Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

+36
evanna
Foulitsa
KatsaroYpotheto
almaresi
ilio
fantina
stefistaroy
DESPOINA
kapetanissa
empi77
tsourdalitsa
soso
edem4ever
Cancoon
pasxalitsa
sifantid
fay66
nefelik
Καρ-Mik
Δ.Μπέλλος
sarita
Caroline
gxnel
JESSIE
κικκο
loukasnora
AmaliaPetros_fan1
evaki16
marakii
νοριτσα
tzibirdika
ntina fan
afroditi_norakii
christina123
a!
Clarabelle
40 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap40%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 40% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap22%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 22% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_lcap3%Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 77
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 11, 2011 1:13 pm

almaresi έγραψε: Αν πχ έπαιζε, αν άφηναν να παίξει το Μάνος-Εύα-Στέφανος θα βλέπαμε ένα μεγαλειώδες τρίγωνο.


Αυτό ακριβώς περίμενα κι εγώ να δω. Τρεις δυνατούς ηθοποιούς με καταμερισμένους ρόλους σε ένα πολύ δυνατό τρίγωνο. Αν παρατηρήσεις σχολιασμούς πριν την είσοδο του Σταύρου στη σειρά αυτό ακριβώς περίμενε μεγάλο μέρος του κοινού
Αυτό το τρίγωνο βέβαια δεν μπορέσαμε να το δούμε γιατί ο Μπουγιούρης ήταν πολύ πολύ κουρασμένος οπότε πέσαμε στη μετριότητα των απολύτων Angel
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 11, 2011 1:27 pm

δεν διαφωνο με το δυνατο τριγωνο ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΞΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΙΣΜΙΚΗ. αλλα ειδαμε το τριγωνο [διεκδικουσαν και οι δυο την ευα ο καθενας για διαφορετικους λογους βεβαια]. ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΕΥΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ. δεν συναδει στο χαρακτηρα της. τωρα ολο αυτο το ουρανο κατεβατο περι ερωτος ευας με αλλον ταιριαζει; οχι βεβαια. αλλα η ηρωιδα καηκε απολυτος ΜΕΤΑ ΤΗ ΦΥΓΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 11, 2011 1:35 pm

ΑΜΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΞΑΠΛΕΣ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΝΥΣΑΦΙ. ΤΕΛΙΩΝΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑΜΕ ΤΑ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙ ΕΡΩΤΟΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟ. ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΝΑ. ΜΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΜΑΝΑΣ ΚΟΡΗΣ.παρεπιπτωντος ο μανος μηπως πηγε στο φεγγαρι; γιατι για εκει μοιαζει να μεταπηδησε
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από almaresi Παρ Φεβ 11, 2011 2:16 pm

JESSIE έγραψε: Σχετικά με τα τρίγωνα κλπ., μπορείς να μου εξηγήσεις γιατι μας δείχνουν την Εριέττα τόσο ερωτευμένη με το Στέφανο, τη Μελίτα τόσο μικροπρεπή και εγωίστρια στον "έρωτά" της και το Στέφανο τόσο γοητευμένο με την Εριέττα, αν είναι να υποστούμε τον πιθανολογούμενο γάμο με τη Μελίτα? Θέλουν τον ήρωα να υποφέρει τα πάνδεινα πριν συνειδητοποιήσει τι θέλει η καρδιά του? Θέλουν να παιδεύουν εμάς όλους? Γιατί και οι φάνς του ζεύγους δεν μπορούν να χαρούν γιατί δεν είναι απόλυτα σίγουροι, και ξέρουν οτι η Μελίτα χωρις την αγάπη του Στέφανου δεν έχει πιά ρόλο στη σειρά, και οι υπόλοιποι εκνευρίζονται από τις σκηνές τους.
Σε διαβάζω, μην ανησυχείς, δεν περνάς απαρατήρητη

Σπρώξιμο είναι η απάντησις... 9 στους 10 σχολιασμούς το αναφέρουν... Πάντως, κι αυτό το τρίγωνο το βρίσκω μέσο, μέτριο και κάτω, είναι αυτό ακριβώς που είπα στο πρώτο ποστ. Έχεις μια ερωτευμένη, μια άλλη αναποφάσιστη και επιεικής είμαι - από πέρυσι ασχολούμαστε με την εμπιστοσύνη της ή μη στον Στέφανο - και έναν που με άλλη ενθουσιάζεται και με άλλη είναι και ας μην επεκταθώ καλύτερα... Και πρέπει να ενθουσιαστούμε τώρα?
Από κει και πέρα, δεν θέλουν να ικανοποιήσουν μια μερίδα του κοινού μέχρι το τέλος, θέλουν μάλλον να ικανοποιήσουν μια μερίδα στο τέλος. Προς το παρόν, έχουν και τους δυο... Αρκετά απλό δεν είναι?

Clarabelle έγραψε:
Αυτό ακριβώς περίμενα κι εγώ να δω. Τρεις δυνατούς ηθοποιούς με καταμερισμένους ρόλους σε ένα πολύ δυνατό τρίγωνο. Αν παρατηρήσεις σχολιασμούς πριν την είσοδο του Σταύρου στη σειρά αυτό ακριβώς περίμενε μεγάλο μέρος του κοινού
Αυτό το τρίγωνο βέβαια δεν μπορέσαμε να το δούμε γιατί ο Μπουγιούρης ήταν πολύ πολύ κουρασμένος οπότε πέσαμε στη μετριότητα των απολύτων Angel
Ακριβώς. Και άλλαξε και η "κορυφή" του τριγώνου έτσι. Πάλι άντρας στην κορυφή - πριν ήταν ο Μάνος. Και είναι και να απορείς πραγματικά. Έχεις για πρωταγωνίστρια μια Ξυλά που ξέρεις ότι θα σε βγάλει ασπροπρόσωπο... εκτός αυτού, του ταλέντου, έχεις δομήσει έναν πολύ δυνατό, πολύπλευρο, βασανισμένο, όμορφο χαρακτήρα, την Εύα... που ξεκίνησε την ιστορία με την επιστροφή της και το κοινό θέλει να την ακολουθήσει μέχρι τέλους... εκτός αυτού, έχεις και την εμφάνιση της Φαίης... ναι ναι παίζει και αυτό, δεν είναι εύκολο να το παραβλέψεις... και τι κάνεις? Βάζεις αυτή τη γυναίκα σχεδόν 3 χρόνια να δίνει και να δίνει και να δίνει... και ποτέ να μην ευτυχεί? Είναι σχεδόν προσβλητικό όλο αυτό, πώς να γίνει?

ntina fan, αν το καλοσκεφτείς δεν το είδαμε το τρίγωνο Μάνος-Εύα-Στέφανος... δεν είδαμε διεκδίκηση δηλαδή από τους άνδρες... ο Μπουγιούρης είχε κουραστεί πάρα πολύ και ο Στέφανος έστελνε ποιήματα πολύ γρήγορα...
almaresi
almaresi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 11, 2011 2:32 pm

ολο αυτο το ουρανο κατεβατο περι ερωτος μερικοι δεν το αντεχουμε με το καληνηχτα στον μανο και μερικους καφεδες περασε στον τερη; και το χυδαιο ειναι πως λεει τα ιδια που ελεγε στον μανο. σε παρα πολυ συντομο χρονο. πολλοι που δεν ειδαν το εργο απο την αρχη δεν πιστευουν οτι αγαπουσε τοσο το μανο ειναι σαν απο τονουρανοξυστη που βρισκεσαι στο δευτερολεπτο πεφτεις υπογειο. η μελιτα απο την 1 χρονια σπρωχνετε συνεχως. η ευτυχια της ευας δεν ειναι τα γρηγορα κρεβατια τουλαχιστον οχι ακομα. ευτυχια τωρα της ευας πρεπει να ειναι τα παιδια της και πως θα γινει σωστη μανα στην μαριλια που τοσα χρονια την ειχε βαλει στον αυτοματο. η ευα καηκε οπωςδηποτε απο τοτε που εφυγε ο μανος. και ο μανος την διεκδικουσε την ευα μωνιμως αλλα δεν ειχε και την απαιτουμενη υποστηριξη απο τους φιλους του απο την ευα ουσιαστικα πολεμουσε οτι τον καταστρεψε ο στεφανος. αυτα γιατι ειμαστε off apo to topik ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Φεβ 11, 2011 2:53 pm

Θεάρα Παπαδημηρτρίου με θεό Κασσανδρινό υποκριτικά!!
Ο Χρηστάρας έφυγε γιατί έχει και μια αξιοπρέπεια!! ΟΛΕ!! soutien
Η ατάκα περί λυκόσκυλου και σκυλάκι καναπέως πετυχημένη ομολογουμένως!

Απόλυτοι σε κρίση αγάπης και γουτσου γουτσου( vomit ) εμετικοί ως συνήθως!!

Ο Λουκάς με την Εριέττα μου αρέσουν όλο και πιο πολύ.. Ο Λουκάς προστατευτικός και με την αδελφούλα όπως πάντα με όσους αγαπάει.. Love!

Ο Σταυρού βαριέται και βαριέται επιδεικτικά.. Save him!!
Η άλλη πάλι κλασσικά το στόμα χωνί και το μάτι στο άπειρο..

Είδαμε λίγο την Εύα με τα κορίτσια, μέγα θαύμα!!

Η Μελίτα "έστειλε" το Στέφανο στην Εριέττα?
Μα έστειλε? lmao
Συμπέρασμα από την κατινοκουβέντα.. ο Στέφανος δεν είναι αυτός που φαίνεται!!! Matakia

Ατάκες ερωτευμένου ανθρώπου..
"Θα μπορούσαμε να ζήσουμε ευτυχισμένοι μαζί"..
"μακάρι να μπορούσα να σε κάνω να μείνεις.." inlove
Μόνο που είναι ερωτευμένος με άλλη.. Matakia

Στο μουσικό διάλειμμα οι απόλυτοι κλασσικά μπροστά από το παράθυρο ημίγυμνοι, μα έλεος, πάλι light πορνό βγήκε η σκηνή τους..
Η Εριέττα πίνει μόνη.. κράιμα.. Aww
Η Νταιζάρα τρώει τους δρόμους και εγώ λάτρεψα τα χαμόγελα της Ξυλά στα φιλιά του Λεύτερη!!!!


Επίσης λάτρεψα Δάφνη που προσπαθούσε να κρατήσει μούτρα και σατανικό γέλιο Γιαννακόπουλου!! Άπαιχτοι!!

Γλυκούλα και η ΛουκαΝορική σκηνή στο κρεβάτι, αγαπησιάρικη.. Ο Λουκάς με τις ανασφάλειες είναι πολύ γλυκούλης!!
Και πάντα θα ναι καψούρης!! Αγαπώ!! Η Νόρα ζηλεύει ην μπέμπα? Love!
Θα βρει και η μπέμπα το Λουκάς της???? inlove
Μα ΘΕΟΧΑΡΗΣ??? imarton

Πρωτοφανώς καλή και η σκηνή Ηλία-Πέτρου…
Είχε ένα νόημα πέρα από καλές ερμηνείες..

Το χιλιοπαιγμένο σκηνικό με το τραγούδι της Νταίζης δεν μου άρεσε καθόλου, μα καθόλου!!
Για αρχη πως μπήκε έτσι στο μαγαζί και βούτηξε το μικρόφωνο?
Επειτα, χάθηκε να κάνουν μια κουβέντα?
Τρίτον επειδή η Μαριάννα έχει φωνάρα δεν χρειάζεται να τους μετατρέπετε σε ζευγαράκι από ελληνική ταινία..

Αυτά θυμάμαι..
Καλό, απλά..
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Φεβ 11, 2011 2:57 pm

kapetanissa τα ρεστα μου! : respect : : respect : Ο σχολιασμος σου τα σπαει!

Υ.Γ. Αιγοκερως με Ταυρο εδω αν εχετε ευχαριστηση!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Φεβ 11, 2011 3:08 pm

Kapetanissa τα συγχαρητήρια και απο μένα για το Θεικό ασχολιασμό!!!

ΥΓ. Για Ιχθύες με ωροσκόπο Ταυρο τίποταααα?? Matakia
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από nefelik Παρ Φεβ 11, 2011 3:17 pm

stefistaroy έγραψε:
ilio έγραψε:Μου αρεσαν πολυ οι σκηνες της Μελιτας και του Στεφανου
ειναι υπεροχοι , πολυ τρυφεροι,με υπεροχα βλεμματα και πολυ χημεια
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
θελω η Ερη να παει στην Αμερικη και να μεινει εκει, φτανει αλλη ανωτεροτητα δεν αντεχω
μακριαααααα!!!!

Ναιιιιι να φυγει η Ερη μακρια
Εγώ πάλι θέλω να μείνει η Έρη και να είναι μαζί με το Στέφανο. Τι να κάνουμε που είναι κυρία σε αντίθεση με κάποιες άλλες... Όποιος δεν αντέχει την ανωτερότητα (π.χ. Μελίτα) ας την κάνει αυτός με ελαφρά πηδηματάκια να ησυχάσουμε επιτέλους...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από nefelik Παρ Φεβ 11, 2011 3:18 pm

kapetanissa έγραψε:(Αρχική παράκληση: σας παρακαλώ, μην πέσετε να με φάτε με τον αυθόρμητο και υποκειμενικό μου σχολιασμό.... πραγματικά, μόνο έτσι μου βγαίνει να εκφραστώ σήμερα! και μην παρεξηγηθείτε, επίτηδες χρησιμοποιώ κυρίως τις αρνητικές ιδιότητες και μάλιστα παρατραβηγμένες...)

Εριέτα: στα συναισθήματα Σκορπίνα, στην έφραση Αιγόκερως. Άρα, τη λες και Αιγόκερω (Κυρία, αξιοπρεπής, bussineswoman) με Αφροδίτη στο Σκορπιό (βάθος, πάθος, ξεροκεφαλιά, μαζοχισμός όχι ο Σκορπιός σκέτο, η Αφρόδω στον Σκορπιό.) Τη λες και Καρκίνο με Μεσουράνημα στο Αιγόκερω βέβαια (εξωτερική εκδήλωση). Αλλά η Αφρόδω στον Σκορπιό, μάλλον παίζει στανταράκι. Με πόση αξιοπρέπεια και πόνο, άκουσε τα ανήκουστα η γυναίκα..... wall

Λουκάς: Καρκίνος, δεν υπάρχει περίπτωση. Τρυφερότητα και βάθος, λαχταράει οικογένεια και όταν πιέζεται μέσα βγάζει τον καραγκιόζη έξω! και ένα Λέοντα ωροσκόπο να πιάσει και τη μεγαλοψυχία και τον ενίοτε ναρκισισμό! sisi Γλύκας!! Και τις ανασφάλειες, στο ντουλάπι αγόρι μου....

Νόρα: Κριός.....κάπου έχει Κριό.... τέτοιο φούντωμα.......αλλά έχει και νερό ψαρίσιο.....παρανοϊκό μου βγαίνει, αλλά μπορεί να είναι Ιχθύς με ωρσοκόπο Κριό, αμέ! Και λογική, και συναίσθημα και πάθος, και ταιριάζει και με τον αποπάνω, μια χαρα κολλάει τελικά! Καλά του τα πε.... Thumbs up Χορταστκοί σήμερα!

Στέφανος: Δίδυμος με Δίδυμο?! (μέχρι να συνεννοηθούνε και οι 4 και να αποφασίσουνε τι θένε απ'τη ζωή τους..... livani ) εναλλακτικά, Ζυγός (σε άντρα παράνοια) με Ωροσκόπο Κάγκουρα!??!!?!? Μας έσκασες ρε φίλε..... Τι είναι αυτά που έλεγες στην Έρι, πας καλά?? Ναι, χημεία φωνάζει, και μετά....... στα πατώματα πάλι, άντε μην αρχίσω..... Λοιπόν, Ζυγός με Ωροσκόπο Δίδυμο. "Φτέρο στον άνεμοοοοοο...."

Μελίτα: Ζυγός..... 2 όψεις..... στην αρνητική βγάζει την καρακατινάρα που θαυμάσαμε πάλι με την Αμαλία και όλα τα ρέστα... (κλέβω άντρες, ανασφάλεια, δεν μπορώ να αποφασίσω τι αισθάνομαι, οξεία παρτακίασις, ναρκισισμός....)με ωροσκόπο..... αχμμμμμ........Παρθένο! Εμ, βέβαια! Όταν έχεις ωροσκόπο το προηγούμενο του ζωδίου σου, σε τραβάει πίσω και δε σε αφήνει να εξελιχθείς! Αυτό είναι! Και εξηγεί και τις αγκυλώσεις....

Νταίζη: Ταύρος. Με Ωροσκόπο Αιγόκερω (παίζει κι ένας Σκορπιός, τόσο δηλητήριο...) και Αφροδίτη.... στον Ζυγό! Πονηρό θηλυκό, υλίστρια, αποφασιστική, αδίστακτη, πεισματάρα. Και με τουλάχιστον 5 βασικούς πλανήτες ανάδρομους στο γενέθλιο χάρτη, γιατί μιλάμε για πολύ βαρύ κάρμα, που το φορτώνει κι άλλο κάθε λεπτό που περνάει.... Ωραίες οι σκηνές σήμερα (αν εξαιρέσω το λαλά...) και πολύ καλά της φέρθηκε ο Χρηστάρας, ο οποίος,

Χρηστάρας: δεν παίζεται!!!! Love! έλιωσα, εκφράσεις, βλέμματα..... α, ρε αυτό είναι αρσενικό.... και τα λέει....μην τον καίτε ρε, μπορεί να διαχειριστεί ρόλο, να γίνει ο καλύτερος και ο χειρότερος..... α ναι! Σκορπιός, τέλος!!!! Σκοτεινός, αφοσιωμένος, ντόμπρος, με πάθος..... Μου βγάζει και κάτι Υδροχοΐσιο, απροσδιόριστο, και μπερδέυομαι, γιατί θα έβαζα και Γη στο μπλέντερ.... αχμ.....Αφροδίτη στον Υδροχόο θα πώ! Ιδεαλίστρια! Αγαπάει, αλλά όχι τυφλά, και συμμαζεύει το πάθος του Σκορπιού..... και θα βάλω.... και έναν ωροσκόπο στην Παρθένο, για τη μεθοδικότητα, γιατί άμα το γυρίσω σε Ταύρο θα τον βαρύνω πολύ....

Αντιγόνη: καλά, αυτή παίζει να έχει μαζέψει ΟΛΟΥΣ τους πλανήτες ΚΑΙ τους αστεροειδείς στον Σκορπιό.....
(θεά! : respect : σκοτώνει με το βλέμμα και μόνο! τι κΥνική ατάκα..... : respect : )

Αμαλία: Τοξότης με ωροσκόπο Καρκίνο. Τρελή. Αφοσιωμένη. Της οικογένειας. Λέει κι αλήθειες. (ενίοτε). Παρορμητική. Αιώνια πάλη νερού-φωτιάς. Βοήθειά μας. livani

Πέτρος: Υδροχόος. (κανείς άλλος δε θα άντεχε και δεν θα αγαπούσε την Αμαλία). Με Ωροσκόπο Αιγόκερω. (σταθερότητα λόγω Γης, υψηλό επαγγελματικό στάτους, συγκρατημένος πάντα).

Ηλίας: Ιχθύς. Θυμόσοφος. Δοτικός. Εκεί για όλους. Φροντίζει διακριτικά. Αγαπάει πολύ. Ευαίσθητος.

Δάφνη: Καρκίνος (σαν την υγρασία.... sisi ) της οικογένειας, με γκρίνιες, με εξάρσεις, με αγάπη, ξεροκέφαλη, παρορμητική, απ' όλα τα καλά.... και μεσουράνημα στους Ιχθύς, και ωροσκόπο..... αχμ......είναι τόσο έντονο, που παίζει να είναι ΚΑΙ ο ωροσκόπος Καρκίνος.... study

Νικόλας: Τοξοτοφέρνει κάπως......μμμμμ..... θα το σκεφτώ...... είναι κι αργάμιση......

Αυτά! Την Εύα θα την πιάσω άλλη μέρα (δεν την είδα και πολύ σήμερα να εμπνευστώ..... sfyr

Και πάω Ypnos

Α, ναι..... ε...... καλό.
Απίστευτος σχολιασμός!!! Είσαι φοβερή!!! : respect :

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Φεβ 11, 2011 3:22 pm

Τώρα που το θυμήθηκα!

Γιατί καταστρέψατε το τραγούδι με τους απόλυτους???? Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 789620 Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 789620

Κάποτε ζήτησα απο την loukasnora να μου το κάνεi βιντεάκι ( https://www.youtube.com/watch?v=Au7M-y77u78 ) και τώρα κοτσάρουνε τους άκυρους? Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 960514





Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 11, 2011 3:26 pm

nefelik έγραψε:
stefistaroy έγραψε:
ilio έγραψε:Μου αρεσαν πολυ οι σκηνες της Μελιτας και του Στεφανου
ειναι υπεροχοι , πολυ τρυφεροι,με υπεροχα βλεμματα και πολυ χημεια
ΤΕΛΕΙΟ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
θελω η Ερη να παει στην Αμερικη και να μεινει εκει, φτανει αλλη ανωτεροτητα δεν αντεχω
μακριαααααα!!!!

Ναιιιιι να φυγει η Ερη μακρια
Εγώ πάλι θέλω να μείνει η Έρη και να είναι μαζί με το Στέφανο. Τι να κάνουμε που είναι κυρία σε αντίθεση με κάποιες άλλες... Όποιος δεν αντέχει την ανωτερότητα (π.χ. Μελίτα) ας την κάνει αυτός με ελαφρά πηδηματάκια να ησυχάσουμε επιτέλους...
ntina fanΣΥΜΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΕΦΑΝΟ ΕΡΡΙΕΤΑ ΘΕΛΩ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από nefelik Παρ Φεβ 11, 2011 3:28 pm

JESSIE έγραψε:
-- Καλά JESSIE συμφωνώ μαζί σου - δεν ξέρω εσύ, εγώ χαίρομαι...
Πρέπει να κατέβει από το αυτοκίνητο να ανοίξει την πόρτα??? πλούσιοι σου λέει μετά... τς τς τς.

Almaresi, και βέβαια χαίρομαι, γιατί για να φτάσεις στο σημείο που αναφέρεις, που ήταν το τελευταίο, σημαίνει οτι τουλάχιστον διάβασες και τα προηγούμενα. Κι αυτό με ικανοποιεί, γιατί κακά τα ψέμματα, ποιός ο λόγος να γράφουμε, αν κανείς δεν μας διαβάζει?
Σχετικά με τα τρίγωνα κλπ., μπορείς να μου εξηγήσεις γιατι μας δείχνουν την Εριέττα τόσο ερωτευμένη με το Στέφανο, τη Μελίτα τόσο μικροπρεπή και εγωίστρια στον "έρωτά" της και το Στέφανο τόσο γοητευμένο με την Εριέττα, αν είναι να υποστούμε τον πιθανολογούμενο γάμο με τη Μελίτα? Θέλουν τον ήρωα να υποφέρει τα πάνδεινα πριν συνειδητοποιήσει τι θέλει η καρδιά του? Θέλουν να παιδεύουν εμάς όλους? Γιατί και οι φάνς του ζεύγους δεν μπορούν να χαρούν γιατί δεν είναι απόλυτα σίγουροι, και ξέρουν οτι η Μελίτα χωρις την αγάπη του Στέφανου δεν έχει πιά ρόλο στη σειρά, και οι υπόλοιποι εκνευρίζονται από τις σκηνές τους.

Γιατί να υποστούμε τον πιθανολογούμενο γάμο... Για να υποστούμε και το διαζύγιο στη συνέχεια... Γιατί όλα αυτά που μας δείχνουν δεν έχουν καμμια μα καμμια λογική (όχι ότι θα είναι η πρώτη φορά βέβαια) αν ο Στέφανος δε μείνει με την Εριέττα στο τέλος... Έστω και στο τελευταίο επεισόδιο, δεν μπορεί, εγώ ακόμα θέλω να ελπίζω ότι κάτι θα γίνει... (Μην ξεχνιόμαστε, έχουμε και τους... χιλιάδες fans του απόλυτου ζεύγους που δεν θέλουμε να τους χάσουμε από πελάτες)... Πάντως και να χωρίσουν, η Μελίτα ρόλο θα έχει και μεγάλο μάλιστα. Θα κλαίγεται (τρόπος του λέγειν) σε όλο τον κόσμο. Το κακό είναι ότι αν δεν τους χωρίσουν σύντομα και οριστικά θα χαντακώσουν τον Σταύρου σχεδόν για όλη τη διάρκεια της σειράς...

Υ.Γ. Βέβαια έχουμε και το σπρώξιμο, αλλά ας σπρώχουν μέχρι το τελευταίο επεισόδιο, αν δεν μπορούν να κάνουν αλλιώς... sfyr Στο τέλος μπορούμε να δούμε να δικαιώνονται αυτοί που πρέπει να δικαιωθούν και να τιμωρούνται αυτοί που πρέπει να τιμωρηθούν; ΜΠΟΡΟΥΜΕ; pleeease

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από soso Παρ Φεβ 11, 2011 3:38 pm

@Kapetanissa Palamakia Palamakia Palamakia
Πόσο ενδιαφέρων ο σχολιασμός σου..
(περαιτέρω ανάπτυξη στους Λέοντες θα εκτιμηθεί δεόντως..με ωροσκόπο Σκορπιό δε, ακόμη καλύτερα lol! )

@almaresi : respect : : respect : : respect :
Aν και σχηματικά για κανα δίμηνο δόθηκε το τρίγωνο Εύα-Στέφανος-Μάνος, (και αρκετά αργότερα και κάτι ωραίες φάπες (sic)),..προφανώς γνωρίζοντας την αποχώρηση Μπουγιούρη -έχουμε ενάμιση χρόνο για το Εύα-Μανος,μη μου βιάζεστε Fskl - άρχισε αμέσως και το μπούκωμα με το ζευγάρι που προσδοκούσαν να είναι αυτό που θα κάνει ΤΟΝ πάταγο!
Ο Σταυρου για το κοινό της Ακρίτα είναι τοτέμ,η Μελίτα ήταν Η κιουρία του ά κύκλου (και η Παπά δεν είχε δοκιμαστεί σε πιο απαιτητικό ρόλο απ΄το καλοκάγαθο και συμπαθές κορίτσι),ενώ παράλληλα συνεβαιναν κι άλλα ενδιαφέροντα στο παρασκήνιο τις συνέπειες των οποίων υφιστάμεθα.. Ηταν άριστες οι προδιαγραφές..
Το προσπάθησαν ιδιαίτερα,μη δίνοντας ΠΟΤΕ ερωτευμένους μεταξύ τους το Στέφανο και την Εύα προς αποφυγή διχασμού,..το προσπάθησαν με τη συνδρομή των μακρότερων και μακράν πιο φροτισμένων ερωτικών σκηνών..,το προσπάθησαν με μπούκωμα 30 λεπτών στο επεισόδιο...με εξαιρετικά λόγια ερωτευμένων μεταξύ τους.. και πέτυχαν το ομολοηγουμένως δύσκολο :το ζευγαρι αυτό,να παίζει χωρίς αντίπαλο και να βγαίνει δευτερο..
(σε facebook και φόρα δε, σταθερά τελευταίο και άπατο)..
Φετος,όσο κι αν σπρώχνουν,την έχουν ξε-φτι-λί-σει την ιστορία τους..Και σ'αυτό το σημείο δε φταίνει οι ηθοποιοί..
Ετσι,όπως οι ΙΔΙΟΙ επέλεξαν να παρουσιάσουν την Ερι,που απλά και μόνο η σύνδεσή της με τον πιο αγαπητό χαρακτήρα (Λουκά) θα αρκούσε..,αλλά εκτός αυτού της έδωσαν κι έναν υποδειγματικό χαρακτήρα.. με το Στεφανο παράλληλα να παρηγοριέται,και τη Μελίτα να στερείται κάθε ειδικού βάρους..,προφανώς εκαναν ακόμη πιο δύσκολη την ύπαρξη ανοχής (γιατί συνέναιση,δεννννν..) του κοινού τους..
Γιατί το στοιχειωδώς δίκαιο,είναι ένας χαρακτήρας σαν την Ερι,που μαζί με τη Νόρα είναι ο πιο "γραμμένος για να τον συμπαθησεις" χαρακτηρας.. προφανως,να βρει την ευτυχία που δικαιούται..και αυτή η ευτυχία,κατά δηλώσίν της ηρωίδας,είναι αδιαπράγματευτα ο Στεφανος!
Ρόιδο! livani
Υγ.Οσο για το Στεφανος-Εύα ,που για την Εύα ήταν πάντα η δευτερη επιλογή της εξ ου και τον είχε απορρίψει πολλάκις..και μόνο εκείνο το χέρι στο φινάλε του ά κυλου.. (προσωπικά και οι φάπες,επίσης,ειδικά όταν για τη Μελίτα,δεν έκανε ποτέ τίποτα αντίστοιχο)..τον έκαναν κατά μία έννοια από "συμπαθη" έως απο μηχανής Θεό..
Για μένα ,δηλαδή,.."την δουλειά του την έκανε" ..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Παρ Φεβ 11, 2011 4:02 pm, 2 φορές συνολικά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από evanna Παρ Φεβ 11, 2011 3:51 pm

Λιγα σχολιακια και απο εμενα......

-Μ'αρεσει που περιμενα συνεχεια σκηνης Αγγελου-Στεφανου.....μα τι απαιτητικη που ειμαι,ολοκληρο λεπτο τους εδειξε και εγω ηθελα κι αλλο! Razz

-Χρηστος και Νταιζη ειχαν πολυ καλες σκηνες χθες......προσωπικα τους θελω μαζι αλλα δεν θελω να βλεπω το Χρηστο να συμπεριφερεται λες και ειναι το σκυλακι της οποτε μου αρεσε η αντιδραση του Χρηστου απεναντι της!
Τη σκηνη με την αφιερωση(υπεροχο τραγουδι)εγω τη βρηκα πολυ καλη!Ομορφη η ερμηνεια της ερμηνειας και βλεμματα φωτια! Love!

-Γλυκητατα τα κοριτσια που συζητουσαν για τον επικειμενο γαμο! Hug

-Λουκας-Εριεττα......χαιρομαι που βλεπουμε καθε μερα σκηνες τους και τρελαινομαι οταν ο Λουκας τη φωναζει Ερι!Ενδιαφερονται πολυ ο ενας για τον αλλο τελικα! Matakia

- Εριεττα και Στεφανος....πολυ ομορφη εικονα!Στεφανε ποτε δεν ειναι αργα,πολυ πιο ευτυχισμενος θα εισαι με την Ερι!Τρεχα λεμε και ασε την κατινιτσα!

-Οι Απολυτοι χθες δεν αντεχονται για αλλη μια φορα!Τρομακτικα βαρετοι....τη μινι ερωτικη σκηνη μπροστα στα παραθυρα παλι ας μη τη σχολιασω! vomit

-Αυτες οι ανασφαλειες του Λουκα δεν μ'αρεσουν καθολου!Ομως η σκηνη με τη Νορα οπου προσπαθουσε να την καθησυχασει ηταν πολυ τρυφερη! Love

-Στη σκηνη Δαφνης-Νικολα γελασα πολυ με τη Δαφνουλα που ηθελε να κρατησει μουτρα και δεν την αφηνε! sisi

-Πετρος και Ηλιας με τα απο καιρο σε μια πολυ ενδιαφερουσα σκηνη!Ηταν μοναδικη η φραση του Ρουσσου ''Δεν ξερω πως ειναι να ζω χωρις την Αμαλια''! : respect :

-Ευα & Λευτερης.......τι κουλη σκηνη ηταν αυτη?Δεν με ενοχλησε τοσο η εικονα οσο το γεγονος οτι μετα απο οσα εχουν συμβει βλεπουμε μια τετοια σκηνη χωρις να μας εχει γινει γνωστο το τι μεσολαβησε περα απο τα ευκολως εννοουμενα!

-Και μια παρατηρηση προς τη Νταιζη:Ο Χρηστος ειναι γενικως Θεος καλε,οχι μονο μπροστα στην Αντιγονη! hihi

Καλο απο εμενα.......Kapetanissa απιστευτος ο ζωδιακος σχολιασμος!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από Aria Παρ Φεβ 11, 2011 4:03 pm

Με καλύψατε ως επι το πλείστον, θα ήθελα μόνο να συγχαρώ το Χρήστο και τους σεναριογράφους που επιτέλους πάτησε και λίγο πόδι. Οχι οτι ήταν αρκετό αλλα ξαναείδαμε τουλαχιστον λιγο το "λυκόσκυλο" που ξέραμε..kyma
Η σκηνή με την ταβέρνα καθόλου προσεγμένη, και επίσης πολυπαιγμένη... Φυσικά και ήταν τέλειος και το βλέμμα του όλα τα λεφτά αλλα φαντάζομαι μπορεί να κάνει και άλλα πράγματα ο Χρήστος οταν έχει τις μαύρες του εκτός απο το να πίνει ρετσίνα σε ταβερνάκι.. σαν να στερεψανε οι ιδεες πάλι..

Φυσικά ήταν και πάλι ένας άλλος ΘΕΟΣ Love! ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣLove! ΚΑΙ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΌΤΑΤΟΣ!
Μπράβο! : thanks :

Επίσης θα πω οτι τον αδικεί πολύ το μοντάζ, ΕΛΕΟΣ imarton μιλάει ο Χρήστος και μας δείχνουν τη πλάτη του και τη φάτσα της Οχιάς; θα τρελαθω.. : scream : : scream : : scream :
.....λίγο προσοχή και σεβασμό στις ωραιες παρουσίες αν μή τι άλλο
pleeease

Aria


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από ntina fan Παρ Φεβ 11, 2011 4:05 pm

μας ειπε η ευα το περιφημο κατι πρεπει να κανω αυτο ελειπε να βλεπαμε και κατι αλλο εδω αλλα και αλλα απο το τιποτα ξεφιτρωσαν σιγα μην σταθω εκει. ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΛΙΑ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΠΩΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΑΡΦΩΤΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΤΕΡΗ. σιγα μην θελαμε και πως πηγε εκει. Α ΡΕ ΜΑΝΟ ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΑΣΑΜΕ ΠΑΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!!!
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από kapetanissa Παρ Φεβ 11, 2011 4:07 pm

Χαίρομαι που το ευχαριστηθήκατε Wink
Μου βγήκε πραγματικά αβίαστα, ίσως γιατί έχω συνηθίσει καιρό τώρα να σκέφτομαι (και) με τέτοιους όρους, που άπτονται εξάλλου πολύ της ψυχολογίας... τεσπα.
Στα γρήγορα, επειδή είμαι στη δουλειά, θα συμφωνήσω με fantina και katsaroYpotheto για τον "Στέφανο", η αλήθεια είναι ότι συμβολικά τον είπα Δίδυμο, πραγματικά δε μου πολυκάνει για Δίδυμος.... αλλά που να πάρει η ευχή, αυτόν τον χαρακτήρα τον δίνουν τόσο ό,τι ναι και αλλού ντ'αλλού οι πράξεις, τα λόγια, οι αντιδράσεις του, που θέλει πολύ μελέτη! Θα συμφωνήσω και με επισημάνσεις Jessie, ειδικά περί αιγοκερικού στοιχείου στην Αντιγόνη, παίζει τρελά.
Αν υπάρχει ενδιαφέρον και από άλλους γι' αυτήν την παράπλευρη συζήτηση και να μην βγούμε τελείως off topic εδώ αλλά να το... αναλύσουμε δεόντως, θα παρακαλούσα κάποιον Διαχεισριστή να μας υποδείξει κάποια κατάλληλη ενότητα να το ανοίξουμε και....να το σιδερώσουμε!!!! sisi
Όσο για τις επιμέρους προσωπικές απορίες, μπορώ ίσως να πω ένα δυο πραματάκια αν μου στείλετε pm, σε καμία περίπτωση δεν δηλώνω ειδικός δε, να εξηγούμεθα.... Δύο σχόλια μόνο που θυμάμαι τώρα, Jessie, μια χαρά σώζεσαι, soso, ναι, φαίνεσαι... Angel

Αυτά τα ολίγα, και πάλι πολύ σας ευχαριστώ! : thanks :

ΥΓ περισσότερα εν ευθέτω χρόνω και εκτός εργασιακού χώρου... sisi
kapetanissa
kapetanissa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Fata Morgana
Ασχολίες : ατέρμονη πεζοπορία στον θαλασσινό φεγγαρόδρομο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 11, 2011 4:13 pm

Σας παρακαλώ πολύ ΚΑΜΜΙΑ κουβέντα για τα προσεχώς στους σχολιασμούς καθώς κάποια μέλη προτιμουν να μην γνωρίζουν! Ευχαριστώωω
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Φεβ 11, 2011 4:17 pm

Αν και λογω υποχρεωσεων το εβλεπα μετα στο mega στα γρηγορα της σκηνες που ειδα

Λουκα με την Νορα ηταν πολυ γλυκια σκηνη και ομορφη..Ενταξει μπορει να οι ανασφαλειες του Λουκα να μην στεκουν ωστοσο ηταν καλο που μια φορα ζητησαν σοβαρα ...

Αν φυγει Εριεττα .. θα γινει της.....Γιατι Λουκακο μου τη σου εκανε η αδελφουλα και θες να την διωξεις..
Ευα-Λευτερης σκηνη υπερτελεια χωρις να εχει κατι τι προστυχο ..Οπως αλλα και αλλα .. Wink

Ααα και η Νταιζη μ'αρεσε διοτι τραγουδησε τραγουδι της Θεας μου: respect :
Μελιτα θα σε παω στον ψυχολογο ..Το κολλημα σου με την τζαμαρια του σπιτιου σου να το λυσεις καποτε..

Αυτα στα γρηγορα
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από elenp Παρ Φεβ 11, 2011 4:41 pm

Το επεισόδιο ήταν πολύ ωραίο. Μου άρεσαν σχεδόν όλες οι σκηνές του επεισοδίου, αλλά θα σχολιάσω αυτές που μου άρεσαν λίγο περισσότερο. Η σκηνή με τον Λουκά και την Νόρα στο γραφείο που μιλούσαν για το πότε θα παντρευτούν μου άρεσε πολύ και που κάνανε χιούμορ. Επίσης μου άρεσε πολύ η σκηνή του Λουκά και του Νικόλα. Ο Λουκάς έθεσε τους προβληματισμούς του στον Νικόλα και δεν μου φάνηκε ότι δεν ήθελε να παντρευτεί απλά επειδή θέλει να παντρευτεί την γυναίκα που αγαπάει είναι λογικό να το σκέφτεται αυτό. Τις προηγούμενες φορές δεν ήταν να παντρευτεί από αγάπη αλλά επειδή έπρεπε, τουλ. αυτές που είδαμε οπότε δεν μου φάνηκε λάθος που τα αναρωτήθηκε, αλλά εξίσου μου άρεσαν και αυτά που του είπε ο Νικόλας, μιας και του είπε τα πράγματα όπως πιστεύει ότι είναι. Πολύ καλή σκηνή και με την Εύα και τον Λευτέρη αν και ήταν μικρή, ήταν ωραία. Επίσης μου άρεσε πολύ και η συζήτηση του Λουκά και της Νόρας, που επιτέλους σταμάτησαν να ασχολούνται όλο με τους άλλους και βρήκαν έστω και λίγο χρόνο για να συζητήσουν για την σχέση τους και για το μωρό. Μου άρεσαν πάρα πολύ αυτά που είπε τόσο ο Λουκάς όσο και η Νόρα, όταν τους δίνουν ωραίους διαλόγους είναι τέλειοι στις σκηνές τους.

Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε πολύ και το ψηφίζω τέλειο.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 502 - Ημερομηνία 10-02-2011

Δημοσίευση από Irida Παρ Φεβ 11, 2011 4:43 pm

Αν και τα έχετε πει όλα, ας πω κι εγώ τι μου άρεσε.

Νόρα – Εύα – Δάφνη: Πολύ όμορφη σκηνή... Πιο πολύ μου άρεσαν οι ατάκες της Δάφνης που ζει σ΄ένα δικό της παράλληλο σύμπαν, όπου όλα περιστρέφονται γύρω από το γάμο.

Λουκάς – Εριέττα: Μ’ αρέσουν πάρα πολύ μαζί, μ’ αρέσει που δένονται μέρα με τη μέρα και το ενδιαφέρον που δείχνουν ο ένας για τον άλλον. Ούτε εγώ θέλω όμως να φύγει η Εριέττα!!!

Νόρα – Λουκάς: Πολύ γλυκιά σκηνή, μου άρεσε που η Νόρα αμέσως απάντησε ότι θα τον αγαπάει για πάντα, αλλά δεν μ’ αρέσουν καθόλου οι ανασφάλειες του Λουκά.

Εριέττα – Στέφανος: Πάρα πολύ όμορφη σκηνή! Όπως είδα να γράφετε και πιο πάνω, η χημεία φωνάζει από μακριά! Αν την ακούει κανείς δεν ξέρω... Τι «αν σε είχα γνωρίσει λίγο πιο νωρίς» λέει ο Στέφανος. Πότε δεν είναι αργά να παρατήσει την απόλυτη και να γυρίσει στην Έρι! Μόνο μαζί της θα είναι ευτυχισμένος!

Στέφανος – Μελίτα: Δεν τους αντέχω! Η Μελίτα μικρόψυχη και ζηλιάρα όπως πάντα, ανησυχεί ότι ο Στέφανος άλλαξε στη φυλακή και δεν θα συνεχίσει να περνάει το ίδιο καλά όπως πριν. Ο Σταύρου, όπως συνήθως στις σκηνές τους, έδειχνε να βαριέται.

Νταίζη – Χρήστος: Μου άρεσαν οι αντιδράσεις του Χρήστου, αν και στη σκηνή στην ταβέρνα θύμιζαν μελό της δεκαετίας του ’60.

Κι εγώ περίμενα να δω σκηνή Στέφανου – Αγγελούκου, αλλά μάλλον την έκοψαν στο μοντάζ όπως και τη σκηνή Στέφανου – Αντιγόνης.

ΥΓ kapetanissa θεϊκός ο σχολιασμός με τα ζώδια!!!!!!

Irida


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης