκόπο να πιάσει και τη μεγαλοψυχία και τον ενίοτε ναρκισισμό! Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 621900 Γλύκας!! Και τις ανασφάλειες, στο ντουλάπι αγόρι μου....

Νόρα: Κριός.....κάπου έχει Κριό.... τέτοιο φούντωμα.......αλλά έχει και νερό ψαρίσιο.....παρανοϊκό μου βγαίνει, αλλά μπορεί να είναι Ιχθύς με ωρσοκόπο Κριό, αμέ! Και λογική, και συναίσθημα και πάθος, και ταιριάζει και με τον αποπάνω, μια χαρα κολλάει τελικά! Καλά του τα πε.... Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 145879 Χορταστκοί σήμερα!

Στέφανος: Δίδυμος με Δίδυμο?! (μέχρι να συνεννοηθούνε και οι 4 και να αποφασίσουνε τι θένε απ'τη ζωή τους..... Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 763297 ) εναλλακτικά, Ζυγός (σε άντρα παράνοια) με Ωροσκόπο Κάγκουρα!??!!?!? Μας έσκασες ρε φίλε..... Τι είναι αυτά που έλεγες στην Έρι, πας καλά?? Ναι, χημεία φωνάζει, και μετά....... στα πατώματα πάλι, άντε μην αρχίσω..... Λοιπόν, Ζυγός με Ωροσκόπο Δίδυμο. "Φτέρο στον άνεμοοοοοο...."

Μελίτα: Ζυγός..... 2 όψεις..... στην αρνητική βγάζει την καρακατινάρα που θαυμάσαμε πάλι με την Αμαλία και όλα τα ρέστα... (κλέβω άντρες, ανασφάλεια, δεν μπορώ να αποφασίσω τι αισθάνομαι, οξεία παρτακίασις, ναρκισισμός....)με ωροσκόπο..... αχμμμμμ........Παρθένο! Εμ, βέβαια! Όταν έχεις ωροσκόπο το προηγούμενο του ζωδίου σου, σε τραβάει πίσω και δε σε αφήνει να εξελιχθείς! Αυτό είναι! Και εξηγεί και τις αγκυλώσεις....

Νταίζη: Ταύρος. Με Ωροσκόπο Αιγόκερω (παίζει κι ένας Σκορπιός, τόσο δηλητήριο...) και Αφροδίτη.... στον Ζυγό! Πονηρό θηλυκό, υλίστρια, αποφασιστική, αδίστακτη, πεισματάρα. Και με τουλάχιστον 5 βασικούς πλανήτες ανάδρομους στο γενέθλιο χάρτη, γιατί μιλάμε για πολύ βαρύ κάρμα, που το φορτώνει κι άλλο κάθε λεπτό που περνάει.... Ωραίες οι σκηνές σήμερα (αν εξαιρέσω το λαλά...) και πολύ καλά της φέρθηκε ο Χρηστάρας, ο οποίος,

Χρηστάρας: δεν παίζεται!!!! Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 226538 έλιωσα, εκφράσεις, βλέμματα..... α, ρε αυτό είναι αρσενικό.... και τα λέει....μην τον καίτε ρε, μπορεί να διαχειριστεί ρόλο, να γίνει ο καλύτερος και ο χειρότερος..... α ναι! Σκορπιός, τέλος!!!! Σκοτεινός, αφοσιωμένος, ντόμπρος, με πάθος..... Μου βγάζει και κάτι Υδροχοΐσιο, απροσδιόριστο, και μπερδέυομαι, γιατί θα έβαζα και Γη στο μπλέντερ.... αχμ.....Αφροδίτη στον Υδροχόο θα πώ! Ιδεαλίστρια! Αγαπάει, αλλά όχι τυφλά, και συμμαζεύει το πάθος του Σκορπιού..... και θα βάλω.... και έναν ωροσκόπο στην Παρθένο, για τη μεθοδικότητα, γιατί άμα το γυρίσω σε Ταύρο θα τον βαρύνω πολύ....

Αντιγόνη: καλά, αυτή παίζει να έχει μαζέψει ΟΛΟΥΣ τους πλανήτες ΚΑΙ τους αστεροειδείς στον Σκορπιό.....
(θεά! Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 195890 σκοτώνει με το βλέμμα και μόνο! τι κΥνική ατάκα..... Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 195890 )

Αμαλία: Τοξότης με ωροσκόπο Καρκίνο. Τρελή. Αφοσιωμένη. Της οικογένειας. Λέει κι αλήθειες. (ενίοτε). Παρορμητική. Αιώνια πάλη νερού-φωτιάς. Βοήθειά μας. Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 763297

Πέτρος: Υδροχόος. (κανείς άλλος δε θα άντεχε και δεν θα αγαπούσε την Αμαλία). Με Ωροσκόπο Αιγόκερω. (σταθερότητα λόγω Γης, υψηλό επαγγελματικό στάτους, συγκρατημένος πάντα).

Ηλίας: Ιχθύς. Θυμόσοφος. Δοτικός. Εκεί για όλους. Φροντίζει διακριτικά. Αγαπάει πολύ. Ευαίσθητος.

Δάφνη: Καρκίνος (σαν την υγρασία.... Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 621900 ) της οικογένειας, με γκρίνιες, με εξάρσεις, με αγάπη, ξεροκέφαλη, παρορμητική, απ' όλα τα καλά.... και μεσουράνημα στους Ιχθύς, και ωροσκόπο..... αχμ......είναι τόσο έντονο, που παίζει να είναι ΚΑΙ ο ωροσκόπος Καρκίνος.... study

Νικόλας: Τοξοτοφέρνει κάπως......μμμμμ..... θα το σκεφτώ...... είναι κι αργάμιση......

Αυτά! Την Εύα θα την πιάσω άλλη μέρα (δεν την είδα και πολύ σήμερα να εμπνευστώ..... Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 751732

Και πάω Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 477675

Α, ναι..... ε...... καλό.

Θεικός σχολιασμος Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 195890 Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 195890 Αν σε χρειαστούμε να ξέρουμε που να στείλουμε πμ δηλαδή!!!! lol!

ΥΓ: Υχθείς με ωροσκόπο καρκινό lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από DESPOINA Παρ Φεβ 11, 2011 7:54 am

Πολύ καλό από μένα.

Επιτέλους είδαμε όμορφη Λουκανορικη σκηνή. Love!

Λουκάς-Νικόλας σάρωσαν πάλι. Ο Γιαννακόπουλος καταπληκτικός!

Στέφανος-Εριέττα: Αν προσπαθούν να μας πείσουν ότι ο Στέφανος αγαπάει την Μελίτα, με λάθος τρόπο προσπαθούν. Η χημεία φωνάζει από μακριά. Τους θέλω μαζί, αλλά ζητάω πολλά όπως είπε κ ο Λουκάς δεν είναι μόνο η Εύα που αγαπάει έτσι. Αχ, καημένη Εριέττα. Τελείωσες.
Τα ΄΄λίγα΄΄ κ τα μίζερα αγαπούν οι σεναριογράφοι.

Εύα-Δάφνη-Νόρα: Έεεεελα, δεν το πιστεύω είδαμε Εύα. Όμορφη σκηνούλα με την Δάφνη να δίνει ρέστα.

Όχι άλλο Νταίζη! Έγκωσα! Φτάνει! Κούκλος ο Χρήστος!

Εύα-Λευτέρης: Ναι, ναι παίζει κ η Εύα. Όχι, δεν την έστειλα Αμερική. Ένα λεπτό σκάρτο βέβαια να μη κακομαθαίνουμε. Φάγαμε πέρσι 30 λεπτά τους Απόλυτους στη μάπα. Νέος έρωτας ήθελε σπρώξιμο. Από πέρσι σπρώχνουν, σπρώχνουν κ σπρώχνουν με την Εύα κ τον Λευτέρη θα ασχοληθούν. Μικρή σκηνή , αλλά υπέροχη. inlove inlove

Δεν περιμένω βέβαια να δω κ πολλά ,αν είμαι τυχερή ,1 λεπτό σε κάθε επεισόδιο κ να λέω ευχαριστώ, Στην πραγματικότητα, κάνουν μεγάλη χάρη, διότι Ατάλαντη η Ξυλά, δεν αρέσει κιόλας, ο κόσμος ζητάει Νταίζη-Μελίτα, όχι, η αλήθεια να λέγετε σας είμαι ευγνώμων!

Υγ το χεράκι το προσέξαμε όλοι βλέπω. lmao


Clarabelle πόσο Θεά είσαι! oscar
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από stefistaroy Παρ Φεβ 11, 2011 9:06 am

Ο Στεφανος εδειχνε ηρεμος και ευτυχισμενος στη αγκαλια της Μελίτας
Δεν μου αρεσε που μιλησε τρυφερα στην Ερη
πιστευω οτι η αγαπη της Μελιτας και του Στεφανου αν και θα περασει απο 40 κυμματα θα αντεξει

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από sarita Παρ Φεβ 11, 2011 9:33 am

kapetanissa έγραψε:(Αρχική παράκληση: σας παρακαλώ, μην πέσετε να με φάτε με τον αυθόρμητο και υποκειμενικό μου σχολιασμό.... πραγματικά, μόνο έτσι μου βγαίνει να εκφραστώ σήμερα! και μην παρεξηγηθείτε, επίτηδες χρησιμοποιώ κυρίως τις αρνητικές ιδιότητες και μάλιστα παρατραβηγμένες...)

Εριέτα: στα συναισθήματα Σκορπίνα, στην έφραση Αιγόκερως. Άρα, τη λες και Αιγόκερω (Κυρία, αξιοπρεπής, bussineswoman) με Αφροδίτη στο Σκορπιό (βάθος, πάθος, ξεροκεφαλιά, μαζοχισμός όχι ο Σκορπιός σκέτο, η Αφρόδω στον Σκορπιό.) Τη λες και Καρκίνο με Μεσουράνημα στο Αιγόκερω βέβαια (εξωτερική εκδήλωση). Αλλά η Αφρόδω στον Σκορπιό, μάλλον παίζει στανταράκι. Με πόση αξιοπρέπεια και πόνο, άκουσε τα ανήκουστα η γυναίκα..... wall

Λουκάς: Καρκίνος, δεν υπάρχει περίπτωση. Τρυφερότητα και βάθος, λαχταράει οικογένεια και όταν πιέζεται μέσα βγάζει τον καραγκιόζη έξω! και ένα Λέοντα ωροσκόπο να πιάσει και τη μεγαλοψυχία και τον ενίοτε ναρκισισμό! sisi Γλύκας!! Και τις ανασφάλειες, στο ντουλάπι αγόρι μου....

Νόρα: Κριός.....κάπου έχει Κριό.... τέτοιο φούντωμα.......αλλά έχει και νερό ψαρίσιο.....παρανοϊκό μου βγαίνει, αλλά μπορεί να είναι Ιχθύς με ωρσοκόπο Κριό, αμέ! Και λογική, και συναίσθημα και πάθος, και ταιριάζει και με τον αποπάνω, μια χαρα κολλάει τελικά! Καλά του τα πε.... Thumbs up Χορταστκοί σήμερα!

Στέφανος: Δίδυμος με Δίδυμο?! (μέχρι να συνεννοηθούνε και οι 4 και να αποφασίσουνε τι θένε απ'τη ζωή τους..... livani ) εναλλακτικά, Ζυγός (σε άντρα παράνοια) με Ωροσκόπο Κάγκουρα!??!!?!? Μας έσκασες ρε φίλε..... Τι είναι αυτά που έλεγες στην Έρι, πας καλά?? Ναι, χημεία φωνάζει, και μετά....... στα πατώματα πάλι, άντε μην αρχίσω..... Λοιπόν, Ζυγός με Ωροσκόπο Δίδυμο. "Φτέρο στον άνεμοοοοοο...."

Μελίτα: Ζυγός..... 2 όψεις..... στην αρνητική βγάζει την καρακατινάρα που θαυμάσαμε πάλι με την Αμαλία και όλα τα ρέστα... (κλέβω άντρες, ανασφάλεια, δεν μπορώ να αποφασίσω τι αισθάνομαι, οξεία παρτακίασις, ναρκισισμός....)με ωροσκόπο..... αχμμμμμ........Παρθένο! Εμ, βέβαια! Όταν έχεις ωροσκόπο το προηγούμενο του ζωδίου σου, σε τραβάει πίσω και δε σε αφήνει να εξελιχθείς! Αυτό είναι! Και εξηγεί και τις αγκυλώσεις....

Νταίζη: Ταύρος. Με Ωροσκόπο Αιγόκερω (παίζει κι ένας Σκορπιός, τόσο δηλητήριο...) και Αφροδίτη.... στον Ζυγό! Πονηρό θηλυκό, υλίστρια, αποφασιστική, αδίστακτη, πεισματάρα. Και με τουλάχιστον 5 βασικούς πλανήτες ανάδρομους στο γενέθλιο χάρτη, γιατί μιλάμε για πολύ βαρύ κάρμα, που το φορτώνει κι άλλο κάθε λεπτό που περνάει.... Ωραίες οι σκηνές σήμερα (αν εξαιρέσω το λαλά...) και πολύ καλά της φέρθηκε ο Χρηστάρας, ο οποίος,

Χρηστάρας: δεν παίζεται!!!! Love! έλιωσα, εκφράσεις, βλέμματα..... α, ρε αυτό είναι αρσενικό.... και τα λέει....μην τον καίτε ρε, μπορεί να διαχειριστεί ρόλο, να γίνει ο καλύτερος και ο χειρότερος..... α ναι! Σκορπιός, τέλος!!!! Σκοτεινός, αφοσιωμένος, ντόμπρος, με πάθος..... Μου βγάζει και κάτι Υδροχοΐσιο, απροσδιόριστο, και μπερδέυομαι, γιατί θα έβαζα και Γη στο μπλέντερ.... αχμ.....Αφροδίτη στον Υδροχόο θα πώ! Ιδεαλίστρια! Αγαπάει, αλλά όχι τυφλά, και συμμαζεύει το πάθος του Σκορπιού..... και θα βάλω.... και έναν ωροσκόπο στην Παρθένο, για τη μεθοδικότητα, γιατί άμα το γυρίσω σε Ταύρο θα τον βαρύνω πολύ....

Αντιγόνη: καλά, αυτή παίζει να έχει μαζέψει ΟΛΟΥΣ τους πλανήτες ΚΑΙ τους αστεροειδείς στον Σκορπιό.....
(θεά! : respect : σκοτώνει με το βλέμμα και μόνο! τι κΥνική ατάκα..... : respect : )

Αμαλία: Τοξότης με ωροσκόπο Καρκίνο. Τρελή. Αφοσιωμένη. Της οικογένειας. Λέει κι αλήθειες. (ενίοτε). Παρορμητική. Αιώνια πάλη νερού-φωτιάς. Βοήθειά μας. livani

Πέτρος: Υδροχόος. (κανείς άλλος δε θα άντεχε και δεν θα αγαπούσε την Αμαλία). Με Ωροσκόπο Αιγόκερω. (σταθερότητα λόγω Γης, υψηλό επαγγελματικό στάτους, συγκρατημένος πάντα).

Ηλίας: Ιχθύς. Θυμόσοφος. Δοτικός. Εκεί για όλους. Φροντίζει διακριτικά. Αγαπάει πολύ. Ευαίσθητος.

Δάφνη: Καρκίνος (σαν την υγρασία.... sisi ) της οικογένειας, με γκρίνιες, με εξάρσεις, με αγάπη, ξεροκέφαλη, παρορμητική, απ' όλα τα καλά.... και μεσουράνημα στους Ιχθύς, και ωροσκόπο..... αχμ......είναι τόσο έντονο, που παίζει να είναι ΚΑΙ ο ωροσκόπος Καρκίνος.... study

Νικόλας: Τοξοτοφέρνει κάπως......μμμμμ..... θα το σκεφτώ...... είναι κι αργάμιση......

Αυτά! Την Εύα θα την πιάσω άλλη μέρα (δεν την είδα και πολύ σήμερα να εμπνευστώ..... sfyr

Και πάω Ypnos

Α, ναι..... ε...... καλό.


Υπεροχος σχολιασμος δεν εχω λογια.Ασχολεισαι με ζωδια γιατι ενδιαφερομαι. ^^
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty ΜΕΛΙΤΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Η ΤΕΛΕΙΑ ΧΗΜΕΙΑ

Δημοσίευση από stefistaroy Παρ Φεβ 11, 2011 9:54 am

Cancoon έγραψε:Το επεισόδιο μου άρεσε!! Ήταν γεμάτο.
Οι σκηνές του Στέφανου και της Μελίτας ήταν υπέροχες! Ο Στέφανος είναι σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση λόγω του εγκλεισμού του στην φυλακή, έφτασε να σκέφτεται ως και τον θάνατο, και η Μελίτα αμέσως αντιλήφθηκε αυτήν την αλλαγή στην ψυχολογία του.
Ευτυχώς για τον Στέφανο υπάρχει η Μελίτα. Συνέχεια την κοιτούσε, της χαμογελούσε, την αγκάλιαζε και την φιλούσε. Ο έρωτας γιατρεύει και τις πιο βαθιές πληγές!! Η ερωτική σκηνή τους ειδικά ήταν πολύ όμορφη. Ξεκίνησε φυσικά με τον τρόπο που ο Στέφανος τράβηξε την Μελίτα στην αγκαλιά του και απογειώθηκε με τους δύο αγκαλιά, τον Στέφανο να χαιδεύει το πρόσωπο της Μελίτας και να της δίνει το πιο γλυκό φιλί.
Πραγματικά μπράβο σε όλους τους συντελεστές. Γιατί έδειξαν τις συνέπειες του εγκλεισμού στην φυλακή και την σημασία της συντροφικότητας και ειδικά μπράβο στους Σταύρου-Παπά για την απίστευτη χημεία που έχουν και για την αισθαντικότητα των ερμηνειών τους!
Η Νταίζη σήμερα είχε δίκιο σε όλα όσα πρόσαψε στην Αντιγόνη. Από εκδικητικότητα και μόνο η Αντιγόνη έβαλε φωτιά στην σχέση της με τον Χρήστο, ενώ το ζευγάρι φαινόταν να τα είχε βρει. Ηταν συγκινητικό που η Νταίζη έψαχνε τον Χρήστο, που τραγούδησε γι' αυτόν και μετά έφυγε τρέχοντας. Ποιος όμως την έχει βάλει στο στόχαστρο;
Ο Στέφανος εκτιμάει πάρα πολύ την Εριέττα. Μέχρι στιγμής του έχει φερθεί πολύ καλά, ωστόσο κάνει λάθος που δεν είναι προσεκτικός μαζί της. Η Εριέττα έχει εμφανέστατα κολλήσει άσχημα μαζί του. Όχι μόνο κάθεται και τον περιμένει πίνοντας μόνη της σε μπαρ αλλά κυρίως ακούει αυτά που θέλει αυτή να ακούσει απ' όσα της λέει. Με το "αν σε είχα γνωρίσει νωρίτερα" της είπε ευγενικά ότι όχι δεν την γνώρισε νωρίτερα και είναι με άλλη αλλά αμφιβάλλω αν το κατάλαβε. Όλα όσα είπε ο Λουκάς για την απόγνωση στην οποία θα την οδηγήσει η εμμονή της είναι αλήθεια.
Η σκηνή του Νικόλα και του Λουκά καθώς και η σκηνή της Νόρας και του Λουκά ήταν πολύ χαριτωμένες.
Η σκηνή της Έύας με τον Λευτέρη ήταν πολύ καλή. Η Εύα πράγματι με τον Λευτέρη έχει μια μοναδική ευκαιρία να ξεφύγει από το παρελθόν της. Επιτέλους η Ξυλά βγήκε μια χαρά σε ερωτική σκηνή: η χαλαρή ερμηνεία της, η ημίγυμνη εμφάνισή της και το σωστό δέσιμο με τον παρτενέρ της ήταν όλα τα αρμόζοντα για την σκηνή.

Συμφωνω απολυτα μαζι σου
οι σκηνες Στεφανου Μελιτας ήταν τελειες γεματες αγαπη , τρυφεροτητα και χημεια
επαναλαμβανω οτι δεν μου αρεσε αυτο που ειπε ο Στεφανος στην Ερη αλλα τι να κανουμε πρεπει να κυλησουν τα επεισοδια και να εχει και αγωνια
δεν νομιζω οτι η Ερη θα καταφερει ποτε να κερδισει τον Στεφανο , η καρδια του ειναι δοσμενη στην Μελίτα και εκει θα μεινει

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Φεβ 11, 2011 10:06 am

kapetanissa έγραψε:(Αρχική παράκληση: σας παρακαλώ, μην πέσετε να με φάτε με τον αυθόρμητο και υποκειμενικό μου σχολιασμό.... πραγματικά, μόνο έτσι μου βγαίνει να εκφραστώ σήμερα! και μην παρεξηγηθείτε, επίτηδες χρησιμοποιώ κυρίως τις αρνητικές ιδιότητες και μάλιστα παρατραβηγμένες...)

Εριέτα: στα συναισθήματα Σκορπίνα, στην έφραση Αιγόκερως. Άρα, τη λες και Αιγόκερω (Κυρία, αξιοπρεπής, bussineswoman) με Αφροδίτη στο Σκορπιό (βάθος, πάθος, ξεροκεφαλιά, μαζοχισμός όχι ο Σκορπιός σκέτο, η Αφρόδω στον Σκορπιό.) Τη λες και Καρκίνο με Μεσουράνημα στο Αιγόκερω βέβαια (εξωτερική εκδήλωση). Αλλά η Αφρόδω στον Σκορπιό, μάλλον παίζει στανταράκι. Με πόση αξιοπρέπεια και πόνο, άκουσε τα ανήκουστα η γυναίκα..... wall

Λουκάς: Καρκίνος, δεν υπάρχει περίπτωση. Τρυφερότητα και βάθος, λαχταράει οικογένεια και όταν πιέζεται μέσα βγάζει τον καραγκιόζη έξω! και ένα Λέοντα ωροσκόπο να πιάσει και τη μεγαλοψυχία και τον ενίοτε ναρκισισμό! sisi Γλύκας!! Και τις ανασφάλειες, στο ντουλάπι αγόρι μου....

Νόρα: Κριός.....κάπου έχει Κριό.... τέτοιο φούντωμα.......αλλά έχει και νερό ψαρίσιο.....παρανοϊκό μου βγαίνει, αλλά μπορεί να είναι Ιχθύς με ωρσοκόπο Κριό, αμέ! Και λογική, και συναίσθημα και πάθος, και ταιριάζει και με τον αποπάνω, μια χαρα κολλάει τελικά! Καλά του τα πε.... Thumbs up Χορταστκοί σήμερα!

Στέφανος: Δίδυμος με Δίδυμο?! (μέχρι να συνεννοηθούνε και οι 4 και να αποφασίσουνε τι θένε απ'τη ζωή τους..... livani ) εναλλακτικά, Ζυγός (σε άντρα παράνοια) με Ωροσκόπο Κάγκουρα!??!!?!? Μας έσκασες ρε φίλε..... Τι είναι αυτά που έλεγες στην Έρι, πας καλά?? Ναι, χημεία φωνάζει, και μετά....... στα πατώματα πάλι, άντε μην αρχίσω..... Λοιπόν, Ζυγός με Ωροσκόπο Δίδυμο. "Φτέρο στον άνεμοοοοοο...."

Μελίτα: Ζυγός..... 2 όψεις..... στην αρνητική βγάζει την καρακατινάρα που θαυμάσαμε πάλι με την Αμαλία και όλα τα ρέστα... (κλέβω άντρες, ανασφάλεια, δεν μπορώ να αποφασίσω τι αισθάνομαι, οξεία παρτακίασις, ναρκισισμός....)με ωροσκόπο..... αχμμμμμ........Παρθένο! Εμ, βέβαια! Όταν έχεις ωροσκόπο το προηγούμενο του ζωδίου σου, σε τραβάει πίσω και δε σε αφήνει να εξελιχθείς! Αυτό είναι! Και εξηγεί και τις αγκυλώσεις....

Νταίζη: Ταύρος. Με Ωροσκόπο Αιγόκερω (παίζει κι ένας Σκορπιός, τόσο δηλητήριο...) και Αφροδίτη.... στον Ζυγό! Πονηρό θηλυκό, υλίστρια, αποφασιστική, αδίστακτη, πεισματάρα. Και με τουλάχιστον 5 βασικούς πλανήτες ανάδρομους στο γενέθλιο χάρτη, γιατί μιλάμε για πολύ βαρύ κάρμα, που το φορτώνει κι άλλο κάθε λεπτό που περνάει.... Ωραίες οι σκηνές σήμερα (αν εξαιρέσω το λαλά...) και πολύ καλά της φέρθηκε ο Χρηστάρας, ο οποίος,

Χρηστάρας: δεν παίζεται!!!! Love! έλιωσα, εκφράσεις, βλέμματα..... α, ρε αυτό είναι αρσενικό.... και τα λέει....μην τον καίτε ρε, μπορεί να διαχειριστεί ρόλο, να γίνει ο καλύτερος και ο χειρότερος..... α ναι! Σκορπιός, τέλος!!!! Σκοτεινός, αφοσιωμένος, ντόμπρος, με πάθος..... Μου βγάζει και κάτι Υδροχοΐσιο, απροσδιόριστο, και μπερδέυομαι, γιατί θα έβαζα και Γη στο μπλέντερ.... αχμ.....Αφροδίτη στον Υδροχόο θα πώ! Ιδεαλίστρια! Αγαπάει, αλλά όχι τυφλά, και συμμαζεύει το πάθος του Σκορπιού..... και θα βάλω.... και έναν ωροσκόπο στην Παρθένο, για τη μεθοδικότητα, γιατί άμα το γυρίσω σε Ταύρο θα τον βαρύνω πολύ....

Αντιγόνη: καλά, αυτή παίζει να έχει μαζέψει ΟΛΟΥΣ τους πλανήτες ΚΑΙ τους αστεροειδείς στον Σκορπιό.....
(θεά! : respect : σκοτώνει με το βλέμμα και μόνο! τι κΥνική ατάκα..... : respect : )

Αμαλία: Τοξότης με ωροσκόπο Καρκίνο. Τρελή. Αφοσιωμένη. Της οικογένειας. Λέει κι αλήθειες. (ενίοτε). Παρορμητική. Αιώνια πάλη νερού-φωτιάς. Βοήθειά μας. livani

Πέτρος: Υδροχόος. (κανείς άλλος δε θα άντεχε και δεν θα αγαπούσε την Αμαλία). Με Ωροσκόπο Αιγόκερω. (σταθερότητα λόγω Γης, υψηλό επαγγελματικό στάτους, συγκρατημένος πάντα).

Ηλίας: Ιχθύς. Θυμόσοφος. Δοτικός. Εκεί για όλους. Φροντίζει διακριτικά. Αγαπάει πολύ. Ευαίσθητος.

Δάφνη: Καρκίνος (σαν την υγρασία.... sisi ) της οικογένειας, με γκρίνιες, με εξάρσεις, με αγάπη, ξεροκέφαλη, παρορμητική, απ' όλα τα καλά.... και μεσουράνημα στους Ιχθύς, και ωροσκόπο..... αχμ......είναι τόσο έντονο, που παίζει να είναι ΚΑΙ ο ωροσκόπος Καρκίνος.... study

Νικόλας: Τοξοτοφέρνει κάπως......μμμμμ..... θα το σκεφτώ...... είναι κι αργάμιση......

Αυτά! Την Εύα θα την πιάσω άλλη μέρα (δεν την είδα και πολύ σήμερα να εμπνευστώ..... sfyr

Και πάω Ypnos

Α, ναι..... ε...... καλό.

Τι τέλειος σχολιασμός!!!! Και το σκεφτόμουνα τελευταία, τι ζώδιο νά'ναι άραγε όλοι τους? Μ'αρέσει η ιδέα σου, αν και δεν πολυασχολούμαι. Για ζώδιο Ζυγό, με ωροσκόπο Κριό, Αφροδίτη και Αρη Σκορπιό και Σελήνη Υδροχόο τι λές? Βγαίνει κανένα νόημα ή είμαι για ζουρλομανδύα?
Για Ηλία νομίζω οτι πρέπει να έχει και κάτι σε Κριό, γιατί αλλιώς δεν εξηγείται η κίνησή του να σπρώξει τη γυναίκα του πάνω στα νεύρα του. Και είναι και πεισματάρης και έχει εκρήξεις, όπως όταν πήγε να σκοτώσει το Στέφανο... Ωροσκόπο τελείως αντίθετο, βέβαια, γιατί έγινε φιλόσοφος τώρα στα γεράματα.
Η Αντιγόνη πρέπει να έχει και Αιγόκερω, τόσο που κάνει την κυρία , στον "κύκλο" μας και στον "κύκλο" μας.... Επίσης μιά Σκορπίνα δεν θα έδινε ποτέ το παιδί της για υιοθεσία, νομίζω ...
Η Εριέττα Αφροδίτη στο Σκορπιό, από πού, αφού αυτό προυποθέτει ζήλια, κι η Εριέττα δε δείχνει να ζηλεύει, είναι μεγαλόψυχη σ'αυτόν τον τομέα. Αφροδίτη στο Σκορπιό για τη Μελίτα , βλέπω, που ζηλεύει φρικτά, και τα θέλει όλα δικά της. Εγω τον Χρήστο τον κάνω Υδροχόο, γιατί δεν είναι εκδικητικός, και πιστεύει πολύ στη φιλία του με το Στέφανο.
Ο Στέφανος είναι φυσικά ο πιό δύσκολος απ'όλους. Πιστεύω οτι έχει και Παρθένο μέσα του, γιατί στα σχέδια και στά οικονομικά είναι μανούλα. Επίσης πρέπει να έχει ωροσκόπο Κριό, γιατί εκεί που είναι ήρεμος και στρωτός, εκεί ανάβει και δεν ξέρει τι κάνει!
Για τους υπόλοιπους μάλλον έπεσες διάνα... Περιμένουμε για την Εύα και επίσης, αν είχες δεί πρώτο κύκλο, και για το Μάνο....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από fantina Παρ Φεβ 11, 2011 10:42 am

και αφου τεθηκε θεμα ωροσκοπιου των ηρωων ...........μια μικρη διαφωνια ......ως προς τον Στεφανο .....
ο διδυμος επειδη ειναι δυο( και επειδη και εγω ειμαι διδυμος και γνωριζομαστε )μια χαρα συνενοητε με τον εαυτο του και αποφασιζει, στους αλλους τα λεει μετα ...........και στο κομματι της διαφωνειας ..........οχι ζυγος μαλλον καρκινος ειναι στον ωροσκοπο ,υπερβολικη αγαπη στην μανουλα ...
πληρη απογοητευση στην προδοσια της ,αναγκη να αγαπιεται ,δαγκανες για να δαγκωνει ,δεν ξεχναμε ποτε τι μας εχουν κανει και εχουμε και υπομονη στην εκδικηση ..........
και μην ξεχνιομαστε εξαιρικος σχολιασμος .....μπραβο κουκλα !!!!!!!!!


fantina
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στο πιο ομορφο βουνο !!!!!
Ασχολίες : κατι κανω και εγω ......

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από ilio Παρ Φεβ 11, 2011 11:01 am

Μου αρεσαν πολυ οι σκηνες της Μελιτας και του Στεφανου
ειναι υπεροχοι , πολυ τρυφεροι,με υπεροχα βλεμματα και πολυ χημεια
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
θελω η Ερη να παει στην Αμερικη και να μεινει εκει, φτανει αλλη ανωτεροτητα δεν αντεχω
μακριαααααα!!!!

ilio


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από stefistaroy Παρ Φεβ 11, 2011 11:47 am

ilio έγραψε:Μου αρεσαν πολυ οι σκηνες της Μελιτας και του Στεφανου
ειναι υπεροχοι , πολυ τρυφεροι,με υπεροχα βλεμματα και πολυ χημεια
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
θελω η Ερη να παει στην Αμερικη και να μεινει εκει, φτανει αλλη ανωτεροτητα δεν αντεχω
μακριαααααα!!!!

Ναιιιιι να φυγει η Ερη μακρια

stefistaroy


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από almaresi Παρ Φεβ 11, 2011 12:33 pm

Δεν ξέρω για τους άλλους kapetanissa, πάντως για τη Νόρα... το πέτυχες... είναι ιχθύς των πρώτων ημερών... 26/02
-πάντως, γενικά παιδιά, μην το ψάχνετε... το ζήτημα είναι να είσαι... αιγόκερως... αν δεν είσαι, απλά δεν λέει Tongue -

Καλό το επεισόδιο, αλλά τα κουλά δεν τα γλιτώσαμε πάλι
-- Ο Λουκάς κάπως αργά θυμήθηκε να ανησυχήσει... και δεν θέλει λέει να καταλήξουν σαν τα ζευγάρια στο σούπερ μάρκετ που πλακώνονται για μια χλωρίνη... να μην θυμηθώ καλύτερα τα φθινοπωρινά... τότε που χώρισαν με τη Νόρα, που δεν μπορούσαν, δεν γινόταν να είναι μαζί... για λόγους σοβαρούς και κυρίως ξεκάθαρους...
Αλλά μου άρεσαν οι σκηνές και με Νόρα και με Νικόλα... παραβλέποντας τις λεπτομέρειες, γενικά, σαν αίσθηση

-- Είδα καλά? Η Νταίζη σ' αυτό το επεισόδιο δεν ζήτησε λεφτά από κανέναν??? Wow Το 502 είναι ε? Το σημειώνω
Τέλος πάντων, βγήκε κι ο Χρήστος και μου άρεσαν μαζί... κι αυτοί γενικά

-- Ο Στέφανος επαναλαμβάνεται... και ποιο είναι το πρόβλημα αυτή τη φορά? Κατάλαβε κανείς? Τι εννοεί ο ποιητής "αν σε είχα γνωρίσει πιο νωρίς..."?
Πάντως, άσχετο και σχετικό, προσωπικά δεν με ενοχλούν τα ερωτικά τρίγωνα στην τβ, στο θέατρο, στο σινεμά. Εξηγούμαι. Πιστεύω πως σε κάθε μέρος ή όλον ευτυχίας αντιστοιχεί ένα μέρος δυστυχίας, όχι ευθέως ή σαμγουέυ ανάλογο βέβαια - κάτι σαν το κινέζικο γιν και γιανγκ σκεφτείτε το, μια παρερμηνεία. Τα ερωτικά σχήματα, ιδιαιτέρως τα τρίγωνα, είναι ο πιο απλός, άμεσος, καθαρός, εύληπτος τρόπος να το πεις αυτό... λόγω της έντασης των συναισθημάτων. Υπό αυτή την έννοια λοιπόν τα κατανοώ. Αν πχ έπαιζε, αν άφηναν να παίξει το Μάνος-Εύα-Στέφανος θα βλέπαμε ένα μεγαλειώδες τρίγωνο. Όμως αυτή την επιλογή των "άπειρων" τριγώνων, τετραγώνων, πολυγώνων και μάλιστα μέσων και μετρίων (πχ Νόρα-Λουκάς-Νταίζη... αφού με αφήνεις και ξέρω από την αρχή ότι η Νταίζη δεν τον αγαπάει τον Λουκά, το καταργείς αυτομάτως, αλλά με βάζεις και το βλέπω μισό+ χρόνο... πφφφ), σε μία σειρά, δεν μπόρεσα να την καταλάβω... βαρέθηκα κιόλας

-- Εύα-Λευτέρης στο κρεβάτι? Απότομα μου ήρθε. Έχουν βάλει το ζευγάρι στον αυτόματο και πετάνε μόνοι τους? Και εμείς τους βλέπουμε μόνο όταν χωράνε στο επεισόδιο? Μπήκαν και οι άλλοι στη μέση... τίποτα δεν μπορείς να απολαύσεις πια... Μήπως όμως, τουλάχιστον, όταν μας δείχνουν αυτούς τους δυο, να περνά κάτω κάτω στην οθόνη μια μίνι περιληψούλα να μας εξηγούν τι μεσολάβησε?

-- Καλά JESSIE συμφωνώ μαζί σου - δεν ξέρω εσύ, εγώ χαίρομαι...
Πρέπει να κατέβει από το αυτοκίνητο να ανοίξει την πόρτα??? πλούσιοι σου λέει μετά... τς τς τς
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 11, 2011 12:59 pm

Διδυμος εδώ κα Μπίλιου και έρχομαι να διαφωνήσω στον ΥΠΕΡ-ΤΕΛΕΙΟ σχολιασμό σας!!! Μπορεί να αλλάζω γνώμη 4 φορές μέσα σε 2 ώρες αν θα φάω ή όχι μακαρόνια το απόγευμα αλλά σίγουρα μέσα μου ξέρω ότι θέλω ΚΑΙ να κάνω δίαιτα ΚΑΙ να γευτώ το μακαρόνι! Και βασικά θα προτιμούσα να φάω μακαρόνι αλλά να με αδυνατίζει κιόλας!!!

Αντρας στα 40 του που πάει πότε με τη μια και πότε με την άλλη και λέει σε όλες τα ίδια δεν είναι αγνόμων των συναισθημάτων του, απλά θέλει και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο! Wink

Xρήστος Σκορπιός nteni με Υδροχόο nteni Λιώνω απλά!!! inlove inlove inlove Βλέμματα να καίνε!!!

Είσαι Θεά!!! Όντως αν είδες πρώτο κύκλο και όχι τον master chef-κομπάρσο για την κομπλέξα μας δεύτερου κύκλου Μάνο σε παρακαλώ να τον αναλύσεις σε βάθος!!! Εύα για να δείς πολύ ξεκίνα φτου κι απ'την αρχή, δυστυχώς είναι αυτόφωτο το αστέρι μας ))

almaresi έγραψε:-- Εύα-Λευτέρης στο κρεβάτι? Απότομα μου ήρθε. Έχουν βάλει το ζευγάρι στον αυτόματο και πετάνε μόνοι τους? Και εμείς τους βλέπουμε μόνο όταν χωράνε στο επεισόδιο? Μπήκαν και οι άλλοι στη μέση... τίποτα δεν μπορείς να απολαύσεις πια... Μήπως όμως, τουλάχιστον, όταν μας δείχνουν αυτούς τους δυο, να περνά κάτω κάτω στην οθόνη μια μίνι περιληψούλα να μας εξηγούν τι μεσολάβησε?

Υποστηρίζω με χίλια!!! Κάποιος να το αναρτήσει στο γνωστό ντουβάρι μπας και τουλάχιστον βάλουν υπότιτλους σε όσα παραλείπονται που για μας είναι τα απαιτούμενα κι όχι τα ευκόλως εννοούμενα που χάθηκαν στο σπρώξιμο!

Αυτά απο μένα.. Flkia

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 11, 2011 1:07 pm

οπως υποτιθεται οτι η ευα ξεχασε τον μανο ετσι και η ευα ξαπλωσε στο κρεβατι με τον λευτερη. ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΟΜΟ ΠΩΣ Η ΕΥΑ ΜΕ ΜΕΡΙΚΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙΑ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟΝ ΤΕΡΗ. ΕΔΩ ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΑΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ. ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Παρ Φεβ 11, 2011 1:12 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

Υποστηρίζω με χίλια!!! Κάποιος να το αναρτήσει στο γνωστό ντουβάρι μπας και τουλάχιστον βάλουν υπότιτλους σε όσα παραλείπονται που για μας είναι τα απαιτούμενα κι όχι τα ευκόλως εννοούμενα που χάθηκαν στο σπρώξιμο!

Αυτά απο μένα.. Flkia


Καίρια όπως πάντα με το δικό σου μοναδικό τρόπο που όλοι αγαπάμε Love! : respect : : respect : : respect :
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Φεβ 11, 2011 1:12 pm

-- Καλά JESSIE συμφωνώ μαζί σου - δεν ξέρω εσύ, εγώ χαίρομαι...
Πρέπει να κατέβει από το αυτοκίνητο να ανοίξει την πόρτα??? πλούσιοι σου λέει μετά... τς τς τς.

Almaresi, και βέβαια χαίρομαι, γιατί για να φτάσεις στο σημείο που αναφέρεις, που ήταν το τελευταίο, σημαίνει οτι τουλάχιστον διάβασες και τα προηγούμενα. Κι αυτό με ικανοποιεί, γιατί κακά τα ψέμματα, ποιός ο λόγος να γράφουμε, αν κανείς δεν μας διαβάζει?
Σχετικά με τα τρίγωνα κλπ., μπορείς να μου εξηγήσεις γιατι μας δείχνουν την Εριέττα τόσο ερωτευμένη με το Στέφανο, τη Μελίτα τόσο μικροπρεπή και εγωίστρια στον "έρωτά" της και το Στέφανο τόσο γοητευμένο με την Εριέττα, αν είναι να υποστούμε τον πιθανολογούμενο γάμο με τη Μελίτα? Θέλουν τον ήρωα να υποφέρει τα πάνδεινα πριν συνειδητοποιήσει τι θέλει η καρδιά του? Θέλουν να παιδεύουν εμάς όλους? Γιατί και οι φάνς του ζεύγους δεν μπορούν να χαρούν γιατί δεν είναι απόλυτα σίγουροι, και ξέρουν οτι η Μελίτα χωρις την αγάπη του Στέφανου δεν έχει πιά ρόλο στη σειρά, και οι υπόλοιποι εκνευρίζονται από τις σκηνές τους.

JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης